Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
junior #
QUOTE(Koan @ Mar 20 2009, 23:52 ) *
Υ.Γ.1 Το ντέρμπυ ΟΦΗ - Μελίσσια$$ πότε θα γίνει είπαμε$... ???

Τριτη 24 Μαρτιου για ωρα δεν ειμαι σιγουρος.......
Mitsaras7
QUOTE(nairepao @ Mar 21 2009, 00:09 ) *
Αχαρνης Κηφισια 1(+6 νομιζω)

ΑΧΑΡΝΗΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 58-51...+8...Αλλα παλι χασαμε τη διαφορα της ηττας του 1ου αγωνα...ελεος καποιοι αρχιζουν κ γινονται γραφικοι...ΚΑΚΙΣΤΗ η διαιτησια-τραγελαφικη ωρες ωρες- απο διαιτητη που σφυριζει η' εχει σφυριξει κ α1...Αν καποιος που ηταν στο γηπεδο ξερει το ονομα του ας το ποσταρει...
Lebron08
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 21 2009, 00:35 ) *
ΑΧΑΡΝΗΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 58-51...+8...Αλλα παλι χασαμε τη διαφορα της ηττας του 1ου αγωνα...ελεος καποιοι αρχιζουν κ γινονται γραφικοι...ΚΑΚΙΣΤΗ η διαιτησια-τραγελαφικη ωρες ωρες- απο διαιτητη που σφυριζει η' εχει σφυριξει κ α1...Αν καποιος που ηταν στο γηπεδο ξερει το ονομα του ας το ποσταρει...

ΑΧΑΡΝΗΣ- ΚΗΦΙΣΙΑ 59-51 +8 Μητσαρα... Απλη αριθμητικη...χαχα!
Νομιζω καποιος ειχε πει οτι ΟΛΟΙ αντιπαθουν την κηφισια λογω διαιτησιας ή κατι τετοιο τελοσαπαντων...Ε απο σημερα στους ''ολους'' ανηκουμε κ εμεις...Τι να πρωτοαναφερω,αναποδα φαουλ,σφυριγματα φαουλ με το παραμικρο ''ΕΕΕΕΕ'' που ελεγε παιχτης της Κηφισιας,τεχνικη ποινη στον παγκο επειδη γελασαμε σε ενα αναποδο φαουλ,αποβολη παιχτη μας απο τον παγκο επειδη γελασε κ αυτος με τη σειρα του στη συνεχεια κλπ κλπ...Κ ολα αυτα απο τον διαιτητη που αναφερει κ μητσαρας που με το υφος που εχει ειναι λες κ τον φερανε απο το ΝΒΑ.Τελοσπαντων,τελος καλο,ολα καλα.Καλη συνεχεια σε ολους...
Koan

εεεετσι... μηπως για τον εν λογο ρεφ εκανα λόγο την προηγούμενη εβδομάδα και ανέφερα οτι στα 4 ματς που μας έπαιξε είχαμε παράπονα όχι για κακη διαιτησία αλλά για επιλεκτικά κακή διαιτησία??

για το σημερινό ματς μου προκαλεί εντύπωση πως βάλαν αυτον το μεγάλο (βάση προυπηρεσίας) διαιτητη σε τέτοιο ματς αδιάφορο βαθμολογικά
Mitsaras7

Τα τελευταια 30'' τα παιξαμε σε 15 λεπτα...για να καταλαβετε...με τετοιο υφος...οσο τον σεβαστηκα οταν τον ειδα να μπαινει-ξεροντας την ιστορια του-τοσο τον αντιπαθησα οταν εφευγε...Αυτοι ειμαι σιγουρος οτι ερχονται απο α1 για ''υπηρεσια'' κ οχι για ενα απλο ματς...Γνωμη μου..Τελος εδω για το συγκεκριμενο ματσακι
Lebron08
QUOTE(Koan @ Mar 21 2009, 01:04 ) *
εεεετσι... μηπως για τον εν λογο ρεφ εκανα λόγο την προηγούμενη εβδομάδα και ανέφερα οτι στα 4 ματς που μας έπαιξε είχα παράπονα όχι για κακη διαιτησία αλλά για επιλεκτικά κακή διαιτησία??

για το σημερινό ματς μου προκαλεί εντύπωση πως βάλαν αυτον το μεγάλο (βάση προυπηρεσίας) διαιτητη σε τέτοιο ματς αδιάφορο βαθμολογικά

Φιλε Κoan δεν ξερω για τα δικα σας ματς αλλα ο συγκεκριμενος τυπος θελει να τραβαει τα βλεμματα πανω του,ειδικα στο τελευταιο 2λεπτο ηταν τ ρ α γ ι κ ο ς.Ισως για να μη χαθει η διαφορα υπερ της Κηφισιας.
dimmar
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΠΙΚΕΡΜΙ 84-75
dominik
καλησπέρα και από μένα.
οπως προανέφερε και ο φιλος κόαν,η παλληνη έκανε ένα πολύ καλό
παιχνίδι και παραλίγο να έκανε το μεγαλο μπαμ που,πιθανο,να της έδινε το
εισητηριο παραμονης στην κατηγορια.
στο πρωτο ημιχρονο το ματς δε διεξαγοταν μεταξυ παλληνης ιριδας αλλα
παλληνης ριμπο 77.gif 77.gif που στο πρωτο ημιχρονο ειχε πετυχει 20+ ποντους και εληξε με 48-45 υπερ της παλληνης.
στο δευτερο βοηθησε και ο ψηλος της ιριδας και η ομαδα της πετρουπολης προσπερασε στο 25λεπτο και απο τοτε δεν
ξαναεχασε το προβαδισμα.ενα τεραστιο μπραβο στα παιδια της παλληνης w00t.gif που παλεψαν και ηταν τρεις
ποντους πισω μεχρι εναμησι λεπτο πριν την ληξη αλλα λιγο η ελλειψη συγκεντρωσης,λιγο η κουραση και
λιγο οι 8 συνεχομενοι ποντοι του ριμπο οδηγησαν στο τελικο αποτελεσμα.
να στε καλα bball.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ο Αντεριωτης ειναι ενα απο τους καλυτερους διαιτητες που σφυριζουν στην Εσκα.
Απλα εχει ενα μικρο ''θεματακι'' με τις διαμαρτυριες και τις φωνες.

Στο τελος οντως το παρακανε λιγακι αλλα ολο το υπολοιπο ματς
το κραταγε μονος του, αφου ο αλλος διαιτητης δεν σφυριζε μην χαλασει η σφυριχτρα.

Δεν μπορω να καταλαβω τι νοημα εχει η διαφορα αναμεσα σε 2 εντελως αδιαφορες ομαδες
που δεν εχουν κανενα απολυτως στοχο πλεον.

Στα αγωνιστικα, οι Αχαρνης με οπλο το σουτ και τον αιφνιδιασμο πηραν μαλλον ευκολα το ματς,
απεναντι σε μια Κηφισια χωρις καποιο πλανο, που εβαζε καλαθι μονο με ατομικες ενεργειες
και που σε πολλες επιθεσεις σουταρε ακριβως με την ληξη των 24''

Η διαφορα καποια στιγμη πηγε στο +14 για τους γηπεδουχους,
αλλα οι φιλοξενουμενοι καταφεραν να μειωσουν με ατομικες ενεργειες στο +3,
με το ματς να τελειωνει στο +8, οπως και στον πρωτο γυρο.
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 01:31 ) *
Δεν μπορω να καταλαβω τι νοημα εχει η διαφορα αναμεσα σε 2 εντελως αδιαφορες ομαδες
που δεν εχουν κανενα απολυτως στοχο πλεον.

+1 σε αυτο.. στα υπόλοιπα για τον κύριο έχω άλλη άποψη!
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 01:31 ) *
Ο Αντεριωτης ειναι ενα απο τους καλυτερους διαιτητες που σφυριζουν στην Εσκα.
Απλα εχει ενα μικρο ''θεματακι'' με τις διαμαρτυριες και τις φωνες.

Στο τελος οντως το παρακανε λιγακι αλλα ολο το υπολοιπο ματς
το κραταγε μονος του, αφου ο αλλος διαιτητης δεν σφυριζε μην χαλασει η σφυριχτρα.

Δεν μπορω να καταλαβω τι νοημα εχει η διαφορα αναμεσα σε 2 εντελως αδιαφορες ομαδες
που δεν εχουν κανενα απολυτως στοχο πλεον.

Στα αγωνιστικα, οι Αχαρνης με οπλο το σουτ και τον αιφνιδιασμο πηραν μαλλον ευκολα το ματς,
απεναντι σε μια Κηφισια χωρις καποιο πλανο, που εβαζε καλαθι μονο με ατομικες ενεργειες
και που σε πολλες επιθεσεις σουταρε ακριβως με την ληξη των 24''

Η διαφορα καποια στιγμη πηγε στο +14 για τους γηπεδουχους,
αλλα οι φιλοξενουμενοι καταφεραν να μειωσουν με ατομικες ενεργειες στο +3,
με το ματς να τελειωνει στο +8, οπως και στον πρωτο γυρο.

Αφου ησουν στην εξεδρα...θα ακουσες απο που προηρθε το θεματακι για την διαφορα...κ εκει αναφερομαι για τη γελειοτητα του θεματος...ελαχιστοι συμεριζονται τη συγκεκριμενη αποψη στην ομαδα...μπορεις να τους φανταστεις μονος σου!!!!
Lebron08
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 01:31 ) *
Ο Αντεριωτης ειναι ενα απο τους καλυτερους διαιτητες που σφυριζουν στην Εσκα.
Απλα εχει ενα μικρο ''θεματακι'' με τις διαμαρτυριες και τις φωνες.

Στο τελος οντως το παρακανε λιγακι αλλα ολο το υπολοιπο ματς
το κραταγε μονος του, αφου ο αλλος διαιτητης δεν σφυριζε μην χαλασει η σφυριχτρα.

Δεν μπορω να καταλαβω τι νοημα εχει η διαφορα αναμεσα σε 2 εντελως αδιαφορες ομαδες
που δεν εχουν κανενα απολυτως στοχο πλεον.

Στα αγωνιστικα, οι Αχαρνης με οπλο το σουτ και τον αιφνιδιασμο πηραν μαλλον ευκολα το ματς,
απεναντι σε μια Κηφισια χωρις καποιο πλανο, που εβαζε καλαθι μονο με ατομικες ενεργειες
και που σε πολλες επιθεσεις σουταρε ακριβως με την ληξη των 24''

Η διαφορα καποια στιγμη πηγε στο +14 για τους γηπεδουχους,
αλλα οι φιλοξενουμενοι καταφεραν να μειωσουν με ατομικες ενεργειες στο +3,
με το ματς να τελειωνει στο +8, οπως και στον πρωτο γυρο.


Ουτε εγω ρε Λυκε καταλαβαινω τη σημασια,απλα στα 30'' με τη διαφορα στο +9 ή +10 τι νοημα ειχε να δωσει οσα εδωσε?μενα μου εδωσε την εντυπωση που ειπα κ πριν.Μια υποθεση εκανα απλα...Κ το θεματακι που λες οντως το εχει αλλα αποψε το ειχε μονοπλευρα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Mar 21 2009, 02:35 ) *
+1 σε αυτο.. στα υπόλοιπα για τον κύριο έχω άλλη άποψη!

Αυτος που λεμε ειναι ενας ψηλος μελαχροινος.
Ειχε παιξει και στο μεταξυ μας νομιζω.

QUOTE(Lebron08 @ Mar 21 2009, 02:39 ) *
Ουτε εγω ρε Λυκε καταλαβαινω τη σημασια,απλα στα 30'' με τη διαφορα στο +9 ή +10 τι νοημα ειχε να δωσει οσα εδωσε?μενα μου εδωσε την εντυπωση που ειπα κ πριν.Μια υποθεση εκανα απλα...Κ το θεματακι που λες οντως το εχει αλλα αποψε το ειχε μονοπλευρα...

Μικρος εισαι ακομα θα τον μαθεις.
Τα Τ τα εχει για πλακα αν στραβωσει με κατι.

Και ειδικα οταν ακουει καποιους απο την εξεδρα να του τα χωνουν και ξερει ποιοι ειναι,
οπως λεει και μητσαρας.
Mitsaras7
.
Και ειδικα οταν ακουει καποιους απο την εξεδρα να του τα χωνουν και ξερει ποιοι ειναι,
οπως λεει και μητσαρας.
[/quote]
icon_wave.gif 69.gif +1
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 21 2009, 02:46 ) *
icon_wave.gif 69.gif +1

Δεν ντρεπεσαι ρε λιγακι, να σχολιαζεις ετσι την διοικηση της ομαδας???
Απο την αλλη εβδομαδα που θα ερχομαι να κανω καμια προπονηση, θα σε στρωσω τεντιμποι
mike100
QUOTE(ts_10 @ Mar 20 2009, 23:45 ) *
Επειδη καποιος μιλησε για κηδειες λεμε να ανοιξουμε Γραφειο Τελετων..

Ροδοπολη - Περισσος 69-64

Αυτο το ματς ειναι ενα μαθημα για καποιους (οχι τασ13) που οσο καλοι παιχτες και αν ειναι, να ξερουν οτι η αλαζονεια,
η ειρωνεια, το μπλαζε υφακι, οι υποτιμιτικες δηλωσεις πριν απο το παιχνιδι, μεσα στο γηπεδο μας πληρωνονται και θα φευγουν με κατεβασμενο το κεφαλι..
Οποιος δεν εχει δει το παιχνιδι δεν μπορει να καταλαβει τη ψυχη και τη παλικαρια αυτης της ομαδας.
Καλη συνεχεια στο Περισσο και στο φιλο Τασ13..Ελπιζω να μην εχει κανενα παραπονο απο τη φιλοξενια..


Μπραβο στα παιδια της ροδοπολης και ειδικα σε σενα.. Δεν εχω να πω κατι, ολο δωρα μας κανετε, μου φαινεται πρεπει να σας βγαλουμε εξω μια μερα να σας κερασουμε !
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 01:54 ) *
Δεν ντρεπεσαι ρε λιγακι, να σχολιαζεις ετσι την διοικηση της ομαδας???
Απο την αλλη εβδομαδα που θα ερχομαι να κανω καμια προπονηση, θα σε στρωσω τεντιμποι

Χαχαχαχαχα...Οταν ο αλλος σου δινει δικαιωματα...Ελα να γελασουμε...Παρεπιπτοντως σημερα μπακουρι σε ειδα να φευγεις απτο γηπεδο ενω ο κολλητος σου ειχε ενα γυναικακι μαζι...Μου φαινεται ο μυθος του Λυκου τηνει να καταρευσει..χαχαχαχαχα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 21 2009, 03:09 ) *
Χαχαχαχαχα...Οταν ο αλλος σου δινει δικαιωματα...Ελα να γελασουμε...Παρεπιπτοντως σημερα μπακουρι σε ειδα να φευγεις απτο γηπεδο ενω ο κολλητος σου ειχε ενα γυναικακι μαζι...Μου φαινεται ο μυθος του Λυκου τηνει να καταρευσει..χαχαχαχαχα

Καλα ρε τυφλος εισαι???
Δεν ειδες οτι καθομουν στην εξεδρα με την κοπολα του συμπαιχτη σου και την δικη μου???
Που κοιταγες??
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 02:14 ) *
Καλα ρε τυφλος εισαι???
Δεν ειδες οτι καθομουν στην εξεδρα με την κοπολα του συμπαιχτη σου και την δικη μου???
Που κοιταγες??

Eλα τωρα που προσβληθηκες..πες την αληθεια στο κοσμο..πλακα κανω,ετσι κ αλλιως απτο παγγο που καθομουνα..σε ειχα ντουγρου ευθεια μου...πουρο δν ειδα ομως να αναβει κ ανυσηχησα...χαχα
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 02:14 ) *
Καλα ρε τυφλος εισαι???
Δεν ειδες οτι καθομουν στην εξεδρα με την κοπολα του συμπαιχτη σου και την δικη μου???
Που κοιταγες??


Σε πηρανε χαμπαρι μεχρι και οι γνωστοι σου???
Πλεον ολοι σε εχουνε μαθει αλλα μυαλο δεν βαζεις..
Μου φαινεται οτι πρεπει να αρχισουμε να ποσταρουμε και foto
για να τελειωσει εντελως το παραμυθι σου!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
nairepao
QUOTE(Lebron08 @ Mar 21 2009, 01:00 ) *
ΑΧΑΡΝΗΣ- ΚΗΦΙΣΙΑ 59-51 +8 Μητσαρα... Απλη αριθμητικη...χαχα!
Νομιζω καποιος ειχε πει οτι ΟΛΟΙ αντιπαθουν την κηφισια λογω διαιτησιας ή κατι τετοιο τελοσαπαντων...Ε απο σημερα στους ''ολους'' ανηκουμε κ εμεις...Τι να πρωτοαναφερω,αναποδα φαουλ,σφυριγματα φαουλ με το παραμικρο ''ΕΕΕΕΕ'' που ελεγε παιχτης της Κηφισιας,τεχνικη ποινη στον παγκο επειδη γελασαμε σε ενα αναποδο φαουλ,αποβολη παιχτη μας απο τον παγκο επειδη γελασε κ αυτος με τη σειρα του στη συνεχεια κλπ κλπ...Κ ολα αυτα απο τον διαιτητη που αναφερει κ μητσαρας που με το υφος που εχει ειναι λες κ τον φερανε απο το ΝΒΑ.Τελοσπαντων,τελος καλο,ολα καλα.Καλη συνεχεια σε ολους...

συγνωμη κιολας αλλα θα τρελαθουμε...επειδη δεν μιλαμε απο την Κηφισια για διαιτησιες,δεν παει να πει οτι οποιος διαμαρτυρεται για την διαιτησια σε παιχνιδι μας εχει και δικιο...εσυ φιλε μητσαρα τα ειδες οπως τα περιγραφεις, ακου τωρα και την δικη μου αποψη , που συμπιπτει με αυτη των περισσοτερων συμπαιχτων μου...

Παιζατε αμυνα συνεχως με τα χερια, ειδικα στον ασσο...χαρακτηριστικη εικονα να εχει βγαλει αμυντικος σας το χερι οπως το βγαζουν οι σεντερ στο ΝΒΑ με τον αγκωνα και να πιεζει στα 3/4 τον ασσο σε ολη την διαρκεια του παιχνιδιου...γενικα οι περιφερειακοι παιζανε ολοι με τρελο hand-checking, και τα κλατς απο τα χερια σας που σκαγανε στα δικα μας ακουγοντουσαν μια χαρα...

Πρεπει να κανατε 10 ξεκινηματα με βηματα μετα απο προσποιηση μετακινωντας το σταθερο (ειδικα το 13, το 9, το 7 και το 4)...ουτε ενα δεν εδωσε...

2 φορες φευγουν παιχτες μας στον αιφνιδιασμο και τους γινεται καθαρο αντιαθλητικο κατω απο το καλαθι με χτυπημα (οχι εσκεμμενο) στο προσωπο...ο ενας ειναι με κλεισμενο ματι, ο αλλος την γλιτωσε και απλα εφαγε ενα ωραιο σφαλιαριδι. Για αυτες τις δυο φασεις δοθηκε ενα απλο φαουλ.

Αλλες δυο σε αφινιδιασμο, γινεται καθαρο αντιαθλητικο πανω στον παιχτη για να κοπει ο αιφνιδιασμος, και δεν εδωσε παλι τιποτα.

Τα αναποδα φαουλ ποια ειναι δηλαδη?στο 3ο δεκαλεπτο ειχατε 3-4 φαουλ 1.50 πριν ληξει, στο τεταρτο το ιδιο...τα αναποδα φαουλ ειναι ειτε αμυντικα που δινονται επιθετικα, ειτε επιθετικα που δινονται αμυντικα...επιθετικα δοθηκαν 2 ολα κι ολα, το ενα υπερ σας...αμα κανεις εναν υπολογισμο δηλαδη, ολα κι ολα να επρεπε να παρετε 8-9 φαουλ σε ολο το ματς?????
και ειστε και ομαδα που παιζετε δυνατα, με παιχτες γυμνασμενους που στηριζονται αρκετα στην δυναμη...



Το οτι δεν μιλαω(μιας και ειμαι πλεον ο μονος που αντιπροσωπευει την Κηφισια στο φορουμ), δεν σημαινει οτι μπορω να καθομαι να ακουω κιολας απαθης οτι του κατεβει του καθενος...ημαρτον πια, ξερω κι εγω να κλαιγομαι, αλλα δεν θα το κανω παρα μονο αν προκληθω.. Και νομιζω οτι ολοι εχετε την νοημοσυνη να καταλαβετε οτι δεν ειναι δυνατον να νομιζετε οτι σας αδικουν οποτε παιζετε με την Κηφισια, και η Κηφισια να ειναι στην 6η θεση...

Και μετα πειραξε καποιους που (υποτιθεται οτι) ειπα οτι ο Ολυμπιακος ειναι πρωτος 12 χρονια με διαιτησια...εδω λετε για την 6η Κηφισια...

Φιλικα παντα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(stefan @ Mar 21 2009, 05:45 ) *
Σε πηρανε χαμπαρι μεχρι και οι γνωστοι σου???
Πλεον ολοι σε εχουνε μαθει αλλα μυαλο δεν βαζεις..
Μου φαινεται οτι πρεπει να αρχισουμε να ποσταρουμε και foto
για να τελειωσει εντελως το παραμυθι σου!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Φερε την φωτο να με βγαλεις αγορι μου με τα μωρα αγκαλια.

Εσυ ομως ουτε στα γηπεδα δεν πας πλεον ΠΑΝΤΟΦΛΑ.
Δεν σε αφηνει ρουπι να κανεις κακομοιρη.
QUOTE(nairepao @ Mar 21 2009, 06:57 ) *
συγνωμη κιολας αλλα θα τρελαθουμε...επειδη δεν μιλαμε απο την Κηφισια για διαιτησιες,δεν παει να πει οτι οποιος διαμαρτυρεται για την διαιτησια σε παιχνιδι μας εχει και δικιο...εσυ φιλε μητσαρα τα ειδες οπως τα περιγραφεις, ακου τωρα και την δικη μου αποψη , που συμπιπτει με αυτη των περισσοτερων συμπαιχτων μου...
Παιζατε αμυνα συνεχως με τα χερια, ειδικα στον ασσο...χαρακτηριστικη εικονα να εχει βγαλει αμυντικος σας το χερι οπως το βγαζουν οι σεντερ στο ΝΒΑ με τον αγκωνα και να πιεζει στα 3/4 τον ασσο σε ολη την διαρκεια του παιχνιδιου...γενικα οι περιφερειακοι παιζανε ολοι με τρελο hand-checking, και τα κλατς απο τα χερια σας που σκαγανε στα δικα μας ακουγοντουσαν μια χαρα...Πρεπει να κανατε 10 ξεκινηματα με βηματα μετα απο προσποιηση μετακινωντας το σταθερο (ειδικα το 13, το 9, το 7 και το 4)...ουτε ενα δεν εδωσε...
2 φορες φευγουν παιχτες μας στον αιφνιδιασμο και τους γινεται καθαρο αντιαθλητικο κατω απο το καλαθι με χτυπημα (οχι εσκεμμενο) στο προσωπο...ο ενας ειναι με κλεισμενο ματι, ο αλλος την γλιτωσε και απλα εφαγε ενα ωραιο σφαλιαριδι. Για αυτες τις δυο φασεις δοθηκε ενα απλο φαουλ.
Αλλες δυο σε αφινιδιασμο, γινεται καθαρο αντιαθλητικο πανω στον παιχτη για να κοπει ο αιφνιδιασμος, και δεν εδωσε παλι τιποτα.
Τα αναποδα φαουλ ποια ειναι δηλαδη?στο 3ο δεκαλεπτο ειχατε 3-4 φαουλ 1.50 πριν ληξει, στο τεταρτο το ιδιο...τα αναποδα φαουλ ειναι ειτε αμυντικα που δινονται επιθετικα, ειτε επιθετικα που δινονται αμυντικα...επιθετικα δοθηκαν 2 ολα κι ολα, το ενα υπερ σας...αμα κανεις εναν υπολογισμο δηλαδη, ολα κι ολα να επρεπε να παρετε 8-9 φαουλ σε ολο το ματς?????
και ειστε και ομαδα που παιζετε δυνατα, με παιχτες γυμνασμενους που στηριζονται αρκετα στην δυναμη...
Το οτι δεν μιλαω(μιας και ειμαι πλεον ο μονος που αντιπροσωπευει την Κηφισια στο φορουμ), δεν σημαινει οτι μπορω να καθομαι να ακουω κιολας απαθης οτι του κατεβει του καθενος...ημαρτον πια, ξερω κι εγω να κλαιγομαι, αλλα δεν θα το κανω παρα μονο αν προκληθω.. Και νομιζω οτι ολοι εχετε την νοημοσυνη να καταλαβετε οτι δεν ειναι δυνατον να νομιζετε οτι σας αδικουν οποτε παιζετε με την Κηφισια, και η Κηφισια να ειναι στην 6η θεση...

Και μετα πειραξε καποιους που (υποτιθεται οτι) ειπα οτι ο Ολυμπιακος ειναι πρωτος 12 χρονια με διαιτησια...εδω λετε για την 6η Κηφισια...

Φιλικα παντα

Το φερες απο δω το πηγες απο κει ,παλι στο ιδιο σημειο καταληξαμε

Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΦΤΑΙΕΙ.- tongue.gif
EAST END
QUOTE(Koan @ Mar 20 2009, 17:36 ) *
την πιστεύεις την ομάδα σου βλέπω....
τι εννοεις??
EAST END
QUOTE(EAST END @ Mar 21 2009, 14:34 ) *
τι εννοεις??


Μετά από καιρό πήγα να δω τον Μαραθώνα με τα Μελίσσια και φίλους απο την ομάδα των "πράσινων" π.χ Παπαδέας,Γεωργακόπουλος,...κλπ.
Τα Μελίσσια ξέφυγαν απο την αρχή του παιχνιδιου έχοντας καλύτερο "πνεύμα" στην επίθεση και "πνίγοντας" την ανάπτυξη του Μαραθωνα.Ισως δεν σφυρίκτικαν καποια φάουλ στον Μαραθώνα εκεί, αλλά γενικά τα Μελισσια ήταν καλύτερη ομάδα και είχε σε καλή μέρα αρκετούς παίκτες.Όσο για τον Μαραθώνα επιμένω όπως σε σε παλαιότερο post μου(α γύρος) ότι δέν είναι και τόοοσο κακή ομάδα αλλά κάτι σίγουρα δεν λειτουργεί μέσα στο παιχνίδι τους.Από τα αξιοσημείωτα του παιχνιδιού είναι ο τραυματισμός του Παπαδέα στο μάτι.Περαστικά στο παιδί και γενικά υγεία σε όλους που κάνετε το χόμπυ σας στα γήπεδα της ΕΣΚΑ.

Υ.Γ Σχετικά με ερωτήσεις για εμένα σε κάποια αποδυτήρια τί να πώ???
Όλα μαθαίνονται κύριε "περίεργε" !!!!χαχαχαχχα....
Koan
QUOTE(EAST END @ Mar 21 2009, 14:59 ) *
Υ.Γ Σχετικά με ερωτήσεις για εμένα σε κάποια αποδυτήρια τί να πώ???
Όλα μαθαίνονται κύριε "περίεργε" !!!!χαχαχαχχα....

Ακόμα δε τα έχω μάθει όμως...15/5 το "γκετο των βορείων προαστείων" (όπως είπες) κατεβαίνει εδώ , ως τότε θα το έχω μάθει σίγουρα!!... κυριε Ανώνυμε χούλιγκαν του πληκτρολογίου.. Συγχαρητήρια στην ομάδα σου για την νίκη αν και ήτανε εύκολο ματσάκι

QUOTE(EAST END @ Mar 21 2009, 14:34 ) *
τι εννοεις??

τι να εννοώ που έπαιξες την ομάδα σου να χασει...
Mitsaras7
QUOTE(nairepao @ Mar 21 2009, 04:57 ) *
συγνωμη κιολας αλλα θα τρελαθουμε...επειδη δεν μιλαμε απο την Κηφισια για διαιτησιες,δεν παει να πει οτι οποιος διαμαρτυρεται για την διαιτησια σε παιχνιδι μας εχει και δικιο...εσυ φιλε μητσαρα τα ειδες οπως τα περιγραφεις, ακου τωρα και την δικη μου αποψη , που συμπιπτει με αυτη των περισσοτερων συμπαιχτων μου...

Παιζατε αμυνα συνεχως με τα χερια, ειδικα στον ασσο...χαρακτηριστικη εικονα να εχει βγαλει αμυντικος σας το χερι οπως το βγαζουν οι σεντερ στο ΝΒΑ με τον αγκωνα και να πιεζει στα 3/4 τον ασσο σε ολη την διαρκεια του παιχνιδιου...γενικα οι περιφερειακοι παιζανε ολοι με τρελο hand-checking, και τα κλατς απο τα χερια σας που σκαγανε στα δικα μας ακουγοντουσαν μια χαρα...

Πρεπει να κανατε 10 ξεκινηματα με βηματα μετα απο προσποιηση μετακινωντας το σταθερο (ειδικα το 13, το 9, το 7 και το 4)...ουτε ενα δεν εδωσε...

2 φορες φευγουν παιχτες μας στον αιφνιδιασμο και τους γινεται καθαρο αντιαθλητικο κατω απο το καλαθι με χτυπημα (οχι εσκεμμενο) στο προσωπο...ο ενας ειναι με κλεισμενο ματι, ο αλλος την γλιτωσε και απλα εφαγε ενα ωραιο σφαλιαριδι. Για αυτες τις δυο φασεις δοθηκε ενα απλο φαουλ.

Αλλες δυο σε αφινιδιασμο, γινεται καθαρο αντιαθλητικο πανω στον παιχτη για να κοπει ο αιφνιδιασμος, και δεν εδωσε παλι τιποτα.

Τα αναποδα φαουλ ποια ειναι δηλαδη?στο 3ο δεκαλεπτο ειχατε 3-4 φαουλ 1.50 πριν ληξει, στο τεταρτο το ιδιο...τα αναποδα φαουλ ειναι ειτε αμυντικα που δινονται επιθετικα, ειτε επιθετικα που δινονται αμυντικα...επιθετικα δοθηκαν 2 ολα κι ολα, το ενα υπερ σας...αμα κανεις εναν υπολογισμο δηλαδη, ολα κι ολα να επρεπε να παρετε 8-9 φαουλ σε ολο το ματς?????
και ειστε και ομαδα που παιζετε δυνατα, με παιχτες γυμνασμενους που στηριζονται αρκετα στην δυναμη...



Το οτι δεν μιλαω(μιας και ειμαι πλεον ο μονος που αντιπροσωπευει την Κηφισια στο φορουμ), δεν σημαινει οτι μπορω να καθομαι να ακουω κιολας απαθης οτι του κατεβει του καθενος...ημαρτον πια, ξερω κι εγω να κλαιγομαι, αλλα δεν θα το κανω παρα μονο αν προκληθω.. Και νομιζω οτι ολοι εχετε την νοημοσυνη να καταλαβετε οτι δεν ειναι δυνατον να νομιζετε οτι σας αδικουν οποτε παιζετε με την Κηφισια, και η Κηφισια να ειναι στην 6η θεση...

Και μετα πειραξε καποιους που (υποτιθεται οτι) ειπα οτι ο Ολυμπιακος ειναι πρωτος 12 χρονια με διαιτησια...εδω λετε για την 6η Κηφισια...

Φιλικα παντα

Ειπα εγω ποτε φιλε μου οτι σας ευνοει η διαιτησια συνεχεια??Μπορω τωρα να σου αραδιασω κ εγω 10 φασεις αναποδες που εδωσαν...Αλλα δε θα βγαλουμε ακρη ετσι...Αν βεβαια νομιζεις οτι αδικησαν εσενα,εδω ειναι που θα τρελαθουμε εντελως...Τα hand-check αν νομιζεις οτι παντα ειναι φοαυλ η' με το ''ΕΕΕΕΕ'' των συμπαιχτων σου θα κερδιζατε κατι..τι να πω...Υπαρχουν κ αλλα αθληματα..απο σκακι μεχρι ταβλι..χαχα..χαριτολογοντας...αν θελει ο ΛΥΚΟΣ ας κανει καμια κριτικη στη πρωην ομαδα του μιας κ εγω δε μπορω κ βαριεμαι κιολας να πω κατι αλλο...Καλη συνεχεια...CU την επομενη Παρασκευη!
solution7
QUOTE(EAST END @ Mar 21 2009, 14:59 ) *
Μετά από καιρό πήγα να δω τον Μαραθώνα με τα Μελίσσια και φίλους απο την ομάδα των "πράσινων" π.χ Παπαδέας,Γεωργακόπουλος,...κλπ.
Τα Μελίσσια ξέφυγαν απο την αρχή του παιχνιδιου έχοντας καλύτερο "πνεύμα" στην επίθεση και "πνίγοντας" την ανάπτυξη του Μαραθωνα.Ισως δεν σφυρίκτικαν καποια φάουλ στον Μαραθώνα εκεί, αλλά γενικά τα Μελισσια ήταν καλύτερη ομάδα και είχε σε καλή μέρα αρκετούς παίκτες.Όσο για τον Μαραθώνα επιμένω όπως σε σε παλαιότερο post μου(α γύρος) ότι δέν είναι και τόοοσο κακή ομάδα αλλά κάτι σίγουρα δεν λειτουργεί μέσα στο παιχνίδι τους.Από τα αξιοσημείωτα του παιχνιδιού είναι ο τραυματισμός του Παπαδέα στο μάτι.Περαστικά στο παιδί και γενικά υγεία σε όλους που κάνετε το χόμπυ σας στα γήπεδα της ΕΣΚΑ.

Υ.Γ Σχετικά με ερωτήσεις για εμένα σε κάποια αποδυτήρια τί να πώ???
Όλα μαθαίνονται κύριε "περίεργε" !!!!χαχαχαχχα....

στην επομενη προπονηση να ερθεις να μου μιλησεις γιατι επιμενω οτι εισαι δικος μας αν οχι τοτε εχω πεσει πολυ εξω
κ θελω πολυ να μαθω ποιος εισαι "περιεργος"χαχαχαχαχα!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 21 2009, 19:29 ) *
Ειπα εγω ποτε φιλε μου οτι σας ευνοει η διαιτησια συνεχεια??Μπορω τωρα να σου αραδιασω κ εγω 10 φασεις αναποδες που εδωσαν...Αλλα δε θα βγαλουμε ακρη ετσι...Αν βεβαια νομιζεις οτι αδικησαν εσενα,εδω ειναι που θα τρελαθουμε εντελως...Τα hand-check αν νομιζεις οτι παντα ειναι φοαυλ η' με το ''ΕΕΕΕΕ'' των συμπαιχτων σου θα κερδιζατε κατι..τι να πω...Υπαρχουν κ αλλα αθληματα..απο σκακι μεχρι ταβλι..χαχα..χαριτολογοντας...αν θελει ο ΛΥΚΟΣ ας κανει καμια κριτικη στη πρωην ομαδα του μιας κ εγω δε μπορω κ βαριεμαι κιολας να πω κατι αλλο...Καλη συνεχεια...CU την επομενη Παρασκευη!

Για την πρωην ομαδα μου τι να πω???
Οι 50 ποντοι που βαζει η ομαδα τα λενε ολα.

Περσι βαζαμε 70 με 3 παιχτες μονο στην ουσια και φετος που η ομαδα εχει 6-7
παιχτες που μπορουν να σκοραρουν, βαζει 50-55 με το ζορι.
Απλα θα συμβουλεψω μερικους απο τους συμπαιχτες μου,
που ειναι ετοιμοι να σταματησουν και να αποχωρησουν απο την ομαδα,να κανουν υπομονη.
2 μηνες ειναι θα περασουν.

Για την διαιτησια θα πω οτι δεν επηρεασε καθολου το ματς, ασχετως αν ηταν καλη ή οχι.
Απλα εγινε η φαση στο τελος με το αντιαθλητικο που δεν ηταν,
και τις τεχνικες ποινες και εγινε το ολο θεμα.
Αν δεν ειχε γινει αυτη η φαση δεν θα ειχε ασχοληθει κανεις με τους διαιτητες.
Koan
QUOTE(solution7 @ Mar 21 2009, 21:07 ) *
στην επομενη προπονηση να ερθεις να μου μιλησεις γιατι επιμενω οτι εισαι δικος μας αν οχι τοτε εχω πεσει πολυ εξω
κ θελω πολυ να μαθω ποιος εισαι "περιεργος"χαχαχαχαχα!

αν μαθεις πες και σε μενα...
tas13
Συγχαρητηρια στα παιδια της Ροδοπολης για το παθος που δειξανε και τη νικη που κανανε..Χαρηκα που σε γνωρισα κιολας ts10..Οσο για εμας αξιοι της μοιρας μας..Απλα κριμα, πολυ κριμα για τη προσπαθεια και των ιδρωτα που χυνουμε..Συνηθως κανω και μια μικρη αναφορα στο παιχνιδι, αλλα σημερα θα την αποφυγω γιατι καμια φορα παρασυρομαι, ανοιγο το στομα και λεω πολλα..Τωρα απλα συνεχιζουμε και ξερω εγω βλεπουμε..Να ειστε καλα..
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2009, 22:04 ) *
Για την πρωην ομαδα μου τι να πω???
Οι 50 ποντοι που βαζει η ομαδα τα λενε ολα.

Περσι βαζαμε 70 με 3 παιχτες μονο στην ουσια και φετος που η ομαδα εχει 6-7
παιχτες που μπορουν να σκοραρουν, βαζει 50-55 με το ζορι.
Απλα θα συμβουλεψω μερικους απο τους συμπαιχτες μου,
που ειναι ετοιμοι να σταματησουν και να αποχωρησουν απο την ομαδα,να κανουν υπομονη.
2 μηνες ειναι θα περασουν.

Για την διαιτησια θα πω οτι δεν επηρεασε καθολου το ματς, ασχετως αν ηταν καλη ή οχι.
Απλα εγινε η φαση στο τελος με το αντιαθλητικο που δεν ηταν,
και τις τεχνικες ποινες και εγινε το ολο θεμα.
Αν δεν ειχε γινει αυτη η φαση δεν θα ειχε ασχοληθει κανεις με τους διαιτητες.

+1... bball.gif
nairepao
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 21 2009, 17:29 ) *
Ειπα εγω ποτε φιλε μου οτι σας ευνοει η διαιτησια συνεχεια??Μπορω τωρα να σου αραδιασω κ εγω 10 φασεις αναποδες που εδωσαν...Αλλα δε θα βγαλουμε ακρη ετσι...Αν βεβαια νομιζεις οτι αδικησαν εσενα,εδω ειναι που θα τρελαθουμε εντελως...Τα hand-check αν νομιζεις οτι παντα ειναι φοαυλ η' με το ''ΕΕΕΕΕ'' των συμπαιχτων σου θα κερδιζατε κατι..τι να πω...Υπαρχουν κ αλλα αθληματα..απο σκακι μεχρι ταβλι..χαχα..χαριτολογοντας...αν θελει ο ΛΥΚΟΣ ας κανει καμια κριτικη στη πρωην ομαδα του μιας κ εγω δε μπορω κ βαριεμαι κιολας να πω κατι αλλο...Καλη συνεχεια...CU την επομενη Παρασκευη!

ειπες οτι στους "ολους" που μας βριζουν για την διαιτησια, πρεστεθηκατε κι εσεις...

αν ηθελα να πω οτι η διαιτησια επηρρεασε το αποτελεσμα, θα το ελεγα στο πρωτο ποσταρισμα οπου απλα εδωσα το σκορ...ή θα το ελεγα στο 2ο ποσταρισμα μου, αλλα δεν το εκανα.

Τις τεχνικες θα μπορουσατε να τις ειχατε αποφυγει αν παρατηρουσατε οτι ο Αντεριωτης σταματησε το παιχνιδι στο 1ο δεκαλεπτο για να κανει παρατηρηση στον προπονητη μας που του ειπε κατι του τυπου "καλα δεν βλεπεις τα χερια τους" και του ειπε οτι την επομενη θα φαει Τ με εντονο τροπο...κι απο τοτε εμεις τον ψυλιαστηκαμε.

Το hand-check σε παιχτη με μπαλα που προσπαθει να κανει ντριμπλα(οπως ο ασσος ή καποιος περιφερειακος που προσπαθει να κανει παιχνιδι) ειναι παντα φαουλ, ποσο μαλλον οταν αυτο γινεται στα χερια του αντιπαλου(ακουγοταν) και οχι στο σωμα.Με τα "εεε" των συμπαιχτων μου ειχαμε καταφερει να κερδισουμε 3-4 φαουλ στο 3ο δεκαλεπτο, κι αλλα τοσα στο 4ο...
#13.
Παιδιά σαν αρκετά ουδέτερος πλέον στο φόρουμ (αν και παλιός παίκτης της Κηφισιάς) αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ τη γνώμη μου: είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ο χώρος που αφιερώνεται στο σχολιασμό της διαιτησίας και αυτό δεν είναι υγιές. Η γκρίνια έχει απλωθεί και στα 4 τόπικ που παρακολουθώ (Α, Β ΕΣΚΑ και ο 3ος όμιλος της Γ) και είναι πολύ μεγαλύτερη σε σχέση με πέρσι. Έχουμε φτάσει 1 στα 2 ποστ να αναφέρονται στη διαιτησία και αυτό είναι κουραστικό και βαρετό, τουλάχιστον για μένα.
Θα προτιμούσα να μάθω ποιος παίκτης διακρίθηκε στο τάδε ή στο δείνα ματς, ποιος κάνει καλή χρονιά, ποιο κοουτσάρισμα ήταν καλό και ποιο όχι, τα οποία κανείς δε μπαίνει στον κόπο να γράψει, παρά την ανάλυση μια μια τις φάσεις ποιος αδικήθηκε και ποιος ευνοήθηκε. Δε μπορώ να πιστέψω ότι η διαιτησία χειροτέρεψε τόσο πολύ σε ένα χρόνο.
Νομίζω λοιπόν ότι η ανακύκλωση αυτής της κουβέντας μόνο καλό δεν κάνει και δεν προσθέτει κανένα ενδιαφέρον στο φόρουμ.
Φιλικά πάντα προς όλους και με απόλυτο σεβασμό στην ανάγκη του καθενός να γράφει ό,τι τον εκφράζει, πάντα με κόσμιο τρόπο.
Koan
QUOTE(#13. @ Mar 22 2009, 22:04 ) *
Παιδιά σαν αρκετά ουδέτερος πλέον στο φόρουμ (αν και παλιός παίκτης της Κηφισιάς) αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ τη γνώμη μου: είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ο χώρος που αφιερώνεται στο σχολιασμό της διαιτησίας και αυτό δεν είναι υγιές. Η γκρίνια έχει απλωθεί και στα 4 τόπικ που παρακολουθώ (Α, Β ΕΣΚΑ και ο 3ος όμιλος της Γ) και είναι πολύ μεγαλύτερη σε σχέση με πέρσι. Έχουμε φτάσει 1 στα 2 ποστ να αναφέρονται στη διαιτησία και αυτό είναι κουραστικό και βαρετό, τουλάχιστον για μένα.
Θα προτιμούσα να μάθω ποιος παίκτης διακρίθηκε στο τάδε ή στο δείνα ματς, ποιος κάνει καλή χρονιά, ποιο κοουτσάρισμα ήταν καλό και ποιο όχι, τα οποία κανείς δε μπαίνει στον κόπο να γράψει, παρά την ανάλυση μια μια τις φάσεις ποιος αδικήθηκε και ποιος ευνοήθηκε. Δε μπορώ να πιστέψω ότι η διαιτησία χειροτέρεψε τόσο πολύ σε ένα χρόνο.
Νομίζω λοιπόν ότι η ανακύκλωση αυτής της κουβέντας μόνο καλό δεν κάνει και δεν προσθέτει κανένα ενδιαφέρον στο φόρουμ.
Φιλικά πάντα προς όλους και με απόλυτο σεβασμό στην ανάγκη του καθενός να γράφει ό,τι τον εκφράζει, πάντα με κόσμιο τρόπο.

+1 .. πολυ σωστό αυτό που εγραψες .. η αληθεια ειναι οτι το θεμα και απο μερους μου ξέφυγε αλλα αν ετσι ειναι?... τεσπα...

EAST END
QUOTE(solution7 @ Mar 21 2009, 21:07 ) *
στην επομενη προπονηση να ερθεις να μου μιλησεις γιατι επιμενω οτι εισαι δικος μας αν οχι τοτε εχω πεσει πολυ εξω
κ θελω πολυ να μαθω ποιος εισαι "περιεργος"χαχαχαχαχα!

επιτέλους απάντησες....!!!φίλε δυστυχώς για εσένα δέν κάνω προπονήσεις μαζι σας διότι πλέον έχω σταματήσει το μπασκετάκι!μακάρι όμως κάποια στιγμή να μιλήσουμε από κοντά.Συγχαρητήρια και για την εμφάνισή σου την Παρασκευή και εύχομαι να πάτε καλά και στα υπόλοιπα παιχνίδια που μένουν ακόμα!!!
Mitsaras7
QUOTE(nairepao @ Mar 22 2009, 15:09 ) *
ειπες οτι στους "ολους" που μας βριζουν για την διαιτησια, πρεστεθηκατε κι εσεις...

Φιλε μου δε θα απαντησω αλλο για τα περι διαιτησιας γιατι ειλικρινα βαριεμαι τετοιες συζητησεις αλλα λεγομαι Mitsaras7 και οχι LeBron..Τσεκαρε τα ποστ λιγο
nairepao
QUOTE(Mitsaras7 @ Mar 23 2009, 02:26 ) *
Φιλε μου δε θα απαντησω αλλο για τα περι διαιτησιας γιατι ειλικρινα βαριεμαι τετοιες συζητησεις αλλα λεγομαι Mitsaras7 και οχι LeBron..Τσεκαρε τα ποστ λιγο

σωστος, δικο μου το λαθος
tas13
Έχω ξενερώσει απίστευτααα..
o'neil
Το μπασκετακι στα Μελισσια ανεβαινει.
Του χρονου η ομαδα μας θα ειναι στην Β' , και οι γυναικες στην Α'.............
Ο Ερμης Μελισσιων στην Γ' και εχει συνεχεια............

Τι μπορει να κανει ενα τετοιο γηπεδο σε μια περιοχη......
Μπραβο σε ολους
Alexny
QUOTE(o'neil @ Mar 23 2009, 16:10 ) *
Του χρονου η ομαδα μας θα ειναι στην Β'


???ΠΟΙΟς ΗΡΘΕ??
tisfo
Ρε παιδιά ο προπονητής του Πικερμίου και το no 15 πως έκαναν έτσι στον Αγώνα με την Δάφνη;;Έλεος δηλαδή... shot.gif shot.gif shot.gif !!!
mike100
QUOTE(Alexny @ Mar 23 2009, 18:27 ) *
???ΠΟΙΟς ΗΡΘΕ??

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.........
ξερει κανεις τι ωρα ειναι το μελισσια - οφη...????
ts_10
QUOTE(tisfo @ Mar 23 2009, 20:32 ) *
Ρε παιδιά ο προπονητής του Πικερμίου και το no 15 πως έκαναν έτσι στον Αγώνα με την Δάφνη;;Έλεος δηλαδή... shot.gif shot.gif shot.gif !!!



Τι ? μη μου πεις οτι εγιναν τσαμπουκαδες??δε σε πιστευω.. 69.gif
jhantzop
QUOTE(mike100 @ Mar 24 2009, 02:07 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.........
ξερει κανεις τι ωρα ειναι το μελισσια - οφη...????


21:15


nairepao
QUOTE(tisfo @ Mar 23 2009, 20:32 ) *
Ρε παιδιά ο προπονητής του Πικερμίου και το no 15 πως έκαναν έτσι στον Αγώνα με την Δάφνη;;Έλεος δηλαδή... shot.gif shot.gif shot.gif !!!

υπερβολικος εισαι, πως μπορει να κανανε...??? 69.gif
Lastixoman
QUOTE(nairepao @ Mar 24 2009, 11:26 ) *
υπερβολικος εισαι, πως μπορει να κανανε...??? 69.gif


Απλα οι διαιτητές σφύριζαν λίγο άσχετα αλλα αυτο έγινε και για τις δύο ομάδες. Βέβαια ο προπονητης του Πικερμίου βγήκε λίγο παραπάνω έξω απο τα ρούχα του και επιτέθηκε προσωπικά σε έναν απο τους δύο διαιτητές το θέμα είναι άν τους κρατήσαν τα δελτία γιατι κάτι τέτοιο έγινε μετα την λήξη του αγώνα. Αν μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει.

Σχετικά με τους αθλητές του Πικερμίου όλοι ήταν παθιασμένοι αλλά σε φυσιολογικά πλαίσια εκτός απο το 15 που ήταν αρκετά παραπάνω.
nairepao
QUOTE(Lastixoman @ Mar 24 2009, 16:41 ) *
Απλα οι διαιτητές σφύριζαν λίγο άσχετα αλλα αυτο έγινε και για τις δύο ομάδες. Βέβαια ο προπονητης του Πικερμίου βγήκε λίγο παραπάνω έξω απο τα ρούχα του και επιτέθηκε προσωπικά σε έναν απο τους δύο διαιτητές το θέμα είναι άν τους κρατήσαν τα δελτία γιατι κάτι τέτοιο έγινε μετα την λήξη του αγώνα. Αν μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει.

Σχετικά με τους αθλητές του Πικερμίου όλοι ήταν παθιασμένοι αλλά σε φυσιολογικά πλαίσια εκτός απο το 15 που ήταν αρκετά παραπάνω.

Για τα παιδια του πικερμιου δεν εχω αποψη, δεν τα γνωριζω...ουσιαστικα στον προπονητη του πικερμιου αναφερομαι, για τον οποιο εχω αποψη και γνωριζω οτι καμια φορα ξεπερναει ισως τα ορια...ασχετα με οτι εγινε στο μεταξυ μας.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Μελισσια-Οφη 45-54
hraklhs
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 25 2009, 00:45 ) *
Μελισσια-Οφη 45-54

me diafora h kaluterh omada.. h b eska perimenei tn ofhh.. oi alloi einai aplws makrua..
Koan
QUOTE(hraklhs @ Mar 25 2009, 01:21 ) *
me diafora h kaluterh omada.. h b eska perimenei tn ofhh.. oi alloi einai aplws makrua..

greeklish.jpeg


standar πραγματα..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.