Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
mike100
QUOTE(tas13 @ Nov 8 2008, 13:37 ) *
Περισσος - Χαλανδρι 59-52..
3 στα 3 και συνεχιζουμε..Πολυ πιο ευκολα απο οτι περιμεναμε και δειχνει το τελικο σκορ..Η διαφορα θα ηταν μεγαλυτερη αλλα στο τελος παλι κατι λαθη τα ψιλοχασαμε και αντι να παει στους 20 πηγε στους 7..Η αμυνα φετος ειναι το μεγαλο μας οπλο..Οσο για το Χαλανδρι πολυ χειροτερο απο οτι περιμεναμε και ακουγαμε..Εκτος αν εμεις ειμαστε πολυ καλοι!!!Σειρα τωρα εχει η Τουφα..Τα διπλα παντως Μελλισιων και Ιρις τα περιμενα..Πολυ δρομο ακομα παιδια..Καλη συνεχεια..

siga re megale.kophe kati....kalh omada exete alla mhn ta isopedoneis kai ola.
Mitsaras7
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 69-80...
Σιγα σιγα δινουμε απαντησεις σε καποιους που ελεγαν οτι η ομαδα θα πεσει ευκολα...Ελεος δλδ..κ δν αναφερομαι εδω μεσα αλλα σε καποιους αμπαλους παραγωντες..ξερουν αυτοι...Η διαφορα ποιοτητας και δυναμικοτητας ειναι μεγαλυτερη των 11 ποντων της διαφορας..Ας ελπισουμε την αλλη Παρασκευη...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!...Να ειμαστε πληρης και να δειξουμε κατι καλο-καλυτερο...
Υ.Γ.ΦΙΛΕ ΛΥΚΟΟΟΟ...Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΣΟΥ ΜΟΥΣΤΑΚΑΤΟΣ ΤΟΥΣ ΓΛΕΝΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...6 ΤΡΙΠΟΝΤΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ..ΧΑΧΑΧΑ...Καλη συνεχεια παιδια κ ελπιζω να δω ομαδες με ποιοτητα απο δω κ περα-ανταγωνιστικες για να χαρουμε τα υπολοιπα παιχνιδια...Ο νοων νοειτω...
Υ.Γ.2....Για ενα ακομα ματς η διαιτητες ηταν η' αλλου η' ειδαν φως και μπηκαν..Υπαρχει μεγαλο προβλημα μαγγες!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 8 2008, 18:22 ) *
ΔΑΦΝΗ-ΑΧΑΡΝΗΣ 69-80...
Σιγα σιγα δινουμε απαντησεις σε καποιους που ελεγαν οτι η ομαδα θα πεσει ευκολα...Ελεος δλδ..κ δν αναφερομαι εδω μεσα αλλα σε καποιους αμπαλους παραγωντες..ξερουν αυτοι...Η διαφορα ποιοτητας και δυναμικοτητας ειναι μεγαλυτερη των 11 ποντων της διαφορας..Ας ελπισουμε την αλλη Παρασκευη...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!...Να ειμαστε πληρης και να δειξουμε κατι καλο-καλυτερο...
Υ.Γ.ΦΙΛΕ ΛΥΚΟΟΟΟ...Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΣΟΥ ΜΟΥΣΤΑΚΑΤΟΣ ΤΟΥΣ ΓΛΕΝΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...6 ΤΡΙΠΟΝΤΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ..ΧΑΧΑΧΑ...Καλη συνεχεια παιδια κ ελπιζω να δω ομαδες με ποιοτητα απο δω κ περα-ανταγωνιστικες για να χαρουμε τα υπολοιπα παιχνιδια...Ο νοων νοειτω...
Υ.Γ.2....Για ενα ακομα ματς η διαιτητες ηταν η' αλλου η' ειδαν φως και μπηκαν..Υπαρχει μεγαλο προβλημα μαγγες!!!

Τα μαθαινω με την ληξη μην ανησυχεις.
Απορω παντως πως κερδισατε την Παλληνη μονο με 3 ποντους.
tas13
QUOTE(mike100 @ Nov 8 2008, 15:37 ) *
siga re megale.kophe kati....kalh omada exete alla mhn ta isopedoneis kai ola.

Δεν ισοπεδωνω τιποτα ρε μεγαλε..Την αποψη μου λεω αν δε σ'αρεσει καλως..Μηπως το ειδες το ματσακι;;Που διαφωνεις δηλαδη;;Εχω πει οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για συμπερασματα αλλα καθε αγωνιστικη βγαζεις και απο ενα..
BILLTSEK
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 8 2008, 00:57 ) *
Αν και ξερω οτι ολοι περιμενατε με ανυπομονησια
την συνεχεια της σειρας που σπαει τα νουμερα της τηλεθεασης
Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ
δυστυχως δεν θα μεταδοθει αφου ο αγωνας δεν σηκωνει κριτικη.

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ 49-81 (20-49)

ποσο καλα το ξερεις το επικοινωνιακο κομματι..ολοι περιμενουν ιστορια αλλα εσυ..στην καψουρα μας εχεις !!!γεια σου λυκε μανουσακη!!!!χαχα!!
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 8 2008, 16:34 ) *
Τα μαθαινω με την ληξη μην ανησυχεις.
Απορω παντως πως κερδισατε την Παλληνη μονο με 3 ποντους.

Χαχαχαχαα...Α ρε τον παντοφλα συρμα πεφτει ε???..Ειχαμε τραγικα ποσοστα με Παλληνη ρε..Εγω το πα και εγινα κακος οτι η διαφορα μας με Παλληνη ειναι στουσ 20-25 ποντους...Καποιοι πειραχτηκαν αλλα δυστυχως ελεγα αληθεια...Και φαντασου σε καθε ματς εχουμε απο 2-3 και 4 ελειψεις παιχτων που βοηθουν αμεσα...Οποτε...Ας ευχηθω υγεια προσωπκα αλλα και σε ολους
katsman
Παίδες, νομιζω ότι πολλοί το έχετε παρατραβήξει. Ο ένας σίγουρος για πτώση, ο άλλος ανεβαίνει τρένο...όλα αυτά τα θεωρώ βλακείες. Κάθε παιχνίδι είναι διαφορετικό. Όσον αφορά ποιος θα πέσει και ποιος θα ανέβει σίγουρα, δεν το ξέρουμε ακόμα. Το μόνο που χρειαζόμαστε είναι καλές διαιτησίες πράγμα που ακόμα φαντάζει απίθανο. Δεν γουστάρω να κερδίζω και να έχω μείνει με τη σκέψη ότι το ματσάκι μπορεί και να το έχω κερδίσει λόγω διαιτησίας. Επίσης δεν γουστάρω να χάνω και να τα έχω ρίξει στο παράγοντα διατητές. Μερικοί από εσάς ελπίζω να συμφωνείτε μαζί μου. Εύχομαι κάθε παιχνίδι του πρωταθλήματος να κρίνεται δίκαια όπου η απόδοση της κάθε ομάδας να είναι αυτή που θα καθορίζει το αποτέλεσμα. Βέβαια πάντα θα υπάρχει γκρίνια και παράπονα αλλά η γενική εικόνα δεν θα αλλάζει. Καλή συνέχεια σε όλους!
cliff_ac
QUOTE(katsman @ Nov 8 2008, 19:09 ) *
Παίδες, νομιζω ότι πολλοί το έχετε παρατραβήξει. Ο ένας σίγουρος για πτώση, ο άλλος ανεβαίνει τρένο...όλα αυτά τα θεωρώ βλακείες. Κάθε παιχνίδι είναι διαφορετικό. Όσον αφορά ποιος θα πέσει και ποιος θα ανέβει σίγουρα, δεν το ξέρουμε ακόμα. Το μόνο που χρειαζόμαστε είναι καλές διαιτησίες πράγμα που ακόμα φαντάζει απίθανο. Δεν γουστάρω να κερδίζω και να έχω μείνει με τη σκέψη ότι το ματσάκι μπορεί και να το έχω κερδίσει λόγω διαιτησίας. Επίσης δεν γουστάρω να χάνω και να τα έχω ρίξει στο παράγοντα διατητές. Μερικοί από εσάς ελπίζω να συμφωνείτε μαζί μου. Εύχομαι κάθε παιχνίδι του πρωταθλήματος να κρίνεται δίκαια όπου η απόδοση της κάθε ομάδας να είναι αυτή που θα καθορίζει το αποτέλεσμα. Βέβαια πάντα θα υπάρχει γκρίνια και παράπονα αλλά η γενική εικόνα δεν θα αλλάζει. Καλή συνέχεια σε όλους!

+1000000000000000
από τον αύγουστο το λέω ότι σίγουρα δεν υπάρχουν και ότι μιλάμε μόνο στο γήπεδο .. αναλύσεις ναι σιγουριές οχι!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 8 2008, 17:47 ) *
ποσο καλα το ξερεις το επικοινωνιακο κομματι..ολοι περιμενουν ιστορια αλλα εσυ..στην καψουρα μας εχεις !!!γεια σου λυκε μανουσακη!!!!χαχα!!

Ειναι κολπο για να κραταω ψηλα την τηλεθεαση.
Θα τον πατησω κατω τον Λαζοπουλο φετος.
Ha6
Ροδόπολη-Πικέρμι 1 (+20)
cliff_ac
QUOTE(Ha6 @ Nov 9 2008, 10:53 ) *
Ροδόπολη-Πικέρμι 1 (+20)

1????αυτό δε το περίμενα .. αντε να δούμε ποια αυτή τη ροδόπολη..
Mitsaras7
QUOTE(katsman @ Nov 8 2008, 20:09 ) *
Παίδες, νομιζω ότι πολλοί το έχετε παρατραβήξει. Ο ένας σίγουρος για πτώση, ο άλλος ανεβαίνει τρένο...όλα αυτά τα θεωρώ βλακείες. Κάθε παιχνίδι είναι διαφορετικό. Όσον αφορά ποιος θα πέσει και ποιος θα ανέβει σίγουρα, δεν το ξέρουμε ακόμα. Το μόνο που χρειαζόμαστε είναι καλές διαιτησίες πράγμα που ακόμα φαντάζει απίθανο. Δεν γουστάρω να κερδίζω και να έχω μείνει με τη σκέψη ότι το ματσάκι μπορεί και να το έχω κερδίσει λόγω διαιτησίας. Επίσης δεν γουστάρω να χάνω και να τα έχω ρίξει στο παράγοντα διατητές. Μερικοί από εσάς ελπίζω να συμφωνείτε μαζί μου. Εύχομαι κάθε παιχνίδι του πρωταθλήματος να κρίνεται δίκαια όπου η απόδοση της κάθε ομάδας να είναι αυτή που θα καθορίζει το αποτέλεσμα. Βέβαια πάντα θα υπάρχει γκρίνια και παράπονα αλλά η γενική εικόνα δεν θα αλλάζει. Καλή συνέχεια σε όλους!

Χαλαρωσε ρε μαγγα χαβαλε κανουμε δν ειμαστε κ δημοσιογραφοι...Απλα οταν λεμε εκτιμισεις βλεπουμε μεσα στο γηπεδο τη δυναμικοτητα των αντιπαλων κ μιλαμε...Οσο για τη διαιτησια συμφωνω 1000%...Καθε φορα ερχονται στο ζεσταμα κ ακουγεται απτουσ παιχτες η Ιαχη...ΩΧΧ....Ας ελπισουμε οτι θα βελτιωθουν τα πραγματα...Καλημερα!
g_80
QUOTE(g_80 @ Nov 5 2008, 17:20 ) *
kaλησπερα....ευκολος ασσος η ροδοπολη παιδες....και ασσος και ο περισσος...στα υπολοιπα συμφωνουμε...καλη συνεχεια!!!





τα παιχνιδακια ηρ8ανε οπως ακριβως σας στα ειπα......ευκολ0 +20 η ροδοπολη και νικη ο περισσος

ΥΓ. ο περισσος κατα τη γνωμη μου ειναι η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας...(οχι οτι δε μπορει να αλλαξει αυτο...)
penetration
QUOTE(penetration @ Nov 7 2008, 09:26 ) *
ιριδαρα διπλο ρε φιλε , θα σε μαλωσω. απο σημερα ξεκιναει το τρενο IRIS. IRIS ΔΙΠΛΟ δεν το συζηταμε. λεμε τωρα ,ετσι?

επειδη δεν ξερω το προγραμμα την παρασκευη ποιον θα νικησουμε?
cliff_ac
QUOTE(penetration @ Nov 10 2008, 12:21 ) *
επειδη δεν ξερω το προγραμμα την παρασκευη ποιον θα νικησουμε?

ηρεμά λέγειινν δε μας εκφράζει αυτή η σιγουριά να υπενθημίσω .. μιλάμε μόνο στο γήπεδο.. με Ροδόπολη εντός .. προσκεκλημένος στο γήπεδο pene...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(cliff_ac @ Nov 10 2008, 15:55 ) *
ηρεμά λέγειινν δε μας εκφράζει αυτή η σιγουριά να υπενθημίσω .. μιλάμε μόνο στο γήπεδο.. με Ροδόπολη εντός .. προσκεκλημένος στο γήπεδο pene...

Σιγα μην τον αφησει η γυναικα να ερθει τον παντοφλα.
cliff_ac
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 10 2008, 14:02 ) *
Σιγα μην τον αφησει η γυναικα να ερθει τον παντοφλα.

xaxa!! σε βλέπω γνώστη των πραγμάτων , μου φαίνεται ότι όντως στον μεταξύ μας θα γίνει πανικός!!... ο συγκεκριμένος είναι μάγκας θα την καταφέρει να την πείσει να έρθει και αυτή μαζί είμαι σίγουρος !! ποιος του χαλάει χατίρι??? ... εε ? τώρα τι λεμε pene?? wos_sport4.gif tongue.gif tongue.gif
tas13
QUOTE(g_80 @ Nov 10 2008, 12:16 ) *
τα παιχνιδακια ηρ8ανε οπως ακριβως σας στα ειπα......ευκολ0 +20 η ροδοπολη και νικη ο περισσος

ΥΓ. ο περισσος κατα τη γνωμη μου ειναι η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας...(οχι οτι δε μπορει να αλλαξει αυτο...)

Αν ηξερα τις υπολοιπες ομαδες μπορει να σου ελεγα οτι ειμαστε..Μπορει και να ειμαστε..Το μονο σιγουρο ειναι οτι 3η αγωνιστικη ειμαστε και ακομα ειναι πολυ νωρις..Ειναι περιεργη κατηγορια και πολλα μπορουν να συμβουν..Αρα μπορει και να αλλαξει αυτο που λες..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(cliff_ac @ Nov 10 2008, 17:37 ) *
xaxa!! σε βλέπω γνώστη των πραγμάτων , μου φαίνεται ότι όντως στον μεταξύ μας θα γίνει πανικός!!... ο συγκεκριμένος είναι μάγκας θα την καταφέρει να την πείσει να έρθει και αυτή μαζί είμαι σίγουρος !! ποιος του χαλάει χατίρι??? ... εε ? τώρα τι λεμε pene?? wos_sport4.gif tongue.gif tongue.gif

Δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει.
Εκτος αν καταστρωσει μεγαλο σχεδιο αποδρασης
dominik
καλησπερα!
το σκορ του αγωνα παλληνη-κηφισια δεν χωραει αμφιβολια για το τι εγινε στον αγωνα,απλα το μονο που πιστευω ειναι οτι οι παικτες της παλληνης αδικουν τον εαυτο τους με τετοιες εμφανισεις και πως στο τελος θα διαψευσουν το λυκο και θα μεινουν στην κατηγορια!
κατα τ αλλα πιστευω πως θα δουμε εναν πολυ αμφιρροπο ομιλο!
να στε καλα bball.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dominik @ Nov 11 2008, 02:43 ) *
καλησπερα!
το σκορ του αγωνα παλληνη-κηφισια δεν χωραει αμφιβολια για το τι εγινε στον αγωνα,απλα το μονο που πιστευω ειναι οτι οι παικτες της παλληνης αδικουν τον εαυτο τους με τετοιες εμφανισεις και πως στο τελος θα διαψευσουν το λυκο και θα μεινουν στην κατηγορια!
κατα τ αλλα πιστευω πως θα δουμε εναν πολυ αμφιρροπο ομιλο!
να στε καλα bball.gif

Μακαρι να διαψευστω.
Αλλα με αυτο το υλικο ειναι πολυ δυσκολο.
Ειναι πολυ απειρα τα μικρα παιδια της ομαδας.
Alexny
παιδια καλησπερα.. κλεινει επιτελους το γηπεδο χαλανδριου για να μπει το παρκε. Αναμενεται αναβολη του παιχνιδιου της ομαδας του χαλανδριου με το πορτο ραφτη κ αυτο επειδη ο δημος δεν ενημερωσε εγκαιρως για να βρεθει αλλη εδρα. Οτι καλυτερο βεβαια για την ομαδα μου μιας που εχουμε χασει τελειως τον ρυθμο μας. επισης ειναι καλο για να επιστρεψει κ ο τραυματιας μας και να επιστρεψουμε γρηγορα στις νικες. παντως να ξερετε οτι αλλη μια ηττα ειναι επιτρεπτη για την ομαδα μας στο πρωτο γυρο[σε περιπτωση κακης μερας η διαιτησιας(ηδη το παιχνιδι με τη τουφα μας φερνει στο -1)].

αυτα,καλη συνεχεια
#15#
QUOTE(dominik @ Nov 11 2008, 00:43 ) *
καλησπερα!
το σκορ του αγωνα παλληνη-κηφισια δεν χωραει αμφιβολια για το τι εγινε στον αγωνα,απλα το μονο που πιστευω ειναι οτι οι παικτες της παλληνης αδικουν τον εαυτο τους με τετοιες εμφανισεις και πως στο τελος θα διαψευσουν το λυκο και θα μεινουν στην κατηγορια!
κατα τ αλλα πιστευω πως θα δουμε εναν πολυ αμφιρροπο ομιλο!
να στε καλα bball.gif

Ειλικρινά εύχομαι η Παλλήνη να μείνει στην κατηγορία.
Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά δεν νομίζω ότι ο όμιλος θα είναι ιδιαίτερα αμφίροπος φέτος, τουλάχιστον όσο ήταν πέρσυ.
Δεν νομίζω ότι θα βρεθεί ομάδα όπως ο περσινός Κούρος που θα πέσει κατηγορία και θα έχει κερδίσει δύο φορές την Παλλήνη.
Δεν έχω δεί όλες τις ομάδες, όμως οι τρείς που θα πέσουν νομίζω ότι θα είναι ανάμεσα από Ροδόπολη,Πικέρμι,Μαραθώνα,Δάφνη,Παλλήνη (η σειρά είναι τυχαία).
Εύχομαι να με διαψεύσουν.
Όσο αφορά την άνοδο εκεί μάλλον είναι πιο περίεργα τα πράγματα.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Αρχισαμε τα περσινα παλι.

Παλι αναβολες???
dominik
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 01:05 ) *
Μακαρι να διαψευστω.
Αλλα με αυτο το υλικο ειναι πολυ δυσκολο.
Ειναι πολυ απειρα τα μικρα παιδια της ομαδας.

καταρχην πιστευω πως δεν ειναι αυτη η δυναμη της ομαδας που ειδες απλα κανεις δε μπηκε ποτε στο γηπεδο και συντομα θα επιστρεψουν δυο ψηλα παιδια που δεν εχουν αγωνιστει και πιστευω πως θα βοηθησουν σημαντικα!
καλη συνεχεια στην ομαδα σου
triponter
καλησπερα παιδια..ας βγαλουμε και μια φορα νωρις τις κουπες...θυμιζω αποτελεσματα ! ! !

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 69-80
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49-81
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 54-74
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 72-55
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 57-66
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 58-51
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 68-50

jhantzop = 2/7

lykos = 3/7 ( μπραβο γιδι απο το κακο στο χειροτερο )

kojito = 4/7

nikefalin = 5/7

basketman = 3/7

team 10 = 4/7

east end = 4/7

triponter = 5/7

alexas 10 = 3/7

cliff ac = 4/7

dragan #12# = 4/7

dominik = 4/7

#15# = 4/7

duke 10 = 2/7

...........................

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif TRIPONTERRRRRRRR 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif νικητης με 5/7 ο πανμεγιστος ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ........ΚΟΥΠΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ.... μαζι του ισοβαθμισε και ο nikefalin...αρα 2 νικητες...συγχαρητηρια.....

Ο μεγαλος κουβας παει στα παλικαρια jhantzop & duke 10 που με 2/7 εσχισαν πραγματικα !

................................................................................
.............................................................................

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dominik @ Nov 11 2008, 03:13 ) *
καταρχην πιστευω πως δεν ειναι αυτη η δυναμη της ομαδας που ειδες απλα κανεις δε μπηκε ποτε στο γηπεδο και συντομα θα επιστρεψουν δυο ψηλα παιδια που δεν εχουν αγωνιστει και πιστευω πως θα βοηθησουν σημαντικα!
καλη συνεχεια στην ομαδα σου

Μακαρι να γυρισουν οσοι δεν παιζουν
και να αλλαξει προσωπο η ομαδα.
#15#
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 01:12 ) *
Αρχισαμε τα περσινα παλι.

Παλι αναβολες???

Πρώτον όσο αφορά αυτές τις αναβολές δεν έχουν καμία ευθύνη οι ομάδες.
Δεύτερον, μάλλον το καλύτερο θα ήταν τα παιχνίδια να γίνουν ανάποδα για να μην υπάρχουν αναβολές. Αυτό δεν είναι απόλυτα δίκαιο γιατί κάποιες ομάδες θα παίξουν συνεχόμενα παιχνίδια εκτός. Απλά θεωρώ ότι είναι πιο δίκαιο από το να μην γίνουν καθόλου τα παιχνίδια.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(#15# @ Nov 11 2008, 03:29 ) *
Πρώτον όσο αφορά αυτές τις αναβολές δεν έχουν καμία ευθύνη οι ομάδες.
Δεύτερον, μάλλον το καλύτερο θα ήταν τα παιχνίδια να γίνουν ανάποδα για να μην υπάρχουν αναβολές. Αυτό δεν είναι απόλυτα δίκαιο γιατί κάποιες ομάδες θα παίξουν συνεχόμενα παιχνίδια εκτός. Απλά θεωρώ ότι είναι πιο δίκαιο από το να μην γίνουν καθόλου τα παιχνίδια.

Επειδη περσι μαλλον δεν παρακολουθουσες τον ομιλο μου
μαλλον δεν καταλαβαινεις σε τι αναφερομαι.

Για αλλους χτυπαει η καμπανα.
#15#
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 01:36 ) *
Επειδη περσι μαλλον δεν παρακολουθουσες τον ομιλο μου
μαλλον δεν καταλαβαινεις σε τι αναφερομαι.

Για αλλους χτυπαει η καμπανα.

Καταρχάς το ότι δεν έγγραφα δεν σημαίνει ότι δεν τον παρακολουθούσα.
Όντως δεν ξέρω σε τι αναφέρεσαι, απλά πρότεινα κατά την γνώμη μου, τον τρόπο που θα ακολουθούσα αν ήμουν κάποια από αυτές τις ομάδες που παίζουν σε αυτό το γήπεδο.
nikefalin
το θέμα με το γήπεδο είναι γνωστό, θα κλείσει για λίγο καιρό για να μπει παρκέ. Κάποιες ομάδες θα βολευτούν σε γειτονικά κλειστά
dominik
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 01:36 ) *
Επειδη περσι μαλλον δεν παρακολουθουσες τον ομιλο μου
μαλλον δεν καταλαβαινεις σε τι αναφερομαι.

Για αλλους χτυπαει η καμπανα.

σωστος ο λυκος..
το θεμα με τις αναβολες περσι ειχε καταντησει εκνευριστικο..καθε αγωνιστικη για απιστευτους λογους ανβαλοταν και ενας αγωνας,γεγονος που επηρεασε σε καποιο βαθμο τις ομαδες..
ευχομαι να μην επαναληφθουν τα ιδια και φετος
φιλε ''15'' οταν ελεγα οτι ο ομιλος θα ναι αμφιρροπος εννοουσα ακριβως αυτο που πες και συ αλλα ισως δεν εγινα σαφης!θα ειναι οι πεντε ομαδες που θα παλεψουν για παραμονη και οι υπολοιπες που θα τρωγονται μεταξυ τους για την ανοδο!
bball.gif
champion
QUOTE(nikefalin @ Nov 11 2008, 00:01 ) *
το θέμα με το γήπεδο είναι γνωστό, θα κλείσει για λίγο καιρό για να μπει παρκέ. Κάποιες ομάδες θα βολευτούν σε γειτονικά κλειστά

απ οτι ξερω το γηπεδο εχει παρκε μηπως κλεινει για αλλο λογο?
nikefalin
QUOTE(champion @ Nov 11 2008, 03:31 ) *
απ οτι ξερω το γηπεδο εχει παρκε μηπως κλεινει για αλλο λογο?


Λέμε για το Πέρκιζας, τώρα θα βάλουν παρκέ, πλαστικό της κακιάς ώρας είχε
champion
QUOTE(nikefalin @ Nov 11 2008, 01:32 ) *
Λέμε για το Πέρκιζας, τώρα θα βάλουν παρκέ, πλαστικό της κακιάς ώρας είχε

συγνωμη νομιζα οτι δεν υπαρχει πια το γηπεδο αφου ολοι παιζουν στο
γηπεδο που παιζει ο προμηθεας
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Και τωρα μια αποκαλυψη.
Σαββατο βραδυ ο Λυκος και ο ''αδελφος'' του Μουστακατος
παιχτης των Αχαρνης
τα επιναν σε μπαρ των Βορειων προαστιων μεχρι πρωϊας.

Click to view attachment
ts10
Καλημέρα παιδες,επειδη βλέπω εχει γινει ενα μικρο λαθακι στα σκορ...Ροδοπολη - Πικερμι ηρθε 61-42 (οχι 72-55 που γραφουν)...πρωτο παιχνιδι απο αρχη της χρονιας που παιξαμε κομπλε καθως γυρισαν και οι 3 τραυματιες που ειχαμε και τσουλισε καπως η ομάδα...αν και εχουμε δρόμο ακομα..
penetration
QUOTE(cliff_ac @ Nov 10 2008, 14:55 ) *
ηρεμά λέγειινν δε μας εκφράζει αυτή η σιγουριά να υπενθημίσω .. μιλάμε μόνο στο γήπεδο.. με Ροδόπολη εντός .. προσκεκλημένος στο γήπεδο pene...

παρασκευη βραδυ εχω ή προπονηση ή αγωνα και ποναω πολυ που δεν μπορω να ειμαι στα ματς εντος και εκτος. ή θα μου τα γραφετε βιντεο ή θα σταματησω απο την ομαδα. δεν μπορω αλλο , να στη στερηση γι αυτο κανονιστε απο του χρονου να παιζετε πεμπτες.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ Nov 11 2008, 16:57 ) *
παρασκευη βραδυ εχω ή προπονηση ή αγωνα και ποναω πολυ που δεν μπορω να ειμαι στα ματς εντος και εκτος. ή θα μου τα γραφετε βιντεο ή θα σταματησω απο την ομαδα. δεν μπορω αλλο , να στη στερηση γι αυτο κανονιστε απο του χρονου να παιζετε πεμπτες.

Την παντοφλα την λεμε προπονηση και αγωνα τωρα?????????
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 15:48 ) *
Την παντοφλα την λεμε προπονηση και αγωνα τωρα?????????



πολλά ακούω για παντόφλες και είναι ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους....ιδού ποιός έχει βραβευτεί με τη "χρυσή παντόφλα"

Click to view attachment


έτσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Nov 11 2008, 17:53 ) *
πολλά ακούω για παντόφλες και είναι ώρα να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους....ιδού ποιός έχει βραβευτεί με τη "χρυσή παντόφλα"

Click to view attachment


έτσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι smiley.gif smiley.gif

Λιγο τσιπα ρε δεν εχεις πανω σου???

Μιλας εσυ για παντοφλα????
ΕΣΥΥΥΥΥΥ??????

Ο δηλωμενος αρχιπαντοφλας.

Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 05:01 ) *
Και τωρα μια αποκαλυψη.
Σαββατο βραδυ ο Λυκος και ο ''αδελφος'' του Μουστακατος
παιχτης των Αχαρνης
τα επιναν σε μπαρ των Βορειων προαστιων μεχρι πρωϊας.

Click to view attachment

Τι λες τωρα????εχει να πεσει δουλεμαααα!!!!!Τι ειπε στη γυναικα ο παντοφλας ξερεις???χαχαχαχα
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 11 2008, 05:01 ) *
Και τωρα μια αποκαλυψη.
Σαββατο βραδυ ο Λυκος και ο ''αδελφος'' του Μουστακατος
παιχτης των Αχαρνης
τα επιναν σε μπαρ των Βορειων προαστιων μεχρι πρωϊας.

Click to view attachment

6η Αγωνιστική
28/11/2008 21:30:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
Τασούλη από τώρα το δουλεύουμε το ματσάκι?Θα μου το πεις να βγάλω και γω κάτι?
Jabar
10η Αγωνιστική
09/01/2009 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Το ματς που περιμένει όλη η ΕΣΚΑ .Λύκος εναντίον Ρίμπο.Η μητέρα των μαχών.Παρακαλώ να δηλώσετε από τώρα παρουσίες, λόγω του αδιαχώρητου, θα μπούν μόνο προσκλήσεις.Θα τηρηθεί σειρά με χρονολογική δήλωση.Θα ακολουθήσει
ποτό σε in bar των βορείων προαστείων.
penetration
QUOTE(Jabar @ Nov 11 2008, 17:48 ) *
10η Αγωνιστική
09/01/2009 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Το ματς που περιμένει όλη η ΕΣΚΑ .Λύκος εναντίον Ρίμπο.Η μητέρα των μαχών.Παρακαλώ να δηλώσετε από τώρα παρουσίες, λόγω του αδιαχώρητου, θα μπούν μόνο προσκλήσεις.Θα τηρηθεί σειρά με χρονολογική δήλωση.Θα ακολουθήσει
ποτό σε in bar των βορείων προαστείων.

τι βορεια προαστεια και λαλακιες ΔΥΤΙΚΑ αγορι μου παιζουμε στα δυτικα και θα τα πιουμε δυτικα, αλλιως στην ιριδα για πρωτη φορα θα εχει πορτα και face control.

εξηγησε του αρχιπαντοφλα ολων των εποχων το λυκοπουλο (πως λεμε γατακκι) οτι τη παντοφλα την εχουμε και τη φοραμε οποτε δεν μας παιρνει για να κραταμε ισορροπιες.

για το ματσ τεχνικα και μονο ενημερωνω οτι η ιριδα θα παιξει πιεστικο μαν του μαν στους τεσσερις της κηφισιας και το λυκο πιεστικη με τα ματια ζωνη, ενω δευτερη διαταξη θα ειναι στους τεσσερις της κηφισιας μαν τουμαν και ο παιχτης του λυκου θα μενει στην επιθεση παντα, (4-1α και 4-1β).
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 11 2008, 18:17 ) *
Τι λες τωρα????εχει να πεσει δουλεμαααα!!!!!Τι ειπε στη γυναικα ο παντοφλας ξερεις???χαχαχαχα

Και η γυναικα μαζι ηταν.


QUOTE(Jabar @ Nov 11 2008, 18:48 ) *
10η Αγωνιστική
09/01/2009 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Το ματς που περιμένει όλη η ΕΣΚΑ .Λύκος εναντίον Ρίμπο.Η μητέρα των μαχών.Παρακαλώ να δηλώσετε από τώρα παρουσίες, λόγω του αδιαχώρητου, θα μπούν μόνο προσκλήσεις.Θα τηρηθεί σειρά με χρονολογική δήλωση.Θα ακολουθήσει
ποτό σε in bar των βορείων προαστείων.

Οχι ρε γαμωτο.
30/12 με 07/01 θα ειμαι στην Μοσχα για την πρωτοχρονια

QUOTE(penetration @ Nov 11 2008, 20:44 ) *
τι βορεια προαστεια και λαλακιες ΔΥΤΙΚΑ αγορι μου παιζουμε στα δυτικα και θα τα πιουμε δυτικα, αλλιως στην ιριδα για πρωτη φορα θα εχει πορτα και face control.

εξηγησε του αρχιπαντοφλα ολων των εποχων το λυκοπουλο (πως λεμε γατακκι) οτι τη παντοφλα την εχουμε και τη φοραμε οποτε δεν μας παιρνει για να κραταμε ισορροπιες.

για το ματσ τεχνικα και μονο ενημερωνω οτι η ιριδα θα παιξει πιεστικο μαν του μαν στους τεσσερις της κηφισιας και το λυκο πιεστικη με τα ματια ζωνη, ενω δευτερη διαταξη θα ειναι στους τεσσερις της κηφισιας μαν τουμαν και ο παιχτης του λυκου θα μενει στην επιθεση παντα, (4-1α και 4-1β).

Εσυ την παντοφλα ποτε την φορας ρε κακομοιρη???
Αφου στην φερει στο κεφαλι η γυναικα???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Nov 11 2008, 19:41 ) *
6η Αγωνιστική
28/11/2008 21:30:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
Τασούλη από τώρα το δουλεύουμε το ματσάκι?Θα μου το πεις να βγάλω και γω κάτι?

Δεν χρειαζεται να δουλεψω το ματσακι.
Η νικη θα ειναι ευκολη ετσι κι αλλιως.
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 12 2008, 02:36 ) *
Δεν χρειαζεται να δουλεψω το ματσακι.
Η νικη θα ειναι ευκολη ετσι κι αλλιως.

ΑΑΑΑ...Αρχισαν οι δηλωσεις....Προσεχε Λυκο μη σε κανουνε κουταβι οι παλιοφιλοι σου...Καποτε ησουν σιγουρος για την ανοδο της ομαδας σου αητητη...Οποτε....Κρατα μικρο καλαθι...
dimmar
Παιδια προσοχη στο πικερμι.η θεση του ειναι πλασματικη,προβλεπω συντομα την ανακαμψη.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 12 2008, 18:29 ) *
ΑΑΑΑ...Αρχισαν οι δηλωσεις....Προσεχε Λυκο μη σε κανουνε κουταβι οι παλιοφιλοι σου...Καποτε ησουν σιγουρος για την ανοδο της ομαδας σου αητητη...Οποτε....Κρατα μικρο καλαθι...

Η ηττα που καναμε ηταν για το γουρι.
Θα ειναι ενα ευκολο βραδυ εκεινο για τα λυκοπουλα μου
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.