Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
cliff_ac
QUOTE(tas13 @ Nov 22 2008, 16:34 ) *
Μας ματιασατε και ηρθε η πρωτη ηττα μας απο το Πορτο Ραφτη 2 ποντους..Να σας πω την αληθεια με τετοια διαιτησια δε περιμεναμε τιποτα καλυτερο..Ταγικοι και προκλητικοι απεναντι μας πραγματικα δε ξερω το γιατι..Ισως σε αυτες τις κατηγοριες μετρανε και οι δημοσιες σχεσεις πραγμα που εμεις δεν εχουμε..Καναμε τραγικο ξεκινημα και εκει φταιμε εμεις,αλλα καθε φορα που πλησιαζαμε αρχιζε η σφαγη..Μακαρι να το βλεπατε και θα κρινατε και εσεις..Δε πειραζει,προσγειωθηκαμε και εμεις..Εξαλλου εχει πολυ δρομο ακομα και εχουν να δουν πολλα τα ματακια μας σε ολους τους τομεις..

ετσι μειώνεις την προσπάθεια των παιδιών από το πόρτο ράφτη ομως... τουλάχιστον πες τίποτα και για αυτούς γιατί οι διαιτητές από μόνοι τους αποκλείεται να νίκησαν (ακόμα δηλαδή και να είναι όπως το περιγράφεις..) επίσης πιο καλά να μην ανοίγεις ξεχωριστό θέμα αλλά να το γράφεις στο αντίστοιχο (δλδ γ εσκα 3ος όμιλος..)... smiley.gif smiley.gif φιλικά και όχι επικρητικά !(για να μην παρεξηγιούμαστε και όλας!)
Lebron08
QUOTE(tas13 @ Nov 22 2008, 17:25 ) *
Τελικα φιλε μου ο τραυματισμος του ηταν αρκετα σοβαρος..Ο γιατρος ηταν χαζος γι'αυτο σου ειχα πει οτι δεν ηταν σοβαρο..Εχει καποια ρηξη στους χιαστους και σιγουρα μηνισκο..Μαλλον δε το γλιτωνει το χειρουργειο..


Εύχομαι περαστικά στο παιδι (sοrry αλλά δεν ξέρω το όνομα του) και να έχει γρήγορη επιστροφή.Εγώ τον μάρκαρα σ'εκείνη τη φάση και εννοείται πως σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να τον χτυπήσω.Έκανε drive και του έκανα φάουλ με το σώμα και γλίστρισε με αποτέλεσμα να γυρίσει το πόδι του.Και πάλι περαστικά.
tas13
QUOTE(cliff_ac @ Nov 22 2008, 17:39 ) *
ετσι μειώνεις την προσπάθεια των παιδιών από το πόρτο ράφτη ομως... τουλάχιστον πες τίποτα και για αυτούς γιατί οι διαιτητές από μόνοι τους αποκλείεται να νίκησαν (ακόμα δηλαδή και να είναι όπως το περιγράφεις..) επίσης πιο καλά να μην ανοίγεις ξεχωριστό θέμα αλλά να το γράφεις στο αντίστοιχο (δλδ γ εσκα 3ος όμιλος..)... smiley.gif smiley.gif φιλικά και όχι επικρητικά !(για να μην παρεξηγιούμαστε και όλας!)

Καμια προσπαθεια δε μειωνω..Ισα ισα τα παιδια στην ουσια 5 ατομα δηλαδη το πελεψανε και μπραβο τους..Αλλα αυτο δε σημαινει οτι επειδη ειναι λιγα ατομα ή επειδη λεγονται Πορτο Ραφτη ή ξερω εγω μπορει να εχουν ακρες, να τη πληρωνουμε εμεις..Αν δεν ηταν τοσο τραγικοι δε θα το ανεφερα ειληκρινα..Εξαλλου και η ηττα μεσα στο προγραμμα ειναι..
cliff_ac
QUOTE(tas13 @ Nov 22 2008, 20:23 ) *
επειδη λεγονται Πορτο Ραφτη ή ξερω εγω μπορει να εχουν ακρες,

sorry αλλα επιμένω ότι έτσι τους μειώνεις.. τεσπα απο πίτα που δε τρώω δε με νοιάζει και αν καεί οπότε δικαίωμα σου να πεις οτι θες!!! καλο βράδυ!
Mitsaras7
QUOTE(tas13 @ Nov 22 2008, 17:25 ) *
Τελικα φιλε μου ο τραυματισμος του ηταν αρκετα σοβαρος..Ο γιατρος ηταν χαζος γι'αυτο σου ειχα πει οτι δεν ηταν σοβαρο..Εχει καποια ρηξη στους χιαστους και σιγουρα μηνισκο..Μαλλον δε το γλιτωνει το χειρουργειο..

Οχι ρε γαμωτο...Δυστυχως επαληθευτικα!!!Κριμα..Πες του τα περαστικα όλων απο Αχαρνης και σιδερενιος!!

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 22 2008, 17:28 ) *
Γελα τωρα που μπορεις,
γιατι την Παρασκευη θα σε πατησει το τρενο.......

ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ....Παρασκευη κοντη γιορτη......χεχε
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 23 2008, 04:46 ) *
ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ....Παρασκευη κοντη γιορτη......χεχε

Απο δηλωσεις καλα πας
απο μπασκετ ομως???
Ολο τραυματιας εισαι.
Εσυ και ο Σανμαρτεαν.
Lebron08
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 23 2008, 14:10 ) *
Απο δηλωσεις καλα πας
απο μπασκετ ομως???
Ολο τραυματιας εισαι.
Εσυ και ο Σανμαρτεαν.

Ναι ο Μητσάρας στο μπροστά μέρος της φανέλας αντί για χορηγό γράφει ''ΕΥΘΡΑΥΣΤΟΝ''.ΧΑΧΑΧΑ! Από 'κει και πέρα άλλος είναι όλο δηλώσεις...Κ εγώ ξέρω ότι όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι...Και ο Δώνης ''τρένο'' ήτανε αλλά είδες τι έπαθε... biggrin.gif Θα τα πούμε την Παρασκευή από κοντά.. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
dragan #12#
QUOTE(tas13 @ Nov 22 2008, 22:23 ) *
Καμια προσπαθεια δε μειωνω..Ισα ισα τα παιδια στην ουσια 5 ατομα δηλαδη το πελεψανε και μπραβο τους..Αλλα αυτο δε σημαινει οτι επειδη ειναι λιγα ατομα ή επειδη λεγονται Πορτο Ραφτη ή ξερω εγω μπορει να εχουν ακρες, να τη πληρωνουμε εμεις..Αν δεν ηταν τοσο τραγικοι δε θα το ανεφερα ειληκρινα..Εξαλλου και η ηττα μεσα στο προγραμμα ειναι..

Δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα για το παιχνίδι,αλλα δεν μπορω να διαβάζω και τέτοια πραγματα. Έλεος. στην τρίτη περίοδο η οποία ξεκίνησε με 7 πόντους διαφόρα και σε όλο το διάστημα της περίοδου ημάσταν μπροστά, τα φάουλ στο 26 πέρίπου ήταν 8-1 πράγμα λίγο περίεργο για την φύση του παιχνιδίου...η ομάδα που κυνηγάει να έχει μόλις 1 φάουλ και η ομάδα που ήταν μπροστά 8...για να μην μιλίσω για τις 2 τεχνικές ποινές και τα αντιαθλητικά που μας σφύριξαν. ο coach Θεολογίτης που είναι ενας πολύ αξιόλογος ανθρώπος φώναζε σε όλο το παιχνίδι πως σας έλειπε η φωτογραφική για την άμυνα που παίζατε σε ορισμένες φάσεις. Και απο την άλλη επιτρέψανε σε όλο το παιχνίδι το αντιαθλητικό παιχνίδι του 4 και του ψήλου σας του 14..αν δεν κάνω λάθος. Δεν κατηγορώ κανεναν,ουτε τα παιδιά που οι φάσεις έγιναν μέσα στο παιχνίδι (θέλω να πιστεύω) αλλα ουτε και των διαιτήτων που σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλοί. Άλλα εμείς φταίμε που αφήσαμε μια διαφορά που είχε φτάσει ακόμα και τους 14 πόντους να χαθεί έτσι εύκολα και να γίνει το παιχνίδι ντέρμπι. ο φίλος cliff απο την Ιρις που έχει δει και τις 2 ομάδες μπορεί να κρίνει και να πει κάποια πράγματα και ας μην έχει δει το παιχνίδι.
Και ξαναλέω πως δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα για το παιχνίδι απο σεβασμό στο "φαβορί" και στο κ. Θεολογίτη αλλά δεν μπορώ να διαβάζω και ανακρίβειές. Ευχαριστώ
cliff_ac
QUOTE(dragan #12# @ Nov 23 2008, 13:37 ) *
ο φίλος cliff απο την Ιρις που έχει δει και τις 2 ομάδες μπορεί να κρίνει και να πει κάποια πράγματα και ας μην έχει δει το παιχνίδι.

Τα του παιχνιδιού τα ξέρετε οι ίδιοι . Εγώ απλά θα πω ότι το Πορτο Ράφτη αναζητούσε την νίκη μετά από 2(?) ηττες , επίσης έπαιζε στην έδρα του και εχει αθλητική ομάδα και για πίεση κάτι που κατ'εμέ θα είχε το πρόβλημα ο Περισσός . Για αυτό έβαλα άσσο το παιχνίδι .. Εκτίμηση μου βάση των όσων γράφτηκαν (περί αντιαθλητικών κλπ κλπ..) ότι πρέπει να έπαιξε ρόλο και το πάθος στην εξέλιξη του παιχνιδιού (διορθώστε με αν κάνω λάθος) κάτι που επίσης έγκειται στο ότι το Πόρτο Ράφτη αναζητούσε την νίκη για να ξαναμπεί στον σωστό δρόμο..

Φαβορί εξαρχής για το ματς ήταν ο Περισσος βέβαια (λόγω ποιότητας και σκάουτινκ!) αλλά ένα παιχνίδι είναι που παίζετε και στις λεπτομέρειες πολλές φορές.. blove.gif smiley.gif πάντα φιλικά και ελπίζω ο tas13 να μη παρεξηγεί και να είναι ανοιχτός στον διάλογο!
dragan #12#
QUOTE(cliff_ac @ Nov 23 2008, 14:52 ) *
Τα του παιχνιδιού τα ξέρετε οι ίδιοι . Εγώ απλά θα πω ότι το Πορτο Ράφτη αναζητούσε την νίκη μετά από 2(?) ηττες , επίσης έπαιζε στην έδρα του και εχει αθλητική ομάδα και για πίεση κάτι που κατ'εμέ θα είχε το πρόβλημα ο Περισσός . Για αυτό έβαλα άσσο το παιχνίδι .. Εκτίμηση μου βάση των όσων γράφτηκαν (περί αντιαθλητικών κλπ κλπ..) ότι πρέπει να έπαιξε ρόλο και το πάθος στην εξέλιξη του παιχνιδιού (διορθώστε με αν κάνω λάθος) κάτι που επίσης έγκειται στο ότι το Πόρτο Ράφτη αναζητούσε την νίκη για να ξαναμπεί στον σωστό δρόμο..

Φαβορί εξαρχής για το ματς ήταν ο Περισσος βέβαια (λόγω ποιότητας και σκάουτινκ!) αλλά ένα παιχνίδι είναι που παίζετε και στις λεπτομέρειες πολλές φορές.. blove.gif smiley.gif πάντα φιλικά και ελπίζω ο tas13 να μη παρεξηγεί και να είναι ανοιχτός στον διάλογο!

Να σε διορθώσω πως η ήττα είναι 1 απο εσάς. Ειμαστε με ενα παιχνίδι λιγότερο ελέω παρκέ στο Πέρκιζας. Για εμένα απο τις ομάδες που εχω δει μπορεί να είναι το φαβορί επείδη έχει πληθώρα παικτών. Τώρα το θέμα της ποιότητας αρμοδίοι είναι να το κρίνουν άλλοι
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 23 2008, 14:10 ) *
Απο δηλωσεις καλα πας
απο μπασκετ ομως???
Ολο τραυματιας εισαι.
Εσυ και ο Σανμαρτεαν.

Γαμ#$%ταα....Μη μου φοβασαι με σενα θα μαι 100% ετοιμος..οποτε...χαχα...οσο για το ευθραυστο...θα το διωρθωνα..θα γραφα..ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ....χαχααχαα....
tas13
QUOTE(dragan #12# @ Nov 23 2008, 14:37 ) *
Δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα για το παιχνίδι,αλλα δεν μπορω να διαβάζω και τέτοια πραγματα. Έλεος. στην τρίτη περίοδο η οποία ξεκίνησε με 7 πόντους διαφόρα και σε όλο το διάστημα της περίοδου ημάσταν μπροστά, τα φάουλ στο 26 πέρίπου ήταν 8-1 πράγμα λίγο περίεργο για την φύση του παιχνιδίου...η ομάδα που κυνηγάει να έχει μόλις 1 φάουλ και η ομάδα που ήταν μπροστά 8...για να μην μιλίσω για τις 2 τεχνικές ποινές και τα αντιαθλητικά που μας σφύριξαν. ο coach Θεολογίτης που είναι ενας πολύ αξιόλογος ανθρώπος φώναζε σε όλο το παιχνίδι πως σας έλειπε η φωτογραφική για την άμυνα που παίζατε σε ορισμένες φάσεις. Και απο την άλλη επιτρέψανε σε όλο το παιχνίδι το αντιαθλητικό παιχνίδι του 4 και του ψήλου σας του 14..αν δεν κάνω λάθος. Δεν κατηγορώ κανεναν,ουτε τα παιδιά που οι φάσεις έγιναν μέσα στο παιχνίδι (θέλω να πιστεύω) αλλα ουτε και των διαιτήτων που σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλοί. Άλλα εμείς φταίμε που αφήσαμε μια διαφορά που είχε φτάσει ακόμα και τους 14 πόντους να χαθεί έτσι εύκολα και να γίνει το παιχνίδι ντέρμπι. ο φίλος cliff απο την Ιρις που έχει δει και τις 2 ομάδες μπορεί να κρίνει και να πει κάποια πράγματα και ας μην έχει δει το παιχνίδι.
Και ξαναλέω πως δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα για το παιχνίδι απο σεβασμό στο "φαβορί" και στο κ. Θεολογίτη αλλά δεν μπορώ να διαβάζω και ανακρίβειές. Ευχαριστώ

Αν μου λες φιλε μου οτι αυτη η διαιτησια ηταν πολυ καλη τοτε τι να πω..Μου μιλας ομως μονο για το τριτο δεκαλεπτο για το αλλο παιχνιδι δε μιλας..Στο τριτο ισως πηγαν να διορθωσουν οτι βλακειες ειχαν κανει,αλλα δε λες επισης οτι οσο πλησιαζαμε ολο και κατι βρισκανε και σας εδιναν..Τωρα αν μιλας για αντιαθλητικο παιχνιδι,μαλλον δεν εχεις δει τιποτα απο αλλες ομαδες ή απο αλλες κατηγοριες γιατι αυτα θα τα ελεγες χαδια..Ανακριβειες δε λεγονται παντως αυτα που λεω..Αποψη μου ειναι και γι'αυτο εγινε και αυτο το τοπικ για να μιλαμε και να λεμε την αποψη μας..Και κατι τελευταιο που ακουω για φαβορι..Εμεις δεν ειπαμε σε κανεναν οτι ειμαστε φαβορι..Παιχνιδι,παιχνιδι κοιταμε και ολα τα αλλα ειναι λογια..Να εισαι καλα παντως και θα χαρω να τα λεμε απο εδω..

QUOTE(cliff_ac @ Nov 23 2008, 14:52 ) *
Τα του παιχνιδιού τα ξέρετε οι ίδιοι . Εγώ απλά θα πω ότι το Πορτο Ράφτη αναζητούσε την νίκη μετά από 2(?) ηττες , επίσης έπαιζε στην έδρα του και εχει αθλητική ομάδα και για πίεση κάτι που κατ'εμέ θα είχε το πρόβλημα ο Περισσός . Για αυτό έβαλα άσσο το παιχνίδι .. Εκτίμηση μου βάση των όσων γράφτηκαν (περί αντιαθλητικών κλπ κλπ..) ότι πρέπει να έπαιξε ρόλο και το πάθος στην εξέλιξη του παιχνιδιού (διορθώστε με αν κάνω λάθος) κάτι που επίσης έγκειται στο ότι το Πόρτο Ράφτη αναζητούσε την νίκη για να ξαναμπεί στον σωστό δρόμο..

Φαβορί εξαρχής για το ματς ήταν ο Περισσος βέβαια (λόγω ποιότητας και σκάουτινκ!) αλλά ένα παιχνίδι είναι που παίζετε και στις λεπτομέρειες πολλές φορές.. blove.gif smiley.gif πάντα φιλικά και ελπίζω ο tas13 να μη παρεξηγεί και να είναι ανοιχτός στον διάλογο!

Καμια παρεξηγηση φιλε μου και χαιρομαι που τα λεμε εδω μεσα..Παντως οπως ειπα και στον dragan12 φαβορι μας εχετε βγαλει εσεις ή καποιοι αλλοι τελοσπαντων..Εμεις δεν εχουμε πει κατι τετοιο..Καλο υλικο εχουμε αλλα εχει πολλα παιχνιδια ακομα και παιζουν πολλα ρολο σε αυτη τη κατηγορια εκτος απο αγωνιστικα..Να εισαι καλα..
dragan #12#
QUOTE(tas13 @ Nov 24 2008, 12:21 ) *
Αν μου λες φιλε μου οτι αυτη η διαιτησια ηταν πολυ καλη τοτε τι να πω..Μου μιλας ομως μονο για το τριτο δεκαλεπτο για το αλλο παιχνιδι δε μιλας..Στο τριτο ισως πηγαν να διορθωσουν οτι βλακειες ειχαν κανει,αλλα δε λες επισης οτι οσο πλησιαζαμε ολο και κατι βρισκανε και σας εδιναν..Τωρα αν μιλας για αντιαθλητικο παιχνιδι,μαλλον δεν εχεις δει τιποτα απο αλλες ομαδες ή απο αλλες κατηγοριες γιατι αυτα θα τα ελεγες χαδια..Ανακριβειες δε λεγονται παντως αυτα που λεω..Αποψη μου ειναι και γι'αυτο εγινε και αυτο το τοπικ για να μιλαμε και να λεμε την αποψη μας..Και κατι τελευταιο που ακουω για φαβορι..Εμεις δεν ειπαμε σε κανεναν οτι ειμαστε φαβορι..Παιχνιδι,παιχνιδι κοιταμε και ολα τα αλλα ειναι λογια..Να εισαι καλα παντως και θα χαρω να τα λεμε απο εδω..

Δεν εχώ κανενα πρόβλημα να τα λεμε. υπάρχει ελευθερία λόγου, αλλά έως ενα σημείο φίλε μου Τάσο (αν μου επιτρέπεις) δεν μπορείς να αφήνεις υπονούμενα για την διαιτήσια, ουτε οι παράγοντες της ομάδας σου να μείωνουν την προσπάθεια μας.
Οπως και εγώ μπορεί να μην έχω δει καλύτερες απο την δική μας. Ετσί και εσύ μπορεί να μην έχεις δει χειρότερη. Το αν είστε φαβόρι ή οχι δεν τον ξέρω αλλά απο οτι διαβάζουμε εδω μέσα όλοι αυτοι την γνώμη έχουν.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
6η Αγωνιστική

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

Φουλ του ασου με ασους.

Ρε τριποντερ κακομοιρη βγαλε τα αποτελεσματα
triponter
καλησπέρα παιδιά ...η ωρά των απονομών, θυμίζω :

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-80
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 66-49
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 59-62
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 62-68
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 70-68
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0-0
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-59

jhantzop = 4/6

lykos = 5/6 ( gidi )

kojito = 4/6

nikefalin = 4/6

team10 = 5/6

east end = 4/6

triponter = 4/6

champion = 4/6

cliff-ac = 6/6 ohmy.gif ohmy.gif

dragan#12 = 4/6

duke10 = 4/6

kvqs = 4/6

tas13 = 5/6

................................................................................
.............

καταπληκτικος, ενας και μοναδικος νικητης : : : ο CLIFF-AC με το amazing 6/6 wav.gif wav.gif wav.gif

Στον κουβά ένα χάος κόσμος με 4/6 :

jhantzop, kojito, nikefalin, east end, triponter, champion, dragan#12, duke10, kvqs....

αυτά μάγκες...πάμε για τα επόμενα ! ! !


cliff_ac
QUOTE(triponter @ Nov 24 2008, 21:25 ) *
καλησπέρα παιδιά ...η ωρά των απονομών, θυμίζω :
cliff-ac = 6/6 ohmy.gif ohmy.gif
................................................................................

καταπληκτικος, ενας και μοναδικος νικητης : : : ο CLIFF-AC με το amazing 6/6 wav.gif wav.gif wav.gif

Στον κουβά ένα χάος κόσμος με 4/6 :

jhantzop, kojito, nikefalin, east end, triponter, champion, dragan#12, duke10, kvqs....

αυτά μάγκες...πάμε για τα επόμενα ! ! !

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif 69.gif 69.gif 69.gif
team10

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 2

katsman4
Νατα που τα έλεγα! Αν θυμάμαι καλά σε post μου στις 8/11 ανέφερα ότι είναι πολύ νωρίς να χρίζουμε φαβορί για άνοδο- πτώση, τρένα αεροπλάνα και βαπόρια! Να που το τρένο έπαθε βλάβη, έμεινε στο σταθμό, δεν έδωσε σήμα εκκίνησης ο σταθμάρχης και άλλες τέτοιες εκφράσεις. Ο λόγος για τον Περισσό όπου κόλλησε στη στάση Πόρτο Ράφτη (να μια καλή πρόταση στον Προαστιακό για νέα στάση)! Φίλε tas13 δεν μπορείς να απαξιώνεις την προσπάθεια των παικτών μας όπως πολύ εύστοχα τόνισε ο cliff. Ο dragan έκανε μια μικρή ανάλυση οπότε είναι μάλλον άκυρο να την επαναλάβω. Και για να κλείσω όπως ξεκίνησα, δεν υπάρχουν φαβορί, τρένα και άλλα μεταφορικά μέσα. Καλές ομάδες σίγουρα υπάρχουν αλλά σίγουρα φαβορί (τόσο σίγουρα ώστε η ένδειξη στο στοίχημα να είναι ΔΠ) δεν υπάρχουν. Καλή συνέχεια στον Περισσό, όπου αν παίχτες, προπονητής και παράγοντες αφιέρωναν λιγότερο χρόνο στο να διαμαρτύρονται...ίσως, λέω ίσως να κερδίζανε και το ματσάκι.
cliff_ac
QUOTE(katsman4 @ Nov 25 2008, 13:23 ) *
Νατα που τα έλεγα! Αν θυμάμαι καλά σε post μου στις 8/11 ανέφερα ότι είναι πολύ νωρίς να χρίζουμε φαβορί για άνοδο- πτώση, τρένα αεροπλάνα και βαπόρια!

δεν υπάρχουν φαβορί, τρένα και άλλα μεταφορικά μέσα. Καλές ομάδες σίγουρα υπάρχουν αλλά σίγουρα φαβορί (τόσο σίγουρα ώστε η ένδειξη στο στοίχημα να είναι ΔΠ) δεν υπάρχουν..

εχεις δίκιο και τότε συμφωνησα μαζί σου.. λάθος μου που έχρησα την ομάδα του περισσού (εκ των υστέρων στην ανάλυση) ως φαβορί του αγώνα το έκανα μόνο και μόνο επειδή παρασύρθηκα βαθμολογικά (και για την τότε τεκμηρίωση μου περί ποιότητας και σκάουτινκ που νομίζω ότι μετράει αλλά όχι τόσο ώστε να είναι σίγουρα τα πράγματα) αφού πριν βρεθεί σε εσάς ήταν χωρίς ήττα μόνος πρώτος στον όμιλο...
Mitsaras7
Και για πες μας λοιπον Λυκο...Για βγαλε σχεδιαγραμματα κ χαρτες κ δειξε μας το γηπεδο τησ Κηφισιας....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 26 2008, 02:59 ) *
Και για πες μας λοιπον Λυκο...Για βγαλε σχεδιαγραμματα κ χαρτες κ δειξε μας το γηπεδο τησ Κηφισιας....

Καλα δεν ξερεις που ειναι το Ζηρηνειο ρε ταγαρι????
Παιζεις μπασκετ και δεν ξερεις που ειναι το Ζηρηνειο???

Ασε το μπασκετ και γυρνα το στο μπαντμιντον tongue.gif

jhantzop
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ( θα γίνει αυτό το παιχνίδι; )
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 ( για σπάσιμο tongue.gif )
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 ( αν και μπορεί να γίνει το τσαφ )
cliff_ac
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

(χωρίς σαφή εικόνα για ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ)
dragan #12#
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
EAST END
[quote name='dragan #12#' date='Nov 26 2008, 11:42 ' post='249766']
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
[/quote
ΔΙΚΑ ΜΟΥ:
ΠΙΚΕΡΜΙ-ΔΑΦΝΗ 1
ΙΡΙΣ-ΠΑΛΛΗΝΗ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ -ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΕΡΙΣΣΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΤΟΥΦΑ 1
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1
ΚΗΦΗΣΙΑ- ΑΧΑΡΝΗΣ 1
penetration
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ:
ΠΡΟΣ MODERATORS ΑΞΙΟΤΙΜΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ NIKEFALIN AND JABAR.

ρε κοριτσια δεν παραιτειστε καλυτερα απο τις θεσεις σας. το basketforum κινδυνευει να γινει WOOLFFORUM, ελεος πια.
αφου ο λυκος κλεβει την παρασταση καθε παρασκευη στα παρκε και καθε βραδυ στις καλλιυεχικες πιστες και στα σουβλαντζιδικα, τωρα βαλθηκε να αποτελειωσα και το Α'ΕΣΚΑ, και αργοτερα ποιος ξερει τι αλλο ακομα.
οσο ειναι καιρος μαζεψτε τον εκτος πια και αν αληθευει αυτο που διαδιδεται εντονως τωρα τελευταια:
οτι εκτος του οτι ειναι αποκλειστικος χορηγος και ιδιοκτητης της ομαδας της κηφισιας (ετσι εξηγειται γιατι παιζει ο ΑΜΠΑΛΟΣ) ειναι και ιδιοκτητης του μπασκετφορουμ και σας σας πληρωνει.

υστερογραφο: τον λεω αμπαλο δημοσιως και σας λεω παλι δημοσιως οτι σας πληρωνει, θα φαω ποινη τωρα:

και για να μην ξεχνιομαστε παρα τα προβληματα με τους τραυματισμους ΙΡΙΣ ασσος ξερος.
kotzito
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
Alexny
QUOTE(jhantzop @ Nov 26 2008, 09:58 ) *
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ( θα γίνει αυτό το παιχνίδι; )
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 ( για σπάσιμο tongue.gif )
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 ( αν και μπορεί να γίνει το τσαφ )

θα γινει σε ουδετερο γηπεδο το χαλανδρι-ηρακλειο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Nov 26 2008, 19:48 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ:
ΠΡΟΣ MODERATORS ΑΞΙΟΤΙΜΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ NIKEFALIN AND JABAR.

ρε κοριτσια δεν παραιτειστε καλυτερα απο τις θεσεις σας. το basketforum κινδυνευει να γινει WOOLFFORUM, ελεος πια.
αφου ο λυκος κλεβει την παρασταση καθε παρασκευη στα παρκε και καθε βραδυ στις καλλιυεχικες πιστες και στα σουβλαντζιδικα, τωρα βαλθηκε να αποτελειωσα και το Α'ΕΣΚΑ, και αργοτερα ποιος ξερει τι αλλο ακομα.
οσο ειναι καιρος μαζεψτε τον εκτος πια και αν αληθευει αυτο που διαδιδεται εντονως τωρα τελευταια:
οτι εκτος του οτι ειναι αποκλειστικος χορηγος και ιδιοκτητης της ομαδας της κηφισιας (ετσι εξηγειται γιατι παιζει ο ΑΜΠΑΛΟΣ) ειναι και ιδιοκτητης του μπασκετφορουμ και σας σας πληρωνει.

υστερογραφο: τον λεω αμπαλο δημοσιως και σας λεω παλι δημοσιως οτι σας πληρωνει, θα φαω ποινη τωρα:

και για να μην ξεχνιομαστε παρα τα προβληματα με τους τραυματισμους ΙΡΙΣ ασσος ξερος.

Ζηλευεις που ειμαι μεγαλη φιρμα,
ενω εσυ ενας αγνωστος παντοφλας???

Ατιμη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζεις στα ουρανια
και αλλους τους στελνεις στα ταρταρα.

Επισης ο βηχας, ο ερωτας και το χρημα δεν κρυβονται, τι να κανουμε.

ΥΓ. Γιατι γραφεις στο φορουμ μονο καθε Τεταρτη απογευμα???
Μηπως επειδη τοτε παει η γυναικα κομμωτηριο ή σουπερ μαρκετ???
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 26 2008, 20:18 ) *
Ζηλευεις που ειμαι μεγαλη φιρμα,
ενω εσυ ενας αγνωστος παντοφλας???

Ατιμη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζεις στα ουρανια
και αλλους τους στελνεις στα ταρταρα.

Επισης ο βηχας, ο ερωτας και το χρημα δεν κρυβονται, τι να κανουμε.

ΥΓ. Γιατι γραφεις στο φορουμ μονο καθε Τεταρτη απογευμα???
Μηπως επειδη τοτε παει η γυναικα κομμωτηριο ή σουπερ μαρκετ???

δεν μπαινω συχνα για να μην γινομαι κουραστικος
οταν μπαινω , μπαινω για δυο λογους ; 1.ΙΡΙΔΑ 2.ΛΥΚΟΣ.
ειναι μεγαλη σου τιμη που ασχολουμαι μαζι σου αγορι μου και ο βασικος λογος που το κανω ειναι γιατι βλεπω λιγο μακρια, του χρονου ας πουμε: ΙΡΙΔΑ-ΛΥΚΟΣ-ΡΙΜΠΟ και σχημα στη τεχνικη διευθυνση JABAR-NIKEFALIN-PENETRATION.
θα γινει Η ΟΜΑΔΑ μοντελο και δεν θα παιζουμε μονο φανταστικο μπασκετ αλλα θα ειμαστε και πρωταγωνιστες στα πολιτιστικα-κοινωνικα (αργα βραδυνα) δρωμενα της αθηνας.
το θεμα με την παντοφλα παλιωσε, σκεψου κατι καινουριο
cliff_ac
QUOTE(penetration @ Nov 27 2008, 10:25 ) *
δεν μπαινω συχνα για να μην γινομαι κουραστικος
οταν μπαινω , μπαινω για δυο λογους ; 1.ΙΡΙΔΑ 2.ΛΥΚΟΣ.
ειναι μεγαλη σου τιμη που ασχολουμαι μαζι σου αγορι μου και ο βασικος λογος που το κανω ειναι γιατι βλεπω λιγο μακρια, του χρονου ας πουμε: ΙΡΙΔΑ-ΛΥΚΟΣ-ΡΙΜΠΟ και σχημα στη τεχνικη διευθυνση JABAR-NIKEFALIN-PENETRATION.
θα γινει Η ΟΜΑΔΑ μοντελο και δεν θα παιζουμε μονο φανταστικο μπασκετ αλλα θα ειμαστε και πρωταγωνιστες στα πολιτιστικα-κοινωνικα (αργα βραδυνα) δρωμενα της αθηνας.
το θεμα με την παντοφλα παλιωσε, σκεψου κατι καινουριο

1.εμ κουραστήκαμε με τις παντόφλες... 2. για Νikefalin πες οκ , ο jabar από την άλλη άκρη της γης δύσκολο για τεχνική διεύθυνση στην Ίριδα άσε που μαζί με τον Νικο θα θέλουν και λεπτά συμμετοχής οι άμπαλοι!...έχω άδικο?
3. Ακόμα να καταλάβω από που προκυπτει το κονέ ΛΥΚΟΥ - PENETRATION...........
tas13
6η Αγωνιστικη

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (δεν εχω εικονα απο Δαφνη αλλα πιστευω το Πικερμι θα κανει τη πρωτη νικη)
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 (κατι για τραυματισμους διαβασα στην Ιρις αλλα δε νομιζω)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 (ντερμπι και τον ΟΦΗ δεν τον εχω δει αρα με ρισκο)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1 (πιστευω θα ξεσπασουμε)
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 2 (και αλλο ντερμπι,αλλα πιστευω οτι η Τουφα εχει περισσοτερες επιλογες)
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1 (ευκολα νομιζω)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1 (κοντρα στη παλια του ομαδα ο Λυκος,ντερμπι και αυτο αλλα νομιζω ασσο και λογω εδρας)
triponter
καλησπέρα παιδια ...ιδου ο γκουρου λεει :

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
πολυ δυσκολη αποφαση...θεωρω το πικερμι αδυνατο..το ιδιο και τον παο δαφνης..αλλα ο παο εχει μεγαλα, εμπειρα και μπασκετικα παιδια..και αν αντεξει να ειναι κοντα στο σκορ μεχρι τελος, ολα γινονται !

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
πολυ ευκολα....ανευ σχολιων !

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
πιστευω οτι ο Οφη εχει μια τελευταια ευκαιρια να ανακαμψει...θα τα δωσει ολα, μετα τις 2 ηττες στο γηπεδο του!

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
και αυτο ανευ σχολιων

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
το πορτο ραφτι πηρε το ντερμπι με τον περισσο..δεν υπαρχει λογος να μην παρει και αυτο το ματσακι !

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
θεωρω οτι ο Μαραθωνας δεν ειναι τοσο χαλια, οσο δειχνει η βαθμολογια του..απο οτι βλεπω παλευει ολα τα παιχνιδακια..απο την αλλη νομιζω οτι εμεις θα μπουμε πολυ δυνατα στον αγωνα, χωρις να χαλαρωσουμε καθολου ωστε να καθαρισουμε ευκολα τον αγωνα ! εχουμε μεγαλη πιστη στις δυνατοτητες μας !

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1
ο λυκος και η παρεα του πρεπει να κερδισει αν θελει να το παιζει μαγκας..ειναι απο τους αγωνες που μπορει να τα καταφερει..αλλα εχω την εντυπωση οτι θα κοπιασει!

αυτα...η αγωνιστικη εχει μερικα σημαντικα ματσακια..αντε να δουμε !
nairepao
QUOTE(penetration @ Nov 27 2008, 11:25 ) *
το θεμα με την παντοφλα παλιωσε, σκεψου κατι καινουριο

δεν εχεις δικιο, μονο 2 σαιζον το χρησιμοποιει...κατι αλλα που εχει τα αποσυρει μετα την 10ετια...ασε που ειναι η απολυτη απαντηση σε ολα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nairepao @ Nov 28 2008, 06:36 ) *
δεν εχεις δικιο, μονο 2 σαιζον το χρησιμοποιει...κατι αλλα που εχει τα αποσυρει μετα την 10ετια...ασε που ειναι η απολυτη απαντηση σε ολα...

Ειναι δυνατον να μιλας εσυ που καταφερες φετος
να παιξεις 3 λεπτα και να τραυματιστεις????

nikefalin


ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1

Aν και για το τελευταίο έχω τις επιφυλάξεις μου, αν δε φέρει ο Λύκος πέταλα, σκορδοπλεξούδες, μαντζούνια και τα λοιπά σχετικά το βλέπω το διπλό smiley.gif
cliff_ac
καλή αγωνιστική μέρα σε όλους... ενδιαφέρον αγωνιστική .. με 2 καλά ματς... στη κηφισια και το χαλάνδρι , περιμένουμε αποτελέσματα ! καλο μεσημέρι ..
dragan #12#
QUOTE(cliff_ac @ Nov 28 2008, 15:05 ) *
καλή αγωνιστική μέρα σε όλους... ενδιαφέρον αγωνιστική .. με 2 καλά ματς... στη κηφισια και το χαλάνδρι , περιμένουμε αποτελέσματα ! καλο μεσημέρι ..

Cliff με στεναχωρείς το δικό μας τι το θεώρεις? κυκλοφορεί στην πιάτσα πως η Τόυφα είναι καλή ομάδα, υπάρχουν και κάποιοι που το δίνουν 2πλο..
Alexny
QUOTE(dragan #12# @ Nov 28 2008, 15:22 ) *
Cliff με στεναχωρείς το δικό μας τι το θεώρεις? κυκλοφορεί στην πιάτσα πως η Τόυφα είναι καλή ομάδα, υπάρχουν και κάποιοι που το δίνουν 2πλο..

η δικη μου αποψη αν σε ενδιαφερει ειναι οτι οποια νικη εχει κανει την εχει κανει με το αντιμπασκετ που παιζει(αλλα ενταξει ομαδα Γ εσκα ειναι). Επειδη ομως θα σε ενδιαφερει το αποτελεσμα να ξερεις οτι με τον εναν η με τον αλλο τροπο θα το παλεψουν. Θα κανουν νικες φετος.
dragan #12#
QUOTE(Alexny @ Nov 28 2008, 17:19 ) *
η δικη μου αποψη αν σε ενδιαφερει ειναι οτι οποια νικη εχει κανει την εχει κανει με το αντιμπασκετ που παιζει(αλλα ενταξει ομαδα Γ εσκα ειναι). Επειδη ομως θα σε ενδιαφερει το αποτελεσμα να ξερεις οτι με τον εναν η με τον αλλο τροπο θα το παλεψουν. Θα κανουν νικες φετος.

Μιλάς για την Τούφα? Έχει κάνει 3 νίκες, δεν ξέρω αν παίζει αντιμπάσκετ, έστω και Γ' προσπαθεί οπως όλες οι ομάδες να κάνει οτι καλύτερο μπορεί. Έσυ παίζεις σε κάποια ομάδα?
gambler_new
Τα Μελίσσια παίζουν στο γήπεδο που έπαιζαν και πέρυσι??
adi1
δεν νομιζω οτι εφταιγε το αντι μπασκετ οταν σε ολο το παιχνιδι με την τουφα εχανες με 10 ποντους και παραπονιοσασταν στους διαιτητες. Αν θυμαμαι καλα ομως εσεις βαραγατε στο μεταξυ σας παιχνιδι για να το γυρισετε, με πρωτο απο ολους το πενταρι σας....

Αν σου επιτρεπει ο εγωισμος σου θυμησου ξανα το παιχνιδι....

Αυτα για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους για το συγκεκριμενο παιχνιδι μιας και κανενας δεν βγηκε να κλαψουρισει για διαιτησια....

Οσο για το πια ομαδα ανηκει σε πια κατηγορια, ποτε η τουφα δεν το επαιξε ομαδαρα. Σχεδον παντα καταφερνε αυτο που της αξιξζε.... Αλλα δεν νομιζω οτι και εσυ ανηκεισ σε ομαδα ανωτερης κατηγοριας.... απλα να θυμασαι την περσινη σου χρονια πριν καταταξεις ομαδα με βάση το παρελθον της....

Καλη συνεχεια στην επιθεση σου στην Τουφα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gambler_new @ Nov 28 2008, 20:37 ) *
Τα Μελίσσια παίζουν στο γήπεδο που έπαιζαν και πέρυσι??

Οχι παιζουν στο καινουριο κλειστο διπλα στο Σισμανογλειο.

Ριξε καμια καλη φαπα στον Τριποντερ.
Alexny
QUOTE(dragan #12# @ Nov 28 2008, 17:37 ) *
Μιλάς για την Τούφα? Έχει κάνει 3 νίκες, δεν ξέρω αν παίζει αντιμπάσκετ, έστω και Γ' προσπαθεί οπως όλες οι ομάδες να κάνει οτι καλύτερο μπορεί. Έσυ παίζεις σε κάποια ομάδα?

παιζω κ εγω στρ Χαλανδρι, ειπα 8α κανει νικες φετοσ η τουφα!Ηδη εχει 3 κ 8α συνεχισει. Απλως ειναι ομαδα που πρωταγωνιστει μεχρι τωρα αλλα με ασχημη εικονα. Δουλευουν σκληρα κ μπραβο κ στουσ παιχτες κ τον προπονητη που ειναι κ πολυ καλο παιδι, απλως δεν ειναι μπασκετικοι(σε αντιθεση με μας που ναι μεν ειμαστε αλλα δε δουλευουμε καθολου), δε καταλαβαινω γτ ειναι τοσο κακο αυτο που λεω κ ενοχλοειται ο αλλος. Τεσπα, καλη επιτυχια σε ολους.

ΥΓ μεχρι πριν ενα τεταρτο μας ειχαν πει οτι θα παιξουμε στο acs κ ξαφνικα εδρα μας για σημερα θα ειναι το μενιδι!τι να πω.
Alexny
ευχαριστω για τη ποινη αλλα τουλ αφηστε την απαντηση μου μη νομιζουν κιολασ πως εβρισα καποιον
gambler_new
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 28 2008, 19:36 ) *
Οχι παιζουν στο καινουριο κλειστο διπλα στο Σισμανογλειο.

Ριξε καμια καλη φαπα στον Τριποντερ.

Τέλειος..gprs!!!θα του δώσω τα "χαιρετίσματα" σου!!!
dragan #12#
QUOTE(adi1 @ Nov 28 2008, 19:16 ) *
δεν νομιζω οτι εφταιγε το αντι μπασκετ οταν σε ολο το παιχνιδι με την τουφα εχανες με 10 ποντους και παραπονιοσασταν στους διαιτητες. Αν θυμαμαι καλα ομως εσεις βαραγατε στο μεταξυ σας παιχνιδι για να το γυρισετε, με πρωτο απο ολους το πενταρι σας....

Αν σου επιτρεπει ο εγωισμος σου θυμησου ξανα το παιχνιδι....

Αυτα για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους για το συγκεκριμενο παιχνιδι μιας και κανενας δεν βγηκε να κλαψουρισει για διαιτησια....

Οσο για το πια ομαδα ανηκει σε πια κατηγορια, ποτε η τουφα δεν το επαιξε ομαδαρα. Σχεδον παντα καταφερνε αυτο που της αξιξζε.... Αλλα δεν νομιζω οτι και εσυ ανηκεισ σε ομαδα ανωτερης κατηγοριας.... απλα να θυμασαι την περσινη σου χρονια πριν καταταξεις ομαδα με βάση το παρελθον της....

Καλη συνεχεια στην επιθεση σου στην Τουφα

Δεν ξέρω τι έγινε στο μεταξύ σας. Αλλά δεν βρίσω τον λόγο δυναμιτήσουμε το κλίμα. Ευχόμαι ενα καλό παιχνίδι μεταξύ μας για απόψε.
kostasvc15
Ίρις - Παλλήνη 1 στους + 12
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Το τρενο συνεχιζει ακαθεκτο.
Λεπτομερειες και καινουργιο επεισοδιο αργοτερα.
team10

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ=61-55
ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.