Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
GREER
QUOTE(Vivalocos21 @ Nov 25 2008, 02:27 ) *
Αναρωτήθηκες όμως γιατί αυτοί οι 2 παιχταράδες όπως λες παίζουν σε αυτή την ομάδα που πάει να πέσει;

Θα σου πω για τον Τσιρο που ξερω και ας που αλλοι που ξερουν για τον Τζανιδακη. Ο Τσιρος δεν θα εφευγε απο το Λαυριο. Η ομαδα ηθελε να τον κρατησει και με καλα λεφτα. Ειχε προταση και απο ομαδα Γ'Εθνικης. Αλλα ο ιδιος ηθελε να παιξει σε χαμηλο επιπεδο για να αποφυγει τα ταξιδια, λογω σπουδων. Σιγα μην καθοταν ο Τσιρος να παιξει Α'Εσκα και να του κανουν πλακα καποια ......................... Και το τελευταιο δεν το λεω με κακια(που σιγουρα θα με κατηγορησετε), αλλα ειναι η πραγματικοτητα κατα τη γνωμη μου . Και πιστεψε με οτι εαν επιδιωκε να βρει ομαδα να παιξει σε Εθνικη κατηγορια, τοτε θα εβρισκε για πλακα.
Mitsaras7
QUOTE(ilion_player @ Nov 25 2008, 01:12 ) *
Συμφωνώ αν προσθέσουμε ότι δεν παίξαμε καλά εκτός από το 3ο δεκάλεπτο και είχαμε και αστοχία στις βολές. Πολλά πεσίματα στο παιχνίδι και ευτυχώς που δεν υπήρχαν τραυματισμοί. Σαν να είχε κάτι το παρκέ (οι παίκτες είπαν ότι ήταν μια χαρά) γιατί σκληρό παιχνίδι δεν ήταν. Από τις καλές φιλοξενίες που έχω ζήσει. Καλή τύχη στο υπόλοιπο πρωτάθλημα Κερατέα.

Καταρχην καλο θα ναι να μιλαει καποιος με γνωση στο αντικειμενο κ οχι ο καθε αμπαλος σαν εσενα...Ελεος δε μπορεις να περιγραψεις οτι το παρκε γλυστραγε!!!Ασε κανεναν αλλο απτο Ιλιον να γραφει..Ακομα κ ο Εφορος στο FACEBOOK λιγοτερο σπαστικος ειναι!!χαχαχααα
basket_7
Κακή ήττα για Χολαργό στα Σπάτα. Η τοπική ομάδα επικράτησε μετα από ένα δυνατό και ενδιαφέρον παιχνίδι. Σε όλη τη διάρκεια οι 2 ομάδες ήταν κοντά στο σκορ.
Μεγάλη απώλεια για τον Χολαργό ο Ρώσσης, ο οποίος στο 1ο δεκάλεπτο αποχώρησε με τραυματισμό στο μεσαίο δάχτυλο του αριστερού χεριού, απ' ότι μας είπαν, βγήκε από τη θέση του και δεν μπορούσαν οι άνθρωποι που πήγαν να τον βοηθήσουν να το επαναφέρουν στη θέση του, γι'αυτο και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο για ακτινογραφία. Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και γρήγορα περαστικα στο Δημήτρη.
basketka*los
QUOTE(basketka*los @ Nov 18 2008, 15:30 ) *
Θα θελα να κανω μια εκτιμηση της πορειας που θα εχουν οι ομαδες...
Ιλιον:νομιζω οτι θα ναι σιγουρα η μια ομαδα που θα παρει μαλιστα και το πρωταθλημα,σοβαρη και πολυ γεματη ομαδα
Γαλατσι:θεωρω φαβορι για τη δευτερη θεση,λογω πολυ ικανου προπονητη και ενα Δρακακη που δειχνει σε τρομερη κατασταση
Χολαργος:πρεπει να διεκδικησει την ανοδο αυτη η ομαδα,αρκει να αρχισουν να παιζουν ξανα σαν ομαδα
Αιολος:η μοναδικη ομαδα που δεν εχω δει ακομα,δεν εκφερω αποψη.δε ξερω τι γινεται με νικητακη αν υπαρχει περιπτωση να επιστρεψει σιγουρα και χωρις να τη δω τους βαζω αμεσως φαβορι
Τυφων:μια καλη πορεια χωρις να διεκδικησει κατι παραπανω,νικωντας ευκολα τους θεωρητικα αδυναμους και χανοντας ευκολα απο τους θεωρητικα δυνατους
Νικη:Δε με πειθει αυτη η ομαδα καθολου ενω θεωρω οτι εχει πολυ ικανους παικτες,ισως καποια στιγμη το βρει και γινει αυτη που χρειαζεται για το κατι παραπανω
Αργοναυτης:Της λειπουν δυο συστατικα απαραιτητα για ομαδα που θελει να πρωταγωνιστησει...ισως απο αυτα ξεκινουν τα παντα.play maker and coach!εχει ολα τα υπολοιπα(ισως τα καλυτερα στη κατηγορια)αλλα χωρις κουμανταδωρους δε μπορουν να φανουν
Αρης:ειδαμε την αδυναμια να παραταχθει χωρις παικτες κλειδια,αλλη μια καλη πορεια για τον Αρη χωρις να μπορει να σκεφτει κατι παραπανω
Πεντελη:ο καναπες ειναι η αγαπημενη της θεση
Αετος:παιχνιδι με παιχνιδι θα ανεβαινει,καθως οι παικτες θα σκεφτουν απο μονοι τους τι πρεπει να κανουν για να κερδισουν.ισως γινει και ρυθμιστης αυτη η ομαδα για το ποιος θα ανεβει καθως θα κανει ζημιες στις δυνατες ομαδες
Απολλων-Σπατα-Εφοα:καθε νικη σημαινει ενα βημα προς τη σωτηρια,ασ κοιτανε λιγο και τις απο πανω κατηγοριες γιατι ισως πεσουν πολλες φετος,μην επαναπαυτουν
Κερατεα-Μαρκοπουλο-Αθηναικος:οι τρεις τελευταιες θεσεις τους ανηκουν

μολις μια αγωνιστικη μετα επιβεβαιωνομαι
Olorin
QUOTE(basketka*los @ Nov 25 2008, 04:36 ) *
μολις μια αγωνιστικη μετα επιβεβαιωνομαι

Κοίτα, εδώ που τα λέμε, οι παραπάνω προβλέψεις ήταν λιγάκι... "ασφαλείς". Όλοι όσοι παίζουμε/παρακολουθούμε την κατηγορία, πάνω-κάτω την ίδια εικόνα έχουμε σχηματίσει...

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα, με τις μόνες ίσως διαφωνίες που έχω να είναι η ΕΦΟΑ, η οποία αν και μου είναι συμπαθής ομάδα, θεωρώ πως πολύ δύσκολα θα γλιτώσει τον υποβιβασμό, αφού λογικά πάμε για 4-5 ομάδες να πέφτουν (με ελάχιστες πιθανότητες -κατά τη γνώμη μου, γιατί ακόμα είναι πολύ νωρίς- για 3 ή 6) και δεν νομίζω (έτσι όπως είναι τώρα, τουλάχιστον και όπως την είδα στο μεταξύ μας παιχνίδι) να είναι σε θέση να βάλει 4 ομάδες από κάτω της και ο Αετός, για τον οποίο και μόνο λόγω ρόστερ και χρημάτων, θεωρώ πως αν φανεί έστω κι ελάχιστα ως ομάδα στο γήπεδο (κάτι που από όσο είδα σήμερα κι από όσο έχω ακούσει δεν έχει συμβεί μέχρι τώρα) δεν θα πρέπει να τον ξεγράψουμε από την υπόθεση άνοδος... Και δεν θα ξέγραφα ούτε το Νεοπεντελικό από τώρα, αφού έχει καλή ομάδα, αν και έχει μείνει κι αυτός λίγο πίσω μετά την απρόσμενη ήττα από τα Σπάτα...

//Α, μας έχασες και εμάς, αφού παίξαμε σήμερα με "θεωρητικά δυνατό" και χάσαμε δύσκολα...wink.gif

QUOTE(GREER @ Nov 20 2008, 16:31 ) *
Επαναλαμβανω. Το Μαρκοπουλο εχει τα δυο καλυτερα γκαρντ στη κατηγορια. Αποψη μου.

Σε βρίσκω λίγο υπερβολικό... Σίγουρα είναι πολύ καλοί παίκτες και οι δυο (αναμφίβολα οι κορυφαίοι του ΑΟΜ), αλλά υπάρχουν πάρα πολλοί καλοί γκαρντ στο πρωτάθλημα (κάποιος ανέφερε μερικούς σε προηγούμενο post). Ίσως φταίει το γεγονός πως παρακολουθείς στενά μόνο την ομάδα του ΑΟΜ από ό,τι έχω καταλάβει, ίσως το ότι οι δυο τους ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μεσα στο γάλα σε ένα φιλότιμο πλην μετριότατο σύνολο, ίσως το ότι τους γνωρίζεις προσωπικά από ό,τι έχω αντιληφθεί από προηγούμενα posts, αλλά το θεωρώ το λιγότερο υπερβολικό να τους χαρακτηρίζεις (με εμφατική βεβαιότητα, μάλιστα!) ως τους δυο καλύτερους γκαρντ της κατηγορίας, υποβαθμίζοντας πάρα πολλούς καλούς ακόμα παίκτες σε πολύ καλύτερες ομάδες... (για να μην σου μπουν πάντως ιδέες, 5άρι παίζω...tongue.gif)

Αυτό φυσικά δεν αναιρεί πως αμφότεροι είναι πολύ καλοί παίκτες, πιθανότατα πολυτέλεια για μια ομάδα όπως το Μαρκόπουλο που δύσκολα (οπώς έχουν τώρα τα πράγματα, τουλάχιστον) θα γλιτώσει τον υποβιβασμό...

//Ίσως να το δεχόμουν αν έλεγες πως ο Τζανιδάκης είναι ο καλύτερος σουτέρ της κατηγορίας...
GREER
QUOTE(Olorin @ Nov 25 2008, 05:20 ) *
Σε βρίσκω λίγο υπερβολικό... Σίγουρα είναι πολύ καλοί παίκτες και οι δυο (αναμφίβολα οι κορυφαίοι του ΑΟΜ), αλλά υπάρχουν πάρα πολλοί καλοί γκαρντ στο πρωτάθλημα (κάποιος ανέφερε μερικούς σε προηγούμενο post). Ίσως φταίει το γεγονός πως παρακολουθείς στενά μόνο την ομάδα του ΑΟΜ από ό,τι έχω καταλάβει, ίσως το ότι οι δυο τους ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μεσα στο γάλα σε ένα φιλότιμο πλην μετριότατο σύνολο, ίσως το ότι τους γνωρίζεις προσωπικά από ό,τι έχω αντιληφθεί από προηγούμενα posts, αλλά το θεωρώ το λιγότερο υπερβολικό να τους χαρακτηρίζεις (με εμφατική βεβαιότητα, μάλιστα!) ως τους δυο καλύτερους γκαρντ της κατηγορίας, υποβαθμίζοντας πάρα πολλούς καλούς ακόμα παίκτες σε πολύ καλύτερες ομάδες... (για να μην σου μπουν πάντως ιδέες, 5άρι παίζω...tongue.gif)

Αυτό φυσικά δεν αναιρεί πως αμφότεροι είναι πολύ καλοί παίκτες, πιθανότατα πολυτέλεια για μια ομάδα όπως το Μαρκόπουλο που δύσκολα (οπώς έχουν τώρα τα πράγματα, τουλάχιστον) θα γλιτώσει τον υποβιβασμό...

//Ίσως να το δεχόμουν αν έλεγες πως ο Τζανιδάκης είναι ο καλύτερος σουτέρ της κατηγορίας...

Θα γινω κουραστικος ακομη μια φορα και θα πω οτι το επιπεδο ειναι κατω του μετριου. Εαν, οπως λετε, η καλυτερη ομαδα το Ιλιον(χωρις να εχω τιποτα με την ομαδα-ειναι,πραγματι, μεχρι τωρα η καλυτερη που εχω δει στη κατηγορια ,πρωτου με φατε) ειναι η βιτρινα της κατηγοριας τοτε δεν εχω τιποτα αλλο να πω. Ο Τζανιδακης εαν δεν ηταν τοσο επιπολαιος και επαιζε λιγο πιο εξυπνα τοτε θα σου ελεγα με εμφατικη βεβαιοτητα οτι ειναι ο καλυτερος παιχτης της κατηγοριας. Ο Τσιρος ειναι 25 χρονων παιχτης επιπεδου Β'Εθνικης που επελεξε κατι αλλο για τη μπασκετικη ζωη του. Αυτοι ειναι οι λογοι που στηριζω την αποψη μου οτι ειναι τα καλυτερα γκαρντ στη κατηγορια και οχι συναισθηματικοι λογοι που μου προσαπτεις εσυ.
Lepida
Αργοναυτης -- Απολλων τι εγινε?
ilion_player
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 25 2008, 03:04 ) *
Καταρχην καλο θα ναι να μιλαει καποιος με γνωση στο αντικειμενο κ οχι ο καθε αμπαλος σαν εσενα...Ελεος δε μπορεις να περιγραψεις οτι το παρκε γλυστραγε!!!Ασε κανεναν αλλο απτο Ιλιον να γραφει..Ακομα κ ο Εφορος στο FACEBOOK λιγοτερο σπαστικος ειναι!!χαχαχααα


Και μετά μου λένε ότι δεν έχουν δουλειά οι οφθαλμίατροι. Τέτοια μάτια σαν τα δικά σου να έχει ο κόσμος και σίγουρα θα έχω δουλειά για τα επόμενα 22 χρόνια που χρειάζομαι για την σύνταξη (σε εταιρία με οφθαλμολογικά προϊόντα δουλεύω). Γράφω πουθενά στο post μου για παρκέ που γλυστράει; Αν είδες το παιχνίδι μπορείς να μου πεις πόσοι από αυτούς που έπαιξαν δεν έπεσαν κάτω τουλάχιστον μία φορά; Δεν είπα ότι γλύστραγε το παρκέ αλλά ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΑΡΚΕ. Και αν το πρόβλημα σου είναι στην γραμματική, το ΣΑΝ μπροστά από πρόταση υποδηλώνει παρομοίωση. Άντε πρωί πρωί έδωσα ένα ευαίσθητο προσωπικό μου δεδομένο και έκανα και μάθημα γραμματικής ο άμπαλος. χεχεχεχεχε smiley.gif
champion
QUOTE(basket_7 @ Nov 25 2008, 02:17 ) *
Κακή ήττα για Χολαργό στα Σπάτα. Η τοπική ομάδα επικράτησε μετα από ένα δυνατό και ενδιαφέρον παιχνίδι. Σε όλη τη διάρκεια οι 2 ομάδες ήταν κοντά στο σκορ.
Μεγάλη απώλεια για τον Χολαργό ο Ρώσσης, ο οποίος στο 1ο δεκάλεπτο αποχώρησε με τραυματισμό στο μεσαίο δάχτυλο του αριστερού χεριού, απ' ότι μας είπαν, βγήκε από τη θέση του και δεν μπορούσαν οι άνθρωποι που πήγαν να τον βοηθήσουν να το επαναφέρουν στη θέση του, γι'αυτο και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο για ακτινογραφία. Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και γρήγορα περαστικα στο Δημήτρη.

μεγαλη απωλεια αφου μαζι με παναγιωτοπουλο ειναι οι καλυτεροι ασσοι της κατηγοριας,κ
ευτυχως που παιζει με αθηναικο ο χολαργος γιατι εχει πολυ ασχημες εμφανισεις κ κακο
σερι κ χανει ενα απο τους λιγους παιχτες που εχει σταθερη συνησφορα στο παιχνιδι.
μακαρι να μην εχει κατι σοβαρο κ να λειψει λιγο

QUOTE(Lepida @ Nov 25 2008, 08:31 ) *
Αργοναυτης -- Απολλων τι εγινε?

παρε το λιμεναρχειο smiley.gif smiley.gif
The Grey
Για τον φίλο που ρώτησε τι έγινε στο Ραφήνα-Απόλλων
Η Ραφήνα κέρδισε στη παράταση με ένα καλάθι και αφού κατάφερε να ισοφαρίσει τον Απόλλωνα στα 4 δεύτερα με 3 βολές (65-65).

Η Ραφήνα έπαιξε με -4 παίκτες που ήταν τραυματίες - Σκορδίλης, Πανάγος, Μπίρδας (δεν ντύθηκαν) Μανώλας (2 λεπτά συμμετοχή και μετά τραυματίστηκε)

Φτηνά τη γλύτωσαν από έναν αποφασισμένο Απόλλωνα που με τον Αναστασόπουλο προπονητή θα ζορίσει πολύ κόσμο.
Jabar
QUOTE(GREER @ Nov 25 2008, 02:34 ) *
Θα σου πω για τον Τσιρο που ξερω και ας που αλλοι που ξερουν για τον Τζανιδακη. Ο Τσιρος δεν θα εφευγε απο το Λαυριο. Η ομαδα ηθελε να τον κρατησει και με καλα λεφτα. Ειχε προταση και απο ομαδα Γ'Εθνικης. Αλλα ο ιδιος ηθελε να παιξει σε χαμηλο επιπεδο για να αποφυγει τα ταξιδια, λογω σπουδων. Σιγα μην καθοταν ο Τσιρος να παιξει Α'Εσκα και να του κανουν πλακα καποια ......................... Και το τελευταιο δεν το λεω με κακια(που σιγουρα θα με κατηγορησετε), αλλα ειναι η πραγματικοτητα κατα τη γνωμη μου . Και πιστεψε με οτι εαν επιδιωκε να βρει ομαδα να παιξει σε Εθνικη κατηγορια, τοτε θα εβρισκε για πλακα.

Για τελευταία φορά μάθε να εκφράζεσαι ευγενικά και να υποστηρίζεις τις απόψεις σου κόσμια.
Steryios
QUOTE(The Grey @ Nov 25 2008, 11:29 ) *
Για τον φίλο που ρώτησε τι έγινε στο Ραφήνα-Απόλλων
Η Ραφήνα κέρδισε στη παράταση με ένα καλάθι και αφού κατάφερε να ισοφαρίσει τον Απόλλωνα στα 4 δεύτερα με 3 βολές (65-65).

Η Ραφήνα έπαιξε με -4 παίκτες που ήταν τραυματίες - Σκορδίλης, Πανάγος, Μπίρδας (δεν ντύθηκαν) Μανώλας (2 λεπτά συμμετοχή και μετά τραυματίστηκε)

Φτηνά τη γλύτωσαν από έναν αποφασισμένο Απόλλωνα που με τον Αναστασόπουλο προπονητή θα ζορίσει πολύ κόσμο.

Έτσι όπως ακούγεται στις παραπάνω γραμμές σημαίνει ότι ο Απόλλωνας ήταν μπροστά στο σκορ με +3 πόντους και αντί να κάνει δίποντο φάουλ έκανε τρίποντο...είναι όντως έτσι?Όποιος έχει πληροφορίες ας τις εκθέσει.
The Grey
QUOTE(Steryios @ Nov 25 2008, 12:56 ) *
Έτσι όπως ακούγεται στις παραπάνω γραμμές σημαίνει ότι ο Απόλλωνας ήταν μπροστά στο σκορ με +3 πόντους και αντί να κάνει δίποντο φάουλ έκανε τρίποντο...είναι όντως έτσι?Όποιος έχει πληροφορίες ας τις εκθέσει.


Στο σημείο εκείνο ήταν +3 υπέρ Απόλλωνα (η διαφορά είχε φθάσει και στο +9). Στη προσπάθεια του play maker της Ραφήνας για τρίποντο έγεινε το φάουλ.
assistant
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 25 2008, 17:29 ) *
Δεν ημουν στο γηπεδο κ οταν ημουν εγω στην ενωση εσυ δεν υπηρχες στο χαρτη..οκ?αι τραβα κανα βιντεο στους αγωνες κ ασε τον σχολιασμο...Μεσημεριατικα...

Πως μιλας ετσι ρε φιλαρακι;Τι υφος ειναι αυτο και τι λογια ειναι αυτα απεναντι σ εναν ανθρωπο μεγαλυτερο σου σε ηλικια;Ελπιζω οι υπευθυνοι να σβησουν και τα 2 ποσταρισματα σου γιατι ντροπιαζουν το basketforum.
sonic
καλησπερα...καλη νικη για τα σπατα εχθες, δυνατο και καλο παιχνιδι.
κανενα νεο για τον παιχτη του χολαργου;
νομιζω ειναι οτι χειροτερο να χασει εστω και λιγο αυτον τον παιχτη η ομαδα του, οπως ο χρονοπουλος για τον αρη.
περαστικα παιδια.
Vivalocos21
QUOTE(GREER @ Nov 25 2008, 02:34 ) *
Θα σου πω για τον Τσιρο που ξερω και ας που αλλοι που ξερουν για τον Τζανιδακη. Ο Τσιρος δεν θα εφευγε απο το Λαυριο. Η ομαδα ηθελε να τον κρατησει και με καλα λεφτα. Ειχε προταση και απο ομαδα Γ'Εθνικης. Αλλα ο ιδιος ηθελε να παιξει σε χαμηλο επιπεδο για να αποφυγει τα ταξιδια, λογω σπουδων. Σιγα μην καθοταν ο Τσιρος να παιξει Α'Εσκα και να του κανουν πλακα καποια ......................... Και το τελευταιο δεν το λεω με κακια(που σιγουρα θα με κατηγορησετε), αλλα ειναι η πραγματικοτητα κατα τη γνωμη μου . Και πιστεψε με οτι εαν επιδιωκε να βρει ομαδα να παιξει σε Εθνικη κατηγορια, τοτε θα εβρισκε για πλακα.


Δεν γνώριζα κάτι τέτοιο.. Ίσως να έχεις δίκιο και καλά κάνει και βάζει από πάνω τις σπουδές αλλά οι ελλείψεις που έχει δεν μπορούν να τον πάνε παραπάνω από Γ Εθνική πιστεύω.. Άποψή μου είναι! Χωρίς να θέλω να παραβώ κανέναν κανονισμό νομίζω πως κάνεις μια μίνι προπαγάνδα.. Πιστεψέ με όλοι τον ξέρουν τον Τσίρο και παραδέχονται πως είναι πολύ καλός παίχτης και απ' τους καλύτερους μάλιστα..
Vivalocos21
Επόμενη αγωνιστική 1/12

ΑΕΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΕΦΟΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΛΑΤΣΙ- ΚΕΡΑΤΕΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
dominik
"Διπλά" στην κορυφή της Α' Ανδρών

Δημοσίευση: 25 Νοεμβρίου 2008 15:34


Με εκτός έδρας νίκες συνέχισαν την πορεία τους η Ένωση Ιλίου, το Γαλάτσι κι ο Αετός στο πρωτάθλημα της Α' ΕΣΚΑ Ανδρών.

Τα πάντα για Ποδήλατο, Τρέξιμο, Outdoor.
28-30/11 ΕΚΕΠ.
Να είστε εκεί!
Εν. Ηρακλείου Τ.-Αετός 66-71 (33-30)

Διαιτητές: Μπούκας-Μαγκουνής

Εν. Ηρακλείου Τ. (Σγούρος): Λουίζος, Βαρθολομαίος 6 (1), Κουκουζέλης 10 (1), Καναβός 4, Χάρος 11 (1), Χρόνης 5 (1), Βούζας 16 (1), Χαλκίδης 14

Αετός (Γκολφινόπουλος-Πασχάλης): Ράδης 3 (1), Πετρόπουλος Χ. 16 (3), Μπούρας 6 (2), Πετρόπουλος 4, Σοφιανόπουλος, Μπίτσικας 7 (1), Περγαντής, Μπαρδουνιώτης, Παπακωνσταντίνου 6, Κουντουμάδης, Παπασταματίου 8

Μαρκόπουλο-ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 67-60 (29-34)

Διαιτητές: Θεωνάς-Νανούρης

Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τσίρος 11, Πλιάκος 6, Στεφάτος 5, Παπαγιαννάκος 19 (1), Σούρλας 5 (1), Τζανιδάκης 21 (5), Γεροδήμος, Λαγουδάκης, Μαυροθαλασσίτης, Αντύπας, Ορφανός, Κόλιας

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 6 (1), Αντωνόπουλος 3 (1), Καραγιώργος 10 (2), Τριγάζης 24 (5), Κοψίδας 10, Σκυλογιάννης 4, Τσιάτσιος 3 (1)

Αργοναύτης Τρ.-Απόλλωνας 72-71π. 65-65κ.α. (32-29)


Διαιτητές: Αποστολίδης-Ζερβούδης

Αργοναύτης Τρ. (Κουμαράς-Γκολεμάς): Προκόπης 24 (3), Λιούτας 7 (1), Γαλανάκης 3 (1), Μανώλας 2, Χαλβατζής 17, Πετριανίδης 7, Κιούσης 12 (3)

Απόλλωνας (Αναστασόπουλος): Ρηγόπουλος 6, Σομπατζής 11 (3), Κουμπούρας 20 (2), Ζησιμόπουλος 5, Γιαννακόπουλος Π. 11 (1), Δήμας, Ντάφλος 4, Γιαννακόπουλος 14 (2), Κονταξής

Άρης Πετρούπολης-Γαλάτσι Κυπριάδου 52-56 (30-31)

Διαιτητές: Παπαθανασίου-Αντωνόπουλος

Άρης Πετρούπολης (Κακαλιάς): Τόλιος 7 (1), Βενιτουράκης 5 (1), Λιαπούρης 6, Γεωργαλάς 17 (3), Βασιλείου 7, Ρήγος 1, Παριανόπουλος 6, Ντανάς 3 (1), Νικολόπουλος

Γαλάτσι Κυπριάδου (Νικητόπουλος): Θεοδωρίδης 10, Ζωϊτσάκος 3 (1), Λαούδης 1, Κορρές 3, Σιδερής, Τσιρόπουλος 6 (1), Φρίμας 5 (1), Δρακάκης 4, Στρατάκης 9, Τασιόπουλος 11, Αθανασιάδης 4

Κερατέα-Εν. Ιλίου 65-77 (38-43)

Διαιτητές: Τσώνος-Καλαϊτζάκης

Κερατέα (Κόντος): Αμπλιανίτης, Στραταριδάκης, Νικολόπουλος 15 (1), Κηρομίτης 11, Ξαρχάς 5, Κατσίκης 4, Καρδαράς 2, Ανδρέικος 14, Κοροβέσης, Χρονόπουλος 14, Κομματάς

Εν. Ιλίου (Καρακώστας): Θέος, Μπέλλας Ι. 7 (1), Μπαλαούρας, Σκαλωμένος 11, Κοσμίδης 4, Σπυρόπουλος, Παξιμαδάς 6 (1), Μπέλλας Ο. 8, Παπαλουκάς 12, Φούτσης 15, Καλαμάρας 11 (3), Αναστασόπουλος 3

Νίκη Αμαρουσίου-Νεοπεντελικός 57-67 (29-43)

Διαιτητές: Τεφτίκης-Διμπινούδης

Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Κουτσώνας 3, Βλαχονάτσιος 3 (1), Βασιλάκης 7 (1), Βασιλάκος 5 (1), Κοντογιάννης 7 (1), Γιατράκος 2, Τάσιος, Κεράτσας, Υφαντής, Ραλάτος 9, Ασημένιος 21

Νεοπεντελικός (Γρυλιωνάκης): Σαφλιάνης, Μάντζιος 3 (1), Παναγιωτόπουλος 6 (1), Μακρής 17 (3), Μανιάτης 10 (1), Ζερβολέας, Μάγειρας 4, Χαρτοματσίδης, Αττίκος 8, Μπάρτζος 12 (1), Κόρβιγκτον 3, Τζέμης 4

Αθηναϊκός-Αίολος Ταύρος 59-116 (31-61)

Διαιτητές: Ιατρού-Μητρόπουλος

Αθηναϊκός (Κονιστής): Ζιρδέλης, Χαραλαμπόπουλος, Βελέτζας, Παζαράς 10, Σελλήνης 4, Γώγος 8 (2), Ρούσσος, Ζαμπάρας 20, Σκουλάς 11 (2), Ρήγος, Ιμαριάγκμπε 6

Αίολος Ταύρος (Θάνος): Παζαράς 6, Πλατής 6, Σταμπουλής 15 (3), Κορκοσούρας 7, Διαμαντής 20 (1), Παπαγεωργίου 7 (2), Καυκής 20, Καρακώστας 11 (2), Σολωμονίδης, Κρητικός 9, Κοκλώνης 15 (3)

Σπάτα-Χολαργός 61-59 (28-30)

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Κουνάνης

Σπάτα (Σωτηριάδης): Κοσμάς 10 (1), Πολυχρόνης, Λίτσο 18 (4), Γραμματόπουλος 2, Παπαβασιλείου, Χατζηγιάννης 7, Λάβαρης 13, Μαντέλος, Τραυλός 4, Λεγάτος 7, Αργυρόπουλος

Χολαργός (Παπαμάρκος): Τσιώμος 7 (2), Σταθάτος 10 (2), Μήτρου 9 (1), Κουντούρης, Βουγιούκας 2, Ρώσσης, Μάντζιος 2, Στεφανής 13, Πουλής 4, Τζανετάκος 2, Κιαπέκος 10

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες): Εν. Ιλίου 15, Γαλάτσι Κυπριάδου 15, Αίολος Ταύρος 14, Νεοπεντελικός 13, Νίκη Αμαρουσίου 13, Εν. Ηρακλείου Τ. 13, Αργοναύτης Τρ. 13, Χολαργός 13, Άρης Πετρούπολης 12, Αετός 12, Απόλλωνας 11, Σπάτα 11, Κερατέα 10, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 10, Μαρκόπουλο 9, Αθηναϊκός 8.

Η επόμενη αγωνιστική (9η 01/12): Αετός-Μαρκόπουλο, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης-Αργοναύτης Τρ., Απόλλωνας-Άρης Πετρούπολης, Γαλάτσι Κυπριάδου-Κερατέα, Εν. Ιλίου-Σπάτα, Νεοπεντελικός-Εν. Ηρακλείου, Αίολος Ταύρος-Νίκη Αμαρουσίου, Χολαργός-Αθηναϊκός.



πραγματικα πιστευω οτι παρακολουθουμε εναν εξαιρετικα αμφιρροπο ομιλο που θα μας κρατησει μεχρι τελος σε αγωνια καθως τα περισσοτερα ματς εξελισσονται σε ντερμπι και οι ανακαταταξεις στη βαθμολογια συνεχεις!
καλη συνεχεια bball.gif
Mitsaras7
QUOTE(assistant @ Nov 25 2008, 18:15 ) *
Πως μιλας ετσι ρε φιλαρακι;Τι υφος ειναι αυτο και τι λογια ειναι αυτα απεναντι σ εναν ανθρωπο μεγαλυτερο σου σε ηλικια;Ελπιζω οι υπευθυνοι να σβησουν και τα 2 ποσταρισματα σου γιατι ντροπιαζουν το basketforum.

Τι να μου κανουν?εβρισα κανεναν?Κ Που ξερεις οτι ο συγκεκριμενος ειναι μεγαλυτερος μου..Κ αν ειναι τι παει να πει αυτο οτι εχει το αλανθατο??ελεος δλδ!!!Εγω απλα ειπα να αναλαβει την ενημερωση κανενας πιο σχετικος γιατι ο συγκεκριμενος ξερει μπασκετ μονο απτη τηλεορεαση αρα τι περιγραφη να κανει...Καθε φορα ο,τι λεει ειναι αλλου ντ΄αλλου..Ξερει να λεει μονο οτι η Ενωση ειναι ομαδαρα..ελεος δλδ....Καληνυχτα κ νομιζω γνωμες καυστικες και αντιθετες με καποιους εδω δε σημαινει αυτοματα κ ΒΑΝ η' δε ξερω κ εγω τι αλλο.Για σοβαρευτειτε μερικοι
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 26 2008, 02:32 ) *
Τι να μου κανουν?εβρισα κανεναν?Κ Που ξερεις οτι ο συγκεκριμενος ειναι μεγαλυτερος μου..Κ αν ειναι τι παει να πει αυτο οτι εχει το αλανθατο??ελεος δλδ!!!Εγω απλα ειπα να αναλαβει την ενημερωση κανενας πιο σχετικος γιατι ο συγκεκριμενος ξερει μπασκετ μονο απτη τηλεορεαση αρα τι περιγραφη να κανει...Καθε φορα ο,τι λεει ειναι αλλου ντ΄αλλου..Ξερει να λεει μονο οτι η Ενωση ειναι ομαδαρα..ελεος δλδ....Καληνυχτα κ νομιζω γνωμες καυστικες και αντιθετες με καποιους εδω δε σημαινει αυτοματα κ ΒΑΝ η' δε ξερω κ εγω τι αλλο.Για σοβαρευτειτε μερικοι

Ρε τζουνιορ εχεις αδικο τωρα.
Δεν ειναι τροπος να μιλας για καποιον άλλον αυτος.
Και δεν αναφερομαι σε ηλικιες (αν και ο συγκεκριμενος θα μπορουσε να ειναι πατερας σου)
αλλα γενικα.

Ο ilion player, τον οποιο ειχα την χαρα να γνωρισω πριν 10 μερες απο κοντα,
ειναι ενας ανθρωπος που ακολουθει παντου την ομαδα του
με τη καμερα του (σαν κινεζος τουριστας blech.gif)
και σιγουρα μπορει να πει οσα νομιζει οτι βλεπει καθε φορα.

Το ποσο μπασκετ ξερει ή δεν ξερει δεν εχει μεγαλη σημασια,
αυτο που μετραει ειναι η αγαπη του για το αθλημα.
(το μονο αρνητικο του ειναι οτι ειναι μεγας παντοφλας blech.gif)

Ολα αυτα στα λεω φιλικα και το ξερεις.
Δεν χρειαζεται να υπαρχει γκρινια αναμεσα σε ολους μας.

ΥΓ. Την Παρασκευη θα σε καταπιω 19.gif 19.gif 19.gif
(αν δεν εισαι τραυματιας παλι)
tasos
QUOTE(Steryios @ Nov 25 2008, 12:56 ) *
Έτσι όπως ακούγεται στις παραπάνω γραμμές σημαίνει ότι ο Απόλλωνας ήταν μπροστά στο σκορ με +3 πόντους και αντί να κάνει δίποντο φάουλ έκανε τρίποντο...είναι όντως έτσι?Όποιος έχει πληροφορίες ας τις εκθέσει.


QUOTE(The Grey @ Nov 25 2008, 15:58 ) *
Στο σημείο εκείνο ήταν +3 υπέρ Απόλλωνα (η διαφορά είχε φθάσει και στο +9). Στη προσπάθεια του play maker της Ραφήνας για τρίποντο έγεινε το φάουλ.




οχι δεν ειναι ετσι τα πραγματα ρωτηστε τους αρμοδιους των ομαδων και θα μαθετε τι πραγματικα εγινε στην Ραφηνα.Για ενα ακομα παιχνιδι πραγματικοι πρωταγωνιστες δεν ειναι οι παικτες των δυο ομαδων...και μιλαω για καθαρη αλλοίωση αποτελεσματος.
nikefalin
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 26 2008, 00:32 ) *
Τι να μου κανουν?εβρισα κανεναν?Κ Που ξερεις οτι ο συγκεκριμενος ειναι μεγαλυτερος μου..Κ αν ειναι τι παει να πει αυτο οτι εχει το αλανθατο??ελεος δλδ!!!Εγω απλα ειπα να αναλαβει την ενημερωση κανενας πιο σχετικος γιατι ο συγκεκριμενος ξερει μπασκετ μονο απτη τηλεορεαση αρα τι περιγραφη να κανει...Καθε φορα ο,τι λεει ειναι αλλου ντ΄αλλου..Ξερει να λεει μονο οτι η Ενωση ειναι ομαδαρα..ελεος δλδ....Καληνυχτα κ νομιζω γνωμες καυστικες και αντιθετες με καποιους εδω δε σημαινει αυτοματα κ ΒΑΝ η' δε ξερω κ εγω τι αλλο.Για σοβαρευτειτε μερικοι



το να λες τον αλλον χωρίς καν να τον γνωρίζεις άμπαλο είναι ύβρις, ειρωνεία και προσβολή.

αποτελεί παραβίαση του κανονισμού λειτουργίας που πρέπει να διαβάσεις όσο διαρκεσει η αποχή από τα πόστ + το φάουλ
GREER
QUOTE(Vivalocos21 @ Nov 25 2008, 19:44 ) *
Δεν γνώριζα κάτι τέτοιο.. Άποψή μου είναι! Χωρίς να θέλω να παραβώ κανέναν κανονισμό νομίζω πως κάνεις μια μίνι προπαγάνδα.. Πιστεψέ με όλοι τον ξέρουν τον Τσίρο και παραδέχονται πως είναι πολύ καλός παίχτης και απ' τους καλύτερους μάλιστα..

Δεν εχει αναγκη απο προπαγανδα και δεν εχω καμμια ορεξη να κανω προπαγανδα για εναν παιχτη που τον ξερουν ολοι. Και κατι αλλο. Ποιος ο λογος να κανω προπαγανδα? Για να τον προωθησω? Αφου σου λεω οτι δεν ενδιαφερεται να κανει καριερα υψυλου επιπεδου. Οταν καποιος θελει να κανει προπαγανδα(ειναι βαρια η λεξη που χρησιμοποιεις), τοτε εχει καποιο σκοπο. Εγω τι σκοπο μπορει να εχω για να κανω προπαγανδα? Και αντε για τον Τσιρο θελω να κανω προπαγανδα οπως λες. Για τον Τζανιδακη που το χαρακτηριζω ως "το καλυτερο παιχτη στη κατηγορια εαν δεν εκανε τρελες", κανω και εκει προπαγανδα? Δεν ειναι λοιπον, ετσι οπως τα λες, φιλε μου.

QUOTE(Vivalocos21 @ Nov 25 2008, 19:44 ) *
Ίσως να έχεις δίκιο και καλά κάνει και βάζει από πάνω τις σπουδές αλλά οι ελλείψεις που έχει δεν μπορούν να τον πάνε παραπάνω από Γ Εθνική πιστεύω..

Εχω δει αγωνα που τον κερδισε μονος του στη Β'Εθνικη. Και οχι με ομαδα της πλακας. Ηταν μια απο τις μεγαλυτερες νικες(για να μην πω η μεγαλυτερη) του Λαυριου περσυ εκτος εδρας με τη Κομοτηνη. Και φετος, πιστεψε με, θα ειχε ενα μεσο ορο συμμετοχης 10-15 λεπτα, στην ομαδα του Λαυριου, εαν εμενε, η οποια ομαδα παει για ανοδο στην Α2 και ειναι μεσα στις 3 καλυτερες της κατηγοριας. Το τελευταιο ειναι de facto. Ολα αυτα για τη πληρη ενημερωση σου και οχι για προπαγανδα, που δεν την εχει αναγκη και κυριως δεν την θελει.
Lepida
QUOTE(tasos @ Nov 26 2008, 01:40 ) *

οχι δεν ειναι ετσι τα πραγματα ρωτηστε τους αρμοδιους των ομαδων και θα μαθετε τι πραγματικα εγινε στην Ραφηνα.Για ενα ακομα παιχνιδι πραγματικοι πρωταγωνιστες δεν ειναι οι παικτες των δυο ομαδων...και μιλαω για καθαρη αλλοίωση αποτελεσματος.

Για εξηγησε και σε μας τι εγινε γιατι ειναι λιγο δυσκολο να μας πουν οι υπευθυνοι των ομαδων.Εσυ εχεις αποψι προσωπικη?Ησουν εκει?Ποιος εκανε η δεν εκανε το φαουλ και γιατι δεν εγινε ποιο νωρις και οχι πανω στο σουτ?
ilion_player
Καλημέρα σε όλους. Λόγω δουλειάς είχα καιρό να μπω στο forum και δεν είδα τα post που προηγήθηκαν. Από οτι κατάλαβα από τα επόμενα post ο mitsaras7 δεν έκανε πλάκα (επειδή εγώ έτσι νόμιζα) στο post του περί αμπαλίας. Θα μπορούσα φίλε mitsara7 απλά να παραθέσω τα post των συμφορουμιτών που σε κράζουν για αυτά που γράφεις για μένα. Δεν ξέρω πόσα χρόνια πριν ήσουν στην Ένωση εγώ όντως πέρσι τον Σεπτέμβρη ήρθα και τον Μάϊο εκλέχθηκα αναπληρωματικό μέλος του Δ.Σ. της ομάδας και στην επιτροπή δημοσίων σχέσεων και χορηγιών (όπως φαίνεται και στο νέο site της ομάδας). Την ομάδα την αγάπησα από το πρώτο παιχνίδι που είδα και γιαυτό τρέχω πίσω της όπου πάει με την κάμερά μου και δημιουργώ αρχειακό υλικό που πιστεύω ότι σε μερικά χρόνια θα είναι πολύτιμο. Επίσης φροντίζω να γίνεται η ομάδα γνωστή στην περιοχή και να προσκαλούνται περισσότερα μέλη που με την συνδρομή τους θα βοηθήσουν στο να γίνει η ομάδα μεγαλύτερη και ίσως τα παιδιά τους αποτελέσουν την επόμενη φουρνιά παικτών για το ανδρικό τμήμα. όπως εκφράζομαι τώρα έτσι εκφραζόμουν όλες τις φορές που μπήκα και ποστάρισα στο forum. Ποτέ δεν διεκδίκησα αλάθητο και μάλιστα λόγω της εκφρασμένης αγάπης μου για την Ένωση, κάθε άποψη μου την τεκμηρίωνα με διπλά και τριπλά επιχειρήματα για να αποδείξω την ειλικρίνιά μου. Δεν ξέρω αν θα μπορούσες να είσαι γιος μου στην ηλικία όπως λέει ο νέος φίλος μου ο Λύκος (δεν με κάλεσες κανένα βράδυ έξω Λύκε για να δούμε ποιος είναι παντόφλας wink.gif ) αλλά πιστεύω ότι το νεαρό της ηλικίας σου σε οδήγησε να κάνεις λάθος στην άποψη σου για μένα. Δεν θέλω με ένα post να σου επιβάλλω την άποψή μου αλλά σου προτείνω την Δευτέρα 1-12-08 να έρθεις στο γήπεδο της Ένωσης και να με γνωρίσεις από κοντά για να καταλάβεις τι άνθρωπος είμαι. Το πως θα με αναγνωρίσεις το ξέρεις ήδη. Είμαι ο μοναδικός που τραβάει κάμερα για την Ένωση και όλοι με ξέρουν. Επίσης θέλω να κάνω μια παράκληση στους mods. Θα ήθελα να αρθεί η τιμωρία του mitsara7 αν δόθηκε για τα post που με αφορούν μια και πιστεύω στις δεύτερες ευκαιρίες (για τον οποιοδήποτε όχι μόνο για την συγκεκριμάνη περίπτωση). Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγνώμη (για άλλη μια φορά) για το μακροσκελές post.
champion

Επόμενη αγωνιστική 1/12

ΑΕΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 λογω υλικου
ΕΦΟΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 2 εκτος αν συνεχιστει η ατυχια με τραυματισμους
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 αν κ ντερμπι η πετρουπολη φετος θα ειναι χαμηλα
ΓΑΛΑΤΣΙ- ΚΕΡΑΤΕΑ 1 ξερος
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 1 επισης κ χαλαρα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1 η πεντελη ανεβαινει μαζι με θανο/μανιατη/παρασκευοπουλο
ΑΙΟΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 η νικη εχει προβληματα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1 αλλα βλεπω φουρτουνες στο μελλον αφου η ομαδα φτιαχτηκε
για να ανεβει οπωσδηποτε κ εχει μεινει πισω

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ilion_player @ Nov 26 2008, 13:59 ) *
Καλημέρα σε όλους. Λόγω δουλειάς είχα καιρό να μπω στο forum και δεν είδα τα post που προηγήθηκαν. Από οτι κατάλαβα από τα επόμενα post ο mitsaras7 δεν έκανε πλάκα (επειδή εγώ έτσι νόμιζα) στο post του περί αμπαλίας. Θα μπορούσα φίλε mitsara7 απλά να παραθέσω τα post των συμφορουμιτών που σε κράζουν για αυτά που γράφεις για μένα. Δεν ξέρω πόσα χρόνια πριν ήσουν στην Ένωση εγώ όντως πέρσι τον Σεπτέμβρη ήρθα και τον Μάϊο εκλέχθηκα αναπληρωματικό μέλος του Δ.Σ. της ομάδας και στην επιτροπή δημοσίων σχέσεων και χορηγιών (όπως φαίνεται και στο νέο site της ομάδας). Την ομάδα την αγάπησα από το πρώτο παιχνίδι που είδα και γιαυτό τρέχω πίσω της όπου πάει με την κάμερά μου και δημιουργώ αρχειακό υλικό που πιστεύω ότι σε μερικά χρόνια θα είναι πολύτιμο. Επίσης φροντίζω να γίνεται η ομάδα γνωστή στην περιοχή και να προσκαλούνται περισσότερα μέλη που με την συνδρομή τους θα βοηθήσουν στο να γίνει η ομάδα μεγαλύτερη και ίσως τα παιδιά τους αποτελέσουν την επόμενη φουρνιά παικτών για το ανδρικό τμήμα. όπως εκφράζομαι τώρα έτσι εκφραζόμουν όλες τις φορές που μπήκα και ποστάρισα στο forum. Ποτέ δεν διεκδίκησα αλάθητο και μάλιστα λόγω της εκφρασμένης αγάπης μου για την Ένωση, κάθε άποψη μου την τεκμηρίωνα με διπλά και τριπλά επιχειρήματα για να αποδείξω την ειλικρίνιά μου. Δεν ξέρω αν θα μπορούσες να είσαι γιος μου στην ηλικία όπως λέει ο νέος φίλος μου ο Λύκος (δεν με κάλεσες κανένα βράδυ έξω Λύκε για να δούμε ποιος είναι παντόφλας wink.gif ) αλλά πιστεύω ότι το νεαρό της ηλικίας σου σε οδήγησε να κάνεις λάθος στην άποψη σου για μένα. Δεν θέλω με ένα post να σου επιβάλλω την άποψή μου αλλά σου προτείνω την Δευτέρα 1-12-08 να έρθεις στο γήπεδο της Ένωσης και να με γνωρίσεις από κοντά για να καταλάβεις τι άνθρωπος είμαι. Το πως θα με αναγνωρίσεις το ξέρεις ήδη. Είμαι ο μοναδικός που τραβάει κάμερα για την Ένωση και όλοι με ξέρουν. Επίσης θέλω να κάνω μια παράκληση στους mods. Θα ήθελα να αρθεί η τιμωρία του mitsara7 αν δόθηκε για τα post που με αφορούν μια και πιστεύω στις δεύτερες ευκαιρίες (για τον οποιοδήποτε όχι μόνο για την συγκεκριμάνη περίπτωση). Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγνώμη (για άλλη μια φορά) για το μακροσκελές post.

1ον. Ειμαι 100% σιγουρος οτι το συγκελριμενο ποστ
το εγραψε η γυναικα σου και οχι εσυ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

2ον. Για να σε κυκλοφορησω πρεπει πρωτα να μου φερεις
υπευθηνη δηλωση υπογεγραμμενη απο την συζυγο
που να λεει οτι:

''επιτρεπω στον συζυγο μου ilion player, να εχει μια βραδυνη εξοδο με τον Λυκο.
Ο Λυκος δεν θα φερει καμια ευθυνη για οτι κι αν συμβει
κατα την διαρκεια αυτης της εξοδου
και δεν θα του ζητηθουν τυχον ευθυνες.''

Να ειναι υπογεγραμμενο απο την ιδια
και να εχει και σφραγιδα για το γνησιο της υπογραφης
απο το τοπικο αστυνομικο τμημα.

ΥΓ. Για την τιμωρια του μικρου ασεβους νεου
θα φροντισω εγω την Παρασκευη που θα τον εχω αντιπαλο.
pointguard
QUOTE (zintan @ Nov 24 2008, 22:44 ) *
Εγω ακουσα οτι ο ΑΡΗΣ αδικηθηκε πολυ απο διαιτησια.

file prepei na h phgh sou na eide allo paixndi.. isos irida petroupolhs h olumpiada den xero. pantos eimastan polu kakoi k einai euxaristo pou kerdisame akoma k etsi
Vivalocos21
QUOTE(GREER @ Nov 26 2008, 02:11 ) *
Δεν εχει αναγκη απο προπαγανδα και δεν εχω καμμια ορεξη να κανω προπαγανδα για εναν παιχτη που τον ξερουν ολοι. Και κατι αλλο. Ποιος ο λογος να κανω προπαγανδα? Για να τον προωθησω? Αφου σου λεω οτι δεν ενδιαφερεται να κανει καριερα υψυλου επιπεδου. Οταν καποιος θελει να κανει προπαγανδα(ειναι βαρια η λεξη που χρησιμοποιεις), τοτε εχει καποιο σκοπο. Εγω τι σκοπο μπορει να εχω για να κανω προπαγανδα? Και αντε για τον Τσιρο θελω να κανω προπαγανδα οπως λες. Για τον Τζανιδακη που το χαρακτηριζω ως "το καλυτερο παιχτη στη κατηγορια εαν δεν εκανε τρελες", κανω και εκει προπαγανδα? Δεν ειναι λοιπον, ετσι οπως τα λες, φιλε μου.


Εχω δει αγωνα που τον κερδισε μονος του στη Β'Εθνικη. Και οχι με ομαδα της πλακας. Ηταν μια απο τις μεγαλυτερες νικες(για να μην πω η μεγαλυτερη) του Λαυριου περσυ εκτος εδρας με τη Κομοτηνη. Και φετος, πιστεψε με, θα ειχε ενα μεσο ορο συμμετοχης 10-15 λεπτα, στην ομαδα του Λαυριου, εαν εμενε, η οποια ομαδα παει για ανοδο στην Α2 και ειναι μεσα στις 3 καλυτερες της κατηγοριας. Το τελευταιο ειναι de facto. Ολα αυτα για τη πληρη ενημερωση σου και οχι για προπαγανδα, που δεν την εχει αναγκη και κυριως δεν την θελει.


Όντως βαριά λέξη και δε διαφωνώ σε τίποτα απ' ότι λες. Να σε ρωτήσω, ο τραυματισμός που έχει πως πάει γιατί άκουσα κάτι που ψιθυρίζεται στην ομάδα από τη Δευτέρα, εννοώ για να αναρώσει πλήρως...;;
Vivalocos21
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 26 2008, 00:32 ) *
Τι να μου κανουν?εβρισα κανεναν?Κ Που ξερεις οτι ο συγκεκριμενος ειναι μεγαλυτερος μου..Κ αν ειναι τι παει να πει αυτο οτι εχει το αλανθατο??ελεος δλδ!!!Εγω απλα ειπα να αναλαβει την ενημερωση κανενας πιο σχετικος γιατι ο συγκεκριμενος ξερει μπασκετ μονο απτη τηλεορεαση αρα τι περιγραφη να κανει...Καθε φορα ο,τι λεει ειναι αλλου ντ΄αλλου..Ξερει να λεει μονο οτι η Ενωση ειναι ομαδαρα..ελεος δλδ....Καληνυχτα κ νομιζω γνωμες καυστικες και αντιθετες με καποιους εδω δε σημαινει αυτοματα κ ΒΑΝ η' δε ξερω κ εγω τι αλλο.Για σοβαρευτειτε μερικοι


Χαρακτήρισες απρεπώς κάποιον άλλο που πρέπει να τον σέβεσαι όταν είναι μεγαλύτερος σου.. Έχει κάθε δικαίωμα να πει ελεύθερα τη γνώμη του, όπως και εσύ... Και διαφωνώ με κάτι που λες παραπάνω, όταν βλέπεις από μακριά όπως απ' την τηλεόραση έχεις καλύτερη και συνολικότερη εικόνα..
GREER
QUOTE(Vivalocos21 @ Nov 26 2008, 20:16 ) *
Όντως βαριά λέξη και δε διαφωνώ σε τίποτα απ' ότι λες. Να σε ρωτήσω, ο τραυματισμός που έχει πως πάει γιατί άκουσα κάτι που ψιθυρίζεται στην ομάδα από τη Δευτέρα, εννοώ για να αναρώσει πλήρως...;;

Με το τραυματισμο που εχει, πρεπει να μεινει ενα μηνα, το λιγοτερο, εξω και να κανει μονο θεραπειες. Δεν νομιζω οτι στον ΑΟΜ εχουνε την πολυτελεια για τετοιου ειδους απωλειες.
3d-razen
QUOTE(ilion_player @ Nov 26 2008, 11:59 ) *
Καλημέρα σε όλους. Λόγω δουλειάς είχα καιρό να μπω στο forum και δεν είδα τα post που προηγήθηκαν. Από οτι κατάλαβα από τα επόμενα post ο mitsaras7 δεν έκανε πλάκα (επειδή εγώ έτσι νόμιζα) στο post του περί αμπαλίας. Θα μπορούσα φίλε mitsara7 απλά να παραθέσω τα post των συμφορουμιτών που σε κράζουν για αυτά που γράφεις για μένα. Δεν ξέρω πόσα χρόνια πριν ήσουν στην Ένωση εγώ όντως πέρσι τον Σεπτέμβρη ήρθα και τον Μάϊο εκλέχθηκα αναπληρωματικό μέλος του Δ.Σ. της ομάδας και στην επιτροπή δημοσίων σχέσεων και χορηγιών (όπως φαίνεται και στο νέο site της ομάδας). Την ομάδα την αγάπησα από το πρώτο παιχνίδι που είδα και γιαυτό τρέχω πίσω της όπου πάει με την κάμερά μου και δημιουργώ αρχειακό υλικό που πιστεύω ότι σε μερικά χρόνια θα είναι πολύτιμο. Επίσης φροντίζω να γίνεται η ομάδα γνωστή στην περιοχή και να προσκαλούνται περισσότερα μέλη που με την συνδρομή τους θα βοηθήσουν στο να γίνει η ομάδα μεγαλύτερη και ίσως τα παιδιά τους αποτελέσουν την επόμενη φουρνιά παικτών για το ανδρικό τμήμα. όπως εκφράζομαι τώρα έτσι εκφραζόμουν όλες τις φορές που μπήκα και ποστάρισα στο forum. Ποτέ δεν διεκδίκησα αλάθητο και μάλιστα λόγω της εκφρασμένης αγάπης μου για την Ένωση, κάθε άποψη μου την τεκμηρίωνα με διπλά και τριπλά επιχειρήματα για να αποδείξω την ειλικρίνιά μου. Δεν ξέρω αν θα μπορούσες να είσαι γιος μου στην ηλικία όπως λέει ο νέος φίλος μου ο Λύκος (δεν με κάλεσες κανένα βράδυ έξω Λύκε για να δούμε ποιος είναι παντόφλας wink.gif ) αλλά πιστεύω ότι το νεαρό της ηλικίας σου σε οδήγησε να κάνεις λάθος στην άποψη σου για μένα. Δεν θέλω με ένα post να σου επιβάλλω την άποψή μου αλλά σου προτείνω την Δευτέρα 1-12-08 να έρθεις στο γήπεδο της Ένωσης και να με γνωρίσεις από κοντά για να καταλάβεις τι άνθρωπος είμαι. Το πως θα με αναγνωρίσεις το ξέρεις ήδη. Είμαι ο μοναδικός που τραβάει κάμερα για την Ένωση και όλοι με ξέρουν. Επίσης θέλω να κάνω μια παράκληση στους mods. Θα ήθελα να αρθεί η τιμωρία του mitsara7 αν δόθηκε για τα post που με αφορούν μια και πιστεύω στις δεύτερες ευκαιρίες (για τον οποιοδήποτε όχι μόνο για την συγκεκριμάνη περίπτωση). Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγνώμη (για άλλη μια φορά) για το μακροσκελές post.



τελειως ουδετερα τα συγχαρητηρια μου για το συγκεκριμνο ποστ...θες δεν θες σε κερδιζει. 77.gif
kubuthug
QUOTE(Lepida @ Nov 26 2008, 10:29 ) *
Για εξηγησε και σε μας τι εγινε γιατι ειναι λιγο δυσκολο να μας πουν οι υπευθυνοι των ομαδων.Εσυ εχεις αποψι προσωπικη?Ησουν εκει?Ποιος εκανε η δεν εκανε το φαουλ και γιατι δεν εγινε ποιο νωρις και οχι πανω στο σουτ?

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΦΑΟΥΛ....ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΑΠΟ ΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ????ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ...ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ...ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ...
westside
Τη Δευτέρα έχουμε αγωνιστική άρα και προγνωστικά. Έχουμε και λέμε:

ΑΕΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

ΕΦΟΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 2

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ ?

zigolo7
ΑΕΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

ΕΦΟΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 1
Vivalocos21
ΑΕΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

ΕΦΟΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 1
coachara
QUOTE(Vivalocos21 @ Nov 25 2008, 18:44 ) *
Δεν γνώριζα κάτι τέτοιο.. Ίσως να έχεις δίκιο και καλά κάνει και βάζει από πάνω τις σπουδές αλλά οι ελλείψεις που έχει δεν μπορούν να τον πάνε παραπάνω από Γ Εθνική πιστεύω.. Άποψή μου είναι! Χωρίς να θέλω να παραβώ κανέναν κανονισμό νομίζω πως κάνεις μια μίνι προπαγάνδα.. Πιστεψέ με όλοι τον ξέρουν τον Τσίρο και παραδέχονται πως είναι πολύ καλός παίχτης και απ' τους καλύτερους μάλιστα..

O Tσιρος ειναι αυτος που επαιζε στο λαυριο?ειναι παρα πολυ καλος μεχρι γ εθνικη κ στη β αν εχει συγκεκριμενο ρολο μπορει να τα καταφερει πολυ καλα...ειναι ο καλυτερος ασσος της α εσκα μαζι με τον θεοδωριδη....ο τζανιδακης δεν μπορει να παξει παραπανω με αυτον τον τροπο παιχνιδιου....
GREER
QUOTE(coachara @ Nov 29 2008, 15:09 ) *
O Tσιρος ειναι αυτος που επαιζε στο λαυριο?ειναι παρα πολυ καλος μεχρι γ εθνικη κ στη β αν εχει συγκεκριμενο ρολο μπορει να τα καταφερει πολυ καλα...ειναι ο καλυτερος ασσος της α εσκα μαζι με τον θεοδωριδη....ο τζανιδακης δεν μπορει να παξει παραπανω με αυτον τον τροπο παιχνιδιου....

Α, μπραβο. Τωρα τα λες σωστα. Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες... Συμφωνω σε ολα.
gorilakos
ενταξει μην υπερβαλουμε....υπαρχουν αρκετα καλυτερα playmaker απο τον τσιρο οπως ο Παναγιωτοπουλος,ο Ρωσης και ο Κοσμας.
coachara
QUOTE(gorilakos @ Nov 29 2008, 18:27 ) *
ενταξει μην υπερβαλουμε....υπαρχουν αρκετα καλυτερα playmaker απο τον τσιρο οπως ο Παναγιωτοπουλος,ο Ρωσης και ο Κοσμας.

Ειναι καλη για την κατηγορια αυτοι αλλα ως εκει....παντως δεν διαφωνω ειναι καλοι παιχτες κ οι 3 αυτοι...
odysseas 1998
QUOTE(Olorin @ Nov 25 2008, 02:22 ) *
ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΩΝΑ/ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕΤΟΣ 66-71 (33-30)

Πρώτη εντός έδρας ήττα για εμάς σε ένα από τα παιχνίδια που σου μένει μετά η αίσθηση ότι χάθηκαν στις λεπτομέρειες... Από τη στιγμή που ο Αετός στο δεύτερο ημίχρονο πέρασε μπροστά, τον πλησιάσαμε στον πόντο τρεις φορές στο τελευταίο δεκάλεπτο και δεχτήκαμε στην επόμενη επίθεση τρίποντο και στις τρεις! Δυστυχώς, σήμερα δεν μας μπήκαν τα μακρινά σουτ (αν θυμάμαι καλά από τη στατιστική που είδα, είχαμε 5/26 τρίποντα!), ενώ ο Αετός, χωρίς να είναι κι αυτός εύστοχος, έβαλε αυτά που έπρεπε... Τα περισσότερα από αυτά ήταν από τον Πετρόπουλο, ενώ πολλά κρίσιμα καλάθια έβαλε στο τελευταίο δεκάλεπτο κι ο Κουτουμάδης...

Προσωπική μου άποψη, είναι πως με το ρόστερ που έχει ο Αετός, θα είναι από τις μεγαλύτερες αποτυχίες των τελευταίων ετών στην Α'ΕΣΚΑ αν δεν είναι μια από τις δυο ομάδες που θα ανέβουν... Δεν ξέρω αν υπάρχουν άλλου είδους προβλήματα στην ομάδα τους, αλλά από άποψη μονάδων και μόνο, θα είναι αρνητική έκπληξη για τη φετινή Α'ΕΣΚΑ ο,τιδήποτε λιγότερο από την άνοδο...

Δεν έχει προπονητή όμως,άρα η έκπληξη θα είναι να ανέβει...Ο Μπίτσικας είναι ο πρώτος που αγανάκτησε με Γκολφινόπουλο και έφυγε.
GREER
QUOTE(coachara @ Nov 29 2008, 18:45 ) *
Ειναι καλη για την κατηγορια αυτοι αλλα ως εκει....παντως δεν διαφωνω ειναι καλοι παιχτες κ οι 3 αυτοι...

Coachara, ξερεις μπασκετ... Πες τα εσυ, γιατι αμα τα πω εγω, θα με κατηγορησουν παλι.
Olorin
QUOTE(odysseas 1998 @ Nov 30 2008, 01:54 ) *
Δεν έχει προπονητή όμως,άρα η έκπληξη θα είναι να ανέβει...

Το τόνισα πως μίλησα αποκλειστικά με βάση το ρόστερ που διαθέτει...

Τον Γκολφινόπουλο, πέρα από αυτό το παιχνίδι δεν τον γνωρίζω, οπότε δεν μπορώ να τον κρίνω...
QUOTE(odysseas 1998 @ Nov 30 2008, 01:54 ) *
Ο Μπίτσικας είναι ο πρώτος που αγανάκτησε με Γκολφινόπουλο και έφυγε.

Αν θυμάμαι καλά, στο μεταξύ μας παιχνίδι ξεκίνησε πεντάδα, έπαιξε στα πρώτα 5'-6' όπου έβαλε 7 πόντους με 3/3 προσπάθειες, τον έβγαλε και μετά ξαναμπήκε στο... τελευταίο λεπτό!!!

...Οπότε δεν μου κάνει και τόσο μεγάλη εντύπωση...
Mitsaras7
QUOTE(ilion_player @ Nov 26 2008, 11:59 ) *
Καλημέρα σε όλους. Λόγω δουλειάς είχα καιρό να μπω στο forum και δεν είδα τα post που προηγήθηκαν. Από οτι κατάλαβα από τα επόμενα post ο mitsaras7 δεν έκανε πλάκα (επειδή εγώ έτσι νόμιζα) στο post του περί αμπαλίας. Θα μπορούσα φίλε mitsara7 απλά να παραθέσω τα post των συμφορουμιτών που σε κράζουν για αυτά που γράφεις για μένα. Δεν ξέρω πόσα χρόνια πριν ήσουν στην Ένωση εγώ όντως πέρσι τον Σεπτέμβρη ήρθα και τον Μάϊο εκλέχθηκα αναπληρωματικό μέλος του Δ.Σ. της ομάδας και στην επιτροπή δημοσίων σχέσεων και χορηγιών (όπως φαίνεται και στο νέο site της ομάδας). Την ομάδα την αγάπησα από το πρώτο παιχνίδι που είδα και γιαυτό τρέχω πίσω της όπου πάει με την κάμερά μου και δημιουργώ αρχειακό υλικό που πιστεύω ότι σε μερικά χρόνια θα είναι πολύτιμο. Επίσης φροντίζω να γίνεται η ομάδα γνωστή στην περιοχή και να προσκαλούνται περισσότερα μέλη που με την συνδρομή τους θα βοηθήσουν στο να γίνει η ομάδα μεγαλύτερη και ίσως τα παιδιά τους αποτελέσουν την επόμενη φουρνιά παικτών για το ανδρικό τμήμα. όπως εκφράζομαι τώρα έτσι εκφραζόμουν όλες τις φορές που μπήκα και ποστάρισα στο forum. Ποτέ δεν διεκδίκησα αλάθητο και μάλιστα λόγω της εκφρασμένης αγάπης μου για την Ένωση, κάθε άποψη μου την τεκμηρίωνα με διπλά και τριπλά επιχειρήματα για να αποδείξω την ειλικρίνιά μου. Δεν ξέρω αν θα μπορούσες να είσαι γιος μου στην ηλικία όπως λέει ο νέος φίλος μου ο Λύκος (δεν με κάλεσες κανένα βράδυ έξω Λύκε για να δούμε ποιος είναι παντόφλας wink.gif ) αλλά πιστεύω ότι το νεαρό της ηλικίας σου σε οδήγησε να κάνεις λάθος στην άποψη σου για μένα. Δεν θέλω με ένα post να σου επιβάλλω την άποψή μου αλλά σου προτείνω την Δευτέρα 1-12-08 να έρθεις στο γήπεδο της Ένωσης και να με γνωρίσεις από κοντά για να καταλάβεις τι άνθρωπος είμαι. Το πως θα με αναγνωρίσεις το ξέρεις ήδη. Είμαι ο μοναδικός που τραβάει κάμερα για την Ένωση και όλοι με ξέρουν. Επίσης θέλω να κάνω μια παράκληση στους mods. Θα ήθελα να αρθεί η τιμωρία του mitsara7 αν δόθηκε για τα post που με αφορούν μια και πιστεύω στις δεύτερες ευκαιρίες (για τον οποιοδήποτε όχι μόνο για την συγκεκριμάνη περίπτωση). Ευχαριστώ για την κατανόηση και συγνώμη (για άλλη μια φορά) για το μακροσκελές post.

Δε με ενδιαφερει βρε κυριε μου ποιος ειστε-μιλαω ευγενικα πλεον για να μη παρεκηγουμαι-...ουτε εχω σκοπο να γινω με κανεναν φιλος απο δω.Ειδα καποια πραγματα απλα που με παραξενεψαν κ τα ειπα..Οσο για τον Λυκο...Τι να σου κανω που δε σε ''βρηκα'' καθολου τη Παρασκευη..Ηθελα σαν τρελος να παιξω αλλα....Τα ξερεις...Τελοσπαντων υπαρχει κ β' γυρος-Σορρυ λιγο ασχετο εδω να συζηταμε τα δικα μας αλλα μιας κ το φερε η κουβεντα-...
Υ.Γ.Δε φανταζεστε μολις ξαναμπηκα απτην εξαντλιτικη-ντροπιαστικη κ μεγαλειωδη ποινη των 5 ημερων ποσο γελασα με το σχολιο...Τρεχει στους αγωνες της Ενωσης σαν Κινεζος τουριστας...χαχαααχα....Καλη επιτυχια σε ολους με υγεια
Vivalocos21
Καλή επιτυχία σε όλους αύριο! Μπορεί ο θεός να κοιμηθεί και το Μαρκόπουλο θα κάνει το θαύμα!

smiley.gif smiley.gif
terastios
Παιδιά δωστε τα προγνωστικά σας και αφήστε στην άκρη τις προσωπικές αντεγκλίσεις


ΑΕΤΟΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

ΕΦΟΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 2

ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 1 ( Μήπως γίνει η εκπληξη της αγωνιστικής με το 2πλό)
blove.gif
milan
Ο αγώνας του Αίολου Ταύρου τι ώρα είναι ρε παιδιά?
ilion_player
Δυστυχώς λόγω ανωτέρας βίας δεν μπόρεσα να είμαι στο γήπεδο αλλά ο γιος μου και η γυναίκα μου που ήταν στο γήπεδο μου είπαν το αποτέλεσμα

Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ 69 - 49

QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 30 2008, 11:32 ) *
Δε με ενδιαφερει βρε κυριε μου ποιος ειστε-μιλαω ευγενικα πλεον για να μη παρεκηγουμαι-...ουτε εχω σκοπο να γινω με κανεναν φιλος απο δω.Ειδα καποια πραγματα απλα που με παραξενεψαν κ τα ειπα..Οσο για τον Λυκο...Τι να σου κανω που δε σε ''βρηκα'' καθολου τη Παρασκευη..Ηθελα σαν τρελος να παιξω αλλα....Τα ξερεις...Τελοσπαντων υπαρχει κ β' γυρος-Σορρυ λιγο ασχετο εδω να συζηταμε τα δικα μας αλλα μιας κ το φερε η κουβεντα-...
Υ.Γ.Δε φανταζεστε μολις ξαναμπηκα απτην εξαντλιτικη-ντροπιαστικη κ μεγαλειωδη ποινη των 5 ημερων ποσο γελασα με το σχολιο...Τρεχει στους αγωνες της Ενωσης σαν Κινεζος τουριστας...χαχαααχα....Καλη επιτυχια σε ολους με υγεια


Πάλι δεν κατάλαβες και πάλι κάνεις λάθος και εκφράζεσαι και λάθος αλλά δεν πειράζει. Αν θες να συνεχίσουμε τις συζητήσεις στείλε pm για να μην ενοχλούμε το topic με άσχετα. Πρόσεχε λίγο τους χαρακτηρισμούς σου και όταν ξαναδείς κάτι που θα σε παραξενέψει φρόντισε να αποφύγεις να χαρακτηρίσεις αυτόν που το είπε άσχετο, άμπαλο ή οτιδήποτε παρόμοιο επειδή οι συγκεκριμένες εκφράσεις θεωρούνται προσβλητικές τουλάχιστον από εκεί που είμαι εγώ.
zigolo7
ΤΑΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 66 - 56
mixalopoylos17
απολλωνας-αρης 46-50
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.