Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 10 2008, 11:58 ) *
Που ειναι τα βοτανια σου ξεχασμενα....τι λεγαμε εχθες στο τηλεφωνο...??? Τι λεγαμε οτι του χρονου (2009 , μονο) θα μιλαμε ξανα και τοτε θα τα παρεις????? Αααααααα με κουτασες???
Και εσυ μικρο ασε τις φατσες ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif , κρατησε μας τα παντα μυστικα να δουμε τι θα καταλαβεις!!! Χμμμ!!
Και τωρα θα φαω να ξεχασω!!!


πλάκα κάνεις τώρα...χίλια χρόνια θα ζήσει...καλά θέλω λεπτομέρεις...οπωσ και δήποτε..!!
συγνώμη με δουλεύεις???και μου ζητάς να έρθω και εγώ??πλάκα μου κάνεις τώρα??για σκέψου το λιγάκι!!μήπως είναι λίγο κουλό???
αλλά σκέφτομαι τα βοτάνια μήπως τα έπερνα....χαχαχα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 10 2008, 14:02 ) *
πλάκα κάνεις τώρα...χίλια χρόνια θα ζήσει...καλά θέλω λεπτομέρεις...οπωσ και δήποτε..!!
συγνώμη με δουλεύεις???και μου ζητάς να έρθω και εγώ??πλάκα μου κάνεις τώρα??για σκέψου το λιγάκι!!μήπως είναι λίγο κουλό???
αλλά σκέφτομαι τα βοτάνια μήπως τα έπερνα....χαχαχα


Ααααχουουουουου δεν πας καλα...με φιλη μου απο τη σχολη θα παω...μα που τρεχει ο λογισμος σου!!!!
καλε εαν πηγαινα με αλλον θα το εγραφαν οι εφημεριδες!!!! Δεν πας καλα...παμε τη συζητησ απο την αρχη???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 10 2008, 12:05 ) *
Ααααχουουουουου δεν πας καλα...με φιλη μου απο τη σχολη θα παω...μα που τρεχει ο λογισμος σου!!!!
καλε εαν πηγαινα με αλλον θα το εγραφαν οι εφημεριδες!!!! Δεν πας καλα...παμε τη συζητησ απο την αρχη???

λοιπόν...λοιπόν...με μπέρδεψες πάρα πολύ τώρα μόνο αυτό σου λέω!!!
από την αρχή ναι γιατί δε κατάλαβα τίποτα....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 10 2008, 14:08 ) *
λοιπόν...λοιπόν...με μπέρδεψες πάρα πολύ τώρα μόνο αυτό σου λέω!!!
από την αρχή ναι γιατί δε κατάλαβα τίποτα....


Λοιπον το βρηκα....εργασια για το σπιτι...θα διαβασεις οσα εχουμε γραψει απο την αρχη...και θα ερθεις αυριο να μου πεις τι εχουμε γραψει σημερα...και εαν βγαλεις ακρη θα παρεις λουκουμα...εαν οχι θα πρεπει να φωναξω τη μαμα σου, το μπαμπα σου, τη γιαγια σου και 19.gif κι να μιλησουμε...Δεν παει αλλο αυτη η κατασταση...παω να φτιαξω καφε...μεχρι να γυρισω θα εχεις φυγει (παντα αυτο κανεις!!!!) smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 10 2008, 12:11 ) *
Λοιπον το βρηκα....εργασια για το σπιτι...θα διαβασεις οσα εχουμε γραψει απο την αρχη...και θα ερθεις αυριο να μου πεις τι εχουμε γραψει σημερα...και εαν βγαλεις ακρη θα παρεις λουκουμα...εαν οχι θα πρεπει να φωναξω τη μαμα σου, το μπαμπα σου, τη γιαγια σου και 19.gif κι να μιλησουμε...Δεν παει αλλο αυτη η κατασταση...παω να φτιαξω καφε...μεχρι να γυρισω θα εχεις φυγει (παντα αυτο κανεις!!!!) smiley.gif

να σου πω κάτι???νομίζω ότι κατάλαβα...δεν είμαι σίγουρη...θα σε πάρω τηλ.σε λίγο!!
σε παρακαλώ μη πεις τίποτα στην οικογενειά μου δε ξέρουν τίποτα για μένα και για το πρόβλημα μου..ούτε για τα χαπακια που πάιρνω....σε παρακαλώ...μπουααα μπουααα!!!

λοιπόν την κάνω σας φιλώ σας φιλώ και σας ξανα φιλώ!!!

όλους!!!
μικρούλι γειά σου..στείλε μου κανά μηνυμα!!

φιλάκιαααα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 10 2008, 14:15 ) *
να σου πω κάτι???νομίζω ότι κατάλαβα...δεν είμαι σίγουρη...θα σε πάρω τηλ.σε λίγο!!
σε παρακαλώ μη πεις τίποτα στην οικογενειά μου δε ξέρουν τίποτα για μένα και για το πρόβλημα μου..ούτε για τα χαπακια που πάιρνω....σε παρακαλώ...μπουααα μπουααα!!!

λοιπόν την κάνω σας φιλώ σας φιλώ και σας ξανα φιλώ!!!

όλους!!!
μικρούλι γειά σου..στείλε μου κανά μηνυμα!!

φιλάκιαααα


Τι σου ειπα εγω οτι θα φυγεις...ειμαι σιγουρη οτι αν κανεις μια μικρη προσπαθεια θα τα καταλαβεις ολα...πιστευω σε εσενα!!!
Καλο απογευμα tskaki tsan tsan tsoun tsin ban... blink.gif blink.gif blink.gif
Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααα shot.gif shot.gif
basket4
πολυαγαπημενη μου,την κανω κ εγω...
παω να φαω,να κανω ντουζακι...
να προσεχεις...
φιλακια

smiley.gif smiley.gif
icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(basket4 @ Apr 10 2008, 14:30 ) *
πολυαγαπημενη μου,την κανω κ εγω...
παω να φαω,να κανω ντουζακι...
να προσεχεις...
φιλακια

smiley.gif smiley.gif
icon_wave.gif icon_wave.gif

icon_wave.gif icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 10 2008, 12:20 ) *
Τι σου ειπα εγω οτι θα φυγεις...ειμαι σιγουρη οτι αν κανεις μια μικρη προσπαθεια θα τα καταλαβεις ολα...πιστευω σε εσενα!!!
Καλο απογευμα tskaki tsan tsan tsoun tsin ban... blink.gif blink.gif blink.gif
Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααα shot.gif shot.gif



smiley.gif smiley.gif tskaki tsan tsan tsoun tsin ban... 69.gif 69.gif
KALHMERAAAA.........ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΤΙ ΩΡΑΊΑ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ γεμάτη χρώματα γιορτινά....τι μ.....λέω!????

καλημέρα Live.....αρχηγέ μικρό??

μανατζερ'ααακοοοο...που είσαι εσύ???που έχεισ κρυφτεί...βγες έξω.....έλα ... rolleyes.gif rolleyes.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 11:08 ) *
smiley.gif smiley.gif tskaki tsan tsan tsoun tsin ban... 69.gif 69.gif
KALHMERAAAA.........ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΤΙ ΩΡΑΊΑ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ γεμάτη χρώματα γιορτινά....τι μ.....λέω!????

καλημέρα Live.....αρχηγέ μικρό??

μανατζερ'ααακοοοο...που είσαι εσύ???που έχεισ κρυφτεί...βγες έξω.....έλα ... rolleyes.gif rolleyes.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Καλημερα ολη μερα...πριν μιση ωρα μπηκα και νομιζω πως τωρα θα βγω ξανα...εφαγα και μια εκει που πονουσα και τωρα ποναω χ2.... sad.gif sad.gif
Επιτελους Παρασκευη banana.gif banana.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 09:13 ) *
Καλημερα ολη μερα...πριν μιση ωρα μπηκα και νομιζω πως τωρα θα βγω ξανα...εφαγα και μια εκει που πονουσα και τωρα ποναω χ2.... sad.gif sad.gif
Επιτελους Παρασκευη banana.gif banana.gif

γιατι περικαλώ να ξαναβγείς???τι σου έκαναν??και που την έφαγες???ποιά εισαι και που είσαι ???το ονομα σου ??? laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
να μεινεις εδώ μανατζεράκο να φτάσοσυμε ως το τέρμα να μείνεις εδώ να δουμε αν σταλήθεια αγαπιόμαστε!!!ναι???ευχαριστώ... blove.gif blove.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 11:19 ) *
γιατι περικαλώ να ξαναβγείς???τι σου έκαναν??και που την έφαγες???ποιά εισαι και που είσαι ???το ονομα σου ??? laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
να μεινεις εδώ μανατζεράκο να φτάσοσυμε ως το τέρμα να μείνεις εδώ να δουμε αν σταλήθεια αγαπιόμαστε!!!ναι???ευχαριστώ... blove.gif blove.gif


Ναιαιαιαιαιαι ειδες βγηκα & ξαναγυρισα και χαμπαρι δεν πηρες...πανω στην πορτα εσκασα με την ωμοπλατη (ετσι το λενε??? blink.gif blink.gif blink.gif )....Λεω να κανω και ενα τσιγαρακι που απο το πρωι τρεχω σαν το Βεγγο... w00t.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 09:30 ) *
Ναιαιαιαιαιαι ειδες βγηκα & ξαναγυρισα και χαμπαρι δεν πηρες...πανω στην πορτα εσκασα με την ωμοπλατη (ετσι το λενε??? blink.gif blink.gif blink.gif )....Λεω να κανω και ενα τσιγαρακι που απο το πρωι τρεχω σαν το Βεγγο... w00t.gif

δεν είσαι καλά μου φαίνεται... icon_drunk.gif εσύ χτυπάς μόνη σου...απαπαπαπαπαπα...τι πράματα ειαι αυτά!???
καλά πήγαινε κάνε το τσιγαράκο σου και θα τα πούμε μετά..πάω και εγώ να αλλάξω υπολογιστή ε/καταλαβαίνεις τώρα!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 11:37 ) *
δεν είσαι καλά μου φαίνεται... icon_drunk.gif εσύ χτυπάς μόνη σου...απαπαπαπαπαπα...τι πράματα ειαι αυτά!???
καλά πήγαινε κάνε το τσιγαράκο σου και θα τα πούμε μετά..πάω και εγώ να αλλάξω υπολογιστή ε/καταλαβαίνεις τώρα!!


Εσυ να μην πας πουθενα...να κατσεις εδω...που εισαι? που εισαι? μιλα μου ναι μιλα μου...
sch
καλημερα σας!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε που είναι Παρασκευούλα σήμερα?
η live έχει άδεια... tongue.gif
G_7
QUOTE(sch @ Apr 11 2008, 11:49 ) *
καλημερα σας!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε που είναι Παρασκευούλα σήμερα?
η live έχει άδεια... tongue.gif


Καλα κανουμε...εσυ τι κανεις...
Αδεια η Live??? Μα τι ακουν αυτοι οι ανθρωποι....απαπαπαπα
sch
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 11:53 ) *
Καλα κανουμε...εσυ τι κανεις...
Αδεια η Live??? Μα τι ακουν αυτοι οι ανθρωποι....απαπαπαπα

καλά είμαι και γω... biggrin.gif
είδες, φανταστική μάνατζερ? ohmy.gif
δεν είναι τρομερό? ohmy.gif
G_7
QUOTE(sch @ Apr 11 2008, 11:58 ) *
καλά είμαι και γω... biggrin.gif
είδες, φανταστική μάνατζερ? ohmy.gif
δεν είναι τρομερό? ohmy.gif


Και φοβερο θα το ελεγα μη σου πω...
Αντε να περασει η ωρα να παμε και εμεις σιγα σιγα να κανουμε τις δουλειες μας! smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 10:05 ) *
Και φοβερο θα το ελεγα μη σου πω...
Αντε να περασει η ωρα να παμε και εμεις σιγα σιγα να κανουμε τις δουλειες μας! smiley.gif

HELO THERE....τι κάνετε????καλημέρα αρχηγέ΄...άδεια έχει η live ωραία πράγματα αυτά και ούτε που μας χαιρέτησε χθες!!
ωραία συμπεριφορά ρε παιδιά μπράβο σας!!!!συγχαρητήρια...και του χρόνου πάντα τέτοια!!!

,μανατζεράκο.......???????
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 12:09 ) *
HELO THERE....τι κάνετε????καλημέρα αρχηγέ΄...άδεια έχει η live ωραία πράγματα αυτά και ούτε που μας χαιρέτησε χθες!!
ωραία συμπεριφορά ρε παιδιά μπράβο σας!!!!συγχαρητήρια...και του χρόνου πάντα τέτοια!!!

,μανατζεράκο.......???????


Ναι ναι εδω ειμαι....hello με βλεπεις... icon_drunk.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 12:05 ) *
Και φοβερο θα το ελεγα μη σου πω...
Αντε να περασει η ωρα να παμε και εμεις σιγα σιγα να κανουμε τις δουλειες μας! smiley.gif

που θα πάει, θα περάσει...στο χέρι της είναι? blink.gif
καλημέρα, αγαπητή τσάκι...πως πανε τα κέφια? wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Apr 11 2008, 12:18 ) *
που θα πάει, θα περάσει...στο χέρι της είναι? blink.gif
καλημέρα, αγαπητή τσάκι...πως πανε τα κέφια? wink.gif


Ολο κεφια ειναι... smiley.gif smiley.gif για καποιο λογο που ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα τον ξεχασει...
TSAKITSAN4
QUOTE(sch @ Apr 11 2008, 10:18 ) *
που θα πάει, θα περάσει...στο χέρι της είναι? blink.gif
καλημέρα, αγαπητή τσάκι...πως πανε τα κέφια? wink.gif


τα κέφια παν καλά...και στη δουλειά προσπαθούνε να μου σπάσουν τα νεύρα..αλλά επείδη είμαι ο tsakitsan..και δε μασάω...και ρίχνω καρατεριές...δεν πτοούμαι!!!
καλάαα...βέβαια ξέρω ότι θα περάσω μαύρες μέρες...ήδη άρχισαν να με χώνουν αλλά δε πειράζει!!
βασικά είμαι έτοιμη να τα παρατήσω..λέω να πάω να σπουδάσω στα γεράματα...μπας και γλυτώσω από τη δουλειά....τι λέτε??καλή ιδέα???

άαααα...μανατζεράκο τι ώρα θα φύγεις από δουλειά??θα έρθεις για καφέ???? κατά της 2.30-3 παρά????
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 10:23 ) *
Ολο κεφια ειναι... smiley.gif smiley.gif για καποιο λογο που ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα τον ξεχασει...


χαχαχαχαχα...σα δε νρτεπεσαι λέω εγώ μωρέ??
τι πράγματα είναι αυτά????βρήκες το ευαίσθητο σημέιο μου και αυ΄το είναι μείον μου και αυτό είναι μείον μου!!!
έμαθες για την μνήμη μου και αυτό είναι μείον μου...καλάαααα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 12:25 ) *
τα κέφια παν καλά...και στη δουλειά προσπαθούνε να μου σπάσουν τα νεύρα..αλλά επείδη είμαι ο tsakitsan..και δε μασάω...και ρίχνω καρατεριές...δεν πτοούμαι!!!
καλάαα...βέβαια ξέρω ότι θα περάσω μαύρες μέρες...ήδη άρχισαν να με χώνουν αλλά δε πειράζει!!
βασικά είμαι έτοιμη να τα παρατήσω..λέω να πάω να σπουδάσω στα γεράματα...μπας και γλυτώσω από τη δουλειά....τι λέτε??καλή ιδέα???

άαααα...μανατζεράκο τι ώρα θα φύγεις από δουλειά??θα έρθεις για καφέ???? κατά της 2.30-3 παρά????


Να μου στειλεις πμ που θα πας...ποιος θα ειναι εκει...και θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να δω εαν θα ερθω γιατι εχω και πολυ σοβαρες δουλειες να κανω... tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 10:30 ) *
Να μου στειλεις πμ που θα πας...ποιος θα ειναι εκει...και θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να δω εαν θα ερθω γιατι εχω και πολυ σοβαρες δουλειες να κανω... tongue.gif


ααα....άλλο πάλι και τούτο!!τι είναι αυτά καινούρια μανάκι????για σε παρακαλώ σύνελθε μη γίνει πανζουρλισμός!!!έλα τώρα κάνε μας τη χάρη!!
θα ερθεις πάει και τελείωσε...επέιδή το λέω εγώ και είμαι και η καλύτεροτερη!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 12:41 ) *
ααα....άλλο πάλι και τούτο!!τι είναι αυτά καινούρια μανάκι????για σε παρακαλώ σύνελθε μη γίνει πανζουρλισμός!!!έλα τώρα κάνε μας τη χάρη!!
θα ερθεις πάει και τελείωσε...επέιδή το λέω εγώ και είμαι και η καλύτεροτερη!!!!


Σε ποιους να κανω τη χαρη...πες μου σε παρακαλω που και με ποιους εχω λογο που σε ρωταω...εχω μια δουλεια να κανω αληθεια στο λεω!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 10:42 ) *
Σε ποιους να κανω τη χαρη...πες μου σε παρακαλω που και με ποιους εχω λογο που σε ρωταω...εχω μια δουλεια να κανω αληθεια στο λεω!!!

το κάνε μας τη χάρη ήταν έκφραση δική μου δεν εννοούσα να μας κάνεις κάποια χάρη...ρε με δουλεύεις λιγάκι ή μου φφαίνεται???τι δουλειά μωρέ εχεις να κάνεις??όλο δουλειά και δουλειά και ΄δουλειά έεελλεεεοοοοςςςςςς!!!!δε μπορώ άλλο ποιά μωρέ αμάν!!!!!
σου εστειλά κουτορνηθάκι!!!!

δε θα κάτσουμε πολύ μωρέ..πας μετά για τις δουλειές σου...!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 12:49 ) *
το κάνε μας τη χάρη ήταν έκφραση δική μου δεν εννοούσα να μας κάνεις κάποια χάρη...ρε με δουλεύεις λιγάκι ή μου φφαίνεται???τι δουλειά μωρέ εχεις να κάνεις??όλο δουλειά και δουλειά και ΄δουλειά έεελλεεεοοοοςςςςςς!!!!δε μπορώ άλλο ποιά μωρέ αμάν!!!!!
σου εστειλά κουτορνηθάκι!!!!

δε θα κάτσουμε πολύ μωρέ..πας μετά για τις δουλειές σου...!!!


Ελα κανε σωπα σωπα θα δω τι μπορω να κανω ...μονο για εσενα τετοια προσπαθεια...!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 11 2008, 11:00 ) *
Ελα κανε σωπα σωπα θα δω τι μπορω να κανω ...μονο για εσενα τετοια προσπαθεια...!!!

τι σώπα σώπα τι είναι αυτό καινούριο??/τσ τσ τσ!!!
άσχετο αλλά ωραίο όνομα το Ντανιέλα είχα μια συμμαθήτρια στο δημοτικό που την έλεγαν έτσι!!!!
θα έρθεις και κομμένη και μάλιστα μη σου πω μετά που θα πας εκεί να μου πάρεις και εμένα κάτι αν είναι πιο φθηνά...χεχε
TSAKITSAN4
εντάξει αυτό ήτανε??δε θ απούμε άλλα πράγμτα???καλά οκ....κάποτε ήμυονα πουλί και μαγαπούσανε πολύ!!!
basket4
καλημερααααααααααααααααααααααααα

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 13:05 ) *
άσχετο αλλά ωραίο όνομα το Ντανιέλα είχα μια συμμαθήτρια στο δημοτικό που την έλεγαν έτσι!!!!

μηπως ηταν το παιδακι στο οποιο ειχες δωσει τη σφαλιαρα κ το θυμασαι??
η τα εδερνες ολα τα παιδακια εκει περα?
χαχχαχαχαχαχαχαχα
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 11:39 ) *
καλημερααααααααααααααααααααααααα

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

καλημέρα μικρούλι...τι κάνεις???δεν έχεις σχολή????
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 11:43 ) *
μηπως ηταν το παιδακι στο οποιο ειχες δωσει τη σφαλιαρα κ το θυμαμαι??
η τα εδερνες ολα τα παιδακια εκει περα?
χαχχαχαχαχαχαχαχα
smiley.gif smiley.gif smiley.gif


εντάξεί αφού δε ντρέπεσαι τώρα τι να σου πω...όπως θες...!!
δεν έδερνα κανένα παιδάκι και αυτά είναι μεταξύ μας αν ποτέ μου έφυγε καμιά..!!!
basket4
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ελα μωρεεεεεεεεεεε
σε πειραζωωω w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

οχι,καθε παρασκευη δεν εχω μαθημα.
ευτυχως!


πριν λιγο ξυπνησα...
εστρωσα κ επιδερμιδα smiley.gif smiley.gif

εσυ τι κανεις??
B for Basketball
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 10:50 ) *
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ελα μωρεεεεεεεεεεε
σε πειραζωωω w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

οχι,καθε παρασκευη δεν εχω μαθημα.
ευτυχως!
πριν λιγο ξυπνησα...
εστρωσα κ επιδερμιδα smiley.gif smiley.gif

εσυ τι κανεις??
με την αντιβιωση τελειωσες?

Καλα ξυπνιτουρια!! laugh.gif
Επιδερμιδα εστρωσες...
Κρεβατι εστρωσες?? rolleyes.gif
basket4
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 13:52 ) *
Καλα ξυπνιτουρια!! laugh.gif
Επιδερμιδα εστρωσες...
Κρεβατι εστρωσες?? rolleyes.gif


χαχαχαχαχαχα
smiley.gif smiley.gif

εσυ παιδι μου,ολο θα μου τη λες...
κρεβατι δεν εστρωσα...βαριεμαι...θα παω να φαω τωρα!

τωρα που σε θυμηθηκα...δεν σε βλεπω συχνα στη σχολη...για ελα καμια βολτα να σε δουμε καθολου tongue.gif tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 10:53 ) *
χαχαχαχαχαχα
smiley.gif smiley.gif

εσυ παιδι μου,ολο θα μου τη λες...
κρεβατι δεν εστρωσα...βαριεμαι...θα παω να φαω τωρα!

τωρα που σε θυμηθηκα...δεν σε βλεπω συχνα στη σχολη...για ελα καμια βολτα να σε δουμε καθολου tongue.gif tongue.gif

Εγω να σου την λεω??
Ντροπη....Εισαι κ Μοντ!! laugh.gif

Πρωτα θα στρωσεις το κρεβατι κ μετα θα πας να φας!! 33.gif

Εγω σχολη καθε μερα ειμαι σχεδον.... rolleyes.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 11:50 ) *
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ελα μωρεεεεεεεεεεε
σε πειραζωωω w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

οχι,καθε παρασκευη δεν εχω μαθημα.
ευτυχως!
πριν λιγο ξυπνησα...
εστρωσα κ επιδερμιδα smiley.gif smiley.gif


μια χαρά ζωούλα κάνεις...μη μιλάς καθόλου!!!!
basket4
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 14:00 ) *
Εγω να σου την λεω??
Ντροπη....Εισαι κ Μοντ!! laugh.gif

Πρωτα θα στρωσεις το κρεβατι κ μετα θα πας να φας!! 33.gif

Εγω σχολη καθε μερα ειμαι σχεδον.... rolleyes.gif

ειδα κ τον φιλο σου την τριτη στη σχολη...
οσο να ναι ξεχωριζει...
περασε ακριβως απο διπλα μου,αλλα μεχρι να το συνειδητοποιησω κ να θυμηθω κ το ονομα του...
παει..ειχε φυγει... smiley.gif smiley.gif

εσενα δεν σε εχω δει καθολου...
να ψηφισεις πηγες? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
basket4
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 11 2008, 14:07 ) *
μια χαρά ζωούλα κάνεις...μη μιλάς καθόλου!!!!


εισαι χαζουλα tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 12:10 ) *
εισαι χαζουλα tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


εγώ?????τέλος πάντων......!!αχ...θα σε σκοτώσω...
B for Basketball
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 11:10 ) *
ειδα κ τον φιλο σου την τριτη στη σχολη...
οσο να ναι ξεχωριζει...
περασε ακριβως απο διπλα μου,αλλα μεχρι να το συνειδητοποιησω κ να θυμηθω κ το ονομα του...
παει..ειχε φυγει... smiley.gif smiley.gif

εσενα δεν σε εχω δει καθολου...
να ψηφισεις πηγες? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Να παω να ψηφισω??? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Καλο!!

Ναι μου το ειπε κ αυτος οτι σε ειδε....!
TSAKITSAN4
μικρό εγώ φεύγω...ήρθε η ώρα καλά η μάνατζερ χαμένη!!!

φιλάκια σε όλους...καλό σαβ/κο!!!!!
να περάσετε καλά
basket4
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 14:18 ) *
Να παω να ψηφισω??? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Καλο!!

Ναι μου το ειπε κ αυτος οτι σε ειδε....!


καλα...γιατι δεν μου μιλησε??? ohmy.gif ohmy.gif
δεν με συμπαθει ε?
δεν με καταδεχεται...
με μισει
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
B for Basketball
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 11:30 ) *
καλα...γιατι δεν μου μιλησε??? ohmy.gif ohmy.gif
δεν με συμπαθει ε?
δεν με καταδεχεται...
με μισει
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Ναι μου ειπε οτι δεν θελει ουτε να σε βλεπει....
Επειδη εισαι Μοντ και πολυ κακια και αγρια στις αποφασεις σου!!

(Βασικα δεν ηταν σιγουρος οτι ησουν εσυ....Αλλιως φυσικα κ θα σου μιλουσε....) smile.gif
basket4
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 14:44 ) *
Ναι μου ειπε οτι δεν θελει ουτε να σε βλεπει....
Επειδη εισαι Μοντ και πολυ κακια και αγρια στις αποφασεις σου!!

(Βασικα δεν ηταν σιγουρος οτι ησουν εσυ....Αλλιως φυσικα κ θα σου μιλουσε....) smile.gif


αυτο ελειπε... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
B for Basketball
QUOTE(basket4 @ Apr 11 2008, 11:47 ) *
αυτο ελειπε... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Εφαγες???? icon_drunk.gif
basket4
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 14:54 ) *
Εφαγες???? icon_drunk.gif


μολις εφαγα...
πως με ξερεις...
ξερεις τι κανω και ποια ωρα το κανω
χαχααχαχαα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.