Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
basket4
QUOTE(G_7 @ Apr 22 2008, 14:35 ) *
Φιλακια αν και σε δε σε προλαβα....μην εχεις νευρα σε παρακαλω.......
Μικρο...συμπαρασταση στην tsaki κανω που ολο κατι την ποναει...ετσι και εγω λεω οτι ποναει το κεφαλι μου για να ειναι η μονη προβληματικη!!! tongue.gif tongue.gif


χαχαχα
αληθεια?
γιατι τωρα τι την ποναει??
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif blink.gif blink.gif blink.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 22 2008, 14:40 ) *
χαχαχα
αληθεια?
γιατι τωρα τι την ποναει??
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif blink.gif blink.gif blink.gif


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μικρο νωρις το ειδα το μνμ σου...δεν ξερω τι την πονουσε αλλα σιγουρα ενα θεματακι θα το ειχαμε και εχθες...παιδακι μου το ελεγαν τα αστρα την ημερα που γεννηθηκε.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Επιτελους τελευταια μερα εργασιας και χαρας biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????????????????? blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 08:31 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μικρο νωρις το ειδα το μνμ σου...δεν ξερω τι την πονουσε αλλα σιγουρα ενα θεματακι θα το ειχαμε και εχθες...παιδακι μου το ελεγαν τα αστρα την ημερα που γεννηθηκε.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Επιτελους τελευταια μερα εργασιας και χαρας biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tsakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????????????????? blink.gif blink.gif blink.gif


manatzerrrrr........εδώ είμαι...δε πάω πουθενά...αχ...για σένα είναι τελευταία μέρα εγώ έχω άλλη μία μέρα δουλειά...πόσο σε ζηλεύω!!!
που είσαι ρ επαιδάκι μου χάθηκεσ!!

τ'αλήθεια τώρα έχεις ένα μπουφανάκι μου μαύρο???
χμ...για πεσ κλεφτακο!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 11:17 ) *
manatzerrrrr........εδώ είμαι...δε πάω πουθενά...αχ...για σένα είναι τελευταία μέρα εγώ έχω άλλη μία μέρα δουλειά...πόσο σε ζηλεύω!!!
που είσαι ρ επαιδάκι μου χάθηκεσ!!

τ'αλήθεια τώρα έχεις ένα μπουφανάκι μου μαύρο???
χμ...για πεσ κλεφτακο!!


Μα στο εχω πει οτι εγω το εχω...αλλα να τωρα πως & που θα στο δωσω??? blink.gif blink.gif blink.gif
Αντε επειδη ειμαι μεγαλη καρδια κατι θα κανω...θα ψαξω να σε βρω οπου και να εισαι και θα στο φερω!!!
Τελικα πρεπει να ειμαι πολυ καλος ανθρωπος κατα βαθος!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
αρχηγε????????????????????????
Live καλημερα σου ειπα? δε σου ειπα ε? εεεεεεεεεε καλα σου λεω τωρα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 09:36 ) *
Μα στο εχω πει οτι εγω το εχω...αλλα να τωρα πως & που θα στο δωσω??? blink.gif blink.gif blink.gif
Αντε επειδη ειμαι μεγαλη καρδια κατι θα κανω...θα ψαξω να σε βρω οπου και να εισαι και θα στο φερω!!!
Τελικα πρεπει να ειμαι πολυ καλος ανθρωπος κατα βαθος!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
αρχηγε????????????????????????
Live καλημερα σου ειπα? δε σου ειπα ε? εεεεεεεεεε καλα σου λεω τωρα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


νόμιζα ότι μου έκανεσ πλάκα!!
καλά τώρα τι να σου πω..όλο και κάπου θα με βρεις...σε ΄κανα ουζερί...σε κανα ταβερνί...ξέρεις τώρα εσύ!!!
από δω και από εκεί θα γυρνάω σα την άδικη κατάρα...!!!!

ααααχχ...!!!τελικά αθήνα θα μείνουμε???
πες μου όχι ..πες μου ότι κάπου θα με πας!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 11:40 ) *
νόμιζα ότι μου έκανεσ πλάκα!!
καλά τώρα τι να σου πω..όλο και κάπου θα με βρεις...σε ΄κανα ουζερί...σε κανα ταβερνί...ξέρεις τώρα εσύ!!!
από δω και από εκεί θα γυρνάω σα την άδικη κατάρα...!!!!

ααααχχ...!!!τελικά αθήνα θα μείνουμε???
πες μου όχι ..πες μου ότι κάπου θα με πας!!!


Εγω???????? που να σε παω???? να σε βαλω στους ομους μου και να τρεχουμε παρεα?? Λες??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Εγω Αθηνα ειπαμε ... οχι ... τελικα που ξερεις μπορει να πας εαν υπαρχει λιγη καλη θεληση απο ολους και στο ομορφοτερο μερος της Ελλαδας (και δεν θελω ουουουουουου) smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 09:43 ) *
Εγω???????? που να σε παω???? να σε βαλω στους ομους μου και να τρεχουμε παρεα?? Λες??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Εγω Αθηνα ειπαμε ... οχι ... τελικα που ξερεις μπορει να πας εαν υπαρχει λιγη καλη θεληση απο ολους και στο ομορφοτερο μερος της Ελλαδας (και δεν θελω ουουουουουου) smiley.gif


ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου
ουουουουουουου!!!!

τι καλά...αν μείνω όμως αθήνα θα δώ και μια πολύ καλή μου φίλη....και είμαι πάρα πολύ χαρούμενη...!!
με πιάννννειςςςς τι εννοώωωω??????!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 11:46 ) *
ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου
ουουουουουουου!!!!

τι καλά...αν μείνω όμως αθήνα θα δώ και μια πολύ καλή μου φίλη....και είμαι πάρα πολύ χαρούμενη...!!
με πιάννννειςςςς τι εννοώωωω??????!!!!


Οχι δε σε πιανω...καλη σου φιλη???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 09:48 ) *
Οχι δε σε πιανω...καλη σου φιλη???


ναι αν μείνωω....καλά άστο...τι να σου πω..πάει και η δική μας χημεία!!
μάνατζερ άσεκτο...καμιά ομαδα μου βρήκες?
αα..και όχι έβρο....χαχαχα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 11:53 ) *
ναι αν μείνωω....καλά άστο...τι να σου πω..πάει και η δική μας χημεία!!
μάνατζερ άσεκτο...καμιά ομαδα μου βρήκες?
αα..και όχι έβρο....χαχαχα


Καλα εχω τρομερη προταση απο Βουλγαρια αλλα θα τα πουμε απο κοντα!!! Για να μαθεις να λες οχι στον Εβρο...τωρα θα σε στειλω εκτος συνορων tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 09:55 ) *
Καλα εχω τρομερη προταση απο Βουλγαρια αλλα θα τα πουμε απο κοντα!!! Για να μαθεις να λες οχι στον Εβρο...τωρα θα σε στειλω εκτος συνορων tongue.gif tongue.gif tongue.gif


ΧΑΧΑΧΑΧ...ξέρω εγώ γιατί το είπα...καπου εκεί θέλετα να με στείλετε...βουλγαρία δε σας συμφέρει είνια κοντά..με το αμαξάκι τσουπ έφτασεσ!!!
έλα ελα για να σοβαρευτούμε!!!
μη δε πάω πουθενα΄και μείνω εκεί που είμαι..κχιόχι ήμουνα και πάθετε καρδιά όλοι!!!
σου έστειλα εμαιλ...ξέρεις τώρα νέα μόδα!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 12:02 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧ...ξέρω εγώ γιατί το είπα...καπου εκεί θέλετα να με στείλετε...βουλγαρία δε σας συμφέρει είνια κοντά..με το αμαξάκι τσουπ έφτασεσ!!!
έλα ελα για να σοβαρευτούμε!!!
μη δε πάω πουθενα΄και μείνω εκεί που είμαι..κχιόχι ήμουνα και πάθετε καρδιά όλοι!!!
σου έστειλα εμαιλ...ξέρεις τώρα νέα μόδα!


Ναι κοψε αυτη τη μοδα...ανοιγω κλεινω ολη την ωρα...γρια γυναικα ειμαι με κουρασες!!! tongue.gif tongue.gif
Να πας σε οποια ομαδα θες εκτος Αθηνων...και πανω απο 600χλμ αποσταση...ετσι και εσυ δεν θα εισαι για ακομα μια χρονια στην ιδια ομαδα...και εμεις θα χαλαρωσουμε!!!! Ελα τερμα η πλακα...
G_7
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 12:08 ) *
Ναι κοψε αυτη τη μοδα...ανοιγω κλεινω ολη την ωρα...γρια γυναικα ειμαι με κουρασες!!! tongue.gif tongue.gif
Να πας σε οποια ομαδα θες εκτος Αθηνων...και πανω απο 600χλμ αποσταση...ετσι και εσυ δεν θα εισαι για ακομα μια χρονια στην ιδια ομαδα...και εμεις θα χαλαρωσουμε!!!! Ελα τερμα η πλακα...


Να σου πω μη μου ξαναστειλεις mail...εχεις αρχισει να μου σπας τα νευρα με αυτο το παιχνιδακι και μα το Θεο θα κανονισω τα κονε μου να σε στειλω στο Βορειο Πολο να κανεις το βασικο 5αρι...ΕΛΕΟΣ!!!! Αγιες μερες!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 10:15 ) *
Να σου πω μη μου ξαναστειλεις mail...εχεις αρχισει να μου σπας τα νευρα με αυτο το παιχνιδακι και μα το Θεο θα κανονισω τα κονε μου να σε στειλω στο Βορειο Πολο να κανεις το βασικο 5αρι...ΕΛΕΟΣ!!!! Αγιες μερες!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΒΑ
ΣΙΚΟ 5άρι???είσαι Θεά και σε πάω πραγματικά!!!
ρε γιατί δεν έχεισ ανοιχτό το εμαιλ σου συνέχεια...βλάκας είσαι ρε!!!

και μένα μη με απειλής κατάλαβες??ναι ρε να φύγω να δω τι θα κάνετε χωρίς εμένα!!!να δω ρε τσίρκο μεντράνο...βόρειο πόλο ε??χμ..δεν είν΄κακή ιδέα...θα έχει κανένα βορειοπολιανό λες εκεί???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 12:20 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΒΑ
ΣΙΚΟ 5άρι???είσαι Θεά και σε πάω πραγματικά!!!
ρε γιατί δεν έχεισ ανοιχτό το εμαιλ σου συνέχεια...βλάκας είσαι ρε!!!

και μένα μη με απειλής κατάλαβες??ναι ρε να φύγω να δω τι θα κάνετε χωρίς εμένα!!!να δω ρε τσίρκο μεντράνο...βόρειο πόλο ε??χμ..δεν είν΄κακή ιδέα...θα έχει κανένα βορειοπολιανό λες εκεί???


Ναι και ειναι και κατι τυποι 2μετρα σου λεει ... παρα 1 μετρο βεβαια αλλα δεν εχει να κανει...αρα μπορεις να καταλαβεις οτι εκει θα γινεις αναρπαστο 5αρι...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 10:23 ) *
Ναι και ειναι και κατι τυποι 2μετρα σου λεει ... παρα 1 μετρο βεβαια αλλα δεν εχει να κανει...αρα μπορεις να καταλαβεις οτι εκει θα γινεις αναρπαστο 5αρι...


και εδώ θα μπορούσα άνετα κοπελίτσα μου αλλά έχε χάρη το σύτημα που είναι έτσι και αδικούνται παιδιά σαν και μένα με ταλέντο σε όλες τις θέσεις!!
εεε??συμφωνείς??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 12:31 ) *
και εδώ θα μπορούσα άνετα κοπελίτσα μου αλλά έχε χάρη το σύτημα που είναι έτσι και αδικούνται παιδιά σαν και μένα με ταλέντο σε όλες τις θέσεις!!
εεε??συμφωνείς??


77.gif 77.gif 77.gif
Μετα απο εσενα το χαος...μετα απο εσενα το τιποτα!!!!
basket4
καλημεραααααααααααααα

τι κανετε????????

με πλακωσε το στρωμα σημερα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 23 2008, 12:44 ) *
καλημεραααααααααααααα

τι κανετε????????

με πλακωσε το στρωμα σημερα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Ωχ το κακο στρομα...ντα ντα...δεν πιστευω να σου εκανε κανενα κακο...
Αντε να τελειωνουμε σημερα γιατι εχω να παω και για ουζακι και το περιμενω πως και πως...
tsaki? λες να σε πςτυχω σε αυτο το ουζερι? Μπα δεν πιστευω...ειναι μακρια δεν θα με ξετρυπωσεις εκει!!!
Χα smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 10:44 ) *
77.gif 77.gif 77.gif
Μετα απο εσενα το χαος...μετα απο εσενα το τιποτα!!!!

μετά ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΣΥ ΔΕ ΞΑΝΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΣΗΜΑΝΤΑ....

σε καταλαβαίνω....απόλυτα!!


γειά σου μικρούλι τι κάνεις????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 10:58 ) *
Ωχ το κακο στρομα...ντα ντα...δεν πιστευω να σου εκανε κανενα κακο...
Αντε να τελειωνουμε σημερα γιατι εχω να παω και για ουζακι και το περιμενω πως και πως...
tsaki? λες να σε πςτυχω σε αυτο το ουζερι? Μπα δεν πιστευω...ειναι μακρια δεν θα με ξετρυπωσεις εκει!!!
Χα smiley.gif


ωχ..λες????δε θα το αντέξω και αυτό....!!!Ππαναγιά μου βόηθα!!!
TSAKITSAN4
οοοοοοο mikreTheouli...κάνε το ΄θαύμα σου!!!και σήμερα!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 13:01 ) *
οοοοοοο mikreTheouli...κάνε το ΄θαύμα σου!!!και σήμερα!!!


Τι θαυμα περιμενεις σημερα???
basket4
καλα ειμαι αλλα βαριεμαι!!

αντε να ρθει το αυριοο!!

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 23 2008, 13:09 ) *
καλα ειμαι αλλα βαριεμαι!!

αντε να ρθει το αυριοο!!

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


Ναι το αυριο το πρωι...αλλα γιατι εισαι κατσουφιασμενη...κανονικα θα επρεπε να εισαι πολυ χαρουμενη καθως περιμενεις το αυριο!!! biggrin.gif biggrin.gif γιατι αυριο απεχει μολις 11 ωρες και παρα κατι λιγο απο το σημερα...πως το ειδα τοσο αισιοδοξα εγω?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 11:07 ) *
Τι θαυμα περιμενεις σημερα???


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ...!!!

αλλά όπως λεει και το τραγούδι.......ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΙΑ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ...!!!
με πιάνννννεις????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 11:13 ) *
Ναι το αυριο το πρωι...αλλα γιατι εισαι κατσουφιασμενη...κανονικα θα επρεπε να εισαι πολυ χαρουμενη καθως περιμενεις το αυριο!!! biggrin.gif biggrin.gif γιατι αυριο απεχει μολις 11 ωρες και παρα κατι λιγο απο το σημερα...πως το ειδα τοσο αισιοδοξα εγω?

ναι έλα ντε πως την είδες έτσι!!

μικρό σε παρακαλώ θέλω να είσαι χαρούμενη έτσι πρέπει,,,μην είμαστε και αχάριστοι μέρες που είναι!!!
δε βλέπεις και εμένα????????
άστα να πάνε δηλαδή!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 13:16 ) *
ναι έλα ντε πως την είδες έτσι!!

μικρό σε παρακαλώ θέλω να είσαι χαρούμενη έτσι πρέπει,,,μην είμαστε και αχάριστοι μέρες που είναι!!!
δε βλέπεις και εμένα????????
άστα να πάνε δηλαδή!!!


Γιατι μια χαρα σε βρισκω εσενα σημερα...ελα παιδιακια μου λιγη ζωντανια σας παρακλαω!!!
Αχ δεν μπορω να ειμαι τοσο αισιοδοξη...τη θελω την καταθλιψη μου που και που!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 11:18 ) *
Γιατι μια χαρα σε βρισκω εσενα σημερα...ελα παιδιακια μου λιγη ζωντανια σας παρακλαω!!!
Αχ δεν μπορω να ειμαι τοσο αισιοδοξη...τη θελω την καταθλιψη μου που και που!!!


όχι εντάξει καλά είμαι μωρέ!!!
απλά πιάνεται η μέση εδώ πέρα ρε γαμώτο!!!θ αμου κάνεισ μασαζάκι??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 13:25 ) *
όχι εντάξει καλά είμαι μωρέ!!!
απλά πιάνεται η μέση εδώ πέρα ρε γαμώτο!!!θ αμου κάνεισ μασαζάκι??


Να ειδες μικρο...τωρα την ποναει η μεση της...δε σου ειπα εγω παντα κατι ποναει...
Εγω? Μασαζ? Εχεις εσυ για μασαζ δικο σου ανθρωπο εμενα μη με μπλεκεις!! cool.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 11:27 ) *
Να ειδες μικρο...τωρα την ποναει η μεση της...δε σου ειπα εγω παντα κατι ποναει...
Εγω? Μασαζ? Εχεις εσυ για μασαζ δικο σου ανθρωπο εμενα μη με μπλεκεις!! cool.gif

χαχαχαχαχχαχα...τι βλάκας που είσαι!!!
αφου κάθομαι και πονάω...σηκώνω και βάρη εδώ στη δουλειά τι να κάνω!!???

αλλά εσύ για ποιόν μιλάς??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 13:36 ) *
χαχαχαχαχχαχα...τι βλάκας που είσαι!!!
αφου κάθομαι και πονάω...σηκώνω και βάρη εδώ στη δουλειά τι να κάνω!!???

αλλά εσύ για ποιόν μιλάς??


Για σκεψου λιγο...καποιος σου εκανε μασαζ φετος!!!.....Για να σε δω θυμασαι τι κανεις ή και αυτο πρεπει να στο πω εγω!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 11:39 ) *
Για σκεψου λιγο...καποιος σου εκανε μασαζ φετος!!!.....Για να σε δω θυμασαι τι κανεις ή και αυτο πρεπει να στο πω εγω!!!


σσσσσσσσ.....!!!!ας είναι καλά και η μητερούλα μου που μου έκανε κάθε κυριακή βράδυ μασαζάκι!!!
αχ...γιατί αν περίμενα από εσάς σώθηκα!!!
κκακοπαιδο!!!

καλά το μικρό που πήγε???να φάει πάλι???
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 13:47 ) *
σσσσσσσσ.....!!!!ας είναι καλά και η μητερούλα μου που μου έκανε κάθε κυριακή βράδυ μασαζάκι!!!
αχ...γιατί αν περίμενα από εσάς σώθηκα!!!
κκακοπαιδο!!!

καλά το μικρό που πήγε???να φάει πάλι???


Θα τα εχει βαλει με τα σκεπασματα.........μικρο οοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοοο ακουειειειειει με λαμβαννννεις?
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 11:55 ) *
Θα τα εχει βαλει με τα σκεπασματα.........μικρο οοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοοο ακουειειειειει με λαμβαννννεις?


ΠΑΝΤΟΣ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΑΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 14:07 ) *
ΠΑΝΤΟΣ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΑΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!


Εεεεεεεεεεεεεεεεεε ντροπη...ειμαστε και στη μεσημεριανη ζωνη!!!!
Ουουουουουουουου 68.gif 68.gif 68.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 23 2008, 12:10 ) *
Εεεεεεεεεεεεεεεεεε ντροπη...ειμαστε και στη μεσημεριανη ζωνη!!!!
Ουουουουουουουου 68.gif 68.gif 68.gif


χαχχαχ....λοιπον οκ!!!το παίρνω πίσω ας μου κάνουν μύνηση!!
φεύγω τσίρκο....πάω πάω ναι??
καλο πάσχα σε ολους καλα να περασετε ολοισας!!!

μιλαμε εμεισ μανατζερακο μου!!!
φιλακιαααα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 14:16 ) *
χαχχαχ....λοιπον οκ!!!το παίρνω πίσω ας μου κάνουν μύνηση!!
φεύγω τσίρκο....πάω πάω ναι??
καλο πάσχα σε ολους καλα να περασετε ολοισας!!!

μιλαμε εμεισ μανατζερακο μου!!!
φιλακιαααα


icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Μονο θα μιλησουμε? ........................
Μεχρι να σε δω να προσεχεις 17-18ωρες απεχουμε....μη μας παθεις τιποτα...
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....
ΦΙΛΙΑ
Rondo
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 23 2008, 14:07 ) *
ΠΑΝΤΟΣ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΑΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

Σωστη σε βρίσκω...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...Καλό Πάσχα
sch
Χριστός Ανέστη. Χρόνια πολλά με υγεία και αισιοδοξία για κάθετι καινούργιο που προσδοκούμε... bball.gif
το τρελλό παρεάκι θα το δεί την τρίτη... icon_wave.gif
basket4
QUOTE(sch @ Apr 27 2008, 22:18 ) *
Χριστός Ανέστη. Χρόνια πολλά με υγεία και αισιοδοξία για κάθετι καινούργιο που προσδοκούμε... bball.gif
το τρελλό παρεάκι θα το δεί την τρίτη... icon_wave.gif


εγω το ειδα τωρα...χαχα
χρονια πολλα κλουβιε μου...
Χριστος Ανεστη με υγεια!
να μαστε ολοι καλα... smiley.gif
sch
QUOTE(basket4 @ Apr 27 2008, 23:36 ) *
εγω το ειδα τωρα...χαχα
χρονια πολλα κλουβιε μου...
Χριστος Ανεστη με υγεια!
να μαστε ολοι καλα... smiley.gif

χριστος ανέστη και χρόνια πολλά, σουβλίτσα μου biggrin.gif
δεν σε πρόλαβα χθες και στα λέω σήμερα...
επίσης χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν σήμερα wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Apr 28 2008, 10:03 ) *
χριστος ανέστη και χρόνια πολλά, σουβλίτσα μου biggrin.gif
δεν σε πρόλαβα χθες και στα λέω σήμερα...
επίσης χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν σήμερα wink.gif


Χριστος Ανεστη...
Καλημερα σε ολους!!!!
Ελπιζω να περασατε καλα...να φαγατε καλα (κατι που δεν καναμε εμεις)... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Ειναι κανενας απο το τρελοπαρεακι εδω???
tsaki....που εισαι κοριτσαρα μου??? w00t.gif w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 30 2008, 09:25 ) *
Χριστος Ανεστη...
Καλημερα σε ολους!!!!
Ελπιζω να περασατε καλα...να φαγατε καλα (κατι που δεν καναμε εμεις)... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Ειναι κανενας απο το τρελοπαρεακι εδω???
tsaki....που εισαι κοριτσαρα μου??? w00t.gif w00t.gif



αληθός ο κύριοσ παιδιά!!!

τι κάνεις μάνα μου....!!!!

κοριτσάρα μου??? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 71.gif 71.gif 71.gif
δεμπορώ πραγματικά μα τι γέλιο??
μα να χάσεισ τέτοια πράγματα??
αυτό που σκέφτομαι και πεθάινω είναι το τελευταίο βράδυυυ!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 30 2008, 11:31 ) *
αληθός ο κύριοσ παιδιά!!!

τι κάνεις μάνα μου....!!!!

κοριτσάρα μου??? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 71.gif 71.gif 71.gif
δεμπορώ πραγματικά μα τι γέλιο??
μα να χάσεισ τέτοια πράγματα??
αυτό που σκέφτομαι και πεθάινω είναι το τελευταίο βράδυυυ!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Ελα μωρε τι πεθαινεις??? Ενα χαλαρο ποτακι ηταν...χορος τρομερος!!! Και η τρεχαλα σου ακομα καλυτερη...Δεν Υπαρχεις...Εισαι ΘΕΑ!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 30 2008, 09:41 ) *
Ελα μωρε τι πεθαινεις??? Ενα χαλαρο ποτακι ηταν...χορος τρομερος!!! Και η τρεχαλα σου ακομα καλυτερη...Δεν Υπαρχεις...Εισαι ΘΕΑ!!!

xaxaxaxaxa......φαντάζεσαι να έτρωγα σαβούρα και εκεί???? μπροστά στα μάτια του???? laugh.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

μόνο η δική μου τρεχάλα??
καλά πολύ κούραση χθες...!!!
πόσο ήθελα να ξεραθώ στον ύπνο...και να ξυπνήσω το μεσημέρι για πάντα..πόσο μου λεσ???εεε???μου λες σε παρακαλώ?? blink.gif blink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 30 2008, 11:49 ) *
xaxaxaxaxa......φαντάζεσαι να έτρωγα σαβούρα και εκεί???? μπροστά στα μάτια του???? laugh.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

μόνο η δική μου τρεχάλα??
καλά πολύ κούραση χθες...!!!
πόσο ήθελα να ξεραθώ στον ύπνο...και να ξυπνήσω το μεσημέρι για πάντα..πόσο μου λεσ???εεε???μου λες σε παρακαλώ?? blink.gif blink.gif


Γιατι δεν ηθελα και εγω να κανω το ιδιο σημερα??? Ασε που νομιζω οτι μονο εμεις δουλευουμε...
Κουραση εχθες δεν θα πει τιποτα...!!!Πρεπει να μαζεψουμε photo...αααα ειναι η τελευταια που δεν παιρνω....
Μα δεν θα γελεγα εγω κανενα μηνα εαν ετρωγες και δευτερη και μπροστα του .... και να φωναζεις Σ' αγαπω....Σ' αγαπω... Μα Σ'αγαπω??? Παλι καλα που κρατησαμε 3 ατομα το επιπεδο παλι...!!! smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 30 2008, 09:54 ) *
Γιατι δεν ηθελα και εγω να κανω το ιδιο σημερα??? Ασε που νομιζω οτι μονο εμεις δουλευουμε...
Κουραση εχθες δεν θα πει τιποτα...!!!Πρεπει να μαζεψουμε photo...αααα ειναι η τελευταια που δεν παιρνω....
Μα δεν θα γελεγα εγω κανενα μηνα εαν ετρωγες και δευτερη και μπροστα του .... και να φωναζεις Σ' αγαπω....Σ' αγαπω... Μα Σ'αγαπω??? Παλι καλα που κρατησαμε 3 ατομα το επιπεδο παλι...!!! smiley.gif smiley.gif

xaxaxaxaxaxaxa......ρε είμαι Θεά...μα σαγαπώ???και να λέω "ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ...ΣΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΦΙΧΤΑΓΚΑΛΙΑΖΩ?????ΜΕΧΡΙ να έρθετε???? 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
να μη τον αφήνω παιδάκι μου!!!
αααχ....νομίζω ότι ήταν το κερασάκι στην τούρτα για την σουργελίαση μας!!!! smiley.gif smiley.gif 77.gif

αααχ..πότε θα φύγουμε τώρα???άσε που έξω έχει μια χαρά καιρό και εδώ μέσα έχω ξεπαγιάσειι!!!!

αα..και μη το νομίζεισ μόνο εμείς δουλέυουμε,.... ohmy.gif 68.gif blink.gif blink.gif sad.gif sad.gif
TSAKITSAN4
που είσαι μάνατζερ???δε θα ξαναμπείς??

εε..είναι οι μεταγραφές τώρα..μου βρήκεσ καμιά ομαδούλα??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 30 2008, 12:45 ) *
που είσαι μάνατζερ???δε θα ξαναμπείς??

εε..είναι οι μεταγραφές τώρα..μου βρήκεσ καμιά ομαδούλα??


Μα δε σου βρηκα εγω ομαδουλα...ειναι σε νησι ομως....για σκεψου ποιο και απαντησε μου εαν θα πας!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.