Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
tsops
Για να αποφύγουμε τα off topic σε σοβαρά τόπικς tongue.gif ανοίγω αυτό το τόπικ για να...ξελυσσάξετε! laugh.gif

Γράψτε ότι θέλετε (και εγώ θα συμμετέχω), αρκεί να μην ξεφεύγει όπως έχουμε πει από τον κανονισμό...

Άντε, βγάλτε και τα σωθικά σας αν θέλετε εδώ πέρα w00t.gif
sch
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 16:57 ) *
Για να αποφύγουμε τα off topic σε σοβαρά τόπικς tongue.gif ανοίγω αυτό το τόπικ για να...ξελυσσάξετε! laugh.gif

Γράψτε ότι θέλετε (και εγώ θα συμμετέχω), αρκεί να μην ξεφεύγει όπως έχουμε πει από τον κανονισμό...

Άντε, βγάλτε και τα σωθικά σας αν θέλετε εδώ πέρα w00t.gif

Κάτι μου λέει, ότι σε λίγο καιρό θα κλειδωθεί και αυτό το τόπικ. Εύχομαι, βέβαια, το αντίθετο. Ένα 41.gif στον tsops biggrin.gif
tsops
QUOTE(sch @ Nov 16 2007, 15:10 ) *
Κάτι μου λέει, ότι σε λίγο καιρό θα κλειδωθεί και αυτό το τόπικ. Εύχομαι, βέβαια, το αντίθετο. Ένα 41.gif στον tsops biggrin.gif


Καλά ούζα παλικάρια icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif Καραδοκώ 19.gif rolleyes.gif
sch
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 17:13 ) *
Καλά ούζα παλικάρια icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif Καραδοκώ 19.gif rolleyes.gif

να καραδοκείς και συ όπως και οι άλλοι mod biggrin.gif
α, και όχι μόνο ούζα...και κανένα κοψιδάκι tongue.gif
soouza
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 15:13 ) *
Καλά ούζα παλικάρια icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif Καραδοκώ 19.gif rolleyes.gif

Προσοχή στα πάρτι......
tsops
Χάσαμε τη Μάστερ Κουρούνα και τα κουρουνάκια της, αλλά θα έρθουν από Δευτέρα...

Θα το δει η "μάνα" αυτό το τόπικ και θα ξεσαλώσει άσχημα! Μου φαίνεται έπρεπε να το είχα κάνει εδώ και καιρό...
Live strong
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 17:21 ) *
Χάσαμε τη Μάστερ Κουρούνα και τα κουρουνάκια της, αλλά θα έρθουν από Δευτέρα...

Θα το δει η "μάνα" αυτό το τόπικ και θα ξεσαλώσει άσχημα! Μου φαίνεται έπρεπε να το είχα κάνει εδώ και καιρό...


Αν εννοείς εμένα... το ειδα.... 65.gif 65.gif smiley.gif και ετοιμάζομαι.... tongue.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Nov 16 2007, 15:32 ) *
Αν εννοείς εμένα... το ειδα.... 65.gif 65.gif smiley.gif και ετοιμάζομαι.... tongue.gif


Καλά, τη κάτσαμε τη βάρκα μάγκες...κρυφτείτε...παίρνει φόρα...

Γελάτε, ε? καλά, εγώ fast.gif

tongue.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 17:43 ) *
Καλά, τη κάτσαμε τη βάρκα μάγκες...κρυφτείτε...παίρνει φόρα...

Γελάτε, ε? καλά, εγώ fast.gif

tongue.gif


Έτσι κάνεις εσυ; βάζεις φιτιλιες και μετα τη κοπανάς; icon_drunk.gif smiley.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Nov 16 2007, 15:47 ) *
Έτσι κάνεις εσυ; βάζεις φιτιλιες και μετα τη κοπανάς; icon_drunk.gif smiley.gif


blech.gif Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει μόλις το δουν Tsaki, g7, fan κλπ.? laugh.gif
soouza
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 15:49 ) *
blech.gif Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει μόλις το δουν Tsaki, g7, fan κλπ.? laugh.gif

Πάω να κρυφτώ.....
tsops
QUOTE(soouza @ Nov 16 2007, 15:51 ) *
Πάω να κρυφτώ.....


έτσι, έτσι
Live strong
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 17:49 ) *
blech.gif Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει μόλις το δουν Tsaki, g7, fan κλπ.? laugh.gif


Δε θέλω να φανταζομαι... κάνει κακο η μεγαλη φαντασία tongue.gif
diama13
Ψηνεστε πολυ για ουζακι και μεζεδακια,ε?
αυτα ειναι τα καλα της ζωης αλλα για οσους δν αθλουνται........οι υπολοιποι ας φτιαξουν το στο μαχι τους οπως θελουν......χαχα...........
center


smile.gif smile.gif
tsops
QUOTE(center @ Nov 16 2007, 16:26 ) *


smile.gif smile.gif


Πολύ καλό 41.gif
center
thanks tsops!! rolleyes.gif

Αλλά ακόμη καλύτερο το παρών τόπικ.. biggrin.gif biggrin.gif
leonkalf
QUOTE(diama13 @ Nov 16 2007, 16:21 ) *
Ψηνεστε πολυ για ουζακι και μεζεδακια,ε?
αυτα ειναι τα καλα της ζωης αλλα για οσους δν αθλουνται........οι υπολοιποι ας φτιαξουν το στο μαχι τους οπως θελουν......χαχα...........

Γιατί το λες αυτό?
Kαι για όσους αθλούνται!! Με μέτρο βέβαια, αλλά όχι και κομμένα όλα. Δεν είναι και κάτι υπερβολικό αυτό..
Διαφωνείς?

Χρειάζονται κι αυτά!! Γνώμη μου..
VAGELIS N
QUOTE(sch @ Nov 16 2007, 13:15 ) *
να καραδοκείς και συ όπως και οι άλλοι mod biggrin.gif
α, και όχι μόνο ούζα...και κανένα κοψιδάκι tongue.gif

τι αλλο θα ηθελες αντε και φερε μας και καμια μπουγατσα η κανενα τριγωνακι αλλα αστο γιατι βλεπω να μας φερνεις μονο το κουτι
soouza
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 16 2007, 17:40 ) *
τι αλλο θα ηθελες αντε και φερε μας και καμια μπουγατσα η κανενα τριγωνακι αλλα αστο γιατι βλεπω να μας φερνεις μονο το κουτι

Ουσίες κι οινοπνεύματα....
alexako
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 13:49 ) *
blech.gif Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει μόλις το δουν Tsaki, g7, fan κλπ.? laugh.gif

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Χαμός θα γίνει...αλί κ τρεις αλί!!!! smiley.gif
sch
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 16 2007, 19:40 ) *
τι αλλο θα ηθελες αντε και φερε μας και καμια μπουγατσα η κανενα τριγωνακι αλλα αστο γιατι βλεπω να μας φερνεις μονο το κουτι

Να έφερνα το κουτί καλά θα'ταν, αλλά το κόβω χλωμό... tongue.gif Παιδιά μια παράκληση, δεν υπάρχουν μόνα τα ούζα και οι μεζέδες. Τα κοψίδια? Πρέπει να βρούμε και καμία φωτό με τα αγαπημένα εδέσματα!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif Και καλή όρεξη....
trefoil 13
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 16 2007, 17:40 ) *
τι αλλο θα ηθελες αντε και φερε μας και καμια μπουγατσα η κανενα τριγωνακι αλλα αστο γιατι βλεπω να μας φερνεις μονο το κουτι

Ναι! Φέρε και τσουρέκια! Αν και άνοιξε Τερκενλής και στην Αθήνα οπότε τώρα δεν υπάρχει λόγος να τρέχουμε σε αυτήν την αντιπαθητική πόλη!!!

Basket 4 φτιάξε την φωτό σου... Σαν εξωγήινος φαίνεται η Κοσμά... laugh.gif
sch
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 17 2007, 01:57 ) *
Ναι! Φέρε και τσουρέκια! Αν και άνοιξε Τερκενλής και στην Αθήνα οπότε τώρα δεν υπάρχει λόγος να τρέχουμε σε αυτήν την αντιπαθητική πόλη!!!

Basket 4 φτιάξε την φωτό σου... Σαν εξωγήινος φαίνεται η Κοσμά... laugh.gif

Ναι, άνοιξε στο Χαλάνδρι αλλά ήδη είχε και στο αεροδρόμιο biggrin.gif . Γιατί την λες στην moderator μας, δε μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο... biggrin.gif
basket4
ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!ΕΙΛΙΚΙΡΝΑ ΕΛΕΟΣ!!!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ??ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ?????
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Nov 17 2007, 00:30 ) *
ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!ΕΙΛΙΚΙΡΝΑ ΕΛΕΟΣ!!!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ??ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ?????

ohmy.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 17 2007, 00:45 ) *
ohmy.gif


Μη την παρεξηγείται...απολολώθηκε...λολ...

α και τρεφ...λίγα λόγια για την πόλη μου....αλλιώς θα στον κλείσω τον τερκενλή στην αθήνα tongue.gif έχω άγριες διαθέσεις τελευταία λολ
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Nov 17 2007, 01:05 ) *
α και τρεφ...λίγα λόγια για την πόλη μου....αλλιώς θα στον κλείσω τον τερκενλή στην αθήνα tongue.gif έχω άγριες διαθέσεις τελευταία λολ

Λίγα λόγια για την πόλη σου;;; Ναι, τέσπα... Ούτε να ακούω για σας εκεί πάνω δεν θέλω πάντως...

Τι είναι στην Αυστρία;;; Πάντως μπορώ να σου δώσω συμβουλή πως μπορείς να πας! Πάς στους γονείς και λες "θα πάω Αυστρία". Δεν σου δίνουν σημασία γιατί δεν σε πιστεύουν μέχρι που κάποια μέρα που ξανα ανοίγει αυτή η κουβέντα λες "έκλεισα εισιτήρια! Δεν φταίω, εγώ σας το είχα πει!". Και τσουπ, είσαι εκεί που θέλεις! Δοκιμασμένο! biggrin.gif wink.gif
VAGELIS N
QUOTE(basket4 @ Nov 16 2007, 22:30 ) *
ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!ΕΙΛΙΚΙΡΝΑ ΕΛΕΟΣ!!!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ??ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ?????

Σε παρακαλω να μην γραφεις κεφαλαια ειναι ενας κανονας του τοπικ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
παντα ηθελα να το πω αυτο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 17 2007, 01:21 ) *
Λίγα λόγια για την πόλη σου;;; Ναι, τέσπα... Ούτε να ακούω για σας εκεί πάνω δεν θέλω πάντως...

Τι είναι στην Αυστρία;;; Πάντως μπορώ να σου δώσω συμβουλή πως μπορείς να πας! Πάς στους γονείς και λες "θα πάω Αυστρία". Δεν σου δίνουν σημασία γιατί δεν σε πιστεύουν μέχρι που κάποια μέρα που ξανα ανοίγει αυτή η κουβέντα λες "έκλεισα εισιτήρια! Δεν φταίω, εγώ σας το είχα πει!". Και τσουπ, είσαι εκεί που θέλεις! Δοκιμασμένο! biggrin.gif wink.gif



χαχαχαχαχαχα...είσαι ειδική σε αυτά εσύ....το θέμα είναι το σχολείο ρεεεεεεε.... sad.gif sad.gif και είναι η τελευταία συναυλία της πινκ για το 2007...μετα ποιος ξέρει πότε θα ξανακάνει τουρ...κ εγώ θα είμαι η μόνη που δε θα πάαααααααααω...κατάλαβες το πόνο μου;;;αλλά δεν πειράζει....ως αντίδραση θα πάω να χτυπήσω ένα piercing χαχα...ότι να ναι
basket4
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 17 2007, 04:19 ) *
Σε παρακαλω να μην γραφεις κεφαλαια ειναι ενας κανονας του τοπικ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
παντα ηθελα να το πω αυτο smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



εβαλα κεφαλαια γιατι ΦΩΝΑΖΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ugly1.gif
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Nov 17 2007, 09:48 ) *
χαχαχαχαχαχα...είσαι ειδική σε αυτά εσύ....το θέμα είναι το σχολείο ρεεεεεεε.... sad.gif sad.gif και είναι η τελευταία συναυλία της πινκ για το 2007...μετα ποιος ξέρει πότε θα ξανακάνει τουρ...κ εγώ θα είμαι η μόνη που δε θα πάαααααααααω...κατάλαβες το πόνο μου;;;αλλά δεν πειράζει....ως αντίδραση θα πάω να χτυπήσω ένα piercing χαχα...ότι να ναι

Πλάκα μου κάνεις έτσι;; Ποιο σχολείο;;; Αφού 8 Δεκεμβρίου είναι Σάββατο!!! Κάνετε και τα Σάββατα σχολείο εσείς εκεί πάνω; laugh.gif
Αν το θες όλα μπορούν να γίνουν!
Σάββατο πρωί φεύγεις και Κυριακή είσαι πίσω. Μην μου λες εμένα δικαιολογίες.... Αλλού αυτά! biggrin.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 17 2007, 16:00 ) *
Πλάκα μου κάνεις έτσι;; Ποιο σχολείο;;; Αφού 8 Δεκεμβρίου είναι Σάββατο!!! Κάνετε και τα Σάββατα σχολείο εσείς εκεί πάνω; laugh.gif
Αν το θες όλα μπορούν να γίνουν!
Σάββατο πρωί φεύγεις και Κυριακή είσαι πίσω. Μην μου λες εμένα δικαιολογίες.... Αλλού αυτά! biggrin.gif


χαχα...εγώ συνηθίζω να διαβάζω τα σάββατα laugh.gif ε ρε γαμώτο...έπρεπε να σ'έχω αδερφή εσένα... smiley.gif
diama13
Ο καθενας με τον πονο του εδω μεσα........ icon_drunk.gif

Basket4,ηρεμησε λιγο και μην φωναζεις......πλακα κανουμε,μην τα παιρνεις ολα στα σοβαρα....

Τatu,η πινκ σιγουρα θα ξανακανει συναυλιες οποτε μην απογοητευεσαι....
soouza
QUOTE(diama13 @ Nov 17 2007, 17:33 ) *
Ο καθενας με τον πονο του εδω μεσα........ icon_drunk.gif

Basket4,ηρεμησε λιγο και μην φωναζεις......πλακα κανουμε,μην τα παιρνεις ολα στα σοβαρα....

Τatu,η πινκ σιγουρα θα ξανακανει συναυλιες οποτε μην απογοητευεσαι....

Καλά που όλοι ηρεμούν
diama13
Α,να προσθεσω κατι για αυτο που με ρωτησε ο λεονκαλφ.....ενα ποτηρακι ναι συμφωνω,αλλα συνηθως στις παρεες παντα ξεπερνιεται το οριο και κανεις δν συγκρατειται.......και οι περισσοτεροι οδηγουν μετα χωρις να σκεφτονται οτι εχουν πιει και ενα ποτηρακι παραπανω.......
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Nov 17 2007, 16:41 ) *
χαχα...εγώ συνηθίζω να διαβάζω τα σάββατα laugh.gif ε ρε γαμώτο...έπρεπε να σ'έχω αδερφή εσένα... smiley.gif

E ωραία. Διαβάζεις την Κυριακή. Γυρίζεις ξημερώματα και κάνεις μια χαρά και το διαβασμά σου. Απαπα, όλο δικαιολογίες είσαι. Θες να δεις την πινκ ή όχι;
Αδερφή;;; Χαχαχα! Η αδερφή μου θα συμφωνούσε ευχαρίστως να με ξαποστείλει και εσύ με θες για αδερφή;;; Συγκινητικό! laugh.gif
Α! Ακόμα μια συμβουλή! Εκεί που θες να πας πάρε και τα αδέρφια σου αν είναι μικρότερα. Με ισχυρό κίνητρο ότι έτσι θα κερδίσουν ελευθερίες από τους γονείς σε μικρότερη ηλικία ακολουθούν πιστά! Αν έχουν και λίγη ιδέα από το αντικείμενο που θες να δεις, τότε είναι τέλειο το σκηνικό!
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 17 2007, 18:38 ) *
E ωραία. Διαβάζεις την Κυριακή. Γυρίζεις ξημερώματα και κάνεις μια χαρά και το διαβασμά σου. Απαπα, όλο δικαιολογίες είσαι. Θες να δεις την πινκ ή όχι;
Αδερφή;;; Χαχαχα! Η αδερφή μου θα συμφωνούσε ευχαρίστως να με ξαποστείλει και εσύ με θες για αδερφή;;; Συγκινητικό! laugh.gif
Α! Ακόμα μια συμβουλή! Εκεί που θες να πας πάρε και τα αδέρφια σου αν είναι μικρότερα. Με ισχυρό κίνητρο ότι έτσι θα κερδίσουν ελευθερίες από τους γονείς σε μικρότερη ηλικία ακολουθούν πιστά! Αν έχουν και λίγη ιδέα από το αντικείμενο που θες να δεις, τότε είναι τέλειο το σκηνικό!


χαχα έχω μεγαλύτερη αδερφή κατά 7,5 χρόνια...κάνει; laugh.gif

diama η πινκ αν έρθει θα έρθει σε κανα δυο καλοκαίρια....ποιος ζει ποιος πεθαίνει μέχρι τότε!!!!
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ Nov 18 2007, 19:46 ) *
diama η πινκ αν έρθει θα έρθει σε κανα δυο καλοκαίρια....ποιος ζει ποιος πεθαίνει μέχρι τότε!!!!

Για αυτό σου λέω! Τράβα βγάλε εισιτήρια!!
VAGELIS N
QUOTE(sch @ Nov 16 2007, 20:25 ) *
Να έφερνα το κουτί καλά θα'ταν, αλλά το κόβω χλωμό... tongue.gif Παιδιά μια παράκληση, δεν υπάρχουν μόνα τα ούζα και οι μεζέδες. Τα κοψίδια? Πρέπει να βρούμε και καμία φωτό με τα αγαπημένα εδέσματα!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif Και καλή όρεξη....

τι σας ειπα εγω τα φαγε τα τριγωνα φιλος να σου πετυχει 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif φτου σου shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
εμας τους χοντρους δε μας σκεφτηκες θα μου πεσει το παιδι evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
sch
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 19 2007, 00:50 ) *
τι σας ειπα εγω τα φαγε τα τριγωνα φιλος να σου πετυχει 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif φτου σου shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
εμας τους χοντρους δε μας σκεφτηκες θα μου πεσει το παιδι evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

Έχει τρίγωνα στην Καλλιθέα αν θέλεις, κοντά στο σπίτι σου είναι. Άντε, πάρε τα πόδια σου fast.gif fast.gif fast.gif
Μην τα περιμένεις όλα να σου έρχονται έτοιμα...
F A N of TSAKI TSAN
ΑΧ ΚΑΛΕ ΚΑΛΕ ΚΑΛΕ, ΤΙ ΩΡΡΡΑΙΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥΤΟ!!!!
Ε λοιπον εχω τοοοοσα να σας πω μεσω ετουτου του τοπικ
Μολις τα βαλω σε μια σειρα θα τα αμολύσω!!!!
Υπομονή μεχρι τοτε!
basket4
QUOTE(F A N of TSAKI TSAN @ Nov 19 2007, 03:58 ) *
ΑΧ ΚΑΛΕ ΚΑΛΕ ΚΑΛΕ, ΤΙ ΩΡΡΡΑΙΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥΤΟ!!!!
Ε λοιπον εχω τοοοοσα να σας πω μεσω ετουτου του τοπικ
Μολις τα βαλω σε μια σειρα θα τα αμολύσω!!!!
Υπομονή μεχρι τοτε!


οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!γιατι Θεε μου?????????????????????
ειπα και εγω..αργησες να μιλησεις και ευχομουν μηπως δεν το ειχες δει...
κριμα... biggrin.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(tsops @ Nov 16 2007, 15:49 ) *
blech.gif Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει μόλις το δουν Tsaki, g7, fan κλπ.? laugh.gif


γιατί μωρέ το λες αυτό??? είσαι λάθος και το ξέρεις...και ναι παρεξηγήθηκα...!!!!
για ουζάκι να μιλήσω...να πω ότι θες αν αυτός είναι ο σκοπός που ανοίχτηκε αυτή η σελίδα...TSOPS!!
VAGELIS N
QUOTE(sch @ Nov 18 2007, 21:03 ) *
Έχει τρίγωνα στην Καλλιθέα αν θέλεις, κοντά στο σπίτι σου είναι. Άντε, πάρε τα πόδια σου fast.gif fast.gif fast.gif
Μην τα περιμένεις όλα να σου έρχονται έτοιμα...

εγω τα ξερω ως τριγωνα πανοραματος οχι καλλιθεας tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
τσιγγουνι τοσα λεφτα περνεται εκει στο βυρωνα δε μπορουσες να μας τα φερεις και να μην τα φας 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
G_7
Ρε Τσακι...Εχθες στις 21:00 στο STAR σε θαύμασα...Τι έκανες ρε άνθρωπε...!!!! wacko.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Nov 20 2007, 11:58 ) *
Ρε Τσακι...Εχθες στις 21:00 στο STAR σε θαύμασα...Τι έκανες ρε άνθρωπε...!!!! wacko.gif


τι να κάνω...έχω και εγώ υποχρεώσεις...ταινίες..καταλαβαίνεις τώραπως είναι αυτά τα πράματα!!!!
ότι μπορώ καλό μου..ότι μπορώ....αλίμονο στον μπρουζ λι!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 20 2007, 12:09 ) *
τι να κάνω...έχω και εγώ υποχρεώσεις...ταινίες..καταλαβαίνεις τώραπως είναι αυτά τα πράματα!!!!
ότι μπορώ καλό μου..ότι μπορώ....αλίμονο στον μπρουζ λι!!!!



Σου χω πει δεν βγαζω ακρει με αυτα που γραφεις στην υπογραφη σου... Ζαλαδα εισαι...Μαουουουου Τσεεεε Γιανννν w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Nov 20 2007, 12:12 ) *
Σου χω πει δεν βγαζω ακρει με αυτα που γραφεις στην υπογραφη σου... Ζαλαδα εισαι...Μαουουουου Τσεεεε Γιανννν w00t.gif


ΟΥΣΤ...είναι για μεγάλα μυαλά αγαπητό μου....!!!
basket4
QUOTE(G_7 @ Nov 20 2007, 14:12 ) *
Σου χω πει δεν βγαζω ακρει με αυτα που γραφεις στην υπογραφη σου... Ζαλαδα εισαι...Μαουουουου Τσεεεε Γιανννν w00t.gif


γιατι καλε?σοβαρα δνε βγαζεις ακρη?τι πιο απλο? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.