Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
ts_10
QUOTE(nairepao @ Mar 14 2009, 14:32 ) *
ξυλο ειχαμε? peace.gif



χαχαχα... smiley.gif απαραιτητο μπαχαρικο..


παντως δεν ειναι και μεγαλη εκπληξη,καλυτερη ομαδα η παλληνη στο ιδιο γηπεδο παιζουν..μονο απο θεμα απουσιων της παλληνης ισως γινοταν εκπληξη..
dominik
QUOTE(ts_10 @ Mar 14 2009, 14:50 ) *
χαχαχα... smiley.gif απαραιτητο μπαχαρικο..


παντως δεν ειναι και μεγαλη εκπληξη,καλυτερη ομαδα η παλληνη στο ιδιο γηπεδο παιζουν..μονο απο θεμα απουσιων της παλληνης ισως γινοταν εκπληξη..

δεν ξερω περισσοτερα αλλα δε πιστευω,γιατι μερικοι γνωριζονται
και μεταξυ τους!
ειπα εκπληξη γιατι ολοι το χανε παιξει ασσο στα προγνωστικα τους!!
bball.gif
Mitsaras7
QUOTE(EAST END @ Mar 14 2009, 01:34 ) *
απλα τοοοσο καιρο δεν εχεισ πει τιποτα στα αλλα ποστ....αλλοσ το ξεκινησε.εγω απλα απαντησα.καλο ειναι να μην προκαλει κανενασ για να μην παιρνει απαντησεισ...εγω σταματαω εδω εκτοσ....


μπορεις να δωσεισ μια πιο γενικη εικονα του αγώνα???

EAST END εισαι απο δω γυρω???Αν ναι τοτε θα ξερεις τι εννοω...Αν δε θες να δωσεις στοιχεια εδω περιμενω ΠΜ...
dominik
πικερμι-παλληνη:89-96!
tas13
Περισσος - Πορτο Ραφτη 72 - 61

Προσθεσαμε λοιπον αλλη μια νικη στο σακουλι, στη πολυ δυσκολη συνεχεια που ακολουθει και συνεχιζουμε..Δε μπορω να πω οτι δυσκολευτηκαμε πολυ, αν και το σκορ δε ξεφυγε παρα πολυ εκτος απο δυο τρια σημεια, αλλα αυτο οφειλεται κυριως σε εμας που χαλαρωναμε σε διαφορα σημεια του παιχνιδιου, αλλα και οταν πλησιαζαν δε νομιζω οτι απειληθηκαμε παρα πολυ..Το Πορτο Ραφτη προσπαθησε με 39λεπτα ζωνη, αν ειναι δυνατον, να χτυπησει το ματς, αλλα δεν ειχε τις επιλογες και τις λυσεις για κατι παραπανω..Παντως τους δικαιολογω για τη ζωνη, καθως δεν εχουν πολλους παικτες και με αυτο το τροπο προστατευονται καπως, αλλα ολο το παιχνιδι ζωνη με παραξενευσε..Εγω τους παραδεχομαι παντως γιατι αν και λιγοι κανουν πολυ φιλοτιμη προσπαθεια και το παλευουν μεχρι τελους..Παμε τωρα στη Ροδοπολη, σε μια δυσκολη εδρα απο οτι ακουω και θελει πολυ προσοχη για να μην στραβοπατησουμε..

Υ.Γ.1 Αν και εξω απο το χορό θα ηθελα να πω για το παιχνιδι Ιρις-ΟΦΗ, χωρις να παρεξηγηθω..Απο πολυ νωρις στην εβδομαδα που περασε ειχαν ακουστει πολλα για αυτο το παιχνιδι και για ενα γενικο χαμο στην ΕΣΚΑ, με εισηγηση για αλλαγη διαιτητων απο τη μερια του ΟΦΗ πραγμα που και καταφεραν αν δε κανω λαθος και γενικα πολυ παρασκηνιο..Μπορει και να κανω λαθος και συγνωμη αν κανω, αλλα ετσι τα μαθαμε εμεις και ετσι τα μεταφερω..Παντως σε παλιοτερο ποστ μου ειχα πει οτι σε αυτες τις κατηγοριες εκτος απο καλη ομαδα πρεπει να εχεις και αλλες ακρες για να πετυχεις το κατι παραπανω και ισως αυτο να αποδειχτηκε σε αυτο το παιχνιδι..

Υ.Γ. 2 Μπραβο στα παιδια της Παλληνης που μας διαψευσαν ολους και πετυχαν παρα τις πολλες απουσιες που νομιζω ακομα εχουν μια μεγαλη νικη σωτηριας..

Υ.Γ.3 Απ'οτι ειδα το παιχνιδι Ιρις-Πικερμι που ειχε γινει τοσος ντορος αν θα επρεπε να αναβληθει ή οχι θα ξαναγινει ετσι;

Καλη συνεχεια να εχουμε παιδες..

Koan
QUOTE(tas13 @ Mar 16 2009, 14:48 ) *
Περισσος - Πορτο Ραφτη 72 - 61

Υ.Γ.1 Αν και εξω απο το χορό θα ηθελα να πω για το παιχνιδι Ιρις-ΟΦΗ, χωρις να παρεξηγηθω..Απο πολυ νωρις στην εβδομαδα που περασε ειχαν ακουστει πολλα για αυτο το παιχνιδι και για ενα γενικο χαμο στην ΕΣΚΑ, με εισηγηση για αλλαγη διαιτητων απο τη μερια του ΟΦΗ πραγμα που και καταφεραν αν δε κανω λαθος και γενικα πολυ παρασκηνιο..Μπορει και να κανω λαθος και συγνωμη αν κανω, αλλα ετσι τα μαθαμε εμεις και ετσι τα μεταφερω..Παντως σε παλιοτερο ποστ μου ειχα πει οτι σε αυτες τις κατηγοριες εκτος απο καλη ομαδα πρεπει να εχεις και αλλες ακρες για να πετυχεις το κατι παραπανω και ισως αυτο να αποδειχτηκε σε αυτο το παιχνιδι..


Υ.Γ.3 Απ'οτι ειδα το παιχνιδι Ιρις-Πικερμι που ειχε γινει τοσος ντορος αν θα επρεπε να αναβληθει ή οχι θα ξαναγινει ετσι;

Καλη συνεχεια να εχουμε παιδες..

Αρχικά συγχαρητήρια στην ομάδα σου για την νίκη επί του Πόρτο Ράφτη και συγχαρητήρια στους φιλοξενούμενους για την οπως καταλαβαίνω καλη εμφάνιση τους (η τουλάχιστον τη μεγάλη προσπάθεια που καταβάλουν )

Πάμε λοιπόν στα υπόλοιπα:

Για το Υ.Γ.1 δεν μπορώ να εκφέρω άποψη από τη στιγμή που δε το είχα ακούσει αυτό πιο πριν . Αν ισχύει τι να πω... οτι και να πω είναι λιγο...

για το Υ.Γ.3 Τώρα .. Υπάρχει αίτημα απο όσο ξέρω απο το Πικέρμι να (ξανα?)γίνει το ματς , εμείς δεν έχουμε κάποια άλλη ενημέρωση όμως. Αρμόδιος για το θέμα είναι η ΕΣΚΑ και μόνο... Δε ξερω αν υπάρχει αυτη τη στιγμή ή όχι κάποια εξέλιξη για το ματς και δε ξερω ποτε θα υπάρξει.... Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στην πορεία ..

Καλό σας απόγευμα!


Υ.Γ. Το ματς Μελίσσια - ΟΦΗ έγινε την τρίτη που μας πέρασε ? έχει οριστει ημερομηνία ξέρουμε?
tas13
QUOTE(Koan @ Mar 16 2009, 15:39 ) *
για το Υ.Γ.3 Τώρα .. Υπάρχει αίτημα απο όσο ξέρω απο το Πικέρμι να (ξανα?)γίνει το ματς , εμείς δεν έχουμε κάποια άλλη ενημέρωση όμως. Αρμόδιος για το θέμα είναι η ΕΣΚΑ και μόνο... Δε ξερω αν υπάρχει αυτη τη στιγμή ή όχι κάποια εξέλιξη για το ματς και δε ξερω ποτε θα υπάρξει.... Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στην πορεία ..


Υ.Γ. Το ματς Μελίσσια - ΟΦΗ έγινε την τρίτη που μας πέρασε ? έχει οριστει ημερομηνία ξέρουμε?


Η ΕΣΚΑ στο site το εχει οτι θα ξαναγινει το παιχνιδι σας..Οσο για το αλλο δεν εγινε τη Τριτη, τωρα ποτε θα γινει δε ξερω..
Koan
QUOTE(tas13 @ Mar 16 2009, 15:48 ) *
Η ΕΣΚΑ στο site το εχει οτι θα ξαναγινει το παιχνιδι σας..Οσο για το αλλο δεν εγινε τη Τριτη, τωρα ποτε θα γινει δε ξερω..

εετσι αυτα είναι!! δε το ηξερα για το ματς ! ευχαριστώ για την ενημέρωση λοιπόν... Άντε γιατι δε μου αρέσει κι ο φίλος μου ο dimmar να έχει παράπονα!..............
PETERTOWN
QUOTE(tas13 @ Mar 16 2009, 14:48 ) *
Περισσος - Πορτο Ραφτη 72 - 61

Προσθεσαμε λοιπον αλλη μια νικη στο σακουλι, στη πολυ δυσκολη συνεχεια που ακολουθει και συνεχιζουμε..Δε μπορω να πω οτι δυσκολευτηκαμε πολυ, αν και το σκορ δε ξεφυγε παρα πολυ εκτος απο δυο τρια σημεια, αλλα αυτο οφειλεται κυριως σε εμας που χαλαρωναμε σε διαφορα σημεια του παιχνιδιου, αλλα και οταν πλησιαζαν δε νομιζω οτι απειληθηκαμε παρα πολυ..Το Πορτο Ραφτη προσπαθησε με 39λεπτα ζωνη, αν ειναι δυνατον, να χτυπησει το ματς, αλλα δεν ειχε τις επιλογες και τις λυσεις για κατι παραπανω..Παντως τους δικαιολογω για τη ζωνη, καθως δεν εχουν πολλους παικτες και με αυτο το τροπο προστατευονται καπως, αλλα ολο το παιχνιδι ζωνη με παραξενευσε..Εγω τους παραδεχομαι παντως γιατι αν και λιγοι κανουν πολυ φιλοτιμη προσπαθεια και το παλευουν μεχρι τελους..Παμε τωρα στη Ροδοπολη, σε μια δυσκολη εδρα απο οτι ακουω και θελει πολυ προσοχη για να μην στραβοπατησουμε..

Υ.Γ.1 Αν και εξω απο το χορό θα ηθελα να πω για το παιχνιδι Ιρις-ΟΦΗ, χωρις να παρεξηγηθω..Απο πολυ νωρις στην εβδομαδα που περασε ειχαν ακουστει πολλα για αυτο το παιχνιδι και για ενα γενικο χαμο στην ΕΣΚΑ, με εισηγηση για αλλαγη διαιτητων απο τη μερια του ΟΦΗ πραγμα που και καταφεραν αν δε κανω λαθος και γενικα πολυ παρασκηνιο..Μπορει και να κανω λαθος και συγνωμη αν κανω, αλλα ετσι τα μαθαμε εμεις και ετσι τα μεταφερω..Παντως σε παλιοτερο ποστ μου ειχα πει οτι σε αυτες τις κατηγοριες εκτος απο καλη ομαδα πρεπει να εχεις και αλλες ακρες για να πετυχεις το κατι παραπανω και ισως αυτο να αποδειχτηκε σε αυτο το παιχνιδι..

Υ.Γ. 2 Μπραβο στα παιδια της Παλληνης που μας διαψευσαν ολους και πετυχαν παρα τις πολλες απουσιες που νομιζω ακομα εχουν μια μεγαλη νικη σωτηριας..

Υ.Γ.3 Απ'οτι ειδα το παιχνιδι Ιρις-Πικερμι που ειχε γινει τοσος ντορος αν θα επρεπε να αναβληθει ή οχι θα ξαναγινει ετσι;

Καλη συνεχεια να εχουμε παιδες..

Αδελφε απο τον περισσο θα ηθελα μια και το ζητας να μαθεις δυο πραγματα σχετικα με τοΥΓ1.1ον Διατητης ηταν ενας κοινος μας γνωριμος.Αυτος που ειχε παιξει στο μεταξυ μας παιχνιδι και ηταν σχετικα σωστος.2ονΤετοιο χειρουργειο στην ζωη σου δεν εχεις ξαναδει.Ο ανθρωπος πρεπει να παρει Οσκαρ εφευρετικοτητας.Δεν επισερχομαι σε λεπτομερειες θα πω μονο μια ατακα του 8χρονου γυιου μου που παιζει στις ακαδημιες της ΙΡΙΔΑΣ:Ρε μπαμπα τι νοημα εχει να παιζουμε και να παλευουμε να νικησουμε αφου μπορει οκαθενας με μια σφυριχτρα στο στομα να φτιαχνει το αποτελεσμα οπως θελει:ANTE AΠΑΝΤΗΣΕ του.Με τα λεγομενα μου δεν θελω να μειωσω την νικη του ΟΦΗ και να σημειωσω οτι δεν ειμαι παικτης της ΙΡΙΣ και να ευχαριστησω την ομαδα σου για την τοσο ωραια φιλοξενια που ειχαμε στο γηπεδο σας.Καλη ανοδο και στυς δυο μας
dimmar
QUOTE(Koan @ Mar 16 2009, 15:51 ) *
εετσι αυτα είναι!! δε το ηξερα για το ματς ! ευχαριστώ για την ενημέρωση λοιπόν... Άντε γιατι δε μου αρέσει κι ο φίλος μου ο dimmar να έχει παράπονα!..............

Ελα ρε αδερφε δεν τρεχει τιποτα,απλα ελεγα οτι θα ηταν κριμα να χαναμε τον βαθμο τζαμπα μπας και σωζαμε την χρονια αλλα μετα το καζο που παθαμε με την παλληνη τα βλεπω πολυ σκουρα το πραγματα,τελευταια ελπιδα με ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ.
dominik
φιλε dimmar ηταν τοσο καλο ματς οσο μαρτυρα το σκορ??
παντως δε θα λεγα καζο μιας και δεν υπαρχει διαφορα δυναμικοτητας...
τελος, ξερει καποιος ποσοι πεφτουνε???γιατι εχω μπερδευτει με το γεγονος αυτο..παντως,απ οτι διαβαζω στο ποστ της α εσκα,απο κει θα πεσουν απο 4 μεχρι 6 ομαδες...
να στε καλα bball.gif
Koan
QUOTE(dimmar @ Mar 16 2009, 20:19 ) *
Ελα ρε αδερφε δεν τρεχει τιποτα,απλα ελεγα οτι θα ηταν κριμα να χαναμε τον βαθμο τζαμπα μπας και σωζαμε την χρονια αλλα μετα το καζο που παθαμε με την παλληνη τα βλεπω πολυ σκουρα το πραγματα,τελευταια ελπιδα με ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ.
μα και εγω συμφώνησα μαζί σου απο τότε απλά δεν ήθελα να βγει οτι ευνοηθήκαμε εστω και με έναν (βαθμολογικά τουλάχιστον) κατώτερο αντίπαλο... τελικά η ιστορία τα φέρνει έτσι που όλα βγαίνουν στη φόρα .... (δεν εννοώ εσένα προφανώς αλλα για τα γεγονότα της εβδομάδας)
EAST END
QUOTE(Koan @ Mar 16 2009, 15:39 ) *
Αρχικά συγχαρητήρια στην ομάδα σου για την νίκη επί του Πόρτο Ράφτη και συγχαρητήρια στους φιλοξενούμενους για την οπως καταλαβαίνω καλη εμφάνιση τους (η τουλάχιστον τη μεγάλη προσπάθεια που καταβάλουν )

Πάμε λοιπόν στα υπόλοιπα:

Για το Υ.Γ.1 δεν μπορώ να εκφέρω άποψη από τη στιγμή που δε το είχα ακούσει αυτό πιο πριν . Αν ισχύει τι να πω... οτι και να πω είναι λιγο...

για το Υ.Γ.3 Τώρα .. Υπάρχει αίτημα απο όσο ξέρω απο το Πικέρμι να (ξανα?)γίνει το ματς , εμείς δεν έχουμε κάποια άλλη ενημέρωση όμως. Αρμόδιος για το θέμα είναι η ΕΣΚΑ και μόνο... Δε ξερω αν υπάρχει αυτη τη στιγμή ή όχι κάποια εξέλιξη για το ματς και δε ξερω ποτε θα υπάρξει.... Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στην πορεία ..

Καλό σας απόγευμα!


Υ.Γ. Το ματς Μελίσσια - ΟΦΗ έγινε την τρίτη που μας πέρασε ? έχει οριστει ημερομηνία ξέρουμε?

Τρίτη 24-3-2009 θα γίνει....
#13.
QUOTE(dominik @ Mar 16 2009, 22:09 ) *
φιλε dimmar ηταν τοσο καλο ματς οσο μαρτυρα το σκορ??
παντως δε θα λεγα καζο μιας και δεν υπαρχει διαφορα δυναμικοτητας...
τελος, ξερει καποιος ποσοι πεφτουνε???γιατι εχω μπερδευτει με το γεγονος αυτο..παντως,απ οτι διαβαζω στο ποστ της α εσκα,απο κει θα πεσουν απο 4 μεχρι 6 ομαδες...
να στε καλα bball.gif


Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο στη Γ' αυτό, νομίζω ότι πέφτουν τρεις όπως και να 'χει - διορθώστε με αν κάνω λάθος.
jhantzop
QUOTE(#13. @ Mar 17 2009, 08:38 ) *
Δε νομίζω ότι παίζει ρόλο στη Γ' αυτό, νομίζω ότι πέφτουν τρεις όπως και να 'χει - διορθώστε με αν κάνω λάθος.


Γ) ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗ Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις τρεις (3) τελευταίες θέσεις (12η,13η και 14η) καθενός από τους τρεις (3) ομίλους της Γ’κατηγορίας υποβιβάζονται στην Δ’κατηγορία.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 1: Το Πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας της επόμενης αγωνιστικής περιόδου 2009-2010 θα διεξαχθεί και πάλι με σαράντα δύο (42) ομάδες.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 2 : Σε περίπτωση που χρειασθεί να συμπληρωθεί αριθμός ομάδων στην κατηγορία για οποιονδήποτε λόγο (συγχώνευση, αποχώρηση κλπ) για την διαδικασία συμπλήρωσης αποφασίζει το Δ.Σ. της Ε.Σ.Κ.Α.


Όπότε ναι, υποβιβάζονται οι 3 τελευταίοι ανεξαρτήτως του πόσες ομάδες της Ένωσης θα πέσουν από Γ' Εθνική.


dimmar
QUOTE(dominik @ Mar 16 2009, 22:09 ) *
φιλε dimmar ηταν τοσο καλο ματς οσο μαρτυρα το σκορ??
παντως δε θα λεγα καζο μιας και δεν υπαρχει διαφορα δυναμικοτητας...
τελος, ξερει καποιος ποσοι πεφτουνε???γιατι εχω μπερδευτει με το γεγονος αυτο..παντως,απ οτι διαβαζω στο ποστ της α εσκα,απο κει θα πεσουν απο 4 μεχρι 6 ομαδες...
να στε καλα bball.gif

Για την δυναμικοτητα των ομαδων που παιζανε το σκορ πηγε ψηλα και ηταν καλο παιχνιδι γιατι ειχε και ενταση(οχι ξυλο βεβαια) και αλλαγες στο σκορ.Καζο εννοουσα οτι παθαμε οχι γιατι η παλληνη ειναι χειροτερη απο εμας αλλα γιατι πιστευαμε οτι θα το παρουμε το ματς για να εχουμε ελπιδες για παραμονη παροτι πριν το τελος του αγωνα ειμασταν και 8 ποντους μπροστα αλλα......black out!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ο Τριποντερ απο χθες ανηκει πλεον στα λυκοπουλα μου.
Ηρθε η ωρα να γινει αντρας επιτελους.
nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 17 2009, 14:01 ) *
Ο Τριποντερ απο χθες ανηκει πλεον στα λυκοπουλα μου.
Ηρθε η ωρα να γινει αντρας επιτελους.

θα αναστεναξουν τα μπιφτεκαδικα...αντε να σας μαζεψει ο Σουρμελης
EAST END
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 17 2009, 14:01 ) *
Ο Τριποντερ απο χθες ανηκει πλεον στα λυκοπουλα μου.
Ηρθε η ωρα να γινει αντρας επιτελους.
τον έκανες "άντρα"??? επιτέλους!!!!χεχεχεχε....είναι η σκύλα σου όπως λένε και στην "ψειρού"????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(EAST END @ Mar 18 2009, 00:00 ) *
τον έκανες "άντρα"??? επιτέλους!!!!χεχεχεχε....είναι η σκύλα σου όπως λένε και στην "ψειρού"????

Οχι ρε και σκυλα μου.
Ενα γλυκο αγορι ειναι απλα.
jhantzop

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1


ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
Koan
Παρακαλείται το "δίδυμο από ζαβούς" (Ηράκλειο και έτσι...) να παραλάβουν τα γυαλιά μυωπίας που τους κάνω δώρο για να μάθουν μπάσκετ γιατι κάτι πήρε το αυτί μου ότι κάποιοι παλαίμαχοι κάνουν πάρτυ εκει πάνω.... afro.gif cool.gif cool.gif





υ.γ. offtopic.gif
tas13
Καλησπερα παιδια..Εχουμε και λεμε..

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 (τελευταιο χαρτι για το Πικερμι θα το στηριξω, αν και με εχει απογοητευσει, διπλο)

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (τριτη ηττα σερι δε παιζει, βλεπω και ξεσπασμα, διπλο)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (εδω μας βολευει ο μηδενισμος και των δυο 69.gif , μεγαλο ντερμπι με ομαδες που απ' οτι γραφεται εχουν και καλες σχεσεις με διαιτησια, οποτε θα γινει μαχη, εγω θα παω με τον ΟΦΗ που εχει και καλυτερη ομαδα για μενα, ασσος)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (δυσκολη εδρα, χρειαζεται προσοχη, αλλα πιστευω ευκολα ή δυσκολα θα κερδισουμε, διπλο)

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (ντερμπι απογοητευμενων, βλεπω δυσκολα ασσο)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (ευκολα - δυσκολα διπλο)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (το εβλεπα δυσκολο αλλα ασσο, αφου το δινει και ο Λυκος τοτε δεν εχω λογω να αλλαξω την γνωμη μου, ασσος)

Καλη αγωνιστικη παιδια..
Koan
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 (το πικέρμι αν χάσει χάθηκε...)

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 δύσκολο πρόγραμμα για τον ΟΦΗ και τρίτη σερί νίκη σε ντέρμπυ δε παίζει αν το πάρει , άξια ανεβαίνει (αξια ναι , για το δίκαια δε ξέρω..)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 την πάθανε αρκετοί φέτος εκεί , ο Περισσος δύσκολα

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2 αν και είναι περίεργο ματς

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 για μένα είναι και αυτο ντέρμπυ .. οι γηπεδούχοι βρήκανε ρυθμό μετά από καιρό νομίζω και θα καταφέρουν να νικήσουμε
Alexny
QUOTE(tas13 @ Mar 19 2009, 18:08 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (εδω μας βολευει ο μηδενισμος και των δυο 69.gif , μεγαλο ντερμπι με ομαδες που απ' οτι γραφεται εχουν και καλες σχεσεις με διαιτησια, οποτε θα γινει μαχη, εγω θα παω με τον ΟΦΗ που εχει και καλυτερη ομαδα για μενα, ασσος)


Ακουστηκε κατι τετοιο για το χαλανδρι??
triponter
καλησπερα παιδια..θυμιζω αποτελεσματα και προγνωστικα..ολοι σχεδον κουβα λογω παλληνης και οφη

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 75-51
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 89-96
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46-61
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 75-40
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 72-61
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 70-53
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 82-72

jhanztop = 5/7

lykos = 5/7

koan = 5/7

tas13 = 4/7

junior = 5/7

triponter = 5/7

g_80 = 6/7

quintel = 4/7

east end = 6/7
....................................................................

μεγαλοι νικητες οι κοι G_80 κ EAST END με 6/7 ohmy.gif ohmy.gif wav.gif

και κουβαδιαρηδες ο κος TAS 13 ( με τις εκπληξεις του ) και ο QUINTEL7...

αυτα...
mike100
QUOTE(Alexny @ Mar 19 2009, 19:37 ) *
Ακουστηκε κατι τετοιο για το χαλανδρι??

ειλικρινα μονο αυτο δεν περιμενα να ακουσω..!!εμεις (χαλανδρι) και διαιτησια..ελεος! blink.gif

QUOTE(mike100 @ Mar 20 2009, 09:42 ) *
ειλικρινα μονο αυτο δεν περιμενα να ακουσω..!!εμεις (χαλανδρι) και διαιτησια..ελεος! blink.gif

μου φαινεται tas13 εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα....!
ts_10
QUOTE(mike100 @ Mar 20 2009, 09:46 ) *
ειλικρινα μονο αυτο δεν περιμενα να ακουσω..!!εμεις (χαλανδρι) και διαιτησια..ελεος! blink.gif


μου φαινεται tas13 εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα....!



Για τον ΟΦΗ να μιλησουμε για φιλικη αντιμετωπιση αλλα οχι και για Χαλανδρι ρε μαγκες ειπαμε..
g_80
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1

me poly risko kai oti ginei!!!!! rolleyes.gif

nairepao
εχω κι εγω να καταθεσω οτι στο ματς με τον ΟΦΗ (στο οποιο χασαμε ανετοτατα), η διαιτησια αφηνε το παχνιδι τους...χαρακτηριστικο ηταν το γεγονος οτι καποια στιγμη ειπα στην διαιτητη οτι δεν χρειαζεται να βλεπει τις φασεις, αλλα να τις ακουει (και απο την κερκιδα γινοταν αυτο)...για το Χαλανδρι ουτε κι εμενα εχει παρει το αυτι μου κατι...ξεχασατε κι εμας που μας βριζουν ΟΛΟΙ οπως εχει ειπωθει
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Mar 20 2009, 14:35 ) *
εχω κι εγω να καταθεσω οτι στο ματς με τον ΟΦΗ (στο οποιο χασαμε ανετοτατα), η διαιτησια αφηνε το παχνιδι τους...χαρακτηριστικο ηταν το γεγονος οτι καποια στιγμη ειπα στην διαιτητη οτι δεν χρειαζεται να βλεπει τις φασεις, αλλα να τις ακουει (και απο την κερκιδα γινοταν αυτο)...για το Χαλανδρι ουτε κι εμενα εχει παρει το αυτι μου κατι...ξεχασατε κι εμας που μας βριζουν ΟΛΟΙ οπως εχει ειπωθει

Η διαιτησια μας εφταιγε που φαγαμε 20 ποντους στο κεφαλι ή ο υπνος του παγκου???
Μια χαρα ηταν οι διαιτητες.
nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 20 2009, 13:57 ) *
Η διαιτησια μας εφταιγε που φαγαμε 20 ποντους στο κεφαλι ή ο υπνος του παγκου???
Μια χαρα ηταν οι διαιτητες.

αν προσεξες εχω γραψει κατι σε παρενθεση που υπονοω οτι δεν φταιει η διαιτησια που χασαμε...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Mar 20 2009, 15:06 ) *
αν προσεξες εχω γραψει κατι σε παρενθεση που υπονοω οτι δεν φταιει η διαιτησια που χασαμε...

Δεν το προσεξα γιατι με τυφλωσε η λαμψη απο το καμπριο σου. tongue.gif
Το βραδυ θα τα πουμε απο κοντα.
kvgs
Λυκε σε ειδανε να κουβαλας 2 σακους στις προπονησεις, ενας δικος σου και ο αλλος του Τριποντερ, ισχύει?
nairepao
QUOTE(kvgs @ Mar 20 2009, 14:45 ) *
Λυκε σε ειδανε να κουβαλας 2 σακους στις προπονησεις, ενας δικος σου και ο αλλος του Τριποντερ, ισχύει?

γιαυτο αργει να σας φερει εσας τις μπαλες?
jhantzop
QUOTE(kvgs @ Mar 20 2009, 14:45 ) *
Λυκε σε ειδανε να κουβαλας 2 σακους στις προπονησεις, ενας δικος σου και ο αλλος του Τριποντερ, ισχύει?


Καλό!!! tongue.gif




QUOTE(nairepao @ Mar 20 2009, 15:50 ) *
γιαυτο αργει να σας φερει εσας τις μπαλες?


Καλύτερο!!! tongue.gif tongue.gif

smiley.gif


stefan
QUOTE(kvgs @ Mar 20 2009, 14:45 ) *
Λυκε σε ειδανε να κουβαλας 2 σακους στις προπονησεις, ενας δικος σου και ο αλλος του Τριποντερ, ισχύει?


Οχι ρε παιδια..Δεν κουβαλαω 2 σακους..
Μονο του triponter κουβαλαει!!! blech.gif blech.gif
Koan
QUOTE(ts_10 @ Mar 20 2009, 10:14 ) *
Για τον ΟΦΗ να μιλησουμε για φιλικη αντιμετωπιση αλλα οχι και για Χαλανδρι ρε μαγκες ειπαμε..

+1 .. το Χαλάνδρι δε νομίζω να έχει ευνοηθεί . Θεωρώ ότι έχει και το τρίτο κατα σειρά καλύτερο υλικό της κατηγορίας.
tas13
QUOTE(mike100 @ Mar 20 2009, 09:46 ) *
ειλικρινα μονο αυτο δεν περιμενα να ακουσω..!!εμεις (χαλανδρι) και διαιτησια..ελεος! blink.gif


μου φαινεται tas13 εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα....!


Ειχα δει σε παλιοτερο ποστ, δε θυμαμαι για πιο παιχνιδι και βαριεμαι να ψαχνω, για πολλα παραπονα και μαλιστα αποριες για ολοκληρη παρουσια διοικητικου συμβουλιου και δημαρχου αν δε κανω λαθος, στο παγκο του Χαλανδριου..Μαλιστα για το τελευταιο το εχω ακουσει για πολλα παιχνιδια απο συζητησεις εκτος forum..Ποσο μπορει να επειρεαζει αυτη η παρουσια και κατα ποσο ισχυει δε το ξερω..Προσωπικα δεν εχω αποψη και στα δυο παιχνιδια μεταξυ μας δε διαπιστωσα κατι τετοιο..Μεσα απο συζητησεις εχω καταλαβει κατι τετοιο και γι' αυτο το εγραψα..Μπορει και να κανω λαθος και μακαρι να κανω..Δε θελω να με παρεξηγησεις ετσι..Καλη συνεχεια να εχετε παιδια..
EAST END
QUOTE(jhantzop @ Mar 18 2009, 16:42 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1

ΔΑΦΝΗ - ΠΙΚΕΡΜΙ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ - ΙΡΙΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΤΟΥΦΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1
Koan
QUOTE(EAST END @ Mar 20 2009, 17:02 ) *
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1

την πιστεύεις την ομάδα σου βλέπω....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kvgs @ Mar 20 2009, 15:45 ) *
Λυκε σε ειδανε να κουβαλας 2 σακους στις προπονησεις, ενας δικος σου και ο αλλος του Τριποντερ, ισχύει?

Απλα μετεφερα τα προσωπικα μου αντικειμενα, στην νεα μου σπηλια.
Ο Τριποντερ δεν ερχεται στις προπονησεις που παω εγω.
Φοβαται την συγκριση.

QUOTE(nairepao @ Mar 20 2009, 16:50 ) *
γιαυτο αργει να σας φερει εσας τις μπαλες?

Εσυ τρυφερο ξεσκεπαστο αγορι, φερε το φαρμακειο και μην ανοιγεσαι πολυ.
triponter
καλησπερα παιδια...λιγο πριν φυγουμε για το υπερωκεανιο ταξιδι για να παιξουμε με τον Μαραθωνα, ιδου τα προγνωστικα :

ΔΑΦΝΗ - ΠΙΚΕΡΜΙ 2
τελευταια ελπιδα ( παλι τελευταια ? ? ? ) για το πικερμι...

ΠΑΛΛΗΝΗ - ΙΡΙΣ 2
ευκολα η Ιρις..και προβλημα να εχει,. η παλληνη ειναι πολυ αδυναμη

ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ο οφη ειναι σε δαιμονιωδη φορμα στο πιο κρισιμο σημειο του πρωταθληματος.........θα το παρει και αυτο το ντερμπι....και μετα ερχεται την Τριτη για το ντερμπι της χρονιας....

ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
η ροδοπολη εχει κανει κηδειες, αλλα δεν μπορει και να το κανει συνεχως...

ΤΟΥΦΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
το πορτο ραφτη εχει χασει το κινητρο του μαλλον...θεωρητικα η τουφα θα κυνηγησει την νικη περισσοτερο

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2
δεν εχουμε επιλογες για καμια γκελα....πρεπει να παιρνουμε ολα τα ματσακια και να κριθει η ανοδος στα 2-3 ντερμπι που απομενουν

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1
η αχαρνης εχει καλη εδρα και προερχεται απο ευκολη νικη....εκτος...

αυτα ...καλη μας αγωνιστικη!
Koan
Παλλήνη - ΙΡΙΣ 2 στο +7 για την ομάδα μου .... επιθετικό μπάσκετ κάτι που ευνοησε την Παλλήνη που πραγματοποίησε εξαιρετικότατη εμφάνιση , με πάθος και μυαλό .. Αν είχε λίγη περισσότερη υπομονή , δε τα έχανε στο τέλος και το πίστευε πιο πολύ το παιχνίδι θα το χτύπαγε. Εμείς εκτός ρυθμού παίξαμε μπάσκετ σε μεικτό χρόνο γύρω στα 3-4 λεπτά απο εκεί και πέρα ατομικές ενέργειες έκριναν το παιχνίδι με τον ΡΙΜΠΟ σε εξαιρετική ημέρα να βάζει γύρω στους 30 με 40 πόντους .



Συγχαρητήρια και στους γηπεδούχους για την προσπάθεια και καλή συνέχεια!

Υ.Γ. Από αυτό που είδα σήμερα (που ισως να μην είναι αντιπροσωπευτικό) η Παλλήνη ακόμα και με 7 (?) παικτες να αγωνίζονται είναι καλύτερη απο Μαραθώνα , ΠΑΟ Δάφνης και Ροδόπολη (Πικέρμι δεν έχω δει)
katsman4
ΤΟΥΦΑ-ΠΟΡΤΟ 61-59

Περιμένω κάποιον από τη Τούφα να κάνει οποιοδήποτε, μα οποιοδήποτε σχόλιο!
ted
Μαραθώνας-Α.Ο.Μελισσίων 53-78
ΟΦΗ-Χαλάνδρι 1 (+6)
Ροδόπολη-Περισσός 1(+5)
ts_10
Επειδη καποιος μιλησε για κηδειες λεμε να ανοιξουμε Γραφειο Τελετων..

Ροδοπολη - Περισσος 69-64

Αυτο το ματς ειναι ενα μαθημα για καποιους (οχι τασ13) που οσο καλοι παιχτες και αν ειναι, να ξερουν οτι η αλαζονεια,
η ειρωνεια, το μπλαζε υφακι, οι υποτιμιτικες δηλωσεις πριν απο το παιχνιδι, μεσα στο γηπεδο μας πληρωνονται και θα φευγουν με κατεβασμενο το κεφαλι..
Οποιος δεν εχει δει το παιχνιδι δεν μπορει να καταλαβει τη ψυχη και τη παλικαρια αυτης της ομαδας.
Καλη συνεχεια στο Περισσο και στο φιλο Τασ13..Ελπιζω να μην εχει κανενα παραπονο απο τη φιλοξενια..
Koan
QUOTE(ts_10 @ Mar 20 2009, 23:45 ) *
Ροδοπολη - Περισσος 69-64

πλάκα κάνεις...

Όπως είπα και στον Τas13 αφού έγινε και αυτό κάνω πλέον επίσημη πρόταση να ανέβει η Ροδόπολη στην Β τιμής ένεκεν.... περιμένω ψήφους ενίσχυσης.... kill.gif kill.gif kill.gif wos_sport5.gif


Υ.Γ. Το παράρτημα νίκησε σήμερα ... μάλλον το παράρτημα τελικά να μην είναι τοσο πλακατζίδικο και όντως να εξυπηρετεί πράσινη φανέλα.....

Υ.Γ.1 Το ντέρμπυ ΟΦΗ - Μελίσσια$$ πότε θα γίνει είπαμε$... ???
nairepao
Αχαρνης Κηφισια 1(+6 νομιζω)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.