Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 09:15 AM) *
Κι αυτά τα παιχνίδια έχουν την μαγεία τους για τους θεατές πάντως... rolleyes.gif
εννοειτε,δεν ειναι τυχαιο που ασχολουμαστε με το μπασκετακι σε κραταει σε ενδιαφερον καθ ολη τη διαρκεια,γιατι δεν ξερεις ποτε θα ερθουν τα πανω κατω.ακομη και σε ενα τετοιο παιχνιδι λοιπον,που θα ειναι σκληρο και με δυνατες αμυνες ,μπορει να γινει μια φαση που να ειναι "ολα τα λεφτα"και να σε ξεσηκωσει.
BASKETFUN
καλημερα.

Δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω.

τη πισινα?
το παιχνιδι της Δευτερας.Βλεπω πρωι πρωι παιζει πολυ ορεξη αλλα εγω νυσταζω απιστευτα
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 09:28 AM) *
καλημερα.

Δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω.

τη πισινα?
το παιχνιδι της Δευτερας.Βλεπω πρωι πρωι παιζει πολυ ορεξη αλλα εγω νυσταζω απιστευτα

Καλημέρα ανδρέα!Για αυτό είμαστε εμείς εδώ για να ξυπνάμε τον κόσμο!!ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!! shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif ohmy.gif ohmy.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 09:28 AM) *
καλημερα.

Δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω.

τη πισινα?
το παιχνιδι της Δευτερας.Βλεπω πρωι πρωι παιζει πολυ ορεξη αλλα εγω νυσταζω απιστευτα
ειδες ,σου βαλαμε πολλα θεματακια για να σε κραταμε σε φορμα,αλλα μαλλον μας προλαβαν αλλες το βραδυ που σε γυμνασαν και σε ταλαιπωρησαν τοσο ,και δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου σημερα. tongue.gif 19.gif
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 07:28 AM) *
καλημερα.

Δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω.

τη πισινα?
το παιχνιδι της Δευτερας.Βλεπω πρωι πρωι παιζει πολυ ορεξη αλλα εγω νυσταζω απιστευτα

ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΕΣ ΠΑΛΙ ΑΡΧΗΓΕ?
dominoman
Ανδρέα για πες ποια ομάδα παίζει το καλύτερο physical game,για το ματς της Δευτέρας μιλάω...
christina n10
:
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 16 2007, 09:32 AM) *
ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΕΣ ΠΑΛΙ ΑΡΧΗΓΕ?
ελα ντε ,για πες μας γιατι μια φορα μαζι μου μετα την προπονηση δεν ησουν!!!!! tongue.gif tongue.gif shot.gif shot.gif shot.gif
BASKETFUN
χτες μετα τη βραδυνη προπονηση επειδη δεν μας εφτασε ειπαμε να τη συνεχισουμε στα μπουζουκια.οποτε φυγαμε κατευθειαν και δουλεψαμε τα συστηματα μας στη πιστα του ΚΑΡΑΜΕΛΑ.

dominoman αν θα ερθεις τη Δευτερα θα δεις οτι και οι 2ομαδες ειναι παρομοιες.Κολλαει πολυ η μια με την αλλη και γι αυτο θα ειναι δυσκολο το ματσ γιατι για καθε παιχτη της μιας υπαρχει ενας παρομοιος (σωματικα)και στην αλλη.Ανεξαρτητα για ποια θεση μιλαμε.

αφου δε μου εκανες προταση πως να ημουν μαζι σου?'
dominoman
Μου φαίνεται πως θα γίνει και γαμ.. τα ματς την Δευτέρα! tongue.gif blove.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 09:39 AM) *
χτες μετα τη βραδυνη προπονηση επειδη δεν μας εφτασε ειπαμε να τη συνεχισουμε στα μπουζουκια.οποτε φυγαμε κατευθειαν και δουλεψαμε τα συστηματα μας στη πιστα του ΚΑΡΑΜΕΛΑ.

dominoman αν θα ερθεις τη Δευτερα θα δεις οτι και οι 2ομαδες ειναι παρομοιες.Κολλαει πολυ η μια με την αλλη και γι αυτο θα ειναι δυσκολο το ματσ γιατι για καθε παιχτη της μιας υπαρχει ενας παρομοιος (σωματικα)και στην αλλη.Ανεξαρτητα για ποια θεση μιλαμε.

αφου δε μου εκανες προταση πως να ημουν μαζι σου?'
εγω θα σου κανω προταση?αυτο ειναι δουλεια του ανδρα,μην αλλαζουμε τους ρολους.αφου εσεις ειστε οι κυνηγοι!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif wink.gif wink.gif wink.gif


καραμελα,ε?μια χαρα περασες παντως,τα θηλυκα ολα θα σε ειχαν περικυκλωσει!!!


οπως βλεπεις γιωργο μου ,ποιο ματς της δευτερας !!!δω μιλαμε για τα ματς που γινονται καθε βραδυ στα μπουζουκια!!! tongue.gif
BASKETFUN
μα εκει φαινεται ο πραγματικος καλος παιχτης.

για τη προταση εχεις δικιο γι αυτο επιφυλασσομαι.

δεν θα σου δωσω μονο λεφτα για τα καλα λογια που μου λες για το μπασκετ αλλα και για τα υπολοιπα
με τα θηλυκα που δυστυχως δεν ισχυουν και τοσο
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 07:52 AM) *
εγω θα σου κανω προταση?αυτο ειναι δουλεια του ανδρα,μην αλλαζουμε τους ρολους.αφου εσεις ειστε οι κυνηγοι!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif wink.gif wink.gif wink.gif
καραμελα,ε?μια χαρα περασες παντως,τα θηλυκα ολα θα σε ειχαν περικυκλωσει!!!
οπως βλεπεις γιωργο μου ,ποιο ματς της δευτερας !!!δω μιλαμε για τα ματς που γινονται καθε βραδυ στα μπουζουκια!!! tongue.gif

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!
ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ FORUM O COACH..
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 09:58 AM) *
μα εκει φαινεται ο πραγματικος καλος παιχτης.

για τη προταση εχεις δικιο γι αυτο επιφυλασσομαι.

δεν θα σου δωσω μονο λεφτα για τα καλα λογια που μου λες για το μπασκετ αλλα και για τα υπολοιπα
με τα θηλυκα που δυστυχως δεν ισχυουν και τοσο
Τι να κανουμε εναν σε εχουμε,και σε προσεχουμε σαν τα ματια μας.!!!!οσο για την προταση αχ,καημενε μου τι εχω να σου ζητησω!!!!δεν γλυτωνεις ετσι ευκολα. tongue.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 16 2007, 09:59 AM) *
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!
ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ FORUM O COACH..
ναι καλα ,μια φορα μονο.βρε οχι σε μενα αυτα!!!τα εχετε κανει δευτερο σπιτι σας!!!
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 08:13 AM) *
ναι καλα ,μια φορα μονο.βρε οχι σε μενα αυτα!!!τα εχετε κανει δευτερο σπιτι σας!!!

ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 16 2007, 10:16 AM) *
ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
λιγο,ε?αχ ,κυνηγι που το θελετε.κανονιστε να σερνεστε καημενα μου.
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 08:19 AM) *
λιγο,ε?αχ ,κυνηγι που το θελετε.κανονιστε να σερνεστε καημενα μου.



Χριστινα μου δεν εχεις καταλαβει τη φιλοσοφια της ομαδας μας.εμεις σερνομαστε οταν δεν παμε στα μπουζουκια
οταν παμε μετα ειμαστε super
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 10:34 AM) *
Χριστινα μου δεν εχεις καταλαβει τη φιλοσοφια της ομαδας μας.εμεις σερνομαστε οταν δεν παμε στα μπουζουκια
οταν παμε μετα ειμαστε super
μου αρεσει ο τροπος που λειτουργειτε ,βρε!θελω και εγω να βρω μια τετοια ομαδα ,που θα ξενυχταει και μετα θα ειναι super!!!!πλακα κανω. tongue.gif αυτο σε μενα δεν παιζει. :
Χ.Π
χριστινα καλημερα, δεν μπορω τοσο νωρις γιατι εχουμε κορασιδες 4.30 οποτε μπορει να παω μετα να δω δαφνη νεανιδες λεγετε οτι ειναι καλο ματσακι
christina n10
QUOTE(Χ.Π @ Mar 16 2007, 10:46 AM) *
χριστινα καλημερα, δεν μπορω τοσο νωρις γιατι εχουμε κορασιδες 4.30 οποτε μπορει να παω μετα να δω δαφνη νεανιδες λεγετε οτι ειναι καλο ματσακι
καλημερα ΧΠ,καλα ειμαστε?η δαφνη μεσα παιζει?τι ωρα?εγω ελεγα μετα την δουλεια να παω για κολυμπι,αφου δεν προλαβαινω το ματσακι και μετα αν ειναι να κατηφορησω.
dominoman
Παιδιά ένας είναι ο τρόπος για να πετάει η ομάδα μετά τα μπουζουκια!Να πάει κατευθείαν στο ματς μετά τα μπουζούκια!!Δοκιμασμένη λύση!!!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 11:07 AM) *
Παιδιά ένας είναι ο τρόπος για να πετάει η ομάδα μετά τα μπουζουκια!Να πάει κατευθείαν στο ματς μετά τα μπουζούκια!!Δοκιμασμένη λύση!!!
συμφωνω ,το εχω κανει μονο δυο φορες και ομολογω οτι εκανα απο τα καλυτερα μου παιχνιδια .
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 09:08 AM) *
συμφωνω ,το εχω κανει μονο δυο φορες και ομολογω οτι εκανα απο τα καλυτερα μου παιχνιδια .



ειδες που ερχεσαι στα λογια μου.Για αυτο ολοι στα μπουζουκια
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 11:08 AM) *
συμφωνω ,το εχω κανει μονο δυο φορες και ομολογω οτι εκανα απο τα καλυτερα μου παιχνιδια .

Εσυ χριστινάκι το έκανες αλλα χωρις να πιεις δεν πιάνει το "κολπο"!Αν ειχες πιει θα ησουν την άλλη μέρα jordan!!!!
christina n10
wink.gif wink.gif
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 11:33 AM) *
ειδες που ερχεσαι στα λογια μου.Για αυτο ολοι στα μπουζουκια
ναι εγω τωρα στα γεραματα,τι ωρα το θες????εκτος και αν εχω εσενα συνοδο μου οποτε θα με καθοδηγεις σωστα!!!! wink.gif
tasos
καλημερα σε ολους και απο μενα..
προγνωστικα για τους αγωνες της Δευτερας εχουμε?
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 11:35 AM) *
Εσυ χριστινάκι το έκανες αλλα χωρις να πιεις δεν πιάνει το "κολπο"!Αν ειχες πιει θα ησουν την άλλη μέρα jordan!!!!
ουυυυυυ,σιγουρα!!!!jordan αγορι μου ειμαι και χωρις να πιω!!!!πλακα ηταν αυτο.


QUOTE(tasos @ Mar 16 2007, 11:44 AM) *
καλημερα σε ολους και απο μενα..
προγνωστικα για τους αγωνες της Δευτερας εχουμε?
συγνωμη τασο ,αλλα σε αλλο topic απευθυνεται αυτη η ερωτηση.τοσο καιρο μας κραζατε να ανοιξουμε αλλο topic για να λεμε τα ασχετα απο μπασκετ,κοιτα τωρα μην κραξουμε εσενα που μεταφερεις τα του μπασκετ εδω!! tongue.gif

αληθεια βρε παιδια που ειναι ο dominoman oeo????
tasos
To topic λεγεται " Το Καφενείο της ΕΣΚΑ" Νομιζω στα cafe που παμε για το καφεδακι μας μιλαμε με την παρεα..για μπασκετ,ποδοσφαιρο,γκομενες,πολιτικη κτλ..εδω λοιπονπου ειναι ενα καθαρα μπασκετικο cafe γιατι να μην γινεται και κουβεντα για το μπασκετ..?Τα προγνωστικα ειναι καθαρα καφενιακη κουβεντα...ετσι τουλαχιστν το αντιλαμβανομαι εγω...
Στο αλλο νομιζω μιλαμε για καθαρα αγωνιστικα θεματα !
christina n10
QUOTE(tasos @ Mar 16 2007, 11:56 AM) *
To topic λεγεται " Το Καφενείο της ΕΣΚΑ" Νομιζω στα cafe που παμε για το καφεδακι μας μιλαμε με την παρεα..για μπασκετ,ποδοσφαιρο,γκομενες,πολιτικη κτλ..εδω λοιπονπου ειναι ενα καθαρα μπασκετικο cafe γιατι να μην γινεται και κουβεντα για το μπασκετ..?Τα προγνωστικα ειναι καθαρα καφενιακη κουβεντα...ετσι τουλαχιστν το αντιλαμβανομαι εγω...
Στο αλλο νομιζω μιλαμε για καθαρα αγωνιστικα θεματα !
κοιτα ετσι οπως το θετεις δεν εχεις αδικο,αλλα εδω οπως βλεπεις ειμαστε πιο χαλαροι,μπασκετακι εστω και προγνωστικα αλλου.αν παρατηρησες πηγε να ανοιξει ο dominoman συζητησει για το παιχνιδι μαρκοπουλο-αρης και πιαστηκαμε απο κατι αλλο και πηγε αλλου το θεμα.γι αυτο λεω αστο,καλυτερα.
v-span
QUOTE(tasos @ Mar 16 2007, 09:56 AM) *
To topic λεγεται " Το Καφενείο της ΕΣΚΑ" Νομιζω στα cafe που παμε για το καφεδακι μας μιλαμε με την παρεα..για μπασκετ,ποδοσφαιρο,γκομενες,πολιτικη κτλ..εδω λοιπονπου ειναι ενα καθαρα μπασκετικο cafe γιατι να μην γινεται και κουβεντα για το μπασκετ..?Τα προγνωστικα ειναι καθαρα καφενιακη κουβεντα...ετσι τουλαχιστν το αντιλαμβανομαι εγω...
Στο αλλο νομιζω μιλαμε για καθαρα αγωνιστικα θεματα !

Φίλε taso είσαι πολύ σωστός και όσο δείχνεις τις απόψεις σου περί καφενείων μπουζουκιών στην Ιερά οδό και πρωινών underground μαγαζιών με "χορεύτριες" του ανατολικού μπλοκ τόσο σε εκτιμώ όλο και περισσότερο. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 11:50 AM) *
ουυυυυυ,σιγουρα!!!!jordan αγορι μου ειμαι και χωρις να πιω!!!!πλακα ηταν αυτο.
συγνωμη τασο ,αλλα σε αλλο topic απευθυνεται αυτη η ερωτηση.τοσο καιρο μας κραζατε να ανοιξουμε αλλο topic για να λεμε τα ασχετα απο μπασκετ,κοιτα τωρα μην κραξουμε εσενα που μεταφερεις τα του μπασκετ εδω!! tongue.gif

αληθεια βρε παιδια που ειναι ο dominoman oeo????

Σε παρακολουθώ όπως πάντα μικρούλι!Εδω είμαι και εγώ,οσο για τον Τασο εχει δικιο καλο ειναι να μιλαμε τουρλου τουρλου!Και για εσκα blove.gif και για πισινες 19.gif και για ποτα και για ξενυχτια icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif 69.gif
dominoman
Ολοριν θα τα πουμε και εμεις μεθαυριο tongue.gif
Πως σε λενε;
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 12:45 PM) *
Ολοριν θα τα πουμε και εμεις μεθαυριο tongue.gif
Πως σε λενε;
γιωργο μου,ακου τι σκεφτηκα,θα παμε να δουμε το πανερυθραικος-αμυντας και μετα θα βρουμε καποιο μερος που θα μας προτινουν τα παιδια που ξερουν τα μερη εκει,να δουμε αρη-ολυμπιακο μπασκετακι,ειμαστε και αντιπαλοι θα εχει τρελο γελιο.απλα μια ενημερωση για την ωρα που διεξαγεται το παιχνιδι της α1 θελω.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 12:57 PM) *
γιωργο μου,ακου τι σκεφτηκα,θα παμε να δουμε το πανερυθραικος-αμυντας και μετα θα βρουμε καποιο μερος που θα μας προτινουν τα παιδια που ξερουν τα μερη εκει,να δουμε αρη-ολυμπιακο μπασκετακι,ειμαστε και αντιπαλοι θα εχει τρελο γελιο.απλα μια ενημερωση για την ωρα που διεξαγεται το παιχνιδι της α1 θελω.

Οκ αν και τα παιδια συμφωνήσουν εγώ είμαι μέσα!Αντε χριστινάκι μέσα στους δίμετρους θα είσαι!!! 19.gif 19.gif 69.gif 19.gif 19.gif
Το βρήκα τώρα σε σαιτ :΅Άρης-Ολυμπιακός 18/03 17:00
Δυστυχώς δεν προλαβαινουμε!
Olorin
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 10:57 AM) *
γιωργο μου,ακου τι σκεφτηκα,θα παμε να δουμε το πανερυθραικος-αμυντας και μετα θα βρουμε καποιο μερος που θα μας προτινουν τα παιδια που ξερουν τα μερη εκει,να δουμε αρη-ολυμπιακο μπασκετακι,ειμαστε και αντιπαλοι θα εχει τρελο γελιο.απλα μια ενημερωση για την ωρα που διεξαγεται το παιχνιδι της α1 θελω.

Στις 19:00 είναι το Ολυμπιακός-Άρης... (ναι, αλλά εγώ που είμαι Πανιώνιος κι εκείνη την ώρα παίζουμε με τον Απόλλωνα Π. ι θα κάνω??? sad.gif )

@dominoman, Νότη με λένε, btw...
dominoman
QUOTE(Olorin @ Mar 16 2007, 01:03 PM) *
Στις 19:00 είναι το Ολυμπιακός-Άρης... (ναι, αλλά εγώ που είμαι Πανιώνιος κι εκείνη την ώρα παίζουμε με τον Απόλλωνα Π. ι θα κάνω??? sad.gif )

@dominoman, Νότη με λένε, btw...

Μακάρι φίλε νότη να είναι στις 7 για να το δούμε(στο contra ειδα το 5).Γιωργο με λενε.
Νοτη μάλλον ατύχησες για τον Πανιωνιο γιατι αν παμε σε καφετερια και τους πουμε να το αλλαξουν απο το ολυμπιακο στον πανιωνιο θα μας δειρουν!Είσαι σίγουρος πως το δειχνει η TV;
christina n10
QUOTE(Olorin @ Mar 16 2007, 01:03 PM) *
Στις 19:00 είναι το Ολυμπιακός-Άρης... (ναι, αλλά εγώ που είμαι Πανιώνιος κι εκείνη την ώρα παίζουμε με τον Απόλλωνα Π. ι θα κάνω??? sad.gif )

@dominoman, Νότη με λένε, btw...
τα δειχνει και τα δυο?αλλο σε κρατικο και αλλο σε supersport?παμε καπου με δυο τηλεορασεις να ειμαστε καλυμμενοι.και ειναι αρης-ολυμπιακος αν δεν κανω λαθος.
αν το δειχνει 5 οντως δεν προλαβαινουμε,7 κατι γινεται.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 01:14 PM) *
τα δειχνει και τα δυο?αλλο σε κρατικο και αλλο σε supersport?παμε καπου με δυο τηλεορασεις να ειμαστε καλυμμενοι.και ειναι αρης-ολυμπιακος αν δεν κανω λαθος.
αν το δειχνει 5 οντως δεν προλαβαινουμε,7 κατι γινεται.

7 γιατι να μην προλάβουμε;Εκτος και αν βρούμε εκει και τον μπάμπη τον σουγιά και τον τζον τον τρίγωνο και κάνουν μερικές "ομορφιές" τα παιδιά!!! smiley.gif shot.gif 69.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 01:20 PM) *
7 γιατι να μην προλάβουμε;Εκτος και αν βρούμε εκει και τον μπάμπη τον σουγιά και τον τζον τον τρίγωνο και κάνουν μερικές "ομορφιές" τα παιδιά!!! smiley.gif shot.gif 69.gif smiley.gif
υπολογισε οτι το ματσακι που θα παμε ,θα τελειωσει γυρω στις 18:45-19:00,μεχρι να βρουμε το μερος που θα κατσουμε να δουμε το μπασκετ,για αυτο λεω αν προλαβουμε.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 01:26 PM) *
υπολογισε οτι το ματσακι που θα παμε ,θα τελειωσει γυρω στις 18:45-19:00,μεχρι να βρουμε το μερος που θα κατσουμε να δουμε το μπασκετ,για αυτο λεω αν προλαβουμε.

Έχουμε κηφισιώτες μαζί θα ξέρουν τα κόλπα να πάμε κηφισια κάπου... tongue.gif
v-span
Παιδιά είναι στις 17.00 το μπάσκετ Άρης - ΟΣΦΠ και στις 19.00 το ποδόσφαιρο ΟΣΦΠ-Άρης για να μη μπερδευόμαστε. Οπότε ή Α1 ή Β'Εθνική
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 01:30 PM) *
Έχουμε κηφισιώτες μαζί θα ξέρουν τα κόλπα να πάμε κηφισια κάπου... tongue.gif
σωστο και αυτο.
ανδρεα μου εσυ θα ερθεις μαζι την κυριακη?η θα κανεις κατι καλυτερο?
dominoman
QUOTE(v-span @ Mar 16 2007, 01:31 PM) *
Παιδιά είναι στις 17.00 το μπάσκετ Άρης - ΟΣΦΠ και στις 19.00 το ποδόσφαιρο ΟΣΦΠ-Άρης για να μη μπερδευόμαστε. Οπότε ή Α1 ή Β'Εθνική

sad.gif sad.gif Καλά το είδα εγώ! 68.gif
christina n10
QUOTE(v-span @ Mar 16 2007, 01:31 PM) *
Παιδιά είναι στις 17.00 το μπάσκετ Άρης - ΟΣΦΠ και στις 19.00 το ποδόσφαιρο ΟΣΦΠ-Άρης για να μη μπερδευόμαστε. Οπότε ή Α1 ή Β'Εθνική
ευχαριστουμε v-span ,οποτε γιωργο β εθνικη δαγκωτο.εξαλλου φιλε μου,δεν βλεπω να εχετε τυχη ακομη και μεσα στο αλεξανδρειο!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


ανδρεα που εισαι εσυ?χρωστας μια απαντηση με pm.....περιμενω.
Olorin
Παιδιά, πράγματι στις 17:00 είναι, sorry είπα βλακεία... 68.gif

(ε πού να φανταστώ κι εγώ ότι σε διάστημα 2 ωρών παίζει Ολυμπιακός-Άρης σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο... blink.gif Είδα βιαστικά ένα Ολυμπιακός-Άρης, λέω αυτό θα'ναι... icon_drunk.gif )

Εγώ πάντως θα πάω σίγουρα Ερυθραία (έχω να πάω να τους δω από την περσινή φιέστα...) και λογικά θα βρω εκεί mimo και pointguard...
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 01:35 PM) *
ευχαριστουμε v-span ,οποτε γιωργο β εθνικη δαγκωτο.εξαλλου φιλε μου,δεν βλεπω να εχετε τυχη ακομη και μεσα στο αλεξανδρειο!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ανδρεα που εισαι εσυ?χρωστας μια απαντηση με pm.....περιμενω.

Ερυθραικο θα παμε οπως και να 'χει.Το θεμα ειναι τι θα κανουμε μετα.Χριστινακι μην κανεις ονειρα τρελα!ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ RULES!
christina n10
QUOTE(Olorin @ Mar 16 2007, 01:35 PM) *
Παιδιά, πράγματι στις 17:00 είναι, sorry είπα βλακεία... 68.gif

(ε πού να φανταστώ κι εγώ ότι σε διάστημα 2 ωρών παίζει Ολυμπιακός-Άρης σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο... blink.gif Είδα βιαστικά ένα Ολυμπιακός-Άρης, λέω αυτό θα'ναι... icon_drunk.gif )

Εγώ πάντως θα πάω σίγουρα Ερυθραία (έχω να πάω να τους δω από την περσινή φιέστα...) και λογικά θα βρω εκεί mimo και pointguard...
εκει θα ειμαστε με τον γιωργο olorin μου,οποτε θα σε βρουμε και εσενα στο σημειο που ειπαμε με pointguard.
αχ ,βρε γιωργο τι τραβας και εσυ ,σε τραβαω στα γηπεδα εν μπορουσες να αξιοποιησεις αλλιως το χρονο σου!! sad.gif
BASKETFUN
Χριστινα μου λιγο χλωμο το βλεπω.ειναι λιγο δυσκολες ωρες για μενα αυτες
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 01:39 PM) *
εκει θα ειμαστε με τον γιωργο olorin μου,οποτε θα σε βρουμε και εσενα στο σημειο που ειπαμε με pointguard.
αχ ,βρε γιωργο τι τραβας και εσυ ,σε τραβαω στα γηπεδα εν μπορουσες να αξιοποιησεις αλλιως το χρονο σου!! sad.gif

Πως αλλιώς δηλαδή;Χαιρομαι πολυ που θα παω γηπεδο και ας χασω και τα δυο ντερμπυ σε ποδοσφαιρο και μπασκετ!Οι φίλοι και ο χαβαλες ειναι πάνω απο ολα χριστινακι!
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 01:40 PM) *
Χριστινα μου λιγο χλωμο το βλεπω.ειναι λιγο δυσκολες ωρες για μενα αυτες
σωστα ,ξεκουρασου γιατι την τριτη εχεις μαχη......!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.