Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 13:55 ) *
πόσο καλός???
καλά έλα μη κλαις...σταμάτα...!!!!
ακόμα κλαις???
σταμάταα......!!!!!!
ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥΣ...

ΚΡΙΟΣ:

Έχουν τον εκνευρισμό στο αίμα τους.Αυτό διότι ο πλανήτης Άρης είναι κυβερνήτης του ζωδίου σας. Η ανυπομονησία είναι στο αίμα τους. Πολλές φορές τα Κριάρια, είναι ιδιαίτερα εύθικτα και επιτίθενται σε κάθε «πρόκληση». Δεν είναι τυχαίο πως οι Κριοί γίνονται στρατιωτικοί, μηχανικοί, χειρούργοι, οδοντογιατροί. Είναι όμως άτομα τα οποία δεν ξέρεις πότε θα αντιδράσουν, πως θα αντιδράσουν και σε πιο ερέθισμα. Ιδιαίτερα επιρρεπής σε μικροατυχήματα. (Σωστό... 77.gif )

ΚΑΡΚΙΝΟΣ:
Αρκετά παθητικοί και εσωστρεφείς, δεν βγάζουν σχεδόν ποτέ τα νεύρα τους προς τα έξω. Τα «καταπίνουν», σκάνε μόνοι τους και πολλές φορές αυτό έχει ως αποτέλεσμα να υποφέρουν από ψυχοσωματικές ασθένειες. Εμ??? όλη αυτή η ένταση κάπου πρέπει να βγει. (Γιατί αυτό δεν είναι σωστό??? 77.gif )

ΣΚΟΡΠΙΟΣ:

Η προσωποποίηση του θυμού. Συνήθως έχουν μια ψυχρότητα, ενώ αν τους ρωτήσεις «τι έχεις;» θα σου απαντήσουν «τίποτα, κάτι δικά μου». Εκεί πρπει να περιμένεις τον θυμό αι την εκδίκηση. Έχουν βίαια ξεσπάσματα και πολλές φορές χτυπούν, βρίζουν ενώ ξεσπούν ακόμα και στον εαυτό Όταν δεν περνά το δικό τους γίνονται τρομερά εκδικητικοί, ακριβώς γιατί έχουν δική τους αντίληψη περί κόσμου. (Λίγο υπερβολικο??? blink.gif )

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ:
Με χαρακτηριστικό τους την πειθαρχία και την υπευθυνότητα εκνευρίζονται όταν ο κόσμος γύρω τους λειτουργεί αντίθετα. Έχουν δική τους άποψη των πραγμάτων και του κόσμου γενικότερα και σπάνια αλλάζουν γνώμη. Τα ξεσπάσματά τους είναι σπάνια, αλλά τρομερά σε ένταση και δεν υπάρχει περίπτωση να συνεννοηθείς μαζί τους όταν είναι σε τέτοια κατάσταση. Κοινώς ανήκουν στην κατηγορία του «Ο γιατρός είπε να λέμε πάντα ναι και χωρίς χαμόγελο μην καταλάβουν ότι τους κοροϊδεύουμε». (Γκολ....)


Σχολιάσα πάλι ... Μη χάσω....
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 14:00 ) *
Μ'αυτά που διαβάζω...Χάνομαι!!! blink.gif
Κάπου ψάχνετε εκδότη??? Έχω να σου κάνω πρόταση....Τι manager θα ήμουν αν δεν είχα?? tongue.gif


ααααα...μα πως σε ξέχασα μανατζέρ μου??/
ωραία θα το αναλάβεις??
θα μας βοηθήσεις???
νομίζω ότι θα είναι από τις καλύτερες που θα αναλάβεις!!
λοιπόν???

πάρε και εσύ την ...ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ
(10.12.2007 - 16.12.2007)


Μμμ.. «Αυτό το κάρο ξεκίνησε από κάπου και κάπου πρέπει να καταλήξει»… Όσο κι αν πολλοί Καρκίνοι είναι αγανακτισμένοι επειδή αισθάνονται ότι το κάρο έχει κολλήσει στη λάσπη στη μέση του πουθενά το σίγουρο είναι ότι όταν ετοιμάζεσαι να περάσεις στο επόμενο κεφάλαιο της ζωής σου ο χρόνος κυλάει υπερβολικά αργά. Το εισιτήριο είναι να δώσεις περισσότερη προσοχή στη καριέρα σου και να μείνεις τόσο καυτός ώστε να αφήσεις το σημάδι σου στον κόσμο. Κι όσον αφορά την ερωτική και σεξουαλική σου ζωή χωρίς να μπαίνω σε γαργαλιστικές λεπτομέρειες υπάρχει πολύ καύσιμη ύλη στην υψικάμινο.
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 13 2007, 14:03 ) *
ναι ακομα κλαιω...
καλα ε???μεσα επεσαν αυτα....
για πες και εσυ σουβλακακο μου...ε??? tongue.gif


Να πω εγώ??? Μέσα έπεσε και για τον Ταύρο...Δεν το σχολιάσα πρίν...Είστε και εσείς παιδιά από τα λίγα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 14:09 ) *
Σχολιάσα πάλι ... Μη χάσω....


ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΗΗΗΗ.......ΤΡΟΜΕΡΗ.....!!!!
πάντως σε μένα τα λέει υπερβολικά νομίζω...χιχιχιχιχιχιχι!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 14:10 ) *
ααααα...μα πως σε ξέχασα μανατζέρ μου??/
ωραία θα το αναλάβεις??
θα μας βοηθήσεις???
νομίζω ότι θα είναι από τις καλύτερες που θα αναλάβεις!!
λοιπόν???

πάρε και εσύ την ...ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ
(10.12.2007 - 16.12.2007)


Μμμ.. «Αυτό το κάρο ξεκίνησε από κάπου και κάπου πρέπει να καταλήξει»… Όσο κι αν πολλοί Καρκίνοι είναι αγανακτισμένοι επειδή αισθάνονται ότι το κάρο έχει κολλήσει στη λάσπη στη μέση του πουθενά το σίγουρο είναι ότι όταν ετοιμάζεσαι να περάσεις στο επόμενο κεφάλαιο της ζωής σου ο χρόνος κυλάει υπερβολικά αργά. Το εισιτήριο είναι να δώσεις περισσότερη προσοχή στη καριέρα σου και να μείνεις τόσο καυτός ώστε να αφήσεις το σημάδι σου στον κόσμο. Κι όσον αφορά την ερωτική και σεξουαλική σου ζωή χωρίς να μπαίνω σε γαργαλιστικές λεπτομέρειες υπάρχει πολύ καύσιμη ύλη στην υψικάμινο.


Καλά χαμός θα γίνει...Αλλά πάλι δίνεις ένα στοιχεία...Θα σε πλακώσω στο ξύλο μια μέρα...Να το θυμάσαι όταν θα τις τρως... evilmonkey.gif evilmonkey.gif Έχω και καλύτερες ιστορίες βέβαια... tongue.gif Θα το σκεφτώ όμως και θα σας ενημερώσω...!!
sch
εγώ ένα έχω να πω, τσάκι, η basket4 εκτός του ότι είναι πολύ καλό παιδί είναι και σκέτη γλύκα wink.gif
τώρα που είπα γλύκα...τσάκι, δεν στέλνεις καμιά τούρτα να ψιλοτσιμπήσουμε? laugh.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 14:12 ) *
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΗΗΗΗ.......ΤΡΟΜΕΡΗ.....!!!!
πάντως σε μένα τα λέει υπερβολικά νομίζω...χιχιχιχιχιχιχι!!!!



Υπερβολικά??? Δε νομίζω...Λίγο εκεί στο επάγγελμα μας τα χαλάει...Αν και κάνεις και για γκεσταπίτησα??? 24.gif 24.gif 24.gif Έλα πλάκα κάνω....Λίγο????
basket4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 16:11 ) *
Να πω εγώ??? Μέσα έπεσε και για τον Ταύρο...Δεν το σχολιάσα πρίν...Είστε και εσείς παιδιά από τα λίγα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif


τι εννοεις?καλο ειναι αυτο η κακο???

τσακι...σε παρακαλω...μην ποσταρεις αλλο για τα ταυρους γιατι θα με πιασουν τα κλαματα στην πραγματικοτητα sad.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 14:13 ) *
Καλά χαμός θα γίνει...Αλλά πάλι δίνεις ένα στοιχεία...Θα σε πλακώσω στο ξύλο μια μέρα...Να το θυμάσαι όταν θα τις τρως... evilmonkey.gif evilmonkey.gif Έχω και καλύτερες ιστορίες βέβαια... tongue.gif Θα το σκεφτώ όμως και θα σας ενημερώσω...!!


αχ...ρε δε το διάβασα και δεν είδα ότι ΄΄εγραφε μέσα το ζώδιο...χιχιδιχιχιχιχιχιχι...μα τι χαζό που είμαι!!!
ε....θα περιμένω λεπτομέρειες για την δουλειά!!!!οκ??
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Dec 13 2007, 14:15 ) *
εγώ ένα έχω να πω, τσάκι, η basket4 εκτός του ότι είναι πολύ καλό παιδί είναι και σκέτη γλύκα wink.gif
τώρα που είπα γλύκα...τσάκι, δεν στέλνεις καμιά τούρτα να ψιλοτσιμπήσουμε? laugh.gif

ΑΜΕΣΩΣ.....και δε τρώμε την basket4 αφού είναι γλύκα???χαχα
Live strong
να μαι κι εγω smiley.gif τι κανετε παιδάκια; είχα πολύ δουλεια σήμερα! sad.gif πάντως η Τσακι φρόντισε να μας ενημερώσει (ζωδιακώς)χε χε tongue.gif και είναι όπως τα λέει 41.gif σαν γνησιο ταυρακι που είμαι σας λεω ότι έχουν τα πράγματα!!!! smiley.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 16:22 ) *
ΑΜΕΣΩΣ.....και δε τρώμε την basket4 αφού είναι γλύκα???χαχα

banana.gif banana.gif πάω να φάωωωωωωω fast.gif fast.gif
ευχαριστώ πολύ, τσάκι biggrin.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 14:16 ) *
Υπερβολικά??? Δε νομίζω...Λίγο εκεί στο επάγγελμα μας τα χαλάει...Αν και κάνεις και για γκεσταπίτησα??? 24.gif 24.gif 24.gif Έλα πλάκα κάνω....Λίγο????


χαχαχαχαχαχαχα...μα τι να σου πω τώρα!!!!
τι να σου πω...ε???
αχ!!!
G_7
QUOTE(basket4 @ Dec 13 2007, 14:17 ) *
τι εννοεις?καλο ειναι αυτο η κακο???

τσακι...σε παρακαλω...μην ποσταρεις αλλο για τα ταυρους γιατι θα με πιασουν τα κλαματα στην πραγματικοτητα sad.gif



Καλό είναι...Εγώ με τους Ταύρους γελάω πολύ...Όταν τα παίρνουν δε είναι όλα τα λεφτά...Λέτε λέτε λέτε...Και μετά ξελέτε ξελέτε ξελέτε....Μα πραγματικά με εσάς ο άνθρωπος πρέπει να κυκλοφορεί με μαγνητοφωνάκι...


Live .... Ηρθες???? icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Dec 13 2007, 14:22 ) *
να μαι κι εγω smiley.gif τι κανετε παιδάκια; είχα πολύ δουλεια σήμερα! sad.gif πάντως η Τσακι φρόντισε να μας ενημερώσει (ζωδιακώς)χε χε tongue.gif και είναι όπως τα λέει 41.gif σαν γνησιο ταυρακι που είμαι σας λεω ότι έχουν τα πράγματα!!!! smiley.gif


αντε ρε Live που είσαι ποιά!!!??????
άργησες σήμερα...απουσία πήρες!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 16:26 ) *
αντε ρε Live που είσαι ποιά!!!??????
άργησες σήμερα...απουσία πήρες!!


τι να κάνω;;;; sad.gif με χώσανε σημερα χοντρα!!! 68.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 16:22 ) *
ΑΜΕΣΩΣ.....και δε τρώμε την basket4 αφού είναι γλύκα???χαχα

και μετα τι θα κανετε χωρις εμενα??? tongue.gif
basket4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 16:26 ) *
Καλό είναι...Εγώ με τους Ταύρους γελάω πολύ...Όταν τα παίρνουν δε είναι όλα τα λεφτά...Λέτε λέτε λέτε...Και μετά ξελέτε ξελέτε ξελέτε....Μα πραγματικά με εσάς ο άνθρωπος πρέπει να κυκλοφορεί με μαγνητοφωνάκι...


χαχαχαχαχα!!εχεις ενα δικιο...ειμαστε φοβεροι!!!οτι να ναι σε καποιες φασεις tongue.gif
που ειναι οι δικοι μου ανθρωποι να με θαψουν?
(περιμενω συγκεκριμενους...για αυτο το λεω)
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Dec 13 2007, 14:30 ) *
και μετα τι θα κανετε χωρις εμενα??? tongue.gif

θα σε έχουμε μόνιμα μέσα μας....!!!αφού θα σε φάμε!!!
άρα??? δε μας πειράζει!!!
να σου πω...βάλε και λίγο σιροπάκι για να είσαι πιο νόστιμη!!!

λοιπόν αγαπημένοι μου jumbo φίλοι σας αφήνω...πάω να φύγω με ελαφρά....
σας χαιρετώ...αύριο τρελο παρασκευή....τέλεια....σούπερ!!!
σήμερα μου έσπασαν τα νεύρα στη δουλειά δεν αντέχω άλλο!!!

λοιπόν τα λέμε αυριο...σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 16:33 ) *
θα σε έχουμε μόνιμα μέσα μας....!!!αφού θα σε φάμε!!!
άρα??? δε μας πειράζει!!!
να σου πω...βάλε και λίγο σιροπάκι για να είσαι πιο νόστιμη!!!

λοιπόν αγαπημένοι μου jumbo φίλοι σας αφήνω...πάω να φύγω με ελαφρά....
σας χαιρετώ...αύριο τρελο παρασκευή....τέλεια....σούπερ!!!
σήμερα μου έσπασαν τα νεύρα στη δουλειά δεν αντέχω άλλο!!!

λοιπόν τα λέμε αυριο...σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

καλό μεσημέρι και καλή ξεκούραση, τσάκι biggrin.gif
θα τα πούμε αύριο icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 16:26 ) *
Καλό είναι...Εγώ με τους Ταύρους γελάω πολύ...Όταν τα παίρνουν δε είναι όλα τα λεφτά...Λέτε λέτε λέτε...Και μετά ξελέτε ξελέτε ξελέτε....Μα πραγματικά με εσάς ο άνθρωπος πρέπει να κυκλοφορεί με μαγνητοφωνάκι...
Live .... Ηρθες???? icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


τα ταυράκια είναι τα πιο γλυκούλια πλασματάκια στο κόσμο rolleyes.gif wub.gif 19.gif smiley.gif

ήρθα ρε jumboφιλενάδα icon_wave.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 16:33 ) *
θα σε έχουμε μόνιμα μέσα μας....!!!αφού θα σε φάμε!!!
άρα??? δε μας πειράζει!!!
να σου πω...βάλε και λίγο σιροπάκι για να είσαι πιο νόστιμη!!!

λοιπόν αγαπημένοι μου jumbo φίλοι σας αφήνω...πάω να φύγω με ελαφρά....
σας χαιρετώ...αύριο τρελο παρασκευή....τέλεια....σούπερ!!!
σήμερα μου έσπασαν τα νεύρα στη δουλειά δεν αντέχω άλλο!!!

λοιπόν τα λέμε αυριο...σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!


ενταξει θα βαλω
γεια σου τσακι...καλο μεσημεροαπογευμα
icon_wave.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Dec 13 2007, 14:33 ) *
θα σε έχουμε μόνιμα μέσα μας....!!!αφού θα σε φάμε!!!
άρα??? δε μας πειράζει!!!
να σου πω...βάλε και λίγο σιροπάκι για να είσαι πιο νόστιμη!!!

λοιπόν αγαπημένοι μου jumbo φίλοι σας αφήνω...πάω να φύγω με ελαφρά....
σας χαιρετώ...αύριο τρελο παρασκευή....τέλεια....σούπερ!!!
σήμερα μου έσπασαν τα νεύρα στη δουλειά δεν αντέχω άλλο!!!

λοιπόν τα λέμε αυριο...σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!


Εεεεεεεεεεεεεε που πας???? Μου είπες γειά και αντίο...Πολύ αέρα έχεις πάρει....Θα σε call μετά ....
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 14:38 ) *
Εεεεεεεεεεεεεε που πας???? Μου είπες γειά και αντίο...Πολύ αέρα έχεις πάρει....Θα σε call μετά ....
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


χιχι..θα έφευγα χωρίς να σε χαιρετήσω??
call me bebe θα σε περιμένω...!!!!
μάκια....
diama13
Καλημερα...........πολυ κρυο σημερα..........με ενα καλοριφερ αγκαλια ειμαι.........το δικο μου ζωδιο τα λεει πολυ σωστα.....
basket4
QUOTE(diama13 @ Dec 13 2007, 16:43 ) *
Καλημερα...........πολυ κρυο σημερα..........με ενα καλοριφερ αγκαλια ειμαι.........το δικο μου ζωδιο τα λεει πολυ σωστα.....



τι λεει το δικο σου ζωδιο?????χαχαχαχαχα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Dec 13 2007, 14:34 ) *
τα ταυράκια είναι τα πιο γλυκούλια πλασματάκια στο κόσμο rolleyes.gif wub.gif 19.gif smiley.gif

ήρθα ρε jumboφιλενάδα icon_wave.gif



Θα πάθουμε ζάχαρο με τόση γλύκα....
wub.gif wub.gif wub.gif wacko.gif wacko.gif
diama13
QUOTE(basket4 @ Dec 13 2007, 14:47 ) *
τι λεει το δικο σου ζωδιο?????χαχαχαχαχα tongue.gif tongue.gif tongue.gif


τα λεει μια χαρα οπως πρεπει να ειναι....... 77.gif
G_7
QUOTE(diama13 @ Dec 13 2007, 14:43 ) *
Καλημερα...........πολυ κρυο σημερα..........με ενα καλοριφερ αγκαλια ειμαι.........το δικο μου ζωδιο τα λεει πολυ σωστα.....



Για πες μας και τι ζώδιο είσαι να κάνουμε τα δικά μας σχόλια... tongue.gif
diama13
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 14:53 ) *
Για πες μας και τι ζώδιο είσαι να κάνουμε τα δικά μας σχόλια... tongue.gif


εσυ δν μας εχεις πει το δικο σου..... wink.gif
sch
QUOTE(diama13 @ Dec 13 2007, 16:43 ) *
Καλημερα...........πολυ κρυο σημερα..........με ενα καλοριφερ αγκαλια ειμαι.........το δικο μου ζωδιο τα λεει πολυ σωστα.....

καλησπέρα, diama!!! icon_wave.gif υπομονή, θα'ρθει το καλοκαίρι wink.gif
G_7
QUOTE(diama13 @ Dec 13 2007, 14:54 ) *
εσυ δν μας εχεις πει το δικο σου..... wink.gif


Άμα διαβάσεις τα προηγούμε post με προσοχή θα δείς ότι η καλή μου φίδι λάθος λάθος φίλη το αναφέρει... tongue.gif
G_7
QUOTE(sch @ Dec 13 2007, 14:57 ) *
καλησπέρα, diama!!! icon_wave.gif υπομονή, θα'ρθει το καλοκαίρι wink.gif



Τι τι jumboμοναδικέ sch...Έχεις καμία πληροφορία ζεστή??? Πότε έρχεται αυτό το καλοκαίρι??? Τόσα όνειρα έχουμε σε αναμονή... sleep.gif sleep.gif
diama13
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 15:01 ) *
Άμα διαβάσεις τα προηγούμε post με προσοχή θα δείς ότι η καλή μου φίδι λάθος λάθος φίλη το αναφέρει... tongue.gif


τα διαβασα,αλλα δν παρατηρησα κατι............πες το μου,σιγα..........λες και θα ειναι το μοναδικο που υπαρχει........ laugh.gif

καλημερα sch............αντε να ερθει............γτ πριν απο αυτο......... 68.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 17:03 ) *
Τι τι jumboμοναδικέ sch...Έχεις καμία πληροφορία ζεστή??? Πότε έρχεται αυτό το καλοκαίρι??? Τόσα όνειρα έχουμε σε αναμονή... sleep.gif sleep.gif

όταν μάθω, θα το πω εδώ στο jumboτόπικ μας wink.gif
G_7
QUOTE(diama13 @ Dec 13 2007, 15:06 ) *
τα διαβασα,αλλα δν παρατηρησα κατι............πες το μου,σιγα..........λες και θα ειναι το μοναδικο που υπαρχει........ laugh.gif

καλημερα sch............αντε να ερθει............γτ πριν απο αυτο......... 68.gif



Καρκίνος....Λοιπόν...
soouza
Πάντως το δικό μου ζώδιο είναι δίδυμος με οροσκόπο λέων!Τι σημαίνει αυτό?Ότι αναιρούνται οι κακές συνήθειες του διδύμου λόγω οροσκόπου που παραπέμπει σε ναρκισσισμό,όπως βέβαια λένε τα άστρα!
G_7
QUOTE(soouza @ Dec 13 2007, 15:48 ) *
Πάντως το δικό μου ζώδιο είναι δίδυμος με οροσκόπο λέων!Τι σημαίνει αυτό?Ότι αναιρούνται οι κακές συνήθειες του διδύμου λόγω οροσκόπου που παραπέμπει σε ναρκισσισμό,όπως βέβαια λένε τα άστρα!



Κοιτά συζήτηση που ανοίξαμε σήμερα...Εάν είσαι 30+ αρχίζεις να πορευέσαι με τον ωροσκόπο σου....Πράγμα που στο εύχομαι...Δίδυμος βρε πουλάκι μου??? Ποια μοίρα σε χτύπησε??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
soouza
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 15:51 ) *
Κοιτά συζήτηση που ανοίξαμε σήμερα...Εάν είσαι 30+ αρχίζεις να πορευέσαι με τον ωροσκόπο σου....Πράγμα που στο εύχομαι...Δίδυμος βρε πουλάκι μου??? Ποια μοίρα σε χτύπησε??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif

Είμαι 28!Αλλά, μοίρα δε με χτύπησε γιατί δεν έχω συνήθειες του κακού αυτόυ,κατά τα λεγόμενα,ζωδίου.Η εξαίρεση απλά επιβεβαιώνει τον εκάστοτε κανόνα! smile.gif
G_7
QUOTE(soouza @ Dec 13 2007, 15:54 ) *
Είμαι 28!Αλλά, μοίρα δε με χτύπησε γιατί δεν έχω συνήθειες του κακού αυτόυ,κατά τα λεγόμενα,ζωδίου.Η εξαίρεση απλά επιβεβαιώνει τον εκάστοτε κανόνα! smile.gif



Εεεε τότε σου αξίζουν πολλά 41.gif 41.gif 41.gif wink.gif
soouza
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 15:55 ) *
Εεεε τότε σου αξίζουν πολλά 41.gif 41.gif 41.gif wink.gif

smiley.gif Σε ευχαριστώ
Live strong
ζωδιακη συζήτηση σήμερα ε;;; smiley.gif smiley.gif για πειτε κι αλλα να σας δω... rolleyes.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Dec 13 2007, 18:18 ) *
ζωδιακη συζήτηση σήμερα ε;;; smiley.gif smiley.gif για πειτε κι αλλα να σας δω... rolleyes.gif

εγώ δεν συμμετέχω σε τέτοιες συζητήσεις γιατί πολύ απλά στα περί αστρολογίας είμαι λίιιιιιιιιιιιγο άσχετος sad.gif
soouza
QUOTE(Live strong @ Dec 13 2007, 16:18 ) *
ζωδιακη συζήτηση σήμερα ε;;; smiley.gif smiley.gif για πειτε κι αλλα να σας δω... rolleyes.gif

Νομίζω το εξαντλήσαμε!Δεν είμεθα δε και ειδικοί.....Του λα στι χον εγώ....
Live strong
QUOTE(sch @ Dec 13 2007, 18:20 ) *
εγώ δεν συμμετέχω σε τέτοιες συζητήσεις γιατί πολύ απλά στα περί αστρολογίας είμαι λίιιιιιιιιιιιγο άσχετος sad.gif


γενικοτερα εισαι ασχετος αλλα τελος πάντων 19.gif 19.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Dec 13 2007, 16:18 ) *
ζωδιακη συζήτηση σήμερα ε;;; smiley.gif smiley.gif για πειτε κι αλλα να σας δω... rolleyes.gif



Είπαμε είπαμε ... Φτάνει τώρα... Την άλλη Πέμπτη τώρα...
sch
QUOTE(Live strong @ Dec 13 2007, 18:26 ) *
γενικοτερα εισαι ασχετος αλλα τελος πάντων 19.gif 19.gif smiley.gif

look who's talking blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif
G_7
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif ομορφόπαιδα!!!
Τα λέμε αύριο jumboτρελάκια!!! wink.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Dec 13 2007, 18:42 ) *
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif ομορφόπαιδα!!!
Τα λέμε αύριο jumboτρελάκια!!! wink.gif

jumbomanager, τα λέμε αύριο!!!
καλό απόγευμα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
tissiaPa
επειδη βλεπω οτι ασχολειστε με ζωδια,ψαχνω να βρω τι ωροσκοπο ειμαι για τη κουλτουρα περισσοτερο οχι οτι με νοιαζει smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.