Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Sep 4 2008, 00:02 ) *
χαιρετω την παλιοπαρεα της γέσκα.......................... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

υπο φυσιολογικες συνθηκες θα επρεπε φετος να γραφω στην β' εσκα ( αφου ανεβηκε ο Γερακας ), αλλα ναμαι παλι εδω στα γνωστα κατατοπια....δυσκολη αποφαση αλλα σκεφτηκα τα εξης :

1) μετα απο πολλα χρονια μπασκετ αποφασισα οτι η γ΄εσκα εκφραζει απολυτα το μπασκετικο μου ταλεντο ( ή αταλαντο )....η κουλοσυνη μου ειναι οτι πρεπει για την γ΄..αυτη η κατηγορια φτιαχτηκε για κατι κουτσους σαν και εμενα blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif

2) το να πιεστω παραπανω σε προπονησεις και προσπαθεια ( οπως λογικα θα χρειαζοταν στην β΄εσκα ) στην ηλικια που ειμαι πια ( α ρε παππου ) θα με αφησει με ενα ποδι, ενα χερι και στο τελος θα παιζω μπασκετ μονο στο playstation 3 ...

3) στην β΄εσκα μου ειπαν οτι απαγορευεται να φερνω φαι στο γηπεδο πριν τον αγωνα και στα αποδυτηρια sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

4) ηθελα και παλι να εχω αντιπαλο το υπερκουλαδι και υπερταγαρι κο ΛΥΚΟ για να τον κανω ρομπα και παλι...

Ετσι λοιπον , αφου παρακαλεσα οτι ομαδα γ΄εσκα βρηκα icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif , στο τελος και ενω τελειωναν οι μεταγραφες και κανενας δεν ασχολιοταν με τα κιλα μου, βρεθηκαν τα lal1-sm.gif lal1-sm.gif ΜΕΛΙΣΣΙΑ lal1-sm.gif lal1-sm.gif και με πηραν για να συμπληρωσω την 25 αδα....

οπως και περσι θαχουμε πολλα να πουμε και να σχολιασουμε...

ελπιζω να εχουμε ολοι μια καλη χρονια, να ευχαριστηθουμε το μπασκετακι και προπαντων μακρια απο τραυματισμους....

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

blove.gif blove.gif blove.gif

σχολια για τον ομιλο κτλ....σε επομενα Post

υ.γ ΛΥΚΟ ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΙΙΙΙΙΙ..... kill: kill.gif kill.gif ugly1.gif ugly_tocktock.gif torture.gif

Παντοφλινο δυστυχως για σενα φετος
δεν θα ειμαστε μονο εγω και ο Τσεπελης στη ομαδα
που θα μπορουμε να βαλουμε την μπαλα στο πλεκτο.

Δυστυχως για σενα,
το γνωστο σηριαλ ''Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ''
φετος θα εχει πολλα επεισοδια
και μεγαλη τηλεθεαση.
gk1
QUOTE(#13. @ Aug 29 2008, 22:17 ) *
Λύκε θα έχεις πολλή δουλειά, ο όμιλος τουλάχιστον σε επίπεδο ονομάτων ομάδων φαίνεται πολύ δύσκολος.

τι δουλεια να εχει ο καημενος που ειναι τυχερος που δε θα με βρει και παλι μπροστα του! smiley.gif
δυστυχως αν και ειχα καποιες ελπιδες να παιξω φετος τελικα το γονατο δεν εφτιαξε οσο θα περιμενα και η επεμβαση θα αργησει μερικους μηνες!
ελπιζω να εχετε ολη μια καλη χρονια χωρις τραυματισμους και να ειναι ενα ωραιο πρωταθλημα χωρις τα περσινα... evilmonkey.gif
ο ομιλος με μια πρωτη ματια φαινεται σχετικα δυσκολος αλλα αν δεν δουμε ολες τις ομαδες μεσα στο γηπεδο τιποτα δεν ειναι σιγουρο!!
αυτο που σε πρωτη φαση μπορω να πω ειναι για την ομαδα μου οτι τα πραγματα θα ειναι πολυ δυσκολα και δυστυχως καμια σχεση με περυσι και πολυ περισσοτερο με το 2006!
αντι να γινονται βηματα εμπρος παμε πισω και ελπιζω οτι ολοι οι συμπαικτες μου να κανουν οτι μπορουν για να μην επιβεβαιωθω γιατι ειναι δυσκολο να βλεπεις να θες και να μην μπορεις να βοηθησεις!!
68.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gk1 @ Sep 6 2008, 11:07 ) *
τι δουλεια να εχει ο καημενος που ειναι τυχερος που δε θα με βρει και παλι μπροστα του! smiley.gif
δυστυχως αν και ειχα καποιες ελπιδες να παιξω φετος τελικα το γονατο δεν εφτιαξε οσο θα περιμενα και η επεμβαση θα αργησει μερικους μηνες!
ελπιζω να εχετε ολη μια καλη χρονια χωρις τραυματισμους και να ειναι ενα ωραιο πρωταθλημα χωρις τα περσινα... evilmonkey.gif
ο ομιλος με μια πρωτη ματια φαινεται σχετικα δυσκολος αλλα αν δεν δουμε ολες τις ομαδες μεσα στο γηπεδο τιποτα δεν ειναι σιγουρο!!
αυτο που σε πρωτη φαση μπορω να πω ειναι για την ομαδα μου οτι τα πραγματα θα ειναι πολυ δυσκολα και δυστυχως καμια σχεση με περυσι και πολυ περισσοτερο με το 2006!
αντι να γινονται βηματα εμπρος παμε πισω και ελπιζω οτι ολοι οι συμπαικτες μου να κανουν οτι μπορουν για να μην επιβεβαιωθω γιατι ειναι δυσκολο να βλεπεις να θες και να μην μπορεις να βοηθησεις!!
68.gif

Ενας ενας εμφανιζεστε πουλακια μου,
σαν τα σαλιγκαρια μετα την βροχη.

Τοσο πολυ με φοβαστε ολοι που αποφασισατε
να κοψετε το μπασκετακι για να μην με βρειτε αντιπαλο??????
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
gk1
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 6 2008, 11:55 ) *
Ενας ενας εμφανιζεστε πουλακια μου,
σαν τα σαλιγκαρια μετα την βροχη.

Τοσο πολυ με φοβαστε ολοι που αποφασισατε
να κοψετε το μπασκετακι για να μην με βρειτε αντιπαλο??????
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

τι λες βρε καημενε???
αχ τιποτα δεν ετκιμησες περσι νομιζς στο τελος και κανονικα αν επαιζα θα σε τιμωρουσα στον επομενο αγωνα γιατι βγαζεις γλωσσα μικρο ανοητο λυκακι icon_drunk.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gk1 @ Sep 6 2008, 14:52 ) *
τι λες βρε καημενε???
αχ τιποτα δεν ετκιμησες περσι νομιζς στο τελος και κανονικα αν επαιζα θα σε τιμωρουσα στον επομενο αγωνα γιατι βγαζεις γλωσσα μικρο ανοητο λυκακι icon_drunk.gif

Κοιτα να γινεις καλα και ασε τα παραμυθια.

Του χρονου θα σε παρω να παιξεις στην Β.
kotzito
Ξερουμε ποτε ξεκιναει το πρωταθλημα;
unknown
QUOTE(EAST END @ Sep 2 2008, 16:57 ) *
Αποκλείεται.Πέρσυ σώθηκαν στο παρά 1 .Δεν έκαναν αλλαγές άρα μία απο τα ίδια και φέτος.Για σωτηρία τους βλέπω.Για το Ηράκλειο ξέρει κανείς;Είναι στην ομάδα παιδιά που την ανέβασαν;Αν είναι τότε αυτόματα είναι και το πρώτο φαβορί για άνοδο εύκολα.Πόρτο ράφτη ξέρετε τι παίζει;Έχουν πάρει σίγουρα το καλό το 3άρι απο τα Καλύβια (νομίζω το 9 φόραγε).Τί άλλο έχουν;;

Ο Τσαντούλης δόθηκε στον Πόρτο Ράφτη απο το Μαρκόπουλο ,ηταν δανεικός στα Καλύβια οπως και ο Γκίκας .
Επίσης ο Παπαγιάννης (Μαρκόπουλο ) στην θέση ενα είναι ενας πολύ καλός και εμπειρος παίκτης και εάν προπονηθή κανονικά θα βοηθήσει πάρα πολύ .
3 laloun kai 2 xoreuoun
Καλησπερα στην παλιοπαρεα......Καλο χειμωνα σε ολους και καλη μπασκετικη χρονια χωρις τραυματισμους.....

Δεν ειναι εδω η θεση μου να γραφω καθως τελικα παρεμεινα στην Πεντελη για λογους οπως να ανεβασουμε την ομαδα παλι τρενο και δευτερον δεν ειμουν σιγουρος κατα ποσο μπορω να παιξω σωστο μπασκετ μετα τους περσινους τραυματισμους.

Λυκακο, Τριποντερ θα ερθω να σας καμαρωσω οταν θα παιξετε με την Ιριδα εδω στην Πετρουπολη καθως ειναι διπλα στο σπιτι μου.....

Οι πληροφοριες μου λενε οτι η Ιριδα κρατησε ολο τον περσινο κορμο, επιστρεφουν και καποια πολυ συμαντικα στελεχη που φυγαν στα μεσα της περσινης περιοδου για να υπηρετησουν την μαμα πατριδα....και αυτος ηταν ο λογος που τελικα πεσαν...καναν και καποιες καλες προσθηκες και αυτοματα τους βαζω στα φαβορι για ανοδο.

Λοιπον αντε και παλι καλη σεζον να εχουμε και θα συναντηθουμε ισως σε καποιο γηπεδο!!!!!
team10
αρα ειναι φαβορι για την ανοδο.μεχρι στιγμησ εχουμε ιρισ πετρουπολησ,πορτο ραφτη,οφη ηρακλειου,περισσοσ και κηφισια!!!!!!!!!
team10
αλλα να εχετε στο μυαλο σασ και την εκπληξη!!!!!!!!!!!!
θα περασουμε ενα συναρπαστικο χειμωνα
3 laloun kai 2 xoreuoun
Ο Τριποντερ ειναι μεγαλο λαμογιο και για αυτο βαζω και τα Μελισσια στην ομαδες που θα κυνηγησουν την ανοδο...Μην ξεχναμε οτι στο παλμαρε του εχει παρει 2 ομαδες στα 2 προηγουμενα χρονια απο την Γ' Εσκα και τις ανεβασε στην Β ' Εσκα....Γιατι να μην κανει το 3 στα 3
dragan #12#
τελικά πόλλες ομάδες δηώνουν πως πάνε για άνοδο....για να δούμε....
EAST END
QUOTE(dragan #12# @ Sep 9 2008, 14:12 ) *
τελικά πόλλες ομάδες δηώνουν πως πάνε για άνοδο....για να δούμε....

Σας ξαναλέω...Ξεχάστε τα Μελλίσια.μία απο τα ίδια θα είναι και φέτος(σωτηρία)
dragan #12#
QUOTE(EAST END @ Sep 9 2008, 16:08 ) *
Σας ξαναλέω...Ξεχάστε τα Μελλίσια.μία απο τα ίδια θα είναι και φέτος(σωτηρία)

Δεν είναι μονο τα Μελίσσια που δηλώνουν άνοδο. Ιρις, Περισσός, Ηράκλειο, Κηφισιά και ίσως ανοιχτούν κι άλλοι....
nikefalin
QUOTE(dragan #12# @ Sep 10 2008, 11:05 ) *
Δεν είναι μονο τα Μελίσσια που δηλώνουν άνοδο. Ιρις, Περισσός, Ηράκλειο, Κηφισιά και ίσως ανοιχτούν κι άλλοι....

όλα θα φανούν στο γήπεδο, αν κάποιος έχει ολοκληρωμένη εικόνα από όλα τα καινούργια ρόστερ , ας δώσει εικόνα...
dragan #12#
QUOTE(nikefalin @ Sep 10 2008, 11:43 ) *
όλα θα φανούν στο γήπεδο, αν κάποιος έχει ολοκληρωμένη εικόνα από όλα τα καινούργια ρόστερ , ας δώσει εικόνα...

Σίγουρα, στα λόγια είναι όλοι φαβορί....το γήπεδο είναι ο καθρέφτης...αλλά ακόμα αργεί το πρωτάθλημα όποτε κουβέντα να γίνεται....φιλολογικά να μάθουμε τι γίνεται....
dragan #12#
Tι έγινε ρε παιδια πολύ νέκρα...κανα φιλικό κανα νεο του ομίλου?
triponter
καλησπέρα παιδιά....

απο οτι βλεπω υπαρχει σχετικη ησυχια στο φορουμ...περσι η παρεα της γ'εσκα εσκισε σε αυτον τον χωρο..ελπιζω και φετος να υπαρχει αναλογη συμμετοχη και βεβαια παντα στο φιλικο κλιμα που ειχαμε...

θα εχουμε σημαντικες απωλειες φετος ( π.χ 3 ΛΑΛΟΥΝ, 3 ΧΟΡΕΥΟΥΝ, ΤΦ ΛΑΓΟΝΗΣΙ, LORD, BABIC και αλλους πολλους, αλλα σιγουρα θα εχουμε και καινουριες συμμετοχες...

η ομαδα μου υστερα απο 3 βδομαδες προετοιμασια εδωσε τον πρωτο της επισημο αγωνα για το κυπελλο εκτος εδρας με ομαδα που παιζει στην ΄γ εσκα επισης αλλα σε αλλο ομιλο ( ανεβηκε περσι απο δ' )//

τελικα κερδισαμε υστερα απο εναν πολυ δυνατο αγωνα με πολλες μαχες σωμα με σωμα.. ( ρε ορεξη που την ειχαν 2 το μεσημερι Κυριακης...)


ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ=45-51

οπως δειχνει και το σκορ αμυντικα ειμασταν αρκετα καλοι ( και λεω αρκετα γιατι θεωρω οτι οι αντιπαλοι δεν ειχαν καποιο ιδιαιτερο επιθετικο ταλεντο )....αν θεωρησεις οτι επαιξα και εγω μου φαινεται παραξενο που φαγαμε τοσους λιγους w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

τελοσπαντων το προβλημα ηταν επιθετικο..φτιαξαμε καποιες λιγες φασεις και βγαλαμε αρκετα ελευθερα σουτ...αλλα ειμασταν πολυ αστοχοι!!! εγω μαλλον παιρνω το παρασημο του επισημου τουβλερ της ομαδας.., αλλα σε καλο θα μας βγει μιας και χτιστικε πιο γρηγορα το καινουριο κλειστο των Μελισσιων,,,

Θεωρω την αστοχια μας κατι φυσικο μιας και ειμαστε στην αρχη ακομα και σιγουρα θα βελτιωθουμε πολυ..αλλωστε γινεται πολυ καλη δουλεια στις προπονησεις...

Το σημαντικο ειναι οτι πηραμε την νικη και θα παιξουμε και αλλον επισημο αγωνα....

Συνεχεια εχει με ενα πολυ δυνατο φιλικο με τον Κρονο Γερακα την παλια μου ομαδα, που δυναμωσε πολυ φετος....

αυτα για αρχη.,,συμπερασματα τοσο νωρις παντως δεν μπορουν να βγουν.....

περιμενουμε και νεα απο τον ΛΥΚΟ...( αληθεια που χαθηκε??? ρε προβατο εβγα εξω...ή καταλαβες οτι θα παιζεις παγκο φετος και εκανες ψιλοτουμπεκι??)
nikefalin
QUOTE(triponter @ Sep 24 2008, 00:06 ) *
περιμενουμε και νεα απο τον ΛΥΚΟ...( αληθεια που χαθηκε??? ρε προβατο εβγα εξω...ή καταλαβες οτι θα παιζεις παγκο φετος και εκανες ψιλοτουμπεκι??)

ο Λύκος έχει εξαντληθεί να στέλνει μυνήματα στο Δικανο στο ραδιόφωνο και να κερδίζει κάτι τραπέζια σε ουζερί laugh.gif laugh.gif
dominik
γεια χαρα κ απο μενα!
ειχα προβληματα με ιντερνετ κ μολις τ εφτιαξα!
καλη χρονια παιδες με υγεια και ....χαλαααρα!ειτε πεσει καποιος ειτε ανεβει,δε διαφερει πολυ!
το χαβαλε μας να κανομε!
στα του ομιλου,πραγματικα θα ναι ενας δυνατος ομιλος με πολλες ομαδες που θα πανε για ανοδο!
σχετικα ομως με τους υποψηφιους για υποβιβασμο,ισως πρεπει να βαλουμε σ αυτο το γκρουπ και την παλληνη..
σε προηγουμενα τοπικ ειδα πως εφυγαν πολλοι..πετριανιδης,γαλανακης[ραφηνα],παρχα
ριδης[γερακα],παπαβασιλειου[σπατα] και ακουσα πως φευγουν τελακης,αβαγιαννος και οι αδερφοι λαππα[με καθε επιφυλαξη οι 2 τελευταιοι].
αντιθετα απο μεταγραφες εμαθα πως πηρε τον Διδαχο,γεγονος που δειχνει πως θα στηριχτει πολυ στους μικρους,που περσι στα τελευταια ματς εδειξαν οτι εχουν μελλον!
καλη χρονια!
triponter
QUOTE(dominik @ Sep 24 2008, 10:19 ) *
σε προηγουμενα τοπικ ειδα πως εφυγαν πολλοι..πετριανιδης,γαλανακης[ραφηνα],παρχα
ριδης[γερακα],παπαβασιλειου[σπατα] και ακουσα πως φευγουν τελακης,αβαγιαννος και οι αδερφοι λαππα[με καθε επιφυλαξη οι 2 τελευταιοι].
αντιθετα απο μεταγραφες εμαθα πως πηρε τον Διδαχο,γεγονος που δειχνει πως θα στηριχτει πολυ στους μικρους,που περσι στα τελευταια ματς εδειξαν οτι εχουν μελλον!
καλη χρονια!


η παλληνη οντως ειναι πολυ αποδυναμωμενη...ηρθαν ΔΙΔΑΧΟΣ & ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ.. και οι δυο μεγαλοι σε ηλικια και μαλιστα συμπαιχτες παλια στην Αγια Παρασκευη... ο Παρχαριδης πηγε στον Κρονο Γερακα, ο Τελακης νομιζω Τριαφυλιακο ( ή τελοσπαντων στην ομαδα που εχει προπονητη τον Σιταρα, γ έσκα), ο Γαλανακης και ο Πετριανιδης εκαναν το μεγαλο DEAL και ανεβηκαν στα σαλονια της α΄εσκα στην Ραφηνα..

οι παιχτες αυτοι δεν αναπληρωθηκαν...αν και ειναι νωρις να πουμε πολλα θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραματα για αυτους φετος....

Τους ευχομαι καλη επιτυχια μιας και τρεφω μια συμπαθεια στους γειτονες...και ιδιαίτερα στον προπονητη τους αν εχει μεινει ο ιδιος ( ΤΑΜΠΑΚΗΣ )...και στο φιλο μου ΗΛΙΟΠΟΥΛΟ...

αντε να δουμε...
triponter
καλησπέρα...

Μολις τελειωσαμε ενα ακομα φιλικο, αυτην την φορα το πιο δυνατο με αντιπαλο τον Κρονο Γερακα ( β΄εσκα ).. Μια ομαδα με πολλους καλους παιχτες, υψη ( ψηλοί 2-2.05μ) και γυμνασμενα κορμια...

χασαμε σιγουρα καμια 10 - 15 αρια...

Νομιζω οτι ειμασταν μια απο τα ιδια οπως στο κυπελλο... ( βεβαια αλλα τα μεγεθη μιας και ο Κρονος ειναι πολυ πιο καλη ομαδα απο τον Διαγορα...καμια σχεση θα ελεγα...)....και εννοω οτι ειχαμε πολυ καλη αμυνα, ιδιως μεσα στην ρακετα δεν περασε κουνουπι, παρα τα μπογια των αντιπαλων.....παθος και πιεση ειναι τα οπλα μας...

Το προβληματα ομως μενει ακομα στην επιθεση...εκει χρειαζομαστε σιγουρα δουλεια τοσο ατομικα ο καθενας, οσο και ομαδικα ( συστηματα & δεσιμο ομαδας ).....μακαρι να υπηρχε ο χρονος να μαζευομασταν ολοι στις προπονησεις...

Τελοσπαντων....εχουμε ακομα πολυ δρομο μεχρι την αρχη των επισημων αγωνων....

τελος τα φιλια μου στους παλιους συμπαιχτες μου και βεβαια στον συμφορουμιστα κο LORD, ο οποίος ειναι ο ιδανικος συμπαιχτης για να σε κανει μαγκα icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
triponter
α
EAST END
QUOTE(triponter @ Sep 26 2008, 01:02 ) *
η παλληνη οντως ειναι πολυ αποδυναμωμενη...ηρθαν ΔΙΔΑΧΟΣ & ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ.. και οι δυο μεγαλοι σε ηλικια και μαλιστα συμπαιχτες παλια στην Αγια Παρασκευη... ο Παρχαριδης πηγε στον Κρονο Γερακα, ο Τελακης νομιζω Τριαφυλιακο ( ή τελοσπαντων στην ομαδα που εχει προπονητη τον Σιταρα, γ έσκα), ο Γαλανακης και ο Πετριανιδης εκαναν το μεγαλο DEAL και ανεβηκαν στα σαλονια της α΄εσκα στην Ραφηνα..

οι παιχτες αυτοι δεν αναπληρωθηκαν...αν και ειναι νωρις να πουμε πολλα θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραματα για αυτους φετος....

Τους ευχομαι καλη επιτυχια μιας και τρεφω μια συμπαθεια στους γειτονες...και ιδιαίτερα στον προπονητη τους αν εχει μεινει ο ιδιος ( ΤΑΜΠΑΚΗΣ )...και στο φιλο μου ΗΛΙΟΠΟΥΛΟ...

αντε να δουμε...

Καλησπέρα.Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση :ΟΗλιόπουλοσ που λές είναι ο Βαγγέλης ;;;Παλιόσ παίκτησ Παπάγου και Αγ.Παρασκευής;;;
Όσο για τον Σιταρά που γράφεισ έχει πάει στο Ψυχικό(Ποσειδώνας)
triponter
QUOTE(EAST END @ Sep 26 2008, 14:41 ) *
Καλησπέρα.Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση :ΟΗλιόπουλοσ που λές είναι ο Βαγγέλης ;;;Παλιόσ παίκτησ Παπάγου και Αγ.Παρασκευής;;;
Όσο για τον Σιταρά που γράφεισ έχει πάει στο Ψυχικό(Ποσειδώνας)


γεια σου φιλε μου..

Ναι αυτος ειναι ο Βαγγελακης που λεω...!καλος παιχτης και μαχητης ακομα και τωρα...πολυ παθος για μπασκετ, παρα τους τραυματισμους που εχει κατα καιρους...συγχαρητηρια 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

οντως εχεις δικιο για Σιταρα..τωρα το θυμηθηκα..Αρα εκει παιζει και ο ΤΕΛΑΚΗΣ....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Sep 24 2008, 00:06 ) *
καλησπέρα παιδιά....

απο οτι βλεπω υπαρχει σχετικη ησυχια στο φορουμ...περσι η παρεα της γ'εσκα εσκισε σε αυτον τον χωρο..ελπιζω και φετος να υπαρχει αναλογη συμμετοχη και βεβαια παντα στο φιλικο κλιμα που ειχαμε...

θα εχουμε σημαντικες απωλειες φετος ( π.χ 3 ΛΑΛΟΥΝ, 3 ΧΟΡΕΥΟΥΝ, ΤΦ ΛΑΓΟΝΗΣΙ, LORD, BABIC και αλλους πολλους, αλλα σιγουρα θα εχουμε και καινουριες συμμετοχες...

η ομαδα μου υστερα απο 3 βδομαδες προετοιμασια εδωσε τον πρωτο της επισημο αγωνα για το κυπελλο εκτος εδρας με ομαδα που παιζει στην ΄γ εσκα επισης αλλα σε αλλο ομιλο ( ανεβηκε περσι απο δ' )//

τελικα κερδισαμε υστερα απο εναν πολυ δυνατο αγωνα με πολλες μαχες σωμα με σωμα.. ( ρε ορεξη που την ειχαν 2 το μεσημερι Κυριακης...)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ=45-51

οπως δειχνει και το σκορ αμυντικα ειμασταν αρκετα καλοι ( και λεω αρκετα γιατι θεωρω οτι οι αντιπαλοι δεν ειχαν καποιο ιδιαιτερο επιθετικο ταλεντο )....αν θεωρησεις οτι επαιξα και εγω μου φαινεται παραξενο που φαγαμε τοσους λιγους w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

τελοσπαντων το προβλημα ηταν επιθετικο..φτιαξαμε καποιες λιγες φασεις και βγαλαμε αρκετα ελευθερα σουτ...αλλα ειμασταν πολυ αστοχοι!!! εγω μαλλον παιρνω το παρασημο του επισημου τουβλερ της ομαδας.., αλλα σε καλο θα μας βγει μιας και χτιστικε πιο γρηγορα το καινουριο κλειστο των Μελισσιων,,,

Θεωρω την αστοχια μας κατι φυσικο μιας και ειμαστε στην αρχη ακομα και σιγουρα θα βελτιωθουμε πολυ..αλλωστε γινεται πολυ καλη δουλεια στις προπονησεις...

Το σημαντικο ειναι οτι πηραμε την νικη και θα παιξουμε και αλλον επισημο αγωνα....

Συνεχεια εχει με ενα πολυ δυνατο φιλικο με τον Κρονο Γερακα την παλια μου ομαδα, που δυναμωσε πολυ φετος....

αυτα για αρχη.,,συμπερασματα τοσο νωρις παντως δεν μπορουν να βγουν.....

περιμενουμε και νεα απο τον ΛΥΚΟ...( αληθεια που χαθηκε??? ρε προβατο εβγα εξω...ή καταλαβες οτι θα παιζεις παγκο φετος και εκανες ψιλοτουμπεκι??)



QUOTE(nikefalin @ Sep 24 2008, 01:49 ) *
ο Λύκος έχει εξαντληθεί να στέλνει μυνήματα στο Δικανο στο ραδιόφωνο και να κερδίζει κάτι τραπέζια σε ουζερί laugh.gif laugh.gif

Ημουν Αφρικη ρε λαμογια.
Σημερα γυρισα.

Ετοιμαστειτε να ανεβασουμε το τοπικ
γιατι πολυ νεκρα βλεπω.
jhantzop
QUOTE(triponter @ Sep 26 2008, 19:48 ) *
γεια σου φιλε μου..

Ναι αυτος ειναι ο Βαγγελακης που λεω...!καλος παιχτης και μαχητης ακομα και τωρα...πολυ παθος για μπασκετ, παρα τους τραυματισμους που εχει κατα καιρους...συγχαρητηρια 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

οντως εχεις δικιο για Σιταρα..τωρα το θυμηθηκα..Αρα εκει παιζει και ο ΤΕΛΑΚΗΣ....


Βρε τον Βαγγελάκη!! ακόμα παίζει το θηρίο; όποιος τον δει να του δώσει χαιρετίσματα από τον ψηλό του σχολείου στον Χολαργό tongue.gif θα πάω να τον δω σε κανένα παιχνίδι να θυμηθούμε τα παλιά... είχε περάσει και από Ολυμπιάδα Παπάγου θυμάμαι...
nairepao
τελευταια ενημερωση:

Πριν απο λιγες μερες πετυχα τον triponter καπου στο Μαρουσι που ειχε παει να κλεισει κατι επαγγελματικα deals με ενα πολυεθνικο κολοσσο, απο αυτους που τους εχει και τους τρεχει...ο τυπος εχει γινει διπλασιος!
Μου ειπε οτι εχει γινει απο τα πολλα παιδάκια και τις μπιφτεκιές ετσι, αλλα εγω τον εκοψα να το εχει γυρισει στο βαρυτζιλικι στις σκονες και στο αερομπικ...πιστευω οτι φετος θελει να βασισει την αμυνα του στον ογκο, και γιαυτο ρωτησα και εμαθα οτι παει 4 προπονησεις την βδομαδα εκ των οποιων οι δυο διπλες (μεαπόλα) και μια πρπονηση για ενδυναμωση ξεχωριστη...και γυρναει απο δω κι απο κει και παραμυθιαζει τον κοσμο οτι το εχει ριξει στις κραιπαλες και στα οργια φαγητου, αλλα στην πραγματικοτητα ο τυπος εχει γινει μια αμορφη μαζα μυων που προκαλει δεος στους επιτιθεμενους καλαθοσφαιριστες και στους υποψηφιους εργοδοτες...το νου σας λοιπον, και απο οσα λεει για την παρτη του τα μισα να πιστευετε, παει να αιφνιδιασει...
#13.
Λύκε τι έγινε χθες τι κάνατε στο κύπελο;

Δυστυχώς δε μπόρεσα να έρθω τελικά, αλλά στο πρωτάθλημα θα είμαι πιο συνεπής...
#13.
QUOTE(#13. @ Oct 4 2008, 21:43 ) *
Λύκε τι έγινε χθες τι κάνατε στο κύπελο;

Δυστυχώς δε μπόρεσα να έρθω τελικά, αλλά στο πρωτάθλημα θα είμαι πιο συνεπής...


A μάλιστα τώρα είδα το σχετικό post στο topic του κυπέλου. Συγχαρητήρια, μακάρι έτσι και στο πρωτάθλημα, άλλωστε εκεί μετράει πολύ περισσότερο.

Έχω μεγάλη περιέργεια να δω την ομάδα, έχω το προαίσθημα ότι η περσινή ταλαιπωρία δε θα έχει καμιά σχέση με τη φετινή πορεία... smile.gif
Mitsaras7
kalispera paidia...sas xairetw apto menidi..AXARNHS calling...kali xronia se olous
nikefalin
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 5 2008, 15:58 ) *
kalispera paidia...sas xairetw apto menidi..AXARNHS calling...kali xronia se olous

Μητσάρα καλωσόρισες, καλή διαμονή εδώ icon_wave.gif

όπως θα προσέξεις , γράφουμε όλοι με ελληνικούς χαρακτήρες, σε παρακαλώ τήρησε το, επίσης ρίξε και μια ματιά στον κανονισμό λειτουργίας smile.gif
street10
afro.gif afro.gif afro.gif
Mitsaras7
ΟΚ ΣΟΡΡΥ..ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΑ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ...Κ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 5 2008, 21:16 ) *
ΟΚ ΣΟΡΡΥ..ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΑ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ...Κ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ

Ποιος ακριβως Δημητρης εισαι?
milos babic
αφου δεν εγινα συμπαικτης με το λυκο φετος...
θα μου λειψετε ρεεεεεε!
αλλα νομιζω οτι ηδη εχει ερθει ο καιρος για ταβερνα....καλυβια χασια...κολωνακι και οπου αλλου...και θα μαι παρον!!!!!
παντοφλερ τ ακους?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Σε χθεσινοβραδυνο φιλικο
ο ΛΥΚΟΣ και τα λυκοπουλα του
καταπιαν με χαρακτηριστικη ανεση
τον ambula και τα amboulakia του.

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 72-52
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 7 2008, 17:18 ) *
Σε χθεσινοβραδυνο φιλικο
ο ΛΥΚΟΣ και τα λυκοπουλα του
καταπιαν με χαρακτηριστικη ανεση
τον ambula και τα amboulakia του.

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 72-52


Αγριες διαθεσεις εχει ο Λυκος για φετος..
Αφου καταφερε να "κατασπαραξει" τον μεγα ambula..τοτε.. 41.gif 41.gif
Mitsaras7
[quote name='ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.' date='Oct 6 2008, 01:02 ' post='233446']
Ποιος ακριβως Δημητρης εισαι?
[/quΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ ΛΕΓΟΜΑΙ.ΦΕΤΟΣ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΓΙΑΤΙ?ΕΣΥ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Προς Mitsaras7

Εγω επαιζα εκει 18 χρονια.
Περσι εφυγα.
Ειμαι ο ζωντανος θρυλος της ομαδας μαζι με τον Φανη τον Μουστακατο.
alexas10
βασικα οι αχαρνης εχουν μετανομαστει για χαρη του Λυκου MENIDI TIMBERWOLVES απορω πως δεν το ηξερε ο κοσμος. Για χαρη του ζωντανου θρυλου....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Oct 8 2008, 16:05 ) *
βασικα οι αχαρνης εχουν μετανομαστει για χαρη του Λυκου MENIDI TIMBERWOLVES απορω πως δεν το ηξερε ο κοσμος. Για χαρη του ζωντανου θρυλου....

Πως και σε αφησε ρε παντοφλα η γυναικα
να γραψεις στο φορουμ???

Δηλαδη πως λεγεται ενας παιχτης που επαιζε 18 χρονια σε μια ομαδα
και τα 14 απο αυτα ηταν αρχηγος της???

Οτι ειναι ο Αλβερτης για τον ΠΑΟ
ειμαι κι εγω για τους ΑΧΑΡΝΗΣ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΦΣ
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 8 2008, 16:18 ) *
Πως και σε αφησε ρε παντοφλα η γυναικα
να γραψεις στο φορουμ???

Δηλαδη πως λεγεται ενας παιχτης που επαιζε 18 χρονια σε μια ομαδα
και τα 14 απο αυτα ηταν αρχηγος της???

Οτι ειναι ο Αλβερτης για τον ΠΑΟ
ειμαι κι εγω για τους ΑΧΑΡΝΗΣ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΦΣ


ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΚΡΙΒΩΣ?ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΧΩ ΤΗ ΤΙΜΗ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 8 2008, 16:41 ) *
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΚΡΙΒΩΣ?ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΧΩ ΤΗ ΤΙΜΗ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ

Ρωτα τον Φανη ή τον Αλεξη
ποιος ειναι ο Τασος
και θα σου πουν
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 7 2008, 17:18 ) *
Σε χθεσινοβραδυνο φιλικο
ο ΛΥΚΟΣ και τα λυκοπουλα του
καταπιαν με χαρακτηριστικη ανεση
τον ambula και τα amboulakia του.

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 72-52

λυκε λυκε εισαι εδω??γιατι στο γηπεδο δεν σε ειδα..ειχες ερθει?χαχα!!χαιρομαι που εισαι ικανοποιημενος με την νικη τησ ομαδας σου αλλα το πρωταθλημα ξεκιναει 24 οκτ . στο λεω ΦΙΛΙΚΑ..γιατι ΕΠΙΣΗΜΑ ειναι δια φορετικα τα πραγματα..
ambulas
QUOTE(alexas10 @ Oct 8 2008, 16:05 ) *
βασικα οι αχαρνης εχουν μετανομαστει για χαρη του Λυκου MENIDI TIMBERWOLVES απορω πως δεν το ηξερε ο κοσμος. Για χαρη του ζωντανου θρυλου....

καλα ρε κοουτς βλεπεισ τον λυκο να με κραζει κ δεν λες τιποτα.?πως αλλαζουν οι καιροι..
alexas10
ρε φιλε ηθελα να πω κατι αλλα μολις ειδα το σκορ καταπια τη γλωσσα μου....
mog#4
εχς καιρο να γραψω και γραφω μονο για χαρη του λυκακου....εκατσα ειδα το ημιχρονο στο φιλικο με την πολιτεια και αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι η κηφ ειχε καμια 20αρια ατομα παγκο...και σε καθε δεκαλεπτο διαφορετικη 5αδα....που τους βρικατε ολους αυτους ρε?????
Augmon
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 8 2008, 16:18 ) *
Πως και σε αφησε ρε παντοφλα η γυναικα
να γραψεις στο φορουμ???

Δηλαδη πως λεγεται ενας παιχτης που επαιζε 18 χρονια σε μια ομαδα
και τα 14 απο αυτα ηταν αρχηγος της???

Οτι ειναι ο Αλβερτης για τον ΠΑΟ
ειμαι κι εγω για τους ΑΧΑΡΝΗΣ ΤΙΜΠΕΡΓΟΥΛΦΣ


Ποιος είσαι ρε φίλε ο Τσόκος ή ο Μουστακάτος?Γιατί με αυτούς η ομάδα ήταν Β εσκα και έκανε και καλές πορείες
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Augmon @ Oct 9 2008, 14:49 ) *
Ποιος είσαι ρε φίλε ο Τσόκος ή ο Μουστακάτος?Γιατί με αυτούς η ομάδα ήταν Β εσκα και έκανε και καλές πορείες

Ο Τσιαμης, αυτος με τα μακρυα μαλλια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.