Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Lebron08
QUOTE(tas13 @ Jan 18 2009, 16:32 ) *
Καλησπέρα παίδες και από εμένα..

Αχαρνής - Περισσός 35 - 50..
Άλλη μία εύκολη νίκη..Βέβαια το παιχνίδι ήταν παρωδία επιθετικά,αν και μία δικαιολογία υπάρχει γιατί έλειπε το βασικό μας δυάρι και μεγάλο μας όπλο επιθετικά (Κατζιλιέρης για όσους ξέρουν) και είχαμε λιγότερες λύσεις..Κατά τ'άλλα δεν συναντήσαμε καθόλου προβλήματα απέναντι σε μία ομάδα που δε θύμιζει σε τίποτα τη παλιά ανταγωνιστική,εκτός βέβαια από ενα γραφικό τύπο στη κερκίδα που συνέχεια διαμαρτύρεται (δε ξέρω τι ακριβώς ειναι στο σύλλογο και χωρίς παρεξήγηση,πλάκα κάνουμε)...

Να πω λοιπόν και εγώ δύο πραγματάκια για το συμπαίκτη μου,όχι για να τον υπερασπιστώ αλλα επειδη δε μπορεί να απαντήσει θα το κάνω εγώ.. Καταρχήν γενικώς να επιτίθεστε σε παίκτη μέσα από το forum, δεν νομίζω ότι φτιάχτηκε γι'αυτό το λόγο και δεύτερον αν θέλατε να του κάνατε επίθεση να τη κάνατε όταν ήταν παρών και όχι έτσι ... Όσο αφορά το παιδί που έλεγε για το που έχει παιξει, φίλε μου εκεί που έχει παίξει αυτός, δεν έχεις παίξει εσύ ούτε στα όνειρα σου, μάθε και μέτα μίλα.. Όταν όμως μεγαλώνεις γιατί είναι 33, έχεις άλλες προτεραιότητες στη ζώη σου και απλά παίζεις απο τρέλλα.. Μη μου πεις ότι δε ξέρεις πολλούς τέτοιους τρελλούς.. Και κάτι τελευταίο.. Εσείς που μιλάτε για αγκωνιές παίζεται 1-2-3 αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι και απλά ούτε καν πρέπει να μιλάτε για αγκωνιές.. Για ρωτήστε και εμάς τους ψηλούς, ρώτα και τους δικούς σας για το τι αγκωνιά και τι ξύλο τρώνε και ρίχνουνε σε κάθε αγώνα και εσείς φάγατε μία και κάτι έγινε.. Δεν είναι έτσι μάγκες.. Ξύλο πέφτει σε κάθε αγώνα είτε λίγο είτε πολύ και δε νομίζω να μη το ξέρετε..

Δε θέλω να χαλάει το κλίμα μέσα στο forum, απλά απαντάω σε τέτοιο τόνο για να μη νομίζετε ότι δεν υπάρχει και μία φωνή από το Περισσό.. Και το λέω αυτό γιατί δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα εγώ προσωπικά εδώ μέσα και δεν ήθελα να απαντήσω με τέτοιο τρόπο αλλά,αλλά.. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν σας πραγματικά σας μιλάω παιδιά και ίσα ίσα μ'αρέσει και γουστάρω πολύ που τα λέμε και γράφουμε τις απόψεις μας μέσα εδω (φίλε Dragan θα με θυμάσαι και στο μεταξύ μας και στη συζήτηση που είχαμε μετα το ματς στο forum και θα κατάλαβες ότι δεν έχω κανενα προβλημα)..

Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια..


Πρωτον φιλαρακι αν διαβαζες ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ποστ μου,θα διαβαζες στην αρχη οτι η αποψη μου ειναι πως αυτος ο παιχτης ειναι απο τους καλυτερους της κατηγοριας κ πως ανετα θα επαιζε,ακομη κ τωρα,πιο ψηλα.Προφανως η φραση ''ανετα θα επαιζε'' υποδηλωνει το οτι δεν ξερω την πορεια του και ουτε ειμαι υποχρεωμενος να την ξερω.Δευτερον,προφανως δεν εχω παιξει εκει που εχει παιξει κ αυτος γιατι ειμαι ακομα 20 κ το μελλον δε μπορω να το ξερω.Αν το ξερεις εσυ κ μου λες οτι ουτε στα ονειρα μου θα παιξω τοτε οκ.Μαλλον το εχεις δει κ εσυ το ονειρο.Τριτον,στο ποστ μου μιλαω για Μ Π Ο Υ Ν Ι Α εκτος φασης και οχι μια συνιθισμενη αγκωνια.Αν κλαιγομουν σαν μερικους μερικους για μια απλη αγκωνια θα δεχομουν οσα λες.Τεταρτον,επειδη ο φιλος δεν εχει προσβαση στο φορουμ,εγω που γραφω την αποψη μου ειμαι κοτα?Ή μηπως επειδη δεν πηγα να του μιλησω μετα τον αγωνα (γιατι αν το εκανα,πολυ απλα, δε θα μιλουσαμε),ειμαι παλι κοτα?ΔΕΝ ηξερα αν ειχε προσβαση (κ δε με ενοιαζε κιολας) και εγραψα την αποψη μου.Η οποια αποψη απο τη στιγμη που ειναι προσβασιμη απο ΟΛΟΥΣ,παει να παει πως μπορει να τη δει και αυτος για τον οποιο μιλαω.Αν αυτο με κανει κοτα τοτε τι να πω.Κοτα θα ημουν αν οτι ελεγα δε θα μπορουσε να το μαθει και το επαιζα μαγκας.Και δεν εχω κανενα προβλημα,οπως κ εσυ φανταζομαι, να τα πουμε κ απο κοντα (στον επαναληπτικο πλεον) κ με εσενα κ με το Νο4 για να λυθει το ολο θεμα μιας και δεν εχω τιποτα να χωρισω μ'εσας.Καλη συνεχεια σ εσενα κ στην ομαδα σου...
nairepao
Λιγα λογια κι απο μενα για το Κηφισια-Χαλανδρι..μπραβο στο χαλανδρι για την νικη του, παιξανε καλυτερα και πιο συγκεντρωμενα και κερδισανε...ειχαν τρομερη ευστοχια και φοβερα ποσοστα απο οπου σουταραν και μας ειχαν μελετησει καλα.Εμεις απο την αλλη ειμασταν αδιαβαστοι καπως, και γενικα εκτος κλιματος αγωνα, νευρικοι και αστοχοι ακομα και στις βολες, ενω δεν καναμε καν τα βασικα σε καποιες περιπτωσεις, δειγμα της ελλειψης συγκεντρωσης. Οι απουσιες σε αυτο το ματς μας επηρεασαν περισσοτερο απο οτι στο προηγουμενο με την Ιριδα, κυριως κατω απο τα καλαθια και στον αερα, οπου εκαναν παρτυ οι αντιπαλοι...ευτυχως τελειωσαμε με αυτη την ιστορια...Αυτο που ειπωθηκε για την διαιτησια μου φαινεται υπερβολικο, απλα αφησε σε καποιο σημειο το σκληρο παιχνιδι και απο τις δυο πλευρες και ηταν ζυγισμενη, σε ενα ματς αλλωστε χωρις ιδιαιτερες δυσκολιες
nairepao
QUOTE(dragan #12# @ Jan 18 2009, 17:12 ) *
Καραγκουνισμού

Ο Καραγκουνισμος πεθανε, ζητω ο Ντιογκισμος(=συμπεριφορα που οδηγει στην απονομη του βραβειου "Καραγκουνης-Γιαννακοπουλος")
tas13
QUOTE(Lebron08 @ Jan 19 2009, 03:13 ) *
Πρωτον φιλαρακι αν διαβαζες ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ποστ μου,θα διαβαζες στην αρχη οτι η αποψη μου ειναι πως αυτος ο παιχτης ειναι απο τους καλυτερους της κατηγοριας κ πως ανετα θα επαιζε,ακομη κ τωρα,πιο ψηλα.Προφανως η φραση ''ανετα θα επαιζε'' υποδηλωνει το οτι δεν ξερω την πορεια του και ουτε ειμαι υποχρεωμενος να την ξερω.Δευτερον,προφανως δεν εχω παιξει εκει που εχει παιξει κ αυτος γιατι ειμαι ακομα 20 κ το μελλον δε μπορω να το ξερω.Αν το ξερεις εσυ κ μου λες οτι ουτε στα ονειρα μου θα παιξω τοτε οκ.Μαλλον το εχεις δει κ εσυ το ονειρο.Τριτον,στο ποστ μου μιλαω για Μ Π Ο Υ Ν Ι Α εκτος φασης και οχι μια συνιθισμενη αγκωνια.Αν κλαιγομουν σαν μερικους μερικους για μια απλη αγκωνια θα δεχομουν οσα λες.Τεταρτον,επειδη ο φιλος δεν εχει προσβαση στο φορουμ,εγω που γραφω την αποψη μου ειμαι κοτα?Ή μηπως επειδη δεν πηγα να του μιλησω μετα τον αγωνα (γιατι αν το εκανα,πολυ απλα, δε θα μιλουσαμε),ειμαι παλι κοτα?ΔΕΝ ηξερα αν ειχε προσβαση (κ δε με ενοιαζε κιολας) και εγραψα την αποψη μου.Η οποια αποψη απο τη στιγμη που ειναι προσβασιμη απο ΟΛΟΥΣ,παει να παει πως μπορει να τη δει και αυτος για τον οποιο μιλαω.Αν αυτο με κανει κοτα τοτε τι να πω.Κοτα θα ημουν αν οτι ελεγα δε θα μπορουσε να το μαθει και το επαιζα μαγκας.Και δεν εχω κανενα προβλημα,οπως κ εσυ φανταζομαι, να τα πουμε κ απο κοντα (στον επαναληπτικο πλεον) κ με εσενα κ με το Νο4 για να λυθει το ολο θεμα μιας και δεν εχω τιποτα να χωρισω μ'εσας.Καλη συνεχεια σ εσενα κ στην ομαδα σου...


Λοιπον να σου απαντησω σε αυτα και να λυθει εδω το θεμα..Σου ειπα δεν εχω καθολου προβλημα με σενα και με κανενα, αλλα επειδη ο συμπαικτης μου δεχτηκε γενικοτερη επιθεση γι'αυτο μιλησα λιγο πιο εντονα.. Πρωτον επειδη διαβασα το ποστ σου λες συγκεκριμενα ''αλλα φανταζομαι αυτος ειναι και ο λογος που παιζεις εδω παρα τις δυνατοτητες σου'', μπορει να λες οτι ειναι απο τους καλυτερους, αλλα αφηνεις ενα υπονοουμενο για το που μπορει ή εχει παιξει ετσι δεν ειναι;; Γι'αυτο σου απαντησα και ετσι.. Δευτερον το οτι εισαι 20 δεν το ηξερα και μακαρι να πας ψηλα.. Τριτον για τη φαση με τη μπουνια εκτος φασης δεν τη θυμαμαι, αλλα αν ηταν τοσο επιτηδες που λες δε θα το εβλεπαν και οι διαιτητες ή καποια αντιδραση θα υπηρχε τελοσπαντων..Παντως πιστευω οτι αν υπηρχε κατι μπορει να ηταν κατι αλλο, οχι μπουνια ομως.. Τεταρτον προσβαση μπορει να εχεις αλλα οταν δε μπορει να σου απαντησει ο αλλος,εστω και μεσα απο το forum ειναι λιγο κοτιστικο.. Και κατι ακομα, επειδη εχεις προσβαση δε μπορεις να γραφεις και ''οτι θες'', ειδικα για τετοιες περιπτωσεις γιατι καποιος που δεν ηταν εκει δημιουργει εντυπωσεις χωρις να ξερει και γενικα το κλιμα οπως ειδες χαλαει λιγο..
Ειπαμε προβλημα δεν υπαρχει κανενα και καλυτερα να το λυξουμε εδω..Και σε περιμενω και απο κοντα στο δευτερο γυρο να τα πουμε,να γνωριστουμε και να λυθει και οποια παρεξηγηση δημιουργηθηκε..Να'σαι καλα..
nikefalin
QUOTE(tas13 @ Jan 19 2009, 12:43 ) *
Ειπαμε προβλημα δεν υπαρχει κανενα και καλυτερα να το λυξουμε εδω..Και σε περιμενω και απο κοντα στο δευτερο γυρο να τα πουμε,να γνωριστουμε και να λυθει και οποια παρεξηγηση δημιουργηθηκε..Να'σαι καλα..


κρατηστε το όλοι αυτό..., η εμπειρία έχει δείξει εδώ και 2 σεζόν πως όταν γνωριζόμαστε όλοι στα γήπεδα βρίσκουμε καλύτερους τρόπους συνενόησης , τουλάχιστον στο 95 % των περιπτώσεων.

quintel7
ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΔΩ ΠΟΣΤΑΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ DIOGO....ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Κ ΑΣΧΗΜΟ ΑΘΛΗΤΗ (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ)....
Mitsaras7
Πολλες οι τραγικες εμφανισεις για μας-Αχαρνης-...Δυστυχως οι φοβοι που προσωπικα ειχα πριν λιγο καιρο αρχιζουν κ επιβαιβεωνονται....Ας προσπαθησουμε για μια νεα αρχη για νικη επι του Πορτο Ραφτη για να ανεβουμε λιγακι...Και ρε παιδες...Σταματηστε να κλαιτε για τις διαιτησιες κλπ...Ολοι οσοι παιζουμε βλεπουμε οτι οι γκρι ειναι ασχετοι κ αντιμπασκετικοι...Ολους τους αδικουν χωρις να θελουν να ευνοησουν καποιον..το κανουν απο αφελια κ ανικανοτητα...Αυτο το λεω επιδη κατι πηρε το ματι μου τις τελευταιες μερες κ ειπα να απεχω...
Να χουμε ολοι υγεια κ καλες επιτυχιες σε ολους...
triponter
καλησπερα παιδιακια...

μεγαλη νικη για εμας με αντιπαλο την ΙΡΙΣ.....η αληθεια ειναι οτι η Ιρις ηταν σαφως η πιο καλη ομαδα που αντιμετωπισαμε μεχρις στιγμης...Βεβαια εγω εχω παντα εναν ερωτα με τον Οφη Ηρακλειου αν και τους ριξαμε 20 ποντους στην εδρα τους..
περισσος και χαλανδρι μου ειναι αγνωστα..

πιστευω οτι ο αγωνας ηταν μονολογος για εμας που παιξαμε καλο μπασκετ για 33 λεπτα, οπου και το σκορ ηταν 16 ποντους διαφορα υπερ μας..εκει παθαμε ενα μπλακ αουτ και παραλιγο να χασουμε το ματσακι.., αλλα τελος καλα ολα καλα..

εμεις εχουμε δεσει αρκετα και μεσω της προπονησης θα βελτιωθουμε ακομα περισσοτερο! εχουμε ακομα 2 πολυ δυσκολους αγωνες για να κλεισει ο α΄γυρος, και αν τους παρουμε νομιζω οτι μετα μονο με μεγαλη ατυχια θα βρεθουμε εκτος κορυφης !

συγχαρητηρια σε διοικηση, προπονητη, παιχτες και οπαδους...keep walking ! ! !
................................................................................
..............................

υ.γ. βεβαια το κλιμα ευφοριας ευκολα ανατρεπεται με 2 συνεχομενες ηττες στα 2 ντερμπακια που ακολουθουν..so διπλη προσπαθεια και νοοτροπια νικητη ! ! !
team10
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ=1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ=2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ=1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ=1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ=1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ=2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ=1

ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ

ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ!!!!!!!!!!!

triponter
Και η ωρα των πρωγνοστικων νωρις νωρις...

θυμιζω :
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0-0
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48-80
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 60-70
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 53-65
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 35-50
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 55-78
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-69

και : dragan#12 = 3/6

lykos = 4/6

koan = 3/6

nikefalin = 3/6

east end = 5/6

quintel 7 = 4/6

tas 13 = 5/6

team 10 = 5/6

katsman = 4/6

kojito = 5/6

triponter = 5/6

jhantzop = 3/6

g_80 = 4/6
.................................................

Νικητες με 5/6 οι : TRIPONTER wav.gif wav.gif , EAST END, TAS 13, TEAM 10, KOJITO,

και κουβα με 3/6 : DRAGAN #12, KOAN, NIKEFALIN, JHANTZOP...

................................................................................
...........
dimmar
Εχουμε και λεμε:
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ=1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ=1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ=1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ=1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ=1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ=2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ=1

ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.
junior #
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1

KG #15
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1

LA BOMBITA
Καλησπερα σε ολους....
Νεο μελος στην παρεα σας.Ειμαι φιλος της παλληνης και απο εδω και περα θα χαιρομαι να μοιραζομαι τα νεα της ομαδας μου αρχιζοντας-αν και αργοποριμενος-απο τον αγωνα με τον ΟΦΗ.Δυνατο ξεκινιμα και απο τις 2 ομαδες με τον ΟΦΗ να εχει συνεχως ενα ελαφρυ προβαδισμα και την παλληνη να ακολουθει και να απαντα στα ξεσπασματα του ΟΦΗ.Πολυ δυνατο και ανταγωνιστικο πρωτο ημιχρονο για μας που θυμηθηκαμε πως ειναι να παιζεις λιγο μπασκετακι.Καπως ετσι με ωραιες φασεις και την πιτσιρικαρια της παλληνης να δινει ενεργεια στο παιχνιδι της το σκορ στο ημιχρονο εκλεισε στο 34-35 για τον ΟΦΗ.Αυτο ηταν ομως.Στο 2 ημιχρονο ηταν σα να μην βγηκαμε καθολου.Ο ΟΦΗ πιεσε τα point guards μας τα οδηγησε σε πολλα λαθη"φορτωσε το καλαθι μας με ευκολους ποντους με αποτελεσμα η διαφορα να εκτοξευθει στους 30 ποντους.Μπραβο στον ΟΦΗ που παρουσιασε μια σοβαρη και καλοδουλεμενη ομαδα.Εμεις μαζευουμε τα κομματια μας μετα απο αλλη μια συντριβη και συνεχιζουμε την προσπαθεια που κανουμε για να παραμεινουμε στην κατηγορια.
Καλη συνεχεια σε ολους.....
EAST END
QUOTE(dimmar @ Jan 20 2009, 00:31 ) *
Εχουμε και λεμε:
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ=1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ=1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ=1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ=1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ=1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ=2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ=1

ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.

Δικά μου

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΔΑΦΝΗ 1 ΕΥΚΟΛΑ
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΤΟΥΦΑ 2
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ -ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΠΕΡΙΣΣΟΣ- ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ΕΥΚΟΛΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!
ΙΡΙΣ- ΠΙΚΕΡΜΙ 1 ΑΝΕΤΑ


ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΤΙΟΓΚΙΣΜΟΥΣ!!!χεχεχε πλάκα κάνω....
Koan
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 Ανετα

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 εκτός απροόπτου

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ψιλοντέρμπυ ισως μετρησει ότι οι απουσίες έχουν καιρό να αγωνιστούν ο Περισσος υπερτερει σε εμπειρία

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
hidalgo

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1

tg07
QUOTE(Koan @ Jan 20 2009, 23:38 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 Ανετα

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 εκτός απροόπτου

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1 ψιλοντέρμπυ ισως μετρησει ότι οι απουσίες έχουν καιρό να αγωνιστούν ο Περισσος υπερτερει σε εμπειρία

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1



το τραινο της ιριδας μετα απο μια συντομη σταση ξεκιναει την παρασκευη παλι την ξεφρενη πορεια του γιατι ο ribo με τον Α2center και τα αλλα παιδια ξερουν πολυ καλα το οτι δεν μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους.
Mitsaras7
QUOTE(tg07 @ Jan 21 2009, 00:01 ) *
το τραινο της ιριδας μετα απο μια συντομη σταση ξεκιναει την παρασκευη παλι την ξεφρενη πορεια του γιατι ο ribo με τον Α2center και τα αλλα παιδια ξερουν πολυ καλα το οτι δεν μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους.

Ελεος με τα τρενα-τα πλοια κ τα βαπορια...Κ εσεις κ η Κηφισια...Ψωμοτυρι το χετε...-Θα ειχατε ταχα ευκολη την ανοδο κ μαλιστα αηττητοι....-...Οι αλλοι απο Μελισσια κ Περισσο που δε μιλανε τουλαχιστον κατι κανουνε...-Χαριτολογοντας τα λεω μη παρεξηγιθει κανεις!!!-....
nairepao
QUOTE(Mitsaras7 @ Jan 21 2009, 01:10 ) *
Ελεος με τα τρενα-τα πλοια κ τα βαπορια...Κ εσεις κ η Κηφισια...Ψωμοτυρι το χετε...-Θα ειχατε ταχα ευκολη την ανοδο κ μαλιστα αηττητοι....-...Οι αλλοι απο Μελισσια κ Περισσο που δε μιλανε τουλαχιστον κατι κανουνε...-Χαριτολογοντας τα λεω μη παρεξηγιθει κανεις!!!-....

εμεις παντως στον περισσο θα παμε (με) τρενο...εγω τουλαχιστον...
jhantzop
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
Mitsaras7
QUOTE(nairepao @ Jan 21 2009, 14:11 ) *
εμεις παντως στον περισσο θα παμε (με) τρενο...εγω τουλαχιστον...


Εγω που ειμαι απο Αχαρνης να προτιμησω το πατινι????χαχαχχα
nairepao
QUOTE(Mitsaras7 @ Jan 21 2009, 17:03 ) *
Εγω που ειμαι απο Αχαρνης να προτιμησω το πατινι????χαχαχχα

εσυ παρε το τρενο του λυκου...
nikefalin

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1


για να δούμε μετά τον κουβά της προηγούμενης εβδομάδος.
Θα μαι Χαλάνδρι να δω τα παιδιά του ΓΣ και τον triponter αν απέδωσε η δίαιτα του ανανά που ξεκίνησε

Mitsaras7
QUOTE(nairepao @ Jan 21 2009, 17:38 ) *
εσυ παρε το τρενο του λυκου...

Τον ρωτησα αν μου το δινει κ μου πε δν εχει καρβουνο...
solution7
QUOTE(nikefalin @ Jan 21 2009, 17:56 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1


για να δούμε μετά τον κουβά της προηγούμενης εβδομάδος.
Θα μαι Χαλάνδρι να δω τα παιδιά του ΓΣ και τον triponter αν απέδωσε η δίαιτα του ανανά που ξεκίνησε

αν ο τριποντερ σας λεει οτι κανει διαιτα μην το πιστευεται! ενα θα πω ο ανθρωπος εχει βαλει φωτογραφια στο γηπεδο τα μουτρα του αγκαλια με ενα κοκορετσι! τωρα που πιεζεται με δουλεια ,διαβασμα κ τις (μισαωρες ) εξαντλητικες προπονησεις που κανει πρεπει να τρωει κατι παραπανω αλλα κρατιεται στυλακι ελατε να τον θαυμασετε με το χαλανδρι!α, κ τον ανανα τον τρωει μετα το κοκορετσι.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Jan 22 2009, 04:17 ) *
Τον ρωτησα αν μου το δινει κ μου πε δν εχει καρβουνο...

Το τρενο του ΛΥΚΟΥ κινειται με πυρηνικη ενεργεια μικρο αμπαλο ταγαρι.

Ειναι τεχνολογια φερμενη απο τα πιο μυστικα εργαστηρια της KGB.
Αδικα εχουμε τοσες ακρες στην μαμα Ρωσια νομιζεις??
katsman4
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 22 2009, 03:35 ) *
Το τρενο του ΛΥΚΟΥ κινειται με πυρηνικη ενεργεια μικρο αμπαλο ταγαρι.

Ειναι τεχνολογια φερμενη απο τα πιο μυστικα εργαστηρια της KGB.
Αδικα εχουμε τοσες ακρες στην μαμα Ρωσια νομιζεις??

Ρεεε μεγαλο αμπαλο ταγαρι,ασε τις ακρες στη Ρωσσια γιατι μυριζομαι μουφες...Μονο φωτογραφιες βλεπω...Μην αρχισω να ρωταω πληροφοριες καναν Φανη...Το νου σου...χεχεχε
quintel7

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ 1)

ΠΑΛΛΗΝΗ - ΤΟΥΦΑ 2

ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ 1 (1 ΑΠΟ ΜΕΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ)

ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1 (ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΕΧΕΙ ΕΚΤΡΟΧΙΑΣΤΕΙ........)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2 (ΕΥΚΟΛΟ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΡΑΙΝΟ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)

ΙΡΙΔΑ - ΠΙΚΕΡΜΙ 1 (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ)


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Jan 22 2009, 17:35 ) *
Ρεεε μεγαλο αμπαλο ταγαρι,ασε τις ακρες στη Ρωσσια γιατι μυριζομαι μουφες...Μονο φωτογραφιες βλεπω...Μην αρχισω να ρωταω πληροφοριες καναν Φανη...Το νου σου...χεχεχε

Για ρωτα τον, μαθε και μετα κλαψε.
Κακομοιρο ταγαρι.
tas13
Καλησπερα και απο εμενα..Προτελευταια αγωνιστικη πρωτου γυρου και για να δουμε τι θα δουμε..

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολα ασσος)

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (αν δε κερδισει και εδω η Τουφα μπορει να εχει και προβλημα στο τελος..μετα τα συνεχομενα χαστουκια καπου πιστευω θα ξεσπασει,οποτε διπλο)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1 (απο τα τελευταια χαρτια σωτηριας για Μαραθωνα,αλλα εχει αρκετα προβληματα απο οτι ξερω..επειδη ομως ειναι κρισιμο και για τη Ροδοπολη,θα εκμεταλευτει την εδρα της και θα κερδισει)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1 (το Πορτο Ραφτη θα παει το παιχνιδι στη δυναμη εκει που η Αχαρνης δε θα εχει τυχη,ασσος)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1 (ντερμπι και εδω..ειμαστε σε καλη κατασταση και μετα τη διακοπη βρισκουμε τα πατηματα και τη φρεσκαδα που ειχαμε..με μια τετοια νικη βγαζουμε απο τη μεση ενα αντιπαλο για την ανοδο,που δεν ηταν σκοπος μας απο την αρχη της περιοδου αλλα σιγα σιγα τη κρυφοκοιταζουμε..θα εκμεταλλευτουμε την εδρα και την αποχη καποιων παικτων της Κηφησιας και ευκολα ή δυσκολα θα κερδισουμε)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1 (το μεγαλο ντερμπι της αγωνιστικης..αν εκανε τετοια νικη το Χαλανδρι με πληρη τη Κηφισια ισως να το εδινα ασσο,αλλα πιστευω και προσωπικα θελω,για να ξεχωριζουμε σιγα σιγα ετσι, νικη των Μελισσιων)

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1 (μας παραξενεψε ολους η νικη του Πικερμιου στη Τουφα,αλλα η Ιρις δεν νομιζω να εχει διαθεση για δωρα στους αντιπαλους και ευκολα ή δυσκολα θα κερδισει)

Υ.Γ. Λυκε σε περιμενω να γνωριστουμε επιτελους και απο κοντα..Εκτος απο μουσικουλα που εχουμε παντα στους αγωνες μας, ζητησα εκτακτως απο τη διοικηση να εχει φαγητο και ποτο για μετα το ματς..Για παρτη σου..Πλακιτσα κανω,μη παρεξηγηθεις..Να εισαι καλα.. Τασος και φοραω το 13..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tas13 @ Jan 22 2009, 21:15 ) *
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1 (το μεγαλο ντερμπι της αγωνιστικης..αν εκανε τετοια νικη το Χαλανδρι με πληρη τη Κηφισια ισως να το εδινα ασσο,αλλα πιστευω και προσωπικα θελω,για να ξεχωριζουμε σιγα σιγα ετσι, νικη των Μελισσιων)

Υ.Γ. Λυκε σε περιμενω να γνωριστουμε επιτελους και απο κοντα..Εκτος απο μουσικουλα που εχουμε παντα στους αγωνες μας, ζητησα εκτακτως απο τη διοικηση να εχει φαγητο και ποτο για μετα το ματς..Για παρτη σου..Πλακιτσα κανω,μη παρεξηγηθεις..Να εισαι καλα.. Τασος και φοραω το 13..

Εισαι πολυ μεγαλο λαμογιο παντως.
Το δινεις 1 και μετα λες νικη των Μελισσιων tongue.gif
Απαιτω να παρεμβει η επιτροπη.

Δυστυχως αυριο δεν θα μπορεσω να ερθω, οποτε μαλλον θα τα πουμε στον 2ο γυρο.
Κριμα τα φαγητα και τα ποτα γαμωτο.

Αν ερθω παντως κι εγω Τασος και φοραω το 10.
tas13
Μετα τη παρεμβαση του Λυκου στελνω το κειμενο διορθωμενο..Παρακαλω πολυ την επιτροπη να λαβει αυτο το κειμενο ως το σωστο..Ευχαριστω.. rolleyes.gif

Καλησπερα και απο εμενα..Προτελευταια αγωνιστικη πρωτου γυρου και για να δουμε τι θα δουμε..

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ευκολα ασσος)

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (αν δε κερδισει και εδω η Τουφα μπορει να εχει και προβλημα στο τελος..μετα τα συνεχομενα χαστουκια καπου πιστευω θα ξεσπασει,οποτε διπλο)

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1 (απο τα τελευταια χαρτια σωτηριας για Μαραθωνα,αλλα εχει αρκετα προβληματα απο οτι ξερω..επειδη ομως ειναι κρισιμο και για τη Ροδοπολη,θα εκμεταλευτει την εδρα της και θα κερδισει)

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1 (το Πορτο Ραφτη θα παει το παιχνιδι στη δυναμη εκει που η Αχαρνης δε θα εχει τυχη,ασσος)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1 (ντερμπι και εδω..ειμαστε σε καλη κατασταση και μετα τη διακοπη βρισκουμε τα πατηματα και τη φρεσκαδα που ειχαμε..με μια τετοια νικη βγαζουμε απο τη μεση ενα αντιπαλο για την ανοδο,που δεν ηταν σκοπος μας απο την αρχη της περιοδου αλλα σιγα σιγα τη κρυφοκοιταζουμε..θα εκμεταλλευτουμε την εδρα και την αποχη καποιων παικτων της Κηφησιας και ευκολα ή δυσκολα θα κερδισουμε)

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 (το μεγαλο ντερμπι της αγωνιστικης..αν εκανε τετοια νικη το Χαλανδρι με πληρη τη Κηφισια ισως να το εδινα ασσο,αλλα πιστευω και προσωπικα θελω,για να ξεχωριζουμε σιγα σιγα ετσι, νικη των Μελισσιων)

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1 (μας παραξενεψε ολους η νικη του Πικερμιου στη Τουφα,αλλα η Ιρις δεν νομιζω να εχει διαθεση για δωρα στους αντιπαλους και ευκολα ή δυσκολα θα κερδισει)

Υ.Γ. Λυκε σε περιμενω να γνωριστουμε επιτελους και απο κοντα..Εκτος απο μουσικουλα που εχουμε παντα στους αγωνες μας, ζητησα εκτακτως απο τη διοικηση να εχει φαγητο και ποτο για μετα το ματς..Για παρτη σου..Πλακιτσα κανω,μη παρεξηγηθεις..Να εισαι καλα.. Τασος και φοραω το 13..

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 22 2009, 20:01 ) *
Εισαι πολυ μεγαλο λαμογιο παντως.
Το δινεις 1 και μετα λες νικη των Μελισσιων tongue.gif
Απαιτω να παρεμβει η επιτροπη.

Δυστυχως αυριο δεν θα μπορεσω να ερθω, οποτε μαλλον θα τα πουμε στον 2ο γυρο.
Κριμα τα φαγητα και τα ποτα γαμωτο.

Αν ερθω παντως κι εγω Τασος και φοραω το 10.


Φιλε και συνονοματε Τασο μετα τη πολυ σωστη παρεμβαση σου το διορθωσα..
Κριμα ρε φιλε και ειχα κανει τοσες ετοιμασιες για σενα..Αντε τωρα να περιμενω το δευτερο γυρο..
Τεσπα να εισαι καλα και κραταω τη μαχη μας για το Μαιο..
kotzito
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2(με καποιες πιθανοτητες για 1)
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
triponter
καλησπερα παιδακια...ουφ...μαλλον ευκολη αγωνιστικη, εκτος απο το παιχνιδακι μας...

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ο οφη φαινεται σε καλη κατασταση..δεν κινδυνευει καν!

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
περιεργη ηττα της τουφας την προηγουμενη αγωνιστικη..αλλα τωρα μαλλον θα κερδισει μιας και η παλληνη δεν λεει πολλα..ουτε θα αντεξουν στο ξυλο.

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ο μαραθωνας με εχει απογοητευσει..με μας εκανε καλο παιχνιδι, μας δυσκολεψε....αλλα απο τοτε χανει σχεικα ευκολα..η ροδοπολη αρχιζει και παιρνει νικες

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
η αχαρνης εχει πεσει αρκετα και τα ντερμπι τα χανει ολα απο οτι φαινεται...δεν βλεπω αλλο αποτελεσμα εκτος απο νικη του πορτο ραφτη

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
το ειπα απο την αρχη της χρονιας και το ξαναλεω..καλη ομαδα η κηφισια μεν, αλλα αν ανεβαινε κατηγορια αυτη η ομαδα μερικοι απο εμας θα επρεπε να κοψουν το μπασκετ!

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
δυσκολο ματσακι μιας και το χαλανδρι εχει καλη πορεια και δεν εχει κανει τζαμπα ηττες..φανταζομαι κλειστος αγωνας με πολυ ξυλο..αλλα νομιζω οτι ειμαστε σε καλη κατασταση!

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
δεν νομιζω οτι πια οι πρωτοποροι μπορουν να σκονταψουν στην εδρα τους με μικρομεσαιες ομαδες..ουτε καν εκτος!

αυτα εις αυριο τα σπουδαια...ματς κλειδι για την ανοδο το δικο μας...με νικη μας απομακρυνεται το χαλανδρι, με ηττα ομως ξαναγινεται ενας ψιλοπανικος!
solution7
QUOTE(triponter @ Jan 23 2009, 00:39 ) *
καλησπερα παιδακια...ουφ...μαλλον ευκολη αγωνιστικη, εκτος απο το παιχνιδακι μας...

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ο οφη φαινεται σε καλη κατασταση..δεν κινδυνευει καν!

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
περιεργη ηττα της τουφας την προηγουμενη αγωνιστικη..αλλα τωρα μαλλον θα κερδισει μιας και η παλληνη δεν λεει πολλα..ουτε θα αντεξουν στο ξυλο.

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ο μαραθωνας με εχει απογοητευσει..με μας εκανε καλο παιχνιδι, μας δυσκολεψε....αλλα απο τοτε χανει σχεικα ευκολα..η ροδοπολη αρχιζει και παιρνει νικες

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
η αχαρνης εχει πεσει αρκετα και τα ντερμπι τα χανει ολα απο οτι φαινεται...δεν βλεπω αλλο αποτελεσμα εκτος απο νικη του πορτο ραφτη

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
το ειπα απο την αρχη της χρονιας και το ξαναλεω..καλη ομαδα η κηφισια μεν, αλλα αν ανεβαινε κατηγορια αυτη η ομαδα μερικοι απο εμας θα επρεπε να κοψουν το μπασκετ!

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
δυσκολο ματσακι μιας και το χαλανδρι εχει καλη πορεια και δεν εχει κανει τζαμπα ηττες..φανταζομαι κλειστος αγωνας με πολυ ξυλο..αλλα νομιζω οτι ειμαστε σε καλη κατασταση!

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
δεν νομιζω οτι πια οι πρωτοποροι μπορουν να σκονταψουν στην εδρα τους με μικρομεσαιες ομαδες..ουτε καν εκτος!

αυτα εις αυριο τα σπουδαια...ματς κλειδι για την ανοδο το δικο μας...με νικη μας απομακρυνεται το χαλανδρι, με ηττα ομως ξαναγινεται ενας ψιλοπανικος!

ασε τους πανικους κ κοιτα να βαλεις 3-4 να τελειωνουμε. Αλλα δυσκολο παιχνιδι πολυ!κ ποιος σου ειπε οτι παμε για ανοδο?
triponter
SOLUTION 7
"αν ο τριποντερ σας λεει οτι κανει διαιτα μην το πιστευεται! ενα θα πω ο ανθρωπος εχει βαλει φωτογραφια στο γηπεδο τα μουτρα του αγκαλια με ενα κοκορετσι! τωρα που πιεζεται με δουλεια ,διαβασμα κ τις (μισαωρες ) εξαντλητικες προπονησεις που κανει πρεπει να τρωει κατι παραπανω αλλα κρατιεται στυλακι ελατε να τον θαυμασετε με το χαλανδρι!α, κ τον ανανα τον τρωει μετα το κοκορετσι."


φιλε gay ακου...την φωτογραφια ειναι γνωστο οτι την εβαλαν τα κοριτσακια - θαυμαστριες μου! που πρωτες εκτιμησαν το θανατηφορο κορμι μου! επισης μισηωρα προπονηση στην ηλικια μου ειναι υπεραρκετο για να κανω αυτο που ειμαι πλασμενος να κανω..δηλαδη να μην ασχολουμαι με την αμυνα και στην επιθεση να καθομαι στην γωνια και να περιμενω, ποτε θα αξιωθεις να την πασαρεις smile.gif smile.gif smile.gif......μη μου θυμιζεις το ατομικο κοκορετσακι, γιατι ειμαι σε τρελη διαιτα και σημερα εφαγα μονο ενα ελαφρυ τασκεμπαπ...

SOLUTION 7
"ασε τους πανικους κ κοιτα να βαλεις 3-4 να τελειωνουμε. Αλλα δυσκολο παιχνιδι πολυ!κ ποιος σου ειπε οτι παμε για ανοδο?"


και τελος τρυφερε και βελουδινε παιχτη, θα σε δικαιωσω αυριο και οντως θα βαλω 3 ή 4 ποντους σε ολο το ματσακι και θα κανω και 4 φαουλτακια ( για να ξεκουραστω ) και 4 λαθακια..ετσι...!!! ΑΝΟΔΟ???? ugly_tocktock.gif torture.gif torture.gif strike.gif strike.gif shot.gif shot.gif kill.gif kill.gif sad-smiley-009.gif

εννουσα οτι κρινονται οι θεσεις για τις υπολοιπες ομαδες!!!!!!!! οχι για εμας βρε κουτο!
dragan #12#
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
themis7
QUOTE(dragan #12# @ Jan 23 2009, 12:49 ) *
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tas13 @ Jan 22 2009, 21:20 ) *
Φιλε και συνονοματε Τασο μετα τη πολυ σωστη παρεμβαση σου το διορθωσα..
Κριμα ρε φιλε και ειχα κανει τοσες ετοιμασιες για σενα..Αντε τωρα να περιμενω το δευτερο γυρο..
Τεσπα να εισαι καλα και κραταω τη μαχη μας για το Μαιο..

Τελικα θα παιξουμε αντιπαλοι σημερα.
Κανονισε τα φαγητα και τα ποτα να με περιμενουν. smiley.gif


ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ 1
Koan
Ιρις - Πικερμι 20-0 .... με το γράμμα του νόμου πέραν του 20 λεπτου ο διαιτητης αφου δεν εμφανιστηκε η φιλοξενούμενη ομάδα εκλεισε το φύλλο αγώνος....

Δεν έχω δει την εν λόγω ομάδα να παίζει μπάσκετ αλλά έχω ακούσει πολλά περί νοοτροπίας , απλά να πω ότι ο Κοουτς και ο βοηθος των φιλογενουμενων εξω από το γήπεδο στράφηκαν με απειλιτικές εκφράσεις ενάντια του διαιτητη επειδη ο δευτερος δεν υπέκυψε στα παρακάλια για παράταση της αναμονής για ένα 5λεπτο....

Καλή συνέχεια...

Υ.Γ. Η ομάδα του πικερμίου έφθασε ύστερα απο 30 λεπτά (από την ώρα έναρξης) στο χώρο .
kotzito
Γ.Σ. Χαλανδρι-Μελισσια
65-61

Παρα πολυ καλο παιχνιδι και απο τις δυο ομαδες,με το σκορ να πηγαινει ποντο-ποντο μεχρι το τελος,οπου το Χαλανδρι εκτισε μια μικρη διαφορα που του επετρεψε να νικησει.Σκληρο ματς,με τους διαιτητες να αφηνουν παρα πολλα φαουλ και να κανουν αρκετα λαθη σε σημειο εκνευριστικο και για τις δυο ομαδες.Καλη συνεχεια και στις δυο ομαδες.
solution7
QUOTE(kojito @ Jan 23 2009, 23:47 ) *
Γ.Σ. Χαλανδρι-Μελισσια
65-61

Παρα πολυ καλο παιχνιδι και απο τις δυο ομαδες,με το σκορ να πηγαινει ποντο-ποντο μεχρι το τελος,οπου το Χαλανδρι εκτισε μια μικρη διαφορα που του επετρεψε να νικησει.Σκληρο ματς,με τους διαιτητες να αφηνουν παρα πολλα φαουλ και να κανουν αρκετα λαθη σε σημειο εκνευριστικο και για τις δυο ομαδες.Καλη συνεχεια και στις δυο ομαδες.

καλο παιχνιδι φιλε συμφωνω αλλα πολλα λαθη της διαιτησιας ,δεν ειναι ομως ο λογος που χασαμε . Οταν εισαι συνεχεια στο -2,-3 κ κανεις συνεχεια βιαστικες λαθος πασες δεν κερδιζεις,τουλαχιστον προσπαθησαμε μεχρι το τελος! Ολοι χανουν καποια στιγμη θα γινοταν,θα κερδισουμε το επομενο!
EAST END
QUOTE(Koan @ Jan 23 2009, 21:57 ) *
Ιρις - Πικερμι 20-0 .... με το γράμμα του νόμου πέραν του 20 λεπτου ο διαιτητης αφου δεν εμφανιστηκε η φιλοξενούμενη ομάδα εκλεισε το φύλλο αγώνος....

Δεν έχω δει την εν λόγω ομάδα να παίζει μπάσκετ αλλά έχω ακούσει πολλά περί νοοτροπίας , απλά να πω ότι ο Κοουτς και ο βοηθος των φιλογενουμενων εξω από το γήπεδο στράφηκαν με απειλιτικές εκφράσεις ενάντια του διαιτητη επειδη ο δευτερος δεν υπέκυψε στα παρακάλια για παράταση της αναμονής για ένα 5λεπτο....

Καλή συνέχεια...

Υ.Γ. Η ομάδα του πικερμίου έφθασε ύστερα απο 30 λεπτά (από την ώρα έναρξης) στο χώρο .

με το γράμμα του νόμου σωστή η απόφαση,αλλά ίσως πρέπει να δίνουμε την ευκαιρία σε μακρινά παιχνίδια να υπάρχει λίγη ανοχή...!!
kotzito
QUOTE(solution7 @ Jan 24 2009, 00:23 ) *
καλο παιχνιδι φιλε συμφωνω αλλα πολλα λαθη της διαιτησιας ,δεν ειναι ομως ο λογος που χασαμε . Οταν εισαι συνεχεια στο -2,-3 κ κανεις συνεχεια βιαστικες λαθος πασες δεν κερδιζεις,τουλαχιστον προσπαθησαμε μεχρι το τελος! Ολοι χανουν καποια στιγμη θα γινοταν,θα κερδισουμε το επομενο!

Θα συμφωνησω μαζι σου.Τα Μελισσια εχουν δικαιωμα να φωναζουν για την διαιτησια οπως και ο Γ.Σ.ΧΧ,αλλα οταν μπαινετε νωθρα στον αγωνα και προς το τελος του παιχνιδιου οταν πιεζετε και κανετε λαθος πασες και βιαστικες επιθεσεις,λογικο να χασετε.Μπραβο για τη προσπαθεια και το θεαμα παντως!!!Καλη συνεχεια.
Koan
QUOTE(EAST END @ Jan 24 2009, 00:27 ) *
με το γράμμα του νόμου σωστή η απόφαση,αλλά ίσως πρέπει να δίνουμε την ευκαιρία σε μακρινά παιχνίδια να υπάρχει λίγη ανοχή...!!

Φίλε μου αυτό πρέπει να υπωθεί σε εν λόγο συζήτηση για τον κανονισμό . ΔΙΚΑΙΑ έκλεισε το φύλλο αγώνος ( ή έχω άδικο) προς μεγάλη λύπη και για την ομάδα μου που έμεινε χωρίς ματς και αντί αυτού έδωσε στον κόσμο που προσήλθε την ευκαιρια να παρακολουθήσει ένα οικογενειακό διπλό . Προς τιμήν όλων των παιδιών που κάθησαν με την όρεξη για το μπάσκετ να κάνουν αυτο το παιχνίδι .
triponter
ηρθε η ωρα..μετα απο 10 συνεχομενες νικες ηρθε και η ηττα για τα Μελισσια. .....ομως μια του κλεφτη ( 70-30 ), δυο του κλεφτη ( 80-20) , τρεις του κλεφτη ( 90-10), ε την τεταρτη (90-10 σε ολο το ματς ) καπου θα την παταγαμε...επαναλαμβανομενη συμπτωση παυει να ειναι συμπτωση ! ! !

αφηνοντας αυτο το κομματι, εχουμε και εμεις ευθυνη καθοτιν καθε φορα που μας συμβαινει κατι τετοιο αντι να παιξουμε πιο εξυπνα, παιζουμε ολο και πιο χαζα...ουτε ενα σκριν , ουτε μια ομαδικη προσπαθεια...1 εναντιον ολων ολη την ωρα..ημαρτοοον....

ηττα μεσα στο προγραμμα ειναι, αρκει να κανουμε την δουλεια μας στους επομενους 2 αγωνες...αν μην τι αλλο χασαμε με διαφορα που ανατρεπεται ευκολα μεσα, αν χρειαστει!
ts_10
Ροδοπολη Μαραθωνας Ασσος (+13)..Δυσκολη νικη αν και κερδιζαμε σε ολο τον αγωνα απο 7 μεχρι 16 ποντους..σκληρη ομαδα ο Μαραθωνας δεν νομιζω οτι η 8εση του στη βαθμολογια ειναι εκει που βρισκεται..εχουμε παιξει με χειροτερες ομαδες που ειναι απο πανω τους..ειμαστε σε καλο ρυθμο και συνεχιζουμε..

ΥΓ.Μπραβο στο χαλανδρι για τη μεγαλη νικη..
Alexny
QUOTE(triponter @ Jan 24 2009, 02:04 ) *
ηρθε η ωρα..μετα απο 10 συνεχομενες νικες ηρθε και η ηττα για τα Μελισσια. .....ομως μια του κλεφτη ( 70-30 ), δυο του κλεφτη ( 80-20) , τρεις του κλεφτη ( 90-10), ε την τεταρτη (90-10 σε ολο το ματς ) καπου θα την παταγαμε...επαναλαμβανομενη συμπτωση παυει να ειναι συμπτωση ! ! !

αφηνοντας αυτο το κομματι, εχουμε και εμεις ευθυνη καθοτιν καθε φορα που μας συμβαινει κατι τετοιο αντι να παιξουμε πιο εξυπνα, παιζουμε ολο και πιο χαζα...ουτε ενα σκριν , ουτε μια ομαδικη προσπαθεια...1 εναντιον ολων ολη την ωρα..ημαρτοοον....

ηττα μεσα στο προγραμμα ειναι, αρκει να κανουμε την δουλεια μας στους επομενους 2 αγωνες...αν μην τι αλλο χασαμε με διαφορα που ανατρεπεται ευκολα μεσα, αν χρειαστει!

sorry ρε φιλε, το 90-10 κ αυτα για τη διατησια τα λες????οχι γτ θα τρελαθουμε δλδ..
τεσπα, μετριο παιχνιδι απ την ομαδα μου,που ποτε το παιχνιδι δεν ηταν ποντο ποντο.3' πριν το τελος ειμαστε μπροστα με 9 κ καταφεραμε να το κανουμε ντερμπι με χαμενες βολες κ ολα τα σχετικα.πολυ μουρμουρα απο το Ν9 που πισω απ το διαιτητη εβριζε χριστους κ παναγιες. γενικα ομως καλα παιδια κ καλη ομαδα τα Μελισσια. σιγουρα η καλυτερη που εχουμε παιξει μεχρι τωρα..
Καλη συνεχεια..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.