Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Mitsaras7
QUOTE(cliff_ac @ Oct 22 2008, 01:54 ) *
σκεφτόμουν να το πω και εγώ αλλά δεν ξέρω αν μείνανε οι ίδιοι .. αυτοί δεν πηγαίνανε πέρισυ για άνοδο ?? εντάξει και εσύ δείχνεις να είσαι πολύ σίγουρος .. αρχή είναι ακόμα! όπως είπε και ο Νίκος πιο πάνω , μετά την 2-3 αγωνιστική θα έχουν ουσία οι προβλέψεις..


Δεν ειμαι καθολου σιγουρος κ η ομαδα εχει αλλαξει πολυ..αλλα......βλεπουμε στο γηπεδο...τπτ αλλο δε λεω
cliff_ac
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 22 2008, 13:49 ) *
Δεν ειμαι καθολου σιγουρος κ η ομαδα εχει αλλαξει πολυ..αλλα......βλεπουμε στο γηπεδο...τπτ αλλο δε λεω

τότε πως μας λες να πούμε για 2πλο στους αχαρνής αν δε ξέρεις??.. η ξέρεις κτ??
EAST END
QUOTE(team10 @ Oct 21 2008, 23:56 ) *
τα προγνωστικα μου κατα την γνωμη μου
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ο λυκοσ θα παρει το οπλο του
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 μονομαχια τσαντουλη-παπαδεα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1 ο κατζιλιερησ θα παρει το οπλο του
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ...
ΔΑΦΝΗ-ΤΟΥΦΑ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΚΗΦΗΣΙΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΡΙΣ 2

Απο ότι ξέρω τα Μελίσσια δεν έχουν προπονητή .Το Ηράκλειο είναι καλή ομάδα και πάει για "πάνω" ξανά.
Ερώτηση:1-ο Λύκοσ θα παίξει;;Αντέχει;;
2- Ποιός είναι ο Παπαδέας;;Δέν αντέχει να περπατήσει αυτός
3- ο Triponter που παίζει φέτος;
EAST END
QUOTE(jhantzop @ Oct 21 2008, 09:46 ) *
Τελικά όλοι διπλό την δίνετε την Κηφισιά wink.gif

στην ΄δ έσκα δεν παίζετε εσείς;;
jhantzop
QUOTE(EAST END @ Oct 22 2008, 17:55 ) *
στην ΄δ έσκα δεν παίζετε εσείς;;


Άντε πάλι... ναι, στην Δ' και συγκεκριμένα στον 1ο όμιλο smile.gif είναι η πρώτη μας χρονιά με ανδρικό...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(EAST END @ Oct 22 2008, 17:26 ) *
ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ...
ΔΑΦΝΗ-ΤΟΥΦΑ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΚΗΦΗΣΙΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΡΙΣ 2

Απο ότι ξέρω τα Μελίσσια δεν έχουν προπονητή .Το Ηράκλειο είναι καλή ομάδα και πάει για "πάνω" ξανά.
Ερώτηση:1-ο Λύκοσ θα παίξει;;Αντέχει;;
2- Ποιός είναι ο Παπαδέας;;Δέν αντέχει να περπατήσει αυτός
3- ο Triponter που παίζει φέτος;

Ο Λυκος αντεχει να παιξει για ακομα 2-3 χρονακια ανεταααααααααααααα
triponter
Καλησπερα παιδια και απο μενα....ηρθε η ωρα να δωσω και εγω τα προγνωστικα μου...βεβαια δεν ξερουμε τις ομαδες και τις δυνατοτητες τους, αλλα ειπαμε χαβαλε κανουμε....

οπως και περσι ετσι και φετος κραταω τα προγνωστικα σας και στο τελος της αγωνιστικης θα απονειμεται η κουπα σε αυτον με τις περισσοτερες επιτυχημενες προβλεψεις, οπως επισης και ο GRANDE κουβας στον αποτυχημενο...στο τελος της χρονιας θα βγει και ο μεγας γκουρου του στοιχηματος....

τα δικα μου σιγουρα biggrin.gif

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
η τουφα περσι ηταν πολυ μετρια..για τον παο δαφνης εχω ακουσει ψιλοκαλα λογια..στηριζομαι περισσοτερο στο οτι δεν μου αρεσε η τουφα παρα οτι ξερω την δαφνη...ετσι και αλλιως συνηθως τετοιες εδρες ειναι παραδοσιακα δυσκολες

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2
η παλληνη μοιαζει πολυ αποδυναμωμενη..φυγανε οι καλυτεροι της παιχτες ( πχ. γαλανακης, τελακης, πετριανιδης, παρχαριδης κτλ..) και απο οτι ξερω δεν τους αντικατεστησε...πονταρω μαραθωνα που αγνοω τελειως το ροστερ του..αν εχει κατι απο περσι μπορει να περασει και ευκολα

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
τον οφη τον παιξαμε στο κυπελλο..πολυ καλη ομαδα και μαχητικη.κανεις δεν προκεται να τους κερδισει ευκολα αν τα καταφερει.... την αχαρνης δεν την γνωριζω..αν κερδισει εκει θα δειξει μεγαλη δυναμη..

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
η κηφισια μεγαλωσε το ροστερ της και θεωρητικα ενισχυθηκε απο περσι...ειναι και το παλτο εκει ( ΛΥΚΟΣ ) και θα βαλει τα μεγαλα μεσα ( ΠΑΡΑΓΚΑ ) και ετσι πονταρω εκει, μιας και ροδοπολη???

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
πρωτο μας παιχνιδακι...το πορτο ραφτι κρατησε τον κορμο απο περσι και ενισχυθηκε πολυ με τον Τσαντουλη και τον πλαυμεκερ απο Μαρκοπουλο...μαζι με το 4αρακι τους που ολοι λενε οτι ειναι για παραπανω , συνιστουν για μενα μια ομαδα που μεχρι και για ανοδο πανε...φιλαρακι που παιζει εκει λεει οτι ειναι σαν τα καλυβια περσι που οπως ξερουμε ανεβηκαν ευκολα... εμεις??? ερωτηματικο... αλλαξαμε οντως προπονητη που μας πρωτοεκανε την δευτερα προπονηση...σιγουρα θα επηρεαστουμε..αλλα υπαρχουν εμπειροι παιχτες και ευελπιστω να το ξεπερασουμε...

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ο περισσος περσι ειχε γεματο ροστερ και για λιγο εχασε την ανοδο...φετος αν εμειναν οι ιδιοι και πηραν κανα 2 ακομα θα εχουν σιγουρα τους ιδιους στοχους...το πικερμι δεν το ξερω καθολου..

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
τελος αγνωστες ομαδες για εμενα..πονταρω στην πετρουπολη θεωροντας οτι αυτες οι περιοχες εχουν καλες ομαδες...

αυτα λοιπον...αντε καλη μας αρχη και καλη χρονια χωρις τραυματισμους.....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 21 2008, 01:46 ) *
Ο Γκουρου και περσινος νικητης των προβλεψεων ειναι παλι εδω.

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

Να κανω μια διορθωση.

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
penetration
LYKOS H REEEEEEBOOOO?
Αυτος ο ομιλος κυριοι δεν εχει ξαναγινει στην ιστορια του παγκοσμιου μπασκετ.
λυκος και ριμπο στον ιδιο ομιλο
οι λατρεις του μπασκετ και ο γυναικειος πληθυσμος για 5 - 6 μηνες θα ειναι ολοι σε αυτον εδω τον ομιλο.
ολα τα λεφτα του ελληνικου μπασκετ ειναι σε αυτον εδω τον ομιλο.
ευχη ολων να μην υπαρξουν τραυματισμοι και στερηθουν τα ματακια μας τα δυο καθαροαιμα της πορτοκαλιας μπαλας και της νυχτας.
Jabar
QUOTE(penetration @ Oct 23 2008, 09:19 ) *
LYKOS H REEEEEEBOOOO?
Αυτος ο ομιλος κυριοι δεν εχει ξαναγινει στην ιστορια του παγκοσμιου μπασκετ.
λυκος και ριμπο στον ιδιο ομιλο
οι λατρεις του μπασκετ και ο γυναικειος πληθυσμος για 5 - 6 μηνες θα ειναι ολοι σε αυτον εδω τον ομιλο.
ολα τα λεφτα του ελληνικου μπασκετ ειναι σε αυτον εδω τον ομιλο.
ευχη ολων να μην υπαρξουν τραυματισμοι και στερηθουν τα ματακια μας τα δυο καθαροαιμα της πορτοκαλιας μπαλας και της νυχτας.

Ποιός είναι αυτός ο Ρίμπο στην Ιριδα.Αξίζει να έρθω να τον δούμε?Μπορεί να σταθεί απέναντι στο είδωλο Λύκος?
penetration
QUOTE(Jabar @ Oct 23 2008, 10:21 ) *
Ποιός είναι αυτός ο Ρίμπο στην Ιριδα.Αξίζει να έρθω να τον δούμε?Μπορεί να σταθεί απέναντι στο είδωλο Λύκος?

ειναι παιχτουρα αλα παλαια και ο λυκος δε λεω πολυ καλος αλλα μεχρι εκει. ο ριμπο ειναι ψηλοος,σφιχτος , τελειωσ φετες και καραφλος, τα βαζει απο παντου ,πηδαει στο θεο, δεν ασχολειται με αμυνες και τετοια, ιδιαιτερα δε αποδιδει οταν ο γαβρος παιζει σεντονι, ισως φετος να ειναι λιγο πεσμενος γιαυτο το λογο, τα βραδια ομως ντυνεται και αυτος λυκος. ισως ειναι λαθος της εσκα που τους εβαλε και τους δυο στον ιδιο ομιλο, τελειωνοντας δε θα πω οτι και οι δυο ταιριαζουν απολυτα στο οτι ειναι 100% ΑΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΤΟΙ: ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕς ΤΟΥς ΑΠΛΑ ΤΟΥς ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ.
νομιζω φιλε Τζαμπαρ οτι πρεπει να σε εχω καλυψει πληρως.
Jabar
QUOTE(penetration @ Oct 23 2008, 10:59 ) *
ειναι παιχτουρα αλα παλαια και ο λυκος δε λεω πολυ καλος αλλα μεχρι εκει. ο ριμπο ειναι ψηλοος,σφιχτος , τελειωσ φετες και καραφλος, τα βαζει απο παντου ,πηδαει στο θεο, δεν ασχολειται με αμυνες και τετοια, ιδιαιτερα δε αποδιδει οταν ο γαβρος παιζει σεντονι, ισως φετος να ειναι λιγο πεσμενος γιαυτο το λογο, τα βραδια ομως ντυνεται και αυτος λυκος. ισως ειναι λαθος της εσκα που τους εβαλε και τους δυο στον ιδιο ομιλο, τελειωνοντας δε θα πω οτι και οι δυο ταιριαζουν απολυτα στο οτι ειναι 100% ΑΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΤΟΙ: ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕς ΤΟΥς ΑΠΛΑ ΤΟΥς ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ.
νομιζω φιλε Τζαμπαρ οτι πρεπει να σε εχω καλυψει πληρως.

Πες μου πότε θα δούμε Ιριδα.Ο Λύκος έχει μπούκλες και εισάγει θεματάκια.Ο Ρίμπο ασχολείται με τέτοια.Τα αποτελέσματα της Ιριδας παρότι έφυγαν για Αετό και Αρη παίκτες είναι καλά.Εκανε ανανέωση η αναπαλαίωση?
penetration
QUOTE(Jabar @ Oct 23 2008, 11:17 ) *
Πες μου πότε θα δούμε Ιριδα.Ο Λύκος έχει μπούκλες και εισάγει θεματάκια.Ο Ρίμπο ασχολείται με τέτοια.Τα αποτελέσματα της Ιριδας παρότι έφυγαν για Αετό και Αρη παίκτες είναι καλά.Εκανε ανανέωση η αναπαλαίωση?

κοιτα τωρα μου βαζεις δυσκολα. ανανεωση η αναπαλαιωση δεν μπορω να πω ακριβως, σιγουρα παντως κατι εκανε. αυτη τη παρασκευη η ομαδαρα θα παρει το διπλο εκτος, οποτε θα τη δουμε την αλλη εβδομαδα εντος.
τωρα ο ριμπο ειναι λιγο εκτος διαδικτυου αλλα ολα ειναι θεμα να γινει η αρχη. σκεφτεσαι και λυκο και ριμπο στο ιδιο τοπικ? μακαρι ρε φιλε.
φιλικα και κυπελο η ομαδα παντως πεταει.
dragan #12#
Πόρτο Ράφτη- Μελίσσια. Ισώς το πιο δύσκολο παιχνίδι της αγωνιστικής. Τα προγνωστικά δύσκολα....
nikefalin
QUOTE(penetration @ Oct 23 2008, 11:53 ) *
κοιτα τωρα μου βαζεις δυσκολα. ανανεωση η αναπαλαιωση δεν μπορω να πω ακριβως, σιγουρα παντως κατι εκανε. αυτη τη παρασκευη η ομαδαρα θα παρει το διπλο εκτος, οποτε θα τη δουμε την αλλη εβδομαδα εντος.
τωρα ο ριμπο ειναι λιγο εκτος διαδικτυου αλλα ολα ειναι θεμα να γινει η αρχη. σκεφτεσαι και λυκο και ριμπο στο ιδιο τοπικ? μακαρι ρε φιλε.
φιλικα και κυπελο η ομαδα παντως πεταει.

ελπίζω ο Ρίμπο να δείχνει 4 στον μεταξύ τους αγωνα για τις τάπες....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Oct 23 2008, 13:36 ) *
ελπίζω ο Ρίμπο να δείχνει 4 στον μεταξύ τους αγωνα για τις τάπες....

Προσεξτε μην τον στειλω και αυτον στο Αζερμπαιτζαν.
Mitsaras7
QUOTE(cliff_ac @ Oct 22 2008, 16:13 ) *
τότε πως μας λες να πούμε για 2πλο στους αχαρνής αν δε ξέρεις??.. η ξέρεις κτ??


Ρε μαγγες απλα δειχουν ολοι πολυ σιγουροι αυτο ειπα..κ σαν τι να ξερω δλδ..απλα παιχτης ειμαι δεν εχω σχεση με τις μα...κιες που ισως να υπονοεις...
dead on arrival
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 23 2008, 16:27 ) *
Ρε μαγγες απλα δειχουν ολοι πολυ σιγουροι αυτο ειπα..κ σαν τι να ξερω δλδ..απλα παιχτης ειμαι δεν εχω σχεση με τις μα...κιες που ισως να υπονοεις...

Και εσύ φίλε μου σίγουρος δείχνεις για τους Αχαρνής για αυτό ρωτάει αν ξέρεις κάτι δε νομίζω να σαι κατηγόρησε. Θα ήταν από γελοίο έως τραγικά γελοίο να νομίζεις ότι υπονοεί για στήσιμο στην πρώτη αγωνιστική . Κατά τα άλλα :
ΔΑΦΝΗ-ΤΟΥΦΑ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΚΗΦΗΣΙΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΡΙΣ 2

Alexny
QUOTE(penetration @ Oct 23 2008, 11:53 ) *
κοιτα τωρα μου βαζεις δυσκολα. ανανεωση η αναπαλαιωση δεν μπορω να πω ακριβως, σιγουρα παντως κατι εκανε. αυτη τη παρασκευη η ομαδαρα θα παρει το διπλο εκτος, οποτε θα τη δουμε την αλλη εβδομαδα εντος.
τωρα ο ριμπο ειναι λιγο εκτος διαδικτυου αλλα ολα ειναι θεμα να γινει η αρχη. σκεφτεσαι και λυκο και ριμπο στο ιδιο τοπικ? μακαρι ρε φιλε.
φιλικα και κυπελο η ομαδα παντως πεταει.



poli sigouroi eiste oloi gi auto to diplo!
Mitsaras7
[quote name='dead on arrival' date='Oct 23 2008, 17:05 ' post='238499']
Και εσύ φίλε μου σίγουρος δείχνεις για τους Αχαρνής για αυτό ρωτάει αν ξέρεις κάτι δε νομίζω να σαι κατηγόρησε. Θα ήταν από γελοίο έως τραγικά γελοίο να νομίζεις ότι υπονοεί για στήσιμο στην πρώτη αγωνιστική . Κατά τα άλλα :

μαγγες σορρυ για τη βρισια που εννοησα..δε ξερω πως να τη διορθωσω οπως μου πε ενας φιλος...δεν ειπα κατι τετοιο γιατι οντως ειναι γελιο..ουτε ειπα οτι ειμαι για κατι σιγουρος..για τα προγνωστικα αναφερθηκα..ελεος πια!!...
cliff_ac
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 23 2008, 18:53 ) *
Και εσύ φίλε μου σίγουρος δείχνεις για τους Αχαρνής για αυτό ρωτάει αν ξέρεις κάτι δε νομίζω να σαι κατηγόρησε. Θα ήταν από γελοίο έως τραγικά γελοίο να νομίζεις ότι υπονοεί για στήσιμο στην πρώτη αγωνιστική . Κατά τα άλλα :

μαγγες σορρυ για τη βρισια που εννοησα..δε ξερω πως να τη διορθωσω οπως μου πε ενας φιλος...δεν ειπα κατι τετοιο γιατι οντως ειναι γελιο..ουτε ειπα οτι ειμαι για κατι σιγουρος..για τα προγνωστικα αναφερθηκα..ελεος πια!!...

ok! βασικά να ζητήσω σόρρυ (αν και δε μου άρεσε η βρισιά την πρόλαβες πριν απαντήσω!) αν δεν έγινα κατανοητός. Σε καμία περίπτωση πάντως δε θα έλεγα κάτι τέτοιο ακόμη και να ήξερα το οτιδήποτε .. δεν ασχολούμε με την διαπλοκή μόνο με το μπάσκετ!!..
ελεος με το έλεος smiley.gif smiley.gif καλό σου βράδυ και κάτι μου λέει ότι παίζουμε μπάσκετ πολύ κοντά .. ???
cliff_ac
QUOTE(penetration @ Oct 23 2008, 09:53 ) *
κοιτα τωρα μου βαζεις δυσκολα. ανανεωση η αναπαλαιωση δεν μπορω να πω ακριβως, σιγουρα παντως κατι εκανε. αυτη τη παρασκευη η ομαδαρα θα παρει το διπλο εκτος, οποτε θα τη δουμε την αλλη εβδομαδα εντος.
τωρα ο ριμπο ειναι λιγο εκτος διαδικτυου αλλα ολα ειναι θεμα να γινει η αρχη. σκεφτεσαι και λυκο και ριμπο στο ιδιο τοπικ? μακαρι ρε φιλε.
φιλικα και κυπελο η ομαδα παντως πεταει.

δε ξέρω αν πετάει η ομάδα ο Ribo (ooo) πάντως το 'χει συνήθιο .. που τον ξέρεις?? και που ξέρεις και το ενλόγω παρατσούκλι?

προς jabar - Αύριο παίζουμε Χαλάνδρι θα σε βόλευε . Όπως και να χει οι πόρτες του γηπέδου μας είναι ανοιχτές για ηγετικές μορφές όπως εσύ και ο Nikefalin!

προς ΛΥΚΟ : 1.ποιον έστειλες Αζερμπαϊτζαν?? 2. μη κάνεις μεγάλες δηλώσεις ο jabar έλεγε ότι παρακαλάς για να παίξεις!!! smiley.gif smiley.gif

Όσο για την Ίριδα , είπα δε μιλάμε πριν το γήπεδο...μετά το γήπεδο ότι σχολιασμό θέλετε για το ματς (από αύριο) θα κάνω..
Σίγουρα πάντως δε κάναμε ανανέωση αλα-Ρεχάγκελ.. ε κάποιοι είναι πατεράδες blove.gif δε σημαίνει τίποτα ούτε για την ηλικία ούτε για το παιχνίδι τους .. υπομονή ως αύριο peace.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(cliff_ac @ Oct 24 2008, 00:43 ) *
δε ξέρω αν πετάει η ομάδα ο Ribo (ooo) πάντως το 'χει συνήθιο .. που τον ξέρεις?? και που ξέρεις και το ενλόγω παρατσούκλι?

προς jabar - Αύριο παίζουμε Χαλάνδρι θα σε βόλευε . Όπως και να χει οι πόρτες του γηπέδου μας είναι ανοιχτές για ηγετικές μορφές όπως εσύ και ο Nikefalin!

προς ΛΥΚΟ : 1.ποιον έστειλες Αζερμπαϊτζαν?? 2. μη κάνεις μεγάλες δηλώσεις ο jabar έλεγε ότι παρακαλάς για να παίξεις!!! smiley.gif smiley.gif

Όσο για την Ίριδα , είπα δε μιλάμε πριν το γήπεδο...μετά το γήπεδο ότι σχολιασμό θέλετε για το ματς (από αύριο) θα κάνω..
Σίγουρα πάντως δε κάναμε ανανέωση αλα-Ρεχάγκελ.. ε κάποιοι είναι πατεράδες blove.gif δε σημαίνει τίποτα ούτε για την ηλικία ούτε για το παιχνίδι τους .. υπομονή ως αύριο peace.gif

Τον βραζιλιανο ξαδελφο της Βροχοπουλου εστειλα στο ανατολικο μπλοκ.
cliff_ac
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 23 2008, 22:56 ) *
Τον βραζιλιανο ξαδελφο της Βροχοπουλου εστειλα στο ανατολικο μπλοκ.

έελα .. οκ.. εγώ νόμιζα ότι ήταν αλβανός (χώρίς να έχω το παραμικρό κόμπλεξ με την εν λόγω ιθαγένεια)..
cliff_ac
QUOTE(cliff_ac @ Oct 23 2008, 21:58 ) *
έελα .. οκ.. εγώ νόμιζα ότι ήταν αλβανός (χώρίς να έχω το παραμικρό κόμπλεξ με την εν λόγω ιθαγένεια)..

ακυρο, αλβανος ήταν ο αντρας της... δεν ασχολουμαι με αλλοθρησκους και δε μου ρθε ο συνηρμός με το θεϊκό πανό.. !!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
penetration
προς φιλτατον nikefalin:

δεν θελω σήμερα, ημερα πρεμιερας να συνεχισω να παραπλανω το τοπικ και ολους μας, γι αυτο και θα προσπαθησω να βαλω τα πραγματα στη θεση τους οσο αυτο ειναι δυνατον.

Ο ΛΥΚΟΣ με τον ΡΙΜΠΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. Ειναι αντικειμενα που δεν συγκρινονται, ειναι σα να προσπαθεις να συγκρινεις ενα απλο πεντακοσαρι ΦΙΑΤακι, με ΦΕΡΡΑΡΙ.

Οταν υπαρχει ο Ριμπο και μεις μιλαμε για το λυκο ειναι σα ναπροσπαθουμε να κλεψουμε εκκλησια. Ματς απ ΡΙΜΠΟ με λυκο ειναι τι να πω, θα γελασει καθε πικραμενος. Μια αγελη λυκακια δεν κανουν το δεξι, του Ριμπο.

Συγνωμη που σας κουρασα, απλα θεωρησα χρεος μου να αποκαταστησω την αληθεια. Κυριως ομως θεωρησα χρεος μου να ενημερωσω το κοινο του φορουμ, για το ποσο τυχερη θα ειναι η γουεσκα φετος να εχει στο πρωταθλημα της αυτη τη παιχτουρα.

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Oct 24 2008, 09:17 ) *
προς φιλτατον nikefalin:

δεν θελω σήμερα, ημερα πρεμιερας να συνεχισω να παραπλανω το τοπικ και ολους μας, γι αυτο και θα προσπαθησω να βαλω τα πραγματα στη θεση τους οσο αυτο ειναι δυνατον.

Ο ΛΥΚΟΣ με τον ΡΙΜΠΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. Ειναι αντικειμενα που δεν συγκρινονται, ειναι σα να προσπαθεις να συγκρινεις ενα απλο πεντακοσαρι ΦΙΑΤακι, με ΦΕΡΡΑΡΙ.

Οταν υπαρχει ο Ριμπο και μεις μιλαμε για το λυκο ειναι σα ναπροσπαθουμε να κλεψουμε εκκλησια. Ματς απ ΡΙΜΠΟ με λυκο ειναι τι να πω, θα γελασει καθε πικραμενος. Μια αγελη λυκακια δεν κανουν το δεξι, του Ριμπο.

Συγνωμη που σας κουρασα, απλα θεωρησα χρεος μου να αποκαταστησω την αληθεια. Κυριως ομως θεωρησα χρεος μου να ενημερωσω το κοινο του φορουμ, για το ποσο τυχερη θα ειναι η γουεσκα φετος να εχει στο πρωταθλημα της αυτη τη παιχτουρα.

Θα ερθει η μερα που θα αρχισεις παλι τις κωλοτουμπες.
EAST END
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 24 2008, 15:38 ) *
Θα ερθει η μερα που θα αρχισεις παλι τις κωλοτουμπες.

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ!!!!!
dragan #12#
QUOTE(EAST END @ Oct 24 2008, 15:49 ) *
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ!!!!!

Επιτέλους έφτασε...μετράμε αντίστροφα πια 5-6 ώρες έχουν μείνει για να χαρούμε και πάλι αυτο που αγαπάμε
EAST END
QUOTE(dragan #12# @ Oct 24 2008, 15:59 ) *
Επιτέλους έφτασε...μετράμε αντίστροφα πια 5-6 ώρες έχουν μείνει για να χαρούμε και πάλι αυτο που αγαπάμε

ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ LIVE ΤΟ EXFACTOR ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
cliff_ac
QUOTE(EAST END @ Oct 24 2008, 14:29 ) *
ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ LIVE ΤΟ EXFACTOR ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

smiley.gif smiley.gif smiley.gif στεφανίδου βλέπεις μεσημεριάτικα???
nikefalin
καλή αρχή σε όλες τις ομάδες και σε όλα τα παλικάρια που παίζουν σήμερα, πιστεύω ο Λύκος να δείξει το ίδιο οργανωτικό πνεύμα και να καταστρώσει σύντομα σχέδιο "ταβέρνα και άλλα..." με δεδομένη τη σύνθεση του ομίλου smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ο Λυκος εβαλε μπρος το τρενο
και ξεκιναει.
wos_sport5.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif
Alexny
me to de3i to xalandri!!! ego sas to pa,oloi diplo to dinate alla i proti 20ara einai gegonos 69.gif ...

kali xronia xoris travmatismous paidia!! blove.gif
unknown
Δύσκολη νίκη στο τελευταίο λεπτό το Πορτο Ραφτη . Καθοριστικά τα καλάθια του Εφηβου ΦΩΤΗ ΠΑΠΑΡΑ . Μεγάλο αγχος οι εμπηροι παίκτες
Alexny
QUOTE(Alexny @ Oct 25 2008, 00:03 ) *
me to de3i to xalandri!!! ego sas to pa,oloi diplo to dinate alla i proti 20ara einai gegonos 69.gif ...

kali xronia xoris travmatismous paidia!! blove.gif



AAA!!! mixali sorry gia ti pasa smiley.gif
cliff_ac
ούτε να το ξερα .. πάντα πρεπει να μιλάμε μετά το γήπεδο.. Με αρκετές απουσίες σε σημαντικές όπως αποδείχθηκε από το υλικό του αντιπάλου θέσεις , εκτός ρυθμού και χωρίς συνοχή ποτέ δε μπήκαμε στο κλιμα του αγώνα, οι δύο τρεις παίκτες που σηκώνουν όλο το βάρος μείνανε μόνοι τους απόψε και καλά κλεισμένοι από την αμυντική ομάδα του χαλανδρίου.. το αποτέλεσμα δίκαιο ! καλή συνέχεια..
mike100
moraiti eisia trela!!!!!!!!!!!!!!!!! 69.gif
nikefalin
QUOTE(mike100 @ Oct 25 2008, 00:44 ) *
moraiti eisia trela!!!!!!!!!!!!!!!!! 69.gif

για τα νέα μέλη της παρέας μας,

καλωσορίσατε icon_wave.gif

γράφουμε με ελληνικά εδώ κι όχι με γκρίκλις ,ρίξτε και μια ματιά στον κανονισμό λειτουργίας
triponter
καλησπερα παιδια....

δυστυχως σε ενα παιχνιδι για γερα νευρα σταθηκαμε ατυχοι και χασαμε στο τελος...

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΙ - ΜΕΛΙΣΙΑ 63 - 61...

ημασταν πισω στο σκορ καμια 10αρια ποντους μεχρι το γ δεκαλεπτο...μετα σηκωσαμε κεφαλι και περασαμε και 2 ποντους μπροστα 45 δευτερα πριν ληξει... εκει η τυχη μας γυρισε την πλατη...ενα τυχερο καλαθι απο αυτους και 2 κακες επιθεσεις απο εμας, οπου η μια εφερε και αιφνιδιασμο στον αντιπαλο μας στερησε το ματσακι.... στο τελος χασαμε και το τελευταιο σουτ ισοφαρισης...

δεν πειραζει...δυσκολη εδρα...δεν νομιζω οτι θα περασουν πολλες ομαδες....2 παιχτες σταρ ( Κουτρουλης - Τσαντουλης ) και 2-3 ακομα μπασκετικοι συνθετουν καλες και αξιολογες μοναδες...αλλα οχι ακομα τοσο ομαδα...

την ζημια οντως μας την εκανε το πιτσιρικι play maker με 5 καθοριστικους ποντους....!!!

οσο για εμας σιγουρα ενθαρυντικη εμφανιση...ειμασταν ανετοιμοι με καινουριο προπονητη που τωρα μαθαινει την ομαδα και παρολα αυτα χασαμε στις λεπτομερειες...πιστευω εχουμε πραγματικα μεγαλα περιθωρια βελτιωσης και θα το δειξουμε συντομα...

Βεβαια λογω της νοοτροπιας και του εγωισμου που εχουμε σαν παιχτες δεν μας φτανει η εμφανιση, αλλα το αποτελεσμα..Συνεπως μονο νικη την επομενη αγωνιστικη!
nikefalin
από έγκυρες πηγές ο Λύκος ετοιμάζει την πρώτη βέρσιον του τρένου,,,πρέπει να κέρδισαν στη Ροδόπολη

stefan
QUOTE(nikefalin @ Oct 25 2008, 02:19 ) *
από έγκυρες πηγές ο Λύκος ετοιμάζει την πρώτη βέρσιον του τρένου,,,πρέπει να κέρδισαν στη Ροδόπολη


Εχουμε ηδη προμηθευτει με ποπ-κορν και ειμαστε κολλημενοι μπροστα στις οθονες μας.. 42.gif 42.gif 42.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Και τωρα αυτο που ολοι (και ειδικα ο νικεφαλιν) περιμενατε.
Η συνεχεια της επικης υπερπαραγωγης

Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ

Εκεινη την Παρασκευη ειχε αρχισει να χαλαει ο καιρος
και ενω το σκοταδι απλωνοταν η θρυλικη φιγουρα του Λυκου
ξεπροβαλε απο την φωλια του.

Αποφασισμενος και πεινασμενος οσο ποτε αλλωτε,
εβλεπες στα ματια του οτι ηταν ετοιμος για την πρωτη μαχη της χρονιας.
Εβαλε μπρος το τρενο, ζεστανε καλα την μηχανη, μαζεψε τα λυκοπουλα
και πηραν τον δρομο προς την Ροδοπολη.

Κατι χρωσταγε σε αυτην την ομαδα απο περσι
και ηταν αποφασισμενος να το ξεπληρωσει.

Η μαχη ξεκινησε και ο Λυκος εριξε τα λυκοπουλα στην μαχη,
ενω αυτος περιμενε υπομονετικα την καταλληλη στιγμη,
για να ορμηξει και να κατασπαραξει τους αντιπαλους.

Το ρολοι εδειχνε 7.35 του 1ου δεκαλεπτου και ο Λυκος αποφασισε
οτι επρεπε τωρα να ριχτει στην μαχη, αφου τα λυκοπουλα δεν ειχαν ξεκινησει καλα.
Δυστυχως για τους αντιπαλους ειχε ερθει η ωρα της κρισης.
Ο Λυκος ορμηξε σαν μανιασμενο θηριο και αρχισε να κατασπαραζει εναν εναν
τους ανυμπορους να ξεφυγουν αντιπαλους.

Στο τελος θριαμβευτης, μαζεψε τα λυκοπουλα του,
τα εβαλε στο τρενο και επεστρεψε στην φωλια του.

Και για οσους δεν καταλαβαν
Ροδοπολη - Κηφισια 39-61
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
mike100
QUOTE(kojito @ Oct 20 2008, 17:36 ) *
Οι δικες μου προβλεψεις ειναι:

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

smiley.gif smiley.gif χαλανδρι-ιρις 1 77.gif
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 25 2008, 02:38 ) *
Και τωρα αυτο που ολοι (και ειδικα ο νικεφαλιν) περιμενατε.
Η συνεχεια της επικης υπερπαραγωγης

Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ

Εκεινη την Παρασκευη ειχε αρχισει να χαλαει ο καιρος
και ενω το σκοταδι απλωνοταν η θρυλικη φιγουρα του Λυκου
ξεπροβαλε απο την φωλια του.

Αποφασισμενος και πεινασμενος οσο ποτε αλλωτε,
εβλεπες στα ματια του οτι ηταν ετοιμος για την πρωτη μαχη της χρονιας.
Εβαλε μπρος το τρενο, ζεστανε καλα την μηχανη, μαζεψε τα λυκοπουλα
και πηραν τον δρομο προς την Ροδοπολη.

Κατι χρωσταγε σε αυτην την ομαδα απο περσι
και ηταν αποφασισμενος να το ξεπληρωσει.

Η μαχη ξεκινησε και ο Λυκος εριξε τα λυκοπουλα στην μαχη,
ενω αυτος περιμενε υπομονετικα την καταλληλη στιγμη,
για να ορμηξει και να κατασπαραξει τους αντιπαλους.

Το ρολοι εδειχνε 7.35 του 1ου δεκαλεπτου και ο Λυκος αποφασισε
οτι επρεπε τωρα να ριχτει στην μαχη, αφου τα λυκοπουλα δεν ειχαν ξεκινησει καλα.
Δυστυχως για τους αντιπαλους ειχε ερθει η ωρα της κρισης.
Ο Λυκος ορμηξε σαν μανιασμενο θηριο και αρχισε να κατασπαραζει εναν εναν
τους ανυμπορους να ξεφυγουν αντιπαλους.

Στο τελος θριαμβευτης, μαζεψε τα λυκοπουλα του,
τα εβαλε στο τρενο και επεστρεψε στην φωλια του.

Και για οσους δεν καταλαβαν
Ροδοπολη - Κηφισια 39-61
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif


wav.gif
Λυκε???
Εμαθα οτι εβαλες 25 ποντους...
Ισχυει??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
nikefalin
QUOTE(stefan @ Oct 25 2008, 02:54 ) *
wav.gif
Λυκε???
Εμαθα οτι εβαλες 25 ποντους...
Ισχυει??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


όχι ρε, έφτασε τους 25 πόντους στην καριέρα του....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(stefan @ Oct 25 2008, 02:54 ) *
wav.gif
Λυκε???
Εμαθα οτι εβαλες 25 ποντους...
Ισχυει??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Οχι δεν ισχυει.
καμια 10αρια εβαλα και εδωσα καμια 15 ασιστ και 6 ριμπ.
με 2 λαθη
stefan
QUOTE(nikefalin @ Oct 25 2008, 02:56 ) *
όχι ρε, έφτασε τους 25 πόντους στην καριέρα του....


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Αληθεια ρε nikefalin???
Σε ποσα χρονια που παιζει??
20??22?? 19.gif 19.gif
nikefalin
QUOTE(stefan @ Oct 25 2008, 03:19 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Αληθεια ρε nikefalin???
Σε ποσα χρονια που παιζει??
20??22?? 19.gif 19.gif

κάθε χρόνος και πόντος πάει , τέλος για φέτος smiley.gif
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 25 2008, 02:38 ) *
Το ρολοι εδειχνε 7.35 του 1ου δεκαλεπτου και ο Λυκος αποφασισε
οτι επρεπε τωρα να ριχτει στην μαχη,
αφου τα λυκοπουλα δεν ειχαν ξεκινησει καλα.
Δυστυχως για τους αντιπαλους ειχε ερθει η ωρα της κρίσης.

Πάλι πάγκο για αρχή.Μας στερούν το είδωλό μας.Αν ξεκίναγαν καλά δεν θα τον έβαζε?Δεν θα το ανεχτούμε για πολύ.
Μετά τι έγινε μόνος σου πήρες την απόφαση και μπήκες?
Που στο καλό είναι αυτή η Ροδόπολη ,δεν πειράζει την άλλη Παρασκευή στο Ζηρίνειο.Ολο το fun club θα είναι εκεί.
Επίσης θα παραβρίσκονται και προπονητές.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.