Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:29 ) *
΄καλά είμαστε..εσύ πως είσαι??? smiley.gif
εντάξει τελειώσες με τα τρεξίματα??

ναι, τελείωσα τσάκι μου...επιτέλους
και επειδή μου έλειψε το γραφείο είπα να'ρθω να κάνω μια βόλτα να δω τι κάνει ο υπέροχος υπολογιστής μου laugh.gif laugh.gif laugh.gif
α, παραλίγο να το ξεχάσω...έχετε χαιρετίσματα και πολλά φιλιά απο την basket4 σε όλη την jumboπαρέα!!!
Live strong
Καλημέρα κι από μενα, καλή εβδομάδα σε όλους! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 11:35 ) *
Καλημέρα κι από μενα, καλή εβδομάδα σε όλους! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

καλημέρα Live τι έγινε πως είμαστε σήμερα???
τελικά δε μου την έκανες τηςε έκπληξη!!
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 21 2008, 11:33 ) *
ναι, τελείωσα τσάκι μου...επιτέλους
και επειδή μου έλειψε το γραφείο είπα να'ρθω να κάνω μια βόλτα να δω τι κάνει ο υπέροχος υπολογιστής μου laugh.gif laugh.gif laugh.gif
α, παραλίγο να το ξεχάσω...έχετε χαιρετίσματα και πολλά φιλιά απο την basket4 σε όλη την jumboπαρέα!!!

καλά έκαμνές αρψηγέ μου!!!
τι να κάνεις και εσύ..ότι μπορείς!!!
που είναι το μικρό και μας στέλνει χαιρετήσματα??
είχε την γιορτή της??πότε και τι ήταν??
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:45 ) *
καλά έκαμνές αρψηγέ μου!!!
τι να κάνεις και εσύ..ότι μπορείς!!!
που είναι το μικρό και μας στέλνει χαιρετήσματα??
είχε την γιορτή της??πότε και τι ήταν??

χθες είχε την γιορτή της...πάει Θεσ/νικη για λίγες μέρες...και όχι μόνο χαιρετίσματα αλλά και τα φιλιά της wink.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:43 ) *
καλημέρα Live τι έγινε πως είμαστε σήμερα???
τελικά δε μου την έκανες τηςε έκπληξη!!


όχι δυστυχώς! sad.gif δε γινόταν να έρθω...εσύ πέρασες καλά στην Αράχοβα; smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 11:53 ) *
όχι δυστυχώς! sad.gif δε γινόταν να έρθω...εσύ πέρασες καλά στην Αράχοβα; smiley.gif


καλά ήτανε...ωραία...έπρεπε να έρθεις!!!!!
την άλλη φορά!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Jan 21 2008, 11:49 ) *
χθες είχε την γιορτή της...πάει Θεσ/νικη για λίγες μέρες...και όχι μόνο χαιρετίσματα αλλά και τα φιλιά της wink.gif

ααααα..ναι μωρέ το ξέχασα....!!
αυτή είναι ζωή!!!!!αααχχχχ!!!!!
οκ..επίσης πες της!!!!!
TSAKITSAN4
αααααχχχχ!!! τι νέκρα είναι αυτή????
ΕΧΕ ΓΕΙΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΚΟΣΜΕ ΕΧΕ ΓΕΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗΗΗ!!!
τι να πω...τι να πω!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 12:18 ) *
αααααχχχχ!!! τι νέκρα είναι αυτή????
ΕΧΕ ΓΕΙΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΚΟΣΜΕ ΕΧΕ ΓΕΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗΗΗ!!!
τι να πω...τι να πω!!!


Ελα μη σε πιανει πανικος...σιγα σιγα κανω την εμφανιση μου!!!???
Καλημέραααααααααααα smiley.gif smiley.gif smiley.gif αν και λιγο αργα...αλλα δεν θα το πιστεψετε εχουμε δουλεια...αυτο το 2008 μεσα στη δουλεια ειμαστε...
Μηπως πηρε το ματι σας καμια maimou να βολταρει στην παρεα μας????????? tongue.gif
Καλημερα Live...αν και σε περιμεναμε εχθες...δεν ηρθες...μια χαρα το μικρο σου αλλα να του δωσεις να φαει τιποτα wink.gif
Αρχηγεεεεεεεεεε....που σε βρισκουμε???Καπου αναμεσα στην τηλεοραση και το κρεβατακι σου???
Πουλεεεεεεεν μου...δε σου μιλαω ... μα τι συμπεριφορα κι αυτη εχθες...μεχρι τις 02:30 τα icon_drunk.gif icon_drunk.gif εχθες...χασατε!!!!!!!!!!!Τι ειπε το στομα μου παλι...τα καλυτερα μου ειπα εχθες, θα κανω κανενα χρονο να ανοιξω ξανα το στομα μου, μα τοσο γελοιο σε καλο μας!!! (Αν και ο φιλος μου παραλιγο να σκοτωθουν στην προσγειωση)...μανες, παιδια...να να τους πηγει...!!!
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 14:41 ) *
Ελα μη σε πιανει πανικος...σιγα σιγα κανω την εμφανιση μου!!!???
Καλημερα Live...αν και σε περιμεναμε εχθες...δεν ηρθες...μια χαρα το μικρο σου αλλα να του δωσεις να φαει τιποτα wink.gif



καλημέρα κουκλιτσα, το μικρό μου ψηνόταν στον πυρετό!!! sad.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 12:56 ) *
καλημέρα κουκλιτσα, το μικρό μου ψηνόταν στον πυρετό!!! sad.gif


Κουτσι... wink.gif wink.gif

Τι κανεις εσυ...δυσκολη μερα???
G_7
Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????? sad.gif sad.gif sad.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 14:58 ) *
Κουτσι... wink.gif wink.gif

Τι κανεις εσυ...δυσκολη μερα???


ναι άστα είμαι μόνη μου! 68.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 13:05 ) *
Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????? sad.gif sad.gif sad.gif

μανατζεράκο πλάκωσε δουλειάαα!!!
καλά μέχρι τις 2.30 που ήσασταν καλέ??
καλάααα!!!
εγώ από νωρίς για ύπνο όσο και να μη το πιστεύεις!!!
πονάει το μεσάκι μου και θέλω να πάω για καφέ!!
δευτέρα ακόμα εεεε??
πωπωπωπωπωπωωπωπω!!!!!
δε σου έχω πει να μην πίνεις ρε !!!εεεε???
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 12:56 ) *
καλημέρα κουκλιτσα, το μικρό μου ψηνόταν στον πυρετό!!! sad.gif


ποτε καλέ???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:19 ) *
μανατζεράκο πλάκωσε δουλειάαα!!!
καλά μέχρι τις 2.30 που ήσασταν καλέ??
καλάααα!!!
εγώ από νωρίς για ύπνο όσο και να μη το πιστεύεις!!!
πονάει το μεσάκι μου και θέλω να πάω για καφέ!!
δευτέρα ακόμα εεεε??
πωπωπωπωπωπωωπωπω!!!!!
δε σου έχω πει να μην πίνεις ρε !!!εεεε???


Το καλο ηταν οτι ημουνα μια χαρα!!!
Αντε παλι το μεσακι σου, το χερακι σου...ραμολι εισαι...τελικα???
Αααααααα και σου ειπα εχθες και 10 φορες που θα παμε το βραδυ!!! evilmonkey.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 13:24 ) *
Το καλο ηταν οτι ημουνα μια χαρα!!!
Αντε παλι το μεσακι σου, το χερακι σου...ραμολι εισαι...τελικα???
Αααααααα και σου ειπα εχθες και 10 φορες που θα παμε το βραδυ!!! evilmonkey.gif

νομίζεις ότι μου το είπες 10 φορές υπερβολική!!αμάν!!!
αφού ξέρεις πάντα μετά από κάθε Κυριακή είμαι ένα ΄πτώμα..ένα ρεμαλάκι...ένα βουβαλάκι!!
ορίστε τι άλλο να πω...για να νιώσεις καλύτερα!!!
ε???
όλο με μαλώνεις από χθες....παλιόπαιδο!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 15:22 ) *
ποτε καλέ???


τί πότε; χτες και προχτες!!! sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 12:41 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Μηπως πηρε το ματι σας καμια maimou να βολταρει στην παρεα μας????????? tongue.gif
wink.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif


η maimou.....μας δουλεύει μάνατζερ...πάρτο χαμπαρι...!!!
μπαίνει όταν δεν είμαστε...!!
άσε που μας κοροιδεύει επειδή σε λέω μάνατζερ!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:34 ) *
νομίζεις ότι μου το είπες 10 φορές υπερβολική!!αμάν!!!
αφού ξέρεις πάντα μετά από κάθε Κυριακή είμαι ένα ΄πτώμα..ένα ρεμαλάκι...ένα βουβαλάκι!!
ορίστε τι άλλο να πω...για να νιώσεις καλύτερα!!!
ε???
όλο με μαλώνεις από χθες....παλιόπαιδο!!!


Πας καλά???? Δε σου ειπα ποιος εχει γεννεθλια και που θα μας παει...ααααα δεν πας καλα...αποφασισα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 13:38 ) *
τί πότε; χτες και προχτες!!! sad.gif

περαστικούλια της...!!!
χαμός έχει γίνει φέτος με τις αρρώστειες!!!
δεν τρώμε καλά φαίνεται!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:39 ) *
η maimou.....μας δουλεύει μάνατζερ...πάρτο χαμπαρι...!!!
μπαίνει όταν δεν είμαστε...!!
άσε που μας κοροιδεύει επειδή σε λέω μάνατζερ!!!


Εφτασε μια πληροφορια στα αυτια μου μολις...οτι η maimou πεθανε!!! Εχω παθει σοκ.... ohmy.gif ohmy.gif
Εγω τη θελω στην παρεα μας!!!
Και ας μας καροιδευει...δεν εχει και αδικο...εδω που τα λεμε... smiley.gif smiley.gif
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 15:42 ) *
περαστικούλια της...!!!
χαμός έχει γίνει φέτος με τις αρρώστειες!!!
δεν τρώμε καλά φαίνεται!!!


ευχαριστουμε... smile.gif τρώμε αλλά όχι όσο πρέπει...η μαμα φωναζει αλλά.... blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 13:39 ) *
Πας καλά???? Δε σου ειπα ποιος εχει γεννεθλια και που θα μας παει...ααααα δεν πας καλα...αποφασισα!!!


ρε χαζό...νόμιζα ότι θα καθόσασταν σπίτι!!δε καταλάβα..αμάν ποιά μωρέ!!!
αμάν
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:48 ) *
ρε χαζό...νόμιζα ότι θα καθόσασταν σπίτι!!δε καταλάβα..αμάν ποιά μωρέ!!!
αμάν


Νομιζα και νομιζα...να ακους και να μη νομιζεις!!!
Βαριεμαι τρομερα τωρα!!! Θελω να ερθει η ωρα να φυγω!!!! sad.gif sad.gif sad.gif
evilmonkey.gif evilmonkey.gif που ειναι ρε παιδια ο αρχηγος και ο υπαρχηγος....εεεεεεε λαθος το μικρο???
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 15:52 ) *
Νομιζα και νομιζα...να ακους και να μη νομιζεις!!!
Βαριεμαι τρομερα τωρα!!! Θελω να ερθει η ωρα να φυγω!!!! sad.gif sad.gif sad.gif
evilmonkey.gif evilmonkey.gif που ειναι ρε παιδια ο αρχηγος και ο υπαρχηγος....εεεεεεε λαθος το μικρο???


ο αρχηγός έχει δουλεια, το μικρό δεν είπε ότι θα είναι Θεσσαλονίκη; rolleyes.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 13:47 ) *
Εφτασε μια πληροφορια στα αυτια μου μολις...οτι η maimou πεθανε!!! Εχω παθει σοκ.... ohmy.gif ohmy.gif
Εγω τη θελω στην παρεα μας!!!
Και ας μας καροιδευει...δεν εχει και αδικο...εδω που τα λεμε... smiley.gif smiley.gif


πεθανε η maimou???
οοοοο ΘΕΕ ΜΟΥ...τι πάθαμε τώρα!!!
γιατί μάαντζερ ποιός της έκανε κακό??
εεε??
τι έπαθεεεεεεεε
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 13:52 ) *
Νομιζα και νομιζα...να ακους και να μη νομιζεις!!!
Βαριεμαι τρομερα τωρα!!! Θελω να ερθει η ωρα να φυγω!!!! sad.gif sad.gif sad.gif
evilmonkey.gif evilmonkey.gif που ειναι ρε παιδια ο αρχηγος και ο υπαρχηγος....εεεεεεε λαθος το μικρο???


καλά σώθηκες....μας παράτησαν μάνατζερ!!!
μας παράτησαν όλοι!!!
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 13:55 ) *
ο αρχηγός έχει δουλεια, το μικρό δεν είπε ότι θα είναι Θεσσαλονίκη; rolleyes.gif


Ααααααααααα ναι καλη μου Live... ζω στον πλανητη μου σημερα!!! Και τα τελευταια εγκεφαλικα μου κυτταρα μαλλον επαθαν ανεπανορθωτη ζημια...Τελικα αυτος ο αρχηγος οταν δουλευει εχει λιγοτερη δουλεια απ'οταν εχει αδεια...μα τι κατασταση...!!!Θεσσαλονικη.......αααααααααααα sad.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 16:00 ) *
Ααααααααααα ναι καλη μου Live... ζω στον πλανητη μου σημερα!!! Και τα τελευταια εγκεφαλικα μου κυτταρα μαλλον επαθαν ανεπανορθωτη ζημια...Τελικα αυτος ο αρχηγος οταν δουλευει εχει λιγοτερη δουλεια απ'οταν εχει αδεια...μα τι κατασταση...!!!Θεσσαλονικη.......αααααααααααα sad.gif


και να ήσουν μόνο εσύ σ αυτη τη κατασταση....εγώ ναδεις πως είμαι... hammer.gif hammer.gif όσο για τον αρχηγό καλά τα λες! σκοτώνεται το παιδί! 24.gif 24.gif 24.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 13:56 ) *
πεθανε η maimou???
οοοοο ΘΕΕ ΜΟΥ...τι πάθαμε τώρα!!!
γιατί μάαντζερ ποιός της έκανε κακό??
εεε??
τι έπαθεεεεεεεε


Πολυ σκληρος ο κοσμος για τη μικρη μας evilmonkey.gif ...θα την παω ομως στους καλυτερους γιατρους και νομιζω οτι θα παρει τα πανω της... wink.gif tongue.gif blink.gif να θα της αφιερωσω και τραγουδι...ελα να παμε στο νησι, ελα να παμε στο νησι, ελα να παμε στο νησι η μανα σου, εγω και συ.... w00t.gif w00t.gif

Οχι και ολοι μας παρατησαν...μην ξεχνας τη Live...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 14:03 ) *
Πολυ σκληρος ο κοσμος για τη μικρη μας evilmonkey.gif ...θα την παω ομως στους καλυτερους γιατρους και νομιζω οτι θα παρει τα πανω της... wink.gif tongue.gif blink.gif να θα της αφιερωσω και τραγουδι...ελα να παμε στο νησι, ελα να παμε στο νησι, ελα να παμε στο νησι η μανα σου, εγω και συ.... w00t.gif w00t.gif

Οχι και ολοι μας παρατησαν...μην ξεχνας τη Live...


αχ...καταλαβαίνω τον πόνο της!!!
όχι εγώ θα την πάω σε βουνό..το αποφάσισα!!!
θέλει δε θέλει!!
είναι καλύτερα έτσι μικρη μου maimou!!!
ναι πάλι καλά που είναι και η live αλλιώς!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 14:07 ) *
αχ...καταλαβαίνω τον πόνο της!!!
όχι εγώ θα την πάω σε βουνό..το αποφάσισα!!!
θέλει δε θέλει!!
είναι καλύτερα έτσι μικρη μου maimou!!!
ναι πάλι καλά που είναι και η live αλλιώς!!!!


Μπα τωρα την αγαπησες??? Εσυ δεν ελεγες ολο κακα πραγματα γι'αυτην!!! Εχει ενημερωθει για ολα να ξερεις...
Live...live...live...μπουμ....το κεφαλι μου ηταν αυτο στο γραφειο...σαν να κοιμηθηκα λιγακι τωρα!!!
maimou
η μαιμου ζει κ βασιλευει μην χαιρεστε λοιπον δεν θα γλιτωσετε ευκολα απο μενα!
κ ενημερωτικα σας λεω οτι δεν θα παω ουτε σε νησι ουτε σε βουνο θα παω μονη μου σε ενα μοναστηρι!
τσακι παρε με τωρα τηλ.να κανονισουμε!!τωρααααααααααααααα
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 13:52 ) *
Νομιζα και νομιζα...να ακους και να μη νομιζεις!!!
Βαριεμαι τρομερα τωρα!!! Θελω να ερθει η ωρα να φυγω!!!! sad.gif sad.gif sad.gif
evilmonkey.gif evilmonkey.gif που ειναι ρε παιδια ο αρχηγος και ο υπαρχηγος....εεεεεεε λαθος το μικρο???


ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΤΩΡΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ....
αντιο λοιπόν παιδιά....σε όλους και σε όλες!!!
γειά σου μάνατζερ.....γεια σου Live......(μια χαρά το μικρο σου) :-)!!!
γεια χαρά και σε αυτούς που λείπουν!!!
η βδομάδα ξεκίνη μουντά...και ήρεμα μέχρι βαρεμάρας!!!

ΓΕΙΑ ΜΑΝΑΤΖΕΡ....!!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(maimou @ Jan 21 2008, 14:14 ) *
η μαιμου ζει κ βασιλευει μην χαιρεστε λοιπον δεν θα γλιτωσετε ευκολα απο μενα!
κ ενημερωτικα σας λεω οτι δεν θα παω ουτε σε νησι ουτε σε βουνο θα παω μονη μου σε ενα μοναστηρι!
τσακι παρε με τωρα τηλ.να κανονισουμε!!τωρααααααααααααααα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Χριστέ μου ζεις......κρίμααααα!!!!!και χάρηκα προς στιγμήν ότι είχες καταστραφεί παλιό maimou της συμφοράς!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 16:07 ) *
ναι πάλι καλά που είναι και η live αλλιώς!!!!


όσο μπορω να είμαι κι εγώ.. γιατί ...αχ αχ τι μέρα κι αυτή!!! icon_drunk.gif
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 16:11 ) *
Μπα τωρα την αγαπησες??? Εσυ δεν ελεγες ολο κακα πραγματα γι'αυτην!!! Εχει ενημερωθει για ολα να ξερεις...
Live...live...live...μπουμ....το κεφαλι μου ηταν αυτο στο γραφειο...σαν να κοιμηθηκα λιγακι τωρα!!!


κάτσε θ ακουσεις και το δικό μου τωρα σε λίγο, περίμενε... ugly8.gif
G_7
QUOTE(maimou @ Jan 21 2008, 14:14 ) *
η μαιμου ζει κ βασιλευει μην χαιρεστε λοιπον δεν θα γλιτωσετε ευκολα απο μενα!
κ ενημερωτικα σας λεω οτι δεν θα παω ουτε σε νησι ουτε σε βουνο θα παω μονη μου σε ενα μοναστηρι!
τσακι παρε με τωρα τηλ.να κανονισουμε!!τωρααααααααααααααα


Και γω μαζι σου...μοναστηρι...ουαου...μεσα!!!!
Tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii και καλα φευγεις εξαιτιας μου...??? Αφου κανονιζεις για καφε...σε παρακολουθω εγω!!!
Να προσεχεις.......................... icon_wave.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
φεύγοντας θέλω να πω ότι δε θέλω την maimou...ναι....να πάει σε μοναστήρι...πολύ με νευρίασε....άνω κάτω με έκανε!!!
όχι κυρά maimou ....εγώ δε θέλω τέτοια πράγματα και από δω και πέρα θα σε κλειδώσω στο σπίτι...θα σε δέσω για να μη μπορείς να ξαναφύγεις!!!
άκου εκεί....!!!
γειά σας
maimou
καθυστερημενα!εχω αλλους φιλους να παιξω δεν σας χρειαζομαι!
αντιο
G_7
QUOTE(maimou @ Jan 21 2008, 14:24 ) *
καθυστερημενα!εχω αλλους φιλους να παιξω δεν σας χρειαζομαι!
αντιο


Τι ασχολουμαι μαζι σου δεν μπορω να καταλαβω...αντε στα μοναστηρια...τραβα οπου θες...αντε τωρα μην πω καμια κουβεντα...το χω και ευκολα αυτο!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 21 2008, 14:23 ) *
φεύγοντας θέλω να πω ότι δε θέλω την maimou...ναι....να πάει σε μοναστήρι...πολύ με νευρίασε....άνω κάτω με έκανε!!!
όχι κυρά maimou ....εγώ δε θέλω τέτοια πράγματα και από δω και πέρα θα σε κλειδώσω στο σπίτι...θα σε δέσω για να μη μπορείς να ξαναφύγεις!!!
άκου εκεί....!!!
γειά σας


Καταλαβες με αυτα που γραφεις μας λεει καθυστερημενα...και ξανα δεν εχει αδικο τελικα...ακου εκει θα τη δεσεις...ααααααααα σαν να μην μας τα λες καλα σημερα!!!.... laugh.gif laugh.gif
G_7
LIVE....LIVE...εεεεεεεεεεεεεεεε τι εγινε??? Ουτε μπουμ δεν ακουσα...και ξερεις εχω αρχισει και τρομαζω....καφε??????
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 17:49 ) *
LIVE....LIVE...εεεεεεεεεεεεεεεε τι εγινε??? Ουτε μπουμ δεν ακουσα...και ξερεις εχω αρχισει και τρομαζω....καφε??????


αχ πως με καταλαβαίνεις..... 6.gif 6.gif και τι δε θα δινα τωρα για ένα καυτό φλιτζάνι καφέ!!!! blove.gif blove.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 15:51 ) *
αχ πως με καταλαβαίνεις..... 6.gif 6.gif και τι δε θα δινα τωρα για ένα καυτό φλιτζάνι καφέ!!!! blove.gif blove.gif


Οριστε...ελπιζω να ειναι οπως τον θες... smiley.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 17:54 ) *
Οριστε...ελπιζω να ειναι οπως τον θες... smiley.gif



Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω smiley.gif smiley.gif εισαι γλυκα!
Τελειωσες ή ακομα;
Σήμερα μας άφησαν όλοι sad.gif τι πράγμα κι αυτό; sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 15:56 ) *
Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω smiley.gif smiley.gif εισαι γλυκα!
Τελειωσες ή ακομα;
Σήμερα μας άφησαν όλοι sad.gif τι πράγμα κι αυτό; sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif


Ακομα...σε κανενα μισαωρο ελπιζω να φυγουμε...γιατι θα με παρει ο υπνος στην καρεκλα...τι κατασταση??? Εσυ φανταστικη mod???
Και εχει και τετοιο καιρο... ωραιο...τιποτα δεν θα χαρουμε σημερα!!!
Ολοι απο μια απουσια σημερα μικροι μεγαλοι... tongue.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 21 2008, 18:03 ) *
Ακομα...σε κανενα μισαωρο ελπιζω να φυγουμε...γιατι θα με παρει ο υπνος στην καρεκλα...τι κατασταση??? Εσυ φανταστικη mod???
Και εχει και τετοιο καιρο... ωραιο...τιποτα δεν θα χαρουμε σημερα!!!
Ολοι απο μια απουσια σημερα μικροι μεγαλοι... tongue.gif


εγω εχω καμια ωρα ακομα....εχω δουλεια,αλλα βαριεμαι απίστευτα!!!! icon_bored.gif icon_bored.gif έχ βάλει μουσικούλα για να μη κοιμηθω κι εγώ! πω πω !!!! smiley.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 21 2008, 16:06 ) *
εγω εχω καμια ωρα ακομα....εχω δουλεια,αλλα βαριεμαι απίστευτα!!!! icon_bored.gif icon_bored.gif έχ βάλει μουσικούλα για να μη κοιμηθω κι εγώ! πω πω !!!! smiley.gif smiley.gif


icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif Live...
Μαζευω τα μπογαλακια μου σιγα σιγα και παω να μαζεψω και το αυτοκινητο μου που το εχω παρατησει απο εχθες!!! Αυτο τωρα και εαν ειναι κουραση!!!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Καλο απογευμα & καλη ξεκουραση!!!!!
smiley.gif φιλια...........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.