Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off Topic Γυναικείου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 14:07 ) *
μόλις και άλλη μία σου φίλη ΄΄αρχισε να γελάει...!!!χαχαχαχαχαχαχαχααχαχα....
δε κοιτάς άλλα δώρα να πάρεις που έχουν προτεραιότητα και μέχρι εσένα βλέπουμε!! όλο και κάτι θα γίνει!!!

βρε δεν είπα ότι έχεις μεγάλη μύτη προς Θεού....καμία σχέση μα πως σου ήρθε αυτό το πράγμα??
απαπαπαπαπαπαπα.....!!!
ζέστανε το φαγητούλι σου πουλάκι μου....μη μου πάθεις και τίποτα!!
άλλωστε και εγώ σε λιγάκι θα φυγω...σε λιγάκι μην εξαφανιστείς!!!

γιατί όπως λένε....περσυνά ξυνά σταφύλια!!!


Ξυνα σταφυλια...μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχ blink.gif blink.gif
Αλλα δωρα??? Δεν καταλαβαινω...τσιν τσαν τσον... ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 12:19 ) *
Ξυνα σταφυλια...μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχ blink.gif blink.gif
Αλλα δωρα??? Δεν καταλαβαινω...τσιν τσαν τσον... ohmy.gif

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....καλά καλά κινεζάκι θα καταλάβεις..που θα πάει!!
λοιπόν εγώ φεύγω δε θα προλάβω πρέπει να πάω να δω τον γκομενάκο μου!!!
ναι??μιλ7αμε αν είναι....φιλάκια πάρα πολλά!!!!!!!!!!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 7 2008, 14:23 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....καλά καλά κινεζάκι θα καταλάβεις..που θα πάει!!
λοιπόν εγώ φεύγω δε θα προλάβω πρέπει να πάω να δω τον γκομενάκο μου!!!
ναι??μιλ7αμε αν είναι....φιλάκια πάρα πολλά!!!!!!!!!!!!!


Παρακαλω blink.gif blink.gif blink.gif ???
Καλο απογευμα...αργησα λιγο βεβαια αλλα ειχα παει λιγο στα μαγαζια να ριξω μια ματια...
Φιλακια
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 7 2008, 12:55 ) *
Παρακαλω blink.gif blink.gif blink.gif ???
Καλο απογευμα...αργησα λιγο βεβαια αλλα ειχα παει λιγο στα μαγαζια να ριξω μια ματια...
Φιλακια


ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ???
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ.......καλημέραααα!!!
όλη μέρα...αν γίνω αυτό που λένε στη δουλειά θα πεθάνω....θα πάω να ψοφίσω στον ύπνο δε μπορώωωωωω!!!

μανατζεράκο...???τι λένε τα μαγαζά καλάαα???
πήρες τίποτες???
TSAKITSAN4
aaa....μη ξεχάσω Live καλημέρα....!!αν και χθες σε ρώτησα τα νέα σου και εσύ τίποτα!!! :-(((
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 10:22 ) *
aaa....μη ξεχάσω Live καλημέρα....!!αν και χθες σε ρώτησα τα νέα σου και εσύ τίποτα!!! :-(((


Καλημερα!!! Τιποτα τα μαγαζια...Βεβαια τωρα παω να παρω κατι παπουτσακια και σε λιγο θα ερθω ξανα κοντα σου...Καλημερα Live... tongue.gif
Ααααααααα πουλεν μου σημερα μιλησα και με το μικρο......καλα ειναι ολο σχολη και διαβασμα...θα παθει τιποτα στο τελος στο λεω για να ξερεις!!! Επισης με ρωτουσε εαν πηρες τα φαρμακακια σου!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ειπαμε ετσι δεν κανουν τιποτα!!!
Επιστρεφω ετσι???
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 09:17 ) *
Καλημερα!!! Τιποτα τα μαγαζια...Βεβαια τωρα παω να παρω κατι παπουτσακια και σε λιγο θα ερθω ξανα κοντα σου...Καλημερα Live... tongue.gif
Ααααααααα πουλεν μου σημερα μιλησα και με το μικρο......καλα ειναι ολο σχολη και διαβασμα...θα παθει τιποτα στο τελος στο λεω για να ξερεις!!! Επισης με ρωτουσε εαν πηρες τα φαρμακακια σου!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ειπαμε ετσι δεν κανουν τιποτα!!!
Επιστρεφω ετσι???


eee....που πας πάλι??το ξέρεις ότι μπορεί όταν έρθεις εγώ να μην είμαι εδώ??
γιατί σήμερα δεν έχω δουλειά...είχα μόνο το πρωί λιγουλάκι!!!
όσο για το μικρό τα ξέρω όλα....!!!πρωι μεσημέρι βράδυ ΄έχω και από ένα μήνυμα υπενθύμιση....ο Θεός μαζί μου!!!
βλέπω ακούω δε μιλάω...δε λέω!!!

μη φύγεις μανατζεράκο...!!!εγώ πότε θα κάνω ψώνιαααα????
πότε θα γίνω μάνα.....
ξαδέρφη...νύφη ...κουμπάρα έστω...!!ή νονά....ακόμα καλύτερα!!!
τι παπουτσάκια θα πάρεις??θέλω και εγώ να πάρω παπά.....
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 11:25 ) *
eee....που πας πάλι??το ξέρεις ότι μπορεί όταν έρθεις εγώ να μην είμαι εδώ??
γιατί σήμερα δεν έχω δουλειά...είχα μόνο το πρωί λιγουλάκι!!!
όσο για το μικρό τα ξέρω όλα....!!!πρωι μεσημέρι βράδυ ΄έχω και από ένα μήνυμα υπενθύμιση....ο Θεός μαζί μου!!!
βλέπω ακούω δε μιλάω...δε λέω!!!

μη φύγεις μανατζεράκο...!!!εγώ πότε θα κάνω ψώνιαααα????
πότε θα γίνω μάνα.....
ξαδέρφη...νύφη ...κουμπάρα έστω...!!ή νονά....ακόμα καλύτερα!!!
τι παπουτσάκια θα πάρεις??θέλω και εγώ να πάρω παπά.....


Τωρα παει τα πηρα...κατι παπα για να παω ταξιδι στο φεγγαρι ειναι αυτα...
Καλα γινε κουμπαρα και θα σου πω μετα αν θα εχεις χρημα να κανεις ολα τα αλλα...
Μην κοιτας εμενα, απο τα νευρα μου πηγα για ψωνια...πρωι πρωι κορδελες εγιναν!!!!
Αααααααα που να γινεις και νονα που θες...απο την Παρασκευη του ψωνιζω και ακομα εχω δρομο!!!!
Ειπα που θα παω εγω το Πασχα???? Στα φαναρια με βλεπω... blink.gif blink.gif blink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 09:38 ) *
Τωρα παει τα πηρα...κατι παπα για να παω ταξιδι στο φεγγαρι ειναι αυτα...
Καλα γινε κουμπαρα και θα σου πω μετα αν θα εχεις χρημα να κανεις ολα τα αλλα...
Μην κοιτας εμενα, απο τα νευρα μου πηγα για ψωνια...πρωι πρωι κορδελες εγιναν!!!!
Αααααααα που να γινεις και νονα που θες...απο την Παρασκευη του ψωνιζω και ακομα εχω δρομο!!!!
Ειπα που θα παω εγω το Πασχα???? Στα φαναρια με βλεπω... blink.gif blink.gif blink.gif


ναι καλά κανόνισε,...μην αρχίζεις τώρα τέτοια...!
το Πάσχα θα πας εκεί που θέλεις και αγαπάς!!!
όπου σε βγάλει ο δρόμος εκεί που θάναι και οι πολλοί!
ξερεις τώρα!!!
πρέπει να πάω να δω κα ιεγώ κανά ρουχαλάκι για το πάσχα τώρα που παίζουν λεφτά γιατί αργότερα με βλέπω πάλι να δανείζομαι!!
αλλά τι λέω..ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΔΕ ΦΟΒΑΤΑΙ.... (άσχετο)!!!
βαριέμαι....πάω λίγο απέντανι να δω τι παίζει μήπως τα καταφέρω και φύγω!!
αλλιώς ίσως βρω κανά κομπιούτερ να μπω...!!!
........θα σε ενημερώσω πάντος ότι κι αν κάνω!!!
μάκια προς το παρόν!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 11:43 ) *
ναι καλά κανόνισε,...μην αρχίζεις τώρα τέτοια...!
το Πάσχα θα πας εκεί που θέλεις και αγαπάς!!!
όπου σε βγάλει ο δρόμος εκεί που θάναι και οι πολλοί!
ξερεις τώρα!!!
πρέπει να πάω να δω κα ιεγώ κανά ρουχαλάκι για το πάσχα τώρα που παίζουν λεφτά γιατί αργότερα με βλέπω πάλι να δανείζομαι!!
αλλά τι λέω..ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΔΕ ΦΟΒΑΤΑΙ.... (άσχετο)!!!
βαριέμαι....πάω λίγο απέντανι να δω τι παίζει μήπως τα καταφέρω και φύγω!!
αλλιώς ίσως βρω κανά κομπιούτερ να μπω...!!!
........θα σε ενημερώσω πάντος ότι κι αν κάνω!!!
μάκια προς το παρόν!


Που πας τωρα...κατσε να μου κανεις λιγη παρεα σε παρακαλω....ααααααααααα καλα να πας οπου θες... και με ρεγουλα τα εξοδα θες να πας και μαζι με τους πολλους και ειναι μια δυσκολη περιοδος σε εκεινα τα μερη...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 09:47 ) *
Που πας τωρα...κατσε να μου κανεις λιγη παρεα σε παρακαλω....ααααααααααα καλα να πας οπου θες... και με ρεγουλα τα εξοδα θες να πας και μαζι με τους πολλους και ειναι μια δυσκολη περιοδος σε εκεινα τα μερη...

NAI RE ΆΣΤΑ ΝΑ ΠΆΝΕ...ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΟ δε λες τίποτα!!!
με σώνουν οι 2 μερες που θα είναι κλειστά χαχαχαχαχα 69.gif 69.gif
ήρθα αλλά δε ξέρω πόσο θα κάτσω στο λεω να το ξέρεις έτσι? rolleyes.gif rolleyes.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 12:07 ) *
NAI RE ΆΣΤΑ ΝΑ ΠΆΝΕ...ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΟ δε λες τίποτα!!!
με σώνουν οι 2 μερες που θα είναι κλειστά χαχαχαχαχα 69.gif 69.gif
ήρθα αλλά δε ξέρω πόσο θα κάτσω στο λεω να το ξέρεις έτσι? rolleyes.gif rolleyes.gif


Αμαν....και να φυγεις δηλαδη που θα πας???? Χαλια εξω βρεχει κανει και κρυο blink.gif blink.gif
Κατσε εδω που εχεις και ηρεμια...απαπα η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη...μονο εμεις το ξερουμε αυτο τελικα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 10:14 ) *
Αμαν....και να φυγεις δηλαδη που θα πας???? Χαλια εξω βρεχει κανει και κρυο blink.gif blink.gif
Κατσε εδω που εχεις και ηρεμια...απαπα η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη...μονο εμεις το ξερουμε αυτο τελικα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λεσ εε??? ohmy.gif
έχει κρύο έξω έχεισ δίκιο και γιαυτό σκέφτομαι μήπως πάω για σκι!!!
τιι λες????
πωπω....καφεδια στη παραλία άλλο πράμα μιλάμε...σούπερ..αλλά λέω να πάω να ξεραθώ παρόλαυτα!!!
2 ωρίτσες..να ξυπνήσω να φάω...και μετά ρουτίνα..ξέρεις τώρα!!!
άσε με ρε/....τι με θέλεις εδώ??θα φύγω σε κανα 20 λεπτο το πολύ!!
άσε με και εμένα μία φορά...γιατί δηλαδή τι σου έχω κάνει και έπαψεσ να μαγαπααας δε μαγαππάςςς...και όλο σε κακόφημα μπαράκια τριγυρνάς σε άλλους μιλάς δε μαγαπάς!!! w00t.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 12:24 ) *
λεσ εε??? ohmy.gif
έχει κρύο έξω έχεισ δίκιο και γιαυτό σκέφτομαι μήπως πάω για σκι!!!
τιι λες????
πωπω....καφεδια στη παραλία άλλο πράμα μιλάμε...σούπερ..αλλά λέω να πάω να ξεραθώ παρόλαυτα!!!
2 ωρίτσες..να ξυπνήσω να φάω...και μετά ρουτίνα..ξέρεις τώρα!!!
άσε με ρε/....τι με θέλεις εδώ??θα φύγω σε κανα 20 λεπτο το πολύ!!
άσε με και εμένα μία φορά...γιατί δηλαδή τι σου έχω κάνει και έπαψεσ να μαγαπααας δε μαγαππάςςς...και όλο σε κακόφημα μπαράκια τριγυρνάς σε άλλους μιλάς δε μαγαπάς!!! w00t.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Ασε μην παθω τιποτα οπως γυρναω τελευταια!!!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Να πας οπου θες εισαι ελευθερη!!! smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 10:28 ) *
Ασε μην παθω τιποτα οπως γυρναω τελευταια!!!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Να πας οπου θες εισαι ελευθερη!!! smiley.gif

ααχααα.... blink.gif
δηλαδή δε με θέλεις εδώ έτσι??με διώχνεισ με λίγα λόγια!!
οκ...ευχαριστώ πολύ! blink.gif blink.gif
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 12:32 ) *
ααχααα.... blink.gif
δηλαδή δε με θέλεις εδώ έτσι??με διώχνεισ με λίγα λόγια!!
οκ...ευχαριστώ πολύ! blink.gif blink.gif


Δε φτανει που δε σε βαζω να κατσεις μεχρι τις 17:00 θα μου την πεις κι ολας?????
Ααααααααααααααα σα να μη μας τα λες καλα.......... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 10:38 ) *
Δε φτανει που δε σε βαζω να κατσεις μεχρι τις 17:00 θα μου την πεις κι ολας?????
Ααααααααααααααα σα να μη μας τα λες καλα.......... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

δηλαδή τι δε σου λέω καλά??όχι σε προκαλώ σαν μια ανάμνηση παλιά σε προκαλώ... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

λοιπόν?? icon_drunk.gif icon_drunk.gif
TSAKITSAN4
φεύγωωωω..πεινάω....πάω να φάω και να κοιμηθώωωωα!!!
αααχ..τι ωραία!!!!!
φιλάκια μανατζεράκο και συγνώμη πραγματικά έτσι μέσα από την καρδιά μου όμως!!1 tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

69.gif 69.gif 69.gif

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΓΑΛΑΝΟΣ...
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 8 2008, 10:22 ) *
aaa....μη ξεχάσω Live καλημέρα....!!αν και χθες σε ρώτησα τα νέα σου και εσύ τίποτα!!! :-(((

καλημερουδια μικρή μου!!! icon_wave.gif χτες μετα τη καλημερα που σας ειπα ψιλοεπηξα και δεν ειδα καν τι με ρωτησες.... blink.gif smile.gif

QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 11:17 ) *
Καλημερα!!! Τιποτα τα μαγαζια...Βεβαια τωρα παω να παρω κατι παπουτσακια και σε λιγο θα ερθω ξανα κοντα σου...Καλημερα Live... tongue.gif
Ααααααααα πουλεν μου σημερα μιλησα και με το μικρο......καλα ειναι ολο σχολη και διαβασμα...θα παθει τιποτα στο τελος στο λεω για να ξερεις!!! Επισης με ρωτουσε εαν πηρες τα φαρμακακια σου!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ειπαμε ετσι δεν κανουν τιποτα!!!
Επιστρεφω ετσι???


καλημερουδια και σε σενα μπουμπου τι κανεις; icon_wave.gif smiley.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Apr 8 2008, 13:03 ) *
καλημερουδια μικρή μου!!! icon_wave.gif χτες μετα τη καλημερα που σας ειπα ψιλοεπηξα και δεν ειδα καν τι με ρωτησες.... blink.gif smile.gif
καλημερουδια και σε σενα μπουμπου τι κανεις; icon_wave.gif smiley.gif


Περιμενω να ερθει το Πασχα...καλα ειμαι μπουμπου...εσυ πες μας τα νεα σου!!! Εχεις και καμια πληροφορια για τον αρχηγο μας???
Live strong
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 13:11 ) *
Περιμενω να ερθει το Πασχα...καλα ειμαι μπουμπου...εσυ πες μας τα νεα σου!!! Εχεις και καμια πληροφορια για τον αρχηγο μας???


Μια χαρά είμαι, αρκετή δουλειά και περιμένω κι εγω το Πάσχα όπως όλοι..θα παρω και λιγες μερες αδεια...καλα είναι!
ο αρχηγός εχει πολυ δουλεια αυτες τις μέρες! Έχει πήξει πραγματικά! κατα τ αλλα ειναι μια χαρα!!!! smiley.gif
sch
QUOTE(G_7 @ Apr 8 2008, 13:11 ) *
Περιμενω να ερθει το Πασχα...καλα ειμαι μπουμπου...εσυ πες μας τα νεα σου!!! Εχεις και καμια πληροφορια για τον αρχηγο μας???

τι πληροφορία θα θέλατε? biggrin.gif
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
G_7
QUOTE(Live strong @ Apr 8 2008, 13:40 ) *
Μια χαρά είμαι, αρκετή δουλειά και περιμένω κι εγω το Πάσχα όπως όλοι..θα παρω και λιγες μερες αδεια...καλα είναι!
ο αρχηγός εχει πολυ δουλεια αυτες τις μέρες! Έχει πήξει πραγματικά! κατα τ αλλα ειναι μια χαρα!!!! smiley.gif


Αντε να ξεπηξετε γιατι καλη η μοναξια αλλα φτανει τωρα!!!
tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....!!!!σε όλους και σε όλες!!
λέτε σήμερα να μεγαλώσει η παρέα??αρχηγε???
live μου???

μανατζεράκο???

πινεζάκι???για όταν ξυπνήσεις.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγώ κάποια στιγμή θα εξαφανιστώ γιατί θα έχω δούλειά και θα εμφανιστώ ψιλοαργούτσικα μάλλον!!!
άντε τώρα!
Live strong
καλημέραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! τι μου κάνετε; smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Apr 9 2008, 07:44 ) *
καλημέραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! τι μου κάνετε; smiley.gif smiley.gif

καλά είμαστε...νυστάζουμε όπως κάθε πρωί άλλωστε!!!έβρεξε???
μα είναι δυνατόν?
εσύ live μου τι κάνεις??άντε πότε θα πάρεις άδεια να ξεκουραστείς?
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 09:41 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....!!!!σε όλους και σε όλες!!
λέτε σήμερα να μεγαλώσει η παρέα??αρχηγε???
live μου???

μανατζεράκο???

πινεζάκι???για όταν ξυπνήσεις.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγώ κάποια στιγμή θα εξαφανιστώ γιατί θα έχω δούλειά και θα εμφανιστώ ψιλοαργούτσικα μάλλον!!!
άντε τώρα!


Καλημερα σε ολους....πουλεν, live, αρχηγε, μικρο, τρελο-πινεζακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενα εχα να πω η δεξια μου πλευρα ειναι κουλη, εχω πιαστει οσο δεν παει και ημουνα καλα το πρωι τωρα παλι τα ιδια χαλια... sad.gif sad.gif sad.gif
Τι περιεργο εχω και εγς δουλιτσα...αααααααααα την αλλη εβδομαδα θα ειμαι μονη σαν το λεμονι...τι τρομερο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 9 2008, 08:34 ) *
Καλημερα σε ολους....πουλεν, live, αρχηγε, μικρο, τρελο-πινεζακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενα εχα να πω η δεξια μου πλευρα ειναι κουλη, εχω πιαστει οσο δεν παει και ημουνα καλα το πρωι τωρα παλι τα ιδια χαλια... sad.gif sad.gif sad.gif
Τι περιεργο εχω και εγς δουλιτσα...αααααααααα την αλλη εβδομαδα θα ειμαι μονη σαν το λεμονι...τι τρομερο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

γειά σου ΄μάνατζερ...ένα έχω να πω..μόνη σου τα γράφεις και μόνη σου τα λες....τι πράγμα και αυτό με σένα!!!
όλο πεινάω τώρα τελευταίιαααα....γιατί??
και έχω και δουλίτσα και θα ξανα έχω...και ξανά και ξανά προς τη δόξα τραβά!!!τραβά τραβά....τραβά!!!!!
χ-όλεεεεεε!!!
λοιπόν???η πινέζα πουναι που μου είπε ότι θα μπει???αχα...με δούλεψε!
pinezaki
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 11:24 ) *
γειά σου ΄μάνατζερ...ένα έχω να πω..μόνη σου τα γράφεις και μόνη σου τα λες....τι πράγμα και αυτό με σένα!!!
όλο πεινάω τώρα τελευταίιαααα....γιατί??
και έχω και δουλίτσα και θα ξανα έχω...και ξανά και ξανά προς τη δόξα τραβά!!!τραβά τραβά....τραβά!!!!!
χ-όλεεεεεε!!!
λοιπόν???η πινέζα πουναι που μου είπε ότι θα μπει???αχα...με δούλεψε!

Γεια σου μανατζερακο, Τσακι σαγιοναρα...η πινεζα λεει παντα μονο αληθειες....τι κανετε?Ξερω 1 καλο γιατρο για τη ΔΕ πλευρα σου μανατζερακο μου...χιχιχοχο!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 11:24 ) *
γειά σου ΄μάνατζερ...ένα έχω να πω..μόνη σου τα γράφεις και μόνη σου τα λες....τι πράγμα και αυτό με σένα!!!
όλο πεινάω τώρα τελευταίιαααα....γιατί??
και έχω και δουλίτσα και θα ξανα έχω...και ξανά και ξανά προς τη δόξα τραβά!!!τραβά τραβά....τραβά!!!!!
χ-όλεεεεεε!!!
λοιπόν???η πινέζα πουναι που μου είπε ότι θα μπει???αχα...με δούλεψε!


Γιατι νομιζεις οτι εσενα σε ακουει κανεις...????
Ας τα λεμε εμεις και οτι παρει το αυτι του καθενα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
41.gif 41.gif 41.gif πινεζακι 77.gif 77.gif θεα!!!
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 10:10 ) *
καλά είμαστε...νυστάζουμε όπως κάθε πρωί άλλωστε!!!έβρεξε???
μα είναι δυνατόν?
εσύ live μου τι κάνεις??άντε πότε θα πάρεις άδεια να ξεκουραστείς?

Μια χαρά είμαι... smile.gif καλημέρα! icon_wave.gif Θα πάρω τη Παρασκευή μια μέρα και μετά θα πάρω μετά το Πασχα!

QUOTE(G_7 @ Apr 9 2008, 10:34 ) *
Καλημερα σε ολους....πουλεν, live, αρχηγε, μικρο, τρελο-πινεζακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενα εχα να πω η δεξια μου πλευρα ειναι κουλη, εχω πιαστει οσο δεν παει και ημουνα καλα το πρωι τωρα παλι τα ιδια χαλια... sad.gif sad.gif sad.gif
Τι περιεργο εχω και εγς δουλιτσα...αααααααααα την αλλη εβδομαδα θα ειμαι μονη σαν το λεμονι...τι τρομερο!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


καλημέρα μικρή μου icon_wave.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 9 2008, 10:09 ) *
Γιατι νομιζεις οτι εσενα σε ακουει κανεις...????
Ας τα λεμε εμεις και οτι παρει το αυτι του καθενα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
41.gif 41.gif 41.gif πινεζακι 77.gif 77.gif θεα!!!

EΛΑ ΝΤΕ όλο και κάοιος θα μας ακούει!!
ήρθα επιτέλους και θα μείνω εδώ.....για πάντα!!]
παλιό πινέζαααααα.....ξύπνα ρε....κοιμάσαι όρθια μίλησα μαζί σου και με πήρε ο ύπνοσ για΄τι έτσι???μήπως περιμένεις???χαχαχαχα!!!

ρε μάνατζερ τι έπαθε η πλευρά σου δε σε ρώτησα....πιάστηκες στον ύπνο που λέμε??
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 12:37 ) *
EΛΑ ΝΤΕ όλο και κάοιος θα μας ακούει!!
ήρθα επιτέλους και θα μείνω εδώ.....για πάντα!!]
παλιό πινέζαααααα.....ξύπνα ρε....κοιμάσαι όρθια μίλησα μαζί σου και με πήρε ο ύπνοσ για΄τι έτσι???μήπως περιμένεις???χαχαχαχα!!!

ρε μάνατζερ τι έπαθε η πλευρά σου δε σε ρώτησα....πιάστηκες στον ύπνο που λέμε??


Ενα τετοιο πραγμα... blink.gif blink.gif blink.gif
Ασε σου λεω δεν μπορω να κουνησω το χερι μου καλα καλα...
Θα περασει ομως...!!!!
Θα πεις κανενα νεο ή μπα!!!! Και ασε την πινεζα ησυχη επιτελους!!! Ειναι κουρασμενο νιατο... νιατο???? 69.gif 69.gif 69.gif μπα σε καλο μου σημερα smiley.gif smiley.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 9 2008, 11:06 ) *
Ενα τετοιο πραγμα... blink.gif blink.gif blink.gif
Ασε σου λεω δεν μπορω να κουνησω το χερι μου καλα καλα...
Θα περασει ομως...!!!!
Θα πεις κανενα νεο ή μπα!!!! Και ασε την πινεζα ησυχη επιτελους!!! Ειναι κουρασμενο νιατο... νιατο???? 69.gif 69.gif 69.gif μπα σε καλο μου σημερα smiley.gif smiley.gif


νιάτο??αν είναι νιάτο η πινεζα τότε εγώ τι είμαι?? χαχαχαχαχαχαχαχ!!!

κανα νεό???χμ...να σκεφτώ..να σκεφτώ!!!!
κανά πικάντικο νέο εννοείς??
ναι έχω κάτι νέα...κάτι για την παρασκευή κάτι για το σάββατο κάτι για την κυριακή....!!!
θα δούμε όλα παίρνουν το δρόμο τους σιγά σιγά!!!
αλλά για το Πάσχα ακόμα δεν έχω νέα!!έχω κακό προαίσθημα για μένα...αλλά επειδή είμαι αισιόδοξη θα γίνει καλό....και θα τα καταφέρω!!!! πιστεύω σε μένα....χα
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 13:20 ) *
νιάτο??αν είναι νιάτο η πινεζα τότε εγώ τι είμαι?? χαχαχαχαχαχαχαχ!!!

κανα νεό???χμ...να σκεφτώ..να σκεφτώ!!!!
κανά πικάντικο νέο εννοείς??
ναι έχω κάτι νέα...κάτι για την παρασκευή κάτι για το σάββατο κάτι για την κυριακή....!!!
θα δούμε όλα παίρνουν το δρόμο τους σιγά σιγά!!!
αλλά για το Πάσχα ακόμα δεν έχω νέα!!έχω κακό προαίσθημα για μένα...αλλά επειδή είμαι αισιόδοξη θα γίνει καλό....και θα τα καταφέρω!!!! πιστεύω σε μένα....χα


Εεεεεεεεεεεεεε??? Τωρα κατι δεν καταλαβα...κακο προαισθημα να μην καταφερεις τι??? Δε σε πιανω μανα μου...
Αγριο νιατο ειναι...
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 9 2008, 11:39 ) *
Εεεεεεεεεεεεεε??? Τωρα κατι δεν καταλαβα...κακο προαισθημα να μην καταφερεις τι??? Δε σε πιανω μανα μου...
Αγριο νιατο ειναι...


εεε...τώρα τι να σου πω...ρε παιδάκι μου καλό???
θα δούμε θα δούμε μη κάνεις έτσι!!!
εσύ μόνο κοίτα να είσαι έτοιμη για όλα!!!
οκ? ;-) !!!!
άντε βαρέθηκα πότε θα φύγουμε??
τι λεει έξω τι καιρό έχει???
ρε να σου πω..έβρεξε το πρωί???μη μου πεις...!!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 13:49 ) *
εεε...τώρα τι να σου πω...ρε παιδάκι μου καλό???
θα δούμε θα δούμε μη κάνεις έτσι!!!
εσύ μόνο κοίτα να είσαι έτοιμη για όλα!!!
οκ? ;-) !!!!
άντε βαρέθηκα πότε θα φύγουμε??
τι λεει έξω τι καιρό έχει???
ρε να σου πω..έβρεξε το πρωί???μη μου πεις...!!!!


Καλα θα μας τρελανεις??? Εσυ δεν μας ελεγες το πρω οτι εβρεξε...??? Το ξεχασες??? blink.gif blink.gif Μην ξεχνας τα χαπια σου, σου εχω πει!!!
Ηλιο εχει ζεστη εχει....μια χαρα μερα!!!
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Apr 9 2008, 12:11 ) *
Καλα θα μας τρελανεις??? Εσυ δεν μας ελεγες το πρω οτι εβρεξε...??? Το ξεχασες??? blink.gif blink.gif Μην ξεχνας τα χαπια σου, σου εχω πει!!!
Ηλιο εχει ζεστη εχει....μια χαρα μερα!!!

αλήθεια τώρα???εγώ το είπα???δεν είμαι καλά αλήθεια τώρα...κάτι πρέπει να κάνω...και μιλάω σοβαρά...δε ξέρω τι μπορει να φταίει...μήπως να σταματήσω για κανά μηνα να μπαίνω στο ιντερνετ??μήπως να κόψω τα ληγμένα??μήπως να πάρω καμιά άδεια για κανά μήναγιατί δε με βλέπω καλά!!!
αααχ...τι έχω πάθει!!!

τπάντων...θα φύγω εγώ ΄τώρα σελίγο ήρθε η ώρα μου!!
πάρε με λοιπόν τηλ. να σου πω όταν τελειώσεις την δουλειά....!!ναι??
άντε μανατζεράκο...φιλάκια πολλά...

τηξν πινέζα θα την πήρε ο ύπνος επάνω στο πληκτρολόγιο!!

φιλάκια πολλάαα!!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Apr 9 2008, 14:15 ) *
αλήθεια τώρα???εγώ το είπα???δεν είμαι καλά αλήθεια τώρα...κάτι πρέπει να κάνω...και μιλάω σοβαρά...δε ξέρω τι μπορει να φταίει...μήπως να σταματήσω για κανά μηνα να μπαίνω στο ιντερνετ??μήπως να κόψω τα ληγμένα??μήπως να πάρω καμιά άδεια για κανά μήναγιατί δε με βλέπω καλά!!!
αααχ...τι έχω πάθει!!!

τπάντων...θα φύγω εγώ ΄τώρα σελίγο ήρθε η ώρα μου!!
πάρε με λοιπόν τηλ. να σου πω όταν τελειώσεις την δουλειά....!!ναι??
άντε μανατζεράκο...φιλάκια πολλά...

τηξν πινέζα θα την πήρε ο ύπνος επάνω στο πληκτρολόγιο!!

φιλάκια πολλάαα!!!


Φιλακια...θα σε παρω...και μην ξεχνας τα χαπια σου ναι??? σε παρακαλω πολυ!!!
sch
(επειδή δε προλαβαίνω τα πρωινά, είπα να ποστάρω τώρα)
καλησπέρα (για την ώρα που γράφω), καλημέρα (για σας που θα το δείτε το πρωί) icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε? με θυμάστε? ohmy.gif
ναι, ο ξεχασμένος αρχηγός σας είμαι... w00t.gif
τι κάνουν οι ωραίες παρουσίες αυτού εδώ του τόπικ? biggrin.gif
sofo17
καλα ειμαστε εσυ τι κανεις παντος κανεισ δεν ασχολειτε με β εσκα ετσι κορασιδον παντα
sch
QUOTE(sofo17 @ Apr 9 2008, 22:45 ) *
καλα ειμαστε εσυ τι κανεις παντος κανεισ δεν ασχολειτε με β εσκα ετσι κορασιδον παντα

παίζεις σε κάποια ομάδα?
sofo17
ναι εσυ
sch
QUOTE(sofo17 @ Apr 9 2008, 23:00 ) *
ναι εσυ

είμαι μεγάλος πια για να παίζω σε ομάδα...
τα υπόλοιπα αν θες σε pm, οκ?
sofo17
επειδη ειμαι καινουργια δεν ξερω τι σημαινει pm παντος δεν το καταλαβα συγνωμη και μαλλον θα πρεπει να σας μιλαω στον πληθυντικο 69.gif 69.gif smiley.gif
sch
QUOTE(sofo17 @ Apr 9 2008, 23:21 ) *
επειδη ειμαι καινουργια δεν ξερω τι σημαινει pm παντος δεν το καταλαβα συγνωμη και μαλλον θα πρεπει να σας μιλαω στον πληθυντικο 69.gif 69.gif smiley.gif

pm=personal message
σου έχω στείλει ένα για να μάθεις μιας και είσαι καινούργια στην παρέα μας bball.gif
TSAKITSAN4
καλημέρααααα.......!!
καλημέραααα....!!!μάνατζερ.......???
αρχηγέεε???μα τι ώρες είναι αυτές που μπαίνεις??έβαλα και εγώ ιντερνετ σπίτι αλλά δε θα μπαίνω καθόλου βράδια!!!

καλημέρα Live!!!

μικρό???οκ!!!
αυτά...τι άλλα??ααα...ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ!!!ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΟΧΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ!!!!
Live strong
καλημερα στην ομορφη παρέα! icon_wave.gif icon_wave.gif Ωραια μερα σημερα ε; smiley.gif
sch
καλημέρα και απο μένα!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
τι κάνετε?
γιατι δεν μπαίνεις, τσάκι, το βράδυ? ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Apr 10 2008, 08:11 ) *
καλημερα στην ομορφη παρέα! icon_wave.gif icon_wave.gif Ωραια μερα σημερα ε; smiley.gif

καλημέρααα...που να ξέρω αν έχει ωραία μέρα...κατά της 3 θα την δω..για την ώρα είμαι κλεισμένη...στο μπουντρούμι...το πρωί όμως που την είδα ωραία ήτανε!!!!
εσύ δουλίτσα???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.