Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
penetration
QUOTE(Jabar @ Dec 23 2008, 22:25 ) *
Ο Λύκος είναι Κύριος το Κ κεφαλαίο .Ο διαιτητής είπε ότι ο Λύκος του ζήτησε να τα ρίξει όλα επάνω του.

ΑΡΘΡΟ 61 - ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ
Σε αθλητή που αγωνίζεται υπέρμετρα, σκληρά και επικίνδυνα κατά τη διάρκεια αγώνα, επιβάλλεται η ποινή αποκλεισμού του από τον αγώνα αυτό, με απόφαση των διαιτητών (περίπτωση ντισκαλιφιέ).
ΑΡΘΡΟ 62 - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΜΙΑΣ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Ανάρμοστη συμπεριφορά.
1. Σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον αγώνα από τον διαιτητή, συνεπεία ανάρμοστης συμπεριφοράς προς το πρόσωπο του διαιτητή, κριτή ή άλλου παράγοντα του αγώνα, αθλητή της ομάδας του ή της αντίπαλης ή θεατή, επιβάλλεται ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας.
• Η ανάρμοστη συμπεριφορά συνίσταται, ιδιαίτερα, σε περιπτώσεις απειλής, ειρωνικών σχολίων σε βάρος των διαιτητών, επιδεικτικού λακτίσματος της μπάλας προς παράγοντα του αγώνα και, γενικά, συμπεριφοράς που δεν αρμόζει σε αθλητή.
2. Η αυτή ποινή επιβάλλεται και σε αθλητή, που εγκαταλείπει τον αγωνιστικό χώρο, μετά την έναρξη του αγώνα, χωρίς την άδεια του διαιτητή.
ΑΡΘΡΟ 63 - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
Η ποινή αυτή επιβάλλεται στις περιπτώσεις:
1. Υβριστικής συμπεριφοράς.
Σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον διαιτητή του αγώνα, συνεπεία της υβριστικής του συμπεριφοράς προς αντίπαλο, συναθλητή του, θεατή ή άλλο παράγοντα του αγώνα.
• Η υβριστική συμπεριφορά συνίσταται, ιδιαίτερα, σε περιπτώσεις άσεμνων και προσβλητικών εκφράσεων, απρεπών χειρονομιών, φτυσίματος.
2. Απόπειρας βιαιοπραγίας
Σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον διαιτητή του αγώνα, επειδή αποπειράθηκε να βιαιοπραγήσει κατά των παραπάνω προσώπων.
• Απόπειρας βιαιοπραγίας θεωρείται κάθε ενέργεια που έχει άμεσο σκοπό την κακοποίηση των προαναφερομένων προσώπων.
ΑΡΘΡΟ 64 - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΤΡΙΩΝ (3) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
Βάναυση συμπεριφορά
Η ποινή αυτή επιβάλλεται σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον αγώνα, συνεπεία βάναυσης συμπεριφοράς του προς συναθλητή, αντίπαλό του ή θεατή.
• Η βάναυση συμπεριφορά συνίσταται σε περιπτώσεις, που η σκόπιμη δυναμική ενέργεια του αθλητή, που εκδηλώνεται με κτυπήματα χεριών και ποδιών, έχει σαν αποτέλεσμα τη κακοποίηση των αναφερομένων προσώπων.
Ξεκάθαρα η περίπτωσή μας είναι μία δυναμική ενέργεια ένα απλό ντισκαλιφιέ

ΝΟΜΙΖΩ αλλωστε ο,τι υπαρχει ενασ διαιτητης μεγαλος και διεθνης τωρα διοικητικος που υπηρξε τοσο διεθνης διαιτητης στο μπασκετ οσο και στην πυγμαχια (δεν θυμαμαι τονομα του) , δεν υπαρχει πιο ιδανικος απο αυτον για να μας διαφωτισει και να αποφασισει για τη περιπτωση μας
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΦΤΑ
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 25 2008, 14:13 ) *
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΦΤΑ

Η Ιριδα αντιγράφει το τρένο.Ο PENETRATION κάτι για καράβια που πάνε τρένο γράφει.
Χρόνια πολλά και καλά.
Mitsaras7
Καλησπερα κ χρονια πολλα σε ολους....Τελευταια λειπω απο δω κ απεχω...Ξερετε πως ειναι Ο ΟΤΕ κ οι υπολοιποι στην Ελλαδα...ουφφφ....Εχω να πω ενα αισχος καταρχην στον προπονητη του Πικερμιου(ΠΙΚΕΡΜΙ-ΑΧΑΡΝΗΣ)...Ισως προσφατα να προσληφθηκε γιατι παλιοτερα δν ειδα καποιον να τον αναφερει,..Ο ανθρωπος ειναι γραφικος κ τρομερα αντιμπασκετικος...Προσωπικα απτη μικρη εμπειρια που εχω δν εχω ξανακουσει προπονητη να φωναζει στους αντιπαλους...-ΖΩΑ...ΣΠΑΣΤΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ...ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ....-...πρεπει καποιος να επεμβει πριν γινουν κ αλλες φασαριες στα γηπεδα γιατι ο συγκεκριμενος προκαλει συνεχως οπως βλεπω...κ οι παιχτες του Πικερμιου ειναι λιγο στη μανουρα αλλα αυτα τα παραβλεπεις....Τελοσπαντων..παει αυτο,.
Ερχομαστε στο ματς ΑΧΑΡΝΗΣ-ΙΡΙΔΑ...Απλα δν υπηρχαμε κ στα 40 λεπτα...κ οσο για ντερμπυ στα 10 πρωτα λεπτα η' στα 20...δν υπηρχε κανενα ντερμπυ απλα η Ιριδα μπηκε χαλαρα κ στη συνεχεια που ανεβηκε ολα τελειωσαν..Πιστευω-χωρις να χω δει Περισσο-οτι ειναι η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας κ οσων αφορα εμας...με τετοιο μπασκετ του 1970΄ που παιζουμε δε παμε πουθενα κ αν συνεχισει ετσι η δουλεια...............Θα τρεχουμε κ ειναι κριμα απο καθε αποψη....Καλη χρονια σε ολους κ οσο νουπω θα συμμετεχω κ παλι ενεργα οσο μπορω....
tj17
[quote name='Jabar' date='Dec 26 2008, 00:36 ' post='258384']
Η Ιριδα αντιγράφει το τρένο.Ο PENETRATION κάτι για καράβια που πάνε τρένο γράφει.
Χρόνια πολλά και καλά.



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΔΕΜΟΝΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ.
Koan
QUOTE(tj17 @ Dec 26 2008, 20:17 ) *
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΔΕΜΟΝΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ.

????

QUOTE(Jabar @ Dec 26 2008, 00:36 ) *
Η Ιριδα αντιγράφει το τρένο.Ο PENETRATION κάτι για καράβια που πάνε τρένο γράφει.
Χρόνια πολλά και καλά.

Η Ίριδα δεν έχει ανάγκη να αντιγράψει τίποτα , ο PENE τα παραλέει (ίσως και να ξέρει παραπάνω μπασκετικα πράγματα βεβαίως βεβαίως , που ξέρεις??)

χρόνια πολλά και από εμένα από το στολισμένο παραδοσιακό Καράβι της Πετρούπολης!!..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ο σοφος Ελληνικος λαος λεει

''αν δεις καραβι στο βουνο
νινι το εχει συρει''

Και επειδη τα πραγματικα τρενα ειναι στα βουνα,
καλο θα ειναι τα ψαροκαικα να κατσουν στα νερα τους..................
tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 26 2008, 21:45 ) *
Ο σοφος Ελληνικος λαος λεει

''αν δεις καραβι στο βουνο
νινι το εχει συρει''

Και επειδη τα πραγματικα τρενα ειναι στα βουνα,
καλο θα ειναι τα ψαροκαικα να κατσουν στα νερα τους..................
tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

σωστά για όσους μίλησαν περι τρένου!! ωστόσο αν και είμαι αντίθετης άποψης (επί του τρένου) περιμένω να περάσει και το βουνό (?) της 10ης του 2009
tj17
QUOTE(Koan @ Dec 26 2008, 21:49 ) *
σωστά για όσους μίλησαν περι τρένου!! ωστόσο αν και είμαι αντίθετης άποψης (επί του τρένου) περιμένω να περάσει και το βουνό (?) της 10ης του 2009


ΚΟΙΤΑ ΚΟΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ
Koan
QUOTE(tj17 @ Dec 26 2008, 21:58 ) *
ΚΟΙΤΑ ΚΟΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ

φίλε μου και εγώ κάνω χιούμορ αν έχεις δει τα ποστς μου! αλλά να κρατάμε και ένα μέτρο γιατί υπήρχαν και περσινά παραδείγματα σε άλλες κατηγορίες που μετά δε βγήκανε σε καλο και γινότανε σαματάς .. μη κοιτάς το μικρό αριθμό ποστ .. είμαι παλιό μελος και έχω δει κάποια πράγματα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Dec 26 2008, 22:49 ) *
σωστά για όσους μίλησαν περι τρένου!! ωστόσο αν και είμαι αντίθετης άποψης (επί του τρένου) περιμένω να περάσει και το βουνό (?) της 10ης του 2009

Στις 9/1 παιζουμε οχι στις 10.

Αυτο το ματς δεν θα ειναι κριτηριο, αφου απο εμας θα λειπουν 5 παιχτες λογω τιμωριας,
3 εκ των οποιων ειναι βασικοι.

Και μαλλον θα λειπει και ο βασικος ψηλος μας στο εξωτερικο.
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 26 2008, 22:27 ) *
Και μαλλον θα λειπει και ο βασικος ψηλος μας στο εξωτερικο.

ο πανος είναι ο τελευταίος???

εεεεε οκ τι άλλο να σου πω.. εδώ ο άλλος με λεει ξενέρωτο ... αχχχ αχχ... τουλάχιστον ελα στο γήπεδο! αντε καλο βράδυ (επιτέλους)
peter
Χρόνια πολλά σε όλους....
Λυκάκο δε πιστεύω να λείπεις τη Δευτέρα απ΄το φιλικό που κανόνισε ο κοουτς Bilalen?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Dec 26 2008, 23:30 ) *
ο πανος είναι ο τελευταίος???

εεεεε οκ τι άλλο να σου πω.. εδώ ο άλλος με λεει ξενέρωτο ... αχχχ αχχ... τουλάχιστον ελα στο γήπεδο! αντε καλο βράδυ (επιτέλους)

Στο γηπεδο θα ερθω οπωσδηποτε.

QUOTE(peter @ Dec 26 2008, 23:46 ) *
Χρόνια πολλά σε όλους....
Λυκάκο δε πιστεύω να λείπεις τη Δευτέρα απ΄το φιλικό που κανόνισε ο κοουτς Bilalen?

Τι ωρα και που???
Ο Τσεκουρας θα ερθει????
team10

καλησπερα σασ για αυτο θα ανεβει η κηφισια ειναι 24 ωρεσ το 24 ωρο.
ετσι λυκο ανεβαινε το 2009 θα εισαι ανεβασμενοσ οχι στο μπασκετ αλλα σε τιποτα κοψιδια

σασ ευχομαι σε ολουσ καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα και ο καλυτεροσ που αξιζει να ανεβαινει κατηγοριεσ

προσοχη στισ ομαδεσ που εχουν υποδομεσ ειναι κριμα να μην παιξουν καποια παιδια!!!!!

το τελευταιο παει για τουσ προπονητεσ των αντρικων τμηματων και στισ διοικησεισ των ομαδων μην εχετε στο μυαλο σασ τα αποτελεσματα θα ερθουν.

στο μπασκετ θα επιβιωσουν οι ομαδεσ με υποδομεσ και (λεφτα)!!!!!!!!
Koan
QUOTE(team10 @ Dec 27 2008, 17:59 ) *
προσοχη στισ ομαδεσ που εχουν υποδομεσ ειναι κριμα να μην παιξουν καποια παιδια!!!!!

το τελευταιο παει για τουσ προπονητεσ των αντρικων τμηματων και στισ διοικησεισ των ομαδων μην εχετε στο μυαλο σασ τα αποτελεσματα θα ερθουν.

στο μπασκετ θα επιβιωσουν οι ομαδεσ με υποδομεσ και (λεφτα)!!!!!!!!

+1
jhantzop
QUOTE(team10 @ Dec 27 2008, 17:59 ) *
...

στο μπασκετ θα επιβιωσουν οι ομαδεσ με υποδομεσ ...


+1

όλοι οι άλλοι είναι πυροτεχνήματα


peter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 27 2008, 04:00 ) *
Στο γηπεδο θα ερθω οπωσδηποτε.


Τι ωρα και που???
Ο Τσεκουρας θα ερθει????



Δευτέρα 9 στο γηπεδό σας.....Δεν θα έπαιζα ποτέ χωρίς τον Τσεκ αγόρι μου.... smiley.gif Άντε σε περιμένω.....
wigging
gia sas paidia thelw mia xari an ginete mipws xserete na mou peite sos xserete mipws pou einai akrivws to gipaido mpasket tou iris petroypolews sos paidia k an ginete!!!
triponter
καλησπερα παιδια και χρονια πολλα....ιδου και τα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστικης..σχισαμε σχεδον ολοι :

θυμιζω :

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 55-84
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 60-74
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 60-47
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 37-39
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 60-71
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 46-63
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 96-73

team 10 = 7/7

lykos = 5/7

koan = 7/7

champion = 5/7

katsman = 6/7

east end = 7/7

dimmar = 5/7

junior = 6/7

tas 13 = 7/7

jhantzop = 5/7

kojito = 6/7

dragan#12 = 7/7

triponter = 6/7

g80 = 7/7
................................................................................
...............

Νικητες με το απολυτο 7/7 οι : TEAM 10 ( ευγε ), KOAN, EAST END ( ευγε ), TAS 13, DRAGAN#12, G80

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
................................................................................
......

και η απολυτη ηδονη στον κουβα ο ενας και μοναδικος αγαπημενος ΛΥΚΟΣΣΣΣΣ ( αυτη η αγωνιστικη δεν σου πηγε γενικοτερα ) με 5/7. blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif .....μαζι του επισης ο CHAMPION, & DIMMAR & JHANTZOP......

συγχατηρηρια ΛΥΚΑΚΟ.... SAVE THE WOLF !

wigging
pantos peite mou re paidia an tehlete pou einai akrivws to gipedo tou iris petroupolews sos paidai an ginete
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(wigging @ Dec 30 2008, 03:02 ) *
pantos peite mou re paidia an tehlete pou einai akrivws to gipedo tou iris petroupolews sos paidai an ginete

Το γηπεδο ειναι κοντα στο τερα-πετρα.
Λιγο πιο κατω.
Φτανεις στην πλατεια της Πετρουπολης με το καλο και ρωτας εκει να σου πουνε.
Ειναι λιγο δυσκολο γιατι ειναι μεσα σε στενα.
wigging
PAIDIA THELW MIA XARI AN GINETE
XSERETE POU EINAI TO GIPEDO TIS IRIS PETROUPOLEWS AN XSERETE PEITE MOU SOS PAIDIA!!! POU AKRIVWS EINAI!!!!

paidai tha mou kanete mia xari an xserete mipws xserete pou akrivws einai to gipedo iris petroupolews k an xserete pws na paw sos

pou na katevw se poia stasi giati tha paizw ekei k prwti fora tha paw gi auto!!!

diladi apo tin plateia stin petroupoli einai poli psila an xserete kapoios as mou pei k pwsw na paw i an einai psila!!!
Koan
QUOTE(wigging @ Dec 30 2008, 02:32 ) *
PAIDIA THELW MIA XARI AN GINETE
XSERETE POU EINAI TO GIPEDO TIS IRIS PETROUPOLEWS AN XSERETE PEITE MOU SOS PAIDIA!!! POU AKRIVWS EINAI!!!!

paidai tha mou kanete mia xari an xserete mipws xserete pou akrivws einai to gipedo iris petroupolews k an xserete pws na paw sos

pou na katevw se poia stasi giati tha paizw ekei k prwti fora tha paw gi auto!!!

diladi apo tin plateia stin petroupoli einai poli psila an xserete kapoios as mou pei k pwsw na paw i an einai psila!!!

1ον greeklish.jpeg greeklish.jpeg greeklish.jpeg greeklish.jpeg
2ον καλά πότε παίζεις (από ποια ομάδα είσαι?) και σε καίει τόσο που άνοιξες θέματα σε ολα τα τοπικ της ιριδας και του άρη? τέτοια μέρα κ ολας?

3ον
κάτω απο πλατεία της Πετρούπολης παίρνεις Β11 (στην ανοδο της πετρουπόλεως....) και κατεβαίνεις στην 8η στάση μετά .. θα δεις μια εκκλησία , είναι δυο στενά κάτω ρώτα και θα σου πούνε (ή θα σε κυνηγήσουνε οι hooligan της ομάδας ) .. απο περιστέρι παίρνεις τον κεντρικό τέρμα πάνω , περνάς νεκροταφεία και πλατείες και εφόσον ρωτήσεις πως θα πας αγια τριάδα κηπουπολης , κοιτάς να δεις ποτε θα βγεις σε μια κεντρική με το όνομα Περικλέους .. τέρμα πάνω θα πέσεις πάνω στο γήπεδο (μετά αν δε το διαλύσεις μπες μεσα να παιξεις..)

QUOTE(triponter @ Dec 30 2008, 01:38 ) *
καλησπερα παιδια και χρονια πολλα....ιδου και τα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστικης..σχισαμε σχεδον ολοι :

θυμιζω :
koan = 7/7


................................................................................
...............

Νικητες με το απολυτο 7/7 οι : TEAM 10 ( ευγε ), KOAN, EAST END ( ευγε ), TAS 13, DRAGAN#12, G80

thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

μετράμε και τις νίκες έτσι? την προηγούμενη φορά ήμουν μόνος τώρα είναι άλλοι 5 μαζί μου..(koan=2νικες) shot.gif shot.gif shot.gif
wigging
pantos to na dialisw den prokeite!!!!!apla einai megali istoria!!!!giati tha paw apo tin nea xronia mexri na paw ston ioniko neas filadelfias!!!! i sto sporting!!!! giati patisia menw gi auto!!!! alla apo oti fantazomai den simferei apo ta patisia na trex ekei panw!!!!
Koan
QUOTE(wigging @ Dec 30 2008, 13:25 ) *
pantos to na dialisw den prokeite!!!!!apla einai megali istoria!!!!giati tha paw apo tin nea xronia mexri na paw ston ioniko neas filadelfias!!!! i sto sporting!!!! giati patisia menw gi auto!!!! alla apo oti fantazomai den simferei apo ta patisia na trex ekei panw!!!!


που εννοείς ότι θα πας, στην Ίριδα ??
blink.gif blink.gif blink.gif


Ρε το καράβι είναι πολύ μπροστάα τελικά , μας ψάχνουν από παντού για να παίξουν σε εμάς...




Υ.Γ. οχι greeklish
Jabar
QUOTE(wigging @ Dec 30 2008, 13:25 ) *
pantos to na dialisw den prokeite!!!!!apla einai megali istoria!!!!giati tha paw apo tin nea xronia mexri na paw ston ioniko neas filadelfias!!!! i sto sporting!!!! giati patisia menw gi auto!!!! alla apo oti fantazomai den simferei apo ta patisia na trex ekei panw!!!!

Σε παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες.Από εδώ και στο εξής θα διαγράφω τα ποστς με λατινικούς χαρακτήρες.
Αυτά που γράφεις είναι δυσνόητα.Μήν γράφεις σε όλα τα τόπικ τα ίδια πράγματα.
Ευχαριστώ φίλτατε Koan για το moderating.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(wigging @ Dec 30 2008, 14:25 ) *
pantos to na dialisw den prokeite!!!!!apla einai megali istoria!!!!giati tha paw apo tin nea xronia mexri na paw ston ioniko neas filadelfias!!!! i sto sporting!!!! giati patisia menw gi auto!!!! alla apo oti fantazomai den simferei apo ta patisia na trex ekei panw!!!!

Δεν μπορω να σου στειλω ΡΜ γιατι κατι εχεις πατησει
και με εχεις μπλοκαρει.
KOKO
QUOTE(wigging @ Dec 30 2008, 09:25 ) *
pantos to na dialisw den prokeite!!!!!apla einai megali istoria!!!!giati tha paw apo tin nea xronia mexri na paw ston ioniko neas filadelfias!!!! i sto sporting!!!! giati patisia menw gi auto!!!! alla apo oti fantazomai den simferei apo ta patisia na trex ekei panw!!!!

Φιλε μου χρονια πολλα κι ολας.Επειδη δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου αντι να τρεχεις εκει πανω αφου μενεις πατησια γιατι δεν πας στους τρεις αστερες που ειναι και διπλα σου;
g_80


μετράμε και τις νίκες έτσι? την προηγούμενη φορά ήμουν μόνος τώρα είναι άλλοι 5 μαζί μου..(koan=2νικες) shot.gif shot.gif shot.gif
[/quote]


eeeppp!!!! μη μου κλεβεις τη δοξα!!!με 2 συνεχομενα 7/7 παιζω....ηδη ερχονται προτασεισ απο footballbet, kingbet klp klp!!!!...:-P
tas13
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ,
ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΟΚΕΣ
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 31 2008, 05:43 ) *
Δεν μπορω να σου στειλω ΡΜ γιατι κατι εχεις πατησει
και με εχεις μπλοκαρει.

και εμενα το ιδιο..



Καλγ αλλαγη σε ολους και καλη χρονια!

QUOTE(g_80 @ Dec 31 2008, 11:40 ) *
μετράμε και τις νίκες έτσι? την προηγούμενη φορά ήμουν μόνος τώρα είναι άλλοι 5 μαζί μου..(koan=2νικες) shot.gif shot.gif shot.gif



eeeppp!!!! μη μου κλεβεις τη δοξα!!!με 2 συνεχομενα 7/7 παιζω....ηδη ερχονται προτασεισ απο footballbet, kingbet klp klp!!!!...:-P

οκ μαν , έχω λόγο που το λέω το κοαν=2 νικες όμως wink.gif κατι ξέρω... πάντως το πρωτο μου 7/7 δεν υπήρχε άλλος μαζί μου (είχα προβλέψει ήττα περισσου στο πορτο ραφτη!)

QUOTE(Jabar @ Dec 31 2008, 03:07 ) *
Σε παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες.Από εδώ και στο εξής θα διαγράφω τα ποστς με λατινικούς χαρακτήρες.
Αυτά που γράφεις είναι δυσνόητα.Μήν γράφεις σε όλα τα τόπικ τα ίδια πράγματα.
Ευχαριστώ φίλτατε Koan για το moderating.

δε κάνει τίποτα ! δεν έκανα moderating πάντως, έγραψε 3 φορές πριν του το πω (εννοώ μόνο σε αυτό το τοπικ!!)..
team10
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
ΤΟ 2009 ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ!!!!!!!!!

Υ.Γ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ ΚΑΙ ΝΙΚΕΣ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008-09 ΣΤΗ Γ ΕΣΚΑ

ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 09/01/2008 ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
ts_10
Καλη χρονια να εχετε παιδια με υγεια χωρις τραυμματισμους...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΡΕΜΑΛΙΑ

Ευχομαι υγεια, ευτυχια και πολλα ''θεματα'' αναμεσα στα ποδια σας!!!!!!!!!!!

wav.gif wav.gif wav.gif
dimmar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 31 2008, 22:56 ) *
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΡΕΜΑΛΙΑ

Ευχομαι υγεια, ευτυχια και πολλα ''θεματα'' αναμεσα στα ποδια σας!!!!!!!!!!!

wav.gif wav.gif wav.gif

[size="7"][/size]ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!!
junior #
QUOTE(team10 @ Dec 31 2008, 15:44 ) *
ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 09/01/2008 ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ

2009 Θες να πεις!!!!!!!!
dragan #12#
Καλή Χρονιά με Υγεία και Ευτύχια σε όλους.

Μια που ξαναμπήκαμε σε αγωνιστική εβδομάδα ας δώσω τα προγνωστικά μου νωρίς νωρίς αν και μπορεί να υπάρχει ρίσκο, μετά τις πρώτες 1-2 αγωνηστικές είναι η πιο δύσκλοη για τους παίχτες του στοιχημάτος γιατι δεν ξέρουμε σρ τι κατάσταση θα εμφανιστούν οι ομάδες μετα τις γιορτές. Εγώ θα παω με βάση την τελευταιά αγωνιστίκη χωρίς να υπάρχει η διακόπη...και βλέπουμε.

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

Απ' οτι βλέπω το πιο δύσκολο παιχνίδι θεωρητικά είναι το ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΧΑΡΝΗΣ ποντάρω έδρα, υπό αλλές συνθήκες θα ήταν ντέρμπι και το ΙΡΙΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ αλλα μάλλον είναι εύκολος 1.
Ολα στο γήπεδο φαίνονται βεβαία δεν έχουμε παρα να περιμένουμε λίγες ημέρες ακόμα

Καλη χρονία και πάλι.
Koan
QUOTE(dragan #12# @ Jan 5 2009, 14:19 ) *
υπό αλλές συνθήκες θα ήταν ντέρμπι και το ΙΡΙΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ αλλα μάλλον είναι εύκολος 1.
Ολα στο γήπεδο φαίνονται βεβαία δεν έχουμε παρα να περιμένουμε λίγες ημέρες ακόμα

υπο καμία συνθήκη τίποτα δεν είναι εύκολο τίποτα ... θα συμφωνήσω φίλτατε στο δεύτερο σκέλος ότι όλα στο γήπεδο φαίνονται!!Επίσης να προσθέσω ότι "δυσκολο" ματς είναι και το ροδόπολη-παλλήνη .. ντέρμπυ για την παραμονή όποιος αντέξει κερδίζει έδαφος από τον κύριο διώκτη του


ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

καλή αγωνιστική!
dimmar
QUOTE(Koan @ Jan 5 2009, 14:56 ) *
υπο καμία συνθήκη τίποτα δεν είναι εύκολο τίποτα ... θα συμφωνήσω φίλτατε στο δεύτερο σκέλος ότι όλα στο γήπεδο φαίνονται!!Επίσης να προσθέσω ότι "δυσκολο" ματς είναι και το ροδόπολη-παλλήνη .. ντέρμπυ για την παραμονή όποιος αντέξει κερδίζει έδαφος από τον κύριο διώκτη του


ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

καλή αγωνιστική!

jhantzop

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2


katsman4
Θα συμφωνήσω με αρκετούς προλαλίσαντες!

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

Καλή χρονιά!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
junior #
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
team10

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ ΤΟ 2009
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 7 2009, 19:40 ) *
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

Εστω και αν δεν παίζει ο απόλυτος σταρ της κατηγορίας,εγώ και ο γερο- Μιχάλης θα είμαστε στη Πετρούπολη.Αλλά νίκη της Κηφισιάς δύσκολο.Τάσο το σκέφτηκες να γίνεις ο προπονητής της Εκάλης?
Koan
QUOTE(Jabar @ Jan 8 2009, 11:53 ) *
Εστω και αν δεν παίζει ο απόλυτος σταρ της κατηγορίας,εγώ και ο γερο- Μιχάλης θα είμαστε στη Πετρούπολη.Αλλά νίκη της Κηφισιάς δύσκολο.Τάσο το σκέφτηκες να γίνεις ο προπονητής της Εκάλης?

ο γερο - Μιχάλης ποιος είναι???... αντε να μας έρθετε θα έχουμε υψηλές παρουσίες αυτή την εβδομάδα στο γήπεδο..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Jan 8 2009, 13:53 ) *
Εστω και αν δεν παίζει ο απόλυτος σταρ της κατηγορίας,εγώ και ο γερο- Μιχάλης θα είμαστε στη Πετρούπολη.Αλλά νίκη της Κηφισιάς δύσκολο.Τάσο το σκέφτηκες να γίνεις ο προπονητής της Εκάλης?

Δεν ειναι κακη ιδεα.
Λες?????
tas13
Καλη χρονια σε ολους με υγεια και επιτυχιες...
Για να δουμε σε τι κατασταση θα γυρισουν οι ομαδες μετα την διακοπη που δε κανει παντα καλο...
Λοιπον εχουμε και λεμε:

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολος ασσος)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 (ντερμπι παραμονης και εχοντας δει και τις δυο ομαδες πιστευω οτι ενα προβαδισμα το εχει
η Παλληνη,αν και εχω ακουσει για τη δυσκολη εδρα της Ροδοπολης,με ρισκο λοιπον διπλο)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 (ντερμπι και εδω,ειχα αφησει τη Τουφα με αρκετους τραυματιες,δε ξερω τωρα τι γινεται αλλα
δινω ενα μικρο προβαδισμα στον ΟΦΗ,οποτε ασσος)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (δεν ειμαστε και στη καλυτερη κατασταση αλλα θα κερδισουμε πιστευω)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (ασσος με ρισκο)
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (υπο αλλες συνθηκες ντερμπι,αλλα δε γνωριζω τι γινεται με τις τιμωριες στη Κηφησια,
αλλα ετσι κι αλλιως θα το εδινα ασσο)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (ενδεχεται να εχει και απουσιες απο τιμωριες το Πικερμι οποτε ευκολο διπλο)

Καλη επιτυχια σε ολους...
quintel7
QUOTE(tas13 @ Jan 8 2009, 13:30 ) *
Καλη χρονια σε ολους με υγεια και επιτυχιες...
Για να δουμε σε τι κατασταση θα γυρισουν οι ομαδες μετα την διακοπη που δε κανει παντα καλο...
Λοιπον εχουμε και λεμε:

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολος ασσος)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 (ντερμπι παραμονης και εχοντας δει και τις δυο ομαδες πιστευω οτι ενα προβαδισμα το εχει
η Παλληνη,αν και εχω ακουσει για τη δυσκολη εδρα της Ροδοπολης,με ρισκο λοιπον διπλο)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 (ντερμπι και εδω,ειχα αφησει τη Τουφα με αρκετους τραυματιες,δε ξερω τωρα τι γινεται αλλα
δινω ενα μικρο προβαδισμα στον ΟΦΗ,οποτε ασσος)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (δεν ειμαστε και στη καλυτερη κατασταση αλλα θα κερδισουμε πιστευω)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (ασσος με ρισκο)
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (υπο αλλες συνθηκες ντερμπι,αλλα δε γνωριζω τι γινεται με τις τιμωριες στη Κηφησια,
αλλα ετσι κι αλλιως θα το εδινα ασσο)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (ενδεχεται να εχει και απουσιες απο τιμωριες το Πικερμι οποτε ευκολο διπλο)

Καλη επιτυχια σε ολους...



QUOTE(tas13 @ Jan 8 2009, 13:30 ) *
Καλη χρονια σε ολους με υγεια και επιτυχιες...
Για να δουμε σε τι κατασταση θα γυρισουν οι ομαδες μετα την διακοπη που δε κανει παντα καλο...
Λοιπον εχουμε και λεμε:

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολος ασσος)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 (ντερμπι παραμονης και εχοντας δει και τις δυο ομαδες πιστευω οτι ενα προβαδισμα το εχει
η Παλληνη,αν και εχω ακουσει για τη δυσκολη εδρα της Ροδοπολης,με ρισκο λοιπον διπλο)
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 (ντερμπι και εδω,ειχα αφησει τη Τουφα με αρκετους τραυματιες,δε ξερω τωρα τι γινεται αλλα
δινω ενα μικρο προβαδισμα στον ΟΦΗ,οποτε ασσος)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (δεν ειμαστε και στη καλυτερη κατασταση αλλα θα κερδισουμε πιστευω)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (ασσος με ρισκο)
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (υπο αλλες συνθηκες ντερμπι,αλλα δε γνωριζω τι γινεται με τις τιμωριες στη Κηφησια,
αλλα ετσι κι αλλιως θα το εδινα ασσο)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (ενδεχεται να εχει και απουσιες απο τιμωριες το Πικερμι οποτε ευκολο διπλο)

Καλη επιτυχια σε ολους...



καλη μπασκετικη χρονια κ απο εμενα αν κ νεο μελος.....αν κ μετα την διακοπη οι ομαδες εχουν βγει εκτος ρυθμου θα υποστηριξω κ εγω φουλ του ασσου κ διπλο τα μελισσια....οποια εκπληξη καλως να ερθει.....ο λυκος ΜΑΛΛΟΝ φοβηθηκε τον RIBO κ σκηνοθετησε επεισοδεια κ τιμωρια δηθεν....ετσι διαδιδεται στα μπασκετικα στεκια των δυτικωνν προαστειων....κριμα παντως για τους απανταχου FANS του μπασκετ....QUINTEL7
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.