Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Mar 2 2009, 23:06 ) *
καλησπερα παιδια απο την επιτροπη " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε. " ...αργησαμε λιγακι, αλλα ηρθαν τα αποτελεσματα φρεσκα φρεσκα...θυμιζω :

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 83-45
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 90-70
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 48-53
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 80-66
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 65-54
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 64-68

koan = 5/6

tas13 = 3/6

dimmar = 4/6

quintel7 = 5/6

jhantzop = 5/6

g_80 = 5/6

lastixoman = 5/6

katsman = 3/6

lykos = 6/6 ( τωρα που σταματησες ταγαρι, μου φαινεται εγινες πιο σοφος smile.gif smile.gif )))

triponter = 6/6
................................................................................
...............

νικητης ο ενας και μοναδικος ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ wav.gif wav.gif wav.gif .... με το εκπληκτικο 6/6....
ακολουθει με επισης 6/6, λογω αντιγραφης, ο κος ΛΥΚΟΣ.....

και κουβα με 3/6 οι : tas 13, katsman..

Συγχαρητηρια παιδια.....

Σου εχω πει ρε αμπαλε να μην μου δινεις αλλες κουπες γιατι δεν εχω που να τις βαλω.

Πως γινεται να σε αντιγραφω εγω, αφου δινω προγνωστικα παντα πριν απο σενα???
jhantzop

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1


ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
g_80
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
[/quote]
EAST END
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 4 2009, 00:58 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2

ΔΑΦΝΗ -ΚΗΦΙΣΣΙΑ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ -ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΙΡΙΣ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΤΟΥΦΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ 2
N#15
QUOTE(penetration @ Mar 2 2009, 12:02 ) *
αυτα να τα πεις στην ομαδα σου γατακι.....
αλλα επειδη εμεις στην ιριδα ειμαστε υπερανω ακου για να μαθαινεις ...
το ιερο τερας που λεγεται ριμπο δεν θα τον βαζεις στο στομα σου. Αυτος ειναι ο παιχτης .....τυρακι...., ο παιχτης που σκοπιμα και τεχνηεντως θυσιασαμε φετος για να ασχολουνται ολες οι ομαδες και οι αντιπαλοι οπως και συ μαζι του, καθως και με τον αλλο υπερτεραστιο α2σεντερ και να κανουν τη δουλεια τους τα αλλα παιδια. Για παραδειγμα το ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΚΑΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ COMBOPOINTGUARD μας που εκφραζει απολυτα το μυαλο του προπονηταουα μας μεσα απο τις γραμμες, και το υπερμαγιστο tessarodyopentaro μας με το δολοφονικο του τριποντο.
αλλα που ησουνα εσυ ρε φιλε στην αρχη που περναγαμε δυσκολα, δεν σε θυμαμαι.
τωρα ναι πινουμε και τσιπουρα και ουζα και ουισκακια και φρεντους και ο,τι αλλο πινεται...
Αντε γεια...



αργησα να απαντησω penetration γιατι συγκεντρωνα πληροφοριες για του λογου σου αλλα και για τον αλλον με τα ουζα τον PETERTOWN ανακαλυψα λοιπον οτι το μπασκετ το μαθατε μεσω της αγαπημενης μου ομαδας που το γηπεδο της ειναι στην αγια τριαδα βλεποντας ακομα και τις προπονησεις και τις μονομαχιες του RIBO με τον A2CENTER παιρνοντας μαθηματα απο τον ΜΟΥΡΙΝΙΟ του ελληνικου μπασκετ δοξασμενου προπονητη μας για αυτο λοιπον να σε ενημερωσω οτι αυτος που αγαπα την ομαδα ειμαι εγω και κανενας αλλος και σε πληροφορω οτι και ο A2CENTER εκανε προπονησεις το τριημερο με τους LA LAKERS για να ειναι ετοιμος στον δυσκολο αγωνα που δινει η ΙΡΙΔΑ εκτος εδρας με την ροδοπολη δεν δεχομαι λοιπον μαθηματα για τα φρονηματα μου .αντε γεια.........και στους δυο σας.
PETERTOWN
QUOTE(N#15 @ Mar 4 2009, 16:48 ) *
αργησα να απαντησω penetration γιατι συγκεντρωνα πληροφοριες για του λογου σου αλλα και για τον αλλον με τα ουζα τον PETERTOWN ανακαλυψα λοιπον οτι το μπασκετ το μαθατε μεσω της αγαπημενης μου ομαδας που το γηπεδο της ειναι στην αγια τριαδα βλεποντας ακομα και τις προπονησεις και τις μονομαχιες του RIBO με τον A2CENTER παιρνοντας μαθηματα απο τον ΜΟΥΡΙΝΙΟ του ελληνικου μπασκετ δοξασμενου προπονητη μας για αυτο λοιπον να σε ενημερωσω οτι αυτος που αγαπα την ομαδα ειμαι εγω και κανενας αλλος και σε πληροφορω οτι και ο A2CENTER εκανε προπονησεις το τριημερο με τους LA LAKERS για να ειναι ετοιμος στον δυσκολο αγωνα που δινει η ΙΡΙΔΑ εκτος εδρας με την ροδοπολη δεν δεχομαι λοιπον μαθηματα για τα φρονηματα μου .αντε γεια.........και στους δυο σας.

Πρωτον φιλε μου ν#15.Απο την στιγμη που εισαι φιλος της ομαδας παω πασο και τελειωνω την κουβεντα μας εδω.
Δευτερον επειδη καταλαβα ποιος εισαι σε πιστευω.
Τριτον επειδη εκει που ειμαι ησουνα και εκει που εισαι θα ερθω πες μου ρε μεγαλε καταλαβες που ειναι το γηπεδο της Ροδοπολης χθες που σου ειπα.
Τεταρτον για το ουζο που αναφερεσαι ειναι οτι το σιχαινομαι.Μην μας βγαλεις και αλκοολικους.
Πεμπτον για PENETRATION -RIBO-A2center και για ολα τα παιδια της ΙΡΙΔΑΣ παικτες και προπονητες μια λεξη RESPECT.
KOAN περαστικα ευχομαι.
Φιλε Ν#15 Δεν μου ειπες θα ερθεις στην Ροδοπολη:
penetration
QUOTE(N#15 @ Mar 4 2009, 16:48 ) *
αργησα να απαντησω penetration γιατι συγκεντρωνα πληροφοριες για του λογου σου αλλα και για τον αλλον με τα ουζα τον PETERTOWN ανακαλυψα λοιπον οτι το μπασκετ το μαθατε μεσω της αγαπημενης μου ομαδας που το γηπεδο της ειναι στην αγια τριαδα βλεποντας ακομα και τις προπονησεις και τις μονομαχιες του RIBO με τον A2CENTER παιρνοντας μαθηματα απο τον ΜΟΥΡΙΝΙΟ του ελληνικου μπασκετ δοξασμενου προπονητη μας για αυτο λοιπον να σε ενημερωσω οτι αυτος που αγαπα την ομαδα ειμαι εγω και κανενας αλλος και σε πληροφορω οτι και ο A2CENTER εκανε προπονησεις το τριημερο με τους LA LAKERS για να ειναι ετοιμος στον δυσκολο αγωνα που δινει η ΙΡΙΔΑ εκτος εδρας με την ροδοπολη δεν δεχομαι λοιπον μαθηματα για τα φρονηματα μου .αντε γεια.........και στους δυο σας.

κυριοι N#15 και PETERTOWN, η υπεροχη της ομαδας μας σε ολο το φορουμ ειναι καθολικη, η ομαδα και μεσα και εξω απο τις γραμμες ειναι υπερπληρης τοσο πολυ που σκεφτομαι να το κοψω γιατι νιωθω οτι κλεβω εκκλησια.

Ασε που εξαφανιστηκαν και ολες οι Κοκκινοσκουφιτσες απο το δασος!!!
Koan
QUOTE(penetration @ Mar 4 2009, 21:01 ) *
κυριοι N#15 και PETERTOWN, η υπεροχη της ομαδας μας σε ολο το φορουμ ειναι καθολικη, η ομαδα και μεσα και εξω απο τις γραμμες ειναι υπερπληρης τοσο πολυ που σκεφτομαι να το κοψω γιατι νιωθω οτι κλεβω εκκλησια.

Ασε που εξαφανιστηκαν και ολες οι Κοκκινοσκουφιτσες απο το δασος!!!

φιλτατε penetration... ξέχασες τους quintel και κoan ... εκτος αν τους εντάσης στους "εντος γραμμων" ....
penetration
QUOTE(Koan @ Mar 4 2009, 23:20 ) *
φιλτατε penetration... ξέχασες τους quintel και κoan ... εκτος αν τους εντάσης στους "εντος γραμμων" ....

οπως το ειπες QUINTEL, KOAN ειναι μεσα μαζι με τους αλλους παιχτουρες, αλλα παιζουμε μονοι μας επιμενω και δεν εχει ενδιαφερον.

ΑΠΟΡΙΑ 1 : ΕΜΑς οταν δινουν προβλεψεις γιατι μας βαζουν μεσα ?

απορια 2 : ποσο πανηγυρτζης μπορει να ειναι καποιος για να βαζει φωτο το τακις απο τους κ...γαβρους?
PETERTOWN
QUOTE(penetration @ Mar 5 2009, 17:00 ) *
οπως το ειπες QUINTEL, KOAN ειναι μεσα μαζι με τους αλλους παιχτουρες, αλλα παιζουμε μονοι μας επιμενω και δεν εχει ενδιαφερον.

ΑΠΟΡΙΑ 1 : ΕΜΑς οταν δινουν προβλεψεις γιατι μας βαζουν μεσα ?

απορια 2 : ποσο πανηγυρτζης μπορει να ειναι καποιος για να βαζει φωτο το τακις απο τους κ...γαβρους?

1) Απλα για να μην φανει οτι το εχουν παρει ολοι αποφαση το αυτονοητο.Το τραινο - καραβι-αεροπλανο δεν σταματαει πουθενα.
2) Ειμαστε σαν την ασυγκριτη υπερομαδα που αναφερεις(τον χαρακτηρισμο δεν τον αναφερω γιατι δεν τον ασπαζομαι)που ολοι θελουν να ειναι στην θεση μας αλλα δεν τα καταφερνουν.
tas13
Καλησπερα παιδες..
Για να δουμε τι θα δουμε μετα τη διακοπη..

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 (οσο και να τα εχουν παρατησει πολυ καλυτερη ομαδα η Κηφησια)

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (απλα διπλο)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1 (απλα και αυτο ασσος)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (δυσκολη εδρα η Ροδοπολη,αλλα η Ιρις πολυ ανωτερη)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (υπο αλλες συνθηκες μεγαλο ντερμπι,αλλα με την απουσια του ψηλου απο το Πορτο γινονται πιο δυσκολα τα πραγματα,οποτε παω στο διπλο με το πιο πληρες Χαλανδρι)

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (ντερμπακι και αυτο,καθως η Τουφα εχει καλη ομαδα..ισως ειμαστε απο τις λιγες ομαδες που εκανε καλο η διακοπη,καθως με καινουργιο προπονητη θελαμε λιγο χρονο και πιστευω να μας κανει καλο και να παρουσιασουμε ενα καλυτερο προσωπο σε σχεση με τους τελευταιους αγωνες..διπλο λοιπον αν θελουμε να μεινουμε στο κολπο της ανοδου)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (ντερμπι,καθως καθε παιχνιδι ειναι τελικος για το Μαραθωνα..θα πρωτοτυπησω και θα πας στον ασσο,γιατι αμα ερθει και αυτο διπλο θα εχουμε ολοι 7/7 νομιζω)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
Koan
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (δυσκολη εδρα η Ροδοπολη)
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ2
triponter
καλησπερα παιδια...ιδου τα προγνωστικα μου :

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
χμμμμ...μαλλον κηφισια..

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
δεν το συζηταμε

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ασυζητητι

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
επισης χωρις discussion

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
χωρις τον ψηλο του το Πορτο Ραφτη , δεν θα τα καταφερει

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
χμμ..ισως το πιο δυσκολο ματσακι της αγωνιστικης..αλλο ο περισσος πρεπει να νικησει,αν θελει να ρεφαρει τις 2 ηττες που εκανε..

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2
αν και βλεπω λιγο μαραθωνα, το δινω διπλο...

αυτα..αντε καλη μας επιτυχια

Lastixoman
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ 1
quintel7
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ 7/7.........ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ Κ Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ.....(ΩΣ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!!)



ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ - Β.Π 2

ΠΑΛΛΗΝΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ - ΠΙΚΕΡΜΙ 1

ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΙΡΙΣ 2

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2

ΤΟΥΦΑ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ 2

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....

Υ.Γ: ΦΙΛΤΑΤΕ PENETRATION 77.gif ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΤΑΚΙΣ ΦΟΡΑΕΙ ΒΕΡΜΟΥΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΗΝ FOTO ΟΧΙ ΣΟΡΤΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ......ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΑΤΕ ΟΙ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ (ΦΑΙΔΩΝ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΝΙΑ) ΜΠΑΣΚΕΤ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΙ ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΙ.... smiley.gif
PETERTOWN
u[quote name=quote]
guintel 7 συμφωνω με τα προγνωστικα σου.καθως και με τις προσδοκιες σου,αν και τωρα πια οπως ειπε και ο Μεγας κοουτς ΜΟΥΡΙΝΙΟ τωρα πια ολα ειναι στο χερι μας.Απο εμας εξαρταται το τι θα γινει τελικα.
Εσυ συνηλθες; θα παιξεις τελικα σημερα;Οπως και να εχει το θεμα περαστικα και σε σενα.
ts_10
Εσκασε η μπομπα!!!!! 77.gif

Ροδοπολη - Ιρις 64-61 icon_drunk.gif

ΥΣ.ειδικη μνεια στον ασσο μας που πεταξε 30αρα και κατα τη γνωμη μου ειναι απο τους 3 καλυτερους της κατηγοριας..
Koan
QUOTE(ts_10 @ Mar 6 2009, 23:45 ) *
Εσκασε η μπομπα!!!!! 77.gif

Ροδοπολη - Ιρις 64-61 icon_drunk.gif

ΥΣ.ειδικη μνεια στον ασσο μας που πεταξε 30αρα και κατα τη γνωμη μου ειναι απο τους 3 καλυτερους της κατηγοριας..

τα λεγα και σε προηγουμενες προβλέψεις για την ροδόπολη στην εδρα της ειδικα (βλεπε με μελισσια) και δε με ακουγατε ...

σημερα κατα τύχη δεν έκανα το ποστ που να αναφερει οτι ειναι δυσκολο ματς...

Υ.Γ. Δεν ημουν στο γήπεδο σημερα δεν εχω εικόνα... Κριμας αλλα θέλει δουλειά το πράμα
Mitsaras7
Μαραθωνας-Αχαρνης 61-102...Δε θα πω αλλα για το συγκεκριμενο ματσακι για πολλους κ διαφορους λογους
mike100
πορτο ραφτing-χαλανδι 2, στην παρατα....!!!
dominik
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 7 2009, 01:12 ) *
Μαραθωνας-Αχαρνης 61-102...Δε θα πω αλλα για το συγκεκριμενο ματσακι για πολλους κ διαφορους λογους

τι σκορ ειναι αυτο?????????? magic.gif ugly_tocktock.gif wos_sport3.gif evilmonkey.gif
και ο μαραθωνας,τουλαχιστον στην εδρα του,δεν εχει κανει μεγαλες τ...
Lebron08
QUOTE(dominik @ Mar 7 2009, 08:13 ) *
τι σκορ ειναι αυτο?????????? magic.gif ugly_tocktock.gif wos_sport3.gif evilmonkey.gif
και ο μαραθωνας,τουλαχιστον στην εδρα του,δεν εχει κανει μεγαλες τ...

Βασικά χθές,οπως και στα τελευταια 3 ματς, ειχαμε απίστεύτη ευστοχία και ειδικά στα τρίποντα αφου σκοραραμε γυρω στα 15 ενω στα πρωτα 3 λεπτα ειχαμε 6/8! smiley.gif wos_sport3.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Mitsaras7
QUOTE(Lebron08 @ Mar 7 2009, 11:02 ) *
Βασικά χθές,οπως και στα τελευταια 3 ματς, ειχαμε απίστεύτη ευστοχία και ειδικά στα τρίποντα αφου σκοραραμε γυρω στα 15 ενω στα πρωτα 3 λεπτα ειχαμε 6/8! smiley.gif wos_sport3.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Πυρ κατα βουληαη που λεμε...Αλλα τι περιμενεις οταν οι αμυνες μενουν στη γραμμη των βολων???...Ε τιμωρουνται καταληλα...
katsman4
QUOTE(mike100 @ Mar 7 2009, 03:58 ) *
πορτο ραφτing-χαλανδι 2, στην παρατα....!!!


Προσθέτω ένα ποστ που τσέκαρα πριν και νομίζω ότι είναι από τον tas:
"ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (υπο αλλες συνθηκες μεγαλο ντερμπι,αλλα με την απουσια του ψηλου απο το Πορτο γινονται πιο δυσκολα τα πραγματα,οποτε παω στο διπλο με το πιο πληρες Χαλανδρι)"

όπως επίσης και κάποια άλλα ποστ του στυλ "απλά άσσος" ή "απλά διπλό" θέλοντας να τονίσω το απαξιωτικό ύφος μερικών που δεν γίνεται να το αλλάξουν! Μπράβο στη Ροδόπολη και σε άλλες ομάδες που βάζουν αυτούς τους τύπους στη θέση τους!!!!!

Όσο για το ματς Πόρτο Ράφτη- Χαλάνδρι... ήταν κανονικό ντέρμπι! Μπορούν τα παιδιά από το Χαλάνδρι να το επιβεβαιώσουν! τελικό σκορ 62-65 με δύο χαμένα τρίποντα στη λήξη από το Πόρτο Ράφτη!
nairepao
QUOTE(ts_10 @ Mar 6 2009, 23:45 ) *
Εσκασε η μπομπα!!!!! 77.gif

Ροδοπολη - Ιρις 64-61 icon_drunk.gif

ΥΣ.ειδικη μνεια στον ασσο μας που πεταξε 30αρα και κατα τη γνωμη μου ειναι απο τους 3 καλυτερους της κατηγοριας..

καραβια βγηκαν στη στερια...
solution7
QUOTE(Koan @ Mar 7 2009, 00:11 ) *
τα λεγα και σε προηγουμενες προβλέψεις για την ροδόπολη στην εδρα της ειδικα (βλεπε με μελισσια) και δε με ακουγατε ...

σημερα κατα τύχη δεν έκανα το ποστ που να αναφερει οτι ειναι δυσκολο ματς...

Υ.Γ. Δεν ημουν στο γήπεδο σημερα δεν εχω εικόνα... Κριμας αλλα θέλει δουλειά το πράμα

φιλε τα μελισσια εριξαν 25 στη ροδοπολη ευκολα αλλα συμφωνω οτι θα κανει κηδειες εκει μεσα ειναι δυσκολο το γηπεδο.η πλακα ειναι οτι εχετε τρελαθει με τα τρενα ολοι δεν υπαρχουν αυτα γ΄εσκα ειναι. μεχρι τελευταια αγωνιστικη θα παιζεται η ανοδος. παλληνη-μελισσια 2 (+35)
ts_10
QUOTE(solution7 @ Mar 7 2009, 18:08 ) *
φιλε τα μελισσια εριξαν 25 στη ροδοπολη ευκολα αλλα συμφωνω οτι θα κανει κηδειες εκει μεσα ειναι δυσκολο το γηπεδο.η πλακα ειναι οτι εχετε τρελαθει με τα τρενα ολοι δεν υπαρχουν αυτα γ΄εσκα ειναι. μεχρι τελευταια αγωνιστικη θα παιζεται η ανοδος. παλληνη-μελισσια 2 (+35)



Προφανως το γηπεδο παιζει αμυνα το γηπεδο βαζει ποντους...παιχτες απλα υπαρχουν για φιγουρα..
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 7 2009, 17:46 ) *
καραβια βγηκαν στη στερια...

προτιμώ να χάνω και να εχω την συνειδηση μου καθαρή ... παρα να νικάω με διαιτητες και να με βριζουν ΟΛΟΙ...

γραφεις στο fb και συμφωνω απολύτως με οσα λες

QUOTE(solution7 @ Mar 7 2009, 18:08 ) *
φιλε τα μελισσια εριξαν 25 στη ροδοπολη ευκολα αλλα συμφωνω οτι θα κανει κηδειες εκει μεσα ειναι δυσκολο το γηπεδο.η πλακα ειναι οτι εχετε τρελαθει με τα τρενα ολοι δεν υπαρχουν αυτα γ΄εσκα ειναι. μεχρι τελευταια αγωνιστικη θα παιζεται η ανοδος. παλληνη-μελισσια 2 (+35)

φιλε μου εννοούσα οτι ειναι επικινδυνη ομαδα .. μπορει στο συγκεκριμενο ματς να εχασε αλλα δε παυει να σημαινει οτι δεν ειχα πει απο τοτε οτι ειναι επικινδυνη .

QUOTE(ts_10 @ Mar 7 2009, 18:12 ) *
Προφανως το γηπεδο παιζει αμυνα το γηπεδο βαζει ποντους...παιχτες απλα υπαρχουν για φιγουρα..

smiley.gif smiley.gif smiley.gif +1
solution7
QUOTE(ts_10 @ Mar 7 2009, 18:12 ) *
Προφανως το γηπεδο παιζει αμυνα το γηπεδο βαζει ποντους...παιχτες απλα υπαρχουν για φιγουρα..

αν δεν παιζει ρολο τοτε θελεισ να μου πεις οτι ειναι καλυτερη ομαδα απο την ιριδα.αν το πιστευεις δικαιωμα σου. εγω ξερω οτι με τη ροδοπολη ημουν στο +25 κ στα δυο ενω με την ιριδα κερδιζα 15-20 ολο το παιχνιδι κ εληξε αν θυμαμαι +8.οι παιχτες παιζουν ρολο κ οι καλες ,κακες μερες αλλα το γηπεδο παιζει το ρολο του.

QUOTE(Koan @ Mar 7 2009, 18:35 ) *
προτιμώ να χάνω και να εχω την συνειδηση μου καθαρή ... παρα να νικάω με διαιτητες και να με βριζουν ΟΛΟΙ...

γραφεις στο fb και συμφωνω απολύτως με οσα λες


φιλε μου εννοούσα οτι ειναι επικινδυνη ομαδα .. μπορει στο συγκεκριμενο ματς να εχασε αλλα δε παυει να σημαινει οτι δεν ειχα πει απο τοτε οτι ειναι επικινδυνη .

συμφωνω μαζι σου ειναι πολυ επικινδυνη κ θα κανει κ αλλες νικες,αλλα παιζω 20 χρονια κ νομιζω οτι το γηπεδο ειναι σημαντικο μεχρι να βρεις τα πατηματα σου τουλαχιστον αισθανεσαι λιγο αλλου σε ενα τοσο μικρο γηπεδο.κ εμεις περσυ στα μελισσια το γηπεδο ηταν το οπλο μας κ χτυπαγαμε δυσκολα παιχνιδια κ καλα κανουν οσοι το κανουν εξ αλλου η ροδοπολη προσπαθει να παιξει μπασκετ κ το καταφερνει,οχι σαν κατι αλλους
smiley.gif smiley.gif smiley.gif +1

N#15
QUOTE(nairepao @ Mar 7 2009, 17:46 ) *
καραβια βγηκαν στη στερια...



τα καραβια τα τραινα και τα αεροπλανα αντιμετωπιζουν φουρτουνες ,σκουριασμενες ραγες και αναταραξεις η ομαδα της ιριδας ξερει να διαχειριζεται κρισεις τα παιδια ειναι μια παρεα και πολυ φιλοι μεταξυ τους και αυτη η ηττα ξεχαστηκε και παμε παρακατω για καινουργια ταξιδια.επισης ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια της ροδοπολης για την αξια νικη τους και στους παραγοντες για την ομορφη φιλιξενια τους καθως και στην διαιτησια που επαιξε 50-50
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Mar 7 2009, 18:46 ) *
καραβια βγηκαν στη στερια...

Ειχε απαγορευτικο χθες, το ειπε και η Πετρουλα.
ts_10
QUOTE(N#15 @ Mar 7 2009, 20:24 ) *
τα καραβια τα τραινα και τα αεροπλανα αντιμετωπιζουν φουρτουνες ,σκουριασμενες ραγες και αναταραξεις η ομαδα της ιριδας ξερει να διαχειριζεται κρισεις τα παιδια ειναι μια παρεα και πολυ φιλοι μεταξυ τους και αυτη η ηττα ξεχαστηκε και παμε παρακατω για καινουργια ταξιδια.επισης ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια της ροδοπολης για την αξια νικη τους και στους παραγοντες για την ομορφη φιλιξενια τους καθως και στην διαιτησια που επαιξε 50-50


Πραγματικα φιλε μου για τη διαιτησια ηθελα να ακουσω και τη δικια σας γνωμη για να δω αν συμφωνουμε...επειδη παντα λεμε τα κακα και οχι τα καλα νομιζω η διαιτησια στο παιχνιδι μας ηταν απο τις καλυτερες που 8υμαμαι στην εσκα..μπραβο στους γκρι..επισης να πω οτι ηταν ενα πολυ ωραιο παιχνιδι για τους θεατες σε πολυ καλο κλιμα που παρα τη διαφορα δυναμικοτητας των ομαδων καταφεραμε την εκπληξη...καλη συνεχεια και ελπιζω να ανεβειτε γιατι το αξιζετε..
Alexny
QUOTE(katsman4 @ Mar 7 2009, 16:42 ) *
Όσο για το ματς Πόρτο Ράφτη- Χαλάνδρι... ήταν κανονικό ντέρμπι! Μπορούν τα παιδιά από το Χαλάνδρι να το επιβεβαιώσουν! τελικό σκορ 62-65 με δύο χαμένα τρίποντα στη λήξη από το Πόρτο Ράφτη!

Σιγουρα ντερμπι κ συγχαρητηρια στα παιδια του πορτο ραφτη..ενταξει τα τελευταια 2 τριποντα ηταν τελειως κρεμασμενα, δε νομιζω να περιμενατε κατι καλυτερο απο αυτα! παντως τι να πω, οτι το πορτο ραφτη το πηγε στη παραταση οπου επαιξε με 2 απειρους πιτσιρικαδες κ μπορουσε κιολας να το κερδισει τα λεει ολα.. τραγικη η ομαδα μου, σπασαμε τα καλαθια(που ουτως η αλλως 'σπασμενα' ειναι) με αποτελεσμα να εκνευριστουμε κ να δειχνουμε ομαδα που παει για φουντο κ οχι γ ανοδο. πολυ καλο κλιμα μεταξυ των ομαδων, το μονο ασχημο η κατασταση του γηπεδου!!καλη συνεχεια!
junior #
Παλληνη- Μελισσια 41-76
καλη συνέχεια σε ολους.....
dragan #12#
QUOTE(Alexny @ Mar 7 2009, 22:25 ) *
Σιγουρα ντερμπι κ συγχαρητηρια στα παιδια του πορτο ραφτη..ενταξει τα τελευταια 2 τριποντα ηταν τελειως κρεμασμενα, δε νομιζω να περιμενατε κατι καλυτερο απο αυτα! παντως τι να πω, οτι το πορτο ραφτη το πηγε στη παραταση οπου επαιξε με 2 απειρους πιτσιρικαδες κ μπορουσε κιολας να το κερδισει τα λεει ολα.. τραγικη η ομαδα μου, σπασαμε τα καλαθια(που ουτως η αλλως 'σπασμενα' ειναι) με αποτελεσμα να εκνευριστουμε κ να δειχνουμε ομαδα που παει για φουντο κ οχι γ ανοδο. πολυ καλο κλιμα μεταξυ των ομαδων, το μονο ασχημο η κατασταση του γηπεδου!!καλη συνεχεια!

Οντως μεγάλο ντέρμπι αν και με σημαντικές απουσιές απο την ομάδα μας, θ αμπορούσαμε να είχαμε πάρει το παιχνίδι με λίγο πιο κααρό μυαλό και με μια δυο ανάσες παραπάνω. Πολύ καλό κλίμα και ωραίο παιχνίδι. Αυτό που θέλω να πω και έγω είναι για την κατάσταση του γηπέδου αν και έδρα μας. Το γήπεδο είναι του δήμου. Το δεύτερο που χτίστηκε στον δήμο μας και πολύ πιο καινούριο απο το πρώτο. Στο όποιο πρώτο γήπεδο αγωνίζεται η ομάδα βόλευ του Μαρκοπούλου Α1 γυναικών και η ομάδα μπάσκετ στην Α έσκα. Αν πάει κανείς σε αυτό το γήπεδο πάει κανεις θα τρίβει τα μάτια του με την κατάσταση του. Ο δήμος έχει ρίξει όλη την προσοχή του εκεί και για το δεύτερο που αγωνιζόμαστε εμεις δεν εχει ενδιαφερθεί ποτέ, μόνο και μονό επείδη δεν αγωνίζεται σε αυτό ομάδα με τον όνομα ΑΟΜ. Δεν είναι δυνατον τα αποδυτήρια απο πέρσι να μην έχουν ζεστό νερό και να μην ασχολείται κανείς. Δεν είναι δυνατόν να μην έχουν ρεύμα απο τα Χριστούγεννα και να αδιαφορούν. Μπαίνει το σχολείο μέσα και δεν το προσέχει κανείς. Έκανε ο δήμος αποκριάτικο πάρτι για τα σχολεία και την επόμενη το καθαρίζαμε εμεις απο ότι είχε πέσει στο παρκέ και το έκανε ακτάλληλο για να παιχτει μπάσκετ. Ισως η αρμόδια αρχή να έπρεπε να κάνει κάτι. Να θέσει κάποιου όρους για να μπορούν να αγωνίζονται ομάδες, μήπως και ευεσθητοποιήθει η δημοτική αρχή κάθε δήμου ώστε να προσέχει λίγο παραπάνω τισ περιουσίες της.
tas13
Τουφα - Περισσος 70 - 82

Επιστρεψαμε στις νικες και ηρεμησαμε καπως,καθως μετα τις δυο ηττες ειχαμε καπως αναστατωθει..Καλη νικη απεναντι σε μια καλη ομαδα που πιστευω η βαθμολογικη θεση την αδικη..Παιξαμε ετσι οπως ακριβως επρεπε για να κερδισουμε,με διαστηματα καλου μπασκετ,αλλα θελουμε ακομη δουλεια..Συνεχιζουμε με προσοχη,καθως εχει πολυ δρομο ακομα και οπως ειδαμε υπαρχουν και εκπληξεις..Μεχρι το τελος θα γινει μαχη,οποτε καλη δυναμη στη συνεχεια..
EAST END
QUOTE(nairepao @ Mar 7 2009, 17:46 ) *
καραβια βγηκαν στη στερια...

Μπράβο στα παιδιά της Ροδόπολης που παλεύουν όλα τα παιχνίδια...τέτοια αποτελέσματα δίνουν ενδιαφέρον σε όλους και δείχνουν ότι μόνο όσοι είναι σοβαροί και προσγειωμένοι θα καταφέρουν τους στόχους τους,είτε μικρούς είτε μεγάλους!!!Καλή συνέχεια σε όλους....
nikefalin
QUOTE(tas13 @ Mar 8 2009, 14:50 ) *
Τουφα - Περισσος 70 - 82


60 - 72 πρέπει να ήρθε smile.gif
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 7 2009, 18:35 ) *
προτιμώ να χάνω και να εχω την συνειδηση μου καθαρή ... παρα να νικάω με διαιτητες και να με βριζουν ΟΛΟΙ...

γραφεις στο fb και συμφωνω απολύτως με οσα λες

αυτο το εγραψα για συγκεκριμενες ομαδες και καταστασεις...γιατι μου το αναφερεις?εχει σχεση με το πρωταθλημα μας?
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 9 2009, 09:43 ) *
αυτο το εγραψα για συγκεκριμενες ομαδες και καταστασεις...γιατι μου το αναφερεις?εχει σχεση με το πρωταθλημα μας?

ειναι καθαρα ενας παραλληλισμος...
nairepao
τι παραλληλιζεις δηλαδη?το ενα σκελος ειναι αντιληπτο (εσεις που χασατε δικαια αν υποθετω καλα).το αλλο?
Mitsaras7
Μπορει κανεις να ενημερωσει ποσοι εν τελει υποβιβαζονται κ ποσοι ανεβαινουν???
Ha6
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 9 2009, 15:44 ) *
Μπορει κανεις να ενημερωσει ποσοι εν τελει υποβιβαζονται κ ποσοι ανεβαινουν???


Β) ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α) Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη (1η) και δεύτερη (2η) θέση καθενός από τους τρεις (3) ομίλους της Γ’κατηγορίας ανέρχονται στη Β΄Κατηγορία.

Για την ανάδειξη του πρωταθλητή της Κατηγορίας θα διεξαχθούν αγώνες μπαράζ μεταξύ των τριών (3) πρωταθλητών των ομίλων με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας εναντίον όλων) μονοί στις έδρες των σωματείων που θα προκύψουν γηπεδούχα από την κλήρωση.

β) Επίσης ανέρχονται στην Β΄κατηγορία και δύο (2) ομάδες από τις τρεις (3) τριταθλήτριες των τριών (3) ομίλων της Γ΄κατηγορίας οι οποίες θα προκύψουν από αγώνες μπαράζ μεταξύ των (αυτών των ομάδων) με σύστημα ΠΟΥΛ ( ένας εναντίον όλων) διπλοί στην έδρα κάθε αντιπάλου.

Γ) ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗ Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τρεις (3) τελευταίες θέσεις (12η,13η και 14η) καθενός από τους τρεις (3) ομίλους της Γ’κατηγορίας υποβιβάζονται στην Δ’κατηγορία.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 1: Το Πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας της επόμενης αγωνιστικής περιόδου 2009-2010 θα διεξαχθεί και πάλι με σαράντα δύο (42) ομάδες.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 2 : Σε περίπτωση που χρειασθεί να συμπληρωθεί αριθμός ομάδων στην κατηγορία για οποιονδήποτε λόγο (συγχώνευση, αποχώρηση κλπ) για την διαδικασία συμπλήρωσης αποφασίζει το Δ.Σ. της Ε.Σ.Κ.Α.

Στην περίπτωση των υποβιβαζομένων ομάδων ισχύει το άρθρο 49 παρ.2 του Κανονισμού της Ε.Ο.Κ.

Mitsaras7
QUOTE(Ha6 @ Mar 9 2009, 14:50 ) *
Β) ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α) Οι ομάδες που θα καταλάβουν την πρώτη (1η) και δεύτερη (2η) θέση καθενός από τους τρεις (3) ομίλους της Γ’κατηγορίας ανέρχονται στη Β΄Κατηγορία.

Για την ανάδειξη του πρωταθλητή της Κατηγορίας θα διεξαχθούν αγώνες μπαράζ μεταξύ των τριών (3) πρωταθλητών των ομίλων με σύστημα ΠΟΥΛ (ένας εναντίον όλων) μονοί στις έδρες των σωματείων που θα προκύψουν γηπεδούχα από την κλήρωση.

β) Επίσης ανέρχονται στην Β΄κατηγορία και δύο (2) ομάδες από τις τρεις (3) τριταθλήτριες των τριών (3) ομίλων της Γ΄κατηγορίας οι οποίες θα προκύψουν από αγώνες μπαράζ μεταξύ των (αυτών των ομάδων) με σύστημα ΠΟΥΛ ( ένας εναντίον όλων) διπλοί στην έδρα κάθε αντιπάλου.

Γ) ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗ Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τρεις (3) τελευταίες θέσεις (12η,13η και 14η) καθενός από τους τρεις (3) ομίλους της Γ’κατηγορίας υποβιβάζονται στην Δ’κατηγορία.
Ευχαριστω πολυ...Πιο απλα πεφτουν 3 κ ανεβαινουν 2 η' κ 3 ισως με μπαραζ...ΟΚ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 1: Το Πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας της επόμενης αγωνιστικής περιόδου 2009-2010 θα διεξαχθεί και πάλι με σαράντα δύο (42) ομάδες.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 2 : Σε περίπτωση που χρειασθεί να συμπληρωθεί αριθμός ομάδων στην κατηγορία για οποιονδήποτε λόγο (συγχώνευση, αποχώρηση κλπ) για την διαδικασία συμπλήρωσης αποφασίζει το Δ.Σ. της Ε.Σ.Κ.Α.

Στην περίπτωση των υποβιβαζομένων ομάδων ισχύει το άρθρο 49 παρ.2 του Κανονισμού της Ε.Ο.Κ.

Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 9 2009, 14:24 ) *
τι παραλληλιζεις δηλαδη?το ενα σκελος ειναι αντιληπτο (εσεις που χασατε δικαια αν υποθετω καλα).το αλλο?

αφηνω ξεκάθαρο εμπαιγμό για ομαδα με χρωματα ιδια με μιας αλλης που καποτε φοραγε ροζ (quiz) ... με αφορμή μαλιστα σχόλιο που ηρθε απο ατομο που μιλησε για την ομάδα μου μετα απο 6 μηνες μετα απο ηττα που έδωσε χαμόγελα σε ατομα που δεν εχουν βαθμολογικο ενδιαφερον (δεν ειναι περιεργο τωρα που το σκεφτομαι) . Κατι σαν τον ΠΑΟ στη μπαλα ρε παιδι μου περιμενει ποτε ο θρυλος θα στραβοπατησει να χαμογελάσει λιγάκι!
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 9 2009, 19:28 ) *
αφηνω ξεκάθαρο εμπαιγμό για ομαδα με χρωματα ιδια με μιας αλλης που καποτε φοραγε ροζ (quiz) ... με αφορμή μαλιστα σχόλιο που ηρθε απο ατομο που μιλησε για την ομάδα μου μετα απο 6 μηνες μετα απο ηττα που έδωσε χαμόγελα σε ατομα που δεν εχουν βαθμολογικο ενδιαφερον (δεν ειναι περιεργο τωρα που το σκεφτομαι) . Κατι σαν τον ΠΑΟ στη μπαλα ρε παιδι μου περιμενει ποτε ο θρυλος θα στραβοπατησει να χαμογελάσει λιγάκι!

ομαδα που καποτε φοραγε ροζ δεν υπαρχει...κοκκινα ισως...κοιτα, μιας και δεν το λες στα ισα, αν υποννοεις την Κηφισια, εισαι λιγο ακυρος, διοτι δεν την βριζουν ολοι (σε 2 παιχνιδια υπηρχαν παραπονα), και ουτε εδωσε σε κανεναν χαμογελα η ηττα της Ιριδας σε αυτη την ομαδα...τι λιγο ακυρος δηλαδη, τελειως ακυρος εισαι...
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 9 2009, 20:26 ) *
ομαδα που καποτε φοραγε ροζ δεν υπαρχει...κοκκινα ισως...κοιτα, μιας και δεν το λες στα ισα, αν υποννοεις την Κηφισια, εισαι λιγο ακυρος, διοτι δεν την βριζουν ολοι (σε 2 παιχνιδια υπηρχαν παραπονα), και ουτε εδωσε σε κανεναν χαμογελα η ηττα της Ιριδας σε αυτη την ομαδα...τι λιγο ακυρος δηλαδη, τελειως ακυρος εισαι...



ετσι ειμαι εγω ακυρος.... εχεις δικιο.. ειδικα εγω που κανω σχολιο για ομαδα που δεν εχω ξαναποσταρει παρα μονο μια φορα που την αντιμετωπισα... οκ!! ειμαι ακυρος!
jhantzop
QUOTE(katsman4 @ Mar 7 2009, 16:42 ) *
Προσθέτω ένα ποστ που τσέκαρα πριν και νομίζω ότι είναι από τον tas:
"ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 (υπο αλλες συνθηκες μεγαλο ντερμπι,αλλα με την απουσια του ψηλου απο το Πορτο γινονται πιο δυσκολα τα πραγματα,οποτε παω στο διπλο με το πιο πληρες Χαλανδρι)"

όπως επίσης και κάποια άλλα ποστ του στυλ "απλά άσσος" ή "απλά διπλό" θέλοντας να τονίσω το απαξιωτικό ύφος μερικών που δεν γίνεται να το αλλάξουν! Μπράβο στη Ροδόπολη και σε άλλες ομάδες που βάζουν αυτούς τους τύπους στη θέση τους!!!!!

...


Αγαπητέ μου φίλε κάνεις μεγάλο λάθος όταν μιλάς για απαξιωτικό ύφος σε μία πρόβλεψη του στυλ που αναφέρεις παραπάνω. Ας μην κάνουμε προβλέψεις τότε για να μην ακούγεται άσχημο στα αυτιά μερικών. Μία πρόβλεψη μπορεί πολύ έυκολα να είναι του στυλ: "...υπο αλλες συνθηκες μεγαλο ντερμπι, αλλα με την απουσια του ψηλου απο το Χ ομάδα γινονται πιο δυσκολα τα πραγματα, οποτε παω στο διπλο με την πιο πλήρη ομάδα Χ...". Ίσα ίσα που δικαιολογεί κιόλας. Μάλλον πλάκα θα κάνεις...
dragan #12#
QUOTE(jhantzop @ Mar 10 2009, 07:35 ) *
Αγαπητέ μου φίλε κάνεις μεγάλο λάθος όταν μιλάς για απαξιωτικό ύφος σε μία πρόβλεψη του στυλ που αναφέρεις παραπάνω. Ας μην κάνουμε προβλέψεις τότε για να μην ακούγεται άσχημο στα αυτιά μερικών. Μία πρόβλεψη μπορεί πολύ έυκολα να είναι του στυλ: "...υπο αλλες συνθηκες μεγαλο ντερμπι, αλλα με την απουσια του ψηλου απο το Χ ομάδα γινονται πιο δυσκολα τα πραγματα, οποτε παω στο διπλο με την πιο πλήρη ομάδα Χ...". Ίσα ίσα που δικαιολογεί κιόλας. Μάλλον πλάκα θα κάνεις...

Φίλε μου είναι κάπως απαξιωτικό για τους υπόλοιπους παίχτες που έχουν απομείνει στην ομάδα. Οταν λες υπό άλλες συνθήκες εννοείς πως αν ήταν ο ψηλός θα ήταν ντέρμπι αλλά απο την στιγμή που δεν είναι θα είναι εύκολο το παίχνιδι...Τέλος πάντων οταν λένε για μια ομάδα εύκολα θα χάσει, απλά θα χάσει ή οτίδηποτε τέτοιο έιναι κάπως ενοχλητικό.
Για παράδειγμα εμέις παίζουμε με την ομάδα του tas την Παρασκευή και ξέρουμε πως μετά και τον δεύτερο τραυματισμό παίχτη μας θα είναι ενα παρα πολύ δύσκολο ματς απέναντι σε μια ομάδα που κυνηγάει την άνοδο. Εμέισ το ξέρουμε αλλα να σου την λέει ο άλλοσ είναι λίγο ενοχλήτικό.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.