Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 19 2008, 13:44 ) *
όχι μάνατζερ...ας βγούνε να μας το πούνε πια να τελειώνουμε...μη καθόμαστε και εμείς σα τα χαζά εδω πέρα!!
άσε που όντως με τόση ηρεμία με πήρε ο ύπνος!!
΄δεν είναι καιη φίλη μου η goalfoul εδώ!!!
αχ..τι θα κάνουμε ρε μανατζερράκο????????
πες κάτι.....


ξερεις εεεε??? δεν εχουν καταλαβει οτι οταν μας αφηνουν μονες μας φερνουμε τα πανω κατω...
τι να σου πω???...σου στελνω και κατι mail τωρα να περασει η ωρα σου....
Liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Να μου θυμησεις να μην σηκωσω ξανα το τηλεφωνο μου σε κανεναν.........
Sccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Μηπως να βγουμε και εμεις...μπα οχι δεν θελω εσυ???
Παω να κανω ενα τσιγαρο εεε?????? δεν θα αργησω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 19 2008, 13:48 ) *
ξερεις εεεε??? δεν εχουν καταλαβει οτι οταν μας αφηνουν μονες μας φερνουμε τα πανω κατω...
τι να σου πω???...σου στελνω και κατι mail τωρα να περασει η ωρα σου....
Liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Να μου θυμησεις να μην σηκωσω ξανα το τηλεφωνο μου σε κανεναν.........
Sccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Μηπως να βγουμε και εμεις...μπα οχι δεν θελω εσυ???
Παω να κανω ενα τσιγαρο εεε?????? δεν θα αργησω...


που να πάμε..κάτσε εδώ να χαζομερίσουμε λιγάκι!!!
δε πάμε για σκι λέω εγώ???

πάλι για τσιγάρο ??και με αφήνεις????μονάχη??
το είδες το δέντρο μου???εεεε?????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 19 2008, 13:51 ) *
που να πάμε..κάτσε εδώ να χαζομερίσουμε λιγάκι!!!
δε πάμε για σκι λέω εγώ???

πάλι για τσιγάρο ??και με αφήνεις????μονάχη??
το είδες το δέντρο μου???εεεε?????


Ελα να...δεν αργησα...
Ωχ τρομερο...??? Γιατι τι δεντρο ειναι αυτο??? Μα που τα βρηκαν δεν μπορω να καταλαβω???
Και κατι ακομα...πως ταυτιζεται ενα δεντρο με το χαρακτηρα ενος ανθρωπου???
Μπορει ενα δεντρο να εχει φαντασια...??? Ντοινγκ blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 19 2008, 14:01 ) *
Ελα να...δεν αργησα...
Ωχ τρομερο...??? Γιατι τι δεντρο ειναι αυτο??? Μα που τα βρηκαν δεν μπορω να καταλαβω???
Και κατι ακομα...πως ταυτιζεται ενα δεντρο με το χαρακτηρα ενος ανθρωπου???
Μπορει ενα δεντρο να εχει φαντασια...??? Ντοινγκ blink.gif


ωραίο το ερώτημα σου μικρή μου σουπιά!!!!
γιατί όχι...εγώ πιστεύω ότι και τα΄δέντρα έχουν φαντασία...!!
άλλωστε πολλές φορές εκείνα δεν είναι που έστω βοηθάνε στη δική μας φαντασία και έμπνευση???
τπάντων..αρχίσαμε πάλι το ποιητικο - φιλοσοφικό μας μπλα μπλα...!!!
θα φύγω σε λιγάκι μανατζεράκο....ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑΙ ΑΡΓΗΣΕΣ..ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΚΑΝΕς Η ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ???ΕΕΕ???
αχ...έχω μια νύστα βαρεμάρα και κούραση...θέλω διακοπές και σκι!!
TSAKITSAN4
καλά που είσαι ??με νευρίασες τώρα και φεύγω......πάω σπίτι να κλειστό μέσα και να μη ξαναβγώ ποτε μα ποτέ!!!

θα μιλήσουμε μανατζράκο.....φιλάκια πολλά...και στους άλλους πους πλάκωσε το χιόνι μάλλον!!!
μα που να είναι άραγες!!????χμ....

φιλάκιαααα.......!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 19 2008, 14:05 ) *
ωραίο το ερώτημα σου μικρή μου σουπιά!!!!
γιατί όχι...εγώ πιστεύω ότι και τα΄δέντρα έχουν φαντασία...!!
άλλωστε πολλές φορές εκείνα δεν είναι που έστω βοηθάνε στη δική μας φαντασία και έμπνευση???
τπάντων..αρχίσαμε πάλι το ποιητικο - φιλοσοφικό μας μπλα μπλα...!!!
θα φύγω σε λιγάκι μανατζεράκο....ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑΙ ΑΡΓΗΣΕΣ..ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΚΑΝΕς Η ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ???ΕΕΕ???
αχ...έχω μια νύστα βαρεμάρα και κούραση...θέλω διακοπές και σκι!!


Διακοπες και σκι.........και γω θελω!!!!!!!!!!
Εεεεεεεεεε ξερεις εχω και μια συναδελφο εδω και λεμε και καμια κουβεντα να περναει η ωρα!!!
Μη μου θυμωνεις σε παρακαλω...
Το οτι ειναι πηγη εμπνευσης υποδηλωνει οτι εχουν και τα ιδια φαντασια??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 19 2008, 14:13 ) *
καλά που είσαι ??με νευρίασες τώρα και φεύγω......πάω σπίτι να κλειστό μέσα και να μη ξαναβγώ ποτε μα ποτέ!!!

θα μιλήσουμε μανατζράκο.....φιλάκια πολλά...και στους άλλους πους πλάκωσε το χιόνι μάλλον!!!
μα που να είναι άραγες!!????χμ....

φιλάκιαααα.......!!!


Ελα σε παρακαλω πολυ...μη νευριαζεις...
Και τωρα δηλαδη με αφηνεις μονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ohmy.gif
Καλα θα μιλησουμε....
Δεν υπαρχει ελπιδα να εμφανιστει καποιος???
sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 19 2008, 14:36 ) *
Ελα σε παρακαλω πολυ...μη νευριαζεις...
Και τωρα δηλαδη με αφηνεις μονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ohmy.gif
Καλα θα μιλησουμε....
Δεν υπαρχει ελπιδα να εμφανιστει καποιος???
sad.gif


αχ...μικρό μου μανατζεράκι μόνο σου έμεινες χθες και σταμάτησες να γράφεις!!!
λοιπόν μάνατζερ??νομίζω ότι πλέον κανένας δε μας θέλει...γιαυτό και εγώ θα γράψω τα ζώδια...

αρχίζω από το δικό σου...ΜΑΝΑΤΖΕΡ

Ισχύει από 18-02-2008 και για μια εβδομάδα πηγή:

Δύσκολη περίοδος αυτή για σας φίλοι καρκίνοι μιας και τίποτα δεν πάει όπως εσείς θα θέλατε *η τύχη μοιάζει να σας έχει εγκαταλείψει αλλά δεν είναι έτσι *πρόκειται απλά για μια περίπλοκη εβδομάδα, η οποία θα σας δώσει πολλά μαθήματα *όσο ζει κανείς μαθαίνει, άλλωστε

Πλανήτες
Οι συνάδελφοί σας δεν αποκλείεται να σας βάλουν εμπόδια, προκειμένου να πετύχουν τους δικούς τους στόχους *εσείς οφείλετε να είστε πολύ προσεχτικοί *αφενός οι ανωτέροί σας γνωρίζουν την αξία σας, αφετέρου αν στηριχθείτε στις δυνάμεις σας, δεν έχετε τίποτα να φοβηθείτε


Αισθήματα
Η γκρίνια και τα συνεχή παράπονα που κάνετε στον σύντροφο σας δεν αποκλείεται να τον έχουν κουράσει ψυχολογικά *μάλλον πρέπει να αλλάξετε συμπεριφορά *κάντε μια φορά τα στραβά μάτια και δεν θα χάσετε *οι ελεύθεροι του ζωδίου θα σκεφτείτε να γυρίσετε σε έναν παλιό σας έρωτα


Ζωή
Οι διατροφικές σας συνήθειες δεν είναι σωστές κι αυτό έχει αρχίσει να φαίνεται *προσέξτε πολύ την εμφάνιση σας και ιδιαίτερα τη σιλουέτα σας, φίλοι μου *αποφύγετε το βραδινό φαγητό, τα γλυκά, τα λίπη και τα τηγανητά *πείτε ναι στα φρούτα και στο γάλα *κάνουν καλό!


--------------------------------------------------------------------------------


Η διάθεσή σας αναμένετε υποτονική και θέλοντας να την ενισχύσετε ίσως οδηγηθείτε σε ακατάλληλες παρέες και αγορές.
Κάποιοι από εσάς ενδέχεται να μην μπορούν να συνεργαστούν με τους άλλους στο χώρο της δουλειάς τους και να συγκρούονται για ασήμαντα θέματα.
Το διάστημα αυτό θα ευνοηθούν οι συναλλαγές σας και οι εμπορικές σας δραστηριότητες.
Τα ταξίδια αναψυχής στα τέλη της βδομάδας θα βοηθήσουν τη σχέση σας να ανανεωθεί και αυτό είναι απαραίτητο σε όσους από εσάς είναι παντρεμένοι εδώ και αρκετά χρόνια ή η σχέση τους περνάει κάποια κρίση αυτή την περίοδο.Προσέξτε τις σχέσεις σας με τους συγγενείς του συντρόφου σας στα μέσα της βδομάδας.
Απαιτούνται φίλοι μου προσπάθειες για την σταθεροποίηση των εισοδημάτων σας και σας δίνονται αρκετές ευκαιρίες.



ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...

Ισχύει από 18-02-2008 και για μια εβδομάδα πηγή

Είναι πια καιρός να ασχοληθείτε με πράγματα που σας αρέσει να κάνετε και όχι να χάνετε το χρόνο σας με όσα σας επιβάλλουν οι άλλοι να κάνετε, φίλοι μου *αφιερώστε περισσότερο χρόνο στον εαυτό σας και στα πρόσωπα που αγαπάτε *έτσι θα αισθανθείτε όλοι πολύ καλύτερα

Πλανήτες
Στον Επαγγελματικό τομέα θα έρθουν αλλαγές χωρίς καν να το καταλάβετε *κοιτάξτε λοιπόν, αφού δεν μπορείτε να τις αποφύγετε, να τις στρέψετε υπέρ σας *ασχοληθείτε με σοβαρές υποθέσεις, όσες κι αν είναι οι ευθύνες *οι ανωτέροί σας θα εκτιμήσουν περισσότερο μια τέτοια κίνηση


Αισθήματα
Στον αισθηματικό τομέα τα πράγματα δεν πάνε όπως τα έχετε εσείς υπολογίσει *λλωστε ο έρωτας δεν θέλει τόση λογική, όσο συναίσθημά, φίλοι δεσμευμένοι *απρόβλεπτες εξελίξεις περιμένουν εσάς τους αδέσμευτους *η γοητεία σας θα μαγέψει ένα πρόσωπο που από καιρό θαυμάζετε


Ζωή
Στον τομέα της υγείας τα πράγματα είναι καλύτερα σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν *έχετε αρχίσει να αισθάνεστε κι εσείς πολύ πιο ακμαίοι και δυνατοί *Ενισχύστε περισσότερο τις άμυνες του οργανισμού σας, πίνοντας φρέσκους χυμούς, τρώγοντας φρούτα και παίρνοντας βιταμίνες


--------------------------------------------------------------------------------


Εξωτερικεύστε τις επιθυμίες σας, χαρείτε τις στιγμές που σας προσφέρει η ζωή και απομακρυνθείτε από κάθε τι που σας βασανίζει και ανήκει στο παρελθόν.
Θα έχετε την επιθυμία να συναντήσετε τους φίλους σας και μαζί τους, περνώντας ευχάριστα, θα ξεφύγετε από την καθημερινότητα, το άγχος και τις εντάσεις.

Η παραγωγικότητά σας θα είναι μειωμένη αυτή τη βδομάδα. Με τίποτε δεν μπορείτε να συγκεντρωθείτε στους καθημερινούς σας ρυθμούς και είναι φυσικό αυτή την εποχή. Ίσως να είναι η καλύτερη περίοδος για να αρχίσει η άδειά σας.
Στη διάρκεια αυτής της περιόδου, οι επιθυμίες και τα πάθη σας θα βρίσκονται σε έξαρση και ίσως να είναι για αρκετούς από εσάς ένα διάστημα σεξουαλικής και συναισθηματικής ανανέωσης.
Τα έξοδα της βδομάδας, θα υπερβούν κατά πολύ τα έσοδά σας. Μην παρασύρεστε σε άσκοπες αγορές καταναλωτικών αγαθών. Σύντομα θα μετανιώσετε για τους χειρισμούς των χρημάτων σας.




ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ LIVE....

Ισχύει από 18-02-2008 και για μια εβδομάδα

Αυτήν την εβδομάδα θα αφιερώσετε περισσότερο χρόνο στους οικείους σας και έτσι θα μπορέσετε να απολαύσετε μαζί τους μικρές καθημερινές χαρές της ζωής *κάποιοι φίλοι από τα παλιά επιστρέφουν και αν δεν σας έχουν φερθεί καλά ζητάνε να τους συχωρέσετε *κάντε μια υποχώρηση

Πλανήτες
Στον Επαγγελματικό τομέα επικρατεί νευρικότητα, κυρίως λόγω ορισμένων αλλαγών που γίνονται εις βάρος σας *είναι καιρός να αντιδράσετε λοιπόν, φίλοι μου *ζητήστε ότι πιστεύετε ότι σας αξίζει και αφήστε τους άλλους να ασχολούνται με τις λεπτομέρειες *οι ανωτέροί σας θα σας ακούσουν


Αισθήματα
Στον αισθηματικό τομέα υπάρχουν ορισμένα προβλήματα αυτό το διάστημα, κυρίως επειδή αρνείσθε να ακούσετε τον σύντροφος σας και τα προβλήματα του *εγωιστές καθώς είστε, θα προκαλέσετε κραδασμούς στον δεσμό σας *οι αδέσμευτοι του ζωδίου θα γνωρίσετε νέα, ενδιαφέροντα πρόσωπα


Ζωή
Προσοχή στα ατυχήματα θα πρέπει να δείξετε αυτήν την περίοδο, διότι η απροσεξία σας μπορεί να σας στοιχίσει πολύ *να έχετε τα μάτια σας δεκατέσσερα *δεν πρέπει να τρέχετε με το αυτοκίνητο, ούτε να κάνετε επικίνδυνους ελιγμούς *για μικρές αποστάσεις επιλέξτε ένα μέσο μεταφοράς


--------------------------------------------------------------------------------
Διάφορες αναμνήσεις περνούν στη σκέψη σας αυτές τις μέρες επηρεάζοντας ολοκληρωτικά τον τρόπο έκφρασής σας. Η ισχυρογνωμοσύνη, είναι βέβαιο πως θα σταθεί εμπόδιο στις προσωπικές σας σχέσεις.
Ενδέχεται να υπάρξουν κάποιες καθυστερήσεις ή ακόμη και αναβολές στην εργασία σας.
Αυτό είναι κάτι στο οποίο δεν θα πρέπει να δώσετε σημασία. Θεωρείτε εντελώς φυσιολογικό αυτή την εποχή.
Εκφράστε άφοβα την αγάπη σας στα πρόσωπα που σας στέκονται συνεχώς δίπλα σας και μην σας πιάνουν αδικαιολόγητες φοβίες και υποψίες. Στα μέσα αυτής της βδομάδας εμφανίζεστε ιδιαίτερα προσεχτικοί και αναλυτικοί στην ερωτική σας έκφραση και προσπαθείτε να καταλάβετε τις διαθέσεις του αγαπημένου σας.
Τα οικονομικά σας θα ευνοηθούν στα τέλη της βδομάδας. Πολλοί από εσάς θα ξοδέψουν μέρος των χρημάτων τους σε αγορές καταναλωτικών αγαθών θέλοντας να εξασφαλίσουν ένα καλύτερο βιοτικό επίπεδο.



ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.........

Ισχύει από 18-02-2008 και για μια εβδομάδα

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να περάσει αυτή η εβδομάδα, χωρίς να δημιουργηθούν εντάσεις είτε με πρόσωπα της οικογένειας είτε με φιλικά άτομα *περιορίστε λίγο τα νεύρα σας και την αρνητική σας διάθεση για να μην γίνουν χειρότερα τα πράγματα *εξετάστε υποχρεώσεις με το δημόσιο

Πλανήτες
Συζητήσεις πολλές θα έχετε αυτή την εβδομάδα πάνω σε ένα σχέδιο που έχετε επικεντρώσει την προσοχή σας *μην αφήνετε άλλους να σας εκμεταλλεύονται *οικονομικά τα πράγματα είναι κάπως στάσιμα και θα πρέπει να εξετάσετε νέες εναλλακτικές για νέα εισοδήματα


Αισθήματα
Το γεγονός πως η ζωή δεν σας αφήνει να επικεντρωθείτε με θέρμη στα αισθηματικά αυτό δεν σημαίνει προς πρέπει να τα αφήνετε όλα στη μοίρα τους *προτιμήστε να δώσετε περισσότερη σημασία στο ταίρι σας εάν δεν θέλετε να έχετε προβλήματα *οι αδέσμευτοι είναι σε καλή φάση


Ζωή
Εάν καταφέρετε να καταπολεμήσετε την αρνητική σας ενέργεια και τα νεύρα σας τότε θα καταφέρετε να ηρεμήσετε και να επανέλθετε στα φυσιολογικά σας *επικεντρώστε όλη την προσοχή σας προς αυτή την κατεύθυνση γιατί διαφορετικά οι συνέπειες στην υγεία σας θα είναι σοβαρές


--------------------------------------------------------------------------------


Οι ερευνητικές σας ικανότητες σας βοηθούν να εισχωρήσετε στο βάθος των υποθέσεων. Ξεκουραστείτε και αναθεωρήστε τη στάση σας στα σημεία που η ίδια σας η συμπεριφορά σας κουράζει ψυχικά.
Τη βδομάδα αυτή, αρκετοί από εσάς θα ερευνήσουν τις ανάγκες της αγοράς για να είναι έτοιμοι τον ερχόμενο χειμώνα να αντιμετωπίσουν τον συναγωνισμό άλλων επαγγελματιών.

Οι καταστάσεις που θα παρουσιαστούν αυτή την περίοδο, σας κάνουν να εκλογικεύσετε συναισθήματα και επιθυμίες. Οι ρυθμοί της καθημερινότητας έχουν αρνητικό αντίκτυπο στην ερωτική σας ζωή.
Θα κερδίσετε περισσότερα μέσω συνεργασιών. Χρησιμοποιήστε τις γνώσεις που αποκομίσατε γύρω από περιουσιακά και οικονομικά και εκμεταλλευτείτε τις ευκαιρίες που σας δίνονται για την επένδυση των κεφαλαίων σας.
TSAKITSAN4
ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ???

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ.Α......
Live strong
καλημέρα σε όλους... icon_wave.gif
πολύ άσχημη εβδομάδα η προηγούμενη και δυστυχώς συνεχίζεται... sad.gif λυπάμαι που χάθηκα, μη το πάρετε προσωπικά, απλά μου είναι αδύνατο να γράψω... smile.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 10:13 ) *
ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ???

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ.Α......


Καλημερα πουλεν...τα δυο μας για ακομα μια μερα...το δουλεψα λιγο στο μυαλο μου εχθες και αποφασισα...καλυτερα οι δυο μας καλυτερα οι δυο μας θα περασουμε... smiley.gif
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολοι την jumboπαρεααααααααααα...........

Καλημερα live!
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Feb 20 2008, 10:18 ) *
καλημέρα σε όλους... icon_wave.gif
πολύ άσχημη εβδομάδα η προηγούμενη και δυστυχώς συνεχίζεται... sad.gif λυπάμαι που χάθηκα, μη το πάρετε προσωπικά, απλά μου είναι αδύνατο να γράψω... smile.gif


αχ...Live μου τι σου έχουνε κάνει???
θα τουσ σκοτώσουμε όλους!!
καλημέρα...
ελπίζω να φιάξουν όλα σύντομα...και να είναι όπως παλιά..κάποτε που γινότανε χαμός εδώ πέρα!!!
αχ....

μανατζεράκο...τι λέει λοιπόν???
τα νέα σου...!!

λογικά το μόνο σίγουρο είναι ότι το Σάββατο θα πάμε για καφέ απότι υπολογίζω...!!
τώρα βλέπουμε και για πιο πριν!!!!
είδες καλά τα νέα!!
ααα..καλά πρέπει να σου πω...χθες..τι γέλιο!!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 12:39 ) *
αχ...Live μου τι σου έχουνε κάνει???
θα τουσ σκοτώσουμε όλους!!
καλημέρα...
ελπίζω να φιάξουν όλα σύντομα...και να είναι όπως παλιά..κάποτε που γινότανε χαμός εδώ πέρα!!!
αχ....


κι εγω το ελπίζω.... smile.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 10:39 ) *
αχ...Live μου τι σου έχουνε κάνει???
θα τουσ σκοτώσουμε όλους!!
καλημέρα...
ελπίζω να φιάξουν όλα σύντομα...και να είναι όπως παλιά..κάποτε που γινότανε χαμός εδώ πέρα!!!
αχ....

μανατζεράκο...τι λέει λοιπόν???
τα νέα σου...!!

λογικά το μόνο σίγουρο είναι ότι το Σάββατο θα πάμε για καφέ απότι υπολογίζω...!!
τώρα βλέπουμε και για πιο πριν!!!!
είδες καλά τα νέα!!
ααα..καλά πρέπει να σου πω...χθες..τι γέλιο!!!!


Αααααααααααα το ξεχασα ... να μου πεις σε παρακαλω ... ρε θελω να παω και εγω να παρακολουθησω μια ... Θα παμε για καφε το Σαββατο??? μη μου το λες γιατι μπορει να κλαψω!!! Αντε να δουμε!!!
Εδω δουλεια...βαρεμαρα και χαρα!!! Ασε τωρα γιατι πρεπει να παρακολουθησω και μια εκπομπη στο "Τριτο Προγραμμα" και μου εχει ερθει ο Θανατος...!!!

Καλη μου live...ενα χαμογελο ζηταμε ετσι απλα...τιποτα παραπανω!!! ΕΕΕεεεεε πουλεν μου?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 10:50 ) *
Αααααααααααα το ξεχασα ... να μου πεις σε παρακαλω ... ρε θελω να παω και εγω να παρακολουθησω μια ... Θα παμε για καφε το Σαββατο??? μη μου το λες γιατι μπορει να κλαψω!!! Αντε να δουμε!!!
Εδω δουλεια...βαρεμαρα και χαρα!!! Ασε τωρα γιατι πρεπει να παρακολουθησω και μια εκπομπη στο "Τριτο Προγραμμα" και μου εχει ερθει ο Θανατος...!!!

Καλη μου live...ενα χαμογελο ζηταμε ετσι απλα...τιποτα παραπανω!!! ΕΕΕεεεεε πουλεν μου?


ναι ένα χαμόγελο μόνο Live!!!!!???

δεν είχε και όρεξη χθες φαντάσου...ήταν ήρεμος αρκετά!!!!!

θα στα πω θα στα πω..άλλο είναι το θέμα!!!
καλά θα μιλήσουμε και στο τηλ.σε λίγο θα πάω για δουλίτσα και θα ξαναέρθω σε λιγάκι!!!
άστα να πάνε!!!!!
μη κλάψεις που θα πάμε για καφέ σε παρακαλώ..όλα καλά θα πάνε..θα ξαναβρούμε τον παλιό καλό μας εαυτό...πως γίνεται να τα λεει όλα καλά το ζώδιο μου και να είναι χάλια...με ανάδρομους με ίσιουσ πλάγιουσ και καθιστούς!!
εκλήψεις και όλα τα κακά????φάσκει και αντιφάσκει ακόμα και το ζώδιο μου!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 10:55 ) *
ναι ένα χαμόγελο μόνο Live!!!!!???

δεν είχε και όρεξη χθες φαντάσου...ήταν ήρεμος αρκετά!!!!!

θα στα πω θα στα πω..άλλο είναι το θέμα!!!
καλά θα μιλήσουμε και στο τηλ.σε λίγο θα πάω για δουλίτσα και θα ξαναέρθω σε λιγάκι!!!
άστα να πάνε!!!!!
μη κλάψεις που θα πάμε για καφέ σε παρακαλώ..όλα καλά θα πάνε..θα ξαναβρούμε τον παλιό καλό μας εαυτό...πως γίνεται να τα λεει όλα καλά το ζώδιο μου και να είναι χάλια...με ανάδρομους με ίσιουσ πλάγιουσ και καθιστούς!!
εκλήψεις και όλα τα κακά????φάσκει και αντιφάσκει ακόμα και το ζώδιο μου!!!



Ετσι πανε αυτα...γι'αυτο μπορει να φασκεις και να αντιφασκεις και εσυ (που και που, δε λεμε παντα...παθαινεις αναλαμπες!!!) τωρα βρηκαμε την εξηγηση που τοσα χρονια ψαχναμε....αυτοι οι αναδρομοι τα κανουν ολα!!! Τι θα φυγεις και εσυ τωρα??? Αααα καλα κρασια!!! ohmy.gif
sch
ΚΑΛΗ-ΚΑΛΗ-ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Τι κάνει η όμορφη παρέα του διαδικτύου?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 10:58 ) *
Ετσι πανε αυτα...γι'αυτο μπορει να φασκεις και να αντιφασκεις και εσυ (που και που, δε λεμε παντα...παθαινεις αναλαμπες!!!) τωρα βρηκαμε την εξηγηση που τοσα χρονια ψαχναμε....αυτοι οι αναδρομοι τα κανουν ολα!!! Τι θα φυγεις και εσυ τωρα??? Αααα καλα κρασια!!! ohmy.gif


πάλι το κρασί έχεις στο μυαλό σου βρε σκατο μανατζεράκο???
μα είναι δυνατόν????
ήπιες καθόλου αυτές τισ μέρες????πλάκα πλάκα???
εγώ τίποτα....ούτε τζούρα..ούτε μυρουδιά?!!!!!!!
ααΑΑΑΑΑΑχχχ!!!
είμαι μία επαγγελμματίας....μεγαλη όμως!!!!

ευχαριστώ ευχαριστώ...φτάνει το χειρο΄κρότημα...γιατί είμαστε ακόμα ζωντανή στη σκηνή!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 20 2008, 11:07 ) *
ΚΑΛΗ-ΚΑΛΗ-ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Τι κάνει η όμορφη παρέα του διαδικτύου?


καλημέρα καλημέραααααα............που είσαι??????????
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 13:08 ) *
καλημέρα καλημέραααααα............που είσαι??????????

εδώ είμαι, με βλέπεις? smilie_schal1.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 11:07 ) *
πάλι το κρασί έχεις στο μυαλό σου βρε σκατο μανατζεράκο???
μα είναι δυνατόν????
ήπιες καθόλου αυτές τισ μέρες????πλάκα πλάκα???
εγώ τίποτα....ούτε τζούρα..ούτε μυρουδιά?!!!!!!!
ααΑΑΑΑΑΑχχχ!!!
είμαι μία επαγγελμματίας....μεγαλη όμως!!!!

ευχαριστώ ευχαριστώ...φτάνει το χειρο΄κρότημα...γιατί είμαστε ακόμα ζωντανή στη σκηνή!!!



Λιγο κρασακι...λιγο λεμε...
Ουτε τζουρα, ουτε μυρουδια? ακου μυρουδια??? Γιατι ρε παιδακι? Ποια κακια μοιρα σε χτυπησε? Τι επαθες βρε καλο μου?
Σαν ροκ συγκροτημαααααααααααααααααααα........... laugh.gif laugh.gif

Αρχηγε καλημερα? Σε ποση ωρα θα φυγει ξανα? wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 20 2008, 11:10 ) *
εδώ είμαι, με βλέπεις? smilie_schal1.gif


όχι δε σε βλέπω...η μάλλον δε σε αναγνωρίζω ΄πλέον!!!
εσύ μάνατζερ τον αναγνωρίζεις???
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 13:12 ) *
Λιγο κρασακι...λιγο λεμε...
Ουτε τζουρα, ουτε μυρουδια? ακου μυρουδια??? Γιατι ρε παιδακι? Ποια κακια μοιρα σε χτυπησε? Τι επαθες βρε καλο μου?
Σαν ροκ συγκροτημαααααααααααααααααααα........... laugh.gif laugh.gif

Αρχηγε καλημερα? Σε ποση ωρα θα φυγει ξανα? wink.gif

καλημέρα, φανταστική μάνατζερ!!!
θα φύγω, αλλά δε ξέρω ακόμα την ώρα sad.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 13:12 ) *
όχι δε σε βλέπω...η μάλλον δε σε αναγνωρίζω ΄πλέον!!!
εσύ μάνατζερ τον αναγνωρίζεις???

sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 11:12 ) *
Λιγο κρασακι...λιγο λεμε...
Ουτε τζουρα, ουτε μυρουδια? ακου μυρουδια??? Γιατι ρε παιδακι? Ποια κακια μοιρα σε χτυπησε? Τι επαθες βρε καλο μου?
Σαν ροκ συγκροτημαααααααααααααααααααα........... laugh.gif laugh.gif

Αρχηγε καλημερα? Σε ποση ωρα θα φυγει ξανα? wink.gif


τίποτα καλή μου λουλουδού..τίποτα λέμε!!
θέλω να πάω σένα κουτουκάκι και να πίνω μέχρι το πρωί!!!
ήρθε και με βρήκε ο Ορέστηξ Μακρής βλέπεις στον ύπνο μου!!!
άστα να΄πάνε ......ουφ..!!
TSAKITSAN4
ΑΥΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ...ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΣΟΥ....ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗ!!!

(18.02.2008 - 24.02.2008)

Όπως ταξιδεύεις μέσα στον κόσμο και ξεπετάγεσαι στις ζωές των άλλων με τη σοβαρή και σχεδόν αγέλαστη αποστολή να αναγνωριστείς, ή σε κάποιες περιπτώσεις να κυριαρχήσεις, η καρδιά σου βρίσκεται στο σπίτι της όταν αυτοί που χρειάζεσαι σε χρειάζονται το ίδιο. Μέσα από το αλεξίσφαιρο γιλέκο που φοράς για να προστατεύσεις την καρδιά σου- και για να στείλεις το μήνυμα ότι κανείς δεν μπορεί να το διαπεράσει- υπάρχει μια πάλλουσα μάζα από ζελέ φράουλα και παρόλη την εξωτερική αυστηρότητα που προβάλλεις το βράδυ στο κρεβάτι είσαι ένα λούτρινο αρκουδάκι που διψάει για αγκαλιές. Όμως αυτό ας μείνει μυστικό μεταξύ μας.
basket4
καλημερααααααααααα
τι κανετε?????????
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2008, 13:21 ) *
καλημερααααααααααα
τι κανετε?????????

ωωωωωωω, καλημέρα μικρή μου οπτασία!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνεις?
Live strong
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 12:50 ) *
Καλη μου live...ενα χαμογελο ζηταμε ετσι απλα...τιποτα παραπανω!!! ΕΕΕεεεεε πουλεν μου?


smiley.gif smiley.gif smiley.gif
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 12:55 ) *
ναι ένα χαμόγελο μόνο Live!!!!!???

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
sch
24 μέρες ακόμα...(περιμένω καφεδάκι, εντάξει?)
basket4
QUOTE(sch @ Feb 20 2008, 13:24 ) *
24 μέρες ακόμα...(περιμένω καφεδάκι, εντάξει?)


καλημερα αγαπημενε μου sch!!!
τι κανεις?
τι ειναι σε 24 μερες? blink.gif ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2008, 11:21 ) *
καλημερααααααααααα
τι κανετε?????????


καλημέρα μικρόοοοοοοοοο!!!
όλα καλά?
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2008, 13:26 ) *
καλημερα αγαπημενε μου sch!!!
τι κανεις?
τι ειναι σε 24 μερες? blink.gif ohmy.gif

έλα μου ντε? wink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 11:17 ) *
ΑΥΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ...ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΣΟΥ....ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗ!!!

(18.02.2008 - 24.02.2008)

Όπως ταξιδεύεις μέσα στον κόσμο και ξεπετάγεσαι στις ζωές των άλλων με τη σοβαρή και σχεδόν αγέλαστη αποστολή να αναγνωριστείς, ή σε κάποιες περιπτώσεις να κυριαρχήσεις, η καρδιά σου βρίσκεται στο σπίτι της όταν αυτοί που χρειάζεσαι σε χρειάζονται το ίδιο. Μέσα από το αλεξίσφαιρο γιλέκο που φοράς για να προστατεύσεις την καρδιά σου- και για να στείλεις το μήνυμα ότι κανείς δεν μπορεί να το διαπεράσει- υπάρχει μια πάλλουσα μάζα από ζελέ φράουλα και παρόλη την εξωτερική αυστηρότητα που προβάλλεις το βράδυ στο κρεβάτι είσαι ένα λούτρινο αρκουδάκι που διψάει για αγκαλιές. Όμως αυτό ας μείνει μυστικό μεταξύ μας.


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ναι ναι αυτο ειναι...
Κουτουκακι??? Μα τι ωραια ιδεα...και εγω μαζι σου...ποτε...που....ποιος rolleyes.gif rolleyes.gif
Αργηχε το πουλεν καλα τα λεει...μας εχεις αφησει και εσυ στην τυχα μας....
Καλημερα μικρο παιδι...σε 24 μερες θα ειναι μια μεγαλη παρεα καπου στο Βορρα για καφε...ουζακια...οτι τραβαει η ορεξη μας...!!! wink.gif
Live smiley.gif ελπιζουνα να εισαι και εσυ εκει!!! Καλε ομορφα θα τα περασουμε...
Για λιγο σας αφηνω...για λιγο ε???Ελπιζω
sch
αφιερωμένο σε όλη την jumboπαρέα...
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 13:26 ) *
καλημέρα μικρόοοοοοοοοο!!!
όλα καλά?


οχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
δεν ειμαι καλαααααααααααααα
δεν αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοοο
θελω να φυγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 11:35 ) *
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ναι ναι αυτο ειναι...
Κουτουκακι??? Μα τι ωραια ιδεα...και εγω μαζι σου...ποτε...που....ποιος rolleyes.gif rolleyes.gif
Αργηχε το πουλεν καλα τα λεει...μας εχεις αφησει και εσυ στην τυχα μας....
Καλημερα μικρο παιδι...σε 24 μερες θα ειναι μια μεγαλη παρεα καπου στο Βορρα για καφε...ουζακια...οτι τραβαει η ορεξη μας...!!! wink.gif
Live smiley.gif ελπιζουνα να εισαι και εσυ εκει!!! Καλε ομορφα θα τα περασουμε...
Για λιγο σας αφηνω...για λιγο ε???Ελπιζω


αχ...τ είπες τώρα...ωραία θα είναι ρε..πολύ!!!
θα τα περάσουμε μούρλια πιστέυω...αλλά έχω ένα κακό προαίσθημα ότι κάποιος δε θα με αφήσει να έρθω...και τότε σίγουρα θα πρέπει να ετοιμάσετε μια απόδραση και για μένα!!
αλλά ποιός θα κάνει το τεράστιο αυτό ταουάζ???εεε????
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 20 2008, 11:35 ) *
αφιερωμένο σε όλη την jumboπαρέα...


τι γλυκό αρχηγέεε?????????
μμμ...πεινάω..!!!

μικρό τι έπαθες πάλι??τι σου έκαναν??
και αφού θες να φύγεις γιατί δε φεύγεις??να φύγεις/....
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 13:41 ) *
μικρό τι έπαθες πάλι??τι σου έκαναν??
και αφού θες να φύγεις γιατί δε φεύγεις??να φύγεις/....


Τιποτα δεν παει καλαααααααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ολα στραβααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2008, 11:46 ) *
Τιποτα δεν παει καλαααααααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ολα στραβααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


στη κομοτηνή???αμπάααα!!!!
άσχετο τελείος έτσι??
ε...να πας τότε κοπέλα μου να πας...τι κάθεσαι τότε και δεν είσαι ήδη εκεί???
έχω και κάτι γνωστούς εκεί θα τους πω να σε βοηθήσουν!!!χαχαχαχαχαχα

εγώ λέω να χαλαρώσεις λιγάκι.....βαθειές μεγάλες ανάσες....φου φου φου φου!!!! επί 20!!!!
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2008, 13:46 ) *
Τιποτα δεν παει καλαααααααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ολα στραβααααααααααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

άντε, πάνε...τι περιμένεις? wink.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 13:51 ) *
στη κομοτηνή???αμπάααα!!!!
άσχετο τελείος έτσι??
ε...να πας τότε κοπέλα μου να πας...τι κάθεσαι τότε και δεν είσαι ήδη εκεί???
έχω και κάτι γνωστούς εκεί θα τους πω να σε βοηθήσουν!!!χαχαχαχαχαχα

εγώ λέω να χαλαρώσεις λιγάκι.....βαθειές μεγάλες ανάσες....φου φου φου φου!!!! επί 20!!!!


η μαμα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ααα
τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

τι γνωστους εχεις στην κομοτηνη?
μπορει να λεμε κ τους ιδιους tongue.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 13:39 ) *
αχ...τ είπες τώρα...ωραία θα είναι ρε..πολύ!!!
θα τα περάσουμε μούρλια πιστέυω...αλλά έχω ένα κακό προαίσθημα ότι κάποιος δε θα με αφήσει να έρθω...και τότε σίγουρα θα πρέπει να ετοιμάσετε μια απόδραση και για μένα!!
αλλά ποιός θα κάνει το τεράστιο αυτό ταουάζ???εεε????

δηλαδή, μπορεί να μην έρθεις? ohmy.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 20 2008, 11:39 ) *
αχ...τ είπες τώρα...ωραία θα είναι ρε..πολύ!!!
θα τα περάσουμε μούρλια πιστέυω...αλλά έχω ένα κακό προαίσθημα ότι κάποιος δε θα με αφήσει να έρθω...και τότε σίγουρα θα πρέπει να ετοιμάσετε μια απόδραση και για μένα!!
αλλά ποιός θα κάνει το τεράστιο αυτό ταουάζ???εεε????


τατουαζ? τι τατουαζ? καπου σε εχασα νομιζω...
Ποιος να μη σε αφησει να ερθεις? καλα χαμος θα γινει...ειπαμε απαγωγη...τι αποδραση?
Κομοτηνη...αχ τι ωραια στην Κομοτηνη...Ααααααααα w00t.gif w00t.gif
basket4
Πολυ ωραια η κομοτηνη λατρεμενη αδερφη...
το θεμα ειναι να παω...

προς το παρον πεταγομαι μεχρι το φαρμακειο γιατι μου τελειωσαν τα χαπια μου sad.gif

ξαναρχομαι icon_wave.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2008, 12:16 ) *
Πολυ ωραια η κομοτηνη λατρεμενη αδερφη...
το θεμα ειναι να παω...

προς το παρον πεταγομαι μεχρι το φαρμακειο γιατι μου τελειωσαν τα χαπια μου sad.gif

ξαναρχομαι icon_wave.gif


Αααααααααααααα και εμενα τα χαπια μου...δεν σε προλαβα εεεε? w00t.gif w00t.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 14:18 ) *
Αααααααααααααα και εμενα τα χαπια μου...δεν σε προλαβα εεεε? w00t.gif w00t.gif

τιιιιιιι? δεν τα πήρες ακόμα? ohmy.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 20 2008, 12:24 ) *
τιιιιιιι? δεν τα πήρες ακόμα? ohmy.gif



Οχι τα ξεχασα σημερα!!! Δε με βλεπω καλα... huh.gif huh.gif wacko.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 20 2008, 14:26 ) *
Οχι τα ξεχασα σημερα!!! Δε με βλεπω καλα... huh.gif huh.gif wacko.gif

πήγαινε παρτα και μεις σε περιμένουμε...μην μας πάθεις και τίποτα wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 20 2008, 12:29 ) *
πήγαινε παρτα και μεις σε περιμένουμε...μην μας πάθεις και τίποτα wink.gif



Ενταξει θα τη βγαλω μεχρι το μεσημερι...μετα δεν ξερω τι θα γινει... cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.