Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
dominoman
QUOTE(tatr6 @ Mar 24 2007, 06:35 PM) *
Καλησπέρα στην παρέα...! smiley.gif
Βλέπω έχει οργανωθεί για την Τρίτη...
Γυναίκες δεν βλέπω στην παρέα... Χριστίνα οι τρεις μας...? 77.gif

Καλησπέρα τώνια!!Τρεις γυναίκες μα τι γυναίκες!!Δυναμίτης!!! icon_drunk.gif 69.gif icon_drunk.gif 19.gif
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 24 2007, 06:48 AM) *
λεωνιδα οι σιγουροι ειμαστε

ΕΣΥ,ΕΓΩ,ΓΙΩΡΓΟΣ,ΑΝΔΡΕΑΣ,ΔΙΟΝΥΣΗΣ,ΜΑΓΛΟΣ,TASOS,
OVERDAM,DOLLY12,TATR6,ENAΣ ΑΚΟΜΗ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ,MIMOS8

ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.ΠΕΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ.

ΟΚ.
Επίσης μου έχει πει με pm και ο v-span.
Θα κλείσω το απαιραίτητο μέρος στο μαγάζι.
Και όποιος άλλος, εκτός από τα παιδιά που ανάφερε η Χριστίνα, θέλει ας συμμετέχει.
Μας το λεει και το πολύ πολύ να .. στριμωχτούμε λίγο tongue.gif

Για ώρα συνάντησης λέω κατά τις 12-12:30 να είμαστε στο μαγαζί.
dominoman
QUOTE(leonkalf @ Mar 24 2007, 08:16 PM) *
ΟΚ.
Θα κλείσω το απαιραίτητο μέρος στο μαγάζι.
Και όποιος άλλος, εκτός από τα παιδιά που ανάφερε η Χριστίνα, θέλει ας συμμετέχει.
Μας το λεει και το πολύ πολύ να .. στριμωχτούμε λίγο tongue.gif

Για ώρα συνάντησης λέω κατά τις 12-12:30 να είμαστε στο μαγαζί.

Λεωνίδα ήδη η τώνια(tatr6) είπε πως θα φέρει και μια φίλη της.... icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
καλημερα παιδια,βλεπω μαζευμαστε σιγα σιγα για αυριο.χαιρομαι ιδιατερα που επιτελους θα γνωριστουμε .ελπιζω μονο να ειμαι καλα ως αυριο και να τα καταφερω γιατι ειμαι με γαστρεντεριτιδα απο το σαββατο.θα κανω ομως τα αδυνατα δυνατα να ερθω.

για πειτε τις εντυπωσεις για το χθεσινο τελικο?εγω θα πω μονο ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα του ΑΓΟΡ που εφτασε σε ενα τελικο κυπελλου ελλαδος κοντρα στην καλυτερη ομαδα της ελλαδος και εστω για ενα δεκαλεπτο την κοιταξε στα ματια. 41.gif 41.gif 41.gif θεωρω παντως οτι για τον φιλο στεργιο κουφο ηταν μια νικη και εμαι σιγουρη οτι τον χθεσινο τελικο τΟν απολαυσε απο το 1ομεχρι το 40,καθως και οι παικτες του.το μονο μελανο σημει ηταν τα επεισοδια απο τους λιγους ανεγκεφαλους του παναθηναικου αλλα στο τελος αποθεωσαν και χειροκροτησαν τον ΑΓΟΡ. 41.gif 41.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 26 2007, 07:31 AM) *
καλημερα παιδια,βλεπω μαζευμαστε σιγα σιγα για αυριο.χαιρομαι ιδιατερα που επιτελους θα γνωριστουμε .ελπιζω μονο να ειμαι καλα ως αυριο και να τα καταφερω γιατι ειμαι με γαστρεντεριτιδα απο το σαββατο.θα κανω ομως τα αδυνατα δυνατα να ερθω.

για πειτε τις εντυπωσεις για το χθεσινο τελικο?εγω θα πω μονο ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα του ΑΓΟΡ που εφτασε σε ενα τελικο κυπελλου ελλαδος κοντρα στην καλυτερη ομαδα της ελλαδος και εστω για ενα δεκαλεπτο την κοιταξε στα ματια. 41.gif 41.gif 41.gif θεωρω παντως οτι για τον φιλο στεργιο κουφο ηταν μια νικη και εμαι σιγουρη οτι τον χθεσινο τελικο τΟν απολαυσε απο το 1ομεχρι το 40,καθως και οι παικτες του.το μονο μελανο σημει ηταν τα επεισοδια απο τους λιγους ανεγκεφαλους του παναθηναικου αλλα στο τελος αποθεωσαν και χειροκροτησαν τον ΑΓΟΡ. 41.gif 41.gif

Καλημέρα χριστινάκι.Περαστικά σου sad.gif ,πάνω απ' όλα η υγεία ας είσαι εσύ καλά και θα τα δεις όλα τα παιδιά κάποια στιγμή. smile.gif Ελπίζω πάντως να τα καταφέρεις... tongue.gif 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
Όπως βλέπεις τετοια ώρα κλασσικά είμαστε τα δυό μας σε όλο το φόρουμ!! biggrin.gif 69.gif
dominoman
Καλημέρα Βιργινία!Τι κάνουν οι κοριτσάρες σου; tongue.gif
Live strong
Καλημέρα Γιώργο καλά είναι…εσύ;; icon_wave.gif
pepe
καλημερα Αντρεα..σου εστειλα pm
christina n10
καλημερα βιργινια κ ανδρεα?τι κανουμε?βιργινια ξερεις τι εγινε στο παιχνιδι πανιωνιου-παναθηναικου?γιατι αντεδρασε ετσι η μπουσερ?
dominoman
QUOTE(Live strong @ Mar 26 2007, 09:15 AM) *
Καλημέρα Γιώργο καλά είναι…εσύ;; icon_wave.gif

Μια χαρά,βάρδια όλο το σκ,αλλα εντάξει χαλαρά! icon_wave.gif tongue.gif
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 26 2007, 06:32 AM) *
καλημερα βιργινια κ ανδρεα?τι κανουμε?βιργινια ξερεις τι εγινε στο παιχνιδι πανιωνιου-παναθηναικου?γιατι αντεδρασε ετσι η μπουσερ?


Δυστυχώς δεν ξέρω… αλλά σίγουρα θα ενημερωθώ μέσα στην ημέρα…
Αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντως είναι το ότι χτύπησε η Μπούσερ συμπαίχτρια…είναι λίγο δύσκολο να το πιστέψω… αυτή είναι πολύ ψύχραιμη συνήθως!
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 26 2007, 09:41 AM) *
Δυστυχώς δεν ξέρω… αλλά σίγουρα θα ενημερωθώ μέσα στην ημέρα…
Αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντως είναι το ότι χτύπησε η Μπούσερ συμπαίχτρια…είναι λίγο δύσκολο να το πιστέψω… αυτή είναι πολύ ψύχραιμη συνήθως!
συμπαικτρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οι εφημεριδες γραφουν για αψιμαχια μπουσερ -χαλιβελακη
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 26 2007, 06:45 AM) *
συμπαικτρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οι εφημεριδες γραφουν για αψιμαχια μπουσερ -χαλιβελακη


Δεν έχει σημασία αν είναι από άλλη ομάδα! Συμπαίχτριες λέγονται, έστω και αν είναι αντίπαλες!
christina n10
συγνωμη που σε ενα μπασκετικο forum θα γραψω για ενα αλλο αθλημα, ειμαστε φιλαθλοι πανω απο ολα και οπου παιζει η εθνικη την υποστηριζουμε ,εξαλλου σε καφενε βρισκομαστε λεμε τα παντα.μολις τελειωσε ο αγωνας της εθνικης πολο στο παγκοσμιο πρωταθλημα για την προκριση στους "8"εναντιον της ρουμανιας.κερδισαμε 8-7.επειδη το εβλεπα το παιχνιδακι ,θελω να ξερω τι γινεται με αυτη την διατησια ,αγανακτησα βλεποντας οτι εκαναν τα παντα για να χασουμε το ματσακι ,στο 8-5υπερ μας, μας εκοψαν αιφνιδιασμο,ακυρωσαν γκολ και απεβαλαν τον τερματοφυλακα μας.ελεος!!!!!μπραβο αντε και την τεταρτη στις 8 το πρωι με την υπερυναμη του αθληματος σερβια!!!καλη επιτυχια.
dominoman
Καλημέρα ανδρέα!Τι ώρα λέτε να πάμε στο μαγαζί;Ο Λεωνίδας λέει κατα τις 12,συμφωνώ.Από 12 και μετά καλά είναι... 19.gif icon_drunk.gif
BASKETFUN
καλημερα Γιωργο Χριστινα.

ε ναι αφου ο Λεο μας ειπε κατα τις 12 εκεινη την ωρα ας μαζευτουμε.ποσοι θα ειμαστε τελικα?
TSOUMANIS14
QUOTE(mimos8 @ Mar 23 2007, 01:09 PM) *
φιλε tsoumanis14 ειναι αληθεια οτι δεν καταλαβα γιατι εξαφανιστηκες ετσι ξαφνικα ενω εγραφες συχνα και με ενδιαφερον περιεχομενο.η αληθεια ειναι οτι εμαθα για τον εκνευρισμο του κοουτς προς το προσωπο σου επειδη εγραψες καποιες αποψεις σου αλλα δεν περιμενα τετοια αντιμετωπιση.δε νομιζω οτι αξιζουν τον κοπο οι απειλες ειδικα σε τετοια επιπεδα ερασιτεχνικου αθλητισμου!σε καλω λοιπον να επιστεψεις δυναμικα στο φορουμ με κουιζακια και νεα απο τον ατταλο που εχουμε χασει καθε επαφη μαζι του.σου προτεινω επισης να τον δικαιολογησεις αφου φετος περασε αρκετες δυσκολες στιγμες σε εναν τομεα,το μπασκετ,που απο οτι ξερω λατρευει...

Αρχικα θελω να πω οτι η μπασκετικη μου αποψη για τον μιχαλη εχει κατατεθει στο φορουμ και δεν αλλαζει.Ξερω ποσο δυσκολα περασε,οπως ολοι στον ατταλο φετος.Δικαιολογω καθε εκνευρισμο ειδικα μετα την αφοσιωση που δειχναμε ολοι στην αρχη της σαιζον στην ομαδα.Δεν δικαιολογω ομως δολιες συμπεριφορες απεναντι σε ανθρωπους που τον στηριξαν και δεν τον εχουν βλαψει ουτε στο ελαχιστο.Δεν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες,εχω εκφρασει τα παραπονα μου στον ιδιο και αυτο εχει σημασια.Ειναι αληθεια οτι εχει μεγαλη μουρλα με το μπασκετ και η εσκα ως οργανωση,επιπεδο,μπασκετ,ανθρωποι,ομαδες διοικησεις,διαιτητες κλπ δεν ειναι συμβατη με τετοιους αν8ρωπους.Προπονητες η παικτες.Απλα φιλε mimos8 δεν ειναι ολα τα πραγματα στη ζωη,ακομα και στο μπασκετακι,δημοσιες σχεσεις.Πρεπει να ξεχωριζεις που και που ποιος σε κοιταει στα ματια και ποιος στην τσεπη.Επισης ποιον πρεπει να κοιτας με τα ματια σου και ποιον με την τσεπη σου.

Για τον ατταλο τι νεα να πω,περιμενουμε ολοι να τελειωσει η χρονια να βγαλουμε τη λιγδα απο πανω μας.
Olorin
Καταρχάς (αφού το'χουμε καθιερώσει... tongue.gif ), καλημέρα σε όλους και καλή επιτυχία σε όσους παίζουν σήμερα (εκτός από τον TSOUMANIS14... tongue.gif ).

Για αύριο δεν ξέρω ακόμα αν θα ακολουθήσω κι εγώ στη συνάντησή σας, επειδή έχω μια... προϋπάρχουσα υποχρέωση! Από την άλλη βέβαια, αν ξεμπερδέψω νωρίς δεν αποκλείεται να περάσω μια βόλτα κι από εκεί... Δεν υπόσχομαι τίποτα, δεν αποκλείω τίποτα...

TSOUMANIS14, ο Ανθρακόπουλος σε τι κατάσταση είναι? Γιατί τον είδα την περασμένη Κυριακή στην Ερυθραία και μου'πε πως αν και παίζει, ακόμα δεν είναι 100% έτοιμος...
christina n10
QUOTE(Olorin @ Mar 26 2007, 12:33 PM) *
Καταρχάς (αφού το'χουμε καθιερώσει... tongue.gif ), καλημέρα σε όλους και καλή επιτυχία σε όσους παίζουν σήμερα (εκτός από τον TSOUMANIS14... tongue.gif ).

Για αύριο δεν ξέρω ακόμα αν θα ακολουθήσω κι εγώ στη συνάντησή σας, επειδή έχω μια... προϋπάρχουσα υποχρέωση! Από την άλλη βέβαια, αν ξεμπερδέψω νωρίς δεν αποκλείεται να περάσω μια βόλτα κι από εκεί... Δεν υπόσχομαι τίποτα, δεν αποκλείω τίποτα...

TSOUMANIS14, ο Ανθρακόπουλος σε τι κατάσταση είναι? Γιατί τον είδα την περασμένη Κυριακή στην Ερυθραία και μου'πε πως αν και παίζει, ακόμα δεν είναι 100% έτοιμος...
μακαρι να τα καταφερεις να ερθεις εστω και για λιγο.
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ισχυει και για σενα η προσκληση για αυριο 12 στο"boutique "φιλελληνων.εχουμε συναντηση .
dominoman
Καλημέρα Νότη.Ναι μακάρι να μπορέσεις να έρθεις.Χριστινάκι οκ με τα πμ,στελνω
dominoman
Πολύς κόσμος και παρόλα αυτα σιωπή βλέπω.... blink.gif Ύποπτη ησυχία πριν την καταιγίδα.... tongue.gif
dolly12
καλησπερα και απο εμενα!!!

τι κανετε?

απλα να απαντησω για την μονομαχια χαλιβελακη - μπουσερ επειδη την ειδα γιατι ειχα παει στο γηπεδο Γενικως η παικτρια του παναθηναικου δεν ηταν και απο τις πιο ηρεμες η απο αυτες που δεν σε εκνευριζουν γιατι παιζει ξυλικι. Ε σε καποια απο τις πολλες λοιπον φασεις κλεβει με φαουλ η χαλιβελακη τη μπαλα απο τη μπουσερ με ψιλο σπρωξιματακι μετα η μπουσερ κυνηγαει τη χαλιβελακη επισης σπρωχνωντας και τελικα πεφτουνε κατω και οι 2 ακομα μαχομενες για τη μπαλα ε καπου εκει αρχιζει ενα μικρο κατς ενω η μπαλα εχει χαθει με τη χαλιβελακη να στριβει δια των αγωνων κατω και την απαραδεκτη μπουσερ (οσο εκνευριστικη και να ειναι η αντιπαλος σου) να της δινει 2 στο στερνο και μια πρεπει να την πηρε στο κεφαλι. Καπου εκει εγινε ενας πανικος οποτε το παιχνιδι διακοπηκε. Η χαλιβελακη ητανε κατω κανα δεκαλεπτο αλλα μετα μπηκε και συνεχισε κανονικα τον αγωνα.

Κριμα για την Μπουσερ η οποια αποτελει ειδωλο μου προσωπικα μπασκετικα για να εχει μια τετοια αντιδραση. Ακομα και προκληθεισα να ητανε, που δεν ητανε, ητανε απλα εκνευριστικη μεχρι...., δεν επιτρεπεται σε παικτρια του επιπεδου της, επαγγελματια, με τετοιο παχυλο μισθο να χτυπαει ετσι αντιπαλο-συμπαικτρια... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!


Αυτα για να σας λυθουν οι αποριες? tongue.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 26 2007, 01:09 PM) *
καλησπερα και απο εμενα!!!

τι κανετε?

απλα να απαντησω για την μονομαχια χαλιβελακη - μπουσερ επειδη την ειδα γιατι ειχα παει στο γηπεδο Γενικως η παικτρια του παναθηναικου δεν ηταν και απο τις πιο ηρεμες η απο αυτες που δεν σε εκνευριζουν γιατι παιζει ξυλικι. Ε σε καποια απο τις πολλες λοιπον φασεις κλεβει με φαουλ η χαλιβελακη τη μπαλα απο τη μπουσερ με ψιλο σπρωξιματακι μετα η μπουσερ κυνηγαει τη χαλιβελακη επισης σπρωχνωντας και τελικα πεφτουνε κατω και οι 2 ακομα μαχομενες για τη μπαλα ε καπου εκει αρχιζει ενα μικρο κατς ενω η μπαλα εχει χαθει με τη χαλιβελακη να στριβει δια των αγωνων κατω και την απαραδεκτη μπουσερ (οσο εκνευριστικη και να ειναι η αντιπαλος σου) να της δινει 2 στο στερνο και μια πρεπει να την πηρε στο κεφαλι. Καπου εκει εγινε ενας πανικος οποτε το παιχνιδι διακοπηκε. Η χαλιβελακη ητανε κατω κανα δεκαλεπτο αλλα μετα μπηκε και συνεχισε κανονικα τον αγωνα.

Κριμα για την Μπουσερ η οποια αποτελει ειδωλο μου προσωπικα μπασκετικα για να εχει μια τετοια αντιδραση. Ακομα και προκληθεισα να ητανε, που δεν ητανε, ητανε απλα εκνευριστικη μεχρι...., δεν επιτρεπεται σε παικτρια του επιπεδου της, επαγγελματια, με τετοιο παχυλο μισθο να χτυπαει ετσι αντιπαλο-συμπαικτρια... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!
Αυτα για να σας λυθουν οι αποριες? tongue.gif

Γεια σου lady d!Για την τρίτη είπα και στο μαργαριτάκι να ερθει!Θα δουμε όμως γιατι έχει και δουλειά την άλλη μέρα....
Grissino
έτσι μου τα διηγήθηκαν και μένα κάποιοι που ήταν μέσα! Θα σταθώ και στους διαιτητές που έπρεπε να σφυρίξουν αμέσως και να διακοπεί η αψιμαχία πριν φτάσει στα πιο άσχημα...
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 26 2007, 01:09 PM) *
καλησπερα και απο εμενα!!!

τι κανετε?

απλα να απαντησω για την μονομαχια χαλιβελακη - μπουσερ επειδη την ειδα γιατι ειχα παει στο γηπεδο Γενικως η παικτρια του παναθηναικου δεν ηταν και απο τις πιο ηρεμες η απο αυτες που δεν σε εκνευριζουν γιατι παιζει ξυλικι. Ε σε καποια απο τις πολλες λοιπον φασεις κλεβει με φαουλ η χαλιβελακη τη μπαλα απο τη μπουσερ με ψιλο σπρωξιματακι μετα η μπουσερ κυνηγαει τη χαλιβελακη επισης σπρωχνωντας και τελικα πεφτουνε κατω και οι 2 ακομα μαχομενες για τη μπαλα ε καπου εκει αρχιζει ενα μικρο κατς ενω η μπαλα εχει χαθει με τη χαλιβελακη να στριβει δια των αγωνων κατω και την απαραδεκτη μπουσερ (οσο εκνευριστικη και να ειναι η αντιπαλος σου) να της δινει 2 στο στερνο και μια πρεπει να την πηρε στο κεφαλι. Καπου εκει εγινε ενας πανικος οποτε το παιχνιδι διακοπηκε. Η χαλιβελακη ητανε κατω κανα δεκαλεπτο αλλα μετα μπηκε και συνεχισε κανονικα τον αγωνα.

Κριμα για την Μπουσερ η οποια αποτελει ειδωλο μου προσωπικα μπασκετικα για να εχει μια τετοια αντιδραση. Ακομα και προκληθεισα να ητανε, που δεν ητανε, ητανε απλα εκνευριστικη μεχρι...., δεν επιτρεπεται σε παικτρια του επιπεδου της, επαγγελματια, με τετοιο παχυλο μισθο να χτυπαει ετσι αντιπαλο-συμπαικτρια... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!
Αυτα για να σας λυθουν οι αποριες? tongue.gif
kαλησπερα dolly,ευχαριστω για την ενημερωση.
mpalla
QUOTE(christina n10 @ Mar 26 2007, 07:31 AM) *
καλημερα παιδια,βλεπω μαζευμαστε σιγα σιγα για αυριο.χαιρομαι ιδιατερα που επιτελους θα γνωριστουμε .ελπιζω μονο να ειμαι καλα ως αυριο και να τα καταφερω γιατι ειμαι με γαστρεντεριτιδα απο το σαββατο.θα κανω ομως τα αδυνατα δυνατα να ερθω.

για πειτε τις εντυπωσεις για το χθεσινο τελικο?εγω θα πω μονο ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα του ΑΓΟΡ που εφτασε σε ενα τελικο κυπελλου ελλαδος κοντρα στην καλυτερη ομαδα της ελλαδος και εστω για ενα δεκαλεπτο την κοιταξε στα ματια. 41.gif 41.gif 41.gif θεωρω παντως οτι για τον φιλο στεργιο κουφο ηταν μια νικη και εμαι σιγουρη οτι τον χθεσινο τελικο τΟν απολαυσε απο το 1ομεχρι το 40,καθως και οι παικτες του.το μονο μελανο σημει ηταν τα επεισοδια απο τους λιγους ανεγκεφαλους του παναθηναικου αλλα στο τελος αποθεωσαν και χειροκροτησαν τον ΑΓΟΡ. 41.gif 41.gif

Καλημέρα σε όλους ή μαλλον καλησπέρα ε; (συγγνώμη για την ώρα αλλά... tongue.gif )
Χριστίνα περαστικά σου!! Σε νιώθω απόλυτα. Δύο φορές έχω πάθει γαστρεντερίτιδα τους τελευταίους δύο μήνες και είναι άστα να πάνε. Πολύ νερό να πίνεις!
Ο ΑΓΟΡ πήγε με όρεξη και πιστεύω το γλέντησαν το ματσάκι. Έγώ τους χάρηκα γιατί δεν έδειξαν φόβο, απέναντι σε σαφώς υπέρετρο αντίπαλο, που προς στιγμή τα ψιλοέχασε. Ίσα ίσα έβαλαν τα γυαλιά και σε ομάδες Α1...
christina n10
QUOTE(mpalla @ Mar 26 2007, 01:24 PM) *
Καλημέρα σε όλους ή μαλλον καλησπέρα ε; (συγγνώμη για την ώρα αλλά... tongue.gif )
Χριστίνα περαστικά σου!! Σε νιώθω απόλυτα. Δύο φορές έχω πάθει γαστρεντερίτιδα τους τελευταίους δύο μήνες και είναι άστα να πάνε. Πολύ νερό να πίνεις!
Ο ΑΓΟΡ πήγε με όρεξη και πιστεύω το γλέντησαν το ματσάκι. Έγώ τους χάρηκα γιατί δεν έδειξαν φόβο, απέναντι σε σαφώς υπέρετρο αντίπαλο, που προς στιγμή τα ψιλοέχασε. Ίσα ίσα έβαλαν τα γυαλιά και σε ομάδες Α1...
καλησπερα ,ευχαριστω για τα περαστικα σου,θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου,εβαλα τα γυαλια σε πολυ κοσμο.τους κοιταξαν στα ματια,και κρατηθηκαν οσο βεβαια τους επετρεψαν οι δυναμεις τους μπροστα σε εναν αντιπαλο που υπερτερουσε σε ολους τους τομεις.αξιοι συγχαρητηριων. 41.gif 41.gif
dominoman
Παιδιά την κάνω εγώ,ειναι η ώρα του πικραμένου ναύτη αυτη!! wink.gif smiley.gif icon_wave.gif
Τα λέμε αύριο!!Γεια σας χριστινάκι και ανδρέα!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 26 2007, 01:55 PM) *
Παιδιά την κάνω εγώ,ειναι η ώρα του πικραμένου ναύτη αυτη!! wink.gif smiley.gif icon_wave.gif
Τα λέμε αύριο!!Γεια σας χριστινάκι και ανδρέα!
καλο μεσημερι ναυτακι!
ανδρεα που βρισκεσαι,ουτε ενα pm?μπραβο σου βρε,ουτε περαστικα να μου πεις που ειμαι αρρωστη ,τιποτα 19.gif 68.gif
leonkalf
Γεια σας παιδιά.

Λοιπόν, για τη συνάντησή μας αύριο.

Το όνομα στην guestlist θα είναι basketforum. Το λέτε στην είσοδο και μπαίνετε.
Θα έχουμε 2 καναπέδες με τραπεζάκια. Υπολόγισα από συμμετοχές ότι θα είμαστε γύρω στα 15 άτομα.

Στις 12 εκεί.
Αργότερα γίνεται ένας ψιλοχαμός, οπότε προτείνω να είμαστε γύρω στις 12 να μιλήσουμε και με πιο "ησυχία", και να γνωριστούμε με περισσότερη ευκολία.

Αν δεν βρίσκετε που είναι ο χώρος μας, ζητείστε τον Μιχάλη (ο αδερφός μου) και θα σας φέρει.


Υ.Γ Χριστίνα περαστικά. Ελπίζω να περάσει σύντομα.
dominoman
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά!Επιτέλους μια υπέροχη μέρα ξημέρωσε και μια ακόμη καλύτερη νύχτα έρχεται!Ο νοών νοείτω... tongue.gif icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif
christina n10
καλημερα παιδακια,ειμαστε ετοιμοι για την σημερινη βραδια?ανυπομονω να σας γνωρισω,αν και βεβαια τους περισσοτερους τους ξερω ηδη.
κοριτσια τι λεει?θα ερθετε σημερα?τονια κ dolly?
η πλακα θα ειναι ενω εγω εχω πει τοσες μερες να κανονιστει να παμε λογω της αρρωστιας να μην τα καταφερω,παλι χθες βραδυ και σημερα ως τωρα ειμαι χαλια.ομως κακο σκυλι ψοφο δεν εχει, λενε. οποτε κατα99% θα ειμαι μαζι σας.

ανδρεα μου κερδισατε χθες τον αριωνα,μπαρβο σας .εμαθα ομως οτι και τα αλλα παιδακια (κηφισιωτακια)κερδισαν το λεγομενο"ντερμπι"αλλα μονο ντερμπι δεν ηταν.mimo εμαθα εκανες καλη εμφανιση οπως και pointguard,μπραβο βρε.

λεωνιδα ,πηγες να δεις α εσκανα χθες?
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 27 2007, 08:45 AM) *
καλημερα παιδακια,ειμαστε ετοιμοι για την σημερινη βραδια?ανυπομονω να σας γνωρισω,αν και βεβαια τους περισσοτερους τους ξερω ηδη.
κοριτσια τι λεει?θα ερθετε σημερα?τονια κ dolly?
η πλακα θα ειναι ενω εγω εχω πει τοσες μερες να κανονιστει να παμε λογω της αρρωστιας να μην τα καταφερω,παλι χθες βραδυ και σημερα ως τωρα ειμαι χαλια.ομως κακο σκυλι ψοφο δεν εχει, λενε. οποτε κατα99% θα ειμαι μαζι σας.

ανδρεα μου κερδισατε χθες τον αριωνα,μπαρβο σας .εμαθα ομως οτι και τα αλλα παιδακια (κηφισιωτακια)κερδισαν το λεγομενο"ντερμπι"αλλα μονο ντερμπι δεν ηταν.mimo εμαθα εκανες καλη εμφανιση οπως και pointguard,μπραβο βρε.

λεωνιδα ,πηγες να δεις α εσκανα χθες?

Καλημέρα χριστινάκι!Πάντως τέτοια χρονίζουσα γαστρεντερίτιδα πρώτη φορά βλέπω.... blink.gif 68.gif 68.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 27 2007, 08:51 AM) *
Καλημέρα χριστινάκι!Πάντως τέτοια χρονίζουσα γαστρεντερίτιδα πρώτη φορά βλέπω.... blink.gif 68.gif 68.gif
αστα εχω απελπιστει 68.gif 68.gif μαλλον πρεπει να παω να το κοιταξω!!!
Live strong
QUOTE(christina n10 @ Mar 27 2007, 06:20 AM) *
αστα εχω απελπιστει 68.gif 68.gif μαλλον πρεπει να παω να το κοιταξω!!!


Μην απογοητεύεσαι …. Αν είναι η ίωση γαστρεντερίτιδας μπορεί να κρατήσει και μια εβδομάδα!
Χρειάζεσαι όμως βοήθεια… μίλησες με γιατρό; smile.gif
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 27 2007, 09:24 AM) *
Μην απογοητεύεσαι …. Αν είναι η ίωση γαστρεντερίτιδας μπορεί να κρατήσει και μια εβδομάδα!
Χρειάζεσαι όμως βοήθεια… μίλησες με γιατρό; smile.gif
δεν εχω προλαβει καν να μπω σε αυτη την διαδικασια με βλεπω να το κανω σημερα.
dolly12
Καλημερα!!!

Χριστινακι θα ερθεις η θα με αφησεις μονη μου????
Μαλλον θα ερθω για καμια ωριτσα μονο γιατι αυριο ειναι εργασιμη και δε θα εχω σηκωμο!!!! tongue.gif

τα "κηφισιωτακια" ολα ανεξαιρετως ηταν πολυ καλα!!! με μορφη χθες δημητρη μενουδακο!!!! smiley.gif

υ.γ. mimo το βραδυ κερνας μετα απο τα καλα μου λογια ετσι???!!! χεχε
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 27 2007, 09:33 AM) *
Καλημερα!!!

Χριστινακι θα ερθεις η θα με αφησεις μονη μου????
Μαλλον θα ερθω για καμια ωριτσα μονο γιατι αυριο ειναι εργασιμη και δε θα εχω σηκωμο!!!! tongue.gif

τα "κηφισιωτακια" ολα ανεξαιρετως ηταν πολυ καλα!!! με μορφη χθες δημητρη μενουδακο!!!! smiley.gif

υ.γ. mimo το βραδυ κερνας μετα απο τα καλα μου λογια ετσι???!!! χεχε

Καλημέρα lady d!Μας βλέπω να μένουμε ένα μάτσο μαντράχαλοι στο boutique και να πηγαίνουμε για νυχτερινό μπασκετάκι!! blove.gif icon_drunk.gif 19.gif tongue.gif
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 27 2007, 06:36 AM) *
Καλημέρα lady d!Μας βλέπω να μένουμε ένα μάτσο μαντράχαλοι στο boutique και να πηγαίνουμε για νυχτερινό μπασκετάκι!! blove.gif icon_drunk.gif 19.gif tongue.gif


Ναι θα σας κακοπέσει… 19.gif laugh.gif
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 27 2007, 08:45 AM) *
λεωνιδα ,πηγες να δεις α εσκανα χθες?

Καλημέρα.
Όχι, δεν είδα Α' χθες. Δεν προλάβαινα να πάω κάπου, δεν βόλευαν οι ώρες με την προπόνησή μας.
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 27 2007, 09:33 AM) *
Καλημερα!!!

Χριστινακι θα ερθεις η θα με αφησεις μονη μου????
Μαλλον θα ερθω για καμια ωριτσα μονο γιατι αυριο ειναι εργασιμη και δε θα εχω σηκωμο!!!! tongue.gif

τα "κηφισιωτακια" ολα ανεξαιρετως ηταν πολυ καλα!!! με μορφη χθες δημητρη μενουδακο!!!! smiley.gif

υ.γ. mimo το βραδυ κερνας μετα απο τα καλα μου λογια ετσι???!!! χεχε
οχι dolly μου δεν θα σε αφησω μονη,και εγω θα ερθω για κανα δυωρο γιατι δουλευω 7 το πρωι .ετσι ο μικρος μας ,ε?μορφη χθες?μπραβο του.αρα σημερα το βραδυ το μπουκαλι δικο του,ειναι και τυχερος γιατι δεν πινω!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif αντε θα ξοδευτει παλι tongue.gif tongue.gif
νυχτερινο μπασκετακι,ε?δεν ειναι κακη ιδεα!μηπως να το οργανωσουμε μολις φτιαξει λιγο ο καιρος?θα εχει τρελο γελιο!!!
dominoman
QUOTE(Live strong @ Mar 27 2007, 09:37 AM) *
Ναι θα σας κακοπέσει… 19.gif laugh.gif

Ελα και εσύ να κάνεις το play maker βιργινία μου! biggrin.gif icon_wave.gif wink.gif 69.gif

QUOTE(christina n10 @ Mar 27 2007, 09:43 AM) *
οχι dolly μου δεν θα σε αφησω μονη,και εγω θα ερθω για κανα δυωρο γιατι δουλευω 7 το πρωι .ετσι ο μικρος μας ,ε?μορφη χθες?μπραβο του.αρα σημερα το βραδυ το μπουκαλι δικο του,ειναι και τυχερος γιατι δεν πινω!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif αντε θα ξοδευτει παλι tongue.gif tongue.gif
νυχτερινο μπασκετακι,ε?δεν ειναι κακη ιδεα!μηπως να το οργανωσουμε μολις φτιαξει λιγο ο καιρος?θα εχει τρελο γελιο!!!

Το ήξερα χριστινάκι μου οτι θα σου αρέσει η ιδέα μου! 19.gif 69.gif
dolly12
chris λυσε μου μια απορια?

οταν επαιζες στο θριαμβο εκανες τα μαλλια σου κοτσιδακια???? για να καταλαβω και ποια εισαι?
christina n10
λοιπον παιδες,η επομενη συναντηση ,θα ειναι μολις τελειωσετε τις αγωνιστικες υποχρεωσεις με ,τρελες μπασκετικες αναμετρησεις!!!τι λετε?
dolly12
Αρκει ο ψηλος στην αλλη ομαδα να μην ειναι ο pointguard γιατι 8α εχουμε ενα μικρο προβληματακι στα μαρκαρισματα!!!!!

smiley.gif

τι 8α λεγατε για 3χ3 απο basketforum!!! χεχε
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 27 2007, 09:49 AM) *
chris λυσε μου μια απορια?

οταν επαιζες στο θριαμβο εκανες τα μαλλια σου κοτσιδακια???? για να καταλαβω και ποια εισαι?
ναι με εσας τα ειχα δυο κοτσιδια ψηλα και τα υπολιπα μαλλια κατω.
Live strong
QUOTE(dominoman @ Mar 27 2007, 06:47 AM) *
Ελα και εσύ να κάνεις το play maker βιργινία μου! biggrin.gif icon_wave.gif wink.gif 69.gif


Αμφιβάλεις;;; μια χαρά playmaker θα είμαι…
Αγαπητέ μου να ξέρεις ότι κάποιοι κοντοί είναι και θαυματουργοί!
Θυμάσαι τον Κόρφα τι ύψος είχε;
Και έχω πολλά παραδείγματα….
19.gif 19.gif laugh.gif laugh.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 27 2007, 09:52 AM) *
Αρκει ο ψηλος στην αλλη ομαδα να μην ειναι ο pointguard γιατι 8α εχουμε ενα μικρο προβληματακι στα μαρκαρισματα!!!!!

smiley.gif

τι 8α λεγατε για 3χ3 απο basketforum!!! χεχε
τελεια,για να το αργανωσουμε και αυτο!!!

μπα θα εχουμε και αλλ ψηλο στην παρεα το γιωργο οποτε μην αγχωνεσαι!! tongue.gif
dominoman
QUOTE(dolly12 @ Mar 27 2007, 09:52 AM) *
Αρκει ο ψηλος στην αλλη ομαδα να μην ειναι ο pointguard γιατι 8α εχουμε ενα μικρο προβληματακι στα μαρκαρισματα!!!!!

smiley.gif

τι 8α λεγατε για 3χ3 απο basketforum!!! χεχε

Εγώ είμαι μέσα!Θα έχουμε και γυναίκες;Θα μπορέσουν να τα βάλουν με τον αντρικό πληθυσμό; laugh.gif 69.gif tongue.gif smiley.gif

QUOTE(Live strong @ Mar 27 2007, 09:54 AM) *
Αμφιβάλεις;;; μια χαρά playmaker θα είμαι…
Αγαπητέ μου να ξέρεις ότι κάποιοι κοντοί είναι και θαυματουργοί!
Θυμάσαι τον Κόρφα τι ύψος είχε;
Και έχω πολλά παραδείγματα….
19.gif 19.gif laugh.gif laugh.gif

Είμαι σίγουρος μικρή!
christina n10
QUOTE(Live strong @ Mar 27 2007, 09:54 AM) *
Αμφιβάλεις;;; μια χαρά playmaker θα είμαι…
Αγαπητέ μου να ξέρεις ότι κάποιοι κοντοί είναι και θαυματουργοί!
Θυμάσαι τον Κόρφα τι ύψος είχε;
Και έχω πολλά παραδείγματα….
19.gif 19.gif laugh.gif laugh.gif
πες τα βιργινια μου,εμεις οι κοντοι δεν εχουμε ψυχη?ισα ισα που ολα απο εμας ξεκινανε....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.