Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Jabar
QUOTE(nikefalin @ Oct 25 2008, 02:56 ) *
όχι ρε, έφτασε τους 25 πόντους στην καριέρα του....

ΙΕΡΟΣΥΛΕ με τα χεράκια σου έγραφες τις 30άρες.
Jabar
QUOTE(penetration @ Oct 24 2008, 09:17 ) *
προς φιλτατον nikefalin:
Ο ΛΥΚΟΣ με τον ΡΙΜΠΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. Ειναι αντικειμενα που δεν συγκρινονται, ειναι σα να προσπαθεις να συγκρινεις ενα απλο πεντακοσαρι ΦΙΑΤακι, με ΦΕΡΡΑΡΙ.

Οταν υπαρχει ο Ριμπο και μεις μιλαμε για το λυκο ειναι σα ναπροσπαθουμε να κλεψουμε εκκλησια. Ματς απ ΡΙΜΠΟ με λυκο ειναι τι να πω, θα γελασει καθε πικραμενος. Μια αγελη λυκακια δεν κανουν το δεξι, του Ριμπο.

Πήγα χθές Χαλάνδρι-Ιρις 65-45
Ποιός Ρίμπο? Ο λύκος 77.gif θα τον κάνει μια μπουκιά. shot.gif Penetration έχεις δει μπάσκετ,η μόνο ποδόσφαιρο και ΝΒΑ βλέπεις? blove.gif smiley.gif
penetration
QUOTE(Jabar @ Oct 25 2008, 08:03 ) *
Πήγα χθές Χαλάνδρι-Ιρις 65-45
Ποιός Ρίμπο? Ο λύκος 77.gif θα τον κάνει μια μπουκιά. shot.gif Penetration έχεις δει μπάσκετ,η μόνο ποδόσφαιρο και ΝΒΑ βλέπεις? blove.gif smiley.gif

δεν το πιστευω, ρε. το σκοραυτο δεν μπορει να ειναι αληθεια. δεν μπορει να εχασε το απολυτο φαβορι της κατηγοριας. μηπως δεν επαιζε ο ριμπο, μηπως συνεβη κατι αλλο τραγικο η εξωαγωνιστικο; πειτε μου , οτι μου κανετε πλακα. αν ειναι αληθεια θα τιμωρησω τον εαυτο μου και καθε παρασκευη θα βλεπω λυκο και καθε κυριακη αεκ-δωνη

συγχαρητηρια στους αφανεις ηρωες παιχτες της κηφισιας που δεν εχουνε τα κοννε με φορουμ και τυπο κΑΙ τους παιρνει ολη τη δοξα ο λυκος.

ξεκιναω την αυτοτιμωρια μου την κυριακη με το θρασυβουλας - αεκ

ποσους ποντους εβαλε ο ριμπο?
nikefalin
QUOTE(penetration @ Oct 25 2008, 10:35 ) *
δεν το πιστευω, ρε. το σκοραυτο δεν μπορει να ειναι αληθεια. δεν μπορει να εχασε το απολυτο φαβορι της κατηγοριας. μηπως δεν επαιζε ο ριμπο, μηπως συνεβη κατι αλλο τραγικο η εξωαγωνιστικο; πειτε μου , οτι μου κανετε πλακα. αν ειναι αληθεια θα τιμωρησω τον εαυτο μου και καθε παρασκευη θα βλεπω λυκο και καθε κυριακη αεκ-δωνη

συγχαρητηρια στους αφανεις ηρωες παιχτες της κηφισιας που δεν εχουνε τα κοννε με φορουμ και τυπο κΑΙ τους παιρνει ολη τη δοξα ο λυκος.

ξεκιναω την αυτοτιμωρια μου την κυριακη με το θρασυβουλας - αεκ

ποσους ποντους εβαλε ο ριμπο?

δεν μετρά τι κάνουν στους αγώνες με τις υπόλοιπες ομάδες, αλλά τι θα γίνει στον μεταξύ τους αγώνα.
αλλά τι ανησυχείς, ο Λύκος έπιασε χτες την ετήσια συγκομιδή του σε πόντους (1).
θα έρθεις την Παρασκευή στο ζηρίνειο ?
cliff_ac
QUOTE(Jabar @ Oct 25 2008, 05:03 ) *
Πήγα χθές Χαλάνδρι-Ιρις 65-45
Ποιός Ρίμπο? Ο λύκος 77.gif θα τον κάνει μια μπουκιά. shot.gif Penetration έχεις δει μπάσκετ,η μόνο ποδόσφαιρο και ΝΒΑ βλέπεις? blove.gif smiley.gif

ατυχές αγώνα ήρθες να δεις .. πως και δε σε είδα?
dragan #12#
QUOTE(triponter @ Oct 25 2008, 02:09 ) *
καλησπερα παιδια....

δυστυχως σε ενα παιχνιδι για γερα νευρα σταθηκαμε ατυχοι και χασαμε στο τελος...

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΙ - ΜΕΛΙΣΙΑ 63 - 61...

ημασταν πισω στο σκορ καμια 10αρια ποντους μεχρι το γ δεκαλεπτο...μετα σηκωσαμε κεφαλι και περασαμε και 2 ποντους μπροστα 45 δευτερα πριν ληξει... εκει η τυχη μας γυρισε την πλατη...ενα τυχερο καλαθι απο αυτους και 2 κακες επιθεσεις απο εμας, οπου η μια εφερε και αιφνιδιασμο στον αντιπαλο μας στερησε το ματσακι.... στο τελος χασαμε και το τελευταιο σουτ ισοφαρισης...

δεν πειραζει...δυσκολη εδρα...δεν νομιζω οτι θα περασουν πολλες ομαδες....2 παιχτες σταρ ( Κουτρουλης - Τσαντουλης ) και 2-3 ακομα μπασκετικοι συνθετουν καλες και αξιολογες μοναδες...αλλα οχι ακομα τοσο ομαδα...

την ζημια οντως μας την εκανε το πιτσιρικι play maker με 5 καθοριστικους ποντους....!!!

οσο για εμας σιγουρα ενθαρυντικη εμφανιση...ειμασταν ανετοιμοι με καινουριο προπονητη που τωρα μαθαινει την ομαδα και παρολα αυτα χασαμε στις λεπτομερειες...πιστευω εχουμε πραγματικα μεγαλα περιθωρια βελτιωσης και θα το δειξουμε συντομα...

Βεβαια λογω της νοοτροπιας και του εγωισμου που εχουμε σαν παιχτες δεν μας φτανει η εμφανιση, αλλα το αποτελεσμα..Συνεπως μονο νικη την επομενη αγωνιστικη!

Ηταν οντως παιχνίδι για σκληρα νεύρα αν και ξεφυγαμε με 10 ποντους στο ημίχρονο ηταν κατι παραπανω απο σίγουρο οτι η διαφορα αυτη θα μειωθει αντεξαμε στην πιεση και στα πολλα τρίποντα των Μελισσιων και μετα 2 καλάθια του μικρου που μας ξεκόλισαν καταφέραμε και πηραμε την νίκη. καλές μονάδςες αλλα οχι ομάδες ακόμα. Μόλις δέσουν θα δούμε και τις πραγματικές τους δυνατότητες
Ha6
Έστω και λίγο καθυστερημένα καλή χρονιά σε όλες τις ομάδες με υγεία και αγωνιστικές επιτυχίες.
Για τα χθεσινά να προσθέσω Παλλήνη -Μαραθώνας 1, Περισσός-Πικέρμι 1 (+38) και ΠΑΟ Δάφνης-Τούφα 2 (+19). Επομένως μας λείπει ΟΦΗ-Αχαρνής για να ολοκληρωθεί ο όμιλος.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Oct 25 2008, 07:55 ) *
Πάλι πάγκο για αρχή.Μας στερούν το είδωλό μας.Αν ξεκίναγαν καλά δεν θα τον έβαζε?Δεν θα το ανεχτούμε για πολύ.
Μετά τι έγινε μόνος σου πήρες την απόφαση και μπήκες?
Που στο καλό είναι αυτή η Ροδόπολη ,δεν πειράζει την άλλη Παρασκευή στο Ζηρίνειο.Ολο το fun club θα είναι εκεί.
Επίσης θα παραβρίσκονται και προπονητές.

Ειμαι σαν τον Παπαλουκα.
Δεν ξεκιναω για να δω τα πρωτα 2-3 λεπτα τις αδυναμιες του αντιπαλου
και να χτυπησω εκει.
Lebron08
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ : 66-61

Δίκαιη νικη για την ομάδα του Ηρακλείου.Η ομάδα μου (Αχαρνής) προσπαθήσαμε να γυρίσουμε το ματς αφού βρεθήκαμε να χάνουμε και με 18 αν δεν κάνω λαθος,αλλά δεν τα καταφέραμε...Συνεχίζουμε...
alexas10
Μιλαγα με τον προπονητη του λυκου το πρωι και μου με αυτα που μου ειπε ζηλεψα που δεν τον εχω συμπαικτη... Θα κανω υπομονη 10 μηνες και μετα θα δουλευω στο γηπεδο για αυτον....
#13.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 25 2008, 14:18 ) *
Ειμαι σαν τον Παπαλουκα.
Δεν ξεκιναω για να δω τα πρωτα 2-3 λεπτα τις αδυναμιες του αντιπαλου
και να χτυπησω εκει.


Συγχαρητήρια παικταρά μου μεγάλη υπόθεση να ξεκινάς με διπλό την 1η αγωνιστική και μάλιστα σε μια δύσκολη έδρα με παράξενο γήπεδο (αν το βρεις βέβαια και δε χαθείς στο δάσος).

Την Παρασκευή με θεωρητικά καλό αντίπαλο (ΟΦΗ) θα φανούν πολλά για το τι ψάρια μπορεί να πιάσει η Κηφισιά φέτος!
penetration
QUOTE(nikefalin @ Oct 25 2008, 10:24 ) *
δεν μετρά τι κάνουν στους αγώνες με τις υπόλοιπες ομάδες, αλλά τι θα γίνει στον μεταξύ τους αγώνα.
αλλά τι ανησυχείς, ο Λύκος έπιασε χτες την ετήσια συγκομιδή του σε πόντους (1).
θα έρθεις την Παρασκευή στο ζηρίνειο ?

παρασκευη παντα αγωνιστικες υποχρεωσεις μου στερουν την υπερτατη ηδονη του να βλεπω λυκο στο ζεσταμα και στο παγκο της ομαδας του. καποια στιγμη ομως θα γινει και αυτο.
παντως καλο ειναι να δημιουργηθει ενα τοπικ με τις κατα καιρους αποκλειστικες και πρωτοτυπες δηλωσεις του λυκου, οπως για παραδειγμα την τελευταια, ωστε ολα αυτα να μεινουν στην ιστορια του παγκοσμιου μπασκετ και τα νεα παιδια να παιρνουν κατευθυνσεις επανω στον εγκεφαλικο τροπο (πανω και κατω) λειτουργιας των μεγαλων παικτων της πορτοκαλιας μπαλας.
alexas10
QUOTE (penetration @ Oct 26 2008, 11:41 ) *
παρασκευη παντα αγωνιστικες υποχρεωσεις μου στερουν την υπερτατη ηδονη του να βλεπω λυκο στο ζεσταμα και στο παγκο της ομαδας του. καποια στιγμη ομως θα γινει και αυτο.
παντως καλο ειναι να δημιουργηθει ενα τοπικ με τις κατα καιρους αποκλειστικες και πρωτοτυπες δηλωσεις του λυκου, οπως για παραδειγμα την τελευταια, ωστε ολα αυτα να μεινουν στην ιστορια του παγκοσμιου μπασκετ και τα νεα παιδια να παιρνουν κατευθυνσεις επανω στον εγκεφαλικο τροπο (πανω και κατω) λειτουργιας των μεγαλων παικτων της πορτοκαλιας μπαλας.

77.gif 77.gif 41.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Oct 25 2008, 16:48 ) *
Μιλαγα με τον προπονητη του λυκου το πρωι και μου με αυτα που μου ειπε ζηλεψα που δεν τον εχω συμπαικτη... Θα κανω υπομονη 10 μηνες και μετα θα δουλευω στο γηπεδο για αυτον....

Εξεφρασε και σε σενα την απορια,
πως γινεται ενας παιχτης χωρις να τρεχει και να ιδρωνει,
ενω παιζει 30-35 λεπτα,
στο τελος του αγωνα να εχει καμια 15αρια ασιστ???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Oct 26 2008, 11:41 ) *
παρασκευη παντα αγωνιστικες υποχρεωσεις μου στερουν την υπερτατη ηδονη του να βλεπω λυκο στο ζεσταμα και στο παγκο της ομαδας του. καποια στιγμη ομως θα γινει και αυτο.
παντως καλο ειναι να δημιουργηθει ενα τοπικ με τις κατα καιρους αποκλειστικες και πρωτοτυπες δηλωσεις του λυκου, οπως για παραδειγμα την τελευταια, ωστε ολα αυτα να μεινουν στην ιστορια του παγκοσμιου μπασκετ και τα νεα παιδια να παιρνουν κατευθυνσεις επανω στον εγκεφαλικο τροπο (πανω και κατω) λειτουργιας των μεγαλων παικτων της πορτοκαλιας μπαλας.

Να ανοιξουμε και ενα τοπικ που να μας περιγραφεις
πως ειναι να εισαι μεγιστος παντοφλας.
Με ολες τις λεπτομερειες.
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 27 2008, 03:50 ) *
Εξεφρασε και σε σενα την απορια,
πως γινεται ενας παιχτης χωρις να τρεχει και να ιδρωνει,
ενω παιζει 30-35 λεπτα,
στο τελος του αγωνα να εχει καμια 15αρια ασιστ???


Τωρα που το σκεφτομαι ρε Λυκε..
Ειχες καμια 15αρια ασιστ,καμια 10αρια ποντους..
Και ολα αυτα χωρις να τρεξεις..

Δηλαδη ενα τελειο παιχνιδι..
Τι αλλο πρεπει να κανεις για να προσκυνησουν ακομα και οι λιγοι απιστοι το ταλεντο σου?? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(stefan @ Oct 27 2008, 04:58 ) *
Τωρα που το σκεφτομαι ρε Λυκε..
Ειχες καμια 15αρια ασιστ,καμια 10αρια ποντους..
Και ολα αυτα χωρις να τρεξεις..

Δηλαδη ενα τελειο παιχνιδι..
Τι αλλο πρεπει να κανεις για να προσκυνησουν ακομα και οι λιγοι απιστοι το ταλεντο σου?? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Να σηκωσω την κουπα τον Μαιο,
οπως θα κανει ο Τζολε
sahattack
Παιδες είχε χθες τίποτα για Γ έσκα καμία εφημερίδα???
Αν το έχει κανείς μπορεί να το ανεβάσει??
champion
QUOTE(sahattack @ Oct 27 2008, 13:52 ) *
Παιδες είχε χθες τίποτα για Γ έσκα καμία εφημερίδα???
Αν το έχει κανείς μπορεί να το ανεβάσει??

η γ εσκα δεν ειναι για να γραφεται σε εφημεριδα.εδω καλα καλα δεν ειναι η β.
καταντια.... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Mitsaras7
Ουτε σε σαιτ δε γραφουν για σκορερ κλπ??τπτ?μονο στο εσκα τα σκορ?Βασικα καλησπερα παιδες με λιγη καθυστεριση αλλα δυστυχως στο ματσακι της παραρσκευης τραυματιστικαμε....παλι καλα που δεν εχασα κανα ματι...τεσπα...ειδα καλα κ ωραια αποτελεσματα παντως κ επκληξεις...ομορφα ξεκινησαμε...ας ελπισω η αρμαδα των αχαρνων να βρει τις νικες με παλληνη τη παρασκευη αν κ χωρις δικη μου βοηθεια...αααα,,,,ο lebron08...γιαννακη εσυ εισαι???χαχαα..αν εισαι εσυ ευχαριστω φιλε για τα περαστικα κ τα χρονια πολλα...
Peritri
Μπα, η σωτηρία της Γ' ΕΣΚΑ είναι που δεν γράφονται οι πόντοι στις εφημερίδες.

Ειδικά για τους προπονητές είναι βάλσαμο!

Μακάρι να συνέβαινε το ίδιο και στη Β'.
TEO-18-
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 28 2008, 01:34 ) *
Ουτε σε σαιτ δε γραφουν για σκορερ κλπ??τπτ?μονο στο εσκα τα σκορ?Βασικα καλησπερα παιδες με λιγη καθυστεριση αλλα δυστυχως στο ματσακι της παραρσκευης τραυματιστικαμε....παλι καλα που δεν εχασα κανα ματι...τεσπα...ειδα καλα κ ωραια αποτελεσματα παντως κ επκληξεις...ομορφα ξεκινησαμε...ας ελπισω η αρμαδα των αχαρνων να βρει τις νικες με παλληνη τη παρασκευη αν κ χωρις δικη μου βοηθεια...αααα,,,,ο lebron08...γιαννακη εσυ εισαι???χαχαα..αν εισαι εσυ ευχαριστω φιλε για τα περαστικα κ τα χρονια πολλα...

Φίλε καλως όρισες προφανως δεν ξέρεις να γράψεις.Αν θες να γράψεις τη γνώμη σου πάτα την απάντηση στη σελίδα πάνω δεξιά.Γράφεις και πατας την υποβολή απάντησης.Αν θες να απαντήσεις σε κάποιον που έγραψε πατας την απάντηση ,
κάτω από κείμενο που έγραψε και πατάς πάλι την υποβολή απάντησης
cliff_ac
??? για τον από πάνω...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Lebron08 @ Oct 25 2008, 15:50 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ : 66-61

Δίκαιη νικη για την ομάδα του Ηρακλείου.Η ομάδα μου (Αχαρνής) προσπαθήσαμε να γυρίσουμε το ματς αφού βρεθήκαμε να χάνουμε και με 18 αν δεν κάνω λαθος,αλλά δεν τα καταφέραμε...Συνεχίζουμε...

Ποιος εισαι εσυ παλικαρι???
dominik
καλησπερα!
στο ματς παλληνη-μαραθωνα η παλληνη νικησε με περιπου 10 ποντους διαφορα σ ενα ματς που δεν διεκδικει δαφνες ποιοτητας..
η παλληνη ,με σημαντικες αλλαγες στο ροστερ σε σχεση με τη περσινη σεζον,κατεβαινει με 6-7 αντρες και ολους τους αλλους πιτσιρικαδες,γεγονος που θα την κανει να αποτελεσει μεγαλο ερωτηματικο για φετος!
στα του ματς η παλληνη ηταν καλυτερη και νικησε δικαια,χωρις ομως δυστυχως να χρησιμοποιησει κανεναν απο τους 6-7 παιδο-εφηβους που πιθανον σε καποια χρονια να αποτελεσει το βασικο κορμο της!
απο το μαραθωνα τα μυνηματα δεν ηταν θετικα και πιθανον να παλεψει για την παραμονη καθως το κενο του ζαφειροπουλου θα αναπληρωθει δυσκολα..
να σται καλα!
nikefalin
Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής


ΠΑΟ Δάφνη - ΦΟ Τούφας 63-82
Παλλήνη - Μαραθώνας 78-63
ΟΦΗ Ηρακλείου - Αχαρνής 66-61
Ροδόπολη - ΓΣ Κηφισιάς 39-61
Πόρτο Ράφτη - Μελίσσια 63-61
Περισσός - Πικέρμι 75-37
ΓΣ Χαλανδρίου - Ιρις Πετρούπολης 65-45

και πρόγραμμα 2ης την Παρασκευή


21:00 ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
21:00 ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
21:30 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21:45 ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
21:15 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
20:30 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
20:45 ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
nikefalin
Αναμένωντας τον triponter να βγάλει τα αποτελέσματα του κουβά δίνω προγνωστικά


ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ντέρμπυ Νο1 (αν και έχει κόντρα παράδοση ο Λύκος, εκτός αν φέρει σκορδοπλεξούδες ,μαντζούνια και πέταλα)
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 όχι εύκολα, δύσκολο το προγνωστικό
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ντέρμπυ Νο2 των συγκατοίκων, δίνω 1

Lebron08
Ο Αντρέας ειμαι Μητσάρα...Πώς παει το μάτι?Πάντως ρε φίλε,100 φορές να σου ξανακλέψουν τη μπάλα, και τα δύο μάτια δεν παίζει να στα βγάλουν όπως τώρα!Πως τα κατάφερε ήθελα να ΄ξερα!Αντε περαστικά και κοίτα να επιστρέψεις σύντομα!
Λύκε φέτος ήρθα στην ομάδα οπότε δε νομίζω να με ξέρεις...Για ΄σένα πάντως αρκετά διαβάζω...!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Lebron08 @ Oct 29 2008, 02:15 ) *
Ο Αντρέας ειμαι Μητσάρα...Πώς παει το μάτι?Πάντως ρε φίλε,100 φορές να σου ξανακλέψουν τη μπάλα, και τα δύο μάτια δεν παίζει να στα βγάλουν όπως τώρα!Πως τα κατάφερε ήθελα να ΄ξερα!Αντε περαστικά και κοίτα να επιστρέψεις σύντομα!
Λύκε φέτος ήρθα στην ομάδα οπότε δε νομίζω να με ξέρεις...Για ΄σένα πάντως αρκετά διαβάζω...!

Ρωτα τον Μουστακατο να σου πει ολα τα αλλα.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

Με 6/7 την προηγουμενη εβδομαδα
περιμενω την πρωτη κουπα της χρονιας
στην ηδη γεματη απο περσι τροπαιοθηκη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wav.gif
mike100
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 29 2008, 01:35 ) *
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

Με 6/7 την προηγουμενη εβδομαδα
περιμενω την πρωτη κουπα της χρονιας
στην ηδη γεματη απο περσι τροπαιοθηκη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wav.gif

εε τουλαχιστον με το τουφα-χαλανδρι 1, εχεις χασει ηδη ενα icon_wave.gif .Μου φαινεται το χαλανδρι δεν θα σε αφησει να παρεις την κουπα 40.gif..............!
gambler
QUOTE(dominik @ Oct 28 2008, 21:57 ) *
καλησπερα!
στο ματς παλληνη-μαραθωνα η παλληνη νικησε με περιπου 10 ποντους διαφορα σ ενα ματς που δεν διεκδικει δαφνες ποιοτητας..
η παλληνη ,με σημαντικες αλλαγες στο ροστερ σε σχεση με τη περσινη σεζον,κατεβαινει με 6-7 αντρες και ολους τους αλλους πιτσιρικαδες,γεγονος που θα την κανει να αποτελεσει μεγαλο ερωτηματικο για φετος!
στα του ματς η παλληνη ηταν καλυτερη και νικησε δικαια,χωρις ομως δυστυχως να χρησιμοποιησει κανεναν απο τους 6-7 παιδο-εφηβους που πιθανον σε καποια χρονια να αποτελεσει το βασικο κορμο της!
απο το μαραθωνα τα μυνηματα δεν ηταν θετικα και πιθανον να παλεψει για την παραμονη καθως το κενο του ζαφειροπουλου θα αναπληρωθει δυσκολα..
να σται καλα!

Από αυτά που λες καταλαβαίνω τα παρακάτω : 1)πως ήσουν στο γήπεδο...και "έβλεπες"τον αγώνα,2)πως δεν έχεις ξαναδεί αγώνα ΄Γ έσκα και 3)Πως την ομάδα του Μαραθώνα δεν την έχεις ξαναδεί ποτέ..απλώς ήξερες πως πέρυσι έπαιζε ο Ζαφειρόπουλος σε εμάς και πετάς και την ατάκα στο τέλος να το παίξεις πως έχεις γνώσεις με ομάδες και ονόματα..Έχω να γράψω από πέρυσι... και ο λόγος είναι επειδή άλλαξαν αρκετά πράγματα στο forum που δεν μου άρεσαν αλλα το κυριότερο..΄τσαντιζόμουν με κάτι post που διάβαζα σαν το δικό σου...και να σου εξηγήσω και το γιατί για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι φίλοι.Στην ομάδα φέτος έχουμε μείνει 4 άτομα που ήμασταν πέρυσι οι υπόλοιποι είναι πιτσιρικάδες και παιδιά που αγαπούν την ομάδα αλλά έχουν να παίξουν basket 5 & 7 χρόνια!!!!!!!ΟΙ 2 από αυτούς που είμασταν πέρυσι θα φύγουν σε 15 μέρες για στρατό...οπότε τι μένει?????παρόλα αυτά όμως τη Παρασκευή γυρίσαμε 4 φορές το ματσ όταν η διαφορά έφευγε στους 10-13 πόντους.Κ εσύ ρε φιλαράκο που δεν έχεις ιδέα μου κάθεσαι και γράφεις λείπει ο ζαφειρόπουλος (πολύ καλός)...αλλά αυτό είναι το πρόβλημα σου εσένα?γιατί είχαμε Play maker?έχουμε ψηλούς άνω του 1.90?έχουμε πλήθος παιχτών για να πάρει κάποιος μία ανάσα?Η άμα είχαμε τον ζαφειρόπουλο θα έκανε το άουτ μόνος του,θα κατέβαζε μπάλα,θα σκόραρε ,θα έπερνε ριμπάουντ...και θα έπαιζε και 40 λεπτά...
Μέχρι εκεί ομώς φτάνει το μάτι σου και αρκετών άλλων...
Έχουμε τις μεγαλύτερες πιθανότητες για να πέσουμε (99% για μένα)αλλά ακόμα και έτσι είτε με έφηβους είτε με παίδες θα το παίξουμε κ θα το ευχαριστηθούμε όσο γίνετε...όσο το παλέψουμε..
p.s. : να θυμίσω περσινό σκορ στην Παλλήνη : 78-67 είχε νικήσει η Παλλήνη (η ομάδα μας τότε είχε έξοδα περίπου 2000 ευρώ το μήνα)
φέτος χάσαμε με σκορ 78-63 με έξοδα....:600 το μήνα?700???maximu...και δεν έχει πάρει κ κανείς τίποτα...η διαφορά λοιπόν με πέρυσι είναι 4 πόντους στην επίθεση...φίλε dominik....αν ακόμα και τώρα δεν κατάλαβες...δεν μπορώ να κάνω κάτι..
ts0ks99!!!!!!!!:D
λυκε ταλαιπωρεις ακομα τα παρκε της α8ηνας???παρτο χαμπαρι οτι δεν κανεις πια και κοψε το μπασκετ!!! blove.gif
καλυτερα να ενταχ8εις σε κανα συλογο οινοποτιας!!! icon_drunk.gif
8ες και κουπες τρομαρα σου icon_wave.gif
Alexny
QUOTE(mike100 @ Oct 29 2008, 01:48 ) *
εε τουλαχιστον με το τουφα-χαλανδρι 1, εχεις χασει ηδη ενα icon_wave.gif .Μου φαινεται το χαλανδρι δεν θα σε αφησει να παρεις την κουπα 40.gif..............!


συμφωνω!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Oct 29 2008, 15:33 ) *
λυκε ταλαιπωρεις ακομα τα παρκε της α8ηνας???παρτο χαμπαρι οτι δεν κανεις πια και κοψε το μπασκετ!!! blove.gif
καλυτερα να ενταχ8εις σε κανα συλογο οινοποτιας!!! icon_drunk.gif
8ες και κουπες τρομαρα σου icon_wave.gif

Εμαθα οτι εισαι συμπαιχτης με εναν παιχτη
που επαιζε στα εφηβικα με τον πατερα σου!!!!!!!!!!!!!!11
Αληθευει????
Μονο για εκει κανεις blech.gif
και για το καρναβαλι τον Φεβρουαριο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mike100 @ Oct 29 2008, 03:48 ) *
εε τουλαχιστον με το τουφα-χαλανδρι 1, εχεις χασει ηδη ενα icon_wave.gif .Μου φαινεται το χαλανδρι δεν θα σε αφησει να παρεις την κουπα 40.gif..............!



QUOTE(Alexny @ Oct 29 2008, 15:54 ) *
συμφωνω!!

Να μην σας χασω το σαββατο ομως!!!!!! blech.gif
kotzito
Οι δικες μου προβλεψεις
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gambler @ Oct 29 2008, 14:51 ) *
Από αυτά που λες καταλαβαίνω τα παρακάτω : 1)πως ήσουν στο γήπεδο...και "έβλεπες"τον αγώνα,2)πως δεν έχεις ξαναδεί αγώνα ΄Γ έσκα και 3)Πως την ομάδα του Μαραθώνα δεν την έχεις ξαναδεί ποτέ..απλώς ήξερες πως πέρυσι έπαιζε ο Ζαφειρόπουλος σε εμάς και πετάς και την ατάκα στο τέλος να το παίξεις πως έχεις γνώσεις με ομάδες και ονόματα..Έχω να γράψω από πέρυσι... και ο λόγος είναι επειδή άλλαξαν αρκετά πράγματα στο forum που δεν μου άρεσαν αλλα το κυριότερο..΄τσαντιζόμουν με κάτι post που διάβαζα σαν το δικό σου...και να σου εξηγήσω και το γιατί για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι φίλοι.Στην ομάδα φέτος έχουμε μείνει 4 άτομα που ήμασταν πέρυσι οι υπόλοιποι είναι πιτσιρικάδες και παιδιά που αγαπούν την ομάδα αλλά έχουν να παίξουν basket 5 & 7 χρόνια!!!!!!!ΟΙ 2 από αυτούς που είμασταν πέρυσι θα φύγουν σε 15 μέρες για στρατό...οπότε τι μένει?????παρόλα αυτά όμως τη Παρασκευή γυρίσαμε 4 φορές το ματσ όταν η διαφορά έφευγε στους 10-13 πόντους.Κ εσύ ρε φιλαράκο που δεν έχεις ιδέα μου κάθεσαι και γράφεις λείπει ο ζαφειρόπουλος (πολύ καλός)...αλλά αυτό είναι το πρόβλημα σου εσένα?γιατί είχαμε Play maker?έχουμε ψηλούς άνω του 1.90?έχουμε πλήθος παιχτών για να πάρει κάποιος μία ανάσα?Η άμα είχαμε τον ζαφειρόπουλο θα έκανε το άουτ μόνος του,θα κατέβαζε μπάλα,θα σκόραρε ,θα έπερνε ριμπάουντ...και θα έπαιζε και 40 λεπτά...
Μέχρι εκεί ομώς φτάνει το μάτι σου και αρκετών άλλων...
Έχουμε τις μεγαλύτερες πιθανότητες για να πέσουμε (99% για μένα)αλλά ακόμα και έτσι είτε με έφηβους είτε με παίδες θα το παίξουμε κ θα το ευχαριστηθούμε όσο γίνετε...όσο το παλέψουμε..
p.s. : να θυμίσω περσινό σκορ στην Παλλήνη : 78-67 είχε νικήσει η Παλλήνη (η ομάδα μας τότε είχε έξοδα περίπου 2000 ευρώ το μήνα)
φέτος χάσαμε με σκορ 78-63 με έξοδα....:600 το μήνα?700???maximu...και δεν έχει πάρει κ κανείς τίποτα...η διαφορά λοιπόν με πέρυσι είναι 4 πόντους στην επίθεση...φίλε dominik....αν ακόμα και τώρα δεν κατάλαβες...δεν μπορώ να κάνω κάτι..

Παλι γκρινιαζεις μωρη παλιογρια?????????
Δεν βαρεθηκες ακομα????
Τι κανει ο ΤΖ-Κ ρε???
champion

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

Mitsaras7
QUOTE(Lebron08 @ Oct 29 2008, 01:15 ) *
Ο Αντρέας ειμαι Μητσάρα...Πώς παει το μάτι?Πάντως ρε φίλε,100 φορές να σου ξανακλέψουν τη μπάλα, και τα δύο μάτια δεν παίζει να στα βγάλουν όπως τώρα!Πως τα κατάφερε ήθελα να ΄ξερα!Αντε περαστικά και κοίτα να επιστρέψεις σύντομα!
Λύκε φέτος ήρθα στην ομάδα οπότε δε νομίζω να με ξέρεις...Για ΄σένα πάντως αρκετά διαβάζω...!


ΑΑ..Μαλιστα...γιατι καποια στιγμη ειχαμε με τον γιαννη μπαλ... συζητησει για το φορουμ..τελοσπαντων..τι να πεις για τη φαση...αλλα μου πηρε τη μπαλα αφου με χτυπησε κ επεσα κατω...ετσι την εχασα..δε μου τη πηρε πριν με χτυπησει...ε πιθανον με Δαφνη να ειμαι καλα.....τα λεμε πεμπτη στο γηπεδο ρε να δωσω το παρων.!!!ααα εμαθα οτι εχει κ φαι μετα...οποτε δε το χανω..χαχααχα...αντε ΒΥΕΕΕΕ
kotzito
Το Νικος Περκιζας (ΓΣ Χαλανδριου,Τουφα) θα κλεισει σε 10-15 μερες το πολυ για να τοποθετηθει παρκε.Επιτελους,να βελτιωθει και λιγο η εικονα του γηπεδου.
mike100
QUOTE(kojito @ Oct 29 2008, 17:25 ) *
Το Νικος Περκιζας (ΓΣ Χαλανδριου,Τουφα) θα κλεισει σε 10-15 μερες το πολυ για να τοποθετηθει παρκε.Επιτελους,να βελτιωθει και λιγο η εικονα του γηπεδου.

φιλε παιζεις στην ομαδα του χαλανδριου?
triponter
Καλησπέρα παιδια...ηρθε η ωρα η επιτροπη " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΙ " της Γ' ΕΣΚΑ να βγαλει την πρωτη κουπα και κουβα για τα προγνωστικα μας...αργησαμε λιγο, γιατι τα μελη της ελειπαν σε επαγγελματικο ταξιδι, κανονιζοντας βεβαιως βεβαιως για τα δικαιωματα των κουλων παιχτων της κατηγοριας..θυμιζω τα αποτελεσματα

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 63-82
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 78-63
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 66-61
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39-61
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 63-61
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 75-37
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 65-45

εχουμε λοιπον :

jhantzop = 5/7

lykos = 5/7 ( ταγαρι μην αρχισεις να γκρινιαζεις οτι επιασες 6/7....)

kohito = 5/7

nikefalin = 5/7

basketsman = 3/7

mikros theoulis = 5/7

tzabar = 5/7

team 10 = 5/7

east end = 5/7

triponter = 3/7

dean on arrival = 5/7

ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ 9 ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΗΔΕΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΡΑΒΕΙΟ με 5/7 ( για ευνοητους λογους δεν τους αναφερουμε ), και ευτυχως για μενα βρεθηκε ο φιλος μου ο basketman να μοιραστουμε τον κουβα με 3/7..

παροτι αρχη οι περισσοτεροι προβλεψαν σωστα..για να δουμε την συνεχεια...


dominik
QUOTE(gambler @ Oct 29 2008, 12:51 ) *
Από αυτά που λες καταλαβαίνω τα παρακάτω : 1)πως ήσουν στο γήπεδο...και "έβλεπες"τον αγώνα,2)πως δεν έχεις ξαναδεί αγώνα ΄Γ έσκα και 3)Πως την ομάδα του Μαραθώνα δεν την έχεις ξαναδεί ποτέ..απλώς ήξερες πως πέρυσι έπαιζε ο Ζαφειρόπουλος σε εμάς και πετάς και την ατάκα στο τέλος να το παίξεις πως έχεις γνώσεις με ομάδες και ονόματα..Έχω να γράψω από πέρυσι... και ο λόγος είναι επειδή άλλαξαν αρκετά πράγματα στο forum που δεν μου άρεσαν αλλα το κυριότερο..΄τσαντιζόμουν με κάτι post που διάβαζα σαν το δικό σου...και να σου εξηγήσω και το γιατί για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι φίλοι.Στην ομάδα φέτος έχουμε μείνει 4 άτομα που ήμασταν πέρυσι οι υπόλοιποι είναι πιτσιρικάδες και παιδιά που αγαπούν την ομάδα αλλά έχουν να παίξουν basket 5 & 7 χρόνια!!!!!!!ΟΙ 2 από αυτούς που είμασταν πέρυσι θα φύγουν σε 15 μέρες για στρατό...οπότε τι μένει?????παρόλα αυτά όμως τη Παρασκευή γυρίσαμε 4 φορές το ματσ όταν η διαφορά έφευγε στους 10-13 πόντους.Κ εσύ ρε φιλαράκο που δεν έχεις ιδέα μου κάθεσαι και γράφεις λείπει ο ζαφειρόπουλος (πολύ καλός)...αλλά αυτό είναι το πρόβλημα σου εσένα?γιατί είχαμε Play maker?έχουμε ψηλούς άνω του 1.90?έχουμε πλήθος παιχτών για να πάρει κάποιος μία ανάσα?Η άμα είχαμε τον ζαφειρόπουλο θα έκανε το άουτ μόνος του,θα κατέβαζε μπάλα,θα σκόραρε ,θα έπερνε ριμπάουντ...και θα έπαιζε και 40 λεπτά...
Μέχρι εκεί ομώς φτάνει το μάτι σου και αρκετών άλλων...
Έχουμε τις μεγαλύτερες πιθανότητες για να πέσουμε (99% για μένα)αλλά ακόμα και έτσι είτε με έφηβους είτε με παίδες θα το παίξουμε κ θα το ευχαριστηθούμε όσο γίνετε...όσο το παλέψουμε..
p.s. : να θυμίσω περσινό σκορ στην Παλλήνη : 78-67 είχε νικήσει η Παλλήνη (η ομάδα μας τότε είχε έξοδα περίπου 2000 ευρώ το μήνα)
φέτος χάσαμε με σκορ 78-63 με έξοδα....:600 το μήνα?700???maximu...και δεν έχει πάρει κ κανείς τίποτα...η διαφορά λοιπόν με πέρυσι είναι 4 πόντους στην επίθεση...φίλε dominik....αν ακόμα και τώρα δεν κατάλαβες...δεν μπορώ να κάνω κάτι..

φιλε gambler επειδη και απο περσι που παρακολουθω γ εσκα θυμαμαι οτι 'ψηνεσαι' να μπαινεις σε αντιπαραθεσεις[αλλωστε και ο μεγας λυκος γκρινιαρη σε χαρακτηριζει!] 77.gif δεν εχω κανενα σκοπο να συνεχισω το θεμα αλλα απλα θ'απαντησω σ ο,τι γραφεις..
1]τον αγωνα ,οπως και τους 2 περσινους της παλληνης μς το μαραθωνα, τον παρακολουθησα και πιστευω οτι ο αγωνας εξελιχτηκε οπως ακριβως εγραψα προηγουμενως.. shot.gif
2]την περασμενη σεζον καθε παρασκευη παρακολουθουσα αγωνα της γ εσκα του ομιλου σου.
3]εδω ειναι το μονο που σε δικαιολογω..ειχατε και τον καλαντωνεα ο οποιος ειχε τραυματιστει στο πρωτο ματς με την παλληνη..ομως επιμενω οτι ο μαραθωνας δεν εχει καλυψει αυτες τις 2 απουσιες και δεν εχει ενισχυθει,οπψς αλλωστε τονιζεις και συ..αλλωστε περσι η ομαδα χαρη σε αυτους τους δυο εδειχνε ικανη για κατι καλυτερο..δηλαδη αν φετος η ομαδα ειχε αυτους τους δυο δεν θα ειχε υψηλοτερες βλεψεις απ οτι 99τοις εκατο πιθανοτητες να πεσει??
4]σχετικα με τη τσαντιλα σου για κατι ποστ σαν τα δικα μου,απλα μπορεις να μην ασχολεισαι.
5]'φιλε' gambler,αν πιστευεις οτι το παραδειγμα οτι περσι ο μαραθωνας εχασε για 11 και φετος για 15 ειναι ισχυρο για να συμπερανει κανεις την διαφορα δυναμικοτητας μιας ομαδας περσι και φετος,τοτε αυτος που δεν καταλαβαινει πολλα δεν ειμαι εγω.. bball.gif
να σαι καλα
alexas10

αντε να πω κ εγω...

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Oct 30 2008, 04:23 ) *
αντε να πω κ εγω...

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

Αδεια απο την γυναικα πηρες
για να δωσεις προγνωστικα????
Jabar
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1?
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2?
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
Aμφιβολίες στα δύο νωρίς ακόμα.
gambler
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 29 2008, 14:35 ) *
Παλι γκρινιαζεις μωρη παλιογρια?????????
Δεν βαρεθηκες ακομα????
Τι κανει ο ΤΖ-Κ ρε???

Καλά είμαι ρε φίρμα της ΄Γ..σε περιμένω τον άλλο μήνα!!!Δε γκρινιάζω ρε συ..διευκρινίζω τα πράγματα απλώς και μάλιστα σε πράγματα που τα ξέρω πολύ καλύτερα από κάποιους άλλους.Δεν έχει νόημα όμως..το γυρνάω 100% στη πλάκα και εγώ για να μη σπάμε και τα...ο gk φιδιάζει το λαμόγιο,έρχετε μόνο να μας δει τις παρασκευές
gambler
QUOTE(dominik @ Oct 30 2008, 02:05 ) *
φιλε gambler επειδη και απο περσι που παρακολουθω γ εσκα θυμαμαι οτι 'ψηνεσαι' να μπαινεις σε αντιπαραθεσεις[αλλωστε και ο μεγας λυκος γκρινιαρη σε χαρακτηριζει!] 77.gif δεν εχω κανενα σκοπο να συνεχισω το θεμα αλλα απλα θ'απαντησω σ ο,τι γραφεις..
1]τον αγωνα ,οπως και τους 2 περσινους της παλληνης μς το μαραθωνα, τον παρακολουθησα και πιστευω οτι ο αγωνας εξελιχτηκε οπως ακριβως εγραψα προηγουμενως.. shot.gif
2]την περασμενη σεζον καθε παρασκευη παρακολουθουσα αγωνα της γ εσκα του ομιλου σου.
3]εδω ειναι το μονο που σε δικαιολογω..ειχατε και τον καλαντωνεα ο οποιος ειχε τραυματιστει στο πρωτο ματς με την παλληνη..ομως επιμενω οτι ο μαραθωνας δεν εχει καλυψει αυτες τις 2 απουσιες και δεν εχει ενισχυθει,οπψς αλλωστε τονιζεις και συ..αλλωστε περσι η ομαδα χαρη σε αυτους τους δυο εδειχνε ικανη για κατι καλυτερο..δηλαδη αν φετος η ομαδα ειχε αυτους τους δυο δεν θα ειχε υψηλοτερες βλεψεις απ οτι 99τοις εκατο πιθανοτητες να πεσει??
4]σχετικα με τη τσαντιλα σου για κατι ποστ σαν τα δικα μου,απλα μπορεις να μην ασχολεισαι.
5]'φιλε' gambler,αν πιστευεις οτι το παραδειγμα οτι περσι ο μαραθωνας εχασε για 11 και φετος για 15 ειναι ισχυρο για να συμπερανει κανεις την διαφορα δυναμικοτητας μιας ομαδας περσι και φετος,τοτε αυτος που δεν καταλαβαινει πολλα δεν ειμαι εγω.. bball.gif
να σαι καλα

1)Ο αγώνας εξελίχτηκε όπως τον περιέγραψες προηγουμένος?ποια περιγραφή?....."στο ματς παλληνη-μαραθωνα η παλληνη νικησε με περιπου 10 ποντους διαφορα σ ενα ματς που δεν διεκδικει δαφνες ποιοτητας.."...αυτό φίλε μου δεν είναι περιγραφή,αυτό είναι έκθεση στο εργαστήρι δημοσιογραφίας.Σε ΄Γ έσκα αγώνα ήθελες να δεις παιχνίδι με δάφνες ποιότητας?και μόνο που είδες 4 φορές να γυρνάει ένα παιχνίδι τουλάχιστον είχες κίνητρο να μη σε πάρει ο ύπνος στην εξέδρα..φυσικά και είχαμε κ τον Καλαντωνέα..και ο ένας με τον άλλον φτιάχνουν κάτι καλύτερο..και με κάποιον τρίτο ακόμα κάτι καλύτερο.Εγώ είμαι υπέρ της ομάδας και όχι του ατόμου,από τις περσινές ομάδες που ανέβηκαν δεν ανέβηκε καμία στηριζόμενη σε ένα άτομο..λάθος?το ¨φίλε" σε εισαγώγικα δεν το κατάλαβα,αν θες να στείλεις pm κάντο και γράψε ότι θες...αλλά σε public Θα γράφεις καλύτερα..
Τέλος για τους πόντους που λες...είναι αριθμοί,και σου λέω τι έγινε πέρυσι και τι έγινε φέτος...4 πόντους διαφορά στην επίθεση είχαμε!!!και κάτι τελευταίο..το 2006-2007 είχαμε τον μπούσουλα και τερματίσαμε 7-8,πέρυσι είχαμε Καλαντωνέα-Ζαφειρόπουλο και τερματίσαμε πάλι 7-8 το συμπέρασμά σου?ποιό είναι?Μπούσουλας = Καλαντωνέας+Ζαφειρόπουλος...εκεί το πας,αυτό λες στην ουσία.Μην κολήσσεις στα συγκεκριμένα ονόματα,παράδειγμα είναι επεΙδή μιλάς για Μαραθώνα.
jhantzop

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.