Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Koan
Iρις - Πικερμι ασσος.....
#13.
Υπάρχει ελπίδα για την Κηφισιά για 3η θέση; Μια ανάλυση τρεις αγωνιστικές πριν το τέλος για πάνω και για κάτω θα ήταν χρήσιμη.

Εθελοντής κανείς από τους ειδικούς του topic;
nairepao
QUOTE(#13. @ Apr 30 2009, 16:19 ) *
Υπάρχει ελπίδα για την Κηφισιά για 3η θέση; Μια ανάλυση τρεις αγωνιστικές πριν το τέλος για πάνω και για κάτω θα ήταν χρήσιμη.

Εθελοντής κανείς από τους ειδικούς του topic;

ουδεμια.Μελισια και ΟΦΗ δεν τα πιανει με τιποτα στην βαθμολογια, οποτε κυνηγαει Περισσο, Χαλανδρι, Ιριδα. Πρεπει στις τελευταιες 3 αγωνιστικες να κανει 2 νικες παραπανω απο αυτους για να ισοβαθμησουν ολοι...Χαλανδρι και Ιριδα παιζουν με το υποβιβασμενο Πικερμι...
Koan
η κιφησσια για τρίτη θέση το θεωρω πολύ δύσκολο (ως και θαυμα).. έχει μπροστά της 3 ομάδες και 2 απο αυτά ντέρμπυ (και δε ξερω τι παιζει και με τις διαφορες ποντων της ) για τα άλλα σενάρια...

τα μελισσια έχουν 3 ντερμπυ με τους τρεις που ειναι απο κάτω (περισσος , ιρις ,χαλανδρι)

το χαλανδρι εκτος απο μελίσσια εχει θεωρητικα δυσκολο αγώνα και με κιφησσιά (στις ισοβαθμιες παιρνει και ιριδα και περισσο)

ο περισσός έχει επίσης 1 ντέρμπυ (μελίσσια) και ενα δύσκλο αγώνα με κιφησσιά (αντε και αχαρνης που νικησαν το χαλανδρι την παρασκευη)

η Ίριδα έχει ένα ντέρμπυ (μελίσσια)-- (και επίσης τον κακο της εαυτό)

όλα ακόμα παίζονται .. δε πιστεύω ότι τα μελίσσια θα χάσουν και τα τρία ματς

θεωρώ επικρατέστερη για δευτερη θέση τα Μελίσσια .. (βαση βαθμολογιας..)

για την τρίτη θέση επικρατέστερο ειναι το χαλάνδρι (νικάει στις ισοβαθμίες) αλλα οι ισσοροπίες πολύ λεπτές με δευτερη επικρατεστερη την Ιριδα για τριτη θέση (παρόμοιο πρόγραμμα με χαλανδρι και νικάει τον Περισσο στην ισοβαθμια) . Και οι δυο παίζουν με Μελίσσια όποιος δε χάσει πάει τρίτος ..

για κατω τώρα : το ντέρμπυ στο τελευταίο ματς μεταξυ Παλλήνης και ΠΑΟ Δαφνη θα κρινει τον τρίτο που θα πέσει πιστεύω με επικρατεστερο για καθοδο τον ΠΑΟ..

Αν δεν εχω κάνει κάποιο λάθος αυτη είναι η κατάσταση ....
#13.
QUOTE(nairepao @ Apr 30 2009, 15:56 ) *
ουδεμια.


Eυχαριστώ για την ανάλυση. Τόσο clear παρουσιάσεις κάνετε τώρα πια στην nielsen; smiley.gif
nairepao
QUOTE(#13. @ Apr 30 2009, 17:01 ) *
Eυχαριστώ για την ανάλυση. Τόσο clear παρουσιάσεις κάνετε τώρα πια στην nielsen; smiley.gif

teaserακι σου εδωσα, πλερωσε και παρε και KAD αμα θες...
tas13
Να δωσω και εγω μια εξηγηση τουλαχιστον για τη τριτη θεση και να διορθωσω και το φιλο μου koan.. Η ομαδα μου, ο Περισσος με τρεις νικες ειναι σιγουρα τριτος και πεζει να διεκδικησει και δευτερη θεση σε ισοβαθμιες.. Σε διπλη ισοβαθμια μπορει να χανουμε και με Χαλανδρι και με Ιρις αλλα σε τριπλες ισοβαθμιες και τριπλη θα ειναι με τα Μελισσια υπερτερουμε.. Και το λεω αυτο γιατι αν κανουν 2/3 τα Μελισσια περναμε και Χαλανδρι και Ιρις.. Αν κανει μια νικη, καβαλαμε Χαλανδρι ή Ιρις και σε ισοβαθμια με Μελισσια τα περναμε γιατι θα τα εχουμε κερδισει δυο φορες.. Ολα αυτα με προυποθεση οτι κανουμε τρεις νικες.. Μπορει και να κανω λαθος,αν και δε νομιζω, αλλα καπως ετσι τα υπολογιζα.. Σημασια εχει ομως να κανουμε πρωτα τρεις νικες και μετα ολα τα αλλα θα τα μαθουμε αργα ή γρηγορα.. Παντως η καταρα των τραυματισμων αργησε να χτυπησει για την ομαδα μου αλλα τωρα στο τελος ηρθε για τα καλα και χασαμε και δευτερο παικτη για ενα μηνα.. Αυτα ειχα να πω και εγω, καλη ξεκουραση καθως μας εκανε καλο η Πρωτομαγια και την αλλη Παρασκευη θα εχουμε περισσοτερα να πουμε.. Να ειστε καλα..
#13.
QUOTE(nairepao @ Apr 30 2009, 15:56 ) *
ουδεμια.Μελισια και ΟΦΗ δεν τα πιανει με τιποτα στην βαθμολογια, οποτε κυνηγαει Περισσο, Χαλανδρι, Ιριδα. Πρεπει στις τελευταιες 3 αγωνιστικες να κανει 2 νικες παραπανω απο αυτους για να ισοβαθμησουν ολοι...Χαλανδρι και Ιριδα παιζουν με το υποβιβασμενο Πικερμι...


Βλέπω έσπευσες να συμπληρώσεις. Κάτι βλέπω μαθαίνεις στο μεγάλο σχολείο τελικά....
nikefalin
QUOTE(nairepao @ Apr 30 2009, 15:56 ) *
ουδεμια.


ε όχι και ουδεμία ! ξεχνάμε τα περυσινά ? smiley.gif ένας μηδενισμός είναι αρκετός !

πλάκα κάνω

σοβαρά τώρα , αγωνιστικά ισχύει το "ουδεμία"
dominik
QUOTE(Koan @ Apr 30 2009, 16:57 ) *
η κιφησσια για τρίτη θέση το θεωρω πολύ δύσκολο (ως και θαυμα).. έχει μπροστά της 3 ομάδες και 2 απο αυτά ντέρμπυ (και δε ξερω τι παιζει και με τις διαφορες ποντων της ) για τα άλλα σενάρια...

τα μελισσια έχουν 3 ντερμπυ με τους τρεις που ειναι απο κάτω (περισσος , ιρις ,χαλανδρι)

το χαλανδρι εκτος απο μελίσσια εχει θεωρητικα δυσκολο αγώνα και με κιφησσιά (στις ισοβαθμιες παιρνει και ιριδα και περισσο)

ο περισσός έχει επίσης 1 ντέρμπυ (μελίσσια) και ενα δύσκλο αγώνα με κιφησσιά (αντε και αχαρνης που νικησαν το χαλανδρι την παρασκευη)

η Ίριδα έχει ένα ντέρμπυ (μελίσσια)-- (και επίσης τον κακο της εαυτό)

όλα ακόμα παίζονται .. δε πιστεύω ότι τα μελίσσια θα χάσουν και τα τρία ματς

θεωρώ επικρατέστερη για δευτερη θέση τα Μελίσσια .. (βαση βαθμολογιας..)

για την τρίτη θέση επικρατέστερο ειναι το χαλάνδρι (νικάει στις ισοβαθμίες) αλλα οι ισσοροπίες πολύ λεπτές με δευτερη επικρατεστερη την Ιριδα για τριτη θέση (παρόμοιο πρόγραμμα με χαλανδρι και νικάει τον Περισσο στην ισοβαθμια) . Και οι δυο παίζουν με Μελίσσια όποιος δε χάσει πάει τρίτος ..

για κατω τώρα : το ντέρμπυ στο τελευταίο ματς μεταξυ Παλλήνης και ΠΑΟ Δαφνη θα κρινει τον τρίτο που θα πέσει πιστεύω με επικρατεστερο για καθοδο τον ΠΑΟ..

Αν δεν εχω κάνει κάποιο λάθος αυτη είναι η κατάσταση ....

file koan κανεις ενα μικρο λαθακι οσον αφορα τις ομαδες που θα πεσουν:
το πικερμι ειναι ηδη στη δ,απο κει και περα, η παλληνη εχει μια νικη πανω απο μαραθων και δαφνη,ομως χανει την ισοβαθμια απο τον μαραθων ενω εχει νικησει εκτος εδρας για 7 ποντους τη δαφνη και την εχει τελευταιο ματς εντος εδρας.
θεωρω οτι η παλληνη εχει περισσοτερες πιθανοτητες να μεινει λογω και του πιο¨ευκολου¨προγραμματος!επομενως και ο ΜΕΣ ειναι στο παιχνιδι με μια τριπλη ισοβαθμια να μην ειναι καθολου απιθανη(π.χ. νικη μαραθων επι της ροδοπολης και δαφνης,παρολου που ναι κατωτερη απο παλληνη,στην παλληνη)
να σαι καλα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tas13 @ Apr 30 2009, 17:36 ) *
Να δωσω και εγω μια εξηγηση τουλαχιστον για τη τριτη θεση και να διορθωσω και το φιλο μου koan.. Η ομαδα μου, ο Περισσος με τρεις νικες ειναι σιγουρα τριτος και πεζει να διεκδικησει και δευτερη θεση σε ισοβαθμιες.. Σε διπλη ισοβαθμια μπορει να χανουμε και με Χαλανδρι και με Ιρις αλλα σε τριπλες ισοβαθμιες και τριπλη θα ειναι με τα Μελισσια υπερτερουμε.. Και το λεω αυτο γιατι αν κανουν 2/3 τα Μελισσια περναμε και Χαλανδρι και Ιρις.. Αν κανει μια νικη, καβαλαμε Χαλανδρι ή Ιρις και σε ισοβαθμια με Μελισσια τα περναμε γιατι θα τα εχουμε κερδισει δυο φορες.. Ολα αυτα με προυποθεση οτι κανουμε τρεις νικες.. Μπορει και να κανω λαθος,αν και δε νομιζω, αλλα καπως ετσι τα υπολογιζα.. Σημασια εχει ομως να κανουμε πρωτα τρεις νικες και μετα ολα τα αλλα θα τα μαθουμε αργα ή γρηγορα.. Παντως η καταρα των τραυματισμων αργησε να χτυπησει για την ομαδα μου αλλα τωρα στο τελος ηρθε για τα καλα και χασαμε και δευτερο παικτη για ενα μηνα.. Αυτα ειχα να πω και εγω, καλη ξεκουραση καθως μας εκανε καλο η Πρωτομαγια και την αλλη Παρασκευη θα εχουμε περισσοτερα να πουμε.. Να ειστε καλα..

Συνονοματε δυστυχως για σενα την επομενη Παρασκευη θα με εχεις αντιπαλο,
αφου θα ειμαι στον παγκο των Αχαρνης να καθοδηγω την ομαδα.

Μην ξεχνας οτι χρωστας κατι μεζεδες απο τον πρωτο γυρο tongue.gif

Μπεκιος τελος χθες απο την ομαδα του Μενιδιου.
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 1 2009, 10:05 ) *
Συνονοματε δυστυχως για σενα την επομενη Παρασκευη θα με εχεις αντιπαλο,
αφου θα ειμαι στον παγκο των Αχαρνης να καθοδηγω την ομαδα.

Μην ξεχνας οτι χρωστας κατι μεζεδες απο τον πρωτο γυρο tongue.gif

Μπεκιος τελος χθες απο την ομαδα του Μενιδιου.


Κ καπου εδω κανω την επανεμφανιση μου κ λεω...1ον μη σε δω στο παγγο..καλυτερα τα πας στην εξεδρα.χαχαχα...κ 2ον..αλλαξε το ονομα σου..Ακου εκει Γ.Σ.Κ...καιρος ειναι
Koan
QUOTE(dominik @ May 1 2009, 01:31 ) *
file koan κανεις ενα μικρο λαθακι οσον αφορα τις ομαδες που θα πεσουν:
το πικερμι ειναι ηδη στη δ,απο κει και περα, η παλληνη εχει μια νικη πανω απο μαραθων και δαφνη,ομως χανει την ισοβαθμια απο τον μαραθων ενω εχει νικησει εκτος εδρας για 7 ποντους τη δαφνη και την εχει τελευταιο ματς εντος εδρας.
θεωρω οτι η παλληνη εχει περισσοτερες πιθανοτητες να μεινει λογω και του πιο¨ευκολου¨προγραμματος!επομενως και ο ΜΕΣ ειναι στο παιχνιδι με μια τριπλη ισοβαθμια να μην ειναι καθολου απιθανη(π.χ. νικη μαραθων επι της ροδοπολης και δαφνης,παρολου που ναι κατωτερη απο παλληνη,στην παλληνη)
να σαι καλα

αρα δε κ'ανω λάθος απλά παραλύπτω κάτι (ετσι κ αλλιως δεν ασχοληθηκα με το θεμα ποιοι πεφτουν).. Δεκτη η παρατηρηση!! bball.gif

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 1 2009, 10:05 ) *
Συνονοματε δυστυχως για σενα την επομενη Παρασκευη θα με εχεις αντιπαλο,
αφου θα ειμαι στον παγκο των Αχαρνης να καθοδηγω την ομαδα.

Μην ξεχνας οτι χρωστας κατι μεζεδες απο τον πρωτο γυρο tongue.gif

Μπεκιος τελος χθες απο την ομαδα του Μενιδιου.

δηλαδή θα είσαι κόουτς εκει τουλάχιστον για το υπόλοιπο??
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ May 1 2009, 12:52 ) *
Κ καπου εδω κανω την επανεμφανιση μου κ λεω...1ον μη σε δω στο παγγο..καλυτερα τα πας στην εξεδρα.χαχαχα...κ 2ον..αλλαξε το ονομα σου..Ακου εκει Γ.Σ.Κ...καιρος ειναι

Εχω κανει αιτηση στους αξιαγαπητους, αξιολατρευτους και αξιους θαυμασμου μοντερατορες
να μου το αλλαξουν, αλλα..........
αυτοι με εγραψαν στα κακαλα τους. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

QUOTE(Koan @ May 1 2009, 13:40 ) *
δηλαδή θα είσαι κόουτς εκει τουλάχιστον για το υπόλοιπο??

Δεν θα ειμαι προπονητης.
Απλα θα βοηθαω μεχρι να ερθει ο νεος κοουτς.
tas13
Τι εγινε ρε παιδια..Τι νεκρα ειναι αυτη που επεσε στο φορουμ..Βαρεθηκατε μου φενεται..
Για να δουμε τι θα δουμε σημερα..

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (το θελει η Δαφνη, αλλα δε χαριζετε πουθενα η Ροδοπολη, ασσος)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (και εδω μια απο τα ιδια, ασσος)

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (το μονο αδιαφορο, διπλο)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (καιγεται ο Μαραθωνας, αλλα δε βλεπω διπλο, ασσος)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (με 3 δυνατες απουσιες, που δυστυχως ηρθαν τη χειροτερη στιγμη για εμας, παμε μονο για τη νικη, για να μεινουμε ζωντανοι στο κυνηγι της ανοδου, ασσος)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 (μετα τη προηγουμενη γκελα δε νομιζω να ξαναχασει, ευκολα-δυσκολα ασσος)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (ντερμπι με προβαδισμα στα καλυτερα για εμενα Μελισσια, διπλο)

Καλη αγωνιστικη παιδια..
Koan
IRIS ASSOS
nikefalin
QUOTE(Koan @ May 8 2009, 20:05 ) *
IRIS ASSOS

58 - 55

επίσης, Χαλάνδρι - Κηφισιά 1 , ~ +15
Lebron08
ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ 63-67
Koan
QUOTE(Lebron08 @ May 9 2009, 01:30 ) *
ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ 63-67

αυτά είναι .. ότι να ναι .. αου αου , το να τ'άλλο και τα παντα όλα ..... ugly1.gif
ts_10
Ροδοπολη - Δαφνη 72-68

Δε ξερω τι πρεπει να κρατησουμε απο αυτο το παιχνιδι..Μαλλον οτι καναμε πολυ ασχημη εμφανιση με μια ομαδα που πραγματικα το ηθελε το παιχνιδι και μας εφτασε στο αμην...Συγχαρητηρια στη Δαφνη που εκανε πολυ καλο παιχνιδι..Απο την αλλη δε μπορω να μη πω, οτι ακομα και οταν 24 δευτερα πριν το τελος χαναμε 65-68 κανενας μας δε πιστευε οτι θα χασουμε και φανηκε με το 7-0 που καναμε σε τοσο λιγο χρονο..φτηνα τη γλιτωσαμε σημερα αλλα επαναλαμβανω οτι η Ροδοπολη κατεβαινει να κερδισει ολα τα ματς και δε χαριζεται σε κανενα... Επισης να τονισω οτι σημερα για πρωτη φορα τοσο πολυ φετος, γεμισε το γηπεδο και δημιουργηθηκε φανταστικη ατμοσφαιρα κατι που νομιζω αρεσε και στα παιδια της Δαφνης..

ΥΓ.Μιλαμε για μεγαλη σφαγη μεχρι τελους για την ανοδο..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
2/2 για τον κοουτς-Λυκο και συνεχιζω ακαθεκτος.

ΤΡΕΜΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 9 2009, 01:43 ) *
2/2 για τον κοουτς-Λυκο και συνεχιζω ακαθεκτος.

ΤΡΕΜΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.


ρε ταγάρι είναι μέχρι να με βρεις στο δρόμο σου και θα τρέχεις πάλι για σκορδοπλεξούδες και όλα τα σχετικά
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ May 9 2009, 02:53 ) *
ρε ταγάρι είναι μέχρι να με βρεις στο δρόμο σου και θα τρέχεις πάλι για σκορδοπλεξούδες και όλα τα σχετικά

Παλι κοιμηθηκε η γυναικα και μπορεσες να μπεις στο φορουμ παντοφλινο???
tisfo
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά,θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην ομάδα μου, την Δάφνη Αθηνών για την προσπάθεια που κάναμε στον αγώνα με την Ροδόπολη.Δηστυχώς ήμασταν άτυχοι κι ενώ ήμασταν μπροστά με 3 πόντους 25 δευτερόλεπτα πριν λήξει ο αγώνας,χάσαμε το παιχνίδι...!!!Μένουν 2 παιχνίδια,θα προσπαθήσουμε να κάνουμε ότι καλύτερο για να παραμείνουμε στην κατηγορία!!!
tas13
Περισσος - Αχαρνης 63 - 67

Και αυτη τη φορα το τελος μαλλον ειναι οριστικο..Το ονειρο της ανοδου χαθηκε, δυστυχως δε καταφεραμε να εκμεταλλευτουμε τα δωρα αντιπαλων και για μια ακομα φορα βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας..Παρα τις τρεις πενταδατες απουσιες που ειχαμε και επαιξαν πολυ σημαντικο ρολο καταφεραμε και ειχαμε τον ελεγχο του παιχνιδιου για μεγαλο διαστημα, αλλα καπου προς το τελος δεν αντεξαμε..Χασαμε τουλαχιστον 15 ευκολα καλαθια, τουλαχιστον 15 βολες και ετσι δωσαμε την ευκαιρια στους αντιπαλους να παρουν το παιχνιδι..Σε ενα ματς εντος εδρας που καιγομαστε, εχεις αυτα τα ποσοστα, τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου..
Καναμε μεγαλη προσπαθεια και φετος, αλλα δε τα καταφεραμε..Του χρονου λοιπον παλι να ειμαστε καλα, θα ξαναπροσπαθησουμε (οσοι μεινουν βεβαια) για αυτη τη περιβοητη ανοδο που τοσα χρονια κυνηγαμε..
Mitsaras7
QUOTE(tas13 @ May 9 2009, 10:52 ) *
Περισσος - Αχαρνης 63 - 67

Και αυτη τη φορα το τελος μαλλον ειναι οριστικο..Το ονειρο της ανοδου χαθηκε, δυστυχως δε καταφεραμε να εκμεταλλευτουμε τα δωρα αντιπαλων και για μια ακομα φορα βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας..Παρα τις τρεις πενταδατες απουσιες που ειχαμε και επαιξαν πολυ σημαντικο ρολο καταφεραμε και ειχαμε τον ελεγχο του παιχνιδιου για μεγαλο διαστημα, αλλα καπου προς το τελος δεν αντεξαμε..Χασαμε τουλαχιστον 15 ευκολα καλαθια, τουλαχιστον 15 βολες και ετσι δωσαμε την ευκαιρια στους αντιπαλους να παρουν το παιχνιδι..Σε ενα ματς εντος εδρας που καιγομαστε, εχεις αυτα τα ποσοστα, τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου..
Καναμε μεγαλη προσπαθεια και φετος, αλλα δε τα καταφεραμε..Του χρονου λοιπον παλι να ειμαστε καλα, θα ξαναπροσπαθησουμε (οσοι μεινουν βεβαια) για αυτη τη περιβοητη ανοδο που τοσα χρονια κυνηγαμε..


Για να χασεις ενα ματς παιζει κ ο αντιπαλος ΒΟΥ...Υπηρχε ικανοτητα απτην αλλη πλευρα-κατι που δεν ανεφερες-κ ενα συγχαρητιρια στους αντιπαλους δε θα ταν τοσο δύσκολο να το πεις...Οσο για τον ΛΥΚΟ...Ρε μη παραμυθιαζεστε κ απαντατε κιολας..Στην ακρη του παγκου καθοταν κ δεν ανοιξε το στομα του...Ποιος κοουτς...
Lebron08
QUOTE(Mitsaras7 @ May 9 2009, 15:03 ) *
Για να χασεις ενα ματς παιζει κ ο αντιπαλος ΒΟΥ...Υπηρχε ικανοτητα απτην αλλη πλευρα-κατι που δεν ανεφερες-κ ενα συγχαρητιρια στους αντιπαλους δε θα ταν τοσο δύσκολο να το πεις...Οσο για τον ΛΥΚΟ...Ρε μη παραμυθιαζεστε κ απαντατε κιολας..Στην ακρη του παγκου καθοταν κ δεν ανοιξε το στομα του...Ποιος κοουτς...

+1
nikefalin
QUOTE(Mitsaras7 @ May 9 2009, 14:03 ) *
Οσο για τον ΛΥΚΟ...Ρε μη παραμυθιαζεστε κ απαντατε κιολας..Στην ακρη του παγκου καθοταν κ δεν ανοιξε το στομα του...Ποιος κοουτς...


έτσι, να μαθαίνουμε την αλήθεια για το ταγάρι , πες μας ρε Μητσάρα οτί σας κουβάλαγε και τις μπάλες και τις φανέλες !
Jabar
Τελικά ο λύκος τι είναι κόουτς,φροντιστής απλός χειροκροτητής?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ May 9 2009, 15:03 ) *
Για να χασεις ενα ματς παιζει κ ο αντιπαλος ΒΟΥ...Υπηρχε ικανοτητα απτην αλλη πλευρα-κατι που δεν ανεφερες-κ ενα συγχαρητιρια στους αντιπαλους δε θα ταν τοσο δύσκολο να το πεις...Οσο για τον ΛΥΚΟ...Ρε μη παραμυθιαζεστε κ απαντατε κιολας..Στην ακρη του παγκου καθοταν κ δεν ανοιξε το στομα του...Ποιος κοουτς...

Με αυτα που λες πιστευω να καταλαβες γιατι δεν σε εβαλα ουτε δευτερολεπτο χθες.
Οταν στρωσεις χαρακτηρα μπορει και να παιξεις.

QUOTE(Jabar @ May 9 2009, 19:02 ) *
Τελικά ο λύκος τι είναι κόουτς,φροντιστής απλός χειροκροτητής?

Στο φυλλο αγωνα αναφερομαι σαν γενικος ΑΡΧΗΓΟΣ,
στν πραγματικοτητα σαν γενικος Γ.Μ.Ω
Mitsaras7
[quote name='ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.' date='May 10 2009, 02:03 ' post='299307']
Με αυτα που λες πιστευω να καταλαβες γιατι δεν σε εβαλα ουτε δευτερολεπτο χθες.
Οταν στρωσεις χαρακτηρα μπορει και να παιξεις.

Χαχαχα ειπα κ εγω δε 8α το πεταξει....
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 10 2009, 02:03 ) *
Στο φυλλο αγωνα αναφερομαι σαν γενικος ΑΡΧΗΓΟΣ,
στν πραγματικοτητα σαν γενικος Γ.Μ.Ω


Γενικος αρχηγος ο Λυκος??
Βρηκαμε γνησιο απογονο του Σαββα Θεοδωριδη.. thumbsup.gif
ev.67
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 9 2009, 02:43 ) *
2/2 για τον κοουτς-Λυκο και συνεχιζω ακαθεκτος.

ΤΡΕΜΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ??? ... ΜΑΖΕΥΤΕ ΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕ.....!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ev.67 @ May 11 2009, 16:28 ) *
ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ??? ... ΜΑΖΕΥΤΕ ΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕ.....!!!

Σε καμια ωρα θα ερθουν.
Δεν μαζευεται με τιποτα.
Jabar
QUOTE(stefan @ May 10 2009, 02:36 ) *
Γενικος αρχηγος ο Λυκος??
Βρηκαμε γνησιο απογονο του Σαββα Θεοδωριδη.. thumbsup.gif

Oι προδιαγραφές είναι για γενικός αρχηγός Α1.Θα προμηθεύει και το πρόεδρο με τα κονέ με το ανατολικό μπλοκ.
Αλλά την εξωγηπεδική ζωή των παικτών,ποιός θα την ελέγχει?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ May 12 2009, 10:36 ) *
Oι προδιαγραφές είναι για γενικός αρχηγός Α1.Θα προμηθεύει και το πρόεδρο με τα κονέ με το ανατολικό μπλοκ.
Αλλά την εξωγηπεδική ζωή των παικτών,ποιός θα την ελέγχει?

Οπου κι αν πηγαινουν οι παιχτες, αμεσως οι μετρ του μαγαζιου θα με παιρνουν τηλ.
nairepao
Ο Λυκος εκανε πραξη το "οτι δεν μπορεις να το αποφυγεις, απολαυσε το". Εκμεταλλευτηκε στον απολυτο βαθμο του την φυσικη του ελξη με τον παγκο και αποφασισε να το κανει επαγγελμα.
nikefalin
QUOTE(nairepao @ May 12 2009, 13:21 ) *
Ο Λυκος εκανε πραξη το "οτι δεν μπορεις να το αποφυγεις, απολαυσε το". Εκμεταλλευτηκε στον απολυτο βαθμο του την φυσικη του ελξη με τον παγκο και αποφασισε να το κανει επαγγελμα.


εννοείς να κουβαλά πετσέτες και μπάλες στον πάγκο ?
ev.67
QUOTE(Jabar @ May 12 2009, 10:36 ) *
Oι προδιαγραφές είναι για γενικός αρχηγός Α1.Θα προμηθεύει και το πρόεδρο με τα κονέ με το ανατολικό μπλοκ.
Αλλά την εξωγηπεδική ζωή των παικτών,ποιός θα την ελέγχει?


ΠΑΝΤΩΣ, ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΣΤΟ ΖΕΣΤΑΜΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΥΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....
g_80
για να μπουμε και λιγο σε ρυ8μους αγωνιστικους....


ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (καλυτερη ομαδα λογικα δε 8α δυσκολευτει..)
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (λογω εδρας αν και η παλληνη με ενα διπλο σωνεται....η τουφα δε διεκδικει κατι...)
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (α βα βα)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (σε φορμα ..)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 (απογοητευμενος ο περισσος , η κηφισια μοιαζει πιο φορμαρισμενη)
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (λογω εδρας)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (καλυτερη ομαδα καιγεται για νικη.....αν δεν την παρει μπλεκει....)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ May 12 2009, 15:21 ) *
Ο Λυκος εκανε πραξη το "οτι δεν μπορεις να το αποφυγεις, απολαυσε το". Εκμεταλλευτηκε στον απολυτο βαθμο του την φυσικη του ελξη με τον παγκο και αποφασισε να το κανει επαγγελμα.

Εσυ καραφλιγκο κατσε στον παγκο για να βλεπεις τα 15χρονα να παιζουν στην θεση σου.
Τουλαχιστον οσο με ειχες συμπαιχτη επαιζες (αφου ησουν στην κλικα μου)
Εμαθα, απο εγκυρες πηγες, οτι σταματας το μπασκετ το καλοκαιρι.
Του χρονου θα παιζει ο Αζορ μονος του.

QUOTE(g_80 @ May 13 2009, 14:50 ) *
για να μπουμε και λιγο σε ρυ8μους αγωνιστικους....
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (καλυτερη ομαδα λογικα δε 8α δυσκολευτει..)
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (λογω εδρας αν και η παλληνη με ενα διπλο σωνεται....η τουφα δε διεκδικει κατι...)
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (α βα βα)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (σε φορμα ..)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1 (απογοητευμενος ο περισσος , η κηφισια μοιαζει πιο φορμαρισμενη)
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (λογω εδρας)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (καλυτερη ομαδα καιγεται για νικη.....αν δεν την παρει μπλεκει....)

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (σε φορμα ... ο γενικος αρχηγος)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 14 2009, 01:19 ) *
Εμαθα, απο εγκυρες πηγες, οτι σταματας το μπασκετ το καλοκαιρι.
Του χρονου θα παιζει ο Αζορ μονος του.

Το μπασκετ το εχω σταματησει 10 χρονια τωρα, οπως κι εσυ αλλωστε, απλα εσυ δεν το εχεις καταλαβει...και για τον Αζορ μην εισαι σιγουρος...
tas13
Αν και εχω ξενερωσει απιστευτα με την εξελιξη της χρονιας για την ομαδα μου, θα δωσω και σημερα τα προγνωστικα μου, αν και πολλοι απο το φορουμ απο τη στιγμη που βγηκαν εκτος στοχων αποχωρησαν σιγα σιγα..Λοιπον εχουμε και λεμε..

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Koan

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
triponter
οριστε και τα δικα μου....εμφανιζομαι μετα απο καιρο μιας και χρονος δεν υπαρχει πια ουτε στα ονειρα μου...

τελοσπαντων....αγωνας της χρονιας για μας...Νικη και εισιτηριο για Β' εσκα....

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

καλη επιτυχια......
Koan
QUOTE(triponter @ May 15 2009, 18:33 ) *
οριστε και τα δικα μου....εμφανιζομαι μετα απο καιρο μιας και χρονος δεν υπαρχει πια ουτε στα ονειρα μου...

τελοσπαντων....αγωνας της χρονιας για μας...Νικη και εισιτηριο για Β' εσκα....

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

καλη επιτυχια......

Ιρις διπλο καμια 20αρια με το ματς να διακοπτεται κανα 20λεπτο απο τις γνωστες γελοιότητες των σύνηθων υπόπτων...

Μελίσσια - Χαλάνδρι 58 - 33

Η Ίρις πλέον μόνη 3η για τα μπαράζ (μέχρι τουλάχιστον την αλλη αγωνιστική)
ts_10
Μαραθωνας - Ροδοπολη 66-59..

Δεν εκμεταλευτηκαμε το καλο μας πρωτο ημιχρονο που ειμασταν μπροστα στο σκορ και μετα με αντεπιθεση διαρκειας ο Μαραθωνας περασε μπροστα και τελικα κερδισε..Για αλλη μια φορα ειδαμε θαυματα απο διαιτητες που στο 4ο λεπτο του αγωνα αποβαλει απο ενα παιχτη για καθε ομαδα για μια απλη λογομαχια...πραγματικα ντισκαλιφιε για τετοιο λογο πρωτη φορα βλεπω..και βεβαια στο 60-58 με μια ωραια τεχνικη ποινη τελειωνει το ματς επειδη τολμησα να πω σε εναν στην εξεδρα που εβριζε χυδαια να μη μιλαει...μαλλον του ειχαμε χαλασει το πλανο και επρεπε να κατσουμε να χασουμε...Ετσι κερδισε η ομαδα που το ηθελε πιο πολυ και χασαμε εμεις κανοντας ευγενικη χορηγεια ενα καινουργιο κλειστο με τα πολλα ελευθερα αστοχα σουτ που ειχαμε...καλη συνεχεια στο μαραθωνα στη μαχη της παραμονης..
g_80
QUOTE(ts_10 @ May 16 2009, 01:14 ) *
Μαραθωνας - Ροδοπολη 66-59..

Δεν εκμεταλευτηκαμε το καλο μας πρωτο ημιχρονο που ειμασταν μπροστα στο σκορ και μετα με αντεπιθεση διαρκειας ο Μαραθωνας περασε μπροστα και τελικα κερδισε..Για αλλη μια φορα ειδαμε θαυματα απο διαιτητες που στο 4ο λεπτο του αγωνα αποβαλει απο ενα παιχτη για καθε ομαδα για μια απλη λογομαχια...πραγματικα ντισκαλιφιε για τετοιο λογο πρωτη φορα βλεπω..και βεβαια στο 60-58 με μια ωραια τεχνικη ποινη τελειωνει το ματς επειδη τολμησα να πω σε εναν στην εξεδρα που εβριζε χυδαια να μη μιλαει...μαλλον του ειχαμε χαλασει το πλανο και επρεπε να κατσουμε να χασουμε...Ετσι κερδισε η ομαδα που το ηθελε πιο πολυ και χασαμε εμεις κανοντας ευγενικη χορηγεια ενα καινουργιο κλειστο με τα πολλα ελευθερα αστοχα σουτ που ειχαμε...καλη συνεχεια στο μαραθωνα στη μαχη της παραμονης..



icon_drunk.gif 69.gif ...............
.............................................and the oscar goes to ......................................................: ts_10.....!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


ted
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 59 – 36

Μια αγωνιστική πριν το τέλος είμαστε και μαθηματικά στη Β’ ΕΣΚΑ, για πρώτη φορά στην ιστορία της ομάδας και της πόλης.
Χωρίς άλλα λόγια τα συγχαρητήρια αξίζουν στους αθλητές και τους προπονητές μας.

Σουρμελής Γιώργος – Προπονητής
Αλεξιάδης Δανιήλ – Βοηθός Προπονητής

Γώγος Γιάννης
Καραπάνος Νίκος
Κασαπάκης Δημήτρης
Παπαδέας Νίκος
Σταθιάς Δημήτρης
Γεωργακόπουλος Σταύρος
Ζαρμπούτης Βαγγέλης
Κυριακού Σάββας
Μακρυδάκης Άρης
Συράκης Γιάννης
Παπαγεωργίου Δημήτρης
Βεργίνης Χρήστος
Παπαδημητρίου Δημήτρης
Νίκολι Μάριος
Κωνσταντάκης Φίλιππος
Νάνης Νίκος


Σας ευχαριστούμε όλοι
nikefalin
QUOTE(ted @ May 16 2009, 08:18 ) *
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 59 – 36

Μια αγωνιστική πριν το τέλος είμαστε και μαθηματικά στη Β’ ΕΣΚΑ, για πρώτη φορά στην ιστορία της ομάδας και της πόλης.
Χωρίς άλλα λόγια τα συγχαρητήρια αξίζουν στους αθλητές και τους προπονητές μας.

Σουρμελής Γιώργος – Προπονητής
Αλεξιάδης Δανιήλ – Βοηθός Προπονητής

Γώγος Γιάννης
Καραπάνος Νίκος
Κασαπάκης Δημήτρης
Παπαδέας Νίκος
Σταθιάς Δημήτρης
Γεωργακόπουλος Σταύρος
Ζαρμπούτης Βαγγέλης
Κυριακού Σάββας
Μακρυδάκης Άρης
Συράκης Γιάννης
Παπαγεωργίου Δημήτρης
Βεργίνης Χρήστος
Παπαδημητρίου Δημήτρης
Νίκολι Μάριος
Κωνσταντάκης Φίλιππος
Νάνης Νίκος


Σας ευχαριστούμε όλοι


Συγχαρητήρια στα Μελίσσια και στον ΟΦΗ (για τον τίτλο) , αλλά και στους συνδιεκδικητές (Ιριδα, Χαλάνδρι και Περισσό).

Σε αλλον αγώνα χτες, Τούφα - Παλλήνη 67 - 63
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.