Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (3ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ας ξεκινησουμε απο την αρχη για την φετινη χρονια.
mog#4
ρε καημενε δεν εχεις τι να κανεις και ανοιγεις καινουργια τοπικ????.....αντε καλη αρχη παιδες.... 41.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Jun 22 2008, 21:03 ) *
ρε καημενε δεν εχεις τι να κανεις και ανοιγεις καινουργια τοπικ????.....αντε καλη αρχη παιδες.... 41.gif

Περσι το ανοιξε ο γκαντεμης #13
και παραλιγο να πεσουμε.

Τωρα η ανοδος ειναι σιγουρη
Jabar
Παιδιά οι μεταγραφές στο τόπικ των μεταγραφών.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Δυστυχως κριαρια οι διακοπες τελειωσαν.

Ξεκινησε η προετοιμασια και εχω πιαστει ολοκληρος.

Για να μαζευομαστε σιγα σιγα
#13.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Aug 23 2008, 15:18 ) *
Δυστυχως κριαρια οι διακοπες τελειωσαν.

Ξεκινησε η προετοιμασια και εχω πιαστει ολοκληρος.

Για να μαζευομαστε σιγα σιγα



Βρες καλώς τα παιδιά! icon_wave.gif
Αντε φίλε καλά κουράγια ο Μπιλάλης δεν αστειεύεται! Στο πρωτάθλημα όμως θα είσαι... wos_sport5.gif
duke10
Για πες Λυκε πρωτες εμπειριες απο Μπιλαλη... biggrin.gif
alexas10
επινε καφε στο ζηρινειο με το μπιλαλη κ λεει οτι αρχισε προετοιμασια... Ρε πλακα μας κανει ρε ΛΥΚΕ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(alexas10 @ Aug 24 2008, 01:04 ) *
επινε καφε στο ζηρινειο με το μπιλαλη κ λεει οτι αρχισε προετοιμασια... Ρε πλακα μας κανει ρε ΛΥΚΕ?

Μηπως ζηλευεις που μετα τον 3ο γυρο
εμεινες πισω και με εβλεπες να φευγω σαν πυραυλος?????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(#13. @ Aug 23 2008, 18:21 ) *
Βρες καλώς τα παιδιά! icon_wave.gif
Αντε φίλε καλά κουράγια ο Μπιλάλης δεν αστειεύεται! Στο πρωτάθλημα όμως θα είσαι... wos_sport5.gif

Που εισαι ρε παντοφλα???
Παρε με τηλ γιατι το εσβησα το κιν σου κατα λαθος.

Θα δουμε πως θα ειμαι στο πρωταθλημα,
γιατι με το δαχτυλο εκανα μαλακια
και μαλλον παω για χειρουργειο.

QUOTE(duke10 @ Aug 23 2008, 21:19 ) *
Για πες Λυκε πρωτες εμπειριες απο Μπιλαλη... biggrin.gif

Ολα μια χαρα. Νωρις ειναι ακομα
dragan #12#
σήμερα είναι η κλήρωση. Άντε να δούμε αν θα υπάρχουν ξεκάθαρα φαβορί σε κάποιους ομίλους
και ποιά θα είναι αυτά
kontos
Τους άλλους ομίλους τους μάθαμε;
fersteine
Nαι ο α και β ομιλος;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Παντοφλινο Τριποντερ εισαι ατυχος.

Παλι πανω στον Λυκο επεσες κακομοιρη
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Aug 28 2008, 23:26 ) *
Παντοφλινο Τριποντερ εισαι ατυχος.

Παλι πανω στον Λυκο επεσες κακομοιρη

καλά , ίριδα, αχαρνείς, περισσός και Πάο Δάφνης σε αυτόν τον όμιλο ? blink.gif
dragan #12#
καλά , ίριδα, αχαρνείς, περισσός και Πάο Δάφνης σε αυτόν τον όμιλο ?

γιατί το λες έτσι?
dragan #12#
Προγνωστικά ακόμα τίποτα έτσι? δεν γνωρίζουμε ακόμα ομάδες και roster?
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(kontos @ Aug 27 2008, 21:52 ) *
Τους άλλους ομίλους τους μάθαμε;

Καλημέρα και καλή αγωνιστική σεζόν σε όλους, με υγεία και χωρίς τραυματισμούς. Θα ήθελα να κάνω μία επισήμανση. Θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτο το γεγονός να είμαστε 2 μέρες μετά την κλήρωση των ομίλων και η ΕΣΚΑ στο site της να μην έχει βάλει έστω τους ομίλους. Φυσικά πριν από λίγο καιρό, όταν έπρεπε στο ίδιο site να αναφερθούν η εταιρία που θα παρέχει τις μπάλες και μία εταιρία ένδυσης, δεν συνέβη το ίδιο και η ενημέρωση ήταν ταχύτατη. Τυχαίο? Μπορεί. Ευτυχώς που ενημερωνόμαστε και από τα παιδιά μέσω του forum.
KARAFLOS 3POINTS
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ Aug 28 2008, 20:23 ) *
Καλημέρα και καλή αγωνιστική σεζόν σε όλους, με υγεία και χωρίς τραυματισμούς. Θα ήθελα να κάνω μία επισήμανση. Θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτο το γεγονός να είμαστε 2 μέρες μετά την κλήρωση των ομίλων και η ΕΣΚΑ στο site της να μην έχει βάλει έστω τους ομίλους. Φυσικά πριν από λίγο καιρό, όταν έπρεπε στο ίδιο site να αναφερθούν η εταιρία που θα παρέχει τις μπάλες και μία εταιρία ένδυσης, δεν συνέβη το ίδιο και η ενημέρωση ήταν ταχύτατη. Τυχαίο? Μπορεί. Ευτυχώς που ενημερωνόμαστε και από τα παιδιά μέσω του forum.

Μπορεί και να βιάστηκα λίγο ή κάποιοι από την ΕΣΚΑ να παρακολουθούν το forum! Αστειεύομαι. Πριν από μία ώρα ανέβηκαν οι όμιλοι και οι αγωνιστικές. Καλή μελέτη.
leonkalf
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ Aug 29 2008, 14:20 ) *
ή κάποιοι από την ΕΣΚΑ να παρακολουθούν το forum!

Γι' αυτό να είσαι σίγουρος...
EAST END
QUOTE(KARAFLOS 3POINTS @ Aug 29 2008, 11:23 ) *
Καλημέρα και καλή αγωνιστική σεζόν σε όλους, με υγεία και χωρίς τραυματισμούς. Θα ήθελα να κάνω μία επισήμανση. Θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτο το γεγονός να είμαστε 2 μέρες μετά την κλήρωση των ομίλων και η ΕΣΚΑ στο site της να μην έχει βάλει έστω τους ομίλους. Φυσικά πριν από λίγο καιρό, όταν έπρεπε στο ίδιο site να αναφερθούν η εταιρία που θα παρέχει τις μπάλες και μία εταιρία ένδυσης, δεν συνέβη το ίδιο και η ενημέρωση ήταν ταχύτατη. Τυχαίο? Μπορεί. Ευτυχώς που ενημερωνόμαστε και από τα παιδιά μέσω του forum.

Μία ερώτηση για όποιον ξέρει.Τι θα γίνει με μπάλλες;ίδιες ή αλλάζουν ;;
και κάτι ακόμα.λίγο περίεργοι δεν είναι οι όμιλοι;ο 1ος έχει πολύ δυτ.αθήνα ή εμένα μου φαίνεται;ξέρει κανείς τα ζευγ΄΄αρια του κυπέλλου και πότε ξεκινάει αυτό;
leonkalf
QUOTE(EAST END @ Aug 29 2008, 16:22 ) *
Μία ερώτηση για όποιον ξέρει.Τι θα γίνει με μπάλλες;ίδιες ή αλλάζουν ;;

Οι μπάλες στην ΕΣΚΑ άλλαξαν.
Από Baden πήγε σε Wilson
dragan #12#
QUOTE(EAST END @ Aug 29 2008, 16:22 ) *
Μία ερώτηση για όποιον ξέρει.Τι θα γίνει με μπάλλες;ίδιες ή αλλάζουν ;;
και κάτι ακόμα.λίγο περίεργοι δεν είναι οι όμιλοι;ο 1ος έχει πολύ δυτ.αθήνα ή εμένα μου φαίνεται;ξέρει κανείς τα ζευγ΄΄αρια του κυπέλλου και πότε ξεκινάει αυτό;

το κύπελλο θα διεξαχθει απο τισ 3-26/10. οι γηπεδούχοι θα καθορίσουν την ημερομήνια του αγώνα τους
ζευγάρια δεν τα ξέρω μιλάμε και 62+ ομάδες. οσον αφορά τους ομίλους: ο 2 όμιλος βγήκε χωρίς κληρωση, καθως δηλώσαν πως θέλουν οι αγώνες τους να γίνονται Τεταρτη, εκτός απο 2 που αναγκαστηκά μετά απο κλήρωση μπήκαν στο δεύτερο για να συμπληρωθεί ο αριθμός των 14 ομάδων. όσον αφορά τον 1ο και τον 3ο έτσι εβγαίνα απο την κληρωτίδα, τύχη ή ατυχία για κάποιες.
Προγνωστικά έχει κάνεις, roster και στόχους ομάδων.
nikefalin
QUOTE(nikefalin @ Aug 28 2008, 23:29 ) *
καλά , ίριδα, αχαρνείς, περισσός και Πάο Δάφνης σε αυτόν τον όμιλο ? blink.gif


Λόγω των αποστάσεων και ότι πέρυσι οι 3 ήταν σε άλλο όμιλο.
#13.
QUOTE(dragan #12# @ Aug 28 2008, 10:30 ) *
Έγινε εχθές η κλήρωση της ΕΣΚΑ
Συγκεκριμένα ο τρίτοσ όμιλος της Γ΄ΕΣΚΑ είναι ο εξής
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ

Ακούω προγνωστικά..........


Λύκε θα έχεις πολλή δουλειά, ο όμιλος τουλάχιστον σε επίπεδο ονομάτων ομάδων φαίνεται πολύ δύσκολος.
profitisilias9
QUOTE(leonkalf @ Aug 29 2008, 16:29 ) *
Οι μπάλες στην ΕΣΚΑ άλλαξαν.
Από Baden πήγε σε Wilson


Για πέταμα οι wilson. Είναι η δεύτερη χρονιά που θα τις χρησιμοποιήσουμε στην ΕΣΚΑ-Η! 68.gif 68.gif 68.gif
nikefalin
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ


1η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ

4η Αγωνιστική

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ

5η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ

7η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ακολουθεί ο 2ος γύρος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(#13. @ Aug 29 2008, 22:17 ) *
Λύκε θα έχεις πολλή δουλειά, ο όμιλος τουλάχιστον σε επίπεδο ονομάτων ομάδων φαίνεται πολύ δύσκολος.

Φετος Βαιε θα ανεβει η ομαδα τρενο.

Το εχω παρει αποφαση.

Μεχρι και ατομικες προπονησεις κανω.
duke10
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Aug 30 2008, 08:55 ) *
Μεχρι και ατομικες προπονησεις κανω.


Me coach Mpilali lyke oxi mono anodo xtypas alla kai ethniki omada tha se kalesei o Giannakis... smiley.gif
Isxyoyn afta poy akoyw gia 3wres proponiseis? blink.gif
ambulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Aug 28 2008, 23:26 ) *
Παντοφλινο Τριποντερ εισαι ατυχος.

Παλι πανω στον Λυκο επεσες κακομοιρη

μου ξεφυγες λυκε.τυχερος εισαι παλι..
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Aug 30 2008, 11:55 ) *
Φετος Βαιε θα ανεβει η ομαδα τρενο.

Το εχω παρει αποφαση.

Μεχρι και ατομικες προπονησεις κανω.

μόνο και μόνο που δεν κοιμάσαι στις 12 το πρωί είναι σημάδι αγωνιστικότητας, σ΄εχει συμμαζέψει ο Μπιλάλης ε ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(duke10 @ Aug 30 2008, 12:00 ) *
Me coach Mpilali lyke oxi mono anodo xtypas alla kai ethniki omada tha se kalesei o Giannakis... smiley.gif
Isxyoyn afta poy akoyw gia 3wres proponiseis? blink.gif

3,5 ωριτσες προπονηση καναμε προχθες.

QUOTE(ambulas @ Aug 30 2008, 13:32 ) *
μου ξεφυγες λυκε.τυχερος εισαι παλι..

Εισαι πολυ τυχερος που δεν θα ασελγησω
πανω στο γερικο κορμι σου φετος.

QUOTE(nikefalin @ Aug 30 2008, 13:39 ) *
μόνο και μόνο που δεν κοιμάσαι στις 12 το πρωί είναι σημάδι αγωνιστικότητας, σ΄εχει συμμαζέψει ο Μπιλάλης ε ?

Οπως βλεπεις δεν μαζευτηκα.
εκεινη την ημερα απλα ετυχε παντοφλινο
melissia10
kalispera sas kai kali xronia na exoyme
melissia10
pos to blepete ton omilo?
melissia10
akoma diakopes eiste?
fetos tha exoyme ena endiaferon protathlima
team10
που εισαστε κανενα νεο εχουμε για τον ομιλο
Stelios11
Καλή μπασκετική και κυρίως υγιής χρονιά για όλους. blove.gif
dragan #12#
προγνωστικά δεν έχει τολμήσει ακόμα κανείς να κάνει.
Μάλλον ο λόγοσ είναι πως ακόμα δεν έχουν μάθει τα
roster των αντίπαλων ομάδων. Για να δούμε......
dragan #12#
QUOTE(melissia10 @ Aug 31 2008, 13:34 ) *
pos to blepete ton omilo?

καλησπέρα. ακούγετε πως έχετε καλή ομάδα φέτος και θα ξυνηγήσετε την άνοδο ισχύει?
EAST END
QUOTE(dragan #12# @ Sep 2 2008, 13:47 ) *
καλησπέρα. ακούγετε πως έχετε καλή ομάδα φέτος και θα ξυνηγήσετε την άνοδο ισχύει?
Αποκλείεται.Πέρσυ σώθηκαν στο παρά 1 .Δεν έκαναν αλλαγές άρα μία απο τα ίδια και φέτος.Για σωτηρία τους βλέπω.Για το Ηράκλειο ξέρει κανείς;Είναι στην ομάδα παιδιά που την ανέβασαν;Αν είναι τότε αυτόματα είναι και το πρώτο φαβορί για άνοδο εύκολα.Πόρτο ράφτη ξέρετε τι παίζει;Έχουν πάρει σίγουρα το καλό το 3άρι απο τα Καλύβια (νομίζω το 9 φόραγε).Τί άλλο έχουν;;
EAST END
QUOTE(melissia10 @ Aug 31 2008, 13:56 ) *
akoma diakopes eiste?
fetos tha exoyme ena endiaferon protathlima

Μήν γράφεις αγγλικά φίλε...
dragan #12#
QUOTE(EAST END @ Sep 2 2008, 16:57 ) *
Αποκλείεται.Πέρσυ σώθηκαν στο παρά 1 .Δεν έκαναν αλλαγές άρα μία απο τα ίδια και φέτος.Για σωτηρία τους βλέπω.Για το Ηράκλειο ξέρει κανείς;Είναι στην ομάδα παιδιά που την ανέβασαν;Αν είναι τότε αυτόματα είναι και το πρώτο φαβορί για άνοδο εύκολα.Πόρτο ράφτη ξέρετε τι παίζει;Έχουν πάρει σίγουρα το καλό το 3άρι απο τα Καλύβια (νομίζω το 9 φόραγε).Τί άλλο έχουν;;

Εσυ απο ποια ομάδα είσαι? Εγω παίζω Πόρτο Ράφτη. Απο πέρσι μείναμε 3 παιδιά,ναι πήραμε τον Τσαντούλη απο τα Καλύβια
ambulas
QUOTE(EAST END @ Sep 2 2008, 16:57 ) *
Αποκλείεται.Πέρσυ σώθηκαν στο παρά 1 .Δεν έκαναν αλλαγές άρα μία απο τα ίδια και φέτος.Για σωτηρία τους βλέπω.Για το Ηράκλειο ξέρει κανείς;Είναι στην ομάδα παιδιά που την ανέβασαν;Αν είναι τότε αυτόματα είναι και το πρώτο φαβορί για άνοδο εύκολα.Πόρτο ράφτη ξέρετε τι παίζει;Έχουν πάρει σίγουρα το καλό το 3άρι απο τα Καλύβια (νομίζω το 9 φόραγε).Τί άλλο έχουν;;

στο ηρακλειο εμεινε η ιδια παρεα κ πηρανε κ εναν ψηλο.ειναι μεγαλο φαβορι.το πορτο ραφτη θα εκανε μεγαλη ανανεωση κ θα δωσει ευκαιρια σε πιτσιρικαδες ..
basketman
Χαιρετω και ευχομαι καλη χρονια!

υποστηριζω τον ΠΑο δαφνη .
Πως ειδατε το συστημα με την κληρωση ?
η ομαδα μου διατηρησε το περσινο ροστερ και εκανε και κανα δυο προσθηκεσ που θα βοηθησουν.
Δυστυχως ομως προσ το παρον εχουν σταματησει λογω προβληματων και ορισμενα παιδια
Ευχομαι υγεια και καλη διασκεδαση στους αγωνες.
dragan #12#
QUOTE(ambulas @ Sep 2 2008, 18:03 ) *
στο ηρακλειο εμεινε η ιδια παρεα κ πηρανε κ εναν ψηλο.ειναι μεγαλο φαβορι.το πορτο ραφτη θα εκανε μεγαλη ανανεωση κ θα δωσει ευκαιρια σε πιτσιρικαδες ..

Το Πόρτο Ραφτη πήρε 5 παιχτες + 3 που κράτησε απο την περσινή ομάδα και θα συμπληρώνουν το roster παιδία απο την εφηβική ομάδα. Μόλις μάθουμε roster των αλλών ομάδων θα μπορέσουμε να μιλήσουμε για στόχους
EAST END
QUOTE(dragan #12# @ Sep 3 2008, 10:51 ) *
Το Πόρτο Ραφτη πήρε 5 παιχτες + 3 που κράτησε απο την περσινή ομάδα και θα συμπληρώνουν το roster παιδία απο την εφηβική ομάδα. Μόλις μάθουμε roster των αλλών ομάδων θα μπορέσουμε να μιλήσουμε για στόχους

αν κρίνω απο τον τσαντούλη τότε η ομάδα ενισχύθηκε πάρα πολύ.οι άλλοι είναι γνωστοί;που έπαιζαν;εγώ είμαι απο παιανία .από άλλο όμιλο.σούπερ το ηράκλειο τότε ,αφού έμειναν οι ίδιοι
dragan #12#
QUOTE(EAST END @ Sep 3 2008, 15:09 ) *
αν κρίνω απο τον τσαντούλη τότε η ομάδα ενισχύθηκε πάρα πολύ.οι άλλοι είναι γνωστοί;που έπαιζαν;εγώ είμαι απο παιανία .από άλλο όμιλο.σούπερ το ηράκλειο τότε ,αφού έμειναν οι ίδιοι

Πήραμε το παπαγιάννη απο το μαρκόπουλο και τον Γκίκα μαζι με τον τσαντούλη απο τα καλύβια, οι γνώστοι. Τα άλλα 2 παιδία είναι απο Μαρούσι. Παίζουμε κύπελο μαζί, δεν ξέρω αν το έχεις μάθει.
Το ηράκλειο είναι τόσο καλό δεν τους ξέρω? τουσ επαιξες πέρσι?
triponter
χαιρετω την παλιοπαρεα της γέσκα.......................... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

υπο φυσιολογικες συνθηκες θα επρεπε φετος να γραφω στην β' εσκα ( αφου ανεβηκε ο Γερακας ), αλλα ναμαι παλι εδω στα γνωστα κατατοπια....δυσκολη αποφαση αλλα σκεφτηκα τα εξης :

1) μετα απο πολλα χρονια μπασκετ αποφασισα οτι η γ΄εσκα εκφραζει απολυτα το μπασκετικο μου ταλεντο ( ή αταλαντο )....η κουλοσυνη μου ειναι οτι πρεπει για την γ΄..αυτη η κατηγορια φτιαχτηκε για κατι κουτσους σαν και εμενα blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif

2) το να πιεστω παραπανω σε προπονησεις και προσπαθεια ( οπως λογικα θα χρειαζοταν στην β΄εσκα ) στην ηλικια που ειμαι πια ( α ρε παππου ) θα με αφησει με ενα ποδι, ενα χερι και στο τελος θα παιζω μπασκετ μονο στο playstation 3 ...

3) στην β΄εσκα μου ειπαν οτι απαγορευεται να φερνω φαι στο γηπεδο πριν τον αγωνα και στα αποδυτηρια sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

4) ηθελα και παλι να εχω αντιπαλο το υπερκουλαδι και υπερταγαρι κο ΛΥΚΟ για να τον κανω ρομπα και παλι...

Ετσι λοιπον , αφου παρακαλεσα οτι ομαδα γ΄εσκα βρηκα icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif , στο τελος και ενω τελειωναν οι μεταγραφες και κανενας δεν ασχολιοταν με τα κιλα μου, βρεθηκαν τα lal1-sm.gif lal1-sm.gif ΜΕΛΙΣΣΙΑ lal1-sm.gif lal1-sm.gif και με πηραν για να συμπληρωσω την 25 αδα....

οπως και περσι θαχουμε πολλα να πουμε και να σχολιασουμε...

ελπιζω να εχουμε ολοι μια καλη χρονια, να ευχαριστηθουμε το μπασκετακι και προπαντων μακρια απο τραυματισμους....

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

blove.gif blove.gif blove.gif

σχολια για τον ομιλο κτλ....σε επομενα Post

υ.γ ΛΥΚΟ ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΙΙΙΙΙΙ..... kill: kill.gif kill.gif ugly1.gif ugly_tocktock.gif torture.gif
EAST END
QUOTE(dragan #12# @ Sep 3 2008, 15:53 ) *
Πήραμε το παπαγιάννη απο το μαρκόπουλο και τον Γκίκα μαζι με τον τσαντούλη απο τα καλύβια, οι γνώστοι. Τα άλλα 2 παιδία είναι απο Μαρούσι. Παίζουμε κύπελο μαζί, δεν ξέρω αν το έχεις μάθει.
Το ηράκλειο είναι τόσο καλό δεν τους ξέρω? τουσ επαιξες πέρσι?

ο γκίκας είναι κοντός ή ψηλός;;ναι ξέρω οτι παίζουμε μαζί και περιμένω να δώ τί θα γίνει μέχρι τότε.και εμείσ έχουμε ενισχυθεί πολύ .μείναμε οι ίδιοι με πέρσυ και πήραμε τον πατρινό (άσσος) από τα μελίσσια και τον μόσχου!!!!!τρελλή δύναμη έχουμε πλέον στο καλάθι.
dragan #12#
QUOTE(EAST END @ Sep 4 2008, 16:31 ) *
ο γκίκας είναι κοντός ή ψηλός;;ναι ξέρω οτι παίζουμε μαζί και περιμένω να δώ τί θα γίνει μέχρι τότε.και εμείσ έχουμε ενισχυθεί πολύ .μείναμε οι ίδιοι με πέρσυ και πήραμε τον πατρινό (άσσος) από τα μελίσσια και τον μόσχου!!!!!τρελλή δύναμη έχουμε πλέον στο καλάθι.

Ψηλός ητάν στα Καλύβια πέρσι μαζί με τον Τσαντούλη. Τον Μόσχου τον είχαμ πριν 2χρόνια. Θα σας βοηθήσει όσο τον κρατάνε τα πόδια του...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.