Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
Live strong
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 12:17 ) *
κάτι θα κάνουμε και για σένα...αν και εγώ περιμένω κάτι απο σένα wink.gif



θα το σκεφτώ πολύ... rolleyes.gif rolleyes.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 12:24 ) *
KAΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...πως τα καταφερνω & αργω???????
Καλημερα πουλέν μου...αστερι μουουουουουουυου!!!!!!!!
Αρχηγεεεεεεεεεεεέ........για ποσες ωρες ακομα Παρασκευή??????
Μπουμπου.....φανταστικη μπουμπου καλημερα!!!!!!!
smiley.gif


καλημέρα φιλεναδα!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 12:24 ) *
KAΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...πως τα καταφερνω & αργω???????
Καλημερα πουλέν μου...αστερι μουουουουουουυου!!!!!!!!
Αρχηγεεεεεεεεεεεέ........για ποσες ωρες ακομα Παρασκευή??????
Μπουμπου.....φανταστικη μπουμπου καλημερα!!!!!!!
smiley.gif

13,5 ώρες παρασκευή laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Καλημέρα, φανταστική μάνατζερ!!! icon_wave.gif
Τι κάνεις?
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 12:25 ) *
θα το σκεφτώ πολύ... rolleyes.gif rolleyes.gif

σκέψου το και μην κάνεις τη κινέζα, εντάξει? blink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 10:28 ) *
13,5 ώρες παρασκευή laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Καλημέρα, φανταστική μάνατζερ!!! icon_wave.gif
Τι κάνεις?


Καλα ειμαι αρχηγε...μου περιμενω να περασει η ωρα να ξεκινησει το ΣΚ......
Εσυ καλα??
G_7
Tok τοκ...ειναι κανεις εδω??? w00t.gif w00t.gif w00t.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 12:40 ) *
Καλα ειμαι αρχηγε...μου περιμενω να περασει η ωρα να ξεκινησει το ΣΚ......
Εσυ καλα??

καλά είμαι biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ωραία μέρα σήμερα, ε? w00t.gif
δεν έχει αράχωβα το ΣΚ?
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 10:48 ) *
καλά είμαι biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ωραία μέρα σήμερα, ε? w00t.gif
δεν έχει αράχωβα το ΣΚ?


Πλακα με κανεις??? Δεν εχει Αραχωβα...ποτε ξανα...!!! Καιμακτσαλαν μονο!!!!
Ωραια μερα, θα φυγουμε και νωρις...(να αναφερω οτι το αφεντικο μας μας αφηνει αφεντικα εως 20/2 καλα χαμος θα γινει...θα το κλεισουμε το μαγαζι!!!) αντε να την κανετε & εσεις να παμε για καφεδακι???
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 12:52 ) *
Πλακα με κανεις??? Δεν εχει Αραχωβα...ποτε ξανα...!!! Καιμακτσαλαν μονο!!!!
Ωραια μερα, θα φυγουμε και νωρις...(να αναφερω οτι το αφεντικο μας μας αφηνει αφεντικα εως 20/2 καλα χαμος θα γινει...θα το κλεισουμε το μαγαζι!!!) αντε να την κανετε & εσεις να παμε για καφεδακι???

ναι, εγω θα την κάνω απο το σπίτι wink.gif
όλο λέτε να πάμε για καφέ και τελικά μόνος μου πίνω... sad.gif
έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι την κυριακή θα πας πάλι σε ύψωμα, αλλά θα είναι πιο βραχώδες rolleyes.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 10:57 ) *
ναι, εγω θα την κάνω απο το σπίτι wink.gif
όλο λέτε να πάμε για καφέ και τελικά μόνος μου πίνω... sad.gif
έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι την κυριακή θα πας πάλι σε ύψωμα, αλλά θα είναι πιο βραχώδες rolleyes.gif


Λες να εχει και χιονια???
Where is your sister???
Where is Tsaki.???οeo???..(Που ειναι ο Tsaki???? οεο??)
Αυτο με τον καφε ειναι ενα θεμα...μια φορα το χρονο μας βλεπω να τον πινουμε ... επετειακο!!!
smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 13:02 ) *
Λες να εχει και χιονια???
Where is your sister???
Where is Tsaki.???οeo???..(Που ειναι ο Tsaki???? οεο??)
Αυτο με τον καφε ειναι ενα θεμα...μια φορα το χρονο μας βλεπω να τον πινουμε ... επετειακο!!!
smiley.gif smiley.gif

μπαααααα, έχει χαμηλό υψόμετρο και δε χιονίζει συχνά εκεί, αν και έχει καλή θέα wink.gif
μία φορά τον χρόνοohmy.gif?....αααα, πολύ ωραία....
η τσάκι έχει δουλειά αλλά είπε ότι θα ξανάρθει
η αδελφή μου, δε ξέρω που είναι...sisteeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr... ohmy.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 13:02 ) *
Λες να εχει και χιονια???
Where is your sister???
Where is Tsaki.???οeo???..(Που ειναι ο Tsaki???? οεο??)
Αυτο με τον καφε ειναι ενα θεμα...μια φορα το χρονο μας βλεπω να τον πινουμε ... επετειακο!!!
smiley.gif smiley.gif


Εδώ εδω... απλά μιλαώ συνέχεια στο τηλεφωνο... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 13:11 ) *
Εδώ εδω... απλά μιλαώ συνέχεια στο τηλεφωνο... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

αμάν με αυτά τα τηλέφωνα...ΕΛΕΟΣ...με ποιόν/α μίλαγες πάλι? rolleyes.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 11:09 ) *
μπαααααα, έχει χαμηλό υψόμετρο και δε χιονίζει συχνά εκεί, αν και έχει καλή θέα wink.gif
μία φορά τον χρόνοohmy.gif?....αααα, πολύ ωραία....
η τσάκι έχει δουλειά αλλά είπε ότι θα ξανάρθει
η αδελφή μου, δε ξέρω που είναι...sisteeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr... ohmy.gif


Καλη θεα??? Δεν το ειχα προσεξει ποτε!!! Περιργο ε???
Ναι οπως στα λεω επετειακος ο καφες...& με το αλτσχαϊμερ που με δερνει μπορει και να κατσω με αλλο τρελοπαρεακι!!!! w00t.gif w00t.gif
Αντε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε......................ελατε ελατε ελατε........
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 11:11 ) *
Εδώ εδω... απλά μιλαώ συνέχεια στο τηλεφωνο... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Αααααααααα να σε παρουμε και εμεις τηλεφωνο ... βρηκα τροπο για να μας μιλας.... ωωωωωωωωωωωω μα τι ιδεα..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 13:22 ) *
Καλη θεα??? Δεν το ειχα προσεξει ποτε!!! Περιργο ε???
Ναι οπως στα λεω επετειακος ο καφες...& με το αλτσχαϊμερ που με δερνει μπορει και να κατσω με αλλο τρελοπαρεακι!!!! w00t.gif w00t.gif
Αντε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε......................ελατε ελατε ελατε........

καλά, εναν επετειακό καφέ θα πιούμε και εκεί θα έχεις αλτσχάιμερ? ohmy.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 13:24 ) *
Αααααααααα να σε παρουμε και εμεις τηλεφωνο ... βρηκα τροπο για να μας μιλας.... ωωωωωωωωωωωω μα τι ιδεα..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

όταν έχει έμπνευση ο άνθρωπος, τι ιδέες κατεβάζει? 77.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 11:02 ) *
Where is Tsaki.???οeo???..(Που ειναι ο Tsaki???? οεο??)

smiley.gif smiley.gif


hello....γειά σου μανατζεράκο μου....μου....μου....μου....!!!
αχ..πάει και αυτή η δουλειά..πάμε για την επόμενη τώρα!!!

άντε δε περνάει η ώρα!!!!
πέρνα ώρα πέρνα και πίσω μη κοιτάς τα χρόνια που περάσανε δεν ήτανε για μας!!!

καλό???
TSAKITSAN4
11+1 συνταγές για... ζωδιακές απολαύσεις!
--------------------------------------------------------------------------------
Κάθε ζώδιο έχει τα δικά του ιδιαίτερα χαρακτηριστικά, γούστα και γευστικές προτιμήσεις. Την επόμενη φορά λοιπόν που θα καλέσετε τους φίλους σας για φαγητό, επιφυλάξτε τους μία έκπληξη: ετοιμάστε για τον καθένα ένα ιδιαίτερο πιάτο, ανάλογα με το ζώδιό του. Φροντίστε να μάθετε από πριν τον αστερισμό του κάθε προσκεκλημένου σας και δημιουργήστε μία από τις δώδεκα προτεινόμενες συνταγές. Για να σας διευκολύνουμε στο να κάνετε παραλλαγές, σε περίπτωση που θέλετε να δώσετε το δικό σας γκουρμέ άγγιγμα στο μενού, σας δίνουμε και πληροφορίες για τις γαστριμαργικές προτιμήσεις του κάθε ζωδίου.

Κριός - Φιλέτο μοσχαριού με φραγκοστάφυλο και πιπεριές

Στο πολύ δραστήριο και δυναμικό αυτό ζώδιο της Φωτιάς ταιριάζουν πιάτα με βασικό υλικό το κρέας, ψημένο σε δυνατή φωτιά και πασπαλισμένο με αρωματικά φυτά, όπως ο βασιλικός και η μέντα. Αν θέλετε να διακοσμήσετε το πιάτο ενός Κριού, μπορείτε να βάλετε στην άκρη του ένα κλαδάκι από ανθισμένο γεράνι.

Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Ψήστε ελαφρά στο γκριλ τις πιπεριές, κομμένες σε μικρούς κύβους. Μετά ξεφλουδίστε τις, βάλτε τις σʼ ένα πιάτο και πασπαλίστε τις με ξύσμα λεμονιού. Αλατοπιπερώστε. Κόψτε το φιλέτο σε φέτες, ψήστε το στη σχάρα και σερβίρετέ το στο πιάτο πάνω από τις πιπεριές. Σκορπίστε τα φραγκοστάφυλα και γαρνίρετε με δεντρολίβανο.

Ταύρος - Πατατοσαλάτα με φασολάκια και τρούφα

Στους πιο γκουρμέ τύπους του ζωδιακού κύκλου αρέσουν τα φαγητά που είναι απλά στην παρασκευή, αλλά εντυπωσιακά στην εμφάνιση. Οι ανήκοντες στο ζώδιο αυτό της Γης λατρεύουν, επίσης, τα βιολογικά προϊόντα και πολλοί έχουν το δικό τους μικρό λαχανόκηπο. Ένα κλαδάκι από ανθισμένη λεμονιά θα είναι ό,τι καλύτερο για τη διακόσμηση του πιάτου τους.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Κόψτε τις πατάτες σε κύβους και βράστε τις (δεν πρέπει να λιώσουν). Βράστε αλ ντέντε και τα φασολάκια. Αλατοπιπερώστε, περιχύστε με λίγο λάδι από τρούφα και έπειτα βάλτε και μερικές φέτες τρούφα.

Δίδυμοι - Κοτόπουλο με κολοκυθάκια και εξωτικά φρούτα

Οι απρόβλεπτοι και εύστροφοι Δίδυμοι λατρεύουν να γεύονται τα πρώιμα λαχανικά, τα ψάρια και τα θαλασσινά, ενώ τα πιάτα τους πρέπει να έχουν έντονα χρώματα. Η γαρνιτούρα του φαγητού μπορεί να είναι, για παράδειγμα, κόκκινες, πράσινες και κυρίως κίτρινες πιπεριές. Το κίτρινο είναι, εξάλλου, το αγαπημένο τους χρώμα.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Μαρινάρετε για 2 ώρες μέσα σε χυμό λεμονιού και πορτοκαλιού λεπτές φέτες ελαφρά βρασμένου κοτόπουλου. Τηγανίστε και τα κολοκυθάκια κομμένα σε φέτες, περιχύστε τα με λίγο ξίδι και πασπαλίστε τα με ψιλοκομμένα φύλλα δυόσμου. Συνοδέψτε το πιάτο με εξωτικά φρούτα κομμένα σε κυβάκια.


Καρκίνος - Καραβίδες με ρύζι και φρουτοσαλάτα

Οι ευαίσθητοι Καρκίνοι λατρεύουν τα μαγειρευτά φαγητά, τα θαλασσινά, αλλά και όλα τα φαγητά που γίνονται στον ατμό. Όσοι ανήκουν στο ζώδιο του Νερού, που έχουν κυβερνήτη τη Σελήνη, δίνουν μεγαλύτερη σημασία στην παρέα από ό,τι στο φαγητό.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Βράστε μεγάλες καραβίδες στον ατμό, καθαρίστε τις και τυλίξτε τις σε ρολά με βρασμένο ρύζι, όπως το σούσι. Γαρνίρετε το πιάτο με αγγούρι κομμένο σε λεπτές φέτες και συνοδέψτε το φαγητό με μία στεγνή φρουτοσαλάτα με πεπόνι και ροδάκινα, στην οποία θα ρίξετε μερικές σταγόνες μαρτίνι.

Λέων - Γαρίδες με κρέμα σέλινου και μʼ άρωμα πορτοκαλιού

Υπερήφανοι, χαρούμενοι και γενναιόδωροι, οι Λέοντες αγαπούν τα πιάτα που κερδίζουν τα μάτια τους, και όχι μόνο τη γεύση τους. Όπως και στους Διδύμους, τους αρέσουν τα έντονα χρώματα του ήλιου, που είναι και ο κυβερνήτης του ζωδίου τους. Λατρεύουν τις σαλάτες και τα λαχανικά, ενώ το καλύτερο λουλούδι για να διακοσμήσει το πιάτο ενός Λέοντα είναι ο ήλιος.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Βράστε για 20 λεπτά το σέλινο, μέχρι να απορροφήσει όλο το νερό του, προσθέστε το χυμό πορτοκαλιού και χτυπήστε το μείγμα στο μπλέντερ μέχρι να γίνει κρέμα. Αφήστε την κρέμα να κρυώσει. Καθαρίστε προσεκτικά τρεις μεγάλες γαρίδες, περάστε τις από ελαφρό κουρκούτι και τηγανίστε τις. Βάλτε την κρέμα σε ποτήρι και βυθίστε μέσα τις γαρίδες.

Παρθένος - Σαλάτα με άρωμα μοσχοκάρυδου

Οι δηκτικοί Παρθένοι που αναλύουν τα πάντα είναι «εθισμένοι» στην υγιεινή διατροφή. Λατρεύουν τις σαλάτες, τα νόστιμα σπιτικά φαγητά και αποφεύγουν το φαστ-φουντ. Το πιάτο ενός Παρθένου θα πρέπει να το διακοσμήσετε με μία μυρωδάτη γαρδένια ή ένα τριαντάφυλλο.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Κόψτε μία πράσινη σαλάτα σε φαρδιές λωρίδες. Κόψτε σε κυδωνάτα κομμάτια δύο δαμάσκηνα φρέσκα και ένα πράσινο μήλο και ραντίστε τα με χυμό λεμονιού. Τακτοποιήστε τη σαλάτα και τα φρούτα σε μία σαλατιέρα, προσθέστε λίγη ψίχα καρυδιού και περιχύστε με παρθένο ελαιόλαδο. Αδειάστε μία ντομάτα, γεμίστε τη με τυρί κρέμα ή ρωσική σαλάτα και πασπαλίστε το πιάτο με μοσχοκάρυδο.

Ζυγός - Αγκινάρες με σπαράγγια και κεράσια

Αξιαγάπητοι και πρόσχαροι, όσοι ανήκουν στο ζώδιο αυτό του Αέρα είναι και τελειομανείς. Οι Ζυγοί προτιμούν τα φρούτα και τα λαχανικά, τα συνδυάζουν όμως με αλμυρές γεύσεις. Όσο απλές είναι οι γευστικές τους προτιμήσεις τόσο φαντεζί είναι το στρώσιμο του τραπεζιού που θα τις σερβίρουν. Διακοσμητικό λουλούδι που αγαπούν: το τριαντάφυλλο.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Καθαρίστε τις αγκινάρες και κόψτε τις καρδιές τους σε πολύ λεπτές φέτες. Βάλτε τις σε μία σαλατιέρα, πασπαλίστε τις με νιφάδες παρμεζάνας, με τριμμένη πιπερόριζα, αλατοπιπερώστε και περιχύστε με λίγο παρθένο ελαιόλαδο. Πάνω από τις αγκινάρες βάλτε τα βρασμένα σπαράγγια και γαρνίρετε το πιάτο με καραμελωμένα κεράσια.

Σκορπιός - Σουβλάκια κοτόπουλου με πάπρικα και παντζάρια

Ελκυστικοί και αισθησιακοί, οι Σκορπιοί δεν αποκαλύπτουν εύκολα τις προτιμήσεις τους. Τους αρέσει, όταν παίρνουν στα χέρια τους ένα μενού, να το μελετούν λίγο μέχρι να καταλήξουν. Τους αρέσει πολύ το κοτόπουλο και γενικότερα το κρέας μαγειρεμένο με πολλά καρυκεύματα. Αγαπημένο λουλούδι των Σκορπιών; Το γαρίφαλο.
Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Μαρινάρετε τα σουβλάκια (θα βάλετε εναλλάξ κομμάτια κοτόπουλου με πιπεριά) μέσα σε μία μαρινάτα από μπίρα και πάπρικα και μετά τηγανίστε τα σε δυνατή φωτιά. Σερβίρετέ τα καρφωμένα πάνω σε βρασμένα παντζάρια.

Τοξότης - Αχλάδι με τυρί και μέλι

Δραστήριοι, οι Τοξότες έχουν την περιπέτεια στο αίμα τους. Όσοι ανήκουν στο ζώδιο αυτό της Φωτιάς λατρεύουν τα εντυπωσιακά πιάτα όχι τόσο σε γεύση, όσο σε εμφάνιση. Αν δίπλα στο πιάτο τους αφήσετε ένα λίλιουμ όχι μόνο θα χαρούν, αλλά θα νιώσουν ότι αποκτούν και έξτρα ενέργεια. Επίσης, έχουν αδυναμία στα επιδόρπια.

Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Ξεφλουδίστε το αχλάδι, αφαιρέστε προσεκτικά με το ειδικό εργαλείο το εσωτερικό του και κόψτε το σε ροδέλες. Αλείψτε κάθε ροδέλα με τυρί τύπου Φιλαδέλφεια και μετά «ανασχηματίστε» το αχλάδι. Περιχύστε με λίγο μέλι και γαρνίρετε το πιάτο με βατόμουρα.

Αιγόκερως - Μοσχάρι με λαχανικά

Οι σοβαροί και προσγειωμένοι Αιγόκεροι αγαπούν την απλή κουζίνα και τα καλά, αγνά υλικά. Οι περισσότεροι του ζωδίου αυτού, που έχει κυβερνήτη τον Κρόνο, προτιμούν πιάτα από την παραδοσιακή κουζίνα. Λουλούδι τους είναι ο υάκινθος.

Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Κόψτε το κρέας σε φέτες και τηγανίστε το με λίγο λάδι σε αντικολλητικό τηγάνι. Μόλις ροδίσουν, βγάλτε το από το τηγάνι και ρίξτε μέσα διάφορα λαχανικά βρασμένα αλ ντέντε, για να σοταριστούν λίγο. Αλατοπιπερώστε και περιχύστε το πιάτο με λίγη σάλτσα σόγιας.

Υδροχόος - Ομελέτα με μοτσαρέλα και φραγκοστάφυλο

Ελεύθερα πνεύματα και με μεγάλη ανοχή είναι οι Υδροχόοι, οι οποίοι δεν έχουν ιδιαίτερες προτιμήσεις στο φαγητό. Είναι πρακτικοί και δεν έχουν παραξενιές. Αν όμως τους ρωτήσεις, θα σου πουν ότι εκτιμούν τις έθνικ κουζίνες. Αγαπημένο λουλούδι τους είναι η ίρις.

Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Ετοιμάστε μία απλή ομελέτα με ή χωρίς λαχανικά και σερβίρετέ τη με ένα μπαλάκι τυρί μοτσαρέλα, κομμένο σε φέτες, περιχυμένο με λίγο παρθένο ελαιόλαδο και πασπαλισμένο με κοκκινοπίπερο. Γαρνίρετε με φραγκοστάφυλα.

Ιχθύες - Σαλάτα του Καίσαρα με δυόσμο

Οι Ιχθύες είναι ευαίσθητοι και ρομαντικοί. Σε ό,τι αφορά όμως τις γαστριμαργικές προτιμήσεις τους, επιλέγουν δυνατές γεύσεις, όπως σάλτσες και καρυκεύματα. Όσοι ανήκουν στο ζώδιο αυτό του Νερού, που το κυβερνάει ο Ποσειδώνας, έχουν αδυναμία στο γιασεμί.

Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Πάνω από ένα στρώμα χοντροκομμένο μαρούλι ή κινέζικο λάχανο βάλτε κομμάτια ψητού κοτόπουλου και κομμάτια τηγανισμένου μπέικον. Γαρνίρετε με μία σάλτσα που θα φτιάξετε ανακατεύοντας μαγιονέζα, μουστάρδα και χοντροκομμένη παρμεζάνα. Γαρνίρετε με φυλλαράκια δυόσμου και συνοδέψτε τη σαλάτα με κριτσινάκια.
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 25 2008, 13:35 ) *
11+1 συνταγές για... ζωδιακές απολαύσεις!
--------------------------------------------------------------------------------

Αιγόκερως - Μοσχάρι με λαχανικά

Οι σοβαροί και προσγειωμένοι Αιγόκεροι αγαπούν την απλή κουζίνα και τα καλά, αγνά υλικά. Οι περισσότεροι του ζωδίου αυτού, που έχει κυβερνήτη τον Κρόνο, προτιμούν πιάτα από την παραδοσιακή κουζίνα. Λουλούδι τους είναι ο υάκινθος.

Η ΣΥΝΤΑΓΗ: Κόψτε το κρέας σε φέτες και τηγανίστε το με λίγο λάδι σε αντικολλητικό τηγάνι. Μόλις ροδίσουν, βγάλτε το από το τηγάνι και ρίξτε μέσα διάφορα λαχανικά βρασμένα αλ ντέντε, για να σοταριστούν λίγο. Αλατοπιπερώστε και περιχύστε το πιάτο με λίγη σάλτσα σόγιας.

αφού λέει για παραδοσιακή κουζίνα, γιατί δε λέει για σουβλάκια, κοκορέτσια, κοντοσούβλια και λοιπά παραδοσιακά εδέσματα? w00t.gif w00t.gif w00t.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 25 2008, 11:33 ) *
hello....γειά σου μανατζεράκο μου....μου....μου....μου....!!!
αχ..πάει και αυτή η δουλειά..πάμε για την επόμενη τώρα!!!

άντε δε περνάει η ώρα!!!!
πέρνα ώρα πέρνα και πίσω μη κοιτάς τα χρόνια που περάσανε δεν ήτανε για μας!!!

καλό???


Ηρθες??? Ηρθες??? και θα ξαναφυγεις τωρα???
Οχι τιποτα αλλο για να καταλαβω βρε παιδι μου!!!
Αντε δεν τα παραταμε ολα να παμε βολτα???
Ποσα θελω να μου πεις δεν ξερεις..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Liveeeeeeeeeeeeeee κλεισε το τηλεφωνο επιτελους...ολο παιρνω και μιλαει ... τι θα γινει με την κατασταση σου??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 13:42 ) *
Ηρθες??? Ηρθες??? και θα ξαναφυγεις τωρα???
Οχι τιποτα αλλο για να καταλαβω βρε παιδι μου!!!
Αντε δεν τα παραταμε ολα να παμε βολτα???
Ποσα θελω να μου πεις δεν ξερεις..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Liveeeeeeeeeeeeeee κλεισε το τηλεφωνο επιτελους...ολο παιρνω και μιλαει ... τι θα γινει με την κατασταση σου??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif


ωραια εφευρεση το τηλέφωνο...χε χε!!!! smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 13:51 ) *
ωραια εφευρεση το τηλέφωνο...χε χε!!!! smiley.gif smiley.gif

ναι, είναι ωραιότερη όταν γίνεται και προέκταση του χεριού σου tongue.gif tongue.gif tongue.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 11:51 ) *
ωραια εφευρεση το τηλέφωνο...χε χε!!!! smiley.gif smiley.gif


Ουουουουου στην περιπτωση μας...δεν φερνει τους ανθρωπους πιο κοντα...αντε να μιλησεις στο τηλεφωνο σου και ασε μας εμας...Πωπωπωπω πως μου θυμιζεις μια φιλη μου...Tsakiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
G_7
Ωρα για να διαβασουμε....

Ερωτικά παιχνίδια πιθήκων

21.12.07
Σύμφωνα με μελέτη ο αρσενικός μακάκος για να ζευγαρώσει θα πρέπει προηγουμένως να έχει καθαρίσει τη γούνα του θηλυκού. Ένα είδος ανταλλαγής, όπως υποστηρίζουν τα αποτελέσματα μελέτης, διαπιστώνοντας τη σύνδεση κοινωνικής προσφοράς και σεξουαλικής συνύπαρξης σε ένα είδος πρωτευόντων που δεν είναι ο άνθρωπος.

"Διαπιστώσαμε πώς όσο περισσότερο ένα αρσενικό καλλωπίζει ένα θηλυκό τόσο μεγαλύτερη πιθανότητα έχει να επιλεγεί ως ο επόμενος ερωτικός σύντροφος, ειδικότερα στην περίπτωση που τα διαθέσιμα θηλυκά είναι λίγα". Αυτή η δραστηριότητα συχνά διεγείρει σεξουαλικά τους πιθήκους, ιδιαίτερα τα αρσενικά, με αποτέλεσμα πολλοί επιστήμονες να υποψιάζονται ότι εξελίχθηκε στα γνωστά ερωτικά παιχνίδια μεταξύ των ανθρώπων.

Το πλησίασμα του αρσενικού προς το θηλυκό περιλαμβάνει φλερτ, χειρονομίες, γκριμάτσες προσώπου. "Η ανθρωπόμορφη αυτή συμπεριφορά μπορεί να περιλαμβάνει κλείσιμο του ματιού ή ένα χαμόγελο", καταλήγει ο Gumert.

Τι μακακας ??? Τι μα...κας???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 11:42 ) *
Ηρθες??? Ηρθες??? και θα ξαναφυγεις τωρα???
Οχι τιποτα αλλο για να καταλαβω βρε παιδι μου!!!
Αντε δεν τα παραταμε ολα να παμε βολτα???
Ποσα θελω να μου πεις δεν ξερεις..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Liveeeeeeeeeeeeeee κλεισε το τηλεφωνο επιτελους...ολο παιρνω και μιλαει ... τι θα γινει με την κατασταση σου??? evilmonkey.gif evilmonkey.gif


ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ....ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΝ ΑΓΑΠΑΑΑΣΣΣ!!!!

ήρθα ήρθα το μικρό!!!!!

αλλά τώρα θα ξαναφύγω να πάρω ένα τηλεφωνάκι!!!ναι???

μανατζεράκο θέλεις καφεδάκο εεε???άτιμο πιτσουνάκι!!!
Live strong
μμμμ... μου φαίνεται ότι απο off topic θ γίνει national geographic!!!! banana.gif banana.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 12:02 ) *
μμμμ... μου φαίνεται ότι απο off topic θ γίνει national geographic!!!! banana.gif banana.gif


Εχω κι αλλο ...αυτο ενδιαφερει την Tsaki σιγουρα...για εσας το χερι μου στη φωτια δεν το βαζω...


Γιατί μεθάμε περισσότερο όταν πίνουμε ταυτόχρονα διαφορετικά ποτά;

Αυτό είναι ένας μύθος. Τα επίπεδα του αλκοόλ στο αίμα μας εξαρτώνται αποκλειστικά και μόνο από την ποσότητα που έχουμε καταναλώσει. Σε διάφορα πάρτι, οι περισσότεροι άνθρωποι προτιμούν να πίνουν ένα είδος ποτού από την αρχή. Μόνο αφού έχουν καταναλώσει αρκετή ποσότητα αλκοόλ σύμφωνα με την κρίση τους αποφασίζουν να αρχίσουν τους πειραματισμούς με άλλα, ενδεχομένως "δυνατότερα" ποτά.

Στο σημείο αυτό, πιθανώς να έχουν χάσει το μέτρημα και δεν ξέρουν πόσα ποτά ακριβώς έχουν πιει, ώστε την επόμενη μέρα θεωρούν ότι το μεθύσι τους οφείλεται στα διαφορετικά ποτά που καταναλώσανε και όχι στην ποσότητα του αλκοόλ που ήπιανε.

Υπάρχει ακόμη, μια έρευνα που εμφανίζει και μια ψυχολογική επίδραση. Πραγματοποιήθηκε μια σειρά πειραμάτων στα οποία κάποιοι άνθρωποι πίστευαν ότι κατανάλωσαν διάφορα αλκοολούχα ποτά, ενώ στην πραγματικότητα είχαν πιεί μη αλκοολούχα ποτά. Τα συμπτώματα που εμφάνισαν μετά, ήταν όμοια με τα συμπτώματα που αναμένονταν αν είχαν καταναλώσει πραγματικά αλκοοολούχα ποτά.
lord7
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 10:04 ) *
Εχω κι αλλο ...αυτο ενδιαφερει την Tsaki σιγουρα...για εσας το χερι μου στη φωτια δεν το βαζω...
Γιατί μεθάμε περισσότερο όταν πίνουμε ταυτόχρονα διαφορετικά ποτά;

Αυτό είναι ένας μύθος. Τα επίπεδα του αλκοόλ στο αίμα μας εξαρτώνται αποκλειστικά και μόνο από την ποσότητα που έχουμε καταναλώσει. Σε διάφορα πάρτι, οι περισσότεροι άνθρωποι προτιμούν να πίνουν ένα είδος ποτού από την αρχή. Μόνο αφού έχουν καταναλώσει αρκετή ποσότητα αλκοόλ σύμφωνα με την κρίση τους αποφασίζουν να αρχίσουν τους πειραματισμούς με άλλα, ενδεχομένως "δυνατότερα" ποτά.

Στο σημείο αυτό, πιθανώς να έχουν χάσει το μέτρημα και δεν ξέρουν πόσα ποτά ακριβώς έχουν πιει, ώστε την επόμενη μέρα θεωρούν ότι το μεθύσι τους οφείλεται στα διαφορετικά ποτά που καταναλώσανε και όχι στην ποσότητα του αλκοόλ που ήπιανε.

Υπάρχει ακόμη, μια έρευνα που εμφανίζει και μια ψυχολογική επίδραση. Πραγματοποιήθηκε μια σειρά πειραμάτων στα οποία κάποιοι άνθρωποι πίστευαν ότι κατανάλωσαν διάφορα αλκοολούχα ποτά, ενώ στην πραγματικότητα είχαν πιεί μη αλκοολούχα ποτά. Τα συμπτώματα που εμφάνισαν μετά, ήταν όμοια με τα συμπτώματα που αναμένονταν αν είχαν καταναλώσει πραγματικά αλκοοολούχα ποτά.



επειδη εχω δουλεψει καποια καλοκαιρια barman πρεπει να σου πω οτι καποια ποτα με διαφορετικη συνθεση δημιουργουν προβλημα στα υγρα του στομαχιου (το οποιο εχει διαφορεσ κατηγοριες υγρων) και μασ δημιουργουν μια κατασταση δυσφοριασ....μαζι με το αλκοολ εχουμε τα αναλογα αποτελεσματα....(βλεπε σκυβω στην τουαλετα κτλ....)

πινεισ πολυ εσυ ε?
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 14:02 ) *
μμμμ... μου φαίνεται ότι απο off topic θ γίνει national geographic!!!! banana.gif banana.gif

τώραααααα, έχει ήδη γίνει...μας δείχνει και ο σκάϊ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
G_7
QUOTE(lord7 @ Jan 25 2008, 12:09 ) *
επειδη εχω δουλεψει καποια καλοκαιρια barman πρεπει να σου πω οτι καποια ποτα με διαφορετικη συνθεση δημιουργουν προβλημα στα υγρα του στομαχιου (το οποιο εχει διαφορεσ κατηγοριες υγρων) και μασ δημιουργουν μια κατασταση δυσφοριασ....μαζι με το αλκοολ εχουμε τα αναλογα αποτελεσματα....(βλεπε σκυβω στην τουαλετα κτλ....)

πινεισ πολυ εσυ ε?



Ααααα σέυχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου...
Ανοιξαμε ωραια κουβεντα...δηλαδη...εαν πινεις βοτκα και ποτα με βοτκα δεν υπαρχει προβλημα & εαν πινεις κρασι, ουσκι & βοτκα για φιναλε θα υπαρχει??? Ανεξαρτητα απο την ποσοτητα...

Οχι καλε δεν πινω και ολη μερα μη φανταστεις μια φορα το μηνα... w00t.gif w00t.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:15 ) *
Οχι καλε δεν πινω και ολη μερα μη φανταστεις μια φορα το μηνα... w00t.gif w00t.gif

....δεν πίνεις? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 12:14 ) *
τώραααααα, έχει ήδη γίνει...μας δείχνει και ο σκάϊ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

¨
Λεγε οτι θες...και εσυ και η φανταστικα μα παντα εξαφανισμενη mod...(δε θυμαμαι πως τη λενε, το αλτσχαιμερ ξαναχτυπησε)...
Βρηκα τον ανθρωπο μου...που θα μπορεσει να μου δωσει καποιες πληροφοριες παραπανω...
Tsaki τιαχνουμε ομαδες για επαναληψη του πειραματος αλλα αντιθετα...πως μπορεις εαν εχεις πιει πολυ να κανεις οτι δεν εχεις πιει τιποτα! ohmy.gif 19.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:15 ) *
Ααααα σέυχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου...
Ανοιξαμε ωραια κουβεντα...δηλαδη...εαν πινεις βοτκα και ποτα με βοτκα δεν υπαρχει προβλημα & εαν πινεις κρασι, ουσκι & βοτκα για φιναλε θα υπαρχει??? Ανεξαρτητα απο την ποσοτητα...

Οχι καλε δεν πινω και ολη μερα μη φανταστεις μια φορα το μηνα... w00t.gif w00t.gif



λεμε τωρα.... 65.gif 65.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:19 ) *
¨
Λεγε οτι θες...και εσυ και η φανταστικα μα παντα εξαφανισμενη mod...(δε θυμαμαι πως τη λενε, το αλτσχαιμερ ξαναχτυπησε)...
Βρηκα τον ανθρωπο μου...που θα μπορεσει να μου δωσει καποιες πληροφοριες παραπανω...
Tsaki τιαχνουμε ομαδες για επαναληψη του πειραματος αλλα αντιθετα...πως μπορεις εαν εχεις πιει πολυ να κανεις οτι δεν εχεις πιει τιποτα! ohmy.gif 19.gif

δε μπορεί να μπει έκτος στην παρέα μας... wink.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 12:17 ) *
....δεν πίνεις? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Εγω...??? ΝEVER...Χριστουγεννα Πασχα το Καλοκαιρι με το ζορι και στα γεννεθλια μου λιγο γιατι η καταραμενη η καταθλιψη παντα κανει την εμφανιση της...
Live ...εχεις να πεις κατι που μας 65.gif 65.gif αδιαφορα???
Ελεος tsaki που εισαι???
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:19 ) *
¨
Λεγε οτι θες...και εσυ και η φανταστικα μα παντα εξαφανισμενη mod...(δε θυμαμαι πως τη λενε, το αλτσχαιμερ ξαναχτυπησε)...
Βρηκα τον ανθρωπο μου...που θα μπορεσει να μου δωσει καποιες πληροφοριες παραπανω...
Tsaki τιαχνουμε ομαδες για επαναληψη του πειραματος αλλα αντιθετα...πως μπορεις εαν εχεις πιει πολυ να κανεις οτι δεν εχεις πιει τιποτα! ohmy.gif 19.gif


όλο γκρινια είσαι....τσ τσ τσ... μη δεις εναν άνθρωπο ν αγιασει....τι κάνω...ένα τηλεφωνο ειπα κι εγω να πάρω... και το κάνατε θέμα.... πω πω πω!!! mellow.gif smiley.gif smiley.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:24 ) *
Εγω...??? ΝEVER...Χριστουγεννα Πασχα το Καλοκαιρι με το ζορι και στα γεννεθλια μου λιγο γιατι η καταραμενη η καταθλιψη παντα κανει την εμφανιση της...
Live ...εχεις να πεις κατι που μας 65.gif 65.gif αδιαφορα???
Ελεος tsaki που εισαι???


όχι δεν εχω ναπω τίποτα...δεν ξέρω τίποτα, δε βλέπω τιποτα...δεν ακουω τιποτα!!!!! 65.gif smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 14:24 ) *
όλο γκρινια είσαι....τσ τσ τσ... μη δεις εναν άνθρωπο ν αγιασει....τι κάνω...ένα τηλεφωνο ειπα κι εγω να πάρω... και το κάνατε θέμα.... πω πω πω!!! mellow.gif smiley.gif smiley.gif

...ένα μόνο? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 12:32 ) *
...ένα μόνο? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


24.gif 24.gif 24.gif
77.gif 77.gif 77.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 12:24 ) *
όλο γκρινια είσαι....τσ τσ τσ... μη δεις εναν άνθρωπο ν αγιασει....τι κάνω...ένα τηλεφωνο ειπα κι εγω να πάρω... και το κάνατε θέμα.... πω πω πω!!! mellow.gif smiley.gif smiley.gif


Γκρινια...σε αφηνω νάγιασεις...ΤΕΛΟΣ evilmonkey.gif
Live strong
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:35 ) *
24.gif 24.gif 24.gif
77.gif 77.gif 77.gif


μπα γελαμε; angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif καλά θα δειτε κι εγω!!!! 33.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 12:38 ) *
μπα γελαμε; angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif καλά θα δειτε κι εγω!!!! 33.gif


Sch αφησαμε τη live ν'αγιασει...κοιτα το αποτελεσμα... 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Τωρα ΤΕΛΟΣ...
sch
QUOTE(Live strong @ Jan 25 2008, 14:38 ) *
μπα γελαμε; angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif καλά θα δειτε κι εγω!!!! 33.gif

ναι ρε, γελάμε...το γέλιο φέρνει μακροζωία tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 14:40 ) *
Sch αφησαμε τη live ν'αγιασει...κοιτα το αποτελεσμα... 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Τωρα ΤΕΛΟΣ...

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
G_7
QUOTE(sch @ Jan 25 2008, 12:47 ) *
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Ασε ... που δεν μπορω να καταλαβω που εχει χαθει ο Tsakis o κοτσανης...
Λεω να παω στο Φως στο Τουνελ... αληθεια τωρα κατι δεν παει καλα...
Μαλλον εχει μπλεξει εκει στα υπουργεια ...
TSAKITSAN4
λοιπόν...τρέλα πολύ δουλειά τέτοια μέρα είναι δυνατόν??
λοιπόν...ξαναλέω....τδε ξέρω βασικά τι να πω....εγώ δε πίνω πολύ η αλήθεια είναι αλλά όταν πιω και τα μπερδέψω τότε γίνεται πανικόσ!!!
ειδικά αν πιω ένα κιλό κρασί κια βάλε και μετά το γυρίσω στο ουίσκι η την βότκα!!
εκεί έρχονται τα πάνω κάτω!!!

αλλά όπως και νάχει αφήστε την ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΜΟΥ ΗΣΥΧΗ!!!
ΜΗ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Jan 25 2008, 12:52 ) *
λοιπόν...τρέλα πολύ δουλειά τέτοια μέρα είναι δυνατόν??
λοιπόν...ξαναλέω....τδε ξέρω βασικά τι να πω....εγώ δε πίνω πολύ η αλήθεια είναι αλλά όταν πιω και τα μπερδέψω τότε γίνεται πανικόσ!!!
ειδικά αν πιω ένα κιλό κρασί κια βάλε και μετά το γυρίσω στο ουίσκι η την βότκα!!
εκεί έρχονται τα πάνω κάτω!!!

αλλά όπως και νάχει αφήστε την ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΜΟΥ ΗΣΥΧΗ!!!
ΜΗ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!!


Να σου πω κατι...σχετικα με αυτο που σας ρωταγα εχθες με τους τυφλους... μπορουν να δουν ονειρα ακομα και εαν εχουν γεννηθει ετσι...δεν ειναι τρομερο??? και μαλιστα ειναι πλουσια σε αφηγηση οσο και σε λεπτομερειες...Βεβαια αυτο που σε ρωτησα εχθες ακομα με βασανιζει αλλα θα μου περασει...Επειδη με πιανει μια φορα το χρονο...νομιζω οτι πρεπει να ειναι φοβια τελικα...δεν ειμαι καλα σου λεω πρεπει να παμε σε γιατρο!!! smiley.gif

Παω να κανω καμια δουλεια, μηπως φυγουμε σημερα...και επιστρεφω...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 12:50 ) *
Ασε ... που δεν μπορω να καταλαβω που εχει χαθει ο Tsakis o κοτσανης...
Λεω να παω στο Φως στο Τουνελ... αληθεια τωρα κατι δεν παει καλα...
Μαλλον εχει μπλεξει εκει στα υπουργεια ...


ο tsakis ο κοτσάνης????εμ???
ποιός είναι αυτός καλή μου μανατζερού??????
ΟΤΑΝ ΠΙΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...ΚΙ ΟΤΑΝ ...ΤΑΡΑΤΑΡΕΤΕ....ΜΗ ΤΗΝ ΕΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ ΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ???
ΤΑΡΑΤΑΤΑ ΤΑΤΑΤΡΤΑΤΑ..ΠΩς ΠΟΝΑΕΙ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ....

αφιερωμένο......μαααανατζεεεεερρρρ...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Jan 25 2008, 12:56 ) *
Να σου πω κατι...σχετικα με αυτο που σας ρωταγα εχθες με τους τυφλους... μπορουν να δουν ονειρα ακομα και εαν εχουν γεννηθει ετσι...δεν ειναι τρομερο??? και μαλιστα ειναι πλουσια σε αφηγηση οσο και σε λεπτομερειες...Βεβαια αυτο που σε ρωτησα εχθες ακομα με βασανιζει αλλα θα μου περασει...Επειδη με πιανει μια φορα το χρονο...νομιζω οτι πρεπει να ειναι φοβια τελικα...δεν ειμαι καλα σου λεω πρεπει να παμε σε γιατρο!!! smiley.gif

Παω να κανω καμια δουλεια, μηπως φυγουμε σημερα...και επιστρεφω...


τι λες ???είσαι καλά??
ποιός τυφλός??
\ποιός κουφός??και ποιός ονειροπόλος!!!?????
δεν είσαι όντως καλά!!!
περνάς μια δυσκολη φάση και το καταλαβαίνω....το κατανοώ!!
αλλά...τι να πω..πήγαινε κοπέλα μου...πήγαινε να κάνεις τη δουλίτσα σου...και αν βρεις κανα ψυχίατρο εκεί στο δρόμο μπέκα μέσα...και κλείσε ραντεβού!!!
χααχαχαχαχαχαχα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.