Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
leonkalf
Καλησπέρα παιδιά.

Σήμερα είδα τα ποστ με την "διαμάχη" alexas10 vs aionio talento και κατόπιν εισήγησής μου και συζήτησης με τον nikefalin αποφασίσαμε ότι ο χρήστης aionio talento θα τιμωρηθεί (είναι το 3ο φάουλ που θα πάρει... στα 5 καίγεται).

Θα παρακαλέσω και τους 2 χρήστες να μην δώσουν συνέχεια, όπως και κανείς άλλος να μην αρχίσει τέτοιου στυλ προσωπικές αντιπαραθέσεις με άλλο χρήστη.

aionio talento, αν θες να μην παίρνεις τιμωρίες να μην καταφέρεσε με αυτό τον τρόπο σε προσωπικές επιθέσεις σε άλλους χρήστες, μένωντας κιόλας ανώνυμος πίσω από το username σου. Ο τρόπος και το στυλ που γράφεις είναι ειρωνικός και δεν αρμόζει σε συνομιλητή σου (που μάλιστα ξέρεις και ποιος είναι). Μπορείς να κάνεις την όποια μπασκετική κριτική σου σε κόσμια πλαίσια, ώστε να μην προσβάλλεις τους άλλους.

alexas10, θα σου πρότεινα να μην κάνεις πράξη την απόφαση που πήρες για αποχώρηση από το forum, αφού μέλη όπως εσύ χρειάζονται να είναι ενεργά. Δεν πρέπει κάποιοι με τις πράξεις τους να εξωθούν σε απομάκρυνση μέλη χρήσιμα για τη λειτουργία του forum. Θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις την απόφασή σου. Το καταλαβαίνω ότι θίχτηκες και δεν ήταν άμεση η παρέμβασή μας (αλλά όπως είπε και ο Νίκος δεν είμαστε συνεχως online και όταν είμαστε δεν τα βλέπουμε και όλα, όπως συνέβη με εμένα χθες που δεν διάβασα το τοπικ).
Και επίσης όταν κάτι τέτοιο συμβαίνει καλό είναι να μας ενημερώνετε, πατώντας το κουμπί Report post ώστε να μας έρχεται ειδοποίηση μέσω πμ και να παρεμβαίνουμε.


Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στα ποσταρίσματα μιας τόσο ενδιαφέρουσας κατηγορίας.
Mitsaras7
Για να αλλαξουμε λιγο θεμα...Ο κοουτς του Ιλιου ο κ.Καρακωστας ειναι πολυ καλος πραγματικα...Στη κατηγορια κατα τη γνωμη μου ειναι ο κορυφαιος..Τον παρακολουθω απτα Σπατα καθως εχω βρεθει αντιπαλος αλλα κ το καλοκαιρι για λιγο παιχτης του...Βελτιωνεται συνεχεια κ αξιοποιει αποτελεσματικα τα εκαστοτε ροστερ κ ''μπαινει'' πολυ στη ψυχολογια των παιχτων...Εχει πολυ ποιοτητα κ απιστευτες γνωσεις...Παρακαλω οποιος εχει κατι αλλο να πει ειτε καλο ειτε κακο να το ποσταρει...
Υ.Γ.ετσι για να μη λενε μερικοι οτι μονο τους κραζω η' οτι εχω κατι με την Ενωση εν γενει....
assistant
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 3 2008, 16:56 ) *
Για να αλλαξουμε λιγο θεμα...Ο κοουτς του Ιλιου ο κ.Καρακωστας ειναι πολυ καλος πραγματικα...Στη κατηγορια κατα τη γνωμη μου ειναι ο κορυφαιος..Τον παρακολουθω απτα Σπατα καθως εχω βρεθει αντιπαλος αλλα κ το καλοκαιρι για λιγο παιχτης του...Βελτιωνεται συνεχεια κ αξιοποιει αποτελεσματικα τα εκαστοτε ροστερ κ ''μπαινει'' πολυ στη ψυχολογια των παιχτων...Εχει πολυ ποιοτητα κ απιστευτες γνωσεις...Παρακαλω οποιος εχει κατι αλλο να πει ειτε καλο ειτε κακο να το ποσταρει...
Υ.Γ.ετσι για να μη λενε μερικοι οτι μονο τους κραζω η' οτι εχω κατι με την Ενωση εν γενει....

Πολυ καλος και σαν ανθρωπος ο coach και συμφωνω και σε ολα τα παραπανω μαζι σου φιλε.
assistant
QUOTE(alexas10 @ Dec 3 2008, 04:54 ) *
Kαι κατι αλλο τελευταιο.... Επειδη βλεπω πως ο αγαπητος μου nikefallin μας τσουβαλιαζει ολους στο ιδιο σακκουλι με μεγαλη ευκολια λεγοντας μας να το κοψουμε κ να το συνεχισουμε σε πμ μονο παιρνοντας ουδετερη σταση αγνοοντας τα χιλια μυρια ακουσα για το σχολιο μου οτι δεν βλεπω το Περα Κλουμπ να νικαει μεχρι τις 22 δεκεμβριου που εκανα στον φιλο μου Χαρη Βουρδουμπα(παικταρα στο προμηθεα)αυτη επι λεξει ηταν η ατακα μου.Λυπαμαι γιατι ολο αυτο το καιρο που εγραφα στο φορουμ γουσταρα τη παρεα ,ενημερωνομουν,λογομαχουσα λεκτικα μεσα σε fair play αλλα ξενερωσα.Δεν με ενοχλησε καθολου τα απωθημενα κ οι κομπλεξισμοι ατομων που μου ειναι αδιαφορα, αλλα η ελαφρα τη καρδια σταση καποιων που ενδιαφερονται για τους τυπους κ οχι για την ουσια. Κ εγω με οσα ακουσα ΘΙΧΤΗΚΑ ανευ λογου κ αιτιας. Να ζητησω Συγνωμη για τη Προβλεψη μου για την ομαδα του Περα...? Οχι. Οταν θα δω καποιο απο τα παιδια της ομαδας τους ομως κ επειδη με πολλα απο αυτα εχουμε ιδρωσει πολλες φορες ως αντιπαλοι μαζι θα παω και θα τους πω... Πω πω ρε φιλε μπραβο,μαγκια σας με εκθεσατε..Απλα..Κανενα συμφερον δεν εχω ειτε το Περα νικαει ειτε χανει..Σορυ αν κουρασα,δεν θα ξαναγινει γιατι απλα δεν θα ξαναμπω στο φορουμ(καμια κλεφτη ματια για κανα αποτελεσμσ κυριακη γ εθνικη,μεχρι εκει)κ φυσικα δεν θα ξαναγραψω οτιδηποτε. Ενοχλει καποιους ....

Υ.Γ προς ολα τα τσιρακια μου....(assistant,pointguard,lamar.mimo.niki6,steryio,ΚοΚο θα ξεχναω σιγουρα καμια 10αρια) υπαρχει κ αλλο φορουμ που μπορειτε να με αποθεωσετε , μη παει τζαμπα τοσο κερασμα....η μπορει να φτιαξουμε κ καμια γραμμη 090 με προβλεψεις χειρομαντειας κ τιποτα τετοιο.... Καληνυχτα

Περυσι ειχα κανει κουβεντα μεσω pm μ εναν εκ των mods(δε θυμαμαι δυστυχως ποιον) για ενα αναλογο θεμα που ειχε αναγκασει ενα αλλο εκλεκτο μελος του forum να αποχωρησει και να μην ξαναγραψει.Κατανοω απολυτα οτι οι mods δεν ειναι δυνατον να ειναι συνεχως με το ενα ματι στο forum απλα θα πρεπει να βρεθει ενας τροπος να περιοριστουν καποιοι τυποι που μετεχουν εδω με γνωμονα την προβολη της παρτης τους κι οχι το σκοπο για τον οποιον εχει δημιουργηθει αυτος εδω ο τοπος.


ΥΓ Δε με νοιαζει που στα γεραματα εγινα τσιρακι σου,αφου ετσι κι αλλιως μου εχεις ταξει οτι σ οποια ομαδα πας θα με παρεις μαζι σου.Ξερω οτι το κασε μου ειναι μεγαλο(δυο γυρο κομπλε μετα απο καθε παιχνιδι) αλλα κι εσενα σου ειναι απαραιτητες οι φωνες μου απ την εξεδρα.Τις ξερεις καλα βεβαια απο περυσι σαν αντιπαλος.Την Πεμπτη το βραδυ θα σ αναγκασω να ξαναγραψεις στο forum.
v-span
Τιμή και δόξα στον εραστή του αθλήματος Αλέξη Καρατζά που έχει αφήσει το στίγμα του ως παίκτης (εμφατικά) αλλά σίγουρα έχει ακόμα να κάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ με το πινακάκι στο χέρι...

Αλέξη η παραίτηση ποτέ δεν είναι λύση... Όλοι κρινόμαστε από τα λεγόμενά μας και τα πεπραγμένα μας.

Υ.Γ. Είμαι τσιράκι σου και μ'αρέσει...
odysseas 1998
Κύριε Καρατζά εμένα δεν με ξέρετε ούτε και έχουμε μιλήσει ποτέ,αλλά πάντα τα ποστ σας είναι αξιόλογα και χαίρομαι να τα διαβάζω.Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τις καρδιές μας και υπάρχουν πολλοί εδώ που σας σέβονται και σας εκτιμούν,ανακαλέστε την αποχώρηση!Και ειδικά φέτος βλέπω ότι το φόρουμ έχει την καλύτερη ποιότητα από ποτέ,οπότε ας το χαρούμε...Εμείς που διαβάζουμε τα ποστ έχουμε κρίση και βγάζουμε συμπεράσματα για το τι είναι ο καθένας.

Φιλικά
DORIAN
Αλλαγή προπονητή στον Νεοπεντελικό
Σκαραφίγκας αντί Γρυλλιωνάκη.
basketball lover
QUOTE(DORIAN @ Dec 4 2008, 01:14 ) *
Αλλαγή προπονητή στον Νεοπεντελικό
Σκαραφίγκας αντί Γρυλλιωνάκη.

εφυγε απο Ελευσίνα ο Σκαραφιγκας?
gorilakos
oxι δεν εφυγε. μαλλον και τις 2 ομαδες θα εχει.
champion
QUOTE(DORIAN @ Dec 3 2008, 23:14 ) *
Αλλαγή προπονητή στον Νεοπεντελικό
Σκαραφίγκας αντί Γρυλλιωνάκη.

παντως θα χρειαστει να κοουτσαρει με καρτα αλλου κ μαλιστα καθιστος αφου βαση
του κανονισμου για τους προπονητες απογορευεται να ειναι καποιος σε 2 σωματεια.
αν κανω λαθος συγνωμη.

QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 3 2008, 14:56 ) *
Για να αλλαξουμε λιγο θεμα...Ο κοουτς του Ιλιου ο κ.Καρακωστας ειναι πολυ καλος πραγματικα...Στη κατηγορια κατα τη γνωμη μου ειναι ο κορυφαιος..Τον παρακολουθω απτα Σπατα καθως εχω βρεθει αντιπαλος αλλα κ το καλοκαιρι για λιγο παιχτης του...Βελτιωνεται συνεχεια κ αξιοποιει αποτελεσματικα τα εκαστοτε ροστερ κ ''μπαινει'' πολυ στη ψυχολογια των παιχτων...Εχει πολυ ποιοτητα κ απιστευτες γνωσεις...Παρακαλω οποιος εχει κατι αλλο να πει ειτε καλο ειτε κακο να το ποσταρει...
Υ.Γ.ετσι για να μη λενε μερικοι οτι μονο τους κραζω η' οτι εχω κατι με την Ενωση εν γενει....

ο προπονητης ειναι οκ αλλα απ οτι βλεπω οσο κ να προσπαθησεις να γυρισεις εκει το καλοκαιρι
που τελειωνει η υποσχετικη σου απο την ενωση στους αχαρνεις μπας κ κανεις κανα ταξιδακι το
βλεπω αδυνατο με αυτα που τους εχεις σουρει ασε που οι προπονητες αλλαζουν η οταν πανε χαλια
η οταν τελειωνουν τη χρονια πολυ καλα για να εδραιωθουν κ να μη φθαρουν οποτε βρες καναν αλλο
τροπο να καλοπιασεις καποιον εκει.
Mitsaras7
ο προπονητης ειναι οκ αλλα απ οτι βλεπω οσο κ να προσπαθησεις να γυρισεις εκει το καλοκαιρι
που τελειωνει η υποσχετικη σου απο την ενωση στους αχαρνεις μπας κ κανεις κανα ταξιδακι το
βλεπω αδυνατο με αυτα που τους εχεις σουρει ασε που οι προπονητες αλλαζουν η οταν πανε χαλια
η οταν τελειωνουν τη χρονια πολυ καλα για να εδραιωθουν κ να μη φθαρουν οποτε βρες καναν αλλο
τροπο να καλοπιασεις καποιον εκει.
[/quote]
Τι κουφο ηταν αυτο που πεταξες τωρα???Ποιος σου πε οτι θελω να ξαναπαιξω στην Ενωση???Το οτι λεω καλα λογια για τον προπονητη τους δε σημαινει οτι μπορω να πω τα ιδια καλα λογια για ολους..Σε παρακαλω μη με βαζεις στο τριπακι να πω πραγματα κ καταστασεις τωρα αλλα αυτο που λες ειναι παντελως ασχετο...Εγω μιλησα για τον κοουτς αν ειδες καλα οχι για την ομαδα σαν συνολο...Αυτο μπορω να στο αποδειξω με το οτι εχω φυγει απττην ομαδα εδω κ 2 χρονια οταν κ ανηκα στην Ολυμπιαδα Πετρουπολης παντα με υποσχετικη...Αν ηθελα να υπαρχω σαυτη την ομαδα θα μπορουσα αδερφε αλλα....Οπως βλεπεις κ σωστα εχεις ενημερωθει εχω βρει την ''ΥΓΕΙΑ'' μου αλλου...
nikefalin
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 4 2008, 02:30 ) *
ο προπονητης ειναι οκ αλλα απ οτι βλεπω οσο κ να προσπαθησεις να γυρισεις εκει το καλοκαιρι
που τελειωνει η υποσχετικη σου απο την ενωση στους αχαρνεις μπας κ κανεις κανα ταξιδακι το
βλεπω αδυνατο με αυτα που τους εχεις σουρει ασε που οι προπονητες αλλαζουν η οταν πανε χαλια
η οταν τελειωνουν τη χρονια πολυ καλα για να εδραιωθουν κ να μη φθαρουν οποτε βρες καναν αλλο
τροπο να καλοπιασεις καποιον εκει.

Τι κουφο ηταν αυτο που πεταξες τωρα???Ποιος σου πε οτι θελω να ξαναπαιξω στην Ενωση???Το οτι λεω καλα λογια για τον προπονητη τους δε σημαινει οτι μπορω να πω τα ιδια καλα λογια για ολους..Σε παρακαλω μη με βαζεις στο τριπακι να πω πραγματα κ καταστασεις τωρα αλλα αυτο που λες ειναι παντελως ασχετο...Εγω μιλησα για τον κοουτς αν ειδες καλα οχι για την ομαδα σαν συνολο...Αυτο μπορω να στο αποδειξω με το οτι εχω φυγει απττην ομαδα εδω κ 2 χρονια οταν κ ανηκα στην Ολυμπιαδα Πετρουπολης παντα με υποσχετικη...Αν ηθελα να υπαρχω σαυτη την ομαδα θα μπορουσα αδερφε αλλα....Οπως βλεπεις κ σωστα εχεις ενημερωθει εχω βρει την ''ΥΓΕΙΑ'' μου αλλου...


δεν αφορούν το τόπικ αυτά παλικάρια, συνεχίστε το μεταξύ σας
Mitsaras7
QUOTE(nikefalin @ Dec 4 2008, 02:43 ) *
δεν αφορούν το τόπικ αυτά παλικάρια, συνεχίστε το μεταξύ σας

Εχεις δικιο φιλε κ συγνωμη που απαντησα αλλα με προκαλεσε μαυτα τα ασχετα που λεει τελοσπαντων
basketka*los
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 3 2008, 16:56 ) *
Για να αλλαξουμε λιγο θεμα...Ο κοουτς του Ιλιου ο κ.Καρακωστας ειναι πολυ καλος πραγματικα...Στη κατηγορια κατα τη γνωμη μου ειναι ο κορυφαιος..Τον παρακολουθω απτα Σπατα καθως εχω βρεθει αντιπαλος αλλα κ το καλοκαιρι για λιγο παιχτης του...Βελτιωνεται συνεχεια κ αξιοποιει αποτελεσματικα τα εκαστοτε ροστερ κ ''μπαινει'' πολυ στη ψυχολογια των παιχτων...Εχει πολυ ποιοτητα κ απιστευτες γνωσεις...Παρακαλω οποιος εχει κατι αλλο να πει ειτε καλο ειτε κακο να το ποσταρει...
Υ.Γ.ετσι για να μη λενε μερικοι οτι μονο τους κραζω η' οτι εχω κατι με την Ενωση εν γενει....

Δε θα διαφωνησω,ειναι πραγματι ενας πολυ καλος προπονητης,αλλα νομιζω οτι το εργο του δεν ειναι και τοσο δυσκολο...Εχει μια πολυ γεματη ομαδα και μαλιστα με ενα κορμο που παιζει χρονια,οποτε εχει τις ιδανικες συνθηκες για ενα προπονητη!Τωρα στο ντερμπι τη Δευτερα να δουμε τι μπορει να κανει και αυτος απεναντι μαλιστα σε εναν αλλο αξιολογο προπονητη,αφου σιγουρα πρεπει να βαλει το χερακι του για να κερδισει αυτο το ματς...
Mitsaras7
QUOTE(basketka*los @ Dec 4 2008, 02:59 ) *
Δε θα διαφωνησω,ειναι πραγματι ενας πολυ καλος προπονητης,αλλα νομιζω οτι το εργο του δεν ειναι και τοσο δυσκολο...Εχει μια πολυ γεματη ομαδα και μαλιστα με ενα κορμο που παιζει χρονια,οποτε εχει τις ιδανικες συνθηκες για ενα προπονητη!Τωρα στο ντερμπι τη Δευτερα να δουμε τι μπορει να κανει και αυτος απεναντι μαλιστα σε εναν αλλο αξιολογο προπονητη,αφου σιγουρα πρεπει να βαλει το χερακι του για να κερδισει αυτο το ματς...

Πραγματι κ εγω αυτο το ματς περιμενω να δω πως θα τα παει...Καλα αυτο που λες βεβαια ειναι γνωστο παντου...Κ ο Ομπραντοβιτς εχει παιχταραδες αλλα αυτο δε σημαινει πως τον πανε μονο οι παιχτες...Αν παρακολουθεις την ομαδα παντως θα χεις διαπιστωση την αδυναμια που εχει στον 1ο...αυτο το χει καλυψει ο Καρακωστας κ μπραβο του..Οπως εχει καλυψει σε ορισμενα ματς τον περιορισμενο αριθμο των ψηλων που εχει...
larry33
QUOTE(mimos8 @ Dec 3 2008, 16:44 ) *
δηλωνω ευθαρσως οτι ειμαι τσιρακι του δρακακη και του καρατζα!



QUOTE(mimos8 @ Dec 3 2008, 16:44 ) *
δηλωνω ευθαρσως οτι ειμαι τσιρακι του δρακακη και του καρατζα!

ditto!
kaukasios
QUOTE(billpatra @ Dec 3 2008, 12:36 ) *
Καλημέρα σε όλους...Φίλε magicarian παίζω στην Γαλήνη οπότε νομίζω ότι θα είναι υποκειμενικό να κρίνω την ομάδα μου,πάντως όπως όλες οι ομάδες πιστεύω ότι παιχνίδι με παιχνίδι βελτιωνόμαστε..Έχουμε παίξει με τα Καλάβρυτα και τον Σείριο..Τα Καλάβρυτα έχουν τρομερό πρόβλημα στο κατέβασμα της μπάλας και στο σκοράρισμα..Νομίζω ότι θα είναι η τελευταία ομάδα του ομίλου...Ο Σείριος έχει ένα, δύο παίχτες με σχετικά καλό σουτ και πολύ δυνατός κάτω από την ρακέτα.Παίζουν πολύ σκληρά και δυνατά...Το Ακταίο σε ένα παιχνίδι που το είχα δει με τα Καλάβρυτα, δεν μπορώ να βγάλω ακριβή συμπεράσματα λόγω της δυναμικότητας του αντιπάλου αλλά φαίνεται καλή ομάδα με τουλάχιστον τρεις καλές μονάδες στις θέσεις 1,2,4...
Θα ήθελα και εγώ μια χάρη απ' τα μέλη...Αν ξέρει κάποιος το αποτέλεσμα Πανελλήνιος-Σελιανίτικα(Το σκορ) γιατί έχουμε φτιάξει την σελίδα της ομάδας και περνάμε βαθμολογίες και αποτελέσματα και είναι το μόνο που μας λείπει απ' τις τρεις πρώτες αγωνιστικές...Αν θέλει κανείς ακόμα ας μου πει δυο λόγια και για τον Πανελλήνιο που παίζουμε το Σαββατοκύριακο...

λοιπον αμυνα ζωναρα κλειστη,ταμπουρη που λεμε!!!στην επιθεση δεν παιζει τιποτα συγκεκριμενο.οποιος παρει μπαλα κανει οτι θελει.ουτε ενα σκριν δεν κανουν.ουτε κοψιμο μονο κατα λαθος.εχει τρεις ψηλους δυνατους.
champion
QUOTE(Mitsaras7 @ Dec 4 2008, 02:13 ) *
Πραγματι κ εγω αυτο το ματς περιμενω να δω πως θα τα παει...Καλα αυτο που λες βεβαια ειναι γνωστο παντου...Κ ο Ομπραντοβιτς εχει παιχταραδες αλλα αυτο δε σημαινει πως τον πανε μονο οι παιχτες...Αν παρακολουθεις την ομαδα παντως θα χεις διαπιστωση την αδυναμια που εχει στον 1ο...αυτο το χει καλυψει ο Καρακωστας κ μπραβο του..Οπως εχει καλυψει σε ορισμενα ματς τον περιορισμενο αριθμο των ψηλων που εχει...

το κενο στο ασσο καλυπτεται απο το σκαλωμενο που ανετα παιζει ασσος
(ειδικα στην αμυνα το ασσου ειναι σουπερ)ενω περα αποτο οτι κατεβαζει
ανετα τη μπαλα εχει τη βοηθεια των πολυ μπασκετικων ψηλων που διαθετει
κ εκει ισως ειναι κ το κλειδι για να κερδισεις τη φετινη ενωση.αντι να πιεζεις
κ να απλωνεσε στο γηπεδο κ αρα να δημιουργεις χωρους για τα πολυ καλα
2-3-4αροπενταρια που εχει
μπορεις καλιστα να παιξεις οβερ-πλαι τους
ψηλους για να μη συνησφερουν στη κυκλοφορια της μπαλας κ το μονο που να εχεις
να αντιμετωπισεις ειναι τα 1-1 που θα βγουν(μονο ο σκαλωμενος περναει το παιχτη του)
η τη πλατη των ψηλων οταν ποσταρουν που δεν ειναι κ οι ψηλοτεροι στη κατηγορια.
για να μη κανω τον εξυπνο φυσικα αυτα μου τα ειπε φιλος προπονητης βοηθος σε
α2 ο οποιος παρακολουθει τα τοπικα για παιχτες κ εχει σφαιρικη εικονα για πολλες
ομαδες,κ μου εκανε εντυπωση πως τουλαχιστο γρυλιωνακης-παπαμαρκος-θανος
που εχουν εμπειριες κ εικονες απο μεγαλυτερες κατηγοριες δε δοκιμασαν το παραπανω
εστω κ ως ιδεα κ αντιθετα πιεζαν τα κοντα γκαρντ που πηγαιναν σε χωρους ασχετους
ενω οι ημιψηλοι 3-4-5 εκαναν παρτυ.ειδα κ τα 3 αυτα παιχνιδια κ για να μη κανω
τον εξυπνο ουτε εμενα μου περασε τοτε απο το μυαλο αλλα εγω δε πληρονομαι
για προπονητης ουτε θα ζησω απο αυτο
Mitsaras7
QUOTE(champion @ Dec 4 2008, 16:28 ) *
το κενο στο ασσο καλυπτεται απο το σκαλωμενο που ανετα παιζει ασσος
(ειδικα στην αμυνα το ασσου ειναι σουπερ)ενω περα αποτο οτι κατεβαζει
ανετα τη μπαλα εχει τη βοηθεια των πολυ μπασκετικων ψηλων που διαθετει
κ εκει ισως ειναι κ το κλειδι για να κερδισεις τη φετινη ενωση.αντι να πιεζεις
κ να απλωνεσε στο γηπεδο κ αρα να δημιουργεις χωρους για τα πολυ καλα
2-3-4αροπενταρια που εχει
μπορεις καλιστα να παιξεις οβερ-πλαι τους
ψηλους για να μη συνησφερουν στη κυκλοφορια της μπαλας κ το μονο που να εχεις
να αντιμετωπισεις ειναι τα 1-1 που θα βγουν(μονο ο σκαλωμενος περναει το παιχτη του)
η τη πλατη των ψηλων οταν ποσταρουν που δεν ειναι κ οι ψηλοτεροι στη κατηγορια.
για να μη κανω τον εξυπνο φυσικα αυτα μου τα ειπε φιλος προπονητης βοηθος σε
α2 ο οποιος παρακολουθει τα τοπικα για παιχτες κ εχει σφαιρικη εικονα για πολλες
ομαδες,κ μου εκανε εντυπωση πως τουλαχιστο γρυλιωνακης-παπαμαρκος-θανος
που εχουν εμπειριες κ εικονες απο μεγαλυτερες κατηγοριες δε δοκιμασαν το παραπανω
εστω κ ως ιδεα κ αντιθετα πιεζαν τα κοντα γκαρντ που πηγαιναν σε χωρους ασχετους
ενω οι ημιψηλοι 3-4-5 εκαναν παρτυ.ειδα κ τα 3 αυτα παιχνιδια κ για να μη κανω
τον εξυπνο ουτε εμενα μου περασε τοτε απο το μυαλο αλλα εγω δε πληρονομαι
για προπονητης ουτε θα ζησω απο αυτο

Αν υπαρχει μπασκετικος δικαστης ας τον κλεισει ισοβια...χαχαχα....πλακιτσα φιλε....αλλα αυτα που λες και ακαταλαβιστικα ειναι κ δν εχουν βαση...Απτη στιγμη που δε παρακολουθεις οπως φαινεται την ομαδα κ απτη στιγμη που γραφεις με τα λογια αλλων-προπονητων κλπ-...τι σχολιαζεις...εδω ο καθενας λεει τη γνωμη του..οχι τη γνωμη 3ων...Αν νομιζεις οτι αυτα που λες ειναι σωστα παρε τηλεφωνα τους προπονητες που μεχρι τωρα εχουν φαει 20αρες να τους βρισεις η' παρε τηλεφωνα τους προσεχως αντιπαλους να νικισουν ευκολα την Ενωση...Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα οσο τα περιγραφεις...
Y. Γ..ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΜ....ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..ΚΑΛΟ ΘΑΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ Κ ΕΓΩ
spyros diamantopoulos
QUOTE(v-span @ Dec 3 2008, 20:38 ) *
Τιμή και δόξα στον εραστή του αθλήματος Αλέξη Καρατζά που έχει αφήσει το στίγμα του ως παίκτης (εμφατικά) αλλά σίγουρα έχει ακόμα να κάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ με το πινακάκι στο χέρι...

Αλέξη η παραίτηση ποτέ δεν είναι λύση... Όλοι κρινόμαστε από τα λεγόμενά μας και τα πεπραγμένα μας.

Υ.Γ. Είμαι τσιράκι σου και μ'αρέσει...

Με τη σειρα μου κ εγω δηλωνω τσιρακι του μεγαλου ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ!!!!!δεν με νοιαζει καν
τι παιχτης,προπονητης,βοηθος,προεδρος ειναι...για μενα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
κ αυτο εχει σημασια...ειμαι τυχερος που τα τελευταια 2 χρονια ειμαι συμπαιχτης του κ ηταν αυτος
μαζι με μενουδακο,ευθυμιοπουλο,λαγοποδη με δεχθηκαν στην αενκ οταν ηρθα περσι με κακιστη
ψυχολογια κ με εκαναν να νιωσω σαν στο σπιτι μου...λιγοι ανθρωποι πλησιαζουν αυτα που πρεσβευει
η προσωπικοτητα του γιαυτο προσοχη πως προσπαθειτε να αγγιξετε παιδια σαν αυτον...
duke10
Δε θα πω κατι πρωτοτυπο. Ειμαι και εγω ενα απο τα τσιρακια του Αλεξη Καρατζα.
leonkalf
offtopic.gif

mimos8
QUOTE(spyros diamantopoulos @ Dec 4 2008, 18:32 ) *
Με τη σειρα μου κ εγω δηλωνω τσιρακι του μεγαλου ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ!!!!!δεν με νοιαζει καν
τι παιχτης,προπονητης,βοηθος,προεδρος ειναι...για μενα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
κ αυτο εχει σημασια...ειμαι τυχερος που τα τελευταια 2 χρονια ειμαι συμπαιχτης του κ ηταν αυτος
μαζι με μενουδακο,ευθυμιοπουλο,λαγοποδη με δεχθηκαν στην αενκ οταν ηρθα περσι με κακιστη
ψυχολογια κ με εκαναν να νιωσω σαν στο σπιτι μου...λιγοι ανθρωποι πλησιαζουν αυτα που πρεσβευει
η προσωπικοτητα του γιαυτο προσοχη πως προσπαθειτε να αγγιξετε παιδια σαν αυτον...

σου το ειχα πει απο την πρωτη φορα που σε ειδα στην προπονηση της κηφισιας με κεφαλι-γλομπο και πολυ αγχωμενο..."με σπυρο διαμαντοπουλο δε φοβαμαι τιποτα φετος!!!"
spyros diamantopoulos
QUOTE(mimos8 @ Dec 4 2008, 21:40 ) *
σου το ειχα πει απο την πρωτη φορα που σε ειδα στην προπονηση της κηφισιας με κεφαλι-γλομπο και πολυ αγχωμενο..."με σπυρο διαμαντοπουλο δε φοβαμαι τιποτα φετος!!!"

Και δεν σε διεψευσα...πως θα μπορουσα αλλωστε???
terastios
QUOTE(DORIAN @ Dec 4 2008, 01:14 ) *
Αλλαγή προπονητή στον Νεοπεντελικό
Σκαραφίγκας αντί Γρυλλιωνάκη.

Καλός προπονητής ο Γρυλλιωνάκης αλλά οι φετινές προσδοκίες της Πεντέλης δεν συγχώρησαν το ότι η ομάδα δεν αποδίδει σύμφωνα με τους παίκτες που διαθέτει....
Για να δούμε ο Σκαραφίγκας που έχει ιστορία στην Πεντέλη ( καλή και κακή) αν θα φτιάξει το κλίμα και την ψυχολογία bball.gif
tsiki tsiki
QUOTE(kaukasios @ Dec 4 2008, 13:58 ) *
λοιπον αμυνα ζωναρα κλειστη,ταμπουρη που λεμε!!!στην επιθεση δεν παιζει τιποτα συγκεκριμενο.οποιος παρει μπαλα κανει οτι θελει.ουτε ενα σκριν δεν κανουν.ουτε κοψιμο μονο κατα λαθος.εχει τρεις ψηλους δυνατους.

exo kati kasetes apo kati filika toy me olympiada.an thes na stis doso..smile.gif
westside
Πάμε για τα προγνωστικά της 10ης αγωνιστικής.Έχουμε και λέμε:

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ 1

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΦΟΑ 1

ΚΕΡΑΤΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΣΠΑΤΑ 2

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ?
champion

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ 2

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΦΟΑ 2

ΚΕΡΑΤΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΣΠΑΤΑ 2

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2


QUOTE(terastios @ Dec 5 2008, 10:50 ) *
Καλός προπονητής ο Γρυλλιωνάκης αλλά οι φετινές προσδοκίες της Πεντέλης δεν συγχώρησαν το ότι η ομάδα δεν αποδίδει σύμφωνα με τους παίκτες που διαθέτει....
Για να δούμε ο Σκαραφίγκας που έχει ιστορία στην Πεντέλη ( καλή και κακή) αν θα φτιάξει το κλίμα και την ψυχολογία bball.gif

δε νομιζω οτι εχει καλυτερη ομαδα απο περσι,αλλαγες προσωπων εκανε σε καποιες θεσεις
που αλλαζει καθε χρονο.
σταθερη αξια οι μανιατης-αττικος ενω ανεβαινει κ ο τζεμης(αλλωστε οι ψηλοι βελτιωνονται οσο
μεγαλωνουν)οποτε με τα λεφτα που διαθετει θα μπορουσε στο 1-2 να εχει πχ 2 απο
μενουδακο-ψωμαδερη-σκαλωμενο-χρονοπουλο κ να ηταν ηδη στη γ εθνικη
εχοντας τους ιδιους ψηλους με τωρα συν το θανο.
assistant
QUOTE(champion @ Dec 7 2008, 15:12 ) *
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ 2

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΦΟΑ 2

ΚΕΡΑΤΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 2

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΣΠΑΤΑ 2

ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2



δε νομιζω οτι εχει καλυτερη ομαδα απο περσι,αλλαγες προσωπων εκανε σε καποιες θεσεις
που αλλαζει καθε χρονο.
σταθερη αξια οι μανιατης-αττικος ενω ανεβαινει κ ο τζεμης(αλλωστε οι ψηλοι βελτιωνονται οσο
μεγαλωνουν)οποτε με τα λεφτα που διαθετει θα μπορουσε στο 1-2 να εχει πχ 2 απο
μενουδακο-ψωμαδερη-σκαλωμενο-χρονοπουλο κ να ηταν ηδη στη γ εθνικη
εχοντας τους ιδιους ψηλους με τωρα συν το θανο.

Για να δινεις συμβουλες και να ξερεις παντα το σωστο για ολες τις ομαδες του επιπεδου της Α Εσκα πρεπει να εισαι παιχτης,προπονητης η διοικητικος παραγοντας ομαδας επιπεδου τουλαχιστον Β Εθνικης.Επιβεβαιωσε σε παρακαλω τα παραπανω.............

ΥΓ δυστυχως για το αθλημα ο Μενουδακος το κοψε.Κι αλλιως να ταν παντως τα πραγματα δε νομιζω πως θα παιζε στην Πεντελη.
Mitsaras7
QUOTE(assistant @ Dec 7 2008, 18:08 ) *
Για να δινεις συμβουλες και να ξερεις παντα το σωστο για ολες τις ομαδες του επιπεδου της Α Εσκα πρεπει να εισαι παιχτης,προπονητης η διοικητικος παραγοντας ομαδας επιπεδου τουλαχιστον Β Εθνικης.Επιβεβαιωσε σε παρακαλω τα παραπανω.............

ΥΓ δυστυχως για το αθλημα ο Μενουδακος το κοψε.Κι αλλιως να ταν παντως τα πραγματα δε νομιζω πως θα παιζε στην Πεντελη.

Bασικα ο φιλος CHAMPION πρεπει να δωσει καποιες διευκρινησεις για το ποιος ειναι κ απο το που ερχεται κ απο τι ποστο μιλαει γιατι λεει πολλα κ δειχνει να ξερει πολλα..Δε μπορεις να μιλας για τους αλλους χωρις να απαντας σε ΠΜ ποτε...Γιαυτο κ απασχολω το τοπικ με το συγκεκριμενο θεμα
baller
Το αυριανό ντέρμπι μεταξύ Γαλατσίου και Ένωσης Ιλίου δεν θα είναι όπως το περιμένουμε.. Στο Γαλάτσι ξαναχτύπησε η ΑΤΥΧΙΑ και μέσα σε ένα Σ/Κ έχασε 3 παίκτες..
basketka*los
QUOTE(baller @ Dec 7 2008, 21:44 ) *
Το αυριανό ντέρμπι μεταξύ Γαλατσίου και Ένωσης Ιλίου δεν θα είναι όπως το περιμένουμε.. Στο Γαλάτσι ξαναχτύπησε η ΑΤΥΧΙΑ και μέσα σε ένα Σ/Κ έχασε 3 παίκτες..

Ποιους?Παντως μη το βλεπεις ετσι!Συνηθως τετοιες ατυχιες κανουν πιο δυνατες τις ομαδες...!
B.SCOTT4
και εγω τσιρακι του καραντζα......
pointguard
QUOTE(B.SCOTT4 @ Dec 7 2008, 21:18 ) *
και εγω τσιρακι του καραντζα......

εσύ είσαι μεθυσμένο τσιράκι.. Φίλε μπασκετό...ε μακάρι να ήταν έτσι τα πράγματα αλλά είναι πολύ ασχημοι οι τραυματισμοί της τελευταίας στιγμής ειδικά εαν οφείλωνται κ καθαρά σε ατυχία
terastios
QUOTE(champion @ Dec 7 2008, 15:12 ) *
δε νομιζω οτι εχει καλυτερη ομαδα απο περσι,αλλαγες προσωπων εκανε σε καποιες θεσεις
που αλλαζει καθε χρονο.
σταθερη αξια οι μανιατης-αττικος ενω ανεβαινει κ ο τζεμης(αλλωστε οι ψηλοι βελτιωνονται οσο
μεγαλωνουν)οποτε με τα λεφτα που διαθετει θα μπορουσε στο 1-2 να εχει πχ 2 απο
μενουδακο-ψωμαδερη-σκαλωμενο-χρονοπουλο κ να ηταν ηδη στη γ εθνικη
εχοντας τους ιδιους ψηλους με τωρα συν το θανο.


φίλε champion, θεωρώ ότι ο Παναγιωτόπουλος, Μακρης, Μπαρτζος, Κορβιγκτον Κορύζης, μπορούν να προσφέρουν πολύ περισσότερα από αυτά που έχουν προσφέρει μέχρι τώρα και αν αυτό συμβεί τότε θα είναι πολύ καλύτερη ομάδα από την περισνή. Σε αυτό αν προσθέσουμε το Τζέμη αλλά και την επαναφορά στα καλά παιχνίδια για Αττικο-Μανιάτη όπως αναφέρεις τότε δικαιολογούνται οι μεγάλες προσδοκίες που υπάρχουν στη ομάδα τουλάχιστον για καλό θέαμα ( για τις 2 πρωτες θέσεις εξατρώνται πια, από τα αποτελέσματα των άλλων ομάδων)

και μια και μιλάμε για τις πρώτες θέσεις Ιλιον, Αίολος, έχουν μέχρι στιγμής τον πρώτο λόγο εφόσον συνεχίσουν και το Γαλάτσι αφού δούμε πως θα συμπεριφερθεί στα παιχνίδια που έρχονται με τους "πρώτους". bball.gif
sonic
οι αγωνες θα γινουν κανονικα? ή παιζει καμια αναβολη λογο των ημερων.
westside
Το Γαλάτσι επικράτησε στο σημερινό ντέρμπυ της Ένωσης Ιλίου με 82-75 αν θυμάμαι καλά. Νομίζω ότι σήμερα ήμασταν πάρα πολύ κακοί σε όλο τον αγώνα πραγματοποιώντας την χειρότερη εμφάνιση φέτος και δίκαια χάσαμε(στην Ραφήνα που επίσης είχαμε χάσει ήμασταν ΠΟΛΥ καλύτεροι). Το Γαλάτσι έπαιξε ψυχωμένα σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και έχοντας σε εξαιρετική ημέρα τους Θεοδωρίδη και Στρατάκη κέρδισε δίκαια. Από την άλλη εμείς, όπως ανέφερα και παραπάνω βρεθήκαμε σε πολύ κακή ημέρα και πήραμε ότι αξίζαμε. Ξεκινήσαμε πολύ άσχημα το παιχνίδι και κυνηγούσαμε στο σκορ από πολύ νωρίς. Με προσωπικές ενέργειες καταφέρναμε να επιστρέφουμε στη διεκδίκηση του παιχνιδιού αλλά στο τέλος το Γαλάτσι με καθαρότερο μυαλό σε άμυνα και επίθεση έφτασε στη νίκη. Χάσαμε μία καλή ευκαιρία για διπλό σήμερα αλλά το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα και είναι ακόμα νωρίς. .

Υ.Γ: Άκουσα ότι έχασε ο Ταύρος από την Ένωση Ηρακλείου Τυφών.
soouza
Καλησπέρα σας. smiley.gif

Ο Άρης κέρδισε την Εφοα με 76-47 σε ένα πολύ καλό ματς από την πλευρά του Άρη.Ο αγώνας δε χρίζει κάποιου σχολίου γιατί ήταν παράσταση για ένα ρόλο.

Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες. bball.gif
sonic
αθηναικος-σπατα 2
Thunder
Tυφων/Περα Κλουμπ - Αιολος 1 (70-66 αν θυμαμαι καλα)
champion
QUOTE(westside @ Dec 8 2008, 21:56 ) *
Το Γαλάτσι επικράτησε στο σημερινό ντέρμπυ της Ένωσης Ιλίου με 82-75 αν θυμάμαι καλά. Νομίζω ότι σήμερα ήμασταν πάρα πολύ κακοί σε όλο τον αγώνα πραγματοποιώντας την χειρότερη εμφάνιση φέτος και δίκαια χάσαμε(στην Ραφήνα που επίσης είχαμε χάσει ήμασταν ΠΟΛΥ καλύτεροι). Το Γαλάτσι έπαιξε ψυχωμένα σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και έχοντας σε εξαιρετική ημέρα τους Θεοδωρίδη και Στρατάκη κέρδισε δίκαια. Από την άλλη εμείς, όπως ανέφερα και παραπάνω βρεθήκαμε σε πολύ κακή ημέρα και πήραμε ότι αξίζαμε. Ξεκινήσαμε πολύ άσχημα το παιχνίδι και κυνηγούσαμε στο σκορ από πολύ νωρίς. Με προσωπικές ενέργειες καταφέρναμε να επιστρέφουμε στη διεκδίκηση του παιχνιδιού αλλά στο τέλος το Γαλάτσι με καθαρότερο μυαλό σε άμυνα και επίθεση έφτασε στη νίκη. Χάσαμε μία καλή ευκαιρία για διπλό σήμερα αλλά το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα και είναι ακόμα νωρίς. .

Υ.Γ: Άκουσα ότι έχασε ο Ταύρος από την Ένωση Ηρακλείου Τυφών.

εγω ειδα ελειψη πιστης για τη νικη απο το ιλιον πολυ εμφαση στα 1-1 κ λιγο προχειρη προσπαθεια
να κλαπει το παιχνιδι που ηταν σαφως κατωτερο ποιοτικα του αναμενομενου για ντερμπι
κορυφης.αν κερδισε η ραφηνα,με τις νικες ηρακλειου κ χολαργου θα εχουμε 4 ομαδες 1
βαθμο πισω απο το ιλιον κ το γαλατσι να ξεκινα ενα δυσκολο σερι αγωνων οποτε
προβλεπω να πηγαινουμε σε φοβερη μαχη 5-6 ομαδων για την ανοδο με πεντελη,αετο
να εχουν κ αυτοι ελπιδες αν μεινουν κατω απο τις 8 ηττες μεχρι το τελος.
odysseas 1998
Νίκη 2 πόντους του Αετού στη Ραφήνα!
Lepida
ΚΕΡΑΤΕΑ--ΑΠΟΛΛΩΝ???
champion
QUOTE(odysseas 1998 @ Dec 8 2008, 23:05 ) *
Νίκη 2 πόντους του Αετού στη Ραφήνα!

αν δε πεσει η κυβερνηση,τρενο ο αετος στη γ εθνικη smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
κανας αλλος παιχτης απο Α1 εχει ξεμεινει για να το σιγουρεψουν?
σουπερ μεταμορφωση με πετροπουλο
ilion_player
Το ντέρμπυ της αγωνιστικής έληξε με νικητή το Γαλάτσι με 82 - 75. Μια μέτρια εμφάνιση της Ένωσης Ιλίου ιδιαίτερα στην άμυνα αλλά και μια πολύ καλή εμφάνιση από το Γαλάτσι ιδιαίτερα στις προσπάθειες 3 πόντων. Πρέπει να μπήκαν τουλάχιστον 5 καθοριστικά τρίποντα από απόσταση 7,50 ως 9 μέτρων. Πολύ καυτή ατμόσφαιρα στην κερκίδα αντάξια της σημασίας του αγώνα και πολύ σωστή αντίδραση παράγοντα(δεν γνωρίζω σίγουρα) του Γαλατσίου να παρέμβει μόλις τα πράγματα πήγαν να στραβώσουν. Συγχαρητήρια στο Γαλάτσι για την νίκη και την πρώτη θέση (προς το παρόν) και όσο για την ομάδα μου δεν έγινε και η συντέλεια του κόσμου. Χάθηκε ένα παιχνίδι αλλά το πρωτάθλημα έχει δρόμο ακόμα. Μαθαίνουμε από τα λάθη και συνεχίζουμε δυνατά για την άνοδο.
godfather
QUOTE(champion @ Dec 9 2008, 01:17 ) *
αν δε πεσει η κυβερνηση,τρενο ο αετος στη γ εθνικη smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
κανας αλλος παιχτης απο Α1 εχει ξεμεινει για να το σιγουρεψουν?
σουπερ μεταμορφωση με πετροπουλο

Οπότε να συμπεράνουμε ότι αντί για τρένο θα είναι πατίνι... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Πολύ άστοχο το πρώτο σκέλος της υπόθεσής σου...
champion
QUOTE(godfather @ Dec 8 2008, 23:49 ) *
Οπότε να συμπεράνουμε ότι αντί για τρένο θα είναι πατίνι... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Πολύ άστοχο το πρώτο σκέλος της υπόθεσής σου...

αν δε κανω λαθος smiley.gif =πλακα δεν εχω ορεξη για αντιπαραθεσεις
pointguard
μεγάλη νίκη του Γαλατσίου που έδειξε οτι δεν μασάει από τραυματισμούς και προβλήματα και οτι είναι δεμένη ομάδα και με βάθος.. συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά
GREER
Εγω παιδια, που πλεον εχω δει και τις δυο ομαδες(ΙΛΙΟΝ , ΓΑΛΑΤΣΙ), πιστευω οτι το Γαλατσι εχει πολυ καλυτερη και πιο πληρης ομαδα. Πιστευω οτι αυτοι θα κοψουν το νημα πρωτοι. Φιλε Δρακακη σαρωσες ή κινηθηκες σε ρηχα νερα???
kubuthug
QUOTE(Lepida @ Dec 9 2008, 01:09 ) *
ΚΕΡΑΤΕΑ--ΑΠΟΛΛΩΝ???

ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 10...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.