Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 10:20 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ... smiley.gif


όλη μέρα ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....και μεθαύριο κάντε πέρα..αλλάζει η ώρα ρε παιδιά...και θα νυχτώνει πιο αργά...!!!
καλό οοΟ???
που ΄'ησουνα χθες γι ανα έχουμε καλό ερώτημα μανατζεράκο μου???
καλάααα....!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 10:52 ) *
όλη μέρα ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....και μεθαύριο κάντε πέρα..αλλάζει η ώρα ρε παιδιά...και θα νυχτώνει πιο αργά...!!!
καλό οοΟ???
που ΄'ησουνα χθες γι ανα έχουμε καλό ερώτημα μανατζεράκο μου???
καλάααα....!!!!!


Παρακαλώ...πότε εχθές??? blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 10:55 ) *
Παρακαλώ...πότε εχθές??? blink.gif blink.gif blink.gif

χθεσ βρε εδω που σας χαιρέτησα και εσύ δεν ήσουν πουθενά...
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 11:06 ) *
χθεσ βρε εδω που σας χαιρέτησα και εσύ δεν ήσουν πουθενά...


Αφου ειχες φυγει...ποιον να χαιρετησω ??? sad.gif sad.gif sad.gif
Αχ μοναξια μου...μου...πες μου γιατι ρε μοναξια???με...δεν θυμαμαι τι...απο παιδι!!!
Καλα σου ειπα...εχθες επρεπε να παιξω κανενα τυχερο παιχνιδι αλλα το ξεχασα...!!! Ηταν η τυχερη μου μερα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ξεκουραστηκες καθολου???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 11:14 ) *
Αφου ειχες φυγει...ποιον να χαιρετησω ??? sad.gif sad.gif sad.gif
Αχ μοναξια μου...μου...πες μου γιατι ρε μοναξια???με...δεν θυμαμαι τι...απο παιδι!!!
Καλα σου ειπα...εχθες επρεπε να παιξω κανενα τυχερο παιχνιδι αλλα το ξεχασα...!!! Ηταν η τυχερη μου μερα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ξεκουραστηκες καθολου???

γιατί ήταν η τυχερρή σου μέρα καλέ??
τι να ξεκουραστώ ρε παιδάκι μου...εγώ είμαι βρυκόλακας...δεν εξηγείται!!εσύ τι λές??
πάντος κοιμήθηκα λιγάκι παραπάνω αλλά θέλω κι άλλο κι όσο σκέφτομαι το Σάββατο που θα χάσω μία ώρα ύπνο νευριάζω!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 11:26 ) *
γιατί ήταν η τυχερρή σου μέρα καλέ??
τι να ξεκουραστώ ρε παιδάκι μου...εγώ είμαι βρυκόλακας...δεν εξηγείται!!εσύ τι λές??
πάντος κοιμήθηκα λιγάκι παραπάνω αλλά θέλω κι άλλο κι όσο σκέφτομαι το Σάββατο που θα χάσω μία ώρα ύπνο νευριάζω!!!!


Να κοιμηθεις αντι για 3 βρυκολακακι 2 και ετσι ολα καλα!!!
Η τυχερη μου...ακου που σου λεω... wink.gif
Παντως εχω να πω οτι πολλες απουσιες εχουμε να βαλουμε....Το μικρο νομιζω οτι το εχει παρακανει...ο αρχηγος ξερουμε παποδρομιες κανει!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 11:37 ) *
Να κοιμηθεις αντι για 3 βρυκολακακι 2 και ετσι ολα καλα!!!
Η τυχερη μου...ακου που σου λεω... wink.gif
Παντως εχω να πω οτι πολλες απουσιες εχουμε να βαλουμε....Το μικρο νομιζω οτι το εχει παρακανει...ο αρχηγος ξερουμε παποδρομιες κανει!!!


τυχερή δε λες τίποτα...καλά είναι και αυτά να συμβαίνουν που και που ...ποιός θα κλαίει όμως δε ξέρω για χθες!!!
ας πρόσεχε...μακρυά από εμάς βέβαια αυτά!!!
έλα ντε μα που είναι όλοι???κάτσε θα στείλω μην,.στο μικρό μη γίνει χαμός!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 11:48 ) *
τυχερή δε λες τίποτα...καλά είναι και αυτά να συμβαίνουν που και που ...ποιός θα κλαίει όμως δε ξέρω για χθες!!!
ας πρόσεχε...μακρυά από εμάς βέβαια αυτά!!!
έλα ντε μα που είναι όλοι???κάτσε θα στείλω μην,.στο μικρό μη γίνει χαμός!!!

Να του στειλεις...γιατι αυτο μονο για αποτελεσματα ρωταει...αλλα πανε αυτα που ηεξερε!!! 19.gif 19.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 11:49 ) *
Να του στειλεις...γιατι αυτο μονο για αποτελεσματα ρωταει...αλλα πανε αυτα που ηεξερε!!! 19.gif 19.gif


δύσκολα τα πράγματα μάνατζερ...δεν είναι καλά το μικρό!!!
ξέρεις τώρα....!!!
τι θα κάνουμε???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 11:58 ) *
δύσκολα τα πράγματα μάνατζερ...δεν είναι καλά το μικρό!!!
ξέρεις τώρα....!!!
τι θα κάνουμε???


Τι ξερω??? Τι μπορουμε να κανουμε ... και θα το κανουμε!!!
sch
καλημέρα σας!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε?
βλέπω ότι γίνατε και απουσιολόγοι... tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Mar 27 2008, 12:15 ) *
καλημέρα σας!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε?
βλέπω ότι γίνατε και απουσιολόγοι... tongue.gif

ααααα...γεια σου αρχηγέ!!λοιπόν που ήσουνα??
είχαμε καλούς βαθμούς και διαγωγή και έτσι γίναμε απουσιολόγοι!!!
εσύ λοιπόν κοντεύεις να μείνεις...και πρέπει αύριο να έρθεις με τον κηδεμόνα σου...λείπεις πολλές ώρες και αδικαιολόγητα!!!

μάνατζερ???κάτι λέγαμε για το μικρό!!!
κάτι καταφέρνω να σου πω την αλήθεια...ξερεις τώρα πως είμαι!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 12:21 ) *
ααααα...γεια σου αρχηγέ!!λοιπόν που ήσουνα??
είχαμε καλούς βαθμούς και διαγωγή και έτσι γίναμε απουσιολόγοι!!!
εσύ λοιπόν κοντεύεις να μείνεις...και πρέπει αύριο να έρθεις με τον κηδεμόνα σου...λείπεις πολλές ώρες και αδικαιολόγητα!!!

μάνατζερ???κάτι λέγαμε για το μικρό!!!
κάτι καταφέρνω να σου πω την αλήθεια...ξερεις τώρα πως είμαι!


Αρχηγε...παει η αρχηγεια σου...μονο αυτο εχω να σου πω...!!! Βγηκες πρωτος στις παποδρομιες σημερα τουλαχιστον???

Δε σε πιανω για το μικρο!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 14:21 ) *
ααααα...γεια σου αρχηγέ!!λοιπόν που ήσουνα??
είχαμε καλούς βαθμούς και διαγωγή και έτσι γίναμε απουσιολόγοι!!!
εσύ λοιπόν κοντεύεις να μείνεις...και πρέπει αύριο να έρθεις με τον κηδεμόνα σου...λείπεις πολλές ώρες και αδικαιολόγητα!!!

μάνατζερ???κάτι λέγαμε για το μικρό!!!
κάτι καταφέρνω να σου πω την αλήθεια...ξερεις τώρα πως είμαι!

αφού έχω χαρτι για να δικαιολογήσω τις απουσίες μου... tongue.gif
πειράζει να έρθω με 2 φουσκωτούς για να συζητήσετε για τις απουσίες μου? laugh.gif
G_7
QUOTE(sch @ Mar 27 2008, 12:26 ) *
αφού έχω χαρτι για να δικαιολογήσω τις απουσίες μου... tongue.gif
πειράζει να έρθω με 2 φουσκωτούς για να συζητήσετε για τις απουσίες μου? laugh.gif


Φουσκωτους ακουω??? Μα κανενα προβλημα αγαπητε μου tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Εχουμε κανει τα κουμαντα μας...σε τουτο τον κοσμο που ζουμε!!! blink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 14:23 ) *
Αρχηγε...παει η αρχηγεια σου...μονο αυτο εχω να σου πω...!!! Βγηκες πρωτος στις παποδρομιες σημερα τουλαχιστον???

ναι, βγήκα και με διαφορά 41.gif
G_7
QUOTE(sch @ Mar 27 2008, 12:31 ) *
ναι, βγήκα και με διαφορά 41.gif


Αυτο τωρα για να καταλαβω...ειναι παπι???
w00t.gif w00t.gif w00t.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 14:32 ) *
Αυτο τωρα για να καταλαβω...ειναι παπι???
w00t.gif w00t.gif w00t.gif

ναι, παπί...είχε απότομη ανάπτυξη tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 12:30 ) *
Φουσκωτους ακουω??? Μα κανενα προβλημα αγαπητε μου tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Εχουμε κανει τα κουμαντα μας...σε τουτο τον κοσμο που ζουμε!!! blink.gif


πες τα χρυσόστομη τι μας πέρασε ο πρώην αρχηγός????πάντα είμαστε οργανωμένες και προετοιμασμένες για όλα!!!

λοιπόν πόσο μου πουλάς την μηχανάρα που έβαλες ????
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Mar 27 2008, 12:35 ) *
ναι, παπί...είχε απότομη ανάπτυξη tongue.gif tongue.gif tongue.gif

χαχαχαχαχαχα......τι ωραίο παπάκι !!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 12:35 ) *
πες τα χρυσόστομη τι μας πέρασε ο πρώην αρχηγός????πάντα είμαστε οργανωμένες και προετοιμασμένες για όλα!!!

λοιπόν πόσο μου πουλάς την μηχανάρα που έβαλες ????


θες να μου πεις τι εννοουσες...οτι ολα τα καταφερνεις??? Να στα κρυα του λουτρου ειμαι για ακομα μια φορα!!!
Αυτο δεν ειναι μηχαναρα...ειναι παπι... w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 12:37 ) *
θες να μου πεις τι εννοουσες...οτι ολα τα καταφερνεις??? Να στα κρυα του λουτρου ειμαι για ακομα μια φορα!!!
Αυτο δεν ειναι μηχαναρα...ειναι παπι... w00t.gif


με το μικρό βρε χαζό...ότι έχω τον τρόπο μου να κάνω τον άλλο να νοιώσει λίγο καλύτερα όπως πάντα έχω και τον τρόπο μου να φτάσω τον άλλον στα άκρα στα πρόθυρα αυτοκτονίας!!
είδες αυτογνωσία όμως???
άντε τι θα γίνει θα φύγουμε??θέλω να ψωνίσω κιόλας!!!
sch
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 14:37 ) *
Αυτο δεν ειναι μηχαναρα...ειναι παπι... w00t.gif

αυτό ξαναπές το tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Mar 27 2008, 12:41 ) *
αυτό ξαναπές το tongue.gif


ξαναπές το...
TSAKITSAN4
τι έγινε έπεσε δουλειά??καλά καλά μανατζερ τέτοια κάνε εσύ και θα τα πούμε!!
θα δεις τι θα πάθεις
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 13:05 ) *
τι έγινε έπεσε δουλειά??καλά καλά μανατζερ τέτοια κάνε εσύ και θα τα πούμε!!
θα δεις τι θα πάθεις


Επεσε δουλεια ξαφνικα...!!! τι να κανω???
Καλα ακομα περιμενω να μου πεις...μη μου αλλαζεις εμενα κουβεντα...

Και να μην ξεχαστω...αυτο δεν ειναι μηχανη ειναι παπι... smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 13:18 ) *
Επεσε δουλεια ξαφνικα...!!! τι να κανω???
Καλα ακομα περιμενω να μου πεις...μη μου αλλαζεις εμενα κουβεντα...

Και να μην ξεχαστω...αυτο δεν ειναι μηχανη ειναι παπι... smiley.gif


παιδί μου σου έχω γράψει πιο πάνω...μα που ζεισ μωρέ σαλταρισμένο.....εεε???που???όχι πες μου που??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 13:23 ) *
παιδί μου σου έχω γράψει πιο πάνω...μα που ζεισ μωρέ σαλταρισμένο.....εεε???που???όχι πες μου που??


Αααααααα το ειδα...καλα στον κοσμο μου...εχεις δικιο τελικα...και τρομερη αυτογνωσια εχεις!!! 41.gif 41.gif
Και να σου πω οτι το σωδιο σου αναφερει για σημερα 27/3 φρενο στα εξοδα!!!! Δε σε βλεπω καλα...στο κελι 43 θα σε βρουμε μια μερα και θα μας επιβαρυνεις και την τσεπη...δεν θα θες και τα τσιγαρα σου??? shot.gif shot.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 13:31 ) *
Αααααααα το ειδα...καλα στον κοσμο μου...εχεις δικιο τελικα...και τρομερη αυτογνωσια εχεις!!! 41.gif 41.gif
Και να σου πω οτι το σωδιο σου αναφερει για σημερα 27/3 φρενο στα εξοδα!!!! Δε σε βλεπω καλα...στο κελι 43 θα σε βρουμε μια μερα και θα μας επιβαρυνεις και την τσεπη...δεν θα θες και τα τσιγαρα σου??? shot.gif shot.gif


πλάκα κάνεις έτσι λεει??
και έχω σκοπό να κάνω κάτι ψωνάκια σήμερα....αααχ...καταστράφηκα...και έχω και πολλά λεφτά πάνω μου!!
τώρα???

τι άλλο λεει ρε ψυχή??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 13:39 ) *
πλάκα κάνεις έτσι λεει??
και έχω σκοπό να κάνω κάτι ψωνάκια σήμερα....αααχ...καταστράφηκα...και έχω και πολλά λεφτά πάνω μου!!
τώρα???

τι άλλο λεει ρε ψυχή??


Ειναι το αφεντικο εδω...δεν μπορω να ανοιξω και να αρχισω να γραφω...υπερβολη!!!
Παντως αμα το αγορασεις θα το δεις με τα ματακια σου!!!
Σημερα ειναι δυσκολη μερα παντως!!! Να την ακους τη λεμονια!!! laugh.gif laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 13:41 ) *
Ειναι το αφεντικο εδω...δεν μπορω να ανοιξω και να αρχισω να γραφω...υπερβολη!!!
Παντως αμα το αγορασεις θα το δεις με τα ματακια σου!!!
Σημερα ειναι δυσκολη μερα παντως!!! Να την ακους τη λεμονια!!! laugh.gif laugh.gif


είπα να μη το πάρω γιατί το προηγούμενο ακόμα δε το έχω ανοίξει...αλλά έχω πάρει αστρολόγο Απριλίου μη νοιάζεσαι!!!χαχαχαχ

δύσκολη μέρα ε???ποια είναι η λεμονιά????έκανες καινούρια φίλη και εσύ???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 13:54 ) *
είπα να μη το πάρω γιατί το προηγούμενο ακόμα δε το έχω ανοίξει...αλλά έχω πάρει αστρολόγο Απριλίου μη νοιάζεσαι!!!χαχαχαχ

δύσκολη μέρα ε???ποια είναι η λεμονιά????έκανες καινούρια φίλη και εσύ???


Ναι την εχω για τις δυσκολες ωρες...αμα δεν εχεις εναν ανθρωπο να τα λες που και που φωναζεις τη λεμονια και τσουουουουουπ δεν τα λες μονος σου!!! blink.gif tongue.gif tongue.gif
Και μετα μου λες εσυ οτι ειμαι καλα...δεν το χεις πει ποτε εδω που τα λεμε!!! ohmy.gif ohmy.gif
Γιατι ποιος αλλος εκανε καινουρια φιλη???
Τελικα το μικρο που ειναι???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Mar 27 2008, 14:00 ) *
Ναι την εχω για τις δυσκολες ωρες...αμα δεν εχεις εναν ανθρωπο να τα λες που και που φωναζεις τη λεμονια και τσουουουουουπ δεν τα λες μονος σου!!! blink.gif tongue.gif tongue.gif
Και μετα μου λες εσυ οτι ειμαι καλα...δεν το χεις πει ποτε εδω που τα λεμε!!! ohmy.gif ohmy.gif
Γιατι ποιος αλλος εκανε καινουρια φιλη???
Τελικα το μικρο που ειναι???


χαχαχα...καλά τρελάρα...εγώ σε αφήνω με την καινούρια σου φίλη τη λεμονιά....και θα τα πούμε αύριο!!
πάρε και κανα τηλεφωνάκι που τα έκοψες και αυτά...αλλά ξέχασα έχεις την λεμονιά τώρα!!!
καλά λέω εγώ..όξω τα καινούρια άτομα!!
λοιπόν σας αφήνω φιλάκια πολλάαααα!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 27 2008, 14:20 ) *
χαχαχα...καλά τρελάρα...εγώ σε αφήνω με την καινούρια σου φίλη τη λεμονιά....και θα τα πούμε αύριο!!
πάρε και κανα τηλεφωνάκι που τα έκοψες και αυτά...αλλά ξέχασα έχεις την λεμονιά τώρα!!!
καλά λέω εγώ..όξω τα καινούρια άτομα!!
λοιπόν σας αφήνω φιλάκια πολλάαααα!!!!!


Φιλια πολλα!!!
Και εσυ σταματα να παιρνεις τοσα τηλεφωνα γιατι εχεις αρχισει και με κουραζεις!!! sad.gif sad.gif
Φιλακια πολλα και απο εμενα και τη φιλη μου τη Λεμονια!!! smiley.gif
Οξω ολοι ... οξω ολοι ... οξω οξω οξω οξω ... wink.gif wink.gif
G_7
ΚΑΛΗΜΕΡΑ........ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!
Τι ωραια μερα??? Με τον ηλιο της να λαμπει, τα πουλακια να κανουν τσιου τσιου....τι ομορφα???? Αλλα επρεπε να ξυπνησω για να παω για δουλεια!!!!
Αρχηγε με τη μηχαναρα σου ...μηπως εγινες παπι...??? tongue.gif tongue.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Mar 28 2008, 12:38 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ........ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!
Τι ωραια μερα??? Με τον ηλιο της να λαμπει, τα πουλακια να κανουν τσιου τσιου....τι ομορφα???? Αλλα επρεπε να ξυπνησω για να παω για δουλεια!!!!
Αρχηγε με τη μηχαναρα σου ...μηπως εγινες παπι...??? tongue.gif tongue.gif

καλημέρα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνεις, φανταστική μάνατζερ?
που θα πάει, το όνειρο σου θα γίνει πραγματικότητα... wink.gif
εγώ είμαι στην διαδικασία του στεγνώματος τώρα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
G_7
QUOTE(sch @ Mar 28 2008, 11:20 ) *
καλημέρα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνεις, φανταστική μάνατζερ?
που θα πάει, το όνειρο σου θα γίνει πραγματικότητα... wink.gif
εγώ είμαι στην διαδικασία του στεγνώματος τώρα tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Αυτα ειναι... tongue.gif tongue.gif tongue.gif ελπιζω να εχεις παρει και τη στιρελα σου μαζι να σιδερωθεις!!!
Καλα ειμαι βρε αρχηγε...εαν βαλουμε στην ακρη οτι με αυτο τον καιρο θα ηθελα να ειμαι σπιτι μου και να καααααααααααααααθομαιαιαιαιαιαιαι!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
Κατσε να περασει ο Μαρτης ο κακος παλουκοκαυτης και θα ερθουν καλυτερες μερες!!! smiley.gif smiley.gif
Πριν ξεχασα να στειλω την καλημερα μου στη Live... icon_wave.gif wink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Mar 28 2008, 13:27 ) *
Αυτα ειναι... tongue.gif tongue.gif tongue.gif ελπιζω να εχεις παρει και τη στιρελα σου μαζι να σιδερωθεις!!!
Καλα ειμαι βρε αρχηγε...εαν βαλουμε στην ακρη οτι με αυτο τον καιρο θα ηθελα να ειμαι σπιτι μου και να καααααααααααααααθομαιαιαιαιαιαιαι!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
Κατσε να περασει ο Μαρτης ο κακος παλουκοκαυτης και θα ερθουν καλυτερες μερες!!! smiley.gif smiley.gif
Πριν ξεχασα να στειλω την καλημερα μου στη Live... icon_wave.gif wink.gif

ναι, ευτυχώς μου την έδωσε ο βασίλειος και έτσι όλα είναι υπο έλεγχο... rolleyes.gif
άλλες 3 μέρες έμειναν και τον αφήνουμε πίσω και αυτό τον μήνα, αν και άκουσα ότι έρχεται και άλλο κύμα κακοκαιρίας απο την επόμενη εβδομάδα sad.gif
G_7
QUOTE(sch @ Mar 28 2008, 11:40 ) *
ναι, ευτυχώς μου την έδωσε ο βασίλειος και έτσι όλα είναι υπο έλεγχο... rolleyes.gif
άλλες 3 μέρες έμειναν και τον αφήνουμε πίσω και αυτό τον μήνα, αν και άκουσα ότι έρχεται και άλλο κύμα κακοκαιρίας απο την επόμενη εβδομάδα sad.gif


Ωωωωωωωωωωωωωωωωω δεν θα τα παμε καλα νομιζω...να ερθει λιγο το καλοκαιρακι...τουλαχιστον ο ηλιακος τωρα που θα μεγαλωσει και η μερα!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Αρχηγε...τελικα εχω να κανω μια παρατηρηση...σε τουτο το forum τον αμαζευτο εχουμε...ολοι μαζι δεν κανουμε!!! smiley.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Mar 28 2008, 13:51 ) *
Ωωωωωωωωωωωωωωωωω δεν θα τα παμε καλα νομιζω...να ερθει λιγο το καλοκαιρακι...τουλαχιστον ο ηλιακος τωρα που θα μεγαλωσει και η μερα!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Αρχηγε...τελικα εχω να κανω μια παρατηρηση...σε τουτο το forum τον αμαζευτο εχουμε...ολοι μαζι δεν κανουμε!!! smiley.gif

αλλάζει και η ώρα την κυριακή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
όσον αφορα το τελευταίο σχόλιό σου ήθελα να ρωτήσω, που είναι η τσάκι οεο? blink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Mar 28 2008, 11:59 ) *
αλλάζει και η ώρα την κυριακή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
όσον αφορα το τελευταίο σχόλιό σου ήθελα να ρωτήσω, που είναι η τσάκι οεο? blink.gif


Ελα ντε οεο??? biggrin.gif biggrin.gif
basket4
καλημερα...
τι κανετε??
G_7
QUOTE(basket4 @ Mar 28 2008, 13:40 ) *
καλημερα...
τι κανετε??


Καλα ειμαστε...
Εσεις τι κανετε??
basket4
QUOTE(G_7 @ Mar 28 2008, 15:42 ) *
Καλα ειμαστε...
Εσεις τι κανετε??


καλα ειμαστε...
ειναι η μονη μερα η παρασκευη που δεν εχω μαθημα κ ξεκουραζομαι.
ειμαι πολυ πτωμα... sad.gif
εσυ αγαπητη μου μανατζερ τι κανεις??

η τσακι? ohmy.gif
ο κλουβιος?? ohmy.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Mar 28 2008, 14:24 ) *
καλα ειμαστε...
ειναι η μονη μερα η παρασκευη που δεν εχω μαθημα κ ξεκουραζομαι.
ειμαι πολυ πτωμα... sad.gif
εσυ αγαπητη μου μανατζερ τι κανεις??

η τσακι? ohmy.gif
ο κλουβιος?? ohmy.gif


Μη με ρωτας...δεν ξερω που βαδιζουν!!!
Καλα ειμαι...εχουμε φερει ολο το γραφειο τουμπα τωρα γιατι χασαμε ενα κ...χαρτο...Μονο το αφεντικο ειναι αταραχο...τι καλα να ζεις στον κοσμο σου τελικα!!!
Παντως πτωμα δεν ειμαι αλλα με βλεπω σε λιγο να γινομαι...
Συνεχιζω να ψαχνω...
pinezaki
QUOTE(G_7 @ Mar 28 2008, 10:38 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ........ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!
Τι ωραια μερα??? Με τον ηλιο της να λαμπει, τα πουλακια να κανουν τσιου τσιου....τι ομορφα???? Αλλα επρεπε να ξυπνησω για να παω για δουλεια!!!!
Αρχηγε με τη μηχαναρα σου ...μηπως εγινες παπι...??? tongue.gif tongue.gif

Kalimera se olous...na to deite to proi k na xamogelasete agapite mou Tsaki k manager...ksaderfos 4 ever mou eftiakse to problima sto pc ame!!!kali douleia...kalon ypno...
G_7
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 00:47 ) *
Kalimera se olous...na to deite to proi k na xamogelasete agapite mou Tsaki k manager...ksaderfos 4 ever mou eftiakse to problima sto pc ame!!!kali douleia...kalon ypno...


Καλημερα τρελοπινεζακι...ή καληνυχτα...εχουμε χασει τη μπαλα με τους χρονους τους δικους σου!!!
smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(pinezaki @ Mar 30 2008, 23:47 ) *
Kalimera se olous...na to deite to proi k na xamogelasete agapite mou Tsaki k manager...ksaderfos 4 ever mou eftiakse to problima sto pc ame!!!kali douleia...kalon ypno...

παλιό πινέζαρα γειά ρε..καλά του χρόνου θα ξαναμπεις φαντάζομαι....νωρίς κοιμήθηκες πάλι χθες!!!τσ τσ..

καλημέρα σε όλους...μάνατζερ...τι λεει τόσο πρωί στη δουλειά ??τι έγινε???πως και αυτό??χθες....εντάξει με εγραψες κανονικότατα!!!ευχαριστώ πολύ!
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 31 2008, 11:46 ) *
παλιό πινέζαρα γειά ρε..καλά του χρόνου θα ξαναμπεις φαντάζομαι....νωρίς κοιμήθηκες πάλι χθες!!!τσ τσ..

καλημέρα σε όλους...μάνατζερ...τι λεει τόσο πρωί στη δουλειά ??τι έγινε???πως και αυτό??χθες....εντάξει με εγραψες κανονικότατα!!!ευχαριστώ πολύ!

Γειαααααααα....ηρθε κ ο νεος χρονος....τι κανετε εσεις βρε?Τσακι εχω πλεον μαυρη ζωνη το νου σου....!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(pinezaki @ Mar 31 2008, 10:31 ) *
Γειαααααααα....ηρθε κ ο νεος χρονος....τι κανετε εσεις βρε?Τσακι εχω πλεον μαυρη ζωνη το νου σου....!!!


πινέζαααααααα....με αφήνεις άφωνη.....καλέ πάλι τεμπελιάζεισ????θα σε σκοτώσω ρε...το καταλαβαίνεις???
πεθαίνω βόθα με...!!!
τρύπα με.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.