Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
christina n10
βρε mimo ,ειδα οτι μπηκες στην α εσκα γυναικων και εκανες μια απιστευτη προβλεψη.εδωσες ασσο το ζωγραφου-αμαρυλλις?δεν παιζει αυτο ,ακομη και αν εχει σεληνιαστει ο ζωγραφος.η αμαρυλλις ειναι πολυ καλη ομαδα και πληρης σε ολες της θεσης.δεν νομιζω να αφησει την ευκαιρια της ανοδου να παει χαμενη ,με ενα τετοιο στραβοπατημα ,κυριως οταν σε αποσταση αναπνοης εχει την ενωση που περιμενει πως και πως τετοια κινηση!οχι για δευτερη χρονια παντως!φετος ξεκινησε το πρωταθλημα αποφασισμενη για την ανοδο και δεν νομιζω να χασει το τρενο αυτη τη φορα.

QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 09:25 AM) *
kκαλημερα σε ολους.Βλεπω Χριστινακι το εκανες παλι το forum με τον dominoman μπ.....! Τι να πω δεν ειναι να σε αφηνει κανεις ουτε για λιγο.Λοιπον οποτε παρεα για τη Δευτερα βρηκες παρε και την αλλη και κατεβειτε.Α και για τα μπουζουκια δε χρειαζεται να ψαξουμε τα εχουμε ηδη βρει
καλημερα ανδρεα μου,μας την λες και εσυ?τι καναμε παλι?
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 09:25 AM) *
kκαλημερα σε ολους.Βλεπω Χριστινακι το εκανες παλι το forum με τον dominoman μπ.....! Τι να πω δεν ειναι να σε αφηνει κανεις ουτε για λιγο.Λοιπον οποτε παρεα για τη Δευτερα βρηκες παρε και την αλλη και κατεβειτε.Α και για τα μπουζουκια δε χρειαζεται να ψαξουμε τα εχουμε ηδη βρει

Ax re xristina ti tha kanume me sena,olo ton kaneis ano kato ton kafene!Prin tin A ESKA tora ton kafene!! tststs dropi! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif Pados en prokeimenw boithisa kai ego ligo! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 09:35 AM) *
Ax re xristina ti tha kanume me sena,olo ton kaneis ano kato ton kafene!Prin tin A ESKA tora ton kafene!! tststs dropi! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif Pados en prokeimenw boithisa kai ego ligo! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
ας μου εξηγησει ο ανδρεας τι εγινε γιατι εχω αρχισει και τα παιρνω πολυ ασχημα με το θεμα.
mixalopoylos17
ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΑ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19.gif 19.gif 19.gif ΒΑΛΤΟΥ ΛΙΓΟ ΧΕΡΙ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ 68.gif 68.gif 68.gif
BASKETFUN
δεν στη λεω αγαπη μου μια διαπιστωση εκανα.Αφου ξερεις οτι εμενα δεν με ενοχλουν αυτα.Ο dominoman παιζει σε καποια ομαδα?

Χριστινακι εγω πλακα κανω και το ξερεις



QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 07:37 AM) *
ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΑ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19.gif 19.gif 19.gif ΒΑΛΤΟΥ ΛΙΓΟ ΧΕΡΙ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ 68.gif 68.gif 68.gif



Μιχαλο κατσε καλα γιατι στο επομενο παιχνιδι παιζεις.Κοιτα μη και δεν αγγιξεις τη μπαλα καθολου.Συνεχισε να λες τετοια και ουτε με αιτηση δεν θα παρεις πασα
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 07:39 AM) *
δεν στη λεω αγαπη μου μια διαπιστωση εκανα.Αφου ξερεις οτι εμενα δεν με ενοχλουν αυτα.Ο dominoman παιζει σε καποια ομαδα?

Χριστινακι εγω πλακα κανω και το ξερεις
Μιχαλο κατσε καλα γιατι στο επομενο παιχνιδι παιζεις.Κοιτα μη και δεν αγγιξεις τη μπαλα καθολου.Συνεχισε να λες τετοια και ουτε με αιτηση δεν θα παρεις πασα

ΑΝΤΡΕΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΣΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
dolly12
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 07:28 AM) *
βρε mimo ,ειδα οτι μπηκες στην α εσκα γυναικων και εκανες μια απιστευτη προβλεψη.εδωσες ασσο το ζωγραφου-αμαρυλλις?δεν παιζει αυτο ,ακομη και αν εχει σεληνιαστει ο ζωγραφος.η αμαρυλλις ειναι πολυ καλη ομαδα και πληρης σε ολες της θεσης.δεν νομιζω να αφησει την ευκαιρια της ανοδου να παει χαμενη ,με ενα τετοιο στραβοπατημα ,κυριως οταν σε αποσταση αναπνοης εχει την ενωση που περιμενει πως και πως τετοια κινηση!οχι για δευτερη χρονια παντως!φετος ξεκινησε το πρωταθλημα αποφασισμενη για την ανοδο και δεν νομιζω να χασει το τρενο αυτη τη φορα.


Και δε θελουμε να χασει το τρενο κ αυτην την φορα μπας και του χρονου εχουμε τυχη και οι υπολοιπες ομαδες της κατηγοριας!!!!

mimako σου ειπα οτι θα εκτεθεις με την προβλεψη δε μ ακουσες?!!! tongue.gif biggrin.gif
BASKETFUN
Α ναι τωρα τα επιασες τα λεφτα σου.το πολυ πολυ να μην την ακουμπαει κανεις
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 06:42 AM) *
Καλημερα leonkalf,καιρο εχουμε να τα πουμε.Η καφετερια ειναι ακριβως πισω απο την εκκλησια του αγιου δημητριου.

Καλημέρα.
Η εκκλησία του Αγ.Δημητρίου είναι αυτή όπως ανεβαίνουμε από Αμφιθέας και μετά μπαίνουμε Αγ.Δημήτριο?
Δεν νομίζω να λες αυτή που είναι στη Θεομήτορος όπως πάμε από το γήπεδό μας προς το Βυζαντινό.
Θα είσαι εκεί να δεις Ολυμπιακό?
christina n10
δεν καταλαβατε καλα ,αρκετα ασχοληθηκα .δεν θα μας την λενε και οι δικοι μας τωρα! 19.gif
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 14 2007, 09:45 AM) *
Καλημέρα.
Η εκκλησία του Αγ.Δημητρίου είναι αυτή όπως ανεβαίνουμε από Αμφιθέας και μετά μπαίνουμε Αγ.Δημήτριο?
Δεν νομίζω να λες αυτή που είναι στη Θεομήτορος όπως πάμε από το γήπεδό μας προς το Βυζαντινό.
Θα είσαι εκεί να δεις Ολυμπιακό?
ειναι επι της αγ.δημητριου,οπως ερχεσαι απο ποσειδωνος και μπαινεις καλαμακιου,περνας το υψος που ειναι το γηπεδο του ποδοσφαιρου συνεχιζεις ευθεια και στο δεξι σου χερι την βλεπεις.δυστυχως ολυμπιακο δεν προλαβαινω ,εχω προπονηση θα παω μαλλον να δω μπενετον-αρη.
leonkalf
Κοντά στο δημαρχείο υποθέτω ε?
Θα το έχω υπόψη αφού είναι μπασκετικό στέκι.
Έλεγα πριν την προπόνηση που έχω στις 9, να έβλεπα κάπου το ματς της Μόσχας.
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 14 2007, 09:53 AM) *
Κοντά στο δημαρχείο υποθέτω ε?
Θα το έχω υπόψη αφού είναι μπασκετικό στέκι.
Έλεγα πριν την προπόνηση που έχω στις 9, να έβλεπα κάπου το ματς της Μόσχας.
ειναι πολυ πριν το δημαρχειο .δεν προκειται να μπερδευτεις ,ειναι πολυ ευκολο,ειναι η μονη εκκλησια επι της αγιου δημητριου.κανει μπαμ.
ο γιος του ρηγα επαιζε τραχωνες.
christina n10
dominoman που εξαφανισθηκες?για φαγητο πηγες παλι? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 09:39 AM) *
δεν στη λεω αγαπη μου μια διαπιστωση εκανα.Αφου ξερεις οτι εμενα δεν με ενοχλουν αυτα.Ο dominoman παιζει σε καποια ομαδα?

Χριστινακι εγω πλακα κανω και το ξερεις
Μιχαλο κατσε καλα γιατι στο επομενο παιχνιδι παιζεις.Κοιτα μη και δεν αγγιξεις τη μπαλα καθολου.Συνεχισε να λες τετοια και ουτε με αιτηση δεν θα παρεις πασα

Oxi den paizo se kamia omada,kapote mikros epeza gia poli ligo.Tora pia sta "geramata" gia kana monaki me kamia kukla 19.gif eimai mesa....! rolleyes.gif tongue.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 11:08 AM) *
Oxi den paizo se kamia omada,kapote mikros epeza gia poli ligo.Tora pia sta "geramata" gia kana monaki me kamia kukla 19.gif eimai mesa....! rolleyes.gif tongue.gif tongue.gif
να υποθεσω οτι κουκλα εννοεις εμενα???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 11:13 AM) *
να υποθεσω οτι κουκλα εννοεις εμενα???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

As mas pune kai ta paidia pu se exun dei!GUYS se klimaka apo 1 eos 10 psifiste gia tin emfanisi tis xristinas...!!
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 09:16 AM) *
As mas pune kai ta paidia pu se exun dei!GUYS se klimaka apo 1 eos 10 psifiste gia tin emfanisi tis xristinas...!!

10 ΜΕ ΤΟΝΟ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 11:16 AM) *
As mas pune kai ta paidia pu se exun dei!GUYS se klimaka apo 1 eos 10 psifiste gia tin emfanisi tis xristinas...!!
ωραια ,τωρα εκτεθηκαμε ανεπανορθωτα.παιδακι μου τι ρωτας?????????????ντροπη σου, 68.gif
BASKETFUN
10 δαγκωτο
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 11:20 AM) *
ωραια ,τωρα εκτεθηκαμε ανεπανορθωτα.παιδακι μου τι ρωτας?????????????ντροπη σου, 68.gif

Ok an thelei to xristinaki stamatame tin diadikasia!I mipos thes na to kano kai kainurio topic??? icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif cool.gif
dominoman
Blepo GUYS apadisate toso grigora pou oute prolaba na po kati akoma....!! rolleyes.gif
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 09:21 AM) *
Ok an thelei to xristinaki stamatame tin diadikasia!I mipos thes na to kano kai kainurio topic??? icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif cool.gif

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΩΡΓΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟΠΙΚ!!!!! 69.gif 69.gif 69.gif
dominoman
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 11:25 AM) *
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΩΡΓΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟΠΙΚ!!!!! 69.gif 69.gif 69.gif

Tha me faei zodano i mikri dionisi mu!!!! 19.gif 19.gif shot.gif 69.gif
BASKETFUN
αυτα να τα διαβαζουν μερικοι μερικοι που σνομπαρουν το Χριστινακι μας
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 11:19 AM) *
10 ΜΕ ΤΟΝΟ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
ευχαριστω πολυ διονυση και ανδρεα μου,αν και σας βρησκω λιγακι υπερβολικους,θα νομιζουν οτι ειμαι καμια κουκλαρα ,θεα και μολις με δουν θα φανε ηττα τρελη.
dominoman
Etsi kai matheftei andrea i alitheia oloi tha simfiliothun me tin xristina me tropo magiko!! 19.gif 19.gif wub.gif thumbsup.gif
mimos8
ΚΟΥΙΖ φρεσκο της ωρας:διδυμο παιχτων της α εσκα,εμπειρος περιφερειακος και απειρος ψηλος,εκμεταλλευτηκαν το ρεπο τους κανοντας εξορμηση σε επαρχιακη πολη για οικονομικους και ερωτικους λογους!στον πρωτο τομεα η τυχη τους χαμογελασε διαπλατα ενω στον δευτερο τομεα εφαγαν τρελη μουτζα!!!αυτη τη στιγμη βρισκονται στο δρομο της επιστροφης με γεματες τσεπες ,ετοιμοι για την απογευματινη προπονηση!
dominoman
QUOTE(mimos8 @ Mar 14 2007, 11:30 AM) *
ΚΟΥΙΖ φρεσκο της ωρας:διδυμο παιχτων της α εσκα,εμπειρος περιφερειακος και απειρος ψηλος,εκμεταλλευτηκαν το ρεπο τους κανοντας εξορμηση σε επαρχιακη πολη για οικονομικους και ερωτικους λογους!στον πρωτο τομεα η τυχη τους χαμογελασε διαπλατα ενω στον δευτερο τομεα εφαγαν τρελη μουτζα!!!αυτη τη στιγμη βρισκονται στο δρομο της επιστροφης με γεματες τσεπες ,ετοιμοι για την απογευματινη προπονηση!

Mipos pigan bulgaria? smiley.gif 19.gif smiley.gif
dolly12
αν τους βρουμε μοιραζομαστε τα κερδη απο το καζινο λουτρακιου η μπα?
christina n10
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ οχι και καινουριο topic,κοψτε και κατι.μπραβο βρε γιωργο(dominoman)ειχες δεν ειχες θα μας σχολιαζουν παλι. blink.gif
mimos8
το λουτρακι δεν το θεωρω επαρχια!τερμα οι πληροφοριες!οποιος θελει ας καταθεσει τα 2 ονοματα που πιστευει.γεια σου dolly12 παιχταρα!!!

QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 11:32 AM) *
Mipos pigan bulgaria? smiley.gif 19.gif smiley.gif

καλη ιδεα αλλα δεν προλαβαινουν σε μια μερα.θα το εχω υποψη μου παντως
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 11:33 AM) *
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ οχι και καινουριο topic,κοψτε και κατι.μπραβο βρε γιωργο(dominoman)ειχες δεν ειχες θα μας σχολιαζουν παλι. blink.gif

Συγνώμη αλλα ο ολοριν για αυτό δεν άρχισε το καφενείο της εσκα;Για να τα κανουμε όλα μπουρδ.... 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 09:33 AM) *
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ οχι και καινουριο topic,κοψτε και κατι.μπραβο βρε γιωργο(dominoman)ειχες δεν ειχες θα μας σχολιαζουν παλι. blink.gif

ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΕΡΗΜΩΣΕΙ , ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ wav.gif
v-span
Mήπως ο περιφερειακός είναι και μέγας ηγέτης νεοφώτιστης ομάδας που πρωταγωνιστεί στην κατηγορία και ο ψηλός λέγεται και "πλοκάμιας"????
dominoman
QUOTE(mimos8 @ Mar 14 2007, 11:35 AM) *
το λουτρακι δεν το θεωρω επαρχια!τερμα οι πληροφοριες!οποιος θελει ας καταθεσει τα 2 ονοματα που πιστευει.γεια σου dolly12 παιχταρα!!!
καλη ιδεα αλλα δεν προλαβαινουν σε μια μερα.θα το εχω υποψη μου παντως

Αν αποτύχουν και στην Βουλγαρία ας αλλάξουν καλύτερα σεξουαλικές προτιμήσεις!! shot.gif 69.gif tongue.gif
BASKETFUN
ε αν μας την πουνε και σε αυτο το topic θα γινει χαμος.

εδω μπορουμε να λεμε οτι γουσταρουμε.

παντως συμφωνω οτι μολις γνωρισουν το Χριστινακι δε νομιζω να μας ξαναπουν τιποτα
dominoman
Χριστινακι τα δυό μας ξανά! wink.gif
dolly12
και μηπως τα νουμερα της φανελας τους ειναι κολλητα, 10+11 ας πουμε?
mimos8
QUOTE(v-span @ Mar 14 2007, 11:37 AM) *
Mήπως ο περιφερειακός είναι και μέγας ηγέτης νεοφώτιστης ομάδας που πρωταγωνιστεί στην κατηγορία και ο ψηλός λέγεται και "πλοκάμιας"????

πολυ ενημερωμενος εισαι μεγαλε v span!!!!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 11:41 AM) *
Χριστινακι τα δυό μας ξανά! wink.gif
αχ,βρε μικρο καθαρματακι,θα σε σκοτωσε,την εκανες παλι ετσι?ασχολεισου καλυτερα στο πως θα βρεις τους τροπους να με κερδισεις στο μονο και αστα αυτα που βαζεις για μενα. tongue.gif tongue.gif
v-span
Είμαι ενημερωμένος γιατί σε αυτήν την ομάδα βρίσκονται οι αθλητές πρότυπα που έχω στο μυαλό μου εσωαγωνιστικά και εξωαγωνιστικά 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 11:44 AM) *
αχ,βρε μικρο καθαρματακι,θα σε σκοτωσε,την εκανες παλι ετσι?ασχολεισου καλυτερα στο πως θα βρεις τους τροπους να με κερδισεις στο μονο και αστα αυτα που βαζεις για μενα. tongue.gif tongue.gif

Ενα σου λέω καλύτερα να έχεις καλό σουτ αλλιώς θα αστράψουν οι ουρανοί από τις τάπες!!! ugly_tocktock.gif 69.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 14 2007, 11:49 AM) *
Ενα σου λέω καλύτερα να έχεις καλό σουτ αλλιώς θα αστράψουν οι ουρανοί από τις τάπες!!! ugly_tocktock.gif 69.gif
φιλε μου δεν με αγχωνει τιποτα,εχω μεγαλη εμπιστοσυνη σε μενα στο συγκεκριμενο θεμα.

αληθεια ,εχουμε ερθει ολοι στο καφενειο της εσκα και εχει ερημωσει το topic α εσκα.η τελευταια φορα ηταν πριν 17ωρες απο εμενα.

hello!!!για μαζευτειτε λιγο στο topic σας. wink.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 14 2007, 11:53 AM) *
φιλε μου δεν με αγχωνει τιποτα,εχω μεγαλη εμπιστοσυνη σε μενα στο συγκεκριμενο θεμα.

αληθεια ,εχουμε ερθει ολοι στο καφενειο της εσκα και εχει ερημωσει το topic α εσκα.η τελευταια φορα ηταν πριν 17ωρες απο εμενα.

hello!!!για μαζευτειτε λιγο στο topic σας. wink.gif

Δεν νομίζω οτι τα κουίζ και το ποσο όμορφη ειναι η χριστίνα έχουν να κάνουν με την Α ΕΣΚΑ!!
BASKETFUN
τι αλλο να πουμε στο topic τα ειπαμε. εδω εχει ζουμι τωρα
mixalopoylos17
Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΟΥΤΕΡ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ!!!! wos_sport3.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 14 2007, 11:55 AM) *
τι αλλο να πουμε στο topic τα ειπαμε. εδω εχει ζουμι τωρα
ε,οχι τι αλλο να πουμε.τοσο καιρο κραζουν οτι περιμενουν κατι μπασκετικο στην αεσκα και που ειναι τωρα?17ωρες χωρις να πουν κατι?μεγαλο κενο. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dominoman
Πολύ ζουμί!Ακόμη δεν έχετε ακούσει τίποτα!Η χριστίνα έχει ακόμη πολλά προβοκατόρικα σχόλια να κάνει!Και ο μιμος μερικά καλά κουίζ ειμαι σιγουρος... smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 14 2007, 11:56 AM) *
Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΟΥΤΕΡ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ!!!! wos_sport3.gif
α,ωραια δουλευομαστε και μεταξυ μας!!! ohmy.gif παραπληροφορηση 68.gif 68.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.