Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
Olorin
QUOTE(K.G @ Oct 21 2008, 04:38 ) *
φιλε μ αν δεν μπορεις να σε παιζει αμυνα ζητα αλλαγη,το οτι κερδιζει τοσα επιθετικα και κλεβει τοσες μπαλες δεν σιμαινει οτι κανει τοσα foul.....παιζει πιεστικα και παρασιρεται σε foul αρκετες φορες αλλα παιζει ισως τιν καλιτερη προσωπικη αμυνα στην κατηγορια στον playmaker....και οσο για τους διατητες ειναι ιεροσuλια να λες οτι σε ενα παιδι 18-19 χρονο που παιζει πρωτη φορα τοσο πολυ να εχει ασιλια απτους διαιτητες.......

Όταν λέω "ασυλία από τους διαιτητές", δεν εννοώ προφανώς ότι είναι κολλητοί του και δεν του σφυρίζουν φάουλ επίτηδες ή ότι σέβονται την πορεία του στο μπασκετικό στερέωμα... (που μακάρι να έχει το παιδί, δεν έχω και τίποτα μαζί του)

Απλώς, είναι γνωστό εδώ και αιώνες πως πάντοτε σε παίκτες οι οποίοι είναι μικρόσωμοι για τη θέση τους (ή μικρόσωμοι σε σχέση με τον αντίπαλο με τον οποίον βρίσκονται αντιμέτωποι την συγκεκριμένη στιγμή) ή ακόμα και νεαροί σε ηλικία υπάρχει μια κάποια ανοχή από τους διαιτητές, επειδή το θεωρούν υποχρέωσή τους να "εξαλείψουν" το handicap της μονομαχίας... (πόσες φορές δεν έχουμε ακούσει την φράση από διαιτητή "έλα μωρέ, του ρίχνεις ένα κεφάλι και θες να σου δώσω και φάουλ..." ή "μα τώρα θες να σου δώσω το φάουλ που σου έκανε το παιδάκι"). Με αυτή τη λογική μάλιστα, το ότι είναι όπως λες 18-19 χρονών, είναι υπέρ του, γιατί τον αντιμετωπίζουν με συμπάθεια/ανοχή απέναντι στους μεγαλύτερους/πιο μεγαλόσωμους αντίπαλους που συνήθως έχει ως προσωπικούς αντιπάλους...

Φυσικά και δεν φταίει βέβαια το παιδί... Από τη στιγμή που ξέρει πως μόνο έτσι μπορεί να αντιμετωπίσει παίκτες κατά πολύ πιο μεγαλόσωμους και βλέπει πως υπάρχει η ανοχή, γιατί να μην συνεχίσει να κάνει τη δουλειά του...

//Κι όσο για το "φιλε μ αν δεν μπορεις να σε παιζει αμυνα ζητα αλλαγη"... Σε πληροφορώ πρώτα από όλα "φίλε μου", πως προσωπικά δεν αγωνίστηκα καθότι τραυματίας, αλλά ακόμα και να αγωνιζόμουν, δεν υπήρχε περίπτωση να μαρκάρει εμένα ο εν λόγω παίκτης, αφού είμαι 5-άρι... Αλλά έχω μάτια και βλέπω κάποια πράγματα, όπως επίσης έχω και αυτιά και ακούω τα παράπονα (πάααρα πολλών παικτών) για τον τρόπο που αντιμετωπίζεται ο εν λόγω παίκτης από τους διαιτητές από πέρσι...

//Και πάλι ξαναλέω πως μεγάλη αξία δώσαμε στο συγκεκριμένο θέμα χωρίς λόγο... Προφανώς θα ψάχναμε για δικαιολογίες αν ισχυριζόμασταν πως χάσαμε ένα τέτοιο παιχνίδι μέσα από τα χέρια μας επειδή άφησαν το #5 να παίξει σκληρή άμυνα πάνω στα play-maker μας...
3d-razen
QUOTE(K.G @ Oct 21 2008, 04:38 ) *
φιλε μ αν δεν μπορεις να σε παιζει αμυνα ζητα αλλαγη,το οτι κερδιζει τοσα επιθετικα και κλεβει τοσες μπαλες δεν σιμαινει οτι κανει τοσα foul.....παιζει πιεστικα και παρασιρεται σε foul αρκετες φορες αλλα παιζει ισως τιν καλιτερη προσωπικη αμυνα στην κατηγορια στον playmaker....και οσο για τους διατητες ειναι ιεροσuλια να λες οτι σε ενα παιδι 18-19 χρονο που παιζει πρωτη φορα τοσο πολυ να εχει ασιλια απτους διαιτητες.......

"Φιλε μου" τα φαουλ δεν γινονται πανω στο κλεψιμο τις περισσοτερες φορες.Γινονται και στο κατεβασμα της μπαλας σε περιπτωσεις που δεν την κλεβει τελικα αλλα εχει καταφερει να χαλασει την οργανωση της αντιπαλης επιθεσης,γινονται οταν καποιος τον ποσταρει,γινονται και εκτος μπαλας γενικοτερα.Σιγουρα το παλικαρι παιζει καλη αμυνα,αλλα οπωσδηποτε στο αποψινο παιχνιδι οι διαιτητες του παρειχαν ασΥλια σε μεγαλο βαθμο.Εγω αποψε δεν ειδα να φορτωνεται με φαουλ τελικα παρολο που παρασΥρεται οπως λες αρκετες φορες.Οκ,η αποψη σου ειναι οτι παιζει καθαρη αμυνα,η δικη μου το αντιθετο.Οσο για την ηλικια του που αναφερεσαι θα σου πω πως δεν γινεται 100 η αλεπου και 110 το αλεπουδακι...οτι και αν σΗμαινει αυτο.
Συγχαρητηρια για τη νικη σας παντως,εχετε δεμενο συνολο.
Jabar
QUOTE(ilion_player @ Oct 18 2008, 02:01 ) *
Για πρώτη φορά στο forum θα τολμήσω προγνωστικά. Έχουμε λοιπόν:

ΑΕΤΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 1

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 1 (εδώ εκφράζω προσωπικά συναισθήματα και ευσεβείς πόθους)

ΕΦΟΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 (jabar σε σένα στηρίζω τις ελπίδες μου για σωστή μαντεψιά σε διπλό)

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΣΠΑΤΑ 2 (φίλε Καλφαγιώργη εσύ είσαι το άλλο μου στήριγμα)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΥΦΩΝ 1

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1

ΚΕΡΑΤΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

Μην τα παίξετε στο στοίχημα δεν φέρω καμία ευθύνη

Δεν πήγες και άσχημα 6/8
DORIAN
QUOTE(champion @ Oct 21 2008, 02:49 ) *
ταυρος εξω, χολαργος μεσα κ μετα με 0-3 στη σειρα(ετσι λεω εγω) στα σπατα ενω 2η3 ομαδες
θα εχουν 0 ηττες
παει το ονειρο κ φετος,παρα τις αλλαγες!!!


Φιλε μου ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ δεν ονειρευεται .
Γνωριζει πολυ καλα τις δυσκολιες της κατηγοριας και τις πολυ καλες ομαδες που εχει να αντιμετωοισει.
Αν θα τα καταφερει στο τελος να ανεβει πιστεψε το οτι δεν ειναι πανακεια.
Διαβασες η ακουσες πουθενα κανενα κομπασμο ? δεν νομιζω.
Παντως δεν ξερω τι λες για το συνεχομενο 3-0 αλλα νομιζω οτι βιαζεσαι παρα πολυ και οπωσδηποτε διακατεχεσαι
απο καποια ανεξηγητα ......ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΑ.
Και κατι αλλο , σε ενα καλο παιχνιδι που παρακολουθησαν εχθες οσοι βρεθηκαν στο ΙΛΙΟΝ ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ηταν μια απο τις δυο ομαδες και βεβαια στο τελος ηταν ο χαμενος με μια διαφορα επτα ποντων που μαλιστα διαμορφοθηκε στην
διαδικασια των βολων στην προσπαθεια να σταματησει ο χρονος.
BASKETFUN
καλημερα σε ολους.Επειδη διαβασα πολλα περι ασυλιας και διαιτησια θα επρεπε το Ηρακλειο να μην εχει παραπονα απο διαιτησια γιατι το ενα το παλικαρι που ουτε καν τον ειχα ξαναδει δεν μας εδωσε ουτε ενα σφυριγμα και αν εδωσε καποιες μεταφορες τις ισοφαρισε στο τελος με ανυπαρκτα βηματα.Οποτε καλυτερα ας μη σταθουμε σε φασεις γιατι δεν θα βγαλουμε ακρη.

οσο για το μικρο μας εχω να πω οτι εκανε ενα καταπληκτικο παιχνιδι και μαζι με Τολιο-Γιωργαλα(σταθερη αξια) αλλα και τον αλλο μικρο μας Ντανα γυρισαν το παιχνιδι.Μακαρι να ειχε καθε ομαδα ενα παιχτη σαν τον Βενιτουρακη που αν και μικρος σιγα σιγα καταλαβαινει ποιος ειναι ο ρολος του στο παιχνιδι και γινεται ολο και καλυτερος παρα τα "καντηλια"που του ριχνουμε στη προπονηση.Μπραβο μικρε καλη δουλεια.

Τωρα για ασυλια του μικρου δεν μπορω ουτε να το διανοηθω γιατι για να κερδισεις αυτη την "ασυλια" πρεπει να περασουν πολλα χρονια και οσοι παιζουν χρονια μπασκετ πρεπει να το γνωρισουν αυτο.

Αυτο που μενει ειναι η νικη.Παμε για το επομενο πλεον και ελπιζω να ειμαστε πληρεις.

mpane
QUOTE(Jabar @ Oct 21 2008, 09:51 ) *
Δεν πήγες και άσχημα 6/8



συγχαρητηρια στον coach μιχαλη θανο!εβγαλε το διπλο της αγωνιστικης αποψε και προελαυνει!
Πραγματικα μεγαλη νικη, ειναι για μεγαλα πραγματα αυτη η ομαδα και ο coach 70. Την διαιτησια πως την ειδατε???
Jabar
Δύο διαιτητικά δίδυμα Α1 χθές.Στον Αετό -Ταύρο Καλδίρης/Ψαριανός
Στο Ιλιον-Πεντέλη Αποστολίδης/Μουζάκης
peace
QUOTE(champion @ Oct 21 2008, 02:49 ) *
ταυρος εξω, χολαργος μεσα κ μετα με 0-3 στη σειρα(ετσι λεω εγω) στα σπατα ενω 2η3 ομαδες
θα εχουν 0 ηττες
παει το ονειρο κ φετος,παρα τις αλλαγες!!!


Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι..........το μπλέ κλουβί περιμένει............. shot.gif
mpane
QUOTE(Jabar @ Oct 21 2008, 11:13 ) *
Δύο διαιτητικά δίδυμα Α1 χθές.Στον Αετό -Ταύρο Καλδίρης/Ψαριανός
Στο Ιλιον-Πεντέλη Αποστολίδης/Μουζάκης



Σχεδόν αλάνθαστα και τα δύο διαιτητικά δίδυμα Α1 χθές...
unknown
QUOTE(GREER @ Oct 21 2008, 01:45 ) *
Τους ελειπαν τρεις παιχτες απο οτι εμαθα...

GREER μάλλον είσαι καλός φίλος του Π.Τ. rolleyes.gif - Εινα απο τα παιδιά διαμάντι .

DORIAN
QUOTE(Jabar @ Oct 21 2008, 11:13 ) *
Δύο διαιτητικά δίδυμα Α1 χθές.Στον Αετό -Ταύρο Καλδίρης/Ψαριανός
Στο Ιλιον-Πεντέλη Αποστολίδης/Μουζάκης

Στο ΙΛΙΟΝ-ΠΕΝΤΕΛΗ Μουζακης-Αφεντουλιδης πολυ καλοι.
soouza
QUOTE(3d-razen @ Oct 21 2008, 04:15 ) *
"Στο πρώτο, το Ηράκλειο έπαιξε πολύ καλύτερα αξιοποιώντας άριστα κι έξυπνα το ένας-ένας.Το αστείο είναι πως οι φιλοξενούμενοι ήσαν σούπερ στον τομέα αυτό αν κι η ατομική τεχνική,μεμονομένα,των παικτών ήταν κάκιστη.Δεν είναι τυχαίο πως σφυρίχτηκε μεταφορά μπάλας σε βάρους του Ηρακλείου πάνω από δέκα φορές.Πλην όμως δούλευαν καλά τη μέση και τα πόδια τους."....


Τετοια εξηγηση πρωτη φορα την διαβαζω στη ζωη μου...Γιαυτο και δεν θα την σχολιασω...
Οσο για τις πανω απο δεκα φορες μεταφορα μπαλας,εγω θυμαμαι μονο τρεις,εκ των οποιων,κατα την ταπεινη μου αποψη,μονο η μια ηταν.Η αλλη ηταν πεντακαθαρο φαουλ για να ανακοπει ο αιφνιδιασμος και η δευτερη απο οσο ηξερα μεχρι σημερα ονομαζεται ντριμπλα δισταγμου...
Παντως η ανοχη που εδειξαν οι διαιτητες στο πολυ δυνατο(σε ορισμενες περιπτωσεις και αντιαθλητικο απο ορισμενους παιχτες) παιχνιδι της Πετρουπολης,της εδωσε το δικαιωμα να σφιξει πολυ την αμυνα της με αποτελεσμα να γυρισει το παιχνιδι,σε συνδιασμο με καποια τρομερα δυσκολα σουτ στο 2ο ημιχρονο.

Καλημέρα.Μη σχολιάσεις δεν είναι ανάγκη.Έγραψα μία κριτική καθαρά υποκειμενική.Τρεις μεταφορές έγιναν από πλευράς Ηρακλείου μόνο στο τελευταίο τρίλεπτο.Επαναλαμβάνω κάτι που είδα.Ο παίκτης με την κοτσίδα κι άλλος ένας δυναμικός έκαναν συνέχεια μεταφορά.Το αναφέρω γιατί το είδα.Δεν είναι υποχρεωτικό να έχω δίκιο.Αυτό είδα,αυτό λέω.

Τέλος,η διαιτησία δεν επηρέασε την έκβαση του αγώνα. bball.gif
DORIAN
QUOTE(Olorin @ Oct 21 2008, 05:57 ) *
Αλλά έχω μάτια και βλέπω κάποια πράγματα, όπως επίσης έχω και αυτιά και ακούω τα παράπονα (πάααρα πολλών παικτών) για τον τρόπο που αντιμετωπίζεται ο εν λόγω παίκτης από τους διαιτητές από πέρσι...


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. Εχω την ιδια αντιληψη απο περυσι .
champion
QUOTE(odysseas 1998 @ Oct 21 2008, 00:41 ) *
Νέα ήττα του Αετού με 9-10 πόντους από τον Αίολο.Το ματς πήγαινε πόντο-πόντο μέχρι το 36 και δεν έγερνε πουθενά η πλάστιγγα.Στα τελευταία λεπτά που κάθε φυσιολογικά ομάδα πιέζει ο κόουτς του Αετού έπαιζε ζώνη και τα 3-4 τρίποντα που έφαγε τον πέταξαν στο καναβάτσο.Το κλου του ματς ήταν ότι στην τέταρτη περίοδο φώναζε η εξέδρα να μπει το 7(δεν ξέρω πως τον λένε)που στο Α ημίχρονο ήταν μακράν ο καλύτερος παίκτης και στην τρίτη περίοδο δεν μπήκε καθόλου.Οπότε κάπου στο 37 και ενώ κρινόταν το ματς(πήγε στους 7 η διαφορά)φωνάζει ένας ακόμα μπας και μπει το 7 και ο προπονητής του Αετού του απαντά:¨το μ...ί της μάνας σου,λέγοντάς του το και δεύτερη φορά.

χωρις να θελω να υπερβαλω πιστευω
πως το μεγαλυτερο προβλημα του αετου ειναι στο παγκο,κ φαινεται κ απο αυτες τις συμπεριφορες
οτι εχει χαθει ο ελεγχος.δεν ειναι δυνατον ομαδα με 7 τουλαχιστο παιχτες πρωτης γραμμης να μην
αποδιδει για αν μη μιλαω για νικες που αυτη τη στιγμη ειναι ουτοπικο.
το ασχημο ειναι οτι κ οι εμπειροι παιχτες εχουν παρει χαμπαρι οτι δε στριβει η κατασταση κ
δε δινουν την πολυτιμη στηριξη-χειρα βοηθειας σε τετοιες περιπτωσεις στον προπονητη ο οποιος
εκτος των αλλων εκτιθεται με τη συμπεριφορα του κ τις αγωνιστικες επιλογες του.
δε ξερω αν η κουμπαρια με το προεδρο ειναι αυτη που τον κραταει ακομα εκει,παντως προσωπικα
πιστευω οτι η καλυτερη λυση θα ηταν να φυγει απο μονος του για να μην ερθει κ ο προεδρος
σε δυσκολη θεση κ επισης να μην χαλασει κ το κλιμα μεταξυ της ομαδας αφου ως γνωστο η ηττα φερνει
γκρινια(με ηττα στο χολαργο ο αετος ξεχναει καθε σκεψη για ανοδο)
αλλωστε απο περσι κ παρα την ανοδο ανοιχτα μπασκετικοι-βασικοι παιχτες της ομαδας ελεγαν οτι ο
προπονητης επρεπε να αλλαξει αλλα η ανυπαρξια της β εσκα τον εσωζε

abasket1230
smiley.gif ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ Β ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΟΠΟΥ Ο ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΘΥΜΙΖΕ ΕΛΕΓΚΤΗ ΕΝΑΕΡΙΑΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΠΟΥ ΜΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕ
ΑΙΣΘΗΤΑ ΤΟΝ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ.

lamar
QUOTE(odysseas 1998 @ Oct 21 2008, 01:41 ) *
Νέα ήττα του Αετού με 9-10 πόντους από τον Αίολο.Το ματς πήγαινε πόντο-πόντο μέχρι το 36 και δεν έγερνε πουθενά η πλάστιγγα.Στα τελευταία λεπτά που κάθε φυσιολογικά ομάδα πιέζει ο κόουτς του Αετού έπαιζε ζώνη και τα 3-4 τρίποντα που έφαγε τον πέταξαν στο καναβάτσο.Το κλου του ματς ήταν ότι στην τέταρτη περίοδο φώναζε η εξέδρα να μπει το 7(δεν ξέρω πως τον λένε)που στο Α ημίχρονο ήταν μακράν ο καλύτερος παίκτης και στην τρίτη περίοδο δεν μπήκε καθόλου.Οπότε κάπου στο 37 και ενώ κρινόταν το ματς(πήγε στους 7 η διαφορά)φωνάζει ένας ακόμα μπας και μπει το 7 και ο προπονητής του Αετού του απαντά:¨το μ...ί της μάνας σου,λέγοντάς του το και δεύτερη φορά.

οταν λες φωναζε να μπει το 7 τι εννοεις? γιατι και εγω ημουν μεσα και ακουγα και το στολισμα που του εκανε ο συγκεκριμενος οταν του ειπε να βαλει το 7? κανω λαθος?
odysseas 1998
QUOTE(lamar @ Oct 21 2008, 17:02 ) *
οταν λες φωναζε να μπει το 7 τι εννοεις? γιατι και εγω ημουν μεσα και ακουγα και το στολισμα που του εκανε ο συγκεκριμενος οταν του ειπε να βαλει το 7? κανω λαθος?

Ο συγκεκριμένος έλεγε ότι ακριβώς έλεγε και το μεγαλύτερο μέρος της εξέδρας και ο προπονητής πρέπει να ασχολείται με το παιχνίδι.Και μετά από αυτό ξύπνησε και έβαλε το 7 το οποίο με τη μία έβαλε καλάθι.Όταν παίζει ζώνη μέχρι να 2 λεπτά πριν τη λήξη και σε έχουν σκοτώσει με τα τρίποντα δίνεις πολλά δικαιώματα.
odysseas 1998
QUOTE(champion @ Oct 21 2008, 15:58 ) *
χωρις να θελω να υπερβαλω πιστευω
πως το μεγαλυτερο προβλημα του αετου ειναι στο παγκο,κ φαινεται κ απο αυτες τις συμπεριφορες
οτι εχει χαθει ο ελεγχος.δεν ειναι δυνατον ομαδα με 7 τουλαχιστο παιχτες πρωτης γραμμης να μην
αποδιδει για αν μη μιλαω για νικες που αυτη τη στιγμη ειναι ουτοπικο.
το ασχημο ειναι οτι κ οι εμπειροι παιχτες εχουν παρει χαμπαρι οτι δε στριβει η κατασταση κ
δε δινουν την πολυτιμη στηριξη-χειρα βοηθειας σε τετοιες περιπτωσεις στον προπονητη ο οποιος
εκτος των αλλων εκτιθεται με τη συμπεριφορα του κ τις αγωνιστικες επιλογες του.
δε ξερω αν η κουμπαρια με το προεδρο ειναι αυτη που τον κραταει ακομα εκει,παντως προσωπικα
πιστευω οτι η καλυτερη λυση θα ηταν να φυγει απο μονος του για να μην ερθει κ ο προεδρος
σε δυσκολη θεση κ επισης να μην χαλασει κ το κλιμα μεταξυ της ομαδας αφου ως γνωστο η ηττα φερνει
γκρινια(με ηττα στο χολαργο ο αετος ξεχναει καθε σκεψη για ανοδο)
αλλωστε απο περσι κ παρα την ανοδο ανοιχτα μπασκετικοι-βασικοι παιχτες της ομαδας ελεγαν οτι ο
προπονητης επρεπε να αλλαξει αλλα η ανυπαρξια της β εσκα τον εσωζε

Συμφωνώ σε όλα όσα έγραψες φίλε.Μπάτζετ ανόδου διαχειρίζεται.Δεν ξέρω αν είναι κουμπάροι με τον πρόεδρο όπως γράφεις,αλλά η ουσία είναι ότι τα 2 από τα 3 παιχνίδια τα έχασε ο Αετός από τον πάγκο.Δεν δείχνει εικόνα "ομάδας" ο Αετός όπως θα έχετε διαπιστώσει όσοι τον έχετε δει...Αν κάποιος έβγαλε αντίθετο συμπέρασμα να μου το πει,να το συζητήσουμε.
champion
QUOTE(odysseas 1998 @ Oct 21 2008, 19:42 ) *
Συμφωνώ σε όλα όσα έγραψες φίλε.Μπάτζετ ανόδου διαχειρίζεται.Δεν ξέρω αν είναι κουμπάροι με τον πρόεδρο όπως γράφεις,αλλά η ουσία είναι ότι τα 2 από τα 3 παιχνίδια τα έχασε ο Αετός από τον πάγκο.Δεν δείχνει εικόνα "ομάδας" ο Αετός όπως θα έχετε διαπιστώσει όσοι τον έχετε δει...Αν κάποιος έβγαλε αντίθετο συμπέρασμα να μου το πει,να το συζητήσουμε.

νομιζω οτι εχασε κατι παραπανω απο 2-3 παιχνιδια,εχασε οποιαδηποτε βλεψη για ανοδο αφου αν χασει
απο χολαργο θα πρεπει σε 26 αγωνες να κανει τουλαχιστο 5 νικες παραπανω απο ιλιον κ αιολο
απο τους οποιους εχει χασει εντος κ τους παιζει εξω ,οχι οτι θα φτασει τους αλλους διεκδικητες(πεντελη
χολαργο κ ισως νικη αμαρουσιου κ ραφηνα(σε δευτερη μοιρα αυτοι παντως)
αν αλλαξει προπονητης κ παρουν το χολαργο (γιατι μονο ετσι μπορει να γινει) τοτε υπαρχουν ελπιδες
αν δε κανει γκελες με τις υπολοιπες ομαδες αφου ο δευτερος θα ανεβει με 7-8 ηττες.
champion
QUOTE(mpane @ Oct 21 2008, 07:42 ) *
συγχαρητηρια στον coach μιχαλη θανο!εβγαλε το διπλο της αγωνιστικης αποψε και προελαυνει!
Πραγματικα μεγαλη νικη, ειναι για μεγαλα πραγματα αυτη η ομαδα και ο coach 70. Την διαιτησια πως την ειδατε???

πολυ αβαντα για καποιον που ολη η αθηνα,παιχτες-προπονητες(αρκετα μεγαλος αριθμος )
τον εχει στη μπουκα.
παντως ποτε δεν ειναι αργα να αλλαξει καποιος αν κ εκανε ενα φαουλ παλι τη
δευτερα περιπαιζοντας το κουτουμαδη οτι εμεινε μονοψηφιος μετα τον αγωναω
εστω κ ως αστειο
Mitsaras7
QUOTE(champion @ Oct 21 2008, 23:00 ) *
νομιζω οτι εχασε κατι παραπανω απο 2-3 παιχνιδια,εχασε οποιαδηποτε βλεψη για ανοδο αφου αν χασει
απο χολαργο θα πρεπει σε 26 αγωνες να κανει τουλαχιστο 5 νικες παραπανω απο ιλιον κ αιολο
απο τους οποιους εχει χασει εντος κ τους παιζει εξω ,οχι οτι θα φτασει τους αλλους διεκδικητες(πεντελη
χολαργο κ ισως νικη αμαρουσιου κ ραφηνα(σε δευτερη μοιρα αυτοι παντως)
αν αλλαξει προπονητης κ παρουν το χολαργο (γιατι μονο ετσι μπορει να γινει) τοτε υπαρχουν ελπιδες
αν δε κανει γκελες με τις υπολοιπες ομαδες αφου ο δευτερος θα ανεβει με 7-8 ηττες.


Ρε μαγγες ελεος με τον Αετο...ομαδα που περσυ ανεβηκε α'...μπορει ευκολα να ανεβει καπακι γ' εθνικη?για σοβαρευτιτε!!!εδω ομαδες το παλεβουν χρονια με μπατζετ..με..με..με.....κ περιμενετε τον αετο κατευθειαν?οποιος εθεσε τετοιο στοχο εξαρχης ειναι χαζος..!κ μιλαω εκ του ασφαλους κ εξ αποστασεως..απλα βλεπω οσα λετε κ γραφετε κ ξεροντας τον αετο απτα προηγουμενα χρονια στη β'....
champion
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 21 2008, 22:49 ) *
Ρε μαγγες ελεος με τον Αετο...ομαδα που περσυ ανεβηκε α'...μπορει ευκολα να ανεβει καπακι γ' εθνικη?για σοβαρευτιτε!!!εδω ομαδες το παλεβουν χρονια με μπατζετ..με..με..με.....κ περιμενετε τον αετο κατευθειαν?οποιος εθεσε τετοιο στοχο εξαρχης ειναι χαζος..!κ μιλαω εκ του ασφαλους κ εξ αποστασεως..απλα βλεπω οσα λετε κ γραφετε κ ξεροντας τον αετο απτα προηγουμενα χρονια στη β'....

κ το ψυχικο περσι απο β ηταν,ενω φιλαθλιτικος-κηφισια ανεβηκαν με τη δευτερη.
σημασια εχει η ομαδα κ η επενδυση κ οχι τα χρονια
Olympos
QUOTE(COMBE 10 @ Oct 7 2008, 16:09 ) *
φιλε γραφε μονο ελληνικα!!!!!!!
καλως ηρθες στην παρεα μας τα φαβορι για ανοδο με τις μεταγραφες που κανανε ειναι τα λεχαινα με κακολυρη,δουκακης,μητροπουλος,στεφανιδης,κ
ουκουζελης μια παρα πολυ καλη ομαδα μετα ειναι αχιλλεας καμαρων με ντουρο,αρβανιτη και ενα δυο παρα πολυ καλους παιχτες!και μετα ερχομαστε πατρα οπου εκει εχουμε το σπορτιγκ,της ιτιες,την δυμη που εχω ακουσει οτι εχει κανει καλες κινησεις και τελευταιο αφηνω την ομαδα τον προφητη που θα παλεψει και αυτος!!!αλλα φετος το πρωταθλημα ειναι παρα πολυ δυσκολο με πολλες και καλες ομαδες!!!!!!!

ρε παιδια βλεπω οτι ολοι δεν δινετε καθολου η πολυ μικρη σημασια στον σπορτινκ.....2-3 μικροι ειναι πολυ καλοι(περυσι επαιζαν στο πολυ καλο εφηβικο του εσπερου) και εχει επισης λογοθετη(εμπειρια)...μην τους υποτιματε!!!
pitbull

Αετός-Αίολος Ταύρος 61-68 (31-30)
Διαιτητές: Ψαριανός-Καλδίρης
Αετός (Γκολφινόπουλος-Πασχάλης): Ράδης 8 (2), Τσιγωνάκης, Μπούρας, Πετρόπουλος 13 (3), Παπαστυλιανός 2, Σοφιανόπουλος, Μπίτσικας, Περγαντής 13, Μπαρδουνιώτης 10 (1), Παπακωνσταντίνου, Κουντουμάδης 7, Παπασταματίου 8
Αίολος Ταύρος (Θάνος): Παπαγεωργίου 16, Καρτσωνάκης, Πλατής 18, Σταμπούλης, Κορκοσούρας 1, Διαμαντής 15 (3), Φίλντισης 9 (2), Καρακώστας 8, Σολομωνίδης 10 (1), Κρητικός 4, Κοκλώνης 3 (1)

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης-Χολαργός 50-73 (19-35)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Κονταράτος
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης (Σεντούκας): Παπαδρόσου, Καρκαβίλας 1, Μπαλάτσος 4, Αντωνόπουλος 11 (1), Καραγεώργος 7 (1), Τριγάζης 23 (4), Παπαζαφειρόπουλος, Λούλας 2, Πουγκακιώτης, Σκυλογιάννης 2, Τσιάτσιος
Χολαργός (Παπαμάρκος): Δημητρακούλης 1, Τσιώμος 10, Σταθάτος 23 (2), Μήτρου 9, Κουντούρης 2, Σκέμπης, Ρώσσης, Μάντζιος 2, Στεφαής 2, Πουλής 7 (1), Τζανετάκος 3, Κιαπέκος 14

Απόλλωνας-Σπάτα 80-58 (35-19)
Διαιτητές: Αναγνώστου-Βικτωράτου
Απόλλωνας (Παύλος): Ρηγόπουλος 11 (2), Κουμπούρας 24 (1), Τάγκας 3 (1), Κουτσούμπας, Ζησιμόπουλος 5 (1), Παπαγιαννακόπουλος, Δήμας 3, Ντάφλος 6 (2), Γιαννόπουλος 24 (4), Κονταξής 4
Σπάτα (Σωτηριάδης): Κοσμάς 11 (3), Πολυχρόνης 3 (1), Λίτσο 9 (1), Γραμματόπουλος 5 (1), Παπαβασιλείου, Χατζηγιάννης 3, Λάβαρης 12, Μαντέλος 9, Λεγάτος 2, Αργυρόπουλος 4

Γαλάτσι Κυπριάδου-Αθηναϊκός 83-47 (38-23)
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης-Φαλούκα
Γαλάτσι Κυπριάδου (Αθανασόπουλος): Θεοδωρίδης 3 (1), Ζωϊτσάκος, Λαούδης 14 (3), Σταυράκης 1, Σιδερής 6 (1), Τσιρόπουλος 5, Φρίμας 9 (1), Καψούρης, Στρατάκης 10, Τασιόπουλος 21 (3), Φράγκος 8, Κορρές 6
Αθηναϊκός (Κονιστής): Ζιρδέλης, Ζωϊτός 4, Βελέτζας 2, Κοκορόγιαννης 2, Παζαράς 6, Σελλήνης 7, Γώγος 2, Ρούσσος, Ζαμπάρας 13 (2), Σκουλάς 5 (1), Ρήγος, Ιμαριάγκμπε 6

Κερατέα-Νίκη Αμαρουσίου 62-73 (37-39)
Διαιτητές: Κουνελές-Γρίβα
Κερατέα (Κόντος): Αμπλανίτης, Στραταριδάκης 15 (3), Νικόπουλος, Κηρομίτης 10 (2), Κατσίκης 6 (2), Καρδαράς, Ανδρέικος 8, Κοροβέσης, Κουσιώρης 11, Χρονόπουλος, Κομματάς 10
Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Κουτσώνας 2, Βλαχονάτσιος 3 (1), Βασιλάκης 3 (1), Βασιλάκος, Κοντογιάννης 7 (1), Γιατράκος Χ. 1, Σακαράκης 8, Τάσιος 19 (3), Κεράτσας, Τσουρής 2, Ραλλάτος 9, Ασημένιος 19

Άρης Πετρούπολης-Εν. Ηρακλείου Τ. 69-59 (24-33)
Διαιτητές: Ντάβαρης-Καλογερόπουλος
Άρης Πετρούπολης (Κακαλιάς): Τόλιος 7 (1), Βενιτουράκης 12 (3), Λιαπούρης, Γεωργαλάς 26 (6), Χρονόπουλος 7, Βασιλείου 7, Πατριανόπουλος, Ντανάς 5 (1), Μπέτσης 2, Πιστόλας, Νικολόπουλος 2
Εν. Ηρακλείου Τ. (Σγούρος): Πισιτέλης, Βαρθολομαίος, Τσαμπούρης, Πανουριάς 20 (3), Κουκουζέλης 12 (1), Καναβός 6 (1), Βάμβουρας 2, Χάρος 9, Χρόνης, Γιαννακόπουλος 5, Βούζας 5, Χαλκίδης

Αργοναύτης Τρ.-Μαρκόπουλο 72-55 (29-34)
Διαιτητές: Σώμος-Κουνάνης
Αργοναύτης Τρ. (Κουμαράς): Προκόπης 10, Σκορδίλης 7 (1), Λιούτας 2, Γαλανάκης 6 (2), Μπίρδας 1, Λιοσάτος 2, Μανώλας 14 (1), Χαλβατζής 10, Πετριανίδης 6 (1), Κιούσης 14 (2)
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Μουστάκης 1, Τσίρος 11, Πλιάκος 4, Στεφάτος 12, Σούρλας 9 (1), Λαμανδρέας 3, Τζανιδάκης 15 (2)

Εν. Ιλίου-Νεοπεντελικός 75-68 (38-33)
Διαιτητές: Μουζάκης-Αφεντουλίδης
Εν. Ιλίου (Καρακώστας): Μπέλλας Ι. 8 (1), Μπαλαούρας, Σκαλωμένος 16 (2), Κοσμίδης, Σπυρόπουλος, Παξιμαδάς, Μπέλλας Ο. 21 (4), Παπαλουκάς 9, Φούτσης 10 (1), Καλαμαράς 3 (1), Αναστασόπουλος 8 (2)
Νεοπεντελικός (Γρυλιωνάκης): Μπάρτζος 5 (1), Μάτζιος 4, Παναγιωτόπουλος 8 (2), Μακρής 24 (5), Μανιάτης 7 (1), Χαρτοματσίδης 1, Αττίκος 16 (2), Κορίζης 3, Κόρβιγκτον, Τζέμης

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες): Αίολος Ταύρος 6, Χολαργός 6, Εν. Ιλίου 6, Νίκη Αμαρουσίου 6, Νεοπεντελικός 5, Εν. Ηρακλείου 5, Γαλάτσι Κυπριάδου 5, Άρης Πετρούπολης 5, Σπάτα 4, Κερατέα 4, Αργοναύτης Τρ. 4, Απόλλωνας 4, Αετός 3, Μαρκόπουλο 3, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 3, Αθηναϊκός 3.

Η επόμενη αγωνιστική (4η 27/10): Χολαργός-Αετός, Σπάτα-ΕΦΟΑ Σπ. Λούης, Αθηναϊκός-Απόλλωνας, Νίκη Αμαρουσίου-Γαλάτσι Κυπριάδου, Εν. Ηρακλείου Τ.-Κερατέα, Μαρκόπουλο-Άρης Πετρούπολης, Αργοναύτης Τρ.-Εν. Ιλίου, Αίολος Ταύρος-Νεοπεντελικός.

dejanb4
QUOTE(Olympos @ Oct 22 2008, 04:05 ) *
ρε παιδια βλεπω οτι ολοι δεν δινετε καθολου η πολυ μικρη σημασια στον σπορτινκ.....2-3 μικροι ειναι πολυ καλοι(περυσι επαιζαν στο πολυ καλο εφηβικο του εσπερου) και εχει επισης λογοθετη(εμπειρια)...μην τους υποτιματε!!!


Κατα τη γνώμη μου ο Σπόρτινγκ, που τον έχς δει, είναι ομάδα που θα πήγαινε σχετικά καλά ακόμα και στη Α2. Βέβαια δεν εχω δει τις άλλες ομάδες που διεκδικούν την άνοδο απο Β στην Α2 για να έχω σαφή γνώμη για τα φαβορί.
Olympos
QUOTE(dejanb4 @ Oct 22 2008, 11:42 ) *
Κατα τη γνώμη μου ο Σπόρτινγκ, που τον έχς δει, είναι ομάδα που θα πήγαινε σχετικά καλά ακόμα και στη Α2. Βέβαια δεν εχω δει τις άλλες ομάδες που διεκδικούν την άνοδο απο Β στην Α2 για να έχω σαφή γνώμη για τα φαβορί.

ο μονος λογος που μπορει να μην ανεβει ο σπορτινκ ειναι επειδη δεν υπαρχει πολυ εμειρια...αλλα οι μικροι π εχει ειναι καλοι...το σημαντικοτερο ομωσ σε συτην την ομαδα ειναι οτι η συνεργασια της μετον εσπερο.αν η προπονηση που κανουν ειναι ιδια με αυτη του εσπερου τοτε καταλαβενετε...
Mitsaras7
QUOTE(champion @ Oct 22 2008, 01:54 ) *
κ το ψυχικο περσι απο β ηταν,ενω φιλαθλιτικος-κηφισια ανεβηκαν με τη δευτερη.
σημασια εχει η ομαδα κ η επενδυση κ οχι τα χρονια


Τωρα αν μου συγκρινεις σαν μπατζετ-παιχτες-κ προπονητη τον Αετο με Ψυχικο-Κηφισια κλπ...εισαι βαθια νυχτωμενος επιοικως!!!
champion
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 23 2008, 13:23 ) *
Τωρα αν μου συγκρινεις σαν μπατζετ-παιχτες-κ προπονητη τον Αετο με Ψυχικο-Κηφισια κλπ...εισαι βαθια νυχτωμενος επιοικως!!!

o φετινος αετος εχει μπατζετ κοντα στους 2 που λες
περιπου 80000 παιχτικο χωρις προπονητη ,ρουχα ,παπουτσια,φυσιοθεραπεια.ασφαλειες κλπ
δηλαδη κανα 80 αρι συνολο κ αν παρει κ το πετροπουλο κ διορθωσει το
λαθος με την επιλογη του προπονητη θα περασει τα 120000 κ αναλυω
κουτουμαδης,παπασταματιου,μπαρδουνιωτης,π
ιρνουν σιγουρα πανω απο 10000
περγαντης κοντα στα 10000
μπιτσικας,ραδης,μπουρας 6000 κ πανω φυσικα ο καθενας
μασ κανουν 58000 κ υπαρχουν αλλοι 5 που συνολο θα εχουν 20000
μας κανουν78000
το ψυχικο περσι συνολο πηγε 100000 παρα κατι ενω η κηφισια κοντα στα 130000
στο προπονητη συμφωνουμε
Mitsaras7
QUOTE(champion @ Oct 23 2008, 17:42 ) *
o φετινος αετος εχει μπατζετ κοντα στους 2 που λες
περιπου 80000 παιχτικο χωρις προπονητη ,ρουχα ,παπουτσια,φυσιοθεραπεια.ασφαλειες κλπ
δηλαδη κανα 80 αρι συνολο κ αν παρει κ το πετροπουλο κ διορθωσει το
λαθος με την επιλογη του προπονητη θα περασει τα 120000 κ αναλυω
κουτουμαδης,παπασταματιου,μπαρδουνιωτης,π

�ιρνουν σιγουρα πανω απο 10000
περγαντης κοντα στα 10000
μπιτσικας,ραδης,μπουρας 6000 κ πανω φυσικα ο καθενας
μασ κανουν 58000 κ υπαρχουν αλλοι 5 που συνολο θα εχουν 20000
μας κανουν78000
το ψυχικο περσι συνολο πηγε 100000 παρα κατι ενω η κηφισια κοντα στα 130000
στο προπονητη συμφωνουμε


Εσυ τι εισαι?εφορια??χαχαχα....ελεος τι μου αναλυεις τι περνει ο καθενας ελεος ρε boy...δε ξερω τι ποσα παιζουν αλλα εχω παιξει με ολους οσους λεμε αντιπαλος κ ειμαι σιγουρος πως ο Αετος δεν ειναι ομαδα γ' εθνικης..ημαρτον!@
The Grey
Για θέματα ανόδου λίγο νωρίς δεν ξεκινήσαμε;
Καθίστε να δούμε ποιος μέχρι τέλος θα έχει τα λεφτά να πληρώνει.

Πάντως πιστεύω πως αυτός που θα κόψει το νήμα πρώτος θα είναι ο Χολαργός και μετά βλέπουμε για το δεύτερο.

panospatra
μαθαμε αν έγινε η κλήρωση ?
profitisilias9
QUOTE(panospatra @ Oct 23 2008, 22:12 ) *
μαθαμε αν έγινε η κλήρωση ?


1ος όμιλος: Αχαιός Σαρ., Ιτιές, Πήγασος, Πυρσός, Αγ. Δημ., Πετεινοί, Σκαγιοπούλειο, Αχιλλέας Καμαρών.
2ος όμιλος: Γαλήνη, Ακταίο, Σελιανίτικα, Πρ.Ηλίας, Πανελλήνιος, Σείριος, Καλάβρυτα, Σπόρτιγκ.
3ος όμιλος: Λεχαινά, ΑΕ Κάτω Παναγιάς, Παραλία, Γαστούνη, Μυρσιναϊκός, Κρόνος Στρεφίου, Δύμη, Παναχαϊκός.

Olympos
QUOTE(profitisilias9 @ Oct 23 2008, 23:07 ) *
1ος όμιλος: Αχαιός Σαρ., Ιτιές, Πήγασος, Πυρσός, Αγ. Δημ., Πετεινοί, Σκαγιοπούλειο, Αχιλλέας Καμαρών.
2ος όμιλος: Γαλήνη, Ακταίο, Σελιανίτικα, Πρ.Ηλίας, Πανελλήνιος, Σείριος, Καλάβρυτα, Σπόρτιγκ.
3ος όμιλος: Λεχαινά, ΑΕ Κάτω Παναγιάς, Παραλία, Γαστούνη, Μυρσιναϊκός, Κρόνος Στρεφίου, Δύμη, Παναχαϊκός.

ο δευτεροσ ομιλος μ φαινεται οτι ειναι ο πιο ενδιαφερον...η μαχη μεταξυ εσπερου και σπορτιγκ ειναι ενδιαφερουσα.....εσυ τι λες προφητη???
westside
Θα συνεχίσω την παράδοση των τελευταίων εβδομάδων και θα ξεκινήσω με τα προγνωστικά μου για την προσεχή δευτέρα και την 4η αγωνιστίκη του πρωταθλήματος. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1

ΣΠΑΤΑ - ΕΦΟΑ 1

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 1

ΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ?
westside
QUOTE(westside @ Oct 24 2008, 00:00 ) *
Θα συνεχίσω την παράδοση των τελευταίων εβδομάδων και θα ξεκινήσω με τα προγνωστικά μου για την προσεχή δευτέρα και την 4η αγωνιστίκη του πρωταθλήματος. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1

ΣΠΑΤΑ - ΕΦΟΑ 1

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 1

ΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ?

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2
panospatra
προφήτη μάθαμε πότε ξεκινάει το πρωτάθλημα?
profitisilias9
QUOTE(panospatra @ Oct 24 2008, 01:54 ) *
προφήτη μάθαμε πότε ξεκινάει το πρωτάθλημα?


15 Νοεμβρίου, με κάθε επιφύλαξη!
profitisilias9
QUOTE(Olympos @ Oct 24 2008, 00:18 ) *
ο δευτεροσ ομιλος μ φαινεται οτι ειναι ο πιο ενδιαφερον...η μαχη μεταξυ εσπερου και σπορτιγκ ειναι ενδιαφερουσα.....εσυ τι λες προφητη???


Δεν το κατάλαβα αυτό. Για σπάστα και ξαναρίξ'τα!
coa
QUOTE(Olympos @ Oct 24 2008, 00:18 ) *
ο δευτεροσ ομιλος μ φαινεται οτι ειναι ο πιο ενδιαφερον...η μαχη μεταξυ εσπερου και σπορτιγκ ειναι ενδιαφερουσα.....εσυ τι λες προφητη???


γεια σου ρε ολυμπιε με τις γνωσεις σου... μαθε πρωτα την Α κατηγορια και μετα πηγαινε και στην Β icon_drunk.gif
Olympos
QUOTE(profitisilias9 @ Oct 24 2008, 02:45 ) *
Δεν το κατάλαβα αυτό. Για σπάστα και ξαναρίξ'τα!

λαθος εγω σορρυ ρε προφητη...τωρα το ειδα το λαθος μου...μεταξυ προφητη και σπορτιγκ εννοουσα..!!!!
Olympos
QUOTE(coa @ Oct 24 2008, 03:23 ) *
γεια σου ρε ολυμπιε με τις γνωσεις σου... μαθε πρωτα την Α κατηγορια και μετα πηγαινε και στην Β icon_drunk.gif

ρε ''coa" βρηκες αφορμη απο ενα τυχαιο λαθος για να μου την πεις βλεπω.....αν ηξερες ποιος ειμαι και τις γνωσεις που εχω πανω στο μπασκετ πιστεψε με δεν ξαναεγραφες εδω και προπαντων δεν θα τολμουσες να μ την βγεις...αλλα φυσικα οπου υπαρχει μυστικοτητα υπαρχουν πολλοι μαγκες....εγω φταιω ομως που ασχολουμαι με εσενα.....
Principle
QUOTE(champion @ Oct 23 2008, 14:42 ) *
o φετινος αετος εχει μπατζετ κοντα στους 2 που λες
περιπου 80000 παιχτικο χωρις προπονητη ,ρουχα ,παπουτσια,φυσιοθεραπεια.ασφαλειες κλπ
δηλαδη κανα 80 αρι συνολο κ αν παρει κ το πετροπουλο κ διορθωσει το
λαθος με την επιλογη του προπονητη θα περασει τα 120000 κ αναλυω
κουτουμαδης,παπασταματιου,μπαρδουνιωτης,π

�ιρνουν σιγουρα πανω απο 10000
περγαντης κοντα στα 10000
μπιτσικας,ραδης,μπουρας 6000 κ πανω φυσικα ο καθενας
μασ κανουν 58000 κ υπαρχουν αλλοι 5 που συνολο θα εχουν 20000
μας κανουν78000
το ψυχικο περσι συνολο πηγε 100000 παρα κατι ενω η κηφισια κοντα στα 130000
στο προπονητη συμφωνουμε

το ψυχικο περσι πηγε 51000 ακριβως μονο οι παικτες. εκτος αν εισαι στη διοικηση και δε σε ξερω!!!!!!!! smiley.gif
mouskel man
QUOTE(champion @ Oct 23 2008, 17:42 ) *
o φετινος αετος εχει μπατζετ κοντα στους 2 που λες
περιπου 80000 παιχτικο χωρις προπονητη ,ρουχα ,παπουτσια,φυσιοθεραπεια.ασφαλειες κλπ
δηλαδη κανα 80 αρι συνολο κ αν παρει κ το πετροπουλο κ διορθωσει το
λαθος με την επιλογη του προπονητη θα περασει τα 120000 κ αναλυω
κουτουμαδης,παπασταματιου,μπαρδουνιωτης,π

�ιρνουν σιγουρα πανω απο 10000
περγαντης κοντα στα 10000
μπιτσικας,ραδης,μπουρας 6000 κ πανω φυσικα ο καθενας
μασ κανουν 58000 κ υπαρχουν αλλοι 5 που συνολο θα εχουν 20000
μας κανουν78000
το ψυχικο περσι συνολο πηγε 100000 παρα κατι ενω η κηφισια κοντα στα 130000
στο προπονητη συμφωνουμε


Τα λεφτα δεν φερνουν αναδους αν τον ξερεις?παραδειγμα περσι η ΠΕΡΑ που χωρις μπατζετ ανεβηκε α' ενω εσεις περσι με μπατζετ βαζετε πολλες τρικλοποδιες στην ΠΕΡΑ 69.gif
champion
QUOTE(Principle @ Oct 24 2008, 08:43 ) *
το ψυχικο περσι πηγε 51000 ακριβως μονο οι παικτες. εκτος αν εισαι στη διοικηση και δε σε ξερω!!!!!!!! smiley.gif

ρουχα,παπουτσια,ταιηπ,αγορα δελτιων(γεωργοπουλος),ασφαλειες,προπονητης
,γραμματειες
μας κανουν κοντα στα 100000 μαζι με τους παιχτες
champion
QUOTE(mouskel man @ Oct 24 2008, 10:40 ) *
Τα λεφτα δεν φερνουν αναδους αν τον ξερεις?παραδειγμα περσι η ΠΕΡΑ που χωρις μπατζετ ανεβηκε α' ενω εσεις περσι με μπατζετ βαζετε πολλες τρικλοποδιες στην ΠΕΡΑ 69.gif

εμεις ποιοι?εγω μιλαω κ δεν ειμαι αετος.
η περα ανεβηκε γιατι ετυχε μια παρεα παιχτων που ηταν για παραπανω απο β
γι αυτο κ εκανε συνχωνευση γιατι στην α χωρις λεφτα δε μενεις.
μονο η εφοα κ η ενωση ιλιου τη πρωτη χρονια που ανεβηκαν,σταθηκαν
με μπατζετ κατω των 15000ε στην α εσκα τα τελευταια 5 χρονια,οσοι
αλλοι το επιχειρησαν επεσαν αυτανδροι
champion


ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1(ισως κ με πολλα)

ΣΠΑΤΑ - ΕΦΟΑ 1

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ - ο αθηναικος εκτος προβλεψεων,σεβασμος στη προσπαθεια
των παιδιων

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1 με φορα

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1 ευκολα

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 2

ΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 1 θα γινει σκληρο παιχνιδι

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1 τελευταια ευκαιρια της ραφηνας να μεινει κοντα

peace.gif peace.gif peace.gif
pitbull

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1

ΣΠΑΤΑ - ΕΦΟΑ 1

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 2

ΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1

akrida15
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕΤΟΣ 1

ΣΠΑΤΑ - ΕΦΟΑ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 2

ΤΑΥΡΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2
kaukasios
QUOTE(Olympos @ Oct 24 2008, 03:46 ) *
ρε ''coa" βρηκες αφορμη απο ενα τυχαιο λαθος για να μου την πεις βλεπω.....αν ηξερες ποιος ειμαι και τις γνωσεις που εχω πανω στο μπασκετ πιστεψε με δεν ξαναεγραφες εδω και προπαντων δεν θα τολμουσες να μ την βγεις...αλλα φυσικα οπου υπαρχει μυστικοτητα υπαρχουν πολλοι μαγκες....εγω φταιω ομως που ασχολουμαι με εσενα.....

kaι γιατι δεν του λες ποιος εισαι να μην ξαναμιλησει! smiley.gif smiley.gif
kaukasios
QUOTE(Olympos @ Oct 24 2008, 03:40 ) *
λαθος εγω σορρυ ρε προφητη...τωρα το ειδα το λαθος μου...μεταξυ προφητη και σπορτιγκ εννοουσα..!!!!

μπα ο προφητης χωρις τον δουκακη δεν βλεπω να κανει τιποτα!εναν παικτη ειχαν και τον εδιωξαν!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.