Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
tas13
Δευτερη ηττα για την ομαδα μου απο τον ΟΦΗ..Πως το χασαμε αυτο το παιχνιδι δε μπορω να καταλαβω..Αυτοκτονια..Αλλα οταν φτανεις να κερδιζεις 13 ποντους και χανεις τα αχαστα θα χασεις..Ειμασταν στο τελος πολυ αστοχοι,πολλα λαθη,πολλα νευρα και χασαμε ετσι μια καλη ευκαιρια για τη νικη..Παντως ο ΟΦΗ ειναι πολυ καλη ομαδα,πολυ δουλεμενη και ισως η πιο ολοκληρωμενη..
Συνεχιζουμε παντως,εχουμε καλο προγραμμα στη συνεχεια και ελπιζω να συνελθουμε..
Alexny
H Ροδοπολη παλι κοντεψε να κανει νικη. Δυσκολη εδρα το κλουβι....

QUOTE(tas13 @ Dec 6 2008, 20:30 ) *
Δευτερη ηττα για την ομαδα μου απο τον ΟΦΗ..Πως το χασαμε αυτο το παιχνιδι δε μπορω να καταλαβω..Αυτοκτονια..Αλλα οταν φτανεις να κερδιζεις 13 ποντους και χανεις τα αχαστα θα χασεις..Ειμασταν στο τελος πολυ αστοχοι,πολλα λαθη,πολλα νευρα και χασαμε ετσι μια καλη ευκαιρια για τη νικη..Παντως ο ΟΦΗ ειναι πολυ καλη ομαδα,πολυ δουλεμενη και ισως η πιο ολοκληρωμενη..
Συνεχιζουμε παντως,εχουμε καλο προγραμμα στη συνεχεια και ελπιζω να συνελθουμε..

Δε πιστευω οτι το Ηρακλειο ειναι πιο ολοκληρωμενη απο σας(κ απο αλλες ομαδες). μονο απο τη θεση 4 πιστευω θα μπορουσατε να τους κερδισετε
dragan #12#
QUOTE(Alexny @ Dec 8 2008, 14:28 ) *
H Ροδοπολη παλι κοντεψε να κανει νικη. Δυσκολη εδρα το κλουβι....


Δε πιστευω οτι το Ηρακλειο ειναι πιο ολοκληρωμενη απο σας(κ απο αλλες ομαδες). μονο απο τη θεση 4 πιστευω θα μπορουσατε να τους κερδισετε

Όντως πολύ δύσκολη έδρα...Για τον ΟΦΗ τι λες?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
8η Αγωνιστική

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

Τριποντερ περιμενω την κουπα της αγωνιστικης που περασε, με 7/7
junior #
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-70
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 60-85
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 58-55
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 58-62
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42-59
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 72-60
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 55-67
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 8 2008, 17:25 ) *
8η Αγωνιστική

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

Τριποντερ περιμενω την κουπα της αγωνιστικης που περασε, με 7/7

Λυκο μου πολυ φοβαμαι οτι θα σε απογοητευσω..Τα Μελισσια ειναι δυνατη ομαδα..Νομιζω οτι υπερτερουν σε σχεση με σας...κ μες την εδρα τους να λες για 2...δυσκολο...μακαρι παντως καλη επιτυχια..!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 9 2008, 02:27 ) *
Λυκο μου πολυ φοβαμαι οτι θα σε απογοητευσω..Τα Μελισσια ειναι δυνατη ομαδα..Νομιζω οτι υπερτερουν σε σχεση με σας...κ μες την εδρα τους να λες για 2...δυσκολο...μακαρι παντως καλη επιτυχια..!

Αν ειναι τοσο καλη ομαδα γιατι σας κερδισαν με το ζορι
στην παραταση???
Lebron08
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 9 2008, 02:17 ) *
Αν ειναι τοσο καλη ομαδα γιατι σας κερδισαν με το ζορι
στην παραταση???

Γιατι,εσεις μας κερδισατε ευκολοτερα?Δε νομιζω...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Lebron08 @ Dec 9 2008, 04:30 ) *
Γιατι,εσεις μας κερδισατε ευκολοτερα?Δε νομιζω...

A N E T A
Koan
πολλές δηλώσεις ... πολλές δηλώσεις βλέπω τρέλααα....

Λοιπόν το μόνο σίγουρο είναι οτι αυτή την εβδομάδα άλλη μια ομάδα θα κάνει 2η ήττα - τώρα Κηφισσια η Μελλίσια αυτό δε το ξέρω . Επίσης ένας εκ των Πόρτο Ράφτη και ΟΦΗ θα φύγει από την ουρά των ομάδων με 2 ήττες..

έχουμε και λέμε :

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (για να συνεχίσει να κυνηγάει κάτι πρέπει να νικήσει , πονηρός αντίπαλος η ΔΑΦΝΗ)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 ( εύκολα πιστεύω)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ( το ντέρμπυ της αγωνιστικής, περισσότερες λύσεις σε κοντούς το Πορτο Ράφτη και πιο σετ παιχνίδι αν αντέξει θα κερδίσει )

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (Η ροδόπολη το μελετάει το πράγμα , αλλά δε νομίζω με τέτοιο αντίπαλο να κάνει τη δευτερη νίκη της)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 afro.gif

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (αν θες να λες οτι κάνεις κάτι τέτοια ματς τα έχεις)

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (χωρίς σαφή εικόνα για τις δύο ομάδες)
jhantzop

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1



QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 9 2008, 00:27 ) *
Λυκο μου πολυ φοβαμαι οτι θα σε απογοητευσω..Τα Μελισσια ειναι δυνατη ομαδα..Νομιζω οτι υπερτερουν σε σχεση με σας...κ μες την εδρα τους να λες για 2...δυσκολο...μακαρι παντως καλη επιτυχια..!


Υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος παίκτης να προβλέψει άλλο αποτέλεσμα εκτός από νίκη της ομάδας του;;; και μιλάμε για δύο ισόβαθμες ομάδες... τι του ζητάτε;


Koan
QUOTE(jhantzop @ Dec 9 2008, 13:07 ) *
Υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος παίκτης να προβλέψει άλλο αποτέλεσμα εκτός από νίκη της ομάδας του;;; και μιλάμε για δύο ισόβαθμες ομάδες... τι του ζητάτε;

πλάκα κάνουμε ορεεε..

υ.γ. μερες το σκέφτομαι το νικ σου τι σημαίνει??
kvgs
Τριποντερ....... έφτασε η ώρα να κλεισεις το στομα του φαφλατα Λυκου μια και καλη!!! shot.gif shot.gif

Στις 2 περσινες αναμετρησεις το εκανες μια χαρα αλλωστε, αφηνοντας τον να κλαψουριζει στο πρωτο ματς για φαουλ για τις ταπες που μαζεψε και στο δευτερο τα εχανε μονος του.

Αμπαλε Λυκακο σε βλεπω να φευγεις με κατεβασμενη ουρα την Παρασκευη απο τα Μελισσια. Και εννοειται θα ειμαι εκει να το απολαυσω!
Mitsaras7
QUOTE(jhantzop @ Dec 9 2008, 13:07 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1





Υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος παίκτης να προβλέψει άλλο αποτέλεσμα εκτός από νίκη της ομάδας του;;; και μιλάμε για δύο ισόβαθμες ομάδες... τι του ζητάτε;


Φυσικα κ κανω πλακα..κ δε του πα να αλλαξει γνωμη κ στοχο..Απλα τον ενημερωνω...Κ Λυκο..κοψε κατι οχι κ ΑΝΕΤΑ η νικη σας...μεχρι το 38' ποντο ποντο ηταν....Οσο για τα Μελισσια εμεις το χασαμε το ματς παρα αυτοι το κερδισαν...Απλα ειδα καποια καλυτερα στοιχεια απο σας...Αν ειχαμε αλλα μυαλα ισως να προταγωνιστουσαμε φετος..Αλλα.......Υπαρχει παντα ενα ΑΛΛΑ....
jhantzop
QUOTE(Koan @ Dec 9 2008, 14:35 ) *
πλάκα κάνουμε ορεεε..

υ.γ. μερες το σκέφτομαι το νικ σου τι σημαίνει??


secret combination tongue.gif


ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kvgs @ Dec 9 2008, 18:29 ) *
Τριποντερ....... έφτασε η ώρα να κλεισεις το στομα του φαφλατα Λυκου μια και καλη!!! shot.gif shot.gif

Στις 2 περσινες αναμετρησεις το εκανες μια χαρα αλλωστε, αφηνοντας τον να κλαψουριζει στο πρωτο ματς για φαουλ για τις ταπες που μαζεψε και στο δευτερο τα εχανε μονος του.

Αμπαλε Λυκακο σε βλεπω να φευγεις με κατεβασμενη ουρα την Παρασκευη απο τα Μελισσια. Και εννοειται θα ειμαι εκει να το απολαυσω!

Εσυ τωρα γιατι γραφεις εδω???
Αντε στην Δ οπου ανηκεις. tongue.gif

Την Παρασκευη να μην σε χασω μετα το ματς ομως.
Koan
QUOTE(jhantzop @ Dec 9 2008, 17:02 ) *
secret combination tongue.gif

κόιτα χωρίς να το πάρεις στραβά θα μπορούσε να παραπεμπει στο hands-job... έτσι μου γεννήθηκε η περιέργια!!

πολυ οφ τόπικ όμως.. καλο βράδυ
dragan #12#
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1

EAST END
QUOTE(dragan #12# @ Dec 10 2008, 12:48 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1

ΜΑΓΚΕΣ ΔΙΚΑ ΜΟΥ :

ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1(ΕΥΚΟΛΑ)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1 (ΕΥΚΟΛΑ)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 (ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2 ΠΑΙΚΤΩΝ)
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΤΟΥΦΑ 2 (ΕΥΚΟΛΑ)
ΙΡΙΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1 (ΝΤΕΡΜΠΥ)
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2 (ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΚΗΦΙΣΣΙΑ 1 (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ)

QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 9 2008, 17:59 ) *
Φυσικα κ κανω πλακα..κ δε του πα να αλλαξει γνωμη κ στοχο..Απλα τον ενημερωνω...Κ Λυκο..κοψε κατι οχι κ ΑΝΕΤΑ η νικη σας...μεχρι το 38' ποντο ποντο ηταν....Οσο για τα Μελισσια εμεις το χασαμε το ματς παρα αυτοι το κερδισαν...Απλα ειδα καποια καλυτερα στοιχεια απο σας...Αν ειχαμε αλλα μυαλα ισως να προταγωνιστουσαμε φετος..Αλλα.......Υπαρχει παντα ενα ΑΛΛΑ....

Φίλε μου μία ερώτηση θέλω να κάνω.Πώς γίνεται να λές οτι εσείς χάσατε το παιχνίδι ,όταν σε όλο το παιχνίδι ήσασταν πίσω στο σκόρ σταθερά 5-9 πόντους και το πήγατε στην παράταση όπως εσύ λές σε προηγούμενο post σου ;;στο post που διαφωνεις με τον triponter στο θέμα διαιτησίας!!!Αν θέλεις μου απαντάς.Συμφωνώ όμως μαζί σου ότι πάντα υπάρχει ένα αλλά ....!
junior #
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
EAST END
QUOTE(jhantzop @ Dec 9 2008, 14:07 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1





Υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος παίκτης να προβλέψει άλλο αποτέλεσμα εκτός από νίκη της ομάδας του;;; και μιλάμε για δύο ισόβαθμες ομάδες... τι του ζητάτε;

Φίλε αν πραγματικά ο παίκτης ξέρει την ομάδα του τότε ναι μπορεί να γίνει.Το οτι ειναι ισόβαθμες 2 ομάδες και όχι απαραίτητα οι 2 που μιλάμε μπορεί να οφείλεται π.χ σε εύκολα πρόγραμμα της μίας σε σχέση με την άλλη!Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν παλεύεις το παιχνίδι όποια και αν είναι η αντίπαλος αλλα στο τέλος αν έχεις χάσει ξέρεις μέσα σου ότι αυτό ήταν και το σωστό αποτέλεσμα!!!
Αποψή μου...!!!
Koan
QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 16:18 ) *
ΜΑΓΚΕΣ ΔΙΚΑ ΜΟΥ :

ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1(ΕΥΚΟΛΑ)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1 (ΕΥΚΟΛΑ)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 (ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2 ΠΑΙΚΤΩΝ)
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΤΟΥΦΑ 2 (ΕΥΚΟΛΑ)
ΙΡΙΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1 (ΝΤΕΡΜΠΥ)
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2 (ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΚΗΦΙΣΣΙΑ 1 (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ)

άποψη σου και σεβαστή απλά από καθαρά μπασκετική περιέργια γίνεται να μου αιτολογήσεις γιατί πιστεύεις ότι είναι ντέρμπυ? έχεις δει και τις δύο ομάδες? rolleyes.gif rolleyes.gif
Mitsaras7
QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 16:18 ) *
ΜΑΓΚΕΣ ΔΙΚΑ ΜΟΥ :

ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1(ΕΥΚΟΛΑ)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1 (ΕΥΚΟΛΑ)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 (ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2 ΠΑΙΚΤΩΝ)
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΤΟΥΦΑ 2 (ΕΥΚΟΛΑ)
ΙΡΙΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1 (ΝΤΕΡΜΠΥ)
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΑΧΑΡΝΗΣ 2 (ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΚΗΦΙΣΣΙΑ 1 (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ)


Φίλε μου μία ερώτηση θέλω να κάνω.Πώς γίνεται να λές οτι εσείς χάσατε το παιχνίδι ,όταν σε όλο το παιχνίδι ήσασταν πίσω στο σκόρ σταθερά 5-9 πόντους και το πήγατε στην παράταση όπως εσύ λές σε προηγούμενο post σου ;;στο post που διαφωνεις με τον triponter στο θέμα διαιτησίας!!!Αν θέλεις μου απαντάς.Συμφωνώ όμως μαζί σου ότι πάντα υπάρχει ένα αλλά ....!

Αν εισαι παιχτης θα καταλαβεις τα παρακατω...Θα απαντησω κ θα σου πω..1.00 πριν το τελος τα Μελισσια νικαγαν με 8-10 ποντους...Οταν σαυτο το λεπτο χανουν τα αυγα κ τα πασχαλια κ τους το γυρναμε...Κλεβουμε μπαλες,περνουμε καλαθια κ φουλ κλπ κ στο τελος το παμε στη παραταση,νομιζω ειναι σαφες οτι η ψυχολογια κ το κινιτρο ηταν υπερ μας...Το οτι νικαγαν σε ολο το ματς δεν ελεγε κατι...Απο κει κ περα υπαρχει αυτο το γνωστο ΑΛΛΑ....
EAST END
QUOTE(Koan @ Dec 10 2008, 17:30 ) *
άποψη σου και σεβαστή απλά από καθαρά μπασκετική περιέργια γίνεται να μου αιτολογήσεις γιατί πιστεύεις ότι είναι ντέρμπυ? έχεις δει και τις δύο ομάδες? rolleyes.gif rolleyes.gif

φίλε μου νομίζω ότι ο μαραθώνας είναι μία ομάδα που δεν είναι για την θέση που έχει μέχρι τώρα μιάς και παλεύει όλα τα παιχνίδια του μέσα έξω.η ίρις δείχνει να έχει μία περίεργη πορεία μέχρι τώρα και εγώ προσωπικά έχω μπερδευτεί.δέν ξέρω τί να περιμένω απο αυτήν σε κάθε αγώνα.αλλα παίζει στην έδρα της και νομίζω ότι θα έιναι ντέρμπυ.ελπίζω να σε κάλυψα

QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 10 2008, 18:27 ) *
Αν εισαι παιχτης θα καταλαβεις τα παρακατω...Θα απαντησω κ θα σου πω..1.00 πριν το τελος τα Μελισσια νικαγαν με 8-10 ποντους...Οταν σαυτο το λεπτο χανουν τα αυγα κ τα πασχαλια κ τους το γυρναμε...Κλεβουμε μπαλες,περνουμε καλαθια κ φουλ κλπ κ στο τελος το παμε στη παραταση,νομιζω ειναι σαφες οτι η ψυχολογια κ το κινιτρο ηταν υπερ μας...Το οτι νικαγαν σε ολο το ματς δεν ελεγε κατι...Απο κει κ περα υπαρχει αυτο το γνωστο ΑΛΛΑ....

συγγνώμη αλλά αυτό που λές με δικαιώνει.όταν σε όλο το παιχνίδι είσαι πίσω πώς λές ότι ήσουν καλύτερος και μιλάς για το τελευταίο λεπτό;;και αφού πάς στην παράταση όπωσ λέσ και είσαι καλύτεροσ γιατί τότε δεν διεκδικείσ την νίκη;;αν βάζεισ στην ζυγαριά ενός αγώνα τα 39 λεπτά και το 1 και λες οτι ήσουν καλύτερος επειδή το πήγες στην παράταση και εκεί πάλι έχασεσ ,ε σόρρυ αλλά δεν στέκει
Koan
QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 17:54 ) *
φίλε μου νομίζω ότι ο μαραθώνας είναι μία ομάδα που δεν είναι για την θέση που έχει μέχρι τώρα μιάς και παλεύει όλα τα παιχνίδια του μέσα έξω.η ίρις δείχνει να έχει μία περίεργη πορεία μέχρι τώρα και εγώ προσωπικά έχω μπερδευτεί.δέν ξέρω τί να περιμένω απο αυτήν σε κάθε αγώνα.αλλα παίζει στην έδρα της και νομίζω ότι θα έιναι ντέρμπυ.ελπίζω να σε κάλυψα

οκ απλά δεν έχω δει μαραθώνα και απο την βαθμολογική του θέση και μόνο μου φάνηκε περίεργο να το λες ντέρμπυ
EAST END
QUOTE(Koan @ Dec 10 2008, 21:27 ) *
οκ απλά δεν έχω δει μαραθώνα και απο την βαθμολογική του θέση και μόνο μου φάνηκε περίεργο να το λες ντέρμπυ

ειναι μια ομάδα πολύ μαχητική και δεν νομίζω ότι έχει καμμία σχέση με τις άλλες ομάδες που τώρα είναι χαμηλά στην βαθμολογία.
Koan
QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 22:18 ) *
ειναι μια ομάδα πολύ μαχητική και δεν νομίζω ότι έχει καμμία σχέση με τις άλλες ομάδες που τώρα είναι χαμηλά στην βαθμολογία.

xm...θα δούμε λοιπόν την παρασκευή!! εσύ αγωνίζεσαι κάπου ?
EAST END
QUOTE(Koan @ Dec 10 2008, 23:13 ) *
xm...θα δούμε λοιπόν την παρασκευή!! εσύ αγωνίζεσαι κάπου ?

ανηκω στην παιανια αλλα δεν παιζω πλεον.ομωσ απο μερακι ασχολουμαι με την κατηγορια.μου αρεσει να διαβαζω τα σχολια μεταξυ των μελων αλλα δεν μου αρεσει να βλεπω γραμμενα πραγματα που το ενα αναιρει το αλλο.!εσυ?εισαι απο ιρις?
Koan
QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 23:25 ) *
ανηκω στην παιανια αλλα δεν παιζω πλεον.ομωσ απο μερακι ασχολουμαι με την κατηγορια.μου αρεσει να διαβαζω τα σχολια μεταξυ των μελων αλλα δεν μου αρεσει να βλεπω γραμμενα πραγματα που το ενα αναιρει το αλλο.!εσυ?εισαι απο ιρις?

ναι.. θα σε περιμένουμε ως προσκεκλημένο στο γήπεδο την παρασκευή λοιπόν?
Mitsaras7
QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 17:54 ) *
φίλε μου νομίζω ότι ο μαραθώνας είναι μία ομάδα που δεν είναι για την θέση που έχει μέχρι τώρα μιάς και παλεύει όλα τα παιχνίδια του μέσα έξω.η ίρις δείχνει να έχει μία περίεργη πορεία μέχρι τώρα και εγώ προσωπικά έχω μπερδευτεί.δέν ξέρω τί να περιμένω απο αυτήν σε κάθε αγώνα.αλλα παίζει στην έδρα της και νομίζω ότι θα έιναι ντέρμπυ.ελπίζω να σε κάλυψα


συγγνώμη αλλά αυτό που λές με δικαιώνει.όταν σε όλο το παιχνίδι είσαι πίσω πώς λές ότι ήσουν καλύτερος και μιλάς για το τελευταίο λεπτό;;και αφού πάς στην παράταση όπωσ λέσ και είσαι καλύτεροσ γιατί τότε δεν διεκδικείσ την νίκη;;αν βάζεισ στην ζυγαριά ενός αγώνα τα 39 λεπτά και το 1 και λες οτι ήσουν καλύτερος επειδή το πήγες στην παράταση και εκεί πάλι έχασεσ ,ε σόρρυ αλλά δεν στέκει

Ρε αδερφε δε γινομαι κατανοητος???Οταν μια ομαδα απο κει που χει σιγουρο το ματσακι κ ο 1ος της απτη πολυ σιγουρια βγαινει με 5 φαουλ κ χανει τα αυγα κ τα πασχαλια στο τελευταιο λεπτο...Η συγκεκριμενη ομαδα χανει ψυχολογια κ τη περνει λογικα απο κατω...Αν κ η αντιπαλη ειναι σοβαρη τοτε στη παραταση γυρναει ολο το ματς τουμπα,λιγες φορες το χουμε δει???..Εμεις δυστυχως δν ημασταν οποτε ηρθε φυσιολογικα η ηττα...Αυτο εξηγω

QUOTE(EAST END @ Dec 10 2008, 22:18 ) *
ειναι μια ομάδα πολύ μαχητική και δεν νομίζω ότι έχει καμμία σχέση με τις άλλες ομάδες που τώρα είναι χαμηλά στην βαθμολογία.

Συμφωνω για Μαραθωνα αλλα καποια στιγμη πρεπει να δειξει οτι αξιζει κιολας γιατι αν συνεχισει ετσι...Πολυ φοβαμαι οτι το χανει το τρενο οσο καλη ομαδα κ αν ειναι
team10

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1




ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ρε κακομοιρη τριποντερ ποτε θα βγαλεις τα αποτελεσματα
της αγωνιστικης που περασε???
Φοβασαι μην δουν ολοι οτι παλι πηρα κουπα???
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 11 2008, 02:32 ) *
Ρε κακομοιρη τριποντερ ποτε θα βγαλεις τα αποτελεσματα
της αγωνιστικης που περασε???
Φοβασαι μην δουν ολοι οτι παλι πηρα κουπα???

Δε πηρες κουπα...Το Αχαρνης-Μελιισια εληξε Χ....χαχαχαχαχαχ
EAST END
QUOTE(Koan @ Dec 10 2008, 23:27 ) *
ναι.. θα σε περιμένουμε ως προσκεκλημένο στο γήπεδο την παρασκευή λοιπόν?

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δυστυχώς έχω υποχρέωση με την εταιρία μου.Σίγουρα όμωσ θα έρθω κάποια στιγμή
EAST END
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 11 2008, 00:39 ) *
Ρε αδερφε δε γινομαι κατανοητος???Οταν μια ομαδα απο κει που χει σιγουρο το ματσακι κ ο 1ος της απτη πολυ σιγουρια βγαινει με 5 φαουλ κ χανει τα αυγα κ τα πασχαλια στο τελευταιο λεπτο...Η συγκεκριμενη ομαδα χανει ψυχολογια κ τη περνει λογικα απο κατω...Αν κ η αντιπαλη ειναι σοβαρη τοτε στη παραταση γυρναει ολο το ματς τουμπα,λιγες φορες το χουμε δει???..Εμεις δυστυχως δν ημασταν οποτε ηρθε φυσιολογικα η ηττα...Αυτο εξηγω

Σόρρυ αλλά εγώ διαφωνώ .Όταν είσαι καλύτερος τότε το λογικό είναι να κερδίζεις σε όλο το παιχνίδι και όχι να χάνεις.Το άν στο τελευταίο λεπτό έγινε κάτι και πήγε παράταση το παιχνίδι ,για εμένα δεν σημαίνει ότι η ομάδα που γύρησε το παιχνιδάκι είναι (ήταν) καλύτερη.Αφού έχανε 39 λεπτά.!!!
Συμφωνω για Μαραθωνα αλλα καποια στιγμη πρεπει να δειξει οτι αξιζει κιολας γιατι αν συνεχισει ετσι...Πολυ φοβαμαι οτι το χανει το τρενο οσο καλη ομαδα κ αν ειναι

Για Μαραθώνα τώρα που λές νομίζω ότι τα παιδιά έχουν την θέληση να το κάνουν.Το αν θα τα καταφέρουν είναι άλλο πράγμα όπως πολύ σωστά λές.Πάντως να θυμήσω ένα παρόμοιο παράδειγμα από την περσυνή χρονιά : Πέρσυ τέτοια εποχή τα Μελίσσια που λέμε παραπάνω έιχαν 1 νίκη και 6 ήττες και έκλεισαν τον 1ο γύρο με μόλις 3 ή 4 νίκες και ήταν μία απο τις ομάδες για υποβιβασμό.Τα είδαμε όμως στον 2ο γύρο να γυρνάνε τα προγνωστικά και τελικά να μένουν στην κατηγορία!!!Και πέρσυ ήταν πολύ πιο δύσκολη η κατηγορία με πολλές ισάξιες ομάδες σε αντίθεση με τα μέχρι τώρα αποτελέσματα.Άρα είναι πολύ νωρίς για να χάσει κάποιος που παλέυει το ...τρένο!Αλλωστε ξέρουμε όλοι ότι μέτα τις γιορτές φαίνεται ποιοι είναι σοβαροί με στόχους και ποιοι είναι "παραλίες" και τα παρατάνε.

QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 11 2008, 02:50 ) *
Δε πηρες κουπα...Το Αχαρνης-Μελιισια εληξε Χ....χαχαχαχαχαχ

ΣΩΣΤΟΣΣΣΣ!!!!!!!
tas13
Φτασαμε 8η Αγωνιστικη εε...Για να δουμε τι εχουμε..

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολα ή δυσκολα θα κερδισει)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (χωρις σχολιο,ελπιζοντας να παιξουμε και καλο μπασκετ)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (δυσκολο παιχνιδι,το Πορτο Ραφτη θα το παει στη δυναμη κατω απο τα καλαθια εκει που υστερει ο ΟΦΗ,αλλα ο ΟΦΗ εχει πολλες λυσεις στη περιφερεια,δυσκολο πολυ αλλα πονταρω στη δυναμη και στην εδρα)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (δυσκολο γηπεδο εχω ακουσει,αλλα μετα την ηττα η ΤΟΥΦΑ δεν εχει περιθωρια)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (εδω παλι πιστευω οτι ευκολα ή δυσκολα θα κερδισει η ΙΡΙΣ)

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2 (εδω εχουμε ενα περιεργο για μενα παιχνιδι,Αχαρνης δεν εχω δει και το Πικερμι που εχουμε παιξει δε μου φαινεται τοσο τραγικο οσο ακουγεται,εκτος αν οντως ειναι,το δινω και εγω διπλο με ενδεχομενο εκπληξης παντως)

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (ντερμπι χωρις ομως να εχω δει τις ομαδες πονταρω εδρα και απο ενστικτο Μελισσια)

Καλη επιτυχια,με υγεια...
penetration
ο RIBO βαζει εικοσαρες χωρις να μπει στο κοπο να σουταρει τριποντα!!!!
ο CENTER με τη φοβερη κομμωση δειχνει να ειναι σε φορμα και ολοι παροντες στις δυνατες προπονησεις της ΙΡΙΔΑΣ
λογικα δυσκολα η ομαδα να κανει ματσ - ντερμπυ ξανα
η ομαδα παιζει σε λαθος κατηγορια.
kotzito
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
triponter
καλησπερα παιδες των ΕΛΛΗΝΩΝ...αργησαμε τα αποτελεσματα, γιατι πρωτον ειχαμε σεμιναρια ως επιτροπη " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε. " με θεμα : πως να κανετε αριστερο μπασιμο σωστα ! και επισης γιατι ειχαμε την υποψια οτι μπορει να κερδισε ο ΛΥΚΟΣ και για ευνοητους λογους ( για να μην μας τα πρηζει ολη την εβδομαδα ) το καθυστερησαμε επιτηδες tongue.gif .....αρα :

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-70
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 60-85
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 58-55
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 58-62
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42-59
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 72-60
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 55-67

LYKOS = 7/7 ( μπραβο ταγαρι wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif )

team 10 = 6/7

#15# = 3/7

dimmar = 2/7 ( new entry icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif )

east end = 5/7

g-80 = 2/7 ( new entry icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif )

kojito = 4/7

nilefalin = 5/7

katsman4 = 6/7

jhantzop = 4/7

tas13 = 5/7

triponter = 6/7 ( ατιμε λυκε αμα εχανες επαιρνα εγω την κουπα και εσυ τον πουλ.....)

dragan #12# = 5/7
................................................................................
..........

δυστυχως πρεπει να γινει η απονομη.. sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif στον ΛΥΚΟ και την παρεα του τα ΑΡΝΑΚΙΑ με 7/7....

ε ενταξει ρε παιδια μια φορα και αυτος κατι θα πετυχει...δυστυχως για αυτον αυτην την εβδομαδα θα ειναι η μοναδικη φορα που χαιρεται ! ! !

και στον κουβα μπαινουν 2 NEWTON οι κοι dimmar & g=80.... βεβαιως βεβαιως δικαιολογουνται ως καινουριοι....με 2/7
................................................................................
.................................................................................
.........






και τωρα προγνωστικουλιαααααααααα....ψιλοευκολη αγωνιστικη μου φαινεται :

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ο παο δαφνης χωρις να ειναι και πολυ κακη ομαδα, δεν εχει μεγαλες δυνατοτητες σιγουρα...το χαλανδρι μια κρυο μια ζεστη..λογικα θα το παρει το ματσακι

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
χωρις σχολια..μια ευκολη προπονηση για την ομαδα του Περισσου

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
χμμμμμμμμμ.....ο οφη για μενα ειναι σιγουρα καλυτερη ως ομαδα, αλλα ατομικα υστερει απο το πορτο ραφτι, τουλαχιστον σε 2 παιχτες που μπορουν να κανουν την διαφορα στο πορτο ραφτι..πονταρω σε αυτους και την εδρα !

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
η τουφα πρεπει να συνελθει απο το στραπατσο να χασει στην τυπου εδρα της απο τα λυκοπουλα και μαλλον θα ξεσπασει με ροδοπολη

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
για να δουμε..θα γινει η εκπληξη???...εχοντας παιξει με το μαραθωνα, πιστευω στο θαυμε , αλλα οι περισσοτερες πιθανοτητες πανε Ιρις βεβαιως βεβαιως !

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
το πικερμι πρεπει να το παρει το ματσακι αν θελει να παραμεινει και ισως μπορει..παραταυτα η αχαρνης ειναι μια καλη ομαδα και μαλλον θα πετυχει την νικη

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
εδω ειμαστε.....μερικοι αγωνες δεν πρεπει να γινονται καν....γιατι??? μα γιατι το αποτελεσμα ειναι γνωστο απο τα αποδυτηρια ! ! ! Λυκε καλυτερα να μην κατεβειτε...ή μαλλον ελα για να παμε κανα μπουζουκι μετα , που θα ειναι και η πραγματικη σου εδρα..!

για να σοβαρευτουμε, η Κηφισια ειναι σιγουρα μια καλοδουλεμενη ομαδα με πιτσιρικια και γυμνασμενα κορμια ( εσυ δεν ανηκεις σε αυτους αρνοπουλο ) , αλλα θα γυαλιζει το ματακι μας αυριο ! ! ! ειδωμεν !
................................................................................
...

Λυκο δεν φερνεις και κανα μπουκαλακι να αρχισουμε να πινουμε απο το ημιχρονο κιολας??
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 12 2008, 01:50 ) *
LYKOS = 7/7 ( μπραβο ταγαρι wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif )
triponter = 6/7 ( ατιμε λυκε αμα εχανες επαιρνα εγω την κουπα και εσυ τον πουλ.....)
δυστυχως πρεπει να γινει η απονομη.. sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif στον ΛΥΚΟ και την παρεα του τα ΑΡΝΑΚΙΑ με 7/7....


ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
εδω ειμαστε.....μερικοι αγωνες δεν πρεπει να γινονται καν....γιατι??? μα γιατι το αποτελεσμα ειναι γνωστο απο τα αποδυτηρια ! ! ! Λυκε καλυτερα να μην κατεβειτε...ή μαλλον ελα για να παμε κανα μπουζουκι μετα , που θα ειναι και η πραγματικη σου εδρα..!

για να σοβαρευτουμε, η Κηφισια ειναι σιγουρα μια καλοδουλεμενη ομαδα με πιτσιρικια και γυμνασμενα κορμια ( εσυ δεν ανηκεις σε αυτους αρνοπουλο ) , αλλα θα γυαλιζει το ματακι μας αυριο ! ! ! ειδωμεν !
Λυκο δεν φερνεις και κανα μπουκαλακι να αρχισουμε να πινουμε απο το ημιχρονο κιολας??

Πρεπει να νοικιασω μια μεζονετα για να βαζω τις κουπες.
Δεν χωραω αλλο.

Θα σου φερω ενα θερμος με καφε της παρηγοριας
για να τον πιεις μετα τον αγωνα να γλυκαθεις λιγακι.
dimmar
QUOTE(team10 @ Dec 11 2008, 01:12 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

X.A.D.
QUOTE(triponter @ Dec 11 2008, 23:50 ) *
καλησπερα παιδες των ΕΛΛΗΝΩΝ...αργησαμε τα αποτελεσματα, γιατι πρωτον ειχαμε σεμιναρια ως επιτροπη " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε. " με θεμα : πως να κανετε αριστερο μπασιμο σωστα


triponter; Ου να μου χαθείς παλιοταγάρι....Ακόμα να κόψεις το μπάσκετ;Γιατί βασανίζεις την κακομοίρα την μπάλα ακόμα ρεεεεεεεεεεεεεεεε;
Ο Τάσαρος που είναι φέτος;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(X.A.D. @ Dec 12 2008, 05:13 ) *
triponter; Ου να μου χαθείς παλιοταγάρι....Ακόμα να κόψεις το μπάσκετ;Γιατί βασανίζεις την κακομοίρα την μπάλα ακόμα ρεεεεεεεεεεεεεεεε;
Ο Τάσαρος που είναι φέτος;

Στην Βουλιαγμενη Β' Εσκανα.

Πηγε για να τους ριξει και αυτους 19.gif
g_80
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
KG #15
ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
78-59
Koan
QUOTE(KG #15 @ Dec 12 2008, 23:29 ) *
ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
78-59

το ΝΤΕΡΜΠΥ λοιπόν ήταν μονο ντέρμπυ υπομονής στο σπάσιμο νεύρων .. τι να κάνουμε μόλις αποφοίτησαν οι διαιτητές και σε τέτοια ματς πρέπει να τους βάζουνε ... ωστόσο ------ τεχνική επειδή φώναξε μπλόκ?????????? ...το ματς δεν υπόκειτε σε σχολιασμους απλά θα διαφωνήσω με τον east end στο ότι δεν αντικατοπτρίζεται η εικόνα του μαραθώνα στην βαθμολογία..
junior #
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59-46

melissia is on fire wos_sport3.gif wos_sport3.gif
Xaris Vs Iverson
QUOTE(junior # @ Dec 13 2008, 00:02 ) *
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59-46

melissia is on fire wos_sport3.gif wos_sport3.gif


smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Έτσι ρε Μελισσάραα!!!
--Δεν έβλεπα και πολύ το παιχνίδι, επειδή τραβούσα βίντεο (και ζαλιζόμουν rolleyes.gif ) Αλλά δεν έφταιγαν κ τόσο οι διαιτητές! Τι να πουν και αυτοί...
junior #
Παιδιά η διετησια στο ματς ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ηταν απαράδεκτη ο ενας δεν ήξερε τι του γινόταν και ο άλλος σφηραγε οτι να 'ναι απλώς ''ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ''
Xaris Vs Iverson
QUOTE(junior # @ Dec 12 2008, 23:13 ) *
Παιδιά η διετησια στο ματς ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ηταν απαράδεκτη ο ενας δεν ήξερε τι του γινόταν και ο άλλος σφηραγε οτι να 'ναι απλώς ''ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ''


dry.gif Κάτι παραπάνω θα ξέρεις....! (Όπως σου είπα το μισό παιχνίδι το έχασα... mellow.gif )
Σημασία έχει ότι νίκησαν τα Μελίσσια... 77.gif 41.gif 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.