Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
christina n10
QUOTE(v-span @ Mar 29 2007, 11:23 AM) *
Καλημέρα κι από μένα. O Arteminio η παιχτάρα δε θα παίξει σήμερα γιατί έχει κάνει επέμβαση στον αγκώνα του...Βέβαια μετά το παιχνίδι έχω πληροφορίες ότι θα δώσει show...σε γνωστό αθηναϊκό μαγαζί cool.gif cool.gif
ξερουμε σε ποιο?αφου δεν μπορουμε στο γηπεδο ας τον απολαυσουμε και βεβαια τον αποθεωσουμε στο νυχτερινο μαγαζι!!!!χι,χι tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
v-span
Ξέρουμε αλλά για να το απκαλύψουμε θέλει password...
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 10:34 AM) *
λεει το ματσακι να ερθω να το δω?

Όλα τα ματς από δω και πέρα λένε, αφού είμαστε στην τελική ευθεία. Κάτι η κρισιμότητα, κάτι το άγχος μας, κάτι τα εσωτερικά προβλήματα (η Χριστίνα τα έχει εντωπίσει-διαπιστώσει), κανένα ματς δεν θεωρείται εύκολο.

QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 10:43 AM) *
εγω κατα 95%θα ερθω,ο ανδρεας ,ναι αμε τι ωρα το θες??θα φυγει απο πετρουπολη να κατεβει αγ.δημητριο για να δει αγωνα?τι λες τωρα!!! blink.gif ohmy.gif να πηγαινε σε τιποτα μπουζουκια πολυ ευχαριστως να την κανει την αποσταση!!!χι,χι tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif πλακα κανω.αν δεν κανω λαθος εχει προπονηση ως αργα,το παιδι μας!!

ΟΚ, καταλαβάινω τον Αντρέα. Δεν βολεύουν οι ώρες, όπως και σε μένα οι Δευτέρες που έτσι όπως είναι το πρόγραμμα φέτος δε μπορώ να δω ματς Α' κατηγορίας.

QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 10:59 AM) *
ετσι λεω.στην γειτονια μου ειναι ετσι κι αλλιως ,οποτε γιατι οχι!!!
ωραια βλεπω οι γυναικες θα μοιραστουμε σημερα.
dolly στο ψυχικο για arteminio κ εγω αγ.δημητριο για leonkalf

kalo e? 69.gif

ΟΚ Χριστίνα, θα σε δω στο γήπεδο. Ελπίζω αυτή τη φορά να μας φέρεις γούρι... tongue.gif
Βάλε τα δυνατά σου!!
BASKETFUN
ε το μισο καφενειο εχει μπει στο chat.οποιος πιστος προσελθει.
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 29 2007, 12:36 PM) *
Όλα τα ματς από δω και πέρα λένε, αφού είμαστε στην τελική ευθεία. Κάτι η κρισιμότητα, κάτι το άγχος μας, κάτι τα εσωτερικά προβλήματα (η Χριστίνα τα έχει εντωπίσει-διαπιστώσει), κανένα ματς δεν θεωρείται εύκολο.
ΟΚ, καταλαβάινω τον Αντρέα. Δεν βολεύουν οι ώρες, όπως και σε μένα οι Δευτέρες που έτσι όπως είναι το πρόγραμμα φέτος δε μπορώ να δω ματς Α' κατηγορίας.
ΟΚ Χριστίνα, θα σε δω στο γήπεδο. Ελπίζω αυτή τη φορά να μας φέρεις γούρι... tongue.gif
Βάλε τα δυνατά σου!!
συγνωμη κιολας ,τωρα που με κραζεις φταιω εγω να μην ερθω? 19.gif shot.gif αλλα εκει θα το ρισκαρω και θα ερθω!!!!ελπιζω μονο να παιξεις καλα! tongue.gif
arteminio
QUOTE(v-span @ Mar 29 2007, 08:23 AM) *
Καλημέρα κι από μένα. O Arteminio η παιχτάρα δε θα παίξει σήμερα γιατί έχει κάνει επέμβαση στον αγκώνα του...Βέβαια μετά το παιχνίδι έχω πληροφορίες ότι θα δώσει show...σε γνωστό αθηναϊκό μαγαζί cool.gif cool.gif


τι εγινε ρε παιδια!εχασα κατι?v-span ξερεις κατι που δεν ξερω? rolleyes.gif εσυ χριστινακι μου σε ολα μεσα ετσι?
christina n10
QUOTE(arteminio @ Mar 29 2007, 12:42 PM) *
τι εγινε ρε παιδια!εχασα κατι?v-span ξερεις κατι που δεν ξερω? rolleyes.gif εσυ χριστινακι μου σε ολα μεσα ετσι?
οτι μπορω κανω η γυναικα!!!!αλλα μην τα λες σε μενα ,στο φιλαρακο σου που σε εκθετει ετσι ,κατι για αθηναικα μαγαζια βλεπω κ.α.
v-span
Αrteminio μην κάνεις τον ανήξερο δεν πάει σε ένα bon viveur σαν κι εσένα...
arteminio
QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 09:45 AM) *
οτι μπορω κανω η γυναικα!!!!αλλα μην τα λες σε μενα ,στο φιλαρακο σου που σε εκθετει ετσι ,κατι για αθηναικα μαγαζια βλεπω κ.α.

δεν καταλαβαινω γιατι με εκθετει? εχεισ κατι με τα αθηναικα μαγαζια?
christina n10
ανδρεα μου ,τι εγινε θα μας κανεις την τιμη να μπεις στην παρεουλα η θα τα πουμε με pm?αληθεια ο διονυσης που εχει εξαφανισθει?τον ειχαμε συνηθισει καθε μερα στην αρχη τωρα τιποτα!!για βαλε λιγο χερι.
arteminio
QUOTE(arteminio @ Mar 29 2007, 10:03 AM) *
δεν καταλαβαινω γιατι με εκθετει? εχεισ κατι με τα αθηναικα μαγαζια?

βλεπεισ χριστινακι δεν με εκθετει αλλα με εκθειαζει!ρε v-span εχεισ μιλησει με γοντικς?
christina n10
QUOTE(arteminio @ Mar 29 2007, 01:03 PM) *
δεν καταλαβαινω γιατι με εκθετει? εχεισ κατι με τα αθηναικα μαγαζια?
σε εκθετει ,εννοω και να μην ηθελες να μαθευτει το τι θα κανεις η γενικα τι κανεις και πως κινεισαι εκεινος τα λεει.με τα αθηναικα μαγαζια τι να εχω!!!ισα ισα οταν εχω την καταλληλη παρεα τα τιμαω!ανδρεας μου,τι λες?ποτε θα ετομαστουμε για την βραδυνη εξορμηση μας??
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 29 2007, 10:12 AM) *
σε εκθετει ,εννοω και να μην ηθελες να μαθευτει το τι θα κανεις η γενικα τι κανεις και πως κινεισαι εκεινος τα λεει.με τα αθηναικα μαγαζια τι να εχω!!!ισα ισα οταν εχω την καταλληλη παρεα τα τιμαω!ανδρεας μου,τι λες?ποτε θα ετομαστουμε για την βραδυνη εξορμηση μας??



Χριστινακι και οποιος θελει ελα στο chat να τα λεμε live
christina n10
που εισαι βρε γιωργο σημερα?τοση δουλεια εχεις πια?ασχετο ο νικος εχει αδεια απο την δευτερα και θα επιστρεψει τριτη του πασχα.απαντηση με pm
dominoman
Σημερα παιδιά δεν ήμουν λαλίστατος όπως πάντα αλλά τον τρέχαν τον καιμένο το ναύτη! 68.gif Οπως και να εχει απο αυριο θα εχω άδεια για μια βδομαδα,οποτε θα μπαίνω που και που απο το σπιτι να σας χαιρεταω!Την κανω τωρα,γεια σου χριστινακι,καλο μεσημερι σε όλα τα μπασκετόπαιδα! icon_wave.gif smiley.gif w00t.gif smiley.gif Α και αν κανονισετε θα το μάθω,δεν μου γλιτώνετε! wink.gif rolleyes.gif tongue.gif
christina n10
τι γινεται με αυτες τις αδειες?θα με αφησεις μονη μου γιωργο μου?
καλο μεσημερι και να περασεις τελεια στην αδεια σου,ξερεις εσυ....
Keekee12
Scales εισαι προκλητικοτατος και θα το θυμομαστε οταν σε ξαναπετυχουμε...... shot.gif Δεν σε "εδωσα" γιατι φοβηθηκα οτι θα παιζω για κανα 2 μηνες που θα λειπες smile.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif ugly1.gif sad-smiley-009.gif μονο με Κουμπου,αλλα ξερεις κατι..το μετανοιωσα!!!!! 68.gif
Κατι ασχετο...Ψαχνουμε στη Ν.Κηφισια το σκαλπ του Μενουδακου.....Ακουγεται πως το χει παρει αντιπαλος παικτης που κανει συλλογη........ cool.gif παρακαλουμε να μας το επιστρεψει!!!!! 19.gif peace.gif peace.gif
v-span
keekee είσαι σούπερ στο trash talk κατευθείαν από δυτικά προάστια!!!! 77.gif 77.gif
christina n10
καλημερα μικρα μου,τι κανετε?παντα πρωινη και πιστη στο ραντεβου μας!γιωργακι αδειουλα και κοιμαμαστε,ε? shot.gif shot.gif ξυπνα εχεις μια φιλη που την εχεις κακομαθει να της λες τετοια ωρα περιπου καλημερα!!αχ,θα μου χαλασεις την συνηθεια sad.gif sad.gif

εχθες πηγα και παρακολουθησα τον αγωνα αστερας αγ.δημητριου-ευρυαλη -σε αυτο το σημειο να πω ενα μεγαλο ευχαριστω απο μενα και πιστευω και εκ μερους του λεο στον γιωργο που ηρθε απο πευκη ,να δει τον λεο και να κανει και παρεουλα σε μενα.
δεν εχω να πω κατι για το συγκεκριμενο παιχνιδι γιατι ηταν αυτο που λεμε"λιγα-πολλα".ειδα εναν αστερα αποφασιστικο απο το 1ο λεπτο να παρει το παιχνιδακι και να μην αφησει κανενα περιθωριο στην ευρυαλη να το διεκδικησει.και οντως ετσι εγινε το παιχνιδι εφτασε μεχρι και 30π διαφορα αν δεν απατωμαι,στο 4οδεκαλεπτο εκανε μια προσπαθεια η ευρυαλη με σουτ εξω απο τα 6,25 το εφτασε στους 11 αλλα ως εκει δεν αντεξε.

μπραβο στον λεο που εκανε που καλη εμφανιση σε ολους τους τομεις .
leonkalf
Καλημέρα.
Ευχαριστώ και τα 2 παιδιά που ήρθαν στο γήπεδο και παρακολούθησαν το ματς και ιδιαίτερα στον Γιώργο(dominoman) που ήρθε από αρκετά μακριά (και χωρίς αυτοκίνητο).
Να'στε καλά παιδιά.

Thanks Χριστίνα για τα καλά λόγια.

Ώρα να ξεκινήσω να πάω στο γραφείο. Τα λέμε και αργότερα παιδιά.
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 30 2007, 08:20 AM) *
Καλημέρα.
Ευχαριστώ και τα 2 παιδιά που ήρθαν στο γήπεδο και παρακολούθησαν το ματς και ιδιαίτερα στον Γιώργο(dominoman) που ήρθε από αρκετά μακριά (και χωρίς αυτοκίνητο).
Να'στε καλά παιδιά.

Thanks Χριστίνα για τα καλά λόγια.

Ώρα να ξεκινήσω να πάω στο γραφείο. Τα λέμε και αργότερα παιδιά.
καλημερα λεωνιδακο,δεν κανει τιποτα βρε,δεν ειχαμε κατι καλυτερο να κανουμε και ειπαμε να ερθουμε!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif 69.gif 69.gif .πλακα κανω.γραφειο εισαι τωρα ,ε?και εγω 68.gif 68.gif 68.gif .ο γιωργος ριχνει κατι υπνους τωρα!!!!θελω και εγω sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

να ριξω μια προτασουλα?οσοι απο εμας μεινουμε εδω ,το πασχα οπωσδηποτε να μαζευτουμε για τρελο μονακι!!!!
dolly12
Καλημερα χριστινακι!!!

τι κανεις? Δε μου λες θα πας να δεις κανεναν αγωνα την κυριακη απο Α ΕΣΚΑ η θα δεις το θριαμβο?


pepe μη μου κανεις μουτρακια!!! smiley.gif
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 30 2007, 10:25 AM) *
καλημερα λεωνιδακο,δεν κανει τιποτα βρε,δεν ειχαμε κατι καλυτερο να κανουμε και ειπαμε να ερθουμε!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif 69.gif 69.gif .πλακα κανω.γραφειο εισαι τωρα ,ε?και εγω 68.gif 68.gif 68.gif .ο γιωργος ριχνει κατι υπνους τωρα!!!!θελω και εγω sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Τώρα γραφείο,ναι.
Μη λες για ύπνο... εγώ να δεις πως θέλω...
Πίνω καφέ τώρα μπας και ξυπνήσω..
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 30 2007, 10:27 AM) *
Καλημερα χριστινακι!!!

τι κανεις? Δε μου λες θα πας να δεις κανεναν αγωνα την κυριακη απο Α ΕΣΚΑ η θα δεις το θριαμβο?
pepe μη μου κανεις μουτρακια!!! smiley.gif
καλημερα dolly μου,ακου πως εχει το προγραμμα μου.σημερα λεω να παω να δω ηλυσιακος-φαληρο,αυριο μιλων-δαφνη α2,κυριακη παγκρατι-ολυμπιακος β.
ειλικρινα α εσκα δεν εχω παει να δω απο τοτε που σταματησα,δεν μου βγαινει,με στεναχωρει πολυ που δεν θα ειμαι μεσα να παιζω κ ετσι το αποφευγω.εσυ τι εχεις επιλεξει εκτος απο την ομαδα σου?με ποιον παιζετε?
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 30 2007, 10:45 AM) *
Τώρα γραφείο,ναι.
Μη λες για ύπνο... εγώ να δεις πως θέλω...
Πίνω καφέ τώρα μπας και ξυπνήσω..
εμ,τα ξενυχτια icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif βλεπεις τι κανουν?αφου δεν τα σηκωνεις βρε μικρο μου,τι τα θες? tongue.gif tongue.gif 68.gif 68.gif
πες του ανδρεα που ειναι "μανουλα"στα ξενυχτια κ κατευθειαν δουλεια ,να σου μαθει τα κολπα!!!


αληθεια που ειναι αυτο το μικρο σημερα?
dolly12
Εμεις παιζουμε με ΑΕ ΠΑΠ στο παγκρατι οποτε οσο και να με στεναχωρει ο παγκος και το καθισιο και δη σε ενα τετοιο παιχνιδι θα ειμαι εκει το βραδυ!

Θελω να παω να δω το πρωι αστερα εξ - χιος (Α2 γυν) αν ξυπνησω στην ωρα μου.
Στις 3 παιζει η κολλητη μου ΖΑΟΝ - Ιωνικος Ν.Φ. και στις 6 το ανδρικο μας με Κρανιδι. Πληρες προγραμμα. Τωρα εξαρταται απο το Σαββατο το βραδυ το ποσα 8α σω απο αυτα!!! Τα 2 τελευταια ειναι στανταρακια της κυριακης!!!

smiley.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 30 2007, 11:43 AM) *
Εμεις παιζουμε με ΑΕ ΠΑΠ στο παγκρατι οποτε οσο και να με στεναχωρει ο παγκος και το καθισιο και δη σε ενα τετοιο παιχνιδι θα ειμαι εκει το βραδυ!

Θελω να παω να δω το πρωι αστερα εξ - χιος (Α2 γυν) αν ξυπνησω στην ωρα μου.
Στις 3 παιζει η κολλητη μου ΖΑΟΝ - Ιωνικος Ν.Φ. και στις 6 το ανδρικο μας με Κρανιδι. Πληρες προγραμμα. Τωρα εξαρταται απο το Σαββατο το βραδυ το ποσα 8α σω απο αυτα!!! Τα 2 τελευταια ειναι στανταρακια της κυριακης!!!

smiley.gif
λεπω και εσυ μικρη μου γεματο προγραμμα.μου φαινεται οτι ειμαστε χειροτερες απο τα αγορακια της παρεας μας blink.gif ohmy.gif τωρα που το σκεφτομαι παιζει οπως θα ειμαι μετς και θα βλεπω το ανδρικο να καθησω να σας δω .οποτε επιτελους θα γνωριστουμε κιολας.αντιπαλες μια φορα φετος σε πετυχα στον πρωτο γυρο.ναι
ειμαι η τρελη με τα κοτσιδια!!!! smiley.gif smiley.gif
tatr6
Καλημέρα και από μένα...
Χριστινάκι έλα στο Μετς να γνωριστούμε κιόλας, γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι και εγώ εκεί...!
christina n10
QUOTE(tatr6 @ Mar 30 2007, 12:10 PM) *
Καλημέρα και από μένα...
Χριστινάκι έλα στο Μετς να γνωριστούμε κιόλας, γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι και εγώ εκεί...!
ok ,μεσα τοτε.ωραια !συναντηση των γυναικων του forum,θα κανουμε την κυριακη!!!
την dolly την γνωριζω σαν φυσιογνωμια ποια ειναι,η dolly σε ξερει για να μας γνωρισει?
tatr6
QUOTE(christina n10 @ Mar 30 2007, 09:14 AM) *
ok ,μεσα τοτε.ωραια !συναντηση των γυναικων του forum,θα κανουμε την κυριακη!!!
την dolly την γνωριζω σαν φυσιογνωμια ποια ειναι,η dolly σε ξερει για να μας γνωρισει?



Αν είναι ανταλάσσουμε κινητά με pm για να συνεννοηθούμε Χριστινάκι!
Nα βρεθούν τα κορίτσια του forum...! tongue.gif
dolly12
QUOTE(christina n10 @ Mar 30 2007, 09:14 AM) *
ok ,μεσα τοτε.ωραια !συναντηση των γυναικων του forum,θα κανουμε την κυριακη!!!
την dolly την γνωριζω σαν φυσιογνωμια ποια ειναι,η dolly σε ξερει για να μας γνωρισει?



Στο παγκο αυτη με τα πολιτικα οπυ θα κραταει στατιστικα και θα φωναζει οσο μπορει!!! Αυτη θα ειμαι εγω!! Αλλα σας ξερω και τις 2 φυσιογνωμικα οποτε θα σας βρω εγω!!! smiley.gif
tatr6
QUOTE(dolly12 @ Mar 30 2007, 09:39 AM) *
Στο παγκο αυτη με τα πολιτικα οπυ θα κραταει στατιστικα και θα φωναζει οσο μπορει!!! Αυτη θα ειμαι εγω!! Αλλα σας ξερω και τις 2 φυσιογνωμικα οποτε θα σας βρω εγω!!! smiley.gif


Οπότε θα κάνει τις απαραίτητες συστάσεις...! biggrin.gif
Scales.4
QUOTE(Keekee12 @ Mar 29 2007, 11:08 AM) *
Scales εισαι προκλητικοτατος και θα το θυμομαστε οταν σε ξαναπετυχουμε...... shot.gif Δεν σε "εδωσα" γιατι φοβηθηκα οτι θα παιζω για κανα 2 μηνες που θα λειπες smile.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif ugly1.gif sad-smiley-009.gif μονο με Κουμπου,αλλα ξερεις κατι..το μετανοιωσα!!!!! 68.gif
Κατι ασχετο...Ψαχνουμε στη Ν.Κηφισια το σκαλπ του Μενουδακου.....Ακουγεται πως το χει παρει αντιπαλος παικτης που κανει συλλογη........ cool.gif παρακαλουμε να μας το επιστρεψει!!!!! 19.gif peace.gif peace.gif

Με αυτά που λες φωτογραφίζεις τον εαυτό σου οτι θα μου δώσεις αρνητική ψήφο στο Live της Δευτέρας για αποχώρηση απο το σπίτι του ΜΠΙΛ-ΑΛΗ! Εχω και μια απο τον Λαγοπόδη που δεν εχουμε τα ίδια "βάιμπς".
Στενέυουν τα περιθώρια για εμένα. Το μόνο ερωτηματικό είναι τι θα ψηφίσει ο ΚΑΡΑΤΖΑΣ γιατί η ψηφος του πίανει διπλη απ όταν κέρδισε το αγώνισμα της Τετάρτης. Μεγάλε ηγέτη ΚΑΡΑΤΖΑ φανερώσου. Ποιόν θα μαυρίσεις????
Scales.4
Alexas.10 μου ήρθε ένας λογαριασμός 60 ευρώ απο ένα σπασμένο κάθισμα (το 32 Γ). Τόσο ακριβά έχουν στην Κηφισιά τα καθίσματα?Κάτι ξέρουμε εμεις στα Δ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ που έχουμε τσιμεντένιες κερκίδες. Μηπως μπορείς να τον βάλεις στα έξοδα του pointguard για ανακατασκευή της θύρας 2?
v-span
Να σου πω ρε παιχτούρα Scales4 χθες έκανες ατομική με "χέρια ψηλά" και "Υ.Μ.C.A"? ρωτάω για να σε παίξω over τη Δευτέρα? wink.gif
Scales.4
QUOTE(v-span @ Mar 30 2007, 09:59 AM) *
Να σου πω ρε παιχτούρα Scales4 χθες έκανες ατομική με "χέρια ψηλά" και "Υ.Μ.C.A"? ρωτάω για να σε παίξω over τη Δευτέρα? wink.gif

Όχι γιατί είχαν μετά οι παλαίμαχοι!!! Πέξε με αντερ την δευτέρα γιατι οι φίλοι σου με πρώτο τον keekee 12 μου ρίχνουν μηνύματα προς αποχώριση την Δευτέρα. Το μόνο που με σώζει είναι να πιώ κανα μισόκιλο HAIG το Σαβ. Τότε μπορεί να παει και όβερ. Μείνε ενήμερος όμως για τις εξόδους του διημέρου αν θες να σπρώξεις χαρτί

Παίξε με "ΑΙ" κ όχι με "Ε".
v-span
Δε θέλω τέτοια! Εσύ που είσαι κα west side guy πρέπει να θέσεις βέτο
Scales.4
Και κάτι τελευταίο για σήμερα!!!! KEEKEE12 όπως βλέπεις αυτές οι τρίπλες που κάνεις είναι για Α1 αγορι μου.
Αν τις κάνεις στην Α Εσκα δεν μπορούν να σε ακολουθήσουν οι αντίπαλοι. Δεν είδες πως χτύπησες το γόνατο?
Αν και έπρεπε να το βάλω κουιζ αυτό (γνωστός πλει μεικερ με χαμηλό κέντρο βάρους μιμούμενος παίχτη Α1 τράκαρε μετοπικά με αντίπαλο κ.α........) αλλα δεν θέλω να ανοίξω βεντέτα. Εχεις πολλά ράμματα για την γούνα μου!!!!!
christina n10
tongue.gif
QUOTE(tatr6 @ Mar 30 2007, 12:47 PM) *
Οπότε θα κάνει τις απαραίτητες συστάσεις...! biggrin.gif
ωραια λοιπον η dolly θα μας γνωρισει!! 41.gif οποτε αγορια αν θελετε να μας δειτε , cool.gif ξερετε που θα μας βρειτε!!!!!! cool.gif
Scales.4
QUOTE(v-span @ Mar 30 2007, 10:14 AM) *
Δε θέλω τέτοια! Εσύ που είσαι κα west side guy πρέπει να θέσεις βέτο

Εχεις δίκαιο!!!Αντε μην σκάσω με κανα GLX στα αποδυτήρια και γίνει χαμός. Τι να κάνω που η κλίκα μου ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ κ.α. είναι πάντα μεθυσμένοι και ψηθίζουν άλλους για άλλους!!!!
v-span
Αυτό είναι πρόσκληση?
christina n10
QUOTE(Scales.4 @ Mar 30 2007, 01:17 PM) *
Και κάτι τελευταίο για σήμερα!!!! KEEKEE12 όπως βλέπεις αυτές οι τρίπλες που κάνεις είναι για Α1 αγορι μου.
Αν τις κάνεις στην Α Εσκα δεν μπορούν να σε ακολουθήσουν οι αντίπαλοι. Δεν είδες πως χτύπησες το γόνατο?
Αν και έπρεπε να το βάλω κουιζ αυτό (γνωστός πλει μεικερ με χαμηλό κέντρο βάρους μιμούμενος παίχτη Α1 τράκαρε μετοπικά με αντίπαλο κ.α........) αλλα δεν θέλω να ανοίξω βεντέτα. Εχεις πολλά ράμματα για την γούνα μου!!!!!
καλα δεν την παλευω με εσας!! shot.gif 68.gif δεν μπορω να σας παρακολουθησω σε αυτα που λετε!!! sad.gif και δεν ειμαι κ ξανθια !! tongue.gif tongue.gif tongue.gif που θα μου παει ομως .....
dominoman
Καλημέρα χριστινάκι,λεωνίδα,τώνια,ντορίνα και βιργινία!Ηράκι,ανδρέα,διονύση που είστε;Χάρηκα πάρα πολύ που κατέβηκα χτες νότια και σε γνώρισα λεωνίδα!Και το χριστινάκι χάρηκα που το είδα και ας μου την ειπε που άργησα λίγο! shot.gif 69.gif smiley.gif Σχετικά με το ματς με κάλυψε 100% το χριστινάκι!Το μόνο που έχω να πω πως ο λεωνίδας είναι αρχηγός με τα όλα του,εύχομαι μόνο την επόμενη φορά που θα τον δώ να σαγηνεύει τον γυναικείο πληθυσμό με τα μαγικά του να έχει ισχυρότερο αντίπαλο!! rolleyes.gif shot.gif shot.gif 69.gif
Όλες οι όμορφες παρουσίες χτες για σένα είχαν έρθει λεωνίδα;; tongue.gif 69.gif tongue.gif
Εγώ πια διακοπές κάνω οπότε θα μπαινω που και που να σας χαιρετώ και να βλέπω τι παίζει! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
Scales.4
QUOTE(christina n10 @ Mar 30 2007, 10:26 AM) *
καλα δεν την παλευω με εσας!! shot.gif 68.gif δεν μπορω να σας παρακολουθησω σε αυτα που λετε!!! sad.gif και δεν ειμαι κ ξανθια !! tongue.gif tongue.gif tongue.gif που θα μου παει ομως .....

Αν δεν το κατάλαβες ο γνωστός keekee12 εχθές μιμούμενος τον αυθεντικό keekee του Αιγάλεω άρχισε να κάνει εντυπωσιακές τρίπλες μέχρι που ήρθες ένας καμικάζι σε αποστολή αυτοκτονίας και έπεσε πάνω του με συνέπεια να τραυματιστεί στο γόνατο
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 30 2007, 01:28 PM) *
Καλημέρα χριστινάκι,λεωνίδα,τώνια,ντορίνα και βιργινία!Ηράκι,ανδρέα,διονύση που είστε;Χάρηκα πάρα πολύ που κατέβηκα χτες νότια και σε γνώρισα λεωνίδα!Και το χριστινάκι χάρηκα που το είδα και ας μου την ειπε που άργησα λίγο! shot.gif 69.gif smiley.gif Σχετικά με το ματς με κάλυψε 100% το χριστινάκι!Το μόνο που έχω να πω πως ο λεωνίδας είναι αρχηγός με τα όλα του,εύχομαι μόνο την επόμενη φορά που θα τον δώ να σαγηνεύει τον γυναικείο πληθυσμό με τα μαγικά του να έχει ισχυρότερο αντίπαλο!! rolleyes.gif shot.gif shot.gif 69.gif
Όλες οι όμορφες παρουσίες χτες για σένα είχαν έρθει λεωνίδα;; tongue.gif 69.gif tongue.gif
Εγώ πια διακοπές κάνω οπότε θα μπαινω που και που να σας χαιρετώ και να βλέπω τι παίζει! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
που εισαι εσυ?και δεν ειχα καποιον πρωι πρωι να πει καλημερα? sad.gif sad.gif
ετσι ολες οι γυναικες για παρτη του!!!ειναι αρχηγος οπως ειπες με τα ολα του!! 41.gif 41.gif 77.gif
ωραια εγω λεω να βαλουμε ετσι μια ψηφοφορια μεταξυ alexas10 k leonkalf
και οι δυο ειναι αρχηγοι εντος κ εκτος γηπεδων,καταλαβαινετε τι εννοω,ετσι?
christina n10
QUOTE(Scales.4 @ Mar 30 2007, 01:32 PM) *
Αν δεν το κατάλαβες ο γνωστός keekee12 εχθές μιμούμενος τον αυθεντικό keekee του Αιγάλεω άρχισε να κάνει εντυπωσιακές τρίπλες μέχρι που ήρθες ένας καμικάζι σε αποστολή αυτοκτονίας και έπεσε πάνω του με συνέπεια να τραυματιστεί στο γόνατο
εγω δεν μιλαω μονο για το συγκεκριμενο αλλα για οτι λετε μεταξυ σας !!ευχαριστω παντως για την διευκρινηση,παντα γλυκουλης smile.gif wink.gif
dolly12
πανω σε ποιον επεσε πανω χ8ες ο keekee??? Ετσι για να καταλάβω το μέγεθος τς σύγκρουσης!!! χεχε

smiley.gif
leonkalf
QUOTE(dominoman @ Mar 30 2007, 01:28 PM) *
Καλημέρα χριστινάκι,λεωνίδα,τώνια,ντορίνα και βιργινία!Ηράκι,ανδρέα,διονύση που είστε;Χάρηκα πάρα πολύ που κατέβηκα χτες νότια και σε γνώρισα λεωνίδα!Και το χριστινάκι χάρηκα που το είδα και ας μου την ειπε που άργησα λίγο! shot.gif 69.gif smiley.gif Σχετικά με το ματς με κάλυψε 100% το χριστινάκι!Το μόνο που έχω να πω πως ο λεωνίδας είναι αρχηγός με τα όλα του,εύχομαι μόνο την επόμενη φορά που θα τον δώ να σαγηνεύει τον γυναικείο πληθυσμό με τα μαγικά του να έχει ισχυρότερο αντίπαλο!! rolleyes.gif shot.gif shot.gif 69.gif
Όλες οι όμορφες παρουσίες χτες για σένα είχαν έρθει λεωνίδα;; tongue.gif 69.gif tongue.gif
icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif

Καλημέρα Γιώργο. Χαίρομαι που χάρηκες χθες βράδυ.
Γιατί καλά δεν ήταν που καθαρίσαμε το ματσάκι? Ακολουθεί και δύσκολο εκτός έδρας ματς τη Δευτέρα (αναβληθέν) και ήταν καλό που δεν χρειάστηκε να ζοριστούμε. Άλλωστε, τώρα στο τέλος που η πίεση είναι αυξημένη δεν είναι για πολλά.. "εμφράγματα"!!
Πάντως αν θέλεις να με/μας δεις με ισχυρότερο αντίπαλο, τότε να έρθεις στο ίδιο γήπεδο στις 26 Απριλίου(πρωτελευταία αγωνιστική) που θα παίξουμε με τον Αετό Καλλιθέας (ίσως σε εκείνο το ματς να παιχτεί και η άνοδος, μέχρι τώρα έχουμε και οι 2 7 ήττες).

Σαγήνεψα τον γυναικείο πληθυσμό Γιώργο? Με τι? Με ότι έκανα στο παρκέ?? ohmy.gif
Για πες, για πες.. smile.gif

Το κοινό μου με ακολουθεί στα περισσότερα ματς.. laugh.gif Και θέλω να το αυξάνω!!!
Χθες είχα απουσίες... μέτρησα αρκετές wink.gif
Πραγματικά μου αρέσει -και με ανεβάζει- να παίζω σε όσο το δυνατόν περισσότερο κοινό (και περισσότερο αν είναι γνωστοί μου)

QUOTE
ετσι ολες οι γυναικες για παρτη του!!!ειναι αρχηγος οπως ειπες με τα ολα του!!
ωραια εγω λεω να βαλουμε ετσι μια ψηφοφορια μεταξυ alexas10 k leonkalf
και οι δυο ειναι αρχηγοι εντος κ εκτος γηπεδων,καταλαβαινετε τι εννοω,ετσι?


Έλα ρε παιδιά. Πω πω τι λέτε??!! blush.gif
Όλες οι γυναίκες για πάρτη μου? w00t.gif Ε, όχι κι όλες.. laugh.gif

Πάντως δεν είμαι αρχηγός της ομάδας (το #4 είναι). Σε προηγούμενη ομάδα μου ήμουν.
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 30 2007, 02:24 PM) *
Καλημέρα Γιώργο. Χαίρομαι που χάρηκες χθες βράδυ.
Γιατί καλά δεν ήταν που καθαρίσαμε το ματσάκι? Ακολουθεί και δύσκολο εκτός έδρας ματς τη Δευτέρα (αναβληθέν) και ήταν καλό που δεν χρειάστηκε να ζοριστούμε. Άλλωστε, τώρα στο τέλος που η πίεση είναι αυξημένη δεν είναι για πολλά.. "εμφράγματα"!!
Πάντως αν θέλεις να με/μας δεις με ισχυρότερο αντίπαλο, τότε να έρθεις στο ίδιο γήπεδο στις 26 Απριλίου(πρωτελευταία αγωνιστική) που θα παίξουμε με τον Αετό Καλλιθέας (ίσως σε εκείνο το ματς να παιχτεί και η άνοδος, μέχρι τώρα έχουμε και οι 2 7 ήττες).

Σαγήνεψα τον γυναικείο πληθυσμό Γιώργο? Με τι? Με ότι έκανα στο παρκέ?? ohmy.gif
Για πες, για πες.. smile.gif

Το κοινό μου με ακολουθεί στα περισσότερα ματς.. laugh.gif Και θέλω να το αυξάνω!!!
Χθες είχα απουσίες... μέτρησα αρκετές wink.gif
Πραγματικά μου αρέσει -και με ανεβάζει- να παίζω σε όσο το δυνατόν περισσότερο κοινό (και περισσότερο αν είναι γνωστοί μου)
Έλα ρε παιδιά. Πω πω τι λέτε??!! blush.gif
Όλες οι γυναίκες για πάρτη μου? w00t.gif Ε, όχι κι όλες.. laugh.gif

Πάντως δεν είμαι αρχηγός της ομάδας (το #4 είναι). Σε προηγούμενη ομάδα μου ήμουν.
βρε καλως τον!!!ξυπνησαμε?το ξερουμε οτι δεν εισαι εσυ ο αρχηγος αλλα πιστεψε με η παρουσια που εχεις στο γηπεδο αλλα "φωναζει".τσιμπησες ψαρακι,ε?μολις σου ειπαμε για γυναικες,ανεβηκες!!!κ καλα κανεις ελευθερο παιδι εισαι!!! wink.gif wink.gif
dominoman
Να σας χαιρετήσω παιδιά αν και οι περισσότερες γνωστές φατσούλες την κάνανε!Τα λέμε χριστινάκι!Καλή σου ξεκούραση!Λεωνίδα σε πείραζα,είδα όμορφες παρουσίες στην εξέδρα,οπότε υπέθεσα οτί θαυμάσανε τον καλύτερο παίκτη του παρκε!(Χωρίς υπερβολή!)Bye bye,καλό σκ να έχετε!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.