Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 16:32 ) *
δε μπορείς να τα έχεις αυτά τα 2 τώρα?



Μωρε και στη δουλεια τα εχω αλλα σαν να μη τα εχω!!!
sad.gif sad.gif sad.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 5 2007, 18:35 ) *
Μωρε και στη δουλεια τα εχω αλλα σαν να μη τα εχω!!!
sad.gif sad.gif sad.gif

ναι, κατάλαβα...θες να είσαι αραχτή και να τα κάνεις biggrin.gif
G_7
Σας icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Sch φιλε μου παω να πιω το καφεδακι μου ηρεμα... smile.gif
Και παμε να κανουμε το topic μας Νο 1... wav.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 5 2007, 18:44 ) *
Σας icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Sch φιλε μου παω να πιω το καφεδακι μου ηρεμα... smile.gif
Και παμε να κανουμε το topic μας Νο 1... wav.gif

καλό καφεδάκι τότε biggrin.gif
είμαστε ήδη no.1 αλλά χρειάζεται προσπάθεια για να μείνουμε στην κορυφή laugh.gif
καλό απόγευμα icon_wave.gif
basket4
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif ..................βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ι..................... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
sofo4
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 14:23 ) *
γιατί καλέ, μια χαρά είναι η σοκολάτα...είναι σαν την κόκα κόλα, πάει με όλα biggrin.gif



όχι για να ζηλέψετε δηλαδή αλλά πριν λίγο με κέρασαν ένα προφιτερόλ απο τον Κωνσταντινίδη με σοκολάτα που έλιωνε στο στόμα και πλούσια κρέμα σαντιγύ...........μμμμμμμμμούρλια ήταν tongue.gif
sch
QUOTE(sofo4 @ Dec 5 2007, 20:38 ) *
όχι για να ζηλέψετε δηλαδή αλλά πριν λίγο με κέρασαν ένα προφιτερόλ απο τον Κωνσταντινίδη με σοκολάτα που έλιωνε στο στόμα και πλούσια κρέμα σαντιγύ...........μμμμμμμμμούρλια ήταν tongue.gif

να πω την "γλυκιά" μου αμαρτία, με τρελλαίνει το μιλφέιγ απο τον κωσταντινίδη...μιαμ μιαμ μιαμ...τι θυμήθηκα τώρα?
basket4
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 23:38 ) *
να πω την "γλυκιά" μου αμαρτία, με τρελλαίνει το μιλφέιγ απο τον κωσταντινίδη...μιαμ μιαμ μιαμ...τι θυμήθηκα τώρα?


τι εστι κωσταντινιδης??
εμεις ενα σουβλατζιδικο εχουμε που λεγεται ετσι blink.gif blink.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 5 2007, 23:42 ) *
τι εστι κωσταντινιδης??
εμεις ενα σουβλατζιδικο εχουμε που λεγεται ετσι blink.gif blink.gif

χα χα χα χα χα...όχι,δεν είναι σουβλατζίδικο...ένα καταπληκτικό ζαχαροπλαστείο που ξεκίνησε απο την Λάρισα και έχει εξαπλωθεί σε όλη την Ελλάδα. biggrin.gif
basket4
QUOTE(sch @ Dec 6 2007, 00:03 ) *
χα χα χα χα χα...όχι,δεν είναι σουβλατζίδικο...ένα καταπληκτικό ζαχαροπλαστείο που ξεκίνησε απο την Λάρισα και έχει εξαπλωθεί σε όλη την Ελλάδα. biggrin.gif


σε ολη την Ελλαδα?
μαλλον εγω δεν ενηκω στην Ελλαδα sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 21:38 ) *
να πω την "γλυκιά" μου αμαρτία, με τρελλαίνει το μιλφέιγ απο τον κωσταντινίδη...μιαμ μιαμ μιαμ...τι θυμήθηκα τώρα?


πωπω εγώ πάντως περιμένω πως και πως τα χριστούγεννα για την πουτίγκα του!τρέεεεεεεεεεεεεεεελα....όπως και το μιλφέιγ αλλα το παγωτάκι laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
sch
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 00:14 ) *
πωπω εγώ πάντως περιμένω πως και πως τα χριστούγεννα για την πουτίγκα του!τρέεεεεεεεεεεεεεεελα....όπως και το μιλφέιγ αλλα το παγωτάκι laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

είδες τι χάνεις, basket4? Όλοι οι γλυκατζήδες ξέρουν τον Κωνσταντίνιδη biggrin.gif
basket4
QUOTE(sch @ Dec 6 2007, 00:17 ) *
είδες τι χάνεις, basket4? Όλοι οι γλυκατζήδες ξέρουν τον Κωνσταντίνιδη biggrin.gif


sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
που ειναι η τσακιτσαν??
τουλαχιστον αυτη μου στελνει σοκολατες... sad.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 00:19 ) *
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
που ειναι η τσακιτσαν??
τουλαχιστον αυτη μου στελνει σοκολατες... sad.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

αύριο η τσάκι...αν και έκανε ένα φάουλ σήμερα sad.gif :...βγήκε και δεν χαιρέτησε κανέναν απο την jumboπαρέα ohmy.gif
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 22:22 ) *
αύριο η τσάκι...αν και έκανε ένα φάουλ σήμερα sad.gif :...βγήκε και δεν χαιρέτησε κανέναν απο την jumboπαρέα ohmy.gif


εγώ δεν έχω πάει ποτέ στο jumbo smiley.gif
sch
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 00:27 ) *
εγώ δεν έχω πάει ποτέ στο jumbo smiley.gif

θα σε κάνουμε χαρούμενη και σένα...όταν πάμε την basket4 στον κωνσταντινίδη θα πάμε και σένα στα jumbo, εντάξει? ικανοποιημένη? biggrin.gif
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 22:28 ) *
θα σε κάνουμε χαρούμενη και σένα...όταν πάμε την basket4 στον κωνσταντινίδη θα πάμε και σένα στα jumbo, εντάξει? ικανοποιημένη? biggrin.gif


χαχα...ναιιιιιιι όλοι μου έχουνε τάξει να με πάνε αλλά τελικά κανείς δε με πάει!λολ icon_drunk.gif
basket4
QUOTE(sch @ Dec 6 2007, 00:28 ) *
θα σε κάνουμε χαρούμενη και σένα...όταν πάμε την basket4 στον κωνσταντινίδη θα πάμε και σένα στα jumbo, εντάξει? ικανοποιημένη? biggrin.gif


ναι!!!!!!!!!!!
καλα η Θεσσαλονικη δεν εχει τζαμπο?? blink.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 00:38 ) *
ναι!!!!!!!!!!!
καλα η Θεσσαλονικη δεν εχει τζαμπο?? blink.gif

έχει. Είναι κοντά στο γήπεδο siemens, αν δε κάνω λάθος wink.gif
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 22:40 ) *
έχει. Είναι κοντά στο γήπεδο siemens, αν δε κάνω λάθος wink.gif

και δεν είναι μόνο ένα...απλά δεν έτυχε να πάω ποτέ...προτιμώ να καταναλώνω τα λεφτά μου σε κινητά,υπολογιστές και κοντινά ταξίδια laugh.gif laugh.gif laugh.gif
sch
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 00:43 ) *
και δεν είναι μόνο ένα...απλά δεν έτυχε να πάω ποτέ...προτιμώ να καταναλώνω τα λεφτά μου σε κινητά,υπολογιστές και κοντινά ταξίδια laugh.gif laugh.gif laugh.gif

κινητά, ε? χμμμ...δικιά μου είσαι biggrin.gif
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 22:45 ) *
κινητά, ε? χμμμ...δικιά μου είσαι biggrin.gif


χιχι...από τη στιγμή που μου είπες για μιλφέιγ κωνσταντινίδη κατάλαβα ότι είμαστε του ίδιου τομέα tongue.gif
sch
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 00:47 ) *
χιχι...από τη στιγμή που μου είπες για μιλφέιγ κωνσταντινίδη κατάλαβα ότι είμαστε του ίδιου τομέα tongue.gif

ραντεβού 4/1 στην αριστοτέλους στον τερκενλή, εντάξει tatu? biggrin.gif
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 22:53 ) *
ραντεβού 4/1 στην αριστοτέλους στον τερκενλή, εντάξει tatu? biggrin.gif


χαχα οκ....το tall cake το έχεις ακουστά μήπως;;;
sch
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 00:55 ) *
χαχα οκ....το tall cake το έχεις ακουστά μήπως;;;

όχι, για βοήθησε με...έχασα κανένα επεισόδιο? κάπου το έχω δει...
Tatubasketfan
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 22:57 ) *
όχι, για βοήθησε με...έχασα κανένα επεισόδιο? κάπου το έχω δει...


ωωωωωωωωωω...τι κάνεις!θα το διαβάσει τώρα αυτό η basket4 και θα της τρέχουν τα σάλια αλλά τέσπα...
λοιπόν σου φέρνουν ένα τερααααααααααααααστιο ποτήρι το οποίο έχει κάτω κάτω σιρόπι καραμέλας ή σοκολάτας μετά κέικ σοκολάτας, από πάνω παγωτό βανίλια και στην κορυφή γεμάτο σαντυγί...ουφ...θα πάω να φάω ένα το σάββατο tongue.gif και που λες αυτό ένα άτομο είναι αδύνατο να το φάει...και σου φέρνουν και τα μεγάλα κουτάλια για να το φας laugh.gif laugh.gif
basket4
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 01:02 ) *
ωωωωωωωωωω...τι κάνεις!θα το διαβάσει τώρα αυτό η basket4 και θα της τρέχουν τα σάλια αλλά τέσπα...
λοιπόν σου φέρνουν ένα τερααααααααααααααστιο ποτήρι το οποίο έχει κάτω κάτω σιρόπι καραμέλας ή σοκολάτας μετά κέικ σοκολάτας, από πάνω παγωτό βανίλια και στην κορυφή γεμάτο σαντυγί...ουφ...θα πάω να φάω ένα το σάββατο tongue.gif και που λες αυτό ένα άτομο είναι αδύνατο να το φάει...και σου φέρνουν και τα μεγάλα κουτάλια για να το φας laugh.gif laugh.gif

καλο ακουγεται...
αλλα βασικα αυτα τα πολλα με διαφορα μεσα δεν ειναι κ πολυ του γουστου μου.
προτιμω κατι πιο απλο rolleyes.gif
sch
QUOTE(Tatubasketfan @ Dec 6 2007, 01:02 ) *
ωωωωωωωωωω...τι κάνεις!θα το διαβάσει τώρα αυτό η basket4 και θα της τρέχουν τα σάλια αλλά τέσπα...
λοιπόν σου φέρνουν ένα τερααααααααααααααστιο ποτήρι το οποίο έχει κάτω κάτω σιρόπι καραμέλας ή σοκολάτας μετά κέικ σοκολάτας, από πάνω παγωτό βανίλια και στην κορυφή γεμάτο σαντυγί...ουφ...θα πάω να φάω ένα το σάββατο tongue.gif και που λες αυτό ένα άτομο είναι αδύνατο να το φάει...και σου φέρνουν και τα μεγάλα κουτάλια για να το φας laugh.gif laugh.gif

tatu, δεν με έχεις δεί...όταν με δείς θα καταλάβεις ohmy.gif
sofo4
QUOTE(basket4 @ Dec 5 2007, 21:42 ) *
τι εστι κωσταντινιδης??
εμεις ενα σουβλατζιδικο εχουμε που λεγεται ετσι blink.gif blink.gif


είσαι απίστευτη με τα σουβλάκια σου! εσύ κοιμάσαι και ονειρεύεσαι σουβλάκια μου φαίνεται.
δεν ανοίγεις και κανένα μαγαζί να το ευχαριστηθείς? tongue.gif icon_drunk.gif
sofo4
QUOTE(sch @ Dec 5 2007, 21:38 ) *
να πω την "γλυκιά" μου αμαρτία, με τρελλαίνει το μιλφέιγ απο τον κωσταντινίδη...μιαμ μιαμ μιαμ...τι θυμήθηκα τώρα?



οντως και το μιλφέιγ του ειναι τέλειο........... 41.gif
sch
QUOTE(sofo4 @ Dec 6 2007, 01:30 ) *
είσαι απίστευτη με τα σουβλάκια σου! εσύ κοιμάσαι και ονειρεύεσαι σουβλάκια μου φαίνεται.
δεν ανοίγεις και κανένα μαγαζί να το ευχαριστηθείς? tongue.gif icon_drunk.gif

μπορούμε να τα συνδυάσουμε...πάμε πρώτα για τα αγαπημένα μας σουβλάκια και μετά βούρ για ωραίο γλυκό... biggrin.gif
basket4
QUOTE(sofo4 @ Dec 6 2007, 01:30 ) *
είσαι απίστευτη με τα σουβλάκια σου! εσύ κοιμάσαι και ονειρεύεσαι σουβλάκια μου φαίνεται.
δεν ανοίγεις και κανένα μαγαζί να το ευχαριστηθείς? tongue.gif icon_drunk.gif


χαχαχαχα!!εγω φταιω???
αφου ετσι το λενε το σουβλατζιδικο μας?τι να κανω? rolleyes.gif
βασικα τα εχω μειωσει κατα πολυ..εχω να φαω 3 η 4 ολοκληρες μερες σουβλακι ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 01:34 ) *
χαχαχαχα!!εγω φταιω???
αφου ετσι το λενε το σουβλατζιδικο μας?τι να κανω? rolleyes.gif
βασικα τα εχω μειωσει κατα πολυ..εχω να φαω 3 η 4 ολοκληρες μερες σουβλακι ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

τόοοοοοοοοοσο πολύ?πως αντέχεις μακριά απο τα λαχταριστά σουβλάκια??? ohmy.gif
basket4
QUOTE(sch @ Dec 6 2007, 01:42 ) *
τόοοοοοοοοοσο πολύ?πως αντέχεις μακριά απο τα λαχταριστά σουβλάκια??? ohmy.gif


ασε γιατι μου εχει κολλησει και λεω συνεχεια στη μητερα μου οτι θελω σουβλακια και τρελαινεται!
πρεπει να τα κοψω γαμωτο αυτα σιγα σιγα αλλιως δεν παλευεται η κατασταση μου sad.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 01:46 ) *
ασε γιατι μου εχει κολλησει και λεω συνεχεια στη μητερα μου οτι θελω σουβλακια και τρελαινεται!
πρεπει να τα κοψω γαμωτο αυτα σιγα σιγα αλλιως δεν παλευεται η κατασταση μου sad.gif

τι ωραία λέξη...σουβλάκια...αλλά με μέτρο, όχι συνέχεια wink.gif
trefoil 13
Αμάν με τα φαγητά σας! Ελπίζω την Κυριακή να μην τα αναφέρετε γιατί εκτός ότι θα είναι (σχετικά) πρωί όταν θα τα πούμε, θα είναι και το τελευταίο πράγμα για το οποίο θα μπορώ να μιλήσω!
sch
QUOTE(trefoil 13 @ Dec 6 2007, 01:53 ) *
Αμάν με τα φαγητά σας! Ελπίζω την Κυριακή να μην τα αναφέρετε γιατί εκτός ότι θα είναι (σχετικά) πρωί όταν θα τα πούμε, θα είναι και το τελευταίο πράγμα για το οποίο θα μπορώ να μιλήσω!

ε, καμιά τυροπιτούλα δεν θα'ταν άσχημη ιδέα tref...τι λες? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
diama13
τστστστστστσ....... 68.gif ανθυγιεινη διατροφη......................δν ξερετε να τρωτε,ειναι γεγονος...........
basket4
καλημερα....
τι καλει θα μου πειτε...για να με βλεπετε ξυπνια τοσο πρωι.... 68.gif 68.gif
αν η καλη μερα φαινεται απο το πρωι μαλλον η υπολοιπη μερα θα ειναι καταστροφικη tongue.gif

χθες βραδυ μου ειπε η μητερα μου να ξυπνησω πρωι για να παω σουπερ μαρκετ,τραπεζες στο ταχυδρομειο και γενικα διαφορα αλλα ψωνια!
ξυπναω λοιπον στις 9 η ωρα...παω στην κουζινα και βλεπω σημειωμα στο ψυγειο...

''ειμαι στην τραπεζα,στο ταχυδρομειο κ σουπερ μαρκετ.καλημερα.μαμα''


ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! shot.gif shot.gif
την σκοτωνεις η δνε την σκοτωνεις????και δνε μπορω να ξανακοιμηθω τωρα... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Live strong
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 11:46 ) *
καλημερα....
τι καλει θα μου πειτε...για να με βλεπετε ξυπνια τοσο πρωι.... 68.gif 68.gif
αν η καλη μερα φαινεται απο το πρωι μαλλον η υπολοιπη μερα θα ειναι καταστροφικη tongue.gif

χθες βραδυ μου ειπε η μητερα μου να ξυπνησω πρωι για να παω σουπερ μαρκετ,τραπεζες στο ταχυδρομειο και γενικα διαφορα αλλα ψωνια!
ξυπναω λοιπον στις 9 η ωρα...παω στην κουζινα και βλεπω σημειωμα στο ψυγειο...

''ειμαι στην τραπεζα,στο ταχυδρομειο κ σουπερ μαρκετ.καλημερα.μαμα''
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! shot.gif shot.gif
την σκοτωνεις η δνε την σκοτωνεις????και δνε μπορω να ξανακοιμηθω τωρα... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 11:46 ) *
καλημερα....
τι καλει θα μου πειτε...για να με βλεπετε ξυπνια τοσο πρωι.... 68.gif 68.gif
αν η καλη μερα φαινεται απο το πρωι μαλλον η υπολοιπη μερα θα ειναι καταστροφικη tongue.gif

χθες βραδυ μου ειπε η μητερα μου να ξυπνησω πρωι για να παω σουπερ μαρκετ,τραπεζες στο ταχυδρομειο και γενικα διαφορα αλλα ψωνια!
ξυπναω λοιπον στις 9 η ωρα...παω στην κουζινα και βλεπω σημειωμα στο ψυγειο...

''ειμαι στην τραπεζα,στο ταχυδρομειο κ σουπερ μαρκετ.καλημερα.μαμα''
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! shot.gif shot.gif
την σκοτωνεις η δνε την σκοτωνεις????και δνε μπορω να ξανακοιμηθω τωρα... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

καλημέρα, basket4! Καλά αυτό που έγινε σήμερα, αν το είχαμε βάλει στο στοίχημα θα έπιανε απόδοση 100. Αχ, πως σε παιδεύουν 24.gif 24.gif 24.gif
basket4
QUOTE(sch @ Dec 6 2007, 11:59 ) *
καλημέρα, basket4! Καλά αυτό που έγινε σήμερα, αν το είχαμε βάλει στο στοίχημα θα έπιανε απόδοση 100. Αχ, πως σε παιδεύουν 24.gif 24.gif 24.gif

καλα...ελεος ετσι?
ερχεται σπιτι..μολις μπηκε και μου λεει...
πηγαινε κανε αυτο κ αυτο κ αυτο γιατι δνε εκανε ολες τις δουλειες...!ελεος!
και γιατι βγηκε εξω?? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

επανερχομαι σε 10 λεπτα!!

ΥΓ:τσακι οταν μπεις θελω σοκολατα rolleyes.gif
Live strong
QUOTE(basket4 @ Dec 6 2007, 12:05 ) *
καλα...ελεος ετσι?
ερχεται σπιτι..μολις μπηκε και μου λεει...
πηγαινε κανε αυτο κ αυτο κ αυτο γιατι δνε εκανε ολες τις δουλειες...!ελεος!
και γιατι βγηκε εξω?? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

επανερχομαι σε 10 λεπτα!!

ΥΓ:τσακι οταν μπεις θελω σοκολατα rolleyes.gif


Νομίζω ότι σήμερα την αξίζεις μετά από αυτό που έπαθες smiley.gif smiley.gif
tsops
Παιδιά, καλημέρα. Λοιπόν, βάζω το πρόγραμμα της αγωνιστικής με μία άλλη, πιο απολαυστική "νότα", έτσι για να γελάσουμε και λίγο:

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
Οι βισσυνέρυθροι παίζουν με τους κυανέρυθρους. Αν κατέβουν και οι 2 με τις σκούρες, η διαιτησία θα τα βρει "σκούρα"

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ SIEMENS
Ο Μέγας Αλέξανδρος, μετά τις τελευταίες του βαθμολογικές "αποικήσεις", υποδέχεται τη Ζημ-ενς, ευελπιστώντας φυσικά να μην πάθει...ζημιά

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ο Απόλλωνας παίζει με τον Άρη...μάχη θεών του Ολύμπου!

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Ο Αθηναϊκός παίζει με τον Παν-Αθηναϊκό. Ο "γυιός" παίζει με τον "μπαμπά". Ο μπαμπάς τόχει ακόμα ή ο γυιός μετά από τόσα χρόνια, έχει μεγαλώσει πια?

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧ. - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
Τα Εξάρχεια φημίζονται λέει για αρκετά εσπεριδ-οειδή που πρωτοεμφανίστηκαν στην Αττική (άσχετο, ούτε που το ήξερα αυτό blink.gif )

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
Ο Ηρακλής παίζει με τον Π-αγχι-ακό χωρίς άγχος. Κοινό σημείο: είναι και οι 2 "ΓΣ" smile.gif

ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Ο Αίας μυθολογικά πάτησε το ένα πόδι του στην γεωγραφική περιοχή γύρω από την Καστοριά. "Μέσα" όμως θα μπορέσει να το πατήσει?
sch
QUOTE(tsops @ Dec 6 2007, 12:17 ) *
Παιδιά, καλημέρα. Λοιπόν, βάζω το πρόγραμμα της αγωνιστικής με μία άλλη, πιο απολαυστική "νότα", έτσι για να γελάσουμε και λίγο:

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
Οι βισσυνέρυθροι παίζουν με τους κυανέρυθρους. Αν κατέβουν και οι 2 με τις σκούρες, η διαιτησία θα τα βρει "σκούρα"

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ SIEMENS
Ο Μέγας Αλέξανδρος, μετά τις τελευταίες του βαθμολογικές "αποικήσεις", υποδέχεται τη Ζημ-ενς, ευελπιστώντας φυσικά να μην πάθει...ζημιά

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ο Απόλλωνας παίζει με τον Άρη...μάχη θεών του Ολύμπου!

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Ο Αθηναϊκός παίζει με τον Παν-Αθηναϊκό. Ο "γυιός" παίζει με τον "μπαμπά". Ο μπαμπάς τόχει ακόμα ή ο γυιός μετά από τόσα χρόνια, έχει μεγαλώσει πια?

ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧ. - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
Τα Εξάρχεια φημίζονται λέει για αρκετά εσπεριδ-οειδή που πρωτοεμφανίστηκαν στην Αττική (άσχετο, ούτε που το ήξερα αυτό blink.gif )

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
Ο Ηρακλής παίζει με τον Π-αγχι-ακό χωρίς άγχος. Κοινό σημείο: είναι και οι 2 "ΓΣ" smile.gif

ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Ο Αίας μυθολογικά πάτησε το ένα πόδι του στην γεωγραφική περιοχή γύρω από την Καστοριά. "Μέσα" όμως θα μπορέσει να το πατήσει?

πιστεύω, tsops, ότι είναι άκρως μπασκετική blink.gif η προσέγγιση που έκανες και κακώς που το πόσταρες στο off-topic, κανονικά στην Α1 έπρεπε να το βάλεις 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
G_7
Καλημερα στο jumboπαρεακι....
basket4 επειδη αυτο που ζεις δεν σου αξιζει...και επειδη ο Tsaki εχει χαθει σημερα...Ενα δωρακι απο εμενα....
Live strong
QUOTE(G_7 @ Dec 6 2007, 12:36 ) *
Καλημερα στο jumboπαρεακι....
basket4 επειδη αυτο που ζεις δεν σου αξιζει...και επειδη ο Tsaki εχει χαθει σημερα...Ενα δωρακι απο εμενα....



μονο στη basket4; sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Dec 6 2007, 12:36 ) *
Καλημερα στο jumboπαρεακι....
basket4 επειδη αυτο που ζεις δεν σου αξιζει...και επειδη ο Tsaki εχει χαθει σημερα...Ενα δωρακι απο εμενα....


χαχαχαχα!!
σε ευχαριστω παρα πολυ!
απλα τη ζητησα απο την τσακι επειδη ξερει οτι η αγαπημενη μου ειναι η παυλιδης φραουλα κ μου δινει αυτη rolleyes.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Dec 6 2007, 10:38 ) *
μονο στη basket4; sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif



Να για εσενα κραταω την καλυτερη....Σταματα μην κλαις...
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 6 2007, 12:36 ) *
Καλημερα στο jumboπαρεακι....
basket4 επειδη αυτο που ζεις δεν σου αξιζει...και επειδη ο Tsaki εχει χαθει σημερα...Ενα δωρακι απο εμενα....

καλημέρα, JUMBOmanager! Τι κάνεις? Είδες τι τραβάει η basket4? blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.