Help - Search - Members - Calendar
Full Version: The movie thread
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
HLR CENATION
Eγω ειδα το ποτε δεν εισαι μονh με την καταπληκτικη σε ολα Χιλαρι Σουανκ.

http://www.imdb.com/title/tt1334102/
bbplayer
Eπικό "Gran Torino" με έναν συγκλονιστικό Clint αλλά δυστυχώς στο ΣΤΑΡ. Ακόμα κι έτσι , οσοι δεν το έχετε δει, αξίζει
bdavis
Παιδιά,έχει δει κανείς τον Προμηθέα να μας πει καμιά γνώμη???
HLR CENATION
Tαινιαρα η Χιονατη και ο κυνηγος με την Σαρλιζ Θερον και την Κριστεν Στιουαρτ.

Πανεμορφη η Κριστεν. wub.gif
HLR CENATION
http://www.athensmagazine.gr/portal/cinema/movies/738

Δυο χρονια την περιμενω αυτη την ταινια και επιτελους ερχεται.

Προσεξετε ονοματα.Σταλονε,Σβαρτζενεγκερ,Γουιλις,Βαν Νταμ,Τσακ Νορις,Ντολφ Λουντγκρεν,Στειθαμ στην πιο αναμενομενη ταινια της δεκαετιας. wav.gif

Δεν τη χανω με τιποτα.

18 Αυγουστου.
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 27 2012, 20:02 ) *
http://www.athensmagazine.gr/portal/cinema/movies/738

Δυο χρονια την περιμενω αυτη την ταινια και επιτελους ερχεται.

Προσεξετε ονοματα.Σταλονε,Σβαρτζενεγκερ,Γουιλις,Βαν Νταμ,Τσακ Νορις,Ντολφ Λουντγκρεν,Στειθαμ στην πιο αναμενομενη ταινια της δεκαετιας. wav.gif

Δεν τη χανω με τιποτα.

18 Αυγουστου.


Φαντάζομαι το έχεις δει αυτό ε?

http://www.youtube.com/watch?v=TgEqVYcryWc
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Jun 27 2012, 20:51 ) *
Φαντάζομαι το έχεις δει αυτό ε?

http://www.youtube.com/watch?v=TgEqVYcryWc

Ναι,ναι,ναι!!!!Και πορωθηκα. wink.gif

ΚΑι στο αναλωσιμοι 1 γουσταρα φοβερα αλλα τωρα που θα παιζει τον κακο ο Βαν Νταμ εχω πορωθει ακομα πιο πολυ. smile.gif

Οποιος ειναι πανω απο 25 δεν γινεται να βλεπει αυτα και να μην ανατριχιαζει!!
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 27 2012, 20:56 ) *
Ναι,ναι,ναι!!!!Και πορωθηκα. wink.gif

ΚΑι στο αναλωσιμοι 1 γουσταρα φοβερα αλλα τωρα που θα παιζει τον κακο ο Βαν Νταμ εχω πορωθει ακομα πιο πολυ. smile.gif

Οποιος ειναι πανω απο 25 δεν γινεται να βλεπει αυτα και να μην ανατριχιαζει!!


Καλά θα κάνουν όλοι οι νέοι χαλβάδες τις περιπέτειας, άμα δεν έβαλαν μυαλό με την πρώτη ταινία, να δουν και το 2 μπας και μάθουν πως γυρίζεται μια αυθεντική καλτ ταινία δράσης!!!

ΥΓ: Από την στιγμή που παίζει ο sly εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει! χααχχαχχχ
bballbill
Χαχα. Η ίδια ταινία θα μπορούσε να γυριστεί και στα late 80's με το ίδιο cast.
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Jun 27 2012, 21:00 ) *
ΥΓ: Από την στιγμή που παίζει ο sly εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει! χααχχαχχχ


Και εμενα ο Σταλονε με τον Σβαρτζενεγκερ ειναι οι αγαπημενοι μου.

Με αυτους αφισσα πανω απο το κρεββατι μου μεγαλωσα.Και το Χαλκ Χογκαν φυσικα. smiley.gif
SoKRaM
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 27 2012, 21:44 ) *
Και εμενα ο Σταλονε με τον Σβαρτζενεγκερ ειναι οι αγαπημενοι μου.

Με αυτους αφισσα πανω απο το κρεββατι μου μεγαλωσα.Και το Χαλκ Χογκαν φυσικα. smiley.gif


Πανω απο το κρεβατι σου ειχες Σταλονε, Σβαρτζενεγκερ και Χαλκ Χογκαν και μπορουσες να κοιμασαι τα βραδυα?
HLR CENATION
QUOTE(SoKRaM @ Jun 28 2012, 01:14 ) *
Πανω απο το κρεβατι σου ειχες Σταλονε, Σβαρτζενεγκερ και Χαλκ Χογκαν και μπορουσες να κοιμασαι τα βραδυα?

χαχα. smiley.gif Ειδωλα της εποχης μου φιλε. wink.gif
captain charisma
o χογκαν εγινε γνωστος στο κοσμο απ τη συμμετοχη του ατο ροκι 3..τη συνεχεια την ξερετε
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(frenchman7 @ Jun 27 2012, 21:00 ) *
Καλά θα κάνουν όλοι οι νέοι χαλβάδες τις περιπέτειας, άμα δεν έβαλαν μυαλό με την πρώτη ταινία, να δουν και το 2 μπας και μάθουν πως γυρίζεται μια αυθεντική καλτ ταινία δράσης!!!

ΥΓ: Από την στιγμή που παίζει ο sly εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει! χααχχαχχχ


ετσι ακριβως!!!!respect σε ολο το καστ απλα... 77.gif 77.gif 77.gif
frenchman7
Χρόνια πολλά μωρή παιχτούρα sly!

http://www.dailymotion.com/video/xrzmvx_cobra_shortfilms
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Jul 6 2012, 20:04 ) *
Χρόνια πολλά μωρή παιχτούρα sly!

http://www.dailymotion.com/video/xrzmvx_cobra_shortfilms

Xρονια πολλα στον τεραστιο.

Σημερα το σταρ εχει το driven.Αγαπημενη μου σκηνη απο την ταινια που κολλαει στο λαστιχο και τα 3 κερματα που ειχε πεταξει. icon_drunk.gif
frenchman7
Αγαπάμε σταρ για 2 λόγους:

1: Ταινίες Σταλλόνε
2: You all know..
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Jul 6 2012, 20:18 ) *
Αγαπάμε σταρ για 2 λόγους:

1: Ταινίες Σταλλόνε
2: You all know..

Το αγαπαγα το σταρ αλλα το αντιπαθησα οταν εκοψαν την Νικολεττα Ραλλη. wink.gif
HLR CENATION
http://www.enikos.gr/lifestyle/59818,Oi_10...medium=facebook

Λιστα με τους 10 καλυτερους ηθοποιους.

Ποιος Ντεπ ρε?Που ειναι ο Σταλονε με τον Σβαρτσενεγκερ?
frenchman7
Όντως ο Ντεπ δεν υπάρχει.. ούτε για 50αδα δεν είναι... μόνο στο blow μου άρεσε...
greeneyes13
τον αδικείτε τον depp, είναι πολύ καλός ηθοποιός
λείπει ο dicaprio αν και ακόμα έχει χρόνια μπροστά του, χτες στο cinema έδειξε Trailer για μια καινούρια του ταινία, αλλά δεν θυμάμαι τίτλο smiley.gif
HLR CENATION
Ανυρπακτος ειναι.Εμενα μονο στο The Tourist μ αρεσε και εκει τον εκανε μαγκα η θεα Αντζελινα.
maik23
για τον τζονι ντεπ σας φανηκε παραξενο,που στο κατω κατω εχει κανει και τεραστιες εισπρακτικες επιτυχιες με τους πειρατες κ.α ταινιες?ο αλαν νταλον δλδ δεν σας φανηκε παραξενο πως μπηκε εκει?ο τομι λι τζοουνς που ειναι ηθοποιαρα δεν ηταν ποτε πρωταωνιστης,σχεδον παντα δευτερο ρολο παιζει και το κανει πολυ καλα.αλλα στην λιστα με τους 10 δεν νομιζω.ο τζιν χακμαν πιο πολυ θα ταιριαζε αντι αυτου.αλλα με ψηφους ειναι ο καθενας οτι θελει ψηφιζει.ακου τον αλεν ντελον,ποιος τον θυμηθηκε ρε παιδια?
HLR CENATION
QUOTE(maik23 @ Jul 7 2012, 23:56 ) *
για τον τζονι ντεπ σας φανηκε παραξενο,που στο κατω κατω εχει κανει και τεραστιες εισπρακτικες επιτυχιες με τους πειρατες κ.α ταινιες?ο αλαν νταλον δλδ δεν σας φανηκε παραξενο πως μπηκε εκει?ο τομι λι τζοουνς που ειναι ηθοποιαρα δεν ηταν ποτε πρωταωνιστης,σχεδον παντα δευτερο ρολο παιζει και το κανει πολυ καλα.αλλα στην λιστα με τους 10 δεν νομιζω.ο τζιν χακμαν πιο πολυ θα ταιριαζε αντι αυτου.αλλα με ψηφους ειναι ο καθενας οτι θελει ψηφιζει.ακου τον αλεν ντελον,ποιος τον θυμηθηκε ρε παιδια?

Του Τομι Λι Τζοουνς που εχω δει τις ταινιες του απο το 90 και μετα μ αρεσε.Ειδικα ο φυγας ηταν εκπληκτικη ταινια.
frenchman7
Το σκέφτηκα κι εγώ για Αλαιν αλλά δεν είπα κάτι γιατί δεν τον έχω παρακολουθήσει να έχω γνώμη, + ότι είναι πατριώτης! smile.gif

Επίσης Τιμ Ρόμπινς χαλαρά μπορεί να μπει..
HLR CENATION
Και ο Τζορτζ Κλουνει εχει θεση...Και ο Μελ Γκιμσον.
greeneyes13
χτες πήγα σινεμά (κοριτσοπαρέα) και είδαμε το "τι να περιμένεις όταν είσαι έγκυος"
καλή ταινιούλα, όχι κάτι το τρομερό, δεν θα την συνιστούσα βέβαια σε άντρες
αν και στο σινεμά ήταν και ένας κύριος μόνος του....

απορώ με κάποιες γυναίκες που σέρνουν τους άντρες τους στο σινεμά να βλέπουν γυναικείες ταινίες, μαλλον δεν θα έχουν φίλες δεν εξηγείται διαφορετικά.....
HLR CENATION
Εγω το εχω στο προγραμμα να την δω αυτη την ταινια.

Μην πιστευεις σε αντρικες και γυναικιες ταινιες.Και το fox life <<γυναικειες>> σειρες λανε οτι βαζει και ειναι φοβερες.

Και εχω δει γυναικες να βλεπουν σταλωνε και Βαν Νταμ και να θελουν να δουν και αλλη.

και δεν χανεται ταινια που πρωταγωνιστει η Τζει Λο και η Καμερον Ντιαζ.Πας και θαυμαζεις.
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 8 2012, 00:19 ) *
Εγω το εχω στο προγραμμα να την δω αυτη την ταινια.

Μην πιστευεις σε αντρικες και γυναικιες ταινιες.Και το fox life <<γυναικειες>> σειρες λανε οτι βαζει και ειναι φοβερες.

Και εχω δει γυναικες να βλεπουν σταλωνε και Βαν Νταμ και να θελουν να δουν και αλλη.

και δεν χανεται ταινια που πρωταγωνιστει η Τζει Λο και η Καμερον Ντιαζ.Πας και θαυμαζεις.


χαχαχαχ ναι αυτό ξέχασα να βάλω στα συν της ταινίας η λόπεζ και η κάμερον ντιαζ


maik23
ειδα σαββατο το μεσημερι στο σταρ μια ταινια που δεν ειχα ξαναδει μιας και παιζει η αγαπημενη μεγκ ραιαν και ο αντονιο μπαντερας.ωραια ταινια το ''κατασκοπευοντας την μαμα" να την δειτε ανεπιφυλακτα.

σημερα,εχθες κυριακη ειδα ξανα ιταλιαν τζομπ,αγαλημενη ταινια με σταθαμ,Μαρκ Γουόλμπεργκ και φυσικα το κορμι Σαρλίζ Θερόν στα καλυτερα της!!!!
HLR CENATION
QUOTE(maik23 @ Jul 9 2012, 00:35 ) *
ειδα σαββατο το μεσημερι στο σταρ μια ταινια που δεν ειχα ξαναδει μιας και παιζει η αγαπημενη μεγκ ραιαν και ο αντονιο μπαντερας.ωραια ταινια το ''κατασκοπευοντας την μαμα" να την δειτε ανεπιφυλακτα.

σημερα,εχθες κυριακη ειδα ξανα ιταλιαν τζομπ,αγαλημενη ταινια με σταθαμ,Μαρκ Γουόλμπεργκ και φυσικα το κορμι Σαρλίζ Θερόν στα καλυτερα της!!!!

Η Μεγκ Ραιαν ειναι απο τις αγαπημενες μου ηθοποιους.Μαλιστα σε μια ταινια που εκανε την μανατζερ ενος μποξερ ηταν και πολυ σεξυ. wub.gif Αν και δεν το πουλαει προς τα εξω .Καλη ταινια αυτη που λες την ειχα δει και εγω μια αλλη φορα που την ειχε δειξει.

Η Μεγκ Ραιαν εχει παιξει σε φοβερες ρομαντικες κομεντι.Η βασιλισσα των ρομαντικων κομεντι οπως ειναι και ο τιτλος της.
maik23
ναι η αγαπημενη μου ηθοποιος αλλα και η πιο γλυκια μου.οι αλλες ειναι πιο αλλιως σεξυ,με πιανεις...αυτη ομως εχει το κατι αλλο και ναι ειναι η βασιλισα των κομεντι.

μαι που ελεγες για τομι λι τζοουνς εχει τωρα στον αντ1 το ''διπλος κινδυνος'' ,εργαρα,οπως και εκει που επαιξε φοβερα ηταν στο δε κλαιεντ,ο πελατης ελληνικα,με το αγορι και την φοβερη soyzan saranton,wife of one of the best actors yoy mentioned,tim robins
HLR CENATION
QUOTE(maik23 @ Jul 9 2012, 00:47 ) *
ναι η αγαπημενη μου ηθοποιος αλλα και η πιο γλυκια μου.οι αλλες ειναι πιο αλλιως σεξυ,με πιανεις...αυτη ομως εχει το κατι αλλο και ναι ειναι η βασιλισα των κομεντι.

μαι που ελεγες για τομι λι τζοουνς εχει τωρα στον αντ1 το ''διπλος κινδυνος'' ,εργαρα,οπως και εκει που επαιξε φοβερα ηταν στο δε κλαιεντ,ο πελατης ελληνικα,με το αγορι και την φοβερη soyzan saranton,wife of one of the best actors yoy mentioned,tim robins

Εχεις ΠΜ.ΧΑΧΑ.Και η Μεγκ ειναι σεξυ παντως εκτος απο γλυκια.Αν δεν εχεις δει την ταινια η κυρια και ο μποξερ δες την για να δεις και αυτη την πλευρα της.

Για ρομαντικες κομεντι επισης η Μονικα Μπελουτσι ειναι φανταστικη οπως και η Καθριν Ζετα Τζοουνς.
επαθα λαστιχο
ειχε την πλακα του το τελευταιο αμερικαν παϊ,καλυτερο απο ο,τι περιμενα
Gravedigger
QUOTE (HLR CENATION @ Jul 9 2012, 00:52 ) *
Εχεις ΠΜ.ΧΑΧΑ.Και η Μεγκ ειναι σεξυ παντως εκτος απο γλυκια.Αν δεν εχεις δει την ταινια η κυρια και ο μποξερ δες την για να δεις και αυτη την πλευρα της.

Για ρομαντικες κομεντι επισης η Μονικα Μπελουτσι ειναι φανταστικη οπως και η Καθριν Ζετα Τζοουνς.

Η Belucci σε ρομαντικές κομεντί???Από πότε??
HLR CENATION
QUOTE(Gravedigger @ Jul 9 2012, 03:57 ) *
Η Belucci σε ρομαντικές κομεντί???Από πότε??

Ναι βρε συ...Το τελευταιο της με τον Ρομπερτ Ντενιρο .Οι τεσσερες εποχες του ερωτα, ελληνικος τιτλος.

Εχω δει ολες τις ταινιες τις Μονικα,τις εχω μαλιστα και σε αυθεντικα dvd. smiley.gif
maik23
QUOTE (HLR CENATION @ Jul 7 2012, 23:55 ) *
Ανυρπακτος ειναι.Εμενα μονο στο The Tourist μ αρεσε και εκει τον εκανε μαγκα η θεα Αντζελινα.


ρε φιλε,ειλικρινα σου μιλαω αυτην την ταινια προσπαθησα να την δω σιγα σιγα εδω και 2 χρονια μεχρι που την παρατησα.δεν παλευοταν αλλο.ποιο βαρετη ταινια μαζι με το 21 τζαμπστριτι δεν εχω δει.τις παρατησα και τις 2.
οσο για τζονι σε ορισμενα ειναι καλος.οπως τους πειρατες,το σοκολατ και ενα θριλερ με ενα τιτλο...με παραθυρο σχεση,δεν θυμαμαι...απλα διαλεγει ταινιες που δεν ειναι ο πρωταγωνιστης και πολυ εμπορικος,θελει παραξενους ρολους ,οχι εμπορικους γιαυτο παρεξηγειται.

QUOTE (HLR CENATION @ Jul 8 2012, 00:08 ) *
Και ο Τζορτζ Κλουνει εχει θεση...Και ο Μελ Γκιμσον.

για τον δευτερο οκ,αν και δεν εχει δειξει και καμμια φοβερη υποκριτικη,ο δευτερος ομως ..τι του βρηκες? εμενα μονο στο συμορια των 12-13 ων μου αρεσε.ολες οι αλλες ταινιες βαρετες για μενα.

QUOTE (HLR CENATION @ Jul 9 2012, 00:52 ) *
Εχεις ΠΜ.ΧΑΧΑ.Και η Μεγκ ειναι σεξυ παντως εκτος απο γλυκια.Αν δεν εχεις δει την ταινια η κυρια και ο μποξερ δες την για να δεις και αυτη την πλευρα της.

Για ρομαντικες κομεντι επισης η Μονικα Μπελουτσι ειναι φανταστικη οπως και η Καθριν Ζετα Τζοουνς.


την εχω δει ρε συ.ειναι κουκλα.οταν λεω δεν ειναι σεξυ οπως οι αλλες εννοω οτι ειναι πιο γηινη,πιο φυσικη,προσιτη.ενω οι αλλες οπως η μπελουτσι ειναι θηλυκα για φαντασιωσεις.

QUOTE (επαθα λαστιχο @ Jul 9 2012, 01:34 ) *
ειχε την πλακα του το τελευταιο αμερικαν παϊ,καλυτερο απο ο,τι περιμενα


μετριο για μενα.περνας ευχαριστα αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο.δεν θα πληρωνα να το δω σινεμα,αν και παραλιγο.καμμια σχεση με τα πρωτα.
Dwyane ''the flash'' Wade
λεω σημερα να παω να δω το κορακι.εχει αποψη κανεις? sleep.gif
HLR CENATION
QUOTE(maik23 @ Jul 9 2012, 12:56 ) *
ρε φιλε,ειλικρινα σου μιλαω αυτην την ταινια προσπαθησα να την δω σιγα σιγα εδω και 2 χρονια μεχρι που την παρατησα.δεν παλευοταν αλλο.ποιο βαρετη ταινια μαζι με το 21 τζαμπστριτι δεν εχω δει.τις παρατησα και τις 2.
οσο για τζονι σε ορισμενα ειναι καλος.οπως τους πειρατες,το σοκολατ και ενα θριλερ με ενα τιτλο...με παραθυρο σχεση,δεν θυμαμαι...απλα διαλεγει ταινιες που δεν ειναι ο πρωταγωνιστης και πολυ εμπορικος,θελει παραξενους ρολους ,οχι εμπορικους γιαυτο παρεξηγειται.

Για το Tourist μου αρεσε να χαζευω την Θεα Αντζελινα να σουλατσαρει πανω-κατω στα πανεμορφα τοπια της Βενετιας. wink.gif
Diesel
Ειδα χθες 2 ταινιες οι οποιες ηταν πανομοιοτυπες μεταξυ τους...

Η πρωτη ηταν το Cloverfield που προσωπικα με ξετρελανε και οποιος το εχει δει ο λογος δεν ειναι αλλος απ'την καμερα...
Καθως σε ολο το εργο παρακολουθουμε εναν εκ των πρωταγωνιστων να βιντεοσκοπει την ολη κατασταση και βλεπουμε το εργο απ'την καμερα του,καταπληκτικο καθως σε κραταει καθε δευτερολεπτο στην ''τσιτα''...
Παρα πολυ καλο αν και μικρο σε διαρκεια...(ηθελα να κρατησει και αλλο) tongue.gif


Η αλλη ηταν η μεταφορα του βιβλιου του πασιγνωστου συγγραφεα βιβλιων τρομου Stephen King,''The Mist''...
Μου αρεσε αν και δεν την χαρακτηριζεις ταινια τρομου αν και ειχε 2-3 καλες σκηνες...
Μου την εσπασε απιστευτα βεβαια η ''Θεουσα'' (οποιος το εχει δει ή θα το δει θα καταλαβει)αλλα αυτος ηταν ο ρολος της,να σε εκνευριζει...
Περιεργο τελος αλλα καλη ταινια...
A.CAB
QUOTE(Dwyane ''the flash'& @ Jul 9 2012, 13:44 ) *
λεω σημερα να παω να δω το κορακι.εχει αποψη κανεις? sleep.gif


Φαντάζομαι εννοείς αυτό για την ζωή του Πόε και όχι το παλιό με τον Μπράντον Λι. Κακώς γιατί δεν πολυβλέπεται. Να το πεις τρομαχτικό; Δεν είναι. Να το πεις έξυπνο; Δεν είναι. Να το πεις ατμοσφαιρικό; Ούτε καν. Ποτ πουρί παλιότερων ταινιών και γενικά b-μουβιά και όχι με την καλή έννοια. Άποψή μου βέβαια. Αν το δεις μακάρι να σου αρέσει.
j-kidd13
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 9 2012, 00:52 ) *
Εχεις ΠΜ.ΧΑΧΑ.Και η Μεγκ ειναι σεξυ παντως εκτος απο γλυκια.Αν δεν εχεις δει την ταινια η κυρια και ο μποξερ δες την για να δεις και αυτη την πλευρα της.

Για ρομαντικες κομεντι επισης η Μονικα Μπελουτσι ειναι φανταστικη οπως και η Καθριν Ζετα Τζοουνς.


Εμενα η Μεγκ Ραιαν μου σπαει τα νευρα,δεν μπορω να την βλεπω...Και εννοειται δεν την θεωρω καθολου σεξυ,μονο για κατι ταινιες μιξοκλαμματα ειναι.... smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ Jul 10 2012, 02:06 ) *
Εμενα η Μεγκ Ραιαν μου σπαει τα νευρα,δεν μπορω να την βλεπω...Και εννοειται δεν την θεωρω καθολου σεξυ,μονο για κατι ταινιες μιξοκλαμματα ειναι.... smiley.gif


http://www.imdb.com/title/tt0312329/

http://www.youtube.com/watch?v=wfVwdVft9tg

Παντως εμενα σε αυτη την ταινια μου φανηκε πολυ σεξυ.Αλλα ενταξει φιλε γουστα ειναι αυτα. smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 10 2012, 02:19 ) *
http://www.imdb.com/title/tt0312329/

http://www.youtube.com/watch?v=wfVwdVft9tg

Παντως εμενα σε αυτη την ταινια μου φανηκε πολυ σεξυ.Αλλα ενταξει φιλε γουστα ειναι αυτα. smiley.gif


Σ αυτη την ταινια,και με το μαλλι μακρυ,νταξ,ειναι πιο γυναικα....
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ Jul 10 2012, 02:36 ) *
Σ αυτη την ταινια,και με το μαλλι μακρυ,νταξ,ειναι πιο γυναικα....

Σε μια σκηνη στην ταινια αυτη της λενε οτι τη θελουν απο το playboy για φωτογραφηση.

γενικα εμφανιζεται με κοντα μπλουζακια,μινι ειναι πολυ ωραια.Στα ματια μου τουλαχιστον. wink.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(A.CAB @ Jul 9 2012, 20:22 ) *
Φαντάζομαι εννοείς αυτό για την ζωή του Πόε και όχι το παλιό με τον Μπράντον Λι. Κακώς γιατί δεν πολυβλέπεται. Να το πεις τρομαχτικό; Δεν είναι. Να το πεις έξυπνο; Δεν είναι. Να το πεις ατμοσφαιρικό; Ούτε καν. Ποτ πουρί παλιότερων ταινιών και γενικά b-μουβιά και όχι με την καλή έννοια. Άποψή μου βέβαια. Αν το δεις μακάρι να σου αρέσει.


τελικα δεν το ειδα.προτιμησα τον προμηθεα.αλλα το κορακι ψηνομαι να το δω εστω κι αν ειναι μπαρουφα!!ευχαριστω παντως για την γνωμη σου!

QUOTE(Diesel @ Jul 9 2012, 17:44 ) *
Η αλλη ηταν η μεταφορα του βιβλιου του πασιγνωστου συγγραφεα βιβλιων τρομου Stephen King,''The Mist''...
Μου αρεσε αν και δεν την χαρακτηριζεις ταινια τρομου αν και ειχε 2-3 καλες σκηνες...
Μου την εσπασε απιστευτα βεβαια η ''Θεουσα'' (οποιος το εχει δει ή θα το δει θα καταλαβει)αλλα αυτος ηταν ο ρολος της,να σε εκνευριζει...
Περιεργο τελος αλλα καλη ταινια...


προσωπικα αυτη η ταινια μου αρεσε παρα πολυ!!ειδικα το τελος ηταν τελειως ανατρεπτικο και τραγικο!!!η ''θεουσα'' ολα τα λεφτα οντως!!κι εγω ηθελα να σπασω την τηλεοραση αλλα αυτο σημεινει πως επαιξε πολυ καλα τον ρολο της!
HLR CENATION
Ωραιο θριλερ το Straw dogs.
Dwyane ''the flash'' Wade
o προμηθεας μου αρεσε παρα πολυ!!!δεν το περιμενα τοσο καλο για το ειδος του!!ειμαι και οπαδος των alien οποτε... smiley.gif
SG3ptshooter
Φίλοι του Charlie Kaufman και πάνω απ' όλα του Dan Harmon (κατ' επέκταση και του Dino "Starburns" Stamatopoulos) ενωθείτε. Για την Ανωμαλίζα ρε γμτ:
http://www.kickstarter.com/projects/anomal...fmans-anomalisa


Κι επειδή έπεσε πολύ στεγνά το post, όταν προκύψει κανά leak του Amour εδώ εκεί παραπέρα ας το προωθήσει o πειρατής Σαμαρείτης γιατί βαριέμαι τόσο το να ψάχνω όσο και το να περιμένω 2+ μήνες ακόμα..
επαθα λαστιχο
απολαυστικο οσο αναμενοταν ηταν το "ο δικτατορας" με τον κοεν σε μεγαλα κεφια σε ενα αρμονικο παντρεμα χοντροκομμενου χιουμορ και κοινωνικοπολιτικης σατιρας.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.