Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
g_80
QUOTE(nikefalin @ Apr 12 2009, 11:36 ) *
γενικά ας το αφήσουμε για λίγο αργότερα, ακόμα δεν έχουν κριθεί οι θέσεις της ανόδου, του υποβιβασμού (οριστικά εννοώ), μένουν και κάποια καλά παιχνίδια , ας γίνουν και αυτά (που κρίνουν σε μεγάλο βαθμό την πορεία κάποιων ομάδων , παικτών κλπ) και μετά το συζητάμε.



ας μη μιλαμε κ κα8ολου...ακομα καλυτερα
tas13
Περισσος - Δαφνη 72 - 37

Αλλο ενα χαλαρο ματσακι, με κατα διαστηματα καλου μπασκετ, παρολο που απεναντι μας ηταν μια απο τις χειροτερες ομαδες που εχω παιξει, σε ολα τα επιπεδα ομως.. Τεσπα να ειναι καλα τα παιδια που το παλευουν!!! Οσο για εμας περιμενουμε ακομα καποιο στραβοπατημα αντιπαλου (που μαλλον στα ντερμπι θα γινει, αν και αυτο δε μας φτανει) και φυσικα χτυπαμε ακομα τα κεφαλια μας στο τοιχο για την ευκαιρια που οπως φενεται χασαμε και φετος..

Υ.Γ. Εγω θα ξαναρωτησω..Που ηταν η καμερα τη Παρασκευη οεοο!!!
penetration
Eγω γραφω ελευθερα τη γνωμη μουκαι βγαζω μονος μου τελειως χωρις καμια βοηθεια, χωρις καθολου τυψεις, χωρις ταμπου και προκαταληψεις, 100% αμεροληπτα (οσον αφορα την υποκειμενικη μου κριση και γνωμη), τους εξης καλυτερους παιχτες της Γεσκα3οςομλς, στις εξης δικες μου κατηγοριες¨:

1ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑΣ ¨: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

2ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

3ΚΑΛΥΤΕΡΟΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΠΑΙΧΤΗ: ΤΟΥ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ(ΙΡΙΣ)

4ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΤΥΣΙΜΟ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΙΡΙΣ)

5ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

6ΠΑΙΧΤΗΣΧΑΜΟΓΕΛΟ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

7ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

8ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ : ενας παγκιτης της κηφισιας που σταματησε επειδη το καταλαβε

nikefalin
QUOTE(g_80 @ Apr 12 2009, 12:31 ) *
ας μη μιλαμε κ κα8ολου...ακομα καλυτερα

ρε σεις με παρεξηγείτε.

με αυτό που έγραψα ήθελα να τονίσω οτί ακόμα δεν υπάρχει πλήρης εικόνα. υπάρχουν κάποια ντέρμπι , θέσεις που κρίνονται, για μια περισσότερη σφαιρική άποψη και για καλύτερη κρίση καλό είναι να γίνουν και αυτά και μετά να πούμε τις απόψεις μας.

Εικόνα υπάρχει ως τώρα , αλλά για μένα δεν είναι πλήρης.
ΛΟΜΠΑΣ
QUOTE(penetration @ Apr 13 2009, 00:07 ) *
Eγω γραφω ελευθερα τη γνωμη μουκαι βγαζω μονος μου τελειως χωρις καμια βοηθεια, χωρις καθολου τυψεις, χωρις ταμπου και προκαταληψεις, 100% αμεροληπτα (οσον αφορα την υποκειμενικη μου κριση και γνωμη), τους εξης καλυτερους παιχτες της Γεσκα3οςομλς, στις εξης δικες μου κατηγοριες¨:

1ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑΣ ¨: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

2ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

3ΚΑΛΥΤΕΡΟΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΠΑΙΧΤΗ: ΤΟΥ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ(ΙΡΙΣ)

4ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΤΥΣΙΜΟ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΙΡΙΣ)

5ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

6ΠΑΙΧΤΗΣΧΑΜΟΓΕΛΟ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

7ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΡΙΣ)

8ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ : ενας παγκιτης της κηφισιας που σταματησε επειδη το καταλαβε

τον ξερω καλα ρε φιλε αυτον. περα απο τη πλακα δεν επιμενω για το πιο ομορφος, στο ντυσιμο ομως ειναι πολυ χαλια ο τυπος, δεκαετια 1970 (εγχρωμες ελλ.ταινιες) αλλα στο πολυ καρακιτς ρε αδελφε μου.
Παντως ειναι ο καλυτερος ψηλος στη κατηγορια με διαφορα και αν δεν αδικουσε ο ιδιος τον εαυτο του επαιζε ευκολα δυο κατηγοριες πιο πανω.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2009, 14:58 ) *
Στο συγκεκριμενο γηπεδο παω καθε Δευτερα οχι για τον αγωνα,
αλλα για την ταβερνα μετα το ματς.
Το ξερεις πολυ καλα αυτο.

αν και ειμαι σε αυστηρη διαιτα καλυπτω καλυτερο φαγαδικο απο την απο κει μερια αμα σκασεις μυτη απο δωθε

χολαργος - ιριδα κυπελο τι ναλεμε τωρα θα γελασει καθε πικραμενος- θα κατσουμε εξεδρα να διασκεδασουμε- ηδη ενημερωσα προπονητη ιριδας τα παντα ολα για το χολαργο.ξερεις πως θα πανε πιο γρηγορα , πια εξοδο ,που θα στριψουνε να γλιτωσουν κινηση και φυσικα που θα παρκαρουν- η ομαδα ειναι διαβασμενη και πανετοιμη.
Jabar
QUOTE(penetration @ Apr 15 2009, 13:54 ) *
αν και ειμαι σε αυστηρη διαιτα καλυπτω καλυτερο φαγαδικο απο την απο κει μερια αμα σκασεις μυτη απο δωθε

χολαργος - ιριδα κυπελο τι ναλεμε τωρα θα γελασει καθε πικραμενος- θα κατσουμε εξεδρα να διασκεδασουμε- ηδη ενημερωσα προπονητη ιριδας τα παντα ολα για το χολαργο.ξερεις πως θα πανε πιο γρηγορα , πια εξοδο ,που θα στριψουνε να γλιτωσουν κινηση και φυσικα που θα παρκαρουν- η ομαδα ειναι διαβασμενη και πανετοιμη.

Δεν του είπες ότι θα παίξω και εγώ και 5 συμμετοχές έκπληξη.
pitbull
QUOTE(Jabar @ Apr 15 2009, 14:28 ) *
Δεν του είπες ότι θα παίξω και εγώ και 5 συμμετοχές έκπληξη.

και βεβαια επανεμφανιση του παντα εφηβου Ηρακλειανου shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
nikefalin
QUOTE(pitbull @ Apr 15 2009, 12:42 ) *
και βεβαια επανεμφανιση του παντα εφηβου Ηρακλειανου shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif


τι ? είχε κι άλλη χρονιά εφηβικό ? κι εγώ νόμιζα πως ανδρώθηκε.

penetration
QUOTE(nikefalin @ Apr 15 2009, 19:40 ) *
τι ? είχε κι άλλη χρονιά εφηβικό ? κι εγώ νόμιζα πως ανδρώθηκε.

αυτο που ειπες απλα δεν υπαρχει.

ο μαικ σταματησε να ανδρωνεται πριν 20 χρονια τη μερα που σταματησε και ναψηλωνει. εμεινε για παντα εφηβος και κοντος (καλο εεε?)

παντως υπαρχει τροπος να νικησει στο κυπελλο η ιριδα¨":

1.να κατεβουν με χολαργο πενταδα οι jabar, pitbull, tessari , nikefalin

2. πεμπτος στη πενταδα του χολαργου και για 40 λεπτα ο λυκος (η ιριδα δε χανει με τιποτα)

3. να λειπει η γραμματεια γιατι θα παιζει πενταδα



(παρ΄ολα αυτα οι εγκυρες πληροφοριες μου λενε οτι οχολαργος θα εχει ενα ευκολο βραδυ γιατι η ομαδα εχει ριξει ολο το βαρος στην υποθεση ανοδος στη βου)
Jabar
QUOTE(penetration @ Apr 16 2009, 00:27 ) *
αυτο που ειπες απλα δεν υπαρχει.

ο μαικ σταματησε να ανδρωνεται πριν 20 χρονια τη μερα που σταματησε και ναψηλωνει. εμεινε για παντα εφηβος και κοντος (καλο εεε?)

παντως υπαρχει τροπος να νικησει στο κυπελλο η ιριδα¨":

1.να κατεβουν με χολαργο πενταδα οι jabar, pitbull, tessari , nikefalin

2. πεμπτος στη πενταδα του χολαργου και για 40 λεπτα ο λυκος (η ιριδα δε χανει με τιποτα)

3. να λειπει η γραμματεια γιατι θα παιζει πενταδα




(παρ΄ολα αυτα οι εγκυρες πληροφοριες μου λενε οτι οχολαργος θα εχει ενα ευκολο βραδυ γιατι η ομαδα εχει ριξει ολο το βαρος στην υποθεση ανοδος στη βου)

1.Λύκος,Jabar,Nikefalin είναι μέλη της ανίκητης ομάδας των 150+ ηλικιακά και 450+ σε μυϊκή μάζα.Παίζουμε το ανίκητο σύστημα στην άμυνα βαράτε τους να κλαίνε.Το κύριο όπλο της Ιριδας Α2 center δεν θα μπορέσει να πατήσει ζωγραφιστό.
Ειδική επιτροπή υποδοχής θα του χαρακώσει το αυτοκίνητο και το ηθικό με την άφιξη.Μελάνι θα λερώσει το άψογο λευκό κοστούμι.Στην πρώτη επαφή με την μπάλλα θα του τραβήξουμε την κορδέλα στα μάτια και στη δεύτερη ένα καταπληκτικό κόψιμο αγκωνιά στο καρύδι, ορισμός της τάπας.
2.Το γήπεδο καζάνι που βράζει με τους φιλάθλους σε επαφή με τους παίκτες να τους ξεκουφαίνουν.
3.Στη γραμματεία θα έχουμε τα μέσα.
4.Διαιτητής το μυστικό μας όπλο.Ενα να σου πω ότι για να τελειώσει το ματς μέχρι 12 το βράδυ πρέπει να αρχίσει 12 το μεσημέρι.Το σίγουρο είναι ότι οι παίκτες θα μάθουν όλους τους κανονισμούς και η μπάλλα θα είναι σωστά φουσκωμένη στη κατάλληλη πίεση.
Μετά από όλα αυτά θα κερδίσουμε εύκολα.
pitbull
[quote name='penetration' date='Apr 16 2009, 00:27 ' post='292293']
αυτο που ειπες απλα δεν υπαρχει.

ο μαικ σταματησε να ανδρωνεται πριν 20 χρονια τη μερα που σταματησε και ναψηλωνει. εμεινε για παντα εφηβος και κοντος (καλο εεε?)

προς αποκατασταση της αληθειας ο μαικ σταματησε να ψηλωνει πριν 30 χρονια και στο υψος αλλα και στο φαρδος εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 69.gif
η μονη περιπτωση να νικησει η ιρις τον χολαργο ειναι να ταξει στην πενταδα πριμ ηττας: : φαγητο σε γνωστο μαγαζι της περιοχης με απεριοριστη καταναλωση icon_drunk.gif
nikefalin
αυτά είναι,

-λοιπόν οι +150 και [450, +α] (μαθηματικό σύνολο για να θυμομαστε) μυική μάζα είμαστε αήττητοι εδώ και 2 χρόνια.

-για να ρίξουμε το μ.ο. και να παρουσιάσουμε νεανικό σύνολο θα βάλουμε και τον έφηβο Ηρακλειανό , γιατί ήδη είμαστε +165 σε χρόνια.

- ακόμα κι έτσι, σε τετράδες τσακίζουμε έυκολα και άνετα όποιον βρεθεί στο διάβα μας σε γήπεδο μπάσκετ (που να γειτνιάζει απαραιτήτως με κοψιδοταβέρνα) , δεν καταλαβαίνουμε τίποτα από διαιτητές κλπ

-
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
jhantzop

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1


tas13
Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα σε ολους με υγεια και καθε ευτυχια..

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (το θελει περισσοτερο η Παλληνη και ρισκαρω στον ασσο, χωρις βεβαια να τη θεωρω καλυτερη ομαδα, ασσος)

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (εξασφαλιση ανοδου για τον ΟΦΗ, διπλο)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (χασαμε το καλυτερο μας παιχτη (κατζιλιερη) με χιαστο και θα παιξουμε και γι'αυτον σημερα, διπλο για να μεινουμε στο κολπο)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (ρισκαρω στον ααο, γιατι μας συμφερει)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
Koan

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 (αν και ο Τας εχει ενα δικιο)
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1

KG #15
κηφισια -ιριδα 1
nairepao
QUOTE(KG #15 @ Apr 24 2009, 23:02 ) *
κηφισια -ιριδα 1

και Αχαρνεις-Χαλανδρι 1.Μελισσια και ΟΦΗ εχουν ανεβει και ψαχνουμε για τον 3ο...
rico24
ελπίζω να ανέβει ο περίσσος διότι για μία ακόμη χρονιά έχει καλή ομάδα και τραυματισμούς
ts_10
Παλληνη - Ροδοπολη 67-69

Ακομα και με μιση ομαδα δεν χαριζομαστε σε κανενα..ετσι για να μην υπαρχουν πονηρες σκεψεις απο μερικους..
Ολα τα ματσακια τα χτυπαμε και θελουμε να κερδιζουμε..Καλη συνεχεια στη Παλληνη που νομιζω αξιζει να μεινει στην κατηγορια..
Nick 7
Τα Μελισσια δεν νομιζω να εχουν ανεβει ακομα.Εχουν 3 ντερμπυ στη σειρα,τα 2 εκτος εδρας.Ο Περισσος με λιγη τυχη μπορει το 3 στα 3...Μαραθώνας-Περισσός 61-75
rico24
ο περισσός δεν χρειάζετε τύχη για να κάνει το 3 στα 3 απλά να είναι απόλυτα συγκεντρωμένοι οι παίχτες αν γίνει αυτο θα κανει το 3 στα 3 με 20 πόντους διαφορά στο κάθε παιχνίδι
nairepao
QUOTE(Nick 7 @ Apr 25 2009, 00:14 ) *
Τα Μελισσια δεν νομιζω να εχουν ανεβει ακομα.Εχουν 3 ντερμπυ στη σειρα,τα 2 εκτος εδρας.Ο Περισσος με λιγη τυχη μπορει το 3 στα 3...Μαραθώνας-Περισσός 61-75

Κοιτα, λογικα τα μελισσια κερδισαν σημερα οποτε πανε στους 42...αν χασουν και τα τρια τελευταια, πανε στους 45.ο ΟΦΗ αν κερδισει τα τελευταια 3 παει στους 47, ο περισσος στους 46, οποτε πρεπει να παει το χαλανδρι να κερδισει μεσα στα μελισσια για να παει κι αυτο στους 46 και να αφησει τα μελισσια στην αποξω...
jhantzop
QUOTE(nairepao @ Apr 25 2009, 00:40 ) *
Κοιτα, λογικα τα μελισσια κερδισαν σημερα οποτε πανε στους 42...αν χασουν και τα τρια τελευταια, πανε στους 45.ο ΟΦΗ αν κερδισει τα τελευταια 3 παει στους 47, ο περισσος στους 46, οποτε πρεπει να παει το χαλανδρι να κερδισει μεσα στα μελισσια για να παει κι αυτο στους 46 και να αφησει τα μελισσια στην αποξω...


Ξεχνάς την Ίριδα ή μου φαίνεται;


Nick 7
QUOTE(nairepao @ Apr 24 2009, 22:40 ) *
Κοιτα, λογικα τα μελισσια κερδισαν σημερα οποτε πανε στους 42...αν χασουν και τα τρια τελευταια, πανε στους 45.ο ΟΦΗ αν κερδισει τα τελευταια 3 παει στους 47, ο περισσος στους 46, οποτε πρεπει να παει το χαλανδρι να κερδισει μεσα στα μελισσια για να παει κι αυτο στους 46 και να αφησει τα μελισσια στην αποξω...

εννοουσα να ανεβουν ως δευτερα τα Μελισσια...και τελευταια αγωνιστικη ερχονται στον Περισσο που ηδη τα εχει κερδισει στον πρωτο γυρο και με νικη θα υπερισχυει σε ισοβαθμια
dominik
[quote name='ts_10' date='Apr 25 2009, 00:12 ' post='293902']
Παλληνη - Ροδοπολη 67-69

Ακομα και με μιση ομαδα δεν χαριζομαστε σε κανενα..ετσι για να μην υπαρχουν πονηρες σκεψεις απο μερικους..
Ολα τα ματσακια τα χτυπαμε και θελουμε να κερδιζουμε..Καλη συνεχεια στη Παλληνη που νομιζω αξιζει να μεινει στην κατηγορια..
[/quote
καλησπερα και απο μενα,
η παλληνη σημερα πιστευω πως εχασε μια τεραστια ευκαιρια για να σωθει(οχι μαθηματικα αλλα με βαση το προγραμμα που ακολουθει)..κριμα.
φιλε τσ10 για τους τραυματισμους, χωρις παρεξηγηση, δε θα σχολιασω γιατι αν λεγαμε και μεις αυτη τη δικαιολογια συνεχεια,θα γινομασταν εριστικοι..αλλωστε αμα διαβασεις παλαιοτερα ποστ θα καταλαβεις..π.χ. σημερα ελειπαν(οπως και στα περισσοτερα παιχνιδια μετα τον δεκεμβρη) 5 αντρες...με πορτο ραφτη κατεβηκαμε με 2 ανδρες και τον βοηθο προπονητη αλλα δε βγαινουμε να πουμε τιποτα γιατι δεν εχει νοημα,στην τελικη οι τραυματισμοι ειναι μερος του παιχνιδιου!!..επομενως αυτο το μοτο "μας λειπαν πολλοι παικτες"", η ''μιση ομαδα''κ.λ.π. πιστευω πως εχει καταντησει λιγο κουραστικο..αλλωστε δεν ελειπε και ο διαμαντιδης!!
στα του αγωνα, ειδα δυστυχως μονο τα πρωτ 25 λεπτα και μεχρι ςεκεινη την στιγμη το ματς ηταν ντερμπι με την παλληνη να ναι σχεδον συνεχεια μπροστα(μεχρι και +9)!απ οτι εμαθα στη συνεχεια το ματς κυλησε σ αυτο τον ρυθμο και στο τελος με δυο τραγικα λαθη της διαιτησιας η ροδοπολη κερδισε 2 ποντους...επαναλαμβανω τα τελευταια δεν τα ειδα αλλα μου τα πανε ,επομενως αμα καποιος εχει αντιθετη γνωμη ας τα διαψευσει και ν αουσουμε τη γνωμη του!!
σορρι για τη παπαρδολογια
να στε καλα!! bball.gif
nairepao
QUOTE(jhantzop @ Apr 25 2009, 00:48 ) *
Ξεχνάς την Ίριδα ή μου φαίνεται;

πανω απο 44 δεν μπορει να παει η ιριδα...κι ετσι οπως την ειδα σημερα, δεν την κοβω για 44
nikefalin
Παραλίγο το μπαμ στο Χαλάνδρι...,

Τούφα - ΟΦΗΗ 60 - 61 στην παράταση, κανονικός αγώνας 51 - 51.

Πολύ ωραίος αγώνας με την ψυχομένη τούφα να κάνει απόστευτη επιστροφή στο τελευταίο λεπτό της παράτασης από το 54 - 59 σε 60 - 59 και τον ΟΦΗΗ να σημειώνει το νικητήριο καλάθι στα 0.4 !
jhantzop
QUOTE(nairepao @ Apr 25 2009, 01:14 ) *
πανω απο 44 δεν μπορει να παει η ιριδα...κι ετσι οπως την ειδα σημερα, δεν την κοβω για 44


Δηλαδή θα κάνει μία νίκη και δύο ήττες στα παιχνίδια που απομένουν; 16-6 (38) έχει τώρα χωρίς το εντός παιχνίδι με το Πικέρμι. Με νίκη σε αυτό και 3 νίκες μπορεί να πάει 46.


nairepao
σωστος, ειχα ξεχασει το ματς με το πικερμι...
ts_10
QUOTE(dominik @ Apr 25 2009, 01:05 ) *
καλησπερα και απο μενα,
η παλληνη σημερα πιστευω πως εχασε μια τεραστια ευκαιρια για να σωθει(οχι μαθηματικα αλλα με βαση το προγραμμα που ακολουθει)..κριμα.
φιλε τσ10 για τους τραυματισμους, χωρις παρεξηγηση, δε θα σχολιασω γιατι αν λεγαμε και μεις αυτη τη δικαιολογια συνεχεια,θα γινομασταν εριστικοι..αλλωστε αμα διαβασεις παλαιοτερα ποστ θα καταλαβεις..π.χ. σημερα ελειπαν(οπως και στα περισσοτερα παιχνιδια μετα τον δεκεμβρη) 5 αντρες...με πορτο ραφτη κατεβηκαμε με 2 ανδρες και τον βοηθο προπονητη αλλα δε βγαινουμε να πουμε τιποτα γιατι δεν εχει νοημα,στην τελικη οι τραυματισμοι ειναι μερος του παιχνιδιου!!..επομενως αυτο το μοτο "μας λειπαν πολλοι παικτες"", η ''μιση ομαδα''κ.λ.π. πιστευω πως εχει καταντησει λιγο κουραστικο..αλλωστε δεν ελειπε και ο διαμαντιδης!!
στα του αγωνα, ειδα δυστυχως μονο τα πρωτ 25 λεπτα και μεχρι ςεκεινη την στιγμη το ματς ηταν ντερμπι με την παλληνη να ναι σχεδον συνεχεια μπροστα(μεχρι και +9)!απ οτι εμαθα στη συνεχεια το ματς κυλησε σ αυτο τον ρυθμο και στο τελος με δυο τραγικα λαθη της διαιτησιας η ροδοπολη κερδισε 2 ποντους...επαναλαμβανω τα τελευταια δεν τα ειδα αλλα μου τα πανε ,επομενως αμα καποιος εχει αντιθετη γνωμη ας τα διαψευσει και ν αουσουμε τη γνωμη του!!
σορρι για τη παπαρδολογια
να στε καλα!! bball.gif


θα πεσουν τα τσιμεντα με αυτα που λες..εκτος αν εννοεις λαθη της διαιτησιας μια λαθος αποφαση που πηρε για το ποιος εβγαλε τη μπαλλα αουτ και μετα σωστα την αλλαξε γιατι πεντακαθαρα ειχε βγαλει η παλληνη και επειδη στα τελευταια δευτερολεπτα τολμησε να δωσει γκολ-φαουλ σε μας αφου ο παιχτης μας μονο αιμα δεν εβγαλε στη προσπαθεια..αλλωστε και τα παιδια της παλληνης δε νομιζω να ειχαν αμφιβολια για τις αποφασεις αυτες αλλα περισσοτερο γιατι αλλαξαν (σωστα) την αρχικη αποφαση..
Αυτο για τις απουσιες εχεις δικιο,τι να πει και η παλληνη που απο οτι εχω ακουσει πολλα παιδια ειναι τραυματιες..οποτε ειμασταν μια η αλλη....
ΥΓ.αν δεν εχεις δει με τα ματια σου φιλε ντομινικ καλο θα ειναι να μη γραφεις πραγματα που δεν ισχυουν..φιλικα παντα..
dominik
QUOTE(ts_10 @ Apr 25 2009, 05:45 ) *
θα πεσουν τα τσιμεντα με αυτα που λες..εκτος αν εννοεις λαθη της διαιτησιας μια λαθος αποφαση που πηρε για το ποιος εβγαλε τη μπαλλα αουτ και μετα σωστα την αλλαξε γιατι πεντακαθαρα ειχε βγαλει η παλληνη και επειδη στα τελευταια δευτερολεπτα τολμησε να δωσει γκολ-φαουλ σε μας αφου ο παιχτης μας μονο αιμα δεν εβγαλε στη προσπαθεια..αλλωστε και τα παιδια της παλληνης δε νομιζω να ειχαν αμφιβολια για τις αποφασεις αυτες αλλα περισσοτερο γιατι αλλαξαν (σωστα) την αρχικη αποφαση..
Αυτο για τις απουσιες εχεις δικιο,τι να πει και η παλληνη που απο οτι εχω ακουσει πολλα παιδια ειναι τραυματιες..οποτε ειμασταν μια η αλλη....
ΥΓ.αν δεν εχεις δει με τα ματια σου φιλε ντομινικ καλο θα ειναι να μη γραφεις πραγματα που δεν ισχυουν..φιλικα παντα..

φιλε ισως απαντησεες χωρις να διαβασεις το ποστ(αλλωστε 6 το πρωι που απντησες ισως δεν ησουν και σε θεση!) smiley.gif !!
ειπα οτι ετσι μου το μετεφεραν και αμα εχει κανεις αλλη αποψη να τη θεσει επειδη δεν ειδα τα τελευταια λεπτα....
επομενως και η εκφραση θα πεσουν τα τσιμεντα ειναι λιγο αστοχη!
να σαι καλα
ts_10
QUOTE(dominik @ Apr 25 2009, 12:07 ) *
φιλε ισως απαντησεες χωρις να διαβασεις το ποστ(αλλωστε 6 το πρωι που απντησες ισως δεν ησουν και σε θεση!) smiley.gif !!



Δε φταιω εγω, ο πλει μεικερ σου το νουμερο 5 δε με αφηνε να φυγω απο το μαγαζι και ετσι με πηραν τα ξημερωματα... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
katsman4
QUOTE(rico24 @ Apr 24 2009, 23:26 ) *
ο περισσός δεν χρειάζετε τύχη για να κάνει το 3 στα 3 απλά να είναι απόλυτα συγκεντρωμένοι οι παίχτες αν γίνει αυτο θα κανει το 3 στα 3 με 20 πόντους διαφορά στο κάθε παιχνίδι


Απόλυτα συγκεντρωμένοι, με φοβερή ευστοχία, σκυλιά στην άμυνα και άλλα πολλά. Αν τα είχε όλα αυτά θα είχε ανέβει αέρα και αυτοί και όλες οι ομάδες! Πάντως με 20 πόντους διαφορά, χλωμό!

Δάφνη-Πόρτο Ράφτη 2
nairepao
Ο Λυκος ζει ρε παιδια?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Apr 27 2009, 15:05 ) *
Ο Λυκος ζει ρε παιδια?

Κανουμε και αστειακια καραφλιγκο????

Εμαθα οτι παλι την Παρασκευη μαγεψες με την παρουσια σου........... στον παγκο.
toney the greek
Απο ποτε τα Λυκοπουλα κανουν εξεδροcoaching ?
Καλα εσυ αγαπητε Λυκε δεν ειχες την ευαισθησια να κατσεις να παρακολουθησεις το παιγνιδι την Παρασκευη
αυτος που καθοταν στο παγκο δεν ειχε λογο???
Να σε καλεσει διπλα του η εν τοιαυτη περιπτωσει να σου ζητησει να παψεις ??????????

Αλλα φαινεται οτι κατι αλλο παιζεται εδω (μηπως προεδριλικια ????)


#13.
QUOTE(toney the greek @ Apr 27 2009, 16:54 ) *
Απο ποτε τα Λυκοπουλα κανουν εξεδροcoaching ?
Καλα εσυ αγαπητε Λυκε δεν ειχες την ευαισθησια να κατσεις να παρακολουθησεις το παιγνιδι την Παρασκευη
αυτος που καθοταν στο παγκο δεν ειχε λογο???
Να σε καλεσει διπλα του η εν τοιαυτη περιπτωσει να σου ζητησει να παψεις ??????????

Αλλα φαινεται οτι κατι αλλο παιζεται εδω (μηπως προεδριλικια ????)


Τι ήταν αυτό τώρα; Τι εννοεί ο ποιητής;
nikefalin
QUOTE(#13. @ Apr 27 2009, 18:07 ) *
Τι ήταν αυτό τώρα; Τι εννοεί ο ποιητής;

α ρε Βάιε, θυμύζει λίγο από στίχους....sycho killer qu'est ce que c;est ?......

nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 27 2009, 15:28 ) *
Κανουμε και αστειακια καραφλιγκο????

Εμαθα οτι παλι την Παρασκευη μαγεψες με την παρουσια σου........... στον παγκο.

ξερεις τι κουραση ηταν?πιαστηκα σταυροποδι...
nikefalin
QUOTE(nairepao @ Apr 27 2009, 20:03 ) *
ξερεις τι κουραση ηταν?πιαστηκα σταυροποδι...


επλεξες καθόλου ? καμμιά σταυροβελονιά ?

Λοιπόν είχαμε

QUOTE
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 34-67
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 67-69
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 60-61
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 61-75
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 57-48
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-62
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 64-38


toney the greek
Καλησπερα

Την Παρασκευη στο παιχνιδι Αχαρνης - Χαλανδρι (57-48) ειδα το νεο ειδος coaching το Eξεδρocoaching !!!!!!!

Nεα εμπειρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηθελα να ηξερα αυτος ο coach που καθοταν στο παγκο των ΑΧΑΡΝΕΩΝ δεν ειχε το σθενος να υπεραμυνθει του

τιτλου του και της θεσης του ?????????

Καλα κανενας σεβασμος στο προσωπο του απο τους κκ της εξεδρας ???

Το κανω θεμα γιατι μου εκανε εντυπωση οτι παικτες της ομαδος παρακολουθουσαν και ανταποκρινονταν στις παρατηρησεις του συγκεκριμενου κυριου (γνωστος στον χωρο- στην κατηγορια- και στο site)


Λυκε -λυκε εισαι 'δω????????????????????????????????????????????????????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(toney the greek @ Apr 28 2009, 00:33 ) *
Καλησπερα

Την Παρασκευη στο παιχνιδι Αχαρνης - Χαλανδρι (57-48) ειδα το νεο ειδος coaching το Eξεδρocoaching !!!!!!!

Nεα εμπειρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηθελα να ηξερα αυτος ο coach που καθοταν στο παγκο των ΑΧΑΡΝΕΩΝ δεν ειχε το σθενος να υπεραμυνθει του

τιτλου του και της θεσης του ?????????

Καλα κανενας σεβασμος στο προσωπο του απο τους κκ της εξεδρας ???

Το κανω θεμα γιατι μου εκανε εντυπωση οτι παικτες της ομαδος παρακολουθουσαν και ανταποκρινονταν στις παρατηρησεις του συγκεκριμενου κυριου (γνωστος στον χωρο- στην κατηγορια- και στο site)


Λυκε -λυκε εισαι 'δω????????????????????????????????????????????????????

Δεν μπορεις να πεις ομως, ημουν καταπληκτικος.
Το πηρα μονος μου το ματσακι.

Μηπως να το σκεφτω σοβαρα να ξεκινησω καριερα στους παγκους???

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(toney the greek @ Apr 27 2009, 17:54 ) *
Απο ποτε τα Λυκοπουλα κανουν εξεδροcoaching ?
Καλα εσυ αγαπητε Λυκε δεν ειχες την ευαισθησια να κατσεις να παρακολουθησεις το παιγνιδι την Παρασκευη
αυτος που καθοταν στο παγκο δεν ειχε λογο???
Να σε καλεσει διπλα του η εν τοιαυτη περιπτωσει να σου ζητησει να παψεις ??????????

Αλλα φαινεται οτι κατι αλλο παιζεται εδω (μηπως προεδριλικια ????)

Το ματσακι ομως το κερδισα.
tas13
Μαραθωνας - Περισσος 61 - 75

Νικη που ηρθε πολυ πιο ευκολα απο οτι δειχνει το τελικο σκορ καθως στο τελος χαλαρωσαμε πολυ περισσοτερο απο οτι επρεπε..Κραταμε τη νικη και καποια σημεια καλου μπασκετ και συνεχιζουμε, αφου τα δωρα των αντιπαλων μας εδωσαν μεγαλη ευκαιρια να ξαναμπουμε πολυ δυνατα στο παιχνιδι της ανοδου..Παμε λοιπον για 3 στα 3 και ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα, μονο απο εμας εξαρταται τουλαχιστον η τριτη θεση..
toney the greek
ΜΗΠΩΣ λεω ΜΗΠΩΣ ???????
Αγαπητε !!!!!!

nairepao
QUOTE(toney the greek @ Apr 28 2009, 14:00 ) *
ΜΗΠΩΣ λεω ΜΗΠΩΣ ???????
Αγαπητε !!!!!!

μιλαω εντελως σοβαρα και λεω οτι η πιο σοφιστικε-ψαγμενη συμβουλη-εντολη-παραινεση-προτροπη που εχει δωσει ο Λυκος σαν παιχτης-παγκιτης-εξεδροκοουτς(και στα τρια την ιδια συμβολη ειχε στο παιχνιδι, απλα αλλαζει η αμφιεση) ειναι "παιχτε ρε μαλακες!"...
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 28 2009, 00:53 ) *
Το ματσακι ομως το κερδισα.


Γεαι σου ρε Λυκε coach!!
Επιτελους βρισκεις την θεση που σου ταιριαζει.. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.