Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
oldman
Για να γίνουν κατανοητά αυτά που λέω,εννοώ ότι:
ένας φίλαθλος θα ασχοληθεί με την κατηγορία μας, μόνο όταν από αυτή ξεπηδήσουν παιδιά τα οποία θα τα δεί να πρωταγωνιστούν στο μέλλον σε μεγαλύτερα ''Σαλόνια'', τώρα να έρθει να δεί τον Ηλιόπουλο,Γεωργακόπουλο και τον Πανταζή στα 35 και κάτι ( ο δεύτερος είναι μικρότερος, 30) να προσπαθούν να θυμήσουν άλλες εποχές ή να τους βλέπει κάθε χρόνο και χειρότερους, θα είναι σαν να βλέπει τον Πάριο και να αγνοεί την Τάμτα (αδυναμία μου).
nairepao
εγω θα πω κατι αλλο για τον pargo7...καλο θα ηταν τετοια πραγματα που αφορουν παιχτες, προπονητες και σωματεια να λεγονται επωνυμα...ειδικα οταν βγαζεις τα"απλυτα" μιας ομαδας στην φορα και μαλιστα με τοση λεπτομερεια (κατι το οποιο δυστυχως η Κηφισια το εχει υποστει αρκετα απο περσι)...καλα και χρυσα ολα οσα λες για τον Λυκο, αλλα πιστευω οτι αν πεις και ποιος εισαι (εστω και με ενα pm), θα εισαι πιο αξιοπιστος και ολα οσα λες θα μπορουν να ληφθουν ακομα πιο σοβαρα υποψην...
nikefalin
QUOTE(nairepao @ Feb 24 2009, 11:02 ) *
εγω θα πω κατι αλλο για τον pargo7...καλο θα ηταν τετοια πραγματα που αφορουν παιχτες, προπονητες και σωματεια να λεγονται επωνυμα...ειδικα οταν βγαζεις τα"απλυτα" μιας ομαδας στην φορα και μαλιστα με τοση λεπτομερεια (κατι το οποιο δυστυχως η Κηφισια το εχει υποστει αρκετα απο περσι)...καλα και χρυσα ολα οσα λες για τον Λυκο, αλλα πιστευω οτι αν πεις και ποιος εισαι (εστω και με ενα pm), θα εισαι πιο αξιοπιστος και ολα οσα λες θα μπορουν να ληφθουν ακομα πιο σοβαρα υποψην...


τέτοια θέματα δε λύνονται εδώ .
αλλο να πούμε τη γνώμη μας και αλλο να βγάλουμε τα "Σώψυχα".

Ο λύκος είπε κάτι πολύ σωστό

"Ειναι κριμα για τα υπολοιπα παιδια της ομαδας να γινεται τετοια κουβεντα
εν τω μεσω του πρωταθληματος.
Ας τους αφησουμε να παιξουν το μπασκετακι τους απερισπαστοι."
nairepao
συμφωνουμε...αρα αν καποια πραγματα που αφορουν τα του οικου καποιων ομαδων δεν λεγονται επωνυμα, καλυτερα να μην λεγονται καθολου...γενικα καλυτερα να μην λεγονται καθολου δημοσιως(αλλωστε εγω αυτο απο περσι το λεω), αλλα μιας και εκανε τον κοπο ο pargo7(αυτος τα γλιτωσε προχτες τα ταπιδια του), ας μας πει και ποιος ειναι...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(#13. @ Feb 24 2009, 10:06 ) *
Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε ποιος είναι ο Λύκος και τι έχει κάνει για την Κηφισιά, παραθέτω το post μου μετά το θρίαμβο στα Καλύβια και την σωτηρία της Κηφισιάς πέρσι:
ΛΥΚΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΩ!

Δεν υπαρχει λογος να το συνεχιζουμε.
Ολοι βοηθησαμε στο να σωθει η ομαδα και ολοι αξιζουν ενα μπραβο. (εγω απλα αξιζω δυο tongue.gif)

Ο καθενας ειναι αυτος που ειναι και αυτο δεν αλλαζει.
Ο καθε ανθρωπος κρινεται απο την πορεια του.

Ας αφησουμε τα παιδια στην ησυχια τους, να παιξουν το μπασκετακι τους.
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 24 2009, 14:03 ) *
Δεν υπαρχει λογος να το συνεχιζουμε.
Ολοι βοηθησαμε στο να σωθει η ομαδα και ολοι αξιζουν ενα μπραβο. (εγω απλα αξιζω δυο tongue.gif)

Ο καθενας ειναι αυτος που ειναι και αυτο δεν αλλαζει.
Ο καθε ανθρωπος κρινεται απο την πορεια του.

Ας αφησουμε τα παιδια στην ησυχια τους, να παιξουν το μπασκετακι τους.


Παντα μετριοφρων και χαμηλων τονων..
Ειλικρινα με συγκινησες ρε μπαγασα..
Δεν εχω λογια.. sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif






















laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Koan
QUOTE(oldman @ Feb 24 2009, 10:15 ) *
Για να γίνουν κατανοητά αυτά που λέω,εννοώ ότι:
ένας φίλαθλος θα ασχοληθεί με την κατηγορία μας, μόνο όταν από αυτή ξεπηδήσουν παιδιά τα οποία θα τα δεί να πρωταγωνιστούν στο μέλλον σε μεγαλύτερα ''Σαλόνια'', τώρα να έρθει να δεί τον Ηλιόπουλο,Γεωργακόπουλο και τον Πανταζή στα 35 και κάτι ( ο δεύτερος είναι μικρότερος, 30) να προσπαθούν να θυμήσουν άλλες εποχές ή να τους βλέπει κάθε χρόνο και χειρότερους, θα είναι σαν να βλέπει τον Πάριο και να αγνοεί την Τάμτα (αδυναμία μου).

καλύτερα να μην προκαταβάλεις το γιατι θα έρθει να δει ο φίλαθλος Γ ΕΣΚΑ ... για τους άλλους δυο δε ξέρω πάντως για τον ηλιόπουλο που είναι στην ομάδα μου ξέρω ότι φέτος (και τις αλλες χρονιές που είναι στην Β η ομαδα) θα μπορούσε να παίζει ακόμα πιο πάνω άνετα . Επειδή αγαπά την ομάδα, του αρέσει το παρεϊστικο κλιμα και θέλει να ξανανέβει στην Β η Ιριδα (ίσως και λόγο εργασίας) κάθησε , δε καταλαβαίνω το λόγο που θα αναλύσουμε και θα κριτικάρουμε γιατί είναι εδώ παίκτες σα και αυτούς στα 28 του που κάνουν πλάκα στη κατηγορια.

Μακάρι πάνω απο 22 να ήτανε μόνο αυτοί οι 3-4 που πρωταγωνιστούν σε κάθε ομάδα και ο 1 (γιατι δυσκολα 2ος ) που πρωταγωνιστει σε όλη την κατηγορία , γιατι καλως ή κακώς αυτοί ανεβάζουν το επίπεδο . Φαντάσου την κατηγορία χωρίς αυτούς .
oldman
Καταρχήν Ηλιόπουλος υπάρχει και στην Παλλήνη και εννοούσα αυτόν. Μιλάω για παίκτες που ξέρω καλά.

Όταν λέμε παραπάνω δεν εννοούμε Α και Β ΕΣΚΑ, αλλά εθνικές κατηγορίες.

Πόσοι φίλαθλοι έρχονται να δούνε την Ίριδα ή την Παλλήνη κατά μέσο όρο (και όχι σε ειδικές περιστάσεις) και πόσοι βλέπουν τα εφηβικά των εθνικών κατηγοριών που παίζουν Μπάσκετ κατά πολύ ανώτερο αυτού που παίζουμε εμείς;

Για να σε προλάβω την Γ΄ ΕΣΚΑ δεν την ξέρω καλά αλλά τις Α και Β τις έχω φάει με το κουτάλι από τότε που ο Ρωμανίδης 29 χρονών έπαιζε στην Παλλήνη και ο Παγίδας στην Αγία Παρασκευή και άλλοι όπως ο Ζέρβας, ο Χουγκάζ, ο Δεμέναγας και άλλοι.

Koan
QUOTE(oldman @ Feb 24 2009, 21:45 ) *
Καταρχήν Ηλιόπουλος υπάρχει και στην Παλλήνη και εννοούσα αυτόν. Μιλάω για παίκτες που ξέρω καλά.

Όταν λέμε παραπάνω δεν εννοούμε Α και Β ΕΣΚΑ, αλλά εθνικές κατηγορίες.

Πόσοι φίλαθλοι έρχονται να δούνε την Ίριδα ή την Παλλήνη κατά μέσο όρο (και όχι σε ειδικές περιστάσεις) και πόσοι βλέπουν τα εφηβικά των εθνικών κατηγοριών που παίζουν Μπάσκετ κατά πολύ ανώτερο αυτού που παίζουμε εμείς;

Για να σε προλάβω την Γ΄ ΕΣΚΑ δεν την ξέρω καλά αλλά τις Α και Β τις έχω φάει με το κουτάλι από τότε που ο Ρωμανίδης 29 χρονών έπαιζε στην Παλλήνη και ο Παγίδας στην Αγία Παρασκευή και άλλοι όπως ο Ζέρβας, ο Χουγκάζ, ο Δεμέναγας και άλλοι.

τι να πω ρε φιλε θεωρώ ότι βλέπεις τα πράγματα μονοδιάστατα καταρχήν αφου δε καταλαβαίνεις πως 1. σε αυτή τη κατηγορία δε πρωταγωνιστούν νεοι 2.πως το επιπεδο το ανεβάζουν τα ονόματα που γενικά έχουν αναφερθεί 3. πως δε καταλαβαινεις οτι ειναι ερασιτεχνικό πρωτάθλημα και το συγκρίνεις με εθνικών κατηγοριών εφηβικά που κοιτάνε κάτι παραπάνω από την πλάκα τους

επίσης μου προκαλεί εντύπωση οτι το ονομα ηλιόπουλος απο Παλλήνη περιμένεις να το ξέρω ώς πρωταγωνιστή από την ώρα που η Παλλήνη χαροπαλεύει στη Γ εσκα .. τι να πω ίσως είμαι ο μονος που δε το ξέρω το παιδί

επίσης παραπάνω απο την Γ ειναι και η Β και η Α ΕΣΚΑ και εγώ σε πρώτη φάση αναφερόμουνα σε αυτές και αυτές εννοούσα
dragan #12#
QUOTE(Koan @ Feb 25 2009, 00:12 ) *
τι να πω ρε φιλε θεωρώ ότι βλέπεις τα πράγματα μονοδιάστατα καταρχήν αφου δε καταλαβαίνεις πως 1. σε αυτή τη κατηγορία δε πρωταγωνιστούν νεοι 2.πως το επιπεδο το ανεβάζουν τα ονόματα που γενικά έχουν αναφερθεί 3. πως δε καταλαβαινεις οτι ειναι ερασιτεχνικό πρωτάθλημα και το συγκρίνεις με εθνικών κατηγοριών εφηβικά που κοιτάνε κάτι παραπάνω από την πλάκα τους

επίσης μου προκαλεί εντύπωση οτι το ονομα ηλιόπουλος απο Παλλήνη περιμένεις να το ξέρω ώς πρωταγωνιστή από την ώρα που η Παλλήνη χαροπαλεύει στη Γ εσκα .. τι να πω ίσως είμαι ο μονος που δε το ξέρω το παιδί

επίσης παραπάνω απο την Γ ειναι και η Β και η Α ΕΣΚΑ και εγώ σε πρώτη φάση αναφερόμουνα σε αυτές και αυτές εννοούσα

Θα πω μια ιστορία σχετικά με την ιστορία αυτή περί μικρών μεγάλων. Πλέον έχω φτάσει 27 χρονών. Είμαι στην ίδια ομάδα απο 10 χρονών. Οταν και πρωτοδημιουργήθηκε. Πρωτη φορά κατεβάσαμε ανδρική ομάδα σε πρωτάθλημα εσκα όταν ήμουν 16 χρονών. Σαν μινα καινούρια ομάδα έδωσε θέση και σε εμας τους μικρούς αλλα είχε και 5-6 παίχτες ανω των 30 με πείρα σε εθνίκες κατηγόριες. Και ειδικά τον Γιώργο τον Νάσσου. Για όσους είναι αρκετά ψαγμένοι την δεκαετία του 80 επαιζε βασικός στην ΑΕΚ και ο Κωστάκης ο Παταβούκας ηταν αλλάγη του μέχρι που είχε ενα σοβαρό τραυματισμό ο Νάσσου και αναγκάστηκε να φύγει. Αν εγω προσωπικά δεν είχα τα συγκεκριμένα πρώτυπα δεν θα έπαιζα μπάσκετ σήμερα. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως αν δεν υπήρχε η εμπειρία σε αυτές τις καρτηγορίες δεν θα υπήρχε πρωτάθλημα Β-Γ-Δ σήμερα
oldman
QUOTE(dragan #12# @ Feb 25 2009, 09:57 ) *
Θα πω μια ιστορία σχετικά με την ιστορία αυτή περί μικρών μεγάλων. Πλέον έχω φτάσει 27 χρονών. Είμαι στην ίδια ομάδα απο 10 χρονών. Οταν και πρωτοδημιουργήθηκε. Πρωτη φορά κατεβάσαμε ανδρική ομάδα σε πρωτάθλημα εσκα όταν ήμουν 16 χρονών. Σαν μινα καινούρια ομάδα έδωσε θέση και σε εμας τους μικρούς αλλα είχε και 5-6 παίχτες ανω των 30 με πείρα σε εθνίκες κατηγόριες. Και ειδικά τον Γιώργο τον Νάσσου. Για όσους είναι αρκετά ψαγμένοι την δεκαετία του 80 επαιζε βασικός στην ΑΕΚ και ο Κωστάκης ο Παταβούκας ηταν αλλάγη του μέχρι που είχε ενα σοβαρό τραυματισμό ο Νάσσου και αναγκάστηκε να φύγει. Αν εγω προσωπικά δεν είχα τα συγκεκριμένα πρώτυπα δεν θα έπαιζα μπάσκετ σήμερα. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι πως αν δεν υπήρχε η εμπειρία σε αυτές τις καρτηγορίες δεν θα υπήρχε πρωτάθλημα Β-Γ-Δ σήμερα



Δεν αντιλέγω για την αναγκαιότητα ύπαρξης των μεγάλων στην κατηγορία, ίσα- ίσα επαυξάνω. Η θέση μου είναι, ότι αυτοί οι παίκτες πρέπει να βοηθούν με την εμπειρία τους να σταθούν και οι μικρότεροι στην κατηγορία και όχι να είναι οι πρωταγωνιστές.

Τέλος πάντων αν στο ερασιτεχνικό μπάσκετ κυνηγάς να ανέβεις κατηγορία πρέπει να κάνεις και τις επιλογές σου για το μέλλον. Είμαι της άποψης ότι καλύτερα να επενδύσει η ομάδα σε ένα παίκτη που θα τον έχει για 10 χρόνια ακόμα και να καθυστερήσει την άνοδό της 2-3 χρόνια, παρά να ανέβει στηριζόμενη σε παίκτες που θα πρέπει να αντικαταστήσει ή να πληρώσει τον επόμενο ή τα 2 επόμενα χρόνια.

Alexny
QUOTE(Koan @ Feb 23 2009, 19:04 ) *
συμφωνώ μαζί σου στο ότι οι καλοί παίκτες λόγω προωπικών επιλογών είναι σε αυτη τη κατηγορία φέτος αλλα πιστεύω ότι αυτοί ανεβάζουν το επίπεδο ... και ως τώρα μόνο έναν "μικρό" έχω δει εγώ να παίζει τον άσσο τον μελλισίων (τον δευτερο ) ενα παιδί με αφάνα μαλί .. τώρα που είδες πιτσιρικάδες και λες οτι ανεβάζουν και το επίπεδο αν θες το επεξηγείς αν και δεν εισαι υποχρεωμένος

Δηλαδη το χαλανδρι που εχει 3μεγαλους κ ολοι οι αλλοι ειναι 20χρονων δεν εχει καλους παιχτες εε..που να μην πρωταγωνιστουσαμε κιολας... Δε ξερω γτ οι πιο μεγαλοι δε παιζουν σε μεγαλυτερες κατηγοριες, παντως αυτοι που αξιζουν μεγαλυτερη κατηγορια τους μετρας με τα δαχτυλα ενος χεριου! 2 απο πορτο ραφτη,1 των μελισσιων κ 1 της ιριδας.Χωρις να εχω δει τον Λυκο παντα..
dragan #12#
QUOTE(Alexny @ Feb 25 2009, 12:19 ) *
Δηλαδη το χαλανδρι που εχει 3μεγαλους κ ολοι οι αλλοι ειναι 20χρονων δεν εχει καλους παιχτες εε..που να μην πρωταγωνιστουσαμε κιολας... Δε ξερω γτ οι πιο μεγαλοι δε παιζουν σε μεγαλυτερες κατηγοριες, παντως αυτοι που αξιζουν μεγαλυτερη κατηγορια τους μετρας με τα δαχτυλα ενος χεριου! 2 απο πορτο ραφτη,1 των μελισσιων κ 1 της ιριδας.Χωρις να εχω δει τον Λυκο παντα..

εισαι υπερβολικός πιστευω πωσ και ο δικός σας, ο μωραίτης λέγεται αν δεν κανω λάθος, μπορεί να σταθεί σε μεγαλύερη κατηγόρια..όπως και ο κατζηλίερης απο τον περισσο...και αρκετοί παίχτες ακόμα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Alexny @ Feb 25 2009, 13:19 ) *
Δηλαδη το χαλανδρι που εχει 3μεγαλους κ ολοι οι αλλοι ειναι 20χρονων δεν εχει καλους παιχτες εε..που να μην πρωταγωνιστουσαμε κιολας... Δε ξερω γτ οι πιο μεγαλοι δε παιζουν σε μεγαλυτερες κατηγοριες, παντως αυτοι που αξιζουν μεγαλυτερη κατηγορια τους μετρας με τα δαχτυλα ενος χεριου! 2 απο πορτο ραφτη,1 των μελισσιων κ 1 της ιριδας.Χωρις να εχω δει τον Λυκο παντα..

Λυκος του χρονου παλι.
EAST END
QUOTE(oldman @ Feb 24 2009, 21:45 ) *
Καταρχήν Ηλιόπουλος υπάρχει και στην Παλλήνη και εννοούσα αυτόν. Μιλάω για παίκτες που ξέρω καλά.

Όταν λέμε παραπάνω δεν εννοούμε Α και Β ΕΣΚΑ, αλλά εθνικές κατηγορίες.

Πόσοι φίλαθλοι έρχονται να δούνε την Ίριδα ή την Παλλήνη κατά μέσο όρο (και όχι σε ειδικές περιστάσεις) και πόσοι βλέπουν τα εφηβικά των εθνικών κατηγοριών που παίζουν Μπάσκετ κατά πολύ ανώτερο αυτού που παίζουμε εμείς;

Για να σε προλάβω την Γ΄ ΕΣΚΑ δεν την ξέρω καλά αλλά τις Α και Β τις έχω φάει με το κουτάλι από τότε που ο Ρωμανίδης 29 χρονών έπαιζε στην Παλλήνη και ο Παγίδας στην Αγία Παρασκευή και άλλοι όπως ο Ζέρβας, ο Χουγκάζ, ο Δεμέναγας και άλλοι.

φίλε δέν θέλω να πώ κάτι αλλά σαν γέροσ που λέσ οτι είσαι μάλλον έχεισ μπερδέψει το πότε ο Ρωμανίδης ήταν στην Παλλήνη.Σόρρυ που στο λέω αλλά ο Μιχάλης 32 ήταν στον Παπάγου Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ και τότε είχε πάει από ΠΑΓΚΡΑΤΙ.Αρα κάτι έχεις μπερδέψει...Το ίδιο ισχύει για τον Ζέρβα που λές.ήταν 33 και ήρθε από Ολυμπ.Βόλου αν θυμάμαι σωστά που έκανε το στρατιωτικό του...
Koan
το θεμα δε βγάζει πουθενά .. εχει μια αποψη και δε μπορουμε να την αλλαξουμε ακομα και που ειναι εξωπραγματικη με τα σημερινα δεδομένα...

για τους υπόλοιπους το μονο συμπέρασμα ότι οι προπονητές κοιτάνε τις ανόδους και δεν σκέφτονται τι θα αφήσουν πίσω σε 1-2 χρόνια που θα φύγουνε απο κάποια ομάδα με αποτέλεσμα ειδικά ομάδες-ασανσέρ .. βεβαια δε φταίνε μόνο οι ίδιοι αλλα και οι διοικήσεις των ομάδων που τους περνάνε τετοια γραμμη...
pargo7
Με ολα οσα ειπα, τα οποια ειναι περα για περα αληθη,
δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να κανω κακο στην προσπαθεια των παιχτων της ομαδας.

Απλα καποια στιγμη πρεπει καποιοι να καταλαβουν, οτι δεν μπορουν να παιζουν με τον ιδρωτα καποιων παιδιων,
που σπαταλανε χρονο για να κανουν αυτο που αγαπανε, χωρις να αμοιβονται (εδω ο λυκος εξαιρειται)
για να φερνουν καθε εβδομαδα και εναν απο τους κολλητους τους.
Οταν θελεις να λεγεσαι σοβαρη ομαδα δεν μπορει να συμβαινουν τετοια πραγματα.
Αυτα γινονται μονο στα καφενεια.

Δεν προκειται να ξανααναφερθω στο θεμα απο εδω και περα.
Οσα ηθελα να πω τα ειπα.
Ελπιζω να μην στεναχωρησα κανεναν απο τους συμπαιχτες μου
με οσα ειπα.
Mitsaras7
QUOTE(pargo7 @ Feb 25 2009, 20:45 ) *
Οταν θελεις να λεγεσαι σοβαρη ομαδα δεν μπορει να συμβαινουν τετοια πραγματα.
Αυτα γινονται μονο στα καφενεια.

Κατα τη γνωμη σου δλδ υπαρχουν στη Γ εσκα-μπορει κ παραπανω-ομαδες που ειναι σοβαρες κ δν ειναι καφενεια???Συγνωμη αλλα αν μου πεις ναι...Τοτε βλεπουμε το μπασκετακι με διαφορετικο ματι...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pargo7 @ Feb 25 2009, 21:45 ) *
Με ολα οσα ειπα, τα οποια ειναι περα για περα αληθη,
δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να κανω κακο στην προσπαθεια των παιχτων της ομαδας.

Απλα καποια στιγμη πρεπει καποιοι να καταλαβουν, οτι δεν μπορουν να παιζουν με τον ιδρωτα καποιων παιδιων,
που σπαταλανε χρονο για να κανουν αυτο που αγαπανε, χωρις να αμοιβονται (εδω ο λυκος εξαιρειται)
για να φερνουν καθε εβδομαδα και εναν απο τους κολλητους τους.
Οταν θελεις να λεγεσαι σοβαρη ομαδα δεν μπορει να συμβαινουν τετοια πραγματα.
Αυτα γινονται μονο στα καφενεια.

Δεν προκειται να ξανααναφερθω στο θεμα απο εδω και περα.
Οσα ηθελα να πω τα ειπα.
Ελπιζω να μην στεναχωρησα κανεναν απο τους συμπαιχτες μου
με οσα ειπα.

Οτι εγινε εγινε και δεν υπαρχει πλεον λογος να το συνεχισουμε.

Γιατι εγω εξαιρουμαι???
stefd13
re paidia graftika mono kai mono gia n ma8w gt mas lete parartima..edw aporoume oloi..
Mitsaras7
QUOTE(stefd13 @ Feb 26 2009, 16:33 ) *
re paidia graftika mono kai mono gia n ma8w gt mas lete parartima..edw aporoume oloi..

Χαχαχαχααχα...Προφανως εισαι απο ΟΦΗ Ηρακλειου φιλε...ΟΦΗ???Δε σου λεει κατι???Χαβαλε κανουν δε σας ειρωνευονται για κατι...
Koan
QUOTE(stefd13 @ Feb 26 2009, 16:33 ) *
re paidia graftika mono kai mono gia n ma8w gt mas lete parartima..edw aporoume oloi..

ρε φιλε με προκαλείς και όλας εκτός του ότι σε λένε ΟΦΗ μπαίνεις και με νικ stefd13!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(stefd13 @ Feb 26 2009, 17:33 ) *
re paidia graftika mono kai mono gia n ma8w gt mas lete parartima..edw aporoume oloi..

ΟΦΗ=ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ=ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 26 2009, 17:33 ) *
ΟΦΗ=ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ=ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ.



off topic! να μη συνεχιστεί...

και για τον νέο χρήστη stefd13 γράφουμε με ελληνικά
Mitsaras7
QUOTE(nikefalin @ Feb 26 2009, 17:38 ) *
off topic! να μη συνεχιστεί...

και για τον νέο χρήστη stefd13 γράφουμε με ελληνικά

Ελεος δλδ...οφ τοπικ...Λιγος χαβαλες δεν βλαπτει,σιγα μη στειλουμε κ 'πμ' γιαυτον το λογο...Τελοσπαντων...
Koan
κλεινωντας λοιπόν το θέμα για να μην μεινει μισό να απονέμουμε τα εύσημα στον quintel για την εμπνευση!
quintel7


NIKEFALIN ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΟΤΑΞΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ....?
nairepao
QUOTE(pargo7 @ Feb 25 2009, 20:45 ) *
Με ολα οσα ειπα, τα οποια ειναι περα για περα αληθη,
δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να κανω κακο στην προσπαθεια των παιχτων της ομαδας.

Απλα καποια στιγμη πρεπει καποιοι να καταλαβουν, οτι δεν μπορουν να παιζουν με τον ιδρωτα καποιων παιδιων,
που σπαταλανε χρονο για να κανουν αυτο που αγαπανε, χωρις να αμοιβονται (εδω ο λυκος εξαιρειται)
για να φερνουν καθε εβδομαδα και εναν απο τους κολλητους τους.
Οταν θελεις να λεγεσαι σοβαρη ομαδα δεν μπορει να συμβαινουν τετοια πραγματα.
Αυτα γινονται μονο στα καφενεια.

Δεν προκειται να ξανααναφερθω στο θεμα απο εδω και περα.
Οσα ηθελα να πω τα ειπα.
Ελπιζω να μην στεναχωρησα κανεναν απο τους συμπαιχτες μου
με οσα ειπα.

ουτε με pm δεν θες να πεις ποιος εισαι????
Alexny
QUOTE(dragan #12# @ Feb 25 2009, 12:49 ) *
εισαι υπερβολικός πιστευω πωσ και ο δικός σας, ο μωραίτης λέγεται αν δεν κανω λάθος, μπορεί να σταθεί σε μεγαλύερη κατηγόρια..όπως και ο κατζηλίερης απο τον περισσο...και αρκετοί παίχτες ακόμα...

ε ο Μωραιτης ειναι 20χρονων!!!!
#13.
QUOTE(nairepao @ Feb 26 2009, 21:18 ) *
ουτε με pm δεν θες να πεις ποιος εισαι????


Ήμαρτον...πόσοι δηλαδή πέρασαν κι έφυγαν από την Κηφισιά φέτος για να μη μπορείς με τίποτα να καταλάβεις ποιος είναι;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(#13. @ Feb 27 2009, 09:37 ) *
Ήμαρτον...πόσοι δηλαδή πέρασαν κι έφυγαν από την Κηφισιά φέτος για να μη μπορείς με τίποτα να καταλάβεις ποιος είναι;

Καμια 30αρια ισως και παραπανω σιγουρα.
Εσυ πρωι πρωι αλλη δουλεια δεν εχεις???
dragan #12#
QUOTE(Alexny @ Feb 26 2009, 22:41 ) *
ε ο Μωραιτης ειναι 20χρονων!!!!

βρήκαμε 1 παίχτη απο τουσ 150 του ομίλου που είναι κατώ των 22 και μπορει να παίξει παρπανώ...θαύμα...εκει που θέλω να καταλήξω είναι πως οι προπονητές και οι διοικήσεις δεν δίνουν βάρος στις υποδομές τους. Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι πως η ομάδα θα ανέβει κατηγορία και οχι αν θα δουλευτούν παιδιά των ακαδημίων σωστά για να επανδρώσουν την ομάδα τους....Η ομάδα μου αυτο το κακό είχε πριν 2 χρόνια, είχαμε 10 μισθοφόρους...και τι κάναμε τίποτα...πέρσι αλλάξανε τα πράγματα απο 10 εμείναν 5 και αλλά 5 παδιά απο τισ ακαδημίες και οτι βγεί...
τέλος πάντων..οτι και να πούμε εμείς σαν αθλητές δεν έχει σημασία αν η διοίκηση έχει άλλη άποψη.

penetration
Eκτος απο το ωραιο μπασκετ που μας προσφερει απλοχερα η ομαδαρα απο τηΠετρουπολη, δινει και μαθηματα ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ.

θελω δημοσια να συγχαρω ολα τα παιδια της Ιριδας γιατι στις δυσκολεσ μερες της παγκοσμιοποιησης και της οικονομικης κρισης, της κρατικης χαλαροτητας και διαλυσης, αυτοι για αλλη μια φορα δειχνουν οτι ειναι γεννημενοι να πρωταγωνιστουν και να δινουν σε ολουσ μα ς το παραδειγμα: ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΤΡΟΠΑΡΑΔΟΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΘΙΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΩΝ Κ Ο Υ Λ Ο Υ Μ Ω Ν. Αναμενεται δε οι εορταστικες πολιτιστικες εκδηλωσεις του εν λογω τριημερου να διαρκεσουν μεχρι την ερχομενη Τεταρτη.
EAST END
QUOTE(penetration @ Feb 27 2009, 15:13 ) *
Eκτος απο το ωραιο μπασκετ που μας προσφερει απλοχερα η ομαδαρα απο τηΠετρουπολη, δινει και μαθηματα ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ.

θελω δημοσια να συγχαρω ολα τα παιδια της Ιριδας γιατι στις δυσκολεσ μερες της παγκοσμιοποιησης και της οικονομικης κρισης, της κρατικης χαλαροτητας και διαλυσης, αυτοι για αλλη μια φορα δειχνουν οτι ειναι γεννημενοι να πρωταγωνιστουν και να δινουν σε ολουσ μα ς το παραδειγμα: ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΤΡΟΠΑΡΑΔΟΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΘΙΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΩΝ Κ Ο Υ Λ Ο Υ Μ Ω Ν. Αναμενεται δε οι εορταστικες πολιτιστικες εκδηλωσεις του εν λογω τριημερου να διαρκεσουν μεχρι την ερχομενη Τεταρτη.

Άντε καλά Κούλουμα τότε...!!!Τέτοια παραδείγματα πρέπει να επιβραβεύονται.Χαρταετός σε σχήμα παραλίας υπάρχει;;;Πλάκα κάνω....
PETERTOWN
Θα ηθελα μια διευκρινηση στα λογια του αγαπητου καθολα PENETRATION.Εγω σαν απλος φιλαθλος αυτο που ξερω ειναι οτι ηομαδα που αγαπαμε και οι δυο εχει σημερα φιλικο με μια ομαδα γειτονικη μας στις 8.30μμ που παιζει καπου στην Α εσκα.
Επισης η επομενη προπονηση ειναι αμεσως μετα την δευτεριατικη λαγανα στις 8.30μμ.
Περα απο καθε πλακα ευχομαι σε ολα τα παιδια ολων των ομαδων της Γ ΕΣΚΑ καλη σαρακοστη και υγεια πανω απ ολα.
Στον ανωτερω φιλο καλη επιτυχια σε αυτον και στην ομαδα του,καθωσ και στις κορες μας που παιζουν στον Γ.Σ
penetration
εγω θα παω να το δω το φιλικο, εσυ θα ελθεις ?
Koan
οτι να ναι.... 56.gif guns.gif hammer.gif kill.gif shot.gif torture.gif ugly1.gif ugly8.gif
penetration
QUOTE(Koan @ Feb 27 2009, 17:11 ) *
οτι να ναι.... 56.gif guns.gif hammer.gif kill.gif shot.gif torture.gif ugly1.gif ugly8.gif

γουσταρω σελιδα IRIS FUNS κι ετσι

QUOTE(penetration @ Feb 27 2009, 17:10 ) *
γιατι γραφεις σε αλλο τοπικ?

εγω θα παω να το δω το φιλικο, εσυ θα ελθεις ?

ξεχασα επισης να πω οτι πινω ουισκακι με κοκα κολα κερασμενο απο τους γηπεδουχους
PETERTOWN
QUOTE(penetration @ Feb 27 2009, 17:17 ) *
γουσταρω σελιδα IRIS FUNS κι ετσι


ξεχασα επισης να πω οτι πινω ουισκακι με κοκα κολα κερασμενο απο τους γηπεδουχους

Μακαρι να επαιζα εγω και να ησουν σιγουρος οτι δεν θα το εχανα με τιποτα.Το ουισκακι εννοειται,καθως και την ευκαιρια να δω σε αγωνιστικη αντιπαραθεση τους δυο προπονητες που εκτιμω περισσοτερο.Τουσ πρωην και τους ΝΥΝ και ΑΕΙ ευχομαι.
penetration
ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΣΤΙΚΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΩΝ θα ηθελα να ζητησω ταπεινα συγνωμην απο ολο το τοπικ της Γεσκα3οςομιλος και να πω οτι ΟΛΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
Το ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ-ΤΡΕΝΟ -ΚΑΡΑΒΙ δεν ξεκουραζεται ποτε.
Σημερα εχει φιλικο το βραδυ και τη Καθαρα Δευτερα ο αθεοφοβος κοουτς -captain ΕΒΑΛΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΡΕ ΣΥ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

οι πληροφοριες οτι αλλος για χιο τραβηξε αλλος γιαα μυτιληνη κι αλλες για πλαταμωνα ειναι ψευδεις και ανυποστατες και σκοπο μονο εχουν να διαταραξουν το καλο κλιμα της ομαδας. ΕΓΩ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ των πραξεων μου και θα παρουσιαστω εστω και ακαλεστος ενωπιον του διοικητικου συμβουλιου ( τριημερο δεν παω πουθενα), ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ.
PETERTOWN
QUOTE(penetration @ Feb 27 2009, 17:52 ) *
ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΣΤΙΚΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΩΝ θα ηθελα να ζητησω ταπεινα συγνωμην απο ολο το τοπικ της Γεσκα3οςομιλος και να πω οτι ΟΛΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
Το ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ-ΤΡΕΝΟ -ΚΑΡΑΒΙ δεν ξεκουραζεται ποτε.
Σημερα εχει φιλικο το βραδυ και τη Καθαρα Δευτερα ο αθεοφοβος κοουτς -captain ΕΒΑΛΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΡΕ ΣΥ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

οι πληροφοριες οτι αλλος για χιο τραβηξε αλλος γιαα μυτιληνη κι αλλες για πλαταμωνα ειναι ψευδεις και ανυποστατες και σκοπο μονο εχουν να διαταραξουν το καλο κλιμα της ομαδας. ΕΓΩ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ των πραξεων μου και θα παρουσιαστω εστω και ακαλεστος ενωπιον του διοικητικου συμβουλιου ( τριημερο δεν παω πουθενα), ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ.

Σε περιμενουμε το αλλο Σαββατο στον Μιχαλη.Η τιμωρια σκληρη και παραδειγματικη.Το δικαστηριο το οποιο παρεπιμπτοντως θα ειναι 6μελες (Γιαννης -Παντελης-Πετρος-Προεδρος- Νικος-Μιχαλης)ειναι σιγουρο οτι θα σε καταδικασει με το ελαφρυντικο της προτερης εντιμης θητειας στην ομαδα.Και φυσικα ολα κερασμενα.Εχε υποψιν σου οτι οταν κατσουμε στον Μιχαλη δεν αστειευομαστε.

QUOTE(penetration @ Feb 27 2009, 17:52 ) *
ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΣΤΙΚΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΩΝ θα ηθελα να ζητησω ταπεινα συγνωμην απο ολο το τοπικ της Γεσκα3οςομιλος και να πω οτι ΟΛΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
Το ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ-ΤΡΕΝΟ -ΚΑΡΑΒΙ δεν ξεκουραζεται ποτε.
Σημερα εχει φιλικο το βραδυ και τη Καθαρα Δευτερα ο αθεοφοβος κοουτς -captain ΕΒΑΛΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΡΕ ΣΥ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

οι πληροφοριες οτι αλλος για χιο τραβηξε αλλος γιαα μυτιληνη κι αλλες για πλαταμωνα ειναι ψευδεις και ανυποστατες και σκοπο μονο εχουν να διαταραξουν το καλο κλιμα της ομαδας. ΕΓΩ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ των πραξεων μου και θα παρουσιαστω εστω και ακαλεστος ενωπιον του διοικητικου συμβουλιου ( τριημερο δεν παω πουθενα), ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ.

penetration
QUOTE(PETERTOWN @ Feb 27 2009, 17:45 ) *
Μακαρι να επαιζα εγω και να ησουν σιγουρος οτι δεν θα το εχανα με τιποτα.Το ουισκακι εννοειται,καθως και την ευκαιρια να δω σε αγωνιστικη αντιπαραθεση τους δυο προπονητες που εκτιμω περισσοτερο.Τουσ πρωην και τους ΝΥΝ και ΑΕΙ ευχομαι.

και εις παντας τους αιωνας αμην

(το ΕΠΤΑΗΜΕΡΟ του τριημερου ισχυει παντως)
pargo7
QUOTE(Mitsaras7 @ Feb 25 2009, 23:24 ) *
Κατα τη γνωμη σου δλδ υπαρχουν στη Γ εσκα-μπορει κ παραπανω-ομαδες που ειναι σοβαρες κ δν ειναι καφενεια???Συγνωμη αλλα αν μου πεις ναι...Τοτε βλεπουμε το μπασκετακι με διαφορετικο ματι...

Δεν ξερω σε ποια ομαδα παιζεις, αλλα αν την θεωρεις καφενειο τοτε δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος
να βρισκεσαι σε αυτην. Γιατι καθεσαι εκει αφου σε χαλαει???
Πηγαινε καπου αλλου που θα ειναι καλυτερα.

Δεν πιστευω οτι οι ομαδες εχουν καποια σοβαρη οργανωση βεβαια,
αλλα δεν νομιζω να εχουν ολες το χαλι που ειδα εγω φετος στην ομαδα μου,
που ο καθε ενας που περνουσε εξω απο το γηπεδο εβλεπε φως και εμπαινε,
εκανε 2-3 προπονησεις και επαιζε στον αγωνα.
Mitsaras7
QUOTE(pargo7 @ Feb 27 2009, 21:12 ) *
Δεν ξερω σε ποια ομαδα παιζεις, αλλα αν την θεωρεις καφενειο τοτε δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος
να βρισκεσαι σε αυτην. Γιατι καθεσαι εκει αφου σε χαλαει???
Πηγαινε καπου αλλου που θα ειναι καλυτερα.

Δεν πιστευω οτι οι ομαδες εχουν καποια σοβαρη οργανωση βεβαια,
αλλα δεν νομιζω να εχουν ολες το χαλι που ειδα εγω φετος στην ομαδα μου,
που ο καθε ενας που περνουσε εξω απο το γηπεδο εβλεπε φως και εμπαινε,
εκανε 2-3 προπονησεις και επαιζε στον αγωνα.

Ποσο με αντιπροσωπευουν οσα λες...Δεν εχεις ιδεα...Δεν ειπα οτι με χαλαει κατι απλα δυσκολα να βρεις ομαδα- μη καφενειο εδω γυρω...Ειδικα οι ομαδες της Γ΄ ετσι οπως τα λες ειναι...Μη σου κανει καμια εντυπωση!
penetration
QUOTE(PETERTOWN @ Feb 27 2009, 18:08 ) *
Σε περιμενουμε το αλλο Σαββατο στον Μιχαλη.Η τιμωρια σκληρη και παραδειγματικη.Το δικαστηριο το οποιο παρεπιμπτοντως θα ειναι 6μελες (Γιαννης -Παντελης-Πετρος-Προεδρος- Νικος-Μιχαλης)ειναι σιγουρο οτι θα σε καταδικασει με το ελαφρυντικο της προτερης εντιμης θητειας στην ομαδα.Και φυσικα ολα κερασμενα.Εχε υποψιν σου οτι οταν κατσουμε στον Μιχαλη δεν αστειευομαστε.

τωρα μιλαμε σωστα, εχω καλυφθει πληρως και ενημερωνω οτι η απολογια μου θα διαρκεσει καποιες ωρες.

ο RIBO παιζει μπαλα πουθενα?
N#15
QUOTE(penetration @ Feb 28 2009, 12:49 ) *
τωρα μιλαμε σωστα, εχω καλυφθει πληρως και ενημερωνω οτι η απολογια μου θα διαρκεσει καποιες ωρες.

ο RIBO παιζει μπαλα πουθενα?


θα ηθελα να σας ενημερωσω εκ μερους του μεγαλου παικτη ΡΙΒΟ οτι υπεγραψε εβδομαδιαιο συμβολαιο με ομαδα που παιζει ευρωλιγκα και θα ειναι παλι μαζι μας την παρασκευη για τον αγωνα της ομαδας μας γεματος εμπειριες τις οποιες ελπιζουμε οτι θα μεταδωσει στους συμπαικτες του
penetration
QUOTE(N#15 @ Feb 28 2009, 21:47 ) *
θα ηθελα να σας ενημερωσω εκ μερους του μεγαλου παικτη ΡΙΒΟ οτι υπεγραψε εβδομαδιαιο συμβολαιο με ομαδα που παιζει ευρωλιγκα και θα ειναι παλι μαζι μας την παρασκευη για τον αγωνα της ομαδας μας γεματος εμπειριες τις οποιες ελπιζουμε οτι θα μεταδωσει στους συμπαικτες του

εσενα N#15 δεν σε κοβω για φιλαθλο της ομαδαρας μας και δεν πιστευω να ειρωνευεσαι τη σημαια της ομαδας μας γιατι αν υποψιαστω κατι τετοιο θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα
το μονο πραγμα που δεν θελουμε αυτη τη στιγμη ειναι η προβοκατσια εκτος γηπεδου απο αντιπαλους, αφου εντος γραμμων ειναι γνωστο οτι ουτε και οι διαιτητες δεν μπορουν πια να μας παιξουν
αλλωστε εγω ρωτησα για τον πρων ποδοσφαιριστη των ακατανομαστων.
N#15
QUOTE(penetration @ Mar 1 2009, 14:12 ) *
εσενα N#15 δεν σε κοβω για φιλαθλο της ομαδαρας μας και δεν πιστευω να ειρωνευεσαι τη σημαια της ομαδας μας γιατι αν υποψιαστω κατι τετοιο θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα
το μονο πραγμα που δεν θελουμε αυτη τη στιγμη ειναι η προβοκατσια εκτος γηπεδου απο αντιπαλους, αφου εντος γραμμων ειναι γνωστο οτι ουτε και οι διαιτητες δεν μπορουν πια να μας παιξουν
αλλωστε εγω ρωτησα για τον πρων ποδοσφαιριστη των ακατανομαστων.



Εγω εχω την εντυπωση οτι προβοκατορας εισαι εσυ που δεν πιστευεις οτι αυτο το παλλικαρι που δοξαζει την πολη μας βρισκεται στην ευρωπη βοηθωντας ομαδα της ευρωλιγκας να προκριθει αλλα αν καταλαβα καλα οπως γραφει και ο PETERTOWN μαλλον περισσοτερο απο τσιπουρα ξερετε παρα απο μπασκετ για αυτο κατω τα χερια απο τον RIBO και την ομαδαρα μας.
penetration
QUOTE(N#15 @ Mar 1 2009, 15:25 ) *
Εγω εχω την εντυπωση οτι προβοκατορας εισαι εσυ που δεν πιστευεις οτι αυτο το παλλικαρι που δοξαζει την πολη μας βρισκεται στην ευρωπη βοηθωντας ομαδα της ευρωλιγκας να προκριθει αλλα αν καταλαβα καλα οπως γραφει και ο PETERTOWN μαλλον περισσοτερο απο τσιπουρα ξερετε παρα απο μπασκετ για αυτο κατω τα χερια απο τον RIBO και την ομαδαρα μας.

αυτα να τα πεις στην ομαδα σου γατακι.....
αλλα επειδη εμεις στην ιριδα ειμαστε υπερανω ακου για να μαθαινεις ...
το ιερο τερας που λεγεται ριμπο δεν θα τον βαζεις στο στομα σου. Αυτος ειναι ο παιχτης .....τυρακι...., ο παιχτης που σκοπιμα και τεχνηεντως θυσιασαμε φετος για να ασχολουνται ολες οι ομαδες και οι αντιπαλοι οπως και συ μαζι του, καθως και με τον αλλο υπερτεραστιο α2σεντερ και να κανουν τη δουλεια τους τα αλλα παιδια. Για παραδειγμα το ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΚΑΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ COMBOPOINTGUARD μας που εκφραζει απολυτα το μυαλο του προπονηταουα μας μεσα απο τις γραμμες, και το υπερμαγιστο tessarodyopentaro μας με το δολοφονικο του τριποντο.
αλλα που ησουνα εσυ ρε φιλε στην αρχη που περναγαμε δυσκολα, δεν σε θυμαμαι.
τωρα ναι πινουμε και τσιπουρα και ουζα και ουισκακια και φρεντους και ο,τι αλλο πινεται...
Αντε γεια...
triponter
καλησπερα παιδια απο την επιτροπη " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε. " ...αργησαμε λιγακι, αλλα ηρθαν τα αποτελεσματα φρεσκα φρεσκα...θυμιζω :

ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 83-45
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 90-70
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-0
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 48-53
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 80-66
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 65-54
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 64-68

koan = 5/6

tas13 = 3/6

dimmar = 4/6

quintel7 = 5/6

jhantzop = 5/6

g_80 = 5/6

lastixoman = 5/6

katsman = 3/6

lykos = 6/6 ( τωρα που σταματησες ταγαρι, μου φαινεται εγινες πιο σοφος smile.gif smile.gif )))

triponter = 6/6
................................................................................
...............

νικητης ο ενας και μοναδικος ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ wav.gif wav.gif wav.gif .... με το εκπληκτικο 6/6....
ακολουθει με επισης 6/6, λογω αντιγραφης, ο κος ΛΥΚΟΣ.....

και κουβα με 3/6 οι : tas 13, katsman..

Συγχαρητηρια παιδια.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.