Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
dreamtheater
Το μεγάλο διπλό της αγωνιστικής έγινε στην Πεντέλη, όπου πλέον θα βλέπουν εφιάλτες με τον.... Χάρο!!!!
Νεοπεντελικός- Τυφών/Πέρα Κλουμπ: 72-85 (29-39)
Thunder
Πολυ μεγαλη νικη της Ενωσης Τυφων/Περα Κλουμπ μεσα στην Πεντελη.Απολυτα δικαιο το αποτελεσμα,μιας και η Ενωση εκανε εξαιρετικο παιχνιδι με πολυ μεγαλη ευστοχια στην επιθεση κ αρκετα αποτελεσματικη αμυνα.Απο νωρις ηταν μπροστα στο σκορ,κ στο 2ο ημιχρονο ανοιξε την διαφορα στους γυρω στους 15 ποντους κ καταφερε να την συντηρησει μεχρι τελους.Οσοι αγωνιστηκαν ηταν πολυ καλοι,ο μεγαλος πρωταγωνιστης ηταν ο Χαρος ο οποιος εκανε απιθανο παιχνιδι και στις 2 πλευρες του γηπεδου.Την Πεντελη την ειδα πρωτη φορα φετος και να πω την αμαρτια μου δεν την περιμενα ετσι,μιας κ σταθερα τα τελευταια χρονια εχει καλη ομαδα και η εδρα της παντα ηταν(και ειναι) δυσκολη.Γενικα δεν ειδα αξιοποιηση ολου του υλικου κ μου φανηκε καπως μονοτονη στο παιχνιδι της.Σιγουρα επαιξε ρολο και η απουσια του Μανιατη ο οποιος ειναι μεγαλη δυναμη για την ομαδα της...Αυτα κ απο μενα.Καλη συνεχεια σε ολους!
odysseas 1998
Σούπερ ντέρμπυ στο στρέφη και Αετός-Μαρκόπουλο 71-68

Το Μαρκόπουλο με σούπερ Τζανιδάκη ξεκίνησε επίθεση στα 30 δεύτερα με σκορ 69-68,την έχασε και 2 βολές του Μπαρδουνιώτη διαμόρφωσαν το τελικό σκορ.Πετρόπουλος και Κοντουμάδης ξεχώρισαν από Αετό και συγχαρητήρια και στο Μαρκόπουλο που έπαιξε με πολύ ψυχή.
streetbc
Δικαιη ηττα της Πεντελης απ' το ανωτερο Ηρακλειο.Εκπληκτικος ο Χαρος!!!!Απ'τον Νεοπεντελικο ξεχωρισα μονο τον Παναγιωτοπουλο,που καποια στιγμη πηγε να γυρισει το παιχνιδι μονος του.Κατι παραπανω απο εμφανης ηταν η απουσια του Μανιατη,που κατ' εμε ειναι το βαρομετρο αυτης ομαδας κανοντας πολλες δουλειες μεσα στο γηπεδο,που πολλες φορες δεν φαινονται απ' εξω...Παντως θεωρω πως το ροστερ της Πεντελης για την κατηγορια ειναι εξαιρετικο και πως αδικουν τους εαυτους τους με τα μεχρι στιγμης αποτελεσματα που εχουν φερει...(εκφερω αποψη,καθως εχω δει ολες τις ομαδες της Α' εσκα)Καλη συνεχεια και στις 2ομαδες!!!
soouza
QUOTE(mixalopoylos17 @ Dec 2 2008, 00:22 ) *
απολλωνας-αρης 46-50

Εκτός του πρώτου δεκαλέπτου το παιχνίδι θα ήθελαν να το ξεχάσουν όσοι το παρακολούθησαν.

Ο Απόλλων πάρα πολλές επιθέσεις,πολύ καλά πατήματα στα σουτ,καλοί στο ένας-ένας,δεν έβαζαν goal με τίποτα απόψε.Ο Άρης με πρόβλημα στον άσσο στο δεύτερο ημίχρονο,μονότονος,κουραστικός,πιο σοβαρός στο τέλος πήρε μία πολύτιμη νίκη δίκαια διότι από την αρχή μέχρι το τέλος ήταν μπροστά.

Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες. bball.gif
Mitsaras7
QUOTE(ilion_player @ Dec 1 2008, 23:55 ) *
Δυστυχώς λόγω ανωτέρας βίας δεν μπόρεσα να είμαι στο γήπεδο αλλά ο γιος μου και η γυναίκα μου που ήταν στο γήπεδο μου είπαν το αποτέλεσμα

Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ 69 - 49



Πάλι δεν κατάλαβες και πάλι κάνεις λάθος και εκφράζεσαι και λάθος αλλά δεν πειράζει. Αν θες να συνεχίσουμε τις συζητήσεις στείλε pm για να μην ενοχλούμε το topic με άσχετα. Πρόσεχε λίγο τους χαρακτηρισμούς σου και όταν ξαναδείς κάτι που θα σε παραξενέψει φρόντισε να αποφύγεις να χαρακτηρίσεις αυτόν που το είπε άσχετο, άμπαλο ή οτιδήποτε παρόμοιο επειδή οι συγκεκριμένες εκφράσεις θεωρούνται προσβλητικές τουλάχιστον από εκεί που είμαι εγώ.

Και τωρα ειπα κατι που ενοχλησε...Ελεος δλδ ρε παιδια...Μεχρι κ στο πληθυντικο σας μιλισα κυριε...Κανε εξτρατια για νεα ποινη μου αν σε πειραζει τοσο...Δεν εχω κανενα προβλημα...Ακου εκφραζομαι λαθος
westside
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 69 - 49

Σήμερα το πρώτο δεκάλεπτο ήταν όλα τα λεφτά για την ομάδα μου, διάστημα κατά το οποίο πιστεύω ότι καθαρίσαμε και το παιχνίδι, αφού στο τέλος του βρεθήκαμε προηγούμενοι με 23-03!!! Στη συνέχεια, τα Σπάτα προσπάθησαν κάπως να αντιδράσουν και να πλησιάσουν στο σκορ αλλά το μόνο που καταφέρανε ήταν να πλησιάσουν μέχρι το -12. Στο δεύτερο ημίχρονο η διαφορά συντηρήθηκε από πλευρά μας στα ίδια υψηλά επίπεδα και φυσιολογικά το παιχνίδι τέλειωσε στους 20 πόντους.. Στα θετικά η πολύ καλή άμυνα και ο πλουραλισμός στην επίθεση ενώ στα αρνητικά συγκαταλέγεται η χαλαρότητα μετά το πρώτο δεκάλεπτο. Και τωρα Γαλάτσι. . .


Υ.Γ: Tην παραπάνω ανάλυση του αγώνα την αφιερώνω στον Μitsaras7(ελπίζω εγώ να σε κάλυψα), πιο αναλυτική δεν γίνεται. . Μήτσο σόρρυ που στο λέω αλλά με τους χαρακτηρισμούς και την προκλητική συμπεριφορά σου χάνεις κάθε δίκιο που μπορεί να είχες. .
ilion_player
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 2 2008, 01:57 ) *
Και τωρα ειπα κατι που ενοχλησε...Ελεος δλδ ρε παιδια...Μεχρι κ στο πληθυντικο σας μιλισα κυριε...Κανε εξτρατια για νεα ποινη μου αν σε πειραζει τοσο...Δεν εχω κανενα προβλημα...Ακου εκφραζομαι λαθος


Πάλι θα ενοχλήσουμε το topic; Δεν έχω καμία πρόθεση να ζητώ ποινές για κανένα. Σου επαναλαμβάνω ότι άλλο θες με pm επειδή πλέον κάνω εγώ λάθος που έρχομαι σε αντιπαράθεση με κάποιον που έχει τα μισά μου χρόνια για κάτι που δεν είναι δουλειά μου να του μάθω όπως είναι το πως να εκφράζεται και να φέρεται δημόσια.
mike100
streetbc!!!!!!!!!!!!!παρε μεχρι τις 2, σπιτι!!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ααα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ilion_player @ Dec 2 2008, 01:55 ) *
Δυστυχώς λόγω ανωτέρας βίας δεν μπόρεσα να είμαι στο γήπεδο αλλά ο γιος μου και η γυναίκα μου που ήταν στο γήπεδο μου είπαν το αποτέλεσμα

Το οτι δεν σε αφησε η γυναικα να πας στο γηπεδο
και σου ειπε να κατσεις σπιτι να μαγειρεψεις το λεμε ανωτερα βια τωρα???? tongue.gif

Μην ανησυχεις για τον μητσαρα,
τον τιμωρησα εγω οπως επρεπε την παρασκευη
στον μεταξυ μας αγωνα.
GREER
QUOTE(odysseas 1998 @ Dec 2 2008, 01:24 ) *
Σούπερ ντέρμπυ στο στρέφη και Αετός-Μαρκόπουλο 71-68

Το Μαρκόπουλο με σούπερ Τζανιδάκη ξεκίνησε επίθεση στα 30 δεύτερα με σκορ 69-68,την έχασε και 2 βολές του Μπαρδουνιώτη διαμόρφωσαν το τελικό σκορ.Πετρόπουλος και Κοντουμάδης ξεχώρισαν από Αετό και συγχαρητήρια και στο Μαρκόπουλο που έπαιξε με πολύ ψυχή.

Κατι μου ειπαν οτι τα κανανε που....να στη γραμματεια στο τελος με το χρονο και οτι εφαγαν πολλα δευτερολεπτα χωρις να παιζεται αγωνας. Ισχυει?? Δωσε μας μια εικονα τι συνεβη...
ilion_player
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 2 2008, 02:20 ) *
Το οτι δεν σε αφησε η γυναικα να πας στο γηπεδο
και σου ειπε να κατσεις σπιτι να μαγειρεψεις το λεμε ανωτερα βια τωρα???? tongue.gif

Μην ανησυχεις για τον μητσαρα,
τον τιμωρησα εγω οπως επρεπε την παρασκευη
στον μεταξυ μας αγωνα.


Εγώ το είπα από την αρχή. Έπεσα στο στόμα του Λύκου πάει κάηκα. Δεν με ξεπλένει ούτε ο Βραχμαπούτρας. Λύκε φεύγω ξημερώματα για επαγγελματικό ταξίδι. Την Πέμπτη θα κοιμηθώ στο Λουτράκι στο ξενοδοχείο του καζίνο. Έλα από κει το βράδυ να δεις τι παντόφλες φοράω. Για τις πόλεις που θα πάω σου είπε ήδη η γυναίκα μου τα στέκια μου. Είναι τα καλά του επαγγέλματος. Όσο για την άδεια εξόδου κανόνισε εσύ και μην σε νοιάζει για το μαγείρεμα. Φτιάχνω πολλά και καλά φαγητά όταν είμαι έξω.
aionio talento

Ενας πολυ γνωστος και μη εξαιρεταιος προπονητης παικτης η και εγω δεν ξερω τι αλλο . . . και γενικα ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΑΤΟ μελος


του BASKET FORUM που περυσι coacharize με διπλωμα αλλου . . . ελα πρεπει να το βρηκατε ποιος ειναι αλλα δεν μπορω να

πω . . μιλωντας για την πρωην ομαδα μου ( ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΑ ) προεβλεψε οτι για το 2008 δεν προκειται να ξαναδει νικη


οντας μαλιστα αρκετα καυστικος και ειρωνικος ! ! σαν γνησιος φιλος δεν προκειται φυσικα να αποκαλυψω την πηγη μου wink.gif


απλα θα του αφιερωσω την χθεσινη πια νικη μας και θα του πω μολις παρει το διπλωμα του προπονητη να παει και σε μια

ακομα σχολη αυτη των μαγων γιατι δειχνει να εχει πολυ ταλεντο ΚΑΙ στις ΜΑΝΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ και τον περιμενει

και εκει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑ ! ! !


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΜΑΝΤΗ
Olorin
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΥΦΩΝΑ/ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 72-85 (29-39)

Τεράστιο διπλό μέσα στην Πεντέλη για την ομάδα μου, του οποίου η αξία θεωρώ πως θα φανεί στη συνέχεια...

Ο ΝΑΟ, προσπάθησε από την αρχή του αγώνα να πιέσει σε όλο σχεδόν το γήπεδο (και μάλιστα κατάφερε να διατηρήσει αυτή την πίεση σε υψηλούς ρυθμούς σε ολόκληρο σχεδόν το παιχνίδι), αλλά θεωρώ πως ήταν πολύ περισσότερες οι φορές που διασπάσαμε την πίεση και σκοράραμε εύκολα καλάθια, παρά οι φορές που μας σταμάτησε η πίεση των αντιπάλων... Αν δεν κάνω λάθος, δεν μείναμε καθόλου πίσω στο σκορ σε όλο τον αγώνα. Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου πήραμε μια διαφορά 10 πόντων και στο δεύτερο μέρος την αυξήσαμε μέχρι τους +17, ενώ ακόμα και όταν σκόραρε κάποια συνεχόμενα τρίποντα ο Νεοπεντελικός, δεν έπεσε η διαφορά κάτω από τους 8-9 πόντους...

Δεν μπορώ να πω πως υστέρησε κάποιος από εμάς, αλλά ο Χάρος πραγματικά... βγήκε παγανιά, με 33 πόντους και ορισμένα απίθανα γκολ-φάουλ... 77.gif

Τον Νεοπεντελικό θα ήμουν ψεύτης αν έλεγα πως δεν τον περίμενα (πολύ) καλύτερο... Ίσως δεν βρέθηκαν στη μέρα τους τα ατού του, ίσως ήμασταν εμείς σε καλή μέρα, δεν ξέρω, αλλά δεν με έπεισε ως ομάδα που πίστευα πως είχε τα φόντα να διεκδικήσει την άνοδο...

Σίγουρα ήταν σημαντική η απουσία του Μανιάτη για τον ΝΑΟ (συμφωνώ με κάτι που σημείωσε κάποιος πιο πάνω, λέγοντας πως κάνει πολλές δουλειές μέσα στο γήπεδο που δεν φαίνονται ούτε αποτυπώνονται στο χαρτί της στατιστικής...), αλλά από την άλλη μην ξεχνάμε πως είχαμε κι εμείς αρκετές απουσίες, μόνιμες και προσωρινές...
alexas10
QUOTE (aionio talento @ Dec 2 2008, 05:02 ) *
Ενας πολυ γνωστος και μη εξαιρεταιος προπονητης παικτης η και εγω δεν ξερω τι αλλο . . . και γενικα ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΑΤΟ μελος


του BASKET FORUM που περυσι coacharize με διπλωμα αλλου . . . ελα πρεπει να το βρηκατε ποιος ειναι αλλα δεν μπορω να

πω . . μιλωντας για την πρωην ομαδα μου ( ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΑ ) προεβλεψε οτι για το 2008 δεν προκειται να ξαναδει νικη


οντας μαλιστα αρκετα καυστικος και ειρωνικος ! ! σαν γνησιος φιλος δεν προκειται φυσικα να αποκαλυψω την πηγη μου wink.gif


απλα θα του αφιερωσω την χθεσινη πια νικη μας και θα του πω μολις παρει το διπλωμα του προπονητη να παει και σε μια

ακομα σχολη αυτη των μαγων γιατι δειχνει να εχει πολυ ταλεντο ΚΑΙ στις ΜΑΝΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ και τον περιμενει

και εκει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑ ! ! !


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΜΑΝΤΗ


Ολα αυτα που αναφερει ο φιλος μου παραπανω τα λεει για μενα και απορω πως απλα το αφησε να εννοηθει κ δεν το ειπε με ονομα κ επιθετο.Εμενα με ξερουν ποιος ειμαι αν πεις το ονομα μου ,εσενα μαλλον οχι γι αυτο προφανως συνεχιζεις να λασπολογεις ανωνυμα.Ναι εγω ειμαι αυτος που ελεγε οτι το Περα βασει προγραμματος δυσκολα θα κανει νικη στα επομενα ματς κ διαψευστηκα πανηγυρικα.Βγαζω το καπελο και στην ομαδα κ στο κοουτς του Περα.Ειδικη μνεια να κανω στον Χαλκιδη που με εντυπωσιασε στο ματς με τον Αετο (100%)βελτιωμενος θεαματικα ειλικρινα μου εβγαλε τα ματια (με τη καλη εννοια)με το ποσο αποτελεσματικος ειναι.Παμε παρακατω....
Δεν σου κρυβω οτι μολις διαβασα το γραπτο σου κειμενο ψιλοτσαντιστικα. Μετα τα πρωτα 2-3 λεπτα ομως ενω το ξαναδιαβασα προσεχτικα συνειδητοποιησα οτι δεν υπαρχει κανενας λογος..το μονο που με πραγματικα το λεω με σοκαρει (ειναι αν και δυστυχως μεσα σε αυτα τα χρονια που μερα νυχτα ασχολουμαι με το μπασκετακι θα επρεπε να το εχω μαθει),πως ενας ανθρωπος που σε χαιρεταει παρα πολυ φιλικα σου μιλαει με πολυ θερμη, ανταλλασετε αποψεις, σου κανει ερωτησεις να του πεις τη γνωμη σου κ σε αποχαιρετα με φιλικοτατο τροπο μπορει να ειναι τοσο ΑΝΑΝΔΡΟΣ...Δεν εχω απολυτως τιποτα με κανενα παιδι της ομαδας,εκτιμω ιδιαιτερα τα κατωρθοματα τους κ του Κοουτς (αν ανατρεξει κανεις σε παλαιοτερα ποσταρισματα μου θα μπορεσει να δει πως εκφραζομαι για το Περα)Σιγουρα δεν εχω την απαιτηση να ειμαι συμπαθης σε ολους, δεν με ενοχλει καθολου να μη γουσταρουν τα μουτρα μου αλλα φιλαρακο αφου δεν με γουσταρεις τι ερχεσαι κ μου πιανεις τη κουβεντα....? Καλυτερα την επομενη φορα κανε πως δεν με βλεπεις...Σημερα η ομαδα σου εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη απεναντι σε μια ομαδα-φαβορι κ εσυ ασχολεισαι με εμενα...? Ενημερωτικα να σου πω μιας κ τελικα εισαι θαυμαστης μου οτι περυσι κοουτσαριζα μονο με το ονομα μου(Δεν χρειαζοταν να δηλωθει καρτα προπονητη στη β,αν δεν ξερεις ρωτα) κ 2ον πες μου τη διευθυνση της σχολης μαγων γιατι αυτη των προπονητων τη τελειωσα επιτυχως...

Steryios
QUOTE(alexas10 @ Dec 2 2008, 08:40 ) *
Ολα αυτα που αναφερει ο φιλος μου παραπανω τα λεει για μενα και απορω πως απλα το αφησε να εννοηθει κ δεν το ειπε με ονομα κ επιθετο.Εμενα με ξερουν ποιος ειμαι αν πεις το ονομα μου ,εσενα μαλλον οχι γι αυτο προφανως συνεχιζεις να λασπολογεις ανωνυμα.Ναι εγω ειμαι αυτος που ελεγε οτι το Περα βασει προγραμματος δυσκολα θα κανει νικη στα επομενα ματς κ διαψευστηκα πανηγυρικα.Βγαζω το καπελο και στην ομαδα κ στο κοουτς του Περα.Ειδικη μνεια να κανω στον Χαλκιδη που με εντυπωσιασε στο ματς με τον Αετο (100%)βελτιωμενος θεαματικα ειλικρινα μου εβγαλε τα ματια (με τη καλη εννοια)με το ποσο αποτελεσματικος ειναι.Παμε παρακατω....
Δεν σου κρυβω οτι μολις διαβασα το γραπτο σου κειμενο ψιλοτσαντιστικα. Μετα τα πρωτα 2-3 λεπτα ομως ενω το ξαναδιαβασα προσεχτικα συνειδητοποιησα οτι δεν υπαρχει κανενας λογος..το μονο που με πραγματικα το λεω με σοκαρει (ειναι αν και δυστυχως μεσα σε αυτα τα χρονια που μερα νυχτα ασχολουμαι με το μπασκετακι θα επρεπε να το εχω μαθει),πως ενας ανθρωπος που σε χαιρεταει παρα πολυ φιλικα σου μιλαει με πολυ θερμη, ανταλλασετε αποψεις, σου κανει ερωτησεις να του πεις τη γνωμη σου κ σε αποχαιρετα με φιλικοτατο τροπο μπορει να ειναι τοσο ΑΝΑΝΔΡΟΣ...Δεν εχω απολυτως τιποτα με κανενα παιδι της ομαδας,εκτιμω ιδιαιτερα τα κατωρθοματα τους κ του Κοουτς (αν ανατρεξει κανεις σε παλαιοτερα ποσταρισματα μου θα μπορεσει να δει πως εκφραζομαι για το Περα)Σιγουρα δεν εχω την απαιτηση να ειμαι συμπαθης σε ολους, δεν με ενοχλει καθολου να μη γουσταρουν τα μουτρα μου αλλα φιλαρακο αφου δεν με γουσταρεις τι ερχεσαι κ μου πιανεις τη κουβεντα....? Καλυτερα την επομενη φορα κανε πως δεν με βλεπεις...Σημερα η ομαδα σου εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη απεναντι σε μια ομαδα-φαβορι κ εσυ ασχολεισαι με εμενα...? Ενημερωτικα να σου πω μιας κ τελικα εισαι θαυμαστης μου οτι περυσι κοουτσαριζα μονο με το ονομα μου(Δεν χρειαζοταν να δηλωθει καρτα προπονητη στη β,αν δεν ξερεις ρωτα) κ 2ον πες μου τη διευθυνση της σχολης μαγων γιατι αυτη των προπονητων τη τελειωσα επιτυχως...

Καλημέρα φίλε μου Αλέξη.Μη χαλιέσαι και μη χάνεις το χρόνο σου με όσα σου καταλογίζουν οι κατά καιρούς ''θαυμαστές'' σου.Σίγουρα για τους περισσότερους από εμάς υπάρχουν μπόλικοι.Άλλωστε κάποιοι ξεχνάνε ότι πέρυσι μετά τη νίκη μας στο μενίδι επί της ΠΕΡΑ,η οποία εκείνη τη στιγμή τους στέρησε την άνοδο,βιάστηκαν να πουν ότι είχαμε πάρει χρήματα από τον ΑΕΤΟ.Οπότε ίσως τα λόγια του παραπάνω φίλου να έχουν κάποια σχέση με όποια πικρία έχει μείνει από τότε.Θα ήθελα να πω μόνο στον φίλο αυτό πως όταν ειρωνευόμαστε κάποιον ή τον κατακρίνουμε για κάτι(και καλά κάνεις αφού κατά τη γνώμη σου σε ενόχλησε),το κάνουμε επώνυμα.
Ο Αλέξης εκτός από πολύ καλός παίχτης είναι και ακέραιος χαρακτήρας ως άνθρωπος και φίλος μου,από εκείνους που χωρίς σκέψη βάζω το χέρι μου στη φωτιά.
Ελπίζω να μην έθιξα κανέναν με τα λόγια μου και συγνώμη για τη ''σφήνα'' που έκανα στη συζήτησή σας.
CALGON
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ:73-55

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ,ΛΥΡΑΣ

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:13-11,39-26,60-39,73-55

ΧΟΛΑΡΓΟΣsad.gifΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ):ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ 2, ΤΣΙΩΜΟΣ 12(2), ΣΤΕΦΑΝΗΣ 15(2), ΜΗΤΡΟΥ 3, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ 3,
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ 2, ΣΚΕΜΠΗ 4, ΜΑΝΤΖΙΟΣ 4, ΜΠΑΛΤΑΣ, ΠΟΥΛΗΣ 13(2), ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 5, ΚΙΑΠΕΚΟΣ 10

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣsad.gifΚΟΝΙΣΤΗΣ):ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 7, ΜΟΥΧΙΜΟΓΛΟΥ 4, ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΖΑΡΑΣ 6, ΣΕΛΙΝΗΣ 2, ΓΩΓΟΣ,
ΖΑΜΠΑΡΑΣ 7, ΣΚΟΥΛΑΣ 10(1), ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 17(3), ΙΜΑΡΙΑΓΚΜΠΕ 2
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Dec 2 2008, 01:24 ) *
Σούπερ ντέρμπυ στο στρέφη και Αετός-Μαρκόπουλο 71-68

Το Μαρκόπουλο με σούπερ Τζανιδάκη ξεκίνησε επίθεση στα 30 δεύτερα με σκορ 69-68,την έχασε και 2 βολές του Μπαρδουνιώτη διαμόρφωσαν το τελικό σκορ.Πετρόπουλος και Κοντουμάδης ξεχώρισαν από Αετό και συγχαρητήρια και στο Μαρκόπουλο που έπαιξε με πολύ ψυχή.

πολυ μεγαλο παιχνιδι εγινε χθες στο στρεφη οπου τελικος νικητης ηταν ο αετος με 71-68!!!
το μαρκοπουλο ξεκινησε πολυ δυνατα το παιχνιδι,πηρε προβαδισμα μεχρι και 12 ποντους με πολυ μεγαλη ευστοχια και επιασε στον υπνο τον αετο που ψαχνοταν να δει τι ειχε γινει.σιγα σιγα μαζεψαμε το σκορ,περασαμε και μπροστα και το παιχνιδι πηγαινε ποντο ποντο μεχρι και τα τελευταια δευτερολεπτα...το μαρκοπουλο ηταν πισω στο σκορ με ενα ποντο και δικια του μπαλα 30 δευτερα πριν τη ληξη...ομως χανει μπασιμο μονος του στα 7 δευτερα(νομιζω το 10) και οχι μονο αυτο αλλα δεν κανει και φαουλ...το φαουλ εγινε στη σεντρα 0,7 δεκατα πριν ληξει το ματς.κανενα θεμα με τα δευτερολεπτα επειδη ρωτησε ενας φιλος...καθαρη αυτοκτονια η αν θελετε δωρακι...φαινεται πως μας επισκεφτηκε νωριτερα ο αγιος βασιλης εμας στο στρεφη!!!!τελος καλο ολα καλα λοιπον,το σερι μας συνεχιζεται και η ομαδα μου καλο θα ηταν απο τωρα να σκεφτεται το ματς στη ραφηνα και πως θα βελτιωθει...

Υ.Γ. φιλε παραλια το μονο που εχω να σου πω ειναι πως χανεις πολλα φετος...χαχαχα!!!!!αλλα απ'την αλλη εισαι και πολυ κωλοφαρδος ρε συ γιατι οι καρεκλες στο στρεφη δεν ειναι βολικες...!!!!!
terastios
Πολύ καλο παιχνίδι στην Πεντέλη. Ο ΝΑΟ ξεκίνησε μουδιασμένα και σε όλο το παιχνίδι κυνήγαγε το σκορ χωρίς ουσιαστικά να "ιδρώσει" το Ηράκλειο που κρατούσε τη διαφορά. Πολύ καλό το Ηράκλειο που αξιποίησε την πολύ καλή μέρα του Χάρου τον οποίο ο ΝΑΟ αφηνε να παίζει ελεύθερα μέσα αλλά και έξω από τη ρακέτα με κοντούς να μαρκάρουν μέσα στη ρακέτα.
Απορείας άξιο ένα τόσο καλό ροστερ να μην παίζει σύμφωνα με τις δυνατότητες του και να ψάχνει ατομικές εξάρσεις για να μπει στο παιχνίδι.
lamar
QUOTE(aionio talento @ Dec 2 2008, 05:02 ) *
Ενας πολυ γνωστος και μη εξαιρεταιος προπονητης παικτης η και εγω δεν ξερω τι αλλο . . . και γενικα ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΑΤΟ μελος


του BASKET FORUM που περυσι coacharize με διπλωμα αλλου . . . ελα πρεπει να το βρηκατε ποιος ειναι αλλα δεν μπορω να

πω . . μιλωντας για την πρωην ομαδα μου ( ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΑ ) προεβλεψε οτι για το 2008 δεν προκειται να ξαναδει νικη


οντας μαλιστα αρκετα καυστικος και ειρωνικος ! ! σαν γνησιος φιλος δεν προκειται φυσικα να αποκαλυψω την πηγη μου wink.gif


απλα θα του αφιερωσω την χθεσινη πια νικη μας και θα του πω μολις παρει το διπλωμα του προπονητη να παει και σε μια

ακομα σχολη αυτη των μαγων γιατι δειχνει να εχει πολυ ταλεντο ΚΑΙ στις ΜΑΝΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ και τον περιμενει

και εκει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑ ! ! !


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΜΑΝΤΗ

Ρε σεις, ολοι εσεις οι μετα Χριστον Προφητες και εσεις που περιμενετε στη γωνια καποιον που θα πει κατι ποτε θα διαψευστει για να κραξετε, ελεος πια, νησαφι, πως το λενε!!! Επειδη δυστυχως για σενα ημουν μπροστα, για την ακριβεια διπλα στο πηγαδακι που ειχατε στησει εσυ ο Καρατζας και αλλοι δυο, στην κουβεντα που εγινε μετα το ματς με τον Αετο, ο Καρατζας ουδεποτε ειρωνευτηκε ή μιλησε με καυστικα σχολια για την ομαδα σου, Ειπε την αποψη του που εσυ του ζητησες να πει και μαλιστα οταν ακουγες αυτα που σου ελεγε δεν ειπες τιποτα. κοινως, εκανες τον Ρεκόμπα (κινεζος). Οι παντελονάτες εξηγησεις και αντιπαραθεσεις αν θες, γινονται face to face και εκεινη την στιγμη, οχι περιμενοντας πρωτα την δικαιωση σου και μετα να πεταχτεις, και σιγουρα οχι μεσω ενος forum, κρυμμενος πισω απο την οθονη ενος PC η Laptop. Βεβαια ειμαι σιγουρος οτι περιμενες καιρο να τα πεις αυτα καθως αν δεν κανω λαθος η ομαδα σου περσι εχασε την ανοδο,(με βαθμολογικα κριτιρια) απο ενα ματς με τον Ατταλο που ειχε κοουτς τον χωρις διπλωμα τοτε (δεν χρειαζοταν κιολας) Καρατζα. Μηπως ηθελες εκεινος και οι παικτες του να κατσουν να χασουν? Ηταν μαγκες και σε κερδισαν.
Καρατζα, εχω υποψιν μου μια καλη σχολη για μαγους να πας! Οχι τιποτα αλλο, αλλα μετα το μπασκετικο διπλωμα που πηρες το καλοκαιρι να παρεις και ενα ακομη, που ξερεις? Οπως λεει και ο λαος "μαθε τεχνη κι αστην, και αν πεινασεις πιαστην".
Α! και κατι μπασκετικο. Μπραβο στα παιδια της Ενωσης για το μεγαλο διπλο μεσα στην Πεντελη και ιδιαιτερα στον Ρομπερτ(κοουτς) και στον Βουζα που τους ξερω απο τοτε που ηταν στην Δοξα.
champion
πολυ κρισιμη η επομενη αγωνιστικη αφου θα δειξει ποιος απο ιλιον-γαλατσι θα
εδραιωθει στη κορυφη, κ αν αιολος,χολαργος θα ακολουθησουν μαζι με εναν απο
ραφηνα η αετο που με πετροπουλο-ειδες τελικα jabar,παροτι ειχες δικιο-κ παρα
τις αδυναμιες σε κοουτσαρισμα κ παγκο κ το αρχικο 0-4 θα ειναι απο κοντα.
η πεντελη μαλλον τελειωσε κ με βαση τη περσινη εικονα στο τελος που ηταν αδιαφορη
ισως τερματισει κ πιο χαμηλα,ενω το ηρακλειο εχει ομαδα καλη αλλα οχι για πανω.αν κερδισει
τον αιολο βεβαια δε ξερεις.απο κει κ κατω αδιαφορια με τη πετρουπολη να παιρνει κεφαλι στο
ρολο του μεσαζοντα μεταξυ κορυφης κ ουρας απο τον απολλωνα
Steryios
QUOTE(mixalopoylos17 @ Dec 2 2008, 00:22 ) *
απολλωνας-αρης 46-50

Αχ βρε Απολλωνάρα!!!Ας ελπίσουμε όλοι όσοι αγαπάμε αυτή την ομαδάρα η λεπτή κλωστή πάνω στην οποία ισορροπεί τα τελευταία 2 χρόνια να μη σπάσει...!
aionio talento
QUOTE(Steryios @ Dec 2 2008, 08:53 ) *
Καλημέρα φίλε μου Αλέξη.Μη χαλιέσαι και μη χάνεις το χρόνο σου με όσα σου καταλογίζουν οι κατά καιρούς ''θαυμαστές'' σου.Σίγουρα για τους περισσότερους από εμάς υπάρχουν μπόλικοι.Άλλωστε κάποιοι ξεχνάνε ότι πέρυσι μετά τη νίκη μας στο μενίδι επί της ΠΕΡΑ,η οποία εκείνη τη στιγμή τους στέρησε την άνοδο,βιάστηκαν να πουν ότι είχαμε πάρει χρήματα από τον ΑΕΤΟ.Οπότε ίσως τα λόγια του παραπάνω φίλου να έχουν κάποια σχέση με όποια πικρία έχει μείνει από τότε.Θα ήθελα να πω μόνο στον φίλο αυτό πως όταν ειρωνευόμαστε κάποιον ή τον κατακρίνουμε για κάτι(και καλά κάνεις αφού κατά τη γνώμη σου σε ενόχλησε),το κάνουμε επώνυμα.
Ο Αλέξης εκτός από πολύ καλός παίχτης είναι και ακέραιος χαρακτήρας ως άνθρωπος και φίλος μου,από εκείνους που χωρίς σκέψη βάζω το χέρι μου στη φωτιά.
Ελπίζω να μην έθιξα κανέναν με τα λόγια μου και συγνώμη για τη ''σφήνα'' που έκανα στη συζήτησή σας.




MΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ! ! !

QUOTE(alexas10 @ Dec 2 2008, 06:40 ) *
Ολα αυτα που αναφερει ο φιλος μου παραπανω τα λεει για μενα και απορω πως απλα το αφησε να εννοηθει κ δεν το ειπε με ονομα κ επιθετο.Εμενα με ξερουν ποιος ειμαι αν πεις το ονομα μου ,εσενα μαλλον οχι γι αυτο προφανως συνεχιζεις να λασπολογεις ανωνυμα.Ναι εγω ειμαι αυτος που ελεγε οτι το Περα βασει προγραμματος δυσκολα θα κανει νικη στα επομενα ματς κ διαψευστηκα πανηγυρικα.Βγαζω το καπελο και στην ομαδα κ στο κοουτς του Περα.Ειδικη μνεια να κανω στον Χαλκιδη που με εντυπωσιασε στο ματς με τον Αετο (100%)βελτιωμενος θεαματικα ειλικρινα μου εβγαλε τα ματια (με τη καλη εννοια)με το ποσο αποτελεσματικος ειναι.Παμε παρακατω....
Δεν σου κρυβω οτι μολις διαβασα το γραπτο σου κειμενο ψιλοτσαντιστικα. Μετα τα πρωτα 2-3 λεπτα ομως ενω το ξαναδιαβασα προσεχτικα συνειδητοποιησα οτι δεν υπαρχει κανενας λογος..το μονο που με πραγματικα το λεω με σοκαρει (ειναι αν και δυστυχως μεσα σε αυτα τα χρονια που μερα νυχτα ασχολουμαι με το μπασκετακι θα επρεπε να το εχω μαθει),πως ενας ανθρωπος που σε χαιρεταει παρα πολυ φιλικα σου μιλαει με πολυ θερμη, ανταλλασετε αποψεις, σου κανει ερωτησεις να του πεις τη γνωμη σου κ σε αποχαιρετα με φιλικοτατο τροπο μπορει να ειναι τοσο ΑΝΑΝΔΡΟΣ...Δεν εχω απολυτως τιποτα με κανενα παιδι της ομαδας,εκτιμω ιδιαιτερα τα κατωρθοματα τους κ του Κοουτς (αν ανατρεξει κανεις σε παλαιοτερα ποσταρισματα μου θα μπορεσει να δει πως εκφραζομαι για το Περα)Σιγουρα δεν εχω την απαιτηση να ειμαι συμπαθης σε ολους, δεν με ενοχλει καθολου να μη γουσταρουν τα μουτρα μου αλλα φιλαρακο αφου δεν με γουσταρεις τι ερχεσαι κ μου πιανεις τη κουβεντα....? Καλυτερα την επομενη φορα κανε πως δεν με βλεπεις...Σημερα η ομαδα σου εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη απεναντι σε μια ομαδα-φαβορι κ εσυ ασχολεισαι με εμενα...? Ενημερωτικα να σου πω μιας κ τελικα εισαι θαυμαστης μου οτι περυσι κοουτσαριζα μονο με το ονομα μου(Δεν χρειαζοταν να δηλωθει καρτα προπονητη στη β,αν δεν ξερεις ρωτα) κ 2ον πες μου τη διευθυνση της σχολης μαγων γιατι αυτη των προπονητων τη τελειωσα επιτυχως...






Eγω μιλαω μονο για την ομαδα που ημουν 3 χρονια ! και φετος που δεν ειμαι πια πηγαινω καθε εβδομαδα στα παιχνιδια και με

τους πρωην συμπαικτες μου ειμαστε σχεδον καθε μερα μαζι ! αυτος που δεν εχει περασει ουτε απ εξω ( ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ) και

μιλαει ειρωνικα (οι λασπολογιες και τα λοιπα ειναι λεξεις που για εδω ειναι το λιγοτερο αστειες ) εισαι ΕΣΥ ! και επειδη εισαι

λιγο πιτσιρικος και ασχολεισαι με πολλα . . . αλλος ειναι αυτος που μιλησες στο γηπεδο - και αλλος ειμαι εγω που σε εκραξα

εχθες !



αυτα και ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ
Mitsaras7
QUOTE(westside @ Dec 2 2008, 02:03 ) *
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 69 - 49

Σήμερα το πρώτο δεκάλεπτο ήταν όλα τα λεφτά για την ομάδα μου, διάστημα κατά το οποίο πιστεύω ότι καθαρίσαμε και το παιχνίδι, αφού στο τέλος του βρεθήκαμε προηγούμενοι με 23-03!!! Στη συνέχεια, τα Σπάτα προσπάθησαν κάπως να αντιδράσουν και να πλησιάσουν στο σκορ αλλά το μόνο που καταφέρανε ήταν να πλησιάσουν μέχρι το -12. Στο δεύτερο ημίχρονο η διαφορά συντηρήθηκε από πλευρά μας στα ίδια υψηλά επίπεδα και φυσιολογικά το παιχνίδι τέλειωσε στους 20 πόντους.. Στα θετικά η πολύ καλή άμυνα και ο πλουραλισμός στην επίθεση ενώ στα αρνητικά συγκαταλέγεται η χαλαρότητα μετά το πρώτο δεκάλεπτο. Και τωρα Γαλάτσι. . .


Υ.Γ: Tην παραπάνω ανάλυση του αγώνα την αφιερώνω στον Μitsaras7(ελπίζω εγώ να σε κάλυψα), πιο αναλυτική δεν γίνεται. . Μήτσο σόρρυ που στο λέω αλλά με τους χαρακτηρισμούς και την προκλητική συμπεριφορά σου χάνεις κάθε δίκιο που μπορεί να είχες. .

ΧΑΧΑΧΑΧΑ...Μια χαρα τα ειπες εσυ μην ανυχηχεις....Εγω παντα εχω δικιο μη ψαρωνεις...χεχεχε

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 2 2008, 02:20 ) *
Το οτι δεν σε αφησε η γυναικα να πας στο γηπεδο
και σου ειπε να κατσεις σπιτι να μαγειρεψεις το λεμε ανωτερα βια τωρα???? tongue.gif

Μην ανησυχεις για τον μητσαρα,
τον τιμωρησα εγω οπως επρεπε την παρασκευη
στον μεταξυ μας αγωνα.

Ασε τωρα..Ποιον τιμωρισες??με 2 ταπες κ μιλας??χαχαχαχα....Αντε μακαρι να τα πουμε στον β' γυρω στο γηπεδο που εχεις χτισει...χαχα
assistant
QUOTE(alexas10 @ Dec 2 2008, 08:40 ) *
Ολα αυτα που αναφερει ο φιλος μου παραπανω τα λεει για μενα και απορω πως απλα το αφησε να εννοηθει κ δεν το ειπε με ονομα κ επιθετο.Εμενα με ξερουν ποιος ειμαι αν πεις το ονομα μου ,εσενα μαλλον οχι γι αυτο προφανως συνεχιζεις να λασπολογεις ανωνυμα.Ναι εγω ειμαι αυτος που ελεγε οτι το Περα βασει προγραμματος δυσκολα θα κανει νικη στα επομενα ματς κ διαψευστηκα πανηγυρικα.Βγαζω το καπελο και στην ομαδα κ στο κοουτς του Περα.Ειδικη μνεια να κανω στον Χαλκιδη που με εντυπωσιασε στο ματς με τον Αετο (100%)βελτιωμενος θεαματικα ειλικρινα μου εβγαλε τα ματια (με τη καλη εννοια)με το ποσο αποτελεσματικος ειναι.Παμε παρακατω....
Δεν σου κρυβω οτι μολις διαβασα το γραπτο σου κειμενο ψιλοτσαντιστικα. Μετα τα πρωτα 2-3 λεπτα ομως ενω το ξαναδιαβασα προσεχτικα συνειδητοποιησα οτι δεν υπαρχει κανενας λογος..το μονο που με πραγματικα το λεω με σοκαρει (ειναι αν και δυστυχως μεσα σε αυτα τα χρονια που μερα νυχτα ασχολουμαι με το μπασκετακι θα επρεπε να το εχω μαθει),πως ενας ανθρωπος που σε χαιρεταει παρα πολυ φιλικα σου μιλαει με πολυ θερμη, ανταλλασετε αποψεις, σου κανει ερωτησεις να του πεις τη γνωμη σου κ σε αποχαιρετα με φιλικοτατο τροπο μπορει να ειναι τοσο ΑΝΑΝΔΡΟΣ...Δεν εχω απολυτως τιποτα με κανενα παιδι της ομαδας,εκτιμω ιδιαιτερα τα κατωρθοματα τους κ του Κοουτς (αν ανατρεξει κανεις σε παλαιοτερα ποσταρισματα μου θα μπορεσει να δει πως εκφραζομαι για το Περα)Σιγουρα δεν εχω την απαιτηση να ειμαι συμπαθης σε ολους, δεν με ενοχλει καθολου να μη γουσταρουν τα μουτρα μου αλλα φιλαρακο αφου δεν με γουσταρεις τι ερχεσαι κ μου πιανεις τη κουβεντα....? Καλυτερα την επομενη φορα κανε πως δεν με βλεπεις...Σημερα η ομαδα σου εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη απεναντι σε μια ομαδα-φαβορι κ εσυ ασχολεισαι με εμενα...? Ενημερωτικα να σου πω μιας κ τελικα εισαι θαυμαστης μου οτι περυσι κοουτσαριζα μονο με το ονομα μου(Δεν χρειαζοταν να δηλωθει καρτα προπονητη στη β,αν δεν ξερεις ρωτα) κ 2ον πες μου τη διευθυνση της σχολης μαγων γιατι αυτη των προπονητων τη τελειωσα επιτυχως...

Καλα ρε Καρατζα,ηθελα να ξερα,δουλειες δεν εχεις;;;;;;;;;;;;;;;Καθεσαι κι απαντας σ οποιον...............(απαγορευονται οι χρακτηρισμοι)..........................εδω μεσα παιζει...................................με το pc του;;;;;;;;;;;;;;;;;
niki6
QUOTE(aionio talento @ Dec 2 2008, 17:13 ) *
Eγω μιλαω μονο για την ομαδα που ημουν 3 χρονια ! και φετος που δεν ειμαι πια πηγαινω καθε εβδομαδα στα παιχνιδια και με

τους πρωην συμπαικτες μου ειμαστε σχεδον καθε μερα μαζι ! αυτος που δεν εχει περασει ουτε απ εξω ( ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ) και

μιλαει ειρωνικα (οι λασπολογιες και τα λοιπα ειναι λεξεις που για εδω ειναι το λιγοτερο αστειες ) εισαι ΕΣΥ ! και επειδη εισαι

λιγο πιτσιρικος και ασχολεισαι με πολλα . . . αλλος ειναι αυτος που μιλησες στο γηπεδο - και αλλος ειμαι εγω που σε εκραξα

εχθες !



αυτα και ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ

Ρε ταλεντο μιλας για ειρωνια και καυστικα σχολια τη στιγμη που ολα τα δικα σου ποστ ειναι σε ερειστικο υφος. Εμας, που δεν εχουμε σχεση με το γεγονος, δεν μας ενδιαφερουν τα αποθημενα που μπορει να εχεις με συγκεκριμενα ατομα και ειναι λιγο κουραστικο να τα βγαζεις εδω μεσα. Τουλαχιστον πες μας ποιος εισαι για να μαθουμε και την πορεια σου στο χωρο γιατι μιλας σαν να εισαι κανενα ιερο τερας του μπασκετ.
tasos
QUOTE(Steryios @ Dec 2 2008, 16:54 ) *
Αχ βρε Απολλωνάρα!!!Ας ελπίσουμε όλοι όσοι αγαπάμε αυτή την ομαδάρα η λεπτή κλωστή πάνω στην οποία ισορροπεί τα τελευταία 2 χρόνια να μη σπάσει...!



Θα ειμαστε κοντα στην ομαδα στις χαρες και στις λυπες!!
Η ομαδα θα βρει τον δρομο της φιλε Στεργιο.
Vivalocos21
QUOTE(GREER @ Dec 2 2008, 02:22 ) *
Κατι μου ειπαν οτι τα κανανε που....να στη γραμματεια στο τελος με το χρονο και οτι εφαγαν πολλα δευτερολεπτα χωρις να παιζεται αγωνας. Ισχυει?? Δωσε μας μια εικονα τι συνεβη...


Έκανε φάουλ το Μαρκόπουλο στα 2 με 3 περίπου δευτερόλεπτα και άργησαν να σταματήσουν το χρόνο απ' τη γραμματεία με αποτέλεσμα να μείνουν 6 δέκατα.. Πριν γίνει το φάουλ το Μαρκόπουλο έχασε μεγάλη ευκαιρία να περάσει μπροστά!
aionio talento
QUOTE(assistant @ Dec 2 2008, 16:04 ) *
Καλα ρε Καρατζα,ηθελα να ξερα,δουλειες δεν εχεις;;;;;;;;;;;;;;;Καθεσαι κι απαντας σ οποιον...............(απαγορευονται οι χρακτηρισμοι)..........................εδω μεσα παιζει...................................με το pc του;;;;;;;;;;;;;;;;;




Ο ΚΑ8ΕΝΑΣ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ !

ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ P.C. ΤΟΥ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ . . . ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΤΟΥ ΑSSISTANT ! ! ! ! ! ! ! ! ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ !
odysseas 1998
QUOTE(GREER @ Dec 2 2008, 02:22 ) *
Κατι μου ειπαν οτι τα κανανε που....να στη γραμματεια στο τελος με το χρονο και οτι εφαγαν πολλα δευτερολεπτα χωρις να παιζεται αγωνας. Ισχυει?? Δωσε μας μια εικονα τι συνεβη...


Μετά τις 2 βολές που έκαναν το σκορ 71-68 το ταμπλό έλεγε ότι το Μαρκόπουλο έχει 5 δέκατα για επίθεση.Κύλησαν γύρω στα 2 δευτερόλεπτα είναι η αλήθεια από λάθος της γραμματείας.
pointguard
Γιατί έφυγες από το Πέρα? ταβάνι Β' ΕΣΚΑ η σε πήρανε στην CSKA??
Steryios
QUOTE(tasos @ Dec 2 2008, 18:28 ) *

Θα ειμαστε κοντα στην ομαδα στις χαρες και στις λυπες!!
Η ομαδα θα βρει τον δρομο της φιλε Στεργιο.

Από χαρές και λύπες άλλο τίποτα σε αυτή την ομάδα φίλε μου.Έχω ζήσει τα πάντα.Το ξέρω πάντως ότι ο Απόλλωνας θα βρει το δρόμο του.
aionio talento
QUOTE(pointguard @ Dec 2 2008, 19:54 ) *
Γιατί έφυγες από το Πέρα? ταβάνι Β' ΕΣΚΑ η σε πήρανε στην CSKA??





Aγαπημενος Παικτης : Τζολε help.gif help.gif help.gif

στον οσφπ με πηραν να παιζω δεξια στη θεση του τοροσιδη ! ! !



. . . ΤΟ ΠΕΡΑ ? ? ? 39.gif 39.gif 39.gif


Τ - Η - Ν ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ την ξερεις οσο και ορθογραφια οπως ελεγε και ενας φιλος μου ! ! !


καλη φαση φαση παντως ! μακαρι να ειχα και εγω τοσα αβανταδορικα τσιρακια να κανουν θορυβο γυρω μου ! !




Ειπαμε ομως : εμενα δεν ξερει κανεις το ονομα μου . . . . . .
pointguard
QUOTE(aionio talento @ Dec 2 2008, 19:57 ) *
Aγαπημενος Παικτης : Τζολε help.gif help.gif help.gif

στον οσφπ με πηραν να παιζω δεξια στη θεση του τοροσιδη ! ! !



. . . ΤΟ ΠΕΡΑ ? ? ? 39.gif 39.gif 39.gif


Τ - Η - Ν ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ την ξερεις οσο και ορθογραφια οπως ελεγε και ενας φιλος μου ! ! !


καλη φαση φαση παντως ! μακαρι να ειχα και εγω τοσα αβανταδορικα τσιρακια να κανουν θορυβο γυρω μου ! !




Ειπαμε ομως : εμενα δεν ξερει κανεις το ονομα μου . . . . . .

Πίστεψε με και ο Αλέξης και τα "τσιράκια" που λες εάν ηταν στην Περα- τυφών- Ηράκλειο κτλ θα ήταν βασικοί κ αναντικατάστατοι οπότε ίσως δεν υπάρχει εμπάθεια ή ζήλια... Όσο για την Πέρα που λές οτι δεν την ξέρω συγγνώμη αλλά πέρυσι έπαιζα αρκετές κατηγορίες παραπάνω και ίσως γι' αυτό μπερδεύτηκα. Λάθος μου
aionio talento
QUOTE(pointguard @ Dec 2 2008, 21:28 ) *
Πίστεψε με και ο Αλέξης και τα "τσιράκια" που λες εάν ηταν στην Περα- τυφών- Ηράκλειο κτλ θα ήταν βασικοί κ αναντικατάστατοι οπότε ίσως δεν υπάρχει εμπάθεια ή ζήλια...



Eαν ηταν . . . Επειδη ομως δεν ΗΤΑΝ καλα θα κανει να μην μιλαει . . δικαιωμα στην κριτικη εχουν ολοι με μονη



διαφορα οτι αυτο που ''ακουμπας'' ( τη συγκεκριμενη ομαδα εννοω ) πρεπει να το γνωριζεις και λιγο ! οι μ.......ιες


οπως ξερεις ειναι τζαμπα και δεν της πληρωνει κανεις αλλα υπαρχει και καποιο οριο !
alexas10
QUOTE (aionio talento @ Dec 2 2008, 21:57 ) *
Aγαπημενος Παικτης : Τζολε help.gif help.gif help.gif

στον οσφπ με πηραν να παιζω δεξια στη θεση του τοροσιδη ! ! !



. . . ΤΟ ΠΕΡΑ ? ? ? 39.gif 39.gif 39.gif


Τ - Η - Ν ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ την ξερεις οσο και ορθογραφια οπως ελεγε και ενας φιλος μου ! ! !


καλη φαση φαση παντως ! μακαρι να ειχα και εγω τοσα αβανταδορικα τσιρακια να κανουν θορυβο γυρω μου ! !




Ειπαμε ομως : εμενα δεν ξερει κανεις το ονομα μου . . . . . .


ΦΑΙΔΩΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ η αλλιως Πατριαρχη του μπασκετ μη το παρατραβας γιατι εχει ο καιρος γυρισματα αντε τωρα γιατι θα τα παρω πραγματικα...
aionio talento
QUOTE(pointguard @ Dec 2 2008, 21:28 ) *
Πίστεψε με και ο Αλέξης και τα "τσιράκια" που λες εάν ηταν στην Περα- τυφών- Ηράκλειο κτλ θα ήταν βασικοί κ αναντικατάστατοι οπότε ίσως δεν υπάρχει εμπάθεια ή ζήλια... Όσο για την Πέρα που λές οτι δεν την ξέρω συγγνώμη αλλά πέρυσι έπαιζα αρκετές κατηγορίες παραπάνω και ίσως γι' αυτό μπερδεύτηκα. Λάθος μου



Δηλαδη ποσες ? ? 6 ? 7 ? 8 ? αμα ειναι να ζητησς κανα αυτογραφο για το ανηψακι μου !

QUOTE(alexas10 @ Dec 2 2008, 21:34 ) *
ΦΑΙΔΩΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ η αλλιως Πατριαρχη του μπασκετ μη το παρατραβας γιατι εχει ο καιρος γυρισματα αντε τωρα γιατι θα τα παρω πραγματικα...




Καλα αμα τα παρεις πραγματικα . . στ αληθεια πως το λενε θα αλλαξω αθλημα !


Αστο αρχηγε μην με κανεις να πω και αλλα ! απλα περιορισου σε αυτα που . .. ξερεις ? ? και ασε τις εξυπανδες !


ολα τα υπολοιπα θα ειναι οκ !

και οταν στην λενε για κατι που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΕΙΠΕΣ και σχεδον παραδεχτηκες οτι ηταν να το πω κομψα λαθος . .

και εσυ ο ιδιος λες οτι διαψευστηκες ! μιλα για αυτο και ασε τις φιγουρες εμενα με ξερουν πηρα διπλωμα εισαι θαυμαστης μου κλπ



γιατι δειχνεις κι αλλο .. παιδακι ! πιο πολυ και απο την PHOTO !

Αυτα !

nimo
QUOTE(odysseas 1998 @ Dec 2 2008, 20:17 ) *
Μετά τις 2 βολές που έκαναν το σκορ 71-68 το ταμπλό έλεγε ότι το Μαρκόπουλο έχει 5 δέκατα για επίθεση.Κύλησαν γύρω στα 2 δευτερόλεπτα είναι η αλήθεια από λάθος της γραμματείας.

λιγο το λαθος της γραμματειας λιγο το φαουλ του Χ.Πετροπουλου πανω στον Τζανιδακη σε προσπαθεια για τριποντο που δεν σφυριχθηκε εγινε παλι το θαυμα και σωθηκε ο Αετος
paralias
QUOTE(abalos9 @ Dec 2 2008, 11:52 ) *
πολυ μεγαλο παιχνιδι εγινε χθες στο στρεφη οπου τελικος νικητης ηταν ο αετος με 71-68!!!
το μαρκοπουλο ξεκινησε πολυ δυνατα το παιχνιδι,πηρε προβαδισμα μεχρι και 12 ποντους με πολυ μεγαλη ευστοχια και επιασε στον υπνο τον αετο που ψαχνοταν να δει τι ειχε γινει.σιγα σιγα μαζεψαμε το σκορ,περασαμε και μπροστα και το παιχνιδι πηγαινε ποντο ποντο μεχρι και τα τελευταια δευτερολεπτα...το μαρκοπουλο ηταν πισω στο σκορ με ενα ποντο και δικια του μπαλα 30 δευτερα πριν τη ληξη...ομως χανει μπασιμο μονος του στα 7 δευτερα(νομιζω το 10) και οχι μονο αυτο αλλα δεν κανει και φαουλ...το φαουλ εγινε στη σεντρα 0,7 δεκατα πριν ληξει το ματς.κανενα θεμα με τα δευτερολεπτα επειδη ρωτησε ενας φιλος...καθαρη αυτοκτονια η αν θελετε δωρακι...φαινεται πως μας επισκεφτηκε νωριτερα ο αγιος βασιλης εμας στο στρεφη!!!!τελος καλο ολα καλα λοιπον,το σερι μας συνεχιζεται και η ομαδα μου καλο θα ηταν απο τωρα να σκεφτεται το ματς στη ραφηνα και πως θα βελτιωθει...

Υ.Γ. φιλε παραλια το μονο που εχω να σου πω ειναι πως χανεις πολλα φετος...χαχαχα!!!!!αλλα απ'την αλλη εισαι και πολυ κωλοφαρδος ρε συ γιατι οι καρεκλες στο στρεφη δεν ειναι βολικες...!!!!!


Γεια σου μεγάλε άμπαλε με τις ατάκες σου. Κρίμα που δεν είμαι κοντά για να παρακολουθώ από κοντά την ομάδα του Αετού. Πάντως δε νομίζω να έμενα για μια ακόμη χρονιά στον Αετό. Είπαμε, μια χρονιά είναι αρκετή για να μάθει κανείς τα μεγάλα μυστικά του μπάσκετ. Θα μπορούσα όμως να τη βλέπω από την εξέδρα, αφού έτσι κι αλλιώς ίδια θέα έχει με τον πάγκο... Φίλε καλή συνέχεια και του χρόνου ελπίζω να είμαστε συμπαίχτες... τα έχουμε πει και ιδαιτέρως.
Συγχαρητήρια στο Πέρα για τη μεγάλη του νίκη και ειδικά στο Μέγα Χαλκίδη που αφού υπηρέτησε τη μαμά πατρίδα επανήλθε δριμύτερος. Άξιος...
Και μιας και ποστάρισα, να πω ότι παρακολουθώ το φόρουμ και δεν έχω δει κανέναν να πει μια καλή κουβέντα για τον προπονητή της Ένωσης Ιλίου. Έχει κάνει πολύ καλή δουλειά κι αυτό φαίνεται κι από τ' αποτελέσματα. Δεν λέω άλλα γιατί πέρυσι τον γκαντέμιασα.
Καλή συνέχεια σε όλους.
nikefalin
QUOTE(aionio talento @ Dec 2 2008, 22:41 ) *
Δηλαδη ποσες ? ? 6 ? 7 ? 8 ? αμα ειναι να ζητησς κανα αυτογραφο για το ανηψακι μου !





Καλα αμα τα παρεις πραγματικα . . στ αληθεια πως το λενε θα αλλαξω αθλημα !


Αστο αρχηγε μην με κανεις να πω και αλλα ! απλα περιορισου σε αυτα που . .. ξερεις ? ? και ασε τις εξυπανδες !


ολα τα υπολοιπα θα ειναι οκ !

και οταν στην λενε για κατι που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΕΙΠΕΣ και σχεδον παραδεχτηκες οτι ηταν να το πω κομψα λαθος . .

και εσυ ο ιδιος λες οτι διαψευστηκες ! μιλα για αυτο και ασε τις φιγουρες εμενα με ξερουν πηρα διπλωμα εισαι θαυμαστης μου κλπ



γιατι δειχνεις κι αλλο .. παιδακι ! πιο πολυ και απο την PHOTO !

Αυτα !


Συνεχίστε το ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΜ μεταξύ σας!
alexas10
QUOTE (nikefalin @ Dec 3 2008, 02:46 ) *
Συνεχίστε το ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΜ μεταξύ σας!


Δεν εχω να πω κατι αλλο...Παραιτουμαι. Κουραστηκα... Εχεις δικιο για ολα `αιωνιο ταλεντο`
alexas10
QUOTE (alexas10 @ Dec 3 2008, 04:19 ) *
Δεν εχω να πω κατι αλλο...Παραιτουμαι. Κουραστηκα... Εχεις δικιο για ολα `αιωνιο ταλεντο`



Kαι κατι αλλο τελευταιο.... Επειδη βλεπω πως ο αγαπητος μου nikefallin μας τσουβαλιαζει ολους στο ιδιο σακκουλι με μεγαλη ευκολια λεγοντας μας να το κοψουμε κ να το συνεχισουμε σε πμ μονο παιρνοντας ουδετερη σταση αγνοοντας τα χιλια μυρια ακουσα για το σχολιο μου οτι δεν βλεπω το Περα Κλουμπ να νικαει μεχρι τις 22 δεκεμβριου που εκανα στον φιλο μου Χαρη Βουρδουμπα(παικταρα στο προμηθεα)αυτη επι λεξει ηταν η ατακα μου.Λυπαμαι γιατι ολο αυτο το καιρο που εγραφα στο φορουμ γουσταρα τη παρεα ,ενημερωνομουν,λογομαχουσα λεκτικα μεσα σε fair play αλλα ξενερωσα.Δεν με ενοχλησε καθολου τα απωθημενα κ οι κομπλεξισμοι ατομων που μου ειναι αδιαφορα, αλλα η ελαφρα τη καρδια σταση καποιων που ενδιαφερονται για τους τυπους κ οχι για την ουσια. Κ εγω με οσα ακουσα ΘΙΧΤΗΚΑ ανευ λογου κ αιτιας. Να ζητησω Συγνωμη για τη Προβλεψη μου για την ομαδα του Περα...? Οχι. Οταν θα δω καποιο απο τα παιδια της ομαδας τους ομως κ επειδη με πολλα απο αυτα εχουμε ιδρωσει πολλες φορες ως αντιπαλοι μαζι θα παω και θα τους πω... Πω πω ρε φιλε μπραβο,μαγκια σας με εκθεσατε..Απλα..Κανενα συμφερον δεν εχω ειτε το Περα νικαει ειτε χανει..Σορυ αν κουρασα,δεν θα ξαναγινει γιατι απλα δεν θα ξαναμπω στο φορουμ(καμια κλεφτη ματια για κανα αποτελεσμσ κυριακη γ εθνικη,μεχρι εκει)κ φυσικα δεν θα ξαναγραψω οτιδηποτε. Ενοχλει καποιους ....

Υ.Γ προς ολα τα τσιρακια μου....(assistant,pointguard,lamar.mimo.niki6,steryio,ΚοΚο θα ξεχναω σιγουρα καμια 10αρια) υπαρχει κ αλλο φορουμ που μπορειτε να με αποθεωσετε , μη παει τζαμπα τοσο κερασμα....η μπορει να φτιαξουμε κ καμια γραμμη 090 με προβλεψεις χειρομαντειας κ τιποτα τετοιο.... Καληνυχτα
stefan

Συγχαρητηρια aionio talento...
Καταφερες να φτασεις σε αυτο το σημειο ενα αξιοπρεπες μελος του forum αλλα πανω απο ολα
εναν ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΗ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.
Μπραβο σου μεγαλε..
niki6
Παντως ειναι αληθεια unfair απο τους mods να επιτρεπουν σ'ενα ατομο να μπαινει και να κανει οτι σχολιο του κατεβει προσβαλλοντας με πολυ προκλητικο τροπο αλλους χρηστες του forum. Εδω δινονται ποινες για λιγοτερο ασχημες συμπεριφορες. Δινεται η εντυπωση οτι υπαρχουν δυο μετρα και δυο σταθμα. Λυπαμαι που το λεω αλλα στο γυναικειο topic υπαρχει μεγαλυτερη ταξη. Αληθεια να ειναι τυχαιο οτι δεν υπηρξε ενας να υποστηριξει την αποψη του "αιωνιο ταλεντο" ? Ολοι δηλαδη εδω μεσα ειναι φιλοι και τσιρακια του Καρατζα και κανεις δεν εχει αντικειμενικη γνωμη? Καποιοι μαλλον υποτιμουν τη νοημοσυνη μας.. 68.gif
a bullet for your head
Γνωμη μου ειναι οτι πολυ καλα το χειριστηκαν οι μοντς..η συσταση ηταν συγκεκριμμενη..''Μπαραζ δηλωσεων'' υπηρξαν κ απ τις 2 πλευρες(αν κ στην προκειμενη περιπτωση,το ταλεντο εκπροσωπουνταν απ τον ιδιο..)..
Καλο θα ειναι,τα πραγματα να ηρεμησουν απ'ολους..Δεν βρισκω το λογο,να γινεται ολη αυτη η μανουρα..
niki6
Ναι αν ειχε καποιος επεμβει απο την αρχη (οπως τοσες φορες εχει γινει) δε θα ειχαμε αυτο το μπαραζ δηλωσεων οπως λες και θα ειχαμε αποφυγει και ολη τη φασαρια..
nikefalin
QUOTE(niki6 @ Dec 3 2008, 05:50 ) *
Ναι αν ειχε καποιος επεμβει απο την αρχη (οπως τοσες φορες εχει γινει) δε θα ειχαμε αυτο το μπαραζ δηλωσεων οπως λες και θα ειχαμε αποφυγει και ολη τη φασαρια..



Διευκρίνηση προς όλους : (ειδικά για όσους έχουμε γνωριστεί στα γήπεδα έστω και με μια χειραψία)

όταν μια συζήτηση στο τόπικ της Α ΕΣΚΑ συνεχίζεται με σοφιστείες και πειράγματα προσωπικού χαρακτήρα εν ήδη συνεχών πόστ-απαντήσεων χάνει τον ενημερωτικό χαρακτήρα και αφορά μόνο τους εμπλεκομένους και δεν πρέπει να απασχολεί το τόπικ.

Αν αυτό ενοχλεί κάποιον από τους χρήστες και θίγεται δεν έχει παρά να πατήσει το report(αναφορά) έτσι ώστε να λάβουν γνώση όλοι οι mods. Αυτός είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος αντίδρασης μιας και ούτε πληρωνόμαστε για αυτό που κάνουμε(και ούτε θα θέλαμε για να μην πάει το μυαλό κάποιων εκεί) και ούτε είμαστε 24 ώρες στη διάθεση του φόρουμ. Και περισσότερο απ όλα , δεν είναι καθόλου σωστή η αντίδραση επί προσωπικού ( να παίρνουμε τον "νόμο στα χερια μας" δηλαδή) μιας και είναι μαθηματικά βέβαιο πως θα οδηγήσει σε μπάχαλο.

Το συγκεκριμένο συμβάν θα το εξετάσουμε και να υπάρχει κάποια διαφορά θα την αντιμετωπίσουμε.

Με αυτό θα ήθελα να μην απασχολήσουμε άλλο το τόπικ και όποια/όποιος έχει απορίες ή/και ιδέες ας επικοινωνήσει με πμ
μαζι μας

POKOPIKOS
QUOTE(alexas10 @ Dec 3 2008, 05:54 ) *
Kαι κατι αλλο τελευταιο.... Επειδη βλεπω πως ο αγαπητος μου nikefallin μας τσουβαλιαζει ολους στο ιδιο σακκουλι με μεγαλη ευκολια λεγοντας μας να το κοψουμε κ να το συνεχισουμε σε πμ μονο παιρνοντας ουδετερη σταση αγνοοντας τα χιλια μυρια ακουσα για το σχολιο μου οτι δεν βλεπω το Περα Κλουμπ να νικαει μεχρι τις 22 δεκεμβριου που εκανα στον φιλο μου Χαρη Βουρδουμπα(παικταρα στο προμηθεα)αυτη επι λεξει ηταν η ατακα μου.Λυπαμαι γιατι ολο αυτο το καιρο που εγραφα στο φορουμ γουσταρα τη παρεα ,ενημερωνομουν,λογομαχουσα λεκτικα μεσα σε fair play αλλα ξενερωσα.Δεν με ενοχλησε καθολου τα απωθημενα κ οι κομπλεξισμοι ατομων που μου ειναι αδιαφορα, αλλα η ελαφρα τη καρδια σταση καποιων που ενδιαφερονται για τους τυπους κ οχι για την ουσια. Κ εγω με οσα ακουσα ΘΙΧΤΗΚΑ ανευ λογου κ αιτιας. Να ζητησω Συγνωμη για τη Προβλεψη μου για την ομαδα του Περα...? Οχι. Οταν θα δω καποιο απο τα παιδια της ομαδας τους ομως κ επειδη με πολλα απο αυτα εχουμε ιδρωσει πολλες φορες ως αντιπαλοι μαζι θα παω και θα τους πω... Πω πω ρε φιλε μπραβο,μαγκια σας με εκθεσατε..Απλα..Κανενα συμφερον δεν εχω ειτε το Περα νικαει ειτε χανει..Σορυ αν κουρασα,δεν θα ξαναγινει γιατι απλα δεν θα ξαναμπω στο φορουμ(καμια κλεφτη ματια για κανα αποτελεσμσ κυριακη γ εθνικη,μεχρι εκει)κ φυσικα δεν θα ξαναγραψω οτιδηποτε. Ενοχλει καποιους ....

Υ.Γ προς ολα τα τσιρακια μου....(assistant,pointguard,lamar.mimo.niki6,steryio,ΚοΚο θα ξεχναω σιγουρα καμια 10αρια) υπαρχει κ αλλο φορουμ που μπορειτε να με αποθεωσετε , μη παει τζαμπα τοσο κερασμα....η μπορει να φτιαξουμε κ καμια γραμμη 090 με προβλεψεις χειρομαντειας κ τιποτα τετοιο.... Καληνυχτα

ALEXAS αναιρεσε αμεσα την αποφαση σου γιατι θα κανω απεργια πεινας! Ασε που μου χρειαζεται κι ολας! wink.gif Κακως χαλιεσαι και αποσυρεσαι για ενα προσωπο που σου επιτιθεται. Νομιζω οτι εκτιμας τον εαυτο σου πολυ! οπως και ολοι οσοι σε ξερουμε για να δινεις τοση σημασια στα λεγομενα του. Το χιουμορ ειναι απαραιτητο στο φορουμ αυτο εκτος απο τις κρισεις. blove.gif
theatis...
Kalimera se olous. eimai neos sto forum alla palios (oxi polu) sto mpasket. Logo douleion den parakolouthousa ta teleutaia
xronia ti ginete stin A eska kai kata tixi pernaga tin deutera exo apo to istoriko gipedo spiros louis. Parakolouthisa tin EFOA me ton Argonauti kai mou ekane megali entiposi o assos tou argonauti. olokliromenos paixtis, me exairetiko sout. Prepei na vriskete se apisteuti katastasi (alla o koouts mporei na tou dinei perissoteres anases)... Apo tin Efoa xexorize makran to 5ari tous. Pisteuo einai enas paixtis pou tha ton ithelan oles oi omades tis katigorias. Genikos itan ena eukolo mats gia tin rafina pou mporouse na to eixe katharisei apo to deutero dekalepto, alla logo empneuson tou koouts tis rafinas i efoa plisiase se apostasi anapnois. Ena kalo trilepto ekane pali o argonautis kai to katharise to mats. Mou fainete oti i Efoa exei periosmenes dinatotites, alla den apokleio polloi na didkoleutoun idiaitera mesa ston spiro loui. Apo tin alli itan o argonautis o opoios ekane mia epagelmatiki niki. Pisteuo oti i omada einai se anodiki poreia kai exei ena para polu kalo sunolo, gaiti pliroforithika meta oti eixe ki polles eleipseis! Prosopika pisteuo polu kai se enan allo paixti tis Rafinas....ston Petrianidi!!! Ton parakolouthousa palaioera otan epaize stin niki amarousiou. Enas paixtis pou mporei na kanei tin diafora. Me emfaniseis san kai autin pou ekane o Petrianidis me tin EFOA, o argonautis mporei na niothei xaroumenos kai isixos pou exei enan toso olokliromeno paixti stis taxeis tou, o opoios kaliptei me tin idia eukolia tin thesi 3 kai 4. Itan exairetikos kai thimise kati apo ta palia. Ean sinexisei me tetoies emfaniseis fainetai na kaparonei tin thesi tou triariou. Exairetiki amina, apisteuti dinami kai rimpaount, diisdiseis alla kai polu kalo sout (ta egrapse ola sto paixnidi). Kapoia lathakia pou ekane tou ta sinxoro giati eimoun fan tou palaiotera. Alla osoi ton xeroun kai ton doun tora pisteuo oti tha simfonisoun oti vriskete sto 60% ton dinatotiton tou. Mou fainete oti i Rafina vrike to triari pou xreiazetai (kai pou na anevei ligo akoma)... sas xaireto mexri tin deutera
mimos8
δηλωνω ευθαρσως οτι ειμαι τσιρακι του δρακακη και του καρατζα!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.