Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
penetration
σημερα το βραδυ επειδη το ματς ειναι αργα και επειδη ο φωτισμος ειναι περιεργος και το γηπεδο λιγο βαρυ και κρυο και η αλλη ομαδα μαζεμενη με ορεξατο προπονητη και γενικα οι ολες συνθηκες δεν ευνοουν ιδιαιτερα τους ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ (μπαλα χαμηλα και ταγνωστα) και επειδη το 99.9% μας παιζει 2,
ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ κυριοι παιχτουρες της Ιριδας : μη το κανουμε ντερμπυ.
Koan
QUOTE(penetration @ Dec 19 2008, 13:23 ) *
σημερα το βραδυ επειδη το ματς ειναι αργα και επειδη ο φωτισμος ειναι περιεργος και το γηπεδο λιγο βαρυ και κρυο και η αλλη ομαδα μαζεμενη με ορεξατο προπονητη και γενικα οι ολες συνθηκες δεν ευνοουν ιδιαιτερα τους ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ (μπαλα χαμηλα και ταγνωστα) και επειδη το 99.9% μας παιζει 2,
ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ κυριοι παιχτουρες της Ιριδας : μη το κανουμε ντερμπυ.

+1 smiley.gif smiley.gif
dominik
το παλικαρι απο την παλληνη που τραυματιστηκε με τον περισσο επαθε χιαστους..
περαστικα του και γρηρορη επιστροφη στα γηπεδα
EAST END
QUOTE(dominik @ Dec 19 2008, 15:16 ) *
το παλικαρι απο την παλληνη που τραυματιστηκε με τον περισσο επαθε χιαστους..
περαστικα του και γρηρορη επιστροφη στα γηπεδα

Σοβαρά;;Κρίμα.Η υγεία είναι πάνω απ’ όλα!!!Καλή αποθεραπεία και με το καλό ξανά δυνατός στα πόδια του!!!
Επίσης κάποιος έγραφε για τραυματισμό κάποιου παιδιού απο την Τούφα.Ισχύει;;Είναι σοβαρός;;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 16 2008, 21:22 ) *
Ο γκουρου ειναι εδω.

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ-ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΑΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1

Θα κανω μια αλλαγη της τελευταιας στιγμης
μετα απο αποκλειστικες πληροφοριες που μολις ελαβα.

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ-ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΑΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
g_80


ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ-ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΑΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1


penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 16:50 ) *
Θα κανω μια αλλαγη της τελευταιας στιγμης
μετα απο αποκλειστικες πληροφοριες που μολις ελαβα.

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ-ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΑΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1

τι λες τωρα ρε φιλε και γω μολις ξυπνησα και ειδα ενα ονειρο
ΓΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ-ΠΙΚΕΡΜΙ 2 (OVER)
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 16:50 ) *
Θα κανω μια αλλαγη της τελευταιας στιγμης
μετα απο αποκλειστικες πληροφοριες που μολις ελαβα.

ωπ.. θα μας τις πεις?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Dec 19 2008, 20:31 ) *
ωπ.. θα μας τις πεις?

Δεν θα παιξει ο Χουλιο Σεζαρ σημερα,
οποτε ο Ριμπο δεν θα μπορεσει να κανει τιποτα.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 20:20 ) *
Δεν θα παιξει ο Χουλιο Σεζαρ σημερα,
οποτε ο Ριμπο δεν θα μπορεσει να κανει τιποτα.

ο ριμπο παιζει και εχει και καλη ψυχολογια απο χτες, τι να πουν αλλοι που η ψυχολογια δε τους σηκωνεται ουτε με βιαγκρα.
ασχετο εχεις ακουσει οτι απο το 2009 θα καθιερωθει η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΥ?
ΞΕΡΕΙς για τους απανταχου παγκιτες κι ετσι .θελω λεπτομερειες
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Dec 19 2008, 22:33 ) *
ο ριμπο παιζει και εχει και καλη ψυχολογια απο χτες, τι να πουν αλλοι που η ψυχολογια δε τους σηκωνεται ουτε με βιαγκρα.
ασχετο εχεις ακουσει οτι απο το 2009 θα καθιερωθει η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΥ?
ΞΕΡΕΙς για τους απανταχου παγκιτες κι ετσι .θελω λεπτομερειες

Θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγακι???
Τι ειναι παγκος???
Δεν το εχω ακουσει.
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 20:20 ) *
Δεν θα παιξει ο Χουλιο Σεζαρ σημερα,
οποτε ο Ριμπο δεν θα μπορεσει να κανει τιποτα.

οκ οπως τα λες έγιναν (αν και δε ξέρω τις πηγες σου).. η Ίρις λοιπόν με νίκη στους 17 πόντους κοντα πέρασε από τους Αχαρνεις στο πιο μπασκετικό παιχνίδι που είδα φέτος...με τον ribo και τον Α2 center σε πολυ καλη ημέρα με 20 άρες σχεδόν και οι δυο...

το ματς ήταν ντέρμπυ στο πρωτο δεκάλεπτο με σκορ 13-13 από εκεί και πέρα που ήρθε η κόπωση από τον γρήογορο ρυθμο φάνηκε η τεχνική στην οποία υπερτερούσαμε..

Ευχαριστούμε για την κατα γενική ομολογία πολύ ωραία φιλοξενία η οποία σίγουρα θα επιστραφεί στον δεύτερο γύρο.

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 20:43 ) *
Θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγακι???
Τι ειναι παγκος???
Δεν το εχω ακουσει.

πρόκειται για το κίνημα των παγκόβιων !! θα καθιερωθεί μέρα όπου οι βασικοί θα παίζουν παγκο και το αντίστροφο !
junior #
Τούφα-Μελίσσια 36-39 (16-16)
κακό ποιοτικά παιχνίδι και από τις δυο ομάδες η τούφα το πάλεψε και στο 1'15'' νικούσε για 5 πόντους αλλα τα μελισσια με πισμα και θέληση το γύρισαν και το πήραν το ματσάκι

Υ.Γ.: πολλές χαμένες βολές!!!!!!!!!!!!
Koan
Ζητώ συγνώμη για το ορθογραφικό λαθος ... ΑχαρνΗς λέγεται...
Jabar
QUOTE(junior # @ Dec 20 2008, 00:38 ) *
Τούφα-Μελίσσια 36-39 (16-16)
κακό ποιοτικά παιχνίδι και από τις δυο ομάδες η τούφα το πάλεψε και στο 1'15'' νικούσε για 5 πόντους αλλα τα μελισσια με πισμα και θέληση το γύρισαν και το πήραν το ματσάκι

Υ.Γ.: πολλές χαμένες βολές!!!!!!!!!!!!

Αυτό τώρα τι είναι?Σκόρ δεκαλέπτου?Ημιχρόνου?

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 20:43 ) *
Θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγακι???
Τι ειναι παγκος???
Δεν το εχω ακουσει.

Την λέξη πάγκος δεν την ξέρεις.Την λέξη ρινγκ την ξέρεις?Καλά σκέτος Hulk ,νομίζω εκεί είναι το μέλλον.
triponter
καλησπερα.......γλιτωσαμε απο του χαρου τα δοντια στην χειροτερη εμφανιση μας για φετος...

νικη με το κορασιδικο σκορ ( ουτε καν γυναικειο ) 36-39... ( ημιχρονο 16-16...ημαρτττοοοοοοοον )

δεν μπορω να κρινω ιδιαιτερα το ματς , μιας και ειχα παει σε μια ταβερνα πριν και εφτασα στο 2ο ημιχρονο...

παντως απο τα λιγα που ειδα, η τουφα μας παρεσυρε σε ενα παιχνιδι πολυ κακο, με μονο χαρακτηριστικο το ξυλο...

πρωτη φορα παιζουμε τοσο ατομιστικα..δεν εδινε πασα κανενας σε κανεναν....λογικα φταιει το ξυλο που επεφτε και οι διαιτητες δεν σφυραγαν τιποτα. ! ! !

τελοσπαντων νομιζω οτι οι τεχνικες αρετες μας και η μπασκετικη παιδεια μας δεν θα επρεπε να επιτρεπει τετοιο κακο παιχνιδι.....

ανεκαθεν πιστευα οτι το παθος μονο του δεν φερνει αποτελεσματα ( παρα μονο προσωρινα )...παθος + συγκεντρωση ομως ειναι θανατηφορος συνδυασμος...το εχουμε κανει αρκετες φορες φετος...σημερα ελπιζω να ηταν η εξαιρεση ! ! !

σημαντικο το 8-1.....και πια μπορω να αποχωρισω στο παλατι μου στην Πραγα και να γυρισω +10 κιλα βαρυτερος..

η τουφα αν δεν εχει απουσιες ειναι δυνατη και σκληροτραχυλη ομαδα, που θα κανει πολλες μα πολλες ζημιες ! !
dominik
την καλησπερα και απο μενα!
παλληνη-πορτο ραφτη=60-74
η παλληνη παιζοντας καλα στο πρωτο 10λεπτο προηγηθηκε μεχρι και με 10 αλλα στο δευτερο βρεθηκε στο -18.
η συνεχεια κυλησε με πανω κατω αυτη τη διαφορα. bball.gif
συγχαρητηρια στο πορτο ραφτη που εχει την τυχη να εχει,προσωπικα, δυο πολυ καλους παικτες για την κατηγορια[9+ψηλος]!
εμεις συνεχιζουμε την προσπαθεια για την παραμονη παιζοντας ενα σημαντικοτατο ματς μετα τις μασαμπουκες με τη ροδοπολη! smiley.gif
εντυπωση μου εκανε παντως που το πορτο ραφτη εβγαλε μεχρι το 38 το ματς με τη βασικη πενταδα παρολο που ηταν +20 5 λεπτα πριν τη ληξη,ενω η παλληνη επαιζε με τρεις και στη συνεχεια τεσσερις γεννηθης το 92-93 στο τελευταιο 6 λεπτο!
να στε καλα! icon_drunk.gif
nairepao
Κηφισια-Πικερμι 1 με διαφορα κοντα στους 25-30, σκορ νομιζω 95-68.

Λεπτομερης αναλυση του ματς...στον πρωτο γυρο η κηφισια υπερειχε συντριπτικα στα σημεια και καποια στιγμη το σκορ ειχε φτασει στο 30-4...απο εκει και περα η γηπεδουχος χαλαρωσε με αποτελεσμα να αναθαρρησει η φιλοξενουμενη και η διαφορα να παραμεινει μεν στα ιδια επιπεδα, αλλα με σκοραρισμα και απο τις δυο πλευρες, πλην ενος χρονικου σημειου λιγο πριν χτυπησει το καμπανακι του ημιχρονου οπου η διαφορα εφτασε στους 15...ο τριτος γυρος κυλησε στους ιδιους ρυθμους και φτανουμε στον αποφασιστικο 4ο γυρο οπου μιλησαν τα απερκατ, τα κροσε και τα ντιρεκτ... μια ανυποπτη κοκκορομαχια μεταξυ δυο παιχτων (δεν θα παρω θεση υπερ καποιου αν και εχω σαφη εικονα), εξελιχτηκε σε μαζικο μπουλουκοκαυγα μεταξυ παιχτων και παραγοντων των δυο ομαδων...ο λυκος ξεχωρισε με την τεχνικη του καταρτιση και ξεδιπλωσε το πλουσιο ταλεντο του και ολη την γκαμα των κινησεων του(χαστουκια, φαπες, κλωτσιες, μπουνιες) το ιδιο και πολλοι παιχτες του πικερμιου. Σταρ αναμφισβητητα της βραδυας μαζι με τον λυκο και εναν δυο αλλους δικους μας, ο προπονητης του πικερμιου (για τον οποιο εχω ιδία αποψη μιας και ειμασταν μαζι στην σχολη προπονητων), ο οποιος εφαρμοσε την παναρχαια τεχνικη "γιουρια" στην παραλλαγη της "βαρα οπου βρουμε"...το επεισοδιο δεν εληξε λογω της παρεμβασης των ψυχραιμοτερων, αλλα απλα επειδη οσοι κοπανιοντουσαν ξεθυμαναν...εν ολιγοις, μιλαμε για πολυ ξυλο...αποτελεσμα 10 δελτια κρατημενα απο την διαιτησια και μερικοι τραυματισμοι απο αδεσποτες και ευθειες βολες...για περισσοτερες πληροφοριες απευθυνθειτε στον λυκο που τα εζησε απο μεσα τα πραγματα...
mike100
λυκε λυκε εισαι εδω????????????????παραγγελια

QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 02:17 ) *
καλησπερα.......γλιτωσαμε απο του χαρου τα δοντια στην χειροτερη εμφανιση μας για φετος...

νικη με το κορασιδικο σκορ ( ουτε καν γυναικειο ) 36-39... ( ημιχρονο 16-16...ημαρτττοοοοοοοον )

δεν μπορω να κρινω ιδιαιτερα το ματς , μιας και ειχα παει σε μια ταβερνα πριν και εφτασα στο 2ο ημιχρονο...

παντως απο τα λιγα που ειδα, η τουφα μας παρεσυρε σε ενα παιχνιδι πολυ κακο, με μονο χαρακτηριστικο το ξυλο...

πρωτη φορα παιζουμε τοσο ατομιστικα..δεν εδινε πασα κανενας σε κανεναν....λογικα φταιει το ξυλο που επεφτε και οι διαιτητες δεν σφυραγαν τιποτα. ! ! !

τελοσπαντων νομιζω οτι οι τεχνικες αρετες μας και η μπασκετικη παιδεια μας δεν θα επρεπε να επιτρεπει τετοιο κακο παιχνιδι.....

ανεκαθεν πιστευα οτι το παθος μονο του δεν φερνει αποτελεσματα ( παρα μονο προσωρινα )...παθος + συγκεντρωση ομως ειναι θανατηφορος συνδυασμος...το εχουμε κανει αρκετες φορες φετος...σημερα ελπιζω να ηταν η εξαιρεση ! ! !

σημαντικο το 8-1.....και πια μπορω να αποχωρισω στο παλατι μου στην Πραγα και να γυρισω +10 κιλα βαρυτερος..

η τουφα αν δεν εχει απουσιες ειναι δυνατη και σκληροτραχυλη ομαδα, που θα κανει πολλες μα πολλες ζημιες ! !

ξυλο.......γιατιιι????????
stefan

Πονταρω 50 ευρουλιακα οτι την φασαρια την ξεκινησε ο Λυκος...
Και αλλα 50 οτι εριξε αρκετες αλλα εφαγε περισσοτερες... 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Για να βλεπω να πονταρετε..
nairepao
επισης αυτο που εχω να πω ειναι οτι σε τετοιες περιπτωσεις δεν υπαρχει κανενας λογος τελικα να μπεις στην μεση και να προσπαθεις να χωρισεις, οπως εκανα εγω...αρπαξα κανα δυο αδεσποτες, χωρις επιπτωσεις, αλλα εχασα ολο το τζέρτζελο...

QUOTE(stefan @ Dec 20 2008, 03:00 ) *
Πονταρω 50 ευρουλιακα οτι την φασαρια την ξεκινησε ο Λυκος...
Και αλλα 50 οτι εριξε αρκετες αλλα εφαγε περισσοτερες... 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Για να βλεπω να πονταρετε..

τα πρωτα 50 τα χανεις...νομιζω δηλαδη, θα σου πει και ο ιδιος...


τα δευτερα 50 τα χανεις σιγουρα...απλα αυτες που εφαγε εχουν εμφανεις επιπτωσεις...για αυτες που εριξε δεν ξερουμε, παντως φανηκε οτι εχει παιξει mortal kombat
triponter
Πριν σχολιασω τα του Λυκου και της Κηφισιας..ξεχασα να απονειμω δοξες και τιμες σε εναν συμπαιχτη μου...

νομιζω λεγεται ΧΑΣΑΠΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΗΣ, ΜΠΑΚΟΥΡΑΚΗΣ, ΧΑΣΑΠΑΚΗΣ, τελοσπαντων καπως ετσι...εκει λοιπον που το ματς κυλαγε εκνευριστικα κατα μας, και δεν μπορουσε να μπει καλαθι ουτε με σφαιρες, με 3 τριποντακια που ηταν σαν χρυσαφι μας εβαλε στο παιχνιδι...

ευγε αγορι μου ! αυτο που μου αρεσει σε σενα ειναι , οτι αν και εισαι παππους σαν και εμενα, συνεχιζεις να παιζεις και αμυνα και επιθεση... σε λιγο το ενα απο τα δυο θα το κοψεις ! ! !

οπως εκοψα και εγω την επιθεση και παιζω μονο αμυνα εξολοθρευτη ! ! ! δεν ειναι τυχαιο οτι σημερα αφησα 3 φορες τον παιχτη μου επιτηδες να με περασει για να του ριξει ταπα ο ΝΙΚΟΛΑΡΟΣ...

...........................................

μπραβο κασαπακ.....! wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif μαθαινεις !

stefan
QUOTE(nairepao @ Dec 20 2008, 03:02 ) *
τα πρωτα 50 τα χανεις...νομιζω δηλαδη, θα σου πει και ο ιδιος...


Αυτα τα κερδισα τελικα.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Τα αλλα 50 εχασα..
Καλυτερα..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mike100 @ Dec 20 2008, 04:58 ) *
λυκε λυκε εισαι εδω????????????????παραγγελια
ξυλο.......γιατιιι????????

Εδω ειμαι κι εγω.
Δεν θα πω κατι για το ματς γιατι δεν σηκωνει κριτικη.
Στο 5' ηταν 20-1.

Θελω να ζητησω συγνωμη απο συμπαιχτες, αντιπαλους
και τον κοσμο που ηταν σημερα στο γηπεδο για οσα εγιναν.
Αν και υπηρχε σοβαρος λογος, δεν επρεπε ενας παιχτης της εμπειριας μου
να αντιδρασει ετσι.

Να ζητησω επισης συγνωμη απο τα παιδια που χτυπησα
και απο τον αντιπαλο κοουτς.

Τωρα θα μιλησει ο αθλητικος δικαστης.
triponter
καλα ρεεεεεεεεεεεεε....nairepao....τι κοτσανα κανατε ρε??

ειναι δυνατον να κερδιζετε 25 ποντους και να πατε να πλακωθειτε για να σας παρουν τα δελτια...παλι καλα που εχετε προπονητη με ακρες και μπορει να σωσει και κανεναν...

και καλα εσεις εκτος απο κανα 2-3 ειστε πιτσιρικια...πως μπλεχτηκατε ετσι σε καυγα????
..............................
ποια δελτια πηρε?
..................................................

θα κανω κινημα στο facebook σωστε τον ΛΥΚΑΚΟ !

ρε ταγαρι ασε τις λαλακιες για τον αθλητικο δικαστη...φετος ειναι ολα με το μερος σας ! ......

και οταν εννοουσαμε ολοι οτι θα βγαλεις το αχτι σου με το ΠΙΚΕΡΜΙ ( μετα που σε κατατροπωσαμε ) δεν εννοουσαμε αυτο ακριβως !
nairepao
QUOTE(stefan @ Dec 20 2008, 03:26 ) *
Αυτα τα κερδισα τελικα.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Τα αλλα 50 εχασα..
Καλυτερα..

σε κοροιδευει, τουλαχιστον ενα εικοσαρικο πρεπει να στο δωσει πισω...τον πετυχες σε οικονομικη δυσπραγια μιας και μετα την τιμωρια που θα φαει τον κοβω να αποσυρεται απο τα ρινγκ και να τον παρατανε οι χορηγοι του

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 20 2008, 03:29 ) *
Εδω ειμαι κι εγω.
Δεν θα πω κατι για το ματς γιατι δεν σηκωνει κριτικη.
Στο 5' ηταν 20-1.

Θελω να ζητησω συγνωμη απο συμπαιχτες, αντιπαλους
και τον κοσμο που ηταν σημερα στο γηπεδο για οσα εγιναν.
Αν και υπηρχε σοβαρος λογος, δεν επρεπε ενας παιχτης της εμπειριας μου
να αντιδρασει ετσι.

Να ζητησω επισης συγνωμη απο τα παιδια που χτυπησα
και απο τον αντιπαλο κοουτς.

Τωρα θα μιλησει ο αθλητικος δικαστης.

μην φοβασαι ρε, οργανωνουμε πορεια, θα καει μεχρι και το ΑΣΕΑΔ.και μολις ξαναπαιξεις θα αντικαταστησουμε την κορνα στο γηπεδο με καμπανακι να το παιρνεις χαμπαρι...
stefan
QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 03:30 ) *
θα κανω κινημα στο facebook σωστε τον ΛΥΚΑΚΟ !

ρε ταγαρι ασε τις λαλακιες για τον αθλητικο δικαστη...φετος ειναι ολα με το μερος σας ! ......

και οταν εννοουσαμε ολοι οτι θα βγαλεις το αχτι σου με το ΠΙΚΕΡΜΙ ( μετα που σε κατατροπωσαμε ) δεν εννοουσαμε αυτο ακριβως !


Ασε τον ανθρωπο ρε triponter να ξεδωσει!!!
Αφου ειδες τι παιδι ειναι,πρωτα πλακωσε το μισο γηπεδο και μετα ζηταει συγνωμη.. tongue.gif tongue.gif

P.S Πες μας το group στο facebook για να γραφτουμε..
SAVE THE WOLF.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nairepao
QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 03:30 ) *
καλα ρεεεεεεεεεεεεε....nairepao....τι κοτσανα κανατε ρε??

ειναι δυνατον να κερδιζετε 25 ποντους και να πατε να πλακωθειτε για να σας παρουν τα δελτια...παλι καλα που εχετε προπονητη με ακρες και μπορει να σωσει και κανεναν...

και καλα εσεις εκτος απο κανα 2-3 ειστε πιτσιρικια...πως μπλεχτηκατε ετσι σε καυγα????
..............................
ποια δελτια πηρε?
..................................................

θα κανω κινημα στο facebook σωστε τον ΛΥΚΑΚΟ !

ρε ταγαρι ασε τις λαλακιες για τον αθλητικο δικαστη...φετος ειναι ολα με το μερος σας ! ......

και οταν εννοουσαμε ολοι οτι θα βγαλεις το αχτι σου με το ΠΙΚΕΡΜΙ ( μετα που σε κατατροπωσαμε ) δεν εννοουσαμε αυτο ακριβως !

κοιτα, γενικα ηταν πολυ περιεργο ματς...η φασαρια ξεκινησε μεν απο εναν μικρο που χωθηκε σε μια κλασικη και συνθισμενη κοκκορομαχια, αλλα υπηρχε μια γενικη ατμοσφαιρα εκνευρισμου, η οποια προκληθηκε απο την πλευρα του πικερμιου...χαρακτηριστικα αναφερω οτι ενω το σκορ ηταν 23-1 (αν θυμαμαι καλα) ο προπονητης τους πηρε τεχνικη για διαμαρτυρια...γενικα το πικερμι διαμαρτυρονταν συνεχεια ενω κατα την ταπεινη μου αποψη δεν επρεπε, μιας και επαιζαν ΟΛΟΙ αμυνα με χερια, κι εκει τους εδιναν ολα τα φαουλ...οι διμαρτυριες τους, 99% αβασιμες, εκνευρισαν λιγο και εμας, αλλα οχι για να πουμε οτι θα παιξουμε φαπες...επισης, ο μικρος που ξεκινησε τον καυγα ειχε φαει μια υπουλη αγκωνια πριν, απο το ενκευρισμενο 4ρι του πικερμιου...τωρα, το τι εγινε μεσα στην μπουκετοθυελλα ειναι τελειως διαφορετικη ιστορια...προσπαθω να τα παρουσιασω οσο πιο αντικειμενικα μπορω, νομιζω το εκανα και στην περιγραφη του αγωνα κατς
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 05:30 ) *
καλα ρεεεεεεεεεεεεε....nairepao....τι κοτσανα κανατε ρε??

ειναι δυνατον να κερδιζετε 25 ποντους και να πατε να πλακωθειτε για να σας παρουν τα δελτια...παλι καλα που εχετε προπονητη με ακρες και μπορει να σωσει και κανεναν...

και καλα εσεις εκτος απο κανα 2-3 ειστε πιτσιρικια...πως μπλεχτηκατε ετσι σε καυγα????
..............................
ποια δελτια πηρε?
..................................................

θα κανω κινημα στο facebook σωστε τον ΛΥΚΑΚΟ !

ρε ταγαρι ασε τις λαλακιες για τον αθλητικο δικαστη...φετος ειναι ολα με το μερος σας ! ......

και οταν εννοουσαμε ολοι οτι θα βγαλεις το αχτι σου με το ΠΙΚΕΡΜΙ ( μετα που σε κατατροπωσαμε ) δεν εννοουσαμε αυτο ακριβως !

Ποιος σου ειπε ρε κακομοιρη οτι μπλεχτηκαν και αλλοι στον καβγα???
Μονος μου τα εκανα ολα.

Μετα δεν καταλαβα βεβαια γιατι καταληξαμε 20 ατομα ''αγκαλιτσα''
Μαλλον ηταν στο πνευμα των ημερων.


triponter
SAVE THE WOLF...

SAVE THE WO :

πολεμηστε ολοι για τον ΛΥΚΟ : jedi: jedi.gif jedi.gif jedi.gif LF.....

.....................

αρε ταγαρι...τι τα θες αυτα στην ηλικια σου..θα μας μεινεις απο κανα καρδιακο ! ! !
................................................................................
....................................

αφου λοιπον πια δεν μπορεις να μας πεις στατιστικα μπασκετ, μπορεις σε παρακαλω να μας πεις ποσες σφαλιαρες εριξες, ποσες κλωτσιες, ποσες μπουνιες, ποσα κουτουλιδια κτλ...????

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 05:43 ) *
SAVE THE WOLF...
SAVE THE WO :
πολεμηστε ολοι για τον ΛΥΚΟ : jedi: jedi.gif jedi.gif jedi.gif LF.....
αρε ταγαρι...τι τα θες αυτα στην ηλικια σου..θα μας μεινεις απο κανα καρδιακο ! ! !
αφου λοιπον πια δεν μπορεις να μας πεις στατιστικα μπασκετ, μπορεις σε παρακαλω να μας πεις ποσες σφαλιαρες εριξες, ποσες κλωτσιες, ποσες μπουνιες, ποσα κουτουλιδια κτλ...????

Δεν ξερω τα στατιστικα μου στον καβγα,
αλλα μεχρι την ωρα του καβγα ειχα 7 ασιστ.
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 20 2008, 03:54 ) *
Δεν ξερω τα στατιστικα μου στον καβγα,
αλλα μεχρι την ωρα του καβγα ειχα 7 ασιστ.


Συμφωνα με πηγες απο το ΚΑΤ:

2/3 με σπασμενο δοντι
3/4 εξαρθρωση αυχενα
1/5 με μαυρισμενο ματι

Τα υπολοιπα στο εκτακτο ανακοινωθεν απο τους αρμοδιους γιατρους.. wink.gif wink.gif
nairepao
QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 03:43 ) *
αφου λοιπον πια δεν μπορεις να μας πεις στατιστικα μπασκετ, μπορεις σε παρακαλω να μας πεις ποσες σφαλιαρες εριξες, ποσες κλωτσιες, ποσες μπουνιες, ποσα κουτουλιδια κτλ...????

τα εντος πεδιας κλωτσομπουνιδια θες, ή τα εκτος?

τα εντος κυμανθηκαν σε συνηθισμενα για την εποχη επιπεδα, τα εκτος δεν προλαβε η στατιστικη να τα μετρησει...

QUOTE(kvgs @ Dec 17 2008, 15:49 ) *
Ο λαος ζηταει επειγοντως μεγαλειωδη εμφανιση του Λυκου κοντρα στο Πικερμι αλλιως επιστρεφουμε τα διαρκειας στη διοικηση

αφιερωμενο για παρτη σου απο τον αυτοκρατορα του kick-basketball...






μεγαλη κουφαλα ο λυκος, θα αραξει μεχρι τα κουλουμα τουλαχιστον...σκεφτομαι κι εγω να κανω κανα τετοιο
sNooze
Μαραθωνας - Χαλανρι 60 - 71

αντε και καλες γιορτες! icon_drunk.gif
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 19 2008, 20:43 ) *
Θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγακι???
Τι ειναι παγκος???
Δεν το εχω ακουσει.

αυτα συμβαινουν δυστυχως οταν Η ΠΑΓΚΙΤΙΔΑ γινει χρόνια: πολλα νευρα ,τσαντιλα που δεν με βαζει ο προπονητης και στη πρωτη στραβη θα πλακωθω. ναι, δεν εχει να κανει σχεδον ποτε με τον αντιπαλο, σπανια δε εχει να κανει με τη διαιτησια. Ο λογος που καποιοι παιχτες λιγοι ευτυχως ακομη στις μερες μας θα πλακωθουν στο γηπεδο εχει να κανει καθαρα με το θεμα ΠΑΓΚΟΣ. δεν γινεται να τα χωσω στο μ.....α που δεν με βαζει , θα εκτεθω σε συμπαιχτες διοικηση οποτε καπου πρεπει να ξεσπασω.
ΣΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΙΛΕ ΛΥΚΟ.
ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ, ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΕΝΙΚΩΤΕΡΑ.
οταν λοιπον προτεινα στη FIBA την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΥ, αυτα ακριβως τα πραγματα σκεφτομουν και αυτες τις καταστασεις θελω να προλαβουμε απο δω και περα.
ο ΛΥΚΟΣ ειναι μαρτυρας. και μιλαω για ολους τους λυκους των ομαδων. καθε ομαδα εχει αρκετους λυκους δυστυχως εξαιτιας αυτων που εχουν παει το μπασκετ πισω ,των προπονητων ( εξαιρειται η ΕΚΑΛΗ και ενα δυο υγιεις ομαδες ακομη).
ο Λυκος ειναι εργατης , αγνος αιμοδοτης του ελληνικου μπασκετ, η καρδια του, και πρεπει πια αυτο να αναγνωριστει απο ολη την οικουμενη και να εισπραξει τον παγκοσμιο σεβασμο που δικαιωματικα του ανηκει.
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΑΓΚΟΥ: μεσα στις γιορτες των χριστουγεννων , στη πρωτη μεγαλη διακοπη των πρωταθλημαρων θα καθιερωθει υποχρεωτικη αγωνιστικη ημερα (εκτος βαθμολογιας φυσικα,μη τρλαθουμε τελειως), καθαρα εορταστικη οπου στο παιχνιδι με βαση το χρονο συμμετοχης ο μ.....ς θα ξεκιναει την πενταδα απο τον τελευταιο σε χρονο συμμετοχης. Οι πεντε με το λιγωτερο χρονο θα αγωνιζονται επι 37 συνεχη λεπτα ασχετως με το ποσα φαουλ και κυριως με το ποσες μαλακιες θα κανουν.θα ακολουθει υποχεωτικη ολονυκτια φαγοκρασομπαροκατανοιξη.
Σε καθε χωρα εξω απο το μεγαλυτερο γηπεδο αυτης θα στηθει αγαλμα με το προσωνυμιο " ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓKΙΤΗΣ" (ETERNAL BENCH PLAYER). στην ελλαδα δικαιωματικα και χωρις να δευτερολογησουμε ολοι μας γνωριζουμε και αποδεχομαστε τη μορφη που θα εχει το συγκεκριμενο αγαλμα. το κινημα SAVE THE WOLF ειναι ακριβως η αναγνωριση της προσφορας του παγκιτη παιχτη.



******φιλε τζαμπαρ η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΥ μπορει σαν ιδεα να μου ανηκει αυτο ειναι κατι ομως που δεν με νοιαζει καθολου . αυτο που πραγματικα με ενδιαφερει η να προωθηθει η ιδεα απο τα ανωτατα κλιμακια του φορουμ , να φτασει στα αυτια των ιθυνοντων και να υλοποιηθει.



QUOTE(Koan @ Dec 19 2008, 23:50 ) *
οκ οπως τα λες έγιναν (αν και δε ξέρω τις πηγες σου).. η Ίρις λοιπόν με νίκη στους 17 πόντους κοντα πέρασε από τους Αχαρνεις στο πιο μπασκετικό παιχνίδι που είδα φέτος...με τον ribo και τον Α2 center σε πολυ καλη ημέρα με 20 άρες σχεδόν και οι δυο...

το ματς ήταν ντέρμπυ στο πρωτο δεκάλεπτο με σκορ 13-13 από εκεί και πέρα που ήρθε η κόπωση από τον γρήογορο ρυθμο φάνηκε η τεχνική στην οποία υπερτερούσαμε..

Ευχαριστούμε για την κατα γενική ομολογία πολύ ωραία φιλοξενία η οποία σίγουρα θα επιστραφεί στον δεύτερο γύρο.


πρόκειται για το κίνημα των παγκόβιων !! θα καθιερωθεί μέρα όπου οι βασικοί θα παίζουν παγκο και το αντίστροφο !

και τωρα που ribo και airA2center εβαλαν σχεδον απο 20 τμαχια εκαστος φιλε Koan ενημερωσε τον κοσμο οτι Ιριδα δεν ειναι μονο αυτοι οι δυο αλλα και μια πληθωρα αλλων ταλαντουχων παιχτων για τους οποιους απο τα επομενα κιολας παιχνιδια θα αρχισει να γινεται αναφορα-παρουσιαση. συνεχιζουμε την ανηφορα σεμνα και ταπεινα.
EAST END
QUOTE(stefan @ Dec 20 2008, 04:03 ) *
Συμφωνα με πηγες απο το ΚΑΤ:

2/3 με σπασμενο δοντι
3/4 εξαρθρωση αυχενα
1/5 με μαυρισμενο ματι

Τα υπολοιπα στο εκτακτο ανακοινωθεν απο τους αρμοδιους γιατρους.. wink.gif wink.gif

κριμα ρε παιδια να γινονται τετοια πραγματα...αλλα πολλες φορες χρειαζοντε κιολας..!!!!απο την πλευρα του πικερμιου ομως δεν εχουμε θεση!!!Αν υπάρχει κανείς ας γράψει...!!!
ts_10
Καλημερα παιδες......ΟΦΗ- Ροδοπολη 60-47...Παλι με απουσιες παιξαμε, με διαιτητη να μου λεει κανουν τοσα φαουλ που δε μπορω να τα σφυραω ολα γιατι κοβεται ο ρυθμος, λες και παιζουμε μπαλα...παρολα αυτα το παλεψαμε το ματσακι αλλα δε τα καταφεραμε...Απορω πως ο ΟΦΗ εχει τοσες νικες με αυτη την ομαδα...τα σημαντικα για μας αρχιζουν μετα τις γιορτες και ελπιζουμε να ειμαστε ολοι μαχιμοι...

Υ.Σ. Καλα ρε μαγκες εκει στη Κηφισια..δε μας ρωτησατε να σας πουμε τιποτα για το Πικερμι...στους τελευταιους 6 αγωνες που εχουμε παιξει στους 5 εχουμε πλακω8ει...οχι οσο εσεις αλλα παντα κατι γινεται...υπαρχει γενικα ενας ηλεκτρισμος στην ατμοσφαιρα...
Koan
QUOTE(penetration @ Dec 20 2008, 10:20 ) *
και τωρα που ribo και airA2center εβαλαν σχεδον απο 20 τμαχια εκαστος φιλε Koan ενημερωσε τον κοσμο οτι Ιριδα δεν ειναι μονο αυτοι οι δυο αλλα και μια πληθωρα αλλων ταλαντουχων παιχτων για τους οποιους απο τα επομενα κιολας παιχνιδια θα αρχισει να γινεται αναφορα-παρουσιαση. συνεχιζουμε την ανηφορα σεμνα και ταπεινα.


Εννοείται ότι είναι και οι υπόλοιποι 12 (παρακαλω) ... πρωτο πρώτο εμένα αφού σε εμένα ωφείλονται οι νικες .. όπως είπες και στη FIBA τις προάλλες για το ζήτημα της ημέρας του πάγκου για να δείξεις την σημαντικότητά του... " Πάγκος που κερδίζει , δεν αλλάζει"!!!

Απλά εδώ είμαστε λίγο στεναχωρημένοι με το γεγονός του Λύκου αφού θα πάρει αναβολή το ντέρμπυ (ο θεος να το κάνει..) RIBO -ΛΥΚΟΣ για τον δεύετερο γύρο...

Άντε καλες μας γιορτές ..
taper
QUOTE(triponter @ Dec 20 2008, 02:17 ) *
καλησπερα.......γλιτωσαμε απο του χαρου τα δοντια στην χειροτερη εμφανιση μας για φετος...

νικη με το κορασιδικο σκορ ( ουτε καν γυναικειο ) 36-39... ( ημιχρονο 16-16...ημαρτττοοοοοοοον )

δεν μπορω να κρινω ιδιαιτερα το ματς , μιας και ειχα παει σε μια ταβερνα πριν και εφτασα στο 2ο ημιχρονο...

παντως απο τα λιγα που ειδα, η τουφα μας παρεσυρε σε ενα παιχνιδι πολυ κακο, με μονο χαρακτηριστικο το ξυλο...

πρωτη φορα παιζουμε τοσο ατομιστικα..δεν εδινε πασα κανενας σε κανεναν....λογικα φταιει το ξυλο που επεφτε και οι διαιτητες δεν σφυραγαν τιποτα. ! ! !

τελοσπαντων νομιζω οτι οι τεχνικες αρετες μας και η μπασκετικη παιδεια μας δεν θα επρεπε να επιτρεπει τετοιο κακο παιχνιδι.....

ανεκαθεν πιστευα οτι το παθος μονο του δεν φερνει αποτελεσματα ( παρα μονο προσωρινα )...παθος + συγκεντρωση ομως ειναι θανατηφορος συνδυασμος...το εχουμε κανει αρκετες φορες φετος...σημερα ελπιζω να ηταν η εξαιρεση ! ! !

χαίρομαι που υπάρχει και άλλη ΛΙΜΟΖ....ύστερα από τόσων χρόνων μαθήματα επιτέλους κατάφερες ναγίνεις αυτό που το σώμα σου και το μυαλό σου ήξερε από καιρό ....ΚΛΩΝΟΣ μου....αμυντικός εξολοθρευτής...ευτυχώς κάτι έχω πάρει και εγώ και βάζω και κανά τριποντάκι τελευταίως....
34 έβαλε η παλία σου ομάδα και αυτά με το ζόρι

βρήκα ήδη γνωστό δικηγόρο ψηλό, μοντελοπνίχτη και πρόεδρο τη ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ να υποστηρίξει την έφεση του Λύκου

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΥΚΟΠΟΥΛΑ ΤΟΥ
nairepao
QUOTE(ts_10 @ Dec 20 2008, 12:08 ) *
Υ.Σ. Καλα ρε μαγκες εκει στη Κηφισια..δε μας ρωτησατε να σας πουμε τιποτα για το Πικερμι...στους τελευταιους 6 αγωνες που εχουμε παιξει στους 5 εχουμε πλακω8ει...οχι οσο εσεις αλλα παντα κατι γινεται...υπαρχει γενικα ενας ηλεκτρισμος στην ατμοσφαιρα...

αυτο ακριβως ρε φιλε...δεν ειναι οτι τα παιδια ειναι νταηδες ή κατι τετοιο, απλα απο το πρωτο δευτερολεπτο διαμαρτυροντουσαν για σφυριγματα που ηταν ο ορισμος του φαουλ (κυριως hand checking), και συνεχισαν να το καουν ακομα και οταν το σκορ ηταν 30-4...αυτο προκαλεσε πολυ εκνευρισμο και στις δυο πλευρες...
Alexny
QUOTE(junior # @ Dec 20 2008, 00:38 ) *
Τούφα-Μελίσσια 36-39 (16-16)
κακό ποιοτικά παιχνίδι και από τις δυο ομάδες η τούφα το πάλεψε και στο 1'15'' νικούσε για 5 πόντους αλλα τα μελισσια με πισμα και θέληση το γύρισαν και το πήραν το ματσάκι

Υ.Γ.: πολλές χαμένες βολές!!!!!!!!!!!!

και μετα σας πειραξε που ειχα μιλησει για αντιμπασκετ της τουφας
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ρε λαμογια βρηκατε ολοι εδαφος για να κανετε πλακα???

Οσο για την ημερα του παγκου ενα θα πω.
Τα παιδικα τραυματα δυσκολα τα ξεπερνουν καποιοι.

Ευτυχως που δεν ειχα τετοια εμπειρια ποτε.
nairepao
καλα ενημερωμενες πηγες με πληροφορησαν οτι το χτεσινο σκηνικο στην κηφισια μονο τυχαιο δεν ηταν...ο λυκος ειχε παρει προ πολλου την αποφαση να αποχωρησει, υπο τις πιεσεις των δεκαδων θαυμαστριων του που ειχαν βαρεθει να τον βλεπουν να ταλαιπωρειται στα γηπεδα, και ηθελε εναν θεαματικο τροπο να κλεισει την μπασκετικη του καριερα...

οι ιδιες πηγες αναφερουν οτι πλεον (αντιγραφοντας τον jordan που το γυρισε στο γκολφ και στο baseball) θα συμμετασχει σε αγωνες επιδειξης kick-boxing, thai-boxing, karate, fu-jo-pai,jiu-jitsu ελληνορωμαικης και παγκράτιου, με σκοπο την οικονομικη ενισχυση των απανταχου παγκοπαθών...

dimmar
QUOTE(ts_10 @ Dec 20 2008, 12:08 ) *
Καλημερα παιδες......ΟΦΗ- Ροδοπολη 60-47...Παλι με απουσιες παιξαμε, με διαιτητη να μου λεει κανουν τοσα φαουλ που δε μπορω να τα σφυραω ολα γιατι κοβεται ο ρυθμος, λες και παιζουμε μπαλα...παρολα αυτα το παλεψαμε το ματσακι αλλα δε τα καταφεραμε...Απορω πως ο ΟΦΗ εχει τοσες νικες με αυτη την ομαδα...τα σημαντικα για μας αρχιζουν μετα τις γιορτες και ελπιζουμε να ειμαστε ολοι μαχιμοι...

Υ.Σ. Καλα ρε μαγκες εκει στη Κηφισια..δε μας ρωτησατε να σας πουμε τιποτα για το Πικερμι...στους τελευταιους 6 αγωνες που εχουμε παιξει στους 5 εχουμε πλακω8ει...οχι οσο εσεις αλλα παντα κατι γινεται...υπαρχει γενικα ενας ηλεκτρισμος στην ατμοσφαιρα...

Ωπα ρε φιλε ροδοπολιτη.τι να μας πεις και εσυ για πολιτισμο τωρα ,με το γηπεδο κλουβι και τους οπαδους σας που βριζουν απο το πρωτο λεπτο ως το τελος.Μηπως ξεχασες τι εκανες φετος με το πικερμι;Ριξατε καπνογονα στο γηπεδο και δεν μπορουσαμε να παρουμε ανασα και μετα τρεχατε να ανοιξετε τις πορτες με 0 βαθμους εξω για να μην σας τιμωρησουν;το πικερμι αν και θα μπορουσε δεν εκανε ενσταση και σας την χαρισε,οκ;
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 20 2008, 15:55 ) *
Οσο για την ημερα του παγκου ενα θα πω.
Τα παιδικα τραυματα δυσκολα τα ξεπερνουν καποιοι.

Ευτυχως που δεν ειχα τετοια εμπειρια ποτε.

τι εννοεί ο ποιητής?
#13.
QUOTE(nairepao @ Dec 20 2008, 16:09 ) *
καλα ενημερωμενες πηγες με πληροφορησαν οτι το χτεσινο σκηνικο στην κηφισια μονο τυχαιο δεν ηταν...ο λυκος ειχε παρει προ πολλου την αποφαση να αποχωρησει, υπο τις πιεσεις των δεκαδων θαυμαστριων του που ειχαν βαρεθει να τον βλεπουν να ταλαιπωρειται στα γηπεδα, και ηθελε εναν θεαματικο τροπο να κλεισει την μπασκετικη του καριερα...

οι ιδιες πηγες αναφερουν οτι πλεον (αντιγραφοντας τον jordan που το γυρισε στο γκολφ και στο baseball) θα συμμετασχει σε αγωνες επιδειξης kick-boxing, thai-boxing, karate, fu-jo-pai,jiu-jitsu ελληνορωμαικης και παγκράτιου, με σκοπο την οικονομικη ενισχυση των απανταχου παγκοπαθών...



Τελικά ρε παιδιά πόσα δελτία και ποια κρατήθηκαν; Συμμετείχαν και προπονητές στη φασαρία;

Αυτοκτονία Κηφισιάς πάντως η όλη ιστορία...είναι δυνατόν να μην υπήρχαν 2-3 πιο ψύχραιμοι να καλμάρουν την κατάσταση; Απ' αυτά που διάβασα πάντως δεν είδα κάποιο σοβαρό λόγο για το ξύλο και μου κάνει εντύπωση γιατί τα παιδιά της Κηφισιάς γενικά δεν ψάχνονται για καβγά...

Ρε λύκε και nairepao γράψτε κάτι πιο συγκεκριμένο...
tas13
ΠΑΟ Δαφνη - Περισσος 55-82 (περιπου)

Το παιχνιδι δε χωραει κριτικη..Παιξαμε κατα διαστηματα καλο μπασκετακι,ο αντιπαλος εξαλλου δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και ετσι θα κανουμε ηρεμα και καλα Χριστουγεννα..Ειχε δυο περιεργα παντως αυτο το ματσακι..Πρωτον παιξαμε και οι δυο με μπλε,σκουρο αυτοι ανοιχτο εμεις και δευτερον ειχαν 2-3 παιχτες που πρεπει να ηταν γυρω στα 40..Μπραβο τους και χαρα στο κουραγιο τους..
Ξεκουραση και αποτοξινωση τωρα,ανακτηση δυναμεων και αποκτηση περισσοτερης ορεξης που τη χασαμε τωρα τελευταια γιατι ακολουθει πολυ πολυ δυσκολη συνεχεια..

Υ.Γ.1:Πρωτη φορα οσο γραφω στο forum βλεπω τοσο κινηση και σχολια πρωτη μερα μετα το ματς και η αιτια νομιζω ειναι το επεισοδιακο παιχνιδι της Κηφισιας..Α ρε Λυκε ξεσηκωνετε ολοκληρο forum για παρτι σου..

Υ.Γ.2:Για εσας λαμογια της ομαδας μου που με διαβαζετε και γελατε για σοβαρευτειτε λιγο..
ts_10
QUOTE(dimmar @ Dec 20 2008, 16:36 ) *
Ωπα ρε φιλε ροδοπολιτη.τι να μας πεις και εσυ για πολιτισμο τωρα ,με το γηπεδο κλουβι και τους οπαδους σας που βριζουν απο το πρωτο λεπτο ως το τελος.Μηπως ξεχασες τι εκανες φετος με το πικερμι;Ριξατε καπνογονα στο γηπεδο και δεν μπορουσαμε να παρουμε ανασα και μετα τρεχατε να ανοιξετε τις πορτες με 0 βαθμους εξω για να μην σας τιμωρησουν;το πικερμι αν και θα μπορουσε δεν εκανε ενσταση και σας την χαρισε,οκ;



Ναι προφανως εσας οι οπαδοι σας ψελνουν μελωδιες και υμνους ....και ραινουν με γαρυφαλλα τους αντιπαλους παιχτες..Οσο για το καπνογονο εχεις δικιο δεν ηταν σωστο,αλλα δε σας χαλασε καθολου...μας εκοψε το ρυθμο και αντι για 40 φαγατε μονο 20....δεν ειναι τυχαιο οτι ολες οι ομαδες το ιδιο λενε για εσας...και αμα δεν ειχατε το γηπεδο που πρεπει να υπολογιζεις τα μποφορ για να σουταρεις θα εισασταν ακομα στη Δ...οκ???

Τελικα ποσα δελτια και απο ποιους κρατηθηκαν??
nairepao
QUOTE(#13. @ Dec 20 2008, 19:22 ) *
Τελικά ρε παιδιά πόσα δελτία και ποια κρατήθηκαν; Συμμετείχαν και προπονητές στη φασαρία;

Αυτοκτονία Κηφισιάς πάντως η όλη ιστορία...είναι δυνατόν να μην υπήρχαν 2-3 πιο ψύχραιμοι να καλμάρουν την κατάσταση; Απ' αυτά που διάβασα πάντως δεν είδα κάποιο σοβαρό λόγο για το ξύλο και μου κάνει εντύπωση γιατί τα παιδιά της Κηφισιάς γενικά δεν ψάχνονται για καβγά...

Ρε λύκε και nairepao γράψτε κάτι πιο συγκεκριμένο...

Δεν γινοταν τιποτα Βαιε, εγω προσπαθησα να κρατησω τον Φιλιππο και τον Τασο, αλλα μεχρι να τους φτασω ο παγκος του Πικερμιου ειχε ηδη χιμηξει και ειδικα δυο ατομα-οχι παιχτες- απο αυτους ηταν σε εξαλλη κατασταση και ειχαν πιασει και ασχετους...ενα ατομο συγκεκριμενα το οποιο δεν ξερω τι ρολο βαραει στο πικερμι ηταν σαν ψυχοπαθης...γενικα η κατασταση ξεφυγε σε χρονο μηδεν...και εληξε αφου επεσε οτι ηταν να πεσει...

5 δελτια κρατηθηκαν απο εμας, τα 2 εντελως αδικα μιας και το ενα ηταν ενος παιδιου που πηγε να χωρισει, και το αλλο ηταν ενος 16χρονου που απλα σηκωθηκε απο τον παγκο...τα αλλα ηταν απολυτως δικαια...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Dec 20 2008, 22:11 ) *
Δεν γινοταν τιποτα Βαιε, εγω προσπαθησα να κρατησω τον Φιλιππο και τον Τασο, αλλα μεχρι να τους φτασω ο παγκος του Πικερμιου ειχε ηδη χιμηξει και ειδικα δυο ατομα-οχι παιχτες- απο αυτους ηταν σε εξαλλη κατασταση και ειχαν πιασει και ασχετους...ενα ατομο συγκεκριμενα το οποιο δεν ξερω τι ρολο βαραει στο πικερμι ηταν σαν ψυχοπαθης...γενικα η κατασταση ξεφυγε σε χρονο μηδεν...και εληξε αφου επεσε οτι ηταν να πεσει...

5 δελτια κρατηθηκαν απο εμας, τα 2 εντελως αδικα μιας και το ενα ηταν ενος παιδιου που πηγε να χωρισει, και το αλλο ηταν ενος 16χρονου που απλα σηκωθηκε απο τον παγκο...τα αλλα ηταν απολυτως δικαια...

Γιατι ρε καμπριο, το δικο μου κρατηθηκε δικαια???
Εγω να χωρισω πηγα.

Οσο για τις μπουνιες που εριξα, δεν το ηθελα
ηταν εξοστρακισμος.
Θα το πει και ο Κουγιας στον δικαστη αλλωστε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.