Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
ζουζούνι βγαίνω...πάω να ψάξω κάτι άλλο που θέλω...αν συμβεί κάτι πες μου να μπω!!
φιλακια....
TSAKITSAN4
καλημέρα σε όλους..ξέρω τώρα που δε θα είναι η μάνατζερ εδώ ότι θα είμαι μόνη μουουουουουου!!!!!
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 8 2008, 10:21 ) *
καλημέρα σε όλους..ξέρω τώρα που δε θα είναι η μάνατζερ εδώ ότι θα είμαι μόνη μουουουουουου!!!!!


καλημερααααααααααα

ειμαι εγω εδω!

τι κανεις τσακι??
smiley.gif
no_way
Μια ερώτηση....

Ξέρει κανείς,γιατί ήταν "κλειστό" τοσες μερες το forum?? blink.gif
basketa
QUOTE(no_way @ May 14 2008, 20:55 ) *
Μια ερώτηση....

Ξέρει κανείς,γιατί ήταν "κλειστό" τοσες μερες το forum?? blink.gif

Ξεμεινε απο βενζινη....
TSAKITSAN4
KALHMERAAAAAAAAA smiley.gif smiley.gif
μανατζεράκο μπεσ μπεσ το φιάξανε..... 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
sch
ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!
το φτιάξανε!!!!!!!!!! wav.gif wav.gif
καλημέρα jumboπαρέα!!! icon_wave.gif
τι κάνετε? όλα καλά?
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ May 16 2008, 10:19 ) *
ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!
το φτιάξανε!!!!!!!!!! wav.gif wav.gif
καλημέρα jumboπαρέα!!! icon_wave.gif
τι κάνετε? όλα καλά?


οοοοολεεεεεεεεε....αρχηγαρα...........!!! 77.gif
ένα ΈΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ότι η μάνατζερ δε μπαίνει γιατί παίχει ένα παιχνίδι εκεί στη δουλειά που σκοτώνεται καταλαβαίνει τώρα.... 68.gif 68.gif blink.gif

τικάνουμε???
μα τι κακό μας βρήκε???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 12:21 ) *
οοοοολεεεεεεεεε....αρχηγαρα...........!!! 77.gif
ένα ΈΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ότι η μάνατζερ δε μπαίνει γιατί παίχει ένα παιχνίδι εκεί στη δουλειά που σκοτώνεται καταλαβαίνει τώρα.... 68.gif 68.gif blink.gif

τικάνουμε???
μα τι κακό μας βρήκε???


Σταματα επιτελους να λες τετοια πραγματα για εμενα...να εκανα και μια ωρα να θυμηθω το password...δεν ειμαι καλα σου λεω αλλα εσυ δεν ακους....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολους και ολες...καλημερα σε γερους και νεους...πλουσιους και φτωχους!!!
Αρχηγε μου που εισαι τοσα χρονια...??? LIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE εδω ειναι που λενε οτι θυμαμαι χαιρομαι??? blink.gif blink.gif blink.gif
ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ....
TSAKITSAN4
blove.gif smiley.gif
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 10:24 ) *
Σταματα επιτελους να λες τετοια πραγματα για εμενα...να εκανα και μια ωρα να θυμηθω το password...δεν ειμαι καλα σου λεω αλλα εσυ δεν ακους....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολους και ολες...καλημερα σε γερους και νεους...πλουσιους και φτωχους!!!
Αρχηγε μου που εισαι τοσα χρονια...??? LIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE εδω ειναι που λενε οτι θυμαμαι χαιρομαι??? blink.gif blink.gif blink.gif
ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ....

τραλαλο τραλαλλα.....θελω να φυγω να πάω μακρυά....τραλαλό τραλαλαά να βρω μία ομάδα απόλουσ μακρυάααααα 19.gif 19.gif 19.gif καλέ δε το εννοώ αλλά πήγαινε με το ποιηματάκι εντάξει μάνατζρ..???μη χαίρεσαι ότι θα φύγω.....όοοοχιιιιι...ΔΕ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ,....Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΣΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ w00t.gif w00t.gif ohmy.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 12:29 ) *
blove.gif smiley.gif
τραλαλο τραλαλλα.....θελω να φυγω να πάω μακρυά....τραλαλό τραλαλαά να βρω μία ομάδα απόλουσ μακρυάααααα 19.gif 19.gif 19.gif καλέ δε το εννοώ αλλά πήγαινε με το ποιηματάκι εντάξει μάνατζρ..???μη χαίρεσαι ότι θα φύγω.....όοοοχιιιιι...ΔΕ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ,....Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΣΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ w00t.gif w00t.gif ohmy.gif


Αυτο μου μοιαζει εφιαλτης!!!! καλε δεν το εννοω μη μου κλαις!!!
Τελικα παλι τα καταφεραμε να μεινουμε τα 2μας!!!
Τι λες μηπως να φυγουμε και εμεις???
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 12:21 ) *
οοοοολεεεεεεεεε....αρχηγαρα...........!!! 77.gif
ένα ΈΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ότι η μάνατζερ δε μπαίνει γιατί παίχει ένα παιχνίδι εκεί στη δουλειά που σκοτώνεται καταλαβαίνει τώρα.... 68.gif 68.gif blink.gif

τικάνουμε???
μα τι κακό μας βρήκε???

τι παιγνίδι παίζει? ohmy.gif
καλημέρα, φανταστική μάνατζερ!
Live strong
Μετά απο πολύ καιρό....μια όμορφη καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif τι μου κανετε παιδάκια; wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ May 16 2008, 10:38 ) *
Μετά απο πολύ καιρό....μια όμορφη καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif τι μου κανετε παιδάκια; wink.gif


smiley.gif smiley.gif laugh.gif icon_wave.gif
αγαπημένη μας μάνατζερ....που είσαι που είσαι......αδειο χωρίς εσένα και η μάνατζερ έχει πάρει πολύ αέρα,...πεσ τησ κάτι....!!

που είσαι εσύ???
Live strong
τώρα είμαι εδώ!!!!!!!!! σας έλειψα μικρά μου; rolleyes.gif καλά είμαι!!! εσείς τι μου κάνετε;
αέρα πήρε; χμμ... 39.gif και τι πρέπει να κάνουμε; εεεε;;;; laugh.gif laugh.gif
sch
QUOTE(Live strong @ May 16 2008, 12:38 ) *
Μετά απο πολύ καιρό....μια όμορφη καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif τι μου κανετε παιδάκια; wink.gif

βρε καλώς την πέρδικα που περπατεί λεβέντικα 69.gif tongue.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ May 16 2008, 12:38 ) *
Μετά απο πολύ καιρό....μια όμορφη καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif τι μου κανετε παιδάκια; wink.gif


Καλημερα φανταστικη Live... χρονια και ζαμανια ... ειμαστε οπως μας αφησες λιγο πιο χτυπημενα λογω ζεστης αλλα προσπαθουμε!!!
Αρχηγε μουουουουουου....
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ May 16 2008, 10:43 ) *
τώρα είμαι εδώ!!!!!!!!! σας έλειψα μικρά μου; rolleyes.gif καλά είμαι!!! εσείς τι μου κάνετε;
αέρα πήρε; χμμ... 39.gif και τι πρέπει να κάνουμε; εεεε;;;; laugh.gif laugh.gif

ΝΑΙ ΝΑΙ κάτι να κάνουμε....έχει πάρει την κάτω φόοοοραααα....!!!! ohmy.gif
μασ έλειψεσ πολύυυυυ...γιατί όμως συναίβει τούτο το πράμα..???Ε????γιατί????? sad.gif sad.gif
sch
τελικά θα μου πείτε τι παιγνίδι παίζει η μάνατζερ? sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 10:48 ) *
Καλημερα φανταστικη Live... χρονια και ζαμανια ... ειμαστε οπως μας αφησες λιγο πιο χτυπημενα λογω ζεστης αλλα προσπαθουμε!!!
Αρχηγε μουουουουουου....


άντε ρε...... 19.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ May 16 2008, 10:49 ) *
τελικά θα μου πείτε τι παιγνίδι παίζει η μάνατζερ? sad.gif


δε ξέρω πως μου το είπε...κάτι σε τουτι φρούτι??κατί με τσίχλεσ και μπαλόνια...τι να σου πωω 19.gif icon_drunk.gif
Live strong
ναι καλώς με!!!!
μπήκα σας είδα, είπα ένα γεια και φεύγωωωωωωωωωωω έχω πολύ δουλεια, αυτές τι ς μέρες φιλακιααααααααααααααααα icon_wave.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(sch @ May 16 2008, 12:49 ) *
τελικά θα μου πείτε τι παιγνίδι παίζει η μάνατζερ? sad.gif


Θα σου πω εγω... δεν παιζω κανενα παιχνιδι...απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν αποδειξεις...αυτο λεγεται παραπληροφορηση...ΕΛΕΟΣ ρε tsaki κοριτσαρα μου σταματα σε επιτελους!!! Μη με ζηλευεις...μαθε να με αγαπας!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 12:51 ) *
δε ξέρω πως μου το είπε...κάτι σε τουτι φρούτι??κατί με τσίχλεσ και μπαλόνια...τι να σου πωω 19.gif icon_drunk.gif

24.gif 24.gif 24.gif
μάλιστα, πετσέτα έχει δίπλα της μπας και ιδρώσει? α και να πιεί και κάνενα ισοτονικό tongue.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 12:51 ) *
δε ξέρω πως μου το είπε...κάτι σε τουτι φρούτι??κατί με τσίχλεσ και μπαλόνια...τι να σου πωω 19.gif icon_drunk.gif


Τι λες μωρε tutti κουνημενη...λιγη τσιπα να ειχες τετοια δεν θα ελεγες ... ακου τσιχλες? μπαλονακια σου ειπα... laugh.gif laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 10:52 ) *
Θα σου πω εγω... δεν παιζω κανενα παιχνιδι...απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν αποδειξεις...αυτο λεγεται παραπληροφορηση...ΕΛΕΟΣ ρε tsaki κοριτσαρα μου σταματα σε επιτελους!!! Μη με ζηλευεις...μαθε να με αγαπας!!!


δε σ εμπορώ συνεχίζεισ τισ βλακείες σου.. 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

εσύ με ζηλεύεισ αλλά... 65.gif 65.gif πάντα αυ΄το κάνεισ..
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 12:55 ) *
δε σ εμπορώ συνεχίζεισ τισ βλακείες σου.. 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

εσύ με ζηλεύεισ αλλά... 65.gif 65.gif πάντα αυ΄το κάνεισ..


Ελα ελα σσσσσσσσσσσ σε παρακαλω μη με ενοχλεις δουλευω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 11:06 ) *
Ελα ελα σσσσσσσσσσσ σε παρακαλω μη με ενοχλεις δουλευω...


ohmy.gif τι??από πότε?? icon_headbang.gif έλα να μονομαχήσουμε ρε.. jedi.gif
καΙ ΜΗ μου μιλάς έτσι..σε παρακαλώ... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 13:08 ) *
ohmy.gif τι??από πότε?? icon_headbang.gif έλα να μονομαχήσουμε ρε.. jedi.gif
καΙ ΜΗ μου μιλάς έτσι..σε παρακαλώ... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif


Να μη σου μιλαω...ελα παρε αυτο που ειπες πισω...αμεσως!!!
TSAKITSAN4
icon_drunk.gif
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 11:21 ) *
Να μη σου μιλαω...ελα παρε αυτο που ειπες πισω...αμεσως!!!

ποιό καλέ να πάρω πίσω??οράματα βλέπεις???? tongue.gif

έλα γιατί αργείς μίλα μου....μη αργείς... laugh.gif laugh.gif
ρε...πεσ μου κάτι....είμαι πάρα πολύ μπερδεμένη...αγχωμένη σαστισμένη...προδομένη...όμορφη και λαμπερή!!! ohmy.gif
TSAKITSAN4
sad.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
εντάξει άσε με μονάχη και εσύ!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 13:31 ) *
sad.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
εντάξει άσε με μονάχη και εσύ!


Τι να σου πω...εαν εισαι εσυ σαστισμενη...μπερδεμενη...τι να πω και εγω...καλυτερα να ανοιξω το παραθυρο και να πεταχτω...(μεχρι το περιπτερο να παρω μια σοκολατα μη φανταστει!!!) οσο για τη λαμψη τι να πω... ετσι ησουν ετσι εισαι ετσι θα εισαι...και μην κλαψουριζεις θα σου σπασω τα μουτρα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 11:34 ) *
Τι να σου πω...εαν εισαι εσυ σαστισμενη...μπερδεμενη...τι να πω και εγω...καλυτερα να ανοιξω το παραθυρο και να πεταχτω...(μεχρι το περιπτερο να παρω μια σοκολατα μη φανταστει!!!) οσο για τη λαμψη τι να πω... ετσι ησουν ετσι εισαι ετσι θα εισαι...και μην κλαψουριζεις θα σου σπασω τα μουτρα!!!

χαχαχαχχαχα 19.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
ρε αλήτρο μη μιλάσ έτσι με πληγώνεισ με πονα΄ς...και έτσιπίσω δε κοιτάς!!!
γιατί γιατί με παρατάς??

δε μαγαπάς...γιαυτό με βασανίζεισ...δε με πονάς αααληθινάααα!!!

ειμαι αυτό που είμαι μάνατζερ κατάλαβες???

έλα να μονομαχήσουμε ρε.... jedi.gif αλλιώς ξέρεις τι θα πάθεις... magic.gif spam.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 16 2008, 13:43 ) *
χαχαχαχχαχα 19.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
ρε αλήτρο μη μιλάσ έτσι με πληγώνεισ με πονα΄ς...και έτσιπίσω δε κοιτάς!!!
γιατί γιατί με παρατάς??

δε μαγαπάς...γιαυτό με βασανίζεισ...δε με πονάς αααληθινάααα!!!

ειμαι αυτό που είμαι μάνατζερ κατάλαβες???

έλα να μονομαχήσουμε ρε.... jedi.gif αλλιώς ξέρεις τι θα πάθεις... magic.gif spam.gif

blech.gif blech.gif blech.gif guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif ασε τα σπαθια και πιασε κανενα απλακι να παιξουμε που την εχεις δει Χαϊλαντερ στα γεραματα!!!! 24.gif 24.gif 24.gif ποτε σε πληγωσα εγω...που ειπα οτι παντα ελαμπες? λαμπεις! και θα λαμπεις? για να το κοιταξουμε λιγο αυτο...μαλλον ηθελες πολυ να στην πω και τωρα που δεν το εκανε εχεις μπλοκαρει ετσι...να για να μην μου παθεις κανενα κακο icon_drunk.gif icon_drunk.gif εγω καλη κουβεντα δεν λεω ξανα laugh.gif

Φευγουμε...θα σε παρω σε λιγο...μακια...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 16 2008, 11:52 ) *
blech.gif blech.gif blech.gif guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif ασε τα σπαθια και πιασε κανενα απλακι να παιξουμε που την εχεις δει Χαϊλαντερ στα γεραματα!!!! 24.gif 24.gif 24.gif ποτε σε πληγωσα εγω...που ειπα οτι παντα ελαμπες? λαμπεις! και θα λαμπεις? για να το κοιταξουμε λιγο αυτο...μαλλον ηθελες πολυ να στην πω και τωρα που δεν το εκανε εχεις μπλοκαρει ετσι...να για να μην μου παθεις κανενα κακο icon_drunk.gif icon_drunk.gif εγω καλη κουβεντα δεν λεω ξανα laugh.gif

Φευγουμε...θα σε παρω σε λιγο...μακια...


χαχαχαχαχαχα....αφού ξέρεις πως είναι αυτά...είχα φανταστεί την απάντηση σου...και έτσι είχα ετοιμάσει και εγώ την δική μου...αλλα εσύ μου τα άλλξεσ τελευταία στιγμή...καταλαωβαίνεισ όμως ότι αυτό που έχω στο μυαλό μου θα το πω και ασ μη ταιριάζει..!!
άντε πότενεσ θα΄φύγεισ???
φύγε λοιπόν...μη γυρίζεισ πίσωωωωω....... ohmy.gif
TSAKITSAN4
sad.gif sad.gif

εντάξει λοιπόν το κατάλαβα....δε θέλεις να ξαναμιλήσουμε...οκ λοιπόν...αντίο....μια λυπημένη καρδιά σου λεει Α Ν Τ Ι Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο Ο ...ΕΧΕ ΓΕΙΑ αγαπημένη... sad.gif
G_7
Παιρνεις τηλεφωνο...φωναζεις....με αναγκαζεις να σταματησω τη δουλεια μοθ...και δεν σε βρισκω πουθενα...μου λες γιατι σε παρακαλω...Ναι ναι σε εσενα μιλαω tsaki...
Καλημερα σε ολους...εκτος απο εσενα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 19 2008, 10:52 ) *
Παιρνεις τηλεφωνο...φωναζεις....με αναγκαζεις να σταματησω τη δουλεια μοθ...και δεν σε βρισκω πουθενα...μου λες γιατι σε παρακαλω...Ναι ναι σε εσενα μιλαω tsaki...
Καλημερα σε ολους...εκτος απο εσενα!!!

OOOO....TI EKΠΛΗΞΗ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ.... smiley.gif w00t.gif και έτσι ξαφνικά σε είδα απεναντί μου...έτσι ξαφνικά μου πήρες τη ζωή μου..σαν άνεμοσ έφυγεσ και χάθηκεσ...εκεί που πίστευα ότι ποτέ δε θα σε χάσω..και τώρα???τώρα???τι ζωή μου..παράτησα..και μπήκα σε άλλον κόσμο........ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΩ????ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕΕΕ...

μανατζεράκο μου εδώ ειμια γιαπάντα θα μείνω αν ρωτάσ για πάντα ...θα μαι εδώ να με κοιτάς...εδώ ειναι η ζωή και το κορμί!!! blink.gif blink.gif wub.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 19 2008, 13:01 ) *
OOOO....TI EKΠΛΗΞΗ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ.... smiley.gif w00t.gif και έτσι ξαφνικά σε είδα απεναντί μου...έτσι ξαφνικά μου πήρες τη ζωή μου..σαν άνεμοσ έφυγεσ και χάθηκεσ...εκεί που πίστευα ότι ποτέ δε θα σε χάσω..και τώρα???τώρα???τι ζωή μου..παράτησα..και μπήκα σε άλλον κόσμο........ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΩ????ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕΕΕ...

μανατζεράκο μου εδώ ειμια γιαπάντα θα μείνω αν ρωτάσ για πάντα ...θα μαι εδώ να με κοιτάς...εδώ ειναι η ζωή και το κορμί!!! blink.gif blink.gif wub.gif


Καλα εγω παιρνω το κορμι μου και παω...εχω δυο δουλιτσες να κανω εξω...θα σε παρω τηλ. θα επιστρεψω ομως... peace.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 19 2008, 11:05 ) *
Καλα εγω παιρνω το κορμι μου και παω...εχω δυο δουλιτσες να κανω εξω...θα σε παρω τηλ. θα επιστρεψω ομως... peace.gif


δηλαδή???εγώ να φύγω..??? ohmy.gif
γιατί μου το κάνεις αυτό??τισου έχω κάνει και μου το κάνεις αυτό???
sad.gif sad.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 19 2008, 13:07 ) *
δηλαδή???εγώ να φύγω..??? ohmy.gif
γιατί μου το κάνεις αυτό??τισου έχω κάνει και μου το κάνεις αυτό???
sad.gif sad.gif


Ποιος μου το κανει...για να ξερω δηλαδη...να που γυρισα...γρηγορα γρηγορα δεν μπορεις να πεις κυρια ειμαι!!! tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 19 2008, 11:35 ) *
Ποιος μου το κανει...για να ξερω δηλαδη...να που γυρισα...γρηγορα γρηγορα δεν μπορεις να πεις κυρια ειμαι!!! tongue.gif


ήρθες??? smiley.gif smiley.gif

ήρθες και όλα αλλάξανε....!!
εντάξει τα έκαμνες όλα??είσαι κομπλέ??? 41.gif
καιτώρα??? πεινάαωωωωωωωωωωωω rolleyes.gif rolleyes.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 19 2008, 13:40 ) *
ήρθες??? smiley.gif smiley.gif

ήρθες και όλα αλλάξανε....!!
εντάξει τα έκαμνες όλα??είσαι κομπλέ??? 41.gif
καιτώρα??? πεινάαωωωωωωωωωωωω rolleyes.gif rolleyes.gif


Τωρα τελειωσα ολες τις δουλειες της εβδομαδας...ειναι να μη με πιασει...να δω τι θα κανω απο αυριο...τωρα θα περιμενω να περασει η ωρα να φαω... smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 19 2008, 11:42 ) *
Τωρα τελειωσα ολες τις δουλειες της εβδομαδας...ειναι να μη με πιασει...να δω τι θα κανω απο αυριο...τωρα θα περιμενω να περασει η ωρα να φαω... smiley.gif


τι να σου πω παιδάκι μου.....τι να σου πω... 68.gif huh.gif wacko.gif wacko.gif

ότι και να πω...μικρό και λίγο θα είναι!!!

άντε τώρα...

στείλε μου κανένα τεστάκι smiley.gif 7.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 19 2008, 13:45 ) *
τι να σου πω παιδάκι μου.....τι να σου πω... 68.gif huh.gif wacko.gif wacko.gif

ότι και να πω...μικρό και λίγο θα είναι!!!

άντε τώρα...

στείλε μου κανένα τεστάκι smiley.gif 7.gif


Ποθ να το βρω να το βγαλω απο το μικρο μου το μυαλο? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 19 2008, 11:48 ) *
Ποθ να το βρω να το βγαλω απο το μικρο μου το μυαλο? ohmy.gif


ναι...φαντασία δεν ΄΄εχεις ρε....εεε?????μίλα ρε κοτοπούλι...λέγε...... laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ May 19 2008, 13:52 ) *
ναι...φαντασία δεν ΄΄εχεις ρε....εεε?????μίλα ρε κοτοπούλι...λέγε...... laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Κοτοπουλη...ναι...κοτοπουλι οχι...δε μου μιλας καλα και θα το πω στη μαμα και θα γινει χαμος...
κατσε να τη φωναξω λιγο...pinezakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........!!!!!!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ May 19 2008, 12:07 ) *
Κοτοπουλη...ναι...κοτοπουλι οχι...δε μου μιλας καλα και θα το πω στη μαμα και θα γινει χαμος...
κατσε να τη φωναξω λιγο...pinezakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........!!!!!!!!!


πινεζάκι??καλέ που το θυμήθηκεσ αυτο??χαχαχαχα..καλα΄ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται,.....πεινασμένη ε πεινασμένη smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif
TSAKITSAN4
sad.gif εντάξει φεύγω λοιπόν ήρθε η ώρα....θα μιλήσομεν μανατζερόπουλο...οκ?????
και μη ξεχνάς....τα λόγια... wink.gif αυτά είναι τα πιο σημαντικά όπωσ και το τελευταίο τραγούδι δε μπήκε τυχαία..

φιλάκιαααααα smiley.gif icon_wave.gif
G_7
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ... smiley.gif smiley.gif
TSAKIKIKIKIKIKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII που εισαι μου λες??????
Αααααααααααααααααααααααααααα δεν θα τα παμε καλα .... laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.