Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
chris p.
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 11:55 AM) *
ΑΝΤΕ ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ !!!!!!!!!!ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΞΕΝΥΧΤΙΑ w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

TI NA ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΝΙΟΝΙΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ! 19.gif
mixalopoylos17
QUOTE(chris p. @ Mar 15 2007, 12:05 PM) *
TI NA ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΝΙΟΝΙΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ! 19.gif

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΕΙΝΑΙ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 02:04 PM) *
ετσι που θα μαζευτητε ολοι μαζι δε πατε καλυτερα για κανα καφε?]
μερικα πραγματα δεν τα αφηνεις στη τυχη τους biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
αληθεια γιατι δεν ερχεσθε με διονυση στο ματσακι την κυριακη?η εχεις κανονισει τρελο weekend??με οτι συνεπαγεται αυτο????????? tongue.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 02:06 PM) *
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΤΟΥ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΕΙΝΑΙ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
αν αναφερεσαι στον ανδρεα ,φιλε διονυση,δεν παιζει γιατι οταν βγηκαμε περασαμε παρα πολυ καλα.ειναι ακομη και στα ξενυχτια ,εκτος των γηπεδων θεος. 77.gif 77.gif 77.gif
BASKETFUN
οποιος θελει να μαθει για καμια ταινια αν ειναι καλη ή οχι να ρωταει το Χρισταρα.

Εμεις πλεον δεν τον ρωταμε τι θα κανεις το βραδυ αλλα 'τι ταινια θα δεις σημερα'

δεν εχει αφησει ταινια για ταινια.

οσο για τη Κυριακη λιγο χλωμο γιατι μπορει να βγουμε το Σαββατο(ε σα παιδια και εμεις ειπαμε να βγουμε και μια φορα)και μαλλον θα κοιμομαστε.Αν βεβαια ακολουθησουν και οι αλλοι.Αν και το Χρισταρα τον εχω σιγουρο οτι θα ερθει.
'
Ε Χρισταρα?

Πες τα αγαπη μου εσυ
chris p.
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 12:16 PM) *
αν αναφερεσαι στον ανδρεα ,φιλε διονυση,δεν παιζει γιατι οταν βγηκαμε περασαμε παρα πολυ καλα.ειναι ακομη και στα ξενυχτια ,εκτος των γηπεδων θεος. 77.gif 77.gif 77.gif

TI ΘΕΟΣ?ΑΚΟΥ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ Μ Υ Ρ Ω Δ Ι Α Σ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΕΜΕ!!!!!!!! biggrin.gif
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 12:16 PM) *
αν αναφερεσαι στον ανδρεα ,φιλε διονυση,δεν παιζει γιατι οταν βγηκαμε περασαμε παρα πολυ καλα.ειναι ακομη και στα ξενυχτια ,εκτος των γηπεδων θεος. 77.gif 77.gif 77.gif

ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif ΘΑ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΕΙ ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif
BASKETFUN
προσεξτε τι λετε κωπολπαιδα γιατι τη Δευτερα παιζετε.Αν θελετε να ακουμπησετε τη μπαλα αλλαξτε το τροπαριο γιατι μονο στο ζεσταμα θα την ακουμπησετε
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 12:24 PM) *
προσεξτε τι λετε κωπολπαιδα γιατι τη Δευτερα παιζετε.Αν θελετε να ακουμπησετε τη μπαλα αλλαξτε το τροπαριο γιατι μονο στο ζεσταμα θα την ακουμπησετε

ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ ΣΕ ΓΛΥΨΩ ΣΤΟ FORUM wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 02:24 PM) *
προσεξτε τι λετε κωπολπαιδα γιατι τη Δευτερα παιζετε.Αν θελετε να ακουμπησετε τη μπαλα αλλαξτε το τροπαριο γιατι μονο στο ζεσταμα θα την ακουμπησετε
ασε να ξερω εγω ανδρεα μου αν εισαι μυρωδιας η οχι.

οσο για το πως θα ξεχρεωσει τα καλα λογια που λεω ,κατι εχω στο νου μου wink.gif
ducati620
[quote name='mixalopoylos17' date='Mar 15 2007, 12:31 PM' post='68286']
ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ ΣΕ ΓΛΥΨΩ ΣΤΟ FORUM wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
[/quotΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ
BASKETFUN
βρε βρε καλως τα παιδι!!!!!!!
που εισαι εσυ?

Μιχαλο απντησε η Χριστινα για μενα.

Αλλα αν τη Δευτερα εισαι μονος σου σε καμια γωνια και θες να σουταρεις θα κανω τον αδιαφορο
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 12:40 PM) *
βρε βρε καλως τα παιδι!!!!!!!
που εισαι εσυ?

Μιχαλο απντησε η Χριστινα για μενα.

Αλλα αν τη Δευτερα εισαι μονος σου σε καμια γωνια και θες να σουταρεις θα κανω τον αδιαφορο

ΠΗΖΩ!ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ,ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΕ ΦΤΑΣΟΥΝ!!! ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΑΙΘΕΡΙΑ ΥΠΑΡΞΗ ΜΕ ΕΝΑ MINI COUPERAKI!!!TI ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΑΓΕ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΗ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 02:40 PM) *
βρε βρε καλως τα παιδι!!!!!!!
που εισαι εσυ?

Μιχαλο απντησε η Χριστινα για μενα.

Αλλα αν τη Δευτερα εισαι μονος σου σε καμια γωνια και θες να σουταρεις θα κανω τον αδιαφορο
oxi αρχηγε μη ξηγιεσαι ετσι ,δειξε ανωτεροτητα.δωσε την μπαλιτσα,να μην εχουν να λενε. tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 01:54 PM) *
βλεπω ανδρεα μου εχεις πολυ καλο συγχρονισμο,μολις η κουβεντα πηγε στο σεξ,εμφανισθηκες!ειναι τυχαιο????

γιωργο βλεπω θελεις να το καψεις μεσημεριατικα.

Χριστινάκι προβόκαρα τον κόσμο και την έκανα για μασα!
christina n10
λοιπον παιδακια ,εγω σας χαιρετω,καλο μεσημερι και καλη ξεκουραση.
α,και που ειστε, φρονιμα τωρα που θα λειπω,γιατι ο γιωργος εχει ορεξη και θα βαλει και αλλο φωτια στο topic.
φιλακια πολλα. icon_wave.gif
BASKETFUN
προσπαθω Χριστινα μου αλλα συνεχεια μου τη λενε.Εσυ ειδες αν δινω πασες ή οχι.

Ρε φιλε βλεπω οτι παρατηρεις πολλα.

Απ'οτι ξερω ειναι μονη-ωραια και με κουπερακι.

Ηρθε και εδεσε το γλυκο.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 02:46 PM) *
λοιπον παιδακια ,εγω σας χαιρετω,καλο μεσημερι και καλη ξεκουραση.
α,και που ειστε, φρονιμα τωρα που θα λειπω,γιατι ο γιωργος εχει ορεξη και θα βαλει και αλλο φωτια στο topic.
φιλακια πολλα. icon_wave.gif

Καλό μεσημέρι χριστινάκι!Εγώ είμαι απλώς καλός μαθητής στην προβοκάτσια,εσύ είσαι η δασκάλα!!!
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 12:47 PM) *
προσπαθω Χριστινα μου αλλα συνεχεια μου τη λενε.Εσυ ειδες αν δινω πασες ή οχι.

Ρε φιλε βλεπω οτι παρατηρεις πολλα.

Απ'οτι ξερω ειναι μονη-ωραια και με κουπερακι.

Ηρθε και εδεσε το γλυκο.

ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ?ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ?Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΠΟΝΤΟ?
BASKETFUN
το μονη το ξερω εγω.Ολα καλα πανε αν κερδισουμε και τη Δευτερα super.Για το Χρησταρα εχουμε κανει ταμα στη Παναγια της Τηνου αν βαλει τριποντο να ανεβουμε γονατιστοι μεχρι πανω την εκκλησια.

Εσυ πηζεις ε?

Για του χρουνου δε σκεφτεσαι να γυρισεις ε?
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Mar 15 2007, 12:51 PM) *
ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ?ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ?Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΠΟΝΤΟ?

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑ?Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΧΩΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ , ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif ΤΙΣ ΑΙΘΕΡΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ 69.gif 69.gif 69.gif
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 12:58 PM) *
το μονη το ξερω εγω.Ολα καλα πανε αν κερδισουμε και τη Δευτερα super.Για το Χρησταρα εχουμε κανει ταμα στη Παναγια της Τηνου αν βαλει τριποντο να ανεβουμε γονατιστοι μεχρι πανω την εκκλησια.

Εσυ πηζεις ε?

Για του χρουνου δε σκεφτεσαι να γυρισεις ε?

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΘΗΝΑ!!!!!!!!Ο ΒΟΡΙΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ,Ο ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ?

QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 12:59 PM) *
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑ?Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΧΩΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ , ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif ΤΙΣ ΑΙΘΕΡΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ 69.gif 69.gif 69.gif

ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΜΕ ΑΙΘΕΡΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!Η ΙΡΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ?
BASKETFUN
Τωρα ειναι οκ ο Μπαλαμπανης ο Βοριας ηταν σουπερ και αν σκεφτεις οτι ολη τη βδομαδα δεν εκανε προπονηση.

Δηλαδη μπορει να φυγεις ε?
Α το γαμο σου κοιτα να τον κανεις καλοκαιρακι ε?
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Mar 15 2007, 01:04 PM) *
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΘΗΝΑ!!!!!!!!Ο ΒΟΡΙΑΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ,Ο ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ?
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΜΕ ΑΙΘΕΡΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!Η ΙΡΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ?

ΣΤΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΣΤΙΣ 8:00
dominoman
Τι γίνετε ανδρέα μου έλαχε και εμένα ένας αγώνας να δω μετά από χρόνια σε γήπεδο και μου τύχατε εσείς την Δευτέρα!Πως σου φαίνεται που στον τελευταίο αγώνα ελληνικών ομάδων(η Ολυμπιακοι αγώνες δεν μετράνε!) που είδα έπαιζε ο Γκάλης!!!
BASKETFUN
α μιλαμε για τοσο προσφατα.

παλι καλα που δεν εχεις παει και πο το καιρο του Αμερικανου που επαιζε στα ανοιχτα.

για το παιχνιδι της Δευτερας τυφλα να εχει η Α1
tasos
Epidi vlepo oti kanonizete gia bouzoukia kai sex kai lipa..exo na kano mia protasi..gia Maio..! proskalo osous basketikous filous tou forum theloun se magazi-pista iera odo meria opou tha kanei ti fiesta i omada mou meta tin anodo pou tha petixei sti triti ethniki katigoria ! Meta gia tous latris tou eidous se strip live sex magazia sti sigrou kai meta opios anteksi ta kathekasta me kaligrama montela apo to proin anatoliko block !

Auto einai to eortastiko plano ..parakalo oi endiaferomenoi na mou dilosoun simetoxi stelnontas mou PM !
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 03:41 PM) *
α μιλαμε για τοσο προσφατα.

παλι καλα που δεν εχεις παει και πο το καιρο του Αμερικανου που επαιζε στα ανοιχτα.

για το παιχνιδι της Δευτερας τυφλα να εχει η Α1

Είμαι λίγο μεγάλος για τα δεδομένα της Α ΕΣΚΑ(32 ειμαι) αλλα όχι και τον Αμερικάνο!! smiley.gif tongue.gif smiley.gif laugh.gif
Αnyway ανυπομονώ να σας δω να ιδρώνετε την φανέλα με τέτοιο υπεροχο κοινό που θα έχετε!! rolleyes.gif icon_wave.gif
dominoman
QUOTE(tasos @ Mar 15 2007, 03:42 PM) *
Epidi vlepo oti kanonizete gia bouzoukia kai sex kai lipa..exo na kano mia protasi..gia Maio..! proskalo osous basketikous filous tou forum theloun se magazi-pista iera odo meria opou tha kanei ti fiesta i omada mou meta tin anodo pou tha petixei sti triti ethniki katigoria ! Meta gia tous latris tou eidous se strip live sex magazia sti sigrou kai meta opios anteksi ta kathekasta me kaligrama montela apo to proin anatoliko block !

Auto einai to eortastiko plano ..parakalo oi endiaferomenoi na mou dilosoun simetoxi stelnontas mou PM !

Βλεπω πάντως ότι κανόνισες πρόγραμμα σαν να είμαστε όλοι άντρες...επειδή όμως αν κανονιζόταν κατι τέτοιο θα ερχόντουσαν και γυναίκες πρέπει να το τροποποιήσεις!Εγώ αν μαζευτούμε δυνατή ομάδα είμαι μέσα!!
BASKETFUN
α οκ γραψε λαθος.οσο για το taso ας τον γιατι αν ανεβουμε εμεις το δικο μας προγραμμα δεν θα πιανετε.Το προγραμμα μας θα το πω μετα το παιχνιδι της Δευτερας
tasos
esi perimeneis tin deutera gia na vgalis programa..emeis exoume klisi eidi ta magazia.. smile.gif
christina n10
σας στελνω την πιο γλυκια μου καλημερα ,τρελα μπασκετικα αγορακια.
πως ειμαστε σημερα?εχουμε κεφια?διαβαζω με το που εφυγα χθες,να σου οι κοπελες με τα cooperakia,οι προτασεις για μπουζουκια απο το taso,ωραια!!!!αχ,για καντε λιγο κρατει να τελειωσουν οι αγωνιστικες σας υποχρεωσεις και μετα ξεχυθειτε!!!

οσο για σενα τασο,σε βρησκω πολυ αισιοδοξο για την ανοδο σας στην γ εθνικη και καλα κανεις ,αλλα μην τα λες ετσι ευκολα γιατι εχει δρομο το πρωταθλημα και δεν ξερεις τι μπορει να συμβει.οχι τιποτα αλλο,μην δινεις και δικαιωματα να σε κραζουν μετα.

ανδρεα και διονυση ολα καλα στην προπονηση χθες?

γιωργο σε περιμενω να μπεις .
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 08:03 AM) *
σας στελνω την πιο γλυκια μου καλημερα ,τρελα μπασκετικα αγορακια.
πως ειμαστε σημερα?εχουμε κεφια?διαβαζω με το που εφυγα χθες,να σου οι κοπελες με τα cooperakia,οι προτασεις για μπουζουκια απο το taso,ωραια!!!!αχ,για καντε λιγο κρατει να τελειωσουν οι αγωνιστικες σας υποχρεωσεις και μετα ξεχυθειτε!!!

οσο για σενα τασο,σε βρησκω πολυ αισιοδοξο για την ανοδο σας στην γ εθνικη και καλα κανεις ,αλλα μην τα λες ετσι ευκολα γιατι εχει δρομο το πρωταθλημα και δεν ξερεις τι μπορει να συμβει.οχι τιποτα αλλο,μην δινεις και δικαιωματα να σε κραζουν μετα.

ανδρεα και διονυση ολα καλα στην προπονηση χθες?

γιωργο σε περιμενω να μπεις .

Καλημέρα χριστινάκι,όπως βλέπεις τα δυό μας είμαστε,τα παιδιά τα βλέπω από τις 10 και μετα να συρρέουν στον καφενέ της χριστίνας!Η πλακα με τον τασο είναι πως έχουν κλείσει λέει και μαγαζί,δηλ αν γίνει καμια μαλ...θα πιούν για να ξεχάσουν τον πόνο!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 08:10 AM) *
Καλημέρα χριστινάκι,όπως βλέπεις τα δυό μας είμαστε,τα παιδιά τα βλέπω από τις 10 και μετα να συρρέουν στον καφενέ της χριστίνας!Η πλακα με τον τασο είναι πως έχουν κλείσει λέει και μαγαζί,δηλ αν γίνει καμια μαλ...θα πιούν για να ξεχάσουν τον πόνο!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
σταματα το βρε αυτο το "καφενε της χριστινας",θα γινουμε ρομπα.εχεις δικιο δεν το ειχα σκεφτει ετσι, αρα οπως και να εχει το μαγαζακι καλα εκαναν και το εκλεισαν tongue.gif tongue.gif tongue.gif


καλημερα leonkalf,βλεπω εισαι μεσα.τι κανατε χθες?
dominoman
leonkalf που παίζεις;
christina n10
καλημερα XΠ,το παιχνιδακι που θελαμε να παμε αυριο να δουμε ηλυσιακος -ξανθη ειναι τελικα στις 14:30.εγω τελειωνω 3 δεν θα προλαβω.αν πας παντως ,φευγοντας , ριξε μια ματια στην πισινα διπλα,γιατι αν ειναι καλος ο καιρος θα με βρεις εκει.τα λεμε.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 08:28 AM) *
καλημερα XΠ,το παιχνιδακι που θελαμε να παμε αυριο να δουμε ηλυσιακος -ξανθη ειναι τελικα στις 14:30.εγω τελειωνω 3 δεν θα προλαβω.αν πας παντως ,φευγοντας , ριξε μια ματια στην πισινα διπλα,γιατι αν ειναι καλος ο καιρος θα με βρεις εκει.τα λεμε.

Μην ανησυχείς χριστινάκι θα είμαστε ΟΛΟΙ εκεί να σε δούμε στην πισίνα!Θα σε τρώμε με τα μάτια!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 08:31 AM) *
Μην ανησυχείς χριστινάκι θα είμαστε ΟΛΟΙ εκεί να σε δούμε στην πισίνα!Θα σε τρώμε με τα μάτια!! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif 19.gif
α,καλοοοοοοο!!!ναι σιγα μην με παρεις χαμπαριιιιι!!!!!θα παω σε τετοιο διαδρομο που δεν θα μπορεις να παρακολουθησεις.χι.χι tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


ΚΟΥΙΖ:ποιος φορουμιστας απειλει μια κουκλαρα ,διμετρη tongue.gif 69.gif ,οτι θα παει απο το χωρο εργασιας της και θα τα κανει μπου....οοοο!!!!

τον λογο ψαχνουμε ολοι ακομη!!!! smiley.gif smiley.gif
mixalopoylos17
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΣΙΝΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΩ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 08:36 AM) *
α,καλοοοοοοο!!!ναι σιγα μην με παρεις χαμπαριιιιι!!!!!θα παω σε τετοιο διαδρομο που δεν θα μπορεις να παρακολουθησεις.χι.χι tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΚΟΥΙΖ:ποιος φορουμιστας απειλει μια κουκλαρα ,διμετρη tongue.gif 69.gif ,οτι θα παει απο το χωρο εργασιας της και θα τα κανει μπου....οοοο!!!!

τον λογο ψαχνουμε ολοι ακομη!!!! smiley.gif smiley.gif

Αν απειλεί αντρας μια κουκλάρα,δίμετρη ότι θα το κάνει μπ....λο το γραφείο της συμβαίνουν δύο τινά,ή θα γίνει του...γκουσγκούνη το γραφείο αφού είπαμε η τύπισσα είναι δίμετρη και κουκλάρα ή δεν είναι δίμετρη και απλώς θα τα σπάσει όλα!!!!! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif shot.gif 77.gif 69.gif
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 16 2007, 08:43 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΣΙΝΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΩ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Καλημέρα Διονύση!Είδες χριστινάκι ήδη μαζεύεται κόσμος για την πισίνα!!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 08:49 AM) *
Καλημέρα Διονύση!Είδες χριστινάκι ήδη μαζεύεται κόσμος για την πισίνα!!
ετσι,ωραια για μαζευτειτε εσεις να μην παω εγω!!!!! 69.gif 69.gif smiley.gif
dominoman
Κοινώς Κυριακή θα μάθει ο κόσμος αν το γραφείο σου θα γίνει καλοκαιρινό χριστινάκι!
dominoman
Διονύση για πες πως το βλέπεις το ματς της Δευτέρας,θα δουμε ενα ποιοτικό ματσάκι; tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 08:52 AM) *
Κοινώς Κυριακή θα μάθει ο κόσμος αν το γραφείο σου θα γίνει καλοκαιρινό χριστινάκι!
σαν δε ντρεπεσαι!!!!με μαρτυρησες 19.gif φτου σου βρε.ε,ναι λοιπον η κουκλαρα η διμεττρη ειμαι εγω 69.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif πω,πω με τοσα που μου εχετε πει μηπως την ψωνισα λιγο????????κατσε να αφησω το καλαμι λιγο πιο περα γιατι θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα.


διονυση μου,οσο για το που ειναι η πισινα δεν ειναι δυσκολο να το καταλαβεις!!!!απλα διαβασε προσεκτικα παραπανω post. wink.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 08:58 AM) *
σαν δε ντρεπεσαι!!!!με μαρτυρησες 19.gif φτου σου βρε.ε,ναι λοιπον η κουκλαρα η διμεττρη ειμαι εγω 69.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif πω,πω με τοσα που μου εχετε πει μηπως την ψωνισα λιγο????????κατσε να αφησω το καλαμι λιγο πιο περα γιατι θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα.
διονυση μου,οσο για το που ειναι η πισινα δεν ειναι δυσκολο να το καταλαβεις!!!!απλα διαβασε προσεκτικα παραπανω post. wink.gif

Ψώνιο!!Τώρα θες και να έρθει και κόσμος να σε δει!! smiley.gif shot.gif 69.gif smiley.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 08:59 AM) *
Ψώνιο!!Τώρα θες και να έρθει και κόσμος να σε δει!! smiley.gif shot.gif 69.gif smiley.gif icon_wave.gif
αφου παει την ψωνισα,μπηκαμε στο χορο και θα χορεψουμε.γιατι οχι???ποιος δεν θελει να δει το θεαμα μιας κουκλαρας ,διμετρης στην πισινα!!!! 69.gif 69.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley.gif


να σου πω τωρα αντε να συνελθουμε λιγο και να σχοληθουμε και με τιποτα αλλο γιατι το τραβηξαμε το θεμα. 19.gif 19.gif shot.gif shot.gif
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 06:57 AM) *
Διονύση για πες πως το βλέπεις το ματς της Δευτέρας,θα δουμε ενα ποιοτικό ματσάκι; tongue.gif

ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗ , ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 16 2007, 09:05 AM) *
ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗ , ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ.
θα συμφωνησω με τον διουνυση,σε τετοια ματσακια που τα παιζεις ολα για ολα,γιατι ο νικητης πλησιαζει κοντα στο στοχο και ο ηττημενος απομακρυνεται,επικρατει η ενταση ,το αγχος ,η πιεση ,τοπαιχνιδι θα παει λογικα παντα στην αμυνα και μετα στην επιθεση.θα παει πιο πολυ στην δυναμη.αυτος που θα αντεξει και το "ξυλο",εννοω το δυνατο και σκληρο παιχνιδι θα παρει και την νικη.
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 16 2007, 09:05 AM) *
ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΗ , ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ.

Κι αυτά τα παιχνίδια έχουν την μαγεία τους για τους θεατές πάντως... rolleyes.gif

Για πείτε ποια από τις δυο ομάδες έχει τα πιο δυνατά κορμιά,ποια είναι καλύτερη στο physical game;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.