Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
cliff_ac
QUOTE(penetration @ Nov 4 2008, 11:49 ) *
O RIBO πότε θα ειναι έτοιμος?

οταν ο RIBO θα ειναι ετοιμος , τότε θα ξεκινήσει και το πρωτάθλημα για μας.

Μην αγχώνεσται για ribo ο καθείς στην ώρα του... Ούτως ή αλλως δεν είναι μόνο αυτός η ομάδα αλλά αν λείπει η ψυχή της είσαι 2 επίπεδα κάτω όπως και να το κάνεις σε ψυχολογία ..
cliff_ac
QUOTE(dragan #12# @ Nov 4 2008, 14:38 ) *
2πλο το μεταξυ μας???

αυτά τα σχόλια θέλω να αποφεύγω και δεν βάζω την ομάδα μου ποτέ(η πρώτη φορά είναι τώρα).. θα μου επιτρέψεις να μη σου απαντήσω αλλιώς αν είναι να το σβήσω το ματσάκι... rolleyes.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif ??
dominik
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 4 2008, 12:40 ) *
Καλημερα..Οι Αχαρνης δε παλευουν για καμια παραμονη φιλε...Στο συγκεκριμενο ματς η Παλληνη εχασε με 3 αντι για 20 ποντους.Ειχαμε μεγαλες κ πολλες ελειψεις...Αν η ομαδα μου παλεψει για παραμονη θα ναι πολυ τραγικο!!Βασει βεβαια κ με τους αντιπαλους...Υπαρχουν παιδια με εμπειριες απο β' α' εσκα...κ νεοι πολυ ταλαντουχοι..Αν δεν ειχαμε στην αρχη της χρονιας καποιες ατυχιες-αποχωρισεις πιστευω θα ειμασταν απτα φαβορι..Ακομα κ ετσι παλευουμε παντα κ αυτο θα το καταλαβουν οι παντες στον ομιλο

μπορει και μακαρι για την ομαδα σου να χεις δικιο και να φτασετε ψηλα,αλλα το ματς της παρασκευης δεν μου δωσε αυτη την εντυπωση!
οσο για τις εμπειριες,δεν θελω να μπω σ αυτη τη λογικη γιατι δεν τη βρισκω σωστη π.χ.απο την παλληνη ολοι οι παικτες που επαιξαν,συν δυο βασικοτατα στελεχη που ελειπαν,εχουν εμπειριες απο β και α εσκα,χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι θα φτασουν ψηλα..
καλη συνεχεια bball.gif
EAST END
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 4 2008, 15:04 ) *
Εδω ειναι και ο Γκουρου

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1


βαλε τωρα που γυριζει...............

NA ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...!!!
ΛΟΙΠΟΝ:
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΣΙΑ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1 (ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΙΧΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ) ΑΡΑ ΝΤΕΡΜΠΙ!!!!!
ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ-ΠΙΚΕΡΜΙ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙΣ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
Mitsaras7
QUOTE(dominik @ Nov 4 2008, 17:38 ) *
μπορει και μακαρι για την ομαδα σου να χεις δικιο και να φτασετε ψηλα,αλλα το ματς της παρασκευης δεν μου δωσε αυτη την εντυπωση!
οσο για τις εμπειριες,δεν θελω να μπω σ αυτη τη λογικη γιατι δεν τη βρισκω σωστη π.χ.απο την παλληνη ολοι οι παικτες που επαιξαν,συν δυο βασικοτατα στελεχη που ελειπαν,εχουν εμπειριες απο β και α εσκα,χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι θα φτασουν ψηλα..
καλη συνεχεια bball.gif

Εκτος απο εμπειριες μιλαω κ για προσωπικη ποιοτητα μας.Αν αναλογιστεις οτι χανατε επιθεσεις απο λαθη ενω εμεις απο πολλα αστοχα σουτ υστερα απο πολλαπλα επιθετικα ριμπαουντ...Και Παλληνη ανταγωνιστικη σε β' εσκα δυσκολα θυμαμαι...Τελοσπαντων...Μακαρι να βελτιωθειτε παντως...Καλη συνεχεια
dominik
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 4 2008, 17:52 ) *
Εκτος απο εμπειριες μιλαω κ για προσωπικη ποιοτητα μας.Αν αναλογιστεις οτι χανατε επιθεσεις απο λαθη ενω εμεις απο πολλα αστοχα σουτ υστερα απο πολλαπλα επιθετικα ριμπαουντ...Και Παλληνη ανταγωνιστικη σε β' εσκα δυσκολα θυμαμαι...Τελοσπαντων...Μακαρι να βελτιωθειτε παντως...Καλη συνεχεια

εδω φιλε κανεις λαθος..
την τελευταια 15ετια η παλληνη ηταν καποια χρονια στην α εσκα,οπου επαιξε και μπαραζ ανοδου με τον απολλων για τη γ εθνικη,στη συνεχεια ηταν αρκετα χρονια στη β οπου ηταν κυριως στην πρωτη εξαδα,με ενα χρονο παρενθεση στην α εσκα οπου επεσε αμεσως,και την προπερσινη σεζον υποβιβαστηκε στη γ λογω των τεραστιων εσωτερικων προβληματων που ειχε παρολο που εκεινη τη χρονια ειχε πολυ καλο ροστερ..
jhantzop

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1


g_80
QUOTE(jhantzop @ Nov 5 2008, 14:43 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1



kaλησπερα....ευκολος ασσος η ροδοπολη παιδες....και ασσος και ο περισσος...στα υπολοιπα συμφωνουμε...καλη συνεχεια!!!
cliff_ac
QUOTE(g_80 @ Nov 5 2008, 16:20 ) *
kaλησπερα....ευκολος ασσος η ροδοπολη παιδες....και ασσος και ο περισσος...στα υπολοιπα συμφωνουμε...καλη συνεχεια!!!

έχεις δει ροδόπολη ?? παίζεις εκεί?
Mitsaras7
QUOTE(dominik @ Nov 5 2008, 01:40 ) *
εδω φιλε κανεις λαθος..
την τελευταια 15ετια η παλληνη ηταν καποια χρονια στην α εσκα,οπου επαιξε και μπαραζ ανοδου με τον απολλων για τη γ εθνικη,στη συνεχεια ηταν αρκετα χρονια στη β οπου ηταν κυριως στην πρωτη εξαδα,με ενα χρονο παρενθεση στην α εσκα οπου επεσε αμεσως,και την προπερσινη σεζον υποβιβαστηκε στη γ λογω των τεραστιων εσωτερικων προβληματων που ειχε παρολο που εκεινη τη χρονια ειχε πολυ καλο ροστερ..


Μαλιστα αμα μου μιλας τα τελευταια 15 χρονια..τι να πω....ειμαι 21 χρονων...κ θυμαμαι τη παλληνη απτα 15 μου που συμετεχω σε αντρικα τμηματα...απο τοτε μπορω να μιλισω εγω...κ με οποια ομαδα σας εχω βρει..σας εχω νικησει...δε το λεω με τη κακη εννια απλα σαυτο στιριζω οτι δν εισασταν ποτε ανταγωνιστικοι...Κ μιλαω οτι σας αντιμετωπισα με Ενωση Ιλιου και Ολυμπιαδα Πετρουπολης...Τελοσπαντων..Καλη συνεχεια σας ευχομαι με υγεια παντα!!!
dominik
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 5 2008, 19:04 ) *
Μαλιστα αμα μου μιλας τα τελευταια 15 χρονια..τι να πω....ειμαι 21 χρονων...κ θυμαμαι τη παλληνη απτα 15 μου που συμετεχω σε αντρικα τμηματα...απο τοτε μπορω να μιλισω εγω...κ με οποια ομαδα σας εχω βρει..σας εχω νικησει...δε το λεω με τη κακη εννια απλα σαυτο στιριζω οτι δν εισασταν ποτε ανταγωνιστικοι...Κ μιλαω οτι σας αντιμετωπισα με Ενωση Ιλιου και Ολυμπιαδα Πετρουπολης...Τελοσπαντων..Καλη συνεχεια σας ευχομαι με υγεια παντα!!!

τα τελευταια 6 χρονια ειχαμε μια ανοδο που σας νικησαμε εκεινη τη χρονια,οταν ησουν ιλιον,με 2 βολες τα τελευταια 3 δευτερολεπτα απο το ψηλο μας μεσα στο ιλιον και εντος δεν θυμαμαι το ματς..εκεινη τη χρονια ανεβηκαμε στην α εσκα..
την επομενη πεσαμε και τις επομενες 2 βγηκαμε μες στην 6αδα της β εσκα..
οσο οταν σε αντιμετωπισαμε σαν ολυμπιαδα τοτε μας νικησατε στην πετρουπολη οταν ειχε διαλυθει η ομαδα και κατεβασαμε 4 αντρες ενω,αμα δε κανω λαθος, σε νικησαμε εντος..
τελοσπαντων αυτα δεν εχουν καμια σημασια!
σου ευχομαι παλι καλη χρονια με υγεια bball.gif
να σαι καλα
EAST END
[quote name='cliff_ac' date='Nov 5 2008, 18:50 ' post='242994']
έχεις δει ροδόπολη ?? παίζεις εκεί?
[/quo
καλημερα.εχω δει εγω και μπορω να σου πω οτι φετος θα ειναι μια απο τις ομαδες που θα πεσουν.δεν έχουν ψηλους και τιποτα το ιδιαιτερο απο κοντους.στο μονο που μπορουν να πονταρουν ειναι το μικρο τους γηπεδο που κανονικα δεν θα επρεπε να γίνονται αγωνες εκει.
g_80



συμφωνω και εγω για τη χαμηλη ποιοτητα των παιχτων της ροδοπολης....δεν ειναι βεβαια τοσο χαλια οσο εχουν δειξει αλλα παρολα αυτα ειναι αρκετα φιλοτιμα παιδια και το ματσακι τη παρασκευη δε το χανουν με τιποτα...επιμενω οτι 8α το παρουν πολυ ευκολα...το γηπεδο ειναι και αθτο μεσα στους λογους ... δυνατη εδρα
Vagrant
QUOTE(g_80 @ Nov 6 2008, 11:34 ) *
συμφωνω και εγω για τη χαμηλη ποιοτητα των παιχτων της ροδοπολης....δεν ειναι βεβαια τοσο χαλια οσο εχουν δειξει αλλα παρολα αυτα ειναι αρκετα φιλοτιμα παιδια και το ματσακι τη παρασκευη δε το χανουν με τιποτα...επιμενω οτι 8α το παρουν πολυ ευκολα...το γηπεδο ειναι και αθτο μεσα στους λογους ... δυνατη εδρα


Νομιζω οτι αν η Ροδοπολη χασει και αυτο το ευκολο ματσακι, τοτε θα πρεπει καποιοι απο την ομαδα να το ξανασκεφτουν μηπως ειναι καλυτερα να παιζουν στο εργασιακο . . . !!!!!!!

69.gif
cliff_ac
QUOTE(Vagrant @ Nov 6 2008, 14:10 ) *
Νομιζω οτι αν η Ροδοπολη χασει και αυτο το ευκολο ματσακι, τοτε θα πρεπει καποιοι απο την ομαδα να το ξανασκεφτουν μηπως ειναι καλυτερα να παιζουν στο εργασιακο . . . !!!!!!!

69.gif

ελπίζω αυτό να είναι πλάκα γιατί διαφορετικά πρέπει να πω πως δεν είναι ωραίο ούτε να χαλάμε το κλιμα στο φόρουμ ούτε να υποτιμάμε τις προσπάθειες κάποιας ομάδα που στο κάτω κάτω την πλάκα τους κάνουν σε αυτή τη κατηγορία...!!

εγώ πάντως καλοπροαίρετα κάνω την "παρατήρηση " για να μη με παρεξηγήση και ο φίλος vargant


περιμένω τις προβλέψεις και απο τα υπόλοιπα κλασικά μέλη για την αυριανή αγωνιστική!
nikefalin
εχουμε και λέμε



ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1


btw, Οι "Κουλοί και Ατάλαντοι" τι κάνουν ? γιατί δεν ανακοινώνουν τους κουβάδες της προηγούμενης εβδομάδος ?
team10



ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
dominik
QUOTE(team10 @ Nov 6 2008, 19:36 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙς 2
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑς 1
basketman
Προβλεψα

21:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2(πιστευω οτι η ομαδα μου θα δειξει το καλο εαυτο της)
21:00 ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1(λογω εδρας )
21:30 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (ντερμπυ)
21:45 ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1(ανετα)
21:15 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2(+10)
20:30 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2(εχω πληροφοριες οτι ο περισσος παει για ανοδο)
20:45 ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1(ντερμπυ αλλα ειδα την τουφα πολυ προπονημενη ομαδα)

και ηρθαν


Μαραθώνας - ΠΑΟ Δάφνη 75-83
Αχαρνής - Παλλήνη 51-48
ΓΣ Κηφισιάς - ΟΦΗ Ηρακλείου 63-80
Μελίσσια - Ροδόπολη 67-46
Πικέρμι - Πόρτο Ράφτη 68-74
Ιρις Πετρούπολης - Περισσός 72-77
ΦΟ Τούφας - ΓΣ Χαλανδρίου 65-64


7-7



Τι αλλο να κανω !!!!Και ουτε ενας δεν μου ειπε συγχαρητηρια!!!

Να δωσω παλι προγνωστικα ή οχι .Αφου δεν εκτιματε τις ικανοτητες μου !!!! smiley.gif
cliff_ac
QUOTE(basketman @ Nov 6 2008, 22:41 ) *
Προβλεψα

21:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2(πιστευω οτι η ομαδα μου θα δειξει το καλο εαυτο της)
21:00 ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1(λογω εδρας )
21:30 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (ντερμπυ)
21:45 ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1(ανετα)
21:15 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2(+10)
20:30 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2(εχω πληροφοριες οτι ο περισσος παει για ανοδο)
20:45 ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1(ντερμπυ αλλα ειδα την τουφα πολυ προπονημενη ομαδα)

και ηρθαν


Μαραθώνας - ΠΑΟ Δάφνη 75-83
Αχαρνής - Παλλήνη 51-48
ΓΣ Κηφισιάς - ΟΦΗ Ηρακλείου 63-80
Μελίσσια - Ροδόπολη 67-46
Πικέρμι - Πόρτο Ράφτη 68-74
Ιρις Πετρούπολης - Περισσός 72-77
ΦΟ Τούφας - ΓΣ Χαλανδρίου 65-64


7-7



Τι αλλο να κανω !!!!Και ουτε ενας δεν μου ειπε συγχαρητηρια!!!

Να δωσω παλι προγνωστικα ή οχι .Αφου δεν εκτιματε τις ικανοτητες μου !!!! smiley.gif


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

δωσε να σε δούμε .. !
triponter
Καλησπερα παιδια...αργησα λιγο, αλλα βλεπετε εχω ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ...εβγαλα τα αποτελεσματα προγνωστικων..ειχαμε και μια φοβερη προβλεψη αλανθαστη

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 75-83
ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 51-48
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-80
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 67-46
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 68-74
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 72-77
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 65-64

jhantzop = 4/7

lykos = 4/7

kojito = 4/7

nikefalin = 4/7

BASKETSMAN = 7 / 7 ( ημαρτοοον )

tzabar = 4/7

east end = 5/7

triponter = 5/7

champion = 5/7

alexas = 4/7

cliff-ac = 4/7 ( δεν προεβλεψες εναν αγωνα και θεωρειται μειον )

dragan #12 = 6/7

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΥΡΟ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΚΟ BASKETMAN 77.gif 77.gif 77.gif ME 7/7....απο κουβα που ησουν την προηγουμενη φορα πηρες κυπελλακι....

και κουβα ενα χαος παιχτες με 4/7 = JHANTZOP, KOJITO, NIKEFALIN, TZABAR, ALEXAS, CLIF- AC ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ LOSER ΚΟς ΛΥΚΟΣΣΣ.........ΠΑΡΤΑ ΤΑΓΑΡΙ.....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Nov 7 2008, 03:37 ) *
Καλησπερα παιδια...αργησα λιγο, αλλα βλεπετε εχω ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ...εβγαλα τα αποτελεσματα προγνωστικων..ειχαμε και μια φοβερη προβλεψη αλανθαστη

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 75-83
ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 51-48
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-80
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 67-46
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 68-74
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 72-77
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 65-64

jhantzop = 4/7

lykos = 4/7

kojito = 4/7

nikefalin = 4/7

BASKETSMAN = 7 / 7 ( ημαρτοοον )

tzabar = 4/7

east end = 5/7

triponter = 5/7

champion = 5/7

alexas = 4/7

cliff-ac = 4/7 ( δεν προεβλεψες εναν αγωνα και θεωρειται μειον )

dragan #12 = 6/7

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΥΡΟ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΚΟ BASKETMAN 77.gif 77.gif 77.gif ME 7/7....απο κουβα που ησουν την προηγουμενη φορα πηρες κυπελλακι....

και κουβα ενα χαος παιχτες με 4/7 = JHANTZOP, KOJITO, NIKEFALIN, TZABAR, ALEXAS, CLIF- AC ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ LOSER ΚΟς ΛΥΚΟΣΣΣ.........ΠΑΡΤΑ ΤΑΓΑΡΙ.....

Ρε κριαροκριαρο 4/7 το θεωρεις κουβα???
Μια χαρα ειναι.
alexas10
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙς 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑς 1
#15#
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙΣ 1

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1

ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
triponter
ωρα να δωσω τα προγνωστικα μου... 2 ωρα το βραδυ και με ενα ουισκακι, νομιζω δυσκολα θα αποτυχω

ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
πολυ αμιφορροπο μου φαινεται..εκει που πιστευα λιγα για την δαφνη κερδισε εκτος και με μπερδεψε..

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 2
την παλληνη δεν την πιστευω..για να δουμε την αντιδραση του ΛΥΚΟΥ και της παρεας του..

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
η ροδοπολη αν δεν κερδισει και αυτο χαθηκε απο τωρα...πολυ ρισκο το σημειο

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙΣ 1
νομιζω το πορτο ραφτι δυσκολα θα χασει στην εδρα του

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ο περισσος αρχιζει και φαινεται το μεγαλο φαβορι...

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2
αμαν αμαν..ντερμπι ολικης...στο κυπελλο τους κερδισαμε στην εδρα μας δυσκολα πολυ..θα μας ταραξουν στο τρεξιμο, αλλα νομιζω οτι η εμπειρια μας θα μας βοηθησει..κλειδι να μην μας παρουν διαφορα στην αρχη του αγωνα..απο οτι τους εχω δει ξεκιναμε πολυ δυνατα τους αγωνες και μετα πεφτουν...

ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
δαγκωτο 1....ο μαραθωνας δεν μου γεμιζει το ματι...μαλλον παει για φουντο...

αυτα αντε να δουμε τι θα γινει...θα βγουν παντως συμπερασματα !
BILLTSEK
QUOTE(alexas10 @ Nov 7 2008, 02:05 ) *
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙς 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑς 1
ρε κοουτς υπαρχει κ διπλο στο μπασκετ..
BILLTSEK
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 7 2008, 01:55 ) *
Ρε κριαροκριαρο 4/7 το θεωρεις κουβα???
Μια χαρα ειναι.

λυκε χρονια πολλαααααααααααααααα!!σορρυ παιδια ειναι ειδικη περιπτωση..να τα χιλιασεις τασουλη!!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 7 2008, 06:07 ) *
λυκε χρονια πολλαααααααααααααααα!!σορρυ παιδια ειναι ειδικη περιπτωση..να τα χιλιασεις τασουλη!!!!!!!

Ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ.
Αλλα ποιος εισαι???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 7 2008, 06:07 ) *
λυκε χρονια πολλαααααααααααααααα!!σορρυ παιδια ειναι ειδικη περιπτωση..να τα χιλιασεις τασουλη!!!!!!!

Ρε αμπουλα εσυ εισαι????
Γιατι αλλαξες ονομα???

ΥΓ. Ολα ενταξει με το ξαδελφακι μου???
alexas10
QUOTE (BILLTSEK @ Nov 7 2008, 04:05 ) *
ρε κοουτς υπαρχει κ διπλο στο μπασκετ..

αυτην την αγωνιστικη δεν βλεπω διπλο. δεν ξερω μηπως υπαρχει στη πολιτεια.... Δεν νομιζω
penetration
QUOTE(alexas10 @ Nov 7 2008, 04:26 ) *
αυτην την αγωνιστικη δεν βλεπω διπλο. δεν ξερω μηπως υπαρχει στη πολιτεια.... Δεν νομιζω

ιριδαρα διπλο ρε φιλε , θα σε μαλωσω. απο σημερα ξεκιναει το τρενο IRIS. IRIS ΔΙΠΛΟ δεν το συζηταμε. λεμε τωρα ,ετσι?
dragan #12#
καλημέρα, πιστεύω πως το αποψινό ματσάκι Πόρτο Ραφτη - Ίρις θα έιναι ντέρμπι, 4 φόρες έχουμε συναντηθεί και τις 4 πηγαίναμε χέρι χέρι...βέβαια δεν γνωρίζω φέτος την δυναμική της Ίρις αλλα όπως και να έχει φαντάζει δύσκολο το αποψινό ματσάκι...Λίγες ώρες έμειναν θα δούμε....
basketman
QUOTE(triponter @ Nov 7 2008, 00:37 ) *
Καλησπερα παιδια...αργησα λιγο, αλλα βλεπετε εχω ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ...εβγαλα τα αποτελεσματα προγνωστικων..ειχαμε και μια φοβερη προβλεψη αλανθαστη

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 75-83
ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 51-48
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63-80
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 67-46
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 68-74
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 72-77
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 65-64

jhantzop = 4/7

lykos = 4/7

kojito = 4/7

nikefalin = 4/7

BASKETSMAN = 7 / 7 ( ημαρτοοον )

tzabar = 4/7

east end = 5/7

triponter = 5/7

champion = 5/7

alexas = 4/7

cliff-ac = 4/7 ( δεν προεβλεψες εναν αγωνα και θεωρειται μειον )

dragan #12 = 6/7

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΥΡΟ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΚΟ BASKETMAN 77.gif 77.gif 77.gif ME 7/7....απο κουβα που ησουν την προηγουμενη φορα πηρες κυπελλακι....

και κουβα ενα χαος παιχτες με 4/7 = JHANTZOP, KOJITO, NIKEFALIN, TZABAR, ALEXAS, CLIF- AC ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ LOSER ΚΟς ΛΥΚΟΣΣΣ.........ΠΑΡΤΑ ΤΑΓΑΡΙ.....



Ευχαριστω ,να τα ευρισκα ετσι και στον οπαπ θα ειχα γινει Προεδρος ομαδας τωρα με τοσα που θα ειχα κονομησει!!!

Τα σημερινα μου:


ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1(Την ομαδα μου παντα θα την στηριζω και απο οτι καταλαβαινω παιζει μια καλη επιθεση με μια καλη αμυνα για να δουμε)
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1(αυτες οι δυο ομαδες φαινονται ισοδυναμες βαση αποτελεσματων στηριζω εδρα)
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1(και αυτες οι ομαδες φαινονται ισοδυναμες με κακη αμυνα και χωρις να σκοραρουν αρκετα στηριζω παλι εδρα)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙς 1 ( Εδω παιζουν δυο ομαδες που στα δυο πρωτα παιχνιδια ειναι σταθερες δυο νικες για το πορτο ραφτη 2 ητες για την ιρις.Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι εκτος εδρας η Ιρις δεν ηταν τοσο αποτελεσματικη επιθετικα θα στηριξω τον ασσο και εδω)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1(ειπαμε ο περισσος παει για ανοδο δυνατη ομαδα ομως και το χαλανδρι περιμενω καλο παιχνιδι στηριζω τον ασσο αν και μπορει να γινει η εκπληξη εδω)
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1 (απο οτι φαινεται και το ηρακλειο θα παλεψει για την ανοδο ,οποτε αυτα τα παιχνιδια με τισ μεσαιες ομαδες πρεπει να θεωρουνται must )
ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑς 1 (καθαρα εμπειρικα επειδη παιξαμε και με τις δυο ομαδες δεν εχουν καμια σχεση Η τουφα ειναι και ποιο γυμνασμενη και ποιο μπασκετικη , ο μαραθωνας στηριζεται πολυ στην δυναμη ,για μενα οτιδηποτε εκτος απο ευκολη επικρατηση της τουφας θα ειναι εκπληξη)
shot.gif Καλα μονο εδρες εδωσα αντε να δουμε ποια θα σπασει ελπιζω οχι η δικη μας

καλη αγωνιστικη χωρις τραυματισμους peace.gif
cliff_ac
QUOTE(penetration @ Nov 7 2008, 07:26 ) *
ιριδαρα διπλο ρε φιλε , θα σε μαλωσω. απο σημερα ξεκιναει το τρενο IRIS. IRIS ΔΙΠΛΟ δεν το συζηταμε. λεμε τωρα ,ετσι?

ελπίζω ο ενθουσιασμός του πολύ καλού φίλου της ομάδας να βγεί απόψε στο παρκέ (?) σε πάθος ... rolleyes.gif (και είμαι καλό παιδάκι!!...) ..

0-2 ως τώρα για την ομάδα μου ωστόσο να αναφ'ερω ότι προσωπική μου εκτίμηση σύμφωνα με το υλικό που υπάρχει στην κατηγοριά και την προϊστορία η άνοδος θα κριθεί στις 6-7 Ηττες (τουλάχιστον ο δεύτερος)

τριποντέρ για την ομάδα μου δεν έκανα πρόβλεψη αλλά από αυτή την εβδομάδα την έβαλα και αυτή!!

καλό μεσημέρι και καλή αγωνιστική σε όλους ! πάνω από όλα χωρίς (ΑΛΛΟΥΣ) τραυματισμούς! blove.gif
dragan #12#
QUOTE(cliff_ac @ Nov 7 2008, 15:16 ) *
ελπίζω ο ενθουσιασμός του πολύ καλού φίλου της ομάδας να βγεί απόψε στο παρκέ (?) σε πάθος ... rolleyes.gif (και είμαι καλό παιδάκι!!...) ..

0-2 ως τώρα για την ομάδα μου ωστόσο να αναφ'ερω ότι προσωπική μου εκτίμηση σύμφωνα με το υλικό που υπάρχει στην κατηγοριά και την προϊστορία η άνοδος θα κριθεί στις 6-7 Ηττες (τουλάχιστον ο δεύτερος)

τριποντέρ για την ομάδα μου δεν έκανα πρόβλεψη αλλά από αυτή την εβδομάδα την έβαλα και αυτή!!

καλό μεσημέρι και καλή αγωνιστική σε όλους ! πάνω από όλα χωρίς (ΑΛΛΟΥΣ) τραυματισμούς! blove.gif

Θα παίξεις σήμερα τελικά ?
EAST END
QUOTE(#15# @ Nov 7 2008, 03:18 ) *
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙΣ 1

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1

ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1

ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΑ 5/7
ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ:
ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΠΙΚΕΡΜΙ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΙΡΙΣ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ -ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1 (ΝΤΕΡΜΠΥ)
ΤΟΥΦΑ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
kotzito
Λοιπον,εγω προβλεπω:

ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΠΙΚΕΡΜΙ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΙΡΙΣ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ -ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΤΟΥΦΑ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
cliff_ac
QUOTE(dragan #12# @ Nov 7 2008, 14:28 ) *
Θα παίξεις σήμερα τελικά ?

Αυτά τα μαθαίνουμε στο γήπεδο! Oύτως ή αλλως χρειάζεται και σκούπισμα έμαθα ο πάγκος στο γήπεδο σας.. dry.gif dry.gif dry.gif (..λογικά όταν θα δεις αυτό το ποστ ήδη θα έχει γίνει ο αγώνας ) αντε αποχαιρετώ γιατί έχω και ταξίδι να κάνω..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ο Λυκος εβαλε μπρος το τρενο του
και ειναι ετοιμος να ξεκινησει.
duke10
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 1

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΙΚΕΡΜΙ 2

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΙΡΙΣ 1

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1

ΤΟΥΦΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
triponter
καλησπερα παιδια...

απο οτι ειδα σας ριξαμε ολους στον κουβα μιας και κανεις δεν μας επαιζε νικη..

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 54 - 74

Στο ημιχρονο ειχε φτασει και 19 - 45...εκπληκτικο πρωτο ημιχρονο για την ομαδα με σεμιναριακο μπασκετ αμυνας και επιθεσης...στο 2ο παιξαμε λιγο 3 λαλουν και 2 χορευουν ολα ειχαν ολα κριθει....

Παρα τις προσδοκιες των αλλων εμεις δεν πιστευουμε οτι θα χασουμε ποτε..! αλλωστε ολοι ακομα και τα πιτσιρικια ειναι χρονια σε αυτες τις κατηγοριες..! συγχαρητηρια στην ομαδα...

Υ.γ. ημαρτοννννννν...2ος συνεχομενος αγωνας που βγαινω με 5 φαουλ...οι σκαουτερ που με εβλεπαν αποεξω ειπαν οτι η αμυνα μου εχει σχεδον τελειοποιηθει ! ! ! εχω βαλει νεες κινησεις αμυνας που ουτε οι διαιτητες δεν τις καταλαβαινουν με αποτελεσμα να μου τα σφυριζουν φαουλ....

τελοσπαντων πια ειμαι ενας εξολοθρευτης !

αυτα...τωρα στρωσιμο στο διαβασμα γιατι αυριο δινω αρχες τις οικονομικης ! ! ! πως ??????? καμια προσευχη ρεεεεεεεεεεε !
cliff_ac
Πορτο Ραφτη - Ιρις 2 με διαφορά γύρω στους 8-10.... η ομάδα που πάει κόντρα στα προγνωστικά (όποια και να ειναι αυτά) ξαναχτύπησε αφήνωντας πολλούς στο κουβά που έπαιζαν "πολλους" σιγουρους άσσους και όλα αυτά σε συνδιασμό με την επιστροφή του ribo στο δεύτερο ημίχρονο...

με διαφορά που έφτασε και τους 22 η ίριδα ήταν πάντα μπροστά... κάπου στην πίεση των γηπεδούχων στο τέλος του τρίτου δεκαλέπτου και ενώ για 8 λεπτά δεν είχαν σκορ οι γηπεδούχοι έβαλαν 8 διαδοχικούς πόντους από λάθη της ομάδας μου στο κατέβασμα ... στο τέταρτο δεκάλεπτο απλά ήταν συντήρηση του αγώνα αν και σε κάποια σημεία με καλύτερη αντίδραση από το Πόρτο Ράφτη θα μπορούσε να γίνει πιο επικύνδινο.. Πολύ καλός ο ψηλός των γηπεδούχων (14) δε κάνει ωστόσο για 5αρι και σήμερα χάθηκε στη μετριότητα της ομάδας του , θεωρώ ότι αυτή η ομάδα έχει κυρίως πρόβλημα στον άσσο.. Όσο αναφορά εμάς , ξεχώρισε ειδικά ο ένας από τους ψηλούς που αφόπλισε το αντίπαλο 5αρι και ο γνωστός Σωκ θεωρώ ότι με την ψυχραιμία τους στις βολές στο τέλος δεν έδωσε δικαιώματα στο πόρτο ράφτη για οτιδήποτε παραπάνω ... Γενικό Συμπέρασμα : Νίκησε η καλύτερη αμυνα

Υ.Γ.(edit) : Ποιος είναι τελικά ο Ντράγκαν οεο? 12?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Αν και ξερω οτι ολοι περιμενατε με ανυπομονησια
την συνεχεια της σειρας που σπαει τα νουμερα της τηλεθεασης
Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ
δυστυχως δεν θα μεταδοθει αφου ο αγωνας δεν σηκωνει κριτικη.

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 49-81 (20-49)
cliff_ac
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 7 2008, 22:57 ) *
Αν και ξερω οτι ολοι περιμενατε με ανυπομονησια
την συνεχεια της σειρας που σπαει τα νουμερα της τηλεθεασης
Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ
δυστυχως δεν θα μεταδοθει αφου ο αγωνας δεν σηκωνει κριτικη.

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 49-81 (20-49)

και δε θα μας πεις την σημερινή ιστορία του Λύκου??
sNooze
Περισσος - ΓΣ Χαλανδριου 1 ... 7 ποντους διαφορά
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(cliff_ac @ Nov 8 2008, 01:58 ) *
και δε θα μας πεις την σημερινή ιστορία του Λύκου??

Τι να πω???
Δεν υπαρχει κατι να σχολιασω.
Δυστυχως η Παλληνη ετσι οπως ειναι φετος
θα ειναι μαζι με την Ροδοπολη οι 2 σιγουρες για Δ'.

Κριμα γιατι περσι ειχε καλη ομαδα,
αλλα εφυγαν 5-6 παιχτες οι οποιοι αντικατασταθηκαν
απο πιτσιρικια 15-16 χρονων, που δεν μπορουν ακομα
να σταθουν στην κατηγορια.
Lebron08
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2 με 11 διαφορα...Σειρα ο Μαραθωνας.Καλη συνεχεια...
nikefalin
τούφα - μαραθώνας 68 - 50 (αν μου το μετέφεραν σωστά)
cliff_ac
τουφα- μαραθώνας 1
δαφνη-αχαρνης 2
ποροτ ραφτη -ιρις 2
περισσος - χαλανδρι 1
παλληνη - κηφισσια 2
οφη μελίσσια 2

μένει το ροδόπολη -α.ο. πικερμίου .. που λογικά έχει έρθει 2
tas13
Περισσος - Χαλανδρι 59-52..
3 στα 3 και συνεχιζουμε..Πολυ πιο ευκολα απο οτι περιμεναμε και δειχνει το τελικο σκορ..Η διαφορα θα ηταν μεγαλυτερη αλλα στο τελος παλι κατι λαθη τα ψιλοχασαμε και αντι να παει στους 20 πηγε στους 7..Η αμυνα φετος ειναι το μεγαλο μας οπλο..Οσο για το Χαλανδρι πολυ χειροτερο απο οτι περιμεναμε και ακουγαμε..Εκτος αν εμεις ειμαστε πολυ καλοι!!!Σειρα τωρα εχει η Τουφα..Τα διπλα παντως Μελλισιων και Ιρις τα περιμενα..Πολυ δρομο ακομα παιδια..Καλη συνεχεια..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.