Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 12 2008, 18:03 ) *
Η ηττα που καναμε ηταν για το γουρι.
Θα ειναι ενα ευκολο βραδυ εκεινο για τα λυκοπουλα μου

XAXA aφασια εισαι...Θα τα πουμε τοτε..Κ εντος κ εκτος γηπεδου....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Παω να πιω ενα μπουκαλακι στην Αντζελα
με 4 ''θεματα'' παρεα.
Οποιος θελει ερχεται και ζηταει το τραπεζι του Λυκου.

Τα λεμε.
dragan #12#
Παιδιά καλημέρα, σχετικά με το ματσάκι Χαλάνδρι-Πόρτο Ράφτη έχουμε κανα νέο?
θα γίνει? γιατί κάτι έιχε ακουστεί πως θα κλείσει το γήπεδο για να βάλουν παρκέ (επιτέλους)
αλλά η ΕΣΚΑ μέχρι και χθές δεν είχε καμία ενημέρωση. Αν ξέρει κανείς κάτι ας ενημερώση
cliff_ac
Μιας και είναι Πέμπτη και ακόμα κανείς δεν έκανε το βήμα..

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2(?)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1(αλλά δύσκολο , μετράει και η έδρα )
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 (λογικά θα γίνει ωραίο ματς)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
nikefalin
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1


Πάμε για τη 2η σερί κούπα!
#15#
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1(το ματσ αύτο δεν θα γίνει)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
dragan #12#
QUOTE(#15# @ Nov 13 2008, 14:23 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1(το ματσ αύτο δεν θα γίνει)ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

Εισαι σίγουρος οτι το ματσ Χαλανδρί - Πόρτο Ράφτη δεν θα γίνει? ξαναλέω πως η έσκα δεν έχει καμία ενημέρωση
EAST END
QUOTE(nikefalin @ Nov 13 2008, 14:52 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1


Πάμε για τη 2η σερί κούπα!

ΔΙΚΑ ΜΟΥ:
ΚΗΦΗΣΙΑ-ΔΑΦΝΗ 1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΙΡΙΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2 (ΑΝ ΓΙΝΕΙ)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΤΟΥΦΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
dragan #12#
Κανείς δεν υπάρχει σε αυτό το forum απο Χαλάνδρι???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

δωσε μου απο τωρα την κουπα
παντοφλερ
duke10
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
#15#
QUOTE(dragan #12# @ Nov 13 2008, 14:25 ) *
Εισαι σίγουρος οτι το ματσ Χαλανδρί - Πόρτο Ράφτη δεν θα γίνει? ξαναλέω πως η έσκα δεν έχει καμία ενημέρωση

Ειλικρινά δεν ξέρω αν η εσκα έχει ενημέρωση. Αυτό που ξέρω είναι ότι το Τριφυλλιακός Μαίανδρος που ήταν για εχθές στο ίδιο γήπεδο δεν έγινε.(Πως η εσκα δεν ξέρει τίποτα?)
Στο γήπεδο από την αρχή της εβδομάδας γίνονται εργασίες για να βάλουν παρκέ.
dragan #12#
QUOTE(#15# @ Nov 13 2008, 16:51 ) *
Ειλικρινά δεν ξέρω αν η εσκα έχει ενημέρωση. Αυτό που ξέρω είναι ότι το Τριφυλλιακός Μαίανδρος που ήταν για εχθές στο ίδιο γήπεδο δεν έγινε.(Πως η εσκα δεν ξέρει τίποτα?)
Στο γήπεδο από την αρχή της εβδομάδας γίνονται εργασίες για να βάλουν παρκέ.

Τι να σου πω φίλε μου, εσκα είναι αυτή, για να φαντάστεις... το πρόγραμμα του πρωταθλήματος το στείλανε την προηγούμενη εβδομαδα...Μέχρι και εχθές που επικοινωνήσαμε με την έσκα μας είπαν πως δεν ξέρουν τίποτα
jhantzop

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1


kotzito
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

Για οσους ενδιαφερονται ο αγωνας του Χαλανδριου μαλλον δεν θα γινει.Τωρα δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια,αλλα απ' οσο ξερω δεν θα γινει.
Alexny
[quote name='dragan #12#' date='Nov 13 2008, 16:08 ' post='245635']
Κανείς δεν υπάρχει σε αυτό το forum απο Χαλάνδρι???


δε θα γινει φιλε μου αναβληθηκε
team10

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2 ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
triponter
καλησπερα παιδια....ωρα και για τα δικα μου προγνωστικα...φαινεται ευκολη αγωνιστικη και οποιος δεν πιασει τουλαχιστον 5/7 μαλλον παει για κουβααααααααααααααα...εχουμε :

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ο παο δαφνης δειχνει αδυναμος τοσο εντος οσο και εκτος..η κηφισια παρα την παρουσια του κουλου ΛΥΚΟΥ φαινεται σοβαρη ομαδα..

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
κανενα περιθωριο για ηττα δεν εχουμε, αν θελουμε να μην παει χαμενη η μεγαλη νικη στο Ηρακλειο...μας θεωρω σοβαρη ομαδα και θα μπουμε απο την αρχη δυνατα..

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ο οφη ειναι πιο δυνατος απο οτι εδειξε με εμας την προηγουμενη αγωνιστικη...λόγικα θα φορτσαρει και θα κερδισει ευκολα

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
η Ιρις μετα την τελευταια νικη της εχει ανεβασμενη ψυχολογια και απο οτι φαινεται και καλη ομαδα..

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
το ντερμπι της αγωνιστικης...δινω μια ακομα ευκαιρια στο πορτο ραφτι...

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ο περισσος φαινεται πληρης ομαδα με φορα......

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ο μαραθωνας μαλλον ειναι πολυ αδυναμος για να χτυπησει τετοιες εδρες !

αυτα μαγκες....εις αυριον τα σπουδαια !

gambler_new
Για το γήπεδο των αχαρνών σε ποιά έξοδο βγαίνουμε??6 ή 7??
Nikefallin..ξέχασα το password,ακολούθησα τη διαδικασία για την ανάκτηση νέου.. και το 2ο mail που μου στέλνει δεν περιέχει νέο password μέσα...Αναγκάστηκα κ άνοιξα νέο λογαριασμό (για ευνόητους λόγους έφτιαξα παραπλήσιο user name...)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gambler_new @ Nov 14 2008, 17:13 ) *
Για το γήπεδο των αχαρνών σε ποιά έξοδο βγαίνουμε??6 ή 7??
Nikefallin..ξέχασα το password,ακολούθησα τη διαδικασία για την ανάκτηση νέου.. και το 2ο mail που μου στέλνει δεν περιέχει νέο password μέσα...Αναγκάστηκα κ άνοιξα νέο λογαριασμό (για ευνόητους λόγους έφτιαξα παραπλήσιο user name...)

Βγαινεις στην εξοδο 7 για Λ. Δημοκρατιας-Αχαρναι.
Κανεις δεξια στο φαναρι και προχωρας μεχρι να δεις στο αριστερο σου χερι
το my market. Κανεις αριστερα εκει και στην επομενη γωνια δεξια.
Στο φαναρι που θα βρεις κανε αριστερα, περνα τα σχολεια
και κανε δεξια.
Στα 100 μετρα στο δεξι σου χερι.

Αν εχεις αλλες αποριες παρε το τηλ μου
απο τον ΤΖ-Κ και παρε με
penetration


ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ο παο δαφνης δειχνει αδυναμος τοσο εντος οσο και εκτος..η κηφισια παρα την παρουσια του κουλου ΛΥΚΟΥ φαινεται σοβαρη ομαδα..
[/quote]
μια διορθωση φιλε Τriponter με καθε σεβασμο βεβαια στην αποψη σου:

Ο ΛΥΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΛΟΣ. ....ΑΠΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

(τις παντοφλες τις εχει ενσωματωμενες απο τοτε που γεννηθηκε, ενω ολοι εμεις οι κοινοι θνητοι τις φοραμε στο σπιτι μας.)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Nov 14 2008, 18:19 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ο παο δαφνης δειχνει αδυναμος τοσο εντος οσο και εκτος..η κηφισια παρα την παρουσια του κουλου ΛΥΚΟΥ φαινεται σοβαρη ομαδα..

μια διορθωση φιλε Τriponter με καθε σεβασμο βεβαια στην αποψη σου:

Ο ΛΥΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΛΟΣ. ....ΑΠΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

(τις παντοφλες τις εχει ενσωματωμενες απο τοτε που γεννηθηκε, ενω ολοι εμεις οι κοινοι θνητοι τις φοραμε στο σπιτι μας.)

Εσυ,
δεν τις φορεσες τις παντοφλες ρε κακομοιρη,
σου τις φοραει η γυναικα χρονια τωρα,
αφου πρωτα σε κοπανησει με αυτες.



gambler_new
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 14 2008, 16:14 ) *
Βγαινεις στην εξοδο 7 για Λ. Δημοκρατιας-Αχαρναι.
Κανεις δεξια στο φαναρι και προχωρας μεχρι να δεις στο αριστερο σου χερι
το my market. Κανεις αριστερα εκει και στην επομενη γωνια δεξια.
Στο φαναρι που θα βρεις κανε αριστερα, περνα τα σχολεια
και κανε δεξια.
Στα 100 μετρα στο δεξι σου χερι.

Αν εχεις αλλες αποριες παρε το τηλ μου
απο τον ΤΖ-Κ και παρε με

Έγινε ρε λύκε..ευχαριστώ πολύ..αν το χάσω πουθενά μπορεί να σε πάρω κ τηλ.
cliff_ac
Ιρις - Ροδόπολη .. 1 στο +20 ........
ted
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 61 - 41
TEO-18-
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 53-48(30-26) ΔΙΚΑΙΑ Η ΝΙΚΗ ΜΑΣ,ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ Κ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ,ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ!!! ΧΩΡΙΣ ΤΡΕΙΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ...... ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ......
triponter
καλησπερα παιδια...νικη ευκολη και για εμας :

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 61 - 41 ( ή 65 -45 ? )

αλλο ενα παιχνιδι ανευ κριτικης μιας και η δυναμικοτητα του αντιπαλου ηταν πολυ χαμηλη...τα περισσοτερα πιτσιρικια και 2-3 μεγαλοι που προσπαθουν να περισωσουν οτι μπορουν ! κριμας γιατι καποτα η Παλληνη ηταν πολυ υπολογισιμη !

εμεις συνεχιζουμε δυνατα, βελτιωνομαστε σιγα σιγα και ελπιζω οταν θα ερθουν τα δυσκολα να παρουμε τις νικες που πρεπει..εκει θα κριθουν ολα!

Παντως ( μιας και ειμαι καινουριος στην ομαδα ) μου κανει φοβερη εντυπωση το παθος και η μαχητικοτητα των συμπαιχτων μου, που ακομα και οταν η διαφορα ειναι στους 25 ποντους τρεχουν και παιζουν σαν σκυλια ! ! !

αρχιζω και νιωθω παπουδετος...επισης εχω να καταγγειλω τους διαιτητες που παρα τις μεγαλειωδεις προσπαθειες που εκανα να βγω παλι με 5 φαουλ δεν με αφησαν...δεν σφυραγαν τιποτα ή εγω δεν προλαβαινα να ακουμπησω τα πιτσιρικια και ετσι εκανα απλα τον τροχονομο...

ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝΝ

Υ.Γ. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ η Κηφισια του κερδισαν 71 - 45 νομιζω τον παο δαφνης....

κακομοιρε λυκε σταματα να περηφανευεσαι πια...Κουλοι - κουλοι σημειωσατε 1 ...μπραβο !
Mitsaras7
QUOTE(TEO-18- @ Nov 15 2008, 00:46 ) *
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 53-48(30-26) ΔΙΚΑΙΑ Η ΝΙΚΗ ΜΑΣ,ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ Κ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ,ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ!!! ΧΩΡΙΣ ΤΡΕΙΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ...... ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ......

ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΒΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΛΗΡΗΣ Κ ΤΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!!Παντως για την ενημερωση σας...Ο Μαραθωνας τον αδικει η τελευταια θεση που βρισκεται...Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΜΑΓΓΕΣ..Εγω πλεον εχω να το λεω φετος..ουφφφφ
stefan

Τι θα γινει ρε παιδια?
Οποτε κερδιζει η Κηφισια,κερδιζει με μεγαλο σκορ και δεν εχουμε το μεγαλο σιριαλ
"Ο Λυκος και το τρενο'..

Τζαμπα περιμενουμε οι θεατες με ανυπομονησια?? sad.gif sad.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Nov 15 2008, 02:34 ) *
καλησπερα παιδια...νικη ευκολη και για εμας :

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 61 - 41 ( ή 65 -45 ? )

αλλο ενα παιχνιδι ανευ κριτικης μιας και η δυναμικοτητα του αντιπαλου ηταν πολυ χαμηλη...τα περισσοτερα πιτσιρικια και 2-3 μεγαλοι που προσπαθουν να περισωσουν οτι μπορουν ! κριμας γιατι καποτα η Παλληνη ηταν πολυ υπολογισιμη !

εμεις συνεχιζουμε δυνατα, βελτιωνομαστε σιγα σιγα και ελπιζω οταν θα ερθουν τα δυσκολα να παρουμε τις νικες που πρεπει..εκει θα κριθουν ολα!

Παντως ( μιας και ειμαι καινουριος στην ομαδα ) μου κανει φοβερη εντυπωση το παθος και η μαχητικοτητα των συμπαιχτων μου, που ακομα και οταν η διαφορα ειναι στους 25 ποντους τρεχουν και παιζουν σαν σκυλια ! ! !

αρχιζω και νιωθω παπουδετος...επισης εχω να καταγγειλω τους διαιτητες που παρα τις μεγαλειωδεις προσπαθειες που εκανα να βγω παλι με 5 φαουλ δεν με αφησαν...δεν σφυραγαν τιποτα ή εγω δεν προλαβαινα να ακουμπησω τα πιτσιρικια και ετσι εκανα απλα τον τροχονομο...

ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝΝ

Υ.Γ. ΕΠΙΣΗΣ Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ η Κηφισια του κερδισαν 71 - 45 νομιζω τον παο δαφνης....

κακομοιρε λυκε σταματα να περηφανευεσαι πια...Κουλοι - κουλοι σημειωσατε 1 ...μπραβο !

Τι ειναι ρε κακομοιρη αυτα που γραφεις???
Ποιες καποτες???
Παρακαλω να επιληφθουν οι μοντς της καταστασης.
Ακου εκει καποτα

QUOTE(stefan @ Nov 15 2008, 03:43 ) *
Τι θα γινει ρε παιδια?
Οποτε κερδιζει η Κηφισια,κερδιζει με μεγαλο σκορ και δεν εχουμε το μεγαλο σιριαλ
"Ο Λυκος και το τρενο'..

Τζαμπα περιμενουμε οι θεατες με ανυπομονησια?? sad.gif sad.gif

Τι να γραψω παλι???
Δεν χωραει σχολιασμο το ματς.
Απο την αρχη τα λυκοπουλα μπηκαν μανιασμενα
και καθαρισαν το παιχνιδι.

Κηφισια - Παο Δαφνη 77-41 (45-22)
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 15 2008, 03:01 ) *
Τι ειναι ρε κακομοιρη αυτα που γραφεις???
Ποιες καποτες???
Παρακαλω να επιληφθουν οι μοντς της καταστασης.
Ακου εκει καποτα


Τι να γραψω παλι???
Δεν χωραει σχολιασμο το ματς.
Απο την αρχη τα λυκοπουλα μπηκαν μανιασμενα
και καθαρισαν το παιχνιδι.

Κηφισια - Παο Δαφνη 77-41 (45-22)

Ο φιλος φανταζομαι οτι εκανε τυπογραφικο λαθακι κ ηθελε να γραψει ΚΑΠΟΤΕ...ΟΧΙ ΚΑΠΟΤΑ...ΜΗ ΤΑΡΑΖΕΣΤΕ ΜΑΓΓΕΣ...Ας ζητησει συγνωμη κ τελος...
nairepao
αισχος!
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 15 2008, 03:01 ) *
Τι ειναι ρε κακομοιρη αυτα που γραφεις???
Ποιες καποτες???
Παρακαλω να επιληφθουν οι μοντς της καταστασης.
Ακου εκει καποτα


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kαι ελεγα "θα το σχολιασει,δεν θα το σχολιασει.."..

Triponter ενα συγνωμη δεν φτανει..
Απο τωρα κανονιζει ο Λυκος τραπεζι στην γνωστη ταβερνα της Χασιας και κερνας εσυ.. rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 15 2008, 04:29 ) *
Ο φιλος φανταζομαι οτι εκανε τυπογραφικο λαθακι κ ηθελε να γραψει ΚΑΠΟΤΕ...ΟΧΙ ΚΑΠΟΤΑ...ΜΗ ΤΑΡΑΖΕΣΤΕ ΜΑΓΓΕΣ...Ας ζητησει συγνωμη κ τελος...

Ρε τζουνιορ εισαι νεος ακομα εδω και δεν εχεις πιασει το νοημα.
Πλακα κανουμε.

Αλλα το κριαρι ουτε να γραψει δεν ξερει,
θελει να παιξει και μπασκετ

QUOTE(stefan @ Nov 15 2008, 04:50 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kαι ελεγα "θα το σχολιασει,δεν θα το σχολιασει.."..

Triponter ενα συγνωμη δεν φτανει..
Απο τωρα κανονιζει ο Λυκος τραπεζι στην γνωστη ταβερνα της Χασιας και κερνας εσυ.. rolleyes.gif rolleyes.gif

Σιγα μην δεν το σχολιαζα 19.gif
Μην του λες να πληρωσει και τον πιασει η καρδια του.
Αφου ειναι γνωστος Σκωτσεζος tongue.gif
TEO-18-
ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΤΟΥΦΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΤΑΣΟΥΛΗ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TEO-18- @ Nov 15 2008, 13:51 ) *
ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΤΟΥΦΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΤΑΣΟΥΛΗ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ?

Ποιος με καλει?
BILLTSEK
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 15 2008, 14:04 ) *
Ποιος με καλει?

παικταρα μου τεραστιε εχουμε εγκαινια την πεμπτη στο κεφαλαρι..
#13.
Πήγα κι εγώ χθες να δω την παλιά μου ομάδα (Κηφησιά) αλλά μάλλον σε λάθος παιχνίδι έκαψα το εξοδόχαρτό μου gdi.gif
Άνευ κριτικής το παιχνίδι, η Κηφησιά πολύ καλή όσο χρειάστηκε και η Δάφνη για τα θηρία. Sorry για το χαρακτηρισμό αλλά βλέπω τουλάχιστον 3-4 ομάδες φοβερά αδύναμες φέτος, σε αντίθεση με πέρσι που και το τελευταίο Λαγονήσι είχε παίκτες με ιστορία στην Α' ΕΣΚΑ το λιγότερο. Δεν ξέρω για ανόδους και τέτοια, άλλωστε το μοναδικό ντέρμπι που έπαιξε το έχασε εύκολα, αλλά η παρέα του Λύκου μια θέση στην πρώτη 5άδα λογικά την έχει εύκολα.

Παρεπιπτόντως ο super star της κατηγορίας χθες βαριόταν χαρακτηριστικά και δε μας έκανε την τιμή να κάνει ούτε ένα σουτ, ενω στο τέλος του αγώνα κράτησε την μπάλα στα τελευταία 20'' στο κέντρο του γηπέδου, χαρακτηριστική κίνηση από τελικό μεγάλης ευρωπαικής διοργάνωσης... thumbsup.gif blech.gif
nikefalin
QUOTE(#13. @ Nov 15 2008, 15:40 ) *
Παρεπιπτόντως ο super star της κατηγορίας χθες βαριόταν χαρακτηριστικά και δε μας έκανε την τιμή να κάνει ούτε ένα σουτ, ενω στο τέλος του αγώνα κράτησε την μπάλα στα τελευταία 20'' στο κέντρο του γηπέδου, χαρακτηριστική κίνηση από τελικό μεγάλης ευρωπαικής διοργάνωσης... thumbsup.gif blech.gif


δηλαδή Βάιε επανήλθε στους μέσους όρους του, 0.00001 πόντους κλπ ?
I love this game !!!
QUOTE(TEO-18- @ Nov 15 2008, 12:51 ) *
ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΤΟΥΦΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΤΑΣΟΥΛΗ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ?



Κέρδισε ο Περισσός με +11
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 15 2008, 12:44 ) *
Σιγα μην δεν το σχολιαζα 19.gif
Μην του λες να πληρωσει και τον πιασει η καρδια του.
Αφου ειναι γνωστος Σκωτσεζος tongue.gif


Περιμενω διαψευση απο τον triponter..
Και η διαψευση να περιλαμβανει και την προσκληση γαι το φαγοποτι.. rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(#13. @ Nov 15 2008, 16:40 ) *
Πήγα κι εγώ χθες να δω την παλιά μου ομάδα (Κηφησιά) αλλά μάλλον σε λάθος παιχνίδι έκαψα το εξοδόχαρτό μου gdi.gif
Άνευ κριτικής το παιχνίδι, η Κηφησιά πολύ καλή όσο χρειάστηκε και η Δάφνη για τα θηρία. Sorry για το χαρακτηρισμό αλλά βλέπω τουλάχιστον 3-4 ομάδες φοβερά αδύναμες φέτος, σε αντίθεση με πέρσι που και το τελευταίο Λαγονήσι είχε παίκτες με ιστορία στην Α' ΕΣΚΑ το λιγότερο. Δεν ξέρω για ανόδους και τέτοια, άλλωστε το μοναδικό ντέρμπι που έπαιξε το έχασε εύκολα, αλλά η παρέα του Λύκου μια θέση στην πρώτη 5άδα λογικά την έχει εύκολα.

Παρεπιπτόντως ο super star της κατηγορίας χθες βαριόταν χαρακτηριστικά και δε μας έκανε την τιμή να κάνει ούτε ένα σουτ, ενω στο τέλος του αγώνα κράτησε την μπάλα στα τελευταία 20'' στο κέντρο του γηπέδου, χαρακτηριστική κίνηση από τελικό μεγάλης ευρωπαικής διοργάνωσης... thumbsup.gif blech.gif

Κανω προβα ρε για το τελευταιο ματς
της σεζον που θα πανηγυριζω την ανοδο.
#13.
QUOTE(nikefalin @ Nov 15 2008, 15:47 ) *
δηλαδή Βάιε επανήλθε στους μέσους όρους του, 0.00001 πόντους κλπ ?


Με τέτοια ματς δεν ασχολείται ο Λύκαρος, κρατά την ενέργειά του για τα δύσκολα.
Ήταν ευκαιρία για τους μικρούς να κάνουν το κομμάτι τους και μεγαλόψυχα ο Λύκος δεν τους το αρνήθηκε... 6.gif
tas13
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 15 2008, 02:40 ) *
ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΒΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΛΗΡΗΣ Κ ΤΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!!Παντως για την ενημερωση σας...Ο Μαραθωνας τον αδικει η τελευταια θεση που βρισκεται...Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΜΑΓΓΕΣ..Εγω πλεον εχω να το λεω φετος..ουφφφφ

Δε παιζω Μαραθωνα αλλα επειδη ειναι φιλος μου το παιδι δε δειχνει να ειναι κατι σοβαρο..Κακωση του ειπανε, ξεκουραση και θα περασει..Ευτυχως ολα καλα..
tas13
Περισσος - Τουφα 70 - 59
Το πρωτο πολυ δυσκολο ματσακι..Αλλα, 4 στα 4 και μονοι πρωτοι..Αν και δε ξεκινησαμε καλα και βρεθηκαμε στο -9,καταφεραμε και περασαμε μπροστα πριν το ημιχρονο..Στο δευτερο παιξαμε καλη αμυνα,μας εφυγε το αγχος και το τελειωσαμε το ματσακι..Καλη ομαδα η Τουφα παντως,πρεπει να ειναι απο τις καλυτερες της κατηγοριας,χωρις να τις εχω δει ολες..Τριτο ντερμπακι στη σειρα παντως πηραμε και αυτο σημαινει οτι παμε καλα,αλλα εχει πολυυυυυ δρομο ακομα..Σειρα τωρα εχει το Πορτο Ραφτη..Αν ξερετε καμια πληροφορια και μπορειτε μου λετε..Παντως για ακομα μια φορα η διαιτησια ηταν τραγικη..Υπομονη παιδια,πολυ ασχετοσυνη μεχρι και προκλητικα ασχετοι..Καλη συνεχεια σε ολους,χωρις τραυματισμους..
penetration
QUOTE(cliff_ac @ Nov 14 2008, 22:58 ) *
Ιρις - Ροδόπολη .. 1 στο +20 ........

που θα κερδισουμε τη παρασκευη?
το τρενο ξεκινησε και χωρις ριμπο ακομη

επισης να μνημονευθει η παρουσια στην ομαδα σεντερ ο οποιος θα επρεπε να αγωνιζεται κυριακες στην α2 και ο οποιος ανεβαζει ποιοτικα την ομαδα 4 επιπεδα και το κυριοτερο ανεβαζει και 8 επιπεδα και τον αντιπαλο

πληροφοριες απο το στρατοπεδο της ομαδας λενε οτι απο τωρα γινεται προετοιμασια για το ματσ με τη κηφισια και τα πριν απο αυτο ματς η ομαδα τα βλεπει απλα σαν παιχνιδια προετοιμασιας.

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 14 2008, 16:46 ) *
Εσυ,
δεν τις φορεσες τις παντοφλες ρε κακομοιρη,
σου τις φοραει η γυναικα χρονια τωρα,
αφου πρωτα σε κοπανησει με αυτες.

προχτες η γυναικα μου μου αγορασε καινουριες παντοφλες με δερμα απεξω και μεσα γουνα-φλοκατη.
να στις δωσω να τις φορεσεις σε κανα ματς να μου τις στρωσεις?
Jabar
QUOTE(penetration @ Nov 17 2008, 10:36 ) *
που θα κερδισουμε τη παρασκευη?
το τρενο ξεκινησε και χωρις ριμπο ακομη

επισης να μνημονευθει η παρουσια στην ομαδα σεντερ ο οποιος θα επρεπε να αγωνιζεται κυριακες στην α2 και ο οποιος ανεβαζει ποιοτικα την ομαδα 4 επιπεδα και το κυριοτερο ανεβαζει και 8 επιπεδα και τον αντιπαλο

πληροφοριες απο το στρατοπεδο της ομαδας λενε οτι απο τωρα γινεται προετοιμασια για το ματσ με τη κηφισια και τα πριν απο αυτο ματς η ομαδα τα βλεπει απλα σαν παιχνιδια προετοιμασιας.


προχτες η γυναικα μου μου αγορασε καινουριες παντοφλες με δερμα απεξω και μεσα γουνα-φλοκατη.
να στις δωσω να τις φορεσεις σε κανα ματς να μου τις στρωσεις?

1.Ο Λύκος είναι ο ορισμός του fair play.Στο τελευταίο ματς κέρδιζαν άνετα οπότε καθόταν στη σέντρα, δεν έκανε τίποτα,απλά έβλεπε το ματς από πολύ κοντά.Σαν να έπαιζε η ομάδα του με 4, ούτε που ασχολήθηκε.
2.Το ματς με την Ιριδα το φοβήθηκε έκανε δηλώσεις,ότι εκείνη την μέρα θα βρίσκεται στη Ρωσία.Εισαγωγή με θεματάκια λέει.
3.Λύκε ,έλα στο Ιλιον κερνάω παράδεισο.
triponter
καλησπέρα παιδια...ηρθε η ωρα για τον νικητη μας...θυμιζω αποτελεσματα :

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 77-41
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 65-45
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44-69
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 73-52
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 70-59
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 53-48

jhantzop = 5/6

lykos = 6/6

kojito = 6/6

nikefalin = 6/6

team 10=6/6

east end = 6/6

triponter = 6/6

clif_ac = 5/6

#15# = 6/6

duke 10 = 6/6
.........................................

απο οτι φαινεται μακραν η πιο ευκολη αγωνιστικη. ενα παιχνιδι αμφιρροπο ειχε και αυτο τελικα δεν εγινε...

αρα νικητες με 6/6 ειναι : lykos, KOJITO, NIKEFALIN, TEAM 10, EAST END, icon_joy.gif TRIPONTER icon_joy.gif , #15#, DUKE 10

ενω κουβας οι : JHANTZOP & CLIFF_AC με 5/6


ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Αλλη μια κουπα για τον μεγα γκουρου του στοιχηματος.
Πρεπει να νοικιασω ενα σπιτι για να βαζω τα τροπαια (και τα ''θεματα'')
δεν εχω αλλο χωρο εδω πλεον.

Αμπουλα την Πεμπτη θα εθω με τον Τζαμπαρ και τον γερο-Μιχαλη.
Θα πω και του Μπιλαλη να ερθει αν θελει.

Ασε ρε Τζαμπαρ τον παντοφλοpenetration να λεει οτι θελει.
Οποιος εχει ματια βλεπει.
Αν δεν ερθει στο ματς με την Ιριδα θα τον βαλω προεδρο
των παντοφλοχτυπημενων στην θεση του τριποντερ και του νικεφαλιν.

ΥΓ. Θα ηθελα ολοι μαζι να δειξουμε την συμπαθεια μας
και την συμπαρασταση μας σε ενα φιλο του φορουμ,
τον οποιο τον εδιωξε η γυναικα του.
Φιλε alexas10 κουραγιο.
Κανε υπομονη, καμια γυναικα δεν αξιζει να πονας γι'αυτην.
Ελα να σου γνωρισω τις κοπελες στην φωτο μου, να πνιξεις τον καημο σου.
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 18 2008, 03:06 ) *
Αμπουλα την Πεμπτη θα εθω με τον Τζαμπαρ και τον γερο-Μιχαλη.
Θα πω και του Μπιλαλη να ερθει αν θελει.



ΥΓ. Θα ηθελα ολοι μαζι να δειξουμε την συμπαθεια μας
και την συμπαρασταση μας σε ενα φιλο του φορουμ,
τον οποιο τον εδιωξε η γυναικα του.
Φιλε alexas10 κουραγιο.
Κανε υπομονη, καμια γυναικα δεν αξιζει να πονας γι'αυτην.
Ελα να σου γνωρισω τις κοπελες στην φωτο μου, να πνιξεις τον καημο σου.


Εγω δεν σου ειπα ρε κριαρι οτι θα ερθω?
Αφου με ξεχνας δεν ερχομαι... rolleyes.gif

Κουραγιο φιλε alexas... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.