Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
dominik
QUOTE(Mitsaras7 @ Feb 14 2009, 01:45 ) *
Αν καποιος ξερει ας ενημερωσει για τον νεο τραυματισμο του παιδιου της Παλληνης-παλι γονατο πρεπει ναναι-...

καλημερα φιλε μητσαρα.το παλικαρι,ευτυχως,δεν επαθε κατι σοβαρο αλλα σε λιγο ολη η ομαδα θα χει ψυχολογικα προβληματα..δεν ξερω αμα προσεξες αντιδραση παγκου κ εξεδρας μολις εγινε το σκηνικο,αυτο τα λεει ολα..
στα του αγωνα η αχαρνης νικησε δικαια γι 15 ποντους.
χαρακτηρηστικα του αγωνα:
οι παικτες των αχαρνων που με τα φωτα της μεγαλης των πλαβι σχολη μπουμπουνησαν πολλα τριποντα[και εβαλαν πολλα!]
και η υπερπροσπαθεια που καταβαλουν οι μικροι της ομαδας ν ανταποκριθουν στις απαιτησεις του αγωνα!
να στε καλα bball.gif
penetration
ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥ ΤΡΕΝΟΚΑΡΑΒΟΥ:

Ως φιλαθλος της ομαδας απο την αρχη του πρωταθληματος, τοτε που η ομαδα εκανε δυο ηττες, με στοχο να υπαρχει κινητρο και ενδιαφερον στη συνεχεια, ειχα μιλησει για τη πορεια και την ανετη ανοδο-επανοδο της ομαδας στην κατηγορια της. Τωρα ομως βλεπω οτι το πραγμα αρχιζει να χανει το ενδιαφερον του και κατι πρεπει να γινει.

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΤΟΝΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΘΕΑΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.

ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΦΑΒΗΤΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΩΡΑ:

1.FAST BREAKS
2.ALLEY POS TIS LENE PASSES
3. DUNKS
4. BUZZER BEATERS
5. ΤΡΙΓΩΝΑΚΙΑ
6. ΤΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ
8.ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ΜΠΑΛΛΑ
9.4 ΣΕΝΤΕΡΦΟΡ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΚ
10.ΚΕΦΑΛΙΕΣ ΨΑΡΑΚΙΑ
11. ΑΝΑΠΟΔΑ ΨΑΛΙΔΑΚΙΑ
12.ΦΑΟΥΛΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ 30 ΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΓΑΜΑ
13.ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΡΦΙΑ
14.ΠΝΙΞΤΕ ΤΟ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ
15.COAST TO COAST TOUCHDOWNS
KAI OTI ALLO ESIS EHETE STO MIALO SAS.

Ο ΣΤΟΧΟΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ:

Θ Ε Α Μ Α ! ! !
Mitsaras7
QUOTE(dominik @ Feb 14 2009, 08:27 ) *
καλημερα φιλε μητσαρα.το παλικαρι,ευτυχως,δεν επαθε κατι σοβαρο αλλα σε λιγο ολη η ομαδα θα χει ψυχολογικα προβληματα..δεν ξερω αμα προσεξες αντιδραση παγκου κ εξεδρας μολις εγινε το σκηνικο,αυτο τα λεει ολα..
στα του αγωνα η αχαρνης νικησε δικαια γι 15 ποντους.
χαρακτηρηστικα του αγωνα:
οι παικτες των αχαρνων που με τα φωτα της μεγαλης των πλαβι σχολη μπουμπουνησαν πολλα τριποντα[και εβαλαν πολλα!]
και η υπερπροσπαθεια που καταβαλουν οι μικροι της ομαδας ν ανταποκριθουν στις απαιτησεις του αγωνα!
να στε καλα bball.gif

Το προσεξα πως κανατε κ λογικο...Ειδα οτι κολλησε το γονατο κατω κ απο μεσα μου εκανα συνηρμους...Υγεια ευχομαι,το αποτελεσμα ερχεται σε 2η μοιρα μπροστα στην υγεια παιδια!...
#13.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 14 2009, 01:26 ) *
Ηττα με 69-49 σημερα για εμας.



Και πολύ εύκολα δυστυχώς...Μια κλάση ανώτερος ο ΟΦΗ δε δυσκολεύτηκε σε κανένα σημείο. Δουλεμένη ομάδα και μπασκετική με καλή ισορροπία ανάμεσα σε κοντούς-ψηλούς.

Η Κηφισιά για άλλο ένα ντέρμπι δεν μπόρεσε να διεκδικήσει.

Πολύ θα ήθελα να μάθω γιατί ο Λύκος δεν έπαιξε καθόλου στο β' ημίχρονο, σε ένα ματς όπου ο Μπιλάλης έκανε τις αλλαγές τη μία πίσω από την άλλη, χωρίς να μπορώ να καταλάβω που αποσκοπούσε η καθεμιά. Ενα τρελό και ακατάπαυστο rotation...
Αρκεί να πω ότι ο Τσεπέλης, που χθες ήταν η μοναδική απειλή για τον ΟΦΗ, τουλάχιστον 3 φορές αμέσως μετά από εύστοχο τρίποντο πήρε την άγουσα για τον πάγκο...
Alexny
QUOTE(nikefalin @ Feb 14 2009, 00:52 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΟΥΦΑ 67 -57

Η ποιότητα του ΓΣ στάθηκε αρκετή απέναντι στη μαχητικότητα της Τούφας/

σχετικα ευκολα..κερδιζαμε μεχρι κ 19ποντους. χαμηλης ποιοτητας ματσ, αλλα οι συνθηκες δεν επετρεπαν κτ καλυτερο!
καλη συνεχεια
Koan
Λοιπόν Περισσός - Ίρις 61-69 ... το σκορ είχε εναλαγές μόνο για τη διαφορά πόντων δηλαδή είμασταν απο 4 έως 10 πόντους μπροστά σε όλο το παιχνίδι ενω είχαμε χάσει για 5. Μόλις μια φορά προσπέρασε στο καλαθι ο Περισσός αλλα αμέσως ξανά εμείς μπροστά... Σίγουρα σημαντική νίκη και πέρα από το χιουμοριστικο ποστ μου πιο πάνω ήτανε ένα Ντέρμπυ με τα όλα του και όποιος το είδε ευχαριστήθηκε μπάσκετ.

Ένα μεγάλο μπράβο στους οπαδούς και των δυο για το ωραίο κλίμα! Το γήπεδο είναι ένα μικρό παλατάκι φτηστό με το δικό μας αλλά με παρκέ (μακάρι να γίνει και το δικό μας έτσι) , ίσως οι γηπεδούχοι μπορούσανε να το εκμεταλευτούνε περισσότερο αφού από κερκίδα ίσως λίγο υστερούνε ...

Δίκαιη νίκη μας , αλλά ακολουθούνε 2 δύσκολα παιχνίδια με ομάδες που είναι κοντά μας βαθμολογικά (Πορτο Ράφτη , ΟΦΗ) σε τρία ματς και τα δύο στην έδρα μας.
Alexny
QUOTE(Koan @ Feb 14 2009, 21:55 ) *
Λοιπόν Περισσός - Ίρις 61-69 ... το σκορ είχε εναλαγές μόνο για τη διαφορά πόντων δηλαδή είμασταν απο 4 έως 10 πόντους μπροστά σε όλο το παιχνίδι ενω είχαμε χάσει για 5. Μόλις μια φορά προσπέρασε στο καλαθι ο Περισσός αλλα αμέσως ξανά εμείς μπροστά... Σίγουρα σημαντική νίκη και πέρα από το χιουμοριστικο ποστ μου πιο πάνω ήτανε ένα Ντέρμπυ με τα όλα του και όποιος το είδε ευχαριστήθηκε μπάσκετ.

Ένα μεγάλο μπράβο στους οπαδούς και των δυο για το ωραίο κλίμα! Το γήπεδο είναι ένα μικρό παλατάκι φτηστό με το δικό μας αλλά με παρκέ (μακάρι να γίνει και το δικό μας έτσι) , ίσως οι γηπεδούχοι μπορούσανε να το εκμεταλευτούνε περισσότερο αφού από κερκίδα ίσως λίγο υστερούνε ...

Δίκαιη νίκη μας , αλλά ακολουθούνε 2 δύσκολα παιχνίδια με ομάδες που είναι κοντά μας βαθμολογικά (Πορτο Ράφτη , ΟΦΗ) σε τρία ματς και τα δύο στην έδρα μας.

Αν το καθαριζαν κ λιγο θα ταν καλυτερο,εμεις οταν παιξαμε αλλου παταγαμε αλλου βρισκομασταν!!κ δε το λεω μονο για του Περισσου κ μας ετσι ειναι πολλες φορες.. Εσεις μπορει να μην εχετε παρκε αλλα ο κυριος εκει περα το διατηρει σε πολυ καλη κατασταση!
Koan
QUOTE(Alexny @ Feb 14 2009, 22:09 ) *
Αν το καθαριζαν κ λιγο θα ταν καλυτερο,εμεις οταν παιξαμε αλλου παταγαμε αλλου βρισκομασταν!!κ δε το λεω μονο για του Περισσου κ μας ετσι ειναι πολλες φορες.. Εσεις μπορει να μην εχετε παρκε αλλα ο κυριος εκει περα το διατηρει σε πολυ καλη κατασταση!

η αλήθεια είναι ότι είναι άρχοντας ο διαχειριστής!

Για το παρκε στο γηπεδο του Περισσου δε το παρατήρησα (λογω "τεχνικών" προβληματων!!.......), δεν έχω άποψη απλά αν μπουνε και παρκε παντού αλλάζει το πραμα ακόμα και αν ειναι βρώμικα (που αν μπουνε σιγα μη μενουνε βρωμικα..)...

Καλη συνέχεια ακόμα και αν παίξουμε σε ανοιχτό..
peter
QUOTE(#13. @ Feb 14 2009, 16:36 ) *
Και πολύ εύκολα δυστυχώς...Μια κλάση ανώτερος ο ΟΦΗ δε δυσκολεύτηκε σε κανένα σημείο. Δουλεμένη ομάδα και μπασκετική με καλή ισορροπία ανάμεσα σε κοντούς-ψηλούς.

Η Κηφισιά για άλλο ένα ντέρμπι δεν μπόρεσε να διεκδικήσει.

Πολύ θα ήθελα να μάθω γιατί ο Λύκος δεν έπαιξε καθόλου στο β' ημίχρονο, σε ένα ματς όπου ο Μπιλάλης έκανε τις αλλαγές τη μία πίσω από την άλλη, χωρίς να μπορώ να καταλάβω που αποσκοπούσε η καθεμιά. Ενα τρελό και ακατάπαυστο rotation...
Αρκεί να πω ότι ο Τσεπέλης, που χθες ήταν η μοναδική απειλή για τον ΟΦΗ, τουλάχιστον 3 φορές αμέσως μετά από εύστοχο τρίποντο πήρε την άγουσα για τον πάγκο...



Χωρίς να ξέρω πραγματά και καταστάσεις θέλω να κάνω απλά μια ερώτηση.....Έχετε σκεφτει μήπως η ομάδα δεν θέλει να ανέβει...δεν θέλει ρε παιδί μου να πάει στη β μη έχοντας ενα σταθερό κορμό????Απο όσο ξέρω είστε μια καινούργια ομάδα που φτιάχτηκε φέτος το καλοκαίρι μέσα απο 40,400 κύματα....Μήπως???Μήπως στο επόμρνο πρωτάθλημα θα είστε πιο δυνατοί????Κράτα το αυτό,απλά σαν σκέψη...

Υ.Γ. Λυκάκο μου ποιός σε στενα χώρησε??Τη δευτέρα να σαι στο γήπεδο,έχει φιλικό.... smiley.gif
dominik
QUOTE(Alexny @ Feb 14 2009, 22:09 ) *
Αν το καθαριζαν κ λιγο θα ταν καλυτερο,εμεις οταν παιξαμε αλλου παταγαμε αλλου βρισκομασταν!!κ δε το λεω μονο για του Περισσου κ μας ετσι ειναι πολλες φορες.. Εσεις μπορει να μην εχετε παρκε αλλα ο κυριος εκει περα το διατηρει σε πολυ καλη κατασταση!

το οτι στην παλληνη εχουμε παθει ενα χιαστο στο περισσο,εναν δευτερο στη νεα μακρη, εναν μηνισκο στη ροδοπολη και στις 3 περιπτωσεις 'κολλησε' το ποδι στο παρκε αποδεικνυει την κακη κατασταση των γηπεδων στη κατηγορια αυτη shot.gif
EAST END
QUOTE(ts_10 @ Feb 14 2009, 00:33 ) *
Για περιγραφη του αγωνα θα πω απλα οτι τα παιδια των Μελισσιων πρεπει να δυσκολευτηκαν πολυ πιο πολυ να χωνεψουν τα σουβλακια που εφαγαν μετα τον αγωνα, παρα απο τη Ροδοπολη που αντιμετωπισανε σημερα..Ενας υγιεινος περιπατος που ηταν παιχνιδι μονο για 15 λεπτα..Κριμα γιατι θελαμε να τους δωσουμε ενα πιο καλο αγωνα..

ΥΓ.Πολυ ωραια ομαδα τα Μελισσια και καλα προπονημενη...

Κρίμα για τον g-80...!!!χεχεχεχεχε...!!!!
tas13
Περισσος - Ιρις 61 - 69

Με μια λεξη θα χαρακτηρισω την εικονα της ομαδας μου.. Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η.. Δυστυχως δε καταφεραμε σχεδον καθολου να μπουμε στο παιχνιδι αν και σε δυο-τρεις στιγμες θα μπορουσαμε να κλεψουμε το παιχνιδι..Θα επροκειτο βεβαια για μεγαλη ληστεια με τετοια εμφανιση να κερδισουμε..Καλυτερη σε γενικες γραμμες η Ιρις που εκμεταλλευτηκε την τραγικη μας κατασταση και μας κερδισε..Οταν σε ενα εντος εδρας παιχνιδι χανουμε γυρω στις 14 βολες ,5-6 προσπαθειες κατω απο το καλαθι και γυρω στα 12 ελευθερα τριποντα και η αντιπαλος σου εκτος εδρας βαζει 12 τριποντα τοτε θα χασεις..Πιο πολυ μας πειραξε που χασαμε και τη διαφορα παρα η ηττα..Εξαλλου ειναι μια ηττα σε ντερμπι και με τις δυο εκτος εδρας νικες σε Ιρις και Μελισσια δε τρεχει και τιποτα..Μου φενεται οτι ειμαστε ακομα πρωτοι σε πενταπλη ισοβαθμια (αν ειναι δυνατον πεντε ομαδες και ακομα παλευουν)..Τωρα εκτος εδρας παιχνιδι με το Χαλανδρι, αλλο ενα ντερμπακι που παντως και αυτο να χασουμε πιο πολυ θα μας κανει κακο ψυχολογικα παρα βαθμολογικα καθως στη συνεχεια εχουμε πολυ καλο προγραμμα και θα εχουμε την ευκαιρια να ρεφαρουμε..Δυσκολη συνεχεια για ολους και μεχρι το τελος θα δουμε πολλα..Να ειστε καλα..
mike100
QUOTE(tas13 @ Feb 15 2009, 14:18 ) *
Περισσος - Ιρις 61 - 69

Με μια λεξη θα χαρακτηρισω την εικονα της ομαδας μου.. Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η.. Δυστυχως δε καταφεραμε σχεδον καθολου να μπουμε στο παιχνιδι αν και σε δυο-τρεις στιγμες θα μπορουσαμε να κλεψουμε το παιχνιδι..Θα επροκειτο βεβαια για μεγαλη ληστεια με τετοια εμφανιση να κερδισουμε..Καλυτερη σε γενικες γραμμες η Ιρις που εκμεταλλευτηκε την τραγικη μας κατασταση και μας κερδισε..Οταν σε ενα εντος εδρας παιχνιδι χανουμε γυρω στις 14 βολες ,5-6 προσπαθειες κατω απο το καλαθι και γυρω στα 12 ελευθερα τριποντα και η αντιπαλος σου εκτος εδρας βαζει 12 τριποντα τοτε θα χασεις..Πιο πολυ μας πειραξε που χασαμε και τη διαφορα παρα η ηττα..Εξαλλου ειναι μια ηττα σε ντερμπι και με τις δυο εκτος εδρας νικες σε Ιρις και Μελισσια δε τρεχει και τιποτα..Μου φενεται οτι ειμαστε ακομα πρωτοι σε πενταπλη ισοβαθμια (αν ειναι δυνατον πεντε ομαδες και ακομα παλευουν)..Τωρα εκτος εδρας παιχνιδι με το Χαλανδρι, αλλο ενα ντερμπακι που παντως και αυτο να χασουμε πιο πολυ θα μας κανει κακο ψυχολογικα παρα βαθμολογικα καθως στη συνεχεια εχουμε πολυ καλο προγραμμα και θα εχουμε την ευκαιρια να ρεφαρουμε..Δυσκολη συνεχεια για ολους και μεχρι το τελος θα δουμε πολλα..Να ειστε καλα..
καλα αν ειναι τα πραγματα οπως τα λες θα επρεπε να ειχατε χασει 30 ποντους..!
tas13
QUOTE(mike100 @ Feb 15 2009, 14:40 ) *
καλα αν ειναι τα πραγματα οπως τα λες θα επρεπε να ειχατε χασει 30 ποντους..!


Θα μπορουσαμε να ειχαμε χασει και 30 γιατι οχι..Με αυτα τα ποσοστα..Γι' αυτο λεω οτι οπως πηγε το παιχνιδι παρα τη τραγικη μας αποδοση θα μπορουσαμε να κλεψουμε το παιχνιδι..Ετσι ειναι το μπασκετ ομως..
#13.
QUOTE(peter @ Feb 15 2009, 11:50 ) *
Χωρίς να ξέρω πραγματά και καταστάσεις θέλω να κάνω απλά μια ερώτηση.....Έχετε σκεφτει μήπως η ομάδα δεν θέλει να ανέβει...δεν θέλει ρε παιδί μου να πάει στη β μη έχοντας ενα σταθερό κορμό????Απο όσο ξέρω είστε μια καινούργια ομάδα που φτιάχτηκε φέτος το καλοκαίρι μέσα απο 40,400 κύματα....Μήπως???Μήπως στο επόμρνο πρωτάθλημα θα είστε πιο δυνατοί????Κράτα το αυτό,απλά σαν σκέψη...

Υ.Γ. Λυκάκο μου ποιός σε στενα χώρησε??Τη δευτέρα να σαι στο γήπεδο,έχει φιλικό.... smiley.gif


Είμαι περσινός παίκτης της ομάδας, από φέτος έχω σταματήσει, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γι 'αυτό. Έχει βάση πάντως αυτό που λες καθώς η ομάδα προσπαθεί να προωθήσει τους πιτσιρικάδες και δεν έχει πέραν αυτού κάτι σταθερό πλην Λύκου-Τσεπέλη-Συνοδινού. Και απ' ότι έχω δει φέτος θα περίμενα οι μικροί να έχουν βελτιωθεί περισσότερο...μην ξεχνάς ότι πέρσι ρίχτηκαν στη φωτιά με το μαχαίρι στο λαιμό και τα κατάφεραν πολύ καλά. Φέτος δεν βλέπω την πρόοδο που θα περίμενε κανένας...
Lastixoman
Τελικά η Δάφνη δεν πεταξε λευκή πετσέτα. Μπορεί η πετσέτα να είναι μπέζ ή τίποτα άλλο ανοιχτό χρώμα αλλά όχι λευκή. Σιγά σιγά θα ξεπεράσουμε τις δυσκολίες και πάλι προς την δόξα θα τραβα.........
Koan
QUOTE(Lastixoman @ Feb 16 2009, 09:29 ) *
Τελικά η Δάφνη δεν πεταξε λευκή πετσέτα. Μπορεί η πετσέτα να είναι μπέζ ή τίποτα άλλο ανοιχτό χρώμα αλλά όχι λευκή. Σιγά σιγά θα ξεπεράσουμε τις δυσκολίες και πάλι προς την δόξα θα τραβα.........

το 4ο ή 5ο ??.. 7/7 μου για φέτος καποια στιγμη θα τα μετρησω μην λεω ανακρίβειες...

και για αλλη μια φορά ενδέχεται να είμαι μόνος μου .. αντε με αλλον 1??? ... τριποντερ περιμένουμε αν θες βοήθεια στειλε μου!
LA BOMBITA
Παλληνη -Αχαρνης 60-76
Δεν εχω πολλα να πω για το παιχνιδι αλλωστε οποιος εβλεπε την εικονα μας στο ζεσταμα του παιχνιδιου θα ηταν σε θεση να βγαλει συμπερασμα για την ροη του παιχνιδιου πριν καν αυτο αρχισει.Σε γενικες γραμμες ξεκινησαμε καλα στην 1 περιοδο αλλα στην 2 βγηκαμε εντελως εκτος ρυθμου και εκει μας εφυγε το παιχνιδι.Αν και στο 3 δεκαλεπτο παιξαμε καλα στην αμυνα
στην επιθεση δεν ειχαμε σωστες επιλογες και ετσι δεν μπορεσαμε να πλησιασουμε ποτε στο σκορ.Οσο για το παληκαρακι που χτυπησε μαλλων μηνισκακι μυριζομαι που σημαινει κανα 20ημερο εκτος αλλα αυτα φετος εχουν καταντισει ρουτινα για μας.Αν στο επομενο παιχνιδι μας δεν τραυματιστει καποιος απο την ομαδα θα βγω να σας το πω να το γιορτασουμε παρεα smiley.gif
Α2 CENTER
ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΙΡΙΣ 61 - 69

Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΤΡΕΙΑ...!!

Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ.
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΟΥΣ ΜΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ...!
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΡΙΤΕΣ, ΜΑΣ ΤΡΕΦΕΙ Η ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ. ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΜΑΣ (ΚΑΒ.......!!) ΠΩΡΩΝΕΤΕ!!!!
ΣΑΣ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ 60% ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ.

ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...
trifyllo
Παρασκευη βραδυ κι εγω λοιπον, αντι για να κατσω να δω Νικολουλη, ειπα να ανηφορισω προς το κλειστο του Ηρακλειου για να δω μια παλια μου αγαπημενη...την Κηφισια...
Τελικα νομισα πως οντως εκατσα να δω Νικολουλη, αφου η ομαδα μου ηταν ενα φαντασμα, και οι παιχτες της εξαφανισμενοι...

Που ηταν ο τρελο-Τσεπελης με τις 15ρες, τις 20ρες, τις 30ρες κτλ, που πεταγε τα τριποντα σαν χαρτοπολεμο, εκανε 5-6 κλεψιματα ανα ματς, επαιζε και καμια αμυνα αμα το θυμοταν και δεν βαριοταν και τραβαγε 2 και 3 αμυντικους επανω του σε σχεδον 40 λεπτα????
Που ηταν ο γερο-Λυκος, με τις πασες-τρυπες του που περναγαν απο 5 ατομα και την γραμματεια μαζι, με τους 8-15 ποντους του, αντε και καμια 25αρα σε τιποτα κουλους, αλλους 8-10 που εφτιαχνε στους αλλους, με τις προσωπικες ενεργειες και τις "απομονωσεις" του????
Που ηταν το πολυεργαλειο Συνοδινος, με τους 8-15, ποντους του, αντε και καμια 25αρα σε τιποτα κουλους, αλλους 10-15 που εφτιαχνε σε Τσεπελη, που εξαφανιζε στην αμυνα τον προσωπικο του αντιπαλο και βοηθουσε και ολους τους αλλους σε αμυνα, ριμπαουντ, οργανωση και ψυχολογια για 40 λεπτα?

Ευτυχως δεν χρειαστηκε να παρω την Νικολουλη, γιατι τους βρηκα...ηταν στον παγκο...
Κριμα που η περσινη ενθουσιωδης και δυναμικη Κηφισια του περσινου β' γυρου (του α΄δεν ηταν τιποτα απο αυτα) μοιαζει ευνουχισμενη και ξεχαρβαλωμενη...

Ατολμια(!), κανενας προσανατολισμος στο παιχνιδι, ανουσια πραγματα και σιγουρα για αυτο δεν φταινε οι εμπειροι παιχτες που ανεφερα, ουτε οι υπολοιποι...

Οπως ανεφερε και ο Βαιος (ο οποιος ψιλοπαχυνε ή μου φαινεται?), οποιος επαιρνε προσωπικη προσπαθεια αραζε στον παγκο...μπρος γκρεμος και πισω ρεμα δηλαδη...ειναι κατορθωμα που εβαλαν 49 ποντους...ο Λυκος δε, επρεπε να ειχε φερει και κανα φαγητο...

Καλο το rotation, αλλα οταν γινεται σε κυκλους του 1 λεπτου, δεν λεγεται rotation, αλλα ξεχαρβαλωμα.Και η χρησιμοτητα του ειναι να μην κουραζονται πολυ οι βασικοι (οποιοι ειναι αυτοι τελοσπαντων), οχι να ξεκουραζονται στον παγκο για να κουραζονται οι αναπληρωματικοι.

Τι να πω, ελπιζω ολα αυτα να ειναι ενα μερος ενος σατανικου πολυ καλα οργανωμενου σχεδιου (λεμε και καμια μαλ@#$ια να περασει η ωρα).
EAST END
QUOTE(tas13 @ Feb 15 2009, 14:18 ) *
Περισσος - Ιρις 61 - 69

Με μια λεξη θα χαρακτηρισω την εικονα της ομαδας μου.. Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η.. Δυστυχως δε καταφεραμε σχεδον καθολου να μπουμε στο παιχνιδι αν και σε δυο-τρεις στιγμες θα μπορουσαμε να κλεψουμε το παιχνιδι..Θα επροκειτο βεβαια για μεγαλη ληστεια με τετοια εμφανιση να κερδισουμε..Καλυτερη σε γενικες γραμμες η Ιρις που εκμεταλλευτηκε την τραγικη μας κατασταση και μας κερδισε..Οταν σε ενα εντος εδρας παιχνιδι χανουμε γυρω στις 14 βολες ,5-6 προσπαθειες κατω απο το καλαθι και γυρω στα 12 ελευθερα τριποντα και η αντιπαλος σου εκτος εδρας βαζει 12 τριποντα τοτε θα χασεις..Πιο πολυ μας πειραξε που χασαμε και τη διαφορα παρα η ηττα..Εξαλλου ειναι μια ηττα σε ντερμπι και με τις δυο εκτος εδρας νικες σε Ιρις και Μελισσια δε τρεχει και τιποτα..Μου φενεται οτι ειμαστε ακομα πρωτοι σε πενταπλη ισοβαθμια (αν ειναι δυνατον πεντε ομαδες και ακομα παλευουν)..Τωρα εκτος εδρας παιχνιδι με το Χαλανδρι, αλλο ενα ντερμπακι που παντως και αυτο να χασουμε πιο πολυ θα μας κανει κακο ψυχολογικα παρα βαθμολογικα καθως στη συνεχεια εχουμε πολυ καλο προγραμμα και θα εχουμε την ευκαιρια να ρεφαρουμε..Δυσκολη συνεχεια για ολους και μεχρι το τελος θα δουμε πολλα..Να ειστε καλα..

Επειδή μία ήττα φέρνει γκρίνιες απλά αναφέρω ότι χθές απολύθηκε ο προπονητής του Περισσού ,και με άσχημο τρόπο, και πλέον νέος προπονητής ανέλαβε ο Σωτηρίου περσυνός προπονητής των Μελισσίων και φετινός μέχρι μία εβδομάδα πρίν την αρχή του πρωταθλήματος όπου παραιτήθηκε μόνος του!!!Καλή επιτυχία στα νέα καθήκοντα του!Ελπίζω να μήν έχει και αυτός την τύχη του προηγούμενου (νύχτα,δηλ)!!!!
tas13
QUOTE(EAST END @ Feb 17 2009, 19:18 ) *
Επειδή μία ήττα φέρνει γκρίνιες απλά αναφέρω ότι χθές απολύθηκε ο προπονητής του Περισσού ,και με άσχημο τρόπο, και πλέον νέος προπονητής ανέλαβε ο Σωτηρίου περσυνός προπονητής των Μελισσίων και φετινός μέχρι μία εβδομάδα πρίν την αρχή του πρωταθλήματος όπου παραιτήθηκε μόνος του!!!Καλή επιτυχία στα νέα καθήκοντα του!Ελπίζω να μήν έχει και αυτός την τύχη του προηγούμενου (νύχτα,δηλ)!!!!


Εσυ ξερεις πιο πολλα και απο εμας που παιζουμε στην ομαδα..Μηπως ξερεις και τι ωρα απολυθηκε το βραδυ;;Μηπως ξερεις και ποιος ειναι ο ασχημος τροπος που λες ή το λες για να το πεις;;Για πες και καμια πληροφορια για τον Σωτηριου, καλος ειναι;;
Jabar
Tελικά Τάσο τι συμβαίνει?Θα κατέβεις στον αγώνα να έρθουμε να κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 17 2009, 21:52 ) *
Tελικά Τάσο τι συμβαίνει?Θα κατέβεις στον αγώνα να έρθουμε να κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας?

Λυκος τελος για φετος.

Του χρονου παλι σε αλλο καναλι.
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 18 2009, 01:10 ) *
Λυκος τελος για φετος.

Του χρονου παλι σε αλλο καναλι.

Μου φαινεται ο Τσοκος καραδωκει για την υπογραφη σου...χεχεχε...Ψυχραιμια παιδες...Σε ολους αναφερομαι...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Feb 18 2009, 02:48 ) *
Μου φαινεται ο Τσοκος καραδωκει για την υπογραφη σου...χεχεχε...Ψυχραιμια παιδες...Σε ολους αναφερομαι...

Ειμαι πολυ ακριβος πλεον.
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 18 2009, 01:49 ) *
Ειμαι πολυ ακριβος πλεον.

Σαν το παλιο καλο κρασι δλδ η' καλυτερα σαν τον Τζολε,οσο μεγαλωνει-μεγαλωνει η αξια του ε...Ψυχραιμιιιαααααα....
nairepao
Το τρενο του Λυκου σταματαει για μερικους μηνες, λογω κατασκευης νεων στασεων και σταθμων. Του χρονου βεβαια θα ειναι 35...μεχρι τοτε θα προπονει το δεξι του χερι ξεφυλλιζοντας την "1-Χ-2" στο προποτζιδικο του Ζοαννου στην Κηφισια
nairepao
QUOTE(Mitsaras7 @ Feb 18 2009, 02:10 ) *
Σαν το παλιο καλο κρασι

Ο Τασος εχει γινει ξυδι πλεον...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Feb 18 2009, 11:55 ) *
Το τρενο του Λυκου σταματαει για μερικους μηνες, λογω κατασκευης νεων στασεων και σταθμων. Του χρονου βεβαια θα ειναι 35...μεχρι τοτε θα προπονει το δεξι του χερι ξεφυλλιζοντας την "1-Χ-2" στο προποτζιδικο του Ζοαννου στην Κηφισια

Εσυ μην ανοιγεσαι πολυ, γιατι κι εσενα για εκει σε βλεπω.
nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 18 2009, 11:55 ) *
Εσυ μην ανοιγεσαι πολυ, γιατι κι εσενα για εκει σε βλεπω.

εχω παρει τα μετρα μου και μετα το δικο σου γεγονος θορυβηθηκα και ηδη εβγαλα καρτα για να παιζω στο ιντερνετ...
dragan #12#
Δυστυχώς η ατυχία χτύπησε και την ομάδα μου. Εχθες χάσαμε για 6 εβδομάδες τουλάχιστον το βασικό μας 5αρι και βασικό μας επιθετικό όπλο. Οπότε μοιραία αλλάζουνε και οι όποιες βλέψεις μας για μια θέση μέσα στην πρώτη 4αδα. Αλλά έτσι είναι το πρέπει να έχεις και λίγο τύχη. Αλλά πάνω απο όλα η υγέια.... εύχομαι περαστικά στον φίλο και κουμπάρο μου.
ts_10
QUOTE(dragan #12# @ Feb 19 2009, 10:57 ) *
Δυστυχώς η ατυχία χτύπησε και την ομάδα μου. Εχθες χάσαμε για 6 εβδομάδες τουλάχιστον το βασικό μας 5αρι και βασικό μας επιθετικό όπλο. Οπότε μοιραία αλλάζουνε και οι όποιες βλέψεις μας για μια θέση μέσα στην πρώτη 4αδα. Αλλά έτσι είναι το πρέπει να έχεις και λίγο τύχη. Αλλά πάνω απο όλα η υγέια.... εύχομαι περαστικά στον φίλο και κουμπάρο μου.



Πολλοι τραυματισμοι τελευταια ρε παιδια..τι γινεται??Κριμα για το παιδι,ειναι και παιχταρας(οχι οτι εχει σημασια αυτο)...Περαστικα και ελπιζω να μην εχουμε αλλους αυριο...ελεος πια..
dragan #12#
QUOTE(ts_10 @ Feb 19 2009, 11:46 ) *
Πολλοι τραυματισμοι τελευταια ρε παιδια..τι γινεται??Κριμα για το παιδι,ειναι και παιχταρας(οχι οτι εχει σημασια αυτο)...Περαστικα και ελπιζω να μην εχουμε αλλους αυριο...ελεος πια..

Το παρήγορω αν θες, αν μπορούμε να το πούμε είναι πως έγινε κατά την εργασία του και οχι σε προπόνηση ή αγώνα.
Koan
QUOTE(dragan #12# @ Feb 19 2009, 12:02 ) *
Το παρήγορω αν θες, αν μπορούμε να το πούμε είναι πως έγινε κατά την εργασία του και οχι σε προπόνηση ή αγώνα.
Περαστικά του του παιδιού .. θα τα πούμε αύριο!

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (το πρώτο ντέρμπυ κατα σειρά της αγωνιστικής , παίζω μελίσσια κυρίως λόγω υπεροχής στον άσσο και έδρας )

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 (ντέρμπυ , εκτός εξωαθλητικού απροόπτου ... 2πλο λόγο γενικής εικόνας)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (μετα και τον τραυματισμό στο πόρτο ράφτη του παιδιού που πραγματικά ήτανε μοχλός της ομάδας δε ξερω τι μπορούνε να περιμένουν και που πρέπει να στοχεύσουν )

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 ( αλλαγη προπονητη στον περισσο που πιστεύω θα επιρεάσει , επίσης στην έδρα του το χαλάνδρι θα πουλήσει ακριβά το τομάρι του .. ωστόσο και σε αυτό το ντέρμπυ παίζω 2 πιστεύω στην καλύτερη ποιότητα των φιλοξενούμενων )

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑ 2

Ωραία αγωνιστική , 1 ή και 2 αποχαιρετάνε την κορύφή αύριο (τουλάχιστον προσωρινα..)
PETER-G7
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΙΡΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ ΜΑΣ.ΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ Β΄ΕΣΚΑ ΞΑΝΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ.ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ.ΝΙΚΟ,ΒΑΣΙΛΗ ΗΛ/ΛΕ,ΧΡΗΣΤΟ,ΚΩΣΤΑ ΔΑΒ.,ΣΤΑΥΡΟ,ΣΤΕΛΙΟ,ΘΟΔΩΡΗ,ΒΑΣΙΛΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΑΚΑΔΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ.ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΤΕ.
Koan
QUOTE(PETER-G7 @ Feb 19 2009, 17:43 ) *
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΙΡΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ ΜΑΣ.ΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ Β΄ΕΣΚΑ ΞΑΝΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ.ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ.ΝΙΚΟ,ΒΑΣΙΛΗ ΗΛ/ΛΕ,ΧΡΗΣΤΟ,ΚΩΣΤΑ ΔΑΒ.,ΣΤΑΥΡΟ,ΣΤΕΛΙΟ,ΘΟΔΩΡΗ,ΒΑΣΙΛΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΑΚΑΔΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ.ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΤΕ.

.... ειναι αλλοι 3 .. μην πω 4!! ευχαριστουμε για τα καλα λογια σας!
PETER-G7
SORRY ΡΕ ΤΑΣΟ .ΕΠΑΝΟΡΘΩΝΩ¨ΛΟΙΠΟΝ.ΒΑΣΙΛΗ ΓΚ.ΚΟΑΝ,ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΝΤ,ΧΡΗΣΤΟ ΜΙΧ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΥΦΗΜΗ ΜΝΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟΥ COACH.TON ENA TON MONADIKO SECOND ASSISTANT COACH Π-Α-Ν-Τ-Ε-Λ-Η.Κανε ρε Παντελη τιποτα και με αυτο το αλογο.Μας εχει τρελλανει ο first.
tas13
Για να δουμε πως θα παμε με τα προγνωστικα αυριο..

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολα ασσος)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (ασχημα ψυχολογικα η Κηφισια,με πολλες απουσιες η Παλληνη πιστευω οτι ευκολα ή δυσκολα θα μιλησει και η εδρα οποτε βλεπω ασσο)

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 (ντέρμπι με προβληματακια για τα Μελισσια αν δε κανω λαθος, πιστευω ομως οτι η εδρα και το παθος θα γυρουν το παιχνιδι στον ασσο)

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (ντέρμπυ και απο τα τελευταια χαρτια του Πικερμιου,θα το υποστηριξω,ασσος)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (υπο αλλες συνθηκες μεγαλο ντερμπι αλλα με την απουσια του ψηλου απο το Πορτο,περαστικα κιολας στο παιδι,δινει μεγαλο προβαδισμα στην Ιρις που ειναι γενικα ανεβασμενη και καλυτερη ομαδα,ασσος)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (με καινουργιο προπονητη λοιπον παμε στο Χαλανδρι για το ντερμπι..δυσκολο παιχνιδι χωρις να κρινεται τιποτα για την ομαδα μου καθως ακολουθει πολυ καλο προγραμμα,ενω πιστευω για το Χαλανδρι ειναι πολυ κρισιμο και θα εχει το αγχος..αν ερθει η νικη βεβαια θα ειμαστε σουπερ και μεγαλο φαβορι πιστευω..μετα την ηττα με την Ιρις δεν ειμαστε και στα καλυτερα μας,ειναι και η αλλαγη προπονητη με διαφορετικη φιλοσοφια,αλλα εχουμε καλο υλικο και ελπιζω να λειτουργησει στα υπερ μας..διπλο λοιπον)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑ 1 (δυσκολο παιχνιδι και εδω,μεγαλη αναγκη στο Μαραθωνα για τη νικη που ομως δε μπορεσε να κερδισει τη Δαφνη και με απογοητευσε,χωρις στοχους η Τουφα,πονταρω στον ασσο με μεγαλο ρισκο)

Καλη αγωνιστικη να εχουμε παιδια..
dimmar
QUOTE(Koan @ Feb 19 2009, 13:56 ) *
Περαστικά του του παιδιού .. θα τα πούμε αύριο!

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (o ΟΦΗ εχει καλυτερη ομαδα αν και ντερμπυ πιστευω διπλο )

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (Για οσους ξερουν τι σημαινει αυτο το ματς δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο για διπλο,ΞΕΡΟ ΑΣΣΟΣ.)

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (πολυ καλυτερη ομαδα η ιρις )

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 ( καλες ομαδες και οι δυο,ισως η αλλαγη προπονητη να κανει καλο στον περισσο )

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑ 2 (διπλο με επιφυλαξη,ο μαραθωνας το παλευει στην εδρα του)

Ωραία αγωνιστική , 1 ή και 2 αποχαιρετάνε την κορύφή αύριο (τουλάχιστον προσωρινα..)

Koan
dimmar πρέπει να γράφεις από κάτω όχι μέσα στην επισήμανση για φαίνονται ως δικά σου
dragan #12#
QUOTE(Koan @ Feb 19 2009, 19:03 ) *
dimmar πρέπει να γράφεις από κάτω όχι μέσα στην επισήμανση για φαίνονται ως δικά σου

dimmar ο φίλος Koan έχει δίκιο, συμφωνώ πως η Ιρίδα είνα καλύτερη ομάδα ειδικά μετα και την απούσια του συμπαίχτη μας...αλλά το παρουσιάζεις λές και πέφτουμε κατηγορία....πολύ αρνητικό για την ομάδα μου μπορεί να μην είχες αυτό το σκόπο αλλα εκθέτεις και τον Koan που αν κάποιος δέν έχει διαβάσει τα προηγούμενα post θα τον περάσει για.... εκθέτεις πρώτα απο ολα τον εαυτό σου τον koan και τέλος την ομάδα μου και πιστεύω πως δεν μασ αξίζει τέτοιος χαρακτηρισμός. Τονίζω πως μπορεί να μην είχες αυτο το σκόπο...και οτι λεώ το λέω φιλικά
quintel7

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ 1

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 1

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ 1

ΠΙΚΕΡΜΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2

ΙΡΙΔΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΟΥΦΑ 2

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....

Υ.Γ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΨΗΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

Υ.Γ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΝΑ NONE CALL......
jhantzop

ΑΧΑΡΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 2
ΠΙΚΕΡΜΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΙΡΙΔΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΟΥΦΑ 2


triponter
καλησπερα παιδια..παμε στα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστικης...αργησα παλι, αλλα επιτελους δινω αυτο το μαθηματακι και μετα θα ειμαι για λιγο παλι O FREE WILLY...θυμιζω :

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 64-59
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 60-76
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 69-49
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 47-73
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 80-64
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-69
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 67-57

και :

Jhanztop = 4/7

koan = 7/7

lykos = 5/7

dimmar = 5/7

katsman4 = 5/7

solution = 6/7

dragan#12 = 5/7

lastixoman = 6/7

tas13 = 5/7

team10 = 5/7

Junior = 6/7

g_80 = 4/7

triponter = 4/7
................................................................................
...................

λοιπον εκπληκτικη νικη για τον φιλο μας KOAN που η αγωνιστικη του πηγε πριμα, υστερα και απο την μεγαλη νικη της ομαδας του..εκανε το μοναδικο 7/7...συγχαρητηρια thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif ....

και κουβαδακι εχουμε αρκετους με 4/7 : jhantzop, g_80, triponter...

................................................................................
..........................

να πω οτι εχουμε και 2 νεες συμμετοχες οι οποιες μαλιστα πηγαν και πολυ καλα και θα μας απειλησουν ? ? ? με 6/7 οι φιλοι solution & lastixoman....καλωσηρθατε μαγκες !
sokratis 4
QUOTE (PETER-G7 @ Feb 19 2009, 18:12 ) *
SORRY ΡΕ ΤΑΣΟ .ΕΠΑΝΟΡΘΩΝΩ¨ΛΟΙΠΟΝ.ΒΑΣΙΛΗ ΓΚ.ΚΟΑΝ,ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΝΤ,ΧΡΗΣΤΟ ΜΙΧ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΥΦΗΜΗ ΜΝΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟΥ COACH.TON ENA TON MONADIKO SECOND ASSISTANT COACH Π-Α-Ν-Τ-Ε-Λ-Η.Κανε ρε Παντελη τιποτα και με αυτο το αλογο.Μας εχει τρελλανει ο first.

ΦΙΛΕ PETER ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΓΚΟΥΜΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗΣ. ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΜΝΗΜΑ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΑΠΟΙΟΝ? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΜΕΛΗΤΕΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΜΠΑΣΧΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΥΚΑΚΟ, ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΟΝΤΩΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(sokratis 4 @ Feb 20 2009, 01:26 ) *
ΦΙΛΕ PETER ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΓΚΟΥΜΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗΣ. ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΜΝΗΜΑ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΑΠΟΙΟΝ? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΜΕΛΗΤΕΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΜΠΑΣΧΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΥΚΑΚΟ, ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΟΝΤΩΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

Αυτος ο Λυκος θα αργησει παρα πολυ να πεθανει.

Συμφωνα με ασφαλης πληροφοριες μου, το ματς των Μελλισιων θα αναβληθει.

Αυριο Παρασκευη ειναι ο χορος της Εσκα στον Μαζωνακη
και η διοργανωτρια αρχη, αποφασισε οτι οποια ομαδα θελει μπορει
να ζητησει αναβολη του αγωνα της για να πανε οι παιχτες στον χορο.

Αν οντως δεν γινει το ματς αυτο για αυτον τον λογο,
εχει να πεσει πολυ γελιο τριποντερακο.
nairepao
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 20 2009, 01:12 ) *
Αυτος ο Λυκος θα αργησει παρα πολυ να πεθανει.

Συμφωνα με ασφαλης πληροφοριες μου, το ματς των Μελλισιων θα αναβληθει.

Αυριο Παρασκευη ειναι ο χορος της Εσκα στον Μαζωνακη
και η διοργανωτρια αρχη, αποφασισε οτι οποια ομαδα θελει μπορει
να ζητησει αναβολη του αγωνα της για να πανε οι παιχτες στον χορο.

Αν οντως δεν γινει το ματς αυτο για αυτον τον λογο,
εχει να πεσει πολυ γελιο τριποντερακο.

σου λεει η ΕΣΚΑ μην ερθουν ολοι πτωματα και ουτε πιουνε ουτε τσιφτετελιστουνε...
g_80
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 1
ΠΙΚΕΡΜΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΙΡΙΔΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΟΥΦΑ 2
Lastixoman
AΧΑΡΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ 1
ΠΙΚΕΡΜΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΙΡΙΔΑ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΟΥΦΑ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.