Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 20 2008, 22:17 ) *
Γιατι ρε καμπριο, το δικο μου κρατηθηκε δικαια???
Εγω να χωρισω πηγα.

Οσο για τις μπουνιες που εριξα, δεν το ηθελα
ηταν εξοστρακισμος.
Θα το πει και ο Κουγιας στον δικαστη αλλωστε.

Ενα παιχνίδι δεν είναι ποτέ βαρετό αν παίζει ο Λύκος.Μερικοί άνθρωποι είναι γεννημένοι πρωταγωνιστές.Προτείνω να κατέβουμε όλοι μαζί, κατά την εκδίκαση στην ΕΣΚΑ.
mike100
QUOTE(dimmar @ Dec 20 2008, 16:36 ) *
Ωπα ρε φιλε ροδοπολιτη.τι να μας πεις και εσυ για πολιτισμο τωρα ,με το γηπεδο κλουβι και τους οπαδους σας που βριζουν απο το πρωτο λεπτο ως το τελος.Μηπως ξεχασες τι εκανες φετος με το πικερμι;Ριξατε καπνογονα στο γηπεδο και δεν μπορουσαμε να παρουμε ανασα και μετα τρεχατε να ανοιξετε τις πορτες με 0 βαθμους εξω για να μην σας τιμωρησουν;το πικερμι αν και θα μπορουσε δεν εκανε ενσταση και σας την χαρισε,οκ;

εχεις δικιο για γηπεδο αλλα γενικα για τα παιδια και τους παιχτες τις ροδοπολις εχω την καλυτερη αποψη!!!!
dimmar
QUOTE(mike100 @ Dec 21 2008, 00:34 ) *
εχεις δικιο για γηπεδο αλλα γενικα για τα παιδια και τους παιχτες τις ροδοπολις εχω την καλυτερη αποψη!!!!

Ενταξει για τα παιδια δεν εχω να πω κατι της ροδοπολης αν βγαλεις κανα δυο ατομα που τους ξερουμε καλυτερα απο περυσι.

QUOTE(ts_10 @ Dec 20 2008, 20:11 ) *
Ναι προφανως εσας οι οπαδοι σας ψελνουν μελωδιες και υμνους ....και ραινουν με γαρυφαλλα τους αντιπαλους παιχτες..Οσο για το καπνογονο εχεις δικιο δεν ηταν σωστο,αλλα δε σας χαλασε καθολου...μας εκοψε το ρυθμο και αντι για 40 φαγατε μονο 20....δεν ειναι τυχαιο οτι ολες οι ομαδες το ιδιο λενε για εσας...και αμα δεν ειχατε το γηπεδο που πρεπει να υπολογιζεις τα μποφορ για να σουταρεις θα εισασταν ακομα στη Δ...οκ???

Τελικα ποσα δελτια και απο ποιους κρατηθηκαν??

κοιτα φιλε,πρωτον το πικερμι παιζει στην Γ εσκα που σημαινει γηπεδο κλειστο και ειδικα της παλληνης για οσους δεν το ξερουν.σημαινει δηλαδη φιλε οτι διαθετει πορτες-παραθυρα-τοιχους και οτι αλλο χρειαζεται για να μην μας πιανουν τα μπωφορ και γηπεδο γαματο και οχι με τις γραμμες διπλα στον τοιχο(του χρονου που θα παιζετε που το γηπεδο σας θα ειναι ακαταλληλοwink.gif και οσο με την διαφορα μην σκοτιζεσαι,τους 40 που δεν φαγαμε εμεις εκει θα τους φατε εσεις στην εδρα μας,να εισαι κατι παραπανω απο σιγουρος γιαυτο οκ;
jhantzop

Προπονητές και παράγοντες δεν υπήρχαν να χωρίσουν τους αθλητές; ή φοβήθηκαν μην τις φάνε;


dominik
QUOTE(tas13 @ Dec 20 2008, 20:10 ) *
ΠΑΟ Δαφνη - Περισσος 55-82 (περιπου)

Το παιχνιδι δε χωραει κριτικη..Παιξαμε κατα διαστηματα καλο μπασκετακι,ο αντιπαλος εξαλλου δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και ετσι θα κανουμε ηρεμα και καλα Χριστουγεννα..Ειχε δυο περιεργα παντως αυτο το ματσακι..Πρωτον παιξαμε και οι δυο με μπλε,σκουρο αυτοι ανοιχτο εμεις και δευτερον ειχαν 2-3 παιχτες που πρεπει να ηταν γυρω στα 40..Μπραβο τους και χαρα στο κουραγιο τους..
Ξεκουραση και αποτοξινωση τωρα,ανακτηση δυναμεων και αποκτηση περισσοτερης ορεξης που τη χασαμε τωρα τελευταια γιατι ακολουθει πολυ πολυ δυσκολη συνεχεια..

Υ.Γ.1:Πρωτη φορα οσο γραφω στο forum βλεπω τοσο κινηση και σχολια πρωτη μερα μετα το ματς και η αιτια νομιζω ειναι το επεισοδιακο παιχνιδι της Κηφισιας..Α ρε Λυκε ξεσηκωνετε ολοκληρο forum για παρτι σου..

Υ.Γ.2:Για εσας λαμογια της ομαδας μου που με διαβαζετε και γελατε για σοβαρευτειτε λιγο..

φιλε τας 13 απ οτι καταλαβαινω περσι δεν ησουν στον ομιλο της εκαλης για να δεις τις ηλικιες των παικτων της:
ι περισσοτεροι ανω των -αντα αλλα ξερωντας πολυ μπασκετ για την κατηγορια!
αλλωστε ανεβηκανε και μας εβαλαν ολους στη θεση μας!
marcox
QUOTE(jhantzop @ Dec 21 2008, 10:47 ) *
Προπονητές και παράγοντες δεν υπήρχαν να χωρίσουν τους αθλητές; ή φοβήθηκαν μην τις φάνε;

einai krima auta pou eginan sto paixnidi alla dystyxos polloi perimenoun mia aformi gia na vgaloun to complex tous sto gipedo !!!!auto egine ki apo tis dio plevres !!! s ena paixnidi loipon pou i den sikonei krtiki opos lene oi perissoteroi giati eginan ola auta ?? proton i yperoptiki symperifora ton paixton tis kifisias meta to proto dekalepto ,deuteron oi diaitites pou se kathe dekalepto m eksersaisi to trito ,ta foul itan 9-3,8-4 ktl me apotelesma na eknevristoun oi paiktes tou pikermiou.to score loipon mazeutike stous 15 ki otan eidan oti den tha yparxei 100ara opo eixan proanageilei kai me 40 pontous diafora arxisan to xylo kai to eksypno 17 tis kifisias prokalese evrise kai akolouthise oti akolouthise me ti symvoli tou 10 tis idias omadas pou exei pragmatika megalo complex nomizontas oti kati kanei kai kapoios einai ,entaksei provlima tou !!!ego loipon den symetixa ston kavga kai gelousa alla kai lypomoun me oti ginotan ekeini ti stigmi !!!
apla diaskedasa to paixnidi otan fortosa to kalathi tis kifisias gia plaka !!!!
thelo na po ena bravo sto 6 tis kifisias opos kai sto mikro playmaker gia to basket pou paizoun
i G ESKA einai gia na pername tin ora mas euxarista kai oxi na plakonomaste
iremia loipon kai diaskedaste to basket kai autoi pou kseroun kai autoi pou den kseroun na paizoun akomi kai se auto to epipedo
sorry gia tous ksenous xaraktires,den exo alli epilogi
elpizo to 10 tis kifisias na zitaei eilikrina sygnomi gia oti ekane kai oxi me tin eironia pou ton xaraktirizei tis perissoteres fores!!!!
kalo basket se olous!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(marcox @ Dec 21 2008, 14:37 ) *
einai krima auta pou eginan sto paixnidi alla dystyxos polloi perimenoun mia aformi gia na vgaloun to complex tous sto gipedo !!!!auto egine ki apo tis dio plevres !!! s ena paixnidi loipon pou i den sikonei krtiki opos lene oi perissoteroi giati eginan ola auta ?? proton i yperoptiki symperifora ton paixton tis kifisias meta to proto dekalepto ,deuteron oi diaitites pou se kathe dekalepto m eksersaisi to trito ,ta foul itan 9-3,8-4 ktl me apotelesma na eknevristoun oi paiktes tou pikermiou.to score loipon mazeutike stous 15 ki otan eidan oti den tha yparxei 100ara opo eixan proanageilei kai me 40 pontous diafora arxisan to xylo kai to eksypno 17 tis kifisias prokalese evrise kai akolouthise oti akolouthise me ti symvoli tou 10 tis idias omadas pou exei pragmatika megalo complex nomizontas oti kati kanei kai kapoios einai ,entaksei provlima tou !!!ego loipon den symetixa ston kavga kai gelousa alla kai lypomoun me oti ginotan ekeini ti stigmi !!!
apla diaskedasa to paixnidi otan fortosa to kalathi tis kifisias gia plaka !!!!
thelo na po ena bravo sto 6 tis kifisias opos kai sto mikro playmaker gia to basket pou paizoun
i G ESKA einai gia na pername tin ora mas euxarista kai oxi na plakonomaste
iremia loipon kai diaskedaste to basket kai autoi pou kseroun kai autoi pou den kseroun na paizoun akomi kai se auto to epipedo
sorry gia tous ksenous xaraktires,den exo alli epilogi
elpizo to 10 tis kifisias na zitaei eilikrina sygnomi gia oti ekane kai oxi me tin eironia pou ton xaraktirizei tis perissoteres fores!!!!
kalo basket se olous!!!!

Το αν ειμαι κατι και το ποιος ειμαι ασε να το πουν αλλοι,
που ασχολουνται χρονια με το αθλημα και με ξερουν.
Οσο για το κομπλεξ που λες, οταν μαθεις τι ακριβως εγινε και τρελαθηκα τοτε
θα μου ζητησεις συγνωμη για τον χαρακτηρισμο.
Επειδη εγω ειμαι αντρας και εχω μεγαλα κακαλα,
οταν ζηταω συγνωμη το κανω επειδη το εννοω και επειδη εκανα λαθος.

Και επειδη ακριβως η κατηγορια ειναι για να κανουμε την πλακα μας,
καλα θα κανουν και καποιοι, πριν ανοιξουν το στοματακι τους
για να βρισουν την μανα του αλλου, να το σκεφτονται λιγο καλυτερα.

Δεν θα ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου, γιατι καταλαβα ποιος εισαι (13)
και δεν εχω κανενα προβλημα με σενα, ουτε και με τους αλλους συμπαιχτες σου βεβαια.

Εγινε οτι εγινε εκεινη την στιγμη κακως και δεν υπαρχει λογος τωρα να το συνεχιζουμε.

ΥΓ. Και μια παρακληση.
Προσεχε λιγο πως βαζεις τους αγκωνες σου στα σκριν, γιατι μπορει να χτυπησεις καποιον.
#13.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 21 2008, 13:59 ) *
Το αν ειμαι κατι και το ποιος ειμαι ασε να το πουν αλλοι,
που ασχολουνται χρονια με το αθλημα και με ξερουν.
Οσο για το κομπλεξ που λες, οταν μαθεις τι ακριβως εγινε και τρελαθηκα τοτε
θα μου ζητησεις συγνωμη για τον χαρακτηρισμο.
Επειδη εγω ειμαι αντρας και εχω μεγαλα κακαλα,
οταν ζηταω συγνωμη το κανω επειδη το εννοω και επειδη εκανα λαθος.

Και επειδη ακριβως η κατηγορια ειναι για να κανουμε την πλακα μας,
καλα θα κανουν και καποιοι, πριν ανοιξουν το στοματακι τους
για να βρισουν την μανα του αλλου, να το σκεφτονται λιγο καλυτερα.

Δεν θα ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου, γιατι καταλαβα ποιος εισαι (13)
και δεν εχω κανενα προβλημα με σενα, ουτε και με τους αλλους συμπαιχτες σου βεβαια.

Εγινε οτι εγινε εκεινη την στιγμη κακως και δεν υπαρχει λογος τωρα να το συνεχιζουμε.

ΥΓ. Και μια παρακληση.
Προσεχε λιγο πως βαζεις τους αγκωνες σου στα σκριν, γιατι μπορει να χτυπησεις καποιον.



Απλά να πω ότι ο Λύκος όσον καιρό τον ξέρω είναι κύριος στο γήπεδο και ποτέ δεν ασχολήθηκε με αντίπαλο αλλά για να τρελαθεί έτσι κάτι σοβαρό έγινε και αν μπήκαν και μανάδες στις λεκτικές αντιπαραθέσεις είναι απαράδεκτο, όπως σωστά γράφτηκε την πλάκα μας κάνουμε.

Ακόμα και σε τέτοια περίπτωση πάντως καλό είναι όσο δυνατόν να κρατάμε την ψυχραιμία μας γιατί αυτός που ξεστομίζει τέτοια βρισιά ακριβώς αυτό επιδιώκει, να βγάλει τον άλλον εκτός εαυτού και να διαλύσει το παιχνίδι.

Φίλε Τάσο (αν και σε καταλαβαίνω ότι εκείνη τη στιγμή δύσκολα συγκρατιέται κανείς) ο πραγματικός μάγκας είναι αυτός που δεν κάνει αυτό που επιδιώκει ο άλλος, κρατιέται και συνεχίζει να παίζει σα να μη συνέβη τίποτα και στο τέλος αν έχει όρεξη τον πιάνει αυτόν που το είπε και του κάνει μια 'σύσταση' (ας το πούμε έτσι).
Στο λέω εντελώς φιλικά γιατί ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και ξέρω ότι πρώτα από όλους εσύ και η ομάδα θα χάσει απ'ό,τι έγινε και τις τιμωρίες που θα επακολουθήσουν.
stefan
QUOTE(#13. @ Dec 21 2008, 17:03 ) *
Απλά να πω ότι ο Λύκος όσον καιρό τον ξέρω είναι κύριος στο γήπεδο και ποτέ δεν ασχολήθηκε με αντίπαλο αλλά για να τρελαθεί έτσι κάτι σοβαρό έγινε και αν μπήκαν και μανάδες στις λεκτικές αντιπαραθέσεις είναι απαράδεκτο, όπως σωστά γράφτηκε την πλάκα μας κάνουμε.

Ακόμα και σε τέτοια περίπτωση πάντως καλό είναι όσο δυνατόν να κρατάμε την ψυχραιμία μας γιατί αυτός που ξεστομίζει τέτοια βρισιά ακριβώς αυτό επιδιώκει, να βγάλει τον άλλον εκτός εαυτού και να διαλύσει το παιχνίδι.

Φίλε Τάσο (αν και σε καταλαβαίνω ότι εκείνη τη στιγμή δύσκολα συγκρατιέται κανείς) ο πραγματικός μάγκας είναι αυτός που δεν κάνει αυτό που επιδιώκει ο άλλος, κρατιέται και συνεχίζει να παίζει σα να μη συνέβη τίποτα και στο τέλος αν έχει όρεξη τον πιάνει αυτόν που το είπε και του κάνει μια 'σύσταση' (ας το πούμε έτσι).
Στο λέω εντελώς φιλικά γιατί ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και ξέρω ότι πρώτα από όλους εσύ και η ομάδα θα χάσει απ'ό,τι έγινε και τις τιμωρίες που θα επακολουθήσουν.


Σωστα αυτα που λες.
Ειδικα οταν μια ομαδα χανει,ειναι πολυ ευκολο για καποιους παικτες να διαλυσουν το παιχνιδι
βριζοντας ετσι και προκαλωντας.

Αν ημουν στην θεση του Λυκου θα εκανα υπομονη μεχρι το τελος του αγωνα.
Μετα,η "συσταση" που λες φιλε Βαιε θα ηταν οπως την εκανε ο Λυκος προχθες.. wink.gif
Jabar
Πάντως συνηθίζεται σε τέτοιες γενικές συράξεις όλοι να πέφτουν στα μαλακά.Οπότε θα δούμε Λύκος εναντίον Ρίμπο.
Koan
QUOTE(Jabar @ Dec 21 2008, 20:34 ) *
Πάντως συνηθίζεται σε τέτοιες γενικές συράξεις όλοι να πέφτουν στα μαλακά.Οπότε θα δούμε Λύκος εναντίον Ρίμπο.

Eσύ σίγουρα κάτι ξέρεις για να το λες... Πάντως γενικά τώρα όσο το μαχαίρι δε φτάνει στο κόκκαλο όλο τα ίδια θα έχουμε..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Dec 22 2008, 01:08 ) *
Eσύ σίγουρα κάτι ξέρεις για να το λες... Πάντως γενικά τώρα όσο το μαχαίρι δε φτάνει στο κόκκαλο όλο τα ίδια θα έχουμε..

Αμα εχω τετοιους φιλους τι να τους κανω τους εχθρους???

Εσυ με μενα εισαι ρε λαμογιο ή με το θεριο??? tongue.gif
Alexny
QUOTE(Jabar @ Dec 21 2008, 20:34 ) *
Πάντως συνηθίζεται σε τέτοιες γενικές συράξεις όλοι να πέφτουν στα μαλακά.Οπότε θα δούμε Λύκος εναντίον Ρίμπο.

ατιμωρησια μεχρι και στη Γ ΕΣΚΑ??ελεος πια σ αυτη τη χωρα 68.gif 68.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Alexny @ Dec 22 2008, 05:33 ) *
ατιμωρησια μεχρι και στη Γ ΕΣΚΑ??ελεος πια σ αυτη τη χωρα 68.gif 68.gif

Ο Κοκκαλης φταιει.
nairepao
QUOTE(marcox @ Dec 21 2008, 12:37 ) *
einai krima auta pou eginan sto paixnidi alla dystyxos polloi perimenoun mia aformi gia na vgaloun to complex tous sto gipedo !!!!auto egine ki apo tis dio plevres !!! s ena paixnidi loipon pou i den sikonei krtiki opos lene oi perissoteroi giati eginan ola auta ?? proton i yperoptiki symperifora ton paixton tis kifisias meta to proto dekalepto ,deuteron oi diaitites pou se kathe dekalepto m eksersaisi to trito ,ta foul itan 9-3,8-4 ktl me apotelesma na eknevristoun oi paiktes tou pikermiou.to score loipon mazeutike stous 15 ki otan eidan oti den tha yparxei 100ara opo eixan proanageilei kai me 40 pontous diafora arxisan to xylo kai to eksypno 17 tis kifisias prokalese evrise kai akolouthise oti akolouthise me ti symvoli tou 10 tis idias omadas pou exei pragmatika megalo complex nomizontas oti kati kanei kai kapoios einai ,entaksei provlima tou !!!ego loipon den symetixa ston kavga kai gelousa alla kai lypomoun me oti ginotan ekeini ti stigmi !!!
apla diaskedasa to paixnidi otan fortosa to kalathi tis kifisias gia plaka !!!!
thelo na po ena bravo sto 6 tis kifisias opos kai sto mikro playmaker gia to basket pou paizoun
i G ESKA einai gia na pername tin ora mas euxarista kai oxi na plakonomaste
iremia loipon kai diaskedaste to basket kai autoi pou kseroun kai autoi pou den kseroun na paizoun akomi kai se auto to epipedo
sorry gia tous ksenous xaraktires,den exo alli epilogi
elpizo to 10 tis kifisias na zitaei eilikrina sygnomi gia oti ekane kai oxi me tin eironia pou ton xaraktirizei tis perissoteres fores!!!!
kalo basket se olous!!!!

οταν λες "η υπεροπτικη συμπεριφορα των παιχτων της κηφισιας", τι εννοεις?μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος????

λες επισης οτι τα φαουλ ηταν 9-4, 8-4 κτλ...πιο σωστο κατ' εμε θα ηταν να μας πεις και σε τι ποσοστο τα φαουλ αυτα ηταν δικαια ή οχι...για μενα ηταν απολυτως δικαια, μιας και οι περιφερειακοι του πικερμιου επαιζαν ολοι αμυνα με τα χερια και εξωφθαλμα...επιτρεψε μου να σου πω οτι οι διαμαρτυριες του προπονητη του πικερμιου απο το 1ο δευτερολεπτο του αγωνα ηταν αυτες που μετεφεραν τον εκνευρισμο σε εσας, και τ'επεκταση και στο παιχνιδι...αυτο αποδειχθηκε οταν ξεκινησε ο καυγας, οπου ο τυπος χιμηξε μεσα και αρχισε να μοιραζει κλωτσομπουνιδια αδιακριτως...

αυτο που λες περι εκνευρισμου οταν βλεπαμε οτι δεν θα ριξουμε 100αρα με 40 ποντους διαφορα, συγνωμη, αλλα μου φαινεται λιγο ακυρο...


Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 22 2008, 03:29 ) *
Αμα εχω τετοιους φιλους τι να τους κανω τους εχθρους???

Εσυ με μενα εισαι ρε λαμογιο ή με το θεριο??? tongue.gif

χαχα.. ο άλλος κάτω (alexny) χώνει για ατημωρισία εγώ σε πείραξα που μίλησα γενικα?? ούτως ή άλλως είμαι με εσένα γιατί θέλω να ζήσω από πρώτο χέρι το ribo - LYKOS... smiley.gif
Jabar
Εδώ αφήνουνε ιδιωτικούς στρατούς,χουλιγκάνους των προέδρων,όλοι αθωόνονται.Αδικία θα είναι να εξαντλήσουν την αυστηρότητα σε 10 ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους στην Γ ΕΣΚΑ.Αν ανάψουν τα αίματα και μία φορά τα 10 χρόνια δεν έγινε και τίποτα.Ο Τάσος είναι υπόδειγμα fair play.
Σώστε τη χελώνα καρέτα-καρέτα
Σώστε τη φώκια μονάρχους-μονάρχους
Σώστε τον παίκτη Λύκο-Λύκο
Σώστε τον παίκτη παγκίτη-παγκίτη.
Η μόνη δουλειά των προπονητών έπρεπε να ήταν να μοιράζουν και τα δευτερόλεπτα σωστά μεταξύ των παικτών.
Koan
QUOTE(Jabar @ Dec 22 2008, 12:23 ) *
Εδώ αφήνουνε ιδιωτικούς στρατούς,χουλιγκάνους των προέδρων,όλοι αθωόνονται.Αδικία θα είναι να εξαντλήσουν την αυστηρότητα σε 10 ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους στην Γ ΕΣΚΑ.Αν ανάψουν τα αίματα και μία φορά τα 10 χρόνια δεν έγινε και τίποτα.Ο Τάσος είναι υπόδειγμα fair play.
Σώστε τη χελώνα καρέτα-καρέτα
Σώστε τη φώκια μονάρχους-μονάρχους
Σώστε τον παίκτη Λύκο-Λύκο
Σώστε τον παίκτη παγκίτη-παγκίτη.
Η μόνη δουλειά των προπονητών έπρεπε να ήταν να μοιράζουν και τα δευτερόλεπτα σωστά μεταξύ των παικτών.

+1!!!
penetration
QUOTE(Koan @ Dec 22 2008, 09:53 ) *
χαχα.. ο άλλος κάτω (alexny) χώνει για ατημωρισία εγώ σε πείραξα που μίλησα γενικα?? ούτως ή άλλως είμαι με εσένα γιατί θέλω να ζήσω από πρώτο χέρι το ribo - LYKOS... smiley.gif

κανεις ενα τραγικο λαθος φιλε μου.
τι ενοεις ribo-lykos? τα ποσα ειναι ανομοια και δεν συγκρινονται . ειναι σα να προσπαθεις να συγκρινεις τη μερα με τη νυχτα. ο ενας δεν εχει κατσει ποτε στην καριερα του στον παγκο εκτος απο timeout, και ο αλλος σηκωνεται απο τον παγκο μονο στα time out για να καθισουν αυτοι που παιζουν
αλλωστε νομιζω οτι οι δυο ομαδες εχουν τελειως διαφορετικους στοχους ή κανω λάθος?

παντως αν η εσκα τιμωρησει λυκο θα ειναι η απολυτη καταντια για το μπασκετ. εδω αλλοι κλεβουν,βουτανε οικοπεδα, σκοτωνουν και μενουν ατιμωρητοι το λυκο που μπηκε δτη μεση να επιβαλλει την ταξη θα τιμωρησουν?
αν γινει αυτο εγω κοβω το μπασκετ και για τιμωρια μου θα βλεπω μονο αεκ ποδοσφαιρο.

QUOTE(Jabar @ Dec 22 2008, 12:23 ) *
Εδώ αφήνουνε ιδιωτικούς στρατούς,χουλιγκάνους των προέδρων,όλοι αθωόνονται.Αδικία θα είναι να εξαντλήσουν την αυστηρότητα σε 10 ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους στην Γ ΕΣΚΑ.Αν ανάψουν τα αίματα και μία φορά τα 10 χρόνια δεν έγινε και τίποτα.Ο Τάσος είναι υπόδειγμα fair play.
Σώστε τη χελώνα καρέτα-καρέτα
Σώστε τη φώκια μονάρχους-μονάρχους
Σώστε τον παίκτη Λύκο-Λύκο
Σώστε τον παίκτη παγκίτη-παγκίτη.
Η μόνη δουλειά των προπονητών έπρεπε να ήταν να μοιράζουν και τα δευτερόλεπτα σωστά μεταξύ των παικτών.

συμφωνω απολυτα και επαυξανω και ισως εινα απο τους λιγους παιχτες τοσα χρονια που εχει καθαρα δικους του προσωπικους funs περα αποτην ομαδα ακομα και περα απο τομπασκετ. ολυκος φερνει κοσμο στο μπασκετ (και μετα τους παει και παρακατω,ασχετο.)
sa-gt
QUOTE(Jabar @ Dec 22 2008, 12:23 ) *
Εδώ αφήνουνε ιδιωτικούς στρατούς,χουλιγκάνους των προέδρων,όλοι αθωόνονται.Αδικία θα είναι να εξαντλήσουν την αυστηρότητα σε 10 ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους στην Γ ΕΣΚΑ.Αν ανάψουν τα αίματα και μία φορά τα 10 χρόνια δεν έγινε και τίποτα.Ο Τάσος είναι υπόδειγμα fair play.
Σώστε τη χελώνα καρέτα-καρέτα
Σώστε τη φώκια μονάρχους-μονάρχους
Σώστε τον παίκτη Λύκο-Λύκο
Σώστε τον παίκτη παγκίτη-παγκίτη.
Η μόνη δουλειά των προπονητών έπρεπε να ήταν να μοιράζουν και τα δευτερόλεπτα σωστά μεταξύ των παικτών.

Ρε παιδιά για συνέλθετε λίγο! Μη φτάσουμε στο σημείο να πούμε και μπράβο στο ξυλίκι!
Ίσα ίσα, ένας λόγος παραπάνω για κάποιους να συγκρατηθούν και να αποτρέψουν τα έκτροπα. Θα τους επιβραβεύσουμε κιόλας που πλακώθηκαν κι αυτοί; Όσο για λύκους, πρόβατα και ribo που λέτε, όλοι πρέπει να είναι ίσοι απέναντοι στους κανόνες. Δεν πρέπει να υπάρχουν ελαφρυντικά για κανέναν σε τέτοιες περιπτώσεις. Ας κάτσουν τώρα έξω για 5-6 αγωνιστικές όλοι όσων κρατήθηκαν τα δελτία και καλές γιορτές (σε όλους)...
Jabar
QUOTE(sa-gt @ Dec 22 2008, 15:00 ) *
Ρε παιδιά για συνέλθετε λίγο! Μη φτάσουμε στο σημείο να πούμε και μπράβο στο ξυλίκι!
Ίσα ίσα, ένας λόγος παραπάνω για κάποιους να συγκρατηθούν και να αποτρέψουν τα έκτροπα. Θα τους επιβραβεύσουμε κιόλας που πλακώθηκαν κι αυτοί; Όσο για λύκους, πρόβατα και ribo που λέτε, όλοι πρέπει να είναι ίσοι απέναντοι στους κανόνες. Δεν πρέπει να υπάρχουν ελαφρυντικά για κανέναν σε τέτοιες περιπτώσεις. Ας κάτσουν τώρα έξω για 5-6 αγωνιστικές όλοι όσων κρατήθηκαν τα δελτία και καλές γιορτές (σε όλους)...

Η δικαιοσύνη θα θριαμβεύσει.10 ημερολογιακές την περίοδο των διακοπών και πολύ είναι.
zig14
σε περιπτωση συμπλοκης οσοι παικτες συμμετεχουν εχουν μινιμουμ 3 αγωνιστικες. το νουμερο ανεβαινει αναλογα με τις πραξεις.
φωτεινο παραδειγμα περσι καλυβια-κουρος.
με ημερολογιακο αποκλεισμο μπορουν να τιμωρηθουν μονο παραγοντες κ σε εξαιρετικες περιπτωσεις προπονητες.
penetration
QUOTE(Jabar @ Dec 22 2008, 16:12 ) *
Η δικαιοσύνη θα θριαμβεύσει.10 ημερολογιακές την περίοδο των διακοπών και πολύ είναι.

πολλα λες - να χωρισει μπηκε στη μεση ο ανθρωπος θα τιμωρηθει κιολας επειδη προστατεψε τον εαυτο του και τους συμπαιχτες του? να τιμηθει απο εσκα ενωση αμοιβομενων καλαθοσφαιριστων και απο ελληνικη αστυνομια και απο παυλοπουλο-καραμανλη-παπανδρεου -συρριζα -παραγουρουνοοτριχα-ωνασειο ιδρυμα-ικκυ-οπαπ και δεν ξερω γω τι αλλο . μιλαμε καθαρα για παρεξηγηση τωρα.
zig14
QUOTE(penetration @ Dec 22 2008, 16:37 ) *
πολλα λες - να χωρισει μπηκε στη μεση ο ανθρωπος θα τιμωρηθει κιολας επειδη προστατεψε τον εαυτο του και τους συμπαιχτες του? να τιμηθει απο εσκα ενωση αμοιβομενων καλαθοσφαιριστων και απο ελληνικη αστυνομια και απο παυλοπουλο-καραμανλη-παπανδρεου -συρριζα -παραγουρουνοοτριχα-ωνασειο ιδρυμα-ικκυ-οπαπ και δεν ξερω γω τι αλλο . μιλαμε καθαρα για παρεξηγηση τωρα.


στο φυλλο αγωνος ξερουμε τι γραφτηκε?
penetration
QUOTE(zig14 @ Dec 22 2008, 16:38 ) *
στο φυλλο αγωνος ξερουμε τι γραφτηκε?

κοιταξε τωρα εμεις απο την ΙΡΙΔΑ ειμαστε και ουτε εκει ημασταν ουτε ειδαμε ουτε και ξερουμε και τι γραφτηκε κιολας και δεν μας ενδιαφερει.
ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΙΡΙΔΑΣ-ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΛΥΚΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ- ΝΑ ΝΤΥΘΕΙ -ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ- ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ- Η ΝΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.

SAVE THE MATCH IRIS-KIFISSIA, ALSO.
Koan
QUOTE(penetration @ Dec 22 2008, 16:44 ) *
SAVE THE MATCH IRIS-KIFISSIA, ALSO.

μετα το "save the parrots αδερφεε" των EMO .. Τώρα νέο κίνημα!! : "SAVE THE MATCH IRIS - KIFISSIA" των απανταχού φίλων του Παγκόσμιου μπάσκετ!

http://www.youtube.com/watch?v=GWhMRDlVei8
Alexny
QUOTE(sa-gt @ Dec 22 2008, 15:00 ) *
Ρε παιδιά για συνέλθετε λίγο! Μη φτάσουμε στο σημείο να πούμε και μπράβο στο ξυλίκι!
Ίσα ίσα, ένας λόγος παραπάνω για κάποιους να συγκρατηθούν και να αποτρέψουν τα έκτροπα. Θα τους επιβραβεύσουμε κιόλας που πλακώθηκαν κι αυτοί; Όσο για λύκους, πρόβατα και ribo που λέτε, όλοι πρέπει να είναι ίσοι απέναντοι στους κανόνες. Δεν πρέπει να υπάρχουν ελαφρυντικά για κανέναν σε τέτοιες περιπτώσεις. Ας κάτσουν τώρα έξω για 5-6 αγωνιστικές όλοι όσων κρατήθηκαν τα δελτία και καλές γιορτές (σε όλους)...

+1...
Koan
QUOTE(Alexny @ Dec 22 2008, 17:12 ) *
+1...

+1 και από εμένα αλλά μάλλον δε πιάσατε τον χιουμοριστικό τόνο .. δε πιστεύω να υπάρχει ένας εδω μέσα που να του είπε μπράβο για όλα αυτά ούτε σε αυτον ούτε και σε κανέναν από τις ομάδες
penetration
QUOTE(Koan @ Dec 22 2008, 17:02 ) *
μετα το "save the parrots αδερφεε" των EMO .. Τώρα νέο κίνημα!! : "SAVE THE MATCH IRIS - KIFISSIA" των απανταχού φίλων του Παγκόσμιου μπάσκετ!

http://www.youtube.com/watch?v=GWhMRDlVei8

ομως ο πρωταγωνιστης αργει να εμφανιστει και ανησυχω

ασχετο ο airA2center οταν δεν παιζει μπασκετ μηπως εργαζεται ως μονδελο? εχω παθει τη πλακα μου μαζι του, με κομπλαρει.

QUOTE(Jabar @ Dec 22 2008, 12:23 ) *
Εδώ αφήνουνε ιδιωτικούς στρατούς,χουλιγκάνους των προέδρων,όλοι αθωόνονται.Αδικία θα είναι να εξαντλήσουν την αυστηρότητα σε 10 ανθρώπους που κάνουν το κέφι τους στην Γ ΕΣΚΑ.Αν ανάψουν τα αίματα και μία φορά τα 10 χρόνια δεν έγινε και τίποτα.Ο Τάσος είναι υπόδειγμα fair play.
Σώστε τη χελώνα καρέτα-καρέτα
Σώστε τη φώκια μονάρχους-μονάρχους
Σώστε τον παίκτη Λύκο-Λύκο
Σώστε τον παίκτη παγκίτη-παγκίτη.
Η μόνη δουλειά των προπονητών έπρεπε να ήταν να μοιράζουν και τα δευτερόλεπτα σωστά μεταξύ των παικτών.

αληθεια τα δευτερολεπτα πώς μοιραζονται????????????????(εχω μεινει πισω)
Koan
QUOTE(penetration @ Dec 22 2008, 17:32 ) *
ασχετο ο airA2center οταν δεν παιζει μπασκετ μηπως εργαζεται ως μονδελο? εχω παθει τη πλακα μου μαζι του, με κομπλαρει.

είδες και εσύ τις φωτογραφίες με "κοντούρα" , "α2center" κ.ο.κ. σε ζέσταμα της ομάδας που κυκλοφόρησαν στο διαδίκτυο???....!!
marcox
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 21 2008, 13:59 ) *
Το αν ειμαι κατι και το ποιος ειμαι ασε να το πουν αλλοι,
που ασχολουνται χρονια με το αθλημα και με ξερουν.
Οσο για το κομπλεξ που λες, οταν μαθεις τι ακριβως εγινε και τρελαθηκα τοτε
θα μου ζητησεις συγνωμη για τον χαρακτηρισμο.
Επειδη εγω ειμαι αντρας και εχω μεγαλα κακαλα,
οταν ζηταω συγνωμη το κανω επειδη το εννοω και επειδη εκανα λαθος.

Και επειδη ακριβως η κατηγορια ειναι για να κανουμε την πλακα μας,
καλα θα κανουν και καποιοι, πριν ανοιξουν το στοματακι τους
για να βρισουν την μανα του αλλου, να το σκεφτονται λιγο καλυτερα.

Δεν θα ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου, γιατι καταλαβα ποιος εισαι (13)
και δεν εχω κανενα προβλημα με σενα, ουτε και με τους αλλους συμπαιχτες σου βεβαια.

Εγινε οτι εγινε εκεινη την στιγμη κακως και δεν υπαρχει λογος τωρα να το συνεχιζουμε.

ΥΓ. Και μια παρακληση.
Προσεχε λιγο πως βαζεις τους αγκωνες σου στα σκριν, γιατι μπορει να χτυπησεις καποιον.

ok to dexomai giati ti sygnomi sou gi auto kai rotisa alla to poios arxise na vrizei asxima kai aisxra s ena paidi pou den panataei pote itan to 17 kifisias imoun mprosta
anyway paiei tora auto !!! oso gia to scrinaki pou efages an poneses itan epeidi den me eides kai se ksafniase eimai kai ligo varys kai den kouniemai eukola agona pantos den evgala
pantos mou edoses kai mia sfaliara !!! mou eipes oti piges gia bala opote eimaste patsi
ante kali synexeia
mike100
Α ρε ξυλοκοποιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alexny
QUOTE(mike100 @ Dec 22 2008, 19:44 ) *
Α ρε ξυλοκοποιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xaxaxaxaxaxaxaxaxa
streetbc
Μike100 τι περιμενεις....Οποιος επιζησει μεχρι το τελος της σεζον θα ειναι εξαιρετικα τυχερος!!!!Αφου στην κατηγορια αυτη παιζεται το ξυλικι της αρκουδας...τωρα θα το μαθουμε???Απανταχου ξυλοκοποι και ατεχνοι ξυλοφορτωτες που εχετε κατακλυσει την κατηγορια ενωθειτε μπας και φτιαξετε κανενα δικο σας τοπικ!!!!!!!!!!Γιατι για μπασκετ δε σας κοβω...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(marcox @ Dec 22 2008, 19:20 ) *
ok to dexomai giati ti sygnomi sou gi auto kai rotisa alla to poios arxise na vrizei asxima kai aisxra s ena paidi pou den panataei pote itan to 17 kifisias imoun mprosta
anyway paiei tora auto !!! oso gia to scrinaki pou efages an poneses itan epeidi den me eides kai se ksafniase eimai kai ligo varys kai den kouniemai eukola agona pantos den evgala
pantos mou edoses kai mia sfaliara !!! mou eipes oti piges gia bala opote eimaste patsi
ante kali synexeia

Την μπαλα πηγα να χτυπησω εκει, αλλα προλαβες και σουταρες,
πραγματικα δεν το ηθελα.

Δεν αναφερομαι στο σκριν σε μενα, αλλα σε κατι αλλα σκριν.
Δεν εννοω οτι το κανεις επιτηδες, απλα εχε λιγο το νου σου.

Jabar
ΑΧ!!!!!!!!!!!!!!Πως κατάντησε το μπάσκετ.Σφυρίζουν συνεχώς τα πάντα,ακόμα και τα ακουμπήματα.Φτου ξελεφτερία παίζεται,όχι μπάσκετ.Που είναι οι καλές εποχές που λέγανε διεκδίκηση και είμαστε σε ριμπάουντ και έπεφταν κομμένα χέρια.Ρε Τάσο άντε για βόλεϋ που σε πείραξαν οι αγκωνιές.
Σώστε το ματς ΙΡΙΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ.
Ωραία κορδέλα φοράει ο center a2.
Koan
QUOTE(Jabar @ Dec 23 2008, 01:57 ) *
Ωραία κορδέλα φοράει ο center a2.

......?????????????


που να δεις οι υπόλοιποι τι εμφάνιση έχουν .. αφού όπου μας βλεπουν μας έχουν για πρακτορείο μοντελων οχι για ομάδα μπασκετ!!
penetration
QUOTE(Koan @ Dec 22 2008, 17:51 ) *
είδες και εσύ τις φωτογραφίες με "κοντούρα" , "α2center" κ.ο.κ. σε ζέσταμα της ομάδας που κυκλοφόρησαν στο διαδίκτυο???....!!

oxi δεν τις ειδα ακομη αλλα προχτες ηλθε στο καφε που ημουνα και εγινε χαμος στο γυναικειο κομματι του μαγαζιου (στο αντρικο κομματι παλι επεσε πολυ γελιο αλλα δεν καταλαβα γιατι)

παντως μην γινει στην ομαδα αυτο που φοβαμαι, μην μας ζαλισει η κορυφη, μην τη δουμε......
σεμνα και ταπεινα BECAUSE THE FEMALE PAIR HAS THE TAIL BACK (αυτο το εχει πει ο coahK...)

QUOTE(Jabar @ Dec 23 2008, 01:57 ) *
ΑΧ!!!!!!!!!!!!!!Πως κατάντησε το μπάσκετ.Σφυρίζουν συνεχώς τα πάντα,ακόμα και τα ακουμπήματα.Φτου ξελεφτερία παίζεται,όχι μπάσκετ.Που είναι οι καλές εποχές που λέγανε διεκδίκηση και είμαστε σε ριμπάουντ και έπεφταν κομμένα χέρια.Ρε Τάσο άντε για βόλεϋ που σε πείραξαν οι αγκωνιές.
Σώστε το ματς ΙΡΙΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ.
Ωραία κορδέλα φοράει ο center a2.

η κορδελα ειναι μονο ενα απο τα πολλα ΑΞΕΣΟΥΑΡ που πρεπει να διαθετει ενας μεγαλος παιχτουρ και μοντελο που σεβεται τον εαυτο του. Στο σακο του airA2center θα βρεις τα παντα, οπως δυο τρια ζευγαρια ηλιου παντα trendy, ενα ή δυο κοστουμακια για after, αντρικο τσαντακι με 4 μπουκαλια κολωνια, 2 αφτερσειβ, 2 ηλεκτρικες ξυριστικες μηχανες και 1 για τις φαβοριτες, ψαλιδακι νυχιων,μυτης .......δεν συνεχιζω και φυσικα σε ειδικη θηκη ...αμετρητα προφυλακτικα ολων των τυπων και χαπια εμετου ολων των τυπων.....

εχω παει σε πολλα πανηγυρια σε παρα πολλα χωρια σα τους τυπαρες τους διαιτητες μας δεν εχω συναντησει κανεναν .....
μονο στο ποδοσφαιρο ειναι κατι σωστοι τυποι που δεν σφυρανε και αφηνουν το παιχνιδι στους παιχτες....
Koan
QUOTE(penetration @ Dec 23 2008, 11:44 ) *
εχω παει σε πολλα πανηγυρια σε παρα πολλα χωρια σα τους τυπαρες τους διαιτητες μας δεν εχω συναντησει κανεναν .....
μονο στο ποδοσφαιρο ειναι κατι σωστοι τυποι που δεν σφυρανε και αφηνουν το παιχνιδι στους παιχτες....

τα εμαθα και αυτα!!! .. ο coachK.. έχει πει πολλά καλα!! τώρα βεβαια γίνανε δυο οι online k... ετσι????????


Το μονο σιγουρο αξεσουαρ ειναι οι κρεμες... απο θερμαντικες μεχρι προσωπου 4-4 τα μπουκαλακια καθε εβδομαδα εξαντλούνται

Alexny
QUOTE(Koan @ Dec 23 2008, 09:42 ) *
......?????????????


που να δεις οι υπόλοιποι τι εμφάνιση έχουν .. αφού όπου μας βλεπουν μας έχουν για πρακτορείο μοντελων οχι για ομάδα μπασκετ!!

σαν το κολανακι τπτ!!
Koan
QUOTE(Alexny @ Dec 23 2008, 16:24 ) *
σαν το κολανακι τπτ!!

μας έχεις δει??? ελα να μας δεις.. μονο μη φερεις γυναίκα μαζι !!
penetration
QUOTE(Koan @ Dec 23 2008, 15:48 ) *
τα εμαθα και αυτα!!! .. ο coachK.. έχει πει πολλά καλα!! τώρα βεβαια γίνανε δυο οι online k... ετσι????????


Το μονο σιγουρο αξεσουαρ ειναι οι κρεμες... απο θερμαντικες μεχρι προσωπου 4-4 τα μπουκαλακια καθε εβδομαδα εξαντλούνται

Ε ναι και πολλα αλλα που δεν ανεφερα - αρκει να σε που οτι σε ενα εγωανα της προηγουμενης αγωνιστικης περιοδου εκτος εδρασ o airA2center επειδη ο σακος του ηταν υπερβολικα γεματος εφερε το ολολευκο αφτερ κοστουμι του σε θηκη με κρεμαστρα στον ωμο του και το περιεφερε εντος αγωνιστικου χωρου μεχρι το τζαμπολ γιατι και καλα δεν εβρισκε που να το αφησει
(ο c.k ο 2ος ειναι πολυ γατακι ακομη δεν εχει μαθει τα πληκτρα θα αργησει --- στα σλογκαν δε και στα ανεκδοτα δεν υπαρχει ακομη στο χαρτη της Ιριδας, ομως ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΤΟ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ *φρεσκο*)
Koan
QUOTE(penetration @ Dec 23 2008, 16:35 ) *
Ε ναι και πολλα αλλα που δεν ανεφερα - αρκει να σε που οτι σε ενα εγωανα της προηγουμενης αγωνιστικης περιοδου εκτος εδρασ o airA2center επειδη ο σακος του ηταν υπερβολικα γεματος εφερε το ολολευκο αφτερ κοστουμι του σε θηκη με κρεμαστρα στον ωμο του και το περιεφερε εντος αγωνιστικου χωρου μεχρι το τζαμπολ γιατι και καλα δεν εβρισκε που να το αφησει
(ο c.k ο 2ος ειναι πολυ γατακι ακομη δεν εχει μαθει τα πληκτρα θα αργησει --- στα σλογκαν δε και στα ανεκδοτα δεν υπαρχει ακομη στο χαρτη της Ιριδας, ομως ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΤΟ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ *φρεσκο*)

τέλος πάντων τα χριστούγεννα έφθασαν.. οι υποχρεώσεις διακόπησαν και εδώ και καιρό κάποιοι μεγάλοι μπασκετικοί του ασσου έχουν να ποσταρουν νεα και προβλέψεις λόγο της πορείας της ομάδας(??)!! Μόνο τα μεγάλα αθλητικά περιοδικά μας αναφέρουν και χωρίς σχόλια μαζί με τους πρώτους του ομίλου και τη γηπεδική αυθεντία (βια) του ΛΥΚΟΥ .. Εμάς στη Γ ΕΣΚΑ ομως δε μας ενδιαφέρει βέβαια τι λένε οπότε κεφάλια μέσα για προπονήσεις .. καλές γιορτές ...(απόψε και για 3 μερες από την ομάδα της Πετρούπολης εννοείται οτι θα θερήσουμε τα κλαμπ της Αττικής με συνοδείες "θεμάτων" μετά σα καλοί αθλητές θα αρχίσουμε πάλι δουλειά γιατί το καράβι θέλει δουλειά για να πάει !!)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Εμεις εχουμε και αυριο προπονηση και την Παρασκευη.
Πρεπει να κρατησουμε τον ρυθμο μας.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2008, 21:04 ) *
Εμεις εχουμε και αυριο προπονηση και την Παρασκευη.
Πρεπει να κρατησουμε τον ρυθμο μας.

γεια σου λυκο τί κανεις?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Dec 23 2008, 22:06 ) *
γεια σου λυκο τί κανεις?

Ολα καλα.
Περιμενω να δω την αποφαση για την τιμωρια μου.
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2008, 21:19 ) *
Ολα καλα.
Περιμενω να δω την αποφαση για την τιμωρια μου.

μονο στην ελλα δα γινονται αυτα

περα απο τη πλακα εχει καταντησει κοροιδια αν τιμωρησουν εσενα ειναι να το κοβουμε ολοι μας

γιορτες τωρα ο JABAR prepei να κανονισει κατι σε εξοδο αφου ειμαστε αραχτοι φιλακια
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2008, 21:19 ) *
Ολα καλα.
Περιμενω να δω την αποφαση για την τιμωρια μου.

Ο Λύκος είναι Κύριος το Κ κεφαλαίο .Ο διαιτητής είπε ότι ο Λύκος του ζήτησε να τα ρίξει όλα επάνω του.

ΑΡΘΡΟ 61 - ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ
Σε αθλητή που αγωνίζεται υπέρμετρα, σκληρά και επικίνδυνα κατά τη διάρκεια αγώνα, επιβάλλεται η ποινή αποκλεισμού του από τον αγώνα αυτό, με απόφαση των διαιτητών (περίπτωση ντισκαλιφιέ).
ΑΡΘΡΟ 62 - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΜΙΑΣ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Ανάρμοστη συμπεριφορά.
1. Σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον αγώνα από τον διαιτητή, συνεπεία ανάρμοστης συμπεριφοράς προς το πρόσωπο του διαιτητή, κριτή ή άλλου παράγοντα του αγώνα, αθλητή της ομάδας του ή της αντίπαλης ή θεατή, επιβάλλεται ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας.
• Η ανάρμοστη συμπεριφορά συνίσταται, ιδιαίτερα, σε περιπτώσεις απειλής, ειρωνικών σχολίων σε βάρος των διαιτητών, επιδεικτικού λακτίσματος της μπάλας προς παράγοντα του αγώνα και, γενικά, συμπεριφοράς που δεν αρμόζει σε αθλητή.
2. Η αυτή ποινή επιβάλλεται και σε αθλητή, που εγκαταλείπει τον αγωνιστικό χώρο, μετά την έναρξη του αγώνα, χωρίς την άδεια του διαιτητή.
ΑΡΘΡΟ 63 - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
Η ποινή αυτή επιβάλλεται στις περιπτώσεις:
1. Υβριστικής συμπεριφοράς.
Σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον διαιτητή του αγώνα, συνεπεία της υβριστικής του συμπεριφοράς προς αντίπαλο, συναθλητή του, θεατή ή άλλο παράγοντα του αγώνα.
• Η υβριστική συμπεριφορά συνίσταται, ιδιαίτερα, σε περιπτώσεις άσεμνων και προσβλητικών εκφράσεων, απρεπών χειρονομιών, φτυσίματος.
2. Απόπειρας βιαιοπραγίας
Σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον διαιτητή του αγώνα, επειδή αποπειράθηκε να βιαιοπραγήσει κατά των παραπάνω προσώπων.
• Απόπειρας βιαιοπραγίας θεωρείται κάθε ενέργεια που έχει άμεσο σκοπό την κακοποίηση των προαναφερομένων προσώπων.
ΑΡΘΡΟ 64 - ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΤΡΙΩΝ (3) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
Βάναυση συμπεριφορά
Η ποινή αυτή επιβάλλεται σε αθλητή που αποβλήθηκε από τον αγώνα, συνεπεία βάναυσης συμπεριφοράς του προς συναθλητή, αντίπαλό του ή θεατή.
• Η βάναυση συμπεριφορά συνίσταται σε περιπτώσεις, που η σκόπιμη δυναμική ενέργεια του αθλητή, που εκδηλώνεται με κτυπήματα χεριών και ποδιών, έχει σαν αποτέλεσμα τη κακοποίηση των αναφερομένων προσώπων.
Ξεκάθαρα η περίπτωσή μας είναι μία δυναμική ενέργεια ένα απλό ντισκαλιφιέ
Koan
QUOTE(Jabar @ Dec 23 2008, 22:25 ) *
Ξεκάθαρα η περίπτωσή μας είναι μία δυναμική ενέργεια ένα απλό ντισκαλιφιέ
Ξεκάθαρα όμως!!!!!................................ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Dec 24 2008, 03:31 ) *
Ξεκάθαρα όμως!!!!!................................ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Για την περιπτωση εξοστρακισμου τι προβλεπει ο ΚΑΠ???
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.