Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Apr 3 2008, 11:39 ) *
γεια σου αγαπητη τσακι.
εδω ειμαι.
ειπα να μην παω σχολη σημερα
σηκωθηκα 5 κ 30 κ λεω δεν παει στο δι@ολο...κ ξανακοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν απο λιγο.
ασε που εχω κανει μαυρους κυκλους...
κ εχω ξεχασει τι σημαινει φαγητο κ υπνος... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

σας ελειψα καθολου?


ναι βρε μας έλειψες αρκετά το συζητάς??

Κρίνουμε τους εαυτούς μας απ' ό,τι είμαστε ικανοί να κάνουμε. Δυστυχώς όμως, οι άλλοι μας κρίνουν απ' ό,τι έχουμε ήδη κάνει.

θα βάζω που και που και τα δικά μου!!!

τα νέα σου??
basket4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 13:42 ) *
Ουουουουουουουουου πολυ...καθε μερα σε ψαχναμε αλλα εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (μην πω τωρα μερα που ειναι)!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Λατρεμενη αδελφη εγω οπως με αφησες ... μπορει και λιγο χειροτερα... με εχει βαρεσει η ανοιξη στο σταυρο (ωχωχωχ βγανει ηλιος biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Ωωωωωωωωωω tsaki εμαθες ποιο μαγαζι εκλεισαν??? Δεν σου λεω....


ναι,το ειδα οτι με ψαχνατε κ με συγκινησατε...
δεν φταιω εγω...
καθε μερα εχω μαθηματα... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
τι να κανω??

για πες τα νεα σου βρε λατρεμενη μου αδερφη?
basket4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 13:42 ) *
Ουουουουουουουουου πολυ...καθε μερα σε ψαχναμε αλλα εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (μην πω τωρα μερα που ειναι)!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Λατρεμενη αδελφη εγω οπως με αφησες ... μπορει και λιγο χειροτερα... με εχει βαρεσει η ανοιξη στο σταυρο (ωχωχωχ βγανει ηλιος biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Ωωωωωωωωωω tsaki εμαθες ποιο μαγαζι εκλεισαν??? Δεν σου λεω....


ναι,το ειδα οτι με ψαχνατε κ με συγκινησατε...
δεν φταιω εγω...
καθε μερα εχω μαθηματα... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
τι να κανω??

για πες τα νεα σου βρε λατρεμενη μου αδερφη?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 11:42 ) *
Ουουουουουουουουου πολυ...καθε μερα σε ψαχναμε αλλα εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (μην πω τωρα μερα που ειναι)!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Λατρεμενη αδελφη εγω οπως με αφησες ... μπορει και λιγο χειροτερα... με εχει βαρεσει η ανοιξη στο σταυρο (ωχωχωχ βγανει ηλιος biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Ωωωωωωωωωω tsaki εμαθες ποιο μαγαζι εκλεισαν??? Δεν σου λεω....

έλα όχι ποιό μαγαζί έκλεισαν??πες μου γιατί θα σκάσω σε παρακαλώ!@!
έλα σε παρακαλώ!!

Ό, τι και να φοβάσαι αυτό δεν έχει εξουσία πάνω σου. Την εξουσία έχει μόνο ο δικός σου φόβος.
Ο. Ουίνφρι \
TSAKITSAN4
Ο φόβος κάνει τους έξυπνους ανόητους και τους δυνατούς αδύνατους.
Φ. Κούπερ \

Κλασικό είναι αυτό που όλοι ήθελαν να το ξέρουν, αλλά κανείς δεν κάθεται να το διαβάσει.
(Mark Twain) \

μάνατζερ???????????????????ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 13:50 ) *
έλα όχι ποιό μαγαζί έκλεισαν??πες μου γιατί θα σκάσω σε παρακαλώ!@!
έλα σε παρακαλώ!!

Ό, τι και να φοβάσαι αυτό δεν έχει εξουσία πάνω σου. Την εξουσία έχει μόνο ο δικός σου φόβος.
Ο. Ουίνφρι \


Αυτο που παμε για καφε...για σκεψου...ονοματα δε λεμε δεν κανει....!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Μικρο ολα καλα ... ετοιμαζομαι ψυχολογικα για το Πασχα και προσπαθω να αποφασισω τι θα κανω...Ελπιζω να μη μεινω στην προσπαθεια!!! tongue.gif tongue.gif
Εσυ....πες...που σε εχουμε χασει...καλε να σου κανω μια ερωτηση??? Γιατι πας καθε μερα στη σχολη!!! Εισαι ο ανθρωπος φαινομενο...αλλα θα μεγαλωσεις μια μερα και θα μαθεις!!! smiley.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 14:01 ) *
Μικρο ολα καλα ... ετοιμαζομαι ψυχολογικα για το Πασχα και προσπαθω να αποφασισω τι θα κανω...Ελπιζω να μη μεινω στην προσπαθεια!!! tongue.gif tongue.gif
Εσυ....πες...που σε εχουμε χασει...καλε να σου κανω μια ερωτηση??? Γιατι πας καθε μερα στη σχολη!!! Εισαι ο ανθρωπος φαινομενο...αλλα θα μεγαλωσεις μια μερα και θα μαθεις!!! smiley.gif


πηγαινω γιατι εχω μαθηματα.
παρολο που εχω θεωριες πρεπει να τις παρακολουθησω γιατι μετα δεν καταλαβαινω τα εργαστηρια.
και τωρα θα φυγω επειδη εχω εργαστηριο το απογευμα.
σκατουλες...
ειμαι πολυ πτωμαααααααααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 13:58 ) *
Ο φόβος κάνει τους έξυπνους ανόητους και τους δυνατούς αδύνατους.
Φ. Κούπερ \

Κλασικό είναι αυτό που όλοι ήθελαν να το ξέρουν, αλλά κανείς δεν κάθεται να το διαβάσει.
(Mark Twain) \

μάνατζερ???????????????????ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!!


ΟΚ ... κανενα προβλημα ουτε το γιατι δεν θελω να μαθω ... βρηκα αλλον να μανατζαρο και τα παμε super tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 12:01 ) *
Αυτο που παμε για καφε...για σκεψου...ονοματα δε λεμε δεν κανει....!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Μικρο ολα καλα ... ετοιμαζομαι ψυχολογικα για το Πασχα και προσπαθω να αποφασισω τι θα κανω...Ελπιζω να μη μεινω στην προσπαθεια!!! tongue.gif tongue.gif
Εσυ....πες...που σε εχουμε χασει...καλε να σου κανω μια ερωτηση??? Γιατι πας καθε μερα στη σχολη!!! Εισαι ο ανθρωπος φαινομενο...αλλα θα μεγαλωσεις μια μερα και θα μαθεις!!! smiley.gif


εεε???αυτό που πάμε για καφέ??ποιό απόλα ρε παιδάκι μου???
έλα στείλε μου πριβέ να μου πεις θα σκάσω τώρα και το μυαλό δε λειτουργεί τώρα!!!και ανέκαθεν δηλαδή!!!τα τελευταία 2 χρόνια θα έλεγα!!!

έλα ντε ρε μικρό....μα κάθε μέρα??να είσαι και η μόνη??εσύ δε ξέρεις την παροιμία που λεει με όποιον δάσακλο καθήσεις πάλι θα μεινεις??

άλλα τι να πω.... Άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς!!!

θα δεις σε λίγο δε θα πηγαίνεις καθόλυο!!
αλλά άστο το παιδί καλά κάνει...τι να φτάσει 30 και να πηγαίνει ακόμα σχολή..??η αιώνια φοιτήτρια που λέμεε???από δαύτες πάρα πολλές!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 12:06 ) *
ΟΚ ... κανενα προβλημα ουτε το γιατι δεν θελω να μαθω ... βρηκα αλλον να μανατζαρο και τα παμε super tongue.gif tongue.gif tongue.gif


άλλον????άλλον???έτσι με πετάς δηλαδή??τόσο καιρό στις πλάτες μου που ανέβηκες ήτανε καλά??και με παρατάς τώρα έτσι???
αλλά ξέρω έγώ έτσι είναι βέβαια γιατί Από Μάρτη καλοκαίρι κι από Αύγουστο χειμώνα!!!
τέτοια είσαι!!!σευχαριστώ!!μπουυουουου
TSAKITSAN4
λοιπόν παιδάκια την κάνω με ελαφρά και πανέμορφα βηματάκια επιτέλους!!!
πάω λίγο να απολαύσω τον ήλιο πριν β΄ρεξει!!!
θα τα πούμε αύριο μάνατζερ θα σε πάρω τηλ.να μου πεις!!

μικρό μη χάνεσαι και περιμένω νέα σου!!!φιλάκια!!

Live....καλημέρα!!!!!!
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 3 2008, 14:19 ) *
λοιπόν παιδάκια την κάνω με ελαφρά και πανέμορφα βηματάκια επιτέλους!!!
πάω λίγο να απολαύσω τον ήλιο πριν β΄ρεξει!!!
θα τα πούμε αύριο μάνατζερ θα σε πάρω τηλ.να μου πεις!!

μικρό μη χάνεσαι και περιμένω νέα σου!!!φιλάκια!!

Live....καλημέρα!!!!!!


γεια σου τσακι.

να εχεις ενα ξεκουραστο απογευμα!!! smiley.gif smiley.gif
να προσεχεις!!
την αντιβιωση σου μην ξεχνας!!
φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 3 2008, 14:25 ) *
γεια σου τσακι.

να εχεις ενα ξεκουραστο απογευμα!!! smiley.gif smiley.gif
να προσεχεις!!
την αντιβιωση σου μην ξεχνας!!
φιλακια icon_wave.gif icon_wave.gif


Την αντιβιωση....καλο...την ξεχνα ή οχι το ιδιο αποτελεσμα εχει...βασικη αρχη ειναι μαζι με την αντιβιωση να μην καταντας καπως ετσι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Tsaki μου μην ξεχνας οτι εσυ μου ειπες να μαζεψω τα πραγματακια μου και να την κανω...Δεν θα σε παρακαλεσω!!! Αααααααα και μην ξεχνας οταν στελνεις καποιον πρεπει να του πληρωσεις οσα αναλογουν στο χρονο εργασιας του και τα δωρα που τρεχουν...τον τραπεζικο μου λογαριασμο τον εχεις περιμενω λοιπον!!!
Μικρο θα φυγεις και εσυ τωρα??? sad.gif sad.gif sad.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 14:29 ) *
Την αντιβιωση....καλο...την ξεχνα ή οχι το ιδιο αποτελεσμα εχει...βασικη αρχη ειναι μαζι με την αντιβιωση να μην καταντας καπως ετσι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Tsaki μου μην ξεχνας οτι εσυ μου ειπες να μαζεψω τα πραγματακια μου και να την κανω...Δεν θα σε παρακαλεσω!!! Αααααααα και μην ξεχνας οταν στελνεις καποιον πρεπει να του πληρωσεις οσα αναλογουν στο χρονο εργασιας του και τα δωρα που τρεχουν...τον τραπεζικο μου λογαριασμο τον εχεις περιμενω λοιπον!!!
Μικρο θα φυγεις και εσυ τωρα??? sad.gif sad.gif sad.gif


ναι,σιγα σιγα την κανω κ εγω
να φαω
να κανω μπανακι
κ να παω στη σχολη γιατι εχψ εργαστηριο απογευματιατικα
εσυ τι ωρα σχολας καμαρι μου? smiley.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 3 2008, 14:37 ) *
ναι,σιγα σιγα την κανω κ εγω
να φαω
να κανω μπανακι
κ να παω στη σχολη γιατι εχψ εργαστηριο απογευματιατικα
εσυ τι ωρα σχολας καμαρι μου? smiley.gif


17:00...καλη ορεξη...προσεχη στο μπανιο (να βαλεις τα μπρατσακια σου tongue.gif ) και καλο μαθημα... sad.gif sad.gif
G_7
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................. smiley.gif smiley.gif
Ακουει κανειειειειειειειειειειειειειειειειειειε
ιεις!!!!! rolleyes.gif rolleyes.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 4 2008, 08:43 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................. smiley.gif smiley.gif
Ακουει κανειειειειειειειειειειειειειειειειειειε
ιεις!!!!! rolleyes.gif rolleyes.gif

eeeeee....καλή μου μάνατζερ...κα΄λημέρα συγνώμη σας ζητώ που άργησα τόσο αλλά είχα μια σημαντική εκπαίδευση...για ένα νέο νομοσχέδιο εδώ που είμαι και δουλεύω..πλάκωσαν και οι υπουργοι΄και καταλαβαίνεται αλλά εγώ ένα πράγμα εχω να πω...ΕΛΑ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ...
ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 3 2008, 12:29 ) *
Την αντιβιωση....καλο...την ξεχνα ή οχι το ιδιο αποτελεσμα εχει...βασικη αρχη ειναι μαζι με την αντιβιωση να μην καταντας καπως ετσι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Tsaki μου μην ξεχνας οτι εσυ μου ειπες να μαζεψω τα πραγματακια μου και να την κανω...Δεν θα σε παρακαλεσω!!! Αααααααα και μην ξεχνας οταν στελνεις καποιον πρεπει να του πληρωσεις οσα αναλογουν στο χρονο εργασιας του και τα δωρα που τρεχουν...τον τραπεζικο μου λογαριασμο τον εχεις περιμενω λοιπον!!!
Μικρο θα φυγεις και εσυ τωρα??? sad.gif sad.gif sad.gif

ρερερε που είσαι ποιά έφυγες??γιατί???μη με αφήνεις και να σου πω και κάτι εγώ δε σου δίνω φράγκο έχουμε συμβόλαιο και δεν έχει τελειώσει ακόμα...οπότε δε γίνεται να φυγεις ούτε να σε απολύσω γιαυτό υπομονή!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 4 2008, 12:42 ) *
eeeeee....καλή μου μάνατζερ...κα΄λημέρα συγνώμη σας ζητώ που άργησα τόσο αλλά είχα μια σημαντική εκπαίδευση...για ένα νέο νομοσχέδιο εδώ που είμαι και δουλεύω..πλάκωσαν και οι υπουργοι΄και καταλαβαίνεται αλλά εγώ ένα πράγμα εχω να πω...ΕΛΑ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ...
ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ!!!!


Ναι καλα καλα ... δε σου φτανει που μπαινεις το μεσημερι μας παιρνεις να μας την πεις κι ολας!!!
Εεεεεεεε τωρα δεν μπορω εγω...και σε παρακαλω τερμα το μανατζερ για εσενα...τερμα ειπες χθες τη λεξη απολυεσαι...δεν το ειπες??? Ζητα συγνωμη λοιπον και ασε στην ακρη τους τυπους και τα συμβολαια...!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 4 2008, 11:31 ) *
Ναι καλα καλα ... δε σου φτανει που μπαινεις το μεσημερι μας παιρνεις να μας την πεις κι ολας!!!
Εεεεεεεε τωρα δεν μπορω εγω...και σε παρακαλω τερμα το μανατζερ για εσενα...τερμα ειπες χθες τη λεξη απολυεσαι...δεν το ειπες??? Ζητα συγνωμη λοιπον και ασε στην ακρη τους τυπους και τα συμβολαια...!!!


παιδάκι μου έχουμε ένα συμβόλαιο ναι ή όχι???
για πες σε προκαλώ και από την άλλη ξέρεις ότι δε ζητάω συγνώμες εγώ και τέτοια κουραφέξαλα!!!!
για σε παρακαλώ λοιπόν...είσαι και θα είσαι ο άνθρωπος μου ο μάνατζερ μου...δε κατάλαβα,...το ότι είχα κάποιες ατυχίες δε σημαίνει τπτ αυτό!!\όλα καλά θα πάνε και το καλοκαίρι θα είμα σούπερ δε θα με αναγνωρίεισ....θα τρίβεςι τα ματάκια σου!!!
και να σου πω τι δουλειά έχεις εσύ??δουλειά δεν είχε ο διάλος κα ιέσπασε το ποδάρι του!!έτσι δε πάει?
ήταν το μικρό εδώ??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 4 2008, 13:38 ) *
παιδάκι μου έχουμε ένα συμβόλαιο ναι ή όχι???
για πες σε προκαλώ και από την άλλη ξέρεις ότι δε ζητάω συγνώμες εγώ και τέτοια κουραφέξαλα!!!!
για σε παρακαλώ λοιπόν...είσαι και θα είσαι ο άνθρωπος μου ο μάνατζερ μου...δε κατάλαβα,...το ότι είχα κάποιες ατυχίες δε σημαίνει τπτ αυτό!!\όλα καλά θα πάνε και το καλοκαίρι θα είμα σούπερ δε θα με αναγνωρίεισ....θα τρίβεςι τα ματάκια σου!!!
και να σου πω τι δουλειά έχεις εσύ??δουλειά δεν είχε ο διάλος κα ιέσπασε το ποδάρι του!!έτσι δε πάει?
ήταν το μικρό εδώ??


Δεν ξερω ποιος ηταν και ποιος οχι!!!! Δε θα καθομαι να σας ψαχνω ολη μερα εχουμε και δουλειες να κανουμε!!! Συμβολαιο δεν εχουμε & εαν βρεις κατι τετοιο να μου το δειξεις και εμενα σε παρακαλω!!!
εχω πολυ σοβαρη δουλεια!!!
TSAKITSAN4
εγώ θα μιλήσω μια φορά και βάλτε τα καλά στο μυαλό σας...
και είναι ως εξής αυτά....!!!

. Βρήκε ο Φίλιππας τον Ναθαναήλ
Δυο καρπούζια σε μια μασχάλη δεν χωράνε
Είδ' ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλλιασ' η καρδιά του
Εκεί που μας χρωστούσανε μας πήραν και το βόδι

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..

Έχει ο τροχός γυρίσματα
Καλόμαθε η γριά στα σύκα τρώει και τα συκόφυλλα
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 4 2008, 11:48 ) *
Δεν ξερω ποιος ηταν και ποιος οχι!!!! Δε θα καθομαι να σας ψαχνω ολη μερα εχουμε και δουλειες να κανουμε!!! Συμβολαιο δεν εχουμε & εαν βρεις κατι τετοιο να μου το δειξεις και εμενα σε παρακαλω!!!
εχω πολυ σοβαρη δουλεια!!!

ΟΧΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΡΩΤΑ....ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ??ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΤΟΥ ή μου είπαν ψέματα??
έλα ρε μανατζεράκο τώρα μη με αφήνεις!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 4 2008, 13:52 ) *
ΟΧΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΡΩΤΑ....ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ??ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕΣ ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΤΟΥ ή μου είπαν ψέματα??
έλα ρε μανατζεράκο τώρα μη με αφήνεις!!!


Τι λες μωρε...ποιος εσπασε το ποδι???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 4 2008, 11:58 ) *
Τι λες μωρε...ποιος εσπασε το ποδι???


ο διάλος καλέ!!!
ποιός άλλος??
ξέρεις εσύ το φιλαράκι σου...χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
δεν με πιάνννννιεις...!!!
πιάσε μεεεεεεε!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 4 2008, 14:02 ) *
ο διάλος καλέ!!!
ποιός άλλος??
ξέρεις εσύ το φιλαράκι σου...χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
δεν με πιάνννννιεις...!!!
πιάσε μεεεεεεε!!!!!


Δε σε πιανω... και συνεχιζω να μη σε πιανω... εγω δεν εχω καμια σχεση με διαολακια και τριβολακια... 19.gif
TSAKITSAN4
λοιπόν λυπάμαι αλλά πρέπει να σας αφήσω....πάω να φάω και νωρίς που έχω έτοιμο φαγητάκι από την γιαγιά μου....την καλή που με αγαπαέι...μμμ τι λέω καλέ..θα ήθελα βασικά αλλά!!

μανατζεράκο ΄νιώθω ότι δε μαγαπάσ ποιά..είσαι με τα φεγγαρια σου μία με συμπαθείς και μία μου μιλάς άσχημα!!
τπάτνων οκ...εγώ σε αφήνω τώρα πάω να φύγω σιγά σιγά να ξεκουραστώ λιγάκι έχω ποολλές δουλειές να κάνω!!!

φιλάκια πολλάααα!!!!!
να προσέχεις σε παρακαλώ!!!

aaa live......καλημέρα....!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 4 2008, 14:13 ) *
λοιπόν λυπάμαι αλλά πρέπει να σας αφήσω....πάω να φάω και νωρίς που έχω έτοιμο φαγητάκι από την γιαγιά μου....την καλή που με αγαπαέι...μμμ τι λέω καλέ..θα ήθελα βασικά αλλά!!

μανατζεράκο ΄νιώθω ότι δε μαγαπάσ ποιά..είσαι με τα φεγγαρια σου μία με συμπαθείς και μία μου μιλάς άσχημα!!
τπάτνων οκ...εγώ σε αφήνω τώρα πάω να φύγω σιγά σιγά να ξεκουραστώ λιγάκι έχω ποολλές δουλειές να κάνω!!!

φιλάκια πολλάααα!!!!!
να προσέχεις σε παρακαλώ!!!

aaa live......καλημέρα....!!!


Ααααααααααα καλα κρασια ... καλη ορεξη και καλη ξεκουραση πανω απ'ολα...παρε και κανεναν υπνακο γιατι δε σε βλεπω καλα ... ακου δε σου μιλαω καλα??? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Φιλακια icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 4 2008, 14:13 ) *
aaa live......καλημέρα....!!!

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

QUOTE(G_7 @ Apr 4 2008, 14:17 ) *

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

φιλάκια πολλα και στις δυο σας!!!!!! smile.gif smile.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Apr 4 2008, 15:29 ) *
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

φιλάκια πολλα και στις δυο σας!!!!!! smile.gif smile.gif


Φιλακια πολλα και σε εσενα.....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ περα για περα σε ολη την παρεα.....
Αν και δεν βλεπω κανεναν ακομα ελπιζω οτι καποιος θα
κανει την εμφανιση του!!! tongue.gif rolleyes.gif laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 08:45 ) *
Φιλακια πολλα και σε εσενα.....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ περα για περα σε ολη την παρεα.....
Αν και δεν βλεπω κανεναν ακομα ελπιζω οτι καποιος θα
κανει την εμφανιση του!!! tongue.gif rolleyes.gif laugh.gif


καλημέρα καλημέρα καλημέρα...λοιπόν!!
τι κάνετε ??
μανατζεράκο???είχα δουλίτσα πρωί πρωί καταλαβαίνεις!!!
μα που είναι όλοι??

live μου καλημέρα.........
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 11:59 ) *
καλημέρα καλημέρα καλημέρα...λοιπόν!!
τι κάνετε ??
μανατζεράκο???είχα δουλίτσα πρωί πρωί καταλαβαίνεις!!!
μα που είναι όλοι??

live μου καλημέρα.........


Ελα ντε...καπου πρεπει να εχουν χαθει...δεν μπορουν να βρουν το δρομο της αρετης!!! tongue.gif tongue.gif
Τι ωραια μερα που εχει...
Και εσυ σταματα την πολυ δουλεια...φοβαμαι μην παθεις τιποτα!! smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 10:02 ) *
Ελα ντε...καπου πρεπει να εχουν χαθει...δεν μπορουν να βρουν το δρομο της αρετης!!! tongue.gif tongue.gif
Τι ωραια μερα που εχει...
Και εσυ σταματα την πολυ δουλεια...φοβαμαι μην παθεις τιποτα!! smiley.gif


αφού το είπανε από δευτέρα θα φιάξει αλλά έχει αέρα λιγάκι δεν έχει??

τι να κάνω ρε ...νομίζεις ότι εγώ θέλω να δουλεύω??και όλη τη βδομάδα έτσι θα με πάει!ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΑΠΟ ΔΩ!!!
καλημέρα live!!!live που είσαι λοιπόν???γιατί έτσι??
τελικά χθες τι έκανες????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 12:11 ) *
αφού το είπανε από δευτέρα θα φιάξει αλλά έχει αέρα λιγάκι δεν έχει??

τι να κάνω ρε ...νομίζεις ότι εγώ θέλω να δουλεύω??και όλη τη βδομάδα έτσι θα με πάει!ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΑΠΟ ΔΩ!!!
καλημέρα live!!!live που είσαι λοιπόν???γιατί έτσι??
τελικά χθες τι έκανες????


Πηγα εκει που σου ειπα και ειδα μια μπουρδα τρομερη και φοβερη...κατι ξερω εγω και δεν θελω να βλεπω τιποτα εκτος απο τη Μαρια την Ασχημη...... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Εσεις καλα τα περασατε???
Τωρα φωναξα το αεροπλανακι μου...περιμενε με στην αυλη και ερχομαι να σε παρω........ w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 10:14 ) *
Πηγα εκει που σου ειπα και ειδα μια μπουρδα τρομερη και φοβερη...κατι ξερω εγω και δεν θελω να βλεπω τιποτα εκτος απο τη Μαρια την Ασχημη...... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Εσεις καλα τα περασατε???
Τωρα φωναξα το αεροπλανακι μου...περιμενε με στην αυλη και ερχομαι να σε παρω........ w00t.gif


χμ....γιατί μου λες ψέματα??περίμενα έξω στην αυλη και δεν ήρθες!!
τέτοια είσαι???από αυτές..τις ξενδριάντροπες????

καλά περάσαμε ...καλά ήτανε μωρέ!ξέρεις τώρα πως είναι εκεί τα πράματα!!!!
να σου πω..πότε θα δεις την ξιπασμένη φίλη σου???όχι το καθυστερημένο...το άλλο το χαζό που έχει κάτι να μου δώσει!!
δώσμου το τηλ. της να της στείλω μην,. θα την σκοτώσω!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 12:42 ) *
χμ....γιατί μου λες ψέματα??περίμενα έξω στην αυλη και δεν ήρθες!!
τέτοια είσαι???από αυτές..τις ξενδριάντροπες????

καλά περάσαμε ...καλά ήτανε μωρέ!ξέρεις τώρα πως είναι εκεί τα πράματα!!!!
να σου πω..πότε θα δεις την ξιπασμένη φίλη σου???όχι το καθυστερημένο...το άλλο το χαζό που έχει κάτι να μου δώσει!!
δώσμου το τηλ. της να της στείλω μην,. θα την σκοτώσω!!!


Μα καλα εισαι καλα? Κατσε ειχε κινηση στο αεροδρομια και δεν μας εδιναν διαδρομο...για σιγα σιγα ετοιμασου πλησιαζουμε.......... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Ααααααααααααααα την ειδα και το Σαββατο αλλα που να παει τωρα το μυαλο μας σε αυτο... sad.gif sad.gif
Στο στελνω σε πμ γιατι το ποτε θα τα πουμε δεν γνωριζω...μπορει σημερα, αυριο, μπορει σε κατι που εχει σχεση με το 3, τι να σε πω? ohmy.gif ...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 10:53 ) *
Μα καλα εισαι καλα? Κατσε ειχε κινηση στο αεροδρομια και δεν μας εδιναν διαδρομο...για σιγα σιγα ετοιμασου πλησιαζουμε.......... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Ααααααααααααααα την ειδα και το Σαββατο αλλα που να παει τωρα το μυαλο μας σε αυτο... sad.gif sad.gif
Στο στελνω σε πμ γιατι το ποτε θα τα πουμε δεν γνωριζω...μπορει σημερα, αυριο, μπορει σε κατι που εχει σχεση με το 3, τι να σε πω? ohmy.gif ...

άντε ετοιμάζομαι....!!σαν να βλέπω ένα ελικοπτεράκι να έρχεται!!

το τελευταίο με το 3 δε το κατάλαβα....μου το εξηγείς??
και τι πάει να πει πότε θα τα πούμε...δε κατάλαβα δηλαδή??
μήπως εννοείς ότι θα τα πούμε το Πάσχα τώρα πια???καλά καλά!!!
κανόνισε!!!
σήμερα θα τα πούμε και άμα θες αλλιώς σπίτι σου~~~

ωραία θα της στελιλω μήνυμα θα δεις τι θα γίνει!!χαμός!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 13:02 ) *
άντε ετοιμάζομαι....!!σαν να βλέπω ένα ελικοπτεράκι να έρχεται!!

το τελευταίο με το 3 δε το κατάλαβα....μου το εξηγείς??
και τι πάει να πει πότε θα τα πούμε...δε κατάλαβα δηλαδή??
μήπως εννοείς ότι θα τα πούμε το Πάσχα τώρα πια???καλά καλά!!!
κανόνισε!!!
σήμερα θα τα πούμε και άμα θες αλλιώς σπίτι σου~~~

ωραία θα της στελιλω μήνυμα θα δεις τι θα γίνει!!χαμός!!!


Σπιτι μου τι??? Και γιατι να τα πουμε σημερα δεν σε καταλαβαινω!!!
Αμα θες να συναντηθεις με τη φιλη μου και εμενα να μη με βαζεται στη μεση!!!
Δεν ξερω... δεν ειδα.... δεν ακουσα.....τιποτα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Θα τα πουμε σε 3μερες 3μηνες 3χρονια....ενα Θεος ξερει!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Παντως να τα πουμε το Πασχα δεν ειναι κακη ιδεα....ελα αμεσως να τα παρεις
πλακα κανω!!! smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 11:06 ) *
Σπιτι μου τι??? Και γιατι να τα πουμε σημερα δεν σε καταλαβαινω!!!
Αμα θες να συναντηθεις με τη φιλη μου και εμενα να μη με βαζεται στη μεση!!!
Δεν ξερω... δεν ειδα.... δεν ακουσα.....τιποτα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Θα τα πουμε σε 3μερες 3μηνες 3χρονια....ενα Θεος ξερει!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Παντως να τα πουμε το Πασχα δεν ειναι κακη ιδεα....ελα αμεσως να τα παρεις
πλακα κανω!!! smiley.gif

άμα θέλω να συνατνηθώ με την φίλη σου μπορώ να το κάνω και χωρίς εσένα...και γιαυτό ζήτησα και το τηλ.τώρα τι μου λες εσύ...ο θΕΟΣ μόνον ξέρει!!
άντε βουδάκι!!!

ούτε η Live δε μας λεει καλημέρα!!
ποιός ξέρει τι συμβαίνει καλή μου μάνατζερ!!
κράτα με ένα τοπικ ζωντανό...
κάνε κάτι πες μου κάτι!!
κανα νέο!!

τελικά να σε ρωτήσω κάτι??? τα απρόοπτα της ζωής είναι όντως και τα πιο ωραία??

άσχετο αλλά όσο σκέφτομαι κάτι στενοχωριέμαι πάρα πολύ!!
TSAKITSAN4
το τακτοποίησα...την έβαλα στη θέση της!!
Live strong
καλημερα σας!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif τι κανει η παρεα;;;; smile.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 13:10 ) *
άμα θέλω να συνατνηθώ με την φίλη σου μπορώ να το κάνω και χωρίς εσένα...και γιαυτό ζήτησα και το τηλ.τώρα τι μου λες εσύ...ο θΕΟΣ μόνον ξέρει!!
άντε βουδάκι!!!

ούτε η Live δε μας λεει καλημέρα!!
ποιός ξέρει τι συμβαίνει καλή μου μάνατζερ!!
κράτα με ένα τοπικ ζωντανό...
κάνε κάτι πες μου κάτι!!
κανα νέο!!

τελικά να σε ρωτήσω κάτι??? τα απρόοπτα της ζωής είναι όντως και τα πιο ωραία??

άσχετο αλλά όσο σκέφτομαι κάτι στενοχωριέμαι πάρα πολύ!!


Σκεφτεσαι και στεναχωριεσαι??? τι ακριβως σκεφτεσαι??? θες να μου πεις και εμενα μηπως μπορω να σε βοηθησω...!!! blink.gif blink.gif
Τα απροοπτα??? Ειναι οντως και τα πιο ωραια...
Νεο...νεο...τι νεο να σου βρε πουλακι μου...ουτε κανενα χρονο να ειχαμε να τα πουμε!!!
Εσυ περπατας και βλεπεις ... cool.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Apr 7 2008, 11:33 ) *
καλημερα σας!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif τι κανει η παρεα;;;; smile.gif


αααααα...καλημέρα αγαπημένη μου!!
μάνατζερ....3-1 νικάωωωω....!!!χαχαχα

τι κάνεις live μου???εσύ πες μας τα δικά σου που έχουμε καιρό να μιλήσουμε!!!

μάνατζεςρρρρ???????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 13:39 ) *
αααααα...καλημέρα αγαπημένη μου!!
μάνατζερ....3-1 νικάωωωω....!!!χαχαχα

τι κάνεις live μου???εσύ πες μας τα δικά σου που έχουμε καιρό να μιλήσουμε!!!

μάνατζεςρρρρ???????


Καλα τωρα μιλα μονη σου....ηθελες και χαχα ε???
Ειπες κατι δεν ακουω...
Καλημερα live...
sch
καλημέρααααα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε? wink.gif
με θυμάστε? tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 11:39 ) *
Σκεφτεσαι και στεναχωριεσαι??? τι ακριβως σκεφτεσαι??? θες να μου πεις και εμενα μηπως μπορω να σε βοηθησω...!!! blink.gif blink.gif
Τα απροοπτα??? Ειναι οντως και τα πιο ωραια...
Νεο...νεο...τι νεο να σου βρε πουλακι μου...ουτε κανενα χρονο να ειχαμε να τα πουμε!!!
Εσυ περπατας και βλεπεις ... cool.gif

εγώ περπατάω και δε βλέπω βασικά άσε που πρέπει να έχω καεί!!
κανονικότατα όμως!!
άστα να πάνε σου λέω!!
θα σου πω πριβέ...
τα απρόοπτα...είναι πάντα όμως τα πιο ωραία??η καμιά φορά είναι και τα χειρότερα???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 13:42 ) *
εγώ περπατάω και δε βλέπω βασικά άσε που πρέπει να έχω καεί!!
κανονικότατα όμως!!
άστα να πάνε σου λέω!!
θα σου πω πριβέ...
τα απρόοπτα...είναι πάντα όμως τα πιο ωραία??η καμιά φορά είναι και τα χειρότερα???


Ωραια ειναι...ωραια...βεβαια στο τελος μπορει να καεις αλλα δεν συζηταμε αυτο τωρα....
γιατει εσυ καμενη εισαι ειναι δεν ειναι ωραια!!! Χααααα tongue.gif tongue.gif
Ωχ ξεχασα...δεν σου μιλαω!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 11:53 ) *
Ωραια ειναι...ωραια...βεβαια στο τελος μπορει να καεις αλλα δεν συζηταμε αυτο τωρα....
γιατει εσυ καμενη εισαι ειναι δεν ειναι ωραια!!! Χααααα tongue.gif tongue.gif
Ωχ ξεχασα...δεν σου μιλαω!!!


ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...το ξέρω ότι είμαι καμένη δεν είναι ανάγκη να μου το λες και εσύ!!!
κάτι καλό για να ξεκαώ έχεις να μου πεις??]

πάλι δε μου μιλάς μωρέ??μανιάτικο το κρατάς!!
για σε παρακαλώ μη τα πάρω λα κράνα!!!
στο κρανίο δηλαδή...γιατί να ξέρεις το έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνεται και αν έχει και μεγάλη μύτη δε το σωνει τσίποτες!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 13:58 ) *
ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...το ξέρω ότι είμαι καμένη δεν είναι ανάγκη να μου το λες και εσύ!!!
κάτι καλό για να ξεκαώ έχεις να μου πεις??]

πάλι δε μου μιλάς μωρέ??μανιάτικο το κρατάς!!
για σε παρακαλώ μη τα πάρω λα κράνα!!!
στο κρανίο δηλαδή...γιατί να ξέρεις το έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνεται και αν έχει και μεγάλη μύτη δε το σωνει τσίποτες!!


Τι θες να πεις οτι εχω μεγαλη μυτη??? Κατι αλλο ισως???
Αααααααααααα βρηκα ενα τρομερο ρολογακι μποριτε να μου το παρετε για τη γιορτι μου μολις €645 (βεβαια εαν θελετε τα €200 τα βαζω εγω...) Το ζητησα απο μια φιλη μου αλλα νομιζω πως ακομα πρεπει να γελαει...παω να ζεστανω το φαγητο μου και επιστρεφω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 12:00 ) *
Τι θες να πεις οτι εχω μεγαλη μυτη??? Κατι αλλο ισως???
Αααααααααααα βρηκα ενα τρομερο ρολογακι μποριτε να μου το παρετε για τη γιορτι μου μολις €645 (βεβαια εαν θελετε τα €200 τα βαζω εγω...) Το ζητησα απο μια φιλη μου αλλα νομιζω πως ακομα πρεπει να γελαει...παω να ζεστανω το φαγητο μου και επιστρεφω...


μόλις και άλλη μία σου φίλη ΄΄αρχισε να γελάει...!!!χαχαχαχαχαχαχαχααχαχα....
δε κοιτάς άλλα δώρα να πάρεις που έχουν προτεραιότητα και μέχρι εσένα βλέπουμε!! όλο και κάτι θα γίνει!!!

βρε δεν είπα ότι έχεις μεγάλη μύτη προς Θεού....καμία σχέση μα πως σου ήρθε αυτό το πράγμα??
απαπαπαπαπαπαπα.....!!!
ζέστανε το φαγητούλι σου πουλάκι μου....μη μου πάθεις και τίποτα!!
άλλωστε και εγώ σε λιγάκι θα φυγω...σε λιγάκι μην εξαφανιστείς!!!

γιατί όπως λένε....περσυνά ξυνά σταφύλια!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.