Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
BASKETFUN
αντε σιγα σιγα ολους και ολες τουσ ψηνω.Χρειαζεται απλα το καταλληλο κινητρο
v-span
BASKETFUN ΘΑ θα βρεις και σε μένα ένα κίνητρο? smile.gif
tasos
Καλη φαση να βρεθουμε καποια στιγμη ολοι μαζι..για ενα ποτο να γνωριστουμε απο κοντα ! icon_drunk.gif
v-span
tiramola παιχτάρα θα μας τιμήσεις με την παρουσία σου έτσι δεν είναι?
mpalla
QUOTE(Olorin @ Mar 21 2007, 01:37 PM) *
Κοίτα, από την όποια... εμπειρία έχω αποκτήσει από τις αρκετές συμμετοχές μου σε Πανεπιστημιάδες (τα καλά του αιώνιου φοιτητή...), όπου στα ξενοδοχεία συγκεντρώνονται όλες οι αποστολές κι έχουμε ευκαιρία για άμεσες συγκρίσεις, οφείλω να συμφωνήσω κι εγώ πως οι βολεϊμπολίστριες, σαν σύνολο, είναι πολύ καλύτερες όχι μόνο από τις μπασκετικές, αλλά από όλα τα υπόλοιπα αθλήματα (κάποιοι μπορεί να προτιμούν τις στιβικές ή τις κολυμβήτριες, αλλά εμένα προσωπικά μου φαίνονται λίγο... ράμπο!).

Ωστόσο, οι περισσότερες βολεϊμπολίστριες έχουν τη μύτη τους... πιο ψηλά κι από τον φιλέ(!) ενώ οι μπασκετικές είναι συνήθως πολύ πιο φιλικές και πιο προσιτές ως άτομα και ό,τι πρέπει γα παρέα και χαβαλέ. Από την άλλη βέβαια, μπορεί κανείς να πει ότι αυτό ίσως συμβαίνει γιατί συνήθως για άλλους λόγους προσεγγίζουμε τις μεν και για άλλους τις δε...

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι όλες οι μπασκετικές είναι μπάζα, μην παρεξηγούμαστε... Απλώς ότι το ποσοστό που είναι μπάζα είναι πράγματι σχετικά υψηλό, για όλους τους λόγος που ήδη αναλύσατε...


'Olorin' σε ποιεσ πανεπιστημιάδες έχεις πάει;
dominoman
Φίλε Λεωνίδα θα είμαι και εγώ παρόν αν το κανονίσουμε για μαγαζί.Και αυτή την Τρίτη μπορώ....Την μεγάλη εβδομάδα θα λείπω εκτός αθήνας και το ίδιο και πολύς κοσμος οπότε μην το καθυστερούμε!!Υποψιαζομαι ότι θα μαζευτει πολύς κόσμος απο το φόρουμ και όχι μόνο οι γνωστοί του καφενέ!!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Olorin
QUOTE(mpalla @ Mar 21 2007, 02:56 PM) *
'Olorin' σε ποιεσ πανεπιστημιάδες έχεις πάει;

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να διευκρινίσω ότι αναφέρομαι φυσικά στις Πανελλήνιες Πανεπιστημιάδες και όχι στις Παγκόσμιες που είναι ίσως οι πιο μαζικές αθλητικές διοργανώσεις μετά τις Ολυμπιάδες...

Ήμουν παρών λοιπόν με την ομάδα του Πανεπιστημίου Αθηνών, στις 3 τελευταίες Πανεπιστημιάδες (2002-Ηράκλειο, 2004-Τρίπολη, 2006-Πάτρα), καθώς και στο Πρωτάθλημα του 2003 στο Μεσολόγγι (τις "μονές" χρονιές, διοργανώνονται ξεχωριστά πρωταθλήματα για κάθε άθλημα), ενώ το 2005 δεν έγινε...

Επίσης ήμουν και στα τρία πρώτα Πανευρωπαϊκά που έγιναν (2001-Πορτογαλία, 2002-Σλοβενία, 2003-Σερβία) και μάλιστα το 2002 το είχαμε κατακτήσει, ενώ το 2003 βγήκαμε 3οι...
mpalla
QUOTE(Olorin @ Mar 21 2007, 10:03 PM) *
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να διευκρινίσω ότι αναφέρομαι φυσικά στις Πανελλήνιες Πανεπιστημιάδες και όχι στις Παγκόσμιες που είναι ίσως οι πιο μαζικές αθλητικές διοργανώσεις μετά τις Ολυμπιάδες...

Ήμουν παρών λοιπόν με την ομάδα του Πανεπιστημίου Αθηνών, στις 3 τελευταίες Πανεπιστημιάδες (2002-Ηράκλειο, 2004-Τρίπολη, 2006-Πάτρα), καθώς και στο Πρωτάθλημα του 2003 στο Μεσολόγγι (τις "μονές" χρονιές, διοργανώνονται ξεχωριστά πρωταθλήματα για κάθε άθλημα), ενώ το 2005 δεν έγινε...

Επίσης ήμουν και στα τρία πρώτα Πανευρωπαϊκά που έγιναν (2001-Πορτογαλία, 2002-Σλοβενία, 2003-Σερβία) και μάλιστα το 2002 το είχαμε κατακτήσει, ενώ το 2003 βγήκαμε 3οι...


Thanks για την ανάλυση, αν κ εγώ τα ξέρω καλά tongue.gif
Ηράκλειο 2002, η γνώμη σου;
dominoman
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά!
dolly12
Καλημερα γιωργο!

Καλημερα σε ολους. Νυσταζω.....
BASKETFUN
QUOTE(v-span @ Mar 21 2007, 12:59 PM) *
BASKETFUN ΘΑ θα βρεις και σε μένα ένα κίνητρο? smile.gif



ελα τη Τριτη στο μπουτικ και θα βρεις εκει πολλα κινητρα
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 22 2007, 09:31 AM) *
Καλημερα γιωργο!

Καλημερα σε ολους. Νυσταζω.....

Καλημέρα dolly!Ξενυχτήσαμε χτες; icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif Μείνε μαζί μας,εχουμε συνηθίσει μια γυναικεια παρέα στον καφενέ! tongue.gif 19.gif
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 22 2007, 11:03 AM) *
ελα τη Τριτη στο μπουτικ και θα βρεις εκει πολλα κινητρα

Γεια σου Ανδρέα!
dolly12
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 09:14 AM) *
Καλημέρα dolly!Ξενυχτήσαμε χτες; icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif Μείνε μαζί μας,εχουμε συνηθίσει μια γυναικεια παρέα στον καφενέ! tongue.gif 19.gif


Τι εγινε το χριστινακι σημερα αφαντο? Ρεπό απο δουλεια?
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 22 2007, 11:21 AM) *
Τι εγινε το χριστινακι σημερα αφαντο? Ρεπό απο δουλεια?

Σημερα το χριστινακι δουλεύει απογευμα tongue.gif Lady d εσυ είσαι στη δουλειά; biggrin.gif
dolly12
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 09:40 AM) *
Σημερα το χριστινακι δουλεύει απογευμα tongue.gif Lady d εσυ είσαι στη δουλειά; biggrin.gif



σαν ολα τα καλα παιδια και εγω.... αλλα δε περναει η ωρα με τιποτα σημερα!
αν δεν κανω λαθος χθες η ομαδα σου κερδισε τη μαλαγα! Αντε should be happy! biggrin.gif

καλημερα kourboteam!! smiley.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 22 2007, 11:42 AM) *
σαν ολα τα καλα παιδια και εγω.... αλλα δε περναει η ωρα με τιποτα σημερα!
αν δεν κανω λαθος χθες η ομαδα σου κερδισε τη μαλαγα! Αντε should be happy! biggrin.gif

καλημερα kourboteam!! smiley.gif

Εχεις καλή μνημη βλέπω lady d!Ναι στο μπάσκετ είμαι αρειανάρα,επιτέλους πρώτη νίκη χτες! icon_drunk.gif laugh.gif icon_drunk.gif
Olorin
QUOTE(mpalla @ Mar 21 2007, 11:22 PM) *
Thanks για την ανάλυση, αν κ εγώ τα ξέρω καλά tongue.gif
Ηράκλειο 2002, η γνώμη σου;

Θεωρώ πως ήταν ίσως η πιο οργανωμένη από όσες έχω πάει, εντός και... εκτός γηπέδων! wink.gif

Βοηθούσε βέβαια και η τοποθεσία της Χερσονήσου που είναι κατεξοχήν τουριστικό μέρος...

Τώρα, αν εννοείς αγωνιστικά (που δεν το νομίζω... tongue.gif ) στον τελικό είχαμε παίξει με το Αριστοτέλειο και από ό,τι θυμάμαι είχαμε χάσει με ένα καλάθι, κυρίως γιατί δεν μπορέσαμε να σταματήσουμε τον Παπαϊωακείμ (τότε ήταν στα πολύ καλά του), αλλά ευτυχώς είχε κάποια οικονομικά προβλήματα το ΑΠΘ και πήγαμε εμείς στο Πανευρωπαϊκό ως δεύτεροι το οποίο και τελικά κατακτήσαμε...

Εσύ να υποθέσω πως ήσουν σε κάποιο Πανεπιστήμιο και έλαβες μέρος στην Πανεπιστημιάδα της Κρήτης???
dominoman
Γεια σου Νότη,τι χαμπαρια;! tongue.gif icon_wave.gif
Olorin
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 11:09 AM) *
Γεια σου Νότη,τι χαμπαρια;! tongue.gif icon_wave.gif

Καλά μωρέ, προσπαθώ να τελειώσω επιτέλους την Πτυχιακή μου ώστε να μην σπάσω το ρεκόρ συμμετοχής σε Πανεπιστημιάδες... tongue.gif
christina n10
καλησπερα παιδια ,οσοι εχετε απομεινει αυτην την ωρα ,τι βροχη ειναι αυτη?εγινα "παπι"μεχρι να φτασω στην δουλεια.οπως βλεπω το οργανωνουμε σιγα σιγα το εγκλημα για την τριτη!αντε βρε να μαζευτουμε να τα πουμε!!!

ανδρεα μου καλα εισαι?
Thunder
Kαλησπερα σε ολους!
dominoman
QUOTE(Thunder @ Mar 22 2007, 04:26 PM) *
Kαλησπερα σε ολους!

Γεια σου,το ονομα σου;
mpalla
QUOTE(Olorin @ Mar 22 2007, 01:05 PM) *
Θεωρώ πως ήταν ίσως η πιο οργανωμένη από όσες έχω πάει, εντός και... εκτός γηπέδων! wink.gif

Βοηθούσε βέβαια και η τοποθεσία της Χερσονήσου που είναι κατεξοχήν τουριστικό μέρος...

Τώρα, αν εννοείς αγωνιστικά (που δεν το νομίζω... tongue.gif ) στον τελικό είχαμε παίξει με το Αριστοτέλειο και από ό,τι θυμάμαι είχαμε χάσει με ένα καλάθι, κυρίως γιατί δεν μπορέσαμε να σταματήσουμε τον Παπαϊωακείμ (τότε ήταν στα πολύ καλά του), αλλά ευτυχώς είχε κάποια οικονομικά προβλήματα το ΑΠΘ και πήγαμε εμείς στο Πανευρωπαϊκό ως δεύτεροι το οποίο και τελικά κατακτήσαμε...

Εσύ να υποθέσω πως ήσουν σε κάποιο Πανεπιστήμιο και έλαβες μέρος στην Πανεπιστημιάδα της Κρήτης???

Εκεί ήμουν ναι. Έπρεπε να είμαστε και σε άλλες, αλλά ως όψονται κάτι ωράιες διαιτησίες. Το 2005, που το έιχαμε σίγουρο μας την έκαναν και δεν έγινε.
Εμείς είμστε μικρό Πανεπιστήμιο και όπως καταλαβαίνεις άντε να βρεις άτομα που πάιζουν μπάσκετ, που να πάιζουν καλά, να τα μαζέψεις κ να είναι και πάνω από 5-6.
Κρήτη ομολογουμένως σούπερ, εκτός γηπέδων, αν και εντός δεν πήγαμε άσχημα, το τσεπώσαμε το μεταλιάκι κ΄ήμασταν κ η μόνη ομάδα που κόντραρε φαβορί.
Φέτος δε ξέρω αν θα κατέβω, κοντεύω να πάρω σύνταξη tongue.gif
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 03:30 PM) *
καλησπερα παιδια ,οσοι εχετε απομεινει αυτην την ωρα ,τι βροχη ειναι αυτη?εγινα "παπι"μεχρι να φτασω στην δουλεια.οπως βλεπω το οργανωνουμε σιγα σιγα το εγκλημα για την τριτη!αντε βρε να μαζευτουμε να τα πουμε!!!

Καλησπέρα.
Παιδιά, το συζήτησα με τον αδερφό μου και είναι οκ. Κανονίστε να δούμε πόσα άτομα θα είμαστε ώστε να κλείσουμε και ανάλογο χώρο. Όσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα (για να είμαστε σε άνετο μέρος).
Πείτε αν είναι αύριο-μεθαύριο αν γίνετε (τουλάχιστον οι περισσότεροι, ώστε να ξέρουμε που βαδίζουμε).
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 22 2007, 05:27 PM) *
Καλησπέρα.
Παιδιά, το συζήτησα με τον αδερφό μου και είναι οκ. Κανονίστε να δούμε πόσα άτομα θα είμαστε ώστε να κλείσουμε και ανάλογο χώρο. Όσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα (για να είμαστε σε άνετο μέρος).
Πείτε αν είναι αύριο-μεθαύριο αν γίνετε (τουλάχιστον οι περισσότεροι, ώστε να ξέρουμε που βαδίζουμε).
καλησπερα λεωνιδα,κοιτα ο ανδρεας με κανενα διονυση και δελιο σιγουρα θα ειναι μεσα,απο οτι φαινεται εγω και γιωργος ,99% περιμενουμε τα υπολοιπα παιδια της παρεας.

ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΕΟ ΓΙΑ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ.
diama13
Καλησπερα...ολο το φορουμ για κρασακι........................... icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(diama13 @ Mar 22 2007, 07:58 PM) *
Καλησπερα...ολο το φορουμ για κρασακι........................... icon_drunk.gif
λεμε να μαζευτουμε στο boutique,ενα club στην φιλελληνων μαζευοντε ολοι οι μπασκετικοι.τωρα απο το λεμε μεχρι να γινει ειναι μεγαλη αποσταση ,τα καμαρια μας εδω τα βλεπω λιγο αργοκινητα εκτος απο 2-3.εννοειτε πως και εσυ μεσα εισαι και οποιος αλλος φορουμιστας θελει!!!ετσι παντως και το κατορθωσουμε αυτο βλεπω τρελο γελιο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif :και οχι μονο.καποιοι θα φυγουν icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif κομματιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
tasos
Telika gia Triti lete?
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 05:54 PM) *
καλησπερα λεωνιδα,κοιτα ο ανδρεας με κανενα διονυση και δελιο σιγουρα θα ειναι μεσα,απο οτι φαινεται εγω και γιωργος ,99% περιμενουμε τα υπολοιπα παιδια της παρεας.

ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΕΟ ΓΙΑ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ.

Νομίζω ότι το χριστινάκι τα είπε πολύ καλα για όλη την συνήθη παρέα του καφενέ!Πείτε ώρα και είμαι μέσα! rolleyes.gif shot.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(tasos @ Mar 22 2007, 08:58 PM) *
Telika gia Triti lete?
τι να σου πω βρε τασο μου,οτι αποφασισει η "παλιοπαρεα"αρκει να το κανει συντομα.θα βαλω τον αρχηγο ανδρεα να το διευθετησει το θεμα.εκτος ,αν τα παιδια απο την κηφισια, που τοσα εχουμε ακουσει για τα νυχτοπερπατηματα τους ,παρουν την κατασταση στα χερια τους.mimo ,pointguard,alexas10,περιμενουμε..... wink.gif


QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 09:12 PM) *
Νομίζω ότι το χριστινάκι τα είπε πολύ καλα για όλη την συνήθη παρέα του καφενέ!Πείτε ώρα και είμαι μέσα! rolleyes.gif shot.gif icon_drunk.gif 19.gif
που εισαι βρε καμαρι ,εσυ?οκ ο υπνακος????την ωρα που πηρες κατι τσεκαρα και γι αυτο εκλεισα.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 09:15 PM) *
τι να σου πω βρε τασο μου,οτι αποφασισει η "παλιοπαρεα"αρκει να το κανει συντομα.θα βαλω τον αρχηγο ανδρεα να το διευθετησει το θεμα.εκτος ,αν τα παιδια απο την κηφισια, που τοσα εχουμε ακουσει για τα νυχτοπερπατηματα τους ,παρουν την κατασταση στα χερια τους.mimo ,pointguard,alexas10,περιμενουμε..... wink.gif
που εισαι βρε καμαρι ,εσυ?οκ ο υπνακος????την ωρα που πηρες κατι τσεκαρα και γι αυτο εκλεισα.

Μόνο τετάρτη δεν μπορώ.Εχω βάρδια. ohmy.gif tongue.gif
mpalla
Χριστίνα παίζεις μπάσκετ τώρα;
christina n10
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 09:26 PM) *
Χριστίνα παίζεις μπάσκετ τώρα;
επαιζα μεχρι τελη νοεμβρη.εσυ?
mpalla
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 09:41 PM) *
επαιζα μεχρι τελη νοεμβρη.εσυ?

Τραυματισμό έχεις; Εγώ παίζω ναι.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 09:15 PM) *
τι να σου πω βρε τασο μου,οτι αποφασισει η "παλιοπαρεα"αρκει να το κανει συντομα.θα βαλω τον αρχηγο ανδρεα να το διευθετησει το θεμα.εκτος ,αν τα παιδια απο την κηφισια, που τοσα εχουμε ακουσει για τα νυχτοπερπατηματα τους ,παρουν την κατασταση στα χερια τους.mimo ,pointguard,alexas10,περιμενουμε..... wink.gif
που εισαι βρε καμαρι ,εσυ?οκ ο υπνακος????την ωρα που πηρες κατι τσεκαρα και γι αυτο εκλεισα.

Έλιωσα χριστινάκι στον υπνο και τωρα κλασσικά οπως σου ειπα θα τσιμπησω κατι!! 69.gif
Καλως την mpalla στην μικρή μας παρεα!
mpalla
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 09:45 PM) *
Έλιωσα χριστινάκι στον υπνο και τωρα κλασσικά οπως σου ειπα θα τσιμπησω κατι!! 69.gif
Καλως την mpalla στην μικρή μας παρεα!

Καλώς σας βρήκα dominoman!
christina n10
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 09:45 PM) *
Τραυματισμό έχεις; Εγώ παίζω ναι.
που παιζεις αν επιτρεπεται?εγω επαιζα θριαμβο.ειχα εναν τον νοεμβρη κοντα στο καταγμα που ειχα κανει τον περασμενο μαιο,και εχω κανει και 3 χειρουργια χιαστων και πηρα την αποφαση να το σταματησω να ηρεμησουν τα ποδια ,που τοσο τα εχω ταλαιπωρησει.
mpalla
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 10:26 PM) *
που παιζεις αν επιτρεπεται?εγω επαιζα θριαμβο.ειχα εναν τον νοεμβρη κοντα στο καταγμα που ειχα κανει τον περασμενο μαιο,και εχω κανει και 3 χειρουργια χιαστων και πηρα την αποφαση να το σταματησω να ηρεμησουν τα ποδια ,που τοσο τα εχω ταλαιπωρησει.

Παίζω σε ομάδα της ΕΣΚΑΝΑ. Ομολογουμένως σε παρεξηγημένη ομάδα. Ακούω τόσα άσχημα για μας κ απορώ αν κανείς από αυτούς που τα λένε, μας ξέρει, έστω μία από εμάς.
dominoman
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 10:31 PM) *
Παίζω σε ομάδα της ΕΣΚΑΝΑ. Ομολογουμένως σε παρεξηγημένη ομάδα. Ακούω τόσα άσχημα για μας κ απορώ αν κανείς από αυτούς που τα λένε, μας ξέρει, έστω μία από εμάς.

Mpalla το όνομα σου;
mpalla
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 10:35 PM) *
Mpalla το όνομα σου;

Με λένε Ήρα. Το δικό σου;
christina n10
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 10:31 PM) *
Παίζω σε ομάδα της ΕΣΚΑΝΑ. Ομολογουμένως σε παρεξηγημένη ομάδα. Ακούω τόσα άσχημα για μας κ απορώ αν κανείς από αυτούς που τα λένε, μας ξέρει, έστω μία από εμάς.
να υποθεσω πρωτεα βουλας?
mpalla
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 10:37 PM) *
να υποθεσω πρωτεα βουλας?

Μέσα είσαι!
dominoman
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 10:36 PM) *
Με λένε Ήρα. Το δικό σου;

Γιώργο με λένε.Τι θέση παίζεις;Θα μας έρθεις στην μάζωξη της τρίτης; tongue.gif icon_drunk.gif tongue.gif
mpalla
QUOTE(dominoman @ Mar 22 2007, 10:39 PM) *
Γιώργο με λένε.Τι θέση παίζεις;Θα μας έρθεις στην μάζωξη της τρίτης; tongue.gif icon_drunk.gif tongue.gif

3-4. Ανάλογα τις ανάγκες (τα παιδιά για όλες τις δουλειές... tongue.gif )
Την Τρίτη έχω τα γενέθλιά μου, οπότε όπως το 99% του πληθυσμού δεν έχω ιδέα τι θέλω να κάνω! tongue.gif
christina n10
διαβασα αυτα που γραφτηκαν στο forum για εσας,γι αυτο πηγε το μυαλο κατευθειαν.το μονο που εχεις να κανεις εσυ και οι συμπαικτριες σου ειναι να κλεισετε τα αυτια και να μιλατε μονο στο γηπεδο ,που το κανετε αλλωστε και πολυ καλα.

ε,γιωργακι πως σου φαινεται που εισαι μονος με δυο γυναικες?
dominoman
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 10:42 PM) *
3-4. Ανάλογα τις ανάγκες (τα παιδιά για όλες τις δουλειές... tongue.gif )
Την Τρίτη έχω τα γενέθλιά μου, οπότε όπως το 99% του πληθυσμού δεν έχω ιδέα τι θέλω να κάνω! tongue.gif

Έλα μαζί μας να τα γιορτάσεις,φέρε και την παρέα σου,πίστεψε με θα έχει πολύ γέλιο!!!
christina n10
QUOTE(mpalla @ Mar 22 2007, 10:42 PM) *
3-4. Ανάλογα τις ανάγκες (τα παιδιά για όλες τις δουλειές... tongue.gif )
Την Τρίτη έχω τα γενέθλιά μου, οπότε όπως το 99% του πληθυσμού δεν έχω ιδέα τι θέλω να κάνω! tongue.gif
τοτε να σου ευχηθουμε προκαταβολικως να τα εκατοστησεις και παντα γερη και δυνατη,και οτι αλλο επιθυμεις.παντως αν δεν ξερεις τι να κανεις και κανονιστει το κονε για το μαγαζακι,εννοειτε πως θα εισαι εκει.

φιλακια ,καλο βραδυ σε ολους.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 10:42 PM) *
διαβασα αυτα που γραφτηκαν στο forum για εσας,γι αυτο πηγε το μυαλο κατευθειαν.το μονο που εχεις να κανεις εσυ και οι συμπαικτριες σου ειναι να κλεισετε τα αυτια και να μιλατε μονο στο γηπεδο ,που το κανετε αλλωστε και πολυ καλα.

ε,γιωργακι πως σου φαινεται που εισαι μονος με δυο γυναικες?

Άρχοντα με βρίσκω χριστινάκι!!! 77.gif 69.gif
mpalla
QUOTE(christina n10 @ Mar 22 2007, 10:42 PM) *
διαβασα αυτα που γραφτηκαν στο forum για εσας,γι αυτο πηγε το μυαλο κατευθειαν.το μονο που εχεις να κανεις εσυ και οι συμπαικτριες σου ειναι να κλεισετε τα αυτια και να μιλατε μονο στο γηπεδο ,που το κανετε αλλωστε και πολυ καλα.

ε,γιωργακι πως σου φαινεται που εισαι μονος με δυο γυναικες?

Καλά στην αρχή νευρίασα τόσο πολύ......... Κ πιό πολύ στεναχωρήθηκα γιατί αναφέρονταν ονομαστικά σε κοπέλες που ούτε καν ξέρουν και έλγαν τραγικές ανακρίβειες. Εγώ ευτυχώς έχω δει αρκετά κ έχω ακούσει περισσότερα, για να μην ασχολούμαι με τον κάθε ένα. Έπρεπ όμως να εξηγώ σε κορίτσια 18 χρονών και 20 γιατί χωρίς να μας έχουν δει ποτέ να παίζουμε, μας υποτιμούν έτσι. Μετά από ένα σημείο τα διάβαζα και απλά γέλαγα και ελπίζω ότι έπεισα κ τις άλλες να μην ασχολούνται. Για μένα οι παίκτες μιλάνε μέσα στο γήπεδο και χαίρομαι που πήραμε τα αποτελέσματα που θέλαμε, χωρίς να έχουμε παίξει ούτε το μισό μπάσκετ από αυτό που παίζουμε.
Ποιός τη χάρη του Χριστίνα!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.