Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
tsops
Καλημέρα σε όλους και σε όλες. Παρακολουθώ το Off Topic του Γυναικείου εδώ και λίγες ημέρες και θα ήθελα να αναφέρω κάτι: έχω λάβει πολλά παράπονα για το περιεχόμενο του τόπικ όπως και για τους, κατά περιόδους, χαρακτηρισμούς και θεματολογία.

Λυπάμαι ιδιαίτερα γιάτι όλοι οι μοντς του Γυναικείου Φόρουμ, προσπαθήσαμε να σας δώσουμε ένα χώρο να αποφορτιστείτε και να συζητάτε πιο ελεύθερα, αλλά μάλλον αυτό παρεξηγήθηκε και το εκμεταλεύεστε λανθασμένα.

Θα συζητήσουμε με τον admin και πολύ πιθανόν να κλειδώσουμε το εν λόγω τόπικ, αυτό προς γνώση και συμμόρφωση bball.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 1 2008, 13:33 ) *
Οχι στο γειτονα τα λεω...

εντάξει και τι σου είπε ο γείτονας??
σου μίλησε???
TSAKITSAN4
QUOTE(tsops @ Feb 1 2008, 13:35 ) *
Καλημέρα σε όλους και σε όλες. Παρακολουθώ το Off Topic του Γυναικείου εδώ και λίγες ημέρες και θα ήθελα να αναφέρω κάτι: έχω λάβει πολλά παράπονα για το περιεχόμενο του τόπικ όπως και για τους, κατά περιόδους, χαρακτηρισμούς και θεματολογία.

Λυπάμαι ιδιαίτερα γιάτι όλοι οι μοντς του Γυναικείου Φόρουμ, προσπαθήσαμε να σας δώσουμε ένα χώρο να αποφορτιστείτε και να συζητάτε πιο ελεύθερα, αλλά μάλλον αυτό παρεξηγήθηκε και το εκμεταλεύεστε λανθασμένα.

Θα συζητήσουμε με τον admin και πολύ πιθανόν να κλειδώσουμε το εν λόγω τόπικ, αυτό προς γνώση και συμμόρφωση bball.gif


τσοπσ τι λες??
τι πρόβλημα και τι συμόρφωση??
και στη τελική αν έχει γίνει κάτι ίσως θα έπρεπε να το ξέρουμε εμεις που τουλάχιστον κάνουμε αυτό που κάναμε από την ώρα που άνοιξε αυτό το τοπικ και δεν υπήρχε πρόβλημα!!
τώρα αν μπαίνουν άλλα ατομα καιλένε το κοντό τους και το μακρύ τους είναι πρόβλημα των ίδιων των ατόμων και όχι του τοπικ!!!
θα μας πεις τι έχει γίνει??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 1 2008, 13:36 ) *
εντάξει και τι σου είπε ο γείτονας??
σου μίλησε???


Ο γειτονας ειναι συμφωνος...θα βοηθησει...

Sorry tsops...εάν θες την κουβέντα την κάνουμε & με μ... Η χρήση αυτού του topic γίνεται από συγκεκριμένα άτομα όλο αυτό τον καιρό, το παρακολουθείς και εσύ (όπως λες) ... Άποψη μου είναι ότι οι mod που παίρνουν μέρος στις κουβέντες μας είναι ιδιαίτερα προσεχτικοί σε αυτά που λένε, όπως & όλοι οι άλλοι... Από εμάς χρησιμοποιείται ως chat χωρίς να προσβάλουμε κανέναν...Δεν μπορώ να καταλάβω το πρόβλημα...
tsops
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 1 2008, 13:41 ) *
τσοπσ τι λες??
τι πρόβλημα και τι συμόρφωση??
και στη τελική αν έχει γίνει κάτι ίσως θα έπρεπε να το ξέρουμε εμεις που τουλάχιστον κάνουμε αυτό που κάναμε από την ώρα που άνοιξε αυτό το τοπικ και δεν υπήρχε πρόβλημα!!
τώρα αν μπαίνουν άλλα ατομα καιλένε το κοντό τους και το μακρύ τους είναι πρόβλημα των ίδιων των ατόμων και όχι του τοπικ!!!
θα μας πεις τι έχει γίνει??


Νομίζω ήμουν ξεκάθαρος σε αυτό που έγραψα Τσάκι. "Εσείς" δεν καταλαβαίνω ποιοί είστε, ούτε έχετε κάποια ιδιαίτερη αντιμετώπιση πληροφόρησης από τα υπόλοιπα μέλη. Οπως έχω πει ΠΟΛΛΑΚΟΙΣ παλαιότερα, το φόρουμ έχει κανονισμούς και πρέπει να τους σεβόμαστε. Όταν δεν τους σεβόμαστε, ενεργούμε ανάλογα βάσει της πολιτικής του φόρουμ.

EDIT: G_7, υπάρχουν όμως και όρια και πρέπει λίγο να τα τηρούμε παιδιά wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(tsops @ Feb 1 2008, 13:43 ) *
Νομίζω ήμουν ξεκάθαρος σε αυτό που έγραψα Τσάκι. "Εσείς" δεν καταλαβαίνω ποιοί είστε, ούτε έχετε κάποια ιδιαίτερη αντιμετώπιση πληροφόρησης από τα υπόλοιπα μέλη. Οπως έχω πει ΠΟΛΛΑΚΟΙΣ παλαιότερα, το φόρουμ έχει κανονισμούς και πρέπει να τους σεβόμαστε. Όταν δεν τους σεβόμαστε, ενεργούμε ανάλογα βάσει της πολιτικής του φόρουμ.

EDIT: G_7, υπάρχουν όμως και όρια και πρέπει λίγο να τα τηρούμε παιδιά wink.gif


δε καταλαβαίνω θες να γίνεις πιο ξεκάθαρος??
γιατί ξεκάθαρος για μένα δεν είσαι...μιλάς έμμεσα και αυτό δεν είναι σωστό!!!
το εσείς ποιοί είστε και δε καταλαβαίνεις και το ένα και το άλλο εμένα δε μου λέει κάτι αυτό και πραγματικά δε καταλαβαίνω τι έχει γίνει και ποιός έχει το πρόβλημα!!
και να σου πω και κάτι εμένα προσωπικά δ εμε απασχολεί κλείστο όλο κλείστα όλα...και να μην ξαναμπώ δεν με απασχολέι πλέον για την παρεούλα μπαίνω...και όσοι έχουν πρόβλημα να το πούνε!!!
όπως και νάχει δε ξανασχολούμαι γιατί δε καταλαβαίνω...όποιος θέλει να μου εξηγήσει θα έχω και το κινητό μου!!!
γειά σας...
μανατζερ θαμιλήσουμε στο τηλ. φεύγω για σήμερα..τουλάχιστον από δω
tsops
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 1 2008, 13:49 ) *
δε καταλαβαίνω θες να γίνεις πιο ξεκάθαρος??
γιατί ξεκάθαρος για μένα δεν είσαι...μιλάς έμμεσα και αυτό δεν είναι σωστό!!!
το εσείς ποιοί είστε και δε καταλαβαίνεις και το ένα και το άλλο εμένα δε μου λέει κάτι αυτό και πραγματικά δε καταλαβαίνω τι έχει γίνει και ποιός έχει το πρόβλημα!!
και να σου πω και κάτι εμένα προσωπικά δ εμε απασχολεί κλείστο όλο κλείστα όλα...και να μην ξαναμπώ δεν με απασχολέι πλέον για την παρεούλα μπαίνω...και όσοι έχουν πρόβλημα να το πούνε!!!
όπως και νάχει δε ξανασχολούμαι γιατί δε καταλαβαίνω...όποιος θέλει να μου εξηγήσει θα έχω και το κινητό μου!!!
γειά σας...
μανατζερ θαμιλήσουμε στο τηλ. φεύγω για σήμερα..τουλάχιστον από δω


Πλυμμήρα λόγος και άστοχος Τσάκι...δεν μίλησα προσωπικά σε σένα αλλά σε όλους τους συμμετέχοντες το τόπικ...δεν χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι, αποδεκτό. Εσύ, κακώς το παίρνεις προσωπικά όμως
G_7
QUOTE(tsops @ Feb 1 2008, 13:43 ) *
Νομίζω ήμουν ξεκάθαρος σε αυτό που έγραψα Τσάκι. "Εσείς" δεν καταλαβαίνω ποιοί είστε, ούτε έχετε κάποια ιδιαίτερη αντιμετώπιση πληροφόρησης από τα υπόλοιπα μέλη. Οπως έχω πει ΠΟΛΛΑΚΟΙΣ παλαιότερα, το φόρουμ έχει κανονισμούς και πρέπει να τους σεβόμαστε. Όταν δεν τους σεβόμαστε, ενεργούμε ανάλογα βάσει της πολιτικής του φόρουμ.

EDIT: G_7, υπάρχουν όμως και όρια και πρέπει λίγο να τα τηρούμε παιδιά wink.gif


Αυτό που έγινε σήμερα εάν σε αυτό αναφέρεσαι ήταν χιούμορ… λίγο ιδιαίτερο εάν θες αλλά ακολουθεί τους δικούς μας κώδικες επικοινωνίας. Ίσως να μην αφορά κανέναν άλλο στο forum αλλά το topic αυτό το άνοιξες ως δίοδο επικοινωνία των μελών του forum (εάν δεν κάνω λάθος). Ένα ενοχλεί ότι κάποια μέλη έχουν αναπτύξει κώδικες επικοινωνίας αυτό είναι άλλο θέμα. Από την πρώτη έως την τελευταία σελίδα όλες οι συζητήσεις στηρίζονται στο χιούμορ γιατί αυτό κάνουμε!
Επειδή σε όλο αυτό δεν φέρουν καμία εύθηνη οι moderators εάν κάποιος θα πρέπει να «τιμωρηθεί» σε αυτή την ιστορία είμαστε εγώ και tsaki…μπορείς ακόμα και να μας κλειδώσεις…!!! Αλλά μην μεταθέτουμε ευθύνες εκεί που δεν υπάρχουν. Τα παιδιά πάντα βάζουν όρια & όποτε μας έχει ζητηθεί το τελευταίο χρονικό διάστημα το έχουμε τηρήσει. Αναφέρομαι σε άλλα topic.
basket4
bball.gif παιδια ενταξει.
ας σταματησει εδω αυτη η συζητηση παρακαλω bball.gif
μη συνεχιστει αλλο
tsops
QUOTE(G_7 @ Feb 1 2008, 13:54 ) *
Αυτό που έγινε σήμερα εάν σε αυτό αναφέρεσαι ήταν χιούμορ… λίγο ιδιαίτερο εάν θες αλλά ακολουθεί τους δικούς μας κώδικες επικοινωνίας. Ίσως να μην αφορά κανέναν άλλο στο forum αλλά το topic αυτό το άνοιξες ως δίοδο επικοινωνία των μελών του forum (εάν δεν κάνω λάθος). Ένα ενοχλεί ότι κάποια μέλη έχουν αναπτύξει κώδικες επικοινωνίας αυτό είναι άλλο θέμα. Από την πρώτη έως την τελευταία σελίδα όλες οι συζητήσεις στηρίζονται στο χιούμορ γιατί αυτό κάνουμε!
Επειδή σε όλο αυτό δεν φέρουν καμία εύθηνη οι moderators εάν κάποιος θα πρέπει να «τιμωρηθεί» σε αυτή την ιστορία είμαστε εγώ και tsaki…μπορείς ακόμα και να μας κλειδώσεις…!!! Αλλά μην μεταθέτουμε ευθύνες εκεί που δεν υπάρχουν. Τα παιδιά πάντα βάζουν όρια & όποτε μας έχει ζητηθεί το τελευταίο χρονικό διάστημα το έχουμε τηρήσει. Αναφέρομαι σε άλλα topic.


- Μη γράφετε απλά για να γράψετε.

- Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά.

- Το φόρουμ δεν είναι chat.

- Διαβάστε καλά πριν γράψετε κάτι.

- Όχι πάλι το ίδιο θέμα.

- Μην ειρωνεύεστε τον τρόπο γραφής κάποιου.

Απλώς αναφέρομαι στις οδηγίες γραφής ενός καλού ποστ. Αυτό όμως που είναι ανεπίτρεπτο είναι οι χαρακτηρισμοί, ο χλευασμός και η εξύβριση είτε είναι για πλάκα, είτε σοβαρά. Σας υπενθυμίζω ότι στο φόρουμ μπαίνουν και μικρά παιδιά και δεν νομίζω ότι αρμόζει να διαβάζουν τέτοια ποστ.
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 1 2008, 13:54 ) *
Αυτό που έγινε σήμερα εάν σε αυτό αναφέρεσαι ήταν χιούμορ… λίγο ιδιαίτερο εάν θες αλλά ακολουθεί τους δικούς μας κώδικες επικοινωνίας. Ίσως να μην αφορά κανέναν άλλο στο forum αλλά το topic αυτό το άνοιξες ως δίοδο επικοινωνία των μελών του forum (εάν δεν κάνω λάθος). Ένα ενοχλεί ότι κάποια μέλη έχουν αναπτύξει κώδικες επικοινωνίας αυτό είναι άλλο θέμα. Από την πρώτη έως την τελευταία σελίδα όλες οι συζητήσεις στηρίζονται στο χιούμορ γιατί αυτό κάνουμε!
Επειδή σε όλο αυτό δεν φέρουν καμία εύθηνη οι moderators εάν κάποιος θα πρέπει να «τιμωρηθεί» σε αυτή την ιστορία είμαστε εγώ και tsaki…μπορείς ακόμα και να μας κλειδώσεις…!!! Αλλά μην μεταθέτουμε ευθύνες εκεί που δεν υπάρχουν. Τα παιδιά πάντα βάζουν όρια & όποτε μας έχει ζητηθεί το τελευταίο χρονικό διάστημα το έχουμε τηρήσει. Αναφέρομαι σε άλλα topic.

δε συμφωνώ μαζί σου αδικείς πάνω απόλα τον εαυτό σου και μετά τους υπόλοιπους!!!
εγώ δεν έχω καταλάβει τι γίνεται και ποιό είναι το πρόβλημα ξαφνικά γιατί ξαφνικά έγινε!!!
τελικά άλλοι είναι εδώ μέσα που δεν μπορούν την πλάκα και θέλουν εντάσεις...που δε μπορούν το χιούμορ.,..και πολλά άλλα!!
γιαυτό σας χαιρετώ...και καλά να περνάτε ...δε χρειάζεται να κλειδώσετε το φόρουμ...
θα τηνκάνω εγώ...με ελαφρά και γρήγορα βηματάκια και πάντα με χιούμορ και γέλιο!!!
οι Mod δε φταίνε τσοπσ...οκ??
καλή συνεχεια....
TSAKITSAN4
QUOTE(tsops @ Feb 1 2008, 14:00 ) *
- Μη γράφετε απλά για να γράψετε.

- Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά.

- Το φόρουμ δεν είναι chat.

- Διαβάστε καλά πριν γράψετε κάτι.

- Όχι πάλι το ίδιο θέμα.

- Μην ειρωνεύεστε τον τρόπο γραφής κάποιου.

Απλώς αναφέρομαι στις οδηγίες γραφής ενός καλού ποστ. Αυτό όμως που είναι ανεπίτρεπτο είναι οι χαρακτηρισμοί, ο χλευασμός και η εξύβριση είτε είναι για πλάκα, είτε σοβαρά. Σας υπενθυμίζω ότι στο φόρουμ μπαίνουν και μικρά παιδιά και δεν νομίζω ότι αρμόζει να διαβάζουν τέτοια ποστ.

καλά οκ...εντάξει...είμαι αρκετά χαζή για να κάθομαι να λύνω ξαφνικούς γρίφους μετά από 300 τόσο σελίδες!!!
G_7
QUOTE(tsops @ Feb 1 2008, 14:00 ) *
- Μη γράφετε απλά για να γράψετε.

- Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά.

- Το φόρουμ δεν είναι chat.

- Διαβάστε καλά πριν γράψετε κάτι.

- Όχι πάλι το ίδιο θέμα.

- Μην ειρωνεύεστε τον τρόπο γραφής κάποιου.

Απλώς αναφέρομαι στις οδηγίες γραφής ενός καλού ποστ. Αυτό όμως που είναι ανεπίτρεπτο είναι οι χαρακτηρισμοί, ο χλευασμός και η εξύβριση είτε είναι για πλάκα, είτε σοβαρά. Σας υπενθυμίζω ότι στο φόρουμ μπαίνουν και μικρά παιδιά και δεν νομίζω ότι αρμόζει να διαβάζουν τέτοια ποστ.


1. Αυτο το ανοιξαμε με σκοπο να γραφουμε για να γραφουμε (για να αποφευγουμε τετοια φαινομενα σε σοβαρα topic)
2. Στο topic αυτα δεν παιρνουμε τιποτα προσωπικα
3. Οταν ανοιξε το chat δεν χρησιμοποιηθηκε γιατι υπηρχε αυτο το topic & μαλιστα απορουσατε αλλα το δεχτηκατε με δικο σας post σε αυτο το topic (εαν ψαξω θα το βρω αλλα δεν εχω χρονο αυτη τη στιγμη)
4. Δεν υπηρχε θεμα
5. Δεν ειρωνευεται κανεις κανεναν

Εαν χλευασαμε & βρισαμε με προκλειτικο τροπο...σηκωνω τα χερια ψηλα...

Σε καμια περιπτωση επαναλαμβανω δεν φερουν ευθηνη οι mod!!!
Να ειστε καλα
tsops
QUOTE(G_7 @ Feb 1 2008, 14:18 ) *
Εαν χλευασαμε & βρισαμε με προκλειτικο τροπο...σηκωνω τα χερια ψηλα...


wink.gif
G_7
QUOTE(tsops @ Feb 1 2008, 14:22 ) *
wink.gif


Δεν εγινε τιποτα απο τα δυο tsops ... εχουν πει και χειροτερα!!! & εχουν προσβαλει και ατομα χειροτερα & ειρωνευτει & χειροτερα & εξακολουθουν να το κανουν ας ριξεις μια ματια και σε topic της Α2...
Αρκετα λοιπον...
basket4
λοιπον παιδακια,εγω την κανω
παω να φαω
καλο μεσημερι κ καλο σαββατοκυριακο!
τα λεμε απο δευτερα
καλα να περνατε κ να προσεχετε icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
tsops
QUOTE(G_7 @ Feb 1 2008, 14:26 ) *
Δεν εγινε τιποτα απο τα δυο tsops ... εχουν πει και χειροτερα!!! & εχουν προσβαλει και ατομα χειροτερα & ειρωνευτει & χειροτερα & εξακολουθουν να το κανουν ας ριξεις μια ματια και σε topic της Α2...
Αρκετα λοιπον...


Να σας ρωτήσω κάτι ρε παιδιά: μήπως πρέπει να ζητήσουμε και συγγνώμη τελικά? α, και για να ξεκαθαρίσουμε και κάτι: αυτά που σας γράφω είναι θέση όλων των μοντς του φόρουμ.
sch
καλησπέρα και πάλι! icon_wave.gif
τι έγινε, ρε παιδιά? blink.gif blink.gif blink.gif
diama13
QUOTE(sch @ Feb 1 2008, 14:59 ) *
καλησπέρα και πάλι! icon_wave.gif
τι έγινε, ρε παιδιά? blink.gif blink.gif blink.gif


γεια σου sch..........ναι οντως......τι συμβαινει εδω περα??μηπως ενοχληθηκαν μερικοι που εχει μονοπωληθει το τοπικ??απο την αλλη,μπορει οποιος θελει ν γραφει εδω......δν καταλαβαινω..... 68.gif
sch
QUOTE(diama13 @ Feb 1 2008, 18:17 ) *
γεια σου sch..........ναι οντως......τι συμβαινει εδω περα??μηπως ενοχληθηκαν μερικοι που εχει μονοπωληθει το τοπικ??απο την αλλη,μπορει οποιος θελει ν γραφει εδω......δν καταλαβαινω..... 68.gif

καλησπέρα, diama μου! biggrin.gif
καιρό έχουμε να τα πούμε...
τι κάνεις? wink.gif
basket4
ενταξει παιδια,δεν ειναι αναγκη να συζητηθει παλι το τι εγινε πριν
περασμενα ξεχασμενα...
μην τα ξανααναφερουμε tongue.gif smiley.gif blove.gif peace.gif
diama13
ενταξει εγω απλως μια ερωτηση εκανα.. sad.gif icon_wave.gif
B.I.L
QUOTE(diama13 @ Feb 1 2008, 08:42 ) *
ενταξει εγω απλως μια ερωτηση εκανα.. sad.gif icon_wave.gif

E δεν νομιζω οτι αναφερεται σ' εσενα...Απ' οσο καταλαβα γενικα μιλαει....Oποτε μην στενοχωριεσαι!
Σωστα καταλαβα basket4??? wink.gif tongue.gif smile.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Feb 1 2008, 18:42 ) *
ενταξει εγω απλως μια ερωτηση εκανα.. sad.gif icon_wave.gif


μην βαζεις λυπημενη φατσα.
δεν σου ειπα κατι κακο.
απλα ειπα να ξεχαστει το θεμα γιατι δεν ειναι αναγκη να αναφερομαστε σε αυτο.
οτι εγινε εγινε παει κ τελειωσε.μην κραταμε τα αρνητικα.
smiley.gif peace.gif
basket4
QUOTE(B.I.L @ Feb 1 2008, 18:45 ) *
E δεν νομιζω οτι αναφερεται σ' εσενα...Απ' οσο καταλαβα γενικα μιλαει....Oποτε μην στενοχωριεσαι!
Σωστα καταλαβα basket4??? wink.gif tongue.gif smile.gif

καλα καταλαβες
sch
καλημέρα, εν Χριστώ αδελφοί! icon_wave.gif
Πως είναι οι διάθεσή σας σήμερα? wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 4 2008, 13:27 ) *
καλημέρα, εν Χριστώ αδελφοί! icon_wave.gif
Πως είναι οι διάθεσή σας σήμερα? wink.gif


ooo...καλημέρα σας ο Θεός ναναι πάντα μαζί σας παιδιά μου!!
Σας εύχομαι και εγώ ολοψυχα με τη σειρά μου να έχετε μιαν ωραία και όμορφη εβδομάδα!!!

η διάθεση μου εμένα είναι γαλήνια σήμερα αγαπητέ αρχηγέ!!
η δικιά σας??
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 4 2008, 15:33 ) *
ooo...καλημέρα σας ο Θεός ναναι πάντα μαζί σας παιδιά μου!!
Σας εύχομαι και εγώ ολοψυχα με τη σειρά μου να έχετε μιαν ωραία και όμορφη εβδομάδα!!!

η διάθεση μου εμένα είναι γαλήνια σήμερα αγαπητέ αρχηγέ!!
η δικιά σας??

και η δικιά μου είναι σαν και την δικιά σας, αγαπητή τσάκι biggrin.gif
η εύμορφη μάνατζερ, που είναι? ohmy.gif
basket4
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 15:37 ) *
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

προς τι, αυτή η απορία στο βλέμμα σας? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Feb 4 2008, 13:35 ) *
και η δικιά μου είναι σαν και την δικιά σας, αγαπητή τσάκι biggrin.gif
η εύμορφη μάνατζερ, που είναι? ohmy.gif

α...πολύ χαίρομαι γιαυτό αγαπητέ αρχηγέ!
μα δε τα μάθατε??
η συμπαθέστατη...και πολυ αγαπημένη μάνατζερ...κάνει κάποια σεμινάρια ώστε να ανοίξει τα φτερά της λίγο πιο μακρυά!!!
μα δεν είναι χαρισματική και καλούλα??
ε..αγαπημένε αρχηγέ??
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 13:37 ) *
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

μα τι πάθατε αγαπητή μου??
τι σας συναίβει??
καλως ήρθατε κιόλας στο όμορφο αυτό τοπικ....!!
μα δεν είναι υπέροχο??
δεν περνάμε όμορφα σε τούτον εδώ τον τόπο??
αχ...!!!
basket4
QUOTE(sch @ Feb 4 2008, 15:39 ) *
προς τι, αυτή η απορία στο βλέμμα σας? ohmy.gif


το επιπεδο σας ειναι πολυ ανωτερο απο το δικο μου.
οποτε φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσω να εχω την τιμη και τη χαρα να συζητησω μαζι σας σημερα.
με συγχωρειτε
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 15:48 ) *
το επιπεδο σας ειναι πολυ ανωτερο απο το δικο μου.
οποτε φοβαμαι οτι δεν θα μπορεσω να εχω την τιμη και τη χαρα να συζητησω μαζι σας σημερα.
με συγχωρειτε

μα γιατί δε μας κάνετε την τιμή να συζητήσετε μαζί μας? ohmy.gif
basket4
QUOTE(sch @ Feb 4 2008, 15:50 ) *
μα γιατί δε μας κάνετε την τιμή να συζητήσετε μαζί μας? ohmy.gif


γιατι υπαρχει διαφορα επιπεδου
αλλα απο την αλλη,θα σας ειμαι υποχρεη αν με βοηθησετε στην συννενοηση και με βαλετε σε αυτη την τοσο ομορφη,ειρηνικη και αγαπημενη παρεα..
sch
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 15:52 ) *
γιατι υπαρχει διαφορα επιπεδου
αλλα απο την αλλη,θα σας ειμαι υποχρεη αν με βοηθησετε στην συννενοηση και με βαλετε σε αυτη την τοσο ομορφη,ειρηνικη και αγαπημενη παρεα..

μα είσαι καλοδεχούμενη στην παρέα μας, δεν τίθεται θέμα... rolleyes.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 4 2008, 13:45 ) *
α...πολύ χαίρομαι γιαυτό αγαπητέ αρχηγέ!
μα δε τα μάθατε??
η συμπαθέστατη...και πολυ αγαπημένη μάνατζερ...κάνει κάποια σεμινάρια ώστε να ανοίξει τα φτερά της λίγο πιο μακρυά!!!
μα δεν είναι χαρισματική και καλούλα??
ε..αγαπημένε αρχηγέ??


Καλημέρα σε όλους...είμαι καλά και το ίδιο επιθυμώ και για εσάς!!!
Διαβάζω κάποια συγγράματα ώστε να μπορέσω να ανοίξω τα φτερά μου...το επάγγελμα μου δυστυχώς με αναγκάζει να κάνω βήματα προς τα εμπρός βήματα προς τη γνώση...
Αγαπητό μικρό εκφράσου κατά βούληση...εμείς έχουμε ανοίξει τις πόρτες μας σε όλο τον κόσμο!!!
Αγαπημένε αρχηγέ?? Ελπίζω να είστε καλά!
tsops
Αγαπητή Τσάκι καλημέρα (και στους υπολοίπους φυσικά smile.gif )

Μπορείς σε παρακαλώ να διαγράψεις μερικά μηνύματα στο inbox σου διότι προσπαθώ να σου στείλω πμ και δεν μπορώ? biggrin.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 13:52 ) *
γιατι υπαρχει διαφορα επιπεδου
αλλα απο την αλλη,θα σας ειμαι υποχρεη αν με βοηθησετε στην συννενοηση και με βαλετε σε αυτη την τοσο ομορφη,ειρηνικη και αγαπημενη παρεα..

αγαπητό μου κορίτσι...συμπαθέστατο θα τολμούσα να πω χωρίς να παρεξηγηθώ...βεβαίως και μπορείτε να είστε μαζί μας στη παρέα....οι δρόμου του Θεού είναι ανοιχτοί για ολο το κόσμο που ζητάει γαλήνη και αγάπη στην ψυχή!!
αν λοιπόν είσαι από εκείνους τους ανθρώπους...θα χαρούμε να σε ξαναδούμε!!
basket4
σας ευχαριστω παρα πολυ.
ειναι μεγαλη μου χαρα που θα συνομιλησω μαζι σας.

αλλα τι κριμα,νομιζω οτι η φιλτατη τσακι δεν θα μεινιε για πολυ ακομα εδω...
λογικα οπου να ναι τελειωνει τη δουλεια της και θα αναγκαστει να αποσυρθει για να ξεκουραστει.

πολυαγαπημενη μου G7 χαιρομαι που ανοιγεις τα φτερα σου.
TSAKITSAN4
QUOTE(tsops @ Feb 4 2008, 13:59 ) *
Αγαπητή Τσάκι καλημέρα (και στους υπολοίπους φυσικά smile.gif )

Μπορείς σε παρακαλώ να διαγράψεις μερικά μηνύματα στο inbox σου διότι προσπαθώ να σου στείλω πμ και δεν μπορώ? biggrin.gif


βεβαίως αγαπητέ...
tsops
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 4 2008, 14:02 ) *
βεβαίως αγαπητέ...


Thanks wink.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 14:00 ) *
σας ευχαριστω παρα πολυ.
ειναι μεγαλη μου χαρα που θα συνομιλησω μαζι σας.

αλλα τι κριμα,νομιζω οτι η φιλτατη τσακι δεν θα μεινιε για πολυ ακομα εδω...
λογικα οπου να ναι τελειωνει τη δουλεια της και θα αναγκαστει να αποσυρθει για να ξεκουραστει.

πολυαγαπημενη μου G7 χαιρομαι που ανοιγεις τα φτερα σου.


Τι να κανω...? Οταν ο ανθρωπος ειναι γαληνιος και στη συνειδηση του δεν τον βαραινει κατι ειναι προθυμος να δεχτει ολο τον κοσμο...! Η τουλαχιστον να προσπαθησει... blink.gif
Τι κανεις εσυ...πες τα νεα σου!
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Feb 4 2008, 14:00 ) *
σας ευχαριστω παρα πολυ.
ειναι μεγαλη μου χαρα που θα συνομιλησω μαζι σας.

αλλα τι κριμα,νομιζω οτι η φιλτατη τσακι δεν θα μεινιε για πολυ ακομα εδω...
λογικα οπου να ναι τελειωνει τη δουλεια της και θα αναγκαστει να αποσυρθει για να ξεκουραστει.

πολυαγαπημενη μου G7 χαιρομαι που ανοιγεις τα φτερα σου.

μα τι να πω..τα λόγια είναι περιττά όταν έχεις τέτοιους ανθρωπους δίπλα σου να σε νιάζονται και να σε σκέφτονται...είμαι τόσο χαρούμενη...
η αλήθεια έίναι ότι δυστυχώς θα αποχωρήσω σε λίγο με λύπη αλλά αγάπη και εκτίμηση προς το πρόσωπό σας!!!
basket4
QUOTE(G_7 @ Feb 4 2008, 16:04 ) *
Τι να κανω...? Οταν ο ανθρωπος ειναι γαληνιος και στη συνειδηση του δεν τον βαραινει κατι ειναι προθυμος να δεχτει ολο τον κοσμο...! Η τουλαχιστον να προσπαθησει... blink.gif
Τι κανεις εσυ...πες τα νεα σου!


εγω ειμαι πολυ καλα.
η μερα ειναι πολυ ομορφη.οποτε λεω να παω καμια βολτιτσα.
εχω κατι πονους στα καλαμια μου και στα γονατα μου.
επισης κανω μια εξυπηρετηση που μου ζητησε η αγαπητη τσακι να της βρω κατι παπουτσια στο ιντερτνε.

τωρα μολις με καλεσε η αγαπητη μου μητερα να γευματησουμε... biggrin.gif
και φυσικα δεν μπορω να της αρνηθω.

θα ειμαι πισω σε κανενα τεταρτακι στην αγαπημενη μου παρεα w00t.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 4 2008, 14:05 ) *
μα τι να πω..τα λόγια είναι περιττά όταν έχεις τέτοιους ανθρωπους δίπλα σου να σε νιάζονται και να σε σκέφτονται...είμαι τόσο χαρούμενη...
η αλήθεια έίναι ότι δυστυχώς θα αποχωρήσω σε λίγο με λύπη αλλά αγάπη και εκτίμηση προς το πρόσωπό σας!!!


Μη φοβασαι...
Αυριο μερα Τριτη, του Θεου και αυτη αρα μπορουμε εδω να κουβεντιασουμε...
Εαν μπορειτε να κατσετε λιγο παραπανω στη δουλεια θα μας κανατε πολυ ευτυχισμενους...αλλα γνωριζω οτι σας λειπει υπνος...
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 4 2008, 16:05 ) *
μα τι να πω..τα λόγια είναι περιττά όταν έχεις τέτοιους ανθρωπους δίπλα σου να σε νιάζονται και να σε σκέφτονται...είμαι τόσο χαρούμενη...
η αλήθεια έίναι ότι δυστυχώς θα αποχωρήσω σε λίγο με λύπη αλλά αγάπη και εκτίμηση προς το πρόσωπό σας!!!

οχι να μην αποχωρησεις με λυπη αγαπημενη μας τσακι.
δεν θελουμε να εχεις θλιψη στο προσωπο σου.
δεν θα χαθουμε....εδω θα ειμαστε καθε μερα....

να εχεις ενα πολυ ομορφο μεσημερι...
καλη ξεκουραση
εις το επανιδειν φιλτατη... icon_wave.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Feb 4 2008, 16:09 ) *
Μη φοβασαι...
Αυριο μερα Τριτη, του Θεου και αυτη αρα μπορουμε εδω να κουβεντιασουμε...
Εαν μπορειτε να κατσετε λιγο παραπανω στη δουλεια θα μας κανατε πολυ ευτυχισμενους...αλλα γνωριζω οτι σας λειπει υπνος...

και γω, δυστυχώς, με την σειρά μου θα σας αφήσω εντός ολίγων λεπτών διότι έχω να κάνω κάποιες επείγουσες εργασίες εκτός γραφείου. Και θα συμφωνήσω μαζί σας G7 ότι και αυριο θα έχουμε την ευκαιρία να διαλογιστούμε μέσω του διαδυκτιακού αυτού τόπου...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 4 2008, 14:09 ) *
Μη φοβασαι...
Αυριο μερα Τριτη, του Θεου και αυτη αρα μπορουμε εδω να κουβεντιασουμε...
Εαν μπορειτε να κατσετε λιγο παραπανω στη δουλεια θα μας κανατε πολυ ευτυχισμενους...αλλα γνωριζω οτι σας λειπει υπνος...

αχ...ναι η αλήθεια είναι ότι μου λείπει λίγος ύπνος γλυκήτατη μάνατζερ...νομίζω ότι αν συνεχίσεις αυτή την σκληρή δουλειά τότες τα φτεράκια σου θα μεγαλώσουν...και έπειτα θα πετάξεις σε μέρη μακρινά....όμορφα...γαλήνια....τοπία υπέροχα...και θα γυρίσεις πίσω σε εμάς...με μία άλλη μορφή πιο αγγελική...σωστή...αυτό που είσαι τώρα δηλαδή γιατί μεχρις πριν δεν ήσουν σωστή αγαπητή μου.,.αλλά εγώ σας εκτιμάω και σας σέβομαι για όλο τον αγώνα σας και την προσπάθεια σας!!

με λύπη σας αφήνω αλλά θα σας σκέφτομαι πάντα ...κάθε λεπτό...θα υπάρχετε μέσα μου...και με την εικόνα σας θα προχωρήσω σε τούτη τη σκληρή και άδικη ζωή!!

αύριο λοιπόν...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ...1!

σας φιλώ γιατί έτσι αισθάνομαι...και δε μπορώ να το κρύψω..

αντίο....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 4 2008, 14:17 ) *
αχ...ναι η αλήθεια είναι ότι μου λείπει λίγος ύπνος γλυκήτατη μάνατζερ...νομίζω ότι αν συνεχίσεις αυτή την σκληρή δουλειά τότες τα φτεράκια σου θα μεγαλώσουν...και έπειτα θα πετάξεις σε μέρη μακρινά....όμορφα...γαλήνια....τοπία υπέροχα...και θα γυρίσεις πίσω σε εμάς...με μία άλλη μορφή πιο αγγελική...σωστή...αυτό που είσαι τώρα δηλαδή γιατί μεχρις πριν δεν ήσουν σωστή αγαπητή μου.,.αλλά εγώ σας εκτιμάω και σας σέβομαι για όλο τον αγώνα σας και την προσπάθεια σας!!

με λύπη σας αφήνω αλλά θα σας σκέφτομαι πάντα ...κάθε λεπτό...θα υπάρχετε μέσα μου...και με την εικόνα σας θα προχωρήσω σε τούτη τη σκληρή και άδικη ζωή!!

αύριο λοιπόν...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ...1!

σας φιλώ γιατί έτσι αισθάνομαι...και δε μπορώ να το κρύψω..

αντίο....


Καλη ξεκουραση πολυαγαπημενο μου πουλεν... icon_wave.gif
Θα νοσταλγω το αυριο...
Αρχηγέ ποιος δρόμος σε πηρε απο την παρεα μας?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.