Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 8 2008, 15:23 ) *
Καλε δεν φευγω ακομα...αμαν δωσε μου λιγο χρονο

να ορίστε...πάρτον tongue.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 8 2008, 13:25 ) *
να ορίστε...πάρτον tongue.gif


Ααααααααααααααα σ'ευχαριστώ πολύ... τι καλός???????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 8 2008, 13:12 ) *
Έλα ντε μας αγαπάει ο Θεός τελικά...
smiley.gif smiley.gif


Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii w00t.gif w00t.gif


ti tsaki kai tsaki....βαλάντωσα η δόλια η μικρή και ταπεινή!!

εσυ μανατζερ τι έκανες πάλι και θα παρεις πάλι άδεια???εεε??
εμένα δε με λυπάσαι καθόλου!!
θα καταρεύσωωωωωω......
και είναι και παρασκευή....!!
ΣΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΕ!!!!ΧΜ......
αααααα....ο η μ ε ε ε ε ε ε...τι κακό θα μέβρει την τρίσμηρη???
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 8 2008, 15:39 ) *
Ααααααααααααααα σ'ευχαριστώ πολύ... τι καλός???????

είδες όταν με πιάνουν οι καλοσύνες μου, τι καλός που είμαι? biggrin.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 8 2008, 13:45 ) *
ti tsaki kai tsaki....βαλάντωσα η δόλια η μικρή και ταπεινή!!

εσυ μανατζερ τι έκανες πάλι και θα παρεις πάλι άδεια???εεε??
εμένα δε με λυπάσαι καθόλου!!
θα καταρεύσωωωωωω......
και είναι και παρασκευή....!!
ΣΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΕ!!!!ΧΜ......
αααααα....ο η μ ε ε ε ε ε ε...τι κακό θα μέβρει την τρίσμηρη???


Πρώτον δε μίλαγε...γιατί δε μίλαγα...σε κανένα τεταρτάκι θα φύγουμε...???
Τόσα καλά κάναμε σε μια μέρα δεν το αξίζουμε????
Θα πάω και λίγο από το ZARA έτσι να δω εάν έχει δουλειά...μη φανταστείς!!!
Κάνε υπομονή μην καταρεύσεις....Σε θέλω ΔΥΝΑΤΗ...!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 8 2008, 13:52 ) *
Πρώτον δε μίλαγε...γιατί δε μίλαγα...σε κανένα τεταρτάκι θα φύγουμε...???
Τόσα καλά κάναμε σε μια μέρα δεν το αξίζουμε????
Θα πάω και λίγο από το ZARA έτσι να δω εάν έχει δουλειά...μη φανταστείς!!!
Κάνε υπομονή μην καταρεύσεις....Σε θέλω ΔΥΝΑΤΗ...!!!


δε μπορώ μάνατζερ μου άλλο αλήθεια σου λέω!!!
και εγώ σε κανά 20λεπτο θα φύγω..και ανυπομονώ και μετά θα τρέχω οσάν το σκυλό σε ξέφρενο αμπέλι!!!
μα τι λέω!!

αρχηγέεεεεε.......αρχηγέεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 8 2008, 15:52 ) *
Πρώτον δε μίλαγε...γιατί δε μίλαγα...σε κανένα τεταρτάκι θα φύγουμε...???
Τόσα καλά κάναμε σε μια μέρα δεν το αξίζουμε????
Θα πάω και λίγο από το ZARA έτσι να δω εάν έχει δουλειά...μη φανταστείς!!!
Κάνε υπομονή μην καταρεύσεις....Σε θέλω ΔΥΝΑΤΗ...!!!

σε ποιό ΖΑRA θα πας? της σκουφά, της τσακάλωφ, της ομόνοιας, της ερμού, της καλλιθέας, της ν.σμύρνης, της γλυφάδας, της ν.ιωνίας, της κηφισιάς, στο mall...που? ohmy.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 8 2008, 13:57 ) *
δε μπορώ μάνατζερ μου άλλο αλήθεια σου λέω!!!
και εγώ σε κανά 20λεπτο θα φύγω..και ανυπομονώ και μετά θα τρέχω οσάν το σκυλό σε ξέφρενο αμπέλι!!!
μα τι λέω!!

αρχηγέεεεεε.......αρχηγέεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Σε ξέφραγο ρε πουλάκι μου...σε ξέφραγο...το λένε...ΕΛΕΟΣ...!!!
Τι να σε κάνω εσένα μου λες????
Περιμένω εδώ τη κυρά Μαρία να αποφασίσει σε ποιόν θα πάμε...
Βέβαια εγώ βαριέμαι γιατί και εχθές πάλι στα μαγαζιά έτρεχα να πάρω δώρα...!!!
Δεν θέλω φίλους ... δεν θέλω γεννέθλια...τα μισώ τα γεννέθλια... 19.gif 19.gif 19.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 8 2008, 15:57 ) *
δε μπορώ μάνατζερ μου άλλο αλήθεια σου λέω!!!
και εγώ σε κανά 20λεπτο θα φύγω..και ανυπομονώ και μετά θα τρέχω οσάν το σκυλό σε ξέφρενο αμπέλι!!!
μα τι λέω!!

αρχηγέεεεεε.......αρχηγέεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

με ζητήσατε, αγαπητή τσάκι? rolleyes.gif
άντε τυχερούλα, τελειώνεις wink.gif
G_7
Φεύγω παιδάκια..........
Καλό Σ/Κ...καλά να περάσετε...να προσέχετε....να γελάσετε...
Και τη Δευτέρα ξανά εδώ για να σκεφτούμε σε βάθος τα προβλήματα και τους προβληματισμούς μας blink.gif blink.gif blink.gif
Φιλιάαααααααα smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 8 2008, 14:03 ) *
Σε ξέφραγο ρε πουλάκι μου...σε ξέφραγο...το λένε...ΕΛΕΟΣ...!!!
Τι να σε κάνω εσένα μου λες????
19.gif 19.gif 19.gif


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....δεν παλεύεται η ασθένεια μου το ξέρω...χαχαχαχα άκου ξέφρενο??
καλά έχω πεθάνει στο γέλιο!!!

το ξέρω ότι το έγραψα λάθος κουτό αλλά αφού με ξέρεις τώρα!!
είμαι και κουρασμένο άστα να πάνε!!!!!!

καλά ακόμα γελάω!!
και ξέρεις ποιός με έχει κολήσει....χμ...

λοιπόν λέω να σας χαιρετήσω από τώρα γιατί μετά θα πρέπει να φύγω σφαίρα παιδιά μου αξιαγάπητα!!!

να έχετε ένα καλό σαβ/κο...με αγάπη υγεία χαρά ευτυχία λογική συναίσθημα...χρώμα και ήλιο!!!μμμμμμμ.......
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 8 2008, 16:12 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....δεν παλεύεται η ασθένεια μου το ξέρω...χαχαχαχα άκου ξέφρενο??
καλά έχω πεθάνει στο γέλιο!!!

το ξέρω ότι το έγραψα λάθος κουτό αλλά αφού με ξέρεις τώρα!!
είμαι και κουρασμένο άστα να πάνε!!!!!!

καλά ακόμα γελάω!!
και ξέρεις ποιός με έχει κολήσει....χμ...

λοιπόν λέω να σας χαιρετήσω από τώρα γιατί μετά θα πρέπει να φύγω σφαίρα παιδιά μου αξιαγάπητα!!!

να έχετε ένα καλό σαβ/κο...με αγάπη υγεία χαρά ευτυχία λογική συναίσθημα...χρώμα και ήλιο!!!μμμμμμμ.......

καλό σαβ/κο και στις 2 σας σε ότι και αν κάνετε icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
Καλημέρα όλη μέρα... smiley.gif
Πολύ μοναξιά σε τούτη την πόλη...
Πολύ κρύο...& μεγάλη άρνηση να ανοίξει το μάτι μου...Τι κακό μας έχει βρεί...???
Sorry να ρωτήσω κάτι???
ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ???????? evilmonkey.gif evilmonkey.gif
tsops
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 10:40 ) *
Καλημέρα όλη μέρα... smiley.gif
Πολύ μοναξιά σε τούτη την πόλη...
Πολύ κρύο...& μεγάλη άρνηση να ανοίξει το μάτι μου...Τι κακό μας έχει βρεί...???
Sorry να ρωτήσω κάτι???
ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ???????? evilmonkey.gif evilmonkey.gif


Να σου πω εγώ μια καλημέρα μια και σε άφησαν μόνη σου smile.gif
TSAKITSAN4
ΟΟΟΟΟΟ...καλημέρα καλά μου και αγαπητά μου παιδάκια!!!!
τι κάνουμε??
πως επεράσαμε το σαβ/κο?????

είμαστε καλάααααα!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 10:40 ) *
Καλημέρα όλη μέρα... smiley.gif
Πολύ μοναξιά σε τούτη την πόλη...
Πολύ κρύο...& μεγάλη άρνηση να ανοίξει το μάτι μου...Τι κακό μας έχει βρεί...???
Sorry να ρωτήσω κάτι???
ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ???????? evilmonkey.gif evilmonkey.gif


είμαι εγώ εδώ πάντα για σένα καλή μου μανατζερ!!!!!
μη το ξεχνάς αυτό ποτές!!!!!
sch
Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχετε!!! icon_wave.gif
Τι κάνουν οι αγαπητές νεανίδες? wink.gif
πως περάσετε το σαβ/κο?
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 11:13 ) *
είμαι εγώ εδώ πάντα για σένα καλή μου μανατζερ!!!!!
μη το ξεχνάς αυτό ποτές!!!!!


Δεν το ξεχνώ ποτές!!!!!!!!!!!!!!!
Νομίζω ότι θα κοιμηθώ σε λίγο...με έχει πιάσει και μια αλλεργία στα μάτια (φαγούρα δε λες τίποτα!!!) Άσε με σου λέω.... ohmy.gif ohmy.gif
Εσύ τελειώσες τις δουλειές σου?

Καλημέρα tsops...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 11:16 ) *
Δεν το ξεχνώ ποτές!!!!!!!!!!!!!!!
Νομίζω ότι θα κοιμηθώ σε λίγο...με έχει πιάσει και μια αλλεργία στα μάτια (φαγούρα δε λες τίποτα!!!) Άσε με σου λέω.... ohmy.gif ohmy.gif
Εσύ τελειώσες τις δουλειές σου?

Καλημέρα tsops...


τι είναι οι δουλειές για να τελειώνουν κρασί????
όχι έχω κι αλλες κι άλλες κι άλλες!!!
οι δουλειές αγαπητή γλυκήτατη μάνατζερ θα έπρεπε να ξέρεις ότι δε τελειώνουν ποτές..οπώς και οι υποχερώσεις που έχω!!!
που μένουν ανεξίτηλες στο χρόνο!!!
τι είπα πάλι!!!

καλημέρα αδερφέ αρχηγέ!!!
πως είμαστε???
το σαβ/κο μας ήταν πάρα πολύ ωραίο και ευχάριστο...γεμάτο από χαρές τις ζωής!!
στιγμές με ουσία και ζεστασιά...περίεργα και φυσιολογικά!!
όπως πάντα άλλωστε εδώ και πόσα χρόνια!
κάτσε γιατί πήρα φοοοοοορααααα!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 13:23 ) *
τι είναι οι δουλειές για να τελειώνουν κρασί????
όχι έχω κι αλλες κι άλλες κι άλλες!!!
οι δουλειές αγαπητή γλυκήτατη μάνατζερ θα έπρεπε να ξέρεις ότι δε τελειώνουν ποτές..οπώς και οι υποχερώσεις που έχω!!!
που μένουν ανεξίτηλες στο χρόνο!!!
τι είπα πάλι!!!

καλημέρα αδερφέ αρχηγέ!!!
πως είμαστε???
το σαβ/κο μας ήταν πάρα πολύ ωραίο και ευχάριστο...γεμάτο από χαρές τις ζωής!!
στιγμές με ουσία και ζεστασιά...περίεργα και φυσιολογικά!!
όπως πάντα άλλωστε εδώ και πόσα χρόνια!
κάτσε γιατί πήρα φοοοοοορααααα!!!

μια χαρά είμαστε και μεις biggrin.gif
αφού πέρασες τόοοοοοοοσο ωραία και ευχάριστα, γιατι να μην πάρεις φόρα?
και μακάρι κάθε μέρα να'ναι έτσι για όλους μας wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 11 2008, 11:15 ) *
Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχετε!!! icon_wave.gif
Τι κάνουν οι αγαπητές νεανίδες? wink.gif
πως περάσετε το σαβ/κο?


Καλημέρα αρχηγέ.... smiley.gif
Καλά είμαστε...αν και υπάρχει μια κούραση περιέργη...
Καλή εβδομάδα να έχεις και εσύ!!!!!!!!

Tsaki....οι δουλειές αγαπητή γλυκήτατη μάνατζερ θα έπρεπε να ξέρεις ότι δε τελειώνουν ποτές..οπώς και οι υποχερώσεις που έχω!!!
που μένουν ανεξίτηλες στο χρόνο!!!
Tι θες να πεις...γιατί το φτωχό μου το μυαλό δεν μπορεί να αντιληφθεί την έννοια των λόγων σου!!! blink.gif blink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 13:36 ) *
Καλημέρα αρχηγέ.... smiley.gif
Καλά είμαστε...αν και υπάρχει μια κούραση περιέργη...
Καλή εβδομάδα να έχεις και εσύ!!!!!!!!

Tsaki....οι δουλειές αγαπητή γλυκήτατη μάνατζερ θα έπρεπε να ξέρεις ότι δε τελειώνουν ποτές..οπώς και οι υποχερώσεις που έχω!!!
που μένουν ανεξίτηλες στο χρόνο!!!
Tι θες να πεις...γιατί το φτωχό μου το μυαλό δεν μπορεί να αντιληφθεί την έννοια των λόγων σου!!! blink.gif blink.gif

περιέργη κούραση? blink.gif
τι θέλει να πει ο ποιητής????????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 11:36 ) *
Καλημέρα αρχηγέ.... smiley.gif
Καλά είμαστε...αν και υπάρχει μια κούραση περιέργη...
Καλή εβδομάδα να έχεις και εσύ!!!!!!!!

Tsaki....οι δουλειές αγαπητή γλυκήτατη μάνατζερ θα έπρεπε να ξέρεις ότι δε τελειώνουν ποτές..οπώς και οι υποχερώσεις που έχω!!!
που μένουν ανεξίτηλες στο χρόνο!!!
Tι θες να πεις...γιατί το φτωχό μου το μυαλό δεν μπορεί να αντιληφθεί την έννοια των λόγων σου!!! blink.gif blink.gif


ax...καλή μου μάνατζερ...λίγο έλειψες από κοντά μου και ξέχασες ακόμα και το πως σκέφτομαι!!!
γιατί έτσι??
τα λόγια μου είναι γεμάτα από νόημα ειδικά η τελευταία πρόταση η οποία σημαίνει πολλά!!!
"ανεξίτηλες στο χρόνο(υποχρεώσεις)"
ααααχ....
τα νέα σας....θα ήθελα έτσι για να ζήσω και εγώ μαζί σας λίγο από τις στιγμές σας αυτού του σαββατοκύριακου που πέρασε και δεν είμασταν κοντά αλλά νοερά πάντα ήμουνα δίπλα σας!!
TSAKITSAN4
ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

μάνατζερ διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά το δικό μου!!!!!λεει για γάμο και μετά μου λέτε να μη πιστεύω!!

ΔΙΚΟ ΜΟΥ


Τα προσωπικά και επαγγελματικά σας σχέδια, θα υλοποιηθούν άμεσα, φτάνει να μην παρασυρθείτε από την υπεροψία και τον εγωισμό σας *Μετριοφροσύνη *Η θαυμάσια όψη του Ήλιου στο ζώδιο σας, επηρεάζει θετικότατα την πορεία των οικονομικών αλλά και των αισθηματικών σας κατακτήσεων

Πλανήτες
Μέσα στις επόμενες ημέρες, προσπαθήστε να μην απαντήσετε σε προκλητικές συμπεριφορές και σχόλια, για να μην μπλεχτείτε σε καβγάδες, φίλοι μου *Μην ασχολείστε με άτομα που δεν αξίζουν ούτε την προσοχή, ούτε τον χρόνο σας *Μην εκτεθείτε σε πρόσωπα σημαντικά για την καριέρα σας


Αισθήματα
Η Αφροδίτη είναι στο ζώδιο σας αυτή την περίοδο *Ευνοούνται τα ερωτικά σας και γενικότερα οι σχέσεις σας *Νέες γνωριμίες θα σας συγκλονίσουν *Ατομα πολύ κοντά σε εσάς θα παίξουν σημαντικό ρόλο στις αλλαγές που θα γίνουν στο αισθηματικό σας σκηνικό, αγαπητοί φίλοι


Ζωή
Η καλή ψυχική κατάσταση στην οποία θα βρίσκεστε τις επόμενες μέρες, θα σας βοηθήσει να βάλετε τέλος στις καταστάσεις που σας ρίχνουν ψυχολογικά *Θα γεμίσετε με θετική ενέργεια και σιγά, σιγά θα νιώσετε κάτι να αλλάζει μέσα σας *Ανανεώστε τον εσωτερικό σας κόσμο


--------------------------------------------------------------------------------


Αγάπη, σχέσεις, ομορφιά και ευχαρίστηση είναι τα κυρίαρχα συναισθήματά σας αυτές τις ημέρες. Αισθάνεστε ιδιαίτερα ελκυστικοί και φιλικοί και η ζεστασιά που εκπέμπετε θα γίνει αισθητή από τους άλλους που θα την εκτιμήσουν ιδιαίτερα. Ενα νέο ειδύλλιο ή μια φιλία θα φανερωθεί.Επίσης, καλλιτεχνικές προσπάθειες θα αποδειχτούν καρποφόρες, πιθανό να παντρευτείτε, να αρραβωνιαστείτε ή να κάνετε ένα δεύτερο μήνα του μέλιτος.

--------------------------------------------------------------------------------



Αρκετά εποικοδομητική και ευχάριστη προβλέπεται να είναι η σημερινή ημέρα για κάθε είδους οικογενειακή σας υπόθεση. Αναζητάτε να ζήσετε τον έρωτα με μεγαλείο και πάθος για να διαφοροποιήσετε την αισθηματική σας ζωή. Θα περάσετε θαυμάσια μεταξύ σας.




ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΔΙΚΟ ΣΟΥ

Οι δικοί σας άνθρωποι θα χρειαστούν την βοήθεια σας, την γνώμη σας, και την υποστήριξη σας σε δύσκολες καταστάσεις που θα δημιουργηθούν, φίλοι *Προσφέρετε την αγάπη και την συμπαράσταση σας, σε όποιον την χρειάζεται χωρίς δισταγμό *Δώστε τις συμβουλές σας με γλυκό και ήρεμο τρόπο (ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΛΕΕΙ???ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ...ΧΑΧΑΧΑ)

Πλανήτες
Αν οι συνεργάτες σας λειτουργούν ανταγωνιστικά στη δουλειά σας, εσείς προσπαθείτε να κάνετε την διαφορά *Κινηθείτε στο δρόμο που χαράξατε, φίλοι *Ένα ταξίδι θα είναι ιδιαίτερα ωφέλιμο για το επαγγελματικό σας μέλλον *Διευρύνετε τους δημιουργικούς σας ορίζοντες, φίλοι μου


Αισθήματα
Μετά από μια νέα γνωριμία που θα κάνετε, θα νιώσετε τον έρωτα να σας πλημμυρίζει(ΟΥΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ) *Θα δημιουργήσετε μια σχέση δυνατή *Να είστε πιο επικοινωνιακοί *Μέσα από ταξίδια που θα κάνετε, θα γνωρίσετε και θα βάλετε νέα πρόσωπα στη ζωή σας *Να είστε πολύ πιο ρομαντικοί, φίλοι μου


Ζωή
Βάλτε την άσκηση στη ζωή σας και βελτιώστε την εξωτερική σας εμφάνιση *Η γυμναστική θα κάνει μεγάλο καλό στην υγεία σας, αγαπητοί μου φίλοι *Κάντε αλλαγές στην διατροφή σας *Μειώστε το κάπνισμα αν είστε υπερβολικοί σε αυτό *Η διάθεση σας θα αλλάξει μέσα από ταξίδια που θα κάνετε


--------------------------------------------------------------------------------


Είναι καλή στιγμή να διεκδικήσετε τις ανάγκες και επιθυμίες σας, να δώσετε στους άλλους να καταλάβουν τι πραγματικά θέλετε. Είστε αποφασιστικοί και ξεκάθαροι. Δεν μπορείτε να μείνετε αδρανείς σήμερα, είστε έτοιμοι για προκλήσεις διανοητικής δραστηριότητας και ανάληψη δύσκολων προβλημάτων στην ενασχόλησή σας.Πολύ καλή ημέρα για μελέτη, μάθηση ή δραστηριοποίηση σε μια δημιουργική εργασία.

--------------------------------------------------------------------------------


Θα προκύψουν σε εσάς αισθηματικές γνωριμίες και συναντήσεις(ΧΜΜΜΜ ΜΠΡΑΒΟ). Μην σκέφτεστε το απρόσμενο γιατί θα προκύψουν δυσκολίες. Προσέξτε σήμερα τις σχέσεις σας με άτομα που κατέχουν εξουσιαστικές θέσεις όπως και τις επαφές σας με ηλικιωμένα πρόσωπα.




ΑΡΧΗΓΕ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΣΥ.......

Ανανεώστε τον εσωτερικό σας κόσμο! *Οι πλανήτες, σας προσφέρουν τις ανάλογες προοπτικές για κάποιες πολύ καλές αλλαγές στην καθημερινότητα σας! *Αν αγχωθείτε για τα οικονομικά σας, βρείτε νέους τρόπους να αυξήσετε τα έσοδα σας *Θετική σκέψη και αποφασιστικότητα, φίλοι μου

Πλανήτες
Ο επικοινωνιακός Ερμής δίνει τις προοπτικές για τη δημιουργία νέων επαγγελματικών σχέσεων και συνεργασιών *Η αυτοπεποίθηση σας, σας βοηθάει πολύ *Τα οικονομικά σας θα έχουν μια ανοδική πορεία το επόμενο διάστημα αν βρείτε νέους τρόπους αύξησης των εσόδων σας, φίλοι μου


Αισθήματα
Δεσμευμένοι, ξαναζωντανέψτε τον έρωτα και το πάθος ανάμεσα σε εσάς και το ταίρι σας, για να μην αντιμετωπίσετε εντάσεις, και έντονους καβγάδες! *Να είστε πιο ρομαντικοί *Ευνοούνται οι νέες γνωριμίες, όχι μόνο για τους μακροχρόνια αδέσμευτους, αλλά και για τους χωρισμένους


Ζωή
Προσοχή στο πόσα τσιγάρα καπνίζετε όλη την μέρα *Μην κάνετε άλλο κακό στην δική σας υγεία αλλά και στους γύρω σας *Προσέξτε, αγαπητοί Αιγόκεροι *Η ανάγκη σας για αλλαγή και ανανέωση, θα σας δώσει κίνητρο για να κάνετε πιο δημιουργική την καθημερινότητα σας, φίλοι μου


--------------------------------------------------------------------------------

Αυτή είναι μια ημέρα όπου δεν αισθάνεστε ιδιαίτερα ωθητικοί ή υπερβολικά ενεργητικοί. Των άλλων ανθρώπων οι υποθέσεις ίσως σας τραβούν περισσότερο από τις δικές σας και πολλές φορές είστε διατεθειμένοι να προσφέρετε ή να κάνετε εξυπηρετήσεις σε φίλους ή ακόμα και ομάδες ατόμων.Η συνεργασία με τους άλλους για κάποιον ιδεαλιστικό σκοπό ή στόχο φαίνεται πως σας εμπνέει ή ικανοποιεί ιδιαίτερα αυτές τις ημέρες.

--------------------------------------------------------------------------------

Αισθηματικά, μάλλον θα αντιμετωπίσετε δυσκολίες. Έτσι, είναι μάλλον αναπόφευκτες κάποιες διαφωνίες και εντάσεις με το σύντροφό σας. Μην αφήσετε τίποτα στην «καλή πίστη» των άλλων. Φανείτε προσεχτικοί στις σχέσεις σας με τους πελάτες σας.


ΤΑ ΤΑΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...LIVE...MIKRO...

Θα καταφέρετε πράγματα τα οποία τα θεωρούσατε ακατόρθωτα *Η αποφασιστικότητα σας για μια νέα καλύτερη ζωή θα σας δώσει κίνητρο και αισιοδοξία *'Eχετε την βοήθεια και την συμπαράσταση των αγαπημένων σας στις προσπάθειες σας *Υπομονή και θετική σκέψη στα δύσκολα, φίλοι μου

Πλανήτες
Θαυμάσια τα αποτελέσματα στις συναλλαγές σας το επόμενο διάστημα *Μην αφήσετε καμία επαγγελματική πρόταση και ευκαιρία ανεκμετάλλευτη, φίλοι μου *Μην σπαταλάτε χρόνο και ενέργεια σε ασήμαντα πράγματα και δώστε έμφαση στην επαγγελματική σας ανέλιξη *Ευνοούνται τα νέα ξεκινήματα


Αισθήματα
Τα ερωτικά σας θα βρεθούν πάλι σε πρώτο πλάνο μετά την εξομάλυνση δυσάρεστων καταστάσεων που είχαν δημιουργηθεί *Με τον διάλογο λύνονται τα πάντα *Όλα θα πάρουν μια άλλη, καλύτερη τροπή στα αισθηματικά σας, φτάνει να το θέλετε και εσείς και το ταίρι σας *Ρομαντισμός


Ζωή
Η καθημερινότητα σας θα γίνει πολύ πιο όμορφη μετά από αλλαγές που θα γίνουν *Έχετε ανάγκη από διασκέδαση, ξεγνοιασιά, αρμονία και ξεκούραση *Νέες επαφές με πρόσωπα που έχουν φαντασία, θα σας ανανεώσουν ψυχολογικά *Βάλτε χρώμα στη ζωή σας, μέσα από τα ενδιαφέροντα σας


--------------------------------------------------------------------------------


Η συνηθισμένη ρουτίνα σας διαταράσσεται σήμερα από "ασυνήθιστα" γεγονότα τα οποία βρίσκονται έξω από τον έλεγχό σας, είτε από την ανυπομονησία σας, είτε από την επιθυμία σας να ανατρέψετε κάποιο κατεστημένο. Ξαφνικά, απρόσμενα γεγονότα που στόχο έχουν την απελευθέρωσή σας από κάποιες περιοριστικές καταστάσεις ή σχέσεις είναι πολύ πιθανές.

--------------------------------------------------------------------------------



Η διάθεσή σας φαίνεται πως θα χαλάσει από κάποιες αδικαιολόγητες δαπάνες και απρόσμενα έξοδα. Κάποιοι από εσάς θα ζήσουν ένα ερωτικό ειδύλλιο κατά τη διάρκεια της εργασίας τους. Κάποιοι άλλοι θα γοητευθούν απ' τον εργοδότη τους.
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 13:42 ) *
ax...καλή μου μάνατζερ...λίγο έλειψες από κοντά μου και ξέχασες ακόμα και το πως σκέφτομαι!!!
γιατί έτσι??
τα λόγια μου είναι γεμάτα από νόημα ειδικά η τελευταία πρόταση η οποία σημαίνει πολλά!!!
"ανεξίτηλες στο χρόνο(υποχρεώσεις)"
ααααχ....
τα νέα σας....θα ήθελα έτσι για να ζήσω και εγώ μαζί σας λίγο από τις στιγμές σας αυτού του σαββατοκύριακου που πέρασε και δεν είμασταν κοντά αλλά νοερά πάντα ήμουνα δίπλα σας!!

το ξέρουμε ότι έστω και νοερά ήσουν κοντά μας biggrin.gif
ήταν ένα πολύ καλό, εποικοδομητικό και χαρούμενο σαβ/κο...ότι άλλο θες σε pm tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 11 2008, 11:55 ) *
το ξέρουμε ότι έστω και νοερά ήσουν κοντά μας biggrin.gif
ήταν ένα πολύ καλό, εποικοδομητικό και χαρούμενο σαβ/κο...ότι άλλο θες σε pm tongue.gif


αααα...πολύ χαίρομαι αλλά γιατί ότι αλλο θέλω σε πμ???
γίνανε αμαρτίες καλέ μου αρχηγέ??μήπως ξέφυγες από τον δρόμο της αληθινής αγάπης και παντοτινής πίστης????
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 14:00 ) *
αααα...πολύ χαίρομαι αλλά γιατί ότι αλλο θέλω σε πμ???
γίνανε αμαρτίες καλέ μου αρχηγέ??μήπως ξέφυγες από τον δρόμο της αληθινής αγάπης και παντοτινής πίστης????

ωραίες αμαρτίες laugh.gif laugh.gif laugh.gif
και έμαθα και κάτι άλλα, γι'αυτο σου λέω σε pm w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 11 2008, 12:10 ) *
ωραίες αμαρτίες laugh.gif laugh.gif laugh.gif
και έμαθα και κάτι άλλα, γι'αυτο σου λέω σε pm w00t.gif


εεε...άντε στείλε μου να μου τα πεις καλέ??τι περιμένεις???
θες να πάθω τίποτα από το άγχος μου???
εεε???όχι πες!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 14:19 ) *
εεε...άντε στείλε μου να μου τα πεις καλέ??τι περιμένεις???
θες να πάθω τίποτα από το άγχος μου???
εεε???όχι πες!!!

καλά, σου στέλνω wink.gif
η πανέμορφη μάνατζερ, που είναι? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 11 2008, 12:22 ) *
καλά, σου στέλνω wink.gif
η πανέμορφη μάνατζερ, που είναι? ohmy.gif


δε ξέρω που είναι και έχω αρχίσει να νευριάζω....και θα βρω πάλι τον παλιό καλό αγαπημένο μου εαυτό!!!

τώρα σε λίγο θα δω το πμ...να κάνω μια δουλίτσα...
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 14:30 ) *
δε ξέρω που είναι και έχω αρχίσει να νευριάζω....και θα βρω πάλι τον παλιό καλό αγαπημένο μου εαυτό!!!

τώρα σε λίγο θα δω το πμ...να κάνω μια δουλίτσα...

μανατζεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερ...
που είσαι? ohmy.gif
πήγαινε κάνε την δουλίτσα σου και θα περιμένω απάντηση 45.gif 45.gif 45.gif
basket4
Καλημερααααααααααααααα
γεια σας αδερφια μου...
και σημερα παλι μονη μου σπιτι παρεα με 6 κρουασαν,ενα ποτηρι γαλα και τις βιταμινες μου!

κανεις δεν με αναζητησε σημερα?μηπως αρχιζετε κ με ξεχνατε?? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
G_7
QUOTE(sch @ Feb 11 2008, 12:33 ) *
μανατζεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερ...
που είσαι? ohmy.gif
πήγαινε κάνε την δουλίτσα σου και θα περιμένω απάντηση 45.gif 45.gif 45.gif


Παιδάκια sorry αλλά ήρθε μια κυρία να μας βάλει ένα πρόγραμμμα στα pc και έπρεπε να κάτσω να με το δείξει...Έφυγε τώρα άρα είμαι στη διάθεση σας!!!
Εμένα δε θα μου πείτε κουτσομπολιά...??? Θα σκάσω!!!
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 12:46 ) *
Καλημερααααααααααααααα
γεια σας αδερφια μου...
και σημερα παλι μονη μου σπιτι παρεα με 6 κρουασαν,ενα ποτηρι γαλα και τις βιταμινες μου!

κανεις δεν με αναζητησε σημερα?μηπως αρχιζετε κ με ξεχνατε?? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


Καλημέρα κοριτσάκι ....
Βιταμίνες ακούω??????? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!
Νομίζω ότι έχω βγεί από το δρόμο της αρετής...!!!
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 14:47 ) *
Παιδάκια sorry αλλά ήρθε μια κυρία να μας βάλει ένα πρόγραμμμα στα pc και έπρεπε να κάτσω να με το δείξει...Έφυγε τώρα άρα είμαι στη διάθεση σας!!!
Εμένα δε θα μου πείτε κουτσομπολιά...??? Θα σκάσω!!!

αφού εγκαταστάθηκε και στο έδειξε, ωραία rolleyes.gif
τώρα που είπες κουτσομπολιά, πήρε μήπως το μάτι σου τον τσακωμό Βατίδου - Κούγια? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 12:46 ) *
Καλημερααααααααααααααα
γεια σας αδερφια μου...
και σημερα παλι μονη μου σπιτι παρεα με 6 κρουασαν,ενα ποτηρι γαλα και τις βιταμινες μου!

κανεις δεν με αναζητησε σημερα?μηπως αρχιζετε κ με ξεχνατε?? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


έλα μικρό καλημέρα τι κάνεις????

άρρωστο είσαι??
δε προλάβαμε να σε αναζητήσουμε εμφανίστηκες..έτσι ξαφνικά!!!
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 14:50 ) *
Καλημέρα κοριτσάκι ....
Βιταμίνες ακούω??????? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!
Νομίζω ότι έχω βγεί από το δρόμο της αρετής...!!!



τι κανω?θα πεθανω αν δεν τις παρω...
τοσες αποβιταμινωσεις εχω παθει...

γιατι εχεις βγει απο τον δρομο της αρετης λατρεμενη αδερφη?
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 15:02 ) *
έλα μικρό καλημέρα τι κάνεις????

άρρωστο είσαι??
δε προλάβαμε να σε αναζητήσουμε εμφανίστηκες..έτσι ξαφνικά!!!


οχι,για να μην αρρωστησω τις παιρνω.

εσυ τι κανεις?πως εισαι?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 12:47 ) *
Παιδάκια sorry αλλά ήρθε μια κυρία να μας βάλει ένα πρόγραμμμα στα pc και έπρεπε να κάτσω να με το δείξει...Έφυγε τώρα άρα είμαι στη διάθεση σας!!!
Εμένα δε θα μου πείτε κουτσομπολιά...??? Θα σκάσω!!!


έλα ρε μάνατζερ που είσαι???γιατί με αφήνεις έτσι μοναχή οσάν την καλαμιά στο κάμπο???Εεε???
ααααχ....
G_7
QUOTE(sch @ Feb 11 2008, 12:51 ) *
αφού εγκαταστάθηκε και στο έδειξε, ωραία rolleyes.gif
τώρα που είπες κουτσομπολιά, πήρε μήπως το μάτι σου τον τσακωμό Βατίδου - Κούγια? ohmy.gif


1...Tsaki σου είπα γιατί σας άφησα για λίγο μόνους...και δεν είδα να μην τα περνάτε και καλά... tongue.gif Εμένα τίποτα δε μου λέτε...

2...sch δεν χάνω τίποτα από αυτά να ξέρεις...!!! Μα τι ωραία...!!! smiley.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 15:05 ) *
έλα ρε μάνατζερ που είσαι???γιατί με αφήνεις έτσι μοναχή οσάν την καλαμιά στο κάμπο???Εεε???
ααααχ....

σαν καλαμια στον παγκο να λες tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 13:04 ) *
οχι,για να μην αρρωστησω τις παιρνω.

εσυ τι κανεις?πως εισαι?

καλά είμαι μωρέ!!
καλύτερα θα έλεγα!!
να παίρνεις για να μην αρρωστήσεις..καλά κάνεις!!
εσύ καλά είσαι μικροοο!!!
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 15:07 ) *
1...Tsaki σου είπα γιατί σας άφησα για λίγο μόνους...και δεν είδα να μην τα περνάτε και καλά... tongue.gif Εμένα τίποτα δε μου λέτε...

2...sch δεν χάνω τίποτα από αυτά να ξέρεις...!!! Μα τι ωραία...!!! smiley.gif

έτσι σε θέλω, φανταστική μάνατζερ...πάντα στις επάλξεις της ενημέρωσης biggrin.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 15:12 ) *
καλά είμαι μωρέ!!
καλύτερα θα έλεγα!!
να παίρνεις για να μην αρρωστήσεις..καλά κάνεις!!
εσύ καλά είσαι μικροοο!!!

ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!
κερδισαμε και το σαββατο!!!!!!!!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

λοιπον,ακουστε στις 23/2 και 1/3 ολοι στο κλειστο μου γιατι παιζω 2 σημαντικοτατα παιχνιδια!!!!!!!
και πρεπει οπωσδηποτε να τα κερδισουμε για να εχουμε ελπιδες για 3αδα.
οποτε θελω ολη την παρεα του διαλογισμου μου εκει!
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 13:14 ) *
ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!
κερδισαμε και το σαββατο!!!!!!!!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

λοιπον,ακουστε στις 23/2 και 1/3 ολοι στο κλειστο μου γιατι παιζω 2 σημαντικοτατα παιχνιδια!!!!!!!
και πρεπει οπωσδηποτε να τα κερδισουμε για να εχουμε ελπιδες για 3αδα.
οποτε θελω ολη την παρεα του διαλογισμου μου εκει!


χμ...τι μέρα και τι ώρα να ξέρω??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 13:22 ) *
χμ...τι μέρα και τι ώρα να ξέρω??


Σου είπε 23/2 & 1/3...μα καλά δεν παρακολουθείς καθόλου!!!
Μικρό ώρα μόνο να μας πεις!!! smiley.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 11 2008, 15:22 ) *
χμ...τι μέρα και τι ώρα να ξέρω??


σαββατα παιζω παντα.
στις 23 παιζω στις 11 το πρωι και την 1/3 παιζω στις 9:30 το πρωι.
θα ερθεις τσακι μου???????ε?????????????
θελω υποστηριξη σε αυτα τα παιχνιδια γιατι αν δεν παρω μεταλλιο την τελευταια μου χρονια σαν νεανιδα θα κλαιω ολη την υπολοιπη χρονια sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 15:30 ) *
σαββατα παιζω παντα.
στις 23 παιζω στις 11 το πρωι και την 1/3 παιζω στις 9:30 το πρωι.
θα ερθεις τσακι μου???????ε?????????????
θελω υποστηριξη σε αυτα τα παιχνιδια γιατι αν δεν παρω μεταλλιο την τελευταια μου χρονια σαν νεανιδα θα κλαιω ολη την υπολοιπη χρονια sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

εγώ δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω, μικρή μου οπτασία, αλλά να ξέρεις ότι νοερά θα'μαι εκεί... rolleyes.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 11 2008, 13:30 ) *
σαββατα παιζω παντα.
στις 23 παιζω στις 11 το πρωι και την 1/3 παιζω στις 9:30 το πρωι.
θα ερθεις τσακι μου???????ε?????????????
θελω υποστηριξη σε αυτα τα παιχνιδια γιατι αν δεν παρω μεταλλιο την τελευταια μου χρονια σαν νεανιδα θα κλαιω ολη την υπολοιπη χρονια sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


09:30????????????? Σάββατο...μα πάνε καλά αυτοί οι άνθρωποι...!!! Ούτε καφέ να μην έχουμε βάλει στο στόμα μας & για να βρούμε και το γήπεδο κανένα 2ωρο...βρες τώρα από τι ώρα θα πρέπει να ξυπνήσουμε...απαπα κουράστηκα και μόνο που τα λέω!!!

w00t.gif w00t.gif w00t.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 11 2008, 15:35 ) *
09:30????????????? Σάββατο...μα πάνε καλά αυτοί οι άνθρωποι...!!! Ούτε καφέ να μην έχουμε βάλει στο στόμα μας & για να βρούμε και το γήπεδο κανένα 2ωρο...βρες τώρα από τι ώρα θα πρέπει να ξυπνήσουμε...απαπα κουράστηκα και μόνο που τα λέω!!!

w00t.gif w00t.gif w00t.gif

ένα χαρμόσυνο πρωινό ξύπνημα... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.