Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
nairepao
QUOTE(hraklhs @ Mar 25 2009, 01:21 ) *
me diafora h kaluterh omada.. h b eska perimenei tn ofhh.. oi alloi einai aplws makrua..

λιγο υπερβολικος στην τελευταια προταση, αλλα στο νοημα συμφωνω...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 26 2009, 01:04 ) *
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

Εμεις φταιμε που σ'εχουμε στα ωπα-ωπα...Χαχαχα
tisfo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 26 2009, 01:04 ) *
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1


Πιστεύω διπλό στην Πετρούπολη η Δάφνη...!!! bball.gif
jhantzop

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1


g_80
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1



bball.gif
tas13
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (μαλλον ευκολα ασσος)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (και εδω ο ασσος δε σπαει)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (ετσι οπως τα καναμε ειναι το τελευταιο μας χαρτι για την υποθεση ανοδου, οποτε αν και ο ΟΦΗ ειναι πολυ καλη ομαδα, πιστευω οτι η εδρα θα βοηθησει και θα βρουμε τις λυσεις για τη νικη, το χρωσταμε και στους εαυτους μας, ασσος)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (πολυ μαχητικη η Ροδοπολη, αλλα πιστευω θα υπερισχισει η εμπειρια και η δυναμη των παιχτων απο το Πορτο Ραφτη, θα γινει ντερμπι αλλα κλεινω στον ασσο)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (μια καλη νικη θα τη κανει η Τουφα, μπορει να τη κανει εδω, διπλο)

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (ματς ζωης και θανατου, απο τις τελευταιες ελπιδες για τις δυο ομαδες, θα παω με το Πικερμι που παει το παιχνιδι στη δυναμη και εκει ισως ειναι καλυτερη, ασσος)

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (αλλο ενα παιχνιδι που πιστευω δε χαλαει ο ασσος)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 26 2009, 05:10 ) *
Εμεις φταιμε που σ'εχουμε στα ωπα-ωπα...Χαχαχα

Ειναι πολλα τα λεφτα.
N#15
QUOTE(tisfo @ Mar 26 2009, 03:55 ) *
Πιστεύω διπλό στην Πετρούπολη η Δάφνη...!!! bball.gif




φυσικα αναφερεσαι στον Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ που παιζει Α2 ...συμφωνω.
Koan
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
dimmar
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ=1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΛΛΗΝΗ=1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ=1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ=2
ΚΗΦΙΣΙΑ -ΤΟΥΦΑ=1
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ=2
ΜΕΛΛΙΣΙΑ-ΑΧΑΡΝΗΣ=1
triponter
καλησπερα παιδια...ιδου προγνωστικα...

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ=1
ευκολα πολυ ασσος

ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΛΛΗΝΗ=1
ευκολα πολυ ασσος

ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ=2
και αλλο σερι ντερμπι θα παρει ο οφη???? ημαρττον πια..αλλα νομιζω μπορει να το κανει..το οτι δινει τελευταια συνεχως ντερμπι μαλλον καλο του κανει μιας και ειναι σε εγρηγορση....

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ=1
τι να πω...μπορει να γινει και το διπλο, αλλα προτιμω εδρα

ΚΗΦΙΣΙΑ -ΤΟΥΦΑ=1
η τουφα μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις, αλλα τελικα με εχει απογοητευσει...

ΠΙΚΕΡΜΙ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ=1
και τον Μαραθωνα τον ειχα για πιο ψηλα, αλλα παει χαλια...πιο κοντα το πικερμι που αν μη τι αλλο δεν το βαζει ποτε κατω

ΜΕΛΛΙΣΙΑ-ΑΧΑΡΝΗΣ=1
δυστυχως πια , μετα απο την ηττα μας απο τον Οφη, στενεψαν πολυ τα ορια...απαγορευεται δια ροπαλου η γκελα...πρεπει παλι να αποκτησουμε την ψυχολογια μας και την ηρεμια....

αντε καλη μας αγωνιστικη....
tisfo
QUOTE(N#15 @ Mar 26 2009, 15:59 ) *
φυσικα αναφερεσαι στον Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ που παιζει Α2 ...συμφωνω.


Όχι φίλε μου.....Στην Δάφνη Αθηνών που παίζει Γ' ΕΣΚΑ....!!! icon_wave.gif
Koan
QUOTE(tisfo @ Mar 27 2009, 03:47 ) *
Όχι φίλε μου.....Στην Δάφνη Αθηνών που παίζει Γ' ΕΣΚΑ....!!! icon_wave.gif

εγώ δε σνομπάρω τις φιλοδοξίες των μικρότερων ομάδων σε οποιαδήποτε κατηγορία .. είναι ωραία τετοια ποστ...
απλά οτι ειναι να γίνει θα γίνει στο γήπεδο , μη ξεχνάμε και ολας ότι είχαμε δυσκολευτεί στο πρώτο γύρο με τον Αλλόθρησκο Δάφνης..

βεβαια μου κάνει εντύπωση οτι έχεις μόλις 3 ποστ σε αυτό το τοπικ και κάνεις δηλώσεις για έκπληξη και ενώ βαθμολογικά είσαι και αδιάφορος αν δε κάνω λάθος..

Τελος πάντων η καλύτερη θα νικήσει! Έλα να γνωριστούμε και στο γήπεδο!

Καλή αγωνιστική σε όλους και οι εκπλήξεις καλοδεχούμενες!
katsman4
QUOTE(Koan @ Mar 27 2009, 17:39 ) *
εγώ δε σνομπάρω τις φιλοδοξίες των μικρότερων ομάδων σε οποιαδήποτε κατηγορία .. είναι ωραία τετοια ποστ...
απλά οτι ειναι να γίνει θα γίνει στο γήπεδο , μη ξεχνάμε και ολας ότι είχαμε δυσκολευτεί στο πρώτο γύρο με τον Αλλόθρησκο Δάφνης..

βεβαια μου κάνει εντύπωση οτι έχεις μόλις 3 ποστ σε αυτό το τοπικ και κάνεις δηλώσεις για έκπληξη και ενώ βαθμολογικά είσαι και αδιάφορος αν δε κάνω λάθος..

Τελος πάντων η καλύτερη θα νικήσει! Έλα να γνωριστούμε και στο γήπεδο!

Καλή αγωνιστική σε όλους και οι εκπλήξεις καλοδεχούμενες!


Μην περιμένεις να τον δεις στο ματσάκι!
Τα ίδια είχε πει και σε μένα και όταν μετά τη λήξη του αγώνα ρώτησα "ποιος είναι ρε παιδιά ο Koan που γράφει στο basket forum?", ούτε οι συμπαίχτες του δεν μπορούσαν να τον βρουν!!!!!
Α ρε Koan δεν σε βρίσκει εύκολα το ευρύ κοινό!!!!
tisfo
QUOTE(Koan @ Mar 27 2009, 17:39 ) *
εγώ δε σνομπάρω τις φιλοδοξίες των μικρότερων ομάδων σε οποιαδήποτε κατηγορία .. είναι ωραία τετοια ποστ...
απλά οτι ειναι να γίνει θα γίνει στο γήπεδο , μη ξεχνάμε και ολας ότι είχαμε δυσκολευτεί στο πρώτο γύρο με τον Αλλόθρησκο Δάφνης..

βεβαια μου κάνει εντύπωση οτι έχεις μόλις 3 ποστ σε αυτό το τοπικ και κάνεις δηλώσεις για έκπληξη και ενώ βαθμολογικά είσαι και αδιάφορος αν δε κάνω λάθος..

Τελος πάντων η καλύτερη θα νικήσει! Έλα να γνωριστούμε και στο γήπεδο!

Καλή αγωνιστική σε όλους και οι εκπλήξεις καλοδεχούμενες!


Θα έρθω να τα πούμε φίλε μου....!!!Έχει αλλάξει ονομασία Δάφνη Αθηνών......!!!Γιατί η άλλη ούτε εμένα μου άρεσε σαν Ολυμπιακάρα που είμαι...!!!
nairepao
QUOTE(katsman4 @ Mar 27 2009, 18:12 ) *
Μην περιμένεις να τον δεις στο ματσάκι!
Τα ίδια είχε πει και σε μένα και όταν μετά τη λήξη του αγώνα ρώτησα "ποιος είναι ρε παιδιά ο Koan που γράφει στο basket forum?", ούτε οι συμπαίχτες του δεν μπορούσαν να τον βρουν!!!!!
Α ρε Koan δεν σε βρίσκει εύκολα το ευρύ κοινό!!!!

κι εγω υποτιθεται οτι τον ξερω, αλλα δεν μου λεει ποιος ειναι.

Κηφισια-Τουφα 81-61
ts_10
Πορτο Ραφτη - Ροδοπολη 52-54..

Πραγματικα μερικες φορες σκεφτομαστε τι αποτελεσματα μπορει να ειχαμε αν παιζαμε σε παραπανω απο τα μισα παιχνιδια κομπλε..δε θα το μαθουμε ποτε δυστυχως..

Ωραιο ματσακι με μεγαλη αγωνια στο τελος με τα τελευταια 4 λεπτα να τα παιζουμε κανα μισαωρο..Κλειδι της νικης η αμυνα μας στο δευτερο ημιχρονο. Στο πρωτο χαναμε 37-23 και σε ολο το δευτερο φαγαμε 15 ποντους με 4 στην τριτη περιοδο οταν και γυρισε το ματς..Ισως επειδη ηρθε και ο Σουπερμαν(4αρι) μας στο ημιχρρονο.. icon_drunk.gif
Καλη συνεχεια στο Πορτο και περαστικα στους τραυματιες τους..
N#15
ΙΡΙΣ-ΔΑΦΝΗ 88-44
nairepao
θα μας τρελανει η Ροδοπολη...
Koan
QUOTE(katsman4 @ Mar 27 2009, 18:12 ) *
Μην περιμένεις να τον δεις στο ματσάκι!
Τα ίδια είχε πει και σε μένα και όταν μετά τη λήξη του αγώνα ρώτησα "ποιος είναι ρε παιδιά ο Koan που γράφει στο basket forum?", ούτε οι συμπαίχτες του δεν μπορούσαν να τον βρουν!!!!!
Α ρε Koan δεν σε βρίσκει εύκολα το ευρύ κοινό!!!!

Αποκλείεται να ρώτησες και να μη ξέραν!!...Eπίσης με ξέρει ο κολλήτός σου δε χρειάζεται να με ξέρεις και εσύ!!

Νairepao ......

Η Δάφνη (μετονομασμένη οπως μας ενημέρωσε ο φίλος) μάλλον αποδεκατισμένη αφού κατέβηκε και με 7 παίκτες δε δείξαν τίποτα διαφορετικό απο το γενικά αναμενόμενο ! Καλη προσπάθεια από όλους τους βέβαια και καλή τους συνέχεια.

υ.γ. Μερικοί θα πρεπε να πληρώνουν για να τους αφήνουν να ασχολούνται σε αυτές τις κατηγορίες ...............
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 28 2009, 01:05 ) *
Αποκλείεται να ρώτησες και να μη ξέραν!!...Eπίσης με ξέρει ο κολλήτός σου δε χρειάζεται να με ξέρεις και εσύ!!

Νairepao αλλού αυτά εσύ , κάτι οικόπεδα στη Πεντέλη είναι το κοινό σημείο μας

Η Δάφνη (μετονομασμένη οπως μας ενημέρωσε ο φίλος) μάλλον αποδεκατισμένη αφού κατέβηκε και με 7 παίκτες δε δείξαν τίποτα διαφορετικό απο το γενικά αναμενόμενο ! Καλη προσπάθεια από όλους τους βέβαια και καλή τους συνέχεια.

υ.γ. Μερικοί θα πρεπε να πληρώνουν για να τους αφήνουν να ασχολούνται σε αυτές τις κατηγορίες ...............

μεγαλε, σε εχω ρωτησει να μου πεις ποιος διαολο εισαι και δεν μου λες...
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 28 2009, 01:12 ) *
μεγαλε, σε εχω ρωτησει να μου πεις ποιος διαολο εισαι και δεν μου λες...

επ.. δεν εβριζουμε τα υπόλοιπα πμ (αν με ξεμπλοκαρεις βεβαια!)
nairepao
QUOTE(Koan @ Mar 28 2009, 01:13 ) *
επ.. δεν εβριζουμε τα υπόλοιπα πμ (αν με ξεμπλοκαρεις βεβαια!)

ουτε που ξερω πως μπλοκαρουν...
Koan
QUOTE(nairepao @ Mar 28 2009, 01:15 ) *
ουτε που ξερω πως μπλοκαρουν...

... ρωτα τους μοντ και οταν θα θες να (Ξανα-)μαθεις ποιος ειμαι στειλεε ... Καλή συνέχεια , βιάζομαι πετάω για Βερολίνο...
nikefalin
Μελίσσια - Αχαρνείς 92 - 73

Mitsaras7
QUOTE(nikefalin @ Mar 28 2009, 01:18 ) *
Μελίσσια - Αχαρνείς 92 - 73

Να επιβεβαιωσω κ εγω το σκορ κ να ρωτησω τον Νικεφαλιν ποιος ειναι κ αν ειναι παιχτης των Μελισσιων..Αν θες στειλε μου πμ...Επισης ο λογος που απασχολω το φορουμ κ ποσταρω ειναι να σας χαιρετησω για φετος καθως δε προκειται να ξαναποσταρω.Απλα θα παρακολουθω.Ετσι οποιος απο τα παιδια θελει ας γραφει το αποτελεσμα των Αχαρνων..Αυτα ειχα να πω κ ελπιζω ειτε φετος ειτε απο του χρονου να χω το ερεθισμα κ να σας ξαναπασχολησω...Καλο υπολοιπο χρονιας να χετε,καλη ανοδο οι 1οι κ καλη επιστροφη οι υποβιβασθεντες...
Koan
Η υπόθεση της ανόδου τελείωσε λογικά για 2 ομάδες... Απο τη μια ο ΟΦΗ που θα ανέβει και απο την αλλη ο Περισσός που δε θα ανέβει... εν ολίγης Περισσός - ΟΦΗ 2πλο
nikefalin
Χαλανδρι - Παλληνη 71 - 61
K-S
Στο χειροτερο μας φετινο παιχνιδι πηραμε μια ανετη νικη με πολυ κακο μπασκετ εναντια στο περισσο με σκορ 41-54.καναμε το 4χ4 στα ντερμπυ και σιγα σιγα επιστρεφουμε στην β εσκα αν και το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα.κατε με το χαλανδρι θα μας ακολουθησει πανω και τα μελλισια θα πανε στα μπαραζ..αν και στα 4 ντερμπυ ειχαμε βασικες απουσιες δεν φανηκε ποτε ισα ισα παιξαμε ακομα καλυτερα με τους μικρους τις ομαδας να στεκονται σαν μεγαλοι στο γηπεδο..Οφηη!!
greg11
περιμενε φιλε ν τελιωσει τ πρωταθλημα πρωτα...οπως ειπες δν παιξατε καλα...για τους αλλους πως εισαι τοσο σιγουρος?
K-S
τι πως ειμαι τοσο σιγουρος?ειμαστε πρωτη με διαφορα φιλαρακι.απο ποια ομαδα εισαι?προφανως σε πειραζει που ειμαι απο πανω σ!
nairepao
QUOTE(K-S @ Mar 29 2009, 01:57 ) *
τι πως ειμαι τοσο σιγουρος?ειμαστε πρωτη με διαφορα φιλαρακι.απο ποια ομαδα εισαι?προφανως σε πειραζει που ειμαι απο πανω σ!

λιγο "φορτωμενο" σε βρισκω...
K-S
πλακιτσα κανουμε!
Koan
QUOTE(K-S @ Mar 29 2009, 02:13 ) *
ισα ισα παιξαμε ακομα καλυτερα με τους μικρους τις ομαδας να στεκονται σαν μεγαλοι στο γηπεδο..Οφηη!!

Εγώ θα κρατήσω αυτό . Και θεωρώ ότι δεν είναι τυχαίο σε συνάρτηση οτι ο ΟΦΗ είναι η πιο "ομάδα" του πρωταθλήματος ..κάποιος έκανε καλή δουλειά εκεί πάνω..

Με τα άλλα που είπες δε θα ασχοληθώ γιατί πιστεύω προσωπικά ότι λες βλακείες
1.γιατί ούτε τεκμηριώνεις
2.γιατι σε αυτό το πρωτάθλημα έχουμε δει πάρα πολλα και όλα ακόμα παίζονται
tas13
Περισσος - ΟΦΗ Ηρακλειου 41 - 54

Στο κρισιμοτερο παιχνιδι της χρονιας τα καναμε μανταρα..Το ματς δε το σχολιαζω..Το σκορ και οι ποντοι που βαλαμε λενε πολλα..Δυστυχως μειναμε στα λογια για καλη ομαδα, με ποιοτικους παιχτες και για ομαδα που πρεπει να επαιζε σε πιο πανω κατηγορια..Οπως αποδειχτηκε δεν ειναι ετσι..Ειχα πει και παλιοτερα οτι θελει πολλα πραγματα σε αυτη τη κατηγορια εκτος απο ποιοτικους παιχτες για να ανεβεις..Αλλη μια χρονια οπως φενεται παει χαμενη για την ομαδα μου..Προσπαθεια εγινε, οχι οσο επρεπε ομως..Τα προβληματα πολλα απο την αρχη της χρονιας και δε μιλαω για τραυματισμους, δε μας αφησαν ηρεμους και ετσι ηρθε αυτο το αποτελεσμα..Ειμαστε αναγκασμενοι ομως να συνεχισουμε και να παλεψουμε ολα τα παιχνιδια μεχρι το τελος..Τωρα αγχος δεν υπαρχει, θα το παλεψουμε και οπου βγει, ετσι και αλλιως πολλα εχουμε δει μεχρι τωρα..

Συγχαρητηρια στα παιδια του ΟΦΗ..Αν και με παρεξηγησαν μερικοι, αλλα αμα ψαξουν θα δουν οτι σε καθε αναφορα μου σε παλιοτερα ποστ θα δουν οτι μιλαγα για μια ομαδα που μου αρεσε παρα πολυ..Γι' αυτο μη στεκεστε σε ενα μονο ποστ που στεκομουν σε ακουσματα και οχι σε προσωπικη εμπειρια..Ειναι η καλυτερη ομαδα στη κατηγορια και δικαια κατεκτησε μια θεση για τη Β Εσκα..Πολυ παθος, μεγαλη ορεξη, καλες λυσεις και γενικα μια παρα πολυ καλα δουλεμενη ομαδα που ξερει τι θελει μεσα στο γηπεδο και χερεσαι να τη βλεπεις..Και επαναλαμβανω πολυ καλη ΟΜΑΔΑ..

Να ειμαστε καλα και καλη συνεχεια..
solution7
QUOTE(tas13 @ Mar 29 2009, 12:51 ) *
Περισσος - ΟΦΗ Ηρακλειου 41 - 54

Στο κρισιμοτερο παιχνιδι της χρονιας τα καναμε μανταρα..Το ματς δε το σχολιαζω..Το σκορ και οι ποντοι που βαλαμε λενε πολλα..Δυστυχως μειναμε στα λογια για καλη ομαδα, με ποιοτικους παιχτες και για ομαδα που πρεπει να επαιζε σε πιο πανω κατηγορια..Οπως αποδειχτηκε δεν ειναι ετσι..Ειχα πει και παλιοτερα οτι θελει πολλα πραγματα σε αυτη τη κατηγορια εκτος απο ποιοτικους παιχτες για να ανεβεις..Αλλη μια χρονια οπως φενεται παει χαμενη για την ομαδα μου..Προσπαθεια εγινε, οχι οσο επρεπε ομως..Τα προβληματα πολλα απο την αρχη της χρονιας και δε μιλαω για τραυματισμους, δε μας αφησαν ηρεμους και ετσι ηρθε αυτο το αποτελεσμα..Ειμαστε αναγκασμενοι ομως να συνεχισουμε και να παλεψουμε ολα τα παιχνιδια μεχρι το τελος..Τωρα αγχος δεν υπαρχει, θα το παλεψουμε και οπου βγει, ετσι και αλλιως πολλα εχουμε δει μεχρι τωρα..

Συγχαρητηρια στα παιδια του ΟΦΗ..Αν και με παρεξηγησαν μερικοι, αλλα αμα ψαξουν θα δουν οτι σε καθε αναφορα μου σε παλιοτερα ποστ θα δουν οτι μιλαγα για μια ομαδα που μου αρεσε παρα πολυ..Γι' αυτο μη στεκεστε σε ενα μονο ποστ που στεκομουν σε ακουσματα και οχι σε προσωπικη εμπειρια..Ειναι η καλυτερη ομαδα στη κατηγορια και δικαια κατεκτησε μια θεση για τη Β Εσκα..Πολυ παθος, μεγαλη ορεξη, καλες λυσεις και γενικα μια παρα πολυ καλα δουλεμενη ομαδα που ξερει τι θελει μεσα στο γηπεδο και χερεσαι να τη βλεπεις..Και επαναλαμβανω πολυ καλη ΟΜΑΔΑ..

Να ειμαστε καλα και καλη συνεχεια..


Για μενα φιλε ο Οφη δεν εχει τους παιχταραδες ,αλλα ειναι πραγματικα πολυ ομαδα κ εχει καλο συνολο, χωρις να σημαινει οτι δεν εχει καλους παιχτες .Εχουν υπομονη στο παιχνιδι τους κ αυτο δειχνει ωριμοτητα ,αν κ ειναι μικροι νομιζω σε ηλικια στο συνολο τους.Να ξερεις οτι οι 41 ποντοι που βαλατε δεν ειναι τυχαιοι ,περιεργως ο ΟΦΗ εκτος εδρας θα δεις οτι δεν τρωει πανω απο 48 (μονο 2 φορες) εχει φαει ,συμπτωση επαναλαμβανομενη δεν ειναι συμπτωση αυτο κατι σημαινει δεν μπορει ολοι μας να ειμαστε σε κακη μερα επιθετικα με τον ΟΦΗ σωστα?( Ειμαι απο ΜΕΛΙΣΣΙΑ)
Οσο για εσας φιλε θεωρουσα οτι θα τερματισετε πρωτοι γιατι εισαστε οι πιο πληρης ομαδα απο υλικο.Τωρα τη φταιει δεν ξερω η γνωμη μου ειναι οτι δεν επρεπε να κανετε αλλαγες .Λεπτομερειες θα πουμε στο τελος της σεζον κ για να καταλαβεις ποιος ειμαι χαιρετισματα στο φιλο μου τον Καβρακη. Τελος περαστικα στον Γιωργο.
Η ανοδο για εμας δεν ειναι αυτοσκοπος αν ερθει καλως να ερθει,παιχνιδι-παιχνιδι κ βλεπουμε.
K-S
οι 3 τελευταιες αγωνιστηκες θα τα κρινουν ολα απλα θεωρω πως αυτες οι ομαδες εχουν τις περισοττερες πιθανοντητες.οπως και η ιριδα..θα δουμε..παικταραδες εχουμε αλλα θυσιαζονται για το συνολο γιαυτο και πετυχαμε φετος συν το οτι εχουμε πολλους παικτες απο τις ακαδημιες που πονανε την ομαδα και τα δινουν ολα σε καθε αγωνα.θελει πολυ υπομονη!!
solution7
QUOTE(K-S @ Mar 29 2009, 17:45 ) *
οι 3 τελευταιες αγωνιστηκες θα τα κρινουν ολα απλα θεωρω πως αυτες οι ομαδες εχουν τις περισοττερες πιθανοντητες.οπως και η ιριδα..θα δουμε..παικταραδες εχουμε αλλα θυσιαζονται για το συνολο γιαυτο και πετυχαμε φετος συν το οτι εχουμε πολλους παικτες απο τις ακαδημιες που πονανε την ομαδα και τα δινουν ολα σε καθε αγωνα.θελει πολυ υπομονη!!

Πιστευω οτι καταλαβες πως το λεω φυσικα κ ειστε καλοι παιχτες αλλιως δεν θα ειχατε 3 ηττες μονο απλα δεν υπαρχει 1-2 με μεγαλη διαφορα απο τους αλλους οπως αρκετες ομαδες εχετε πολυ καλο συνολο για μενα κ επιμενω ,αυτο βεβαια σε κανει κ ομαδα ετσι.Ελπιζω του χρονου να ειμαστε αντιπαλοι στη β' .Πρεπει πριν σταματησουμε καποιοι το αθλημα, να ανεβασουμε τις ομαδες μας, που καποιες το παλευουν χρονια κ το αξιζουν.
K-S
δεν ειπα εγω πως εχουμε πολυ καλυτερη ομαδα απο τους αλλους απλα φορμαριστηκαμε εκει που επρεπε και τα συνεχομενα ντερμπυ μας εκαναν παρα πολυ καλο!
hraklhs
QUOTE(K-S @ Mar 29 2009, 17:45 ) *
οι 3 τελευταιες αγωνιστηκες θα τα κρινουν ολα απλα θεωρω πως αυτες οι ομαδες εχουν τις περισοττερες πιθανοντητες.οπως και η ιριδα..θα δουμε..παικταραδες εχουμε αλλα θυσιαζονται για το συνολο γιαυτο και πετυχαμε φετος συν το οτι εχουμε πολλους παικτες απο τις ακαδημιες που πονανε την ομαδα και τα δινουν ολα σε καθε αγωνα.θελει πολυ υπομονη!!

δεν εχω δει και πολλα ματς του οφηη αλλα πρεπει να ειναι καλοδουλεμενη ομαδα. χωρις μεγαλα λογια απ την αρχη της περιοδου αλλα με σοβαροτητα και επιμονη εφτασε εκει που εφτασε. και καμια αναφορα σε διαιτησιες και εξωαγωνιστικους παραγοντες... μπραβο σας. σεμνοτητα πανω απ ολα!
tisfo


QUOTE(Koan @ Mar 28 2009, 02:05 ) *
Η Δάφνη (μετονομασμένη οπως μας ενημέρωσε ο φίλος) μάλλον αποδεκατισμένη αφού κατέβηκε και με 7 παίκτες δε δείξαν τίποτα διαφορετικό απο το γενικά αναμενόμενο ! Καλη προσπάθεια από όλους τους βέβαια και καλή τους συνέχεια.

υ.γ. Μερικοί θα πρεπε να πληρώνουν για να τους αφήνουν να ασχολούνται σε αυτές τις κατηγορίες ...............


Φίλε είχαμε απουσίες για αυτό και το ματς εξελίχθηκε έτσι...!!! Και το υ.γ. σου είναι πολύ ειρωνικό.Να προσέχεις λίγο τι γράφεις.
Koan
QUOTE(tisfo @ Mar 31 2009, 20:57 ) *
Φίλε είχαμε απουσίες για αυτό και το ματς εξελίχθηκε έτσι...!!! Και το υ.γ. σου είναι πολύ ειρωνικό.Να προσέχεις λίγο τι γράφεις.

φιλαράκι χιλια σορρυ που δε διευκρινησα... το υστερογραφο δε πηγαινε σε εσας... θα επρεπε να το καταλάβεις και απο αυτα που έλεγα απο πάνω για την προσπάθεια σας .. και εσυ απαράδεκτος που δε ρωτάς πρώτα...
nikefalin
QUOTE(Koan @ Mar 31 2009, 22:55 ) *
φιλαράκι χιλια σορρυ που δε διευκρινησα... το υστερογραφο δε πηγαινε σε εσας... θα επρεπε να το καταλάβεις και απο αυτα που έλεγα απο πάνω για την προσπάθεια σας .. και εσυ απαράδεκτος που δε ρωτάς πρώτα...


και αν το συνεχίσετε θα είστε απαράδεκτα αποκλεισμένοι για κάμποσες μέρες και οι 2
Koan
QUOTE(nikefalin @ Apr 1 2009, 00:02 ) *
και αν το συνεχίσετε θα είστε απαράδεκτα αποκλεισμένοι για κάμποσες μέρες και οι 2

ποιο να συνεχίσουμε? με κοροϊδευεις τώρα? αφού είναι ξεκάθαρα μια παρεξηγηση ... σιγα μη μιλαγα ετσι για αντίπαλο , ποτέ δεν χαρακτήρισα αντίπαλο μου ετσι..... bball.gif bball.gif
Koan
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2πλο

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2πλο (αν ο περισσός δε τα παράτησε και στην πράξη)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 ( εκτος απροόπτου )

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 ( η ροδοπολη δε μπορει τοσο καλα εκτός έδρας και η ΤΟΥΦΑ εχει πιο πολλά σώματα και το οποιο θα εκμευταλευτη στην έδρα της)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2πλο αλλα δύσκολα

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1 (καλυτερη ομάδα η γηπεδουχος )

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (αανετα αν και ειναι το πιο ενδιαφερον παιχνίδι της βραδιάς)

και εκπληξεις ευπροσδεκτες
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
g_80
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

tas13
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (δε τα παραταμε, παμε για τη νικη και στη συνεχεια οτι βγει)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (ευκολα ή δυσκολα ο ΟΦΗ θα κερδισει)

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (με εχει απογοητευσει η Τουφα, τη πονταρω ομως και τωρα)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 (και εδω πιστευω ευκολα ή δυσκολα στη νικη της Ιριδας)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (θα εκμεταλλευτει την αδιαφορια της Κηφισιας και θα κανουν το διπλο τα Μελισσια)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε παιδια..
Koan
QUOTE(tas13 @ Apr 2 2009, 18:13 ) *
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (θα εκμεταλλευτει την αδιαφορια της Κηφισιας και θα κανουν το διπλο τα Μελισσια)

περιμένω σχόλιο απο nairepao για το ματς ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.