Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 16 2007, 01:40 PM) *
Χριστινα μου λιγο χλωμο το βλεπω.ειναι λιγο δυσκολες ωρες για μενα αυτες

Ανδρεα ξέρω που θα εισαι,κυριακη μεσημερι έχει γλέντι σε τρελο μαγαζακι στου ψυρρη!Ημουν καλεσμένος αλλα ειπα να τιμησω το χριστινακι την κυριακη!! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 16 2007, 01:37 PM) *
Ερυθραικο θα παμε οπως και να 'χει.Το θεμα ειναι τι θα κανουμε μετα.Χριστινακι μην κανεις ονειρα τρελα!ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ RULES!
πανερυθραικο,αχ πως φαινεται οτι απεχεις!!!οσο για το ματσακι,αρης -ολυμπιακος μην ξεχνας στο πρωτο παιχνιδι παιζαμε χωρις μπουρουση και σχορτσιανιτη,που ο ενας απ τους δυο ειναι σε πολυ καλη κατασταση τωρα,προβλεπω γιαννουλη να εχει δυσκολο εργο .ενα πραγμα δεν θα ηθελα να δω ,τους φιλαθλους να αποδοκιμαζουν στακ ,ασχετα αν δεν παιζει,γιατι εχει προσφερει πολλα σε αυτην την ομαδα.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 16 2007, 01:45 PM) *
πανερυθραικο,αχ πως φαινεται οτι απεχεις!!!οσο για το ματσακι,αρης -ολυμπιακος μην ξεχνας στο πρωτο παιχνιδι παιζαμε χωρις μπουρουση και σχορτσιανιτη,που ο ενας απ τους δυο ειναι σε πολυ καλη κατασταση τωρα,προβλεπω γιαννουλη να εχει δυσκολο εργο .ενα πραγμα δεν θα ηθελα να δω ,τους φιλαθλους να αποδοκιμαζουν στακ ,ασχετα αν δεν παιζει,γιατι εχει προσφερει πολλα σε αυτην την ομαδα.

Πανερυθραικο σορυ χριστινακι!Και ναι ειμαι άσχετος!Εγω μικρουλα ένα ξερω πως ο προυπολογισμος μας ειναι το ενα δέκατο του δικού σας,μόνο που έχουμε παικτη ονόματι φλετσερ που δεν θα έπαιζε ούτε στο εφηβικο τα λέει όλα.Η αρειαναρα παίζει με την ψυχη της!ΦΟΡΤΣΑ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!

Παιδες την κάνω τώρα,θα τα πουμε με καποιους την κυριακη και με αλλους την δευτερα!!
Καλη μέρα να έχετε!
icon_wave.gif biggrin.gif icon_wave.gif smiley.gif
christina n10
καλο μεσημερι και απο εμενα.φιλακια σε ολους σας.
ανδρεα προσεχε σε παρακολουθω..... tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
καλο μεσημερι Χριστινα μου

και εγω το ιδιο
christina n10
Καλημερα παιδακια,σαββατο και εγω ειμαι στη δουλεια 7ως τις 3, σερι απο ξενυχτι.αν και δεν το κανω συνεχεια, αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι με χαλαει πολυ.ειμαι σε αθλια κατασταση με τρομερο πονοκεφαλο.ευτυχως που τα σαββατα ειναι πολυ χαλαρα και κατι παει και γινεται.νομιζω οτι χρειαζομαι καποιο καλο "δασκαλο"να μου μαθει πως θα μπορεσω να πηγαινω σερι και να ειμαι οκ.

ανδρεα εσυ που το κατεχεις πολυ καλα αυτο ,γιατι δεν ειναι λιγες οι φορες ,που το εχεις κανει ,τι λες,θα με βοηθησεις? tongue.gif tongue.gif

ξεχασα δε να αναφερω οτι χθες γνωρισα τον γιωργο(dominoman),μαζι καναμε το ξενυχτι!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif αντε σιγα σιγα να πεφτουν οι "μασκες"μεταξυ μας!!! smiley.gif smiley.gif
γιωργο μου ελπιζω να περασες καλα.εγω ναι ,και χαρηκα παρα πολυ που επιτελους γνωριστηκαμε.
αντε την κυριακη στην ερυθραια να δουμε και τα αλλα παιδια του forum.

ανδρεα μου,αντε καμαρι μου,ξυπνααααα,να τα πουμε!!!! w00t.gif 19.gif blink.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 17 2007, 07:14 AM) *
Καλημερα παιδακια,σαββατο και εγω ειμαι στη δουλεια 7ως τις 3, σερι απο ξενυχτι.αν και δεν το κανω συνεχεια, αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι με χαλαει πολυ.ειμαι σε αθλια κατασταση με τρομερο πονοκεφαλο.ευτυχως που τα σαββατα ειναι πολυ χαλαρα και κατι παει και γινεται.νομιζω οτι χρειαζομαι καποιο καλο "δασκαλο"να μου μαθει πως θα μπορεσω να πηγαινω σερι και να ειμαι οκ.

ανδρεα εσυ που το κατεχεις πολυ καλα αυτο ,γιατι δεν ειναι λιγες οι φορες ,που το εχεις κανει ,τι λες,θα με βοηθησεις? tongue.gif tongue.gif

ξεχασα δε να αναφερω οτι χθες γνωρισα τον γιωργο(dominoman),μαζι καναμε το ξενυχτι!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif αντε σιγα σιγα να πεφτουν οι "μασκες"μεταξυ μας!!! smiley.gif smiley.gif
γιωργο μου ελπιζω να περασες καλα.εγω ναι ,και χαρηκα παρα πολυ που επιτελους γνωριστηκαμε.
αντε την κυριακη στην ερυθραια να δουμε και τα αλλα παιδια του forum.

ανδρεα μου,αντε καμαρι μου,ξυπνααααα,να τα πουμε!!!! w00t.gif 19.gif blink.gif

Καλημέρα χριστινάκι!!!!! icon_wave.gif Μικρούλα σε προειδοποίησα χτες ότι δεν είχαμε μαζί μας τον doctor της νύχτας(βλ.ανδρέα) να σου φανερώσει τα μυστικά για ασφαλές και χαρούμενο hang-over!! icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
Χριστινάκι χάρηκα πολύ που επιτέλους τα είπαμε από κοντά,αντε να δουμε και κανα μπασκετακι αυριο και μεθαυριο να δω και τα υπόλοιπα παιδιά! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 17 2007, 10:52 AM) *
Καλημέρα χριστινάκι!!!!! icon_wave.gif Μικρούλα σε προειδοποίησα χτες ότι δεν είχαμε μαζί μας τον doctor της νύχτας(βλ.ανδρέα) να σου φανερώσει τα μυστικά για ασφαλές και χαρούμενο hang-over!! icon_drunk.gif tongue.gif icon_drunk.gif
Χριστινάκι χάρηκα πολύ που επιτέλους τα είπαμε από κοντά,αντε να δουμε και κανα μπασκετακι αυριο και μεθαυριο να δω και τα υπόλοιπα παιδιά! smiley.gif icon_wave.gif smiley.gif
εχεις δικιο με ανδρεα θα ηταν τελειως διαφορετικα τα πραγματα 77.gif μα,καλα που ειναι ο αρχηγος μας?φανταζομαι που θα γυρνουσε παλι χθες και δεν εχει ξυπνησει ακομη!!!!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 17 2007, 12:09 PM) *
εχεις δικιο με ανδρεα θα ηταν τελειως διαφορετικα τα πραγματα 77.gif μα,καλα που ειναι ο αρχηγος μας?φανταζομαι που θα γυρνουσε παλι χθες και δεν εχει ξυπνησει ακομη!!!!

Εγώ πάλι είδα κάπου εδώ τον Διονύση να γυροφέρνει στο φορουμ οπότε ότι έκανε ο ανδρεας χτες το βραδυ το έκανε μόνος του!! icon_drunk.gif 19.gif 19.gif 19.gif icon_wave.gif
leonkalf
Που πήγατε ρε παιδιά?
Φαντάζομαι περάσατε καλά, για να πήγε μέχρι πρωίας...
dominoman
QUOTE(leonkalf @ Mar 17 2007, 12:15 PM) *
Που πήγατε ρε παιδιά?
Φαντάζομαι περάσατε καλά, για να πήγε μέχρι πρωίας...

Καλημέρα λεονκαλφ!Σε ένα μαγαζί στην πατησίων,ναι είχε ωραία μουσική και περάσαμε πρίμα!Να φανταστεις ότι το χριστινάκι χτύπησε ένα μπουκάλι ουίσκι μόνο του!Σηκώθηκε και στα τραπέζια και έγινε το έλα να δεις!! icon_drunk.gif laugh.gif laugh.gif icon_drunk.gif 19.gif
Πως σε λενε;
leonkalf
Αν το ήξερα ότι πήγατε Πατησίων, θα σας έλεγα να περνάγατε από το μαγαζί που παίζει κάθε Παρασκευή μουσική ο αδερφός μου και είναι πολύ ωραία (Αλεξάνδρας και Μαυροματαίων, μόλις μπαίνεις από Πατησίων στην Αλεξάνδρας). Central Park λέγεται. Είναι πολύ ωραία.

Καλά Χριστίνα, ένα μπουκάλι ουίσκι μόνη σου???? ohmy.gif

Για το χορό οκ, ελπίζω Γιώργο να την συνόδεψες!!!

Δεν καταλαβαίνεις το όνομά μου από το nickname?
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 17 2007, 12:21 PM) *
Καλημέρα λεονκαλφ!Σε ένα μαγαζί στην πατησίων,ναι είχε ωραία μουσική και περάσαμε πρίμα!Να φανταστεις ότι το χριστινάκι χτύπησε ένα μπουκάλι ουίσκι μόνο του!Σηκώθηκε και στα τραπέζια και έγινε το έλα να δεις!! icon_drunk.gif laugh.gif laugh.gif icon_drunk.gif 19.gif
Πως σε λενε;
κακοηθειες παιδι μου,εγω δεν πινω!!!!οσο για τα τραπεζια που σηκωθηκα ,τι να σου πω αν καποιος ανεβαινει σε τραπεζι με το εντεχνο τον λυπαμαι. tongue.gif 68.gif

για να αποκαταστισουμε την ταξη!!!

σε αντιθεση με τον ανδρεα που ειναι μπουζουκοβιος εμεις πηγαμε σε ενα μαγαζι ,το blue cafe στην πατησιων που παιζει εντεχνο-ροκ.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 17 2007, 12:39 PM) *
κακοηθειες παιδι μου,εγω δεν πινω!!!!οσο για τα τραπεζια που σηκωθηκα ,τι να σου πω αν καποιος ανεβαινει σε τραπεζι με το εντεχνο τον λυπαμαι. tongue.gif 68.gif

για να αποκαταστισουμε την ταξη!!!

σε αντιθεση με τον ανδρεα που ειναι μπουζουκοβιος εμεις πηγαμε σε ενα μαγαζι ,το blue cafe στην πατησιων που παιζει εντεχνο-ροκ.

Ετσι ετσι!Η αλήθεια αποκαταστάθηκε! wink.gif icon_wave.gif Το χριστινάκι πάντως έχει υποσχεθει σε κάποιους μπουζούκια,αναμένουμε εκείνη τη βραδιά με αγωνία για να δούμε βιντεάκι με τσιφτετέλι σου μικρούλα στο youtube!!! laugh.gif 19.gif 41.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 17 2007, 12:46 PM) *
Ετσι ετσι!Η αλήθεια αποκαταστάθηκε! wink.gif icon_wave.gif Το χριστινάκι πάντως έχει υποσχεθει σε κάποιους μπουζούκια,αναμένουμε εκείνη τη βραδιά με αγωνία για να δούμε βιντεάκι με τσιφτετέλι σου μικρούλα στο youtube!!! laugh.gif 19.gif 41.gif tongue.gif
τετοια λεγε για βιντεακια ,να δεις αν θα παω τελικα!!! 68.gif
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 17 2007, 12:32 PM) *
Αν το ήξερα ότι πήγατε Πατησίων, θα σας έλεγα να περνάγατε από το μαγαζί που παίζει κάθε Παρασκευή μουσική ο αδερφός μου και είναι πολύ ωραία (Αλεξάνδρας και Μαυροματαίων, μόλις μπαίνεις από Πατησίων στην Αλεξάνδρας). Central Park λέγεται. Είναι πολύ ωραία.

Καλά Χριστίνα, ένα μπουκάλι ουίσκι μόνη σου???? ohmy.gif

Για το χορό οκ, ελπίζω Γιώργο να την συνόδεψες!!!

Δεν καταλαβαίνεις το όνομά μου από το nickname?
ε,βρε λεωνιδα,στειλε ενα pm,να μας ενημερωσεις!!τι μουσικη παιζουν?
να με συνοδεψε που ,βρε και εσυ?αχ,το εχετε χασει ολοι σας!!πλακιτσα και συ λεο?καλα,θα σε περιποιειθω και σ smiley.gif ενα. shot.gif shot.gif shot.gif
dominoman
Ναι Λεωνίδα πες μας τι μουσική παίζει και προειδοποιησε τους στο μαγαζί να πάνε και after αλλιώς πως θα πάει την άλλη μέρα το χριστινακι στη δουλειά αν δεν πάει κατευθείαν!Διαφορετικά θα τα σπάσει όλα η μικρή στο μαγαζί!Είναι απίστευτη τσαμπουκαλού σου λέω!!!!! icon_drunk.gif 19.gif unsure.gif ph34r.gif ugly1.gif torture.gif thumbsup.gif
tasos
QUOTE(christina n10 @ Mar 17 2007, 07:14 AM) *
ξεχασα δε να αναφερω οτι χθες γνωρισα τον γιωργο(dominoman),μαζι καναμε το ξενυχτι!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif αντε σιγα σιγα να πεφτουν οι "μασκες"μεταξυ μας!!! smiley.gif smiley.gif
γιωργο μου ελπιζω να περασες καλα.εγω ναι ,και χαρηκα παρα πολυ που επιτελους γνωριστηκαμε.
αντε την κυριακη στην ερυθραια να δουμε και τα αλλα παιδια του forum.


πραγματικα το forum μας εδωσε την ευκαιρια να γνωριστουμε και απο κοντα..ετσι και εγω γνωρισα αρκετα απο τα παιδια μου μιλαμε καθημερινα και κανουμε χαβαλε ..στον αγωνα Απολλων -Αρης Π.

Αν δεν κανω λαθος υπαρχουν παιδια που γραφουν στο forum και παιζουν στην Ενωση Ιλιου..οποιος λοιπον βρεθει την δευτερα στο κλειστο της ριζουπολης ας μου στηλει ενα PM να βρεθουμε , να πιουμε εναν καφε , να μιλησουμε για μπασκετ..
leonkalf
QUOTE(christina n10 @ Mar 17 2007, 01:15 PM) *
ε,βρε λεωνιδα,στειλε ενα pm,να μας ενημερωσεις!!τι μουσικη παιζουν?
να με συνοδεψε που ,βρε και εσυ?αχ,το εχετε χασει ολοι σας!!πλακιτσα και συ λεο?καλα,θα σε περιποιειθω και σ smiley.gif ενα. shot.gif shot.gif shot.gif

Η μουσική περιλαμβάνει και ξένα και ελληνικά αλλά υπάρχουν επιλογές-έκπληξη που τις ευχαριστιούνται όλοι.
Βάζει αρκετά παλιότερα από 80's-90's.
Μια δοκιμή θα σας πείσει πιστεύω.

Στο χορό εννοούσα να σε συνοδέψει.

Τι θα μου κάνεις δηλ.? Μη με κακομεταχειριστείς.. tongue.gif χωρισμένο παιδί είμαι

QUOTE(dominoman @ Mar 17 2007, 01:50 PM) *
Ναι Λεωνίδα πες μας τι μουσική παίζει και προειδοποιησε τους στο μαγαζί να πάνε και after αλλιώς πως θα πάει την άλλη μέρα το χριστινακι στη δουλειά αν δεν πάει κατευθείαν!Διαφορετικά θα τα σπάσει όλα η μικρή στο μαγαζί!Είναι απίστευτη τσαμπουκαλού σου λέω!!!!! icon_drunk.gif 19.gif unsure.gif ph34r.gif ugly1.gif torture.gif thumbsup.gif

Πάει μέχρι αργά. Γύρω στις 5 κλείνει.
christina n10
καλημερα παιδια ,καλη βδομαδα
χθες στο ματσακι πανερυθραικος-αμυντας εγω και ο γιωργος(dominoman)γνωρισαμε τους pointguard,mimos8,olorin.ειλικρινα χαρηκαμε πολυ για την γνωριμια.τωρα ειδατε ποια σας "εκραζε".μπορω να πω οτι οι φυσιογνωμιες σας μου ηταν πολυ γνωστες ,εχω την εντυπωση οτι σας εχω πετυχει αρκετες φορες σε γηπεδα.
αντε και μολις τελειωσετε τις αγωνιστικες σας υποχρεωσεις να κανονισουμε τρελα μονακια!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Mar 17 2007, 07:15 PM) *
Η μουσική περιλαμβάνει και ξένα και ελληνικά αλλά υπάρχουν επιλογές-έκπληξη που τις ευχαριστιούνται όλοι.
Βάζει αρκετά παλιότερα από 80's-90's.
Μια δοκιμή θα σας πείσει πιστεύω.

Στο χορό εννοούσα να σε συνοδέψει.

Τι θα μου κάνεις δηλ.? Μη με κακομεταχειριστείς.. tongue.gif χωρισμένο παιδί είμαι
Πάει μέχρι αργά. Γύρω στις 5 κλείνει.
χωρισμενο παιδι,ε?τοτε αντε ισως να ειμαι λιγο επιεικης,θα το σκεφτω.λεω να κανονισω παντως με την παρεα μου καποια στιγμη να περασουμε και απο εκει.
οσο για σενα γιωργο ,εγω τσαμπουκαλου???μπα δεν νομιζω,μηπως μιλας για αλλη??? tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
christina n10
καλημερα γιωργο ,νομιζω οτι η αρειαναρα πηγε καλα την κυριακη ετσι?μας πηρε λευκη ισοπαλια στο ποδοσφαιρο μεσα στο καραισκακη και ηττα στο αλεξανδρειο στο μπασκετ με 70-59.
χωρις να εχω δει το παιχνιδακι εμαθα ,οτι η αμυντικη λειτουργια του αρη ηταν αριστη καθως η πολυ καλη μερα επιθετικα των καστλ κ μασει με 20και 21π αντιστοιχα,με τον μασει να μην εχει ουσιαστικα αντιπαλο διοτι οι ψηλοι του ολυμπιακου δεν τον προλαβαινα,ηταν τα οπλα του αρη για την νικη.

παντως συγχαρητηρια στον αρη ,για να μην μας λετε και κομπλεξικους tongue.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 19 2007, 09:08 AM) *
καλημερα γιωργο ,νομιζω οτι η αρειαναρα πηγε καλα την κυριακη ετσι?μας πηρε λευκη ισοπαλια στο ποδοσφαιρο μεσα στο καραισκακη και ηττα στο αλεξανδρειο στο μπασκετ με 70-59.
χωρις να εχω δει το παιχνιδακι εμαθα ,οτι η αμυντικη λειτουργια του αρη ηταν αριστη καθως η πολυ καλη μερα επιθετικα των καστλ κ μασει με 20και 21π αντιστοιχα,με τον μασει να μην εχει ουσιαστικα αντιπαλο διοτι οι ψηλοι του ολυμπιακου δεν τον προλαβαινα,ηταν τα οπλα του αρη για την νικη.

παντως συγχαρητηρια στον αρη ,για να μην μας λετε και κομπλεξικους tongue.gif

Καλημέρα σε όλους!Χτες είδαμε ένα καλό ματσάκι και γνωρίσαμε και τα παιδιά από το φόρουμ,2 σε 1 τι άλλο θέλαμε!!!Για μένα ο αμύντας του πρώτου ημιχρόνου ήταν μια απογοήτευση,ευτύχως στο δεύτερο συνήλθανε.Εντύπωση μου έκανε το 4 του αμύντα που το προσπαθούσε σε όλο το ματς,είναι καλός ''μπουκαδόρος'' και μόνο αυτός έβλεπε τα μεγάλα κενά στην άμυνα του πανερυθραικού.Στο δεύτερο με τα ξελαρυγγιάσματα του κοουτς και οι υπόλοιποι ξυπνήσανε αλλά δυστυχώς δεν ήταν αρκετό.Όσο χριστινάκι για τον άρη,τον ολυμπιακό και την δεύτερη θέση μην απογοητεύεσαι,όπως σου έχω επανειλλημένα πει,εμείς παίζουμε με την ίδια εφταδα παικτών,που σημαίνει πως υπάρχει πάντα μεγάλος κίνδυνος να ''κάτσει'' η ομάδα και να χάσει με ομάδα μικρότερης δυναμικότητας,κατί που ελπίζω να το αποφύγουμε.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 19 2007, 08:01 AM) *
χωρισμενο παιδι,ε?τοτε αντε ισως να ειμαι λιγο επιεικης,θα το σκεφτω.λεω να κανονισω παντως με την παρεα μου καποια στιγμη να περασουμε και απο εκει.
οσο για σενα γιωργο ,εγω τσαμπουκαλου???μπα δεν νομιζω,μηπως μιλας για αλλη??? tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Χριστινάκι μου καλά το έιπα:τσαμπουκαλού,τσαμπουκαλού!Χτες όσο έχανε η ομάδα σου(δηλ σε όλο το ματς!)εγώ δύο μέτρα άντρας και σε φοβήθηκα!!Anyway σήμερα παιδάκια έχω άδεια οπότε πάω βολτούλα και σας αφήνω στην αγκαλιά του καλύτερου έστω και καμιά φορά ''μπαρουτοκαπνισμένου'' κοριτσιού!!! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 19 2007, 09:33 AM) *
Χριστινάκι μου καλά το έιπα:τσαμπουκαλού,τσαμπουκαλού!Χτες όσο έχανε η ομάδα σου(δηλ σε όλο το ματς!)εγώ δύο μέτρα άντρας και σε φοβήθηκα!!Anyway σήμερα παιδάκια έχω άδεια οπότε πάω βολτούλα και σας αφήνω στην αγκαλιά του καλύτερου έστω και καμιά φορά ''μπαρουτοκαπνισμένου'' κοριτσιού!!! icon_wave.gif smiley.gif icon_wave.gif
παιδακι μου,συμμαζεψου,τι ειναι αυτα που λες??? tongue.gif
pointguard
ante na kanonisoume kanena mono alla ama einai xristina na markareis esu ton mimo kai o dominoman emena giati allios me ypsh tha exoume provlhma sta allhlomarkarismata!
mimos8
pointguard προσεχε τις προβλεψεις σου γιατι τη χριστινα την ειδα μπασκετοφατσα και θα εχουμε δυσκολο εργο αν παιξουμε μονακι...
pointguard
pantos xristina kai emena mou fanhke oti se xero apo kapou
Olorin
Καλά ρε παιδιά, που εξαφανιστήκατε όλοι χθες και σας ψάχναμε μετά τον αγώνα??? sad.gif

Έστω και στιγμιαία τουλάχιστον, έγινε η πολυπόθητη γνωριμία... wink.gif
Thunder
Kαι γω σημερα γνωριστικα στιγμιαια με τον dedes-9.Γεια σου συνονοματε Κωστη. smile.gif
alexas10
χριστινα λυπαμαι πολυ γιατι προσπαθησα τη κυριακη να σου μιλησω και μου γυρισες τη πλατη... Εχω μαρτυρα το V-SPAN..
Olorin
QUOTE(alexas10 @ Mar 19 2007, 11:19 PM) *
χριστινα λυπαμαι πολυ γιατι προσπαθησα τη κυριακη να σου μιλησω και μου γυρισες τη πλατη... Εχω μαρτυρα το V-SPAN..

Τι, ήταν κι ο v-span την Κυριακή??? Καλά ρε ρεμάλια και δεν μου το συστήσατε καν το παιδί???
firefox
και πως να χασει ο Ζηβας?Το διπλο στην Πεντελη με την ψυχολογια στα υψη απο τον
μεσημεριανο περιπατο με αντιπαλο τον Μητσαρα(πραγματικο οχετο απο πενταρες και
εξαρες θα σας γμ η Σαλκε) υπο τα βλεμματα της original
christina n10
καλημερα παιδια,καταρχας ντροπη σας που χαθηκατε χθες ,με αφησατε μονη στο forum,και σαφως το παρατησα και εγω.alexas10 k v-span εσεις που εισασταν την κυριακη?αφου δεν σας ξερω ,πως σας γυρισα την πλατη?στην τελικη ,την γνωριμια με τα υπολοιπα παιδια την καναμε ,εσεις δεν βρεθηκατε στο μερος που ειχαμε δωσει ραντεβου.
βρε pointguard πως να μην με εχεις ξαναδει αφου δεν υπαρχει αγωνας που να μην εχω παει να δω,μονο η ομαδα σας μου εχει μεινει tongue.gif tongue.gif
οσο για το μονακι και τα μαρκαρισματα ,πιστεψε με τα 19μπασκετικα χρονια εχουν δειξει οτι δεν μασαω με πολυ ψηλοτερους αντιπαλους 69.gif tongue.gif 41.gif ,ομως θα μαρκαρω το mimo ,διοτι ο γιωργος 2μ παιδι θα δυσκολευτει να μαρκαρει περιφερειακο παικτη. wink.gif wink.gif
dominoman
Καλημέρα χριστινάκι!Καλημέρα σε όλους που αφήσαν τον καφενέ σαν την κοπέλα στο ράφι!!! blink.gif 68.gif
Διονύση,Ανδρέα που είστε;Ελπίζω να είστε καλά.Είχα αδειούλα αυτές τις δυο μέρες και χαλάρωσα,απο αύριο στα κλασσικά πάλι!Για το μονάκι είμαι και εγώ μέσα αλλά την χριστίνα εγώ δεν την μαρκάρω!Δεν είναι αυτά πράγματα για το ύψος μου και την ανύπαρκτη φυσική μου κατάσταση που συνεπάγεται η αγωνιστική μου απραξία.Άσε που η μικρή πρέπει να είναι ''δαίμονας'' όταν παίζει!!! 19.gif 19.gif 19.gif 69.gif
Οσο για τα παιδιά που δεν είδαμε βλ. alexas,v-span, όπως είπε και το χριστινάκι που να σας δούμε ρε παιδιά αφού δεν σας ξέρουμε!Νοτη βγήκαμε τελευταίοι από το γήπεδο γι'αυτο χαθήκαμε. tongue.gif
dedes-9
QUOTE(Thunder @ Mar 19 2007, 10:25 PM) *
Kαι γω σημερα γνωριστικα στιγμιαια με τον dedes-9.Γεια σου συνονοματε Κωστη. smile.gif

γεια σου thunder
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 20 2007, 01:51 PM) *
Καλημέρα χριστινάκι!Καλημέρα σε όλους που αφήσαν τον καφενέ σαν την κοπέλα στο ράφι!!! blink.gif 68.gif
Διονύση,Ανδρέα που είστε;Ελπίζω να είστε καλά.Είχα αδειούλα αυτές τις δυο μέρες και χαλάρωσα,απο αύριο στα κλασσικά πάλι!Για το μονάκι είμαι και εγώ μέσα αλλά την χριστίνα εγώ δεν την μαρκάρω!Δεν είναι αυτά πράγματα για το ύψος μου και την ανύπαρκτη φυσική μου κατάσταση που συνεπάγεται η αγωνιστική μου απραξία.Άσε που η μικρή πρέπει να είναι ''δαίμονας'' όταν παίζει!!! 19.gif 19.gif 19.gif 69.gif
Οσο για τα παιδιά που δεν είδαμε βλ. alexas,v-span, όπως είπε και το χριστινάκι που να σας δούμε ρε παιδιά αφού δεν σας ξέρουμε!Νοτη βγήκαμε τελευταίοι από το γήπεδο γι'αυτο χαθήκαμε. tongue.gif
καλησπερα γιωργο,τα παιδια στο μονο δεν εννοουν να μαρκαρεις εμενα ,αφου θα ειμαστε μαζι και αντιπαλοι μας mimos k pointguard.εσυ λοιπον pointguard k εγω μιμο.χλωμους μας κοβω οσο δαιμονας και αν ειμαι.αλλα θα το παιξουμε το μονακι σιγουρα εννοειτε οτι οποιος θελει ακολουθει στο μπασκετακι.οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο.
γιωργο δεν εισαι παρατηριτικος τα παιδια τελευταια εφυγαν,την ωρα που βγαιναμε ηταν ακομη στη θεση τους!
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 20 2007, 02:02 PM) *
καλησπερα γιωργο,τα παιδια στο μονο δεν εννοουν να μαρκαρεις εμενα ,αφου θα ειμαστε μαζι και αντιπαλοι μας mimos k pointguard.εσυ λοιπον pointguard k εγω μιμο.χλωμους μας κοβω οσο δαιμονας και αν ειμαι.αλλα θα το παιξουμε το μονακι σιγουρα εννοειτε οτι οποιος θελει ακολουθει στο μπασκετακι.οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο.
γιωργο δεν εισαι παρατηριτικος τα παιδια τελευταια εφυγαν,την ωρα που βγαιναμε ηταν ακομη στη θεση τους!

Κλασσικά έγώ στην κοσμάρα μου!!! 77.gif 69.gif Καλά ρε χριστινάκι και εσύ που τους είδες έψαχνες για μεταφορικό μέσο για Δάφνη ε; biggrin.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 20 2007, 02:08 PM) *
Κλασσικά έγώ στην κοσμάρα μου!!! 77.gif 69.gif Καλά ρε χριστινάκι και εσύ που τους είδες έψαχνες για μεταφορικό μέσο για Δάφνη ε; biggrin.gif tongue.gif
το βρισκω λιγο ακυρο αυτο που ειπες τωρα.τι σχεση εχει αυτο?τα παιδια ηταν πανω στην εξεδρα και δεν μπορουσαμε να παμε να τους μιλησουμε ,εδω ειδες οτι μετα δυσκολιας βγηκαμε.
οντως στην κοσμαρα σου!
dominoman
Καλώς τον Διονύση!Κρίμα για τον Άρη χτες! blink.gif 68.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 20 2007, 02:12 PM) *
το βρισκω λιγο ακυρο αυτο που ειπες τωρα.τι σχεση εχει αυτο?τα παιδια ηταν πανω στην εξεδρα και δεν μπορουσαμε να παμε να τους μιλησουμε ,εδω ειδες οτι μετα δυσκολιας βγηκαμε.
οντως στην κοσμαρα σου!

Καλά ρε χριστινάκι μη μας δείρεις κιόλας!!Παιδιά εγώ σας έχω προειδοποιήσει ότι είναι τσαμπουκαλού! ugly1.gif ugly_tocktock.gif Τα βλεπετε και μονοι σας!! laugh.gif Αντε την κανω και εγω τωρα,ωρα κλασσικα για μασα!Γεια σου χριστινακι,τα λεμε τηλ... icon_wave.gif
mixalopoylos17
QUOTE(dominoman @ Mar 20 2007, 12:34 PM) *
Καλώς τον Διονύση!Κρίμα για τον Άρη χτες! blink.gif 68.gif

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΡΓΟ!ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΒΡΑΔΙΑ Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΕΡΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΕΔΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΑΤΤΑ.ΑΨΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 20 2007, 02:42 PM) *
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΡΓΟ!ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΒΡΑΔΙΑ Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΕΡΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΕΔΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΑΤΤΑ.ΑΨΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
Eμ,τι θελατε και κατεβηκατε παλι?αποσυντονισατε την ομαδα που ειχε συνηθισει να παιζει χωρις εσας!!! tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif biggrin.gif biggrin.gif πλακιτσα κανω δεν πειραζει βρε διονυση,ενα παιχνιδι ηταν και τελειωσε ,να μου πεις ,πολυ σημαντικο για την πορεια σας αλλα τι να κανουμε!αυτη ειναι η ομορφια του αθληματος.οπως και να εχει το θεμα, εχετε κανει ως τωρα μια παρα πολυ καλη προσπαθεια,και καλο ειναι να αφησετε γρηγορα το παιχνιδακι αυτο πισω,και να πατε για τα επομενα. wink.gif
dominoman
Καλημέρα χριστινάκι! biggrin.gif Ελπίζω να μαζευτεί κόσμος εδώ σύντομα να τα πουμε! icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 08:39 AM) *
Καλημέρα χριστινάκι! biggrin.gif Ελπίζω να μαζευτεί κόσμος εδώ σύντομα να τα πουμε! icon_wave.gif
καλημερα και σε σενα.τι ωρα το θες να μαζευτει? tongue.gif μπα χλωμο το βλεπω ,αντε να μπει κανενας ανδρεας και διονυσης αργοτερα,δεν περιμενω αλλους. sad.gif sad.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 21 2007, 08:48 AM) *
καλημερα και σε σενα.τι ωρα το θες να μαζευτει? tongue.gif μπα χλωμο το βλεπω ,αντε να μπει κανενας ανδρεας και διονυσης αργοτερα,δεν περιμενω αλλους. sad.gif sad.gif

Ας μπούνε οι βασικοί βλ.ανδρεας και διονυσης και μια χαρα ειμαστε!Για πες για το παιχνιδακι που ειδες χτες!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 08:52 AM) *
Ας μπούνε οι βασικοί βλ.ανδρεας και διονυσης και μια χαρα ειμαστε!Για πες για το παιχνιδακι που ειδες χτες!
τελικα δεν πηγα ,περιμενα να ερθει να με παρει ενας φιλος μου προπονητης να παμε ,αλλα μεχρι να τελειωσει την προπονηση ,ειχα χαλαρωσει στον καναπε και μετα βαρεθηκα.εσενα η ταινιαν σου αρεσε?
dominoman
Το "The Fountain" είναι καταπληκτική ταινία!Για μένα η καλύτερη της χρονιάς!Πάντως είναι θα ελεγα ταινία φαντασίας,οπότε μη μου πεις ότι δεν σε προειδοποίησα χριστινάκι!! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 21 2007, 09:08 AM) *
Το "The Fountain" είναι καταπληκτική ταινία!Για μένα η καλύτερη της χρονιάς!Πάντως είναι θα ελεγα ταινία φαντασίας,οπότε μη μου πεις ότι δεν σε προειδοποίησα χριστινάκι!! icon_drunk.gif 19.gif icon_drunk.gif tongue.gif
οκ ευχαριστω,νομιζω οτι ειδα τον ανδρεα μας.μικρε μου καλημερα,καλυτερα?
dominoman
Καλημέρα ανδρέα,ελπιζω να μη σε πηρε απο κατω τη δευτέρα... sad.gif Η ζωη συνεχιζεται! icon_wave.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.