Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
jhantzop
QUOTE(dragan #12# @ Mar 10 2009, 10:13 ) *
Φίλε μου είναι κάπως απαξιωτικό για τους υπόλοιπους παίχτες που έχουν απομείνει στην ομάδα. Οταν λες υπό άλλες συνθήκες εννοείς πως αν ήταν ο ψηλός θα ήταν ντέρμπι αλλά απο την στιγμή που δεν είναι θα είναι εύκολο το παίχνιδι...Τέλος πάντων οταν λένε για μια ομάδα εύκολα θα χάσει, απλά θα χάσει ή οτίδηποτε τέτοιο έιναι κάπως ενοχλητικό.
Για παράδειγμα εμέις παίζουμε με την ομάδα του tas την Παρασκευή και ξέρουμε πως μετά και τον δεύτερο τραυματισμό παίχτη μας θα είναι ενα παρα πολύ δύσκολο ματς απέναντι σε μια ομάδα που κυνηγάει την άνοδο. Εμέισ το ξέρουμε αλλα να σου την λέει ο άλλοσ είναι λίγο ενοχλήτικό.


Άλλο το "θα είναι έυκολο το παιχνίδι" (όπως λες) και άλλο το "θα είναι δύσκολα τα πράγματα" (όπως γράφω). Τέλος πάντων, δεν νομίζω να είναι απαξιωτικό το ότι κάποιος είπε πως θα είναι δύσκολα τα πράγματα χωρίς τον ψηλό παίζοντας με μία ομάδα σε καλύτερη βαθμολογικά θέση και πιθανόν με πλουσιότερο roster. Η μοναδική απάντηση σε κάτι τέτοιο είναι να μπορέσει κάποιος να τους διαψεύσει μέσα στον αγωνιστικό χώρο και μετά να του την πει σε κόσμιο πάντα ύφος. Μην τα βλέπετε όλα τόσο αρνητικά!

blove.gif


dragan #12#
QUOTE(jhantzop @ Mar 10 2009, 10:27 ) *
Άλλο το "θα είναι έυκολο το παιχνίδι" (όπως λες) και άλλο το "θα είναι δύσκολα τα πράγματα" (όπως γράφω). Τέλος πάντων, δεν νομίζω να είναι απαξιωτικό το ότι κάποιος είπε πως θα είναι δύσκολα τα πράγματα χωρίς τον ψηλό παίζοντας με μία ομάδα σε καλύτερη βαθμολογικά θέση και πιθανόν με πλουσιότερο roster. Η μοναδική απάντηση σε κάτι τέτοιο είναι να μπορέσει κάποιος να τους διαψεύσει μέσα στον αγωνιστικό χώρο και μετά να του την πει σε κόσμιο πάντα ύφος. Μην τα βλέπετε όλα τόσο αρνητικά!

blove.gif

Μα δεν είπε κανείς τίποτα πρίν το παιχνίδι. Ο συμπαίκτης μίλησε μετά. Μετά απο το θεωρητικά "εύκολο παιχνίδι" που τελικά κρίθηκε στην παράταση και αφού ενας παίχτης έπαθε ρήξη συνδέσμών στον αστράγαλο και άλλοι 2 βγήκαν με 5 φάουλ 5 και 3 λεπτά πρίν τελείωσει η κανονική διάρκεια του παιχνίδιου και καταλήξαμε να παίζουμε με 2 παίχτες απο το παιδκό μας. Τότε μίλησε για το "εύκολο παιχνίδι"
jhantzop
QUOTE(dragan #12# @ Mar 10 2009, 10:32 ) *
Μα δεν είπε κανείς τίποτα πρίν το παιχνίδι. Ο συμπαίκτης μίλησε μετά. Μετά απο το θεωρητικά "εύκολο παιχνίδι" που τελικά κρίθηκε στην παράταση και αφού ενας παίχτης έπαθε ρήξη συνδέσμών στον αστράγαλο και άλλοι 2 βγήκαν με 5 φάουλ 5 και 3 λεπτά πρίν τελείωσει η κανονική διάρκεια του παιχνίδιου και καταλήξαμε να παίζουμε με 2 παίχτες απο το παιδκό μας. Τότε μίλησε για το "εύκολο παιχνίδι"


Περαστικά στον συμπαίκτη σας, ταχεία ανάρρωση και καλή συνέχεια.


nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 9 2009, 22:40 ) *
ετσι ειμαι εγω ακυρος.... εχεις δικιο.. ειδικα εγω που κανω σχολιο για ομαδα που δεν εχω ξαναποσταρει παρα μονο μια φορα που την αντιμετωπισα... οκ!! ειμαι ακυρος!

το θεμα δεν ειναι αν εκανες σχολιο, το θεμα ειναι τι σχολιο εκανες...εγω απλα σχολιασα την ηττα της ιριδας και μια εκφραση η οποια ειναι συνηθισμενη εδω μεσα και εχει να κανει με καραβια τρενα και τετοια, και υπονοουσα οτι αυτα παθαινουν οποιοι μιλανε για τρενα και καραβια(στο παρελθον την εχουμε παθει εμεις πρωτοι και καλυτεροι).Κι εσυ αφησες ξεκαθαρο υπονοουμενο(πως γινεται αυτο?) οτι ειμαστε ομαδα που κερδιζουμε με την διαιτησια...εντωμεταξυ, εχουμε χασει ολα τα ντερμπυ και ειμαστε 6οι, απορω που θα ειμασταν χωρις διαιτησια...ή διορθωσε το ή ξεκαθαρισε το και καντο σαφες. Σε ποια ματς σπρωχτηκαμε, ποιοι ειναι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν κτλ...
tas13
QUOTE(dragan #12# @ Mar 10 2009, 10:13 ) *
Φίλε μου είναι κάπως απαξιωτικό για τους υπόλοιπους παίχτες που έχουν απομείνει στην ομάδα. Οταν λες υπό άλλες συνθήκες εννοείς πως αν ήταν ο ψηλός θα ήταν ντέρμπι αλλά απο την στιγμή που δεν είναι θα είναι εύκολο το παίχνιδι...Τέλος πάντων οταν λένε για μια ομάδα εύκολα θα χάσει, απλά θα χάσει ή οτίδηποτε τέτοιο έιναι κάπως ενοχλητικό.
Για παράδειγμα εμέις παίζουμε με την ομάδα του tas την Παρασκευή και ξέρουμε πως μετά και τον δεύτερο τραυματισμό παίχτη μας θα είναι ενα παρα πολύ δύσκολο ματς απέναντι σε μια ομάδα που κυνηγάει την άνοδο. Εμέισ το ξέρουμε αλλα να σου την λέει ο άλλοσ είναι λίγο ενοχλήτικό.


Ρε παιδια απο το Πορτο Ραφτη μαλλον το παρεξηγησατε το πραγμα..Δε μιλησα καθολου απαξιωτικα για την ομαδα σας και για κανενα παιχτη..Θεωρω οτι ο ψηλος σας ειναι πραγματικα βαρομετρο για την αποδοση της ομαδας σας και με την απουσια του τα πραγματα δυσκολευουν..Δε μιλησα ουτε για ευκολο παιχνιδι,ουτε για σιγουρη νικη του Χαλανδριου..Απλα θεωρησα οτι οι πιθανοτητες με αυτες τις συνθηκες ειναι υπερ των φιλοξενουμενων..Το οτι ειναι ενοχλητικο το ξερω και εμενα με ενοχλουν αρκετα που γραφονται,αλλα απο τη στιγμη που δινονται προγνωστικα πρεπει να δεχεσαι τον τροπο σκεψης και προβλεψεως του καθενος..Περαστικα στον Ευριπιδη και σε περιμενω τη Παρασκευη να τα πουμε και απο κοντα..
katsman4
QUOTE(tas13 @ Mar 10 2009, 14:37 ) *
Ρε παιδια απο το Πορτο Ραφτη μαλλον το παρεξηγησατε το πραγμα..Δε μιλησα καθολου απαξιωτικα για την ομαδα σας και για κανενα παιχτη..Θεωρω οτι ο ψηλος σας ειναι πραγματικα βαρομετρο για την αποδοση της ομαδας σας και με την απουσια του τα πραγματα δυσκολευουν..Δε μιλησα ουτε για ευκολο παιχνιδι,ουτε για σιγουρη νικη του Χαλανδριου..Απλα θεωρησα οτι οι πιθανοτητες με αυτες τις συνθηκες ειναι υπερ των φιλοξενουμενων..Το οτι ειναι ενοχλητικο το ξερω και εμενα με ενοχλουν αρκετα που γραφονται,αλλα απο τη στιγμη που δινονται προγνωστικα πρεπει να δεχεσαι τον τροπο σκεψης και προβλεψεως του καθενος..Περαστικα στον Ευριπιδη και σε περιμενω τη Παρασκευη να τα πουμε και απο κοντα..


Μπορεί και να το παρεξηγήσαμε! Αλλά γενικά υπάρχουν σχόλια απαξιωτικά στις προβλέψεις! Ο συμπαίχτης και πάνω απ' όλα φίλος dragan#12# το ανέλυσε το θέμα και δεν υπάρχει λόγος να παραμείνω. Τελοσπάντων ο καθένας εκφράζει τη γνώμη του και έχει και αυτό την πλάκα του!
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 10 2009, 13:25 ) *
το θεμα δεν ειναι αν εκανες σχολιο, το θεμα ειναι τι σχολιο εκανες...εγω απλα σχολιασα την ηττα της ιριδας και μια εκφραση η οποια ειναι συνηθισμενη εδω μεσα και εχει να κανει με καραβια τρενα και τετοια, και υπονοουσα οτι αυτα παθαινουν οποιοι μιλανε για τρενα και καραβια(στο παρελθον την εχουμε παθει εμεις πρωτοι και καλυτεροι).Κι εσυ αφησες ξεκαθαρο υπονοουμενο(πως γινεται αυτο?) οτι ειμαστε ομαδα που κερδιζουμε με την διαιτησια...εντωμεταξυ, εχουμε χασει ολα τα ντερμπυ και ειμαστε 6οι, απορω που θα ειμασταν χωρις διαιτησια...ή διορθωσε το ή ξεκαθαρισε το και καντο σαφες. Σε ποια ματς σπρωχτηκαμε, ποιοι ειναι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν κτλ...

σχολια για καραβια δεν ειχες ξανακανει ομως τωρα σε επιασε (περιεργως...).. και οσοι μιλησανε για καραβια και τρενα ειχανε ξαναμιλησει .... το συμφεροντολογικο ομως ο Ελληνας δε το αφηνει ...

σιγα μη κατσω να τα αναλυσω σε εσενα που εχεις τη λογική οτι ο Ολυμπιακος αδικα παιρνει και τα 12 χρονια πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο ...
quintel7
[quote name='nairepao' date='Mar 10 2009, 12:25 ' post='280299']
το θεμα δεν ειναι αν εκανες σχολιο, το θεμα ειναι τι σχολιο εκανες...εγω απλα σχολιασα την ηττα της ιριδας και μια εκφραση η οποια ειναι συνηθισμενη εδω μεσα και εχει να κανει με καραβια τρενα και τετοια, και υπονοουσα οτι αυτα παθαινουν οποιοι μιλανε για τρενα και καραβια(στο παρελθον την εχουμε παθει εμεις πρωτοι και καλυτεροι).Κι εσυ αφησες ξεκαθαρο υπονοουμενο(πως γινεται αυτο?) οτι ειμαστε ομαδα που κερδιζουμε με την διαιτησια...εντωμεταξυ, εχουμε χασει ολα τα ντερμπυ και ειμαστε 6οι, απορω που θα ειμασταν χωρις διαιτησια...ή διορθωσε το ή ξεκαθαρισε το και καντο σαφες. Σε ποια ματς σπρωχτηκαμε, ποιοι ειναι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν κτλ...
[/


ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΤΟΝ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ Κ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΙΟΛΑΣ.....

Υ.Γ ΚΡΙΜΑ......ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΑΣ.....ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΑΣ.....
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 10 2009, 20:49 ) *
σχολια για καραβια δεν ειχες ξανακανει ομως τωρα σε επιασε (περιεργως...).. και οσοι μιλησανε για καραβια και τρενα ειχανε ξαναμιλησει .... το συμφεροντολογικο ομως ο Ελληνας δε το αφηνει ...

σιγα μη κατσω να τα αναλυσω σε εσενα που εχεις τη λογική οτι ο Ολυμπιακος αδικα παιρνει και τα 12 χρονια πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο ...

1ον, δεν ηξερα οτι πρεπει να εχω ιστορια στα περι καραβιων και τρενων(για τα οποια εχω κραξει κατ'ιδιαν συμπαιχτη μου που τα ξεκινησε) για να μπορεσω κι εγω να κανω την πλακα μου εδω μεσα (εκτος αν το θεωρεις μονο δικαιωμα των της Ιριδας).
2ον, καλο θα ειναι να μου πεις που με ξερεις και εκτος του οτι μιλας εξ'ονοματος μου, απαξιεις να μου αναλυσεις καποια στοιχειωδη πραγματα που αν μη τι αλλο θα ισχυροποιουσαν την αποψη σου και θα τα καθιστουσαν τα επιχειρηματα σου σοβαρες αιτιασεις, αντι για λασπη.
Αφου λοιπον απαξιεις να πεις σε μενα ποιοι ειναι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν επειδη παιρνουμε βρωμικα τα παιχνιδια με την διαιτησια, αναλυσε τα σε αλλα ατομα που εμπλεκονται με την Κηφισια και ειναι στο φορουμ.
quintel7
QUOTE(nairepao @ Mar 10 2009, 23:03 ) *
1ον, δεν ηξερα οτι πρεπει να εχω ιστορια στα περι καραβιων και τρενων(για τα οποια εχω κραξει κατ'ιδιαν συμπαιχτη μου που τα ξεκινησε) για να μπορεσω κι εγω να κανω την πλακα μου εδω μεσα (εκτος αν το θεωρεις μονο δικαιωμα των της Ιριδας).
2ον, καλο θα ειναι να μου πεις που με ξερεις και εκτος του οτι μιλας εξ'ονοματος μου, απαξιεις να μου αναλυσεις καποια στοιχειωδη πραγματα που αν μη τι αλλο θα ισχυροποιουσαν την αποψη σου και θα τα καθιστουσαν τα επιχειρηματα σου σοβαρες αιτιασεις, αντι για λασπη.
Αφου λοιπον απαξιεις να πεις σε μενα ποιοι ειναι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν επειδη παιρνουμε βρωμικα τα παιχνιδια με την διαιτησια, αναλυσε τα σε αλλα ατομα που εμπλεκονται με την Κηφισια και ειναι στο φορουμ.



ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟΣΑΡΚΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΞΗΓΗΣΗΣ ΣΟΥ...

YΓ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.......ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΥΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ? Κ ΑΠΟ ΠΟΥ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΞ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ?ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ

ΥΓ 2 Κ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ......ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ Ε......ARIEL?
Jabar
QUOTE(Koan @ Mar 10 2009, 20:49 ) *
σχολια για καραβια δεν ειχες ξανακανει ομως τωρα σε επιασε (περιεργως...).. και οσοι μιλησανε για καραβια και τρενα ειχανε ξαναμιλησει .... το συμφεροντολογικο ομως ο Ελληνας δε το αφηνει ...

σιγα μη κατσω να τα αναλυσω σε εσενα που εχεις τη λογική οτι ο Ολυμπιακος αδικα παιρνει και τα 12 χρονια πρωταθλημα στο ποδοσφαιρο ...

O Ολυμπιακός έχει νομίζω 34 πρωταθλήματα στο ποδόσφαιρο και πιστεύω ότι και τα 34 είναι άδικα. offtopic.gif
Σοβαρευτείτε και ηρεμήστε λίγο.
Μην γράφετε με κεφαλαία.
jhantzop

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

Η αγωνιστική των γηπεδούχων; Τύχη πιστεύω ότι έχουν ΟΦΗ και Τούφα αλλά θα προτιμήσω την έδρα.


nairepao
QUOTE(quintel7 @ Mar 11 2009, 00:30 ) *
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟΣΑΡΚΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΞΗΓΗΣΗΣ ΣΟΥ...

YΓ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.......ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΥΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ? Κ ΑΠΟ ΠΟΥ ΩΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΞ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ?ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ

ΥΓ 2 Κ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ......ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ Ε......ARIEL?

βασικα δεν αναφερομουν σε σενα, με τον Koan ειναι το θεμα
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 11 2009, 00:03 ) *
1ον, δεν ηξερα οτι πρεπει να εχω ιστορια στα περι καραβιων και τρενων(για τα οποια εχω κραξει κατ'ιδιαν συμπαιχτη μου που τα ξεκινησε) για να μπορεσω κι εγω να κανω την πλακα μου εδω μεσα (εκτος αν το θεωρεις μονο δικαιωμα των της Ιριδας).
2ον, καλο θα ειναι να μου πεις που με ξερεις και εκτος του οτι μιλας εξ'ονοματος μου, απαξιεις να μου αναλυσεις καποια στοιχειωδη πραγματα που αν μη τι αλλο θα ισχυροποιουσαν την αποψη σου και θα τα καθιστουσαν τα επιχειρηματα σου σοβαρες αιτιασεις, αντι για λασπη.
Αφου λοιπον απαξιεις να πεις σε μενα ποιοι ειναι αυτοι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν επειδη παιρνουμε βρωμικα τα παιχνιδια με την διαιτησια, αναλυσε τα σε αλλα ατομα που εμπλεκονται με την Κηφισια και ειναι στο φορουμ.

1. η κοινη λογική το λέει οτι οταν δεν εχεις συμμετασχει σε μια πλάκα τοσο καιρο και συμμετεσχεις κακοπροαιρετα οταν σε παιρνει θα παρεξηγηθεις ακομα και αν δεν ητανε τελικα κακοπροαιρετο
2. ποτε μιλησα εξ ' ονοματος σου ρε ? οτι θες λες μου φαινεται... Το οτι σε ξερω και με ξερεις ειναι γνωστο ...απαξιω να ξαναασχοληθω μαζι σου ... οταν αναφερομαι σε κατι παση φυση γνωστο δεν ειναι λασπη αλλα ο κοσμος το 'χει τουμπανο και γω κρυφο καμαρι .
3. Το οτι μιλάω για Κιφισσια εσυ το λες εγω ακομα δεν εχω αναφερει ονομα ....


υ.γ. Η ΘΥΡΑ 7 ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!! ΚΟκοκο..
υγ.1 εληξε το θεματακι τζαμπαρ μαλλον παρεξηγησε ο φιλος....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 11 2009, 11:44 ) *
1. η κοινη λογική το λέει οτι οταν δεν εχεις συμμετασχει σε μια πλάκα τοσο καιρο και συμμετεσχεις κακοπροαιρετα οταν σε παιρνει θα παρεξηγηθεις ακομα και αν δεν ητανε τελικα κακοπροαιρετο
2. ποτε μιλησα εξ ' ονοματος σου ρε ? οτι θες λες μου φαινεται... Το οτι σε ξερω και με ξερεις ειναι γνωστο ...απαξιω να ξαναασχοληθω μαζι σου ... οταν αναφερομαι σε κατι παση φυση γνωστο δεν ειναι λασπη αλλα ο κοσμος το 'χει τουμπανο και γω κρυφο καμαρι .
3. Το οτι μιλάω για Κιφισσια εσυ το λες εγω ακομα δεν εχω αναφερει ονομα ....


υ.γ. Η ΘΥΡΑ 7 ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!! ΚΟκοκο..
υγ.1 εληξε το θεματακι τζαμπαρ μαλλον παρεξηγησε ο φιλος....

ρε μεγαλε, εγω δεν σε ξερω, τωρα εσυ που με ξερεις ειναι αλλο θεμα...και βγαινεις και λες οτι εγω λεω και πιστευω διαφορα...το "καραβια βγηκαν στην στερια" απορω γιατι ειναι κακοπροαιρετο, απο την στιγμη που εχουν ακουστει πολυ "χειροτερα"...

Αφου λοιπον ο κοσμος το εχει τουμπανο κι εσεις κρυφο καμαρι οτι μας σπρωχνει η διαιτησια και μας βριζουν "ΟΛΟΙ", θα σου ειναι πιο ευκολο να μας τα πεις πιο αναλυτικα...εκτος κι αν δεν θες να εχεις την ευθυνη για οσα λες. Οταν πετας μια κουβεντα ετσι απλα χωρις την παραμικρη και στοιχειωδη αιτιολογηση, λασπη λεγεται.

Πρασινα στην κατηγορια φοραμε εμεις και τα Μελισσια, οποτε για εναν απο τους δυο μας μιλας...εκτος αν αναφερεσαι σε αλλες κατηγοριες ή αλλα αθληματα...εν πασει περιπτωσει, εισαι λιγο κουραστικος με το κρυφτουλι σου, βγες και πες ρε μεγαλε στα ισα την αποψη σου και στην τελικη αμα δεν γουσταρεις να αιτιολογησεις αυτα που λες πες "τα λεω γιατι ετσι γουσταρω". Καλυτερο θα ειναι απο αυτο που κανεις τωρα...
Koan

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (ντερμπυ )
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 (δυσκολα ομως μπορει και 2 )
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

N#15
QUOTE(quintel7 @ Mar 10 2009, 23:44 ) *
ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΤΟΝ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ Κ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΙΟΛΑΣ.....

Υ.Γ ΚΡΙΜΑ......ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΑΣ.....ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΑΣ.....




μηπως ειδατε το καραβι μας ;γιατι μονο το τραινο και το αεροπλανο βλεπω.και κατι ακομα ετσι πληροφοριακα εμεις της ιριδας ειτε ανεβουμε ειτε οχι παλι για καραβια και τραινα θα μιλαμε γιατι ετσι ειμαστε εμεις και του χρονου στο στολο μας θα εχουμε και ποδηλατα που ειναι και οικολογικα.
penetration
QUOTE(N#15 @ Mar 11 2009, 15:54 ) *
μηπως ειδατε το καραβι μας ;γιατι μονο το τραινο και το αεροπλανο βλεπω.και κατι ακομα ετσι πληροφοριακα εμεις της ιριδας ειτε ανεβουμε ειτε οχι παλι για καραβια και τραινα θα μιλαμε γιατι ετσι ειμαστε εμεις και του χρονου στο στολο μας θα εχουμε και ποδηλατα που ειναι και οικολογικα.

εγκρινω και επαυξανω
kai περα απο τη πλακα μας και τη διασκεδαση μας μεσα απο τον αθλητισμο με το μπασκετ που γουσταρουμε ολοι στην ιριδα παιχτες προπονητες παραγοντες φιλαθλοι φετος στη γου ειμαστε οντως απο ολα τα ειδη συκοινωνιας - μεταφορας και οτι αλλο θελουμε και στο φιναλε ακομη και το πού και πώς και απο ποιον θα χασουμε μπορουμε και διαλεγουμε
δηλαδη ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΠΙΕΣΗ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ θα ελεγα ή θα μπορουσα να πω.
ενω ολοι λενε Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ εμεις στο χωριο μας στην Πετρουπολη λεμε Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ (βλεπε ΥΓΕΙΑ) ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.
nairepao
καλα τα λετε και με γεια σας με χαρα σας και δεν αντιλεγω...αλλα καλο θα ειναι οταν λεγονται καποια πραγματα που θιγουν ομαδες και καταστασεις, οπως το "η Κηφισια παιρνει τα παιχνιδια με την διαιτησια και την βριζουν "ΟΛΟΙ" να λεγονται σταρατα και υπευθυνα-"επωνυμα" -αναφερομαι στον συμπαιχτης σας Koan, ο οποιος απαξιει κιολας να μου πει ποιοι ειναι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν,ποια παιχνιδια εχουμε παρει με την διαιτησια κτλ. Κατα τ'αλλα, η Ιριδα για μενα ειναι μια απο ολες τις ομαδες που συμμετεχουν στο πρωταθλημα, τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο
penetration
QUOTE(nairepao @ Mar 11 2009, 16:29 ) *
καλα τα λετε και με γεια σας με χαρα σας και δεν αντιλεγω...αλλα καλο θα ειναι οταν λεγονται καποια πραγματα που θιγουν ομαδες και καταστασεις, οπως το "η Κηφισια παιρνει τα παιχνιδια με την διαιτησια και την βριζουν "ΟΛΟΙ" να λεγονται σταρατα και υπευθυνα-"επωνυμα" -αναφερομαι στον συμπαιχτης σας Koan, ο οποιος απαξιει κιολας να μου πει ποιοι ειναι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν,ποια παιχνιδια εχουμε παρει με την διαιτησια κτλ. Κατα τ'αλλα, η Ιριδα για μενα ειναι μια απο ολες τις ομαδες που συμμετεχουν στο πρωταθλημα, τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο

η μια απο ολεσ τις αλλες θα ελεγα, τωρα οσο για τη κηφισια εγω μονο το Λυκο ηξερα απο αυτη την ομαδα - τωρα που ο Λυκος γιοκ δεν ξερω, δεν εχω αποψη......
dragan #12#
QUOTE(nairepao @ Mar 11 2009, 16:29 ) *
καλα τα λετε και με γεια σας με χαρα σας και δεν αντιλεγω...αλλα καλο θα ειναι οταν λεγονται καποια πραγματα που θιγουν ομαδες και καταστασεις, οπως το "η Κηφισια παιρνει τα παιχνιδια με την διαιτησια και την βριζουν "ΟΛΟΙ" να λεγονται σταρατα και υπευθυνα-"επωνυμα" -αναφερομαι στον συμπαιχτης σας Koan, ο οποιος απαξιει κιολας να μου πει ποιοι ειναι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν,ποια παιχνιδια εχουμε παρει με την διαιτησια κτλ. Κατα τ'αλλα, η Ιριδα για μενα ειναι μια απο ολες τις ομαδες που συμμετεχουν στο πρωταθλημα, τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο

Κηφισια-Πόρτο Ράφτη είναι ενα...για τα υπολοιπα δεν ξέρω
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dragan #12# @ Mar 11 2009, 19:48 ) *
Κηφισια-Πόρτο Ράφτη είναι ενα...για τα υπολοιπα δεν ξέρω

Ησουν στο γηπεδο για να ξερεις ποιον ευνοησε η διαιτησια???
Ή απλα ετσι ακουσες??
Koan
QUOTE(dragan #12# @ Mar 11 2009, 17:48 ) *
Κηφισια-Πόρτο Ράφτη είναι ενα...για τα υπολοιπα δεν ξέρω

το ιριδα - κηφισσια ειναι το αλλο το οποιο τελικα δε το χασαμε ... και το κηφισσια - ροδοπολη ειναι το τριτο το οποιο τελικα το χασανε τα παιδια της Ροδοπολης...
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 11 2009, 18:41 ) *
το ιριδα - κηφισσια ειναι το αλλο το οποιο τελικα δε το χασαμε ... και το κηφισσια - ροδοπολη ειναι το τριτο το οποιο τελικα το χασανε τα παιδια της Ροδοπολης...

ειπες για τα ματς της Κηφισιας με το Πορτο Ραφτη και τη Ροδοπολη, μιλαμε δηλαδη για 22 παιχτες μαξιμουμ που μας βριζουν...χοντρα-χοντρα, μενουν αλλοι 100 παιχτες να μας βριζουν...πες ποιοι ειναι ΟΛΟΙ αυτοι, εκτος αν συνεχιζεις να απαξιεις


και μετα θα μου πεις οτι ειμαι εγω προκατειλημενος με την Ιριδα?που μου λες οτι το ματς το"χασανε τα παιδια της Ροδοπολης"??????
να ξερουμε δηλαδη οτι οταν καποιος διαμαρτυρεται για την διαιτησια σε ματς με την Κηφισια, οτι εχει εκ των προτερων δικιο να μην το ταλαιπωρουμε το θεμα ουτε να το συζηταμε...καθομαστε δηλαδη και θεωρουμε οτι η 6η ομαδα του πρωταθληματος σπρωχνεται με διαιτησια...βαλτε ολα τα μεσα τοτε και αλλαξτε το κατεστημενο της κηφισιας να πεσει Δ εσκα να απαλλαγειτε...

ΥΓ. μας λες οτι ο 6ος του πρωταθληματος σπρωχνεται απο διαιτησια και τον βριζουν ολοι και μετα σε πειραξε που εγω ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειπα οτι ο επι 12 χρονια πρωτος ΟΣΦΠ σπρωχνεται απο διαιτησια...
triponter
καλησπερα παιδια...τα αποτελεσματα μας ....θυμιζω :

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-88
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 41-76
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 68-55
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 64-61
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 62-65
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 60-72
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 61-102

jhantzop = 4/7

lykos = 6/7

g_80 = 6/7

east end = 6/7

tas 13 = 6/7

koan = 6/7

triponter = 6/7

lastixoman = 5/7

quintel = 6/7
............................................
οπως φαινεται ολοι χασαμε το ροδοπολη-ιρις καθοτιν πονταραμε στο φαβορι...

αρα πολυ νικητες με 6/7 και : TRIPONTER 77.gif 77.gif , LYKOS, G_80, EAST END, KOAN, QUINTEL

και κουβα ο κος jhantzop με 4/7...ομολογω να πω οτι ηθελε μεγαλη προσπαθεια αυτην την αγωνιστικη να πεσει τοσο..
................................................................................
........................................................
N#15
QUOTE(nairepao @ Mar 11 2009, 16:29 ) *
καλα τα λετε και με γεια σας με χαρα σας και δεν αντιλεγω...αλλα καλο θα ειναι οταν λεγονται καποια πραγματα που θιγουν ομαδες και καταστασεις, οπως το "η Κηφισια παιρνει τα παιχνιδια με την διαιτησια και την βριζουν "ΟΛΟΙ" να λεγονται σταρατα και υπευθυνα-"επωνυμα" -αναφερομαι στον συμπαιχτης σας Koan, ο οποιος απαξιει κιολας να μου πει ποιοι ειναι οι "ΟΛΟΙ" που μας βριζουν,ποια παιχνιδια εχουμε παρει με την διαιτησια κτλ. Κατα τ'αλλα, η Ιριδα για μενα ειναι μια απο ολες τις ομαδες που συμμετεχουν στο πρωταθλημα, τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο



επειδη θα ηθελα αυτο να τελειωσει εδω τα περι διαιτησιας σε παραπεμπω σε προηγουμενο ποστ αμεσως μετα τον αγωνα με τη ροδοπολη που εδωσα συγχαρητηρια στην διαιτησια και στην ομαδα της ροδοπολης. αυτα τα κλαψουρισματα περι αδικιας στο δημοκρατικο χωριο της πετρουπολης δεν εχουν θεση γι αυτο ειμαστε και υποστηρηκτες των Μ.Μ.Μ. δηλ.τραινα, αεροπλανα κλπ .τωρα αν καποιος εχει αντιθετη αποψη εχει το δικαιωμα να την εκφραζει ελευθερα.παντως τα παραπανω ειναι η κεντρικη ιδεα αυτων που πρεσβευει η ιριδα μαζι με τον υγιη αθλητισμο οσο μπορουμε να το πετυχουμε αυτο.καλη συνεχεια λοιπον σε σενα και στην ομαδα σου και αντιπαραθεσεις τετοιου ειδους μονο κακο κανουν στο μπασκετ σε αυτες τις κατηγοριες.
nairepao
QUOTE(N#15 @ Mar 11 2009, 22:21 ) *
επειδη θα ηθελα αυτο να τελειωσει εδω τα περι διαιτησιας σε παραπεμπω σε προηγουμενο ποστ αμεσως μετα τον αγωνα με τη ροδοπολη που εδωσα συγχαρητηρια στην διαιτησια και στην ομαδα της ροδοπολης. αυτα τα κλαψουρισματα περι αδικιας στο δημοκρατικο χωριο της πετρουπολης δεν εχουν θεση γι αυτο ειμαστε και υποστηρηκτες των Μ.Μ.Μ. δηλ.τραινα, αεροπλανα κλπ .τωρα αν καποιος εχει αντιθετη αποψη εχει το δικαιωμα να την εκφραζει ελευθερα.παντως τα παραπανω ειναι η κεντρικη ιδεα αυτων που πρεσβευει η ιριδα μαζι με τον υγιη αθλητισμο οσο μπορουμε να το πετυχουμε αυτο.καλη συνεχεια λοιπον σε σενα και στην ομαδα σου και αντιπαραθεσεις τετοιου ειδους μονο κακο κανουν στο μπασκετ σε αυτες τις κατηγοριες.

με συγχωρεις πολυ φιλε, αλλα το "η Κηφισια κερδιζει με διαιτησια και την βριζουν ΟΛΟΙ" δεν ειναι απλα αποψη, αλλα κατηγορια που πρεπει να στοιχειοθετηθει(και κατι τετοιο δεν εγινε)

Και δεν αναφερομαι στην Ιριδα, αναφερομαι σε αυτον που το ειπε. Κατα τ'αλλα συμφωνουμε απολυτα.
jhantzop
QUOTE(triponter @ Mar 11 2009, 20:53 ) *
...

και κουβα ο κος jhantzop με 4/7...ομολογω να πω οτι ηθελε μεγαλη προσπαθεια αυτην την αγωνιστικη να πεσει τοσο..
................................................................................
........................................................


Πήγαινα για τις εκπλήξεις tongue.gif


Koan
QUOTE(N#15 @ Mar 11 2009, 22:21 ) *
επειδη θα ηθελα αυτο να τελειωσει εδω τα περι διαιτησιας σε παραπεμπω σε προηγουμενο ποστ αμεσως μετα τον αγωνα με τη ροδοπολη που εδωσα συγχαρητηρια στην διαιτησια και στην ομαδα της ροδοπολης. αυτα τα κλαψουρισματα περι αδικιας στο δημοκρατικο χωριο της πετρουπολης δεν εχουν θεση γι αυτο ειμαστε και υποστηρηκτες των Μ.Μ.Μ. δηλ.τραινα, αεροπλανα κλπ .τωρα αν καποιος εχει αντιθετη αποψη εχει το δικαιωμα να την εκφραζει ελευθερα.παντως τα παραπανω ειναι η κεντρικη ιδεα αυτων που πρεσβευει η ιριδα μαζι με τον υγιη αθλητισμο οσο μπορουμε να το πετυχουμε αυτο.καλη συνεχεια λοιπον σε σενα και στην ομαδα σου και αντιπαραθεσεις τετοιου ειδους μονο κακο κανουν στο μπασκετ σε αυτες τις κατηγοριες.

+1 ...la bomba..
dragan #12#
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 11 2009, 18:23 ) *
Ησουν στο γηπεδο για να ξερεις ποιον ευνοησε η διαιτησια???
Ή απλα ετσι ακουσες??

Ημούν στο γήπεδο. Έπαιζα και τα έχουμε ξαναπεί για το συγκεκριμένο θέμα
tas13
Γεια σας παιδες..Ελπιζω να ειστε ολοι καλα, αν και βλεπω επικρατει πολυ ενταση στο forum με τα τρενα, τα καραβια, τα ποδηλατα και τα αλλα μεσα, αλλα βλεπω υπαρχει γκρινια και με τη διαιτησια.. Χαλαρωστε και διασκεδαστε γιατι ειδικα με το θεμα διαιτησιας ακρη δε βρισκουμε..Εμεις παντως στο Περισσο ειμαστε πατινι.. Για να δουμε τι θα γινει και σε αυτη την αγωνιστικη, θα εχουμε καμια μπομπιτσα..

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ασσος)

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (ντερμπι κατηγοριας, με ιδια εδρα..εγω θα παω με το Πικερμι γιατι εχει πιο τσαμπουκα και γιατι η Παλληνη πρεπει να εχει ακομα αρκετες απουσιες, οποτε ασσος)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (ντερμπι ανοδου, με την Ιρις να μην εχει αλλα περιθωρια για γκελα μετα την ηττα εκπληξη, οποτε θα παω με τους γηπεδουχους αν και ο ΟΦΗ εχω πει απο τη αρχη οτι μου αρεσει πολυ σαν ομαδα, ασσος)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (ευκολα ή δυσκολα ασσος)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (το θελουμε πολυ αυτο το παιχνιδι και πιστευω εστω και δυσκολα θα το παρουμε, ασσος)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (εδω θα παω με τη Τουφα που αν και απογοητευμενη με τη πορεια που πηρε η χρονια, πιστευω οτι μια καλη και δυσκολη νικη θα τη κανουν, διπλο)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (λογικα ασσος)

Καλη αγωνιστικη παιδια..
junior #
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
triponter
καλησπερα παιδια...ιδου :

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
απαγορευεται μεχρι το τελος του πρωταθληματος οποιαδηποτε γκελα...

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
νομιζω το πικερμι εχει περισσοτερο τσαμπουκα και το πολεμαει ακομα

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
χμ.....χμ....για να δουμε..πιστευω ιρις δυσκολα

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ψηφιζω ευκολα ασσος ( για να τσαντιστει ο φιλος μου ο ροδοπολης )

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ασσος και αυτο..μπορει και ευκολα

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
πιστευα στην τουφα, ετσι οπως την ειχα δει στο μεταξυ μας...αλλα η πορεια της με απογοητευσε

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ασσος και αυτο....

αντε καλη μας αγωνιστικη !
ts_10
QUOTE(triponter @ Mar 12 2009, 23:56 ) *
καλησπερα παιδια...ιδου :

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
απαγορευεται μεχρι το τελος του πρωταθληματος οποιαδηποτε γκελα...

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
νομιζω το πικερμι εχει περισσοτερο τσαμπουκα και το πολεμαει ακομα

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
χμ.....χμ....για να δουμε..πιστευω ιρις δυσκολα

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ψηφιζω ευκολα ασσος ( για να τσαντιστει ο φιλος μου ο ροδοπολης )

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ασσος και αυτο..μπορει και ευκολα

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
πιστευα στην τουφα, ετσι οπως την ειχα δει στο μεταξυ μας...αλλα η πορεια της με απογοητευσε

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ασσος και αυτο....

αντε καλη μας αγωνιστικη !




χαχαχα....με τις απουσιες που 8α εχουμε αυριο μονο για να τσαντιστω δεν ειναι η προβλεψη σου...φουλ του ασσου η αγωνιστικη rolleyes.gif
g_80
QUOTE(ts_10 @ Mar 13 2009, 00:09 ) *
χαχαχα....με τις απουσιες που 8α εχουμε αυριο μονο για να τσαντιστω δεν ειναι η προβλεψη σου...φουλ του ασσου η αγωνιστικη rolleyes.gif



ΤΙΤΙΚΑ εισαι ts_10 ....ασε τα δημοσιοσχετιστικα και σταματα τα καρφωματα μπασ και ξαναπαιξεις μπασκετακι!!!! smiley.gif

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ts_10
QUOTE(g_80 @ Mar 13 2009, 09:31 ) *
ΤΙΤΙΚΑ εισαι ts_10 ....ασε τα δημοσιοσχετιστικα και σταματα τα καρφωματα μπασ και ξαναπαιξεις μπασκετακι!!!! smiley.gif


Να εισαι καλα g_80, ευχαριστω για τα καλα σου λογια.. 69.gif
Καλη επιτυχια και στην ομαδα σου σημερα,ελπιζω να ανεβειτε για να μπορεσουμε να παιξουμε αντιπαλοι και σε επισημο ματς..
g_80
QUOTE(ts_10 @ Mar 13 2009, 12:14 ) *
Να εισαι καλα g_80, ευχαριστω για τα καλα σου λογια.. 69.gif
Καλη επιτυχια και στην ομαδα σου σημερα,ελπιζω να ανεβειτε για να μπορεσουμε να παιξουμε αντιπαλοι και σε επισημο ματς..




τα καλα σου λογια με σκλαβωνουν!!!!!8α προσπαθησουμε να φανουμε αντα3ιοι των προσδοκιων σου....βεβαια 8α ειναι δυσκολο αλλα 8α προσπα8ησουμε......... icon_drunk.gif ..................
...................
...............σου πηρε τα μυαλα το photoshop mου φενεται.... 69.gif
quintel7
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1

ΠΙΚΕΡΜΙ - ΠΑΛΛΗΝΗ 1

ΙΡΙΣ - ΟΦΗ 1

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1

ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΤΟΥΦΑ 2

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1


ΥΓ: BEΡΟΛΙΝΟ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ........
EAST END
QUOTE(quintel7 @ Mar 13 2009, 15:39 ) *
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1

ΠΙΚΕΡΜΙ - ΠΑΛΛΗΝΗ 1

ΙΡΙΣ - ΟΦΗ 1

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1

ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΤΟΥΦΑ 2

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1


ΥΓ: BEΡΟΛΙΝΟ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ........

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΔΑΦΝΗ 1
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1
ΙΡΙΣ-ΟΦΗ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ -ΤΟΥΦΑ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1


nikefalin
QUOTE(EAST END @ Mar 13 2009, 16:35 ) *
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΔΑΦΝΗ 1
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1
ΙΡΙΣ-ΟΦΗ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ -ΤΟΥΦΑ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1



Κλείνει εδώ η πλακίτσα με Θύρες , τρεχάματα κλπ, κατανοητόν ?
Koan
QUOTE(nikefalin @ Mar 13 2009, 18:43 ) *
Κλείνει εδώ η πλακίτσα με Θύρες , τρεχάματα κλπ, κατανοητόν ?

kαλα ντε... οκ..




Ιρις - ΟΦΗ ..2 Τετοιες νικες ας τις χαιρονται... Πεντακαθαρο αντιαθλητικο στα 2 λεπτα με τραβηγμα ποδιου εν ψυχρω με το σκορ στο -6 για την ομάδα μου δε δινεται και αντι αυτου διπλη τεχνικη στον παγκο ... συν διπλη τεχνικη στον ιδιο παικτη σε μια φαση πιο νωρις για την ιδια διαμαρτυρια και οι δυο και καθε μια απο διαφορετικο ρεφ (ακουσε κοσμε....) την στιγμη που ολος ο παγκος του ΟΦΗ ητανε ορθιος ... Η διαιτησια εκρινε το ματς για την πλευρά του ΟΦΗ πεντακάθαρα και δε ξερω ποσο τυχαιο ειναι οτι σε οσα ματς ειχαμε παραπονα ητανε ο ιδιος ρεφ..

Υ.Γ. Μπραβο σε ολους τους συμπαικτες μου αν και σε ασχημη βραδιά δείξαμε οτι έχουμε ψυχή
Υ.Γ.2 Μπράβο στον κοσμο για την συμπεριφορά που ήταν οπως θα επρεπε να ειναι
Υ.Γ.3 Μπράβο στους ΡΕΦ που δειξανε οτι στο μπασκετ ανακαλύπτεις συνέχεια καινουρια πράγματα .....
Υ.Γ.4 Το τρένο κρατάει ακόμα περιμέντε το
nikefalin
QUOTE(Koan @ Mar 13 2009, 22:30 ) *
kαλα ντε... οκ..




Ιρις - ΟΦΗ ..2 Τετοιες νικες ας τις χαιρονται... Πεντακαθαρο αντιαθλητικο στα 2 λεπτα με τραβηγμα ποδιου εν ψυχρω με το σκορ στο -6 για την ομάδα μου δε δινεται και αντι αυτου διπλη τεχνικη στον παγκο ... συν διπλη τεχνικη στον ιδιο παικτη σε μια φαση πιο νωρις για την ιδια διαμαρτυρια και οι δυο και καθε μια απο διαφορετικο ρεφ (ακουσε κοσμε....) την στιγμη που ολος ο παγκος του ΟΦΗ ητανε ορθιος ... Η διαιτησια εκρινε το ματς για την πλευρά του ΟΦΗ πεντακάθαρα και δε ξερω ποσο τυχαιο ειναι οτι σε οσα ματς ειχαμε παραπονα ητανε ο ιδιος ρεφ..

Υ.Γ. Μπραβο σε ολους τους συμπαικτες μου αν και σε ασχημη βραδιά δείξαμε οτι έχουμε ψυχή
Υ.Γ.2 Μπράβο στον κοσμο για την συμπεριφορά που ήταν οπως θα επρεπε να ειναι
Υ.Γ.3 Μπράβο στους ΡΕΦ που δειξανε οτι στο μπασκετ ανακαλύπτεις συνέχεια καινουρια πράγματα .....
Υ.Γ.4 Το τρένο κρατάει ακόμα περιμέντε το



το πόστ τροποποιήθηκε αφαιρώντας τους χαρακτηρισμούς, ο χρήστης πήρε το φάουλ

φαίνεται πως δεν καταλαβαίνετε κάποια πράγματα


btw : ΓΣ Χαλανδρίου - Ροδόπολη 75 - 40
Μελίσσια - Παο Δαφνη 75 - 51
Mitsaras7
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΤΟΥΦΑ 70-53...Αλλα ρε γαμωτο χασαμε τη διαφοραααα!!!...ελεος με τετοια νοοτροπια καποιοι ειναι αξιοι της μοιρας τους κ αξιοθρηνητοι!
Υ.Γ.Εννοω τη διαφορα που ειχαμε χασει στον 1ο γυρο..-18...
EAST END
QUOTE(nikefalin @ Mar 13 2009, 18:43 ) *
Κλείνει εδώ η πλακίτσα με Θύρες , τρεχάματα κλπ, κατανοητόν ?

απλα τοοοσο καιρο δεν εχεισ πει τιποτα στα αλλα ποστ....αλλοσ το ξεκινησε.εγω απλα απαντησα.καλο ειναι να μην προκαλει κανενασ για να μην παιρνει απαντησεισ...εγω σταματαω εδω εκτοσ....

QUOTE(Koan @ Mar 13 2009, 22:30 ) *
kαλα ντε... οκ..




Ιρις - ΟΦΗ ..2 Τετοιες νικες ας τις χαιρονται... Πεντακαθαρο αντιαθλητικο στα 2 λεπτα με τραβηγμα ποδιου εν ψυχρω με το σκορ στο -6 για την ομάδα μου δε δινεται και αντι αυτου διπλη τεχνικη στον παγκο ... συν διπλη τεχνικη στον ιδιο παικτη σε μια φαση πιο νωρις για την ιδια διαμαρτυρια και οι δυο και καθε μια απο διαφορετικο ρεφ (ακουσε κοσμε....) την στιγμη που ολος ο παγκος του ΟΦΗ ητανε ορθιος ... Η διαιτησια εκρινε το ματς για την πλευρά του ΟΦΗ πεντακάθαρα και δε ξερω ποσο τυχαιο ειναι οτι σε οσα ματς ειχαμε παραπονα ητανε ο ιδιος ρεφ..

Υ.Γ. Μπραβο σε ολους τους συμπαικτες μου αν και σε ασχημη βραδιά δείξαμε οτι έχουμε ψυχή
Υ.Γ.2 Μπράβο στον κοσμο για την συμπεριφορά που ήταν οπως θα επρεπε να ειναι
Υ.Γ.3 Μπράβο στους ΡΕΦ που δειξανε οτι στο μπασκετ ανακαλύπτεις συνέχεια καινουρια πράγματα .....
Υ.Γ.4 Το τρένο κρατάει ακόμα περιμέντε το

μπορεις να δωσεισ μια πιο γενικη εικονα του αγώνα???
ts_10
Χαλανδρι - Ροδοπολη 75-40..

Το σκορ τα λεει ολα μια πολυ ευκολη νικη για το Χαλανδρι και μια κακη εμφανιση απο εμας..Δυστυχως δεν εχουμε τη δυνατοτητα-πολυτελεια εκτος εδρας να καλυπτουμε απουσιες 2 πενταδατων παικτων οπως συνεβη σημερα αλλα και σε αλλους αγωνες..Καλη συνεχεια στα παιδια του Χαλανδριου στη μαχη για την ανοδο και πρεπει να πω οτι το μπασκετ που παιζουν ειναι λιθουανικο στυλ bball.gif
nairepao
Κηφισια-Μαραθωνας 1(περιπου +10)
dominik
καλημερα!
απ οτι εμαθα ο πρωτος κουβας ειναι γεγονος:η παλληνη νικησε στην παρατα το πικερμι!
Alexny
QUOTE(ts_10 @ Mar 14 2009, 01:54 ) *
Χαλανδρι - Ροδοπολη 75-40..

Το σκορ τα λεει ολα μια πολυ ευκολη νικη για το Χαλανδρι και μια κακη εμφανιση απο εμας..Δυστυχως δεν εχουμε τη δυνατοτητα-πολυτελεια εκτος εδρας να καλυπτουμε απουσιες 2 πενταδατων παικτων οπως συνεβη σημερα αλλα και σε αλλους αγωνες..Καλη συνεχεια στα παιδια του Χαλανδριου στη μαχη για την ανοδο και πρεπει να πω οτι το μπασκετ που παιζουν ειναι λιθουανικο στυλ bball.gif


χαχαχαχα, ωραιος!!καλη συνεχεια φιλε κ κριμα που σας πηγε ετσι η χρονια φετος..
nairepao
QUOTE(dominik @ Mar 14 2009, 12:56 ) *
καλημερα!
απ οτι εμαθα ο πρωτος κουβας ειναι γεγονος:η παλληνη νικησε στην παρατα το πικερμι!

ξυλο ειχαμε? peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.