Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 4 2008, 02:30 ) *
καλα ρε λυκε,σοκολατα ζεστη??μα ξεφτιλησες!!

Εγω τουλαχιστον πηγα, εσυ που ησουν???

Παλι παντοφλα????
Rondo
Τζαμπάρ χρόνια πολλά
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 4 2008, 02:51 ) *
Εγω τουλαχιστον πηγα, εσυ που ησουν???

Παλι παντοφλα????


Τι εγινε Λυκε?????

Ολα καλα πανε στον....Ποντο?????? rolleyes.gif rolleyes.gif wink.gif wink.gif wink.gif
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 4 2008, 02:51 ) *
Εγω τουλαχιστον πηγα, εσυ που ησουν???

Παλι παντοφλα????

την πεμπτη θα σε κυκλοφορησω..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 4 2008, 03:08 ) *
την πεμπτη θα σε κυκλοφορησω..

Αντε να σε δω
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ Jun 4 2008, 02:59 ) *
Τι εγινε Λυκε?????

Ολα καλα πανε στον....Ποντο?????? rolleyes.gif rolleyes.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Μια χαρα πηγε το ταξιδι στις χαμενες πατριδες
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 4 2008, 03:08 ) *
την πεμπτη θα σε κυκλοφορησω..

Ποια Πεμπτη εννοουσες ρε παντοφλα???

Μηπως την Μεγαλη Πεμπτη????

Ρεζιλι των αντρων
bxristos
QUOTE(ambulas @ Jun 4 2008, 03:08 ) *
την πεμπτη θα σε κυκλοφορησω..


Ρε ambula....
Δεν το περιμενα αυτο απο σενα...

Περιμενε σημερα ο Λυκος να ερθετε απο τα μερη μου και τον εστησες????

Φταιει μετα που σας λεει "παντοφλες"????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ambulas
QUOTE(bxristos @ Jun 6 2008, 01:17 ) *
Ρε ambula....
Δεν το περιμενα αυτο απο σενα...

Περιμενε σημερα ο Λυκος να ερθετε απο τα μερη μου και τον εστησες????

Φταιει μετα που σας λεει "παντοφλες"????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

ημουν μαγαζι κ στα καπακια πηγα στην συγκεντρωση του ατταλου.κ μετα για φαγητο με τους πρωην συμπαικτες μου πια..θα επανορθωσω!!θελω να δω τον λυκο να πινει ζεστη σοκολατα καλοκαιριατικο..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 02:06 ) *
ημουν μαγαζι κ στα καπακια πηγα στην συγκεντρωση του ατταλου.κ μετα για φαγητο με τους πρωην συμπαικτες μου πια..θα επανορθωσω!!θελω να δω τον λυκο να πινει ζεστη σοκολατα καλοκαιριατικο..

Ασε ρε παντοφλα τις ψευτοδικαιολογιες.

Την σαντιγι ξεχασες
tasos
Σε παίρνω πακέτο με τις γκομεναρες της φωτο στον Απολλωνα ...πες μου πόσα?
bxristos
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 02:06 ) *
ημουν μαγαζι κ στα καπακια πηγα στην συγκεντρωση του ατταλου.κ μετα για φαγητο με τους πρωην συμπαικτες μου πια..θα επανορθωσω!!θελω να δω τον λυκο να πινει ζεστη σοκολατα καλοκαιριατικο..


Οποτε θες...
Απλα μην μας ξαναστησεις γιατι μετα..

Ποιος τον ακουει τον Λυκο.... rolleyes.gif rolleyes.gif
ambulas
QUOTE(bxristos @ Jun 6 2008, 02:14 ) *
Οποτε θες...
Απλα μην μας ξαναστησεις γιατι μετα..

Ποιος τον ακουει τον Λυκο.... rolleyes.gif rolleyes.gif

ναι φιλε υποσχομαι!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tasos @ Jun 6 2008, 02:12 ) *
Σε παίρνω πακέτο με τις γκομεναρες της φωτο στον Απολλωνα ...πες μου πόσα?

Δεν αφηνω την Κηφισια με τιποτα

Φετος την εσωσα του χρονου θα την ανεβασω
bxristos
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 02:19 ) *
ναι φιλε υποσχομαι!!


Οκ φιλαρα!!!
Επειδη σε πιστευω θα περιμενω..

Ο Λυκος σε πιστευει?????? rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ Jun 6 2008, 02:47 ) *
Οκ φιλαρα!!!
Επειδη σε πιστευω θα περιμενω..

Ο Λυκος σε πιστευει?????? rolleyes.gif rolleyes.gif

Aμα φυγει η γυναικα κανα διημερο με τις φιλες της
μπορει να καταφερει να βγει ο παντοφλας
ambulas
QUOTE(bxristos @ Jun 6 2008, 02:47 ) *
Οκ φιλαρα!!!
Επειδη σε πιστευω θα περιμενω..

Ο Λυκος σε πιστευει?????? rolleyes.gif rolleyes.gif

εισαι κ εσυ μια μουσιτσα???θα φαει ξυλο στο ιland σημερα..
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 02:52 ) *
Aμα φυγει η γυναικα κανα διημερο με τις φιλες της
μπορει να καταφερει να βγει ο παντοφλας


Αληθεια ρε ambula??? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Να πιστεψω τον Λυκο???
ambulas
QUOTE(bxristos @ Jun 6 2008, 02:53 ) *
Αληθεια ρε ambula??? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Να πιστεψω τον Λυκο???

στην γυναικα? στις φιλες?στην παντοφλα?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 02:53 ) *
εισαι κ εσυ μια μουσιτσα???θα φαει ξυλο στο ιland σημερα..

Στο Ακρωτηρι ειμαι
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 02:58 ) *
Στο Ακρωτηρι ειμαι


Ξεκινα σιγα σιγα..

Αρχιζει ο τελικος και αμα χασεις 5 λεπτα θα ξενερωσεις... cool.gif cool.gif cool.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(bxristos @ Jun 6 2008, 03:02 ) *
Ξεκινα σιγα σιγα..

Αρχιζει ο τελικος και αμα χασεις 5 λεπτα θα ξενερωσεις... cool.gif cool.gif cool.gif

Σε 20 λεπτα την κανω
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 02:58 ) *
Στο Ακρωτηρι ειμαι

ρε μηπως ειναι περσυνες οι φωτο?αν θυμαμαι ειχες παει 3 μερες διακοπες στην γλυφαδα για πρωτη φορα στην ζωη σου..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 03:06 ) *
ρε μηπως ειναι περσυνες οι φωτο?αν θυμαμαι ειχες παει 3 μερες διακοπες στην γλυφαδα για πρωτη φορα στην ζωη σου..

Διακοπες στην Γλυφαδα μονο εσυ πας ρε παντοφλα.
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 03:13 ) *
Διακοπες στην Γλυφαδα μονο εσυ πας ρε παντοφλα.


Λεω και εγω...
Ο Λυκος διακοπες στην Γλυφαδα????? rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ambulas @ Jun 6 2008, 03:06 ) *
ρε μηπως ειναι περσυνες οι φωτο?αν θυμαμαι ειχες παει 3 μερες διακοπες στην γλυφαδα για πρωτη φορα στην ζωη σου..

Οταν σου ειπα οτι ειχα παει διακοπες στην Γλυφαδα,
δεν εννοουσα την Γλυφαδα Αττικης,
αλλα την Γλυφαδα στην Χαλκιδικη.

Που να ξερεις εσυ που ειναι αυτο παντοφλινο tongue.gif
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 6 2008, 03:19 ) *
Οταν σου ειπα οτι ειχα παει διακοπες στην Γλυφαδα,
δεν εννοουσα την Γλυφαδα Αττικης,
αλλα την Γλυφαδα στην Χαλκιδικη.

Που να ξερεις εσυ που ειναι αυτο παντοφλινο tongue.gif

xa xa!! :
tasos
Υπαρχει και Γλυφαδα στη Κερκυρα..ετσι για την ιστορια χεχεχε
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tasos @ Jun 6 2008, 15:39 ) *
Υπαρχει και Γλυφαδα στη Κερκυρα..ετσι για την ιστορια χεχεχε

Εκει ειναι μονο μια παραλια,
δεν ειναι πολη.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Περιμενω προτασεις για το φαγοποτι ρεμαλια.

Αντε ξυπνατε
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Απο την ημερα που μας παρατησε ο penetration,
εχει χαθει η κινηση στον καφενε.

Πρεπει να επεσε πολυ παντοφλα. tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Το φαγοποτι οριστηκε για την Τριτη 01/07/2008 και ωρα 21.00
στην ταβερνα Τριγωνο στα Καλυβια.

Περιμενω τις συμμετοχες σας
leonkalf
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 14 2008, 04:30 ) *
Απο την ημερα που μας παρατησε ο penetration,
εχει χαθει η κινηση στον καφενε.

Πρεπει να επεσε πολυ παντοφλα. tongue.gif

Που χάθηκε αυτός???
Έχει πέσει πολύ δουλειά και μελέτη??? rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(leonkalf @ Jun 27 2008, 10:45 ) *
Που χάθηκε αυτός???
Έχει πέσει πολύ δουλειά και μελέτη??? rolleyes.gif

Δεν ξερω που εξαφανιστηκε.

Πρεπει να επεσε πολυ παντοφλα
Jabar
Αυτή τη βδομάδα από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή θα βρίσκομαι Σερβία.Οπότε δεν μπορώ να έρθω.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Apr 12 2009, 17:37 ) *
Eγω γραφω ελευθερα τη γνωμη μουκαι βγαζω μονος μου τελειως χωρις καμια βοηθεια, χωρις καθολου τυψεις, χωρις ταμπου και προκαταληψεις, 100% αμεροληπτα (οσον αφορα την υποκειμενικη μου κριση και γνωμη), τους εξης καλυτερους παιχτες της Γεσκα3οςομλς, στις εξης δικες μου κατηγοριες¨:

1ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑΣ ¨: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

2ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

3ΚΑΛΥΤΕΡΟΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΠΑΙΧΤΗ: ΤΟΥ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ(ΙΡΙΣ)

4ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΤΥΣΙΜΟ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΙΡΙΣ)

5ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

6ΠΑΙΧΤΗΣΧΑΜΟΓΕΛΟ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

7ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

8ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ : ενας παγκιτης της κηφισιας που σταματησε επειδη το καταλαβε

Τελικα εκτος του οτι εισαι ο μεγαλυτερος παντοφλας του φορουμ,
κατι το οποιο το ηξεραν ολοι,
μας αποκαλυψες οτι ''την καις την βατα''.

Ευαισθητο αγορι.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2009, 01:56 ) *
Τελικα εκτος του οτι εισαι ο μεγαλυτερος παντοφλας του φορουμ,
κατι το οποιο το ηξεραν ολοι,
μας αποκαλυψες οτι ''την καις την βατα''.

Ευαισθητο αγορι.

την καιω τη βατα εδω και χρονια λαλακη μου. ειδικα την καιω καθε δευτερα βραδυ με τους διαιτητες - μου τη δινουν οι διαιτητες -ειναι το βιτσιο μου, ειδικα αν ειναι κατι καυτα αγορια σα τον ανδρικακη να πουμε - τρελενομαι...

εσυ ομως οσες βατες και να βαλεις παλι στενος θα εισαι , εκτος απο κοντος, αμπαλε ε αμπαλε.

παντως αμα δεις τον ανδρικακη πες του οτι θελω να τα φτιαξουμε και οτι εγω ντρεπομια να του το πω και κοκκινιζω ..κατω.

και συ κουλε περνα και απο κανα αλλο γηπεδο καμια δευτερα, αγκολε ε αγκολε
penetration
QUOTE(penetration @ Apr 14 2009, 08:58 ) *
την καιω τη βατα εδω και χρονια λαλακη μου. ειδικα την καιω καθε δευτερα βραδυ με τους διαιτητες - μου τη δινουν οι διαιτητες -ειναι το βιτσιο μου, ειδικα αν ειναι κατι καυτα αγορια σα τον ανδρικακη να πουμε - τρελενομαι...

εσυ ομως οσες βατες και να βαλεις παλι στενος θα εισαι , εκτος απο κοντος, αμπαλε ε αμπαλε.

παντως αμα δεις τον ανδρικακη πες του οτι θελω να τα φτιαξουμε και οτι εγω ντρεπομια να του το πω και κοκκινιζω ..κατω.

και συ κουλε περνα και απο κανα αλλο γηπεδο καμια δευτερα, αγκολε ε αγκολε

καταληξεις ελληνικων ονοματων : ακης=πουλος κ.τ.λ.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Apr 14 2009, 08:58 ) *
την καιω τη βατα εδω και χρονια λαλακη μου. ειδικα την καιω καθε δευτερα βραδυ με τους διαιτητες - μου τη δινουν οι διαιτητες -ειναι το βιτσιο μου, ειδικα αν ειναι κατι καυτα αγορια σα τον ανδρικακη να πουμε - τρελενομαι...

εσυ ομως οσες βατες και να βαλεις παλι στενος θα εισαι , εκτος απο κοντος, αμπαλε ε αμπαλε.

παντως αμα δεις τον ανδρικακη πες του οτι θελω να τα φτιαξουμε και οτι εγω ντρεπομια να του το πω και κοκκινιζω ..κατω.

και συ κουλε περνα και απο κανα αλλο γηπεδο καμια δευτερα, αγκολε ε αγκολε

Στο συγκεκριμενο γηπεδο παω καθε Δευτερα οχι για τον αγωνα,
αλλα για την ταβερνα μετα το ματς.
Το ξερεις πολυ καλα αυτο.
penetration
QUOTE
ο μαικ σταματησε να ανδρωνεται πριν 20 χρονια τη μερα που σταματησε και ναψηλωνει. εμεινε για παντα εφηβος και κοντος (καλο εεε?)


QUOTE
προς αποκατασταση της αληθειας ο μαικ σταματησε να ψηλωνει πριν 30 χρονια και στο υψος αλλα και στο φαρδος εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 69.gif
η μονη περιπτωση να νικησει η ιρις τον χολαργο ειναι να ταξει στην πενταδα πριμ ηττας: : φαγητο σε γνωστο μαγαζι της περιοχης με απεριοριστη καταναλωση icon_drunk.gif

ζηλιαρακο σε πληροφορω οτι εχω γινει στυλακι σκετη κ....λα, και για να μη νομιζεις οτι σου λεω παραμυθια σε πληροφορω οτι προχτες στο παιχνιδι δε μπορουσα να κανω τη δουλεια μου


QUOTE(Jabar @ Apr 16 2009, 08:57 ) *
1.Λύκος,Jabar,Nikefalin είναι μέλη της ανίκητης ομάδας των 150+ ηλικιακά και 450+ σε μυϊκή μάζα.Παίζουμε το ανίκητο σύστημα στην άμυνα βαράτε τους να κλαίνε.Το κύριο όπλο της Ιριδας Α2 center δεν θα μπορέσει να πατήσει ζωγραφιστό.
Ειδική επιτροπή υποδοχής θα του χαρακώσει το αυτοκίνητο και το ηθικό με την άφιξη.Μελάνι θα λερώσει το άψογο λευκό κοστούμι.Στην πρώτη επαφή με την μπάλλα θα του τραβήξουμε την κορδέλα στα μάτια και στη δεύτερη ένα καταπληκτικό κόψιμο αγκωνιά στο καρύδι, ορισμός της τάπας.
2.Το γήπεδο καζάνι που βράζει με τους φιλάθλους σε επαφή με τους παίκτες να τους ξεκουφαίνουν.
3.Στη γραμματεία θα έχουμε τα μέσα.
4.Διαιτητής το μυστικό μας όπλο.Ενα να σου πω ότι για να τελειώσει το ματς μέχρι 12 το βράδυ πρέπει να αρχίσει 12 το μεσημέρι.Το σίγουρο είναι ότι οι παίκτες θα μάθουν όλους τους κανονισμούς και η μπάλλα θα είναι σωστά φουσκωμένη στη κατάλληλη πίεση.
Μετά από όλα αυτά θα κερδίσουμε εύκολα.

ε τοτες δεν θα κατεβουμε ρε φιλε, ας το καλυτερα οχι οτι μασαμε αλλα εχουμε και το πρωταθλημα καταλαβες ,

εγω λεω να μαζευτειτε ολοι αυτοι μαζι αλλα οχι στο γηπεδο .....

σε κανα πατσατζιδικο κοριτσια να πατε εκει ειναι η εδρα σας ....
pitbull
QUOTE(penetration @ Apr 16 2009, 10:38 ) *
ζηλιαρακο σε πληροφορω οτι εχω γινει στυλακι σκετη κ....λα, και για να μη νομιζεις οτι σου λεω παραμυθια σε πληροφορω οτι προχτες στο παιχνιδι δε μπορουσα να κανω τη δουλεια μου



δεν μπορουσες να κανεις την δουλεια σου γιατι πειναγες ή΄γιατι σε επεφημουσε η λαοθαλλασα των γυναικων που ειχε ερθει να σε παρακολουθησει?
Jabar
QUOTE(pitbull @ Apr 16 2009, 13:47 ) *
δεν μπορουσες να κανεις την δουλεια σου γιατι πειναγες ή΄γιατι σε επεφημουσε η λαοθαλλασα των γυναικων που ειχε ερθει να σε παρακολουθησει?

Ti λες τώρα?Αφού όταν θέλει να πάρει ψεύτικο όρκο λέει στην ομορφιά μου.Δεν βλέπεται.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pitbull @ Apr 16 2009, 13:47 ) *
δεν μπορουσες να κανεις την δουλεια σου γιατι πειναγες ή΄γιατι σε επεφημουσε η λαοθαλλασα των γυναικων που ειχε ερθει να σε παρακολουθησει?

Μην του γραφεις τετοια και τα διαβασει καμια γυναικα του,
γιατι μετα θα ξαναγραψει στο φορουμ, το 2012.
penetration
εγω στη χουντα ημουνα παιδακι και ακουγα καποια πραγματα απο τους γονεις μου αυτο εδω στο φορουμ ξεπερασε καθε οριο - η λεξη λογοκρισια ειναι λιγη - οπου γουσταρουμε κοβουμε και ραβουμε και αλλου αφηνουμε
λαμογια ε λαμογια παιξτε μονοι σας μπαλα - αν το βρισκετε ενδιαφερον- αλλα και μονοι σας παλι θα χασετε

κοριτσια καλη ανασταση
pitbull
QUOTE(penetration @ Apr 16 2009, 14:29 ) *
εγω στη χουντα ημουνα παιδακι και ακουγα καποια πραγματα απο τους γονεις μου αυτο εδω στο φορουμ ξεπερασε καθε οριο - η λεξη λογοκρισια ειναι λιγη - οπου γουσταρουμε κοβουμε και ραβουμε και αλλου αφηνουμε
λαμογια ε λαμογια παιξτε μονοι σας μπαλα - αν το βρισκετε ενδιαφερον- αλλα και μονοι σας παλι θα χασετε

κοριτσια καλη ανασταση

παιδακι ή εφηβος? smiley.gif
Jabar
QUOTE(penetration @ Apr 16 2009, 14:29 ) *
εγω στη χουντα ημουνα παιδακι και ακουγα καποια πραγματα απο τους γονεις μου αυτο εδω στο φορουμ ξεπερασε καθε οριο - η λεξη λογοκρισια ειναι λιγη - οπου γουσταρουμε κοβουμε και ραβουμε και αλλου αφηνουμε
λαμογια ε λαμογια παιξτε μονοι σας μπαλα - αν το βρισκετε ενδιαφερον- αλλα και μονοι σας παλι θα χασετε

κοριτσια καλη ανασταση

Μόνο στα κορίτσια καλή ανάσταση?Αντε στο γυναικείο μπας και κερδίσεις.Και μην κρύβεις χρόνια.Ακου παιδάκι στη χούντα.
penetration
QUOTE(Jabar @ Apr 16 2009, 14:36 ) *
Μόνο στα κορίτσια καλή ανάσταση?Αντε στο γυναικείο μπας και κερδίσεις.Και μην κρύβεις χρόνια.Ακου παιδάκι στη χούντα.

διωρθωνω - οχι παιδακι - τελειως νηπιο

γυναικει οοο δεν παω γιατι γουσταρω πολυ τις ανδρικες διαιτησιες

παντως οι μοντερατορες πρεπει να μαζευτειτε στο ε.σ.ρ και στις δισκογραφικες και δεν ξερω που αλλου θα μαζεψτε πολυ χρημα πιαστρακηδες λουκρητιες

QUOTE(pitbull @ Apr 16 2009, 13:47 ) *
δεν μπορουσες να κανεις την δουλεια σου γιατι πειναγες ή΄γιατι σε επεφημουσε η λαοθαλλασα των γυναικων που ειχε ερθει να σε παρακολουθησει?

με ειχε τρελανει στη σεξουαλικη παρενοχληση ο ενας διαιτητης του αγωνα γι αυτο- αφου το καταγγειλα σε ενα τυπο με λιγα παραπανω κιλα στη γραμματεια και τον σιγονταρε κι αυτος, ρε που παμε ρε
Jabar
QUOTE(penetration @ Apr 16 2009, 14:46 ) *
διωρθωνω - οχι παιδακι - τελειως νηπιο

γυναικει οοο δεν παω γιατι γουσταρω πολυ τις ανδρικες διαιτησιες

παντως οι μοντερατορες πρεπει να μαζευτειτε στο ε.σ.ρ και στις δισκογραφικες και δεν ξερω που αλλου θα μαζεψτε πολυ χρημα πιαστρακηδες λουκρητιες


με ειχε τρελανει στη σεξουαλικη παρενοχληση ο ενας διαιτητης του αγωνα γι αυτο- αφου το καταγγειλα σε ενα τυπο με λιγα παραπανω κιλα στη γραμματεια και τον σιγονταρε κι αυτος, ρε που παμε ρε

Αφού και σύ τις ελεύθερες ώρες και τα πρωινά σε κάτι πρωταθληματάκια κάνεις τον διαιτητή.Αλλο αν δεν πετυχαίνεις σφύριγμα.
penetration
QUOTE(Jabar @ Apr 16 2009, 14:54 ) *
Αφού και σύ τις ελεύθερες ώρες και τα πρωινά σε κάτι πρωταθληματάκια κάνεις τον διαιτητή.Αλλο αν δεν πετυχαίνεις σφύριγμα.

φιλε μη τρελαθουμε τελειως ας τα πρωινα - ειμαι πολυ καλος στα σφυριγματα γενικα και για να σε κουφανω εμαι και μισος απο σενα σε κιλα (93)

τωρα κανω μονο αεροβια κι ετσι δεν θα κατεβω στο επομενο σας ματς γιατι δεν με βρισκει στο επιπεδο που πρεπει να ειμαι ο personal trainer μου- στη ταβερνα ομως μετα θα ελθω να σας τα χωσω .
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Apr 16 2009, 15:03 ) *
φιλε μη τρελαθουμε τελειως ας τα πρωινα - ειμαι πολυ καλος στα σφυριγματα γενικα και για να σε κουφανω εμαι και μισος απο σενα σε κιλα (93)

τωρα κανω μονο αεροβια κι ετσι δεν θα κατεβω στο επομενο σας ματς γιατι δεν με βρισκει στο επιπεδο που πρεπει να ειμαι ο personal trainer μου- στη ταβερνα ομως μετα θα ελθω να σας τα χωσω .

Το οτι θα ερθεις μετα στην ταβερνα, το ακουω 2 χρονια,
αλλα ολο κατι σου τυχαινει την τελευταια στιγμη..............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.