Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
dragan #12#
QUOTE(nikefalin @ Jan 14 2009, 15:40 ) *
σωστή παρατήρηση περι Α1, για να υπερθεματίσω σε ένα 2 πράγματα.
Επιβεβαιώνω κι εγώ πως ο Λύκος είπε στο διατητή να τα "ριξει το φταίξιμο όλο πάνω του" ( και η επιβεβαίωση είναι από την πλευρά των διαιτητών)

από κει και πέρα , δείτε για παράδειγμα την "τιμωρία" του Αχιλλέα στη Β ΕΣΚΑ που ο πρόεδρος του χτύπησε και άσχημα το διαιτητή και εκρεμμούν μυνήσεις κλπ. Η ΕΣΚΑ τι έκανε ? 2 αγωνιστικές άνευ κόσμου (λες και κόβονται εισητήρια) και 6 μήνες "τιμωρία" στον πρόεδρο να μην εισέρχεται σε αγωνιστικό χώρο.

το "μύνημα" είναι ένα : "αν έχετε λεφτά να φέρετε διαιτητές από επαρχία, δεν υπάρχει θέμα".

και όταν λέμε ΕΣΚΑ , εννούμε και ΕΟΚ (έχουν τον ίδιο πρόεδρο αν θυμάστε) και φυσικά και Α1 με τις αποφάσεις ανέκδοτα κάθε φορά που γίνονται σοβαρά πράγματα εντός ή εκτός αγωνιστικών χώρων.

Που είναι οι εποχές του Γκάλη και του Πρέλεβιτς που είχαν φάει και 3 αγωνιστικές ??? (αν θυμάστε)

Πάμε στα προγνωστικά


ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1~2 (δίνω 6 σημεία)

θα είμαι στα Μελίσσια για όποιον θέλει να έρθει


Και που έφαγε 6 μήνες τιμωρία αμφιβάλλω αν όντως δεν έχει μπεί στο γήπεδο. Εδώ σε ενα παιχνίδι που παίζαμε στο Αχιλλέα έγινε μια φασαρία με την διοικήση της ομάδας του Αχιλλέα και τους διαιτητές κλείστηκαν σε ενα δωματικάκη που έχουν στο γήπεδο για 55 λεπτά μέχρι να αποφασίσουν τι θα κάνουν...και τελικά τι έκαναν...συνέχισαν το παιχνίδι.
Και για να μην πάμε μακρία είχαμε και εμείς στην ομάδα μας τετοια περιστατικά...πριν 2-3 χρόνια παίζαμε μπαράζ ανόδου με την Εστια Φιλίας στο Γουδί, τελειώνει το παιχνίδι και γίνεται ο χάμος. Απο την ομάδα μου κρατάνε το δικό μου και αλλό ενα δελτίο, φάγαμε μια αγωνιστική, αλλα εγώ ήμουν αρχηγός, που απο οτι ξέρω διπλασιάζεται...ε έμεινε μία... εμας μας οφέλεισε στην συγκεκριμένη φάση αλλα δεν παύει να είναι λάθος
arkoudas
Η ΙΡΙΔΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΗΣ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΥΣ ΣΟΥΤΕΡ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΤΟΝ ΚΑΖΑΝΤΖΗ... ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΡΑΚΕΤΑ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ (ΕΧΕΙ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΥΣ) ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΑ 6.25 ΘΑ ΤΟ ΣΤΑΞΕΙ...
dimmar
QUOTE(nikefalin @ Jan 14 2009, 15:40 ) *
σωστή παρατήρηση περι Α1, για να υπερθεματίσω σε ένα 2 πράγματα.
Επιβεβαιώνω κι εγώ πως ο Λύκος είπε στο διατητή να τα "ριξει το φταίξιμο όλο πάνω του" ( και η επιβεβαίωση είναι από την πλευρά των διαιτητών)

από κει και πέρα , δείτε για παράδειγμα την "τιμωρία" του Αχιλλέα στη Β ΕΣΚΑ που ο πρόεδρος του χτύπησε και άσχημα το διαιτητή και εκρεμμούν μυνήσεις κλπ. Η ΕΣΚΑ τι έκανε ? 2 αγωνιστικές άνευ κόσμου (λες και κόβονται εισητήρια) και 6 μήνες "τιμωρία" στον πρόεδρο να μην εισέρχεται σε αγωνιστικό χώρο.

το "μύνημα" είναι ένα : "αν έχετε λεφτά να φέρετε διαιτητές από επαρχία, δεν υπάρχει θέμα".

και όταν λέμε ΕΣΚΑ , εννούμε και ΕΟΚ (έχουν τον ίδιο πρόεδρο αν θυμάστε) και φυσικά και Α1 με τις αποφάσεις ανέκδοτα κάθε φορά που γίνονται σοβαρά πράγματα εντός ή εκτός αγωνιστικών χώρων.

Που είναι οι εποχές του Γκάλη και του Πρέλεβιτς που είχαν φάει και 3 αγωνιστικές ??? (αν θυμάστε)

Πάμε στα προγνωστικά


ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

EAST END
QUOTE(Koan @ Jan 14 2009, 15:30 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1(??)
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (??)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

Δικά μου :

ΔΑΦΝΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΤΟΥΦΑ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1(ΑΝ ΑΝΤΕΞΕΙ ΣΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ )
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΙΡΙΣ 1(ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ)

ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
quintel7
Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ............Κ Ο GURU ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ..............


ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2 (ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟΝ 1)

ΠΑΛΛΗΝΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ Ο ΟΦΗ ΚΕΡΔΙΖΕΙ)

ΤΟΥΦΑ - ΠΙΚΕΡΜΙ 1 (ΔΥΝΑΤΗ Κ ΣΚΛΗΡΗ ΟΜΑΔΑ Η ΤΟΥΦΑ)

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2 (ΣΕΡΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2 (ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΥ)

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ( ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΣΣΟΣ ΓΙΑ ΤΑ Β.Π ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ)

ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΡΙΔΑ 1

(15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΝ ΓΙΑ 2ΠΛΟ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ 2....ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΙΑΡΚΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΞ ΟΥ Κ Ο ΑΣΣΟΣ....
zig14
QUOTE(nikefalin @ Jan 14 2009, 15:40 ) *
το "μύνημα" είναι ένα : "αν έχετε λεφτά να φέρετε διαιτητές από επαρχία, δεν υπάρχει θέμα".


κ αυτο ειπωθηκε απο ΣΕΔΚΑ κ οχι απο ΕΣΚΑ, ο οποιος τους εριξε αποκλεισμο δια παντος.
tas13
Καλησπερα και καλη αγωνιστικη να εχουμε..
Εχουμε και λεμε:

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2 (τιποτα τρομερο και οι δυο ομαδες,ντερμπακι βλεπω,αλλα δινω ενα προβαδισμα στη Ροδοπολη)

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (μου αρεσει ο ΟΦΗ και πιστευω θα κερδισει το παιχνιδι)

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 (πρεπει να επανελθει καποια στιγμη η Τουφα και ειναι η καταλληλη ευκαιρια)

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2 (διπλο ευκολα ή δυσκολα)

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 (θα το ξαναπω οτι δεν ειμαστε σε καλυτερη κατασταση,εχουμε και καποια προβληματακια τραυματισμων και το παιχνιδι θα ειναι δυσκολο,αλλα ειπαμε αμα παμε για κατι παραπανω δεν πρεπει να το συζηταμε καν)

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 (ντερμπι με προβαδισμα στην εδρα,επιστρεφουν και οι τιμωριμενοι οποτε ασσος)

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 (εχει καιρο να παιξει ενα τοσο δυσκολο παιχνιδι τα Μελισσια και δε ξερω πως θα αντιδρασει σε τετοιες συνθηκες,εχω ακουσει καλα λογια για τα Μελισσια και η Ιρις βρισκεται σε πολυ καλη φορμα,τωρα τι θα επικρατησει δε ξερω πραγματικα,εγω παντως θελω πιο πολυ Μελισσια και λογω εδρας δινω ασσο)

Ενω επρεπε σιγα σιγα να ξεκαθαριζουν τα πραγματα οσο αφορα την ανοδο,γινεται πραγματικα ενας χαμος και πιστευω οτι στα ντερμπι θα κριθουν ολα,καθως οι υπολοιπες ομαδες δε νομιζω να κανουν καπου τη ζημια..Παντως πραγματικα εκτος απροοπτου μεχρι το τελος της χρονιας θα γινεται ενας χαμος και θα εχει πολυ δραση το πρωταθλημα..

team10



ΔΑΦΝΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΤΟΥΦΑ-ΠΙΚΕΡΜΙ 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΙΡΙΣ 1

ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

katsman4
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

Αν και ήθελα να παίξω μια- δυο εκπλήξεις για ανεβασμένη απόδοση...

kotzito
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
triponter
γεια σας παιδακια...σας δινω τα αποτελεσματα του bet...οπως ειχα προβλεψει η αγωνιστικη ηταν πολυ ευκολη και ολοι επιασαν 7/7 ΄κ 6/7...αναλυτικα υπενθυμιζω :

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 92-74
ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 76-56
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 70-42
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 76-37
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 61-52
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62-59
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 46-69

dragan = 7/7

koan = 6/7

dimmar = 7/7

jhantzop = 7/7

katsman = 7/7

lykos = 6/7

junior = 6/7 ( αρε junior πως τα καταφερες και πηγες κουβα?)

team 10 = 7/7

quintel7 = 7/7

kojito = 7/7

east end=7/7

g_80 = 7/7

triponter = 7/7
............................................................................

Νικητης με 7/7 ο TRIPONTER... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif ..ακολουθουν με επισης 7/7 οι dragan#12, dimmar, jhantzop, katsman, team 10, quintel7, kojito, east end, g_80 ! ! !

KOYBA ..( HMARTON ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ) ειναι : ΚΟΑΝ, ΛΥΚΟΣ, JUNIOR, TAS13,

................................................................................
.............................................



triponter
Και ιδου τα προγνωστικα....πιστευω δυσκολη αγωνιστικη, που μπορουν να γινουν και ζημιες...να συμφωνησω με ενα φιλο και να πω οτι φετος η ανοδος θα κριθει στα ντερμπι μεταξυ 5 ομαδων για μενα.......( πολυ ευκολο να μαντεψετε αν σας πω οτι η Κηφισια ειναι εξω απο αυτες )

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
εχω την εντυπωση οτι ο Παο θα παρει και εναν αγωνα..αν δεν το κανει με την ροδοπολη ποτε???

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
απλα ευκολα...

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
δεν νομιζω οτι εχει ελπιδες το πικερμι..αλλωστε κατα εμε η τουφα παιζει ακομα πιο σκληρα..ισως η πιο σκληρη ομαδα στην κατηγορια

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
θα θελαμε την εκπληξη, αλλα δεν το πολυβλεπω..ο Μαραθωνας εχει αρχισει και χανει και ευκολα...παραταυτα στο πορτο ραφτη δεν εχω καθολου εμπιστοσυνη..

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
η αχαρνης για μενα ειναι καλη ομαδα, αλλα ειναι ενα σκαλι κατω απο τους πρωτοπορους ! αν πιασει καλο παιχνιδι θα δυσκολεψει τον Περισσο και ισως φτασει και στην εκπληξη!

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
για καποιον περιεργο λογο δεν μπορω να δω την Κηφισια ψηλα..αν χασουν θα με επιβεβαιωσουν!

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
αγωνας πραγματικα φωτια..οι διακοπες θα επηρεασουν σιγουρα τις ομαδες....εμεις λογω εδρας θελουμε οπωσδηποτε την νικη.....εχω την εντυπωση οτι θα γινει μεγαλος αγωνας..

μια παρατηρηση σε ενα φιλο που ειπε, οτι πριν τις διακοπες θα εβαζε σιγουρα 2..δεν λεω μπορει και να κερδισετε, αλλα με μεγαλη ευκολια δεν το λες οταν αντιμετωπιζεις μια ομαδα με 9-1 στην εδρα της ????
................................................................................
....................................
αυριο λοιπον τα σπουδαια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



jhantzop

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2


dragan #12#
QUOTE(katsman4 @ Jan 15 2009, 21:07 ) *
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

Αν και ήθελα να παίξω μια- δυο εκπλήξεις για ανεβασμένη απόδοση...



Δεν φτάνει που ποστάρεις...ποστάρεις και ώρα προπόνησης.....
ts_10
Προς ενημερωση των στοιχηματζιδων,ο αγωνας Δαφνη - Ροδοπολη αναβληθηκε λογω εργων στο γηπεδο.
Καλη αγωνιστικη.
Koan
QUOTE(triponter @ Jan 16 2009, 01:50 ) *
μια παρατηρηση σε ενα φιλο που ειπε, οτι πριν τις διακοπες θα εβαζε σιγουρα 2..δεν λεω μπορει και να κερδισετε, αλλα με μεγαλη ευκολια δεν το λες οταν αντιμετωπιζεις μια ομαδα με 9-1 στην εδρα της ????
................................................................................
....................................
αυριο λοιπον τα σπουδαια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ε φίλε μου στο 8-0 ειναι το σερί μας... και πριν τα χριστούγεννα νικήσαμε μια καλή ομάδα στην έδρα της με διαφορά .. βέβαια πλεον αυτή η ομάδα έχει να κάνει νίκη πολυ καιρό και δε νομίζω να την κάνει σήμερα με καποιον που έχει δυο ήττες....
................................................................................
...
...................................

σημερα λοιπόν τα σπουδαία !!! (αν δε μας πάρει κανας γερανός τα αυτοκίνητα με τις παρανομίες που μου έστειλες να κάνω για φθάσω στο γήπεδο!!) smiley.gif smiley.gif
Koan
QUOTE(Koan @ Jan 16 2009, 15:32 ) *
βέβαια πλεον αυτή η ομάδα έχει να κάνει νίκη πολυ καιρό και δε νομίζω να την κάνει σήμερα με καποιον που έχει δυο ήττες....

αναφέρομαι στους αχαρνής προς αοφυγη παρεξηγησεων...
g_80
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ anavoli
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

vour gia to 4o synexomeno 100%...:-D
Xaris Vs Iverson
ΑΟ Μελισσίων - ΑΟ Ιρις Πετρούπολης 77 - 69

Μπράβο στα Μελίσσια για την νίκη αυτή!!!
thumbsup.gif 77.gif smiley.gif smiley.gif
Koan
QUOTE(Xaris Vs Iverson @ Jan 17 2009, 00:43 ) *
ΑΟ Μελισσίων - ΑΟ Ιρις Πετρούπολης 77 - 69

Μπράβο στα Μελίσσια για την νίκη αυτή!!!
thumbsup.gif 77.gif smiley.gif smiley.gif


Λοιπόν το σκορ δε δείχνει την πραγματική διαφορά ...

Από την αρχή τα πράγματα , οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά και η ομάδα μου μετά το 5λεπτο αντέδρασε σχεδόν όπως θα έπρεπε για τον αγώνα αυτό . Μέχρι το ημίχρονο σε ένα ακρως μπασκετικό θέαμα η διαφορά κυμαινόταν απο τους 4 εως τους 11 πόντους για τους γηπεδούχους . Με την επιστροφή των ομάδα επειτα απο την ανάπαυλα η Ίριδα έχασε τον ρυθμό της και σερνότανε για 15 λεπτα με αποτέλεσμα η διαφορά να είναι μέχρι και τους +19...

5 λεπτά πριν από την λήξη και με τα Μελίσσια μπροστά για 16 και ύστερα από ένα τάΪμ άουτ , Η ίριδα για τα επόμενα 4 λεπτά παίζει το μπάσκετ που κατα Μ.Ο. παίζει (και τους τελευταιους δυο αγώνες δεν εχει παιξει) με αποτέλεσμα 1 λεπτο πριν απο τη λήξη (ακριβως) να γίνεται η ισοφάριση .. Το επόμενο ένα λεπτό γεμάτο ένταση κύλισε υπέρ των γηπεδούχων που μέχρι 25 δευτερα πριν το τελος ήτανε ακόμα ισοπαλία.... Ωραιο ματς Ωραιο θεαμα και σίγουρα κέρδισε και η έδρα ... Άποψη μου επειδη ξέρω καλα την ομάδα μου ότι το ματς κατα 70 % το χάσαμε πάλι εμεις και κατα 30 % το κερδισαν . Επεξηγω για να μην μειωσω την νικη των πρωτοπόρων πως άξια κερδίσανε...

Υ.Γ. : Μην ακούσω παραπονα για διαιτητές θα γίνουμε από δυο χωριά ( ευτυχώς υπάρχουν και τρια βίντεο για την πλήρη αλήθεια!)

Υ.Γ.2 : Συγχαρητηρια στον Κοουτς Σουμερλη

Υ.Γ.3 : Τελικα periτρανοι δεν ήρθανε προς μεγάλη απογοήτευση όλων των nickname μου στο γήπεδο .. "κι όλο περιμενωωω.."
ted
Α.Ο.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-69. Το καλύτερο παιχνίδι που έχουμε παρακολουθήσει φέτος στην κατηγορία. Και οι δύο ομάδες έδειξαν οτι δίκαια πρωταγωνιστούν. Τα Μελίσσια έπαιξαν πολύ καλό μπάσκετ στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα. Η ΙΡΙΔΑ έδειξε πολύ καλα στοιχεία σε μεγάλα διαστήματα. Οι αθλητές και οι προπονητές και των δύο ομάδων, σε κανένα σημείο, δεν ξέφυγαν από τα όρια παρά τις αφορμές που δόθηκαν και την κρισιμότητα του αγώνα. Και για το λόγο αυτό όλοι αξίζουν συχαρητήρια, όπως και οι φίλαθλοι των δύο ομάδων που δημιούργησαν φανταστική ατμόσφαιρα. Συχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια.
Koan
QUOTE(ted @ Jan 17 2009, 01:13 ) *
Α.Ο.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-69. Το καλύτερο παιχνίδι που έχουμε παρακολουθήσει φέτος στην κατηγορία. Και οι δύο ομάδες έδειξαν οτι δίκαια πρωταγωνιστούν. Τα Μελίσσια έπαιξαν πολύ καλό μπάσκετ στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα. Η ΙΡΙΔΑ έδειξε πολύ καλα στοιχεία σε μεγάλα διαστήματα. Οι αθλητές και οι προπονητές και των δύο ομάδων, σε κανένα σημείο, δεν ξέφυγαν από τα όρια παρά τις αφορμές που δόθηκαν και την κρισιμότητα του αγώνα. Και για το λόγο αυτό όλοι αξίζουν συχαρητήρια, όπως και οι φίλαθλοι των δύο ομάδων που δημιούργησαν φανταστική ατμόσφαιρα. Συχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια.

+1
nikefalin
QUOTE(ted @ Jan 17 2009, 01:13 ) *
Α.Ο.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-69. Το καλύτερο παιχνίδι που έχουμε παρακολουθήσει φέτος στην κατηγορία. Και οι δύο ομάδες έδειξαν οτι δίκαια πρωταγωνιστούν. Τα Μελίσσια έπαιξαν πολύ καλό μπάσκετ στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα. Η ΙΡΙΔΑ έδειξε πολύ καλα στοιχεία σε μεγάλα διαστήματα. Οι αθλητές και οι προπονητές και των δύο ομάδων, σε κανένα σημείο, δεν ξέφυγαν από τα όρια παρά τις αφορμές που δόθηκαν και την κρισιμότητα του αγώνα. Και για το λόγο αυτό όλοι αξίζουν συχαρητήρια, όπως και οι φίλαθλοι των δύο ομάδων που δημιούργησαν φανταστική ατμόσφαιρα. Συχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια.


Πολύ ωραίο παιχνίδι με θέαμα (τρίποντα , αιφνιδιασμούς, καλοδουλεμένες κινήσεις, ταλέντο και δουλειά).
Τα Μελίσσια είχαν μισό κλικ περισσότερη συγκέντρωση. Η Ιριδα αν είχε καλύτερο ποσοστό στις βολές πιθανόν να κέρδιζε.

Τα Μελίσσια ξέφυγαν εως και 19 πόντους (66 - 45) αλλά η Ιριδα με επική προσπάθεια το έφερε στο 69 - 69 στο 1'23''.
Εκεί μίλησε η ευστοχία στις βόλες και η συγκέντρωση των γηπεδούχων.

Μπράβο στους ανθρώπους των 2 ομάδων για την πολιτισμένη και όμορφη ατμόσφαιρα, για το καλό θέαμα και για την άξια προσπάθεια τους.

άρτι αφιχθέν σκόρ , Τούφα - Πικέρμι 60 - 70 !
EAST END
QUOTE(ted @ Jan 17 2009, 01:13 ) *
Α.Ο.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-69. Το καλύτερο παιχνίδι που έχουμε παρακολουθήσει φέτος στην κατηγορία. Και οι δύο ομάδες έδειξαν οτι δίκαια πρωταγωνιστούν. Τα Μελίσσια έπαιξαν πολύ καλό μπάσκετ στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα. Η ΙΡΙΔΑ έδειξε πολύ καλα στοιχεία σε μεγάλα διαστήματα. Οι αθλητές και οι προπονητές και των δύο ομάδων, σε κανένα σημείο, δεν ξέφυγαν από τα όρια παρά τις αφορμές που δόθηκαν και την κρισιμότητα του αγώνα. Και για το λόγο αυτό όλοι αξίζουν συχαρητήρια, όπως και οι φίλαθλοι των δύο ομάδων που δημιούργησαν φανταστική ατμόσφαιρα. Συχαρητήρια σε όλους και καλή συνέχεια.


όταν λές για αφορμές μήπως εννοείς κάτι για την διαιτησία???γιατί τα τελαυταία 5 λεπτά έγιναν πρωταγωνιστές με τα σφυρίγματα τους!!!!Άποψη μου είναι αυτή και βέβαια δέν εννοώ ότι έτσι κέρδισαν τα Μελίσσια.Απλά νομίζω ότι σε όλο το παιχνίδι οι διαιτητές ήταν "κριμένοι" και ξαφνικά ο ένας ειδικά ο "κοντός" έδωσε ότι ήθελε...
solution7
QUOTE(EAST END @ Jan 17 2009, 02:16 ) *
όταν λές για αφορμές μήπως εννοείς κάτι για την διαιτησία???γιατί τα τελαυταία 5 λεπτά έγιναν πρωταγωνιστές με τα σφυρίγματα τους!!!!Άποψη μου είναι αυτή και βέβαια δέν εννοώ ότι έτσι κέρδισαν τα Μελίσσια.Απλά νομίζω ότι σε όλο το παιχνίδι οι διαιτητές ήταν "κριμένοι" και ξαφνικά ο ένας ειδικά ο "κοντός" έδωσε ότι ήθελε...

καλησπερα σε ολους ειμαι παιχτης των Μελισσιων κ εχω να πω μπραβο στην Ιριδα κ οτι ειναι απο τις 2-3 ομαδες που παιξαμε κ επαιξε μπασκετ (οι περισσοτερες ομαδες παιζουν ξυλο η επιτηδες η γτ δεν μπορουν κατι αλλο) ο κοντος ο διαιτητης ειναι καλο παιδι αλλα εχει τρομερες εμπνευσης ξαφνικα, του αρεσει να φαινεται καποιες στιγμες .Δεν πειραζει κ αυτοι οτι μπορουν κανουν.
Μπραβο στο play maker το δικο μας για την πολυ καλη εμφανιση μεχρι το 33 μετα το εχασε αρκετα το παιχνιδι κ η διαφορα στο χ .Τελος καλο ολα καλα
Lebron08
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ : 35-50

Δικαιη νικη του Περισσου ο οποιος μετα το 1ο δεκαλεπτο απεκτησε σταθερη διαφορα 10-15 ποντων...Εμεις για μια ακομη φορα ειμασταν τραγικοι...Οι 35 ποντοι τα λενε ολα...Μπραβο στον Περισσο και καλη συνεχεια...Σιγουρα αξια διεκδικει την ανοδο και ελπιζω να την πετυχει.

Υ.Γ. Το Νο4 του Περισσου (sorry αλλα δεν ξερω το ονομα του) ειναι, πιστευω, απο τους καλυτερους παιχτες της κατηγοριας (απ'οσους εχω αντιμετωπισει τουλαχιστον) και ανετα επαιζε πιο ψηλα... Αν βεβαια σταματησει να κανει τον Καρα.....γκουνη οποτε τον ακουμπανε!!! 41.gif 19.gif Και φυσικα φιλε Νο4 δε σχολιαζω καν τη μπουνια που μου εδωσες εκτος φασης γιατι αν τη σχολιασω θα με αποβαλλουν...Ωραια μαγκια,νικας 15 ποντους,διαμαρτυρεσαι συνεχεια λες και σε σφαζουν κλπ κλπ 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif ... Αλλα φανταζομαι αυτος ειναι και ο λογος που παιζεις εδω παρα τις δυνατοτητες σου... Τελοσπαντων καλη συνεχεια και με μεγαλυτερη ψυχραιμια γιατι ετσι μονο σεβασμο δεν κερδιζεις...
sNooze
ΓΣ Κηφισιας - ΓΣ Χαλανδρι 55 - 78
EAST END
QUOTE(Lebron08 @ Jan 17 2009, 02:35 ) *
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΣΟΣ : 35-50

Δικαιη νικη του Περισσου ο οποιος μετα το 1ο δεκαλεπτο απεκτησε σταθερη διαφορα 10-15 ποντων...Εμεις για μια ακομη φορα ειμασταν τραγικοι...Οι 35 ποντοι τα λενε ολα...Μπραβο στον Περισσο και καλη συνεχεια...Σιγουρα αξια διεκδικει την ανοδο και ελπιζω να την πετυχει.

Υ.Γ. Το Νο4 του Περισσου (sorry αλλα δεν ξερω το ονομα του) ειναι, πιστευω, απο τους καλυτερους παιχτες της κατηγοριας (απ'οσους εχω αντιμετωπισει τουλαχιστον) και ανετα επαιζε πιο ψηλα... Αν βεβαια σταματησει να κανει τον Καρα.....γκουνη οποτε τον ακουμπανε!!! 41.gif 19.gif Και φυσικα φιλε Νο4 δε σχολιαζω καν τη μπουνια που μου εδωσες εκτος φασης γιατι αν τη σχολιασω θα με αποβαλλουν...Ωραια μαγκια,νικας 15 ποντους,διαμαρτυρεσαι συνεχεια λες και σε σφαζουν κλπ κλπ 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif ... Αλλα φανταζομαι αυτος ειναι και ο λογος που παιζεις εδω παρα τις δυνατοτητες σου... Τελοσπαντων καλη συνεχεια και με μεγαλυτερη ψυχραιμια γιατι ετσι μονο σεβασμο δεν κερδιζεις...



Καλημέρα φίλε μου.Δέν ξέρω τί έγινε μεταξύ σας αλλά αν ο Νο4 όπως τον λές , δεν είναι μέσα στο forum δέν θα έχει την ευκαιρία να σου απαντήσει.Νομίζω οτι δέν είναι σωστό να ανοίγεις "διάλογο" ειδικά με τέτοιο στυλ.Αποψη μου βέβαια είναι.Αν το παιδί αυτό μπορεί να σου απαντήσει έχει καλώς.Αλλιώς δεν είναι σωστό να λές μόνο εσύ την άποψή σου και να λές και πράγματα για τον χαρακτήρα του.Ετσιχάνεις και το όποιο δίκιο έχεις!!!!Φιλικά το λέω

QUOTE(sNooze @ Jan 17 2009, 02:40 ) *
ΓΣ Κηφησιας - ΓΣ Χαλανδρι 55 - 78

Πές μας κάτι για το παιχνίδι.....
Lebron08
QUOTE(EAST END @ Jan 17 2009, 02:45 ) *
Καλημέρα φίλε μου.Δέν ξέρω τί έγινε μεταξύ σας αλλά αν ο Νο4 όπως τον λές , δεν είναι μέσα στο forum δέν θα έχει την ευκαιρία να σου απαντήσει.Νομίζω οτι δέν είναι σωστό να ανοίγεις "διάλογο" ειδικά με τέτοιο στυλ.Αποψη μου βέβαια είναι.Αν το παιδί αυτό μπορεί να σου απαντήσει έχει καλώς.Αλλιώς δεν είναι σωστό να λές μόνο εσύ την άποψή σου και να λές και πράγματα για τον χαρακτήρα του.Ετσιχάνεις και το όποιο δίκιο έχεις!!!!Φιλικά το λέω


Πές μας κάτι για το παιχνίδι.....


Μα εγω φιλε μου δεν ξερω αν εχει προσβαση...Ουτε το ηξερα οταν το εγραφα.Και το οτι δεν μπορει να απαντησει δε μου στερει τη δυνατοτητα να γραψω εδω κατι που θελω...Δεν ανοιξα κανεναν διαλογο,ουτε περιμενω απαντηση,αν περιμενα θα μπορουσα να του τη ζητησω απο κοντα,απλα δε θα ηταν και το καλυτερο λογω του οτι πανω στον αγωνα με την ενταση που υπαρχει οι στιγμες δεν ειναι καταλληλες για απαντησεις...Γι΄αυτο και δεν απαντησα εκεινη τη στιγμη με τον δικο του τροπο...Δεν υπαρχει κανενα θεμα με το παιδι,απλα με πειραξε η συμπεριφορα του...
mike100
QUOTE(EAST END @ Jan 17 2009, 02:45 ) *
Πές μας κάτι για το παιχνίδι.....


Παρα τα προγνωστικα το Χαλανδρι επικρατησε ευκολα επι της Κηφισιας με 23 ποντους διαφορα. Το χαλανδρι απο την αρχη του match ηταν σταθερα μπροστα με 10 ποντους σε ολη την διαρκεια του αγωνα και με πολλα παραπονα απο την διαιτησια που ηθελε να κανει το match derby. Δεν ξερω απο την Κηφισια ποιοι λειπανε αλλα και εμεις ειχαμε 2-3 βασικες απουσιες. Κατα τ' αλλα ενα ηρεμο match με αρκετο καλο κλιμα αναμεσα στους παικτες !!! Ολοι icon_blahblah.gif και ολοι κουβα !!
EAST END
QUOTE(mike100 @ Jan 17 2009, 02:58 ) *
Παρα τα προγνωστικα το Χαλανδρι επικρατησε ευκολα επι της Κηφισιας με 23 ποντους διαφορα. Το χαλανδρι απο την αρχη του match ηταν σταθερα μπροστα με 10 ποντους σε ολη την διαρκεια του αγωνα και με πολλα παραπονα απο την διαιτησια που ηθελε να κανει το match derby. Δεν ξερω απο την Κηφισια ποιοι λειπανε αλλα και εμεις ειχαμε 2-3 βασικες απουσιες. Κατα τ' αλλα ενα ηρεμο match με αρκετο καλο κλιμα αναμεσα στους παικτες !!! Ολοι icon_blahblah.gif και ολοι κουβα !!

Εγώ το έδωσα 2πλο φίλε!!!Γι αυτό ρωτάω.!!!Καλή συνέχεια στην ομάδα σου..!!!
Alexny
Κηφισια - Χαλανδρι 2 .

Δεν καταλαβαινω πως αυτη η ομαδα πρωταγωνιστει και γιατι την εχετε φαβορι. Σιγουρα μπασκετικη ομαδα σε συγκριση με αλλες (Φ γκουχου Ο γκουχου Τ) αλλα οχι τοσο δυνατη οσο περιμενουμε τα μελισσια.. και οι δυο ομαδες με απουσιες και δεν κινδυνεψαμε ποτε στην διαρκεια του αγωνα!
streetbc
QUOTE(Alexny @ Jan 17 2009, 03:09 ) *
Κηφισια - Χαλανδρι 2 .

Δεν καταλαβαινω πως αυτη η ομαδα πρωταγωνιστει και γιατι την εχετε φαβορι. Σιγουρα μπασκετικη ομαδα σε συγκριση με αλλες (Φ γκουχου Ο γκουχου Τ) αλλα οχι τοσο δυνατη οσο περιμενουμε τα μελισσια.. και οι δυο ομαδες με απουσιες και δεν κινδυνεψαμε ποτε στην διαρκεια του αγωνα!

Alexny και mike100 παλι βγαλατε το φιδι απ' την τρυπα.......Ωραιοι!!!!
stefan

Για το παιχνιδι Κηφισσια-Χαλανδρι
περιμενω αποψη απο Λυκο..
Εχω την εντυπωση οτι ετοιμαζει ωραιο ποιηματακι.. rolleyes.gif rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ευκολη ηττα σημερα για μας αφου και παλι απουσιαζαν οι τιμωρημενοι παιχτες της ομαδας,
μετα απο αποφαση της διοικησης να τους τιμωρησει και αυτη με αλλη μια αγωνιστικη,
για την συμμετοχη τους στα επεισοδια.

Τελικα μαλλον καποιοι μεσα στην ομαδα δεν θελουν να ανεβουμε.
Επιλογη τους ειναι και δεν θα το σχολιασω.

Το παιχνιδι δεν χωραει κριτικης αφου απο το πρωτο δεκαλεπτο
το Χαλανδρι ειχε παρει διαφορα 10 ποντων την οποια συντηρουσε μεχρι το 35.
Μετα η διαφορα σιγα σιγα πηγε στους 20 και τελειωσε το ματς.

Δυστυχως εμεις ετσι οπως προσπαθουμε να παιξουμε δεν προκειται να παμε πουθενα.


mike100
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 17 2009, 04:26 ) *
Ευκολη ηττα σημερα για μας αφου και παλι απουσιαζαν οι τιμωρημενοι παιχτες της ομαδας,
μετα απο αποφαση της διοικησης να τους τιμωρησει και αυτη με αλλη μια αγωνιστικη,
για την συμμετοχη τους στα επεισοδια.

Τελικα μαλλον καποιοι μεσα στην ομαδα δεν θελουν να ανεβουμε.
Επιλογη τους ειναι και δεν θα το σχολιασω.

Το παιχνιδι δεν χωραει κριτικης αφου απο το πρωτο δεκαλεπτο
το Χαλανδρι ειχε παρει διαφορα 10 ποντων την οποια συντηρουσε μεχρι το 35.
Μετα η διαφορα σιγα σιγα πηγε στους 20 και τελειωσε το ματς.

Δυστυχως εμεις ετσι οπως προσπαθουμε να παιξουμε δεν προκειται να παμε πουθενα.

πιστευεις οτι τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα αν ησασταν πληρεις?Η διαφορα δεν θα ηταν τοσο μεγαλη αλλα νομιζω πως το αποτελεσμα δεν θα αλλαζε!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mike100 @ Jan 17 2009, 06:45 ) *
πιστευεις οτι τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα αν ησασταν πληρεις?Η διαφορα δεν θα ηταν τοσο μεγαλη αλλα νομιζω πως το αποτελεσμα δεν θα αλλαζε!!!

Αν ημασταν πληρης θα ηταν πολυ διαφορετικο το ματς.
3 παιχτες βασικοι ελειπαν που σκοραρουν και παιζουν αμυνα.
Δεν θα εκαναν παρτι κατω απο το καλαθι μας οι αντιπαλοι ψηλοι,
ουτε θα επαιρναν 20 επιθετικα ριμπαουντ
Alexny
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 17 2009, 05:17 ) *
Αν ημασταν πληρης θα ηταν πολυ διαφορετικο το ματς.
3 παιχτες βασικοι ελειπαν που σκοραρουν και παιζουν αμυνα.
Δεν θα εκαναν παρτι κατω απο το καλαθι μας οι αντιπαλοι ψηλοι,
ουτε θα επαιρναν 20 επιθετικα ριμπαουντ

Καλα κ εμεις ειχαμε προβληματα..2παιχτες δε μπορουσαν να περπατησουν λογω μεσης,1 ελειπε λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων και αλλος ενας τραυματιας(2ος αγωνας που χανει). παντως νεα ομαδα κ εσεις κ μπασκετικοι!Α κ οι ψηλοι μας μονο παρτυ δεν εκαναν, ο ενας εβαλε 5 ποντους κ ο αλλος 4(οι αλλοι λειπανε).ολα τα καλαθια ηταν απο περιφερειακους!!καλη συνεχεια..
Britney Spears
smiley.gif
winners
QUOTE(Koan @ Jan 17 2009, 02:12 ) *
Λοιπόν το σκορ δε δείχνει την πραγματική διαφορά ...

Από την αρχή τα πράγματα , οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά και η ομάδα μου μετά το 5λεπτο αντέδρασε σχεδόν όπως θα έπρεπε για τον αγώνα αυτό . Μέχρι το ημίχρονο σε ένα ακρως μπασκετικό θέαμα η διαφορά κυμαινόταν απο τους 4 εως τους 11 πόντους για τους γηπεδούχους . Με την επιστροφή των ομάδα επειτα απο την ανάπαυλα η Ίριδα έχασε τον ρυθμό της και σερνότανε για 15 λεπτα με αποτέλεσμα η διαφορά να είναι μέχρι και τους +19...

5 λεπτά πριν από την λήξη και με τα Μελίσσια μπροστά για 16 και ύστερα από ένα τάΪμ άουτ , Η ίριδα για τα επόμενα 4 λεπτά παίζει το μπάσκετ που κατα Μ.Ο. παίζει (και τους τελευταιους δυο αγώνες δεν εχει παιξει) με αποτέλεσμα 1 λεπτο πριν απο τη λήξη (ακριβως) να γίνεται η ισοφάριση .. Το επόμενο ένα λεπτό γεμάτο ένταση κύλισε υπέρ των γηπεδούχων που μέχρι 25 δευτερα πριν το τελος ήτανε ακόμα ισοπαλία.... Ωραιο ματς Ωραιο θεαμα και σίγουρα κέρδισε και η έδρα ... Άποψη μου επειδη ξέρω καλα την ομάδα μου ότι το ματς κατα 70 % το χάσαμε πάλι εμεις και κατα 30 % το κερδισαν . Επεξηγω για να μην μειωσω την νικη των πρωτοπόρων πως άξια κερδίσανε...

Υ.Γ. : Μην ακούσω παραπονα για διαιτητές θα γίνουμε από δυο χωριά ( ευτυχώς υπάρχουν και τρια βίντεο για την πλήρη αλήθεια!)

Υ.Γ.2 : Συγχαρητηρια στον Κοουτς Σουμερλη

Υ.Γ.3 : Τελικα periτρανοι δεν ήρθανε προς μεγάλη απογοήτευση όλων των nickname μου στο γήπεδο .. "κι όλο περιμενωωω.."
Μηπως εχει μαθει κανεισ το συνολο των αποτελεσματων

?
Koan
QUOTE(winners @ Jan 17 2009, 12:41 ) *
Μηπως εχει μαθει κανεισ το συνολο των αποτελεσματων

?

Μελλισια - Ιρις 1
Μαραθώνας - Πόρτο ράφτη 2
Κηφισια - Χαλάνδρι 2
Αχαρνης - Περισσος 2
τουφα - πικερμη 2
δαφνη - ροδοπολη???
Παλλήνη- ΟΦΗ?????
zarbo13
Συγχαρητηρια στη Μελισσαρα μας!!! Για ακομα μια φορα δειξαμε χαρακτηρα σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου παιζοντας καλο και ποιοτικο μπασκετ και με τη σκηροτραχηλη αμυνα που μας διακρινει πηραμε τη νικη.θελω να δωσω συγχαρητηρια στους συμπαικτες μου στον προπονητη και στους οπαδους που με την αμεριστη συμπαρασταση τους μας βοηθησαν στη προσπαθεια μας.Τελος παντα νικες!!!! bball.gif
dimmar
QUOTE(Koan @ Jan 17 2009, 13:28 ) *
Μελλισια - Ιρις 1
Μαραθώνας - Πόρτο ράφτη 2
Κηφισια - Χαλάνδρι 2
Αχαρνης - Περισσος 2
τουφα - πικερμη 2
δαφνη - ροδοπολη???
Παλλήνη- ΟΦΗ?????

τουφα-πικερμι 60-70
Μεγαλη νικη για το πικερμι με μια ομαδα που ειναι σκληρη αλλα δεν μπορουσε να κανει και πολλα πραγματα γιατι το πικερμι βρεθηκε σε πολυ καλη μερα και φανηκε οτι η ομαδα αρχιζει και δενει καθως επαιξε και ωραιο μπασκετ.Μπραβο στα παιδια.
katsman4
QUOTE(EAST END @ Jan 17 2009, 02:45 ) *
Καλημέρα φίλε μου.Δέν ξέρω τί έγινε μεταξύ σας αλλά αν ο Νο4 όπως τον λές , δεν είναι μέσα στο forum δέν θα έχει την ευκαιρία να σου απαντήσει.Νομίζω οτι δέν είναι σωστό να ανοίγεις "διάλογο" ειδικά με τέτοιο στυλ.Αποψη μου βέβαια είναι.Αν το παιδί αυτό μπορεί να σου απαντήσει έχει καλώς.Αλλιώς δεν είναι σωστό να λές μόνο εσύ την άποψή σου και να λές και πράγματα για τον χαρακτήρα του.Ετσιχάνεις και το όποιο δίκιο έχεις!!!!Φιλικά το λέω


Πές μας κάτι για το παιχνίδι.....



Για μένα έχουν αξία αυτά τα σχόλια γιατί μπορεί πολύ εύκολα να μπει στο forum και να πάρει θέση! Αν είναι αυτός που νομίζω έκανε τις ίδιες καραγκουνιές και στο ματς με το Πόρτο Ράφτη. Δεν πειράζει, προφανώς κάποιοι παίχτες δεν γουστάρουν να είναι ανδρικό το άθλημα γιατί πολύ απλά δεν την παλεύουν!

QUOTE(mike100 @ Jan 17 2009, 02:58 ) *
Παρα τα προγνωστικα το Χαλανδρι επικρατησε ευκολα επι της Κηφισιας με 23 ποντους διαφορα. Το χαλανδρι απο την αρχη του match ηταν σταθερα μπροστα με 10 ποντους σε ολη την διαρκεια του αγωνα και με πολλα παραπονα απο την διαιτησια που ηθελε να κανει το match derby. Δεν ξερω απο την Κηφισια ποιοι λειπανε αλλα και εμεις ειχαμε 2-3 βασικες απουσιες. Κατα τ' αλλα ενα ηρεμο match με αρκετο καλο κλιμα αναμεσα στους παικτες !!! Ολοι icon_blahblah.gif και ολοι κουβα !!



Μπράβο στο Χαλάνδρι που μας έριξε αν όχι όλους, τουλάχιστον τους περισσότερους στον κουβά!
dragan #12#
QUOTE(katsman4 @ Jan 17 2009, 19:23 ) *
Για μένα έχουν αξία αυτά τα σχόλια γιατί μπορεί πολύ εύκολα να μπει στο forum και να πάρει θέση! Αν είναι αυτός που νομίζω έκανε τις ίδιες καραγκουνιές και στο ματς με το Πόρτο Ράφτη. Δεν πειράζει, προφανώς κάποιοι παίχτες δεν γουστάρουν να είναι ανδρικό το άθλημα γιατί πολύ απλά δεν την παλεύουν!




Μπράβο στο Χαλάνδρι που μας έριξε αν όχι όλους, τουλάχιστον τους περισσότερους στον κουβά!

Φίλε μου Katsman μάλλον είναι το 4 ο ασος τους...τον θυμάσαι? επαιζε πιο βρόμικά από όλους τους παίχτες χρσηιμοποιόντας μόνο τους αγκώνες του. Και κλαιγόταν κίόλας.
Δεν είναι μόνο το Χαλάνδρι που μας έστειλε κουβά...αλλά και το πικέρμι...
tas13
Καλησπέρα παίδες και από εμένα..

Αχαρνής - Περισσός 35 - 50..
Άλλη μία εύκολη νίκη..Βέβαια το παιχνίδι ήταν παρωδία επιθετικά,αν και μία δικαιολογία υπάρχει γιατί έλειπε το βασικό μας δυάρι και μεγάλο μας όπλο επιθετικά (Κατζιλιέρης για όσους ξέρουν) και είχαμε λιγότερες λύσεις..Κατά τ'άλλα δεν συναντήσαμε καθόλου προβλήματα απέναντι σε μία ομάδα που δε θύμιζει σε τίποτα τη παλιά ανταγωνιστική,εκτός βέβαια από ενα γραφικό τύπο στη κερκίδα που συνέχεια διαμαρτύρεται (δε ξέρω τι ακριβώς ειναι στο σύλλογο και χωρίς παρεξήγηση,πλάκα κάνουμε)...

Να πω λοιπόν και εγώ δύο πραγματάκια για το συμπαίκτη μου,όχι για να τον υπερασπιστώ αλλα επειδη δε μπορεί να απαντήσει θα το κάνω εγώ.. Καταρχήν γενικώς να επιτίθεστε σε παίκτη μέσα από το forum, δεν νομίζω ότι φτιάχτηκε γι'αυτό το λόγο και δεύτερον αν θέλατε να του κάνατε επίθεση να τη κάνατε όταν ήταν παρών και όχι έτσι ... Όσο αφορά το παιδί που έλεγε για το που έχει παιξει, φίλε μου εκεί που έχει παίξει αυτός, δεν έχεις παίξει εσύ ούτε στα όνειρα σου, μάθε και μέτα μίλα.. Όταν όμως μεγαλώνεις γιατί είναι 33, έχεις άλλες προτεραιότητες στη ζώη σου και απλά παίζεις απο τρέλλα.. Μη μου πεις ότι δε ξέρεις πολλούς τέτοιους τρελλούς.. Και κάτι τελευταίο.. Εσείς που μιλάτε για αγκωνιές παίζεται 1-2-3 αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι και απλά ούτε καν πρέπει να μιλάτε για αγκωνιές.. Για ρωτήστε και εμάς τους ψηλούς, ρώτα και τους δικούς σας για το τι αγκωνιά και τι ξύλο τρώνε και ρίχνουνε σε κάθε αγώνα και εσείς φάγατε μία και κάτι έγινε.. Δεν είναι έτσι μάγκες.. Ξύλο πέφτει σε κάθε αγώνα είτε λίγο είτε πολύ και δε νομίζω να μη το ξέρετε..

Δε θέλω να χαλάει το κλίμα μέσα στο forum, απλά απαντάω σε τέτοιο τόνο για να μη νομίζετε ότι δεν υπάρχει και μία φωνή από το Περισσό.. Και το λέω αυτό γιατί δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα εγώ προσωπικά εδώ μέσα και δεν ήθελα να απαντήσω με τέτοιο τρόπο αλλά,αλλά.. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν σας πραγματικά σας μιλάω παιδιά και ίσα ίσα μ'αρέσει και γουστάρω πολύ που τα λέμε και γράφουμε τις απόψεις μας μέσα εδω (φίλε Dragan θα με θυμάσαι και στο μεταξύ μας και στη συζήτηση που είχαμε μετα το ματς στο forum και θα κατάλαβες ότι δεν έχω κανενα προβλημα)..

Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια..
dragan #12#
QUOTE(tas13 @ Jan 18 2009, 16:32 ) *
Καλησπέρα παίδες και από εμένα..

Αχαρνής - Περισσός 35 - 50..
Άλλη μία εύκολη νίκη..Βέβαια το παιχνίδι ήταν παρωδία επιθετικά,αν και μία δικαιολογία υπάρχει γιατί έλειπε το βασικό μας δυάρι και μεγάλο μας όπλο επιθετικά (Κατζιλιέρης για όσους ξέρουν) και είχαμε λιγότερες λύσεις..Κατά τ'άλλα δεν συναντήσαμε καθόλου προβλήματα απέναντι σε μία ομάδα που δε θύμιζει σε τίποτα τη παλιά ανταγωνιστική,εκτός βέβαια από ενα γραφικό τύπο στη κερκίδα που συνέχεια διαμαρτύρεται (δε ξέρω τι ακριβώς ειναι στο σύλλογο και χωρίς παρεξήγηση,πλάκα κάνουμε)...

Να πω λοιπόν και εγώ δύο πραγματάκια για το συμπαίκτη μου,όχι για να τον υπερασπιστώ αλλα επειδη δε μπορεί να απαντήσει θα το κάνω εγώ.. Καταρχήν γενικώς να επιτίθεστε σε παίκτη μέσα από το forum, δεν νομίζω ότι φτιάχτηκε γι'αυτό το λόγο και δεύτερον αν θέλατε να του κάνατε επίθεση να τη κάνατε όταν ήταν παρών και όχι έτσι ... Όσο αφορά το παιδί που έλεγε για το που έχει παιξει, φίλε μου εκεί που έχει παίξει αυτός, δεν έχεις παίξει εσύ ούτε στα όνειρα σου, μάθε και μέτα μίλα.. Όταν όμως μεγαλώνεις γιατί είναι 33, έχεις άλλες προτεραιότητες στη ζώη σου και απλά παίζεις απο τρέλλα.. Μη μου πεις ότι δε ξέρεις πολλούς τέτοιους τρελλούς.. Και κάτι τελευταίο.. Εσείς που μιλάτε για αγκωνιές παίζεται 1-2-3 αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι και απλά ούτε καν πρέπει να μιλάτε για αγκωνιές.. Για ρωτήστε και εμάς τους ψηλούς, ρώτα και τους δικούς σας για το τι αγκωνιά και τι ξύλο τρώνε και ρίχνουνε σε κάθε αγώνα και εσείς φάγατε μία και κάτι έγινε.. Δεν είναι έτσι μάγκες.. Ξύλο πέφτει σε κάθε αγώνα είτε λίγο είτε πολύ και δε νομίζω να μη το ξέρετε..

Δε θέλω να χαλάει το κλίμα μέσα στο forum, απλά απαντάω σε τέτοιο τόνο για να μη νομίζετε ότι δεν υπάρχει και μία φωνή από το Περισσό.. Και το λέω αυτό γιατί δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα εγώ προσωπικά εδώ μέσα και δεν ήθελα να απαντήσω με τέτοιο τρόπο αλλά,αλλά.. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν σας πραγματικά σας μιλάω παιδιά και ίσα ίσα μ'αρέσει και γουστάρω πολύ που τα λέμε και γράφουμε τις απόψεις μας μέσα εδω (φίλε Dragan θα με θυμάσαι και στο μεταξύ μας και στη συζήτηση που είχαμε μετα το ματς στο forum και θα κατάλαβες ότι δεν έχω κανενα προβλημα)..

Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια..


Φίλε Tas θυμάμαι την κουβέντα μας, δεν ξεχνάω. Μέσα στο παιχνίδι πολλά γίνονται, έτσι είναι το μπάσκετ... και είναι και αυτος ενας απο τους λόγους που δεν παίζουμε βόλευ. Πάνω σε μια φάση μπορεί να γίνει κάποιο περίεργο χτύπημα συνήθως άθελα, καμία φόρα το θέλουμε κιόλας άλλα όλα μέσα στο παιχνίδι. Δεν πόσταρα για να σχολιάσω τους αγκώνες και οτιδήποτε άλλο χρησιμοποιούμε όλοι οι παίχτες κατα καιρούς, και εγώ αλλα και έσυ είμαι σίγουρος πως το έχεις κάνει. Σχολίασα το γεγονός του Καραγκουνισμού, κάποιοι το έχουν μέσα τους, κάποιοι άλλοι οχι. Εμένα αυτό με ενοχλεί... Δικαιώμα του συμπαίχτη σου βέβαια να εκβιάζει οποιαδήποτε κατάσταση, που και τον εκτιμώ, και τον σέβομαι λόγο ηλικίας αλλά και μπασκετικής εμπειρίας. Δεν θέλω να δημιουργήσω κλίμα, αλλά επειδή γράφουμε σε ενα μπασκετικό forum και όλα αυτά είναι μέρος του παιχνιδίου θέλησα να σχολιάσω ενα προηγούμενο post. (και εσυ κατάλαβες πωσ δεν έχω πρόβλημα ουτε με εσένα αλλά ούτε και με τον συμπαίχτη σου)
tas13
QUOTE(dragan #12# @ Jan 18 2009, 17:12 ) *
Φίλε Tas θυμάμαι την κουβέντα μας, δεν ξεχνάω. Μέσα στο παιχνίδι πολλά γίνονται, έτσι είναι το μπάσκετ... και είναι και αυτος ενας απο τους λόγους που δεν παίζουμε βόλευ. Πάνω σε μια φάση μπορεί να γίνει κάποιο περίεργο χτύπημα συνήθως άθελα, καμία φόρα το θέλουμε κιόλας άλλα όλα μέσα στο παιχνίδι. Δεν πόσταρα για να σχολιάσω τους αγκώνες και οτιδήποτε άλλο χρησιμοποιούμε όλοι οι παίχτες κατα καιρούς, και εγώ αλλα και έσυ είμαι σίγουρος πως το έχεις κάνει. Σχολίασα το γεγονός του Καραγκουνισμού, κάποιοι το έχουν μέσα τους, κάποιοι άλλοι οχι. Εμένα αυτό με ενοχλεί... Δικαιώμα του συμπαίχτη σου βέβαια να εκβιάζει οποιαδήποτε κατάσταση, που και τον εκτιμώ, και τον σέβομαι λόγο ηλικίας αλλά και μπασκετικής εμπειρίας. Δεν θέλω να δημιουργήσω κλίμα, αλλά επειδή γράφουμε σε ενα μπασκετικό forum και όλα αυτά είναι μέρος του παιχνιδίου θέλησα να σχολιάσω ενα προηγούμενο post. (και εσυ κατάλαβες πωσ δεν έχω πρόβλημα ουτε με εσένα αλλά ούτε και με τον συμπαίχτη σου)


Έχω ρίξει και έχω φάει πολύ ξύλο είναι το μόνο σίγουρο..Το θέμα αγκωνιά είναι μεγάλη κουβέντα και σίγουρα αγκωνιά από αγκωνιά διαφέρει..Έτσι όπως μιλάτε όμως είναι σα να το κάνει επίτηδες 100%, κράτα και μία επιφύλαξη, γιατι όλοι μας έχουμε ρίξει και έχουμε φάει αγκωνιά που ίσως να μη το θέλαμε/νε και να το πήρανε/με στραβά..Αν εσείς πιστεύτε οτι το κάνει επίτηδες τι να πω, δεν θα σας αλλάξω τι γνώμη..Όσο για τους Τζορτζεβιτσισμούς (θα το αλλάξω λόγω ομάδας), είσαι αρκετά υπερβολικός νομίζω και είναι άδικο να κρίνεις ένα παίκτη από ένα αγώνα..Τώρα με μένα μπορεί να μην έχεις πρόβλημα, αλλά με το συμπαίκτη μου τώρα μπορει να μην έχεις αλλά νομίζω ότι είχες τουλάχιστον..Να'σαι καλά και θα τα λέμε..
dragan #12#
QUOTE(tas13 @ Jan 18 2009, 17:52 ) *
Έχω ρίξει και έχω φάει πολύ ξύλο είναι το μόνο σίγουρο..Το θέμα αγκωνιά είναι μεγάλη κουβέντα και σίγουρα αγκωνιά από αγκωνιά διαφέρει..Έτσι όπως μιλάτε όμως είναι σα να το κάνει επίτηδες 100%, κράτα και μία επιφύλαξη, γιατι όλοι μας έχουμε ρίξει και έχουμε φάει αγκωνιά που ίσως να μη το θέλαμε/νε και να το πήρανε/με στραβά..Αν εσείς πιστεύτε οτι το κάνει επίτηδες τι να πω, δεν θα σας αλλάξω τι γνώμη..Όσο για τους Τζορτζεβιτσισμούς (θα το αλλάξω λόγω ομάδας), είσαι αρκετά υπερβολικός νομίζω και είναι άδικο να κρίνεις ένα παίκτη από ένα αγώνα..Τώρα με μένα μπορεί να μην έχεις πρόβλημα, αλλά με το συμπαίκτη μου τώρα μπορει να μην έχεις αλλά νομίζω ότι είχες τουλάχιστον..Να'σαι καλά και θα τα λέμε..

Η αλήθεια είναι πως είχα αλλά μεσα στο παιχνίδι. Μετά δεν το συνέχισα. Και είχα πιστεύω δικαιολογημένα, την συγκεκριμένη την φάση την θυμάμαι...αλλα δεν ανέφερα κάτι παρα μόνο σήμερα που ειπώθηκε κάτι για μια παρόμοια φάση. Τέλος πάντων εσυ σίγουρα τον ξέρεις καλύτερα καθώς τον ζείς καθημερίνα. Καλή συνέχεια και θα τα ξαναπούμε.
EAST END
QUOTE(tas13 @ Jan 18 2009, 16:32 ) *
Καλησπέρα παίδες και από εμένα..

Αχαρνής - Περισσός 35 - 50..
Άλλη μία εύκολη νίκη..Βέβαια το παιχνίδι ήταν παρωδία επιθετικά,αν και μία δικαιολογία υπάρχει γιατί έλειπε το βασικό μας δυάρι και μεγάλο μας όπλο επιθετικά (Κατζιλιέρης για όσους ξέρουν) και είχαμε λιγότερες λύσεις..Κατά τ'άλλα δεν συναντήσαμε καθόλου προβλήματα απέναντι σε μία ομάδα που δε θύμιζει σε τίποτα τη παλιά ανταγωνιστική,εκτός βέβαια από ενα γραφικό τύπο στη κερκίδα που συνέχεια διαμαρτύρεται (δε ξέρω τι ακριβώς ειναι στο σύλλογο και χωρίς παρεξήγηση,πλάκα κάνουμε)...

Να πω λοιπόν και εγώ δύο πραγματάκια για το συμπαίκτη μου,όχι για να τον υπερασπιστώ αλλα επειδη δε μπορεί να απαντήσει θα το κάνω εγώ.. Καταρχήν γενικώς να επιτίθεστε σε παίκτη μέσα από το forum, δεν νομίζω ότι φτιάχτηκε γι'αυτό το λόγο και δεύτερον αν θέλατε να του κάνατε επίθεση να τη κάνατε όταν ήταν παρών και όχι έτσι... Όσο αφορά το παιδί που έλεγε για το που έχει παιξει, φίλε μου εκεί που έχει παίξει αυτός, δεν έχεις παίξει εσύ ούτε στα όνειρα σου, μάθε και μέτα μίλα.. Όταν όμως μεγαλώνεις γιατί είναι 33, έχεις άλλες προτεραιότητες στη ζώη σου και απλά παίζεις απο τρέλλα.. Μη μου πεις ότι δε ξέρεις πολλούς τέτοιους τρελλούς.. Και κάτι τελευταίο.. Εσείς που μιλάτε για αγκωνιές παίζεται 1-2-3 αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι και απλά ούτε καν πρέπει να μιλάτε για αγκωνιές.. Για ρωτήστε και εμάς τους ψηλούς, ρώτα και τους δικούς σας για το τι αγκωνιά και τι ξύλο τρώνε και ρίχνουνε σε κάθε αγώνα και εσείς φάγατε μία και κάτι έγινε.. Δεν είναι έτσι μάγκες.. Ξύλο πέφτει σε κάθε αγώνα είτε λίγο είτε πολύ και δε νομίζω να μη το ξέρετε..

Δε θέλω να χαλάει το κλίμα μέσα στο forum, απλά απαντάω σε τέτοιο τόνο για να μη νομίζετε ότι δεν υπάρχει και μία φωνή από το Περισσό.. Και το λέω αυτό γιατί δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα εγώ προσωπικά εδώ μέσα και δεν ήθελα να απαντήσω με τέτοιο τρόπο αλλά,αλλά.. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν σας πραγματικά σας μιλάω παιδιά και ίσα ίσα μ'αρέσει και γουστάρω πολύ που τα λέμε και γράφουμε τις απόψεις μας μέσα εδω (φίλε Dragan θα με θυμάσαι και στο μεταξύ μας και στη συζήτηση που είχαμε μετα το ματς στο forum και θα κατάλαβες ότι δεν έχω κανενα προβλημα)..

Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια..

Αυτό ακριβώς έλεγα και εγώ χθές.Συμφωνώ με τις πρώτες γραμμές της 2ης παραγράφου σου.!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.